Страницы: Пред. 1 2
Рыболовные магазины , ларьки Хмельницкого
 
Цитата
Петрович !!!
нельзя такое постить на ночь глядя.... пол первого ночи, а я лезу в кладовку осматривать свой бур....  ппц...
100%. Тоже полез в кладовку проверил,слава богу оригинал.:ap:
 
Вашими бурами я в прошлом году обоими пользовался - "звэри".:ag: Да и купили вы их уже.:tongue: А я адресовал пост покупателям... Надеюсь, во всех кладовках форумчан будут стоять исключительно тонаровские оригиналы!:bs:
 
Може хто підскаже куди переїхав магазин "Планета рибальства"?
Дякую.
 
Цитата
Може хто підскаже куди переїхав магазин "Планета рибальства"?
Дякую
"Планета рибальства" чи "Рибалка плюс"? :bk:
 
Цитата
Може хто підскаже куди переїхав магазин "Планета рибальства"?
Дякую.
Кажуть що на той світ.
R.I.P. дорогий (у смислі цін) магазинчик :)
 
Цитата
"Планета рибальства" чи "Рибалка плюс"? :bk:
А що "Рибалка плюс" тоже кудись поїхала? Нєєєє, саме "Планета рибальства"
Цитата
Кажуть що на той світ.
R.I.P. дорогий (у смислі цін) магазинчик :)
Можливо і дорогий, але на то є знижки, дисконт, а деякі речі були представлені тільки у них в ексклюзиві.
Якщо так воно і є - то жаль....
 
Цитата
Може хто підскаже куди переїхав магазин "Планета рибальства"?
Дякую.
Тож хотів би знати... Може хто в курсі..
 
Цитата
А що "Рибалка плюс" тоже кудись поїхала? Нєєєє, саме "Планета рибальства"
"Рибалка плюс" поки зачинився!Точніше,на скільки я знаю,приміщення яке арендувалось магазином,продали іншому власнику...Скоріше всього магазин весною відкриють десь в іншому місці!
А про "Рибальську Планету" сам не знав,декілька днів тому заходив туди...
 
Я вчера был в Планете рыбальства, она там где и была.....ниже музея:ds:
 
вул. Подільська 10, маг. "Планета рибальсва"  ...ниже музея:ds:
 
Цитата
вул. Подільська 10, маг. "Планета рибальсва"  ...ниже музея
Так так,саме там!Сьогодні там був,прикупив собі новенький бур :ar:
 
Вчера увидел ,что 10 марта будет открытие рыболовного магазина.Находится в помещении где раньше был "ОФИС-Центр" на Каменецкой возле арки.Будем посмотреть что там и как по ассортименту и ценам.
 
Цитата
Будем посмотреть что там и как по ассортименту и ценам
Да,з нетерпінням вже чекаю відкриття!Якраз до 10го числа зарплату дадуть,буде з чим йти! :ap::ap::ap:
 
Цитата
Вчера увидел ,что 10 марта будет открытие рыболовного магазина.Находится в помещении где раньше был "ОФИС-Центр" на Каменецкой возле арки.Будем посмотреть что там и как по ассортименту и ценам.

Ціни я думаю, будуть гуманні, цей магазин Валера Ямполь відкриває, казав мені що по асортименту переплюне всіх в Хмельницькому!
 
Цитата
Вчера увидел ,что 10 марта будет открытие рыболовного магазина.Находится в помещении где раньше был "ОФИС-Центр" на Каменецкой возле арки.Будем посмотреть что там и как по ассортименту и ценам.

по словам владельца то ассортимент там будет самий лутший в городе и цены довольно приемлемые, будет много продукции именитых брендов, которые у нас в городе практически не встречаются:bf:
 
Цитата
по асортименту переплюне всіх в Хмельницькому!
Я на це дуже сподіваюсь!Магазин наче серйозний і  не  маленький,з цього можна зробити висновок що товар і його вибір буде на рівні!
Цитата
будет много продукции именитых брендов, которые у нас в городе практически не встречаются
Сподіваюсь будуть фідерні снасті від відомих брендів,по крайній мірі дуже на це сподіваюсь!Ехх.. не можу вже дочекатись :)
 
Валера мастер своего дела,он достиг гармонии:зарабатывать деньги любимым занятием(когдато работал с ним да и сейчас пересекаемся),думаю BARKи будут представлены всей линейкой(его гордость), да и куча всего другого, которого действительно больше ни у кого нет.Только, кто так краснаречиво как он будет расказывать о продукции в магазине?Сам наверника останется на базаре.Будем посмотреть.
 
