Страницы: 1
Підводна рибалка
 
Доброй пори дня,форумчани, підкажіть де можна полибалити і підкажіть як краще зібрати інвентарь (я новачок ще нічого немаю )Яке ружье краще,ціна :pod_wod:
 
І вам добрий.
Підводні "рибаки" це узаконені браки. Тільки в нашій країні (і подрузі по нещастю Росії) узаконене це неподобство. В "цивілізованих" країнах вона заборонена у внутрішніх водоймах.
Покайтеся, поки не пізно. ;)
 
Цитата
Яке ружье краще

Є два варіанта:diver::bf:
 
Кстати поныряв за раками на Днестре,только под водою чуствуеш весь ужас  рыбы,которая в сетях,больно смотреть....
Я бы взял балон с маской что бы пофоткать под водою,так как видел в "кропивке" много карасей и карпиков,прям тунели по которым они плавают,очень интересно.
А подводная охота -браконьерство!+1
 
Цитата
А подводная охота -браконьерство!+1
Нет ето не браконьерство ))главное с головой дружить.
 
Цитата
Нет ето не браконьерство ))
По закону так. А от дідок тепер наловить більше 3-х кг тюльки і йому такий штраф впаяють що до смерті на рибалку буде боятися ходити. От що таке справжнє браконьєрство? :)
 
Почему это браконьерство ?
Вы думаете что так просто настрелять рыбы под водой ,типа залез и вся рыба твоя, собираешь ее руками как грибы ?
 
Цитата
Почему это браконьерство ?
Вы думаете что так просто настрелять рыбы под водой ,типа залез и вся рыба твоя, собираешь ее руками как грибы ?

Да!!!!!!!!!
 
Всі підводники, ниряльщики в т.д. і т.подібні.. з підводними гвинтівками --- браконь*єри!!!! Все це моє ИМХО! І обладнання для для цьго способу видобутку риби коштує ой, як не дешево...
Рs. Про ціни лише знаю по чуткам від знайомих:al:
 
Цитата
Почему это браконьерство ?
Вы думаете что так просто настрелять рыбы под водой ,типа залез и вся рыба твоя, собираешь ее руками как грибы ?

А вы думаете так уж легко выжить той рыбе , в которую вы попали , но её незабагрили гарпуном?
Какая вероятность выживания у рыбы после схода на нашей/вашей (гарпун/силикон/ воблер) рыбалки ?
Я сам когда то нырял с ружьём , но лет надцать от этого вида охоты отказался.
Сейчас рыбалка у меня лодочно/береговая.
А под водой только наблюдаю/созерцаю (блин , как то пафосно высказался.....:ap:)
П.С.Опытный подводник (особенно при наличии балонов) и  при наличии рыбы делает это на раз !!!!
Да и без баллонов управляются неплохо......И может по уловам/отстрелу бракошь с сетями сделать на раз, и ненадо городить , что все белые и пушистые.
П.С.2. Мой так сказать опыт , и моё мнение - никому ненавязываю , просто высказал.
 
Цитата
Да!!!!!!!!!
А ти візьми і нирьни залягни на хвилину і зачекай трофей який хочется стрельнути.і так пару разів а може і пару днів.
 
Цитата
Почему это браконьерство ?
Вы думаете что так просто настрелять рыбы под водой ,типа залез и вся рыба твоя, собираешь ее руками как грибы ?
Несколько дней назад на р. Волчьей на зимовальной яме трое "подвохов" набили коропчуков от души, причем брали всех подряд.
 
Много ли отличий подводной охоты от охоты с острогой.
Единственный настоящий подводный охотник, это пес Шарик из м/ф "Каникулы в Простоквашино" Правда, это всего лишь мое субъективное мнение.
 
Цитата
Единственный настоящий подводный охотник, это пес Шарик из м/ф "Каникулы в Простоквашино"
Долго смеялся. Но это ПРАВДА.
 
Цитата
Доброй пори дня,форумчани, підкажіть де можна полибалити і підкажіть як краще зібрати інвентарь (я новачок ще нічого немаю )Яке ружье краще,ціна :pod_wod:

Для начала, лучше начать с маски , трубки и ластов, ружьё не бери. Желательно у когото взять поплавать что - бы ты понял твоё или нет. Теперь где плавать: 1 днестр ( участки с глубинами не более 3 метров.), заливчики, притоки .2 Карьеры торфяные и гранитные, песчаные (если найдёш).
Самое главное посмотри видео как правильно нырять.
А лучше всего начни  с раков.
Большинство рек в нашей области не пригодны для охоты , вода мутная, лучшее время для начала весна
Всем остальным просьба не флудить, и свои личные мнения не относящихся к ЭТОЙ теме,  вслух не высказывать.

Не все гаишники *****ы, как и не все подвохи  браки, как и не которые спиннингисты хуже браков.
 
Цитата
Вы думаете что так просто настрелять рыбы под водой
"Настрелять" жерлицами или кружками может и проще. Но клюёт рыбка в основном когда  она этого хочет,  а  Вы (не лично) на ямках ( зимовальных) маточный  материал истребляете.:cx:
 
zXz, прислушайся к своему сердцу, пожалей рыбу. Чем больше  пресноводных мародёров-подвохов :aq:  будет в Украине тем скорее ты увидишь трофейную рыбу на картинках или по ролику  ютуба.
 
Цитата

Не все гаишники *****ы, как и не все подвохи  браки, как и не которые спиннингисты хуже браков.
От ми всі дро**мо на Європу. Мол риби там багато і люди правильні. Тоді чому там підводна охота заборонена?

От читав був до чого в Росії призвело це веселе заняття http://rybak56.ru/forum/viewtopic.php?f=46&t=21
Риба концентрується у певних місцях, і на малих річках це дуже виражається, там не проблема рибу знайти.
 
Тим більше що вона не тікає від ниряльщика,і взяти руками (в прямому смислі) можна і матку коропа,судака,і сомика і іншу рибу
 
Цитата
А лучше всего начни с раков.
по моему это уже сразу первый способ браконьерства.
в свое время общался долго с подвохами, сам нырял, так вот я не знаю ни одного честного ныряльщика- все занимаются рыбозаготовками по крупному, вырабатывают по 2-3 балона пока в глазах не темнеет, и так каждый день!
 
Справедливості заради, треба зауважити що мова йде не про пірнання з кисневими балонами. Це заборонено навіть у морі. І всі хто таке практикує автоматично... погані люди і повинні бути оштрафовані. Мова йде про "спортивне" та "законне" пірнання на диханні людини у внутрішніх річках та озерах України.
 
Цитата

Большинство рек в нашей области не пригодны для охоты , вода мутная, лучшее время для начала весна

точно сказано, именно ранней весной наблюдал как на одной из наших самых красивых и когда то рыбных рек,  двое подводников тупо выбивали крупного головля по точкам, с каждой точки брали по 3-4 штуки каждый - картина маслом!:aq:
 
Усіх з Різдвом!
Вставлю і своїх 5 коп.
1. Підводне полювання з балонами - чистої води браконьєрство. І таких "мисливців" потрібно бити по голові коли вони випливають з торбою раків чи повним куканом риби.  Хоча в США, як не дивно, це не заборонено. Можливо, нам на них теж слід рівнятися?
Підводне полювання 100% НЕ заборонене у Польщі, Прибалтиці, Норвегії, Туреччині та багатьох інших країнах Європи. Заборонене у Німеччині. Можливо ще в деяких країнах. Треба буде погуглити.

2. 3/5 кг - норма вилову як для підводних так і для надводних рибалок. І з цього року за перелов будуть карати дуже болячи усіх. Так що скоро чекайте рибінспекторів з біноклями та ПНБ, які будуть чатувати у кущах. Так само і рибалка/полювання на зимувальних ямах. Між іншим, цим інколи "розважаються" і сухопутні рибалки з драчами, що калічать кожну другу рибу.

3. Підводне полювання повністю змінює мислення. Те, що раніше вважалося нормальною рибою зараз - "не зачьот".  Окрім того, полювання майже завжди - це активний пошук РИБИ а не пасивне очікування покльовки.

4. Загальна вартість спорядження для підводного полювання спокійно може доходити до штуки умовних. Це свідчить про те, що набагато простіше було б купити човна та 300 м. китайської сітки і спокійно та комфортно "бомбити" рибку, а не пірнати у холодну воду, у корчі, на течії, коли видно трохи далі від свого носа і дуже просто потрапити у чиїсь сітки чи під лід і назавжди залишитися на дні. Серед моїх знайомих мисливців майже всі - заможні люди, які можуть дозволити собі мало не щодня купувати сьомгу, а не пірнати за карасями.
Я сам кожного разу, перед тим як натиснути на гачок, згадую своїх синів і думаю: а що вони побачать у цій річці через 10 років, якщо я зараз заради спортивного інтересу вполюю зайвого судачка.

5. Вчора пірнав недалеко від міста. Риба у річці є, але вся дуже шугана, і руками взяти можливо хіба якого сонного карасика. Решту треба встигнути поцілити за секунди. Багато "олівців" по 500-700 гр., але вони мені не цікаві. З кожної другої щучки стирчать якісь хробаки - бр-р-р!

6. Хоча ми по різну сторону води, але не по різні сторони барикади. Слід об`єднуватися проти промисловиків, підривників, браків з сітками, електровудками, ультразвуком. Проти тих, хто забруднює річки, намиває острови чи будує палаци, загороджуючи підходи до водойми і т.д. Доречі про браків. Олешинські нічні "робінгуди" з фарою не сплять, і прочесують всю річку з острогою.

7. Топікстартеру порада - знайти старшого товариша, який застереже від помилок, а може й врятує у небезпечній ситуації, як це було в мене. Порада ловити раків була не дуже вдала. На них заборона з вересня і аж до кінця весни.

Будь-кого запрошую із собою попірнати, щоб ви самі пересвідчилися, що підводне полювання зовсім не таке, як "одна баба казала".

Сподіваюся на порозуміння. Всім гарного настрою, здоров`я та трофеїв.
 
Цитата
Усіх з Різдвом!
Вставлю і своїх 5 коп.
1. Підводне полювання з балонами - чистої води браконьєрство. І таких "мисливців" потрібно бити по голові коли вони випливають з торбою раків чи повним куканом риби.  Хоча в США, як не дивно, це не заборонено. Можливо, нам на них теж слід рівнятися?
Підводне полювання 100% НЕ заборонене у Польщі, Прибалтиці, Норвегії, Туреччині та багатьох інших країнах Європи. Заборонене у Німеччині. Можливо ще в деяких країнах. Треба буде погуглити.
Давайте не будемо звалювати все в кучу. Те що ви говорите є полювання в морях, а не річках та озерах. На скору руку щось нічого внятного на цей рахунок не нагуглив, але знайшов слова відомого російського риболова-публіциста А. Шишигина стосовно цього.

Цитата

Вообще-то охота в пресных водоёмах во ВСЕЙ Европе, кроме нас,  ЗАПРЕЩЕНА, и считается злостным браконьерством, поскольку подвохи  ВЫБИВАЮТ в основном, крупную рыбу (в неё проще попасть), т.е.  производителей. А это быстро сказывается на тех, кто вышел на воду С  УДОЧКОЙ.
Сам пост

Стосовна США.
Цитата
Many states allow spearfishing in lakes and rivers, but nearly all of them restrict divers to shooting only rough fish such as carp, gar, bullheads, suckers, etc. A few states do allow the taking of certain gamefish such as sunfish, crappies, striped bass and walleyes.  Freshwater hunters typically have to deal with widely varying seasonal  changes in water clarity due to flooding, algae blooms and lake  turnover. Some especially hardy midwestern and north central SCUBA  divers go spearfishing under the ice in the winter when water clarity is  at its best.
Вікіпедія

На скільки я розумію, то коли ви говорите про пірнання з балоном то мова йде, знову ж таки, про пірнання у морі/океані.
Так полювати у прісній воді дозволяють не всі штати, і стіляти можна тільки в обжену кількість видів риб.

Цитата
а не пасивне очікування покльовки.
Особливо в спінінгу, нахлисту, поплавчанці в проводку та ходовій донці. :ap:

Цитата

4. Загальна вартість спорядження для підводного полювання спокійно може доходити до штуки умовних. Це свідчить про те, що набагато простіше було б купити човна та 300 м. китайської сітки і спокійно та комфортно "бомбити" рибку, а не пірнати у холодну воду, у корчі, на течії, коли видно трохи далі від свого носа і дуже просто потрапити у чиїсь сітки чи під лід і назавжди залишитися на дні. Серед моїх знайомих мисливців майже всі - заможні люди, які можуть дозволити собі мало не щодня купувати сьомгу, а не пірнати за карасями.
Я сам кожного разу, перед тим як натиснути на гачок, згадую своїх синів і думаю: а що вони побачать у цій річці через 10 років, якщо я зараз заради спортивного інтересу вполюю зайвого судачка.
Якщо Ви вже торкнулися цього питання, то гроші впливають скоріше навпаки. Якщо вони такі багаті то нехай куплять пару кг малька і випустять у річку чи озеро.
Мені здається що все якраз навпаки, і сам не одноразово  спостерігав: на чим мажорнішій машині приїжає людина на водойму тим вона нагліше себе веде і більше сміття залишає.

