Страницы: 1
Лещ на Стиру.
 
Доброго дня)
Не підскажете, чи ловив хтось Ляща на стиру.Якісь, можливо, особливості чи секрети?:be:
 
Доброго. Ловив. Особливих секретів немає. Хороша прикормка і пучок червоного червяка роблять своє діло.
 
А вночі, чи в день, коли ви ловили.Я ще десь читав, що він краще в пасмурну погоду клює.
 
На ляща їздили зазвичай з ночовкою. З вечора добре закормили, і на сома кілька донок кидали. Так і сиділи біля них, дрімали. Тільки починає сіріти горизонт, в цю пору це 4-00, закидаемо, підкормлюємо по трішки, ловимо. До години 8-ї клювання стають дуже рідкими. Я по лящу не профі, але кілька разів їздив і дуже добре виходило. Постійно їздили в одне і теж саме місце, біля села Крижівка, Рожищенського району.
 
Я Планую на наступні вихідні в Старий Чорторійськ, Маневицького району, думаю там попробувати щастя)
 
Там не бував, але досить часто їзджу в околиці Колок. Дуже хороші стариці для ловлі щуки та окуня. Але в цьому році там усе затоплене ще до цих пір. Тільки зараз рівень річки впав так, що стариці починають вимальовуватися. Тиждень назад між Колками і с.Розничі(перше в сторону Маневич) Стир ще був розлитий на всю заплаву. Біля 500-700 м шириною.
 
Зара теж вода не спала, навіть падьонок накопати неможливо(
Будемо червячок і опариш використовувати..
 
в Луцке у нас за неделю уровень упал на 1 метр, там тоже резко вниз пошел полюбому.
 
Може бути, ну спробуємо що буде, потім відзвітуюся:)
У мене однокрупник там живе,каже сом поганенько бере зара. а от лящ гарно:черв"як+ прикормка+закидушка=непоганий результат:)
 
Ой... то були не забуваємі вихідні)
ввечері в пятницю нашморгали не дуле велики підлящиків, їх місцеві називають "лискавки", попалася гарненька плотвичка.
З суботи на неділю ставили палатку і ловили вночі, клював з 23:00-0:00, дуже активно, не встигали міняти наживку, але перед тим десь пів відра прикорму сипнули, ну детальніше як все було я напишу  в блогові, от тільки шкода. що сом не взяв, просто п"явок мало було, а живця не захотів певне)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!