Страницы: Пред. 1 2
[ Закрыто ] Ледовое побоище 2011 - 2012
 
Предложение еще актуально? Возникло ряд вопросов. Извините возможно за глупые вопросы, но я просто новичок. Во-первых, какие условие поездки, ориентировочное время возвращения (т. к. еще завтра на Киев на учебу надо рвать((((((((( ). Сколько туда км?
 
А на Днестре в Куражине сегодня был ЖОР. Размер не ахти - таранечный. Но и на жарёху попадались.
Брал на всё , что кинешь. Я целый день пробомбил на блёсенку. Давно так не отрывался.
 
Спасибо за рецепт в блоге!!!!  Ещё перед новым годом наловил окуня на днестре на живца почистил и незнал что сним делать. Но сыр лучше пармизан как по мне и майонез собственного изготовления.  но за рецепт++++
 
Цитата
Предложение еще актуально? Возникло ряд вопросов. Извините возможно за глупые вопросы, но я просто новичок. Во-первых, какие условие поездки, ориентировочное время возвращения (т. к. еще завтра на Киев на учебу надо рвать((((((((( ). Сколько туда км?

Если поедем в Кременную то расстояние под 60км в одну сторону. Литров 10-12 бензина
делим на всех. Возвращение - как решит коллектив (16-00....18-00 в Хмельницком). Выезд 7-00...8-00.
Ну где-то так.
 
в ютубе нашёл http://youtu.be/E2P4V2uUMaQ
 
Цитата
А потом люди ездили вроди бы по 20 грн. но точно сказать не скажу.
точно 20 грн.
 
Цитата
точно 20 грн.

Кстати, вижу ты из Городка, как там обстановка в Кременной, как дорога, ловится ли карасик.
 
Цитата
Ещё перед новым годом наловил окуня на днестре на живца почистил и незнал что сним делать.
Спробуйте відпускати :ap:
 
Цитата
Спробуйте відпускати :ap:
Мені окунь на смак подобається але не завжди є натхнення чистити після Дністра тільки кишки випускав, а це побачив рецепт і псіханув розібрав на філе все що було в морозильній камері всі 3 кіла:ap:
 
Згоден, я теж люблю смажених окунців (до в'яленої риби я якийсь холодний). Просто не розумію коли люди набирають її по 10 кіло а потім не знають що з нею робити і роздають сусідам, котам, чи утилізують іншим способом. І це вже не кажучи про правила любительського лову.
 
Сегодня был в Ясэнивке,Ярмоленицкий раён,билет 5гр. клевало плохо но всё равно удалось взять десятка полтора хорошеньких ершей.Брал ёрш только на стояк.Проезд до става неплохой,к дамбе подъезжали даже жигули.Недельку рание мой друг пол ведра привёз ершей и окушат.Так что кто любит ерша половить,думаю поездка в Ясенивку на Бам будит очень кстати.Удачи.
 
Привіт усім. Дозвольте долучитися до вашого клубу.
Я з Кам’янця. Кам’янчани знають мене під ніком фанат.
Рибак заядлий, кожні вихідні на рибалці - Дністер, Збруч, Смотрич. В основному спінінг. І зимову рибалку дуже полюбляю.

Сьогодні були в Соколі. Кльов ніякий. За цілий день ледве вибігав два десятка окуня. Окунь нормальний, але крупняка не трапилось.
 
Цитата
Привіт усім. Дозвольте долучитися до вашого клубу.
Я з Кам’янця. Кам’янчани знають мене під ніком фанат...

Каменчан прибавляется и это хорошо!:bs:
 
був в неділю 12.02.2012 в головченцях - 0, в летичеві між мостами аборигени луплять ержика в мізинець, перебрались в сторону острова то трохи колеги окуня на яйця брали, а я зловив підпідпідлящика розміром трохи більше сірникової коробки і бігом відпустив назад щоб  він не змерз :ap: покищо їхати туди великого сенсу немає теж саме можна зловити і в нас на пляжі
 
Вчора на ПБ за мостом, невеличкий окунь і плотва, дуже "прошена", брало в основному на "стояка". Стояло 4 вудки, а брало тільки на одну з жилкою 0.08, думаю по відлизі там буде краще...
 
