Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
так точно!
 
Хочу поделиться своими наблюдениями за рыбалкой на Днестровском водохранилище этим летом. Все лето в выходные я ездил туда в три места с. Мошанец, Кельменецкого района, с. Коновка и с. Вороновица.
Так вот: Сетей реально стало меньше, браки боятся, если что-то и ставят то по темну и по темну забирают. Рыбпатруль работает, и боятся его браки как огня. Штрафы не детские. Благодаря работе рыбохраны и правильному спуску воды весной рыбы реально стало больше, я не видел такого клева за 3 года. Реально, бомбит как из пулемета. Кормушка иногда не успевает дойти до дна, как надо выматывать, но из за высокого уровня воды видимо крупная рыба сменила свои маршруты. Крупного леща и подлещика за этот сезон я так и не увидел. Рыбы очень много , но все мелочь. Непривычно много карася и мелкого карпа. В прошлом году я за весь сезон поймал 1 карася в этом-4-5 в каждом улове. На фото мой стандартный улов за утро. И такая картина почти на каждой рыбалке. Кстати , смотрел уловы на фото финала чемпионата Украины в Коновке-рыбка тоже мелкая. Бонусов не видел, правда и не все фото видел. Короче ждем пока рыбка вырастет)).
p.s. Ловлю 1 фидером 1 крючком, фидерной кормушкой, патерностер, наживка в основном червь, но в процессе рыбалки пробую многое. Дипами и спреями пользуюсь. Хит этого сезона "плотва" от Флагман.
 
Цитата
Хочу поделиться своими наблюдениями за рыбалкой на Днестровском водохранилище этим летом. Все лето в выходные я ездил туда в три места с. Мошанец, Кельменецкого района, с. Коновка и с. Вороновица.
Так вот: Сетей реально стало меньше, браки боятся, если что-то и ставят то по темну и по темну забирают. Рыбпатруль работает, и боятся его браки как огня. Штрафы не детские. Благодаря работе рыбохраны и правильному спуску воды весной рыбы реально стало больше, я не видел такого клева за 3 года. Реально, бомбит как из пулемета. Кормушка иногда не успевает дойти до дна, как надо выматывать, но из за высокого уровня воды видимо крупная рыба сменила свои маршруты. Крупного леща и подлещика за этот сезон я так и не увидел. Рыбы очень много , но все мелочь. Непривычно много карася и мелкого карпа. В прошлом году я за весь сезон поймал 1 карася в этом-4-5 в каждом улове. На фото мой стандартный улов за утро. И такая картина почти на каждой рыбалке. Кстати , смотрел уловы на фото финала чемпионата Украины в Коновке-рыбка тоже мелкая. Бонусов не видел, правда и не все фото видел. Короче ждем пока рыбка вырастет)).
p.s. Ловлю 1 фидером 1 крючком, фидерной кормушкой, патерностер, наживка в основном червь, но в процессе рыбалки пробую многое. Дипами и спреями пользуюсь. Хит этого сезона "плотва" от Флагман.

Я таку рибу взагалі викидаю. Там крім карася, норамльної рибки не має. Того малого коропчука, що на фото, випускати треба. Ловив все літо. Все літо ловив стандартного підлящика 500-700 грам. Попадалися лящі від 1 кг до 2 кг. Остання рибалка 17.09.2017 в Куражині суто нічна. Покількості так як у Вас на фото, але розмір в рази кращий. От Вам і патерностер.... Патерностером я ловлю тільки коли лід сходить, то тоді в улові така рибкаяк у Вас на фото. Ну а літом в мене таке невіть не клює, а якщо клює, то йде назад в річку. А карпіків все ж таки треба випускати
 
Цитата
Я таку рибу взагалі викидаю. Там крім карася, норамльної рибки не має. Того малого коропчука, що на фото, випускати треба. Ловив все літо. Все літо ловив стандартного підлящика 500-700 грам. Попадалися лящі від 1 кг до 2 кг. Остання рибалка 17.09.2017 в Куражині суто нічна. Покількості так як у Вас на фото, але розмір в рази кращий. От Вам і патерностер.... Патерностером я ловлю тільки коли лід сходить, то тоді в улові така рибкаяк у Вас на фото. Ну а літом в мене таке невіть не клює, а якщо клює, то йде назад в річку. А карпіків все ж таки треба випускати
А хто сказав, що я не випускаю)). Це просто фото садка з води. Забирається з цього тільки крупна плотва, карась і те що загинуло. Я зазвичай важу улов))
 
Цитата
От Вам і патерностер.... Патерностером я ловлю тільки коли лід сходить, то тоді в улові така рибкаяк у Вас на фото.
А що у вас замість патерностера? Може і не в патерностері справа. Я так зрозумів, що ви ловите набагато нижче. Може там нічого і не змінилося.  Я ж порівнював свої враження від рибалки в порівнянні з минулим роком. Минулого року на тих самих місцях я ловив значно більшу рибу тим самим способом))
 
Хто підскаже як зараз по окуню і судаку, ато є плани на вихідні половити хижака? Вже ніби і пора їм обом прокльовувати.
 
Цитата
А що у вас замість патерностера? Може і не в патерностері справа. Я так зрозумів, що ви ловите набагато нижче. Може там нічого і не змінилося.  Я ж порівнював свої враження від рибалки в порівнянні з минулим роком. Минулого року на тих самих місцях я ловив значно більшу рибу тим самим способом))

Коропова оснастка, відповідний гачок, і відповідно насадка, чи наживка. А на патерностер буде те, що і у Вас на фото. Я ловлю на водосховищі в межах Новоушицького району. Це звичайно треба враховувати, але це не настільки принципово. Тут в іншому справа.
 
Цитата
А хто сказав, що я не випускаю)).
Навіщо ж її ловити таку? Ви ж не спортсмен, і не на змаганні? Інша справа після зими оскому збити.
 
Цитата
Навіщо ж її ловити таку? Ви ж не спортсмен, і не на змаганні? Інша справа після зими оскому збити.
Цікавість, азарт, експериментування і поступове просування у сторону спорта))
 
https://www.rybalka.com/articles/view/13/
конечно многие таких размеров не придерживаются! но хоть близко к ним все же нужно!
 
Я вопрос решил еще проще - никаких  ПОРТНОРТ...ресторов....постеров... всю оснастку вяжу сам крючок 8- 10- по Совдеп.номерации...и кук размером с варен.горох.... - отсюда коропчук 600 - 1000 грамм. и карась 300 - 500. ...остальная в "пысок" не берет...ну а подлещика  никогда не любил ловить.
по ХИЩНИКУ - лупит шо дурной!!! но есть ПАРАДОКСЫ.. на послед.рыбалке - закинул фидеры на живца,на 5 удилищ - 1 окунь. зато на "бляху" 7 окуней и 2 жереха. Если бы не спин - остался бы без рыбы...
 
greenboy, Привет - как там рыбалка в Цвикловцах??? Успехи есть??? хотел узнать - как там хищник в заливе - "бьет хвостом"???
 
В Слободі на старому мості в суботу - біла брала добре, окунь гірше. В неділю біла - нуль, окунь - дуже погано.
 
Були на водосховищі. Окунь ловився весь час добре, по білій слабо, лящ чомусь досить маленький йшов. Сіток жодної, що дуже порадувало. Судак перестав брати за декілька днів до нашого приїзду, до того ніби ловився добре. За то проскакувала щучка і голавлі.
Кому цікаво відео звіт і міні змагання тут: *********www.youtube.com/watch?v=HyziWA2Mc1I
 
*********www.youtube.com/watch?v=U2wgcKK6kDg
А ось і наша чесна рибінспекція! І чи не варто всіх їх звільнити починаючи від Чернівецького начальника, який Тарасові клявся, що сіток не буде. Доречі, Тарас виклав очікуване відео повну версію і продовжить викладати дальше. Кому цікаво подивіться.
 
так и причем тут начальник Черновицкого рыбпатруля? если речь идет про рыбинспектора Хмельницкой обл.! кстати у рыбинспекторов Хмельницкой области полномочия по Днестровскому водохранилищу забрали! именно из за того что крышевали браков да и сами ими являлись! Да и с Бакотой ситуация очень интересная! поскольку она входит в национальный парк «Подільські Товтри». У которых есть свои инспектора и которые неоднократно были также запятнаны в крышевании и браконьерстве!
 
Цитата
Да и с Бакотой ситуация очень интересная! поскольку она входит в национальный парк «Подільські Товтри». У которых есть свои инспектора и которые неоднократно были также запятнаны в крышевании и браконьерстве!

На Бакоті свої інспектори і Рибпатруль нею не займається? Чи там подвійна кількість інспекторів?
 
тут с черновицкой стороны тоже непонятки возникли меж рыбпатрулем и НПП «Хотинський». друг на друга бочку катят и обвиняют в крышевании браков. http://tva.ua/show/news?id=939343
 
там инспектора от национального парка. Смотрящих за водохранилищем дофига! И инспектора  НПП «Хотинський» и «Подільські Товтри» и Черновицкий рыбпатруль. Вроде и сеток реально меньше стало но вот оказывается что в семье не без урода!(((
 
Цитата

А ось і наша чесна рибінспекція! І чи не варто всіх їх звільнити починаючи від Чернівецького начальника, який Тарасові клявся, що сіток не буде. Доречі, Тарас виклав очікуване відео повну версію і продовжить викладати дальше. Кому цікаво подивіться.
Твоему Тарасу на его ютуб-канале и в ФБ уже нормально объяснил народ чем он занимается! И то, вообще чем вы оба занимаетесь! Не имея понятия о чём идёт речь, не отличая служащих одной держструктуры от другой, один раз в год появляясь на Днестровском вдхр развозите сопли на полвека и выставляете бредовые видео в Ютуб, ради финансового заработка и сомнительной репутации!
Если вы такие добропорядочные граждане своей страны, для начала у себя во Львове порядок наведите с браконьерством! Для начала хотя бы официальную статистику по этому поводу гляньте, и обнаружьте насколько всё "хорошо" на водоёмах вашей области, а не пиарьтесь грязной заказухой!
 
Та ж тему уже отдельную сделали про браков и надзор, там и постите видео . О рыбалке, вот приехал с водохранилища, вода по самые помидоры поднялась, почти как весной, где пару недель назад лагерем стояли  - берега нет, знал бы то в другое место ехал. окунь поклевует, на микруху нежданчик влетел, спецом его ловишь - не хочет))))
 
В суботу - як на чорних камнях. Окунь лупив цілий день. Ловили всі і на все.
Поїхали з кльову, надоїло. Давно такого жору не бачив, ще й в такій мутній воді.
 
Провел выходные на Днестровском водохранилище в районе с.Грушевцы. Очень высокая вода, как весной. До нужной бровки добросить не смог, в итоге пришлось ловить где-то на 60 метрах. Бровка где-то на 80-90м и там стоял лещ. А у меня как из пулемета брала плотва. Брала влет, на все наживки, не давая утонуть кормушке. За сутки рыбалки ночью влетел карпик на пол кило и 2 подлещика утром  такого же веса. Часть плотвы поехала домой, а карпик и подлещики были утоплены. Утопленникам понравилось)). В субботу со скал очень хорошо брал окунь и судак, но рыбка в основном мелкая. Температура ночью уже до -2.
 
Уровень воды в водохранилище на сегодня составляет 118.70 мБс.  В прошлом году в это же время уровень воды был всего лишь 114.65 мБс!!! Паводок дал возможность немного с аккумулировать воду и наполнить водохранилище на метр с лишним. Дай бог будет еще водичка! Нужно в зиму зайти с нормальным уровнем. Так как за зиму будет сработка однозначно, в связи с маленьким притоком.  И тогда, может, при удачных стечения обстоятельств (нормальный уровень воды, весеннее полноводье ит.д.) проведение весеннего экопопуска не сильно повлияет на ход нереста рыбы в Днестровском водохранилище.
 
Цитата
В суботу - як на чорних камнях. Окунь лупив цілий день. Ловили всі і на все.
Поїхали з кльову, надоїло. Давно такого жору не бачив, ще й в такій мутній воді.

Опять возле старого моста ??? в Слободе???
 
Доброго дня. Підкажіть біля с. Грушівці (а точніше навпроти монастиря) який спуск до води. Легковим авто можливо спуститись? Планую у вівторок порибачити, але погода мінлива. Дякую
 
По мокрому я бы не рисковал!  Имел уже там грустный опыт по выезду! Трактором тянули так, что развал делал потом
 
Цитата
Опять возле старого моста ??? в Слободе???
Стремный там спуск, даже по сухому. Я бы тоже не рисковал
 
Дякую за інфіормацію, а зі сторони субича теж саме?
 
Цитата
Опять возле старого моста ??? в Слободе???

Ні, в Соколі.
 
Цитата
Стремный там спуск, даже по сухому. Я бы тоже не рисковал

Там нормальний заїзд по сухому. З хмельницького боку.
 
Ясно, в дощ непопаду. Підкажіть в погану погоду куди можна без особливих проблем заїхати, і немало важно виїхати?
 
Цитата
Ясно, в дощ непопаду. Підкажіть в погану погоду куди можна без особливих проблем заїхати, і немало важно виїхати?
Мошанец, Коновка, Берново.с Черновицкой стороны
 
Хмельницька сторона Сокіл' Врублівці ксенія'стараУшиця Гораевка дачі
 
Но надо иметь в виду, что из за вновь высокой воды мест для рыбалки стало меньше, где-то вода под кусты подошла, где-то с кустами в воде.
 
Оце незадача, вирвав пару днів для відпочинку, а тут погода, підїзд і т.д. дякую буду думати.
 
Ау!? Що там на водосховищі ловиться, як справи з лящем, чи чути звоки квока?
 
Цитата
Ау!? Що там на водосховищі ловиться, як справи з лящем, чи чути звоки квока?

Вночі на руслі на хробака ловиться дуже навіть непоганий підлящик. В прилові крупна плотва і рибець. Звуки квока чути дуже добре. Але ну дуже холодно вночі, а ловиться тільки тоді коли сонця не має
 
Синоптики передають потеління і зменшення вітру. Треба збирати шмурдяк  і іхати за враженнями. Всім ні хвоста, ні луски.
 
Да, в суботу не дуже комфортна погода була. Але рибка покльовувала.
 
Цитата
Да, в суботу не дуже комфортна погода була. Але рибка покльовувала.

Клас! І де такі кабани ловились???
 
В вихідні 4 компанії друзів виїжали на Дністер.
1. Мошанець хижак- окунь, 14 судаків в районі 1 кг зі скал
2 Мошанець біла риба: 3 кг плотви різної, 2 карасіка, 2 дрібних підлящика. Лящем мене в цьому році Дністер так і не порадував(
3. Вороновиця : 2 жерехи, окунь, 4 карпи по 4-5 кг
4 Городенка (течія): на 5 рибалок по 1 плотві. (суббота була дуже погана погода)
 
Цитата
Клас! І де такі кабани ловились???

В Окопах, але багато дрібного і слабого (червоні хробаки, чорні плями).
 
Завтра планую на спининг порибачити на днист. Вод. з лодки. Що брати з собою з резинки. Просто давно не ловив на джиг, все мепси и кастмастери. Пидкажить хто знае.
 
Цитата
Що брати з собою з резинки.
Кейтеч свінги 2-4" або дешевші репліки, рейнсовскі сатурни і роксвіби, щось з раків типу лакіджоновского, колись на дністрі стріляли німфи їхні, да і їхню тіогу потрібно мати, також джиб тейли і багсі шеди можна взяти. Має хватити для разової рибалочки
 
Дякую. Яким кольром виддати перевагу?
 
А щуку хтось ловив в цьому роци на водосховищи?
 
кольора - говносерень, машинне масло, блугіл, голда, ще може бути кислота
 
Дякую. Якраз таки и е. Значит ничего не поменялось
 
Только вернулся с Днестровки.Был два дня(суббота-воскресенье).Вода высокая,тёплая и чистая.Окунь очень прошеный и мелкий,доставали с воды он прям горячий.Брал только малька в проводку и на ларву.По судаку 0.
 
В субботу в матерской затоке окунь с утра на мепс брал как на чёрных камнях. На резину слабенько. Судака и щуку не нашёл.
 
Цитата
В субботу в матерской затоке окунь с утра на мепс брал как на чёрных камнях. На резину слабенько. Судака и щуку не нашёл.
Блек фурі чи щось інше? І який номер?
 
Цитата
На резину слабенько
значить стояв в пів води, балансом в отвєс можна було пробувати
 
ВСЕМ привет! Кто то был сегодня на берегу??? Вода опять поднялась???
 
за какой период!? если за последнию неделю то уровень +/- стабилен. А так сейчас небольшой паводок... так что возможно немного поднимется! но не на много!
 