Постійно коли нам кажуть що ми в чомусь не праві, ми знаходимо хто не прав більше, і ними "відмазуємося". Так якщо комусь сказати що він бере маленьку рибу, він каже що "А он Петро бере ще меншу". Яка нам різниця що робить Петро (в даному випадку браки)? Мова йшла не про це.
 
Ось невеликий список з 42 країн, де ПП не заборонене:
http://spearfishing.ixbb.ru/viewtopic.php?id=9

На рахунок збору грошей на зариблення - була у нас така ідея зарибити гарну водойму у с. Пашківці. Зібрали, домовились за зарибок, але в останній момент проконсультувалися з рибінспекцією. Виявилося, щоб зарибити певну водойму слід отримати кучу дозволів якщо ти її не орендуєш. Окрім того, ми не матимемо права чіпати сітки, якими там все перегороджено від берега до берега.
І що скажете після цього робити?

На рахунок пошуку риби. Дійсно, певні види рибної ловлі потребують пошуку, але ви підчіплюєте  того, хто звабився на вашу приманку, тоді як я сам обираю рибу, яка відповідає моїм параметрам. Для того щоб це зрозуміти слід хоча б раз зануритися у воду. (Я побував у шкурі як надводного так і підводного рибалки). Але то не головне.
Основний сенс мого повідомлення був той, що боротися потрібно з іншим/іншими, а не шукати окремих недалеких «рибалок» без царя у голові у тому чи іншому таборі.
 
Нет понятия "подводная рыбалка" - есть понятие "подводная охота" !
 
Цитата
Ось невеликий список з 42 країн, де ПП не заборонене:
http://spearfishing.ixbb.ru/viewtopic.php?id=9
Вибачте, але мені здається що Ви неуважно читаєте мої пости. Я ж казав що слід розділяти полювання в морі та в річках. Даний список є списком країн я яких дозволений який вид полювання?
І прошу замітити, майже всі країни із списку мають вихід до моря чи океану. "Что как бы намекает."

Цитата

На рахунок збору грошей на зариблення - була у нас така ідея зарибити гарну водойму у с. Пашківці. Зібрали, домовились за зарибок, але в останній момент проконсультувалися з рибінспекцією. Виявилося, щоб зарибити певну водойму слід отримати кучу дозволів якщо ти її не орендуєш. Окрім того, ми не матимемо права чіпати сітки, якими там все перегороджено від берега до берега.
І що скажете після цього робити?
Я вважаю що не треба ні в кого питати дозволу щоб запустити малька у якусь "безхозну" водойму, типу нашого пляжу. І навіть навпаки, чим менше людей про це знають тим краще.

Цього року я часто рибачив на пляжу, і жодного разу не бачив там ні сіток ні браків. Я не кажу що їх там немає, але порівняно із іншими водоймами там ситуація нормальна. Та й риболовний пресинг не дуже страшний, як для центру міста. Я б із радістю виділив пару грошей на таке діло. Як на це дивляться форумчани?
 
Мдаа не думал что рыбаки так ненавидят подвохов, вы лучше на браков свою злость перекидуйте, хотя может это зависть )))
 
Подводная охота, как и рыбалка , как и просто охота имеет право быть.
К примеру взять охоту на зайца. Выходишь в поле на открытие , а поле как площадка в авто школе изъезжена джипами и бобиками. А большинство населения считает , что в уменьшении поголовья дичи виноваты охотники. Так же и в подводной охоте. А подводная охота - это Вам не спининг или удочка , тут всё намного сложнее и опаснее.
Тем более подводных охотников очень мало , намного больше рыбы выбиваем МЫ - чесные спинингисты. Посмотрите сколько спинингистов и сколько подводников.
Мне кажеться , что пустой спор. + большой нормального подводного охотника , что он выбирает старые заброшенные сети , которые ты не твистером , ни воблером не достанешь.
Считаю , что адекватный подводный охотник , это не браконьер , а такой же рыболов как и мы , только хлеб им достаётся намного сложнее чем нам. Лично не раз видел.
И такого , что нырнул и вылез с полным куканом - помоему это сказка.
Славик, без обид. Но помоему в наше время обеспеченные люди на джипах намного культурнее и воспитанее чем среднестатистический народ. Возможно я не с теми общаюсь людьми на джипах  , но из тех кого знаю , нормальные , воспитанные и адекватные люди , которые на природу возят мешки для мусора и по приезду убирают территорию после любителей природы. А словленную рыбу они отпускают , проще купить почищенную филейку и приготовить и почему то они считают , что рыбу из наших водоёмов есть нельзя:al:. Но конечно есть исключения.
Пару раз в селе ходил на рыбалку с местными , так это кашмар. Синька , засранная территория , фатка - любимое орудие лова, а если на фатку не берёт так они дамбу раскопают.
Я считаю ,что чем больше у человека денег , тем воспитание и культурнее он и его дети. Общество требует. Да и возможностей больше получить нормальное образование и воспитание.. Конечно если быку счастье ввиде бабла не привалило. Это другое дело.
ИМХО.
 
Цитата
Подводная охота, как и рыбалка , как и просто охота имеет право быть.
К примеру взять охоту на зайца. Выходишь в поле на открытие , а поле как площадка в авто школе изъезжена джипами и бобиками. А большинство населения считает , что в уменьшении поголовья дичи виноваты охотники. Так же и в подводной охоте. А подводная охота - это Вам не спининг или удочка , тут всё намного сложнее и опаснее.
Я вважаю що вона не залишає ніяких шансів рибі, і якщо її рівняти з охотою то я б порівнював з охотою на ручних кролів у спец. загоні. Утрую звичайно, але якось так.
І цікаво як часто підвох повертається з виїзду з нулем?

Цитата

Тем более подводных охотников очень мало, намного больше рыбы выбиваем МЫ - чесные спинингисты. Посмотрите сколько спинингистов и сколько подводников.
Я абсолютно згодний що рибаків розвелося занадто і річки вже просто не витримують їх натиску. Тут діло лише в перманентному збільшенні кількості людських істот на Землі і річки вже не можуть цих людей прокормити.
Але не про це йшла мова.

Цитата

Славик, без обид. Но помоему в наше время обеспеченные люди на джипах намного культурнее и воспитанее чем среднестатистический народ. Возможно я не с теми общаюсь людьми на джипах  , но из тех кого знаю , нормальные , воспитанные и адекватные люди , которые на природу возят мешки для мусора и по приезду убирают территорию после любителей природы. А словленную рыбу они отпускают , проще купить почищенную филейку и приготовить и почему то они считают , что рыбу из наших водоёмов есть нельзя:al:. Но конечно есть исключения.
Звичайно, наше оточення завжди буде з порядних людей, бо ми самі такі. Неможемо ж ми оточувати себе людьми які роблять те що ми вважаємо неприпустимим.

Але от подивитися навіть на цей форум, на всякі фотоальбоми і блоги з повними куканами мірних судаків. Ну думаю всі в курсі...

P. S.
Згадався доставляючий ролик про освіту мажорів.
https://www.youtube.com/watch?v=w1nD05kje7I
 
Поясніть мені, будь ласка, чому потрібно розводити поняття прісноводного та морського підводного полювання?
Навіть якщо вважати, що є суттєва різниця між полюванням у річках/озерах та полюванням у морі, то ось країни Європи, де полювання дозволене (з певними обмеженнями) у внутрішніх водоймах: Росія, Україна, Білорусь, країни Прибалтики, Польща, Іспанія, Франція.  По решті країн Європи точної інформації не знайшов. Є лише підтвердження того, що ПП заборонене у шести європейських  країнах. Якщо це питання є дійсно настільки важливим чи принциповим, я можу створити тему-опитування на одному європейському сайті, де люди підтвердять заборону/дозвіл ПП у певних країнах.

Пропозицію зариблення нашої водойми підтримую 2-ма руками, але за умови, якщо весь зарибок буде не хижою рибою. (Судака і окуня на великій водоймі достатньо для регуляції чисельності хворої риби). Можемо створити окрему гілку для обговорення цього питання. Хотілося б також мати повноваження спокійно знищувати сітки, які я бачу кожен другий раз, коли там пірнаю.

Дозвольте зробити невеликий підсумок: не настільки важливо, як ти ловиш рибу. Набагато важливіше – скільки. І якщо ми не будемо перевищувати лімітів та дотримуватимуся правил, риби у річках не поменшає.
Але ще раз нагадую: нам слід об`єднатися та боротися з іншим(и).
 
Ще і я вставлю свої пять копійок.
В принципі в підводному полюванні немає  нічого поганого,є 2-є знайомих,так я ніразу не чув щоб вони  відрами або метрами рахували рибу.В основному пару карасиків,або щучки 1-1.5 кг.В літній час спіймати рибу на гарпун майже неможливо,через мутність води,і саму жвавість риби.Але зимою...Заплисти в будь-яку зимувальну яму,і практично руками набрати все що сподобалось...Взяти навіть підводну зьйомку в тому самому Київському водосховищі.Риби аж так і не спіймаєш,а зимою в ямах там десятки і сотні кілограм на метр квадратний.
А те що че небезпечно то факт.Особливо в наших річках,перегорожених сітками.
В загалом на 70% я проти підводного полювання:am:
 
Мир подвохов, показываемый Александром Кочубеем, выглядит вполне цивилизованно и приемлимо. Заготовки на зимовальных ямах кроме отвращения ничего не могут вызвать у нормальных людей, не только рыбаков. Истина лежит где-то посередине. Всё зависит от конкретного человека: как он ловит, сколько и зачем. "Натолочь чувал" может любой рыбак, и поголовью рыбы не станет легче от того, что собой представляет этот заготовитель. Поклонник спортивных снастей, вуйко с оглоблей в руках на "надувахе", мормышищей с горошиной шарпающий карпов в корчах, или подвох. Чувство меры плюс ответственность за будущее водоёмов - вот критерий успешных рыбалок и в последующие годы. Или наоборот... Сам к подвохам отношусь ровно, мои знакомые из этой среды вменяемые люди. А уродов, кроме браков (те - однозначно враги правильных рыбацюг) хватает и над водой, и под ней. Так что холивара я здесь не вижу.
 
Дякую за розуміння.
Приємно читати такі відгуки. Якщо хтось захоче відкрити для себе підводне полювання - велкам ту зе клаб.

Вчора пірнав на ближньому кордоні. За 3 години бачив тільки щучок (штук 20). З них 4 по яких можливо було стріляти (від 1 до 2 кіл). Але "и глаз не тот, и нюх не тот". Виліз з води порожній, не зробивши жодного пострілу. Дивує, що зустрічалися шнурки по 10-15 см. Невже щука так повільно росте. Це скільки їй треба з`їсти карасиків, щоб вирости хоча б до кіло?

А що на рахунок зариблення? Думаю, гривень по 50-100 спокійно можливо було б скинутися.
 
Цитата
Це скільки їй треба з`їсти карасиків, щоб вирости хоча б до кіло
від 3 до 4 років треба їсти карасиків і ще багато чого.
 
Цитата
Поясніть мені, будь ласка, чому потрібно розводити поняття прісноводного та морського підводного полювання?
Тому що море велике і має набагато більшу репродуктивну здатність. Не знаю скільки точно але не здивуюся якщо виявиться що 99% риби що споживає людство морського походження.
Уявіть що в Хмельницькому 100 підвохів і що вони зроблять з тим же Південним Бугом що тече через Голосків. Припустимо що я знаю ділянку річки, де постійно рибачу, на протязі 5-ти кілометрів. На цих 5-ти кілометрах є зо 5 точок де "тусується" риба. Це як йти і збирати врожай. А тепер що зробить вся Одеса Чорному Морю? Там хоч всі працездатні люди стануть підвохами на рибну популяцію не вплинуть.
Чому охота більш "шкідлива" і добичливіша ніж та ж поплавчанка вже говорилося.

Цитата

Навіть якщо вважати, що є суттєва різниця між полюванням у річках/озерах та полюванням у морі,
Те що різниця є, як мінімум, вважаю я та уряди усіх країн. Ви ж самі бачите що правила розрізняють полювання на морське та прісноводне і по різному до них ставляться в усіх країнах світу.

