Страницы: 1
Полезные советы
 
привет всем,
решил создать тему с обсуждением снастей : кто на что  и почему...
чтобы не засорять тему "купли-продажи"

to ANDRE777
Андрюха, расскажи про воблеры, как они себя ведут, приблизительные цены и конечно же какие цвета порекомендуешь.

лично я предпочитаю ловить на Blue FOX, хотя у нас в городе выбор весьма ограничен. На этот сезон думаю весьма значительно пополнить арсенал именно этих блёсен и так же мепсиков хочу разных набрать.
 
Цитата

to ANDRE777
Андрюха, расскажи про воблеры, как они себя ведут, приблизительные цены и конечно же какие цвета порекомендуешь.
ну что я могу сказать, я не профи, сам только в этом году толково джиг розловил, до этого только днестр! С вобов толку советы давать не стану, просто хочу себе взять модельки под голавля, те что присмотрел и понравились ищу! Каждый воб под определенное место нужно выбирать и под определённую рыбу! Думаю про воблеры stempel роскажет поболее, я как знаю у него их мнооооого=)
В выборе ищу то что мне нравится, то что посоветуют коллеги по болезни, под названием рыбалка, да и инет почитать стоит!
Блу фокс хорошая вещь, мепсы тоже хороши, но я что то вертухи не покупаю...правда был один конек мюрановский, но утонул...)) Колебалками не ловил(
Кстати взял себе 44 зурики, думал 33 брать, но bass__ переубедил, еще почитав нет взял через месяц 44...
 
Можно устроить хит уловистых приманок!
Для меня это
Воб №1-карась Jaxon (ловил судака, щуку, окуня)
Вертухи: мюран, мепс (черная+салатовые точки)
Силикон различнейший))
 
Блюфокс я тоже поважаю!В мене є ветеран №2 яскраво жовта їй вже років з п"ять,але майже завжди виручає по щуці.По окуню цей сезон фаворитом була вертуха мепс Агліа №1 срібляста.Також гарно показав себе слайдерок від салмо,тай джексонський карась також ловив!Але в кожного свій смак.
 
Хітового параду зі снастей робити не буду, так як місця ловлі в мене дуже різнопланові, і відповідно арсенал "кльових приманок" на різні водойми різний... Але є одне відкриттям сезону для мене - це проста біла аглія 2-го номеру, яка засунула далеко в :ch:  всі мої хітові і не хітові приманки... Але це стосується тільки малих та середніх річок. Витягувала мене навіть на казалось би мертвій річці.... Вважаю, що її має мати кожен собі на озброєння, не раз може допомогти піти від нуля))):bz:
 
Цитата
... це проста біла аглія 2-го номеру, яка засунула далеко в :ch:  всі мої хітові і не хітові приманки... ... Вважаю, що її має мати кожен собі на озброєння, не раз може допомогти піти від нуля))):bz:

фото в студию !!!!
 
MyxaMED - http://www.naribalku.com.ua/product_info.php?cPath=44_98_167_168&products_id=733
 
Цитата
відкриттям сезону для мене - це проста біла аглія 2-го номеру, .... Вважаю, що її має мати кожен собі на озброєння, не раз може допомогти піти від нуля))):bz:

В мене є подібна дамовська ефзет, купував років 6-8 назад. До чого живуча і робоча...дурдом. Була погнута сама оська (щука вдарила) ледве виправив щоб грала. А в принципі блю фох і мепс правильні вертухи: працюють від малої швидкості до дуже швидкої, нормально летять і головне ловлять. А ще їх просто приємно вести...Де весна????:bi::bi:
 
Цитата
Хітового параду зі снастей робити не буду, так як місця ловлі в мене дуже різнопланові, і відповідно арсенал "кльових приманок" на різні водойми різний... Але є одне відкриттям сезону для мене - це проста біла аглія 2-го номеру, яка засунула далеко в :ch:  всі мої хітові і не хітові приманки... Але це стосується тільки малих та середніх річок. Витягувала мене навіть на казалось би мертвій річці.... Вважаю, що її має мати кожен собі на озброєння, не раз може допомогти піти від нуля))):bz:

Саня а як же - Рапала міноу спун ???:eek:
 
А у меня по щуке все приманки переловил мутно-кислотный силикон.Это ярко зелёный силикон,а нижнюю часть разукрасил маркером.
 
Цитата
фото в студию !!!!

Цитата
MyxaMED - http://www.naribalku.com.ua/product_info.php?cPath=44_98_167_168&products_id=733
Так точно вона сама - дешево, якісно і сердито!!