Купил новый пикер от Флагман. Skwadron в росте 2,7 с тестом до 40 грамм и очень чесались руки его попробовать)). Выехал на Днестровское водохранилище в Мошанец, Кельменецкий район. 2 часа активного кормления не принесли ничего, кроме рака. Поддавшись на уговоры друзей таки привязал к фидеру силикон и вступил в секту спинингистов. Окунь брал почти каждую проводку, было несколько недосудаков, которых пришлось взять из за глубины и глубокого заглота . 3 кг окуней взял, но если честно, несмотря на хороший улов, фанатом спининга не стал. Ну не мое это)). Будем ждать весны
 
Цитата
Skwadron в росте 2,7 с тестом до 40 грамм

Тут кроется ответ , почему не стал фанатом спиннинга :ds:, ловить такой снастью окуня - 0 удовольствия, это все равно, что палить пушкой ( или градом :ds:) по воробьям.
 
Цитата
Тут кроется ответ , почему не стал фанатом спиннинга :ds:, ловить такой снастью окуня - 0 удовольствия, это все равно, что палить пушкой ( или градом :ds:) по воробьям.
Возможно, но поклевки я чувствовал и вываживание было довольно ярким. Просто видимо люблю я комфортное кресло, чай и неторопливую, созерцательную рыбалку)).
 
Цитата
Возможно, но поклевки я чувствовал и вываживание было довольно ярким. Просто видимо люблю я комфортное кресло, чай и неторопливую, созерцательную рыбалку)).

Отож.. Вот так и я ,когда еду с приятелем карпятником, на 2 часу достаю поплавочку...а еще через 2 часа беру спиннинг и говорю ему - "я иду блесну побросаю, если будет клевать - звони" Спиннинг - это "как гора и Магомет"...в карповой Магомет - ждет Гору..а в Спиннинге - Магомет сам ищет Гору...
 
Брати-рибаки , підскажіть чи може ще лящ на Дністрі клювати зараз ? в яких місцях шукати ? наживка яка ? чи тільки хижак ? лодка вже є . хочу провірити її на воді заодно. Чого за ляща питаю,просто хижака не вмію особо ловити :-) . Дякую !
 
Цитата
Брати-рибаки , підскажіть чи може ще лящ на Дністрі клювати зараз ? в яких місцях шукати ? наживка яка ? чи тільки хижак ? лодка вже є . хочу провірити її на воді заодно. Чого за ляща питаю,просто хижака не вмію особо ловити :-) . Дякую !
Если только где на ямах с лодки на мотыля. Мой крайний выезд с берега ничего не принес, я думаю , что он уже на зимовальных ямах, но уже начался зимний запрет. Т.е. надо найти яму, не включенную в запрещенные. А тут наверное нужен эхолот, ИМХО.
 
Цитата
Брати-рибаки , підскажіть чи може ще лящ на Дністрі клювати зараз ? в яких місцях шукати ? наживка яка ? чи тільки хижак ? лодка вже є . хочу провірити її на воді заодно. Чого за ляща питаю,просто хижака не вмію особо ловити :-) . Дякую !
Немного ниже по течению от ленковецкого залива с обрыва  ловят на длинные удочки с кивком. до ледостава, кто на что, мамалыга опарик мотыль,глубины 17-20,  вроде глянул зимовальной не считается. Берегом я бы это не назвал и спускаться не рекомендую, слишком экстремально:be:, вот с лодки можно.

https://www.google.com.ua/maps/place/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%­96,+%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%B­A%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+60111/@48.5482033,26.7530094,15.54z/data=!4m5!3m4!1s0x4733a2875cdd6dff:0x1be3ed30440d3e84!8m2!3d48.5044563!4d26.7598623
 
ще хочу вияснити одне питання в знаючих. купив лодку ПВХ 2,9м з єлектромотором . знаю треба документи...права на водіння , реєстрацію ... де це все береться у Хмельницькому ? які приблизно ціни ? і що буде якщо на дністрі підпливуть провіряючі якісь ? конфіскують чи що ? і які штрафи ?  вибачте може не в тему але тільки тут знаючий це питання народ є.....
 
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.40843626761056%2C26.23543739974366&z=9&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
Зимовальные ямы 2017-2018 г. Днестровское водохранилище, Прут , Сирет
 
Цитата
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.40843626761056%2C26.23543739974366&z=9&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
Зимовальные ямы 2017-2018 г. Днестровское водохранилище, Прут , Сирет

Що означає мітка "заборона лову протягом усього року". Я якраз в цих місцях і ловлю. Це що означає, що на дачах в Рудківцях та Куражині рибу ловити не можна. Ці місця і в нерест навіть вважалися дозволеними з однією вудочкою
 
вот такие правила!!! http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99
 
"Дністровському:
    - перед   гирлами   річок,   що   впадають   у   Дністровське
водосховище, - на 1 км в обидва боки від гирла і углиб водосховища
та на 1 км від гирла догори за течією."
 
Почему!....
"Пригирлові ділянки, як правило, місуя нересту та нагулу молоді багатьох видів риб. Забороняють через велике значення цих ділянок для процесів відтворення. На чернівецькій стороні приток майже немає. Зате лівобережні мають велике значення для формування іхтіофауни. Саме вони відіграли головну роль дл відтворення під час стебниківської катастрофи. На жаль риболовні бригади на Хмельниччині використовували притоки у власних цілях."
.... Это цитата...
 
Цитата
Що означає мітка "заборона лову протягом усього року". Я якраз в цих місцях і ловлю. Це що означає, що на дачах в Рудківцях та Куражині рибу ловити не можна. Ці місця і в нерест навіть вважалися дозволеними з однією вудочкою

Получается абсурд,  как минимум с 2004 года(последние изменения в законе) неправильно подобраны разрешенные места в нерестовом запрете. Там и Устя, и Макаровка, и Ушица и Ксения тоже :be:
 
Э-э-э.... Мужики. Это что, мы уже в Европу пришли, или как? Последней радости в жизни лишают. Я посмотрел на эту карту.... Пипец. Снасти в костёр, лодку на продажу, зимний ящик пусть куры несутся. А шо делать? Везде там где можно доехать и всегда было полно народу теперь череп с костями. Не мне такое не нравится. Нахера там та рыба если её ловить нельзя.
 
Цитата
Що означає мітка "заборона лову протягом усього року". Я якраз в цих місцях і ловлю. Це що означає, що на дачах в Рудківцях та Куражині рибу ловити не можна. Ці місця і в нерест навіть вважалися дозволеними з однією вудочкою

    Так ото і означає що на річці має залишитись тільки рибнадзор та підконтрольні їм бракуші. А любителів нафіг, щоб не заважали та рот не розкривали лишній раз.:be::eek:
 
Я сам опешил как в законе такую статью увидел! Раньше только как бы в нерест нельзя было ловить! а тут целый год! То ли раньше плохо читал! то ли внесли изменения в тихаря
 
Цитата
Я сам опешил как в законе такую статью увидел! Раньше только как бы в нерест нельзя было ловить! а тут целый год! То ли раньше плохо читал! то ли внесли изменения в тихаря

     Да я всегда знал что есть зимовальные ямы....где то там. Ну есть и есть. Приехал, поймал десяток плотвичек или окушков и то ладно, воздухом подышал, если не за рулём, соточку в компании накатил и доволен как слон. А теперь по ходу ни на лёд выйти ни в лодку сесть. Всё где подъехать можно запрещено и то круглый год.... Посмотрим конечно как это выполнятся будет.
 
Цитата
Посмотрим конечно как это выполнятся будет.
думаю ніяк не буде виконуватись, всі як ловили так і далі будуть ловити
 
Цитата
А чем вам прошедшие 2 года по весеннему уровню воды не понравились?

2017 був з гарним рівнем, а от 2016 скидав не слабо, наскільки я пам"ятаю. Можливо сплутав з літнім рівнем, який був дууууже низьким.

А вот за перелови- взимку не одноразова бачив як окуня чи плотви по 20кг пакують, а рибачків то зимою вистачає.
 
Как по мне то окунь однозначно сорная рыба! хай пакуют! тем более сейчас он является главным разносчиком паразитов среди хищников.
 
Цитата
Как по мне то окунь однозначно сорная рыба! хай пакуют! тем более сейчас он является главным разносчиком паразитов среди хищников.

Ну може й так, але як спортивна риба доволі цікава, тай не раз бувало що "блюстітєлі порядку" на стоянках машин стоять тай штрафують за перелов окуня.
Закон є, і треба намагатися його виконувати.
А вот за паразитів, якщо знизиться кількість окуня - паразитів стане меньше?
З мого доствіду якраз окунь і судак в нас з черв"яками ( злими, червоними) а біла риба з солітером.
 
Цитата
З мого доствіду якраз окунь і судак в нас з черв"яками ( злими, червоними) а біла риба з солітером.
окунь дністровський то 100% (особливо чим крупніший, тим більший шанс його там найти), що з червоними хробаками + якісь невеличкі білі капсулки з якоюсь живою тварюкою є теж у ньому весь нет обрив що це таке так и не найшов відповіді (можливо хто не бачив то придивітся ), а в дністровському судаку ще не зустрічав червоних хробаків, можливо не придивлявся бо думав що їх там немає бути
 
Цитата
2017 був з гарним рівнем, а от 2016 скидав не слабо, наскільки я пам"ятаю. Можливо сплутав з літнім рівнем, який був дууууже низьким.

А вот за перелови- взимку не одноразова бачив як окуня чи плотви по 20кг пакують, а рибачків то зимою вистачає.

    Так тоді вже можна і не на заборонених участках штрафувати. Хоча чесно кажучи такого ніколи не наблюдав, можливо просто не приходилось. В основному облазиш ту акваторію, горілочки на ящиках посмакуєш, тай по домах. Ну буває що щось і до дому привезеш, не без того, але то не головне.
 
Доброго всем. Так как зимы в этом году нет и наверное уже не будет, на выходные дни поеду я с фидером на плотву. Как думаете , что нибудь получится?
 
Вродє вода ще мутна, але кажуть окунь прокльовує. А біла - хто зна)
 
У нас вода чистая. Мужики ездят на понтоны возле ГЕС на поплавочную плотва швея окунь. Насадка Мотыль, опарыш.
 
Цитата
Доброго всем. Так как зимы в этом году нет и наверное уже не будет, на выходные дни поеду я с фидером на плотву. Как думаете , что нибудь получится?
НХНЧ, щось точно получиться. Відпишись про результат. Бичків народ ловить знаю 100%
 
По любому отпишусь.  Я бы и бычка с удовольствием половил, но у нас он далеко от берега, а с лодки не хочу. За фидером соскучился.
 
Всіх з Різдвом!
Як там плотва? Окунець прокльовує.
 
Цитата
Всіх з Різдвом!
Як там плотва? Окунець прокльовує.
Молодці,я вже місяць не рибачив з цими святами і погодами...і вже корчить кінцівки,таранька скінчилась...все ж чекаю льоду)))... Це в Усті нашарпали?
 
Классно Вы порыбачили. У меня к сожалению пока не получилось. Грипп и постельный режим.
 
Цитата
Молодці,я вже місяць не рибачив з цими святами і погодами...і вже корчить кінцівки,таранька скінчилась...все ж чекаю льоду)))... Це в Усті нашарпали?

В Слободі. Але дуже прошений. Практично на стояка ловили)
 
Цитата
В Слободі. Але дуже прошений. Практично на стояка ловили)

Живець?) А то на силыкон на стояка, тік в японів такі казки читав)))
Чи то пауза така була?)
 
Пауза) на межі стояка. Проводка - волочіння по 5см. з великими паузами. Заснути можна). По факту получається, що підбирає і з’їдає вже нерухому приманку. Найкраще показав себе ліч крейзіфішовський. Отводний, звісно.
Ставив зверху снасті мотиля  - не сподобалось, швидко оббиває. І гачок траву збирає.
 
В суботу на Дністрі покайфували. Погода, природа - казка. Сонце і повний штиль. Шкода, лід не дав половити. До 11-ї стягнуло Дністер повністю, довелося проламуватись на берег.
 
хто знаэ льод э на затоках
 
Тільки-но з Китайгородки. Лід нормальний 10-15см. Окунь ловився добре.
 
Были сегодня возле Сокола, лед 5-10 см. Окунь ловился отлично,  брало на всё, под берегом на меляке
 
Вот так я порыбачил  на Днестре.Заходите, смотрите подписывайтесь,оценивайте,критикуйте   https://www.youtube.com/watch?v=jUZ3TQ0pA48&t=515s
 
Дуже не погано)
 
Цитата
Вот так я порыбачил  на Днестре.Заходите, смотрите подписывайтесь,оценивайте,критикуйте   https://www.youtube.com/watch?v=jUZ3TQ0pA48&t=515s
Дуже не погано)
 
мой канал на Ютубе
Заходите ,подписывайтесь,оценивайте,коментируйте !!!Будет много интересных видосов.

https://www.youtube.com/watch?v=cmACITSv8yg&t=37s
 
Цитата
мой канал на Ютубе
Заходите ,подписывайтесь,оценивайте,коментируйте !!!Будет много интересных видосов.

https://www.youtube.com/watch?v=cmACITSv8yg&t=37s

уже і підписався, і подивився, і прокоментував. Питання, можна відписати в лічку. Яка довжина отводного на мотиля і від отводного до балансіра чи блєсни?
 
Цитата
уже і підписався, і подивився, і прокоментував. Питання, можна відписати в лічку. Яка довжина отводного на мотиля і від отводного до балансіра чи блєсни?

А чому в лічку? Тут усім це цікаво)
 
Цитата
уже і підписався, і подивився, і прокоментував. Питання, можна відписати в лічку. Яка довжина отводного на мотиля і від отводного до балансіра чи блєсни?
теж цікаво ! це ж не секрет , правда ? ;-)
 
Цитата
теж цікаво ! це ж не секрет , правда ? ;-)

    Такі питання вирішуються практикою, прямо на водоймі. Тим більше коли попадаєш на такий кльов то кілька сантиметрів туди сюди значення не мають. Це так з досвіду.:ar:
 
Цитата
уже і підписався, і подивився, і прокоментував. Питання, можна відписати в лічку. Яка довжина отводного на мотиля і від отводного до балансіра чи блєсни?

Парень просто попал на раздачу. Вопрос чисто фарта!;)))
 
Це так як ми ловили плотву ці тижні. Коли такий кльов, питання на яку мормишку недоречне)
 
Цитата
Яка довжина отводного на мотиля і від отводного до балансіра чи блєсни?
довжина поводка 3-4см,от блесны10-12см.Я вяжу поводок в том случае если убеждаюсь что весь окунь мелкий,т.к он мешает ловить крупняка
 
Цитата
Це так як ми ловили плотву ці тижні. Коли такий кльов, питання на яку мормишку недоречне)
Плотва дрібна?
 
Цитата
Плотва дрібна?

Від дрібної до середньої. А уклейка крупна.
 
кто знает как лёд в Днестровке?ещё можно выйти?
 
Цитата
кто знает как лёд в Днестровке?ещё можно выйти?

Выйти можно, сойти нельзя!:dr:
 
Добрый день!
Подскажите когда начнется запрет в ваших краях. Очень хочется успеть выскочить и порыбачить с лодки до запрета.
Заранее благодарен.
 
Першого квітня
 
https://petition.president.gov.ua/petition/43420


Відмінити реєстрацію маломірних човнів Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
PETITION.PRESIDENT.GOV.UA
 
Может кто открылся уже по открытой))? Вода сильно поднялась?
 
ПЕРЕЛІК

ділянок Дністровського водосховища в межах Чернівецької, Хмельницької, Вінницької областей, що визначені нерестовищами у нерестовий період 2018 року

1. р. Дністер:
-  акваторія шириною 100 м, від нижньої адміністративної межі с. Кострижівка, Заставнівського району 2000 м вверх по течії;
-  акваторія шириною 100 м, від нижньої адміністративної межі
с. Репужинці, Заставнівського району вверх по течії до верхньої точки адміністративних меж с. Репужинці Заставнівського району;
-  акваторія шириною 100 м, 4000 м вверх по течії від верхньої адмін. межі с. Дорошівці Заставнівського району до верхньої адмін. межі с. Василів Заставнівського району;
-  акваторія шириною 100 м, р. Дністер від нижньої адмін. межі с. Брідок Заставнівського району вверх проти течії 3000м;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Митків Заставнівського району;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах Мосорівка Заставнівського району;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах Самушин  Заставнівського району та 1000 м вниз по течії;
-  акваторія шириною 100 м, 4000 м від паромної переправи в с. Перебиківці  Хотинського району вниз по течії та 6000 м вверх проти течії;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Рухотин Хотинського району;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Рашків Хотинського району.

