Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Цитата
p.s. я карася практично не ловлю, але пост по темі;

Цитата
ти б краще розповів де карась клює
Нафіга?Ти ж не ловиш карася.Нехай краще розкаже,де короп ловиться.:ap:
 
***128293;                       ссссссссссссссссссс
 
Доброго ранку,підкажіть будь ласка що там на Озерній твориться?
щось ловиться? чи все ще нереститься?
 
Друзякі рибалки , хто має інфо про с. Коритна.
 
Цитата
Доброго ранку,підкажіть будь ласка що там на Озерній твориться?
щось ловиться? чи все ще нереститься?
Проходив пару разив говорив з рибалками курят камиш.Де коли проскакуе плотва.
 
Цитата
рибалки курят камиш
раньше "траву" курили а тепер камиш...
 
На ці свята їздив до тещі в Стару Синяву, вирішив заскочити порибачити на ставок Христосово. Рибачив з 7 до 11 ранку, клювало часто і надійно. В принципі рибалкою задоволений
 
Цитата
раньше "траву" курили а тепер камиш...
Чого раньше) А взагалі в таких випадках наскільки я знаю то курять бамбук)
 
Цитата
Проходив пару разив говорив з рибалками курят камиш.Де коли проскакуе плотва.

Плотва, то не рыба, плотва то живец :ap:
 
На шо такі лящики клювали? Подобається для мене цей ставок-всяка риба є.
 
Цитата
заскочити порибачити на ставок Христосово
Скiльки зараз там рибалка коштуе сутка.
 
Цитата
На шо такі лящики клювали? Подобається для мене цей ставок-всяка риба є.

Цитата
Скiльки зараз там рибалка коштуе сутка.

Клювало опариш + пінопласт, сутка - 30 грн.
 
Сьогодні в 4.30 приїхали в Розсохи половити хижака, а в 6.00, впіймавши по 100-грамовому окунцю на трьох, склали лодки і поїхали додому(((.
Причина: по темноватих слідах невисохлої води на камишах і стовбчику у водоймі було чітко видно, що її рівень напередодні впав на 6-7 см!!! По якій причині - залишається здогадуватись! Продовжувати ловлю не було сенсу. З ночі двоє хлопців "розкинулись" на карпа, однак, з їх слів, до 6.00 - безрезультатно. За грішми до нас так ніхто і не звертався, хоча троє чоловіків о 5.00 плавали по ставку, діставали сітки з толстолобами.
Як казав дід Панас: "отака х..ня, малята"!
 
Цитата
Сьогодні в 4.30 приїхали в Розсохи половити хижака, а в 6.00, впіймавши по 100-грамовому окунцю на трьох, склали лодки і поїхали додому(((.
Причина: по темноватих слідах невисохлої води на камишах і стовбчику у водоймі було чітко видно, що її рівень напередодні впав на 6-7 см!!! По якій причині - залишається здогадуватись! Продовжувати ловлю не було сенсу. З ночі двоє хлопців "розкинулись" на карпа, однак, з їх слів, до 6.00 - безрезультатно. За грішми до нас так ніхто і не звертався, хоча троє чоловіків о 5.00 плавали по ставку, діставали сітки з толстолобами.
Як казав дід Панас: "отака х..ня, малята"!
За уровень воды не скажу, но у меня в Розсохах всегда клевало днём, когда поднимался ветерок, в часов 9 - 10. И вечером когда наступал штиль, опять ноль. Может я такой рыбак - дневной). Но это факт. И вообще перестал туда ездить , не из - за орендатора, а из - за очень редких удачных рыбалок.
 
Тиждень тому я там теж був, до 8.00 години вже впіймав 4 щучки 0,6-1,0 кг, а сьогодні явно видно, що воду скинули. Як пояснили ті, що сітки діставали - "воду відкачували"! А хто, як??! Думаю, що просто цікавішої відмазки на ходу не придумали)))) До речі, на ставі були лиши два автомобіля. А тиждень тому з 8.  Не дуже туди хочуть їхати з таким кльовом.
 
Цитата
Друзякі рибалки , хто має інфо про с. Коритна.
Друзяки, ще раз хочу запитати. Може є
в кого інфо про с. Коритна
 
1.06 с. Водички. Крапивкой покрыто 70% поверхности водоема. ПЫнЫнХом ловить практически нереально,  на снасти наматывается 3-х килограмовая борода из водорослей. За полдня на удочки пару мелких карпиков и плотва. Билет 50 грн день. Для себя отложил до сентября.
 
Может по Наркевичам кто что слышал?.
Планирую три дня там порыбалить, а вот во что упираться ума не приложу.
 
Знайомий їздив в Ярославку то казав, що непогано карасик покльовує
 
Цитата
Может по Наркевичам кто что слышал?.
Планирую три дня там порыбалить, а вот во что упираться ума не приложу.

в плужок Серега уперайся:du:
 
В Давидківцях на колгоспному ставку прокльовує заліковий карасмен. имхо.
 
Цитата
в плужок Серега уперайся:du:
Ты как в воду глядел)). Рыбачил в основном с плужком. На воде пару плотвичек на фидер и с десяток окуней на силикон, за две рыбалки. Хотя местные говорят, что пару дней назад и окунь дурел и зачётный карась проклёвывал. Такое впечатления, что меня рыба боится и когда я приезжаю ховается).
 
Цитата
В Давидківцях на колгоспному ставку прокльовує заліковий карасмен. имхо.
А с местами как? Слышал, что ну очень много желающих карася половить.
Плюс ещё говорят, что крупная плотва проклёвует.
 
Цитата
А с местами как? Слышал, что ну очень много желающих карася половить.
Плюс ещё говорят, что крупная плотва проклёвует.
Реалізовував дану інфо. Що можу сказати. Місць гарних багато. Чуваків , які беруть гроші не бачив.  Карась  на кук більше лодоні прокльовує, плотва теж можно сказати залікова. Ловив 2,5 години, 4 карася 150 - 300 гр, 7 плотвиць по 200- 300 гр . Але став начебто чистий а на спін витягуєш кіло трави-кропивки. Фото не робив (АКБ сів) тому вір на слово. НХНЧ))))
 
Цитата
Реалізовував дану інфо. Що можу сказати. Місць гарних багато. Чуваків , які беруть гроші не бачив.  Карась  на кук більше лодоні прокльовує, плотва теж можно сказати залікова. Ловив 2,5 години, 4 карася 150 - 300 гр, 7 плотвиць по 200- 300 гр . Але став начебто чистий а на спін витягуєш кіло трави-кропивки. Фото не робив (АКБ сів) тому вір на слово. НХНЧ))))
.  Спасибо за инфу.
 
Підкажіть будь ласка,яка там по карпу на Озерній і чи є успіхи по ловлі чи ще якась інфа?
 
Колеги, може хто знає, то підтвердіть чи спростуйте: кажуть що в Пирогівцях є гарний окунь, ну і щука присутня. Правда це чи ні?
 
Цитата
Колеги, може хто знає, то підтвердіть чи спростуйте: кажуть що в Пирогівцях є гарний окунь, ну і щука присутня. Правда це чи ні?
Товариш був на карася ,то зловив під берегом десь в районі 700гр щуку але він в хижака не впирався,білет 50 гр.
 
Цитата
Товариш був на карася ,то зловив під берегом десь в районі 700гр щуку але він в хижака не впирався,білет 50 гр.