Цитата
В мене є подібна дамовська ефзет, купував років 6-8 назад. До чого живуча і робоча...дурдом. Була погнута сама оська (щука вдарила) ледве виправив щоб грала. А в принципі блю фох і мепс правильні вертухи: працюють від малої швидкості до дуже швидкої, нормально летять і головне ловлять. А ще їх просто приємно вести...Де весна????:bi::bi:
Форма "аглія" на відміну від настільки популярних "комети" та "лонга" по мепсовскій класифікації має найменший коефіцієнт співвідношення довжини її пелюстка до ширини. Відповідно і опір в воді більший, ось чому її можна проводити дуже повільно... Мені вдавалось нею ловити навіть у дуже заросших місцях, деякі рибаки запитували як це можливо, коли це бачили.. Повірте - можливо))):bt: До того ж тримає струю нормально, але не дуже швидку- виносить))

Цитата
Саня а як же - Рапала міноу спун ???:eek:

Бодя аглія ж кажу для малих рік... Ну а мінноу спун то інша річ, це все рівно як фільми для дорослих))):drill2::schuka::biggrin::biggrin::biggrin:
 
Цитата
... Ну а мінноу спун то інша річ, це все рівно як фільми для дорослих))):drill2::schuka::biggrin::biggrin::biggrin:

Саня, знову Rapala Minnow Spoon пропаде з вітрин магазинів! Тобі потрібно щоб фірма Rapala платила за рекламу!!!
PS. :cd:В заросших водоймах №1:bd:
 
Добрый день!
Хотел бы выложить то , что по моему , скромному мнению работает , по Хмельницким водоёмам:
Щука: Джиг , вертушки : Mepps aglia 2-3-4(белая и латунь) , mepps aglia long 2-3-4  (белая и латунь)
Mepps black fury 2-3 (черно-кислотная):ay: , Daiwa silver creek  
колебало : mepps cyclope , little cleo .
Вобы: Jaxon karas , Rapala glass shad rap , Yo Zuri L-minnow 44, 66 . Rapala x-rap , Yo Zuri Hardcore .

Честно говоря  , всё зависит от того где ловишь , когда ловишь , при какой погоде ловишь....
Спинер-бейт выстреливает регулярно летом в траве , проверено не однократно.....
Одно могу сказать , что "фирма":mesto_1: работает , однозначно лучше , чем "чайна" ....ИМХО
 
Цитата
Саня, знову Rapala Minnow Spoon пропаде з вітрин магазинів! Тобі потрібно щоб фірма Rapala платила за рекламу!!!
PS. :cd:В заросших водоймах №1:bd:

Есть , копия от Jaxon .  Пока молчит:bh:
 
Хотел спросить как наш рыб , настроен на поперы ? Может кто ловил?
 
Цитата
Хотел спросить как наш рыб , настроен на поперы ? Может кто ловил?
На каждой рыбалке пробую поперы,пока поклёвок небыло.Может наша рыба на поверхность боиться подниматься.
 
Цитата
На каждой рыбалке пробую поперы,пока поклёвок небыло.Может наша рыба на поверхность боиться подниматься.

На Рудні пробував попер і бачу що за ним йде окунь але не б"є, зробивши декілька проводок згадав, що читав про подібне, і спрбував, як писали, поставити 0 блесну, хоча до цього він на неї не реагував. Не скажу що був бєшєний кльов, але декілька штук взяв. Знайомі на озерах з ліліями в кінці серпня на попер ловлять нормальну щуку. Важливо робити правильні ривки з "хльопками":ag:
 
Цитата
На Рудні пробував попер і бачу що за ним йде окунь але не б"є, зробивши декілька проводок згадав, що читав про подібне, і спрбував, як писали, поставити 0 блесну, хоча до цього він на неї не реагував. Не скажу що був бєшєний кльов, але декілька штук взяв. Знайомі на озерах з ліліями в кінці серпня на попер ловлять нормальну щуку. Важливо робити правильні ривки з "хльопками":ag:
Тоже в рудне ловил окуней на маленькую вертушку.Словил штук 5 и поставил попер-ноль.Поменял опять на вертуху и клёв возобновился.Скорее всего надо тренероваться с правильной игрой попера.И на рыбалку выйти с одними поперами.
Хотя я один раз ездил в Рудню специально только с воблерами и полный ноль.У товарища в конце рыбалки взял силикон-результат три щуки.
За два года на воблеры не словил ниодной щучки.Надеюсь в этом году повезёт,дабы полностью неразувериться в этой приманке.
 
Цитата

За два года на воблеры не словил ниодной щучки.Надеюсь в этом году повезёт,дабы полностью неразувериться в этой приманке.

В мене були і сальмовські воблери і рапала, але перший розловлений воблер (щука)  камацу (копія йозуріка), з того часу в них повірив. Треба ловити і все получиться НХНЧ:ag:
 
Цитата
На каждой рыбалке пробую поперы,пока поклёвок небыло.Может наша рыба на поверхность боиться подниматься.

