Страницы: 1
[ Закрыто ] Выставка "Рыбалка.Охота.Туризм", весна 2019
 
С 07 по 10 марта в Международном выставочном центре, Киев, Броварской пр-т, 15, пройдет 10-я Международная выставка "Рыбалка.Охота.Туризм".



07 марта – с 11.00 до 18.00
08 марта – с 10.00 до 18.00
09 марта – с 10.00 до 18.00
10 марта – с 10.00 до 15.00

Наш стенд № 810
 
 
Rybalka.ua c 07 по 10 марта на 10-й Международной выставке "Рыбалка.Охота.Туризм".в Международном выставочном центре, Киев, Броварской пр-т, 15

 
Цитата
Rybalka.ua c 07 по 10 марта на 10-й Международной выставке "Рыбалка.Охота.Туризм".в Международном выставочном центре, Киев, Броварской пр-т, 15
Вчора бродив на виставці, з 16:30 так і не знайшов стенд Енкор, я шо сліпий:))
 
Цитата
Вчора бродив на виставці, з 16:30 так і не знайшов стенд Енкор, я шо сліпий:))

А він там є!)))
У всякому випадку вчора точно був.)
 
В воскресение кто то туда едет?
 
Цитата
Вчора бродив на виставці, з 16:30 так і не знайшов стенд Енкор, я шо сліпий:))
Цитата
А він там є!)))
У всякому випадку вчора точно був.)
Хто шукає, той знайде :dv:
 
Цитата
Вчора бродив на виставці, з 16:30 так і не знайшов стенд Енкор, я шо сліпий:))
Цитата
А він там є!)))
У всякому випадку вчора точно був.)
Хто шукає, той знайде :dv:
Дякую Олександру (ФонБурик) за приємну розмову та консультації!
 
Цитата
Хто шукає, той знайде
Я теж зайшов;) Не можу вже дочекатись щоб протестити новий інструмент, Немесіс 3-12гр., взяв під невеликі мінохи;) Дякую дяді Саші, Юрі Рибачку та Віталію за консультацію і власне за спін!
 
А я сходив око почесав по виставці )) . Побачив вживу адмінів ))
 
Цитата
Я теж зайшов;) Не можу вже дочекатись щоб протестити новий інструмент, Немесіс 3-12гр., взяв під невеликі мінохи;) Дякую дяді Саші, Юрі Рибачку та Віталію за консультацію і власне за спін!

Гарна "паличка"! Вітаю з обновкою!
А мені 732 з тестом 3-10 більше до вподоби, осінню минулого року придбав, але "обкатав" ще не по повній програмі.
І взагалі пройти і не завітати на стенд Rybalka.com, не привітатися з його постійними представниками (Олександром, Віталієм), не потрусити нові "палички" просто неможливо. Завітав, привітався, поспілкувався, "потрусив", тепер питання де ще взяти грошенят
 
Цитата
І взагалі пройти і не завітати на стенд Rybalka.com, не привітатися з його постійними представниками (Олександром, Віталієм), не потрусити нові "палички" просто неможливо.
100%, дякую і Вас з обновою, зустрінемось на воді;)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!