Страницы: 1
Спиннинги Brat Fishing
 
кто юзал спин Brat Fishing royal jig. хочу взять 2.10.
кто-что скажет?
 
Цитата
кто юзал спин Brat Fishing royal jig. хочу взять 2.10.
кто-что скажет?

В свое время за свои деньги была неплохая палка, но на данный момент ему есть большая куча альтернативы +-100-200 грн.
 
Цитата
кто юзал спин Brat Fishing royal jig. хочу взять 2.10.
кто-что скажет?

Маю  спінінг (Brat Fishing "Royal jig" 2.7 m 2-25gr) . Користуюся ним 0,5 року , купував з розрахунком на джигову ловлю. Пізніше зрозумів що для даного типу лову це не найкращий варіант , хоча при необхідності можна спробувати. Його парафія силікон та вертушкі (навіть 00 летить на метрів 20 без напряга) . Кастинг явно не відповідає зазначеному , верхня межа не більше 20, я думаю це явище притаманне більшості бюджетним спінігам. Хочу відзначити дуже добру чутливість даної моделі, навіть слабкі удари "матросикив"  читаються на ура. Це не означає що його призначення знищення маленьких рибок, щука на 3,2 кг. була взята без особливих вагань і я думаю це не його максимум. Був дуже здивований кількістю поломок у колег (мабуть невірна експлуатація)!!?!   І сам, відверто кажучи,  створював ситуації для поломкі але спін всетаки витримав.
Отже спінінг заслуговує на увагу співвідношення ціна-якість відмінна
 
Цитата
кто юзал спин Brat Fishing royal jig. хочу взять 2.10.
кто-что скажет?
А где вы в Киеве его нашли? Дайте ссылку или адрес.
Ну и стоимость.
У меня Брат Фишинг Силвер Джиг Спин 2.40.
Отличное удилище...
Но когда-то было не очень дорогое...
 
Да...Первый мой "серьёзный спининг"...Случайно сломал кончик,купил "Бэркли" дубоватый какой то...Хотя тест такой же...
 
У меня Brat Fishing "Royal jig" 2.7 m 2-25gr уже лет 5... Хочу купить себе что-то дороже, но не могу попрощаться с этим. Классный спинниг.
 
У меня модель opossum  до 8. Гр. Брал под микроджиг. Но этой осенью он ловил счук за двушку на течении, перегрузки колосальний, в дугу но справлялся. Ловил моделями и подороже,  но за такие деньги он идеален. ;)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!