Дякую! бо я там три тижні тому кидав з човна, то зловив до 10 ранку три "наноокуні", а товариш "нанощуку" на 250 грам. Може був не кльовий день, тому в 10.30 вже закінчили рибалку.

Підпливав представник "громади рибалок села", пропонував заплатити по 100 грн з чоловіка. Правда після питання: "де уповноважуючі документи" - передумав брати гроші))
 
Цитата
Дякую! бо я там три тижні тому кидав з човна, то зловив до 10 ранку три "наноокуні", а товариш "нанощуку" на 250 грам. Може був не кльовий день, тому в 10.30 вже закінчили рибалку.

Підпливав представник "громади рибалок села", пропонував заплатити по 100 грн з чоловіка. Правда після питання: "де уповноважуючі документи" - передумав брати гроші))
Аяк з травою на плесі, бо я в августі минулого року був там на відкриті на качок, так дуже заросший став був. Ловити на воблера поверхневі було не можливо,не кажучи про джиг, суцільний килим на поверхні.
Ловив тільки півдолонешних карасиків проміж очерету.
Там можна під місцевого закосити, місцевим безкоштовно).
 
Кропивка була, але місцями. На джиг особо не впливала. А як зараз не знаю...
 
Цитата
Колеги, може хто знає, то підтвердіть чи спростуйте: кажуть що в Пирогівцях є гарний окунь, ну і щука присутня. Правда це чи ні?

Зимой щуку ловили мои знакомые и даже зачётную,про окуня не знаю.
 
Цитата
про окуня не знаю.

...будем искать))
 
Взагалі то я переключився вже на карпа .... но  вихід  на шучку був непоганий як для 30 травня .....р Случ с.Воронківці.
 
Сидит сейчас мой батя с моим сыном в Давыдковцах, с пяти утра ни одной поклёвки.
 
Цитата
Сидит сейчас мой батя с моим сыном в Давыдковцах, с пяти утра ни одной поклёвки.

жара... :be:
 
Цитата
Взагалі то я переключився вже на карпа .... но  вихід  на шучку був непоганий як для 30 травня .....р Случ с.Воронківці.
Добрый день, а водоем платный?
 
Цитата
Добрый день, а водоем платный?

Ні все бескоштовно.... ще не встигли його забрати .... це річка Случ...
 
*********www.google.com.ua/maps/@49.712904,27.1137434,14z?hl=ru
 
Цитата
*********www.google.com.ua/maps/@49.712904,27.1137434,14z?hl=ru

Спасибо, все ищу место открыться с кружками...
 
Цитата
Спасибо, все ищу место открыться с кружками...

а еще куча пид..сов ищут место где поставить сеточки и (что еще хуже) побить током рыбу, вот и наколочка....

p.s. осторожней нужно быть, к сожалению форум читают не только правильные рыбацюги, но и всякий сброд с сетями и электроудочками:bl:

поделится местом ловли конечно можно и даже нужно, но в ЛС и людям которым можно доверять, ИМХО...
 
Сьогодні, після вчорашніх  змагань на Дубово-2 знімав стрес на Редвенцях... 100-грамовий карасаь клював стабільно але дуже кинули воду.
 
Цитата
Сьогодні, після вчорашніх  змагань на Дубово-2.

А як змагання пройшли? Були  покльовки :schuka:
 
а в Бахматовцах можно ловить?
 
Цитата
а в Бахматовцах можно ловить?
У меня родители там живут, по ходу ловить нельзя, а если можно то с такими условиями, что ну его нафиг. Раньше было сто рябчиков и три кила рыбы.
 
Цитата
У меня родители там живут, по ходу ловить нельзя, а если можно то с такими условиями, что ну его нафиг. Раньше было сто рябчиков и три кила рыбы.
Если интересует могу узнать конкретно тарифы.
 
Цитата
Если интересует могу узнать конкретно тарифы.
Летом ловить не даёт, зимой жерлицы 50 (количество не ограничено), удочка 30!
 
Цитата
Сьогодні, після вчорашніх  змагань на Дубово-2 знімав стрес на Редвенцях... 100-грамовий карасаь клював стабільно але дуже кинули воду.

А какие цены  за рыбалку на Дубово-2 ??   белая ,хищник и для Уоровцев есть скидки ???  Спасибо!!
 
Кажуть, що і з правого та лівого берега 100 грн,  якщо сплатив внескі в УТМР то 50 грн по білій.. за хижака не скажу. НХНЧ.
 
Цитата
У меня родители там живут, по ходу ловить нельзя, а если можно то с такими условиями, что ну его нафиг. Раньше было сто рябчиков и три кила рыбы.

спасибо большое за информацию
 
Головченці. Клює стандартний карась , іноді попадається коропець .
 
Цитата
Головченці. Клює стандартний карась , іноді попадається коропець .
Тоже там неплохо на выходные отловился, но рыба там немножко с дустовым душком.
 
Цитата
Тоже там неплохо на выходные отловился, но рыба там немножко с дустовым душком.
Не розкушав дусту, бо в сметані з цибулькою та морквою зайшло під сотку))))
 
Цитата
Не розкушав дусту, бо в сметані з цибулькою та морквою зайшло під сотку))))
Я тоже захавал и нормально( на нафтизине сижу)). А вот жена - гурман унюхала.
 
Цитата
А вот жена - гурман унюхала.
ндааа... они такие и за это мы их любим, что на рыбалку пускают
 
скажіть будь ласка,що там за Озерну чути,чи ловиться короп?чи хоча б щось?
 
Народ підскажіть де можна порибалити не далеко від міста, щоб не з пустим садком додому приїхати???
 
Цитата
Народ підскажіть де можна порибалити не далеко від міста, щоб не з пустим садком додому приїхати???

на БУГУ.ось вам докази.
 
Vencedor, риба як риба,нічим не відрізняється від риби з інших водойм)
 
дякую спробую на вихідних!!
 
Привет колегам рыбакам, с наступающим всех праздником - наперед! Вопрос не в тему, кто на Хмельнитчине занимается выращиванием рыбы в установках замкнутого водоснабжения? Спасибо за информацию.
 
привет всем! 05.07.2015 г. были на на Рыбалке в с. Черепова Хм. района. с 06-00 до 13-00 крупная рыба не попадалась, зато карасей грамм по 300 наловили (25 шт.) наживка опарыш, оснастка "убийца карася" и "метод". клёв был с 6-00 до 7-00, и с 10-00 до 12-00. Стоимость рыбалки 40 грн. на день, 60 грн. с лодкой и 80 грн. сутки. Есть также амур, толстолоб, карп, щука, окунь...
 
Привіт! Хтось може був в Шарівці вже в липні. Чи варто зараз їхати і може є пару обзорних фото ставка
 
Цитата
Привіт! Хтось може був в Шарівці вже в липні. Чи варто зараз їхати і може є пару обзорних фото ставка
Був на ці вихи товариш, весною закинули молодого карпіка менше лодоні.Як я поняв, то ловити там поки не дозволяють.Товариш виїхав на шашлик ,а його дочка відвела душу на коропцях.
 
Цитата
Був на ці вихи товариш, весною закинули молодого карпіка менше лодоні.Як я поняв, то ловити там поки не дозволяють.Товариш виїхав на шашлик ,а його дочка відвела душу на коропцях.