Цитата

то ось країни Європи, де полювання дозволене (з певними обмеженнями) у внутрішніх водоймах: Росія, Україна, Білорусь, країни Прибалтики, Польща, Іспанія, Франція.
Хм... Я от трохи погуглив про Францію, і чесно кажучи не знайшов нічого цікавого. Окрім от цього: http://spearfish.org/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?58
Правила ці я переглянув "по діагоналі" і там йде мова тільки про море. І при описі лімітів на рибу не згадуються прісноводні риби. Може в них й є окремі правила для прісної води. Але де вони тоді?

Цитата

По решті країн Європи точної інформації не знайшов. Є лише підтвердження того, що ПП заборонене у шести європейських  країнах. Якщо це питання є дійсно настільки важливим чи принциповим, я можу створити тему-опитування на одному європейському сайті, де люди підтвердять заборону/дозвіл ПП у певних країнах.
Буду дуже вдячний. Тільки бажано щоб вони скинули посилання на правила, а то на форумі багато що написати можуть.
І питання про Францію залишається відкрите.
Про Іспанію я не гуглив, але запевняю Вас точно, вони прісноводну рибу не їдять в принципі, тому навряд їм у голову взагалі прийде на неї полювати. Ех... скільки в р. Ебро завдяки цьому сома та сазана розвелося трофейного! В Радзишевського було декілька передач цьому присвячено.

Цитата

Пропозицію зариблення нашої водойми підтримую 2-ма руками, але за умови, якщо весь зарибок буде не хижою рибою. (Судака і окуня на великій водоймі достатньо для регуляції чисельності хворої риби). Можемо створити окрему гілку для обговорення цього питання. Хотілося б також мати повноваження спокійно знищувати сітки, які я бачу кожен другий раз, коли там пірнаю.
Так, з цим питанням треба реально щось робити, громада рибаків немаленька зібралася.

Цитата

Дозвольте зробити невеликий підсумок: не настільки важливо, як ти ловиш рибу. Набагато важливіше – скільки.
Категорично не згоден. Якщо я поміняю вудочку на фатку (екран чи як воно там ще називається) і буду кожен раз собі ловити. То це буде нормально? Я обіцяю що буду відпускати дрібну і не перевищувати норми. :bf:
Просто є методи лову чесні і не дуже. І на сьогодні, коли ми всі їздимо не за рибою як їжею, а за задоволенням це проявляється як ніколи. Рибу повинно бути зловити не просто, інакше який тоді прикол? У риби повинні бути теж якісь шанси на перемогу. Саме тому на спортивні снасті рідко попадаються трофеї, бо вони старі і мудрі і не кожен рибалка може перехитрити матьору щуку своєю обманкою.
А от скажіть мені будь-ласка, який шанс залишає підвох сомику, кілограмів в 10, що мирно лежить собі на дні під корчем? Вибачте, але я бачу це як "збирання грибів".

Цитата

І якщо ми не будемо перевищувати лімітів та дотримуватимуся правил, риби у річках не поменшає.
Я б не був такий впевнений.. Я дуже сумніваюся що невеличка річка Поділля (від Бугу, Случа і до Кудрянки) "прокормити" таку армію риболовів. Скільки тих спінінгістів ходить по річках це страх! І навряд той же голавль виросте до 3-х кілограмів плаваючи більше десятка років не пійманим.
Колись я поїхав на рибалку в такі хащі, що аж місцевий рибак здивувався як я туди попав і взнав про це місце (знав би він про гуглмапс :ap:). Але і там були протоптані береги, але і там я зустрів компанію риболовів і розговорився з ними і вони повідали що вже пару років туди постійно їздять. Пресинг страшний кругом.
Так тут на форумі є люди які не їздять дуже часто на своє ж улюблене місце, саме тому щоб самим ж його не "затоптувати".

Цитата

Але ще раз нагадую: нам слід об`єднатися та боротися з іншим(и).
:az:
 
Прошу вибачення за те нерозуміння яке я отримаю від Вас (а це буде 99.9%). Але, здається, Славік, (вчумучук, якщо я вірно переклав) в тобі говорить заздрість, і виглядає це так - я поверх води залиште і мені  рибки покалічити, я ж її потім відпущу. Нагадую не сподіваюсь на розуміння більшості, не в тому суспільстві ми живемо щоб думати та аналізувати. Є норми, правила та закони за якими ми "живемо" на сайті де всі білі та пушисті, насправді кожен другий з нас гірше будь-якого брака що рибалить з павуком чи з сіткою, але така наша сутність що визнати цього ми не можемо і не хочемо ми ж "спортсмени". Живемо по принципу спіймав-відпусти. А чому хтось вирішив що спіймав - відпусти рибу це нормально, це правильно, це по закону, це СПОРТ. а чому це стосується тільки щук, можливо було б теж цікаво взяти багра та забагрити якогось песика, потаскати його хвилин 10-15 вирвати пару кусків м'яса а потім відпустити ми ж Спортсмени. якось живодьорством пахне. Чи не так, колеги? Ніііі, то ж чистий спорт. Якийсь я збочинець, правда як це собаку (кота) на крюк, кримінальна відповідальність, А деякі східні країни, ходять слухи, їдять собак, ось тільки це в них не зветься спортом, і вони не тішаться з того щоб розірвати коту пасть. Я не вегетаріанець, немаю нічого проти нормальний рибаків, до яких і себе відношу, абсолютно підтримую підвохів, в цьому немає нічого поганого, і жаба не душить що він підстрелив, а міг би я зловити і вистачає клепки визнати це. Хоча якщо рибальство це спорт, можливо наші дітки скажуть які ж ми бовдури, вівчарка ж набагато більше впирається, ніж найбільший карась. Чекаю Ваших мінусів.
 
100% проти підводного полювання у внутрішніх водоймах. В морі, як вже  було сказано, риба має шанси. Якщо ж брати невелику річку, то  кілька  підводних мисливців прирівнюють ці шанси до нуля. Надводний рибалка бере  те що йому дасть природа, а підводний бере те що хоче сам.
 
Цитата
Можливо і не правий але...
Судя по твому посту у тебе закралась якась ненависть до цуциків, такий яскравий живодьорний брєд може написати людина яку колись погриз солідний пес! Перед тим як Славіку кидати такі заяви з"їздив би ти разок з ним на рибалку і побачив його ставлення до риби, кленя і соміків в засос цілує і випускає(я буває даже ржу з цього), тройніку, який витягнути без травматизму риби нереально відкусує жало, так що брєд плану твого пиши комусь іншому но не Славі! Да і при чому тут жаба, рибу спіном можна ловити там де подвоху зась, але безсовісний подвох який запливе на зимувальну яму і налупить сонної риби чи в прозорій воді з куща налупити повну торбу кленя як на Бугу лупять в мене заздрощі ніколи не визве як і безголовий псевдо спінінгіст який по такій же ямі пройде драчом! Да і взагалі заздрити грішно!!
 
Цитата
Судя по твому посту у тебе закралась якась ненависть до цуциків, такий яскравий живодьорний брєд може написати людина яку колись погриз солідний пес! Перед тим як Славіку кидати такі заяви з"їздив би ти разок з ним на рибалку і побачив його ставлення до риби, кленя і соміків в засос цілує і випускає(я буває даже ржу з цього), тройніку, який витягнути без травматизму риби нереально відкусує жало, так що брєд плану твого пиши комусь іншому но не Славі! Да і при чому тут жаба, рибу спіном можна ловити там де подвоху зась, але безсовісний подвох який запливе на зимувальну яму і налупить сонної риби чи в прозорій воді з куща налупити повну торбу кленя як на Бугу лупять в мене заздрощі ніколи не визве як і безголовий псевдо спінінгіст який по такій же ямі пройде драчом! Да і взагалі заздрити грішно!!

Цуцики то для прикладу, там і котики теж були, можна і свинку приписати, суть від того не міняється. я лише хотів сказати що цим "спортом" ми робимо боляче живій істоті заради власної втіхи просто хтось колись на законодавчому рівні визнав це спортом, а теж саме з якоюсь твариною, як ти сам пишеш, в нашому суспільстві називається живодьорством. І ні я ні ти не можемо повпливати на те що спорт, а що живодьорство просто різниці немає жодної, ну принаймі на фізіологічному рівні. і в менталітеті. Карасям пощастило менше ось і все. А уяви собі що Славік (наприклад, немає нічого особистого, я впевнений що ти чесний рибалка) зробив те ж саме з твоєю улюбленою кішкою, (вона мене поцарапала) кинув сала, зачепив на гачок, подьоргав, а потім поцілував і відпустив..... А це все лише менталітет і стереотипи. Я лише про те що свинину ми їмо, а на тому ж сході це найогидніше створіння. А в даному випадку відбувається те ж що і в нашій суспільстві. як кажуть: що попу можна то дяку зась. За що одних садять, другим дають премії, без політичного підтексту))))
 
Цитата
Цуцики то для прикладу
я би сказав що ти маєш відношення до грінпіс раз так турбуєшяся про стан риби після виважування, але з такими адскими прикладами з котопсами здається що ти просто тролиш на форумі! Да і можеш погуглити про спортивну рибалку, взнаєш багато цікавого, навіть на міжнародному рівні!
 
Voys,я не казав що я святий. Мова йшла не про мене, і взагалі ні про кого персонально. Ми говорили про підводну охоту. Якщо вже мова зайшла про мене то я далеко не тотально притримуюся С&R, все залежить від водойми та виду риби. Так з малих річок я рибу не беру зовсім, зате з радістью "торбохвачу" дністровських окунів.

На рахунок знущання над рибою то я загалом згідний.
Але гадаю що є два нюанси:
1) Риба не на стільки розвинена істота як ссавці (кіт, собака, миша, ...) і проколювання їй губи не те саме що проколоти губу собаці. Звісно, так жорстоко гратися з тваринами це не дуже гарно і тільки "цивілізована" людина здатна на це. І рибалка у цьому далеко не єдина розвага.
2) Слід відрізняти рибалку сьогодні і ще століття тому. Сьогодні рибалка є просто не рентабельною, як фінансово так і в плані завдання шкоди природі. І оскільки на столі у багатьох з"явилася достатня кількість їжі і вільного часу то людям треба якось проводити вільний час. Рибалка та полювання стали чудовими видами хобі та просто активного відпочинку. Почали займатися рибалкою саме як хобі а не тому що треба щось принести додому поїсти. А якщо це "для прикола" то це вже і перетворюється на спорт.

На сьогодні доступна "дешева" м'ясна їжа як карпових так і свиней/курей/ще_когось. Яких спеціально вирощують "на убой" і поїдання цього м'яса не шкодить природі і є відновлювальним ресурсом. Ну щось типу того.
Скажуть "Але ж люди на протязі всього свого існування їли рибу з річок і її не ставало менше". Так, було діло. А ще можна було гадити в кущаї і смраду не було. А зараз людей розвелося стільки що на всіх не вистачить ні кущів ні риби. Це дуже важливий момент, який не слід упускати.
Те що у всьому винні браки це лише частина правди. Скорочення рибних запасів почалося задовго до браків, завжяки технічному прогресу та збільшенню народонаселення (яке ж мало щось істи). Про це через сторінку згадується ще у Сабанєєва (а це ж було ще задовго до китайських путанок). Правда слід зазначити що він жалівся скоріше на зменшення розмірів риб а не на їхню кількість.
Та й браки ж не можуть виловити риби більше ніж нам усім треба на прокорм. З одніє сторони вони нас годують і ми їм за це платимо.
От тільки уявіть якби замість м"яса свійських свиней ми споживали м"ясо диких кабанів! А от колись цього прокорма було достатньо -- і люди ситі і кабани цілі.

P. S.
Тема вийшла як завжди: почали за здравіє а закінчили за упокой :ap:
 
Voys, з твоїх слів виходить що ти ніколи не ловив рибу? Бо якщо ловив то  починай із себе: от я такий-сякий проколов стільком-то рибам губу, з"їв  стільки-то карасів, і потенційно можу далі перейти на  котиків-цуциків..... Тут зібрались люди, які ловлять рибу(і хочеться  вірити що ловлять за правилами), а зловити рибу без травм не можна, це  треба або усвідомити і прийняти, або шукати інше хобі.
 
vchumuchuk , если вы абсолютно ничего не понимаете в подводной охоте то незачем разводить дальнейший флуд, уже аж бесит от безтолковых постов.
Вы хоть понимаете что для подводной охоты нужен прозак которого в 80% внутрених водоемов нашей области нет никогда, о каких грибах вы городите !!!
Для того чтобы подстрелить сомика, или судака нужно сначала нырнуть на 10-15 метров и поискать его часа 2-3 в ледяной воде, для этого нужно года 2 тренироватся, перебороть свой страх и ещеесть куча нюансов , вот такие вам грибы !
Если человек достиг такого уровня, то поверьте мне что тут уже дело не в рыбе а в удовольствии .
vchumuchuk если вы так заботитесь о внутрених водоемах вот вам совет, ездите на платники и берите всю рыбу которую поймаете, потом сортируйте и лишнюю отпускайте в реки.
Зачем высматривать в гуглмапс какието чегири и выбивать оставшуюся рыбу с речек ?
И вобще тему порабы закрыть.
 