Серёга, если б сам не ловил на попер тоже бы сильно сомневался, но скажу что на него клюёт!
у тебя в арсенале есть красный попер( в прошлом году в "Рыбалке" они были по 10 грн) я купил ещё и зелёный, а кум "Vityok" на каматсу очень неплохо ловил, у меня есть фото его уловов ТОЛЬКО на попер. правда щука травянка, но не за горами и более весомые трофеи ))))
 
лет пять назад поперы только начали появляться, я себе прикупил один Сальмовский, название уже и не вспомню, долго не мог его разловить даже уже было перестал верить что на него можно что то поймать, как в один жаркий летний день мой "неробочий" попер ярко с верху атаковала  щука килограмма под два - и сожрала его так как я снял поводок (ту поклевку я помню до мелочей до сих пор)
в этом году пробывал разловить попер от Серебренного ручья - пока результат нулевой, но думаю летом ситуация изменится
 
Цитата
Серёга, если б сам не ловил на попер тоже бы сильно сомневался, но скажу что на него клюёт!
у тебя в арсенале есть красный попер( в прошлом году в "Рыбалке" они были по 10 грн) я купил ещё и зелёный, а кум "Vityok" на каматсу очень неплохо ловил, у меня есть фото его уловов ТОЛЬКО на попер. правда щука травянка, но не за горами и более весомые трофеи ))))
Так у меня в арсенале только два красных и есть.
Один Мистраль а второй от неизвестного китайского производителя за 25 гр.
Осенью в иванковцах попал на такой окунёвый котёл,вода бурлила,но поперы молчали.
Силикон,при падении в толпу окуня дал результат.А только немного утонул,всё перезаброс.Словил штук десять от 200 до 400 гр.А попер даже не ткнули,наоборот шарахались от его чпоков.
 
Коллеги, проверьте леску и особенно узлы покупных жерлиц! Лучше всего перевяжите их узлом Trilene Knot  (Half Blood). Сам вяжусь им, считаю его очень практичным!:ay:
 
Цитата
Хотел спросить как наш рыб , настроен на поперы ? Может кто ловил?

Этой осенью в Иванковцах очень даже "рулило" на попер , но надо учиться и ещё раз учиться ими пользоваться ...
 
Цитата
Коллеги, проверьте леску и особенно узлы покупных жерлиц! Лучше всего перевяжите их узлом Trilene Knot  (Half Blood). Сам вяжусь им, считаю его очень практичным!:ay:

Петрович (сорри за флуд) , но я таким узлом :dd:корову к дереву (помогал Бате своему) привязал - от он меня потом "благодарил" !!!:dl:   :bv::bv::bv:   Не, узел - классный , точно !!!:bf::bu:
 
В арсенале спиннингиста поппер должен быть однозначно… бывает так, что только поппер дает уход от ноля, да и не только уход а и хороший улов!
  Правда, приманка эта в основном рассчитана на лето.
Весьма уловист на больших водоемах, где окунь собирается в котлы.
И на заросших участках, в траве, между кувшинками.  
 А на чистой воде, малых водоемов, по крайней мере, сколько я не бросал  100% рабочие поппера  ноль!
Так что есль ездите на Днестр или за щучкой на заросшие стави, то неразловленным  он точно не останется.
 А работают Дайва зеро, и зурик 3Д, есть у меня и дешовые, но как-то не то, хотя и булькают! ( не спорю что есть и куча других хорошо работающих, но пишу по своему опиту так шо...)  

  РS. Видел как какойто дядка с успехом ловил да болванку в виде попера)))
 
Цитата
Этой осенью в Иванковцах очень даже "рулило" на попер , но надо учиться и ещё раз учиться ими пользоваться ...

блин я мне в этом году там вообще не перло, с воспоминаний только ночью украденный карпом спиннинг:cf:

а вот позапрошлый нормальок :ay:
 
Цитата
блин я мне в этом году там вообще не перло, с воспоминаний только ночью украденный карпом спиннинг:cf:

а вот позапрошлый нормальок :ay:
Я в этом году в Иванковцах тоже щук не ловил.Хотя был около 8 раз.Один раз попал на окуня.Да и пьяный охраник достал.По пару раз приходит обилечивать.Я удивляюсь как он вобще ходит.Пацаны на пятёрке,те нормальные.И подскажет где ловить и когда ловилось.А толку если щука неберёт там.Да и покидать там негде.Разве,что на поперы.Хозяева могли бы и дно почистить.ИМХО.:au:
И ещё там я потерял приманок больше,чем за всю свою рыбацкую историю на всех водоёмах.
Для меня Ю.Б. рулит.
 
пьяный охранник это не всегда плохо, иной раз я ему и не платил:ce:

а зацепы там глухие напрочь, если зацепил - ппц:ac:
там хозяева когда ставок спустят откроют рыболовный магазин:ag:
 
Лично у меня в етом году (да и в том тоже), наилучшые результат показали виброхвосты "Relax"...ярко зелёного цвета с красной головкой и чёрной спинкой. Ну ещё неплохо работали белые вертушки, но ето более по окуню!) А вообще раз на раз не приходитса, все ето знают но всёравно у каждого есть свои любимые приманки))) Всем удачи!))
 