Яс, а Баранівка шо каже? На ці вихідні думав махнути, все забито ше за тиждень
 
Цитата
привет всем! 05.07.2015 г. были на на Рыбалке в с. Черепова Хм. района. с 06-00 до 13-00 крупная рыба не попадалась, зато карасей грамм по 300 наловили (25 шт.) наживка опарыш, оснастка "убийца карася" и "метод". клёв был с 6-00 до 7-00, и с 10-00 до 12-00. Стоимость рыбалки 40 грн. на день, 60 грн. с лодкой и 80 грн. сутки. Есть также амур, толстолоб, карп, щука, окунь...
Там ставок дуже зарослий і закоряжений чи ні? Дякую.
 
Ставок мало того що закоряжений і зарослий, то щей цвіте вода і риба задихається (плавало дохлих 3 толстолоба і 1 карп). Але дно там тверде бо оснастка не мала за що зацепитися.
 
Був в Наркевічах. Клюе гарний карась і плотва. Наживка опариш та пінопласт. На хробака задовбуе окунець і мілка плотва. Клювало на фідери з 5.00 до 10.00. Зловив 8 карасів по грамм 200-300, та 3 десятка 100 - 150 граммової  плотви.
Також на мікруху бере окунь, але мілкий.
 
Ск білет? Короп не попадав взагалі?
 
Цитата
Ск білет? Короп не попадав взагалі?
Безкоштовна, це технічна водойма. Коропа там давно вилупили браконьери сітками. Кожен ранок і вечор вони як на роботу плавають.
 
Цитата
Кожен ранок і вечор вони як на роботу плавають.
Я гребу(( Коли тих браконьєрів рибнагляд вже виловить, бо ж їх, мабуть, до цього часу поіменно знають!!!
 
Я один раз там бачив рибнагляд, приїхали з лафетом, питали чи браків бачив, потім плавали по водоймі з кішкою збирали сітки! Я був в шоці))) Але в обід ловити браків, не самий толковий варіант)
 
Цитата
Я гребу(( Коли тих браконьєрів рибнагляд вже виловить, бо ж їх, мабуть, до цього часу поіменно знають!!!
Це цирк, всі місцеві рибаки знають кожного хто ставить сітки, та все село знае. треба просто з ментами приходити до дому і вилучати всё і відразу.
В мене даже десь в блогах є пару фоток тих браків. Показав местним і відразу пальцем на хату ткнуть.
 
Цитата
знають кожного хто ставить сітки
Саме головне, що ці піда..си з сітками почувають себе свободно і їм плювати на всіх! Нічого не бояться! Ну вот як так ??!
 
Друзяки-рибалочки !!! Хто знає можливо ціну рибалки на ставку "Христосове" за добу, буду вдячний за інфо.
 
Цитата
Друзяки-рибалочки !!! Хто знає можливо ціну рибалки на ставку "Христосове" за добу, буду вдячний за інфо.

Кажись 30 сутка,весною був.
 
Цитата
Кажись 30 сутка,весною був.
С билетом УООРа будет дешевле (15 грн если я не ошибаюсь было в прошлом году)
 
ниче се, почти коммунизм...30  грн...15 грн... Еще есть такие цены? Они там шо, газет не читают?
 
Цитата
ниче се, почти коммунизм...30  грн...15 грн... Еще есть такие цены? Они там шо, газет не читают?

Яка ціна така і риба,хоча минулого липня мірний краснопер врятував риболовлю.
 
Пару руз по хижаку гарно там відловлювались. Но це тільки пару раз).
 
30грн.100%
 
Куди в області можна рванути порибалити з зручностями? Знаю Баранівка Ярмол р-н (домик з рибалкою 400 грн.) Шо ше є норм?
 
В Чабанах в этом году никто не был?
 
Цитата
Куди в області можна рванути порибалити з зручностями? Знаю Баранівка Ярмол р-н (домик з рибалкою 400 грн.) Шо ше є норм?

а можешь поподробнее про рыбалку там и какие-то контакты (если имеются )
 
150 ре рыбалка (3 спининга), домик на двоих - 250 (домик прям на воде с пирсом), есть мангалы, дрова, летний душ, кресла, в домике холодильник, постельное. Немного неудобно забрасывать (електропровода мешают, но это ху.ня). Был в августе того года: толстолобики 1.5-2кг, макс карп был 5.3кг, кароч норм но немного жирновато получается и далеко. Есть вроде 4 домика на двоих, и один на 5-6 чел.

(067)164-77-03 Маша  Заказывать надо заранее, хотя б за неделю, а то и за две
 
Кто в курсе, что сейчас на Ярмолинецком Баме, стоит ехать?
 
с. Водички, ск билет?
 
[quote="avhur;647283"]Кто в курсе, что сейчас на Ярмолинецком Баме, стоит ехать?[/quo
Вчора повідомили, що зі слів господарів продавати квитки цього року не будуть, відповідно і не дозволятимуть ловити.
 
Цитата
Кто в курсе, что сейчас на Ярмолинецком Баме, стоит ехать?
Вчора повідомили, що зі слів господарів - продавати квитки цього року не будуть, відповідно і не дозволятимуть ловити.
 
Цитата
Вчора повідомили, що зі слів господарів - продавати квитки цього року не будуть, відповідно і не дозволятимуть ловити.

жесть, а по Водичках не в курсі, шо там?
 
Цитата
жесть, а по Водичках не в курсі, шо там?
50грн/сутка100грн
 
Цитата
150 ре рыбалка (3 спининга), домик на двоих - 250 (домик прям на воде с пирсом), есть мангалы, дрова, летний душ, кресла, в домике холодильник, постельное. Немного неудобно забрасывать (електропровода мешают, но это ху.ня). Был в августе того года: толстолобики 1.5-2кг, макс карп был 5.3кг, кароч норм но немного жирновато получается и далеко. Есть вроде 4 домика на двоих, и один на 5-6 чел.

(067)164-77-03 Маша  Заказывать надо заранее, хотя б за неделю, а то и за две
А Ви, друже, якщо вже почали говорити, то говоріть вже як є до кінця. Просто рибалки за 150 грн там не буде, як виявляється за будиночок там доведеться запалатити, навіть, якщо він нах не потрібен. Зі слів власника "в нас тут не рибозаготівельна база, а відпочинок - і оренда будиночка обов"язкова". В порядку вийнятку візьмуть 200 грн за рибалку за умови, що всі будиночки будуть зайняті... так, що думайте, чи варто віддати 400 грн за рибалку, тим більше, що дорога туди також не "фонтан".
 
Цитата
А Ви, друже, якщо вже почали говорити, то говоріть вже як є до кінця. Просто рибалки за 150 грн там не буде, як виявляється за будиночок там доведеться запалатити, навіть, якщо він нах не потрібен. Зі слів власника "в нас тут не рибозаготівельна база, а відпочинок - і оренда будиночка обов"язкова". В порядку вийнятку візьмуть 200 грн за рибалку за умови, що всі будиночки будуть зайняті... так, що думайте, чи варто віддати 400 грн за рибалку, тим більше, що дорога туди також не "фонтан".

Таж дорого. А дорога це просто піпєц
 
Цитата
жесть, а по Водичках не в курсі, шо там?
Был на прошлой неделе (начали спускать воду.), трудно, но шел около 1-2 кг. Там водой играют, аж гай шумит. Сетки ставят. Унылая картина....
 