10-15 метрів? Ну-ну... шукайте їх на наших річках. В Києві воно може і так.
Про збирання весняних тормознутих голавлів як гриби тут вже розказували. Не читайте через рядок.
 
Шановний "Баклажан" для людини яка професійно займалася плаванням пірнути на 10-15м не має нічого важкого. Так як сам займався плаванням і мої одногрупники, не всі, але ПП займаються і навіть успішно. А на рахунок що Славік їздить по "чагарниках" і малих річках - так це йому "респект" і рибалка в "чагарниках" і на платніках відрізняється, в 1-му випадку риба має більші шанси на виживання.
 
Цитата
Вы хоть понимаете что для подводной охоты нужен прозак которого в 80% внутрених водоемов нашей области нет никогда, о каких грибах вы городите !!!
Для того чтобы подстрелить сомика, или судака нужно сначала нырнуть на 10-15 метров и поискать его часа 2-3 в ледяной воде, для этого нужно года 2 тренироватся, перебороть свой страх и ещеесть куча нюансов
в свое время брал сомов при прозраке 0,5-1м и глубине до 2м. а то что браки с ружьями выбивают все так это правда!
и чем больше у них денег тем круче "сафари"
 
І ще одне. Надводна риболовля і ПП схожі в одному-умінням знайти рибу, але в 1-му випадку риболову необхідно уміння заставити рибу взяти приманку, а не тупо нажати на "гашетку" і БАЦ.
 
Цитата
для людини яка професійно займалася плаванням пірнути на 10-15м не має нічого важкого
Я з тобою згідний, але кількість пірнань буде невеликою да і на таку глубину для здоров"я не добре! Помню в басейні частенько всякий хлам шукали, раз при пошуках хрестика пропірнав з півгодини, так потім голова розривалась і адска біль у вухах була це при глибині 4 метри при 15 буде уже жесть!
 
Цитата
уже аж бесит от безтолковых постов.
І Вам доброго здоров"я.
Так не читайте и не будет бесить. Хотя и от вашого поста я толку как-то не заметил, а оскорблять не знакомых лично для Вас людей не хорошо, от этого и страдает Репа... ИМХО
 
Цитата
от этого и страдает Репа...
Ану хлопцы, дружно Баклажану по репе надавали..........:bj:
 
Цитата
Шановний "Баклажан" для людини яка професійно займалася плаванням пірнути на 10-15м не має нічого важкого. Так як сам займався плаванням і мої одногрупники, не всі, але ПП займаються і навіть успішно. А на рахунок що Славік їздить по "чагарниках" і малих річках - так це йому "респект" і рибалка в "чагарниках" і на платніках відрізняється, в 1-му випадку риба має більші шанси на виживання.

Одно дело нырять на 10 метров в басейне или на море с прозрачной и теплой водой, другое дело в пресноводном мутном водоеме где после 5 метров уже темно, да еще в костюме 7-10мм и поясом 15 кг. с температурой воды 5 градусов, попробуйте хотябы на 3м и все поймете.


Цитата
в свое время брал сомов при прозраке 0,5-1м и глубине до 2м. а то что браки с ружьями выбивают все так это правда!
и чем больше у них денег тем круче "сафари

у вас на Херсонских разливах может и так.

Цитата
І ще одне. Надводна риболовля і ПП схожі в одному-умінням знайти рибу, але в 1-му випадку риболову необхідно уміння заставити рибу взяти приманку, а не тупо нажати на "гашетку" і БАЦ.

Они вообще не похожи.
Может тупо, пытаться всеми способами на....ть рыбу, и подло всунуть ей какую-то наживку с крючком, чтоб в нужный момент подсечь и выволокти на берег?

Цитата
І Вам доброго здоров"я.
Так не читайте и не будет бесить. Хотя и от вашого поста я толку как-то не заметил, а оскорблять не знакомых лично для Вас людей не хорошо, от этого и страдает Репа... ИМХО

Почему все сказаное вы переводите в штыки, я вам ничего не говорил и никого не оскорблял , сам разберусь что мне читать а что нет, от вашего поста тянет подстрекательством .
А репа для меня не главное.

Я за здоровую дискусию и я пытаюсь вам доказать что подвохи такие-же люди как и рыбаки,и меня действительно БЕСИТ когда подвоха в один ряд с уродом который сетями или електроудочкой торбохватит ставят, и среди подвохов и у рыбаков есть отдельные индивидумы которые неправильно воспринимают действительность и занимаются заготовками и браконьерством.
Если когото обидел или задел  я извиняюсь!

Кстати так как рыбаков больше, и рыбалка сама по себе менее затратна, то и беспредельщиков с этой стороны больше.
Купить спининг за 50гр и леску потолще за 20+ несколько крупных тройников и катушка, вот и браконьерское орудие лова готово, приводить пример с стороны П.О. не буду там разница будет в 100 раз больше+ еще лезть в воду нужно.
ИМХО
 
Цитата
Одно дело нырять на 10 метров в басейне или на море с прозрачной и теплой водой, другое дело в пресноводном мутном водоеме где после 5 метров уже темно, да еще в костюме 7-10мм и поясом 15 кг. с температурой воды 5 градусов, попробуйте хотябы на 3м и все поймете.
Для этого у вас костюм и есть, а не как в басейне трусы! Ну на счёт прозрачности воды водоем водоёму рознь или вы фонарями даже не пользуетесь??? По спиннингу - рыбе решать клюнуть ей на приманку или нет, а не вам выстрелить или нет в мишень! Мне интересно сколько раз за день вы можете нырнуть на глубину 15 метров без баллонов?? Да и интересен тот факт о температуре в 5 градусов, я так понимаю это Т воды зимой, а яма в 10-15 метров по идее зимовальная или в ваших реках такая глубина стабильная??? Как по мне то это уже чистой воды браконьерство!
 
Соглашусь с Клёвым и Петровичем, дело не так в подводной охоте, как в человеке который охотится!!! Я уверен что есть честные и заботливые подводные охотники, для которых важен сам процесс, а не результат в кг. Я намного чаще встречаю коренных жителей которые выбивают рыбу сетями, хватками и войлоками готовых выловить все что шевелится, чем подводных охотников с полными куканами рыбы!!
А вот возьмем "порядных спинингистов или точнее тролингистов", уже не раз наблюдал как (кст. они с нашего города) они приезжают на небольшую речку, надувают свои плав средства и начинают тролить туда сюда, а потом выходят на берег реально с забитыми куканами щурят!!! Так это разве не браконьерство и хапужнечевство?!!! Но каждый сам себе судья, и будущее наших водоемов лежит именно на нас!!!
 
Цитата
Соглашусь с Клёвым и Петровичем, дело не так в подводной охоте, как в человеке который охотится!!! Я уверен что есть честные и заботливые подводные охотники, для которых важен сам процесс, а не результат в кг. Я намного чаще встречаю коренных жителей которые выбивают рыбу сетями, хватками и войлоками готовых выловить все что шевелится, чем подводных охотников с полными куканами рыбы!!
А вот возьмем "порядных спинингистов или точнее тролингистов", уже не раз наблюдал как (кст. они с нашего города) они приезжают на небольшую речку, надувают свои плав средства и начинают тролить туда сюда, а потом выходят на берег реально с забитыми куканами щурят!!! Так это разве не браконьерство и хапужнечевство?!!! Но каждый сам себе судья, и будущее наших водоемов лежит именно на нас!!!

Ну у нас  троллинговать то толком  негде,разве что на Южном Буге,ну а  там полный кукан не набьешь  !:bk:Так и с руки ребята ловят поболее и покрупнее чем троллингисты  бывает ,тут нельзя сказать что те намного больше ловят.Опять же все от опыта.

Ну а на счет подводной охоты так если бы без ружей ныряли и с гарпунами то как по мне честней было бы:cl:.
 
До речі, про гарпун, я от не можу ще що зрозуміти. Полювання з острогою у нас заборонене а ПО ні. Хоча вони ніби схожі здаються...
 
Цитата
Для этого у вас костюм и есть, а не как в басейне трусы! Ну на счёт прозрачности воды водоем водоёму рознь или вы фонарями даже не пользуетесь??? По спиннингу - рыбе решать клюнуть ей на приманку или нет, а не вам выстрелить или нет в мишень! Мне интересно сколько раз за день вы можете нырнуть на глубину 15 метров без баллонов?? Да и интересен тот факт о температуре в 5 градусов, я так понимаю это Т воды зимой, а яма в 10-15 метров по идее зимовальная или в ваших реках такая глубина стабильная??? Как по мне то это уже чистой воды браконьерство!

Если вода мутная то фонарь еще больше усугубляет положение.
При ловле рыбы на приманки рыбак воздействует приманкой на ее инстинкт кушать, а благодаря новым приманкам, атрактантам, наживкам, у нее остается все меньше шансов, и она уже не решает ничего она просто хочет кушать .
Подвох же находится в чужеродной среде где он должен выследить добычу незаметно подобраться на дистанцию выстрела 2-3 метра, или залечь на несколько минут, и малейшая оплошность ведет к проколу, у рыбы все козыри на руках .
Я лично являюсь рыбаком и охотником, но охочусь уже очень редко и то в последнее время только на море, так как у нас почти нет нормальных условий для нормальной подводной охоты .
Про температуру и глубину я привел пример, в каких условиях приходится охотится.
Не судите о подводной охоте по фильмам, там охотятся в основном на платниках или в разливах больших рек где рыбы немеряно, реальность намного суровее.
Такая глубина и в ваших реках есть например р.Днестр или .
И вообще стрельба по рыбе с балоном это браконьерство, а за зимовальные ямы я вообще бы топил на месте , все что я пишу это про подводную  охоту на задержке дыхания .
Спасибо за понимание!!
 
Цитата
До речі, про гарпун, я от не можу ще що зрозуміти. Полювання з острогою у нас заборонене а ПО ні. Хоча вони ніби схожі здаються...
Острогой убивают рыбу в основном в период нереста, когда большие особи откладуют икру на мелководье, поетому наверное и запрещено.
 
Судить умеет каждый, особенно тот , который не видит бревно в своем глазу и пытается перенести ответственность на других.
Подводник - это тот же охотник - даже если добычи и много - это еще не значит что ты прийдешь домой с трофеем.
Чего мы охотников не судим - ведь они так же как и подвохи охотятся, только в другой среде.
А выкашивать могут все - и тролингисты/джигиты на одной яме по мешку ладошечного жереха, и аборигны поставившие удачно сети, и правительство удачно скинувшее воду, причин найти можно множество.
Но обвинять не зная всех нюансов помоему - детсад.
Я не подводник, но есть друзья ныряющие - так я вам скажу, бывает да трофей поднимают с воды, а бывает пустые на берег поднимаются. Стрелять мелочевку не берутся - это удел новичков (причем как и со спином, так и ныряльщиков). Но в подводной все точно так же - может повезти несколько раз в год, точно так же как и на рыбалке в лодке - несколько раз в год день туриста, остальное все посредственно.
А опасности - запутаться в сетях, зацепиться за ветки и т д , намного больше. Плюс кисонные болезни и т д ;
Проблема не в подводниках - проблема в украинском менталитете и в понятии моя хата с краю.
А ненавидеть всех, поступая так же - это низкий уровень интелекта и общего мировозрения.
Чтоб кого-то судить , нужно понимать хотяб начальные вводные данные, как рыбачат , какая должна быть видимость, сколько стоит снаряжение, глубина нырка, опастности под водой, точность стрельбы после нескольких часов ныряния, вываживание с глубины крупной рыбы и выход с ней на берег.
Когда "в теме" тогда можно о чем-то рассуждать, кто брак, а кто нет.
 