2. Дністровське водосховище в межах:

а) Чернівецької обласіь:
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Пригородок, Хотинського району;
- акваторія шириною 100 м, від верхньої адміністративної межі
с. Атаки, Хотинського району до нижньої межі іхтіологічного заказника «Дарабанське плесо»;
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Оселівка, Хотинського району;
- акваторія шириною 100 м, 500 метрів вверх по течії від верхньої адміністративної межі с. Берново, Кельменецького району до нижньої межі іхтіологічного заказника «Бернівський острів»;
-   акваторія затоки від адміністративних меж с. Мошанець, Кельменецького району до нижньої межі с. Коновка, Кельменецького району;
-  акваторія старого кар’єру в адміністративних межах с. Коновка, Кельменецького району;
-   акваторія шириною 300 м, від нижньої межі кар’єру ВАТ «Вороновицький кар’єр» до паромної переправи в с. Вороновиця, Кельменецького району, від паромної переправи 3500 м вниз по течії;
-  акваторія шириною 100  м, 2000 м від верхньої адміністративної межі с. Макарівка, Кельменецького району;
-  акваторія заток р. Сурша та р. Сара-Лунга до впадання в Дністровське водосховище Кельменецького району;
-  акваторія шириною 100  м, від нижньої межі дачного масиву с. Грушівці, Кельменецького району 4000 м вниз по течії;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Дністрівка, Кельменецького району;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах урочища
Атаки-81, с. Дністрівка, Кельменецького району;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Мойорка та с. Братанівка Кельменецького району;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Лопатів, Сокирянського району (Лопатівська затока);
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Кормань, Сокирянського району, вниз від водозабору до Корманської затоки включно;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Кулішівка, Сокирянського району (Кулішівська затока);
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Вітрянка, Сокирянського району (Вітрянська затока);
-   акваторія шириною 300 м, в адміністративних межах с. Непоротово, Сокирянського району 2000 м вверх по течії від водозабору та 800 м вниз по течії від водозабору;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Непоротово, Сокирянського району;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Ломаченці, Сокирянського району (Ломаченська затока);
-  акваторія затоки в районі Бази відпочинку на Дністрі «Вілія», Сокирянського району (Ломаченська затока) та 1000 м вниз по течії;
-  акваторія затоки від туристичної бази «Услад» та 500 м вниз по течії.
б) Тернопільської області:
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Білівці,  Борщівського району;
-  акваторія шириною 100 м, 500 м вверх і вниз по течії  від острова, що знаходиться 2000 м від верхньої адміністративної межі с. Дністрове, Борщівського району;
-  акваторія шириною 100 м, від адміністративних межах с. Окопи,  Борщівського району.
-  акваторія р. Збруч від гирла 4000 м вверх по течії.

в) Хмельницької області:
-  акваторія р. Збруч від гирла 4000 м вверх по течії;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Ісаківці, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія р. Жванчик від гирла до 1000 м вверх по течії;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Брага, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія шириною 100 м, від нижньої адміністративної межі с. Бабшин, Кам’янець-Подільського району, адміністративні межі с. Гринчук, Кам’янець-Подільського району та 1000 м вниз по течії;
-  акваторія затоки, в адміністративних межах с. Слобідка-Малинівецька, Кам’янець-Подільського району;  
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах
с. Каветчина, Кам’янець-Подільського району та 7000 м вниз по течії;
-  акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Сокіл, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія р. Смотрич від гирла 9500 м вверх по течії;
-  акваторія шириною 100 м, від старого залізничного мосту вниз по течії до гирла р. Мукша включно;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Баговиця, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія р. Тернава від адміністративних меж с. Китайгород, Кам’янець-Подільського району 2000 м вниз по течії;
-  акваторія затоки р. Студениця «Кльове місце» в адміністративних межах с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія р. Студениця від адміністративних меж с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району 2500 м вниз по течії;
-  акваторія 200 метрів, в адміністративних межах с. Колодіївка, Кам’янець-Подільського району від впадання р. Руська від берега вверх по течії 3500  м та в низ по затоці Бакота до Дитячого оздоровчого табору Бакота;
-  акваторія шириною 100 м, від верхньої адміністративної межі
с. Гораївка, Кам’янець-Подільського району вверх по течії до водозабору;
-  акваторія шириною 200 м, від гирла р. Ушиця 4000 м вверх по течії;
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Стара Ушиця, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія шириною 100 м, 600 м вниз і вверх по течії від верхньої та нижньої адміністративних меж с. Чабанівка, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія шириною 100 м, 1000 м вниз та вверх по течії в адміністративних межах с. Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільського району;
-  акваторія шириною 100 м, 2000 м вверх та в низ по течії в адміністративних межах с. Губарів, Новоушицького району;
-  акваторія 6000 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Сокілець, Дунаєвського району;
-  акваторія Хребтіївської затоки в адміністративних межах
с. Хребтіїв, Новоушицького району;
-  акваторія в адміністративних межах с. Зелені Курилівці Новоушицького району вниз по течії 2500м;
-  акваторія р. Жарнівки від гирла 2000 м вверх по течії Дністровського водосховища;
-  акваторія р. Данилівка в адміністративних межах с. Шебутенці, Новоушицького району;
-  акваторія р. Калюс від нижньої адміністративних межах с. Глибівка Новоушицького району 4000 м верх по течії;
-  акваторія р. Матерка в адміністративних межах с. Нова Гута Новоушицького району 1500 м вниз по течії.

г) Вінницької області:
-  акваторія затоки в адміністративних межах с. Наддністрянське, Мурованокуриловецький район Вінницької області та 3000 м вниз по течії.
3. р. Прут:
-  акваторії в межах іхтіологічних заказників Неполоківецький та Глиницький, ландшафтного заказника Прутська заплава;
-  акваторії гирл притоків  р. Прут та прибережні акваторії вздовж русла притоків Пруту 200 м вище та нижче за течією,
-  ландшафтного заказника Совицькі болота;
-  від нижньої адміністративної межі с. Стрілецький Кут, Кіцманського району вниз по течії 1000 м;
-  акваторія  від адміністративних межах мікрорайону Ленківці (район Метро) м. Чернівці вниз по течії 1000м;
-  від автодорожнього мосту (район Кемпінгу) в адміністративних  межах м. Чернівці вверх проти течії 400м та вниз по течії 500м;
-  акваторія від верхньої адміністративної межі с. Прут Новоселицького району вниз по течії 1300м.

4. р. Черемош:
-  акваторія в межах іхтіологічного заказника Черемошський;
-  акваторія в адміністративних межах м. Вашківці, Вижницького району;
-  акваторія в адміністративних межах с. Банилів, Вижницького району;
-  акваторія від нижньої адміністративної межі с. Іспас, Вижницького району до верхньої адміністративної межі с. Мелієво, Вижницького району;
-  в адміністративних межах с. Черногузи, Вижницького району;  
-  акваторія гирл правих притоків р. Черемош та прибережні акваторії 200 м вздовж русла р. Черемош.

5. р. Сірет:
-  акваторія в межах іхтіологічного заказника Сіретський;
-  акваторія гирл притоків р. Сірет та прибережні акваторії 200 м вище та нижче за течією вздовж русла притоків р. Сірет.
-  від верхньої адміністративної межі с. Долішній Шепіт, Вижницького району вниз по течії до автодорожнього мосту в адміністративних межах с. Лекечи, Вижницького району;
-  акваторія від автодорожнього мосту в адміністративних межах
с. Луківці, Вижницького району 1500 м вниз та вверх проти течії;
-  акваторія від автодорожнього мосту в адміністративних межах
с. Стара Жадова, Сторожинецького району вниз по течії 2000м, та вверх проти течії 4000м;
-  акваторія від автодорожнього мосту в адміністративних межах
с. Комарівці, Сторожинецького району вверх проти течії 3000м,та вниз по течії 1500м;
-  акваторія від автодорожнього мосту в адміністративних межах
с. Панка, Сторожинецького району 2500 м вверх по течії та 3500 м вниз по течії;
-  акваторія від автодорожнього мосту в м. Сторожинець, Сторожинецького району 4000 м вниз по течії;
-  акваторія від автодорожнього мосту в с. Ропча, Сторожинецького району 1300м вверх проти течії та вниз по течії до підвісного мосту в адміністративних межах с. Йорданешти, Глибоцького району;
-  акваторія від залізничного мосту в адміністративних межах с. Коропчів, Глибоцького району вниз по течії до автодорожнього мосту в адміністративних межах с. Петричанка, Глибоцького району;
-  акваторія від автодорожнього мосту в адміністративних межах
с. Кам’янка, Глибоцького району 2000 м вверх проти течії та 3000м вниз по течії.


ПЕРЕЛІК

ділянок водойм Чернівецької області, де любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2018 року однією поплавковою чи донною вудкою із одним гачком або спінінгом з берега

1. р. Дністер:
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Кострижівка, Заставнівського району до верхньої адміністративної межі с. Репуженці Заставнівського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Репуженці Заставнівського району до верхньої адміністративної межі с. Василів Заставнівського району;
- акваторія від паромної переправи в с. Дорошівці, Заставнівського району до межі, що визначено нерестовищем (від верхньої адміністративної межі с. Брідок, Заставнівського району 3000 м вверх по течії);
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Брідок до верхньої адміністративної межі с. Митків, Заставнівського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Самушин, Заставнівського району (паромна переправа) до нижньої адміністративної межі с. Онут, Заставнівського району.

2. Дністровське водосховище в межах:
а) Чернівецької області:
- акваторія від паромної переправи в с. Перебиківці, Хотинського району – с. Худиківці до верхньої адміністративної межі с. Рухотин, Хотинського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Рухотин до верхньої адміністративної межі с. Рашків, Хотинського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Рашків до верхньої адміністративної межі с. Гордівці, Хотинського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Гордівці до верхньої адміністративної межі с. Пригородок, Хотинського району;
- акваторія 1500 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Оселівка, Хотинського району;
- акваторія 1500 м від нижньої межі іхтіологічного заказника с. Берново, Кельменецького району 500 м до старого кар’єру в адміністративних межах с. Коновка, Кельменецького району, окрім заток, визначених як нерестовища, від адміністративних межах с. Мошанець та с. Коновка, Кельменецького району;
- акваторія від старого кар’єра в с. Коновка до межі кар’єра в с. Вороновиця, Кельменецького району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Вороновиця, Кельменецького району 10000 м вниз по течії;
- акваторія від верхньої адміністративної межі с. Макарівка, до нижньої адміністративної межі дачного масиву с. Грушівці Кельменецького району;
- акваторія в адміністративних межах с. Бабин Кельменецького району;
- акваторія від затоки в адміністративних межах с. Дністрівка, Кельменецького району вниз по течії 1700 м;
- акваторія в адміністративних межах с. Комарів, Кельменецького району;
- акваторія від Майорської затоки (с. Майорка, Кельменецького району) вниз по течії до Братанівської затоки (с. Братанівка, Сокирянського району);
- акваторія від Братанівської затоки (с. Братанівка, Сокирянського району ) вниз по течії до Лопатівської затоки (с. Лопатів, Сокирянського району);
- акваторія від 500 метрової охоронної зони водозабору в адміністративних межах с. Кормань, Сокирянського району 500 м вверх проти течії;
- акваторія від Корманської затоки (с. Кормань, Сокирянського району) вниз по течії до Кулішівської затоки (с. Кулішівка, Сокирянського району);
- акваторія від Кулішівської затоки (с. Кулішівка, Сокирянського району) вниз по течії до Вітрянської затоки (с. Вітрянка, Сокирянського району);
- акваторія від затоки в адміністративних межах с. Непоротово Сокирянського району 800 м вверх проти течії;
- акваторія від Ломаченської затоки (с. Ломаченці, Сокирянського району) вниз по течії до затоки Бази відпочинку Віллія;
- акваторія від 500 метрової охоронної зони дамби Новодністровської ГЕС вгору за течією, в адміністративних межах м. Новодністровськ.

б) Тернопільської області:
- акваторія в адміністративних межах с. Вільхівці, Борщівського району;
- акваторія в адміністративних межах с. Трубчин, Борщівського району;
- акваторія в адміністративних межах с. Білівці, Борщівського району.
в) Хмельницької області:
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Брага
Кам’янець–Подільского району 1000 м вниз по течії;
- акваторія в адміністративних межах с. Слобідка, Малиновецька Кам’янець–Подільского району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Малинівці, Кам’янець–Подільського району вниз по течії 1000м;
- 2000 м від туристичного комплексу «Ксенія» вверх по течії
р. Тернава, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія від адміністративних меж с. Демшин до нижньої адміністративної межі с. Рогізна, Кам’янець – Подільського району;
- лівий берег затоки р. Студениця, окрім 1000 м від впадання гирла р. Студениця в Дністровське водосховище та від адміністративних меж с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району 2500 м вниз по течії;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Гораївка, Кам’янець – Подільського району 3500 м вниз по течії;
- акваторія лівого берега р. Ушиця окрім акваторії 1000 м вниз та вверх по течії в адміністративних межах с. Гута-Чугорська, 2000 м вверх та в низ по течії в адміністративних межах с. Губарів, Кам’янець-Подільського району та акваторія 6000 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Сокілець, Дунаєвського району;
-  адміністративні межі с.Вахнівці Новоушицького району р. Ушиця;
-  адміністративні межі с.Лисківці Кам’янець-Подільского району р. Ушиця;
-  адміністративні межі с. Пижівка Новоушицького району 1000м від забороненої до вилова зони вверх проти течії р. Ушиця;
-  адміністративні межі с. Куражин Новоушицького району р. Калюс;
-  адміністративні межі с. Рудківці Новоушицького району 1000м від забороненої до вилова зони вверх проти течії  р. Матерка.

г) Вінницька область:
- акваторія від 500 метрової охоронної зони дамби Новодністровської ГЕС вгору за течією 1000 м до затоки р. Матерка.

3. р. Прут:
- акваторія в адміністративних межах с. Оршівці Кіцманського району;
- акваторія в адміністративних межах с.  Лужани Кіцманського району;
- акваторія в адміністративних межах с. Мамаївці Кіцманського району;
- акваторія річки в адміністративних межах м. Чернівці (ринок Добробут) від автодорожнього мосту вверх проти течії 700м, та вниз по течії 1300м;
- акваторія в адміністративних межах с. Остриця Герцаївського району;
- акваторія в адміністративних межах с. Цурень Герцаївського району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Бояни Новоселицького району вверх проти течії 3000 м;
- акваторія в адміністративних межах м. Новоселиця;
- акваторія адміністративних межах с. Маршенці, Новоселицького району;
- акваторія адміністративних межах с. Лунка, Герцаївського району.

4. р. Сірет:
- акваторія адміністративних межах с. Панка Сторожинецького району;
- акваторія адміністративних межах м. Сторожинець;
- акваторія адміністративних межах с. Йорданешти від підвісного мосту вниз по течії до залізничного мосту в адміністративних межах с. Карапчів, Глибоцького району;
- акваторія від автодорожнього мосту адміністративних межах
с. Петричанка, Глибоцького району 2500 м вниз по течії;
- акваторія адміністративних межах с. Черепківка Глибоцького району;
- акваторія від зруйнованої дамби ГЕС до підвісного мосту в
с. Вадул-Сірет, Глибоцького району.
 
Цитата
- адміністративні межі с. Куражин Новоушицького району р. Калюс;
- адміністративні межі с. Рудківці Новоушицького району 1000м від забороненої до вилова зони вверх проти течії р. Матерка.
"маразм крепчает", в адміністративних межах вказаних сіл Дністровського водосховища просто немає. Хто хоч трошки знає, що таке публічна кадастрова карта та земельний кодекс, той мене зрозуміє. Там малися на увазі дачні масиви, але ж написано адміністративні межі сіл. А це, як кажуть у нас в Одесі, дві великі різниці. Раніше рибалити можна було від Березівки до Шебутинець (р. Данилівка). А цього року нерестилище там трапилося. (((
 
Дуже багато букоФФ, почитав, толком не поняв)
А є преелік дозволених місць?
І цікаво чому не змістили нерест в зв"язку з погодніми умовами?)
 
Цитата
...А є преелік дозволених місць? ...

Сергей, он в том же посту коллеги Стиви.
 
Цитата
Сергей, он в том же посту коллеги Стиви.

Пасиб) Не разледел)
Епт, Устя забрали з переліку(
 
[CODE]По переносу сроков начало нереста идет разговор! но увы Черновцырыбохрана потдержует точку иную точку зрения
- "Київський інститут рибного господарства наполягає на 1 квітня початок нересту, аргументуючи тим, що риба вже шукає нерестовища, є вразлива і т.д."
И еще!
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.53105095605816%2C26.85904026687001&z=11&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
 
Цитата
И еще!
https://www.google.com/maps/d/u/0/vi...zzSRAOGpVhlSUK
Торік Ви теж скидали ці мітки, і вони були в інших місцях, вони, що змінилися?
 
