Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
А ось і відео за 10-ти денну рибалку.
*********www.youtube.com/watch?v=8j2zoS04jYw
 
Дивився з відритим ротом. 5+++++++
 
Мужики Ви красавці!!!:bf: Не у всіх хватить терпіння стільки ходити з камерою:du:!!! Бджолам респект, захистили свій дім)))):ap:
 
Еще одни выходные на Днестре. Мошанец. Фидер. Утренний клев. Только червяк и никакой аромы на наживку. С аромами на наживке вообще мертво. Прикормка Брэйн + дерть. Но клев очень нестабильный. Раз в час влетали дуплеты. Самый крупный 700гр. Порадовал 1 карасик. Я их в этом году еще на Днестре не видел.
 
Цитата
Еще одни выходные на Днестре. Мошанец. Фидер. Утренний клев. Только червяк и никакой аромы на наживку. С аромами на наживке вообще мертво. Прикормка Брэйн + дерть. Но клев очень нестабильный. Раз в час влетали дуплеты. Самый крупный 700гр. Порадовал 1 карасик. Я их в этом году еще на Днестре не видел.

Гарний улов!!! Вітаю!!! А що то за жовта гадюка???:ap::ap::ap:
 
З понеділка починається відпустка, їїду на сторону села Кормань, буду перепливати зі Старої Ушиці. Планую там пробути тиждень. Як думаєте знайду я там місце для себе, жінки і двох дітей?
 
Если в будний день то может быть!
 
Цитата
Гарний улов!!! Вітаю!!! А що то за жовта гадюка???:ap::ap::ap:
Дякую. Це шланг для поливу.
 
Рибалив на Дністрі з 15 по 21липня між бакотою і гораевкою, рибалили суто вночі з 9-00 по 6-00,наживка опариш і червяк,прикормка 60% пшоно і пелетс а далі сипуха Трапер -лящ,флюрпечиво,і замішувався на меласі,глибина 7,5-10м,принаймі так показував ехолот.Всього рибалив 2 -ві повноцінних ночі,а далі відпочивав. Ще забув, рибалив фідерами ,монтаж патерностер з фідергамом ,повідок 0,14мм,довжина 40-45 см.,ловив ниткою 0,14мм.,приблизно кидав на 70-80м.,вроді все!!!
 
Цитата
Рибалив на Дністрі з 15 по 21липня між бакотою і гораевкою, рибалили суто вночі з 9-00 по 6-00,наживка опариш і червяк,прикормка 60% пшоно і пелетс а далі сипуха Трапер -лящ,флюрпечиво,і замішувався на меласі,глибина 7,5-10м,принаймі так показував ехолот.Всього рибалив 2 -ві повноцінних ночі,а далі відпочивав. Ще забув, рибалив фідерами ,монтаж патерностер з фідергамом ,повідок 0,14мм,довжина 40-45 см.,ловив ниткою 0,14мм.,приблизно кидав на 70-80м.,вроді все!!!

Солідно так
 
На вихідних нарешті на дачі почало брати. До цього - два місяці тиші.
Ловив на пінопласт. Крупняка не було, максимум до 800гр. Але як на чорних камнях.
Основний улов ближче до обіду. З тих хто був, ловив тільки я. Секретна прикормка та точний заброс зробили справу)
 
Привіт рибацюги.Поки дочка була мала іздив на Дністер суто на відпочинок на різні бази.Цього року планую дикий відпочинок на чотири дні.Порадьте місця для відпочинку щоб діти могли покупатись,щоб хоть якась тінь від спеки.Якщо не шкода поділіться місцем.Буду вдячний за скрін з гугл мапса[email protected] або в лічку.
 
вісім днів в районі СУ бомжував
 
Доброго дня!
Знайомі хочуть поїхати у Бакоту, та кажуть, що чули, нібито дорогу до заливу розмило після дощів й туди майже неможливо доїхати.
Може хтось підтвердити, чи спростувати цю інформацію?

Заздалегідь дякую!
 
Цитата
Доброго дня!
Знайомі хочуть поїхати у Бакоту, та кажуть, що чули, нібито дорогу до заливу розмило після дощів й туди майже неможливо доїхати.
Може хтось підтвердити, чи спростувати цю інформацію?

Заздалегідь дякую!

Вчора  поїхали  друзі  на  змагання  в  гораївку   проїхали все  нормально     і  як  її  там  може  розмити не  розумію
 
Цитата
Вчора поїхали друзі на змагання в гораївку проїхали все нормально і як її там може розмити не розумію
Вибачайте, як просили, так й задав питання :)
Може мався на увазі заїзд з іншого місця - Колодіївка\Каштанівка (я не був там взагалі, та орієнтуюся тільки по gmaps)
 
Уточнення - Мався на увазі заїзд з іншого місця - з Грушки поворот на Каштанівку та відразу вниз до води. Буду вдячний за будь-яку інформацію!
 
Заезжал в эти выходные. Дорога нормальная. Правда там дальше (возле родника) лучше ехать берегом, а не лесом.
 
Цитата
Привіт рибацюги.Поки дочка була мала іздив на Дністер суто на відпочинок на різні бази.Цього року планую дикий відпочинок на чотири дні.Порадьте місця для відпочинку щоб діти могли покупатись,щоб хоть якась тінь від спеки.Якщо не шкода поділіться місцем.Буду вдячний за скрін з гугл мапса[email protected] або в лічку.
Дуже сподобалось в Коновці. Тінь є, вода по дорозі є. Риба є. Народу правда дуже багато, але в будні нормально. Захід у воду пісок, та не одразу прірва.
 
Порыбачил в выходные на Новоднестровском вдхр. р-н Мошанец. Лещ стоит на 6 метрах при глубине 9. С дна брать не хочет. Ловят только те, кто поднимает насадку длинным поводком. Берет на красного и бутер с опариком. Влетела 1 плотвичка грамм на 400 и пара голавликов такого же размера. За вечер взял 2кг за утро  3 кг, но не ловящие друзья так быстро забирали все на кухню, что фотка есть только такая.
 
Всім доброго дня. Колеги, збираємося в район Усття. Поділіться інформацією, може хтось там був зараз, яка ситуація з кльовом хижака? В цьому році вода не впала, як в минулому? Водорості під берегом є? Цікавить можливість вільної ловлі на фідер.
 
Цитата
Всім доброго дня. Колеги, збираємося в район Усття. Поділіться інформацією, може хтось там був зараз, яка ситуація з кльовом хижака? В цьому році вода не впала, як в минулому? Водорості під берегом є? Цікавить можливість вільної ловлі на фідер.
Я вчора був на водосховищі. Вода впала дуже. Під берегом повно водрості.Щоб ловити фідером прийшлося залазити та прочищати дорогу собі. Але лящ клює і дуже гуляє жерех. Я такої кількості його ще не бачив.
 
Цитата
Я вчора був на водосховищі. Вода впала дуже. Під берегом повно водрості.Щоб ловити фідером прийшлося залазити та прочищати дорогу собі. Але лящ клює і дуже гуляє жерех. Я такої кількості його ще не бачив.
Надіюсь не так впала, як минулого року? Паром хоч ходить? Минулого року у вересні жерех також добре гуляв і брав. Правда у більшості випадків до кілограма. Стояв під берегом і лупив на вертушку при швидкій промотці. А що окунь каже? Раз трава під берегом то і окунь гарний мав би там стояти.
 
Цитата
Надіюсь не так впала, як минулого року? Паром хоч ходить? Минулого року у вересні жерех також добре гуляв і брав. Правда у більшості випадків до кілограма. Стояв під берегом і лупив на вертушку при швидкій промотці. А що окунь каже? Раз трава під берегом то і окунь гарний мав би там стояти.
Впало не так, як в минулому, але теж добряче. Окунь б"є, але я не ловлю хижака і не можу сказати, чи ловиться)). Наскільки я знаю-рано ще.
 
Ще трошки і буде рівень минулої осені.
Окунь бере с"єдобку непогано, навіть на попер парочку взяв.
Жерех б"є, але спробуй його впіймати :(
 
Цитата
Ще трошки і буде рівень минулої осені.
Окунь бере с"єдобку непогано, навіть на попер парочку взяв.
Жерех б"є, але спробуй його впіймати :(
Паром хоч ходить в Усті? Як підхід до води? Минулої осені сісти в човен з берега було проблематично, намул 1,5-2 метра від води. Рубали гілля і стелили підхід до води. А щодо жереха, то його потрібно на дуже швидкій проводці виманювати. Що каже судачок? В цьому році щось сумно з ним...
 
Подскажите, как сейчас в Коновке по лещу. Собираюсь в субботу.
 
два улови, нижче Нижніва
 
Доброго дня.
Підскажіть як справи з хижаком на р. Студениця?
 
Цитата
Доброго дня.
Підскажіть як справи з хижаком на р. Студениця?

Добрий вечір.На р.Студениця дуже погано на рахунок хижака.Чи то на танці піти,чи то кота відпиздити...
 