Цитата
А Ви, друже, якщо вже почали говорити, то говоріть вже як є до кінця. Просто рибалки за 150 грн там не буде, як виявляється за будиночок там доведеться запалатити, навіть, якщо він нах не потрібен. Зі слів власника "в нас тут не рибозаготівельна база, а відпочинок - і оренда будиночка обов"язкова". В порядку вийнятку візьмуть 200 грн за рибалку за умови, що всі будиночки будуть зайняті... так, що думайте, чи варто віддати 400 грн за рибалку, тим більше, що дорога туди також не "фонтан".

Вчера был на речке с кумовьями возле этого става.Называется турбаза Назар.К нам подошел мужик и сказал что уже билет 450 гривасов.
 
Цитата
Вчера был на речке с кумовьями возле этого става.Называется турбаза Назар.К нам подошел мужик и сказал что уже билет 450 гривасов.
І повірте, знайдуться такі, які будуть там ловити, навіть якщо 1000 попросять... дивний народ.
 
Цитата
І повірте, знайдуться такі, які будуть там ловити, навіть якщо 1000 попросять... дивний народ.
Є попит - є пропозиція, і нічого дивного тут немає. В нашій країні здивуванню меж немає...
 
інфа. для любителів поплавка, вчора зробив "рейд" - Моломолинці, Редвенці, Ярославка, вода впала пзд, одне болото з кропивкою:bl:
на великому ставку в Ярославці ледь вимучив з десяток карасів на тісто, все інше тупо ігнорив....
на колгоспному ставку декілька чоловік залишились на ніч, можливо щось і клює, не запитував
 
На день рыбака вырваться не получилось, вот результат неделю спустя.
 
Цитата
Моломолинці, Редвенці, Ярославка, вода впала пзд, одне болото з кропивкою
І таке явище я за останній тиждень спостерігаю на водоймах практично по всій області((
Так що чекаємо дощів.
 
Підкажіть будласка хто що знає про карєти біля села Гатна, *********www.google.com.ua/maps/@49.288887,27.355961,4888m/data=!3m1!1e3 чи можна там до води підійть?
Буду вдячний.
 
Цитата
Підкажіть будласка хто що знає про карєти біля села Гатна, *********www.google.com.ua/maps/@49.288887,27.355961,4888m/data=!3m1!1e3 чи можна там до води підійть?
Буду вдячний.

С стороны с.Лозовое можна,я зимой подъезжал,с гатной нужно по коналу долго грёбать,короче помучиться надо но на карьер попадёш
 
Цитата
Буду вдячний.
Будьте обережні, неодноразово інфа була про пробиті колеса у авто в тих краях, працюють особо "злі" аборигени
 
Дякую хлопці за інфу. і за оборигенів тоже ))
 
Хлопці, підскажіть, будь-ласка, де можна порибачити (з домиками на березі) в області, типу Баранівка Ярмолинецький р-н? Дякую
 
Как то проезжал рядом, рыбалка 150грн, с домиком точно не знаю можете заехать спросить *********www.google.ru/maps/dir/49.5276944,27.1479418/49.5273854,27.1532863/@49.5262821,27.1549807,705m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0
 
Цитата
Как то проезжал рядом, рыбалка 150грн, с домиком точно не знаю можете заехать спросить *********www.google.ru/maps/dir/49.5276944,27.1479418/49.5273854,27.1532863/@49.5262821,27.1549807,705m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0
какой то маленький он....(
 
Два дні пощастило відпочити на р. Рів. Трішки на тараньку взяв та на  пожарити... Всім НХНЧ!!
 
Всем привет, кто подскажет где можно посидеть на карпа на р. Збруч, что б не далеко то Каменца Подольского, в раене 40 км !?
 
Цитата
Всем привет, кто подскажет где можно посидеть на карпа на р. Збруч, что б не далеко то Каменца Подольского, в раене 40 км !?
Раньше Ниверка была норм по белой, сейчас родственник из Кам-Под жаловался на браков и отсутсвие рыбы. А так стоит в Мартынковцы съездить, дальше чем 40 км, но карп есть очень зачётный
 
В Мартинківцях зараз тоже не наловися, риба ніби вимерла, ні хижак, ні біла, взагалі повний в 0, вода дуже брудна (це інфо за минулих два тижні)
 
Что по щуке слышно, хоть где то проклёвует?
 
Цитата
Что по щуке слышно, хоть где то проклёвует?
Перед роботою катались, і можу сказати по нашим результатам, що на 3х водоймах щука на морозі)))
 
Цитата
Перед роботою катались, і можу сказати по нашим результатам, що на 3х водоймах щука на морозі)))
Короче, еду я на коропа).
 
Зафлудили темку, со смартфона чистить геморно. Потом наведу порядок, а пока СТОП по этому поводу.:co:
 
Цитата
Петрович, ми в "расєє":ao:
Походу не актуальный пост) Петрович бдіт за ІТ технологіями, не то що я айтішнік, у якого место смарта нокла тіки фонаріком і калькулятором напічкана:bj:
Цитата
Зафлудили темку, со смартфона чистить геморно. Потом наведу порядок, а пока СТОП по этому поводу.:co:
 
Вода "цвіте" в ставках та продовжує висихати. Риба малоактивна що вночі так і зранку. Але в торбинку вдалось пару карасиків взяти. с. Покутинці (50грн )
 
Добрий день. Питання по Мартинківцях. Чи варто там випробувати ловлю на флет. Хочу випробувати подарунок але це мій перший досвід з такими оснастками. Тому прошу поради в досвідчених риболовів, щоб даремно не витрачати прикормки і наживки. Заздалегідь дякую за поради.
 
Цитата
Чи варто там випробувати ловлю на флет.
"кілер карасмена" - пінопласт +мухоопарік і буде тобі щастя...імхо
 
В кого є інфа на рахунок Соколівки
 
Цитата
В кого є інфа на рахунок Соколівки

Якщо йдеться про БАМ, то ловити забороняють.
 
Дякую. Буду мати на увазі.
А по Карпівцях є в когось інфа? Що по чому і чи клює взагалі?
 
В цю суботу с. Малашівці
 
Цитата
Вода "цвіте" в ставках та продовжує висихати. Риба малоактивна що вночі так і зранку. Але в торбинку вдалось пару карасиків взяти. с. Покутинці (50грн )
Vencedor,
На що клювало?
 
Цитата
Vencedor,
На що клювало?

"кілер карасмена" - пінопласт +мухоопарік ...імхо
 
Цитата
В цю суботу с. Малашівці

Там вроді ж не дозволяють ловити?
 
це за Хутором через ліс десь 2 км, не в самих Малашівцях
 
а ціна питання? :)
 
сталої ціни немає, по різному рахує + важить рибу(
 
Привіт всім! Хто може підсказати що чути по щуці? Куди можна поїхати і умови лову, дякую за відповіді!!!!
 
Добрый день. Может кто-то знает что сейчас в Россохах? Стоимость, ловится ли щука?
 
Цитата
Добрый день. Может кто-то знает что сейчас в Россохах? Стоимость, ловится ли щука?

Чув що 100грн з лодочки. по рибі хз)
 
Цитата
Чув що 100грн з лодочки. по рибі хз)
Спасибо. А может есть номер телефона?
 