Если посмотрите внимательно то можно поставить галочки на против пунктов "Зимувальні ями" и "Заборонені місця лову протягом усього року" тогда будет полностью информативная карта
 
по нерестилищам то могу сказать что кардинально все поменялось! Все участки водохранилища с отмелями и заливы были рыбпатрулем были отведены для нерестилища! Ну, как бы я с ними согласен... Но конечно есть и вопросы. потому как попали и участки как на скалах так и очень глубокие которые априори не могут являться нерестилищами. Данные замечания были сделаны, но почему то остались без внимания!!!
 
З нерестом ясно але цікаво на скільки його продовжать)
http://prntscr.com/ixjtjh Оп, тут точно не нерестилеще)) вот прям немає там судака і все))))) І не їдьте туди)

А місця впадіння річок чому круглий рік заборонено?
А то я вже мав нагоду поспілкуватись з патрулем на одному з таких, і з зпорченим настроєм їхати в іншу точку, без єдиного аргументу, крім того що заборонено.
Тай яка блін система крива, весь час С.Устя було дозволено для рибалки в нерест, а тепер все закрили)
Чесно, дивлюсь на це все аж тошно стає)
В кам"янці судака зараз на базарі як гною, тай верезуб нікуди не зник) Значить браків досі вистачає, а зараз ще промвилов дадуть...., а мене женуть з впадіння якоїсь мікро річки, щей не в сторону а хз куди, бо далі зимовал)

ПОясніть плз чому не можна ловити на впадінні річок, тоді мені хоть трішки легше стане, а то зараз прям дуже підгорає)
і ще вже добавлю. Гідротехнічні споруди і 500м до них, чому?
 
Почитавши де можна ловити зробив скріншоти дозволених місць. Прохання якщо хтось є з рибінспекції на сайті подивитися чи правильно я визначив місця ловлі.
 
Цитата
Почитавши де можна ловити зробив скріншоти дозволених місць. Прохання якщо хтось є з рибінспекції на сайті подивитися чи правильно я визначив місця ловлі.

перших три ловити точно не можна, це нерестилища
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.7019585495955%2C27.106404311059464&z=13&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
 
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.63042028071312%2C27.23660946547841&z=15&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
Прямо над ділянкою де лов риби заборонено протягом усього року!!!! (за с. Березівка є високовольтна ЛЕП, яка йде через річку за Хребтіївськими дачами), розтягнута браконьєрська глибинна сітка, висотою 5-6 м. Розтягнута через всю річку Данилівка. Зверху позначена півторашними пластиковими пляшками (поплавки), які видно за кілометр. Сітка не витягується з води круглий рік. Я знаю, що цей форум читають працівники та посадові особи Рибпатруля, громадські активісти. Поясніть: як таке може бути??? Там же згідно правил та ціє карти взагалі навіть на вудку ловити не можна круглий рік. Як таке може бути? Ви що Данилівкою не здійснюєте патрулювання? Якщо здійснюєте, то я Вам скажу її неможливо не побачити. Можете вважати це офіційним повідомленням. До речі в с. Березівка вирезуба можна купити круглий рік.
 
Рыболовному братству ПРИВЕТ! меньше читайте всякую хрень... типа "Хто не скаче - той москаль" .. "хто проти Петра та Б.П,П, - той засланець Кремлля" и т.д.  они такой херни понаписывали - во многих местах где были "зимовальные ямы" теперь " нерестилища"..
как ловили на 2 крмушки , так и будут ловить...Как лазили спиннингисты по камышам и скалам - так и будут лазить, и если я решил " пополоскать блесну" и при этом рыбу ОТПУСКАЮ !?!?!? какие притензии могут быть со стороны инспекции??? просвятите - плиз...может чего не понимаю... А браки как выезжали на ночь с сетками - теперь небольшими чтоб до рассвета их успеть убрать, так и будут выезжать.. Маразм добрался до В.РАДЫ  - так выдумаете он шо???РЫБ. охорону "обминув"??? ну тоді  ви "зовсім кумедні"
 
Лучше похвастайтесь - кто то уже почин сделал по спиннингу на єтих днях ???
 
Нас скоро всех хотят подсадить на " Latinicu " - так что вооообще нечему удивляться, каждый изошряется в законах и указах как мазохист...
 
Цитата
и если я решил " пополоскать блесну" и при этом рыбу ОТПУСКАЮ !?!?!? какие притензии могут быть со стороны инспекции??? просвятите - плиз...может чего не понимаю...

Я теж зимою випускав окуня, і питав я чи так можна. Сказали що заборонена ловля, сам процес, і перебування біля річки з вудкою вже порушення.
 
дозволено ловити:- акваторія лівого берега р. Ушиця окрім акваторії 1000 м вниз та вверх по течії в адміністративних межах с. Гута-Чугорська, 2000 м вверх та в низ по течії в адміністративних межах с. Губарів, Кам’янець-Подільського району та акваторія 6000 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Сокілець, Дунаєвського району;
 
Перелік
ділянок водойм Хмельницької області де спортивно - любительське
рибальство дозволено в нерестовий період 2018 року з берега однією
поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом
1. р. Смотрич в адміністративних межах с. Цвіклівці.
2. р. Тернавка в адміністративних межах с. Врублівці.
3. р. Ушиця в адміністративних межах с. Вахнівці.
4. р. Данилівна від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці.
5. р. Мукша в адміністративних межах с. Тарасівка.
6. р. Збруч в адміністративних межах с. Збруч.

Перелік водойм де дозволено ловити з Чернівецької рибохорони
в) Хмельницької області:
- акваторія р. Збруч від гирла 4000 м вверх по течії;
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Ісаківці, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія р. Жванчик від гирла до 1000 м вверх по течії;
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Брага, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія шириною 100 м, від нижньої адміністративної межі с. Бабшин, Кам’янець-Подільського району, адміністративні межі с. Гринчук, Кам’янець-Подільського району та 1000 м вниз по течії;
- акваторія затоки, в адміністративних межах с. Слобідка-Малинівецька, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах
с. Каветчина, Кам’янець-Подільського району та 7000 м вниз по течії;
- акваторія шириною 100 м, в адміністративних межах с. Сокіл, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія р. Смотрич від гирла 9500 м вверх по течії;
- акваторія шириною 100 м, від старого залізничного мосту вниз по течії до гирла р. Мукша включно;
- акваторія затоки в адміністративних межах с. Баговиця, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія р. Тернава від адміністративних меж с. Китайгород, Кам’янець-Подільського району 2000 м вниз по течії;
- акваторія затоки р. Студениця «Кльове місце» в адміністративних межах с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія р. Студениця від адміністративних меж с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району 2500 м вниз по течії;
- акваторія 200 метрів, в адміністративних межах с. Колодіївка, Кам’янець-Подільського району від впадання р. Руська від берега вверх по течії 3500 м та в низ по затоці Бакота до Дитячого оздоровчого табору Бакота;
- акваторія шириною 100 м, від верхньої адміністративної межі
с. Гораївка, Кам’янець-Подільського району вверх по течії до водозабору;
- акваторія шириною 200 м, від гирла р. Ушиця 4000 м вверх по течії;
- акваторія затоки в адміністративних межах с. Стара Ушиця, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія шириною 100 м, 600 м вниз і вверх по течії від верхньої та нижньої адміністративних меж с. Чабанівка, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія шириною 100 м, 1000 м вниз та вверх по течії в адміністративних межах с. Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія шириною 100 м, 2000 м вверх та в низ по течії в адміністративних межах с. Губарів, Новоушицького району;
- акваторія 6000 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Сокілець, Дунаєвського району;
- акваторія Хребтіївської затоки в адміністративних межах
с. Хребтіїв, Новоушицького району;
- акваторія в адміністративних межах с. Зелені Курилівці Новоушицького району вниз по течії 2500м;
- акваторія р. Жарнівки від гирла 2000 м вверх по течії Дністровського водосховища;
- акваторія р. Данилівка в адміністративних межах с. Шебутенці, Новоушицького району;
- акваторія р. Калюс від нижньої адміністративних межах с. Глибівка Новоушицького району 4000 м верх по течії;
- акваторія р. Матерка в адміністративних межах с. Нова Гута Новоушицького району 1500 м вниз по течії.
 
Перелік водойм де дозволено ловити з сайту Хмельницької  рибохорони
1. р. Смотрич в адміністративних межах с. Цвіклівці.
2. р. Тернавка в адміністративних межах с. Врублівці.
3. р. Ушиця в адміністративних межах с. Вахнівці.
4. р. Данилівна від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці.
5. р. Мукша в адміністративних межах с. Тарасівка.
6. р. Збруч в адміністративних межах с. Збруч.

Перелік водойм де дозволено ловити з сайту Чернівецької рибохорони
в) Хмельницької області:
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Брага
Кам’янець–Подільского району 1000 м вниз по течії;
- акваторія в адміністративних межах с. Слобідка, Малиновецька Кам’янець–Подільского району;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Малинівці, Кам’янець–Подільського району вниз по течії 1000м;
- 2000 м від туристичного комплексу «Ксенія» вверх по течії
р. Тернава, Кам’янець-Подільського району;
- акваторія від адміністративних меж с. Демшин до нижньої адміністративної межі с. Рогізна, Кам’янець – Подільського району;
- лівий берег затоки р. Студениця, окрім 1000 м від впадання гирла р. Студениця в Дністровське водосховище та від адміністративних меж с. Калачківці, Кам’янець-Подільського району 2500 м вниз по течії;
- акваторія від нижньої адміністративної межі с. Гораївка, Кам’янець – Подільського району 3500 м вниз по течії;
- акваторія лівого берега р. Ушиця окрім акваторії 1000 м вниз та вверх по течії в адміністративних межах с. Гута-Чугорська, 2000 м вверх та в низ по течії в адміністративних межах с. Губарів, Кам’янець-Подільського району та акваторія 6000 м вниз по течії від нижньої адміністративної межі с. Сокілець, Дунаєвського району;
- адміністративні межі с.Вахнівці Новоушицького району р. Ушиця;
- адміністративні межі с.Лисківці Кам’янець-Подільского району р. Ушиця;
- адміністративні межі с. Пижівка Новоушицького району 1000м від забороненої до вилова зони вверх проти течії р. Ушиця;
- адміністративні межі с. Куражин Новоушицького району р. Калюс;
- адміністративні межі с. Рудківці Новоушицького району 1000м від забороненої до вилова зони вверх проти течії р. Матерка.
 
Цитата
ПОясніть плз чому не можна ловити на впадінні річок, тоді мені хоть трішки легше стане, а то зараз прям дуже підгорає)
і ще вже добавлю. Гідротехнічні споруди і 500м до них, чому?
Теж був здивованим того року як взнав про таке! Але потым уважно почитав  Правила любительського і спортивного      рибальства  та  Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання  водних живих   ресурсів  при  здійсненні  любительського  і спортивного рибальства, а саме пункти:  
4.13. Забороняється   лов   риби,   добування  водних  тварин
протягом усього року:
4.13.3. Внутрішні водойми:
Дністровському:
    - перед   гирлами   річок,   що   впадають   у   Дністровське
водосховище, - на 1 км в обидва боки від гирла і углиб водосховища
та на 1 км від гирла догори за течією.
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99
 
Ці всі заборони любительського лову, тим більше з берега, на таких річках як Дністер ні до чого доброго не приводять.  Збитоку від того лову взагалі ніякого. Це тільки відлякує з берегів добропорядних рибацюг, а чим їх меншне, тим краще почувають себе бракуші, тому що їм чим менше зайвих очей на березі тим простіше робити свої чорні справи. Я так думаю.
 
Цитата
Лучше похвастайтесь - кто то уже почин сделал по спиннингу на єтих днях ???
Та эти нововведения все - это отвлекалово народа от проблем насущных да подготовка к налогу на воздух. На неделе пройдусь походик от Макаровки до Вороновицы и отпишу отчет, где что клюнуло. А то все заходишь на сайт о рыбалке почитать,хоть за людей порадоваться, а о ней ни слова.
 
Цитата
Теж був здивованим того року як взнав про таке! Але потым уважно почитав  Правила любительського і спортивного      рибальства  та  Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання  водних живих   ресурсів  при  здійсненні  любительського  і спортивного рибальства, а саме пункти:  
4.13. Забороняється   лов   риби,   добування  водних  тварин
протягом усього року:
4.13.3. Внутрішні водойми:
Дністровському:
    - перед   гирлами   річок,   що   впадають   у   Дністровське
водосховище, - на 1 км в обидва боки від гирла і углиб водосховища
та на 1 км від гирла догори за течією.
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99
Так ось я знаю про заборону, бачу що вона є. Але в притик не розумію ЧОМУ створена ця заборони, чим це аргументували люди які писали цей закон.

Насамперед я хочу зрозуміти причину, наслідок я бачу)
 
Десь тут вже писали, гирла річок - місця нагулу молоді риб, а біля дамб, водозаборів та інш. інж. споруд - охоронні зони.
 
привет "Домоседам". Был сегодня в Слободе возле Ривьеры под ЛЭП. поймал 2 экрана... Сетей полно - есть явные "полторашки" поплавки, но в основном " поллитровые" притопленные без этикеток, так что малейшая рябь или волна и "хер-заметишь" что там сетка...
 
А вы тут дальше рассказывайте, что надо поступать по правилам...
такое впечатление что в 2014 - 16 году еще как то, кто то пытался поступать пл правилам и по совести, но на сегодня такой "БАРДАК ШО НА ВЕРХУ", ШО ВНИЗУ...ВСЕМ ВСЕ - по хрен, и никто ничего не боится и делать не хочет...
 
Еще хочу предложить РЫБОЛОВНОМУ БРАТСТВУ - выкладывать здесь статистику, ОСОБЕННО спиннингистам - КТО и СКОЛьКО экранов или сеточек вытащил, особенно в ПЕРИОД ЗАПРЕТА. У меня сегодня +2. и главное - ни одного удара не видел сегодня.
 
Правду кажуть, що риболовів порозганяють з водойм на півроку, а браконьєри будуть процвітати - взагалі ніхто не турбуватиме.
Взагалі то це не ми повинні видавати статистику знищених сіток, а рибоохорона. Щодня. Але щось від них не густо інформації.
 
Цитата
Еще хочу предложить РЫБОЛОВНОМУ БРАТСТВУ - выкладывать здесь статистику, ОСОБЕННО спиннингистам - КТО и СКОЛьКО экранов или сеточек вытащил, особенно в ПЕРИОД ЗАПРЕТА. У меня сегодня +2. и главное - ни одного удара не видел сегодня.

Вперёд, коллега по-моему має рацію.:df:
 
Цитата
Правду кажуть, що риболовів порозганяють з водойм на півроку, а браконьєри будуть процвітати - взагалі ніхто не турбуватиме.
Взагалі то це не ми повинні видавати статистику знищених сіток, а рибоохорона. Щодня. Але щось від них не густо інформації.

      Я вже про це давно кажу. Ці всі заборони користі для риби не приносять ніякої. Риба коли нереститься її на вудку не дуже то й зловиш. А от в сітки вона лізе аж бігом.  Коли ж сидить хтось на березі сітку не дуже то і поставиш, та коли нема нікого для бракуш це лахва. Рибохорона ж далеко, та й дзвінками ім не буде ніхто надоїдати..... На мій погляд в період нересту навпаки треба любителів з вудками треба ще й заохочувати що б по берегах сиділи.
 
Минулого року, в жовтні провів тиждень на дністрі (в районах с. Субич). Рибохорони не було ніразу, а от тушонки на протилежному березі робились протягом декількох днів. Стабільно в 10 вечора розтавляли, а в 5 ранку знімали сіточки.
 
Прогулялись Коновка-Вороновица. Вода очень высокая, мутная маккофе, к скалам не подойти изза уровня. Подлещик плотвичка клюёт на ура, только в разное время суток, в Коновке вечером огонь, ночью ноль, в Вороновице всю ночь брало. Везде по берегу горы мусора, загадили до неузнавемости (пару лет там не был)
 
Сміття реально багато(. Деякі мудаки навіть блістер від опариша не спроможні забрати.
 
В выходные выбрался на Днестровское водохранилище. Рыбка клевала весело, плотва и подлещик. Плотва предпочитала опарика, лещик-червя. Поставил свой рекорд по лещу на Днестре, влетел красавчик на 1100гр. Итог рыбалки 5-6 кг. Какое-то количество пошло на таранку, остальные уплыли.
 
Цитата
В выходные выбрался на Днестровское водохранилище. Рыбка клевала весело, плотва и подлещик. Плотва предпочитала опарика, лещик-червя. Поставил свой рекорд по лещу на Днестре, влетел красавчик на 1100гр. Итог рыбалки 5-6 кг. Какое-то количество пошло на таранку, остальные уплыли.