Цитата
Привіт усім. Дозвольте долучитися до вашого клубу.
Милости просим..Тем более с таким ником как ФАНАТ.
 
Вчора вибрались з tigerius в Головченці та Летичів. Результати рибалки вже описано вище. Але гарно провели час. Дякую за горну компанію.
 
Цитата
Милости просим..Тем более с таким ником как ФАНАТ.
Cерёга, а чё Вы с Саней( Бонусом) молчите , не хвастаетесь. Я ведь знаю , что Вы не пустые приехали.:al:
 
Цитата
Cерёга, а чё Вы с Саней( Бонусом) молчите , не хвастаетесь. Я ведь знаю , что Вы не пустые приехали.:al:
Після вчорашнього маршброска облом навіть по клаві стукати.А стосовно улову -по три щучих хвости плюс окунця знайшли зачотного.Плюс Шевчук ще й йоршиків королівського розміру кілька штук вговорив.Дуже багато холостих пострілів.За день разів 10 стометрівку здавали.
 
Цитата
Після вчорашнього маршброска облом навіть по клаві стукати.А стосовно улову -по три щучих хвости плюс окунця знайшли зачотного.Плюс Шевчук ще й йоршиків королівського розміру кілька штук вговорив.Дуже багато холостих пострілів.За день разів 10 стометрівку здавали.
Спорт это хорошо :ap:.
А мы вот так съездили.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8337/
 
Цитата
Спорт это хорошо :ap:.
А мы вот так съездили.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8337/

Кстати когда ездил с Кибером то у мужика тоже клюнул рак :ap:
Блог зачет 100+
з.ы. где тараньку сушиш?На батарее?:dr:
 
Цитата
Кстати когда ездил с Кибером то у мужика тоже клюнул рак :ap:
Блог зачет 100+
з.ы. где тараньку сушиш?На батарее?:dr:
Стекает таранька над раковиной ( специально в тумбочку шуруп вкрутил:ap:), а сохнет на батарее.
 
В  субботу  11.02.2012  осваивал  ловлю на балансир   в с.  Головченцы  ( напротив  дробилки)  итог 30  окушков    .   Понравилось......... думаю   и дальше учится ловле на балансир..........
 
Цитата
В  субботу  11.02.2012  осваивал  ловлю на балансир   в с.  Головченцы  ( напротив  дробилки)  итог 30  окушков    .   Понравилось......... думаю   и дальше учится ловле на балансир..........
А размер? Если не секрет.
 
Цитата
Cерёга, а чё Вы с Саней( Бонусом) молчите , не хвастаетесь. Я ведь знаю , что Вы не пустые приехали.:al:

А у нас всё началось с того,что по дороге на рыбалку мы офигиевали с датчика температуры.Температура воздуха за бортом колебалась от -28 до -36.Но в конце на улицу мы вышли при  -32.Конечно после марш броска где то в 1.5км по узенькой тропке и мороз не почём.И холостые выстрелы не давали замёрзнуть.Весь улов в основном был пойман с утра когда мороз потихоньку начал падать.В конце дня у нас в ящиках было по 3(где то 1.2-1.4кг)  щуки и нормательного размера окушока, гдето по 2-3кг словили.А ёрши меня вообще в корень удивили размером.Таких ершей я ловил только в Припяти по открытой воде на червя после того как ракета или метиор сделают волну.
Вот так где то.
А вот так Санёк спешил на рыбалку,что аж паром накрасило:ds::ds::bj::bj::bj:
 
Цитата
А у нас всё началось с того,что по дороге на рыбалку мы офигиевали с датчика температуры.Температура воздуха за бортом колебалась от -28 до -36.Но в конце на улицу мы вышли при  -32.Конечно после марш броска где то в 1.5км по узенькой тропке и мороз не почём.И холостые выстрелы не давали замёрзнуть.Весь улов в основном был пойман с утра когда мороз потихоньку начал падать.В конце дня у нас в ящиках было по 3(где то 1.2-1.4кг)  щуки и нормательного размера окушока, гдето по 2-3кг словили.А ёрши меня вообще в корень удивили размером.Таких ершей я ловил только в Припяти по открытой воде на червя после того как ракета или метиор сделают волну.
Вот так где то.
А вот так Санёк спешил на рыбалку,что аж паром накрасило:ds::ds::bj::bj::bj:
Красавцы :ap:. Так что на выходные на Днестр или за ершом ?
 