Подскажите как в Коновке с рыбой. Лещ фидер, хищник спининг. Антон ты где?
 
Був з 5 по 9 в районі Вороновиця-Сокіл. Клювало в день приїзду і зранку в день від'їзду. Біла риба практично мовчала, а з хижаком було трішки краще. На прикінці роздуплилися з жерехом - за годину 5 шт. до кілограма. І все це не головне. Головне природа, краса, яка заворожує... кличе їхати сюди знову і знову.  Але! Такої кількості сіток ми ще не бачили. З Сокола кожного дня два ублюдки, як по годиннику о 20.00 виставляли по кілька сотень метрів сіток. Така ж ситуація і нижче за течією. Серед білого дня від берега до берега стояли сітки, а на березі зі сторони Вороновиці сиділи "охоронці". Вище, на гілці писали, що з браконьєрством ситуація нормалізується, є громадські утворення. Де вони? Ми намагалися з цією бикотою розібратися, але їм все по цимбалам. Рибохорону розігнали, рибна поліція не створена, а громадскість ... А, що громадкість, якщо не раз бачив, як приїзджі рибалки ввечері самі ставлять сіточку.
 
На ту сіточку що кинуть приїзжі рибалки може впійматися десяток пліток на уху, не більше. Хоча і це погано, сперечатись не буду. Основну загрозу річці наносять промислові підприємства, коливання води в період нереста, ну і звісно ж ота бикота про яку ви кажете. І я навіть незнаю яка силу потрібно створити для протистояння всім цим загрозам.... А громадськість..., а де вона в нас є та громадськість. Нема.... На жаль.
 
Цитата
Але! Такої кількості сіток ми ще не бачили. З Сокола кожного дня два ублюдки, як по годиннику о 20.00 виставляли по кілька сотень метрів сіток. Така ж ситуація і нижче за течією. Серед білого дня від берега до берега стояли сітки, а на березі зі сторони Вороновиці сиділи "охоронці". Вище, на гілці писали, що з браконьєрством ситуація нормалізується, є громадські утворення. Де вони? Ми намагалися з цією бикотою розібратися, але їм все по цимбалам. Рибохорону розігнали, рибна поліція не створена, а громадскість ... А, що громадкість, якщо не раз бачив, як приїзджі рибалки ввечері самі ставлять сіточку.
А это по ходу не артель ли там стоит? Режим её работы такой - вечером кидают, и до рассвета поднимают, чтобы по жаре рыба не портилась... К приезжим рыбачкам с "удочкой в клеточку" нужно подходить не стесняясь и говорить, если не хочется наездов и разборок, то хотя бы в таком стиле - полчаса назад рыбинспекция была, должны вернуться, у них как раз рейд сейчас здесь. Ну и не стесняться звонить на Гарячу линию Рыбоохраны - +38 (098) 887-07-09, наши черновицкие в большинстве случаев реагируют адекватно, и приезжают!
 
Народ, как в Коновке сейчас?
 
Ночная рыбалка в Гораевке
 
подскажите куда можно нормально подъехать машиной (чтоб и в дождь можно было выехать) на днестре чтоб половить леща ?
 
Там, куди можна під’їхати, лящ не ловиться. Наскільки я знаю. Принаймі в районі Кам’янця.
 
мужики, підскажіть будь-ласка, ловиться лящ в средині жовтня на Дністрі ?? (думаю десь 13-15жовтня навідатися в село Сокіл)
дякую за будь-яку інформацію!
 
[QUOTE=Barbel;696944]мужики, підскажіть будь-ласка, ловиться лящ в средині жовтня на Дністрі ?? (думаю десь 13-15жовтня навідатися в село Сокіл)
дякую за будь-яку ін
Ловиться до листоапда, можна їхати.
 
Цитата
[QUOTE=Barbel;696944]мужики, підскажіть будь-ласка, ловиться лящ в средині жовтня на Дністрі ?? (думаю десь 13-15жовтня навідатися в село Сокіл)
дякую за будь-яку ін
Ловиться до листоапда, можна їхати.

можливо в когось є контакти на житло в Соколі, щоб домик був зразу біля берега(метрів 30)....
 
Цитата
[QUOTE=Kastian;697033]

можливо в когось є контакти на житло в Соколі, щоб домик був зразу біля берега(метрів 30)....

097 264 0332 Дана, глинянi будинки,котеджi
 
Підскажіть , може хто вкурсі , на ці вихідні де краще по лящу поїхати ? варіанти - гораївка,лука-врублівецька
 
Чув в Луці непогано ловили на минулих вихідних.
 
Ловили але тыльки до суботи.
 
А що каже хижак уже пора йому проснутись , може хтось щось чув ловив?
 
Цитата
А що каже хижак уже пора йому проснутись , може хтось щось чув ловив?

На минулих вихідних ловив непоганого окуня з берега. Mepps Black Furry # 3
 
Цитата
На минулих вихідних ловив непоганого окуня з берега. Mepps Black Furry # 3
Таже історія, тільки Mepps Black Furry #4.
 
Що чути по Дністрі? на вихідних ловилася біла рибка??
 
Выехал на сутки на Новоднестровское водохр. 6 рыбаков+несколько компаний на берегу. Откурили по полной. Разные снасти, дистанции, наживки ,поводки, прикормки, дипы- на 6 рыбаков- 3 рыбки и 1 рак. Олд скул и модерн скул. Окунь,рыбец и карп до  кг. Погода была хорошее. Место-с.Коновка, проверенное,рыбное. Возможно причина связана с катастрофическим падением воды.
 
коли саме Ви були??
 
Цитата
коли саме Ви були??
вчера и позовчера
 
Цитата
вчера и позовчера

на мотиля ловили??
 
Цитата
Що чути по Дністрі? на вихідних ловилася біла рибка??


Знакомые были в с. Пыжовка. Белая молчала а вот по окуню оторвались по полной. Пару выходов вдень было. А так в основном надо было искать и много перемещатся. Вывод - кто двигался тот отловил а кто нет то тот от....ал)))):ap:
 
Цитата
на мотиля ловили??
ні, мотиля у нас ще нема де купити, да і рано ще для мотиля. Вода 16 градусів.
 
Цитата
Новоднестровское водохр.

Назва точно така?
 
Цитата
Назва точно така?
А как правильно?
 
Цитата
А как правильно?

Днестровское водохранилище
 
Возможности выехать   порыбачить на  Днестр нету, не получается. Хотя бы почитать отчеты Ваши, Не скупитесь.
 
були в селі Бернове 13-15.10.2016, ловив на фідер.
насадки:
червоний, опаришш, мотиль, пеллетси.
прикорм:
GStream - преміум спорт+река+меласса спеції.
результат:
плачевний  , зловили декілька плотвичок на уху і ВСЕ.
ловили на трьох точках:
48.508023, 26.622626 - глибина 7м(дистанція 70м)
48.503849, 26.635560 - глибина 2,5-3м (дистанція 40м та 70м)
48.490802, 26.646575 - глибина 8м (дистанція 30м,50м,70м)
погода бажала кращого....
до речі, ехолот не показав жодної рибки..
ПС. з сіток біля острова "місцеві  " витягували лящя та судака, вверх по течії 2км марену, вирезуба та рибця.
 
В пн 17.10.16 рыбинспекторами Черновицкой "Держрибоохорони" в р-не с. Берново были сняты и заактированы несколько браконьерских сетей, из которых было изъято около 200-т кг рыбы...
 
Был в Куражине. Утром на Днестре полный ноль, потом в залив пошли то пару десятков окуней таки выпросил)) В общем где кое-какая растительность осталась в воде там и клевало.
 
що за населений пункт ??
48.551351, 26.767737
 
Цитата
що за населений пункт ??
48.551351, 26.767737
Невже на яндексі і на гуглі забанили? ТИЦЬ
 
с. Лука Врублівецька, Кам.-Под. р-н.
 
Слышал в Соколе какой то движ был, Кто знает?
 
Були у неділю лід 5-7 см кльов слабий
 
Були вчора в китайгородці. Лід 5-7см, кльов слабенький, окунь дрібненький.
 
А как в коновке с ледом, и клевом?
 
Цитата
А как в коновке с ледом, и клевом?


не думаю что при  таких морозах там стоит надёжный лёд
 
Что со льдом по Днестру, хотя бы по заливам? Может кто то был, что то видел? Середина зимы, что ж такое, все молчат. Чувствую зимний сезон закончится не начавшись.
 
http://www.0352.ua/article/1498077
 
Цитата
Что со льдом по Днестру, хотя бы по заливам? Может кто то был, что то видел? Середина зимы, что ж такое, все молчат. Чувствую зимний сезон закончится не начавшись.

Сьогодні на дачі в в. Слободі. Лід стоїть, був в шоці. Рибаки ходять, ловлять.
Сам не виходив, але судячи зі звуку бурів лід - 4-5см.
Так що русло (принаймі верхнє) стало.
Завтра у розвідку!
 
