Страницы: 1
Львівська область. Район Нового Роздолу
 
Хто рибалить в районі Нового Роздолу Львівської області. Відгукніться.
Зараз цікавить особливості зимової рибалки. Особливо цікавлять кар'єри біля Н.Роздолу.
 
to matvs
Я ще не ловив! хотів би поїхати поспінігувати! якшо знаєте місця можна разом, я на колесах, тільки легкових(не джип!!!)
 
на карті в тому районі  багато водойм, але чи є там риба то не відомо... ніхто з моїх зайомих там не ловив.... якшо буде якась інформація - пишіть....
 
Водойм там багато та i риба багато,але треба знати де ловити,тому що там не всi водойма чистi!?:)
 
Цитата
Водойм там багато та i риба багато,але треба знати де ловити,тому що там не всi водойма чистi!?:)
там багато отстойників від Сірчаного комбінату, який вже давно не працює (потроху продають його на металолом).
Але на цих отстойниках багато рибаків. При тому, приїжджають рибаки зі Львова. Клює окунь і карась. Кажуть, що вода там чиста. Хоча я тільки один раз там ловив.
Нижче великих отстойників є маленькі отстойники (ближче до Дністра), в які впадають стічні води з н. Роздолу. Там смердить. Але все одно рибаки ловлять там карасів.
 
Та ловити то ловлять,а що з нею потiм робити,якшо ii кiт нехоче навiть iсти!?Там на карьерах я чув окуня бомблять на спiнiнг!?
 
Цитата
Та ловити то ловлять,а що з нею потiм робити,якшо ii кiт нехоче навiть iсти!?Там на карьерах я чув окуня бомблять на спiнiнг!?
Кажуть, що риба в тих відстійниках з стічними водами нормальна і її їдять, а деякі рибаки продають на базарі.
 
Цитата
Кажуть, що риба в тих відстійниках з стічними водами нормальна і її їдять, а деякі рибаки продають на базарі
ну сам не пробывал не знаю...
но то что на базаре там продают ее видел.
и когда отдыхал там позапрошлым летом, наблюдал как рыбаки ловили... правда при мне не на спиненг, не на удочки никто ничего толкового не словил...а вот по ночам сетями вытаскивали...
 
и кстате, вода там вроде нормальная... раки даже водятся. одного словили. да и природа там красивая...)))
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!