Цитата
А размер? Если не секрет.

Не секрет...  Ладошка и меньше ....  Те что меньше   были утоплены    ,а остальные пожарены......
 
Цитата
Всем привет)) Хотел просто поправить.... обводной канал не спускают..... как минимум за тех сем лет, что я живу на Ружичке такого ни разу не было ... а вот озеро регулярно........  Хотя при всем этом, о наличии в канале рыбы, не могу ни чего сказать..(
Не знаю, пару раз приходив туди то тільки русло текло. Вони умудряються за сутки це все діло провернути.
 
Був сьогодні в нас на Бузі,навпроти острова,зі сторони парку!За 3 години зловив 41 штуку що вийшло близько 1200 грам!Вийшов на лід десь 10:30.Не зважаючи на нарікання на поганий кльов рибалок які вже рибалили,тонка жилка і дрібні мормишки зробили своє діло і трохи риби вдалось піймати!
 
Був на базарі, ходив по рибальським магазинам, там с пляжу повертавася мужичок, він непогано плотви і окуня набив, і щучку на 800гр, що мене дуже здивувало, все на чортіка( на каплею як обчно, а трубочкою, я думаю ви зрозуміли про який я говорю) Ну буг завжди ближче до отіпелі краще себе показує))
 
Цитата
Уважаемые рыболовы! Еду в воскресенье в Колодиевку, подскажите пожалуйста как лучше подехать, где и на что начинать ловить, так как первый раз буду зимой Днестр осваивать))))) Заранее благодарен.
Я теж хочу попробувати , ловити є де але тільки на що і які приманки брати для першого  разу фіг його знає , розкажіть і мені ...
 
ОХХХ чекаю я вже ту весну і літа як манну небесну..............карпи ховайтесь...
 
Також був сьогодні на Бугу навпроти митниці, прокльовувала непогана плотва все на стояк,двадцять штук взяв на тараньку.
 
Уважаемые рыболовы! Еду в воскресенье в Колодиевку, подскажите пожалуйста как лучше подехать, где и на что начинать ловить, так как первый раз буду зимой Днестр осваивать))))) Заранее благодарен.
 
Цитата
ОХХХ чекаю я вже ту весну і літа як манну небесну..............карпи ховайтесь...
А зимою відпочиваєте?Навіть не пробуєте карася поганяти??
В моїй практиці Анти-пінгвінів рано чи піздно заїдає оскома, і вони всетаки не витримують і стартують на лід!Їм просто не вистачає спілкування з рибою)))) Мій батько теж раніше був в касті чисто літніх риболовів, але після моїх перших виходів на лід не втримався і теж приєднався до пінгвінів, і вже років 8 його з льоду не зженеш!):aq:
Мені в дечому пінгвінізм приносить ще більше задоволення чим відкрита вода, в кожному є свої + і -))) Зима мороз, але гарний одяг дає змогу забути про нього, і з льоду ти можеш попасти в ті місця куди літом дужеее тяжко, наприклад в сильний коряжник, літом нереально залізти, а сьогодні є можливість пожертвуваши парою приманок віднайти більш чисту лунку і гарно відрибачати) , ну а літні + всім і так гарно відомі ну і впринципі їх набагато більше ))) !  
Приєднуйтесь до пінгвінів)))))
 
Цитата
Уважаемые рыболовы! Еду в воскресенье в Колодиевку, подскажите пожалуйста как лучше подехать, где и на что начинать ловить, так как первый раз буду зимой Днестр осваивать))))) Заранее благодарен.
А ви на яку рибу розраховуєте?))
По моїй практиці по окуню в цьому році, брав він майже скрізь і на все що йому пропонували, місця відрізнялись тільки кількістю шт з 1лунки, пряцювало все: яйця,балансіри,бльосна,мормишки ,чортіки,з мотильом і без! На глубині і 1м і 10м!
Плотву не ловив нескажу)
Судака ненайшов))
По останнім слухам, окунь хоть і некрупний но ловився скрізь, в самий раз для починаючих, зловити хоть щось вийде у кожного, навіть і тих хто уяви немає про рибалку! щось у лунку опустив в сторону дна, рано чи пізно він брав на будь яку гру, навіт просто на підніманя опускання і лежачога на дні балансіра)))
 
Цитата
А ви на яку рибу розраховуєте?))
Ориентируюсь на полосатого, но там как получиться))) Я вообще рыбачу зимой, а вот на Днестр так первый раз собрался, вот и спрашиваю.
 