Цитата
10 марта будет открытие рыболовного магазина.Находится в помещении где раньше был "ОФИС-Центр" на Каменецкой возле арки.Будем посмотреть что там и как по ассортименту и ценам

Був я сьогодні в цьому магазині.
Якщо дуже коротко, то такого магазину в Хмельницькому насьогодні нема. :al:
Якщо детальніше то:
Магазин відкрив, думаю багатьом відомий, Валера з толкучки.
Перші враження лише позитивні. :ar:
Обслуговуючий персонал поводив себе не нав*язливо (виправдовувались тим, що лише 75 % довару виставлено, решту не встигли).
Цінова політика дуже солодка поки що (от наскільки довго вона втримається?).
Асортимент товару великій,  особливо для тих хто займається ловлею хижака. Резинові лотки представлені лише барком. Достойний асортимент спінігів таких торгових марок як St.Croix , Graphiteleader, Banax, Favorite, Pontoon21 і ще деякі інші (не запа*ятав) ну і звичайно не бракує китайського спінінге-прому). Також великій асортимент силікону (манс, рейнс, кайтеч, релакс, ассасин і ще багато інших). Желізякі представлені в основному мепсами, є колебло акме і понтон 21 здається. Ну є ще по пару позицій інших виробників. Серед шнурів і лесок дуже не поганий асортимент по санлайну. Також солідний асортимент катушок дайва, руобі, шимано так собі, продавець говорив, що не всі ще доїхали до Хмельницького та ін. Досить великій асортимент різноманітних дрібниць. Ну і накінець, досить достойний вибір воблерів, хоча я в них і розбираюся як свиня в апельсинах.:dp:
Єдине на що можна сказати з недоліків, нема вже ніякого зимового асорименту і досить поганий вибір чебурашок, джигголовок всяких застьожок, карабінчиків...:ao:
Ось такі мої перші враження:ds:
 
Теж був сьогодні в "Риболов Експерт" і теж враження позетивні!

Дууууже порадув мене фідерний асортимент магазину!У наявності є фідерні вудлища таких англійських мега брендів як Preston та Drennan.Від того же Drennan є достатня кількість таких дрібниць як сітчаті годівниці,флети,фідер гам та ін.Також від Preston є різні підставки,рогачики,відра для прикормки,сумки,чохол для фідерних кінчиків...У центрі магазину стоїть крісло Korum,зі всім потрібним обвісом,яке широко використовується "просунутими" фідеристами і спортсменами!

Є дуже хороші садки для риби,відомого Італійського бренду Milo!

Є гарний вибір прикормок та ароматизаторів Sensas.З простішого,є широкий вибір(деяких видів не бачив у нас в місті) прикормок і ароматизаторів Fish Dream!
Магазин дуже порадував,чесно кажучи,довго чекав такого в нас в місті!Раджу всім завітати!
 
Да, асортимент порадував. Такі риболовні магазини я бачив поки тільки на фото та відео :)
 
