Страницы: 1
Невод от выдры
 
Народ поможіть розібратись із неводом довжиною 10м / 1.80 довжина матні 3м . яка довжина крил 3.5? , хто шарить в цьому то підкажіть, хочу купити невод,  для свого ставка, для вилову риби, бо три роки пішло в тріщину, завелась видра і по карпах, даром три роки кормив, доглядав зимою, зловив подививсь і відпустив, закінчилось однією лускою на березі, і хто зтикався з цією путаною, як її зловити?
 
Не по адресу звернулись,тут Вам порадять як самому завернутись в той невод.
 
Цитата
Народ поможіть розібратись із неводом довжиною 10м / 1.80 довжина матні 3м . яка довжина крил 3.5? , хто шарить в цьому то підкажіть, хочу купити невод,  для свого ставка, для вилову риби, бо три роки пішло в тріщину, завелась видра і по карпах, даром три роки кормив, доглядав зимою, зловив подививсь і відпустив, закінчилось однією лускою на березі, і хто зтикався з цією путаною, як її зловити?

Крылья могут быть любой длинны чем больше тем уловистей.Только у вас очевидно бреденьhttp://kwsp.ru/articles/seti/lovlja-ryby-rybolovnymi-brednjami.И что то меня сомнения берут что выдра всю рыбу выела да и выследить ее  не так и трудно.Вы клич местным охотникам дайте они с ней разберуться быстро.
 
Цитата
Крылья могут быть любой длинны чем больше тем уловистей.Только у вас очевидно бреденьhttp://kwsp.ru/articles/seti/lovlja-ryby-rybolovnymi-brednjami.И что то меня сомнения берут что выдра всю рыбу выела да и выследить ее  не так и трудно.Вы клич местным охотникам дайте они с ней разберуться быстро.

Меня тоже терзают смутные сомнения, что выдра может поймать большого карпа. Вот двуногие выдры-электрики за одну ночь очень даже могут зачистить Ваш ставок. Еще можно карася запустить, она его будет кушать. "И волки сыты - и овцы целы".
 
Цитата
терзают смутные сомнения, что выдра может поймать большого карпа.
Лет 15 тому назад наблюдал как выдра вытащила из полыньи сазана,весом в девять кг. В остальном с Вами согласен.
 
Цитата
Лет 15 тому назад наблюдал как выдра вытащила из полыньи сазана,весом в девять кг. В остальном с Вами согласен.

Я надеюсь Вы вкусно поужинали? Надо было похвалить ее за это и отвалить ей кусяру. Знаю что выдры легко приручаются и используются для "рыбалки". И вообще красивое животное.
 
Цитата
Я надеюсь Вы вкусно поужинали?
Увы не досталось.Через неделю местные рассказали какой был вес сазана.Мы не смогли забрать,так как стремно было подходить к промоине.Но выдра поужинала,выела все внутренности.А местные забрали,когда подмезло.Кстати вес измеряли без внутренностей,так,что там по любому было больше.
 
Цитата
Крылья могут быть любой длинны чем больше тем уловистей.Только у вас очевидно бреденьhttp://kwsp.ru/articles/seti/lovlja-ryby-rybolovnymi-brednjami.И что то меня сомнения берут что выдра всю рыбу выела да и выследить ее  не так и трудно.Вы клич местным охотникам дайте они с ней разберуться быстро.

Я ще не купив, я шукав в інтернеті щоб купити , мені посоветовали виловити більшу рибу і видра піде сама,ставок 6-60м на 2м глубини  і риби там не так то багато , за три роки я запустив туда 10 кг малька карпа , 10кг карася ну і так що наловив на удочку випускав у ставок, на березі видно каждий метр луска і виходи видри з води, буду пробувати ставити капкан. І я замітив риба пропадає осінню, весною запустиш, бачиш як вона росте літом а весною її вже не видно , знову запускаю, я там не живу і не бачу що там робиться, ловити там ніхто не ловить, я з онуком там зловив може 30 карпів і то відпускав їх, задихнутись вона не може , там проточна вода, і зимою роблю лунки, два роки не було ніяких проблем, верховодка даже почала розмножуватись,
(дякую за відгук)
 
Там у мене  різна риба ,  ,карп ,карась , лин , вюн, верховодка, плотва, раки, це те що запускав і зловив на удочку,да ще хочу сказати коли ще не було ставка 25 років назад я випустив в цей рів вюнів 2 штуки,і вони дожили до цього часу, бо одного зловив малого, значить вони вижили там, хотя літом рів пересихав,
 
З розказів других людей що мають невеличкі копанки, видра як зайде в ставок виловить всю рибу, оставить тільки мальок, приходить цілим виводком, поставлю капкан , попробую зловити.
 
Цитата
З розказів других людей що мають невеличкі копанки, видра як зайде в ставок виловить всю рибу, оставить тільки мальок, приходить цілим виводком, поставлю капкан , попробую зловити.

Был у меня один знакомый при советах под киевом в ставке ондатру капканами успешно ловил и шапки шил.Но он охотник был опытный.Знаю только что капканы на пеньки в воде ставил.Она попадает и падает в воду и там топиться.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!