завтра піду накупляю всяких там фішок на неділю десь поїду...
 
Цитата
на неділю десь поїду...
И правельно, погода вроде как отличная намечается))
 
Цитата
Ориентируюсь на полосатого, но там как получиться))) Я вообще рыбачу зимой, а вот на Днестр так первый раз собрался, вот и спрашиваю.
а я не рибачу , друзі ходять а в мене руки не доходять , я більш літній рибак на карпа та карася... ну і восени на хижака.... якось зимою страшно по льоду ходити....
 
Цитата
якось зимою страшно по льоду ходити....
После таких морозов на лед можно машиной заезжать))))
 
Цитата
После таких морозов на лед можно машиной заезжать))))
Ну машино при здоровому розумі недумаю що в наших краях хтосі наважиться!
А на дністрі всеодно потрібно обережно промоїн можна найти безліч, а вони зараз снігом присипані,вода велика течій і ключів з головою, якщо в дальні пошуки то краще з пешнею! Заради своєї безпеки краще пильність не втрачати!!!
 
Цитата
Заради своєї безпеки краще пильність не втрачати!!!
Тут я совершенно согласен!
 
Цитата
Тут я совершенно согласен!
Если полным приводом, то лучше в Пыжовку.окунь покрупнее чем в Колодиевке.
Хотя в Колодиевке можно попасть на хорошую плотву и рыбца.
И в Соколе окунь крупнее, только нужно искать.За то дорога доступна для любой машины. А если в Колодиевке в субботу будет солнышко и оттепель, а под вечер мороз, то назад выехать может и не получиться.
 
Цитата
друзі ходять а в мене руки не доходять
Правильно, нема чого рукоблудити і товкти карандашів чи піпісьочних окунчиків, ще 2 неділі і пінгвіни будуть нам заздрити, змазуєм кільця спінів і перебираєм воби!!!!!!! 2 тижня лишилось до весни!!!
 
Цитата
2 тижня лишилось до весни!!!

Это только календарно, Андрюха. А полуметровый лёд кое-где будет сходить аж до Пасхи.:df:
 
Цитата
Это только календарно, Андрюха. А полуметровый лёд кое-где будет сходить аж до Пасхи.:df:
Полностью Вас поддерживаю.
И разница в том , что мы такие же фанаты спининга как и балалайки , так что нам , что лёд , что открытая вода - вечный кайф.
А вот Вы ребятки ( не пингвины, полурыбаки) , теребите дальше спины и смазывайте кольца, только смазки запаситесь , долго ещё теребить прийдёться :ap:.
А мы на лёд , за крокодилами и горбылями.
 
Цитата
лучше в Пыжовку.окунь покрупнее.

В Пыжовке на Ушицу, или дальше???
 
Цитата
В Пыжовке на Ушицу, или дальше???

В Пыжовку не на старую паромную переправу ,а за селом на старый мост село Лоевцы которое затопило,короче после села ещё 7 км и упираешься прямо в Днестр.Но нужно конкретно узнать или есть дорога.
 
Цитата
Это только календарно, Андрюха. А полуметровый лёд кое-где будет сходить аж до Пасхи.
Петрович, быстрых рек не которых сейчас врят ли лед есть все будет ОК
Цитата
А мы на лёд , за крокодилами и горбылями.
Нуну, не буду желать что то на У)))))))) подождем отчет с крокодилами и такими горбылями хотя бы как в быстроблогах))))
 
Андрюха, не гони волну... Відловляться всі, і ти на спін і ми на льоду, всьому свій час. Я вже також за "мікрухою" заскучав.
 
Цитата
Петрович, быстрых рек не которых сейчас врят ли лед есть все будет ОК
Нуну, не буду желать что то на У)))))))) подождем отчет с крокодилами и такими горбылями хотя бы как в быстроблогах))))

Может присутствует боязнь выходить на лёд??)))))) А то чет подозрительно, рыбак вроде еще ТОТ, а на лед не ходишь!!)
 