ось надибав , правда то Бабич, там теча присутня, но для моніторінга підійде.
ось як би в Соколі  на мису хтось поставив, або на паромі ! ))))
http://glazok.km.ua/ru/camera/dnestr-pirs
 
А я уже хочу на фидер.
 
Тільки -що з Сокола.
На пляжі були, лід - 5-7см, крепкий.
Кльову - 0. Кажуть, вчора гарно брав)
 
Цитата
Тільки -що з Сокола.
На пляжі були, лід - 5-7см, крепкий.
Кльову - 0. Кажуть, вчора гарно брав)

Вчора, трішки вище, кльову 0, казали позавчора зранку гарно брав))))
 
Цитата
Тільки -що з Сокола.
На пляжі були, лід - 5-7см, крепкий.
Кльову - 0. Кажуть, вчора гарно брав)

На лед хочу аж не могу, где это чудное место?
 
Цитата
На лед хочу аж не могу, где это чудное место?

Ще тиждень потерпіть і на Дністрі всі затоки позамерзають
 
Цитата
На лед хочу аж не могу, где это чудное место?

Такі місця треба знати)
 
Цитата
Такі місця треба знати)

Спасибо, места знатные, но мне из Пижівкі далеко ехать :ak:  ждем пока замерзнут заливы.
 
Сьогодні на Ксенію заїжджали, але на лід побоялися виходити. Пешнею дууже легко пробивався.
Хоча, з таким морозом завтра там вже бігати можна буде)
 
Цитата
Сьогодні на Ксенію заїжджали, але на лід побоялися виходити. Пешнею дууже легко пробивався.
Хоча, з таким морозом завтра там вже бігати можна буде)

Були вчора на Ксені лід нормальний  але була велика промоіна при виході на Дністер зліва наш один окунувся,але відловились супер.
 
Цитата
Були вчора на Ксені лід нормальний  але була велика промоіна при виході на Дністер зліва наш один окунувся,але відловились супер.

А як дороги, не позамітало?
 
Хто знає чи є дорога до Луки Врублівецької?
 
На УАЗі або Ниві
 
Вчера был в Луке Врубливетской, доезд отличный.
 
Цитата
Вчера был в Луке Врубливетской, доезд отличный.
 а окуньчик , прокльовував?
 
Цитата
а окуньчик , прокльовував?
Можно сказать почти полный ноль
 
Если не секрет на чем ехали? (Планирую к пионерлагерю)
 
Цитата
Если не секрет на чем ехали? (Планирую к пионерлагерю)
Ехали на ДОБЛО 4 человека, но там были все марки от жигулей до джипов. На лагерь было больше следов чем до Луки. Застрягших не было.
 
Народ, колитесь. Какая обстановка по Днестру. Где какой лёд. Как доезды. Планируем в воскресенье. А информация пока противоречивая. Слышал по Колодиевке вроде лёд стрёмный пока, с одного удара пешнёй пробивается. По Врублевцах, вроде, неделю назад не плохо отловились. А мы были две недели назад выше на притоке этой что возле Ксении впадает, Тернака, что ли, пролёт полный, писюрва одна.  Кто ещё где был или что слышал? Не молчите, Днестр большой, рыбы всем хватит, лишь бы она хоть немного клевала. Главное же удовольствие получить.
 
Навпроти Пижівки на Чернівецькій стороні с.Кормань,я небув,звонив до баті він уповідав таке - затока замерзла,ходити можна.Зранку хлопці ловили трохи окуня,невеликого і небагато,цілий день майже ноль........отаке.
 
Є інформація на Ксенії, біля бази. Хтось ловить, хтось ні. Розмір досить не поганий. Лід біля бази хороший, далі на Дністер вже хтось купався. Ось такі діла. Далі ждем інформацію.
 
Тільки що з Луки. Народу - тьма. Машин зо двадцять.
Дуже слабо ловиться дрібний окунь. Нормального розміру якщо на сковорідку наловив, то добре.
Лід - 15см, зверху місцями вода і каша ще 15 см. Ходять всі вільно, і на той берег також.
Доїзд нормальний аж на берег, але назад по відлизі трохи буксували на підйомі.
Шкода, що кам’янчани не відписуються, свіжої інформації мало. А тижневої давності ні до чого.
Чутки ходять, що на Бакоті льоду нема навіть близько. Тільки в заливах метрів до 50 від берега і все.
 
Цитата
Тільки що з Луки. Народу - тьма. Машин зо двадцять.
Дуже слабо ловиться дрібний окунь. Нормального розміру якщо на сковорідку наловив, то добре.
Лід - 15см, зверху місцями вода і каша ще 15 см. Ходять всі вільно, і на той берег також.
Доїзд нормальний аж на берег, але назад по відлизі трохи буксували на підйомі.
Шкода, що кам’янчани не відписуються, свіжої інформації мало. А тижневої давності ні до чого.
Чутки ходять, що на Бакоті льоду нема навіть близько. Тільки в заливах метрів до 50 від берега і все.

       Ну от. Це вже щось. А то багато форумчан заходять і тільки ждуть якоісь інформації від когось, а самим поділитися тим що знають ні як не хотять, хоча кожен же щось та знає. Хотілось би інформацію по Субичу, Демшину, Слободі, Соколу, а також нижче по течії. Хтось же напевно був і там. Правда день на день не приходиться. Клює, як завжди вчора та завтра.
 
Щойно з Губарева. Вся затока замерзла, ходять з однієї сторони на іншу. Лід від 10 до 20 см. А зверху каша з води та снігу. Їздили вчотирьох, всі піймали штук по 15, окунь та йорш. Такі, що прозрачні, на два пальці... таке от. Глухозимьє... Так у всіх. Однаково, шо на бляху, шо на мотиля...
 
Щойно зі Старої Ушиці, лед дуже тонкий, клёва ноль. В четверг був в Вахнівцях, лед нормальний, окунь ловився добре до полудня потом перестав, крупный окунь брав на глибині більше десяти метрів.
 
Вже два дні нема кльову по причині різкого перепаду тиску. з 18 го числа буде клев бо пиднімається сильно тиск. Я так думаю. а Ви.???
 
Цитата
Вже два дні нема кльову по причині різкого перепаду тиску. з 18 го числа буде клев бо пиднімається сильно тиск. Я так думаю. а Ви.???

Погоджуюсь. На ці вихідні різке падіння тиску з наступним різким зростанням. Клювати по закону подлості буде в вівторок-середу, якраз коли на роботі.(((
 
К гадалке не ходи (с). Щука тоже рот закрыла на ставах. Перепады на 10 и более пунктов в течение двух суток однозначно закрывают рот рыбам. И пофиг полнолуние и решта. Завтрашние результаты либо подтвердят, либо опровергнут данную сентенцию. Но при всех раскладах всем собравшимся на Днестр завтра коллегам респект и НХНЧ! :bt:
 
Цитата
Погоджуюсь. На ці вихідні різке падіння тиску з наступним різким зростанням. Клювати по закону подлості буде в вівторок-середу, якраз коли на роботі.(((

      Ото ж бо й воно, що знаєш що пролітаєш, а зробити нічого не можеш, тому що віддихаємо ми разом з рибою. Вихідні вони для всіх вихідні.:aq:
 
Цитата
Ото ж бо й воно, що знаєш що пролітаєш, а зробити нічого не можеш, тому що віддихаємо ми разом з рибою. Вихідні вони для всіх вихідні.:aq:

в мене більшість вдалих рибалок припадало саме на будні, а от коли вихідний, що не на роботі, то майже завжди прольот... До речі, хто сьогодні був, як там кльов?
 
Верхів"я затоки Калюс: сьогодні рідко хто бачив покльовку. Найбільш удачливі зловили по кілька окунців з мізинець.
 
Сегодня был в Вахнівцях, под берегом поклевок ноль, рыбу нашел на глубине 16-17 метров, в результате почти 4кг. отборного окуня, клевал на балансир 5см. зленого цвета.
 
Только что с Врублевец, были на Ксении. В заливе мелочовка. Крупный окунь с Черновицкой стороны с глубины 10 и более метров. Кто то ловил хорошо, кто то курил. Крупная тяжёлая мормышка и мотыль. Проскакивали судачки грам по триста, но так как с глубины отпускать уже было нечего. Балансиры и блёсны не работали, по крайней мере у меня. Погода супер, природа тоже.
 
Вчера были в Рогизне,лёд стремновато-ходибельный,но с огромной толпы никто не искупался.Окунь ловился разный,от 20-1000гр.,крупняк как всегда на самом тонком льду.Переходили на ту сторону.Словил 4кг крупняка.
 
А вчера в Соколе мы надышались воздухом...
 
Цитата
А вчера в Соколе мы надышались воздухом...

   Сокол и всё что выше уже мабуть в этом году своё отработали. Окунь ниже по течению. Так всегда бывало. Надо смещаться за ним.
 