Цитата
Був я сьогодні в цьому магазині.
Якщо дуже коротко, то такого магазину в Хмельницькому насьогодні нема. :al:
Якщо детальніше то:
Магазин відкрив, думаю багатьом відомий, Валера з толкучки.
Перші враження лише позитивні. :ar:
Обслуговуючий персонал поводив себе не нав*язливо (виправдовувались тим, що лише 75 % довару виставлено, решту не встигли).
Цінова політика дуже солодка поки що (от наскільки довго вона втримається?).
Асортимент товару великій,  особливо для тих хто займається ловлею хижака. Резинові лотки представлені лише барком. Достойний асортимент спінігів таких торгових марок як St.Croix , Graphiteleader, Banax, Favorite, Pontoon21 і ще деякі інші (не запа*ятав) ну і звичайно не бракує китайського спінінге-прому). Також великій асортимент силікону (манс, рейнс, кайтеч, релакс, ассасин і ще багато інших). Желізякі представлені в основному мепсами, є колебло акме і понтон 21 здається. Ну є ще по пару позицій інших виробників. Серед шнурів і лесок дуже не поганий асортимент по санлайну. Також солідний асортимент катушок дайва, руобі, шимано так собі, продавець говорив, що не всі ще доїхали до Хмельницького та ін. Досить великій асортимент різноманітних дрібниць. Ну і накінець, досить достойний вибір воблерів, хоча я в них і розбираюся як свиня в апельсинах.:dp:
Єдине на що можна сказати з недоліків, нема вже ніякого зимового асорименту і досить поганий вибір чебурашок, джигголовок всяких застьожок, карабінчиків...:ao:
Ось такі мої перші враження:ds:

Блин,а я забыл про открытие магазина хотя был пол дня за рулём,и мог зарулить!!
Были какие то скидки??
 
Цитата
Были какие то скидки
Скидок не было. :bk:Так там и так цены почти базарные :dn:
 
Цитата
Блин,а я забыл про открытие магазина хотя был пол дня за рулём,и мог зарулить!!
За кермом? Тоді немає чого жаліти, халявний коньяк був би не доречний :bf:
 
знал что много чего интересного  будет........ и ждал открытия:be:
но из-за закрытия по жерлицам пропустил сие событие, НО завтра там буду!!!
многое хочу помацать.....:bo:
 
Цитата
НО завтра там буду!!!
Я тоже Дима собираюсь....Но не знаю мои отпустят или нет....У младшей дочки день варенья....нне хооотттят даже на минуту отпустить:-((
 
Був сьогодні, дивився, мацав... Вибір є, як для Хмельницького))):wink: Якщо ж рибак більш витончено підходить до цього ремесла, в цьому магазині (в принципі так як і в інших) місця буде трохи малова-то))) Моє ІМХО.... А загалом, гарно облаштований прилавок, напевне найбагатший в нашому місті, правильні продавці-консультанти, якто кажуть безпонтові і дійсно знаючі свою справу + велика варіативна частина, в плані попереднього заказу...( на прєдзаказ можна багато замовити, попередньо поспілкувавшись з ШЕФом магазину...:dk:)... Загальне враження приємне... раджу всім зайти, і оглЯнутись там)):bf:
 
Да спору нема, магазін те що треба! зайшов в обід, народу з 30 чоловік, побачив того патика що хочу, вихватив, потрусив, а ставили інші люди на місце, хрен протиснешся, завтра походу тоже толкатися прийдеться))) З таким асортиментом товару і так як поновлюється асортимент в інших точках міста тут сквозняки від відкриття дверей будуть частенько! Ціни доволі демократичні, одне що впало в око це мала кількість катух в сегменті від 1000 до 2000!
 
согласен на туче выбор тоже что надо,особенно у Валеры
 
Цитата
согласен на туче выбор тоже что надо,особенно у Валеры
Так это он и есть
Цитата
Так там и так цены почти базарные
Примерно + 10% от опта на дорогих вещах(720=800) с Валереных слов.          P.S. это даже очень хорошо.
 
Був в новому магазині сьогодні вдруге. перший раз купив воблерок Страйк 2 гр., а кинути нічим. Прийшлось купити спін. На дорогий грошей не виділив, але як на мене LOX Yoshi - LS 6623 теж нічого, тим більше що в руку ліг, супер. Може хтось ловить таким, відпишіться.
Р.S. переглянув нет, так ціни там вищі.Радує.:ar:
 