Цитата
Может присутствует боязнь выходить на лёд
не прет меня это, 2 раз балалайкой на Днестре махал и мне никак По льду хожу, на лодке плаваю, воды не боюсь - все ок! Мормышкой прикольней в заброс ловить
 
Нууу что же, на вкус и цвет...
 
Цитата
Нууу что же, на вкус и цвет...

І я якось тоже з зимньою вудочкою не дуже. Не в кайф. А от за жерлицями з засади пильнувати. І кожен раз, навіть коли вітер прапорець запалює ти думаєш, що там внизу крокодилище... Я від такої рибалки в захваті.
 
Цитата
Правильно, нема чого рукоблудити і товкти карандашів чи піпісьочних окунчиків, ще 2 неділі і пінгвіни будуть нам заздрити, змазуєм кільця спінів і перебираєм воби!!!!!!! 2 тижня лишилось до весни!!!
Ну Андрюха якщо 2 тижні то я вже , готовий , свого патичка вже помив після осені .... чекаю весняної водички..... уххххх вже ручки так і чешуться....
 
Цитата
Ну машино при здоровому розумі недумаю що в наших краях хтосі наважиться!
повірте, є такі, і я один із них, кілька років тому після сильних морозів проводив тест-драйв на своїй Ниві, і нічого, адреналін неймовірний)))))))
 
Цитата

Нуну, не буду желать что то на У)))))))) подождем отчет с крокодилами и такими горбылями хотя бы как в быстроблогах))))
Андрюха за мной не заржавеет.
Тем более сон мне вчера приснился, что два крокодила ушло, в лунку тупо не пролезли, а одного вытащил впритирочку. А сны у меня вещие :al:.
 
Интересно, как повлияет потепление на Днестровский клев....
 
Всім привіт! Вчора був на Бакоті зловив приблизно 4 кг окуня
 
Цитата
Всім привіт! Вчора був на Бакоті зловив приблизно 4 кг окуня
А на что брал, и на какой глубине?
 
Я ловив на яйця а тесь на мотиля клювало однаково шо в нього шо в мене, брав блище до берега
 
Цитата
Я ловив на яйця а тесь на мотиля клювало однаково шо в нього шо в мене, брав блище до берега
Большое спасибо за инфу)))
 
Сегодня  были в Куровечке...   Итог   полный нольььььь..   Не одной поклёвки   ни щуки  , ни окуня ....
 
В Кременной как там карась?Кто что слышал?
 
Цитата
Сегодня  были в Куровечке...   Итог   полный нольььььь..   Не одной поклёвки   ни щуки  , ни окуня ....

Саша,а по чём там нынче ловля на жерлицы???
 
Вчера тоже ездил щучку половить. Итог 3 шнурка которые ушли в исходную и одна 2-ка.
Клевало не плохо но много очень холостых. Фото  нет так как фотик замерз. Лед толстый почти на шнек. Всем НЧНХ.:bf::dp:
 
Цитата
одна 2-ка.
2-шка на плотвичку?:al:
 
Цитата
Саша,а по чём там нынче ловля на жерлицы???
www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=361129&postcount=131
 
Цитата
Саша,а по чём там нынче ловля на жерлицы???

Билет 50грн.   Жерлиц сколько  хочешь....   Но мы в 12:00  начали собираться и денег хозяину не платили....
 
Cегодня ездил за живцом , проезжал через Ю.Б.
Так там аншлаг, народу море , видать плотва пошла.
 
Цитата
2-шка на плотвичку?:al:
Нет Вадима на карасика.:al:
 
Був сьогодні на Дністрі з Palik, перший раз в житті ловив на балансир, окунь брав мілковатий і в колег на мормишки так само. Балансир обкатав чудово наловився аж в очах мерехтить :), ближче до вечора наші знайшли плотву, брала непогано на несильну ігру, взяв штук 30 (в лунки накидав паніровочних сухарів). Всього вийшло 4,4 кг риби плотва/окунь. Окунь шо на 2 метрові глибині шо на 10 метрові клював однаково і однаковий за розмірами
 
Цитата
Нет Вадима на карасика.:al:
У нас на минулих вихідних теж спокушалась тільки на карасика.Окунця і плотвичку повністю ігнорувала.
 