Також помічав. Сокіл працює по першому льоду, далі - 0.
Кожного року кажу собі: "Треба бігти за першим льодом вниз". Але стрьомно, і тому завжди пасемо задніх.) Рибачити на грані купання не охота.
Та нічого, на плотві відірвемося!
 
Цитата
Також помічав. Сокіл працює по першому льоду, далі - 0.
Кожного року кажу собі: "Треба бігти за першим льодом вниз". Але стрьомно, і тому завжди пасемо задніх.) Рибачити на грані купання не охота.
Та нічого, на плотві відірвемося!

    Ну далеко не побіжиш. Лід зараз то вроді скрізь є, але то не той лід. Він під снігом. А морози не такі вже й великі. Тому краще хай без риби але живі та здорові. А риба? Хіба ми за рибою їздимо.:bl::bk:
 
Цитата
Також помічав. Сокіл працює по першому льоду, далі - 0.
Кожного року кажу собі: "Треба бігти за першим льодом вниз". Але стрьомно, і тому завжди пасемо задніх.) Рибачити на грані купання не охота.
Та нічого, на плотві відірвемося!

Сокол по перволёдию это сила ,а дальше лотарея-если собрать все факторы(давление ,луна итд)вместе и они сойдутся, то сокол выстреливает.В этом году так было пару раз.Два дня на соколе торбят рыбу(проверенные люди),а на третий день когда мы приезжаем  ноль.Но перволёдие всё равно окуня засталяет кушать.
 
Цитата
Сокол по перволёдию это сила ,а дальше лотарея-если собрать все факторы(давление ,луна итд)вместе и они сойдутся, то сокол выстреливает.В этом году так было пару раз.Два дня на соколе торбят рыбу(проверенные люди),а на третий день когда мы приезжаем  ноль.Но перволёдие всё равно окуня засталяет кушать.

      Да, знать бы на перёд где в следующие выходные выстрелит. Хотя давление, вроде, в норме и погода тоже. Надо ехать. А там как повезёт.
 
На вихідні вже трохи на відлигу йде. Може на білу пробувати? Минулого року в цей час проскакувала гарно.
 
Цитата
На вихідні вже трохи на відлигу йде. Може на білу пробувати? Минулого року в цей час проскакувала гарно.

   Я вже теж про це думав.
 
Здається знаю причину поганого кльову в верхів"ях заток Дністровського водосховища. Мій прогноз доволі невтішний. Останні два роки в зв"язку з посухами рівень води в водосховищі катастрофічно знижувався(до десятка метрів) на тривалий час і дно водойми висихало, що привело до загибелі колоній дрейсен на площах сотень гектарів на затоку, а в масштабах водосховища можливо і на тисячах. Як результат кормова база більшості риб на цих територіях наблизилась до нуля. Думаю скорого повернення риби на  майже місячні ландшафти очікувати не слід ...((

Науковці пишуть:
"... Отже, у Дністровському водосховищі розвинуті різноманітні біоценози. Вони відрізняються між собою за загальною чисельністю і біомасою та домінуючими групами безхребетних. Найбільшого кількісного розвитку досягає пелофільне угруповання, його чисельність і біомаса (4065,05 екз./м2 , 2514,88 г/м2) значно переважають аналогічні показники інших угруповань. При цьому високі показники його залежать від розвитку дрейсен. ...".

П.С.
Якщо конкретно,  то я описав бачене в верхів"ях трьох заток Новоушицького району:  на річках Ушиця, Калюс та затока Нова Гута - Рудківці.
 
Цитата
Здається знаю причину поганого кльову в верхів"ях заток Дністровського водосховища. Мій прогноз доволі невтішний. Останні два роки в зв"язку з посухами рівень води в водосховищі катастрофічно знижувався(до десятка метрів) на тривалий час і дно водойми висихало, що привело до загибелі колоній дрейсен на площах сотень гектарів на затоку, а в масштабах водосховища можливо і на тисячах. Як результат кормова база більшості риб на цих територіях наблизилась до нуля. Думаю скорого повернення риби на  майже місячні ландшафти очікувати не слід ...((

Науковці пишуть:
"... Отже, у Дністровському водосховищі розвинуті різноманітні біоценози. Вони відрізняються між собою за загальною чисельністю і біомасою та домінуючими групами безхребетних. Найбільшого кількісного розвитку досягає пелофільне угруповання, його чисельність і біомаса (4065,05 екз./м2 , 2514,88 г/м2) значно переважають аналогічні показники інших угруповань. При цьому високі показники його залежать від розвитку дрейсен. ...".

П.С.
Якщо конкретно,  то я описав бачене в верхів"ях трьох заток Новоушицького району:  на річках Ушиця, Калюс та затока Нова Гута - Рудківці.

    Все це можливо і так. Але по першому льоду там відловлювались дуже непогано і окунь брав заліковій. А от у зменшенні кількості риби взагалі рибаки і самі винні, чого гріха таїти. Сам був свідком осінью на Устьї коли народ на живця бомбив прозорого судачка і благополучно складав у торбу. І це явище було досить масовим. А потім чекаємо на трофейні екземпляри. Де ж їм взятися, коли сто...двісті грамові мальки на зажарку йдуть.
 
Хлопцы, как у вас со сбором подписей в поддержку полного запрета промлова на Днестре дело обстоит? Кто то видел уже подписные листы? Подписывал?
 
Цитата
Хлопцы, как у вас со сбором подписей в поддержку полного запрета промлова на Днестре дело обстоит? Кто то видел уже подписные листы? Подписывал?

За себе можу сказати,листів не бачив, і навіть не чув за них.
Підписати хтів би, можливо хтось підскаже де це можливо зробити?
 
Ну в Хмельницкий уехали подписные листы!



Но можем сделать и по другому - мы можем выслать ещё определённое количество листов кому то из вас, а вы уже между собой пересечётесь, и тоже подпишите!
Цель набрать 25 000 подписей, и потом напрямую до Порошенко!

З.Ы. Если что, то там на фото номер Василя видно!
 
Листи є майже в кожному магазині в м.Хмельницький просто потрібно запитати в продавця можливо вже десь сховали і не пропонують підписатися .Деякі продавці відказалися допомогти в зборі підписів ......Рознесено вже 70 листів з мокрими печатками на підпис в магазини і на деякі підприємства на кожному листі потрібно 28 підписів. Якщо хтось має можливість допомогти в зборі підписів (залишилось 10 листів по 28 ) прошу зателефонувати за тел:097 25 36 572 Василь.
 
О, спитаю як буду в магазинах, не частий гість там останнім часом.
Дякую, і друзям передам)
 
Три листи на Полонне.
 
Цитата
О, спитаю як буду в магазинах, не частий гість там останнім часом.
Дякую, і друзям передам)

в магазині "Рибалка" зупинка "Родинний Дім" ..
 
Ну кто там сегодня на Днестре был? Что там, да как, да где? Отпишитесь.
 
кто знает состояние льда в Коновке и есть ли туда дорога?
 
в соколі лід нормальний  в коновці  думаю ще  кращий
 
В Соколе изначально лёд был лучше чем в Коновке!) В Мошанце немного выше Сокола на русле 15-20 см в вскр был. Только клёва рыбы нет... Мелкий окунь... И судачок до 200-250 гр. И есть уроды, которые его пакуют в торбу!!! Причём не местные в ватниках, а перцы в крутых костюмах и с хорошими снастями!!! А потом жалуются что судака нормального нет!
 
в коновці не був просто подумав що верх по течії лід ще кращий мав би бути. на рахунок судака так 100-200 гр і все більшого не мае.окунь попадав і то все під берегом на буграх глибина 3 мак 4 м глибше голяк .попадав не поганий  в основному балансир на мормиху мілкий .шо дивно окунь набитий рачком .може на маленький силікон рачок пробувати як хто думае  чув що так ловлять.
 
Кто был в Колодиевке недавно, в Гораевке? Как там лёд? Что ловится? И вообще куда можно поехать, а то были на прошлых выходных на Ксении, окунь вроде и не плохой попадался но уж очень прошеный был. Думаю может где то ниже по течению счастья попытать.
 
в Коновке лёд за 25 см,даже на машине ездил 1 екстримал)
 
В Кормани на русле лёд сантиметров 7... Чистый прозрачный... Вчера толпа народу тут, там и вооот там))) На глубине от 2-х до 15 м окунёк от мизинца до граммов 300... Больше не видел... Лично я... Ну и судачки-стекляшки с 20-24 м...
 
Кто ездил? Разкажите как там.
 
були в суботу в Губареві. Піймали штук по 50 окунців: від 8 до 15 см. Крупного не знайшли. Після нас в неділю в томуж Губареві була команда, то по штук 5 йоршиків на мізинець, так то(
 
Були в неділю в Луці. Скрізь окунь на палець.
Вже як йшли додому, знайшли гарного, але вже не було часу.
Додому привіз 6 шт.( Але зробили добру справу - нагодували котиків. Ще такого не бачив, щоб коти билися за горбушки чорного хліба. А окуня просто ковтали.)
 