Цитата
Був в новому магазині сьогодні вдруге. перший раз купив воблерок Страйк 2 гр., а кинути нічим. Прийшлось купити спін. На дорогий грошей не виділив, але як на мене LOX Yoshi - LS 6623 теж нічого, тим більше що в руку ліг, супер. Може хтось ловить таким, відпишіться.
Р.S. переглянув нет, так ціни там вищі.Радує.:ar:
трусив цього патичка - як на мене дуже не погана палочка! Якісь зборки і, що головне бланк ніби-то не погані, навіть було грішним ділом подумував собі взяти спробувати.... але все покаже вода.. такщо НХНЧ Вам з прутиком на воді, ну а по результатам надіємось відпишетесь))
 
є там на шо гроші витратити 100%, тік я вже влітаю на гривень 600, але їх вільних поки немає:bk:
 
Цитата
є там на шо гроші витратити 100%, тік я вже влітаю на гривень 600, але їх вільних поки немає:bk:
Цитата

Болен ли человек рыболовством, определить очень просто. Достаточно его  завести на рыболовный рынок (рыболовный магазин), вручить ему в руки  долларов от 100 и больше и оставить его там на час-полтора.
http://voblery.com.ua/blog/559.html

:co:
 
Цитата
http://voblery.com.ua/blog/559.html

:co:

жесть! но я не лечусь и не БУДУ!!!!
 
Я он фідерок Preston придивився,влітаю на 1700 гривень!Є люди які кажуть шо я хворий,але також не хочу лікуватись :ar:
 
Цитата
Я он фідерок Preston придивився,влітаю на 1700 гривень
Фідерок фідерком, вон Дімон спіни міняє як шкарпетки, а Славентій на приклад сьодні 5 вобів біля 600 гривасів взяв, якщо по інету то вони в районі 700 вийшли, цих пяток можна за одну рибалку лишити))) Да і прочої лабуди хватає з ін приманок, да і шнури часто міняються і тд і тп не кажучи про розходний матеріал! Напевно ще дорожче нахлистом страдати...Нинче рибалка дороге удовольствіє, можна і економити но кайф не такий да і не на такій стадії хвороби як у нас, хіба скарженці поможуть вже
 
Цитата
Нинче рибалка дороге удовольствіє, можна і економити но кайф не такий да і не на такій стадії хвороби як у нас, хіба скарженці поможуть вже

Только лечение током :dm: :dc:
 
Цитата
Фідерок фідерком, вон Дімон спіни міняє як шкарпетки, а Славентій на приклад сьодні 5 вобів біля 600 гривасів взяв, якщо по інету то вони в районі 700 вийшли, цих пяток можна за одну рибалку лишити))) Да і прочої лабуди хватає з ін приманок, да і шнури часто міняються і тд і тп не кажучи про розходний матеріал! Напевно ще дорожче нахлистом страдати...Нинче рибалка дороге удовольствіє, можна і економити но кайф не такий да і не на такій стадії хвороби як у нас, хіба скарженці поможуть вже
Та я що не розумію!Повір,фідерна ловля теж обходиться в кругленьку сумму!Я не кажу про гакчки,повідкові жилки,годівниці та ін. ,якого за рибалку теж можна трохи обірвати!При правильному підході до ловлі,тільки на прикормку і наживку на одну рибалку можна витратити пару сотень!
 
Цитата
трусив цього патичка - як на мене дуже не погана палочка!
Дякую, приємно почути. Дуже руки сверблять спробувати.
 
Приглашаю всех форумчан посетить новый магазин "РЫБАЛКА" по ул. Соборная, 16. Для владельцев клубной карты -постоянная скидка -10%.  До 06.08 в магазине скидка на весь товар - 20 % в честь открытия магазина, а на некоторые позиции - до 50%! Вас ждет полный ассортимент тм Graphiteleader, DAIWA, TFGear. Ассортимент воблеров повергнет вас в шок, карповая программа огромная на любой кошелек. Буду рад вас видеть в нашем магазине. С ув., Игорь.
 
Цитата
Приглашаю всех форумчан посетить новый магазин "РЫБАЛКА" по ул. Соборная, 16. Для владельцев клубной карты -постоянная скидка -10%.  До 06.08 в магазине скидка на весь товар - 20 % в честь открытия магазина, а на некоторые позиции - до 50%! Вас ждет полный ассортимент тм Graphiteleader, DAIWA, TFGear. Ассортимент воблеров повергнет вас в шок, карповая программа огромная на любой кошелек. Буду рад вас видеть в нашем магазине. С ув., Игорь.

