Страницы: 1
Промислове знищення риби !
 
Вчора, не дивлячись на молодий місяць, вдалося виїхати на рибалку. Місце лову: с.Дніпровське-х.Прохорів  (Чернігівський р-н). Походивши по протоці Домауха, вишли на Дніпро, а далі зайшли в озерце, що з'єднується з ним вузькою протокою. Майже кожного разу воно нас радувало парою-тройкою щук або окунцями (хоча з кожним роком риби там меншає). Зайшовши в озерце ми були, м'яко кажучи, неприємно вражені: від берега до берега був розкинутий невод, який тягнули два дерев'яні човни (дуби), тяжко надриваючись тридцятими Вихрями. Це був звичайний робочий день рибалок, які мають (а може і не мають-хто перевіряє?) ліцензії на промисловий вилов риби. За якісь 15 хвилин було профільтроване все озеро. Скільки таких озер вони "обробляють" за годину, день, місяць,рік? Хто має контролювати місце, час і кількість виловленої риби? Поражає тупість тих, хто видає ліцензії на такі вилови та регулює цей вид діяльності. Що потрібно вкласти в їхні вуха і свідомість, щоб вони зрозуміли, що при таких темпах і способах лову риби надовго не вистачить?
 
Цитата
Вчора, не дивлячись на молодий місяць, вдалося виїхати на рибалку. Місце лову: с.Дніпровське-х.Прохорів (Чернігівський р-н). Походивши по протоці Домауха, вишли на Дніпро, а далі зайшли в озерце, що з'єднується з ним вузькою протокою. Майже кожного разу воно нас радувало парою-тройкою щук або окунцями (хоча з кожним роком риби там меншає). Зайшовши в озерце ми були, м'яко кажучи, неприємно вражені: від берега до берега був розкинутий невод, який тягнули два дерев'яні човни (дуби), тяжко надриваючись тридцятими Вихрями. Це був звичайний робочий день рибалок, які мають (а може і не мають-хто перевіряє?) ліцензії на промисловий вилов риби. За якісь 15 хвилин було профільтроване все озеро. Скільки таких озер вони "обробляють" за годину, день, місяць,рік? Хто має контролювати місце, час і кількість виловленої риби? Поражає тупість тих, хто видає ліцензії на такі вилови та регулює цей вид діяльності. Що потрібно вкласти в їхні вуха і свідомість, щоб вони зрозуміли, що при таких темпах і способах лову риби надовго не вистачить?
Так это был официальный лов? :eek: Или браконьеры? Тут на сайте есть телефоны Игоря (Dozvil) и Виталика (Indeec): можно (и нужно) им звонить в данной ситуации, они могут оперативно сработать.
 
Цитата
Так это был официальный лов? :eek: Или браконьеры? Тут на сайте есть телефоны Игоря (Dozvil) и Виталика (Indeec): можно (и нужно) им звонить в данной ситуации, они могут оперативно сработать.

Промисловий вилов риби, я думаю, набагато згубніший від бракон'єрства. Останні хоч трішечки бояться (десь в глибині душі), а промисловики відразу сунуть під ніс ліцензію - формально у них все законно!
 
Цитата
Промисловий вилов риби, я думаю, набагато згубніший від бракон'єрства. Останні хоч трішечки бояться (десь в глибині душі), а промисловики відразу сунуть під ніс ліцензію - формально у них все законно!
Так вони мають право вилову риби на маленьких озерах? Чи де завгодно? Та ще й  практично, "бреднем" :mad::eek:
 
на маленьких реках - не имеют права. но получают законные разрешения отлова на КВХ или других водохранилищах, и вот как видите - немного "сбились с трассы":mad:, непрочь подзаработать..
проблема промыслового лова в Украине давно обсуждается. и мы считаем закономерным - запретить промлов на внутренних водоемах. но этот процес - долгий представляется... многие с этого живут:cool:
 
Цитата
на маленьких реках - не имеют права. но получают законные разрешения отлова на КВХ или других водохранилищах, и вот как видите - немного "сбились с трассы":mad:, непрочь подзаработать..
проблема промыслового лова в Украине давно обсуждается. и мы считаем закономерным - запретить промлов на внутренних водоемах. но этот процес - долгий представляется... многие с этого живут:cool:

Дійсно, тема заїжджена. Чув, що в жодній країні Європи промисловий вилов риби у внутрішніх водоймах не проводиться. І в нас про заборону часто говорять. Але, поки що, тільки говорять. Про те і замовчувати не можна. Ця тема має бути на слуху - може десь, когось, колись і проб'є. Якщо мені пам'ять не змінює, то на водоймах, відданих у користування для любительського лову, промисловий вилов заборонений.
 