Рыбнадзор есть на воде ??????????? а поплавки  сеточные "плавают" ?????
 
Цитата
Рыбнадзор есть на воде ??????????? а поплавки  сеточные "плавают" ?????
Рыбнадзора видел проход лодки вниз по течению, поплавков не видел на воде, видел местного полу- бракошу. Подошел местный (знакомый АТОшник,инвалид) и оказалось, что возле меня 3 экрана его стоит. Достал их. На трех экранах 2 плотвы и 1 подлещ. Посмотрел на мои 6 кг рыбы, почесал репу и сказал, что едет покупать фидер)).
 
ГРЕБАНЫЕ ПИДА гоги... НЕТ СЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! скинули опять воду..... звонил товарищ - сейчас оотдыхают с палатками на Б.Слободе - говорит по бергу метроов 20 ушла вода!!!!!!!!!!!!
 
у нас  метрів з десять відійшла вода ікрою реально смердить на кілометр.
п. с ну то таке головне щоб не на два гачки ловили і не дай боже на лисичанці на воду вийти
 
про що я й писав ще зразу.... зато за 2 фідера вам впаяють по повній, чи за ловлю в впадінні річки в водосховище.... так і живемо.... чого ж ви будьте принципові скрізь, і у всьому
 
Знайомі відпочивали на вихідних в Шебутинцях. На троьх може кіл 6 взяли. За два дні бачили 5 лодок судачатніків.
 
Уважаемые, пожалуйста не будьте голословными! Подкрепляйте свои слова фото и видео с датой и указанием геопозиции!
 
що підкріпляти що воду не однаково скинули, чи десь скинули а десь ні?
 
Воду скидывают, и не вина Рыбпатруля что её скидывают! А если пишете что икра на солнце сохнет, то пожалуйста подкрепляйте этот факт фото с датой и геопозицией!
 
і що Вам то фото дасть якщо ви нічого не можете зробити?
 
Цитата
Воду скидывают, и не вина Рыбпатруля что её скидывают!
Так ніхто не писав що їх вина, не треба їх сюди)
А люди пишуть про те, що система дирява, і це ппц не логічно.
З однієї сторони жарать за все, і 2 гачки не виключення( так, я рахую, нєх.. ловити на 2 якщо можна один, якщо не можна на лодці, значить  треба з берега, немає чого закони порушувати, треба їх виводити в норму)
А з іншої= технічна водойма, на рибу начхати , головне знизу воду дати по запросу.
Ось тут моя логіка в ступорі, напевне не тільки моя.
 
Писать что всё плохо, и что то делать вещи разные! И кто сказал что никто сделать ничего не может?! Разве судиться в нашей стране запрещено? Факты и доказательства предоставляйте своим словам если они есть. А дальше дело за юристом.
 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=477384476029300&id=384414778659604
 
Цитата
Писать что всё плохо, и что то делать вещи разные! И кто сказал что никто сделать ничего не может?! Разве судиться в нашей стране запрещено? Факты и доказательства предоставляйте своим словам если они есть. А дальше дело за юристом.

    Ну что значит "писать что всё плохо"? А что, хорошо? Когда в период нереста воду скидывают на полтора метра и вся икра остаётся на ветках кустов вонять и разлагаться? А мы только и слышим про какие то мифические запреты, нерестовые периоды, одну удочку и один крючок. Зачем людям морочить всем этим головы. Ну нет у нас порядка в стране и не будет никогда..... А доказательства? Ну какие ещё нужны доказательства. Это ж у всех на виду делается.  https://www.facebook.com/groups/fishing.km/permalink/986832878133300/
 
Дааа.... Показатель офигенный!)) Где хотябы экономический эффект? Зарплата, техсредства, топливо и т.д., а результат - аж на 7 тыс.! Постыдылись бы!. Почему все должны давать какие то доказательства с геопозицией? Почему граждане должны доказывать в судах нарушения? Так, нафиг нам нужны эти патрули и экологи? Катать девок на патрульных катерах и жарить простых рыбачков за 2 крючка. Господин timoxa.cv, может достаточно петь оды этим бездельникам из черновицкого рыбпатруля? Если у них проблемы со зрением - к доктору, если не хотят видеть - гнать в шею. Это их работа, мы им деньги платим. Поэтому и имеем право с них спрашивать, по полной!
 
Уважаемые коллеги! Уважая мнение каждого, привык опираться на конкретные факты! Слова они и есть слова, хоть сказанные хоть написанные. Просто поговорить и что то делать вещи разные! Большинство опрошенных респондентов часто бывающих на Днестровском вдхр отмечают конкретные позитивные изменения! Я понимаю что есть категория людей, которым всегда всё не нравится, но к счастью таких всё же меньшинство!
И ещё, с сегодняшнего дня, тобишь 10 мая весенний экопопуск на Днестровском вдхр досрочно прекращён! Для всех у кого по жизни лозунг - "всё пропало, никто ничего не делает" - если что то делать, а не рассуждать как всё плохо, то всего можно добиться!
 
Цитата
Ну что значит "писать что всё плохо"? А что, хорошо? Когда в период нереста воду скидывают на полтора метра и вся икра остаётся на ветках кустов вонять и разлагаться? А мы только и слышим про какие то мифические запреты, нерестовые периоды, одну удочку и один крючок. Зачем людям морочить всем этим головы. Ну нет у нас порядка в стране и не будет никогда..... А доказательства? Ну какие ещё нужны доказательства. Это ж у всех на виду делается.  https://www.facebook.com/groups/fishing.km/permalink/986832878133300/
Вижу посты - "икра воняет и разлагается, у всех на виду!" - и не вижу ни одного фотосвидетельства данного факта!
Точно так же пишутся посты про километры сетей на вдхр, и не вижу конректных данных подтверждающих это безобразие!
Если Рыбоохранный патруль показывает результаты, Вы считаете нужно говорить им что вы ни хрена не делаете, и зря получаете зарплату?
З.Ы. И ещё, не надо писать что я пишу хвалебные оды Рыбпатрулю! Так как многие мои замечания адресованные конкретно этой структуре воспринимаются совсем не как дружественные! Но то, что делается правильно и эффективно, никогда критиковать не стану!!!
 
Цитата
Уважаемые коллеги! Уважая мнение каждого, привык опираться на конкретные факты! Слова они и есть слова, хоть сказанные хоть написанные. Просто поговорить и что то делать вещи разные! Большинство опрошенных респондентов часто бывающих на Днестровском вдхр отмечают конкретные позитивные изменения! Я понимаю что есть категория людей, которым всегда всё не нравится, но к счастью таких всё же меньшинство!
И ещё, с сегодняшнего дня, тобишь 10 мая весенний экопопуск на Днестровском вдхр досрочно прекращён! Для всех у кого по жизни лозунг - "всё пропало, никто ничего не делает" - если что то делать, а не рассуждать как всё плохо, то всего можно добиться!

Досрочное прекращение - это однозначно феерическая перемога! Но хотелось бы знать, а что за поцы уничтожают природу-матушку, организовывая и возглавляя "экопопуски"? Не пора ли жёстко попустить эту срань?:do:
 
Вот именно, нужно опираться на конкретные факты! А эти факты свидетельствуют о низкой эффективности природоохранной, в том числе и рыбоохранной, функции новосозданых, реорганизованых, структур. Идти путем простых показателей, не видя, или не желая видеть истинной картины происходящего, самопиарясь на создании научно не обоснованых запретов и ограничений - не допустимо! Проблемы с наличием биоресурсов, прежде всего возникает из-за массового истребления последних не рыбаками, даже не сеточниками-бракушами, а нарушениями экосистемы. Прекратили экопуск! А кто из рыбоохранных структур и экологов проводил анализ нанесенного ущерба?. Кто понес наказание? Не штраф в несколько тыс. грн, а уголовную ответственность и обязательство возместить ущерб. Когда касается конкретных вопросов, оказывается за это никто не отвечает, не прописано в их функционале. Ждут когда им предоставят геолокации и конкретные видео - фото факты. Для чего? К ответственности этим не притянут, а развести или поставить под свой контроль запросто. На майские празники на ДВХ находилась масса лодок разного калибра. Запрет отменили?! Рыбпатруль проводил в эти дни рейды?  Результат очевиден и рассказывать о мизерных результатах нет необходимости. Сами сидели на пикниках и ложили на работу. Другого оправдания - нет!.
 
Цитата
Досрочное прекращение - это однозначно феерическая перемога! Но хотелось бы знать, а что за поцы уничтожают природу-матушку, организовывая и возглавляя "экопопуски"? Не пора ли жёстко попустить эту срань?:do:
Не возможно это... Как я уже писал неоднократно, весенние экопопуски проводятся для наполнения водой Днестровских плавней в Одесской области. Эти самые плавни являются огромным заповедником, где весной нерестятся ценные промысловые виды полупроходных рыб, которые потом вылавливаются сотнями тонн, и в продаже стоят немало, тем самым наполняя бюджет страны. Помимо рыб, там обитают десятки видов краснокнижных представителей фауны. А Днестровское вдхр это изначально технический водоём... Держрибгосп всегда будет на стороне Днестровских плавней, так как они имеют несравненно большую ценность... Так же за плавни радеет мощнейшая ГО "Мама-86. Одесса", которая на данный момент имеет весомые позиции в Агентстве
водных ресурсов, и многие именитые учёные экологи... Таким образом мнение общественности весьма важно в этом вопросе! Задача всех, кому небезразлично Днестровское вдхр, добиваться оптимизации режима проведения этих экопопусков. И это как показывает практика возможно! Главное не писать в чатах что всё плохо и всё пропало, а обращаться по адресу с обоснованиями, которые указывают на реальную губительность экопопуска и для ихтиофауны, и для водоснабжения населенных пунктов питьевой водой.
 
И в дополнение новости от Рыбпатруля...
"Вчора ввечері, в районі Хотина, громадянин на човні "Язь" о 23:30 здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову! Виловив 20 екземплярів ляща та 6 - карася, завдав збитки рибному господарству на суму 3502 грн."
 
И снова, "зрасьте". Обращаться по адресу с обоснованием губительности экопусков в период нереста ОБЯЗАНЫ, прежде всего , экологи и рыбохрана. Зачем тогда они нам такие хорошие нужны? Содержать стадо бездельников? Для того, чтобы поймать одного-двоих сеточников или с надутыми щеками гонять рыбаков с двумя крючками? То же самое могут делать ГО (наделить их некоторыми власными полномочиями). А содержать штат дармоедов - дороговато обходится.... А, по большому счету, достаточно посмотреть на анкеты руководителей рыбоохранных структур. Либо старые упыри держатся за кресла, либо бездари не имеющие понятия в этой сфере, либо молодые дарования  играющие на патриотизме. Результат один и тот же, и он очевиден. Вдумайтесь, в последнее время приняли довольно много новшеств в правила любительской ловли и все, что с этим связано. За некоторые новшества хочется авторам в голову ржавый гвоздь забить. Нет ни научного обоснования, ни анализа, ни мнения простых любителей-рыбаков (на этих вообще забили давно). Все водоемы уравняли. Если водоем технический, то на нем должны дейсвовать другие правила. А так получается, что ограничений масса, а как проводить экопуску так это техводоем. Во многих странах все любители рыбной ловли должны приобрести билет на определенный период времени. Сумы адекватные. И получить его нет проблем. Но каждый рыболов сам смотрит за порядком на водоемах.  Платить деньги и "не замечать браконьера" уже не будут. А контроль за наличием таких разрешений возложить на месные териториальные громады, с правом административного наказания. И потребность в этих патрулях и прочих охранах отпадет.
Громады сами будут создавать свои патрули и следить, как за порядком на воде, та и за чистотой на берегу.
 
Много букафф, действий никаких...
 
Вот, и я, о том же)) Много диферамб поете патрулю, а люди результат их работы видят. Ваши сладкте песни черновицкому патрулю не стоят ни гроша. Как были бездельники, так и новые, типа, работают.
 
Цитата
Много букафф, действий никаких...

      Блин! Ну каких действий вы ждёте от обычных людей, рыбаков, многие из которых живут за сотню км. от того же Днестра. Вам говорят что рыбнадзор как старый нихрена не делал, так и от нового толку мало. Имеются в виду глобальные действия, как предотвращение тех же сбросов воды во время нереста, на фоне которых нерестовый запрет это пещинка на пляже, которая никак не влияет на сохранение рыбного поголовья. Или вы этого не понимаете?
 
Согласен с Вами. Но! Мы - рыбаки, также можем влиять на некоторые моменты в сфере приведения законодательной базы рыбоохранной системы в нормальное, цивилизованое, а самое главное - действеное русло. Скажите, кто из Ваших друзей-знакомых рыбаков хоть раз поддержал обращения к президенту? Инициативные люди пишут такие обращения, нужно всего лишь  собрать 25 тыс. подписей под обращением и оно будет обязательно рассмотрено. Таких обращений на сайте президента десятки, а подписей под ними по несколько тыс. Большинству лень регистрироваться, искать, тратить время. Ведь законы, ни для кого не новость, в большинсве пишут полные идиоты. Я пытался разместить на форумах ссылку на обращение относительно отмены регистрации малых плавсредств до 330 см. и двигов до 10 лошадок. Получил бан на месяц от модератора, как за спам. Собрали несколько тыс. подписей. Вот Вам и желание простых людей, рыбаков влиять на идиотизм власти. Думаю это самый простой и действеный способ влить в уши властям желания и требования людей. Это относится и к экопускам, и реорганизации рыбохранной системы, и т.д.
 
Подскажите, пожалуйста, паром в Устье работает?
 
Цитата
Подскажите, пожалуйста, паром в Устье работает?

Года два как нет уже.
 
Цитата
И в дополнение новости от Рыбпатруля...
"Вчора ввечері, в районі Хотина, громадянин на човні "Язь" о 23:30 здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову! Виловив 20 екземплярів ляща та 6 - карася, завдав збитки рибному господарству на суму 3502 грн."
Подскажите, как считается этот убыток и какому хозяйству он его его нанес и должен вернуть? Просто по правильному хотелось бы, чтоб за этот штраф на 3502 грн зарыбили водоём,например.
И еще вопрос по навигации, куча лодок и катера гоняют, где хотят. Какой на это запрет по закону и что им светит? Имею в виду, если рыбу не ловят, но плывут конкретно по нерестилищу.
 
И еще вопрос по навигации, куча лодок и катера гоняют, где хотят. Какой на это запрет по закону и что им светит? Имею в виду, если рыбу не ловят, но плывут конкретно по нерестилищу.[/QUOTE]

Как говорит timoxa, это все слова. Где Вы видели лодки и катера на нерестилище? Давайте факты - фото и видеофиксацию, геолокацию, объяснительные и явки с повинной лодочников.... А так это все слова))
 
Друзья, подскажите пожалуйста, какой берег от недостроеного моста вниз по течению с Хмельницкой стороны? Возможен ли там подъезд и есть ли возможность разбить табор? С Черновицкой, как я понял нет такой возможности.
 
Цитата
Друзья, подскажите пожалуйста, какой берег от недостроеного моста вниз по течению с Хмельницкой стороны? Возможен ли там подъезд и есть ли возможность разбить табор? С Черновицкой, как я понял нет такой возможности.

можно заехать со стороны В.Слободы - через дачи. можно через Устье - но это когда совсем сухо...
место можно найти, но возможно в хорошую погоду прийдется ждать до вечера, пока местные не разЪедутся. Но если возле самого старого иоста - то место там всегда есть, так как растительности поменьше и машину можно поставить практически у воды.Зависит что в приоритете - рыбалка или отдых..
 
Конечно рыбалка!. Это и отдых! Возле самого моста проплывал, там сплошной камень - палатки на камнях не комильфо... А местные это рыбаки или отдыхающие? Когда по снастям бегают не прикольно.
 
Судя по карте, от недостроеного моста до дач берез не скалистый, пологий. И от Устья полевая дорога вдоль берега тянется. Сильно убитая?
 
Цитата
Судя по карте, от недостроеного моста до дач берез не скалистый, пологий. И от Устья полевая дорога вдоль берега тянется. Сильно убитая?

через поле Устье - супер. еду 50-60..но это пока сухо!!!!!!!!!!!
проблема нашего берега - камыши и кусты. Вы можете найти классное место в посадке для отдыха - но прийдется в камыше самому выстригать окна. а может и сразу найдете свободную нишу.
с нашей стороны не такой берег как в Вороновице. надо смотреть на месте. Я приезжаю с утра до вечера - в эти нюансы не вникал.
 
Цитата
Судя по карте, от недостроеного моста до дач берез не скалистый, пологий. И от Устья полевая дорога вдоль берега тянется. Сильно убитая?