А если я прийду с кумом?
 
Цитата
Приглашаю всех форумчан посетить новый магазин "РЫБАЛКА" по ул. Соборная, 16. Для владельцев клубной карты -постоянная скидка -10%.  До 06.08 в магазине скидка на весь товар - 20 % в честь открытия магазина, а на некоторые позиции - до 50%! Вас ждет полный ассортимент тм Graphiteleader, DAIWA, TFGear. Ассортимент воблеров повергнет вас в шок, карповая программа огромная на любой кошелек. Буду рад вас видеть в нашем магазине. С ув., Игорь.

Да есть у вас прикольные "штучки" особено понравился выбор голавлиных воблерков, и выбор УЛ колебалочок, ну "патыки" само собой, есть с чего выбрать, так как я уже говорил выбор резины маловат, но вы обещали завезти!
 
да магазин хороший, рекомендую всім
 
Цитата
Если есть на меня зуб - то нех в каждой теме вставлять свое "фе",  коверкая к тому же мою фамилию. Про проф. качества - без  комментариев... Куда уж мне, сиволапому, обслужить такого великого  профи... мне еще учиться и учиться (я же не рыбак - я с балета на пенсию пошел и организовал рыболовный магазин)... Не нравится в магазине - туда за  шиворот никто не тянет и плакать за вами, Димыч, не будут...
А для адекватных людей скажу одно: магазин новый, персонал только вклинивается в работу. Понятное дело - косяки есть и от них никуда не денешься. Мы работали и будем работать над ошибками.

я высказал свое мнение на публичном ресурсе, прислушиватся к нему или нет дело каждого, а нех или нех не вам судить, создайте личный ресурс и там диктуйте правила...

на щет фамилии - я паспорт не видел - извините если ошибся, но сути это не меняет..

по поводу вашей рыболовной компетентности, многое смущает, не смотря на ваше рвение представить себя спецом в любом вопросе, Вы не предоставили ни одного трофея или наглядного примера успешной рыбалки, да и среди рыболовов Хмельниччины ваше персона довольно скромна, если не сказать больше...

а на щет моей компетентности в рыбалке вы можете много рассуждать, мне это интересно и забавно, продолжайте...
 
Цитата
вы можите шлепать язиком по щекам  хоть до пены у рта и рассказывать как "наши корабли бороздят просторы космоса", с такой ценовой политикой маг. "Рыбалка" пойдет по стопам вашего же предшествиника "Світ Рибалки"...

про толквого менеджера не думали? а зря........

К вашему сведению, магазин "Планета рибальства" не умер, а стал магазином "Рыбалка" по ул Соборная, 16... Как по вашему мнению - это прогресс или регресс?
А про толкового менеджера рассуждать в данном вопросе - не с вашими познаниями как в рыбалке, так и в менеджменте:ap:
И чтобы писать про толковых менеджеров - нужно хотя бы поисправлять грамматические ошибки в своем посте... а то слово "менеджмент" рядом с ошибками смотрится как-то несуразно...
 
Цитата
К вашему сведению, магазин "Планета рибальства" не умер, а стал магазином "Рыбалка" по ул Соборная, 16... Как по вашему мнению - это прогресс или регресс?
А про толкового менеджера рассуждать в данном вопросе - не с вашими познаниями как в рыбалке, так и в менеджменте
И чтобы писать про толковых менеджеров - нужно хотя бы поисправлять грамматические ошибки в своем посте... а то слово "менеджмент" рядом с ошибками смотрится как-то несуразно...
Уважаемый Игорь, может быть менеджмент в Вашем магазине реализован нормально, но вот культура обслуживания, как по мне, то немного хромает (кстати кто этот вопрос у Вас контролирует, какой менеджер?). Был у Вас всего один раз, но желания вернуться снова, увы не возникло, в отличии от других магазинов, называть не буду, дабы не заниматься рекламой. А по-поводу грамматики не стоит никого упрекать, за своей лучше следите. Кстати реструктуризация Вашей деятельности (смена названия магазина) совсем не является показателем какого либо прогресса, а скорее всего чувством, что так дальше работать нельзя и пришла пора что-то менять чтобы не отставать от конкурентов и завоевать своё место на рынке.
 
