Страницы: 1
[ Закрыто ] Продам або обміняю американські спінінги Gary Roach
 
Трохи про виробника.
Гарі Рох, відомий як "Містер Судак", народився і зростав на березі озера "Мішен" що у північній Міннесоті. Гарі почав рибалити коли йому виповнилось 3 роки і почав виконувати роботу єгеря в 10 років. Тепер відомий як "Містер Судак", він присвятив своє життя праці єгеря, конмтруюванню рибацьких товарів, та навчанню рибаків по всій північній Америці.
Його методи ловлі публікуються у багатьох виданнях таких як:"Fishing Facts", "In-Fisherman", "Outdoor News", "Outdoor Life", "Field & Stream", "Walleye Magazine", "Breaklines", і багато інших. Він пише статті для "Outdoor News", Mid-West Outdoors Magazine and "North American Fisherman" а також статті в газети по всій Америці. Він брав участь у сотні телепередач таких відомих як "In-Fisherman", "Mid-West Outdoors Television" та "Adventures North".

Гарі був одним з офіційних єгерів і конструював рибацьке устаткування в тому числі снасті для "Northland Tackle" і "Pradco", вудки для "Pure Fishing" та човни для "Lund Boat Company"

Гарі Рох переможець числених змагань. У 2005 році він почав вкладати свій багаторічний досвід у розробку бланків під маркою "Mr. Walleye® Series".

Перша палочка MWS601ULS в дуже хорошому стані(до 5рибвлок). Одночасник, вкорочена на 15см, тому тест дещо підвищився 2-8г (заявлений 0,8-7г) по жилці 2-8фунти реальна довжина 167см, стрій - медіум, досить "дзвінкий". Палочка універсальна, хороша під джиг, різноманітні воблерочки типу кренбейтів, оберталочки, чуйка хороша. Детальніще на сайті виробника.
Ціна - 300грн

Наступна палочка MWS662MS палочка повністю нова, але має невеличку тріщинку лаку біля кільця, яка не впливає на функціональні характеристики спінінга(видно на фото). Двочасна вкорочена на 3см, тому довжина 1,95м, тест 3,5-21г, по жилці 4-12 фунти. Стрій медіум, жостка, "дзвінка" універсальна палочка. В Америці успішно використовується для ловлі "басса".
Ціна - 350грн
Аргументований торг. Можливий обмін на шось цікаве... Перешлю в пластиковій трубі вартість труби - 35грн.

Більш детальна Інформація по спінінгах та ціни в Штатах тут:
http://www.mrwalleyeseries.com/series.html
 
Цитата
..........вкорочена на 15см, тому тест дещо підвищився 2-8г (заявлений 0,8-7г) ..........

.......... але має невеличку тріщинку лаку біля кільця, яка не впливає на функціональні характеристики спінінга........... Двочасна вкорочена на 3см, тому довжина 1,95м, тест 3,5-21г, по жилці 4-12 фунти. ..........

Більш детальна Інформація по спінінгах та ціни в Штатах тут:
http://www.mrwalleyeseries.com/series.html

Прошу вибачення , але .............
Скажи , а нащо більш детальніша інформація по цим спінінгам на сайті виробника , якщо вони вже були вкорочені може тобою , чи не тобою (це не має різниці я думаю в данному випадку)?
По першому - звідки така впевненність в тесті , якщо він був вже вкорочений ?
А другий спінінг після вкорочення щей має тріщинку в лаковому покритті.
П.С. Пробач , нічого особистого ,так думки вголос.
 
Я теж вибачаюсь , але напиши : "Продаю поломані прути , такого-то виробника ..." . А то "вкорочені" ще й з тестом !!!! Та про який тест мова ... хто його вичислить ... ІМХО .. Без образ !!!
 
1.Інформація на сайті виробника потрібна для того, щоб людина могла трохи краще уявити що це за спінінги, яка фурнітура використовується і т.п.
2. На рахунок першого спіна. Звичайно спінінг вкорочений на 15см може бути взагалі не придатний для ловлі, але можливий і такий випадок, коли спін поміняє свої характеристики і просто стане вже ІНШИМ. Звичайно це тяжко пояснити на "пальцях"(а в даному випадку навіть нема змоги на пальцях пояснити :) ) і щось довести найкраще було б дати потестувати (я продаю також в Тернополі і таку можливість надаю) але нажаль це не можливо... На рахунок тесту з точністю до 0,5г я нескажу, але помоєму оприділити тест спіна не так вже і важко... Стрій зберігся медіум.
3. По другому спіну. Вкорочення на 3см ніяк на стрій, на баланс і ще на шось не вплинуло, Таке вкорочення, напевне, могло б вплинути за умови, що палка ультра-фастова.
Незнаю чи я правильно виразився на рахунок "тріщинки"... можливо я не влучно підібрав слово, просто старався максимально точно описати спін... Якшо зайти в будьякий рибацький магазин, і уважно подивитись, то кожний другий спін буде мати незначні дефекти в плані "тріщинок" лаку, деякої нерівномірності примотки кілець, невеличких царапин і т.п. Хоч це все на роботу спіна ніяк не впливає, і рибак може пів життя проловити якимось спіном і не замітити цих незначних "дефектів". Але є люди більш уважні і більш педантичні і для них це може мати якесь значення, тому не хотілося б щоб до людини приїхав спін із "сюрпризом".
4. І останнє і не менш важливе - це ціна. Дані спіни розміщуються в конкурентному діапазоні цін 500-700грн. Перший спін, наприклад, будучи цілим, міг би зіставити конкуренцію "банаксу мега"... Але враховуючи стан спінів я зробив дуууже сутєву знижку. Якби, наприклад, "луміс" чи "ст. кроікс" який коштує 2,5тис грн продававсяб за 1,2-1,4тис тільки через вкорочення на 3см, то думаю його б швидко купили... Справа в тому, шо Гарі Рох маловідома фірма в Україні...  
Дякую за думки.
З повагою.
 