Цитата
.... Всем удачи!))

от ты .... РЕДИСКА....
сейчас тебя вообще заплюют за такие слова :dd:
 
Цитата
Лично у меня в етом году (да и в том тоже), наилучшые результат показали виброхвосты "Relax"...ярко зелёного цвета с красной головкой и чёрной спинкой. Ну ещё неплохо работали белые вертушки, но ето более по окуню!) А вообще раз на раз не приходитса, все ето знают но всёравно у каждого есть свои любимые приманки))) Всем удачи!))

Цитата
от ты .... РЕДИСКА....
сейчас тебя вообще заплюют за такие слова :dd:
Да уж це мяко кажучи не по рибальськи..:cr: Я взагалі в шоці шось Легрін зі Стецюком мовчать, а я точно знаю шо вони в курсі шо таке УДАЧА на рибалці!!!
 
Цитата
))) Всем удачи!))

Семен Семеныч!!!:ag:Ну как дети малые!:zontik::dr:
 
Цитата
... Всем удачи!))

Цитата
Да уж це мяко кажучи не по рибальськи..:cr: Я взагалі в шоці шось Легрін зі Стецюком мовчать, а я точно знаю шо вони в курсі шо таке УДАЧА на рибалці!!!

Я мовчу??? Да я тільки шо до компа сів. Це хто ж тобі так насолив що зразу удачі!!! Я би таких бажаючих в котєлок , А то навчились клацати на клаві ...
Бажають Ні хвоста ні чешуї, запамятайте!!! А то на рибалці замість ловлі будети
 
Цитата
Всем удачи!))
Ти гляди на водоймі таке комусь не скажи, а то як в тому анікдоті буде, самого великого леща зловиш ти:ag:
 
Цитата
На каждой рыбалке пробую поперы,пока поклёвок небыло.Может наша рыба на поверхность боиться подниматься.

Регулярно (в сезон втечении 2лет) пробую ловить на попер StrikePro желто-зелёного цвета - 0
 
Купил воблер Jackson Athlet ( японец , не Jaxon ) есть у кого , опыт по данной приманке?
 
Цитата
Купил воблер Jackson Athlet ( японец , не Jaxon ) есть у кого , опыт по данной приманке?

Есть фота?
 
Саня (Bass__) спасибо за потраченое на меня время и советы...
теперь у меня есть MSpoon в цвете FT :br:
 
Цитата
Саня (Bass__) спасибо за потраченое на меня время и советы...
теперь у меня есть MSpoon в цвете FT :br:
я такой же под НГ обзавелся на перед=)) бум пробовать!
 
Цитата
Саня (Bass__) спасибо за потраченое на меня время и советы...
теперь у меня есть MSpoon в цвете FT :br:
Да не за что Сань, пускай служит верой:drill2:!!! У меня тоже голавлиная коробочка пополняется и  сегодня обновился сием чудом от R2S Kranky S43. Завтра ещё обещал порадовать меня Андрей СОМ и Бодя shbv, так что день обещает быть результативным))))....
 
Цитата
Да не за что Сань, пускай служит верой:drill2:!!! У меня тоже голавлиная коробочка пополняется и  сегодня обновился сием чудом от R2S Kranky S43. Завтра ещё обещал порадовать меня Андрей СОМ и Бодя shbv, так что день обещает быть результативным))))....
Рік назад вирішив, що приманок вже досить:bz:, а то рюкзак від коробок рветься, але ловлю собе на тому що все рівно все рухається, розвивається і важко встояти перед чимось новим:be:. А тут знову гонка "вооруженія":motor:...
P.S. Сань, де брав Kranky?:bt:
 
Цитата
......P.S. Сань, де брав Kranky?:bt:
В штормі в павільйоні останнього забрав, колір як раз той що потрібно..... Але основна ставка на атаки лобатого не при проводці цього воба (гра трохи заслабка для течії), а на падінні та при сплаві по дузі... Побачимо, що він розкаже))):dm:
 
Цитата
Да не за что Сань, пускай служит верой:drill2:!!! У меня тоже голавлиная коробочка пополняется и  сегодня обновился сием чудом от R2S Kranky S43. Завтра ещё обещал порадовать меня Андрей СОМ и Бодя shbv, так что день обещает быть результативным))))....

bass   смогу порадовать тебя только завтра(с перевозчиком проблемы), а в каком цвете взял Kranky S?
 
Цитата
bass   смогу порадовать тебя только завтра(с перевозчиком проблемы), а в каком цвете взял Kranky S?
Коричневый, на фото справа...
 