Цитата
Спасибо. А может есть номер телефона?
0671862529 - Руслан
 
Цитата
Чув що 100грн з лодочки. по рибі хз)

Блін поміняй аватарку, ти вже не ВІКІНГ))))
 
Был в субботу с утра до 13:00. Цена билета 100грн. с человека. Кружки - 5 переваротов, 1 побитый живец, 1 окунь 250гр. На спининг - 2 щучки (около кг и 700гр), больше ударов не было. Вода очень упала, и вообще печалька...
 
Був сьогодні на одному ставочку (с.Яськівці).  Води, мало того, що мало то ще й спускають калабаню.  Була можливість взяти гарних окунців (вспіли зловити 10 шт) але прийшла мавпа з обличчям ботана в окулярах й сказало, що ловити заборонено бо калабаню спускають та хотять запустити карпа. Також було зловлено  набір жерлятника (40 жерлиць, бур, та всяке зимове приладдя). Бур цілком справний та придатний до експлуатації , решта звісно вода зробила своє)))))
 
Рибацюгам на замітку!! НА Дубово-2 з пятниці  по сьогодні сейшен , (говорять, що покльовує судак) на воді щодня до 10 лодок моніторять водну поверхню)))))....
 
На бугу тоже сейшн, каждое утро 3-5 лодок бороздят, что ловят может кто в курсах?
 
Цитата
что ловят может кто в курсах
На малька бачив окунька совали..
 
Був з лодкою в неділю на бугу з 14 до 17 навіть тичка не було
 
Цитата
Був з лодкою в неділю на бугу з 14 до 17 навіть тичка не було
Біля пожарки під мостом був?
 
почав недоходя до пожарки і направився в сторону острова зі сторони зарічанської, потім  кругом острова, біля дамби
 
Цитата
На малька бачив окунька совали..
На такого? :)

Та ще й аборигени місцеві сіток під мостом понаставляли....
 
Цитата
На такого? :)

Та ще й аборигени місцеві сіток під мостом понаставляли....
саме так.......
 
Я так розумію, що з приходом похолодання на цьому тижні - активність хижака значно понизилась, (відповідно і кльов)...
 
Цитата
Я так розумію, що з приходом похолодання на цьому тижні - активність хижака значно понизилась, (відповідно і кльов)...
Саме так, був 3 дні в Наркевічах, клюе часто но мелочь, месні кажуть, що до похолоданя мєлочі зовсім не було, клював гарно зачотний окунець.
 
Сьогодні, як ніколи була хороша погода, а зима все одно близько, тому трішки для таранькі на зиму настьобав..
 
Цитата
Сьогодні, як ніколи була хороша погода, а зима все одно близько, тому трішки для таранькі на зиму настьобав..
На завтра ще кращу погоду обіцяють....   У нас на Сході теж окунь чудово іде....))))).
 
збираю зараз інформацію про стави (на наступний сезон),катаюсь на велосипеді,хочу поєднати це діло з рибною ловлею, куди можна з Хмельницького заїхати в межах 40-50 км. в одну сторону,щоб нормально можна було половити рибу (вудочка звичайна поплавчанка)
 
Цитата
збираю зараз інформацію про стави (на наступний сезон),катаюсь на велосипеді,хочу поєднати це діло з рибною ловлею, куди можна з Хмельницького заїхати в межах 40-50 км. в одну сторону,щоб нормально можна було половити рибу (вудочка звичайна поплавчанка)
нажми тут й будуть тобі рибні місця України
 
Цитата
нажми тут й будуть тобі рибні місця України
ого,наіть таке є) забрав собі в закладки.До речі в Іванківцях платно,200 грн з людини
 
Цитата
ого,наіть таке є) забрав собі в закладки.До речі в Іванківцях платно,200 грн з людини
Постав там відмітку і рибацюги врахують твою інфу..
 
Всім привіт! Може хто знає який зараз лід на Південному Бузі ?
 
[quote="Andrey_Smile;674376"]Всім привіт! Може хто знає який зараз лід на Південному Бузі ?десятка
 
Цитата
Всім привіт! Може хто знає який зараз лід на Південному Бузі ?
лід прикольний , головне зайти..(МБ)
 
Мож  хто в курсі де є відкрита вода ,бажано з наявністю плотви або ляща?(крім дністра)
 
Цитата
Мож  хто в курсі де є відкрита вода ,бажано з наявністю плотви або ляща?(крім дністра)
Случ, Вовк
 
А в тих же Головчинцях плотва зараз не ловиться?
 
Головченці сьогодні.Мотиль.Людей трохи було.Біля моста аншлаг.Карась вже прокльовує.
 
А на що краще брала?
 
У Ярославці на мотиля також бере карась та часом плотва, ну і може рак)))
 
Цитата
У Ярославці на мотиля також бере карась та часом плотва, ну і може рак)))
А що з фото не так?
І взагалі, колись мені один Ваш земляк (Vencedor))))) дав мені пілюлей за НЕ наше пиво....!!!
 
может кто знает как обстоят дела на Дубово-2? Интересует хищник
 
Цитата
может кто знает как обстоят дела на Дубово-2? Интересует хищник
Вот так http://*********m.youtube.com/watch?v=qg0B5aIvb94
 
Цитата
Вот так http://*********m.youtube.com/watch?v=qg0B5aIvb94

Той що Приймак то чоловік мого класного керівника зі школи а той що Валерій то я в нього знімаю гараж на вул. Галана.:bj:
 
Цитата
Той що Приймак то чоловік мого класного керівника зі школи а той що Валерій то я в нього знімаю гараж на вул. Галана.:bj:

То в тебе там серйозний блат))))) :bj:
 
Цитата
То в тебе там серйозний блат))))) :bj:

Тіпа так. Но там по ходу блати не проканають.
 
З 14.05 дозволена рибалка на "Бамі" ( с. Соколівка Ярмолинецького району). Вартість -150 грн. Обмеження: до 5 снастей на чоловіка. Норма вилову - до 6 кг.
Заборонено використання "корабликів".
Заборонено ловлю у нічний час з 22:00 до 04:00.
Заборонено вилов у будь-який спосіб хижої риби.
Вивіз сміття обов'язковий.
Умови не обговорюються і є остаточними.
 
Неперевірена інформація, але кажуть що вже можна ловити рибу в великому ставу який біля Веселки. Ціна квитка 100грн.
 
А яка риба там?
 
Цитата
Неперевірена інформація, але кажуть що вже можна ловити рибу в великому ставу який біля Веселки. Ціна квитка 100грн.
А яка риба там, відомо?
 
минулого року ловили коропа до 1,5 кг. Точно є білий амур, товстолоб, карась
 
Цитата
Неперевірена інформація, але кажуть що вже можна ловити рибу в великому ставу який біля Веселки. Ціна квитка 100грн.

120 грн до 1 червня,після 100грн.
 
Пробували ловити хижака, але повний ігнор. Хоче карась клював, і не один.
 
Були на вихідних в Китайгороді. Риба повністью ігнорувала, три бички і маленький судачок пішли в уХу а два карпіка по 0,70 граммммм пішли підростати.
 
Форумчане, чи правда що рибалка на ставу в Ярославці - платна! Якщо так, то яка вартість?
 
Цитата
Форумчане, чи правда що рибалка на ставу в Ярославці - платна! Якщо так, то яка вартість?
той що справа кажуть 80 грн, що зліва кажуть вже взяли  в аренду ціна---????
 