Цитата
Дійсно, тема заїжджена. Чув, що в жодній країні Європи промисловий вилов риби у внутрішніх водоймах не проводиться. І в нас про заборону часто говорять. Але, поки що, тільки говорять. Про те і замовчувати не можна. Ця тема має бути на слуху - може десь, когось, колись і проб'є. Якщо мені пам'ять не змінює, то на водоймах, відданих у користування для любительського лову, промисловий вилов заборонений.
все вірно, тему цю треба постійно піднімати. намагаюсь ще до Нового року потрапити на інтервю до нинішньго голови Держкомрибгоспу пана Шведенка - обовязково це питання буду йому озвучувати - і результати повідомлю. його попередник (Волков - я мав з ним розмову) щось про такі плани говорив - цікаво як його ініціативи зараз впроваджуються.:cool:
 
окрім того, дійсно, зони риболовлі для любителів та промисловиків рознесені, однак ще трапляються казуси :confused:... тема окремої розмови
 
Цитата
Так это был официальный лов? :eek: Или браконьеры? Тут на сайте есть телефоны Игоря (Dozvil) и Виталика (Indeec): можно (и нужно) им звонить в данной ситуации, они могут оперативно сработать.


Мне, Дозвилу иди ДЕДу, неважно, но обязы звоните и сообщайте. Мы все будем вам благодарны за сигнал.
Безусловно, эти уроды не имеют права "зачищать" пойму... я имею в виду промысловиков:mad: Однако думаеццо мне шо это на 90%таки браки чистой воды:mad:

ЗАПОМНИТЕ!!!
Любая сеть промысловиков должна быть биркованная, т.е. на буе должен висеть "папирець" с данными о рыбколхозе и лицензии, если нет такой бирки на буйке, ЭТО БРАКОНЬЕРЫ!:mad: И даже не думайте...(с), их щемить надо:cool:
 
Цитата
все вірно, тему цю треба постійно піднімати. намагаюсь ще до Нового року потрапити на інтервю до нинішньго голови Держкомрибгоспу пана Шведенка - обовязково це питання буду йому озвучувати - і результати повідомлю. його попередник (Волков - я мав з ним розмову) щось про такі плани говорив - цікаво як його ініціативи зараз впроваджуються.:cool:


"В натури" цикаво Игорь.
Промлов необходимо немедленно и тотально запрещать в Украине! Ети сволочи, под прикрытием института и лицензий, выбивают ВСЕ живое, в т.ч. и тралами..., и в нерест... Это не просто тпреступники, эти "люди", ради сиеминутной выгоды готовы на все с сомнительным обоснованием - "нам трэба заробыть..."
Повбывав бы :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Шведенко с июля как заступил на должность НИ ОДНОМУ журналисту не дал до сих пор интервью:mad: пробиться в кабинет практически невозможно. я уже писал об этом... вот такая работа с общественностью в Комитете :(
но ничего, вода камень точит:cool:

Veres2, а на счет звонков - обязательно звоните! без ваших сигналов нам трудно работать, в этом году сознательные рыбаки "слили" нам много информации, благодаря которой были задержаны десятки браконьеров - при чем большинство - как говорят в режиме он-лайн:ohota:
 
Виталик и Игорь. Вы б телефончики оставили в "Телефонном справочнике". Людям было бы ориентироватся полегче. :o
 
Цитата
"В натури" цикаво Игорь.
Промлов необходимо немедленно и тотально запрещать в Украине! Ети сволочи, под прикрытием института и лицензий, выбивают ВСЕ живое, в т.ч. и тралами..., и в нерест... Это не просто тпреступники, эти "люди", ради сиеминутной выгоды готовы на все с сомнительным обоснованием - "нам трэба заробыть..."
Повбывав бы :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Все вірно. Якщо на сайті є правники, які мають досвід роботи з державними органами, то необхідно вибудувати просту і чітку схему лобіювання заборони промислового вилову риби. При цьому, ця схема має бути простою, доступною для сприйняття непрофесіоналом та могла носити масовий характер. До прикладу, можна ініціювати масові депутатські запити та звернення від рад всіх рівнів до державних органів влади, як центральних, так і місцевих. Може хто має вихід на нардепів - це, при бажанні того ж нардепа, досить ефективний засіб впливу. Корочше - необхідно забезпечити масовану атаку на  органи центральної  виконавчої влади. При бажанні  - все вийде.
 
Цитата
Шведенко с июля как заступил на должность НИ ОДНОМУ журналисту не дал до сих пор интервью:mad: пробиться в кабинет практически невозможно. я уже писал об этом... вот такая работа с общественностью в Комитете :(
но ничего, вода камень точит:cool:

Veres2, а на счет звонков - обязательно звоните! без ваших сигналов нам трудно работать, в этом году сознательные рыбаки "слили" нам много информации, благодаря которой были задержаны десятки браконьеров - при чем большинство - как говорят в режиме он-лайн:ohota:

Дуже дякую, що відгукнулися, але потрібні системні і масові заходи впливу нв органи влади. Нас не чують!!!
 
Цитата
Виталик и Игорь. Вы б телефончики оставили в "Телефонном справочнике". Людям было бы ориентироватся полегче. :o
о каком справочнике идет речь? я свои телефоны оставлял здесь во мнигоих ветках и не раз. есть контакты и на сайте ГРУ.
подскажи?
 
Цитата
о каком справочнике идет речь? подскажи?
Вот об этом
 
Цитата
Вот об этом
cпасибо, разместил:)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!