Я вообщето удачи желал не в рыбалке, а в жызни!!! А нащёт рыбалки, так "Не хвоста, не чешуи вам"  товарищи рыбаки!))
 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАІНИ
Наказ №11 від 22 березня 2010 року                              м. Хмельницький
«Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2010 році»
Відповідно до вимог Правил промислового рибальства. Правил любительського і спортивного рибальства встановити весняно-літню заборону на вилов водних живих ресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Хмельницькому територіальному відділу Верхнє-Дністровського державного басейнового управління у такі строки:

• У річках та їх притоках – з 01 квітня по 20 травня 2010р. (включно);
• У водосховищах, озерах, ставках та річках, що впадають в Дністровське водосховище – з 01 квітня по 09 червня 2010р. (включно);
• У Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня 2010р. (включно);
• У водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня 2010р. (включно);
• Заборонити вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах – з 20 квітня по 29 червня 2010р. (включно);

Перелік ділянок водойм Хмельницької області де спортивно-любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2010 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом

Дністровське водосховище:
1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському     водосховищу;
2. Від с. Панівці до с. Устя;
3. Від режимної охоронної зони залізничного мосту вверх і вниз 3 км;
4. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
5. В межах с. Рогізна;
6. Гораївський водозабір – в межах с. Гораївка
7. Дністровське водосховище в районі с. Стара Ушиця від спортивної бази до с. Кривчани;
8. Від с Пижівка до с. Лоївці;
9. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибитинці р. Данилівна;
10. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км;
11. База відпочинку с. Рудківці по течії 2 км;

Мислятинське водосховище
     Від с. Мислятин до с. Дібровка

р. Бужок
   500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної          споруди ставка «Анаставці верхні»

Водойми та їх ділянки надані для любительського та спортивного рибальства в нерестовий період УТМР
1. Хмельницький район – водойма «Дубово - 2»
2. Летичівський район – міська водойма на р.Вовк
3. Ізяславський район – озеро «Комсомольське»
4. Славутський район – річка «Утка» в межах м. Славута
5. Старокостянтинівський район – міська водойма на річці Случ в межах м. Старокостянтинів
6. Старосинявський район – водойма «Хростосова»
7. Полонський район – ділянка на річці Хомора, на відстані більше ніж 500 метрів від мосту в с. Велика Березна до гаю Гамарня, та на відстані більше ніж 500 метрів від мосту в селі Новоселиця(Гамарня) до кордону з Житомирською областю
8. Волочиський район – водойма «Користова»
9. Кам’янець-Подільський район – ділянки по річках:
                р. Збруч – в адміністративних межах с. Збруч
                р. Смотрич – в адміністративних межах с. Цвіклівці
10. Дністровське водосховище в адміністративних межах с. Велика Слобода.
 
Цитата
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАІНИ
Наказ №11 від 22 березня 2010 року                              м. Хмельницький
«Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2010 році»
Відповідно до вимог Правил промислового рибальства. Правил любительського і спортивного рибальства встановити весняно-літню заборону на вилов водних живих ресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Хмельницькому територіальному відділу Верхнє-Дністровського державного басейнового управління у такі строки:

• У річках та їх притоках – з 01 квітня по 20 травня 2010р. (включно);
• У водосховищах, озерах, ставках та річках, що впадають в Дністровське водосховище – з 01 квітня по 09 червня 2010р. (включно);
• У Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня 2010р. (включно);
• У водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня 2010р. (включно);
• Заборонити вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах – з 20 квітня по 29 червня 2010р. (включно);

Перелік ділянок водойм Хмельницької області де спортивно-любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2010 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом

Дністровське водосховище:
1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському     водосховищу;
2. Від с. Панівці до с. Устя;
3. Від режимної охоронної зони залізничного мосту вверх і вниз 3 км;
4. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
5. В межах с. Рогізна;
6. Гораївський водозабір – в межах с. Гораївка
7. Дністровське водосховище в районі с. Стара Ушиця від спортивної бази до с. Кривчани;
8. Від с Пижівка до с. Лоївці;
9. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибитинці р. Данилівна;
10. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км;
11. База відпочинку с. Рудківці по течії 2 км;

Мислятинське водосховище
     Від с. Мислятин до с. Дібровка

р. Бужок
   500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної          споруди ставка «Анаставці верхні»

Водойми та їх ділянки надані для любительського та спортивного рибальства в нерестовий період УТМР
1. Хмельницький район – водойма «Дубово - 2»
2. Летичівський район – міська водойма на р.Вовк
3. Ізяславський район – озеро «Комсомольське»
4. Славутський район – річка «Утка» в межах м. Славута
5. Старокостянтинівський район – міська водойма на річці Случ в межах м. Старокостянтинів
6. Старосинявський район – водойма «Хростосова»
7. Полонський район – ділянка на річці Хомора, на відстані більше ніж 500 метрів від мосту в с. Велика Березна до гаю Гамарня, та на відстані більше ніж 500 метрів від мосту в селі Новоселиця(Гамарня) до кордону з Житомирською областю
8. Волочиський район – водойма «Користова»
9. Кам’янець-Подільський район – ділянки по річках:
                р. Збруч – в адміністративних межах с. Збруч
                р. Смотрич – в адміністративних межах с. Цвіклівці
10. Дністровське водосховище в адміністративних межах с. Велика Слобода.

