Страницы: 1
р. Стир
 
На  годинку  вискочив  на  Сапалаївку  (маленька  річечка,  що  впадає  в  Стир)  в  районі  33-го  кварталу. Біля  поваленого  дерева  хтось  постійно  ганяв  малька. Я  пропонував  йому  і  56-й  і  70 -й  ріджі  і  обновку  від  ОСП - Бент  Мінноу,  і  важку  артилерію  у  вигляді  Ескарди. Але  спокусити  винуватця  постійного  шухеру  в невеличкій  стайці  верховодки  вдалося  на  копію  35-го  ріджа  від  "серебряного  ручья". Ним  виявився  гарний  горбатенький  весняний  окунь   живіт  якого  мало  не  тріщав  від  ікри. Тому  після  короткої  фотосесії  полосатий  був  швиденько  "втоплений" ))).
 
Головною  водною  артерією  Волині  є  річка  Стир. І  хоча  річка  порівняно  невелика  (  483 км. ),  але  дуже  мальовнича,  з  великою  кількістю  стариць. Для  багатьох  рибалок  Волині  саме  Стир є  основним  місцем  риболовлі.
Про  успіхи  в  рибалці  на  Стирю  і  його  старицях  розповідаємо  в  цій  темі :ds:.
 
Малеве. Часто буваю там, особливо ранньою весною. Це річка Стир. Часто бачу там колег-спінінгістів. Полюють на щуку, окуня, головня. Трапляється жерех та судак. Гарні місця. Я особисто полюбляю починати спінінгувати від млина, в парку, як його називають місцеві. Вище по течії сибять любителі мирної риби, плотва та краснопірка, ще далі проти течії за понтонним містком, полюють на ляща. Ті місця раніше я обходив пішком добряче, і не раз вертався додому задоволений рибалкою.
 
Гарний полосатий . Часто туди  виходиш ? Бо  чесно  кажучи  і  сам  мав  бажання  там  пополоскати снасті .
А де  ще  був  останнім  часом ?  Бо  десь  після  Паски сам  збираюсь  виїзхати  ,  та  обдумую   варіанти  .
 
Цитата
Гарний полосатий . Часто туди виходиш ?
Хоча  водойма  недалеко  від  мене  хожу  туди  не  часто. Дуже  вона  запресована  і  грязна. Виходжу  туди  коли  ну  дуже  хочеться  на  рибалку  а  часу  поїхати  кудись  далі  немає.
 
Христос  воскрес !!!
На  годинку  знову вийшов  на  Сапалаївку.  Дощі  зробили  воду  дуже   мутною  і,  чесно  кажучи,   я  вже  не  надіявся на  позитивний   результат  своєї  "вилазки".  Але  на  одному  відрізку  помітив,  що   течія  несе  муть  посередині,  а  метрів  п"ять  понад  берегом   порівняно  чиста  вода. Почав  обловлювати  межу  чистої  води  і  за   дюймовим  твістерком  від  мікадо  на  відвідному  поводку  вийшли  по   черзі  два  окунці,  але  не  атакували.  Виручила  все  та ж  копія   35-го  ріджа.  На  черговій  проводці,  коли  після  серії  коротких   твічів  зробив  паузу  на  якій  воблерок  став  повільно  тонути   відчув  удар  і  досить  активний  супротив. На  копію  ріджика   спокусився  невеликий  окунь,  який  був  зразу ж втоплений. Окунь,  як   видно  вже   віднерестився,  тому  є  надія   що  кльов  скоро   активізується.
 
Був  сьогодні  на  стариці  в  Підгайцях. Риба  дуже  пасивна. :db:  Таке  враження,  що  їй  важко  відкривати  рот ))).  Навіть  на   відвідний  поводок   було  всього  декілька  виходів  дрібного  окуня   без  хватки. Пробував  і  съедобку  і  Мегастрайком  мазав - нічого  не   допомагало.:connie:  А  коли  нарешті  після  довгої  паузи  відбулась  покльовка   виявилось,  що  окунь  прижав  приманку  до  дна  і  я  його  просто   забагрив  з  нижню  губу  коли  відновив  проводку. На  відвідний  в   мене  такого  ще  не  було.  Під  кінець  рибалки  порадував  Бент  Міноу. При  проводці  між  лататтям  його  атакував  окунь.:laie:Хоча  я  його  заглибив  на  сантиметрів  тридцять,  але  прозора  вода   і  поляризаційні  окуляри  дали  змогу   побачити  момент  атаки.  Окунь  торпедою  вискочив  з  під  латаття,  схопив  воблер  за   середину  і  зразу  навтьоки  під  інший  листок  латаття. Хоча  оукнь  і   невеликий,  але  дуже  гарно  все  відбулось.:cq:
ЗИ.  Щуку  бачив.:bk:  Десь  кілушка.  Стояла  в  декількох  метрах  від   берега  хвостом  до  мене. Після  третього  запропонованого  мною   воблера   розсердилася  і  тихенько  відпливла  в  зілля :ao:))).
 