Цитата
Були в неділю в Луці. Скрізь окунь на палець.
Вже як йшли додому, знайшли гарного, але вже не було часу.
Додому привіз 6 шт.( Але зробили добру справу - нагодували котиків. Ще такого не бачив, щоб коти билися за горбушки чорного хліба. А окуня просто ковтали.)

Це що дикі коти? вони прям по річці бігали?
 
Цитата
Це що дикі коти? вони прям по річці бігали?

Думаю дикі, бо один мені руку покоцав неслабо, коли я відганяв його від пакета з рибою).
З дач прийшли. Видно, хазяї не доїжджають, от вони і сидять голодні, в рибаків попрошайнічають)
 
Хто не побоявся морозів і був на Дністрі? Як там щось ловилося?
 
Сб и вскр Днестровка... Редкие окуня 200-400 гр... Слыхал за парочку судачков от 300 гр до 1 кг... Мелочь клевала на всех глубинах от 3 до 20 м...
 
Аналогічно на Бакоті вчора.(
 
А як на рахунок плотви, не рухнулась ще ніде?
 
Кожного разу прикормлюємо пару лунок контрольних. Нам ще не траплялася. Чув чутки що ловили на Тарасівці в позаминулі вихідні.
 
Плотва ловиться вже тижнів зо два і непогано.
ІМХО, найкраще на бровках по низах звалів,  на глибинах 2-4 м.
 
Она ловится непогано один раз в неделю, и каждый раз в разных местах... Причем чаще всего на русловых свалах, или даже в самом "корыте", р-н Малиновцев брала на средине на 5,5 м, в Берново на 10-12...
 
Добрий день колеги!
В звязку із стабільним кльовом на Дністрі "трофейного" окуня є бажання спробувати ловлю білої риби на "герлянду".
Може хто пробував - поділіться досвідом.
 
Привіт, ти думаєш на гирлянду "трофейний" не буде брати?))
 
Друзі кам"янчани і дунаєвчани! -  між селами Гута Чугорська і Липи на річці Ушиця  було до 80-х село Яр Косиковецький, - зараз затоплено.
Запитання: чи є там, в районі затопленого моста, вверх-вниз, зимова рибалка? Дякую.
 
були три рази - два прольот, один раз штук по 50 "трофейних". Тими роками була рибалка. Це від друзів новоушиччан
 
пішла інфа що пішов окунець не поганий. і в районі сокола вода мутняк.  правда чи ні шось  хто знае скажіть..
 
Цитата
пішла інфа що пішов окунець не поганий. і в районі сокола вода мутняк.  правда чи ні шось  хто знае скажіть..

мені здається, що з +14 в п'ятницю по прогнозу, на вихідні на лід вже не зайдеш, вода буде...
 
Цитата
мені здається, що з +14 в п'ятницю по прогнозу, на вихідні на лід вже не зайдеш, вода буде...

Точно. Вода вже є, не скрізь без ОЗК зайдеш. Треба буде топорик з собою брати і пилку)
 
А як плотва?
 
А у відповідь тиша!!!!!!!
 
плотва ніяк  вода мутняк .. сокіл.. може нижче   чиста
 
Плотва в Непоротови мастить нормально. Тiльки льод уже стрьомный.
 
Були в Калачківцях, мутняк, прольот.
 
Лёд тронулся господа.    http://glazok.km.ua/ru/camera/dnestr-pirs?video_quality=hq
 
Цитата
Лёд тронулся господа.    http://glazok.km.ua/ru/camera/dnestr-pirs?video_quality=hq
Ураааааа. Даешь фидер!
 
Хочу в Коновку с фидером.
 
На завтра план: Матірщанська затока, -  ловля плітки  класичними зимовими вудками.)
 
В мациршанськи щось не дуже сипае. Але видпишиця як там кльов.
 
Проскочила інфа що гораевка  вже леду немае.хто що знае підскажіть і вода  сильний мутняк чи ні
 
Хто ціленаправлено виступає по жереху? Вже протягом 1.5 - 2 роки в продажі є жерехові силіконові поппери Гаррі Енглер, Але тільки в Рашці. По Україні не можу знайти. Може хтось пробував такий на Дністрі? В інеті кажуть бомбовий по жереху.
 
Цитата
Хто ціленаправлено виступає по жереху? Вже протягом 1.5 - 2 роки в продажі є жерехові силіконові поппери Гаррі Енглер, Але тільки в Рашці. По Україні не можу знайти. Може хтось пробував такий на Дністрі? В інеті кажуть бомбовий по жереху.
Жартуєте,ОСЬ:bf:
 
Дністер 28.02.2017
Вода ще велика, каламутна, але... :bf:
 
Клас. А где это?
 
Цитата
Клас. А где это?

Біля Миколаєва (Миколаїв - той що у Львівській області :ap:)
 
Овваа, далековато будет. А что в Коновке кто знает. А то в недiлю поiду з фiдером.
 
На Матірщанській затоці в вівторок плітка небовби знавісніла, на дві вудки ловити було важкувато - не встигаєш.
Куриловецьких рибалок було зо два десятки, лід міцний.
Як  сьогодні, завтра, ... ? - взнавайте.)
 
Олекса лід сьогодні ще був міцний, на льду було два рибаки, ловили схоже що окуня потому пересварились між собою і розійшлися. Розповідав сусід, він там лісником, то через мене мусить щодня ходити перевіряти чи не зійшов ще лід. Хочу фідера до крику.
 
Дайте знати  будь ласка, коли в Коновці зійде лід.
 
В неділю їду з фідером в Матіршанську.
 
в соколі  лід ще стоїть..сказали ще день два і не буде
 
вчора в Макарівці, від пантона до берега ше метрів 8 води.
 
Вчора благополучна і успішна рибалка з льоду на плітку відбулася для семи рибалок на Дністрі біля посту водолазно-рятувального відділення №2 села Рудківці Новоушицького району. Ну що сказати? - екстрім межував зі здоровим глуздом!)
 
Я сьгодні відкрився по фідеру. Піймив 29 шт, плотиця середнього розміру. Ловив на два фідера, брала на мотиля з опаришем, кук, кукуруза. Рибалкою більш ніж задоволений. Рибалив в Матіршанські затоці.
 
Підкажіть як вставити фото.
 
Цитата
Підкажіть як вставити фото.
Расширенный режим - Управление вложениями - Выберите файл - Загрузить - Ответить
 
Ось така плотиця.
 
Забр спасибо, разобрался.
 
Краса яка)

Питання дещо не по темі, а що ж робити з тою плотвою?)

Я просто риби не їм, а ловлю лише для задоволення і або відпускаю, або віддаю друзям чи сусідам-рибакам.

Ну карасики чи побільших коропчиків можна ще смажити чи фарширувати (те ж з великим хижаком).
А плотву? - Смажать, сушать чи котикам віддають?)
 
Плотву тільки сушу, потім беру 2 л пива і заливаюся. На мою думку плотва сама краща сушена.
 
Цитата
Плотву тільки сушу, потім беру 2 л пива і заливаюся. На мою думку плотва сама краща сушена.

Підтримую, тільки сушена, але з кишками/ікрою обов’язково!
 
Я сушу без кишок. Просто страшно зїсти селітера.
 
Теж сушу але без кишок, з кишками гірчить, і дурно пахне. Якщо велика можна смажити в паніровочних сухарях, смаченна.
 
У меня домашние обожают плотву жаренную в белой муке до хруста. Леща вообще не едят, отпускаю его часто.
 
Как там в Коновке. Антон где пропал
 
Люба сушена риба ( аля таранька)  має бути з кишками, я колись цього не розумів... Зараз без кишок навіть їсти не хочеться. Особливо окунь, йорж, плотва мають бути сушені тільки з кишками... А якщо " салтісон" в плотві був засушений, то нічого страшного)))  витрусив і пакуєш далі з півандрієм.
 
Без кишок солю тільки більшу рибу, яка не сохне нормально з кишками - лящ, крупна плотва.
В’ялена з кишками не гірчить, якщо не ставити великий гніт. Не давиться жовчний.
 
Щоб не гірчила потрібно сушити  до гори хвостом. Я купив прщіпки, нанизав їх на мотузок и за хвіст чипляю. Доже зручно. Коштують копійки.
 
Ну як там рибалка на вихідні?
 
Цитата
Ну як там рибалка на вихідні?
Так погода была кошмарной, вряд ли кто ездил)
 
Ездят! Ловят! Плотва, подлещик, рыбец, швея, окушок... Ажиотажа нет, но это рыбалка)))
 
Где в Концовке подлещ?
 
А плотва на что берёт? Удочка с берега, фидер, зимняя с лотки, опарыш, мотыль?
 
Ребята не молчите !!! Какая информация по плотве ??? :bk:
 
не знаю шо з плотвою. а  звонив  в сокіл  лодки плавають .судак дрібний  окунь влітае до кіля  зимою такий брав   дуже рідко
 
Собираюсь в эти выходные на плотву в Макаровку или Сокол пока точно не решил , вот и нужна информация .:al: В прошлом году было неплохо , правда погода портится.
 