Цитата
Cегодня ездил за живцом , проезжал через Ю.Б.
Так там аншлаг, народу море , видать плотва пошла.
Был сегодня на Бугу плотва слабо брала с утра ещё хоть как-то после 12 ушол на Плоскую...
 
Цитата
Cегодня ездил за живцом , проезжал через Ю.Б.
Так там аншлаг, народу море , видать плотва пошла
Субота,вихідний,мабуть тому і народу багато зібралось!:bw:
 
немного порыбачил вчера, карась начинает "оживать"  http://alexqvazar.rybalka.com/microblog/view/2848/
 
Тільки з Бакоти. Планували на білу рибу, але не брала. А от окунь потішив. Клював цілий день, не дрібний. Ловили на мормишки з мотилем і без, бачив люди успішно ловили на дёргалки.
 
Всім привіт, сьодні також був на рибалці, правда попав аж в 12:00.За три години жодної покльовки. Хто сидів із самого ранку також не виграли (хіба що в кількості вжитих градусів).
 
Был вчера на Бакоте, натаскал плотвы, а она оказалась вся с силетером.....пришлось переходить на окуня))
 
Все выходные провел на льду, в суботу был на р.Икопоть, людей много (недавно пошла плотва), но видимо клюет как всегда вчера и завтра будет)) За весь день я плотвы так и не увидел, словил лишь парочку ротанчиков.
В воскресенье были на платнике, в планах было поймать карася и карпа (так как пару дней назад знакомый не плохо отловился там по этим видам рыб), но клевало опять очень плохо. Людей было больше 70 человек, но у всех голяк.. Билет там 50 грн. но мы не заплатили, так как обилечивать ходили аж в 11-30... Мы решили собирать снасть и уезжать. вот такая рыбалка выдалась в эти выходные.
 
Був сьогодні в нас на Південному бузі.З роботи прийшов під ранок то трошки відіспався і так вийшло шо на лід вийшов біля 12ї години дня,рибалив до 16ї .Плотва і окунці виявились в обідній час не дуже голодними,довелось трошки попрацювати буром,щоб знаходити активну рибу...Добре відпрацювала тільки одна лунка,з якої зміг взяти десь штук 15.Інші показали себе гірше,зних вдавалось "витряхнути" від одного до п'яти(одна лунка) хвостів.Загалом зловив 39 штук,вага улову десь 1250 грам.
 
Сьогодні їздив  за Городок на карася пока ще рано чи як це
Цитата
но видимо клюет как всегда вчера и завтра будет))
пару штук карася випросив но це не то ....
 
Вот сегодня на земснаряде половил,  на мотыля, поклёвки почти все в метре и больше от дна
[ATTACH]53322[/ATTACH]
 
Доброго вечора всім.
Тільки трохи потепліло і у нас врайоні проклюнувся карась із карпом.
В суботу зловили 9 карпів розміром від 2 до 5 кг. Обірвали більше 20 мормишок. Карась не великий, розміром з долоню.
В неділю вже було лише 4 покльовки. Одного вдалося і мені потримати хвилин 5, але жилка 0.12 просто його не витримує. Крім карпа зловив три десятки карасів.
Сьогодні також три десятки карасиків. Карп десь перемістився і ніхто його за день так і не знайшов.
 
Вчора був в Старій Ушиці.Ну що вам сказати були місця де плотва клювала як на "Чорних Камнях",двоє знашого екіпажу взяли десь по 7кг середнього розміру.Я трохи брезгую тим солітером:dm::dc:, і цілу рибалку впирався на окуня.Зранку і вечері кльов як кулемета,добре брав на балансири і хочу зазначити що брав крупніший,з 11,00 до 4,00 шукав окуня мотилем,загалом риболовлею задоволений зловив десь 4кг матросів(і стількиж напевно випустив, було багато покльвоквзагалі невеликих екземплярів)  і з десяток раків(на балансир чіплялись).Риболовля трохи підпортив конфлікт з "месними браками:cx:" бачте заципили їхню сетку і рибалемо на їхньому Дністрі:an:,але всеж таки загострювати ситуацію вони засцяли:bj::am::du:
 
Цитата
Карп десь перемістився
Вітаю на сайті. Приємно бачити білогірських колег-пінгвінів. А карпи мабуть закінчились:dr:
 
Здесь - про завершение рыбалки со льда! Про борьбу с браконьерством - сюда.
 