DODO, що за аргументація "сам дурак"? Вам про ПО а ви про спінінг.
Жадні українці і всяке таке, в не жадній Європі ПО з-а-б-о-р-о-н-е-н-а.
Від усіх хто тут виступає за ПО не прозвучало майже можного внятного аргументу, окрім як подивіться на себе, подивіться на браків, ой як це небезпечно пірнати і в гілках застрягати. Дітей гвалтувати теж небезпечно, але це ж не служить виправданням Чекотилові.
Ваш ризик нічого не значить, яке діло рибі до того що Ви ризикуєте? Постійно чути аргументи типу "я потратив купу грошей на бензин/воблери", "я ризикував", "я 10 разів ОП спіймав", і що? Що від цього риба/природа перед вами в боргу стає?

Якщо Вам так простіше, то давайте поставимо питання так: "Чому в усіх "розвинених" країнах світу ПО заборонена, а в Україні ні?". І вважайте що я не проти ПО а навпаки за, і збираюся переїхати на ПМЖ до Германії, але ті фашисти не дозволяють мені займатися улюбленою справою. І саме через це переживаю, а не тому що я комусь заздрю.

Цитата

Когда "в теме" тогда можно о чем-то рассуждать, кто брак, а кто нет.
Про шкоду і наслідки наркоманії може судити тільки наркоман, а осуджувати проституток -- проститутка.
 

Якщо Вам так простіше, то давайте поставимо питання так: "Чому в усіх "розвинених" країнах світу ПО заборонена, а в Україні ні?".



Австралия - подводная охота разрешена.
Бали (Индонезия) - подводная охота разрешена.
Бирма (Мьянма) - подводная охота официально разрешена.
Болгария - подводная охота разрешена.
Великобритания - подводная охота разрешена.
Венесуэлла - подводная охота разрешена.
Вьетнам - подводная охота разрешена.
Греция - подводная охота разрешена, нужна лицензия. НО лицензия выдается только странам Евросоюза. Однако некоторые местные дайвцентры берутся с этим помочь. В мае - запрет.
Дания - подводная охота разрешена.
Доминикана - подводная охота официально разрешена.
Индия, Гоа - подводная охота разрешена.
Ирландия - подводная охота разрешена.
Испания - подводная охота разрешена. Нужна лицензия.
Италия - подводная охота разрешена, но нужна лицензия. Эту проблему можно решить в местных крупных подводных клубах.
Казахстан - подводная охота разрешена.
Китай, о. Хайнань - подводная охота разрешена.
Куба - подводная охота официально разрешена.
Латвия - подводная охота разрешена в нескольких водоемах. Нужна лицензия
Литва - подводная охота разрешена в нескольких водоемах. Нужна лицензия
Ливия - подводная охота официально разрешена.
Мальта - подводная охота разрешена, нужна лицензия.
Никарагуа - подводная охота разрешена.
Новая Зеландия - подводная охота официально разрешена.
Норвегия - подводная охота разрешена.
ОАЭ - подводная охота разрешена с катера.
Панама - подводная охота разрешена.
Полинезия - практически на всей территории, подводная охота разрешена. Французская полинезия (Тубуаи, Маркизские острова, Острова Общества, Туамоту, Острова Гамбье), Острова Кука, Тонга, Соломоновы острова, Самоа, Вануату.
Португалия - подводная охота разрешена.
Россия - подводная охота разрешена.
США - подводная охота разрешена, в т.ч. с аквалангами.
Тайланд - подводная охота официально разрешена. Запрещено охотится на дайв сайтах и в некоторых национальных парках.
Турция - запрещена подводная охота для иностранцев. НО турфирмы могут сделать Вам лицензию на 3-4 дня.
Тунис - подводная охота разрешена.
Узбекистан - подводная охота разрешена.
Фиджи - подводная охота разрешена.
Финляндия - подводная охота разрешена, нужна лицензия. Лицензия продается на почте, сроком на 1 год.
Франция - подводная охота разрешена. Нужная лицензия, продается в местных дайвинг центрах, сроком на год.
Хорватия - подводная охота разрешена, нужна лицензия. Лицензию можно приобрести в местных крупных тур. центрах.
Черногория - подводная охота разрешена, нужна лицензия. Лицензию можно приобрести в местных клубах подводного плавания.
Шри-Ланка - подводная охота официально разрешена.
Эстония - подводная охота разрешена.
Южная Корея - подводная охота разрешена.

О чем это мы ? ах да - запрещена же... В каждой стране свои порядки , в той же Германии мажут спец зеленкой раны рыбе и отпускают.
Во многих странах запрещен троллинг... так что? какие выводы. Может запретим трол?
Или запретим УЛ - ведь сколько молодняка даже отпущенного потом с полученными ожогами от рук , полным пузырем от кислорода через 300 м всплывают вверх брюхом? Запретим УЛ?

Или запретим вообще C&R - ведь садизм в прямом смысле, сделать живому существу больно , дабы получить себе удовлетворение и развлечение.

Каждый хорошо выгораживает себя и считает себя и свое увлечение хорошим, а все остальное неприемлимым.
Нужно быть более терпимым, а проблема далеко не в том как и кто ловит.
Проблема в стране без законов, проблема в головах населения и манере поведения и в общем пофигизме.
И как бы мы не хотели - но не будет у нас рыбы , пока не поменяется еще как минимум еще одно поколение
 
Ви знущаєтеся чи як?! :be:
Ви гілку спочатку читали? А тепер скажіть, будь-ласка, в яких з наведених вами країн дозволенна ПО в прісних водоймах. Саме в прісних (річки, природні озера, ...), а не в морях. І особливо цікавлять країни рівня США, Германії, Франції, Іспанії, Італії, а не всякі Казахстани.
 
Цитата

И как бы мы не хотели - но не будет у нас рыбы , пока не поменяется еще как минимум еще одно поколение
А чим воно краще буде? Для того щоб виросло покоління яке буде краще у чомусь його має хтось виховати, хто сам не гірше у цьому. Просто так воно не з"явиться.

Коли я побачив як мої тітки/дядьки/батьки кидають фантики з вікна машини я поняв хто винен у тому що сьогоднішнє покоління так недбало ставиться до природи. Воно само таке не виросло, його таким виховали.
 
Цитата
При ловле рыбы на приманки рыбак воздействует приманкой на ее инстинкт кушать, а благодаря новым приманкам, атрактантам, наживкам, у нее остается все меньше шансов, и она уже не решает ничего она просто хочет кушать
выходит что спиннингом рыбу словить проще простого, не бред ли это?? или те рыбаки которые возвращаются домой без клеваки лузеры? У хищника перед носом каждый день плавает туева хуча малька который она жрет и попробуй ей подсунуть свою приманку и соблазнить на поклевку! Мне интересно сколько подвох за сезон видит трофейных экземпляров под водой при этом спиннингист свой трофей на том конце лески может так и не почувствовать даже! Ну и по Днестру здесь писали что стреляют на глубинах по 3 метра, о 10 никто не писал, да и ваших пару постов подряд за глубины 10-15 метров и пояса по 15 кг для ныряния похожи больше на наглядный пример! У меня ненависти лично к подвохам нет, стреляли бы с головой главное, а не так как по одной из ссылок Славы где казахстанкие ныряки выбили стадо сазанов не пожалев даже щучьего шнурка, от мысли что у нас такому запросто может место быть аж тошнит!
 
ППЦ народ, ну вы и разошлись....
вспомним старый анекдот: "... не нравится не еж"  
всегда было есть и будет : сколько людей столько и мнений и ничего ты тут не поделаешь... а то из ваших постов уже дисертацию можно написать на тему "плюсы и минусы подводной охоты/рыбалки"
тема создавалась не для этого!!!
 
Цитата
выходит что спиннингом рыбу словить проще простого, не бред ли это??
Ну а что там сложного ?
Главное захотеть и запастись терпением , у меня сын в 5 лет уже закидывал 4м фидер и ловил бычков .



Цитата
или те рыбаки которые возвращаются домой без клеваки лузеры?
А это к чему????
Цитата
У хищника перед носом каждый день плавает туева хуча малька который она жрет и попробуй ей подсунуть свою приманку и соблазнить на поклевку!
Но есть и периоды жора, когда хищника можно ловить на что попало.
Но и есть периоды когда для того чтоб словить окушка нужно действительно попотеть.
Цитата
Мне интересно сколько подвох за сезон видит трофейных экземпляров под водой при этом спиннингист свой трофей на том конце лески может так и не почувствовать даже!
Ну так трофейный экземпляр также видит подвоха и даже чувствует его боковой линией, так что все честно.
А о рыбаке на берегу рыба даже не подозревает.
Цитата
Ну и по Днестру здесь писали что стреляют на глубинах по 3 метра, о 10 никто не писал, да и ваших пару постов подряд за глубины 10-15 метров и пояса по 15 кг для ныряния похожи больше на наглядный пример!
Если вы сомневаетесь в чемто Почитайте форум о подводной охоте и вам станет все понятно.
Здесь спорить по техническим параметрам не вижу смысла.
 
Цитата
Но есть и периоды жора, когда хищника можно  ловить на что попало
Так же есть периоды когда сонную рыбу хоть  на вилку насаживай!
Я вижу что для вас рыбалка это проще простого, а для многих на форуме  это философия с огромными разногласиями! Могу так же послать почитать  форум, хотя если для вас это такое простое дело то и читать не нужно!
Цитата
А о рыбаке на берегу рыба даже не  подозревает
Да ну на, она что выше воды не видит? Почему тогда  от внезапно упавшей тени на воду рыба разбегается?
Цитата
у меня сын в 5 лет уже закидывал 4м фидер и ловил бычков
Больших рыбацких трофеев сыну
 
Цитата

Больших рыбацких трофеев сыну
Якщо папа не виловить :bj:
 
Бачу відсутність нормального льоду сприяє активному інтернет-спілкуванню. І майстрів троллінгу тут достатньо.:bj: Але істина, як завжди, десь посередині.
Відповідаючи на питання своїх опонентів я перелопатив кучу сайтів, знайшов багато цікавого.
Так, зокрема, виявилося, що людство споживає 85% морської риби, 15% - прісноводної. (http://www.bestreferat.ru/referat-205376.html). Хоча майже впевнений, що для України цей показник буде 50/50.  
Також знайшов ще 1 розвинену країну, де дозволене ПП. Це – Канада. У США для ПП у внутрішніх водойм є лише обмеження для певних видів риб. Для країн Європи не знайшов 100% підтвердження заборони ПП у річках-озерах окрім Німеччини. Часто зустрічається заборона полювання лише у гирлі річки. Якщо не важко, чи не могли б прихильники заборони прісноводної ПП навести посилання на авторитетні джерела, які б підтвердили таку заборону? Також мені цікаво, чи існує перелік зимовальних ям хоча б для однієї річки нашої області окрім Дністра?
Оскільки ніхто не підтримав запрошення попірнати з моїм спорядженням, звертаюся з іншою пропозицією: у кого є камера, яка може знімати під водою,  прохання позичити її на одну пірналку – побачете, як «просто» назбирати риби у річці. Відео буде без купюр – від моменту заходу у воду – і до виходу (2-3 години). Річка – на ваш вибір.
 
Цитата

Відповідаючи на питання своїх опонентів я перелопатив кучу сайтів, знайшов багато цікавого.
Так, зокрема, виявилося, що людство споживає 85% морської риби, 15% - прісноводної. (http://www.bestreferat.ru/referat-205376.html). Хоча майже впевнений, що для України цей показник буде 50/50.  
Також знайшов ще 1 розвинену країну, де дозволене ПП. Це – Канада. У США для ПП у внутрішніх водойм є лише обмеження для певних видів риб. Для країн Європи не знайшов 100% підтвердження заборони ПП у  річках-озерах окрім Німеччини. Часто зустрічається заборона полювання  лише у гирлі річки.
Що я і казав :)

Цитата

Якщо не важко, чи не могли б прихильники заборони прісноводної ПП навести посилання на авторитетні джерела, які б підтвердили таку заборону?
Взагалі то Ви доказували що воно дозволене, і навіть приводили список країн як аргумент. Я так розумію що самі у ньому (списку) засумнівалися. Чесно кажучи я гуглив, але щось нічого путнього не вийшло.
Як буде вільний час я спробую ще, скажімо Францію, Англію (там сильні риболовні традиції), Норвегію.

Цитата

Також мені цікаво, чи існує перелік зимовальних ям хоча б для однієї річки нашої області окрім Дністра?
Збруч (Мартинківці), Буг (Лечитів - качатник). Те що я згадав.