Мы же не просто поменяли название, мы еще и выросли в три раза по площади, и в два раза по ассортименту. А вам, простите, что не понравилось из обслуживания в нашем магазине и почему нет желания вернуться? Контролирую это я и обещаю исправить то, что вам не понравилось.
 
Цитата
Контролирую это я и обещаю исправить то, что вам не понравилось.
Постарайтесь научить персонал уделять внимание каждому клиенту, независимо от размера его кошелька и соц. статуса и "будет Вам счастье"! Но если Ваш магазин ориентирован на толстосумов, то уж простите претензий никаких.
 
Просто бывает загруженность большая, не в кошельке дело, его толщину (кошелька) не всегда по человеку и определишь :bk:
Не серчайте на персонал, бывает всякое.... Я в свою очередь небольшую 3,14здюлину выпишу. А магазин для любого кошелька:bf:
 
Vitaly_79
Поддержу на 100%!
Пару раз заходил,постоянно  персонал чем то занят, только не клиентами.... Культура, если можна так выразиться, обслуживания - полный ноль!
Ответы на вопросы о наличии того или иного товара получаются как на допросе или путем отфутболивания тебя от одного, так сказать, менеджера к другому и т. д.
Для меня этот магазин последний в списке...
 
Цитата
Vitaly_79
Поддержу на 100%!
Пару раз заходил,постоянно  персонал чем то занят, только не клиентами.... Культура, если можна так выразиться, обслуживания - полный ноль!
Ответы на вопросы о наличии того или иного товара получаются как на допросе или путем отфутболивания тебя от одного, так сказать, менеджера к другому и т. д.
Для меня этот магазин последний в списке...


не для Вас одного он последний в списке, я если честно и не знаю кто там что покупает, пару раз заходил так там тишина гробовая - слышно как комар летает))

а ответы там такие потому что продавцы сами не знают что сказать, там есть только один толковый продавец и действительно рыбак  с кем можно посоветоваться (явно не Шикотько)

сам был свидетелем когда клиент спрашивал, какой мотор ему нужен под его лодку, указав ее характеристики, на что продавец ответил - нужно пробовать, абзац......
 
Ой,всі тут такі злі, от так налетіли....:( Нікого не захищаю, скажу що магазин мені особисто подобається! Проти персоналу нічого  сказати не можу, мене ще ніколи увагою не обділяли, за вийнятком того коли зайняті були з іншими клієнтами... Так, ціни трохи великуваті, можна було б і дешевше, хоча і бачив товари які дешевше ніде не знайдете... ;) Радує гарний вибір товару, багато чого для себе купив, чого не бачив в інших магазинах... От моя думка...
 
Думка хороша! Повністю згоден з нею. Звісно коли і як попадеш. Особисте враження таке , приходити за 30 хв до закриття, все покажуть, розкажуть, молодці !
 
Цитата
Думка хороша! Повністю згоден з нею. Звісно коли і як попадеш. Особисте враження таке , приходити за 30 хв до закриття, все покажуть, розкажуть, молодці !


вот те на, еще и попасть нужно, я ж не знал, молодці......

:dl:
 
Цитата
не для Вас одного он последний в списке, я если честно и не знаю кто там что покупает, пару раз заходил так там тишина гробовая - слышно как комар летает))

а ответы там такие потому что продавцы сами не знают что сказать, там есть только один толковый продавец и действительно рыбак  с кем можно посоветоваться (явно не Шикотько)

сам был свидетелем когда клиент спрашивал, какой мотор ему нужен под его лодку, указав ее характеристики, на что продавец ответил - нужно пробовать, абзац......