думаю що по плотві краще макарівка .її там завжди більше було
 
По вчерашнему дню ничего хорошего в Макаровке не было...
 
Только по плотве ? А подлещик клюет ? Наверное народу много всем рыбы не хватает :bj:
Спасибо хоть какая-то информация .
 
Созвонился со знакомыми ребятами , сидят второй день в Соколе .
По бели плотва , подлещик полный ноль , ночью один поймал четыре карпика грамм 400 на червья , второй окунька .
Сейчас звонил , все печально . Воды много несет водоросли и всякий мусор , потому много холостых поклевок на фидер. :do:  Вот тепер  думаю ехать или ...
 
думаю надо ждать неделю вторую
 
4 дня до запрета.
 
Ездил на Днестр. В район с. Рашков.  Поймал около 10 рыбок. Рыбка вся разная. Рыбец, подуст,плотва,пескарь, окунь.Река оживает после зимы. Клевало на маленькие кусочки червя. Опарик тоже работал, но хуже. Лучшей наживкой быль червь с дипом мотыль от Брейн. Понравилось ловить рыбца . Рыбка размером с селедку бьется как щука, сам себе губы обрывет. Кормил зимними прикормками с землей + пастанчино и мелясса. Фотки не делал., забыл(. Очень понравилась природа там, особенно с Хмельницкой стороны места красивые и основная глубина под Хмельницким берегом.
 
я так понимаю, из Черновцов ехали? Каким маршрутом?
 
До начала нереста таки успели открыть фидерный сезон на водохранилище!















 
Игорь, что у тебя с большим пальцем?  Он какой-то постоянно оттопыренный
 
Цитата
я так понимаю, из Черновцов ехали? Каким маршрутом?

По старой дороге колынкывцы-клишковцы-Млинкыв-Поляна-Рашкыв. Дорога-жесть. И до Клишковцев ямя на яме а дальше начинается дорога древних римлян до Рашкова. Место очень красивое, но дорога..... И если пойдет дождь с Днестра не выберешся. Разве если быстро повыше выехать, а вещи своим ходом метров 300 вверх.
 
"До начала нереста таки успели открыть фидерный сезон на водохранилище!" А где это? Я смотрю ночью уже берет? И еще вопрос: разве на водохранилище в нерест на 1 крючек нельзя?
 
Цитата
"До начала нереста таки успели открыть фидерный сезон на водохранилище!" А где это? Я смотрю ночью уже берет? И еще вопрос: разве на водохранилище в нерест на 1 крючек нельзя?

http://darg.gov.ua/files/7/03_30_nerest_khmelnytskiy.PDF
там є перелік ділянок водойм Хмельницької області де дозволено ловити в нерестовий період. У всіх інших місцях,  по законодавству, ловити не можна і на одну вудочку
 
2 Дима
Палец так должен быть оттопыренным, для того чтобы было всё так как надо;)

2 eagle
А успели потому, что с 1-го апреля там рыбалить уже нельзя!))) Клевало до полуночи, а потом рыба ушла на нерест)))
Но к слову, нерестовый запрет начался официально, но вода ещё градусов 5... Так что нереститься может только щука и окунь, и то в заливах на меляках, где она больше прогрелась...
 
Порыбалили....
Взяв на мах, поводок 0,14
3,315кг
 
Цитата
Порыбалили....
Взяв на мах, поводок 0,14
3,315кг

Клас !!!!!! А де саме ?(якщо не секрет)
 
В одному з дозволених в нерестовий період місць ;-)
 
Как там в Коновке, кто ездил-отзовитесь. Собираюсь на Пасху.
 
вода оооооочень высокая, не факт что найдете место чтоб встать.
 
Цитата
Порыбалили....
Взяв на мах, поводок 0,14
3,315кг

Солідно!!! Що ще було в прилові крім цього красавца? І якщо не секрет, що на гачку було?
 
Со вчера на сегодня Коновка - весьма посредственный клёв... Вода высокая, но с 8.04 начался весенний экопопуск...
Если кого интересует как будет происходить весенний сброс воды в Днестровском вдхр, могу позже изложить более подробную информацию...
 
Цитата
Со вчера на сегодня Коновка - весьма посредственный клёв... Вода высокая, но с 8.04 начался весенний экопопуск...
Если кого интересует как будет происходить весенний сброс воды в Днестровском вдхр, могу позже изложить более подробную информацию...

Цікавить. Особливо цікаво чому цей попуск здійснюють в період нересту? Потім по березі пройти неможливо, така вонь стоїть від ікри, що гниє під сонцем. Я звичайно розумію, що є Дністровські плавні, і що Дністровське водосховище - це технічна водойма. Але якщо водойма технічна, і в нерест вони роблять такий попуск, то чому до людей чіпляються за лов риби в нерест?
 
Не знаю, правда или нет, мне толкали такую легенду, что воду сильно спускают в нерест, чтобы дать сильное течение внизу Днестра, иначе, без течения, осетровые не заходят на нерест в реку и браки сидят без икры.  А нерест у осетровых одновременно с лещем(
 
"Если кого интересует как будет происходить весенний сброс воды в Днестровском вдхр, могу позже изложить более подробную информацию..."- мне тоже интересно
 
У прилові швайка, влітали гарненькі екземпляри. Намацали горизонт, злегка підкормили і по 80-90 шт. На фідер 1 підлящ.
На гачку опариш
 
А в Коновке подлещ есть?
 
Катере, у Жвані зараз марена ще зустрічається?
На початку 80-х сам був свідком як з Дністра марена заходила у Жван, прямо як лосось,  на нерест.
 
Олекса , на даний час немає вже і самої річки Жван, не те що марени. ГЕС там щороку щось копає, насипає , пересипає, бабулети відмиває. Річка дуже сильно обміліла і засмітилась. Марена є нижче Мог Подільського, в Ямполі ловив особисто на фідер.
 
С 8 апреля начался так называемый экопопуск на Днестре. Молдова, одесситы и рыбагентсво требовали сброса минимум 600 куб. м/сек, а желательно 700-800 куб.м/сек. Черновицкая сторона максимум 350. Руководство Хмельницкой обл. просило в этом году экопопуска не делать, до введения новых Правил эксплуатации Днестровского вдхр.
Внизу, на территории Одесской области находится огромный заповедник "Днестровские плавни", который в прошлом году не получил весеннего приплыва воды, и по словам специалистов из за этого сильно пострадал...
Выслушав все стороны межведомственной комиссия при Держагентстве водных ресурсов (на заседании которой довелось принять участие, и высказать свою точку зрения) приняла решение о введении такого режима экопопуска:
начиная с 250 куб.м/сек первые сутки наращивать 300, 350, 400, 450, максимум 500 куб.м/сек 11-13 сутки, и потом назад по ниспадающей - несколько суток 450, 400, 350, 300, 250, 200 куб.м/сек. Всего 27 суток. Максимальная суточная сработка допускается 25 см по уровню.
В данный момент проходит максимум 500 куб.м/сек.
По ходу щука, окунь и плотва уже икру скинули... Лещ вот вот... Ну и прочие...
Огромная просьба ко всем рыболовам Хмельниччины - следить по возможности за местами где проходит нерест, и в случае обнаружения рыбьей икры сохнушей на берегу, проводить фото и видеофиксацию, с указанием даты и места, и не стесняясь вызывать для фиксации данного факта рыбоохрану, экологов и полицию!
 
Цитата
С 8 апреля начался так называемый экопопуск на Днестре. Молдова, одесситы и рыбагентсво требовали сброса минимум 600 куб. м/сек, а желательно 700-800 куб.м/сек. Черновицкая сторона максимум 350. Руководство Хмельницкой обл. просило в этом году экопопуска не делать, до введения новых Правил эксплуатации Днестровского вдхр.
Внизу, на территории Одесской области находится огромный заповедник "Днестровские плавни", который в прошлом году не получил весеннего приплыва воды, и по словам специалистов из за этого сильно пострадал...
Выслушав все стороны межведомственной комиссия при Держагентстве водных ресурсов (на заседании которой довелось принять участие, и высказать свою точку зрения) приняла решение о введении такого режима экопопуска:
начиная с 250 куб.м/сек первые сутки наращивать 300, 350, 400, 450, максимум 500 куб.м/сек 11-13 сутки, и потом назад по ниспадающей - несколько суток 450, 400, 350, 300, 250, 200 куб.м/сек. Всего 27 суток. Максимальная суточная сработка допускается 25 см по уровню.
В данный момент проходит максимум 500 куб.м/сек.
По ходу щука, окунь и плотва уже икру скинули... Лещ вот вот... Ну и прочие...
Огромная просьба ко всем рыболовам Хмельниччины - следить по возможности за местами где проходит нерест, и в случае обнаружения рыбьей икры сохнушей на берегу, проводить фото и видеофиксацию, с указанием даты и места, и не стесняясь вызывать для фиксации данного факта рыбоохрану, экологов и полицию!