Цитата
той що справа кажуть 80 грн, що зліва кажуть вже взяли  в аренду ціна---????
Походу його взагалі не можуть взяти в аренду. Це якись заказник.
Якась жіночка ходить просить 40 грн з документами 2010 року), но її ніжно посилають, вона же жінка))).
 
Вчора пробував ловити на боковий кивок.Сподобалось.Мож хтось знає що в Карпівцях.На ставу той що з лісом.Умови ловлі тай активність риби.
 
Рибалка 150 грн., но можна торгуватись з лисуватим орендатором)). Ловили знайомі в цьому році непогано, але то був кінець травня.... Ще треба звернути увагу на паразитів під лускою..((
 
Хтось знає про умови риболовлі в с. Червоний Кут та Жучківці?
 
Підскажіть що зараз  в  с. Соколівка  робиться. Щось ловиться?
 
Цитата
Вчора пробував ловити на боковий кивок.Сподобалось.Мож хтось знає що в Карпівцях.На ставу той що з лісом.Умови ловлі тай активність риби.

200 грн сутки клюе не дуже(
 
На вихідні збираюсь  в  с. Соколівка  може хтось підскаже що зараз там робиться.
 
Кто может подсказать где можно порыбачить в Красиловском районе, на карпа и карася??? Желательно указывайте место и стоимость.
 
Цитата
На вихідні збираюсь  в  с. Соколівка  може хтось підскаже що зараз там робиться.


Були в Соколівці? відпишіться пліз.
 
Ні в Соколівку неіздив.
 
С Днем рыбака тебя, рыбак!
Пускай же будет только так:
Сама чтоб рыбка подплывала,
Сама на червячка клевала,
Чтоб чистилась легко, не билась,
В ухе наваристо варилась.
Чтоб твой улов и твой успех
Были бы больше, чем у всех.
 
Кто что может подсказать какая сейчас обстановка в соколовке
 
Підскажіть будь-ласка якийсь платнік по мирній рибі (бажано короп, карась) недалеко від Хмельницького (30-40км). Хотілося б завтра вирватись
 
За три недели первая активность (задали вопрос)  - теперь ответа будете ждать еще недели три
 
Время отпусков!!! Кто море а кто Днестр и Карпати!!! Вот от того и такая активность. Я вот например по ставках вообще не езжу, только Днестр. Раз молчат значит нет информации.
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка якийсь платнік по мирній рибі (бажано короп, карась) недалеко від Хмельницького (30-40км). Хотілося б завтра вирватись

Ярославка.Летичівський р-н.30 кмСтав великий(не справа,а зліва).Карась "мєрний" до 400 гр.Хробак,опариш.Безкоштовно.В цьому сезоні в тренді "ріпакова макуха кругла"6 грн в рибацьких склєпах.На макуху соблазняється короп.Монтаж-"ласточкІн хвіст".
 
Интересно с этими перепадами в погоде есть какой то клев или нет?
 
Вчора були на платніку з ночовкою - відкурили, як і всі хто приїхав...
 
Сьогодні був в Бедриківцях. Приїхали на коропа десь в 04-00. До 07-00 зрозуміли, шо діла не буде, дістали поплавчанки. До 11-00 відро мілкого карасика на червяка
 
День добрий козаки, прийміть у ряди)

Сезон на мирну, я думаю вже закритий, принаймні для себе закрив після ночівлі у Пирогівцях на 5 донок за ніч 5-6 покльовок і до годин 14:00 наступного дня стільки ж. Лише карась йшов. Пару штук привіз додому.

Підшукую безкоштовні водойми (напевне то річки, їх хоч в оренду не беруть, або можна обережно відправляти гуляти якщо хто просить гроші), хтось щось підкаже?

На ружичній - обвідний канал бачу щодня щось тягають, але з 20 рибаків 1-2 зловить.
В Карабіївці мілка щучка до 1 кг, там місцеві все витарабанили сітками.
Щось ловлять на Грицівському перехресті, там Случ чи що.. не орієнтуюсь в тому напрямку. Невеликий канал який можна обкидати без лодки.
Ну і подумую на Буг нижче по течії в районі Меджибожа чи Летичева. Хтось зорієнтує можливо?
 
Цитата
День добрий козаки, прийміть у ряди)
Сезон на мирну, я думаю вже закритий....

чому так скоро сезон по мирній закриваєш ?? а лящ, а плотва?? Дністер ще може порадувати...!
 
Скажу так. Рибу я не їм, а все, що ловлю - завжди або відпускаю (якщо сам виїхав або і так погано клює) або віддаю товаришам, якщо є що брати. Тобто для мене головне в рибалці - задоволення від підготовки, покльовок, ловлі, виважування) Від плотвичок я такого не очікую, а ось за Лящиком можна на Дністер, але треба знати куди їхати, щоб машину не залишати десь за кілька км, і знати особливості ловлі лящів. Їх я ловив 1 раз в житті на тому ж Дністрі коли завозив батьків на відпочинок. Все, досвіду по цій рибі у мене немає( Тому, їхати за 120 км. не знаючи куди саме і особливостей ловлі цієї риби - трохи чи то страшно, чи то жалко, не знаю як пояснити)
Якщо їхати на таку відстань то вже дійсно хочеться щось привезти додому, а не в пусту викинути кошти, або хоча б щоб ловилось. Зрозуміло, що рибалка то діло таке, і від фарту залежить, але все ж.
Якщо у Вас є якась інформація по селу на березі Дністра (можливо Калюса), куди можна під'їхати на авто і буде місце де стати - уважно вичитаю, і можливо й виїду не на хижу, а спробую на білу.
 
Цитата
......Тому, їхати за 120 км. не знаючи куди саме.......

на цьому форумі повно інформації про ловлю на Дністрі(є описані конкретні місця, способи лову ітд).... або відкриваєш гуглмапс і вперед..))
П.С. 120км це не далеко..))))
 
Напевне я не визбираю достатньо інформації за цих пару днів до вихідних.
Тому скоріш за все провідаю десь хижака, а можливо на наступні вихідні вийде вирватись на Дністер ще.
Якщо буде яка інфа - дам знати, так само прийму будь-яку інфу.
 
Цитата
Напевне я не визбираю достатньо інформації за цих пару днів до вихідних.
Тому скоріш за все провідаю десь хижака, а можливо на наступні вихідні вийде вирватись на Дністер ще.
Якщо буде яка інфа - дам знати, так само прийму будь-яку інфу.

тут все про ловлю на Дністрі від Твоїх земляків(і не тільки)
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6500&page=332

від себе можу сказати що Лящ добре ловиться в серпні(в інший період ще не ловив).
на наступний тиждень думаю їхати в с.Бернове, але що нам подарує Дністер в жовтні я ще не знаю.. ціль - лящ.
 
Бачу навпроти с. Бернове (Чернівецька обл.) є с. Каветчина (Хмельницька обл.). І на наступні вихідні також думаю вже згрупуюсь із кимось та рвану на Дністер, можливо і у це село, якщо знайду інфу, що там є доступ до водойми вільний)
Тому, спишемось)

 
Цитата
Бачу навпроти с. Бернове (Чернівецька обл.) є с. Каветчина (Хмельницька обл.)..

так,  в каветчині є з'їзд до води і берегет тепер широкий бо Дністер сильно впав + можеш спробувати село Сокіл, там взагалі є пісчані пляжі..
 
Дуже подякував за підкинутий ентузіазм ще хоча б разок вирватись на білу рибу, ще й у такі місця (Дністер) !