Цитата

Оскільки ніхто не підтримав запрошення попірнати з моїм спорядженням, звертаюся з іншою пропозицією: у кого є камера, яка може знімати під водою,  прохання позичити її на одну пірналку – побачете, як «просто» назбирати риби у річці. Відео буде без купюр – від моменту заходу у воду – і до виходу (2-3 години). Річка – на ваш вибір.
Класна ідея.
Я за наш пляж, мені завжди було цікаво хто там живе. Але Ви ж розумієте що якщо там нічого не знайдете то це буде вважатися що там немає риби. Не сприйміть це за тролинг, це просто жарт. :ap:
 
Цитата

Так, зокрема, виявилося, що людство споживає 85% морської риби, 15% - прісноводної. (http://www.bestreferat.ru/referat-205376.html). Хоча майже впевнений, що для України цей показник буде 50/50.  
Я б не був такий впевнений.
Цитата
Более 90% объема импорта приходится на  виды рыб, к которым Украина не имеет доступа и которые добываются  исключительно в водах морских экономических зон других государств.
http://org.rybalka.com/blog/view/7955/

До речі, згадав прикольну передачу про сучасний стан океанів та про ідиотизм в рибній промисловості: The End Of The Line
 
Цитата
Класна ідея.
Я за наш пляж, мені завжди було цікаво хто там живе.
На рахунок пляжу... Три роки тому назад взимку, я загерметизував  повністю зовнішню камеру відеоспостереження, взяв із собою акум і  маленький ТФТ телек. Пробував на різних глибинах пошукати "трофеїв", але  крім йоржиків і окунців з палець за декілька виходів такої рибалки я не  замітив. Хоча на інших водоймах приходилось бачити і карпів і карасів  гастрономічного розміру. Можливо погано шукав, або не фарт...
 
Цитата
На рахунок пляжу... Три роки тому назад взимку, я загерметизував  повністю зовнішню камеру відеоспостереження, взяв із собою акум і  маленький ТФТ телек. Пробував на різних глибинах пошукати "трофеїв", але  крім йоржиків і окунців з палець за декілька виходів такої рибалки я не  замітив. Хоча на інших водоймах приходилось бачити і карпів і карасів  гастрономічного розміру. Можливо погано шукав, або не фарт...
Попробуй в этом году опустить камеру.
Карпа и карася в Бугу развелось в большом колличестве.
Ещё два года назад такого не наблюдалось.
Вот пример http://s2222.rybalka.com/blog/view/6557/
И на том месте частенько плавает один подводный охотник.
 
Цитата
И на том месте частенько плавает один подводный охотник.
Не Баклажан случайно :)
 
Цитата
И на том месте частенько плавает один подводный охотник.
не переживайте сильно. он скоро там плавать не будет. выбьет всех карасиков и поплывет на другую ямку ( хотя в это время карасей можно собирать на ямах руками)
 
Цитата
не переживайте сильно. он скоро там плавать не будет. выбьет всех карасиков и поплывет на другую ямку ( хотя в это время карасей можно собирать на ямах руками)
Не обижайтесь , но Вы говорите ерунду.
Не подводного охотника бояться нужно ,не нужен ему карась , не в этом кайф .А нужно бояться таких рыбаков котрое на том месте засели на неделю с палаткой и менялись вахтеным способом ,что бы место не заняли. И бомбили карпа и карася полными садками пока он клевал. Лично три дня подряд приезжал половить карася и место было занято одними и теми же людьми. И в садках у них было полно карпа и карася.И с ихних слов за неделю вахты они выловили около 150 кг карпа , а карася вообще не меряно.
А Вы бочку на подвохов прёте. Не стем врагом боритесь.
А за дедушек с экранами я вообще молчу , которые по весне выбивают кучу молодняка для котиков.
Ещё раз повторю, всё зависит от человека. Скот он в любом виде рыболовства скот.
Пусть люди ныряют и охотятся.
Вы сначала словите того же Баклажана или Rookie с переловом или на зимовальной яме , а потом уже грузите их. А так это всё пустые слова и необоснованные обвинения.
Эх скорее бы на лёд , нерыв подличить.
Кстати жерлицы тоже можно смело отнести к браконьерскому способу лова.
Вспомните сколько сходов и с каких трайников. А сколько обрывов. И как потом щука с Вашим тройничком плавает. Сколько она мучается пока её кислота его разъест.
Так что все мы не без грешны.
А подводная рыбалка - это ещё и реально спорт  и здоровый образ жизни. Слабочкам и хлюпикам там не место.
 
Rookie ,  с удовольствием с Вами поныряю. Но хочу начать летом. К зимним погружениям ещё не готов.
 
Цитата
Не обижайтесь , но Вы говорите ерунду.
Не подводного охотника бояться нужно ,не нужен ему карась , не в этом кайф .А нужно бояться таких рыбаков котрое на том месте засели на неделю с палаткой и менялись вахтеным способом ,что бы место не заняли. И бомбили карпа и карася полными садками пока он клевал. Лично три дня подряд приезжал половить карася и место было занято одними и теми же людьми. И в садках у них было полно карпа и карася.И с ихних слов за неделю вахты они выловили около 150 кг карпа , а карася вообще не меряно.
А Вы бочку на подвохов прёте. Не стем врагом боритесь.
А за дедушек с экранами я вообще молчу , которые по весне выбивают кучу молодняка для котиков.
Ещё раз повторю, всё зависит от человека. Скот он в любом виде рыболовства скот.
Пусть люди ныряют и охотятся.
Вы сначала словите того же Баклажана или Rookie с переловом или на зимовальной яме , а потом уже грузите их. А так это всё пустые слова и необоснованные обвинения.
Эх скорее бы на лёд , нерыв подличить.
Кстати жерлицы тоже можно смело отнести к браконьерскому способу лова.
Вспомните сколько сходов и с каких трайников. А сколько обрывов. И как потом щука с Вашим тройничком плавает. Сколько она мучается пока её кислота его разъест.
Так что все мы не без грешны.
А подводная рыбалка - это ещё и реально спорт  и здоровый образ жизни. Слабочкам и хлюпикам там не место.
Серёга сколько я наблюдал за тем спором про подвохам,но у тебя получился самый убедительный комент.....МОЛОДЧАГА!!!!!А на лёд надо и чем быстрее тем лучше.Даю в репу не задумуясь.
 
Rookie, щось нічого не гуглитсья з оф. документів :(

Знайшов знову якусь статтю тільки. Розумію, це не документ. Ви ж ніби казали що маєте змогу запитати в буржуїв на форумі, може скористаєтеся такою можливістю?
Цитата

Пресноводная подводная охота запрещена в Швейцарии, Австрии, Голландии, Швеции, Норвегии, Германии. В Германии, например, за наше хобби можно получить до 10 лет тюрьмы! На морях разрешена охота в Турции, Греции, Италии, Франции, Португалии, Дании, Норвегии, Испании, Польше. В Польше и Испании разрешена также и охота во внутренних водоемах.
http://kitoboi-saratov.narod.ru/pravila.html
 
Цитата
Rookie ,  с удовольствием с Вами поныряю. Но хочу начать летом. К зимним погружениям ещё не готов.

с удовольствием составлю вам компанию, только с одним НО - летом, когда потеплее будет.:dk:
 
Цитата
Rookie, щось нічого не гуглитсья з оф. документів :(

Знайшов знову якусь статтю тільки. Розумію, це не документ. Ви ж ніби казали що маєте змогу запитати в буржуїв на форумі, може скористаєтеся такою можливістю?

http://kitoboi-saratov.narod.ru/pravila.html
Славик , смирись и присоединяйся к нам :ap:.
Ну реально форум для рыбаков и ОХОТНИКОВ.
В охоте пожоще требования . И пожоще контроль.Здесь пол форума охотников и я втом числе.
Так что нам теперь уток и зайцев не стрелять. Они ведь тоже сами под пулю не бросаються . Зверя так же как и рыбу нужно выслидеть , а ещё страшнее загнать.
Потом точно выстрелить , что бы подранок не ушёл.
К тому же рыба не плачет, а раненая косуля плачет.
Но для НАСТАЯЩЕГО охотника , охота это не мясозаготовка, я дичь практически не ем.
Охота это целый ритуал , от смазки ружья до зарядки патронов и нарезки сала. А выстрел это уже итог полугодовой подготовки.
И когда правительство переносит открытие люди с плакатами выходят под Кабмин.
А если запретить - с ружьями пойдут.
Оно тебе надо.
И напомню , что зайцы и утки пропадают из - за браконьеров , мясозаготовщиков , экологии , изменения климата , болезней и ещё многих факторов.
Настоящий охотник ездит в лес , строит кормушки , заготавливает корма , выбивает хищника - который истребляет молодняк или в крайнем случае платит деньги.,что бы это сделали другие люди.Делается это уже или нет . Это второй вопрос.
И такие же накруты у настоящего подводного охотника.
Да Вы себя вспомните. Вы что сразу осознано увлеклись коллекционированием воблеров и знали кучу узлов и отличали дроп шот от шот дропа.
У Всех стояла поначалу основная задача - как же её собаку поймать?
А сейчас отпускаем , жалеем и для нас уже ловли рыбы как добичи нет.
Мне сейчас действительно интереснее словить какой то новый вид или трофей.
Интерес состоит в том - на что , поймат и как покрасивее и понасладительнее рыбу вытянуть.
И надеюсь и даже уверен , что в подвойной охоте есть 100 % непередаваемый кайф.
Пидставте , что на Днестре нырнули , не дай бог ещё ночью с фонарём и лицом к лицу с сомом у которого башка в три раза больше вашей. Это как отвернулся поссать на номере и на тебя кабан как монстр весь в листьях, злой такой выпригивает. А ещё хуже идёшь в загоне орёш и перед тобой в двух метра реальный кабан подпрыгивает и начинает вдоль загонщиков бежать. Вот где нужно сообразить и не нажать на курок. Там думаешь не о звере , а о человеке.
Так же и на подводной охоте в первую очередь это проверенный друг с которым или с которыми не страшно нырнуть под лёд и закон , хоть они у нас и дыбильные.
Фуууу. Если в воскресенье не будет льда , башню сорвёт или прейдёться опять заниматься извращенством. Почти в середине января спинингом махать и матюкаться:ap:
ПОДВОДНАЯ ОХОТА - ДЛЯ НАСТОЯЩИХ ПОДВОДНЫХ ОХОТНИКОВ.....СПОРТСМЕНОВ...
И , ЧТО - БЫ ГОРДИЛИСЬ МИНУТАМИ ПОГРУЖЕНИЯ и ТОЧНЫМИ ПОПАДАНИЯМИ, хотя бы в пластиковую бутылку.
Кстати  предлагаю не пингвинам организовать кружок по спинингу или секцую, в дальнейшем комманду и на сорревнования.
Даже спортзал в аренду в любой бурсе взять на пару часов. Пару кружков пробежаться, размяться . Поставить мишени и вперёд.
Я ,готов с условием, что не будет льда, помочь организовать на выставке спортзал , чем больше народу тем дешевле .:ap::ap::ap:
И приносите с собой воблера и блёсны , я азартный человек как и Вы.
Племяха в курсе. По сей день балансиры должен , пото му что блёсны и воблера закончились:ap::ap::ap:.
Весело , полезно для здоровья и по рыбацки. А летом в поле. Гольф отдыхает.
Синоптики передают на ночь маленький мороз. Зато в субботу морозец.
ПОЛЮБОМУ в воскресенье на жерлицы поеду. Даже если жерлицы с берега ставить буду. Кстати на Дальних Греках под мостиками есть ледок:al::ap:.
Но есть ещё один вариант ДНЕСТР. Знакомый говорит ,что хорошего окунька половил.
 
Цитата
Но есть ещё один вариант ДНЕСТР
Вот и надо подумать.
 
Цитата
Не Баклажан случайно :)
Старий дєд з балонами, за 70 років, без балонів в такі роки туго)) Жалувався мені що раніше крупної риби дох було і щуки біля пожарки в кувшинках хватало, а на той час (2р назад) крупняка давно не бачив
 
Цитата
Старий дєд з балонами, за 70 років, без балонів в такі роки туго)) Жалувався мені що раніше крупної риби дох було і щуки біля пожарки в кувшинках хватало, а на той час (2р назад) крупняка давно не бачив
З балонами? Треба його здати властям :aq:

P. S.
Питання до місцевих юристів. Я чув що в Росії є закон що дозволяє двом громадянам пов"язати третього, оформити пояснення і доставити його в відділення жандармерії. Чи є щось подібне у нас? Тоді можна було б цих дідків біля Епіцентра всіх поздавати. Одну пенсію віддадуть на благо Родіни зате більше "рибачити" не будуть.
 
Цитата
Славик , смирись и присоединяйся к нам :ap:. Ну реально форум для рыбаков и ОХОТНИКОВ.
Та я ж проти традиційної охоти нічого проти не маю, і слова не сказав. Це зовсім інше, тільки слово те саме (у нас, а в буржуїв не те саме).