Ніхеррррассе "экопопуск"!!!!!:eek: Нехай там собі ставлять дамби і накопичують воду для тих "плавней".
 
Ниже нас стоит Дубоссарская ГЭС... Молдова тоже требует воды, так как не хватает для полноценного водоснабжения страны... Последние годы были маловодными... Из за этого у нас Хотин а с Хмельницкой стороны Каменец оставались под угрозой невозможности получать качественную воду из Днестра. В том году экопопуска как такового не было, потому что был низкий весенний уровень, и в Днестре рыбка смогла немного восполнить свою популяцию природным путём.
В этом году набрали воды до нормального уровня, и теперь сбрасывают, чтобы в низовьях могла отнереститься полупроходная рыбка... Но главное чтобы этот попуск был зарегулированным, чтобы на берегах не оставалась сохнуть икра нашей рыбки!
 
Но главное чтобы этот попуск был зарегулированным, чтобы на берегах не оставалась сохнуть икра нашей рыбки!


Тут я згоден!!!! Якщо це буде зроблено то і матимуть право нагинати браків і переловщиків!!! А якщо ні то пішли вони в дупу!!! Самі знищують більше чим браки!!!!!
 
А экопопуск плюс браки, плюс многочисленные переловы у любителей это случаем уже не перебор будет?
 
Екоспуск це хоч і варварський спосіб але законий, чого не скажеш про перелови та браків!
 
Как на Днестре с карасем? уже клюет?
 
Ну кто скажет как рыбалка.
 
Усім привіт, був на Дністрі біля старого мосту. Клювало погано. Зато браки працюють на повну. Ще й у погонах. Подзвонили у поліцію, через 40хв мені перетелефонували запитали десаме, потім ще через 40хв знову у уточнювали, але браки вже знались. Там біля берега їхня лодка стоїть, іншим разом буду їхати візьму шуруповерт понароблюю у ній дірок, бо вже суки зовсім совісті не мають.
 
Кум був у Китайгороді, повний нуль. Сиділи два дні і дві ночи. Браки бусом приїзжали і катались на моторах, сЦуки!!!!
 
СУ - субота-неділя. хижак - 0, мирна - спортивна платва. вода різко падає.
 
Всім привіт. Може хтось їздив недавно з Тернополя через Скалу-Подільську на Камянець і дальше на Стару Ушицю, яка дорога після зими, чи ями залатали, буду вдячний. Поїду в день, але гружений.
 
жовта- терпима
червона- ями
 
Окунь віднерестився.
В дозволеному місці:
 
Дуже дякую.
 
Управління оперативного реагування "Рибоохоронний патруль": (044) 486-26-95
Телефонна «гаряча лінія», телефон для довідок Держрибагентства України +38 (044) 486 – 44 – 59
 
и шо, киевская контора поедет гонять блядовозку "Хотин"? если на берегу сидят рыбаки и более-менее ловя на 1 удилище каждый, то на воде несколько лодок в день проходит, плюс постоянные вояжи "Хотина" с дискотекой на борту. ее слышно за пару километров. и это всё в нерест.
 
Думаю якщо постійно назвонювати на гарячу лінії  на рахунок "Хотина", рано чи пізно вони накрутять хвоста місцевим
 
Вот все впирається в слова ЯКЩО, хто реально дзвонив на гарячу лінію? Минулого року я їх  задовбував стосовно Південного Бугу де постійно сидять рибаки плавають лодки в нерест. І дуже здивувався, що окрім моїх дзвінків ніхто нічого не повідомляв в рибохорону, все внас чудово і прекрасно. Цього року знову задовбую, а всім просто по...... на це, і ніхто цим нехоче займатись.
 
Ничего, у вас на Хмельниччине в данный момент образуется Громада Рибалок Хмельниччини, вот вступайте, и вместе решайте свои проблемы!
 
Рыбнадзор с Черновицкой стороны после расформировки старого коллектива и создания нового рыбпатруля взялся серьезно за бракуш в этом году. А насчет звонков на горячию линию Рыбводагентства... так оно не мешает, а даже дает хороший  пенок рыбпатрулю в области!!! В прошлые годы рыбинспектора даже просили чтобы не звонили в Киев, а звонили им. Тимоха подтвердит!
 
Рыбацюги, в данный момент уровень воды на Днестровском вдхр упал более чем на 2,5 м... Кто то где то видел на вдхр сейчас икру сохнущую на берегах???
 
Цитата
Рыбацюги, в данный момент уровень воды на Днестровском вдхр упал более чем на 2,5 м... Кто то где то видел на вдхр сейчас икру сохнущую на берегах???

Місяць вже не був на березі
 
был в районе Орестовки Хотинского района, икры на берегу нету, но уровень падал на глазах
 
ловил швею в проводку на удочку. очень хорошо брала ладошка и больше
 
Прошлую ночь рыбачил возле Гес. Ловилась неплохая плотва, всю ночь до рассвета. С вечера один подлещик и рыбец. Икры не видно, но вонь стоит приличная, как на море после серы.
 
Цитата
Прошлую ночь рыбачил возле Гес. Ловилась неплохая плотва, всю ночь до рассвета. С вечера один подлещик и рыбец. Икры не видно, но вонь стоит приличная, как на море после серы.

Так це ж перша ознака.
 
Так я знаю. Икру увидеть нереально, а по запаху легко.
 
Икра должна быть видна на каком то нерестовом субстрате - трава, ветки, водоросли...
 
Икра за час на солнце пропадает. Плотва ещё вся с икрой.
 
В Коновке вся плотва пустая... Икры на берегах не видели... А в низовьях если с икрой, то значит только начинает нереститься... Сейчас сброс уже минимизируется, а завтра последний день экопопуска, так что теперь пусть нерестится себе на здоровье!
 
уровень водя 118.11 мБс. сработка составила 2.97 см, температура води 11.8. Если ничто не поменяют сегодня кончается екопопуск.
 
Хмельничане подскажите ,пожалуйста, в каком состоянии дорога Дунаевцы-Новая ушица-Бар-Винница?
 
Цитата
Хмельничане подскажите ,пожалуйста, в каком состоянии дорога Дунаевцы-Новая ушица-Бар-Винница?

Дунаївці - Нова Ушиця - в нормальному стані. З Нової Ушиці до Бару місцями дороги нема, з Бару да Вінниці - не знаю
 
Дякую, друже
 
Цитата
Хмельничане подскажите ,пожалуйста, в каком состоянии дорога Дунаевцы-Новая ушица-Бар-Винница?

      :ap:Местами твёрдое покрытие ещё сохранилось.    :ap:
 
З Бару до Вінниці нормальна.
 
Скажить будь ласка екопопуск днистра закинчили чи ни?
 
да! 10 числа
 
В субботу ловил на Днестровском водохранилище в районе с.Мошанец. Точнее прямо в затоке, что заходит в село. Икры по берегам не видел. Уровень воды хороший. Браконьеров тоже не видел. Но говорят они есть и выходят только ночью. Рыбка еще клюет очень вяло. Нерест и погода сказывается . Поймал немного. Забрал только тех, что заглотили в шахту. Но рыбалка оказалась примечательной тем, что за одно утро я поймал целый гербарий. В улове суповый набор: ерш,окунь,швея,плотва,чехонь, голавль,карась,бычок,пескарь. Один из карасиков попытался утянуть 4метровый фидер с 6000 катушкой в воду. В момент подсечки я ожидал, как минимум кита.
 
С рыбалочкой!
Но! Во время нереста все заливы, затоки и притоки относятся к зонам, где рыбалка запрещена... По ходу Мошанецкий залив тоже относится к этому списку... Потому не хулиганим!
И чехони в Днестре нет...
 
Спасибо, не знал. Я считал, что рукав внутри села разрешен. А рыбка реально была похожа на чехонь. Не бывает швеи с таким ртом и такими плавниками. Или это было то, чего я еще не встречал. И поклевка как у чехони -резкая дробь в толще на падении кормушки.
 
Да, есть такая рыбеха непонятная, сам ловил))) Но спецы убеждают что это точно не чехонь, потому что её у нас не водится...
 
У нас лещ пошел. Послезавтра отчитаюсь
Рыбка может быть язем.
 
Мужики! Нужна помощь в кое какой информации (можно в личку). Кто часто рыбачит и хорошо знает места реки Ушица, в районе посёлка Старая Ушица?  Бывал там два года назад - не понравился берег со стороны посёлка, сплошная муляка как болото. Если есть знатоки по этому участку реки - отзовитесь.
 
Немножко фото с прошедших рыбалок...
Макаровке, Коновка... Прошедшее после Пасхи время...





























Рулил всегда опарыша или пинка. Рыбка вся клевала с глубины 7-12 м...
 
И снова Коновка)















 
Ах, ну да! И конечно же сами Пасхальные каникулы в Коновке!)))































