Страницы: 1
[ Закрыто ] Ледовое побоище 2016 - 2017
 
В крайний день осени открываю новую сезонно-профильную тему. Хотя этот ноябрь выдался куда как холоднее предыдущих и некоторые наши коллеги уже смогли открыться, "первый лёд" оказался недолговечным (в полном соответствии публикуемым метеопрогнозам). А теперь обещанная погода позволяет рассчитывать на открытие "сезона твёрдой воды" большему количеству апологетов пешни и ледобура уже в ближайшие выходные. Будьте аккуратны на льду, злых вам клевак, взлетающих флагов и частой потребности в багорике! НХНЧ!!:bs:
 
Цитата
В крайний день осени открываю новую сезонно-профильную тему. Хотя этот ноябрь выдался куда как холоднее предыдущих и некоторые наши коллеги уже смогли открыться, "первый лёд" оказался недолговечным (в полном соответствии публикуемым метеопрогнозам). А теперь обещанная погода позволяет рассчитывать на открытие "сезона твёрдой воды" большему количеству апологетов пешни и ледобура уже в ближайшие выходные. Будьте аккуратны на льду, злых вам клевак, взлетающих флагов и частой потребности в багорике! НХНЧ!!:bs:
Спасибо, Петрович! Всех с открытием темы и сезона! НХНЧ!
 
Где же этот лёд???!!!
 
Цитата
Где же этот лёд???!!!
а ВОТ ЖЕ ОН):aq::aq::aq:
 
Цитата
а ВОТ ЖЕ ОН):aq::aq::aq:

    :bl:Не это пока не лёд. Это путь под лёд.
 
Всім привіт! Може є любителі мормишки, які бажають розвиватись в цьому напрямку, пробувати себе в змаганнях або просто бути членом мормишечної тусовки, дружно рибалити та переймати досвід одне у одного? Якщо кого зацікавив мій пост, пишіть сюди або якщо я не побачу в темі вашого повідомлення тоді стукайте в приват! Буду радий усім! І вітаю усіх зимників з початком нового сезону рибалки з льоду! НХНЧ!
 
Видел сегодня на Бугу первых пингвинов.
 
Цитата
Видел сегодня на Бугу первых пингвинов.

І як вони себе почували?
 
спокыйно сидыли, пыд лыд не пырнали))) також бачив...
 
Скажу больше, один пингвин ловил возле Оазиса, клев у него был перволедный-отменный, парень бегал от одной удочки к другой, пока я неспешно проехал по дороге
 
Цитата
Всім привіт! Може є любителі мормишки, які бажають розвиватись в цьому напрямку, пробувати себе в змаганнях або просто бути членом мормишечної тусовки, дружно рибалити та переймати досвід одне у одного? Якщо кого зацікавив мій пост, пишіть сюди або якщо я не побачу в темі вашого повідомлення тоді стукайте в приват! Буду радий усім! І вітаю усіх зимників з початком нового сезону рибалки з льоду! НХНЧ!
Давай мастер клас роби!!!
Як мені здаєтся тут мало бажаючих!
 
Сьогодні кинув балалайку в карман і поїхав на роботу, в обід зірвався до води, в кармані заплутав улюбленого чорта, при спробы визволити його з полону розломав пайку трійничка, швиденько в ближній магаз( до Сома)  там купив перше що більш-менш підходить під мене для голого.
Пінгвінів на міському пляжі вже не мало, лід 10+ погодка шепче.
Розловив муравчика вольфрамового в чорному кольорі з першої лунку, не дивлячись на те що кивок під ним не прогинався, навіть в лінію не вирівнювався, грати прийшлось стороною в яку він прогинається сам. Раніше в такому стилі не дуже вдавалось ловити, але не сьогодні.
За 45хв часу виловив більше десятоку окунів і плотвичок які завтра підуть на живця( так як живця сьогодні купити нереально, дифіцит) тарою для якого прослужить пакет для сміття, можливо кому пригодиться, часто не має кану для живця коли він потрібний, а сміттєві пакети в машині є завжди.
Аксакали з лічинкою при мені нічого не зловили, я ритмічно бігав між ними і збирав активну рибку. На прохання поміняти пару окунів на плотву сказали що зранку в них всього 2 йоршики в прилові і такий обмін мені не світить.
Звонить будильник, залишилось 15хв дойти до машини перезутись і поїхати назад в офіс пити каву і створювати робочий вигляд.
Вот так я побачив перші клюваки на безмотил в цьому році.( на першій кризі майже 3 тижні тому ловили тільки жерлицями)
НХНЧ
 
Не вдала погода для відкриття зимової рибалки, але щось вдалось зловити ..
 
Хто знає як там лід?
 
Цитата
Хто знає як там лід?

Я не був, но завтра їду, і думаю що з пєшньою в руках і головою на плечах можна рибачити.
Де був сніг лід дуже тонкий, рагіше його було видно, зараз сніг розтав, орієнтир пропав, отже рух по кризі без перевірки може закінчитись не дуже добре.
Поудумайте ще раз перед тим як йти на тонку кригу!
 
Народ, хто що чув за Доброгорщу цього сезону?
 
21.01.2017 року с. Медведівка (ліворуч від с. Бокиївка Волочиського району) ловились ротанчики, невеликі 3 більшеньких (на долоньку). наживка:сало, сало з мотильом, мясо. Брав на стояка і на проводку.
 
04.02.17 с. Москалівка
 
Постоянный плюс лёд просто добивает. Его существование на водоёмах - вопрос нескольких дней. Готовимся к сезону открытой воды!:newy:
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!