дорога отличная - но пока СУХО!!! наш берег отличается от Вороновицы - много камыша и кустов
 
Спасибо за информацию. Теперь из Каменец-Подольского в Вороновицу попасть, нужно через Хотын ехать? Круг километров 50-70?
 
Цитата


Как говорит timoxa, это все слова.

https://www.facebook.com/groups/286561011755423/permalink/405009789910544/
"Мопед не мой"
Фото просили, в Фб є відео)
 
Сбросьте timoxе в личку. Пусть посмотрит как его "уважаемый" черновицкий рыбпатруль работает на благо государства. Здесь даже много говорить не нужно. timoxа, что на это будете петь, опять про космические корабли которые бороздят ...
 
https://www.facebook.com/groups/2865...5009789910544/
Я В ШОКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! полный "ЭКОПОХЕР"..............
 
в фейсбуці багато відео гуляє, підскажіть як сюда перетягнути
 
хлопці, це все прості рибалки з двома гачками.
 
Мне ничего не надо сбрасывать в личку из Фейсбука!))) Я это всё вовремя вижу и читать умею! И вы уважаемые тоже читайте внимательно коменты!
 
Опа! А где - "это все слова, где видео фиксация, геолокация...". Коментировать не хотите увиденое? Где же Ваши пиареные патрули? Наверное в засаде сидели на сеточника с нанесенным ущербом в 3000 грн. Постыдились бы такими показателями хвастаться!
 
Цитата
Опа! А где - "это все слова, где видео фиксация, геолокация...". Коментировать не хотите увиденое? Где же Ваши пиареные патрули? Наверное в засаде сидели на сеточника с нанесенным ущербом в 3000 грн. Постыдились бы такими показателями хвастаться!
Согласен с коллегой. Но справедливости ради,  хочется конкретики в этом всём. С ув. модератор.
 
Цитата
Согласен с коллегой. Но справедливости ради,  хочется конкретики в этом всём. С ув. модератор.

   Не ну мы ж здесь не на декадке у начальника рыбохраны. Здесь общаются простые рыбачки, у каждого из которых в жизни своих проблем за гланды и для которых редкий выезд на всеми любимый Днестр как бальзам на душу. Да, кто то что то видел, даже может быть заснял на камеру. А если даже не заснял, то, думаю, зря языком трепать не будет. А конкретика это дело людей специально обученных и поставленных блюсти порядок. Да мы своими наводками им уже помогаем, но факты собирать и виновных наказывать это уже их дело, вы уж извините.
 
Цитата
Опа! А где - "это все слова, где видео фиксация, геолокация...". Коментировать не хотите увиденое? Где же Ваши пиареные патрули? Наверное в засаде сидели на сеточника с нанесенным ущербом в 3000 грн. Постыдились бы такими показателями хвастаться!
Я уже написал - читайте внимательно коменты!
По проблеме устранения последствий весеннего экопопуска задача поставлена. Те убытки, которые могут насчитать специалисты по Днестровскому вдхр, не идут даже близко в сравнение с убытками которые могут насчитать по Днестровским плавням... Потому для того, чтобы компенсировать убытки наносимые Днестровскому вдхр экопопуском, в данный момент изучается возможность разработки программы, которая позволит это самое компенсирование проводить. И Рыбпатруль в этом всём тоже может сыграть свою роль. На данный момент инспекторский состав включает 15 инспекторов, которые покрывают Черновицкую область, и полностью всё Днестровское вдхр. И кто бы тут что не писал что нихера не делается, что всё как было так и осталось, что всё пропало, результат работы патруля за год есть!!! И результат позитивный! Напомните мне пожалуйста уважаемые, когда ещё такое было?! Обгадить всегда всё проще, и оправдать своё собственное нарушение различными причинами конечно проще! Я не ищу оправданий себе, потому как я не рыбалю в нерестовых зонах, я ловлю одним удилищем с одним крючком, я не превышаю дозволенную правилами норму, я не рыбалю в нерест с лодки, и мне не приходиться говорить что мол вон сколько нарушений есть, так почему я не могу по мелочи нарушить! Я общественный инспектор Держекоинспекции, и я имею определенные полномочия, которые позволяют мне осуществлять комплекс определенных мероприятий по устранению нарушений на воде наряду с Рыбпатрулем, что при возможности я успешно с коллегами и осуществляю!
Уважаемые, давайте общаться конструктивно - видишь нарушение, фиксируешь, и обращаешься по адресу! На ваших фактах и фото/видеодоказательствах в дальнейшем может основываться аргументированное обращение в соответствующие инстанции, с требованием устранить негативные моменты.
На сегодня уже есть определенные аргументы для работы, и мы с ними будем работать!
А для сознательных рыбачков я думаю не составит больших проблем придерживаться действующих правил рыболовства, и по обнаружении нарушения обращаться по адресу.
 
Цитата
Не ну мы ж здесь не на декадке у начальника рыбохраны. Здесь общаются простые рыбачки, у каждого из которых в жизни своих проблем за гланды и для которых редкий выезд на всеми любимый Днестр как бальзам на душу. Да, кто то что то видел, даже может быть заснял на камеру. А если даже не заснял, то, думаю, зря языком трепать не будет. А конкретика это дело людей специально обученных и поставленных блюсти порядок. Да мы своими наводками им уже помогаем, но факты собирать и виновных наказывать это уже их дело, вы уж извините.

Не стоит извиняться, Вы же правы на сто процентов. Бардак в стране плюс грёбаный менталитет тому виной. Разве что местечковый суд Линча поможет, и то не факт.
 
Ось, будь ласка, важлива тема, важлива група! Долучайтеся до обговорення, якщо є що відповісти по темі! В цій групі багато тих, хто самим прямим чином впливає на проходження екопопуску.
https://m.facebook.com/groups/716926601742127?view=permalink&id=1353413748093406
 
Я, не говорю, что ничего не делается вообще. Но, это мизер ни в коей мере не влияющий на общую ситуацию. Мелкие показатели только раздражают обывателя. Почему  нет информации об оперативной реакции рыбпатруля на сообщения граждан? Отсутствие такой информации свидельствует и подтверждает все те посты и видео об игноре рыбпатруля на такую информацию. Почему нет информации о привлечении к ответственности служебных лиц за бездеятельность? Все хорошо? Все выполняется? timoxa.cv, скажите, какой нужен штат инспекторов черновицкому рыбпатрулю? Думаете, увеличение штата изменит картину к лучшему? Не думаю. Колличество, это не всегда качество. Зачем ответственность за ДВХ возложена на черновицкий рыбпатруль? Очевидно же, что он не справляется с возложеной на него задачей. Нет даже согласованости с другими обласными рыбохранными структурами. Приказы на нерестовые запреты в акватории ДВХ иногда противоречат в разных областях. Почему руководство черновицкой рыбохраны не обратится к киевскому руководству об ограничении своей териториальной ответсвенности? Тут либо свой шкурный интерес, либо полный непрофессионализм.
 
Уважаемый Veteran! Например у рыболовов Буковины есть группа в Телеграме, где обычные рыболовы общаются с представителями Рыбоохранного патруля. В случае обнаружения правонарушения, сознательные рыболовы обращаются на Горячую линию, так же имеют возможность сбросить оперативную информацию инспектору в личку с указанием геопозиции. По каждому случаю идёт отработка, и результаты выставляются на всеобщее обозрение. Так же информация о проделанной работе патруля находится в открытом доступе в интернете - тот же Фейсбук, где непосредственно начальник управления Vika Ustimenko рапортует о проделанной работе. Могу уверить Вас - реакция на обращение рыболовов есть, работа ведётся, результаты в большинстве случаев есть - результаты положительные!
По поводу того, что ДВХ отдано Черновицкому РОПу, так тут тоже всё просто! Вопрос Вам если Вы компетентны - на данный момент в Хмельницкой области уже создана и сформирована новая структура Рыбоохранный патруль?
Какое доверие могло быть старой, если главного инспектора района дважды брали на воде с сетями?!
Огромная к Вам просьба - если Вы некомпетентны в вопросе, не имеете достоверной информации- не пишите пожалуйста в столь категоричной утвердительной форме свои посты!
 
https://www.facebook.com/groups/286561011755423/permalink/406650673079789/
 
У этой организации есть официальный сайт. Вот там и должна быть вся информация, а выставлять в фейсбук - полный дебилизм. Это госучреждение и использовать соцсети для отчетности могут только недалекие руководители. Где информация о привлечении к ответственности должносных лиц Черновицкого РОПа за бездеятельность? А информации на официальном сайте нет по причине отсутствия результатов. Пусть создадут таблицу - колличество обращений, реализация, результат. Ну и относительно того, что ДВХ отдано Черновицкому РОПу. То, что в региональных подразделениях работают дескридитировшие себя инспектора - вопрос к руководству. И это не есть оправданием передачи под ответсвенность Черновицкому РОПу всей акватории ДВХ. Главное эффективность и видимый результат! А он, ну очень, слабенький.
 
timoxa.cv, скажите, а у Вас как члена ГО никогда не возникало вопроса, как на должность начальника управления попала гражданка Устименко? Вы интересовались ее профильным образованием? Что может наруководить человек имеющий понятие о биоресурсах разве, что на уровне мороженого хека в супермаркете? И декларация о доходах вызывает интерес. Смотрели? Посмотрите, есть в свободном доступе.
 
Это всё снова пустые слова. Если имеете что конкретно предъявить, пожалуйста! Кроме голословных обвинений пока никакой конкретики...
 
Да какая Вам нужна еще конкретика? Вы не смотрите выложеные виде, не читаете посты людей? Я задал кучу вопросов, прокоментируйте их. А если нечего сказать, то не пиарте бездельников. Вы с этого имеете интерес?
 
Подскажите, пожалуйста. Запрет дествует по 10 июня. Если "по", то 10 уже можно на воду?
 
Цитата
Да какая Вам нужна еще конкретика? Вы не смотрите выложеные виде, не читаете посты людей? Я задал кучу вопросов, прокоментируйте их. А если нечего сказать, то не пиарте бездельников. Вы с этого имеете интерес?
Каких вопросов?))) Весь текст чистая вода!))) У меня к Вам один простой вопрос - Вы на Днестровскому вдхр вообще бываете? Или по примеру Тарасика Царика действуете?
Я кинул ссылку на группу "Врятуй Днестр от ГЭС" не вижу от Вас там ни одного поста по факту!
И ещё, я никого не пиарю, нет такой надобности. Опираюсь сугубо на свой опыт, факты, и понимание.
 
Цитата
Если "по", то
11 можно на воду
 
Вот не понимаю я ваших нападок на Тимоху, патруль и прочее. Человек делает хоть что-то, а не сидит на попе ровно. Объективно, я вижу своими глазами, что сетей гораздо меньше, промышленный лов запрещен,в прошлом году нормально спускали воду в нерест. В этом году не получилось, ну что ж, не всегда бывают победы, бывают и неудачи. Главное, люди делают хоть что-то , а не сидят и тролят. Браки стали бояться, реально шугаются рыбаков и ловят ночью, штрафы я видел и пойманных браков видел лично. Да, не все идеально, но однозначно лучше чем было. Страна такая)). А главное, судя по прошлому сезону, рыбы реально стало больше
 
Цитата
Вот не понимаю я ваших нападок на Тимоху, патруль и прочее. Человек делает хоть что-то, а не сидит на попе ровно. Объективно, я вижу своими глазами, что сетей гораздо меньше, промышленный лов запрещен,в прошлом году нормально спускали воду в нерест. В этом году не получилось, ну что ж, не всегда бывают победы, бывают и неудачи. Главное, люди делают хоть что-то , а не сидят и тролят. Браки стали бояться, реально шугаются рыбаков и ловят ночью, штрафы я видел и пойманных браков видел лично. Да, не все идеально, но однозначно лучше чем было. Страна такая)). А главное, судя по прошлому сезону, рыбы реально стало больше

Вы наверное не в курсе скорости роста рыбы))))? Или речь о другом шла? Лещ трехлетний например грамм сто весит)) плотва и окунь вдвое меньше. Рыбке которую ловим, некрупной, лет пять от роду. и более
 
Цитата
Вы наверное не в курсе скорости роста рыбы))))? Или речь о другом шла? Лещ трехлетний например грамм сто весит)) плотва и окунь вдвое меньше. Рыбке которую ловим, некрупной, лет пять от роду. и более

Влияние работы патруля за это время мы может в 2020-х оценим. Кстати в плане водохранилища те же браки или их отстутствие только за многие годы повлияют на ситуацию,это вам не став на пару гектар вычерпать. в отличиии от экофакторов, типа попуска. Всем НХНЧ и не мусорьте на берегу, вот за это бы штрафы, да пожестче, все места с заездом за пару лет в помойку превратились.
 
Цитата
Вы наверное не в курсе скорости роста рыбы))))? Или речь о другом шла? Лещ трехлетний например грамм сто весит)) плотва и окунь вдвое меньше. Рыбке которую ловим, некрупной, лет пять от роду. и более
Растет плотва в разных водоемах неодинаково, что обусловлено различными условиями обитания ее в каждом водоеме. Например, в Киевском водохранилище трехгодовалые самки имели в среднем длину 15,3 см при весе 85 г, семигодовалые — длину 25,7 см при весе 396 г; на этом же участке в речных условиях трехгодовалые самки в среднем имели длину 12,7 см при весе 39 г, семигодовалые — длину 22,6 см при весе 286 г. Следовательно, плотва росла в реке хуже, чем в водохранилище. Самцы и самки плотвы растут почти одинаково, хотя в старшем возрасте размерно-весовые показатели самок оказываются несколько большими по сравнению с самцами.
Источник: F.Дневник А мелкой плотвы реально стало немеряно, плюс если много малька, то увеличивается кормовая база других рыб, больше окуня у берега, вся экосистема лучше работает.
 
Щось роблять, явно більше чим робили раніше, тут не поспориш. Я навіть їх зустрів! Взимку, з дурними заборонами, що біля устя річок 500 метрів не рибалити- дурня без аргументів, але закон є закон, змінили місце)
Зміни є, якщо раніше за рибалку я бачив десяток "тряпок" то зараз 1-2, не скажу що їх взагалі немає, але їх значно меньше.
Думаю щось з цього щось вийде, якщо ще "зверху" це поправити, а то зимовали та нерестовища на одному місці, та різні накази про вдх від різних областей це дурня. Як там кажуть, боріться та поборите)  

Також ці зміни такі на фоні заборони промвилову, який перекрив повітря більшось браків.

Десь зустрічав тенедери на 2018 рік на промвилов.
Це був фейк, чи я щось сплутав, чи дійсно повернули? Хто компетентний в цій справі, підскажіть.
І доречі, хто контролює сейнерів, за вилови, перелови?
Знаю що розміру вони не дотримуються, іе для них нормально та законо. Взяти на борт судачка 300-400 грам в кількості сотень, це не порушення.

Гуглив промлов) http://prntscr.com/jlh4p4 а мені сітки парять)))
І ще питання, якщо бачу на базарі сітки- звонити 102?
 
Цитата
І ще питання, якщо бачу на базарі сітки- звонити 102?
так дзвонити 102
 
Други. Подскажите где по Днестру с Хмельницкой стороны сейчас, я имею ввиду ближайшие выходные можно белую рыбку половить, душу так сказать отвести, дозволенной одной снастью, да с одним крючком. Ну и подъехать к воде нормально, ланосом, например. Может кто был недавно, как там ситуация?
 
Провел выходные на Днестровском водохранилище. Вода сильно упавшая, не катастрофа, как бывало , но, скажем, летний уровень. Рыбка не клевала вообще, 30 плотвиц мелких и вся прошеная очень. По слухам район Берново-Мошанец леща нет, весь ушел на нерест вверх по течению.
 
Теж на вихідних рибачив ( сидів). Риби не було ні фідер ні спін, тільки бички і йоржі.
 
Как понимать, что Хмельницкие рыбоохранные структуры объявили об открытии рыболовного сезона с 10 июня, Черновицкие с 11?
 
Цитата
Как понимать, что Хмельницкие рыбоохранные структуры объявили об открытии рыболовного сезона с 10 июня, Черновицкие с 11?

   А у нас в стране всё так. Одни объявляют что убили Бабченка, другие что они пошутили. :dm:
 
Цитата
А у нас в стране всё так. Одни объявляют что убили Бабченка, другие что они пошутили.
Точно)) Страна - победившая разум!
 
https://www.rybalka.com/bigigor/blog/view/16061/ - моя рибалка минулих вихідних, перед Трійцею
 
Ігор, блог написав супер. З того патруля такий толк як з новоі поліціі. В цьому сезоні жодного разу іх не зустрічав, ні на водосховищі ні на нерестилищі. Тільки того що розмов багато.
 