[url=http://uploads.ru/Os5vj.jpg][/url
 
Супер фотки и места супер. Аж работать перехотелось)
 
Цитата
Да, есть такая рыбеха непонятная, сам ловил))) Но спецы убеждают что это точно не чехонь, потому что её у нас не водится...
Якби мати фотографію риби, то можна було б говорити більш предметно.
А так ні чехонь, ні в"язь в середній течії Дністра раніше не зустрічались. Правда це до 1980-го року, а відколи появилось Дністровське водосховище кількість і види риби дещо змінились. Наприклад, по моїх спостереженнях, начисто щезли марена і підуст ...
 
Цитата
Якби мати фотографію риби, то можна було б говорити більш предметно.
А так ні чехонь, ні в"язь в середній течії Дністра раніше не зустрічались. Правда це до 1980-го року, а відколи появилось Дністровське водосховище кількість і види риби дещо змінились. Наприклад, по моїх спостереженнях, начисто щезли марена і підуст ...
Підуст точно не щез. Ловив у цьому році в Рашкові разом з рибцем. Було видко що різні рибки. А рибку я не фоткав бо не знав що чехоні нема в Дністрі. Виглядала як широка швея але рот був великий і нижні плавники біля жабр були серповидні як підводні крила у човна.
 
И марену на вдхр хлопцы ловили!
 
Останній раз в наших краях я зловив невеличку маренку, дай бог пам"ять, в році десь 75-му на річці Ушиця, між селами Яр Косиковецький і Сокілець.
 
И язь есть, мало но есть. В 2008 году поймал лично на кастмастер 1,7 кг.
 
Цитата
Якби мати фотографію риби, то можна було б говорити більш предметно.
А так ні чехонь, ні в"язь в середній течії Дністра раніше не зустрічались. Правда це до 1980-го року, а відколи появилось Дністровське водосховище кількість і види риби дещо змінились. Наприклад, по моїх спостереженнях, начисто щезли марена і підуст ...

І марена є, а подуста кожен рік сам ловлю
 
Вот такая манюня попала хлопцам в Макаровке
 
Вчера был на рыбалке. Надднестрянское, за день 8 лещей 4 по пол кило и 4 по полтора, 5 плотвиц не плохих и 3 швеи. Фидер, фишдрим и опарыш с червяком.
 
Цитата
Вчера был на рыбалке. Надднестрянское, за день 8 лещей 4 по пол кило и 4 по полтора, 5 плотвиц не плохих и 3 швеи. Фидер, фишдрим и опарыш с червяком.
Ого-го! :-е
 
Цитата
Вчера был на рыбалке. Надднестрянское, за день 8 лещей 4 по пол кило и 4 по полтора, 5 плотвиц не плохих и 3 швеи. Фидер, фишдрим и опарыш с червяком.

Круто! Це Ви з Чернівецької сторони були, чи з Вінницької? Якщо з Вінницької: то в затоці, чи на руслі? Звичайно якщо не секрет:)
 
Лящі на такій глибині ще з ікрою напевне?
 
Цитата
Вот такая манюня попала хлопцам в Макаровке
Читав в альманасі "Риболов-спорсмен", що зникаючі(червонокнижні) види риб в Чехословаччині риболовам заборонено виймати з води. Відчіплювати рибу  з гачка та відпускати потрібно у воді.
Цитата
Марена звичайна
Занесена до Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов.
 
рыбачил в с. Вороновица Кельменецкого района (напротив Устя) с 19.05.по 21.05. Вода возле кустов, постоянно подымалась. клев нулевой...на троих 1 подлещ и 8 плотвичек. но зато классный отдых:)
 
В  субботу и воскресенье по берегам Днестровского вдхр проходил совместный рейд Рыбного патруля и ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ".
В субботу проводилась информационно-разьяснительная работа с вынесением предупреждений в нерестовых зонах, на особо злостных нарушителей был составлен протокол - на 4-х человек - 20 удилищ!





В воскресенье по полученной оперативной информации состоялся выезд по воде. В районе с. Вороновица была выявлена и изъята из воды браконьерская сеть длиною 100 м. В дальнейшем ещё было выявлено и изъято из воды 5 браконьерских экранов - 1 длиною 100 м, и 4 по 20-40 м.





Также на тех, кто не понял предупреждения и остался ловить на нерестилище, были составлены протоколы.
И снова убедительная просьба ко всем цивилизованным рыболовам - не нарушайте Правил любительского и спортивного рыболовства!
Соблюдайте правило разрешенного в нерестовый период только 1 (!) один дозволенный крючок на 1 человека.
Не рыбачьте на нерестилищах!
Помните разрешенную норму вылова 3 кг на 1 рыболова!
 
да, было дело. подтверждаю наличие рейда.подходили ребята, мы ловили на одну удочку. еще была малявочница, измеряли или больше метра:)
 
Проходил мимо вас, подтверждаю!))) Но малявницу мерял не я...
 
Пробували рибачити (20-21) на р. Ушиця. Зловили два закілушних ляща і зодва десятка 400-600гр. Більшість не виловленної риби врятувала горілка під шашличок і свіженькі салати:dk::dk::dk:
Також наблюдали спінінгіста на моторній лодці 20.05.2017, чи щось він ловив не бачили, плавав він далеко.
 
Цитата
Пробували рибачити (20-21) на р. Ушиця. Зловили два закілушних ляща і зодва десятка 400-600гр. Більшість не виловленної риби врятувала горілка під шашличок і свіженькі салати:dk::dk::dk:
Також наблюдали спінінгіста на моторній лодці 20.05.2017, чи щось він ловив не бачили, плавав він далеко.
На р.Ушиця весняно-літня заборона на лов риби діє до 9 червня включно.
 
Рибачив з Вінницької сторони біля входу в затоку, в затоці заборонено, тай глибина в затоці не мала. А якраз на виході починається мілина яка не перевищує 5 метрів на відстані 70 м від берега.
Лящ без ікри.
 
Цитата
Наприклад, по моїх спостереженнях, начисто щезли марена і підуст ...


Ничего не исчезло. Лет 5 назад попал в !!! Днестровке на подуста, поймали 7 штук крупных.
 
Цитата
Ничего не исчезло. Лет 5 назад попал в !!! Днестровке на подуста, поймали 7 штук крупных.
Дай бог, щоб ці 7 крупних не були одними з останніх в акваторії Дністровського водосховища. :-|
 
Пару років тому підуст з Дністра заходив в Збруч в Ісаківцях , то так шурував, що плотва тільки в прилові була)
 
есть подуст но локально стоит! да конечно и размером стал поменьше... да и в красной книге он
 
Цитата
есть подуст но локально стоит! да конечно и размером стал поменьше... да и в красной книге он

Точно?
Погуглив з 3х сайтів тільки на одному потрапив на "Підуст волзький" який охороняється.
Мені так для цікавоті, за все життя його один раз на збручу зловив)
 
Цитата
В  субботу и воскресенье по берегам Днестровского вдхр проходил совместный рейд Рыбного патруля и ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ".
В субботу проводилась информационно-разьяснительная работа с вынесением предупреждений в нерестовых зонах, на особо злостных нарушителей был составлен протокол - на 4-х человек - 20 удилищ!





В воскресенье по полученной оперативной информации состоялся выезд по воде. В районе с. Вороновица была выявлена и изъята из воды браконьерская сеть длиною 100 м. В дальнейшем ещё было выявлено и изъято из воды 5 браконьерских экранов - 1 длиною 100 м, и 4 по 20-40 м.





Также на тех, кто не понял предупреждения и остался ловить на нерестилище, были составлены протоколы.
И снова убедительная просьба ко всем цивилизованным рыболовам - не нарушайте Правил любительского и спортивного рыболовства!
Соблюдайте правило разрешенного в нерестовый период только 1 (!) один дозволенный крючок на 1 человека.
Не рыбачьте на нерестилищах!
Помните разрешенную норму вылова 3 кг на 1 рыболова!

Добру справу ви робите. В мене декілька питань:
1) тих, що оштрафували за спінінги, вони ловили в дозволеній зоні, чи в недозволеному місці?
2) чи не можна було б їх попередити? Просто я рахую, що штрафувати за вудки, хоч їх і більше ніж дозволено, ну якось негуманно, чи що, коли на воді повно сіточників.
3) так як Ви я членом ГО і берете участь у спільних рейдах з рибпатрулем, можливо Ви мені допоможете, я люблю рибачити на річці Данилівка поблизу с. Шебутинці - це дозволена зона (п. 8 додатку до наказу по Хмельницькій області де рибалити можна). По цьому додатку дана річка відноситься до Дністровського водосховища, тобто нерестова заборона там діє  до 9 червня, так як я розумію. Якщо я поїду туди рибачити до 9 червня і в мене буде 2 чи 3 спінінги не з одним, гачком, що мені загрожує і в, що може вилитися? Можна обійтися попередженням? Просто в тих краях в кінці травня-початок червня знатно клює карась, а після 10 червня - ні .іга вибачайте. От думав з'їздити, тепер думаю чи вартує воно того?
Дякую!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!