Я понимаю Вы относитесь к рыбинспекции.
Написали Вы очень много, хотелось-бы чтобы в будущем вы писали столькоже о проделанной работе.
 
Цитата
Я понимаю Вы относитесь к рыбинспекции.
Написали Вы очень много, хотелось-бы чтобы в будущем вы писали столькоже о проделанной работе.
СПАСИБО ЗА очень точную информацию.Распечатаю и будет у меня в машине на всяк случай
 
Цитата
Я понимаю Вы относитесь к рыбинспекции.
Написали Вы очень много, хотелось-бы чтобы в будущем вы писали столькоже о проделанной работе.

:bj: та ні, не з рибінспекції він. Звичайний риболов-спортсмен. А інформація для того, щоб не виникало питань щодо нерестової заборони, рибінспекції та дозволених місць. Як писав  Богдан legrin, починати треба з себе.
 
Цитата
:bj: та ні, не з рибінспекції він. Звичайний риболов-спортсмен. А інформація для того, щоб не виникало питань щодо нерестової заборони, рибінспекції та дозволених місць. Як писав  Богдан legrin, починати треба з себе.

Ктото придумал и все повторяют ( с себя начинать).
Так давайте начнем. В следущюю субботу всеукраинский субботник.
Давайте соберемся все наши и пойдем поубираем берега хотя-бы нашей речки и тогда с гордостью скажем что начали с себя.
 
Бодя з якої річки будем починати, тут куди не глянь кругом п........ць!:dc::be:
 
Цитата
Ктото придумал и все повторяют ( с себя начинать).
Так давайте начнем. В следущюю субботу всеукраинский субботник.
Давайте соберемся все наши и пойдем поубираем берега хотя-бы нашей речки и тогда с гордостью скажем что начали с себя.
 
Я тільки за!!!!:ay:
 
Цитата
Бодя з якої річки будем починати, тут куди не глянь кругом п........ць!:dc::be:

Дак с нашей главной артерии.
Только людей бы побольше и настроения полутше.
 
Что-то не пойму чего я такого (начинать с себя) , плохого или обидного придумал ??? И вообще придумал её(фразу) не я , я применил к ситуации ...
 
Цитата
Дак с нашей главной артерии.
Только людей бы побольше и настроения полутше.

Настроение я думаю приходит во время ........Главное на второй день что то помнить
 
Цитата
Что-то не пойму чего я такого (начинать с себя) , плохого или обидного придумал ??? И вообще придумал её(фразу) не я , я применил к ситуации ...

вообще я считаю что те люди которые на форуме давно уже начали с себя: 1.сети не ставят.2.соблюдают чистоту.3. выпускают малую рыбу.4.электроловом не пользуются(Покрайней мере очень хотелось-бы верить.Потому что люди которые про рыбалку общаются они немного "помешанные(больные)" ,а больные люди себе вредить не будут
 
Цитата
Что-то не пойму чего я такого (начинать с себя) , плохого или обидного придумал ??? И вообще придумал её(фразу) не я , я применил к ситуации ...

Да обид никаких просто фразу уже затаскали, просто рыбаком нужно быть а не хапугой вот и все.:cj:
 
Цитата
Да обид никаких просто фразу уже затаскали, просто рыбаком нужно быть а не хапугой вот и все.:cj:

Это ты по отношению ко мне сказал ???
 
Цитата
Это ты по отношению ко мне сказал ???

Да нет тезка ты что. Я тебя уважаю как рыбака и как друга. А сказал по поводу того что большенство едет на рыбалку чтобы побольше поймать, насрать а потом говорить что берега грязные.
 
Цитата
вообще я считаю что те люди которые на форуме давно уже начали с себя: 1.сети не ставят.2.соблюдают чистоту.3. выпускают малую рыбу.4.электроловом не пользуются(Покрайней мере очень хотелось-бы верить.Потому что люди которые про рыбалку общаются они немного "помешанные(больные)" ,а больные люди себе вредить не будут
Да действительно, многие форумчани, а как мне кажется наверное все считают, что на рыбалке плосле себя надо оставить место чистым. Мы  с другом после себя всегда оставляем берег чистым. Весь мусор забираем с собой. Просто считаем что природа наш дом, а с...ть в гостинной комнате просто глупо.
 
Цитата
...а с...ть в гостинной комнате просто глупо.

...и невежественно:ch:
 
Цитата
...и невежественно:ch:
Полностью согласен.
 
Так чем закончился разговор? Мы свой Южный Буг приведем хоть частично в порядок??? Давайте, назначаем конкретную дату, например 22 мая, суббота, создаем отдельную тему "ЧИСТЫЙ БЕРЕГ" в форуме и там выражаем свое желание помочь, а потом пишем отчет с фото о проделанной работе. Можно например делать еженедельные сборы форумчан вечером после уборки какой-либо части акватории Ю.Б. Хотелось бы, чтобы подобного рода мероприятия стали доброй традицией. ГОТОВЫ?
 