Если есть на меня зуб - то нех в каждой теме вставлять свое "фе",  коверкая к тому же мою фамилию. Про проф. качества - без  комментариев... Куда уж мне, сиволапому, обслужить такого великого  профи... мне еще учиться и учиться (я же не рыбак - я с балета на пенсию пошел и организовал рыболовный магазин)... Не нравится в магазине - туда за  шиворот никто не тянет и плакать за вами, Димыч, не будут...
А для адекватных людей скажу одно: магазин новый, персонал только вклинивается в работу. Понятное дело - косяки есть и от них никуда не денешься. Мы работали и будем работать над ошибками.
 
На магазин и персонал у меня лично ни каких нареканий.
 
Не любитель я выставлять фотки и размазывать сопли типа "О, я сегодня три кокуня поймал", все эти плюсики и цемчики на форуме мне безразличны. Посмотрите, с какого числа я зарегистрирован и сколько у меня сообщений - это доказательство моих слов. Посмотрите свои сообщения: "о, респект", "о, улов супер", "поздравляю с уловом" и т.д. Такие как вы превратили форум в подобие "Одноклассников" с веселой фермой :at:
А по поводу профессионализма - не собираюсь меряться писюнами - я в то время, когда вы путали понятие "воблер" и "твистер" выступал на соревнованиях не "Дубовского" формата и выигрывал у тех людей, чьи статьм вы читаете в журналах...
И вообще, устал я ради вас кнопки тискать.... Как говориться - "3,14зди, 3,14зди, мне приятен твой голос"
 
Цитата
Посмотрите свои сообщения: "о, респект", "о, улов супер", "поздравляю с уловом" и т.д.
Это стиль не Димыча, это стиль vasilkА.
 
bassspro, підкажіть будь-ласка, де на базарі знайти торгову точку Валери Ямполя (якщо можна то на якому базарі і номер кіоску) ? Бо сам не можу приїхати, а попрошу когось з родини мені допомогти, хочу прикупити парочку фідерків, ну і комплектуючі... бо тут вони трохи за дороговаті...
 
Цитата
bassspro, підкажіть будь-ласка, де на базарі знайти торгову точку Валери Ямполя (якщо можна то на якому базарі і номер кіоску) ? Бо сам не можу приїхати, а попрошу когось з родини мені допомогти, хочу прикупити парочку фідерків, ну і комплектуючі... бо тут вони трохи за дороговаті...

Базар "Весільний ряд" там де все для проведення весіля продається, зразу в кінці цього ряду є кіоск там завжди лодки Барк виглядають що непомітити їх важко, це 1-ше Валерине місце, потім ще один гуртовий магазин на базарі "Скіф" зразу ж за АЗС ANP або спитати де тут туалет, не знаю як ще пояснити, а з картами працювати поки що невмію, встидно але ж...., але там вам можуть не продати якщо буде виликий наплив гуртових покупців, а скоріше всього що так і буде.
Ще один варіант це магазин "Риболов Експерт" по вул.Камянецькі (біля арки) понеділок вихідний, це теж Валерин магазин.Чим зміг-тим поміг НХНЧ!
 
Дуже дякую за детальну інформацію!
 
В суботу зайшов в магазин «Карп» прикупити всяких дрібничок. Один із продавців, а саме Паша, сказав мені що ціни на цінниках не відповідають дійсності (воно й понятно з сьогоднішніми скачками курсу).
Один з товарів, сказавши що з базою щось не те, запивав на листочку, я розрахувався згідно озвученої ціни зі знижкою по дисконту. Інший товар пробили по комп’ютері, я розрахувався і за нього. Потім я ще запитав про наявність деяких позицій, Паша назвав мені ціну, але сказав що продати не може так як товар ще не оприходували. Я запропонував дописати на той самий листочок і продати мені товар, після чого Паша став не адекватний, почав виганяти мене з магазину, висловлюватись нецензурщиною, почервонів, кричав :aq:… Чого б це так кіпішувати? Можливо ціни придумував сам, можливо хтось настрій зіпсував до того, можливо… Але мені зовсім не цікаво з якого приводу нервує продавець! Я, постійний покупець (дисконтна картка є), прийшов в магазин з налічкою придбати товар, а на мене… На момент інциденту в магазині були присутні інші покупці і другий продавець магазину, котрі можуть підтвердити мої слова.
PS. Я думав що в теперішній час варто боротися за покупця, а не...
 