Здравствуйте, Евгений!

Наблюдаем за Вами с момента Вашей регистрации - Вы только и продаёте снасти по чуть-чуть, под видом б/у - складывается впечатление, что у Вас приёмный пункт снастей!

Ваши объявления в теме Продам носят коммерческий характер - такого рода объявления у нас платные

По вопросам рекламы обращайтесь:
Константин Вездецкий - вопросы маркетинга и рекламы
тел. : (+38067) 791-1199; [email][email protected][/email]

Все предыдущие объявления удалены.
Если от Вас не последует никакой реакции - будете отправлены в пожизненный бан, как не рыбак, а как барыга!:aq:
 
Цитата
Здравствуйте, Евгений!

Наблюдаем за Вами с момента Вашей регистрации - Вы только и продаёте снасти по чуть-чуть, под видом б/у - складывается впечатление, что у Вас приёмный пункт снастей!

Ваши объявления в теме Продам носят коммерческий характер - такого рода объявления у нас платные

По вопросам рекламы обращайтесь:
Константин Вездецкий - вопросы маркетинга и рекламы
тел. : (+38067) 791-1199; [email][email protected][/email]

Все предыдущие объявления удалены.
Если от Вас не последует никакой реакции - будете отправлены в пожизненный бан, как не рыбак, а как барыга!:aq:

Повашому 10 спінінгів і 5 катушок - це комерційна діяльність?  :)
 
Цитата
Повашому 10 спінінгів і 5 катушок - це комерційна діяльність?  :)

Вполне, учитывая что сообщения по теме форума вообще отсутствуют. Так же в продолжение разговора привожу один из ваших постов https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=197678&postcount=8
 
Стрій медіум, жостка, "дзвінка" універсальна палочка. В Америці успішно використовується для ловлі "басса". Как может быть Медиум ---жаским!
 
Цитата
...
Если от Вас не последует никакой реакции - будете отправлены в пожизненный бан, как не рыбак, а как барыга!:aq:
      Не хочу выступать защитником или чьим-то покровителем, но получается, что участникам форума обсуждать действия администрации запрещено и оскорблять участников форума так же. Считаю слова Кок'а оскорбительными. Может он заслуживает предупреждения ? Или на форуме анархия со стороны администрации ? А может просто жизнь по правилам: "Я хозяин ты дурак" ?
Не согласен !!!
 
Цитата
Не хочу выступать защитником или чьим-то покровителем, но получается, что участникам форума обсуждать действия администрации запрещено и оскорблять участников форума так же. Считаю слова Кок'а оскорбительными. Может он заслуживает предупреждения ? Или на форуме анархия со стороны администрации ? А может просто жизнь по правилам: "Я хозяин ты дурак" ?
Не согласен !!!

Какие такие слова оскорбительными являютя ? Барыга ?
А слова водила или зубник тоже оскорбительные ?
Я не понимаю вообще, в чём суть недовольства ? Есть Правила форума, и есть дверь форума, которая всегда открыта с обеих сторон !
За обсуждение действий Администратора Вам - ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ на первый раз.
 
Цитата

За обсуждение действий Администратора Вам - ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ на первый раз.
      Да на здоровье !
Только по-моему администраторы тоже выступают в качестве обычных юзеров, если я правильно понял, поскольку ведут блоги, фотогалереи и отчёты с рыбалки как физические лица.
       П.С. Да, я считаю, что слово "барыга" звучит оскорбительно.
Получается, что любой человек из состава администрации форума может оскорбить пользователя. Так может введём апартеид и будем щемить негров... ну чтоб свои боялись ? :bl:
       П.С.2 Да я вроде и не обсуждал админов.
 
Цитата
Да на здоровье !
Только по-моему администраторы тоже выступают в качестве обычных юзеров, если я правильно понял, поскольку ведут блоги, фотогалереи и отчёты с рыбалки как физические лица.
       П.С. Да, я считаю, что слово "барыга" звучит оскорбительно.
Получается, что любой человек из состава администрации форума может оскорбить пользователя. Так может введём апартеид и будем щемить негров... ну чтоб свои боялись ? :bl:
       П.С.2 Да я вроде и не обсуждал админов.

Вам модерато дал предупреждение, после чего Вы опять настойчиво  продолжате не кому не нужную демагогию.

ПыСы Администраторы и модераторы - тоже люди.
ПыСы2 Барыга - оскорбления не было, а просто сравнение -  если человек не уймется....
 
Цитата
....
ПыСы2 Барыга - оскорбления не было, а просто сравнение - если человек не уймется....

В общем, Ben1, ты оказывается скупщик краденого :ai: :ca:.
А всё так красиво начиналось :bv:
 
Цитата
В общем, Ben1, ты оказывается скупщик краденого :ai: :ca:.
А всё так красиво начиналось :bv:

Не стоит цепляться к словам и утрировать. Там было сравнение "как" , а не утверждение.

PS Костя предупрежден, по поводу "словечек".
 
Цитата
В общем, Ben1, ты оказывается скупщик краденого :ai: :ca:.
А всё так красиво начиналось :bv:
Приношу извинения Евгению, Ben1, если чем-то его оскорбил!
Спасибо Виталию, Vitaksa, за критику - обязуюсь впредь быть терпимым и терпеливым!
 
Цитата
Приношу извинения Евгению, Ben1, если чем-то его оскорбил!
Спасибо Виталию, Vitaksa, за критику - обязуюсь впредь быть терпимым и терпеливым!
        Жму руку, мужик !!! :az:
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!