Я думаю, да что там думаю, я уверен что каждый уважающий себя рыболов пытался (а у кого то это даже получалось) приготовить свой улов самостоятельно:ay:
интересно увидеть плоды сих творений и соответственно способы их приготовления..

вот такие "махинации" проделывал лично я минувшим субботним вечером:

 Щука с овощами, запечённая в фольге  Перед приготовлением рыбу чистим и потрошим. Натираем её лимонным соком, а затем перцем и солью .
 Обильно смазываем майонезом и укладываем на фольгу. При этом щука, должна находиться, вверх брюшком, которое начиняем, большим количеством репчатого лука, морковью и помидорами. Фольга - заворачивается по краям, которые приподнимаются, в форме лодки. А центральная часть, должна оставаться открытой .
 Рыба помещается в духовку на 40-50 минут .
 А за 3-5 минут до готовности, в открытую часть укладываются, нарезанные колечками помидоры. Сверху они посыпаются тёртым сыром .
 Так, приготовленное блюдо, выглядит аппетитно и эстетично.


честно говоря процедура вовсе не трудоемкая, приготовление заняло не более 20мин. (не щетая духовки), а получилось довольно съедобно и вкусно + жена в шоке (к стати весомый аргумент при заявке на следующую рыбалку)
вообщем Bon Appetit:bs:
 
Народ,
кто что слышал о двухфрикционных карповых катушках?
есть ли смысл брать такие? понятно что на супер-пупер я не расчитываю, но для начала подумываю взять парочку для пробы дешовеньких...
 
Цитата
Народ,
кто что слышал о двухфрикционных карповых катушках?
есть ли смысл брать такие? понятно что на супер-пупер я не расчитываю, но для начала подумываю взять парочку для пробы дешовеньких...
Вы имеете введу с бейт-ранером и передним фрикционом ? Для ловли крупного , трофейного карпа необходимая вещь ......
 
О! Якраз в друга з"явилася така. І ми довго ламали голову який з цього толк. Може хтось просвітити?
 
Цитата
Вы имеете введу с бейт-ранером и передним фрикционом ? Для ловли крупного , трофейного карпа необходимая вещь ......

именно о них...
может у когото есть, поделитесь опытом

типа такого : http://images.yandex.ua/yandsearch?ed=1&rpt=simage&img_url=fishery.com.ua%2Fimages%2Fproduct_images%2Fpopup_images%2Fimage_520.jpg&text=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5%20­%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8&spsite=fake-046-7498834.ru&p=11
 
Цитата
именно о них...
может у когото есть, поделитесь опытом

типа такого : http://images.yandex.ua/yandsearch?ed=1&rpt=simage&img_url=fishery.com.ua%2Fimages%2Fproduct_images%2Fpopup_images%2Fimage_520.jpg&text=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5%20­%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8&spsite=fake-046-7498834.ru&p=11
Тут все дуже просто:після установки снасті ми включаєм функцію бейтранер(з англ.рухома наживка),тобто при покльовці карпа він невідчуваючи опору починає рух і самозасікається(це та кож залежить від монтажу снасті який ви використовуєте),після цього риболов бере вудлище і починає підмотку і в цей момент бейтранер виключається і починає працювати верхній фрікціон, який і бере на себе всі ривки риби.Справжні карпятники-спортсмени використовують тільки катушки з бейтранером.З свого досвіду скажу використовуючи котишки з цією функцією, я не переживаю що мій спінінг вкраде якийсь карп.
 
[QUOTE=MyxaMED;227952]именно о них...
может у когото есть, поделитесь опытом

Ловлю подібними катушками близько 5-ти років. Катушки просто супер, особливо при ловлі трофейної риби - виставив задній фрикціон ,так щоб леску стравлювало при незначних навантаженнях, а передній - в звичайний робочий стан, включив байтранер і... можеш зі спокійною душею чекати "паравоза" небоячись що снасть вкраде монстр :be:... При підсічці робиш пів (або чверть оберта катушки) , байтранер виключаеться і ти робиш нормальну підсічку. В деякій мірі байтранер відіграе роль "невских" катушок, коли при покльовці карп робить "р-р-р-р", а не краде вудлище...
 
Цитата
Тут все дуже просто:після установки снасті ми включаєм функцію бейтранер(з англ.рухома наживка),тобто при покльовці карпа він невідчуваючи опору починає рух і самозасікається(це та кож залежить від монтажу снасті який ви використовуєте),після цього риболов бере вудлище і починає підмотку і в цей момент бейтранер виключається і починає працювати верхній фрікціон, який і бере на себе всі ривки риби.Справжні карпятники-спортсмени використовують тільки катушки з бейтранером.З свого досвіду скажу використовуючи котишки з цією функцією, я не переживаю що мій спінінг вкраде якийсь карп.