Сегодня был по делам в селе Рогизна - спустился к Днестру - насчитал 15 шт."полторашек" поплавков между с.Рогизна Хмел.обл. и с.Днестровка Черн.обл. сделал примерный скриншот сеток на воде. "СЕТОК НЕТ" ХА - ХА - ХА ....
 
Як рівень? Вода падає? Рибаків багато?
 
117.79 МБс. уровень по немногу падает! приток очень маленький 80 м3/с при норме 359 м3/с
 
Цитата
117.79 МБс. уровень по немногу падает! приток очень маленький 80 м3/с при норме 359 м3/с
дощів то немає, засуха капець...
 
38% от нормы! и прогноз не утешительный!!! Если не пойдут затяжные дожди то скорее всего будет та же ситуация с уровнем воды на водохранилище как и 2016-17 годах.
 
А сброс никто не отменял.... Одно слово, технический водойом, а рыбоохрана надувает щеки и рассказывает всем как они охраняют биоресурсы и устанавливают правила для увеличения поголовья...
 
В данный момент сброс 125 м3/с при притоке 70 м3/с!!! Меньше сбрасывать ГЕС не может! потому как водозаборы Молдовы и Одесса останутся без воды! Рыбоохрана к сбросам ни чего не имеет!  
Veteran, не в обиду! но! прежде чем что-то обсуждать и делать выводы... надо хотя-бы немного понимать что да как!
 
Частично согласен, но! Рыбоохрана совмесно с экологами должны следить за соблюдением всеми субъектами государства за выполнением норм законодательства в части их ответственности. О каких нерестовых запретах для спортивной рыбной ловли можна говорить, если ихтиофауне Днестра ГЭС наносит ущерб несопоставимый даже с браками. А если этот вопрос они разрешить не могут (типа, технический водойом), то правила на этом водойоме долны действовать другие. Нет, не вседозволенность, но и тупых, необоснованых запретов не должно быть. Госпожа Устименко В., наверное, уже выполнила все задачи по борьбе с браконьерами, нашла более важную задачу - очистка ДВХ от пластиковых бутылок.... Да, проблема важная, но это функция экологов принимать меры для очистки как самого водойома, так и береговой линии. Прежде всего,  они должны "дрючить" рыбаков, отдыхающих и СХД за оставленый мусор. Каждый должен заниматься своей основной работой, за которую мы им платим зарплату, экипируем, поэтому и имем полное право требовать от них надлежащего
ее выполнения.
 
З цими пляшками взагалі цирк. Прибирати рибацькі буйки, бо вони схожі на браконьєрські. Як я раз на тиждень на дачі ловлю з лодки, кинув каміння для розтяжок, кормлю постійно місце, і тут припливуть активісти з інспекторами і позрізають мої  поплавки, то нах мені така рибінспекція?
 
Вопросы касающиеся экопопусков в дельту Днестра с Днестровского водохранилища решается на Межведомственной комиссии при Дерводагетстве Украины. На котором присутствуют множество ведомств и общественных организаций! В прошлом году на заседание межведомки ехал представитель и ГО "Громади рибалок Буковини" причем до этого представители ГО ГРБ были на заседании Хмельницкой и Черновицкой ОДА где обсуждались вопросы касающиеся и экопопуска. После чего от ОДА на межведомственную комиссию были направленные письма и благодаря поддержки разных ведомств наших областей (Днестровско-Прутского БУВР, парка Хотинский, екологии и общественных организаций)  смогли отстоять проект расчета проведения экологического сброса предложенный ДПБ БУВР и минимизировать негативное воздействие сбросов на Днестровском водохранилище! Поездка в Киев представителя ГРБ в этом году не осуществилась, по многим причинам... Но было составлено письмо!  На которое увы не обратили внимание.... в связи с тем что в "громадськой раде" при Держводагентстве на данный момент находятся влиятельные ГО нижней части р. Днестр которые и лоббируют все решения связанные с адекватным распределением паводковых вод! Вот Вам и короткий ответ!
 
Цитата
З цими пляшками взагалі цирк. Прибирати рибацькі буйки, бо вони схожі на браконьєрські. Як я раз на тиждень на дачі ловлю з лодки, кинув каміння для розтяжок, кормлю постійно місце, і тут припливуть активісти з інспекторами і позрізають мої  поплавки, то нах мені така рибінспекція?

Так потому и режут что бы не было вопросов! Сети или нет! Насамом деле якорей за эти годы появилось столько что реально трудно на лодке проехать! не говоря уже про комфорт рыбалки на судака. одни нитки!
 
Цитата
Так потому и режут что бы не было вопросов! Сети или нет! Насамом деле якорей за эти годы появилось столько что реально трудно на лодке проехать! не говоря уже про комфорт рыбалки на судака. одни нитки!

Від того, що вони зріжуть пляшку з якоря, ниток не поменшає, вони будуть всі на дні. Поменшає тільки пляшок.
А рибаки кожного тижня будуть кидати нові якоря.
 
Ну если не кидать пол скалы то можно и вытянуть!
 
Цитата
Но было составлено письмо! На которое увы не обратили внимание.... в связи с тем что в "громадськой раде" при Держводагентстве на данный момент находятся влиятельные ГО нижней части р. Днестр которые и лоббируют все решения связанные с адекватным распределением паводковых вод! Вот Вам и короткий ответ!
Выходит, у кого яйца больше, тот и прав? Но, решение принимают госструктуры, которые должны прислушиваться к мнению ГО, а не исполнять их лобби. Они чьи интересы защищают? В том числе и региональные подразделения рыбохраны? Для чего они нужны, если их мнение никого в столице не интересует? Почему не поднимают крик, не поднимают население, не готовят обращения властям - думаю, подписей собрали бы сотни тыс.? Нужны для отмывки госсредств, нужны для сбора бабла, как было и раньше, нужны для организации отдыха чинуш из столицы и т.д. Они бутылки решили собирать!... А завтра что придумают, аистов отстреливать, что бы лягушек защитить? Хотя, глядя на базовое образование руководителей региональных управлений  рыбохраны, да и Госсагенства, многое становиться понятным. Понятно, но грустно... Такие наруководят...
 
Цитата
Сообщение от Стиви  
Так потому и режут что бы не было вопросов! Сети или нет! Насамом деле якорей за эти годы появилось столько что реально трудно на лодке проехать! не говоря уже про комфорт рыбалки на судака. одни нитки!
Від того, що вони зріжуть пляшку з якоря, ниток не поменшає, вони будуть всі на дні. Поменшає тільки пляшок.
А рибаки кожного тижня будуть кидати нові якоря.
Боротися з цими пляшками можна і навіть потрібно. Вважаю, за таке потрібно штрафувати. Кожен хто приїхав ловити виставляє свій буй-пляшку, а забирають одиниці. Те ж саме і на березі. Дозволити користуватися тільки промислово виготовленими маркерами, можливо їх вартість буде спонукати рибалку зняти його для подальшого використання?
 
Ну так нерест пройшов, дощів немає, рівень падає , скрізь падає, вже це не так страшно, як на мене. А як води немає, то де її взяти?)
Літній рівень завжди нижче, це нормально.
А те що нижні плавні більш важливі чим наше вдх, то з цим ми теж нічого не зробимо, і в державному масштабі їм будуть віддавати перевагу.
Но тут мені кажеться шо норм все буде, риба пристосовується. Тільки був на р.Збруч, там де геси майже в кожному селі. Там рівень води міняється просто ппц як. НАпевно в раза 3-4 по об"єму, тай 3-4 раза на день. Стоїш на перекаті де метр глубини і риба клює, хоп, 10 хвилин і там вже буквально 10см.
І дивно, але риба є,  є молодь, якось ікра виживає, і рибка якось нереститься.

А по стану риб патруля, Спочатку підтримував думку "Veteran"а але вже збився. Не бачу цілі цих повідомлень, не робе патруль- погано. Робе- теж погано. Щось намагаються робити- закони фігня, в нас технічна водойма і нафіг він нам треба.... хз, я заплутався.

Технічна, не технічна, мені від цього не тепло не холодно. Я там рибачу. І хочу,  щоб риби там було більше, та умови краще. Стане меньше сіток, гуд, якийсь пуск не допустять ваще гуд. Але по слухам нормальних порушників треба ярче карати. А то нерест ще йде, а на човнах народу тьма..... попросят вийти на беріг ) вони вийдуть, завтра знову за своє.....
 
я одного разу попросив вийти, вони як вийшли четверо і ще й пяні...  Одним словом, після того вже нікого не зачіпаю.
Гірка правда життя.
 
Хлопці!!! Робіть собі кожин свої висновки! Не бачу сенсу споричатись... що і як! Кожин думає в міру своєї обізнаності в данному питані! "слухайте" та пізнавайти! Кто бажає помогти та вислухати в данному складному питанні пишіть в лічку! Або в дру "ветку" може!?
 
Я взагалі дума що це розділ для звітів про рибалку на ДВс
 
Друзі, хто був біля води? Які результати? Рибалок багато? Біла риба покльовує, як хижак відгукується?
 
З`явилася інформація, що Чернівецьке управління рибоохорони продовжив нерестовий період до 28 червня. Хто чув, чи це правда? Ніякої офіційної інформації в інтернеті не зустрічав.
 
Інформацію перевірив. Не правда. Офіційно підтвердили, що змін до наказу не було.
 
Вчора приїхали з ДВХ. Були в районі с.Вороновиця компанією з 10 числа. Погода не радувала. Можливо, через це і кльов був слабенький. Товариші ловили білу рибу з берега - результат невеликі підлящики, кілька карасів. Останні кілька днів почав брати судачок і окунець. В основному ловили з глибини в берег. Їхали на відпочинок з надією отримати позитив, але побачене вразило. По перше: заборона на вилов риби в місцях впадіння річок. Під кінець тижня рибалок в цьому місці було стільки ж, як і до встановлення цієї заборони. Човнів трохи меньше. Можливо через це і сіток збільшилося в кілька разів. З товаришом плавали на човнах у верхів`я  р. Смотрич. Білий день - браки ставлять і знімають сітки. Ми знищили 6 сіток на які випадково натрапили. З одними браками почав словесну перепалку через те, що ставили сітки. Результат - в мене полетіли каміння. Цих уродів встиг зняти на телефон. Пізніше виставлю. Після цього вони скоро вийшли на берег до машини і втікли. Одного з них бачив і на наступний день. Зі своїм напарником виплили на човні ставити сітку, але побачили наші човни не рішилися і повернулися на берег. Така ж ситуація і в районі с. Сокіл. Попід берег повно сіток. За тиждень часу ніяких рибних патрулів не бачили. От вам і робота хваленого патруля. За таку роботу керівництво і весь особовий склад Чернівецького рибоохоронного патруля потрібно не просто звільняти, а й притягати до відповідальності. Таке враження, що всі їх заборони скеровані на звичайних, порядних рибалок, а для браконьєрів створюють сприятливі умови.
 
Цитата
По перше: заборона на вилов риби в місцях впадіння річок. Під кінець тижня рибалок в цьому місці було стільки ж, як і до встановлення цієї заборони. Човнів трохи меньше. Можливо через це і сіток збільшилося в кілька разів. З товаришом плавали на човнах у верхів`я р. Смотрич.

Брате, ви звісно кльові пацани, але чого це ви в заборону плавали на човнах на Смотріч, чи вам дозволено :wink: ? Ну і хотілось би бачити фото знищенних сіток, бо розмови за каміння, це ще не сітки :ap:.
 
Цитата
Вчора приїхали з ДВХ. Були в районі с.Вороновиця компанією з 10 числа. Погода не радувала. Можливо, через це і кльов був слабенький.
місяць мінявся. Це дуже впливає на кльов - з власного досвіду, не раз вже переконувався. Наступного разу враховуйте
 
Цитата
в заборону плавали на човнах на Смотріч, чи вам дозволено
так чоловік написав, що з 10 числа. 10 ж нерест закінчився
 
Цитата
Брате, ви звісно кльові пацани, але чого це ви в заборону плавали на човнах на Смотріч, чи вам дозволено  ? Ну і хотілось би бачити фото знищенних сіток, бо розмови за каміння, це ще не сітки
Нерест на Смотричі закінчивсяи ще 20 травня, а на ДВХ 10 червня. Це так, для інформації. А робити фотосесію сіток не мали бажання. Думаю, ті хто буває в тих краях підтвердять мої слова.
 
Цитата
місяць мінявся. Це дуже впливає на кльов - з власного досвіду, не раз вже переконувався. Наступного разу враховуйте

привіт, що скажеш про кльов на ДВХ у повний місяць?
 
Цитата
привіт, що скажеш про кльов на ДВХ у повний місяць?

зміна місяця, а також два-три дні до того і після - можна не їхати, кльову не буде. У всі інші фази нічого такого не помітив. В повний місяць завжди повертався з рибою.
А взагалі дивлюся цей сайт https://www.rubhoz.com/ua/prognoz-kleva-novayaushica  
Там є оцінка кльову. Коли наводиш курсор на оцінку - випливає віконце з 10 параметрів, які впливають на кльов. То на загальну оцінку не радив би дивитися, а завжди дивлюся на другий параметр "Фаза місяця" - спрацювує 100%
 
Цитата
зміна місяця, а також два-три дні до того і після - можна не їхати, кльову не буде. У всі інші фази нічого такого не помітив. В повний місяць завжди повертався з рибою.
А взагалі дивлюся цей сайт https://www.rubhoz.com/ua/prognoz-kleva-novayaushica  
Там є оцінка кльову. Коли наводиш курсор на оцінку - випливає віконце з 10 параметрів, які впливають на кльов. То на загальну оцінку не радив би дивитися, а завжди дивлюся на другий параметр "Фаза місяця" - спрацювує 100%

дякую, провірю, відпишуся)
 
Підскажіть, чи є можливість під`їзду до води в районі с. Чабанівка до р. Ушиця?
 
Цитата
Підскажіть, чи є можливість під`їзду до води в районі с. Чабанівка до р. Ушиця?
Спуск крутий якщо сухо то впринципі спуститесь, но трошки дощику і все
 
22-24 червня відвідав Дністер. З"їзди до води дуже погані після злив, які пройшли на прошлій неділі. Підїзд тільки з повним приводом і то не всюди. Рибалка супер.
 
В  Камянець-Подільському районі немає проблем з підїздами до р. Дністер.
 
Вчора повернулися з Ушиці. Погода давала життя. Два рази за тиждень попали в епіцентр грози. Лило пів доби. Але, рибалка вдалася. Брав окунь, щука, судак. Як бонус - коропець на 3 кг ( взяв на силікон) і сом на 21 кг ( вподобав мепсовську вертушку другого номера). Попід обидва береги повно сіток. Браконьєри не ховаються, ставлять сітки в білий день. Минулий рік їх стільки не бачили. Видно, чим краще працює рибоохоронна система тим більше сіток ставлять))
 
Ми також були в ті числа на Старій Ушиці. Де саме бачили, сітки? Ми пропливали по всій р. Ушиці до Кормані, по дорозі не зустріли жодної.
 
В одному з заливів один день зловили на гарячому брака (не промисловика) який перегородив залив, але згодився витягнути сітку, випустити рибу і сам цю ж сітку порізав, взамін получив гарантіі, що не попаде в ютуб, при умові що більше не буде займатися таким. Скоро будемо знову там, подивимося на ситуацію.
По дорогам, дійсно жесть, десь 4 тижні тому сильна злива порозмивала майже всі дороги, то ж спуск на деяких з них навіть не можливий на повному приводі.
Що до рибалки, лящ клює періодично взалежності від настрою, з берега в більшості невеликий до 500 грамм, з лодки попадалися екземпляри більше 1 кг. По судаку якось не склалося, інший хижак регулярно прокльовувався.
 
Цитата
В одному з заливів один день зловили на гарячому брака

На відкриття не бачив ні одної сітки. Радувався, потім через 2 тижні ситуація змінилась, вони з"явились, щей масово.
Спробував написати в телеграм, на номер рибпатруля, кинув скрін де стоять сітки.
Відповіли, через тиждень,  нажаль на той момент мене вже  не було в країні, а сітки навіть хз яка їх доля.
Може вони не моніторять всі месенджери, та краще було набрати на телефон, но на той час в мене не було часу цим займатись, а скрін з розташуванням сіток по максимуму передає інформацію.
Ось він доречі https://prnt.sc/jxhnup
 
Вище по течії від "плавучого будинку", район спуску з с. Вахнівці - як правий, так і лівий берег весь заставлений сітками.
 
Мне одно интересно - на кой здесь писать что где то где я был, сетей немерено? Неужели не проще прямо оттуда набрать номер горячей линии Рыбпатруля, и сообщить? И потом по факту отписаться о результате.
 