Після  роботи  мав  час  вийти  в  парк  до  Сапалаївки. На  розливі  ні   покльовки,  ні  виходу  за  приманкою.  Але  в  одному  секретному   місці :ad:   де  глибина  не  більше  30-и  сантиметрів  чередується  з  косами  де   всього  5 - 10  см.  чистої  води  вирішив  поставити  Бент мінноу.   При  проводці  по  поверхні   короткими  потяжками,  при  якій   воблер   ледве - ледве  "шевелить"  хвостом  (помираюча  рибка),  коли  міноха   перевалила  через  намул  і  вийшла  на  глибше  місце  її  атакувало   щуреня :laie:   і  потянуло  в  корчі,  але  досить  швидко  здалося  і  замурзане  в   мулі  було  доставлене  на  берег  для  фотосесії,  а  потім  відпущене   підростати.
 Схоже  на  те,  що  в  мене  з"явився  ще  один  улюблений  воблер :bo: .  А  зона  його  застосування  може  бути  і  там  де можуть  пройти   лише  поверхневі  приманки,  і  разом  з  тим  його  легко  можна   заглибити  і  провести  під  поверхнею.:dn:
 
Сьогодні  вийшов  на  годину  на  Сапалаївку.  Прогулюючись  понад   річкою  дійшов  до  порівняно  великого  розливу  шириною  метрів  15 -  20 . Присівши  на  березі  побачив  через  поляризаційні  окуляри  те,    чого  ніяк  не  чекав   -  вихід  до  поверхні  красеня  лина  вагою   не  менше  1,5 -2  кг.  Але  мене  більше  цікавили  хижі  мешканці   цього  розливчика. А  вони  були. Окунева  дрібнота  стайкою   баражировала  по  мілководдю. Попідкидавши  їм  всякої  гумової   дрібноти  заробив  одну  покльовку  окуневого  дитинчати ))).  Воблери   мовчали,  для  відвідного  не  було  як  розгулятись,  тому  вирішив   поставити  джавастік  на  джигголовці  в  два  грами. Джвастік  ще  раз   довів,  що  по  пасивній,  запресованій  рибі  пасивні  приманки  є   одними  з  найкращих. Покльовки  правда  були  дуже  ніжні.  На   відносно  грубій  снасті  вони  майже  не  відчувались,  а  скоріше   помічались  візуально  по  русі  в  сторону  шнура. Навіть  в  якийсь   момент  пошкодував,  що  до  цього  часу  не  обзавівся  справжнім  УЛ -  комплектом. Однак  декілька  найбільш  агресивних  покльовок   реалізувати  вдалось. І  на  тому  дякую Сапалаївці.
Зи.  Рибу  втопив.
 
Сьогодні  їздив  на  Білі  Береги.  Взагалі  то  не  збирався,  думав   відіспатись,  але  вдома  не  всидів.  Погода щуча - похмуро,  дрібний   дощик. Ну  як  не  поїхати ))).  Приїхав  вже  пізно - десь  біля   десятої  години. На  березі  побачив  рибака,  який  сідав  вже  в   машину. В  садку  в  нього  було  пара  щучок,  зловлених  на  невеликий   віброхвіст.  Значить  щука  активна ...  як  виявилось  була :db:.   Вліз  в  заброди  і  почав  обловлювати  межу  латаття. Глибина  там   близько  1,5 - 2  метри  -  тому  поставив  Тіні магалона  - дайвера.   Активний  твічінг   в  пошуку  активної хижачки  не  приніс   результатів,  тому  застосував  "повзучу"  проводку,  на  якій  воблер    довго  "вмирав" )))  на  одному  місці. І  це  принесло  результат.  Щуреня  вискочило  з  одного  вікна  в  лататті  і  атакувало   магалончика  по  класиці - поперек  і  засіклося   за  середній  трійник.  Після  фотосесії  воно  було  втоплене.  А   далі  глухо. Ні  щука  була,   в  одному  заливчику  вона  постійно  то   одна,  то  парами  виходила  за  мальком. Але  на  всі  приманки,  які   лише  були,  не  реагувала. От  коли  розумієш,  що  в  рибалці  ти  ще   багато  чого  не  знаєш - хижак  є,  хижак  активний,  а  зробити   йому  нічого  не  можеш. :bh:   Пропонував  і  воблери  різного  розміру - від  35 -го ріджа  і   джакалівського  Фраєра  до  90 - го  Ріджа  і  Ескарди,  силікон,   оберталки  від  маньячки  до  3-го  мепса -нуль  :connie:  .Але  негативний  досвід -  також  досвід. ))) Радує  те,  що  в   багатьох  місцях  бачив  вже  цьогорічних  щучок - пістонів  по  7-10  сантиметрів. Значить  Білі  Береги  будуть  з  щукою :bo:
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!