Сам ловлю на такі. Но не всі карпятніки-спортсмени ловлять на такі. Наприклад Російські карпятніки Сідоров і Носовец, скільки не дивився відео ловлять на катушки без бейт-ранера. Але мені сподобалось.
 
Де, хто з моїх знайомих робить "бейт-ранер" самотушки: катушка без "бейт-ранера", просто відпускають фрікцион, тим самим роблять функцію "бейт-ранера", а під час підсічки притримують шпулю пальцем і бистро підкручують тормоз до потрібного опору. На рахунок зручності не знаю, мені здається трохи не зручно.
 
Цитата
Де, хто з моїх знайомих робить "бейт-ранер" самотушки: катушка без "бейт-ранера", просто відпускають фрікцион, тим самим роблять функцію "бейт-ранера", а під час підсічки притримують шпулю пальцем і бистро підкручують тормоз до потрібного опору. На рахунок зручності не знаю, мені здається трохи не зручно.

Я теж так роблю , завжди выдпускаю фрикціон, а то не дуже хочеться плавати по ставу за спіном коли клюне  великий карп , просто при покльовці прижимаю жилку до спіна і підсікаю , а дальше діло рук техніки... А мій колега , ну так він вообще не ловить спінінг , все на удочку , і повірте мені ще ніколи ніхто його необловив , цього літа його рекорд 12,5 кг на удочку , із спіном ходить тільки на щуку, він завжди плаває на лодці і сам шукає де стоїть карп , 1-2-3 кг це мелоч, 7-8-9кг це для нього норматив....і користується він ще допотопними снастями....
 
Цитата
Я теж так роблю , завжди выдпускаю фрикціон, а то не дуже хочеться плавати по ставу за спіном коли клюне  великий карп , просто при покльовці прижимаю жилку до спіна і підсікаю , а дальше діло рук техніки... А мій колега , ну так він вообще не ловить спінінг , все на удочку , і повірте мені ще ніколи ніхто його необловив , цього літа його рекорд 12,5 кг на удочку , із спіном ходить тільки на щуку, він завжди плаває на лодці і сам шукає де стоїть карп , 1-2-3 кг це мелоч, 7-8-9кг це для нього норматив....і користується він ще допотопними снастями....
А удочка в нього не з ківком?
 
Увага,  нерест!
Витяг з Наказу №29 від 16 березня 2011 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2011 році».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», згідно з п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних    об’єктах    України» та інших розпорядчих документів наказано начальником Хмельницькдержрибохорони С.Савіцьким у весняно-літній нерестовий період 2011 року заборонити:
w любительський та спортивний вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів    та регулювання рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
 в усіх водосховищах - з 1 квітня по 10 червня 2011 року (включно);
у всіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня (включно) 2011 р, а в придаткових - з 1 квітня по 30 червня 2011 року (включно);
w промисловий вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
у Дністровському водосховищі – з 1 квітня по 29 червня 2011 року (включно);
У ставку-охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 20 березня по 28 травня (включно);
Заборонити вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’ктах з 20 квітня по 29 червня 2011 року (включно).
Заборонити під час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів,  за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт зі встановлення бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм,   туман, аварія і т.п.) крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.
В нерестовий заборонений період  любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькдержрибохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною  вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.
Павло Фльонс,
старший Державний інспектор рибоохорони
 
Цитата
В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькдержрибохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.
А перечень участков где можно посмотреть?
 
Спеціально відведенні місця:

Дністровське водосховище:
1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл   1 км. в верх по Дністровському водосховищу;
2. Від с. Панівці до с. Устя;
3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
4. В межах  с. Рогізна;
5. Від Гораївського водозабору  – до  с. Гораївка;
6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
7. Від с. Пижівка до с. Лоївці;
8. Від с. Березівка  вверх по течії до с. Шибутинці  р. Данилівна;
9. База відпочинку с. Куражин проти течії  1 км.
10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км;  

Мислятинське водосховище
Від с.  Мислятин до с. Дібровка

р. Бужок
500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.

весь наказ можна прочитати тут http://goldfishnet.km.ua/forum/index.php?topic=6371.0
 
Цитата
Тут все дуже просто:після установки снасті ми включаєм функцію бейтранер(з англ.рухома наживка),тобто при покльовці карпа він невідчуваючи опору починає рух і самозасікається(це та кож залежить від монтажу снасті який ви використовуєте),після цього риболов бере вудлище і починає підмотку і в цей момент бейтранер виключається і починає працювати верхній фрікціон, який і бере на себе всі ривки риби.Справжні карпятники-спортсмени використовують тільки катушки з бейтранером.З свого досвіду скажу використовуючи котишки з цією функцією, я не переживаю що мій спінінг вкраде якийсь карп.

Поддерживаю полностью. Отличная вещь.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!