Обов'язково спишемось!
 
Обходив сьогодні обвідний канал на Ружичній по колу (з 07:00 до 12:00), перепробував все, що мав (воблер, колебалка, вертушка, твістер, віброхвост - різні кольори і розміри, різні проводки) - жодного удару.

Вроді погода на тижня 2 відносно стабільна. Від +1 вночі до +10 вдень, подекуди дощі, як думаєте, не захолодно вже на білу (лящ, карась)?
 
Дивлячись де плануєш ловити..
в Дністрі ще вода достатньо тепла.
в районі Старої Ущиці ще клює підлящик, навіть пару карпиків хлопці взяли..
Риба клює і буде клювати, але потрібно трохи її пошукати..)
 
Є кілька варіантів на ці вихідні (п'ятниця або субота).
Або на хижака кудись поїхати (але це трохи не моє).
Або на Дністер (Каветчина, Сокіл), щоб був під'їзд до берега на авто.
Або ж на якусь платну водойму (став) недалеко від міста (але там тільки карась і короп).
По ціні все приблизно на одне й те ж виходить. Тому ось думаю, на чому то зупинитись)
 
Річка це завжи щось цікаве може бути....)
я на платниках практично не ловлю, не люблю я попсу..))
 
Я б казав їхати в Стару Ушицю, відповідає всім Вашим вимогам
 
Можливо банальне питання, поки лише вивчаю водойми так далеко. Раніше не мав можливості їздити незалежно ні від кого.

В Старій Ушиці орієнтуюсь лише по гугл мапс. То чи правильно я зорієнтувався як доїхати (червоним) та місцем лову (жовтим) ?

 
І ще таке уточнення по Грицівському перехресті. Хто там був. Підкажіть чи правильно туди добратись (червоним) та саме плесо для лову (жовтим) ? Безкоштовно? Чи варто туди пертись на хижака?
 
Пертись туди немає чого, я там кожен четвер проїзжаю, поперше там немає води, а по-друге якщо хтось там би ловив хоть щось, то і я б там ловив би...
 
29.09.2016 на Грицівському перехресті, улов 3х рибаків.



Не я ловив, нажаль, але інфа, що там щось брали цієї осені - є.
Тому подумав і сам туди на щучку поїхати.
Якщо є альтернативні варіант, вислухаю.
 
Цитата
Можливо банальне питання, поки лише вивчаю водойми так далеко. Раніше не мав можливості їздити незалежно ні від кого.

В Старій Ушиці орієнтуюсь лише по гугл мапс. То чи правильно я зорієнтувався як доїхати (червоним) та місцем лову (жовтим) ?


по Ушиці в принципі все правильно намалював, але там вроді дитячий лагерь, не знаю як місцем буде...
можна їхати далі, там де Ушиця в Дністер впадає(я там ловив).
 
На цих вихідних були люди саме там, де я промалював.
Клювало кажуть лише вночі, то пожаліли, що лягли спати в 03:00. Думали буде вранці кльов. А вранці по нулях(
 
так все правильно, по дністру намальовано. Сам родом з Білогіря то інколи їду через грицівський, за більш ніж 10 років, жодного разу не бачив там рибаків
 
Люди поділились на 2 "команди", одні ловили, інші навіть нікого не бачили там)
Щоб розставити всі крапки над "ї", в п'ятницю або суботу проїдусь туди та відпишусь про результати)
 
Цитата
Люди поділились на 2 "команди", одні ловили, інші навіть нікого не бачили там)
Щоб розставити всі крапки над "ї", в п'ятницю або суботу проїдусь туди та відпишусь про результати)
оо, давай !!!  будем чекати результатів розвідки !!! ;-)
 
Авжеж до четверга дощі, в п'ятницю різке підняття тиску, то навряд що вийде путнє з такої рибалки, але буду сподіватись, що у хижака почався цілодобовий жор на зиму)

Вільний буду у п'ятницю та суботу, тому одного дня я хочу туди проїхатись, і ще одного дня або на Ружичну обвідний канал, або ще кудись недалеко. Якщо є варіанти - порадьте, розвідаю, відпишусь)
 
*********vk.com/club14946045 там теж описують місцеві водойми. там твою допитливість теж не мішає проявити ! а то трохи прибріхують рибачки ))))
 
Там сиджу давно. В групі не пишу бо це беззмістовно. Спілкуюсь через приватні повідомлення з людьми які були в конкретних місцях.
Поки сам не перевіриш, діла не буде, кожен каже, що хоче.
Тому повернувся сюди, тут як на мене серйозніше, дорослі люди, яким немає змісту вводити в оману)
 
Цитата
Там сиджу давно. В групі не пишу бо це беззмістовно. Спілкуюсь через приватні повідомлення з людьми які були в конкретних місцях.
Поки сам не перевіриш, діла не буде, кожен каже, що хоче.
Тому повернувся сюди, тут як на мене серйозніше, дорослі люди, яким немає змісту вводити в оману)
ок  , будем тут значить чекати правди  )
 
Цитата
буду сподіватись, що у хижака почався цілодобовий жор на зиму)

Ми теж так думали, але в неділю на перевірених місцях на двс. відкурили по повній (всього по одній сковорідці повній)).
 
Цитата
Ружична канал - повний нуль, вичерпала себе водойма надмірною рекламою (в серпні-вересні ще щось йшло).
Завтра в одне з сіл на р. Случ з лодкою. Ввечері відпишусь по приїзду.
А ще казуть , що реклама двигун прогресу ))
 
там постійно багато рибаків, риби ж на всіх не вистачить ))), надто близько до міста, от і їдуть всі
 
Ружична канал - повний нуль, вичерпала себе водойма надмірною рекламою (в серпні-вересні ще щось йшло).
Завтра в одне з сіл на р. Случ з лодкою. Ввечері відпишусь по приїзду.
 
На відрзіку р. Случ між с. Старий Остропіль та с. Губин - кілька карандашиків. Якщо у когось бере, то переважно до 1 кг.
Таких я не бачу змісту брати, хоча мужики забирали все начисто, і карандашиків по 300-400 грам.
Жаль звісно, що приїхав додому пустий, але совість чиста та відпочив на природі)
Ще, якщо вийде, то заїду цього року на те Грицівське перехрестя гляну. Можливо там будуть достойніші екземпляри, які не соромно буде брати з собою:drill2::schuka:
 
Може хтось  чув щось про рибалку на  ставу в с.Грибенинка Староконстянтинівського району ? поділіться інформацією , будьласка .
 
сьогодні і завтра потепління ... хто шо думає на рахунок ловлі карася,ляща і коропа ? є смисл ?
 
думаю, що навряд. Вода всеодно холодна і не потепліє
 
Якщо правильно до цього підійти то аж бігом.(МОТИЛЬ)
 
Був тиждень назад в Мартинкывцях. Три окуня i все. Зате хоть покатались на моторi:dn:
 
ЯК лід на ставах, хто сьогодні був ,ще тримає і я кі ваші прогнози на завтра з льодом?
 
Про состояние льда и прочее отписываемся тут. В этой же теме - о рыбалке: места, результаты и т.д. Так всем будет удобнее ориентироваться.
 
Добридень козаки.
Є два питання, можливо хто володіє інфою.
1. Пирогівці цього року такі ж ціни? 50 - доба (5 вудок), 50 - з лодки, 50 - за авто біля ставу?