Мені теж одне цікаво - чому після того, як різні люди у соцмережах пишуть, що десь там були, і там "нємєрєно сєтєй", я не бачив жодного повідомлення, що люди десь там були, і бачили ну не "нємєрєно", але хоча б 1 рибпатруль? Я від Дністра проживаю не на стільки близько, щоб часто там бувати, тому володію інформацією про Дністер із ЗМІ або соцмереж. З чого роблю висновок - сіток куча, а патруль бачу лише по ТВ в якихось передачах, як вони ловлять браконьєрів або нищать сітки, що мимоволі наштовхує на думку, що якби не передача, то цього б вони не робили.

Відразу може бути до мене претензія чи питання - а чому ж я не піду у рибпатруль і не спробую щось змінити? - відповідаю. У хмельницький рибохоронний патруль дійсно оголошено конкурс, але після того, як я отримав інформацію про ставку 4500 грн. (нарахованих, тобто ще мінус податки), я перехотів. Сумніваюсь, що хтось за такі гроші буде сумлінно працювати, а ті хто вже працюють - "чесно" працюють. І друге - сумніваюсь, що якщо структура дає таку мізерну ЗП, то вона хоча б щось дає, як ресурс, яким можна виконувати свої обов'язки.

Але то виключно моя суб'єктивна думка, як незалежної особи.
 
Як говорив Петро 1:"Сия мразь, сама себя прокормит".
А timoxе.cv - кинь в лічку свій номер мобілки, буду в тих краях наберу. Приїдете (хоча не впевнений) разом з тим призрачним патрулем, носом ткну в сітки. На днях приїхали колеги, були на тому ж місці на Ушиці, сітки як сояли, так і стоять. Браконьєри навіть не ховаються, в білій день "рибачать".
 
Цитата
Як говорив Петро 1:"Сия мразь, сама себя прокормит".
А timoxе.cv - кинь в лічку свій номер мобілки, буду в тих краях наберу. Приїдете (хоча не впевнений) разом з тим призрачним патрулем, носом ткну в сітки. На днях приїхали колеги, були на тому ж місці на Ушиці, сітки як сояли, так і стоять. Браконьєри навіть не ховаються, в білій день "рибачать".

    Блін, та чому це ми повинні когось набирати, інформувати, свідчити і таке інше. Патруль, тому і називається патруль, що повинен патрулювати. Не таке вже велике то дністровське водосховище, що би люди які поставлені його охороняти не могли зьявлятися в різних місцях і хоч когось брати за жопу. Інакше на який хрен вони взагалі потрібні. Чому коли всі бачать ті сітки, а той хто має їх бачити не бачить? Люди які займаються тим промислом живуть в тих самих селах, серед тих же людей. Всі їх знають. Покажіть тих кого вже покарали, як покарали. Зробіть розголос хоча б у місцевій прессі, з  фактами, фотографіями.  А то колотять воду в ступі і на тому все закінчується.
 
Цитата
Як говорив Петро 1:"Сия мразь, сама себя прокормит".
А timoxе.cv - кинь в лічку свій номер мобілки, буду в тих краях наберу. Приїдете (хоча не впевнений) разом з тим призрачним патрулем, носом ткну в сітки. На днях приїхали колеги, були на тому ж місці на Ушиці, сітки як сояли, так і стоять. Браконьєри навіть не ховаються, в білій день "рибачать".
Я не инспектор патруля, и мне зарплату не платят за выезды, и откатов я не получаю, посему звонить мне абсолютно без нужды! Есть люди, на зарплате, и на деле это совсем не 4500 грязных! Официальная з/п выходит реально выше. Есть номер горячей линии РОПа, есть всем известный номер 102, вот туда и звоните! А писать на форумах об этом, дело последнее...
 
Цитата
Блін, та чому це ми повинні когось набирати, інформувати, свідчити і таке інше. Патруль, тому і називається патруль, що повинен патрулювати. Не таке вже велике то дністровське водосховище, що би люди які поставлені його охороняти не могли зьявлятися в різних місцях і хоч когось брати за жопу. Інакше на який хрен вони взагалі потрібні. Чому коли всі бачать ті сітки, а той хто має їх бачити не бачить? Люди які займаються тим промислом живуть в тих самих селах, серед тих же людей. Всі їх знають. Покажіть тих кого вже покарали, як покарали. Зробіть розголос хоча б у місцевій прессі, з  фактами, фотографіями.  А то колотять воду в ступі і на тому все закінчується.
Такое впечатление, что вас кроме информации которая пишется на этом форуме, ничего больше в этой жизни не интересует...
Должны патрулировать, должны находить, должны наказывать. Может быть и должны, или даже обязаны, но это не отменяет того, что если человек видит нарушение/преступление, он не должен оповестить соответствующие органы контроля и порядка!
Представьте себе ситуацию - вы идёте по темному переулку, к вам подходят пяток раздолбаев, и начинает стучать по всем внутренним органам чем попало, а люди из окон смотрят и говорят - так есть же патрульная полиция, она должна всё везде патрулировать, сколько тех улиц и переулков в нашем городе! А потом зайдут на какой то тематический форум и напишут - у нас тут на улице какого то оленя забили и обобрали, а полиции там в тот момент не было! Они не работают вообще!
Вот весь смысл ваших постов...
 
Тімоха, скоро буде інфа і відео, як ми дзвонили на гарячу лінії в Київ і на тому кінці представ собі, нас послали на 3 букви і відправили в АТО. Тепер хочеться взяти ще інтервью в того хто послав в Києві і тоді все вийде целіком. До слова, рибінспекція Чернівецької області була ввічливою, але передзвонила нам після Києва через 40 хвилин. Тому ситуація повторюється кожного року, а ВІЗ і далі там де був.
 
Насчёт Киева, таки нужно находить и наказывать того, кто позволяет себе на госслужбе так отвечать!
А в остальном - борітесь, та поборіте!!!
Так великим человеком сказано?
Если есть что предъявлять, предъявляете! По крайней это попытки что то изменить в реальности, а не пустая писанина на форуме.
 
Початок.
https://www.youtube.com/watch?v=HnHezMksTDM
Кожний зробить свої висновки.
 
Цитата
Початок.
https://www.youtube.com/watch?v=HnHezMksTDM
Кожний зробить свої висновки.

Позвонил чисто нагрузить и показать какой крутой. А в полицию слабо с угрозами позвонить и снять? :ca:
 
Поджскажите, вода мутная еще после дождей? И как уровень?
 
Автор видео не прав, он специально провоцировал инспектора горячей линии и хотел этим видео показать свою крутость, только до крутого он , мягко говоря, не дотягивает :ds:.
 
Цитата
Автор видео не прав, он специально провоцировал инспектора горячей линии и хотел этим видео показать свою крутость, только до крутого он , мягко говоря, не дотягивает :ds:.

Абсолютно згоден!
Погляд,так би мовити-зовсім зі сторони.
Пи.Си.Вибачаюсь,шо вліз,але...
 
Цитата
и хотел этим видео показать свою крутость, только до крутого он , мягко говоря, не дотягивает .
Понты!Не нарывался на "правильного" брака,это те ,что с стволами,Но все равно респект,пока некоторые только на словах,человек пытается на деле.
Совет:меньше текста!будет больше толку!И не нарывайся,одно дело  щимить батю с сыном с китайками,другое так же себя вести с электриками ночью!Одним словом:УДАЧИ!
 
Цитата

Совет:меньше текста!будет больше толку!!

Макс,вибач,але...
"Я приіду в Киів і всім вам там"...
Коли розмова йде по суті-" одобрямс",коли-"піз..шь і провокація"-про шо розмова взагалі???
ІМХО...
 
Цитата
Поджскажите, вода мутная еще после дождей? И как уровень?

Вода чиста, але під самими кущами, не до всіх місць дійдеш. Рівень минулорічної весни
 
Рівень станом на 12.07.2018р. становить 119.09 мБс. І це є дуже добре! Нормальна відмітка 121 мБс. У зв'язку з тим що 2016-2017 роки виявились критично маловодними берега водосховища позаростали чагарником. В цьому також є свій +. В період проходження нересту природнім чином збільшилися площі нерестовищ...;) Тому їдучи на рибалку беріть сокиру з собою!))))
 
Цитата
Понты!Не нарывался на "правильного" брака,это те ,что с стволами,Но все равно респект,пока некоторые только на словах,человек пытается на деле.
Совет:меньше текста!будет больше толку!И не нарывайся,одно дело  щимить батю с сыном с китайками,другое так же себя вести с электриками ночью!Одним словом:УДАЧИ!

Ребята "лодочники" - есть возможность всегда иметь при себе острый нож, и РЕЖЬТЕ - РЕЖЬТЕ вы эти сетки - БЕЛЫМ днем никто ничего не сделает. Браки в основном ночью или на рассвете появляются. и еще одно - в ХМЕЛЬНИЦКУЮ РЫБИНСПЕКЦИЮ - идет набор ДОБРОВОЛЬЦЕВ. время покажет - как все здесь обернется????
 
Цитата
Ребята "лодочники" - есть возможность всегда иметь при себе острый нож, и РЕЖЬТЕ - РЕЖЬТЕ вы эти сетки - БЕЛЫМ днем никто ничего не сделает. Браки в основном ночью или на рассвете появляются. и еще одно - в ХМЕЛЬНИЦКУЮ РЫБИНСПЕКЦИЮ - идет набор ДОБРОВОЛЬЦЕВ. время покажет - как все здесь обернется????

Ага, портіть чуже майно хай на вас пишуть заяви і подають в міліцію)
А по факту аж бігом  в день бикують в відкриту, я біля бази ніколи браків не агрю, якшо далі відійшов, то знімаю і швиденько уйо, з надією що мене на якісь 50кі ніхто доганяти не буде.
А набор, начебто вже пройшов конкурс, але хз де почитати за результати.
 
Цитата
Ага, портіть чуже майно хай на вас пишуть заяви і подають в міліцію)
А по факту аж бігом  в день бикують в відкриту, я біля бази ніколи браків не агрю, якшо далі відійшов, то знімаю і швиденько уйо, з надією що мене на якісь 50кі ніхто доганяти не буде.
А набор, начебто вже пройшов конкурс, але хз де почитати за результати.

я на своей шкуре испытал)))
за чужие сетки,можно отхватить п....лей,и быть с испорченным настроением.
В рыбинспекторов ни грамма не верю,продажные шкуры крышующие браков.
На форуме тут,часто вижу героев режущих сети.Я не ссыкун,но трезво мыслю: поехал я на рыбалку,с женой,с другом,сам..,за 200-300 км.,в чужие края,там бракоши,алкаши и отморозки,у себя дома,платят мзду,ловят.... ,и тут я со своей справедливостью  ,порезал сетки,был замечен,получил пи....лей,пробили четыре колеса,утопили телефон,обратился в полицию,приехали кореша бракошей,опять получил......
как то так,еду домой,попал на бабки,попал на снасти,побита морда,"шикарное настроение"  - и нах нужна мне была та сетка ))))))
 
Цитата
я на своей шкуре испытал)))
за чужие сетки,можно отхватить п....лей,и быть с испорченным настроением.
В рыбинспекторов ни грамма не верю,продажные шкуры крышующие браков.
На форуме тут,часто вижу героев режущих сети.Я не ссыкун,но трезво мыслю: поехал я на рыбалку,с женой,с другом,сам..,за 200-300 км.,в чужие края,там бракоши,алкаши и отморозки,у себя дома,платят мзду,ловят.... ,и тут я со своей справедливостью  ,порезал сетки,был замечен,получил пи....лей,пробили четыре колеса,утопили телефон,обратился в полицию,приехали кореша бракошей,опять получил......
как то так,еду домой,попал на бабки,попал на снасти,побита морда,"шикарное настроение"  - и нах нужна мне была та сетка ))))))

Висновок який? Правильно. Кожний має займатися своєю роботою. І максимум в такій ситуації подзвонити на поліцію, або рибпатруль, і то краще якщо ти там ловити, щоб ніхто не знав, що дзвониш саме ти.
 
Цитата
Висновок який? Правильно. Кожний має займатися своєю роботою. І максимум в такій ситуації подзвонити на поліцію, або рибпатруль, і то краще якщо ти там ловити, щоб ніхто не знав, що дзвониш саме ти.
уже не раз рассказывал: Позвонили)),дали координаты,приехала подмога бракошам))
 
Цитата
то краще якщо ти там ловити, щоб ніхто не знав, що дзвониш саме ти.

Вони просять щоб Ви назвалися, залишили їм свій номер телефона, і патруль по приїзду Вам зателефонує ))
 
Цитата
Вони просять щоб Ви назвалися, залишили їм свій номер телефона, і патруль по приїзду Вам зателефонує ))

значить взагалі краще не дзвонити, для здоров'я і резину нову на колеса шукати не треба
 
Як на мене так гарячу лінію в Києві потрібно розігнати, сидят ідіоти які нічого не роблять і не бажають зробити. Номер він там може дати, то нах... він там нужен опублікуйте номера всіх областей і все. Спіймав чоловіка який виловлював лодошичного карпика, тримаючи його телефонував на гарячу лінію то мене минут 5 розпитували хто я, звідки, як мене звати і...... а потім скзали мов все законно і чому я пристав до чоловіка, прийшлось просто послати його.
 
Відпочивав тиждень у Пижівці. Сіток не бачив, браків теж. Клював невеликий підлящ і гарний рибец, все на чесночний кук, на хробак задрачував бичок.
 
три дня бакота колодіевка теремки карп клюе як дурний  на горох  підходить  під самий берег.  глибина півтора метри .окуня також тьма але дрібний. сіток не бачив. що цікаво що вночі брав частіше але дрібний. вдень рідше але крокодил
 
Цитата
три дня бакота колодіевка теремки карп клюе як дурний  на горох  підходить  під самий берег.  глибина півтора метри .окуня також тьма але дрібний. сіток не бачив. що цікаво що вночі брав частіше але дрібний. вдень рідше але крокодил

Водой "играют"?? скидываю и поднимают в течении суток на 15-20 см.- есть такое???
 
Цитата
Водой "играют"?? скидываю и поднимают в течении суток на 15-20 см.- есть такое???

постійно. І саме в ці скиди і клює, особливо не при підйомі, а при попуску
 
Цитата
Початок.
https://www.youtube.com/watch?v=HnHezMksTDM
Кожний зробить свої висновки.


По моему уже сделали - тут если сказал А, то надо говорить и Б , иначе вся крутизна накроется задницей :ds: нельзя быть немножко беременной :bj: :

https://www.facebook.com/384414778659604/photos/a.448512745583140/567999996967747/?type=3&theater&ifg=1
 
Цитата
По моему уже сделали - тут если сказал А, то надо говорить и Б , иначе вся крутизна накроется задницей :ds: нельзя быть немножко беременной :bj: :

https://www.facebook.com/384414778659604/photos/a.448512745583140/567999996967747/?type=3&theater&ifg=1

Відео вчиненого супротиву в студію. Оце поворот!!!
2 садки - це звичайно перебор
 
Цитата
Відео вчиненого супротиву в студію. Оце поворот!!!
2 садки - це звичайно перебор

https://drive.google.com/file/d/1o_Qm1xOlwd_iXsrqXmbSXxzuAEuJTXlB/view
 
Терпіння панове, терпіння, і скоро все буде показано, думаю всі будуть шоковані, рахуванням гачків, яких було по 4 на брата, та міфічна поліція і такий самий протокол, ті самі садки і маломірка. Доречі, відео оперативне і його не мали права опубліковувати, але то вже не має ніякого значення. Поки є матеріалу на 3 години.
 
Цитата
Терпіння панове, терпіння, і скоро все буде показано, думаю всі будуть шоковані, рахуванням гачків, яких було по 4 на брата, та міфічна поліція і такий самий протокол, ті самі садки і маломірка. Доречі, відео оперативне і його не мали права опубліковувати, але то вже не має ніякого значення. Поки є матеріалу на 3 години.

та ми вже й так шоковані. Якщо вже попалися, то сидіть тихо і не совгайте ногами
 
Цитата
та ми вже й так шоковані. Якщо вже попалися, то сидіть тихо і не совгайте ногами
:bf: многим еще с первого видоса Царика стало все понятно...
 
Царик - клоун!!!
 
Пан Царик скрізь тупих бачить. То певно і я тупий, бо не знаю, що риба може з 35 до 10 см. зсохнутись. І всі кругом тупі. Крім нього, звісно. Однак для підвищення його ерудиції підкажу, з 10 до 35 може міняти розмір лише одна річ, це як уролог я напевно знаю. Але цю річ треба мати, тоді можна і мужиком назватись, і вести себе відповідно.
 
Бикує Царик(мав надію що він адекватний
 
https://www.youtube.com/watch?v=cMiVnJfxY68
 
Підкадіть будь ласка, який рівень води на дністровському водосхо
вищі у порівнянні із серпнем місяцем? Дякую
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!