Паша це самий старший з продавців?
 
Цитата
Паша це самий старший з продавців?

Вроді да. Віз знімався з Толіком в циклі передач про рибалку на 33 каналі.
 
Саня я заїзджав в «Карп» пару разів таке відношення ніби ти шось должен більше навіть не планую там тратити гроші.
 
Цитата
Вроді да. Віз знімався з Толіком в циклі передач про рибалку на 33 каналі.

Да, значить він. Там також скуплявся із-за дисконту і більш менш низьких цін. З ним також мав конфлікт, в нього ставлення до клієнтів ніякого або зовсім ігнор.
 
Маєм супермаркет Flagman в Хмельницькому,хтось був  вже? як враження?
 
Не далеко від мене. Асортимент авжеж є, часто замовляв через їхній і-нет магазин те, чого у нас не знайшов, але сьогодні чомусь скупився в Карпі на Подільській. То не антиреклама, магаз гуд, але сьогодні душа лягла до Карпу ближче)
 
Цитата
Маєм супермаркет Flagman в Хмельницькому,хтось був  вже? як враження?
Чув від пацанів що асортименту там фонарь...
 
Можливо комусь буде корисно.
За останніх кілька тижнів рибалки на білу, обкатав пару магазинів для придбання хробаків.

По свободи (нижче СВ) - 15 грн. Графік: з 04:00 год до 20:00 здається.
Окунь (як їхати в сторону парку на Юності) - 12 грн. Графік: здається звичайний робочий день.
І мій лідер - по Кам'янецькій біля арки, здається Риболов експерт - 8 грн. і коробочка навіть трохи більша ніж у попередніх двох. Графік: звичайний робочий день.

Думаю дешевше не знайти. Ну окрім якщо самому мати де накопати.
Тобто якщо за день до рибалки - краще на Кам'янецьку. Якщо в ніч перед - по Свободи.
Малібу біля 2-ї поліклініки якось не завжди зранку відкритий. Або то я так попадав.
 
В магазине "Флагман" - опарыш 8 грн, червяк - 10 грн, график работы с 9:00 до 19:00, в воскресенье - до 16:00
 
Магазин "Фишхантер Хмельницкий" ул.Заречанская 22/2 (напротив управления нац.полиции) - опарыш - 8 грн., червяк - 12 грн.
Суббота и Воскресенье работает с 04:00 утра. Будние 10:00 - 19:00.
 
Флагман таки сподобався... Але по суті - тільки їстівне, здебільшого. Катушки непогані і є недорогі. А от все інше - не з дешевих. Ну, прикорм відколи вони відкрились - беру тільки там, якісна штука.


Цитата
Магазин "Фишхантер Хмельницкий" ул.Заречанская 22/2 (напротив управления нац.полиции) - опарыш - 8 грн., червяк - 12 грн.
Тільки відкрились ви. І це добре. Але слідкуйте за продукцією. Місяць тому взяв у вас 2 опариша і 2 червяка. Опариш хороший та свіжий, от хробак - повністю згнивший...

По обвісу цей рік тарюсь на речовому. Їдучи по проїзду геологів перша парковка(по суті заїзд до "гаражів"), біля "Револьверу"
 
Доброго дня. Просимо вибачення за дану продукцію, ми змінили постачальника червяків. Також у якості Sorry Bonus при наступному відвідуванні магазину отримайте 2 порції червяка безкоштовно. Дякуємо за Ваш відгук.
 
Хто не має картки Флагмана та не знає про акцію (не приходять смс), то підкажу, що з вчора по завтра, тобто 22, 23 та 24 серпня акція "-24% на все", окрім акційних товарів. Якщо хто можливо планував якесь об'ємне придбання, то як на мене це варта того знижка. Не рекламую, не є представником Флагману, просто поділився інфою, можливо комусь буде корисною.
Графік з 9 ранку по 19 вечора. Час ще є.
Страницы: Пред. 1 2

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!