Цитата

А если запретить - с ружьями пойдут.
Оно тебе надо.
Та я не проти щоб всі зібралися і з ружьями на Верховну Раду двінули. :ap:

Цитата

У Всех стояла поначалу основная задача - как же её собаку поймать?
А сейчас отпускаем , жалеем и для нас уже ловли рыбы как добичи нет.
Мне сейчас действительно интереснее словить какой то новый вид или трофей.
Интерес состоит в том - на что , поймат и как покрасивее и понасладительнее рыбу вытянуть.
Цілком згоден. Бо виховали нас так.  Але потім, з віком та досвідом, з"явилася своя голова на плечах і змінилося відношення до природи. Але якщо ми будемо дітям це з самих малих років пропагувати то все буде добре, і вони не будуть смітити (чи ще щось творити) ні малі ні дорослі.

Цитата

И надеюсь и даже уверен , что в подвойной охоте есть 100 % непередаваемый кайф.
Пидставте , что на Днестре нырнули , не дай бог ещё ночью с фонарём ....
Багато раз натикався на те що навіть ПО в морі з ліхтарем заборонена.

Звісно щоб пірнути треба мати "здоров'я", треба бути сміливим і всяке таке.  Цього ж ніхто не заперечує. Але не може служити виправданням. Якщо там так гарно і пре пірнати то можна пірнати ж без гарпуна, як Кусто.

Цитата

Кстати  предлагаю не пингвинам организовать кружок по спинингу или секцую, в дальнейшем комманду и на сорревнования.
Даже спортзал в аренду в любой бурсе взять на пару часов. Пару кружков пробежаться, размяться . Поставить мишени и вперёд.
Я ,готов с условием, что не будет льда, помочь организовать на выставке спортзал , чем больше народу тем дешевле .:ap::ap::ap:
И приносите с собой воблера и блёсны , я азартный человек как и Вы.
Племяха в курсе. По сей день балансиры должен , пото му что блёсны и воблера закончились:ap::ap::ap:.
Весело , полезно для здоровья и по рыбацки. А летом в поле. Гольф отдыхает.
Нє, нє, з тобою тільки звяжися то до весни без приманок залишишся :bj:

Цитата

Но есть ещё один вариант ДНЕСТР. Знакомый говорит ,что хорошего окунька половил.
На спінінг? З берега?
 
Цитата
А Вы бочку на подвохов прёте
Среди подвохов хапуг все равно больше в разы. И согласитесь со мной что они намного больше выбивают маточное стадо ,чем человек со спинингом
 
Цитата
Среди подвохов хапуг все равно больше в разы. И согласитесь со мной что они намного больше выбивают маточное стадо ,чем человек со спинингом
Возможно в Каховке и так . А у нас такое колличество фидеристов и спинингистов , что подводный охотник это экзотика.
И опять же это форум не ХАПУГИ и БРАКОНЬЕРСТВО , а форум адекватных рыбаков и охотников. И речь о подвохах которые выбивают стада и делают переловы не идёт - это БРАКОНЬЕРЫ и они должны быть наказаны по закону. Речь идёт о честных и законопослушных подводных охотниках .
Так можно любой вид и способ лова загнобить.
Поплавочники - карасятники в тех же Моломоленцах по весне в запрет что творят.
Так , что теперь поплавочников всех под общую гребёнку в браконьеры записать.
Такое впечатление слаживаеться , что подводные охотники Вам всем жизнь испортили или гарпун в одно место засадили.:ap::ap::ap:
100 % уверен что если бы речь зашла об отстреле эскимосами тюленей , Вы бы были за тюленей.
А они с покон веков только тюлешек то и едят. Или кита загарпунят если повезёт.
 
Цитата
З балонами? Треба його здати властям :aq:

P. S.
Питання до місцевих юристів. Я чув що в Росії є закон що дозволяє двом громадянам пов"язати третього, оформити пояснення і доставити його в відділення жандармерії. Чи є щось подібне у нас? Тоді можна було б цих дідків біля Епіцентра всіх поздавати. Одну пенсію віддадуть на благо Родіни зате більше "рибачити" не будуть.
Це місцевий раколов. Ми його називваємо "Іхтіандр", приходить до нас на пожарку качати балони, а в замен раків дає, давав, зараз щось нагліти почав.
 
В цього "Іхтіандра по всьому Бугу є нички з раками, він їх по заказу продає."
 
Цитата
В цього "Іхтіандра по всьому Бугу є нички з раками, він їх по заказу продає."
Слава, то нейтралезуй його :pod_wod:, в тебе є можливості.:bf:
 
Цитата

Такое впечатление слаживаеться , что подводные охотники Вам всем жизнь испортили или гарпун в одно место засадили.:ap::ap::ap:
Саме так. Вони посягають на наші (власність цілого народу) річки. Я от читав оренбургський форум (і навіть тут кидав десь ссилку), так там усі жалілися що сом в малих річках пережив все: лихі 90-ті, сітки і навіть електровудочки. Да його стало менше, особини стали менше, але він був. Але із модою на ПО він пропав як сазан на Кудрянці.
Я майже все літо провів ловлячи голавля, але за весь цей час я зловив буквально 3-4 біля кілушні рибини. Зі слів очевидців, які спостерігали підвоха на тому ж місці, він стільки їх виловив за одну "рибалку".
Результат, як то кажуть, на лице. І я вже не кажу про те що переважна більшість "моїх" голавлів і досі плавають і скоро будуть нереститися.

Цитата

100 % уверен что если бы речь зашла об отстреле эскимосами тюленей , Вы бы были за тюленей.
А они с покон веков только тюлешек то и едят. Или кита загарпунят если повезёт.
Нехай їдять. Це інше, вони живуть їхнім мясов і популяція екскімосів регулюється популяцією тюленів і навпаки. В природі все круто регулювалося, поки цей європеоїд не став дуже "розумним" і вирішив обманути природу.
 
Цитата
Такое впечатление слаживаеться , что подводные охотники Вам всем жизнь испортили или гарпун в одно место засадили
не надо оскорблений - следи за базаром
 
Цитата
Вони посягають на наші (власність цілого народу) річки.
А может вы посягаететесь на наши ( власність цілого народу ) реки????
С чего вы решили что реки ваши, и зачем подписывать народ, вы думаете вы симпатизируете всему народу с спинингом в руках ????
Знаете информация с какогото оренбургского форума в котором зделали крайних подвохов , даже не ЕЛЕКТРОУДОЧНИКОВ и СЕТИ, мягко говоря это даже не информация ето кал.
Я не ошибся когда сказал чуть выже что все дело в ЖАБЕ  !!!
Ваша позиция мне ясна , нет клева, виноваты подвохи, которых ктото гдето когдато может быть видел с полными торбами рыбы, и и результат на лицо :))
 
Цитата

А может вы посягаететесь на наши ( власність цілого народу ) реки???? С чего вы решили что реки ваши, и зачем подписывать народ, вы думаете вы симпатизируете всему народу с спинингом в руках ????
Кльовий поцікавився яке діло SEREGA76 до підвохів. Я сказав чому вони мене турбують, а гвалтівники діточок в Намібії мене ніразу не хвилюють.

Цитата

Знаете информация с какогото оренбургского форума в котором зделали крайних подвохов , даже не ЕЛЕКТРОУДОЧНИКОВ и СЕТИ, мягко говоря это даже не информация ето кал.
Крута демагогія: те кал, це кал, половину аргументів і запитань ігноруєте.

Цитата

Я не ошибся когда сказал чуть выже что все дело в ЖАБЕ  !!!
Ваша позиция мне ясна , нет клева, виноваты подвохи, которых ктото гдето когдато может быть видел с полными торбами рыбы, и и результат на лицо :))
Головне оклеветати опонента. Це і є головні прийоми вашої демагогії. По ділу Ви хоч скажете щось? Чи так і будете переводити стрілки з ПО на мою персону?
Я нікого персонально не ображав, хоч і вважаю чиєсь заняття не дуже хорошим.  А якщо Ви, як дитина в садочку, ображаєтеся на те що хтось сказав що ваш улюблений сорт морозива не вкусний, то... Я й не знаю що сказати у такому випадку.
 
да-с!! Как бы добавлю и свои "размышлизмы"! У меня есть все необходимое для ПО и гидрик и арбалет, но ...они ждут очередного свидания с морем. И это я считаю - правильно!! Охотиться в водах с "позраком" до 10 м гораздо приятнее  как с точки зрения эстетики так и безопасности. Я не клеймлю всех "подвохов" потому как обобщать никогда не стоит но... Охотники действительно очень сильно прореживают маточное поголовье + при обрыве снасти у спинингиста рыба выживает в 90% случаев с подводными охотниками не все так хорошо...потому как неудачные выстрелы не редкость ( подробной статистики нет но личный опыт морских охот тоже своего рода источник) да и травмы нельзя сравнивать губа или разорванное сомовье пузо.  Мое личное мнение  подводную охоту и ловлю раков в местах любительского рыболовства на внутренних реках и водоемах следует запретить,  естественно охоту на коммерческих водоемах регулируют сами хозяева (но подсказывает коммерческий опыт что таких будет не много).
 
Цитата
Мое личное мнение подводную охоту и ловлю раков в местах любительского рыболовства на внутренних реках и водоемах следует запретить,
Ось слова, з якими я погоджуюсь і підтримую. В моєму селі невеликий ставок "Ставчик ", в якому влітку милували око і слух всплески коропів. Ставок підтримують місцеві рибалки. І ніякі сітки чи екрани їх не могли зловити. За пару "рибалок" ПО значно зменшили їх кількість. Їх правда прогнали, але чи зовсім? Я за створення спеціальних водойм, де спортивне полювання  приносило б задоволення ПО.
 
Цитата
І цікаво як часто підвох повертається з виїзду з нулем?
Данную картину наблюдал не единожды! У меня на спин за 2-3 часа несколько голавлей и другая рыба, а подвох с красными глазами, забитой дыхалкой и ПОЛНЫМ НУЛЕМ. Так вот.
 
Цитата
кожен рік, по холодній воді - чи то ранньою весною, під час нерестового ходу... чи пізньою осінню - коли рибка скатується на "зимовки" на наших, нешироких річках, снують постійно "підвохи"...... і чомусь постійно затримуються на ямах... туди і буси підганяють (316-ий спрінтер, рено мастер грузовий) і по два рази на день вивозять рибки повні буси.... на березі купа крові, але хлопці в правильному споряджені, товщина "гідріка" відповідає температурі води, а огрузка глибині занурення для потрібного "завісання" на потрібній глибині...... і т.д.
Особисто спостерігав таку картину не тільки на Хмельниччині але і на Сумщині в районі різних приток Десни, де основним видобутком є раки та недомірки соменят, судачат, щуря та підлящіків. Торблять все підряд... Дивитися на їх улов - явище не для слабких.... Серед моїх однолітків є такі ж підвохи. Одні самі зізнаються що торблять все попідряд, інші говорять, що малечу пропускають. )Але перших разів у 10 більше ніж других. ВИсновки робіть самі:bk:
 
Цитата
серед рибакв про підводників вже легенди ходять. А тому , що - зазвичай б"ють восени - взимку на зимувальних ямах, і забирають маток.
Особливо помітно на Збручі- ям не так багато, заплили, забрали і все. А риби їм не тра, і зупинитись не можуть. Потім просто здають на базарі. На Дністрі - не так помітно. Дністер великий. там ще знайти рибу тра..
Доречі на зимувальних ямах в осінньо - зимній період не те , що підводна охота, але і рибалка заборонена. Але - хто там на що дивиться...
Повністю підтримую від першої до останньої літери:dk:
 
Цитата
Поддержу. За пять нырялок в этом году -3 полный ноль. И это при том что пройдено было каждый раз метров по 500 -туда и назад.
Удивляет отношение рыбаков к ПО......
Да ніхто Вас не штормить на рахунок того, що займаєтесь ПО. Діло насправді не в тому...... поки Ви вчитесь ПО - ви, так як називають новачків в кожній справі, є "лузер"...... - купа непотрібних пірнань, купа потрачених коштів на неправильне спорядження і... купа радості від 300-грамового першого голавлика/линка/карася (підходяще закреслити) вперше застреленого.....
Але! Після суттєвого накопиченого досвіду Ви всетаки почнете знаходити, ціляти і в кінці-кінців стріляти багато риби..... як тоді зупинитись? Як відчути норму???
І я Вам відповім на це питання - ніяк, Ви просто забьєте (!) на ту норму вилову... почнете мислити по-іншому - "Мені ж треба відбити кошти затрачені на спорядженя, поїздки, отриманий досвід від поїздок на ПО  і т.д.
З Вашим досвідом ви будете мати купу перспективних місць, куди можна поїхати і, навіть розроблені маршрути по прочісуванню точок.... У Вас не буде ні єдиного зайвого кроку - у Вас враховується все і прозрак води, і направленння вітру, і наповненість річок і температура води, а відповідно і розташування мирної чи хижої риби (дивлячись на який вид ведете охоту) відносно товщі води.........
Зи. Це я до чого стільки слів написав...... кожен рік, по холодній воді - чи то ранньою весною, під час нерестового ходу... чи пізньою осінню - коли рибка скатується на "зимовки" на наших, нешироких річках, снують постійно "підвохи"...... і чомусь постійно затримуються на ямах... туди і буси підганяють (316-ий спрінтер, рено мастер грузовий) і по два рази на день вивозять рибки повні буси.... на березі купа крові, але хлопці в правильному споряджені, товщина "гідріка" відповідає температурі води, а огрузка глибині занурення для потрібного "завісання" на потрібній глибині...... і т.д.
Зи.Зи. Висновки робіть самі))))
 
серед рибакв про підводників вже легенди ходять. А тому , що - зазвичай б"ють восени - взимку на зимувальних ямах, і забирають маток.
Особливо помітно на Збручі- ям не так багато, заплили, забрали і все. А риби їм не тра, і зупинитись не можуть. Потім просто здають на базарі.   На Дністрі - не так помітно. Дністер великий. там ще знайти рибу  тра..
Доречі на зимувальних ямах в осінньо - зимній період не те , що підводна охота, але і рибалка заборонена. Але - хто там на що дивиться...
 