2. За Летичевом на Бугу хтось взагалі щось ловив? Не в самому Летичеві, а за ним? Думаєте є шанси на білу рибу ще до нересту встигнути?
 
Бачу тут або ліньки писати, або "дністровики" всі)

Ціни в Пирогівцях такі ж, по щуці тихо.
 
В останні вихідні до нересту хтось кудись планує?
 
Пирогівці по нулях на білу.
 
Пирогівці.
70 грн. світловий день.
120 грн. доба (нічний час).
За ловлю з вимосток (попід лісом) + 50 грн.
Човен та кораблики - заборонені.
 
Не в цілях рибалки, але все ж запитаю: в Головчинці на кар'єр цього року ще ніхто не їздив відкривати сезон купання? Цікавить чи змінились умови і ціни порівняно з попереднім роком?
Хочу на вихідні скупатись, але після вчорашньої прогулянки по Бугу в районі парку, і мертвої риби в ньому, бажання пропало.
 
хтось знає чи відкрили для ловлі став в Водичках ?
 
Головченці на кар'єр 20 грн
 
Цитата
хтось знає чи відкрили для ловлі став в Водичках ?

Став закрытый для ловли
 
вчора був в Водичках. з 6-00 до 17-00. результат- чотири коропця по кілограму 2 карася величеньких . 100гривень. все  на опариш !! горох,кукурудза мовчали. все зловлено до 12-ої години.
 
Немного оживлю тему
 
Цитата
Немного оживлю тему
Нормально порибачили,які там умови в цьому році?
 
Цитата
Нормально порибачили,які там умови в цьому році?
Это фотографии с разных рыбалок (см. название- это дата), по стоимости:
130 - день
230 - сутки,
но торг никто не отменял ;)
 
Цитата
Нормально порибачили,які там умови в цьому році?
Фото промежуточные, есть еще с финальным результатом, просто не такие "презентабельные".
(название фатографии- дата рыбалки)
 
Цитата
Фото промежуточные, есть еще с финальным результатом, просто не такие "презентабельные".
(название фатографии- дата рыбалки)

Сорри, прикрепил не ту фотографию
 
Усім доброго часу дня.
Підкажіть будь ласка де взимку на річках не замерзає вода і можна окунця побачити, чи іншого хижака, в Хм районі\області.
(починаючий сінінгіст і суто спортивна рибалка)
 
дністер замерзає дуже пізно. зараз вода 8 градусів
 
Цитата
дністер замерзає дуже пізно. зараз вода 8 градусів
І брудна шо капець(
 
Дякую.
А малих річок, що не замерзають в нас немає?
 
Та зараз ніякі не замерзають, їдьте ловіть.
А раніше і Збруч замерзав, з льоду кленів таскали...
 
Цитата
Усім доброго часу дня.
Підкажіть будь ласка де взимку на річках не замерзає вода і можна окунця побачити, чи іншого хижака, в Хм районі\області.
(починаючий сінінгіст і суто спортивна рибалка)

Летичев как вариант, бывало окунёк ого как поклевывал даже в такие числа.
 
Дякую за відповіді. Усім улову).
Поки бачу що можна в межах міста обійтись). Завтра спробую на Дубово або на Царське поки.
А через кілька днів планую на Збруч в район Пятничан - хтось щось чув про ті місця - є зміст?

Ще таке - раніше тут бли розмови що типу давайте кооперуватися на виїзди поза місто. Хочу оживити таку гілку розмови, бо щось ціна на паливо з моїм розходом підказує шукати компанію). Ще хтось таким займаєтсья?
 
Цитата
Дякую за відповіді. Усім улову).
Поки бачу що можна в межах міста обійтись). Завтра спробую на Дубово або на Царське поки.
А через кілька днів планую на Збруч в район Пятничан - хтось щось чув про ті місця - є зміст?

Ще таке - раніше тут бли розмови що типу давайте кооперуватися на виїзди поза місто. Хочу оживити таку гілку розмови, бо щось ціна на паливо з моїм розходом підказує шукати компанію). Ще хтось таким займаєтсья?

Поставив газ. Тепер скидаємось як і раніше - по 20-30 грн)
 
Цитата
Поставив газ. Тепер скидаємось як і раніше - по 20-30 грн)

Кам"янецьким з цим легше) куди не їдь 20-30 км і річка)
 
На дизель не поставиш газ)
Після того як відписався був на Збручі біля Скали-Подільської. По нулям, жаль - дуже гарна природа, сидів би там вічно).
Буду далі чекати і шукати відкритої води.
А хто що розкаже про те що тече по місту після пляжу? (від Оазису і до Трудової). Бачу час від часу проїздом як стоять дядьки з вудками, але що вони ловлять - все немає як спитати. Що там може ловитися?
 
Цитата
На дизель не поставиш газ)
Після того як відписався був на Збручі біля Скали-Подільської. По нулям, жаль - дуже гарна природа, сидів би там вічно).
Буду далі чекати і шукати відкритої води.
А хто що розкаже про те що тече по місту після пляжу? (від Оазису і до Трудової). Бачу час від часу проїздом як стоять дядьки з вудками, але що вони ловлять - все немає як спитати. Що там може ловитися?
С детства гулял со снастями по Бугу. На удочку плотву в основном ловили, по весне не хуже головчинец порой ловилось и не такая вонючая))За старконовским мостом карась хороший был. И линь и карп и подлещик даже изредка попадался. На спин окунь, покрупнее чем пляж/земснаряд (раз в год и 400-500 грамм видел) и шнурки щучки/судачки. Сейчас сомневаюсь, что там что-то живое  кроме бактерий осталось. Как течение пропало вода протухла, страшная вонь была летом и какой-то  осадок белый на дне.
 
Вчора вскрив пуру окуньців з Південого Бугу і виявив в кишках якісь паразити тіпа селетьора, я думав він тільки в білій рибі.
 
Цитата
Вчора вскрив пуру окуньців з Південого Бугу і виявив в кишках якісь паразити тіпа селетьора, я думав він тільки в білій рибі.

Зараз рибу будь звідки стрьомно їсти. Влітку - на Дністрі праазити(солітер і блохи як мінімум), Серет. Чув що і Буг(місцевий).


Цитата
С детства гулял со снастями по Бугу. На удочку плотву в основном ловили, по весне не хуже головчинец порой ловилось и не такая вонючая))За старконовским мостом карась хороший был. И линь и карп и подлещик даже изредка попадался. На спин окунь, покрупнее чем пляж/земснаряд (раз в год и 400-500 грамм видел) и шнурки щучки/судачки. Сейчас сомневаюсь, что там что-то живое кроме бактерий осталось. Как течение пропало вода протухла, страшная вонь была летом и какой-то осадок белый на дне.

Линь.. то просто мрія колись піймати і побачити. І не зїсти - просто подивитись і відпустити, надіючись що сину з ним буде щастити бачитись частіше.
Ще одна мрія - вьюн, але цю зміюку хотілось би і скуштувати)

А те що на цій вонючці була риба, ще й така - аж не віриться)).
А що ж зараз там люди з вудками роблять? Вчора на староконстантинівському в пробці стояв - мужик з вудкою спускався до води, але далеко було кричати і питати)
 
https://petition.president.gov.ua/petition/43420


Відмінити реєстрацію маломірних човнів Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
PETITION.PRESIDENT.GOV.UA
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!