Цитата
Данную картину наблюдал не единожды! У меня на спин за 2-3 часа несколько голавлей и другая рыба, а подвох с красными глазами, забитой дыхалкой и ПОЛНЫМ НУЛЕМ. Так вот.

Поддержу. За пять нырялок в этом году -3 полный ноль. И это при том что пройдено было каждый раз метров по 500 -туда и назад.
Удивляет отношение рыбаков к ПО. Я когда начинал заниматься ПО -меня ненавязчиво предупреждали -старайся нырять там, где поменьше рыбаков. На мои недоуменные взгляды -отвечали односложно -ЖАБА. И ничего кроме жабы. Прежде чем обвинять и хаять -сначала попробуйте что это.
 На счет вреда приносимого ПО. На том же Днестре в последние годы очень тяжело вообще что либо споймать. Хотя еще 3-4 года назад все было ОК. В Одесской области подвохи на Днестре не ныряют -нет прозрака. Так что же изменилось? А то что на берегу места просто нет от  членов клуба "99 макушатников". Когда один человек занимает 50 -100 метров и закидывает по 20-40 палок. И места они передают друг другу посменно. Так что и фидеристу с одним бланком стать негде. ( Когда нет возможности поехать на ПО -я скромный фидерист, и уже много лет). Мало того -после того как я увидел подводный мир своими глазами -стал намного лучше понимать повадки рыбы, где и как она стоит, как питается и тому подобное. Когда ныряешь -зачастю забываешь , что у тебя в рука ружье и просто плаваешь и любуешься красотой подводного мира. Мне очень жаль, что все не могут этого оценить. Видеосъемка не может передать полноты чувств. Хотя я уже прикупил подводную камеру и когда нормализуется прозрак -буду снимать и делиться своими впечатлениями с другими. Собственно говоря -данную дискуссию предлагаю перенести к тому моменту. Тогда Вы сможете оценить -насколько сложная, трудовая, опасная, но и красивая ПО.
Собственно говоря. Не стоит по некоторым плохим подвохам мерять всех. Точно так же не стоит мерять других рыбаков и охотников.
У каждого из нас есть свои увлечения, которые мы будем отстаивать. И бороться  с чем либо с помощью запретов -бред.
В одном из произведений Р. Шекли главный герой ,с большими сложностями,попадает на планету -где нет преступности. Как потом оказалось -ее не было, потому что она была узаконена. Хочешь убить? Плати лицензию и убивай.
Так вот -запреты только повод брать взятки. Не секрет, что у нас в стране все законы пишутся для простого народа, и для того чтобы можно было вымогать взятки и брать мзду. Подняли штрафы ГАИ и что? нарушать меньше стали? Те кто не нарушал -те и не нарушают. А мажоры как гоняли по киевской трассе под 300, так и гоняют. В Одессе сын бизнесмена и депутата совершил ДТП, повредил 12 машин, убил парня и гуляет себе на свободе и разъезжает по городу на позолоченной Мазератти. Мало того -еще и в гонках участвует.
 
Цитата
Даже больше. Я Вам скажу - в Германии много чего запрещено помимо ПО. Там даже за брошенный окурок мимо урны большой штраф. А дочка знакомого отсидела пол года в тюрьме за безбилетный проезд и забытый оплатить штраф. А еще в Голландии узаконенные однополые браки. вот...
Вы же туда рветесь а не я. Не понимаю чем это Вам не нравится Германия в примере? Или Вы только хотите чтобы тут все потребляли как там и при этом работали и думали по-прежнему как тут? Чтобы чисто было как там а гадили как тут? Верно я Вас понимаю?
 
Цитата
А давайте оденем Вас в костюм. Посмотрим как Вы будете делать "Бац". Как ни странно но рыба не стоит спокойно и не ждет когда ей сделают бац.
А Вы попробуйте выследить 50 детей и убить их так чтобы никто Вас не поймал. Думаете легко Чикатило было?
Я не понимаю что меняется от того легко это или сложно? Думаете сети ставить просто? Попробуйте целый день в лодке весь мокрый провести и поймете как бедные браки тяжело хлеб зарабатывают!

И как ни странно судак подпускает человека настолько близко что его погладить можно. Если уже на то пошло.
 
Цитата
Среди подвохов хапуг все равно больше в разы. И согласитесь со мной что они намного больше выбивают маточное стадо ,чем человек со спинингом
Не соглашусь. Один член клуба "99 макушатников" выбивает в сотни раз больше маточного поголовья
 
Цитата
Звісно щоб пірнути треба мати "здоров'я", треба бути сміливим і всяке таке. Цього ж ніхто не заперечує. Але не може служити виправданням. Якщо там так гарно і пре пірнати то можна пірнати ж без гарпуна, як Кусто.

Ну так побросайте спиннинг где вместо воблера будет просто свинцовый груз без тройника....
 
Цитата
Ну на счёт прозрачности воды водоем водоёму рознь или вы фонарями даже не пользуетесь???
А вы попробуйте в туман фонариком посветить -много пользы будет?
 
Цитата
в свое время брал сомов при прозраке 0,5-1м и глубине до 2м. а то что браки с ружьями выбивают все так это правда!
и чем больше у них денег тем круче "сафари"

Ну, с баллоном можно и при прозраке  0,1 метра нашарить сома -на задержке дыхания попробуйте.
 
Цитата
І ще одне. Надводна риболовля і ПП схожі в одному-умінням знайти рибу, але в 1-му випадку риболову необхідно уміння заставити рибу взяти приманку, а не тупо нажати на "гашетку" і БАЦ.
А давайте оденем Вас в костюм. Посмотрим как Вы будете делать "Бац". Как ни странно но рыба не стоит спокойно и не ждет когда ей сделают бац.
 
Цитата
по моему это уже сразу первый способ браконьерства.
в свое время общался долго с подвохами, сам нырял, так вот я не знаю ни одного честного ныряльщика- все занимаются рыбозаготовками по крупному, вырабатывают по 2-3 балона пока в глазах не темнеет, и так каждый день!

Так вы и есть брак -т.к. ПО это ныряние БЕЗ баллона.
 
Цитата
Якщо Вам так простіше, то давайте поставимо питання так: "Чому в усіх "розвинених" країнах світу ПО заборонена, а в Україні ні?"

Даже больше. Я Вам скажу - в Германии много чего запрещено помимо ПО. Там даже за брошенный окурок мимо урны большой штраф. А дочка знакомого отсидела пол года в тюрьме за безбилетный проезд и забытый оплатить штраф. А еще в Голландии узаконенные однополые браки. вот...
 
Цитата
кожен рік, по холодній воді - чи то ранньою весною, під час нерестового ходу... чи пізньою осінню - коли рибка скатується на "зимовки" на наших, нешироких річках, снують постійно "підвохи"...... і чомусь постійно затримуються на ямах... туди і буси підганяють (316-ий спрінтер, рено мастер грузовий) і по два рази на день вивозять рибки повні буси.... на березі купа крові, але хлопці в правильному споряджені, товщина "гідріка" відповідає температурі води, а огрузка глибині занурення для потрібного "завісання" на потрібній глибині...... і т.д.
Вот козли. І як земля таких ще носить.:cg:
 
Одного разу на дністрі зустрічався- ідутьна моторі. Троє. один кормчий з біноклем і два пловца. Побачили нас- завернули і прямо під спін ниряють....  Їм що - дністра мало???.  З такою нахабністю зустрічався рідко. Думаєте вони зупиняться раніше ніж перебЮть всю рибу???
Можна багато розповідати про хамство серед рибаків. Але то-межи нами-надводними . А для підводних-звичаї наші взагалі не діють. Вони по-за зоною-під водою.
 
Не, пацаны. Это всё уроды.
А я пойду в подвохи ради красоты и адреналина.
Буду с фотыком нырять.
На Днестре нырял за ракаками в маске и ластах.
Там красотища, там спокойствие.
Мне бы жабры.:ap:
 
в кожної дюдини є типу тумблер в мізках. Типу - на сьогодні риби досить. Можна просто побродити - походити, порадіти красі природи.
Але він спрацьовує згідно набутого досвіду. Тобто - якщо ти чайник-ти риби і так не зловиш.А от - коли стаєш досвідченішим , і можеш взяти більше-тоді приходить розуміння межі-забереш більше- риба вже не відновиться. Це звлежить також від особистих якостей,так і від можливостей. Так - от можливостей у підводників незрівнянно більше, ніж у звичайного рибака. Тобто-як  звичайний рибак убогий досвідом ,обділений радістю спілкування з природою- він і збитків багато не зробить- навіть якщо безвилазно буде чергувати на водоймі в очікуванні кльову. А от у підвох-можливостей незрівнянно більше,і якщо він недоріс до  
" ради красоты и адреналина.
Буду с фотыком нырять.
На Днестре нырял за ракаками в маске и ластах.
Там красотища, там спокойствие."
то буде тлумити рибу доки не завалить всі базари і ганделики ,чи інші приймальні пункти
 
Цитата
то буде тлумити рибу доки не завалить всі базари і ганделики ,чи інші приймальні пункти

Откуда столько негатива?!!
Я не подвох,я простой любитель спина и фидера,НО я очень хотел бы попробывать поохотится ПОД водой,а не только НАД водой.
В рыбалке я не ищу УЛОВ,я ищу УДОВОЛЬСТВИЕ!Да я думаю,что таких большинство на форуме.
Так же как и среди подвохов,так и среди НАДВОХОВ есть "паршивые овцы",но это не даёт нам право всех подвохов ставить под одну гребёнку!!!
Если есть проблема в поимке рыбы(а у кого её нет?),то в этом не подвохи виноваты,а теже сеточники,електрики,подрывщики,а также "чересчур удачливые рыбаки",которые вылавливают поболе,чем ТРИ кг. рыбы.

Как итог,сам пацаном ходил с товарищем у которого была "подрывка" "на рыбу".Ходили на рыбалку,чтобы ПОЙМАТЬ РЫБУ для кулинарных интересов!Сейчас же совсем иной подход...
 
Вся справа в мозгах. Тобто у способі мислення людини. Тобто такі приспособи як гідрокостюм, та підводне ружжо може мати людина , що морально до цього созрєла. Ато бригада підвох, що не мають бога в животі за осінньо-зимньо-весняний сезон може повністю знищити нерестове стадо на невеликих річках вибиваючи маточні особи на зимувальних ямах.
 
Согласен!К ЭТОМУ нужно прийти осознанно!Но такой уж у нас менталитет:часто люди путают рыбалку,и рыбозаготовлю...К сожалению...
 
Если хотите охоту господа - берите ружьишко и в лес или уток стрелять, а подводный мир будьте добры оставьте нормальным людям - честным рыбакам! Моя бы воля, плавали бы эти ныряльщики только с фото-ружьями, а те, кто был бы с данным тезисом не согласен - носил бы стрелу из своей подводной пукалки у себя глубоко в мягком месте до момента осознания.
....извините, накипело сил нет!!!
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!