Цитата
А карпи мабуть закінчились:dr:
Карпи точно не закінчились. Сьогодні зранку одного на 3 кг. підняли.
 
Цитата
Здесь - про завершение рыбалки со льда
Не лякайте будь-ласка. може ще порибалимо.
 
Рибалив на Південному Бузі.В прибережній зоні активніша риба а далі від берега вона була більш "прошена",наівіть на снасть з мініатюрною мормишкою і жилкою 0,06 ,не дуже гарно реагувала!Зрозумівши це,з уловом в 7 рибин почав рибалити ближче до берега.Доречі рибалив сьогодня біля острова,там де зараз каток зробили,то там розмір риби(окунь і плотва) трохи менший ніж з іншої сторони острова,як в сторону гречан,навпроти бази прокату катамаранів і човнів"Аврора".Загалом вдалось зловити чотири десятки окунів і плотвиць.
Вода на льоду сильно напрягала!Я ловлю з колін,на ноги одягаю наколінники,але трохи води затекло через них і були мокрі штани та і зі взуттям не розрахував,промочив ноги практично ще з початку рибалки :(
 
всем привет!сегодня был на Днестре!море позитива получил,и того 60 хвостов(58 окуней и 2 плотвички,не считая мелочи которая была отпущена)брал утром и после обеда,даже уезжать не хотелось!после обеда пришла мысль прикормить место(не додумался это зделать утром),и начала идти плотва,не крупная но всё же,но уже темнело и надо было сварачиватся:ak:!кстати споймал 2 окуней,у которых со рта торчал хвост малька:ap:!лёд сантиметров 20!вообщем Днестр рулит!езжайте пока есть возможность половить со льда! НХНЧ!

 
А кто , что про Пыжовку знает? Джипом можно заехать?
 
Цитата
А кто , что про Пыжовку знает? Джипом можно заехать?

Ух...ты...вот это ава...:bf::bf::bf::bf:
Я знаю ,что в это воскресенье, что было, собирали бус на Пыжовку.Может кто в этом бусе был из наших?
 
Цитата
А кто , что про Пыжовку знает? Джипом можно заехать?
Я щось пропустив?:be:  Ми тепер джипульніком на рибалку їздити будемо?:ar:
 
Цитата
Я щось пропустив?:be:  Ми тепер джипульніком на рибалку їздити будемо?:ar:
Родня.  А я не знаю на чём. :ap:
 
Ребята, всем привет. Кто-то подскажет ситуацию по Кременной. Бывали там в недавнее время? Буду признателен
 
Цитата
Ребята, всем привет. Кто-то подскажет ситуацию по Кременной. Бывали там в недавнее время? Буду признателен

Знакомые были на днях.Взяли по 20 карасей(нормального размера) и по пару окуней.Билет 20 грн.Народу человек 200 говорили.
 
Цитата
Ребята, всем привет. Кто-то подскажет ситуацию по Кременной. Бывали там в недавнее время? Буду признателен
Був там 20.02 зловив 6 карасиків з лодоню...1 окунця з палець...в деяких і того не було ...!!!людей під 100 було!
 
Цитата
Ребята, всем привет. Кто-то подскажет ситуацию по Кременной. Бывали там в недавнее время? Буду признателен

Были там вчера, как сказали раниее, билет 20грн., клев был совсем плохой, на льду человек 150 было
 
Ребята, никто не был на Бакоте?

Или вообще по Днестру.

Заканчиваем набивать посты. Пишите по существу. Модератор.
 
Зачем писать 4 раза?:cx:
 
Цитата
Сообщение от palik  
Ребята, всем привет. Кто-то подскажет ситуацию по Кременной. Бывали там в недавнее время? Буду признателен
Вчера были друзья, не весело
 
Сиджу зараз в селі, живець на кухні плюскаеться, ящик і жерлиці на стрьомі й думаю чи е смисл їхати завтра на хижака, бо вітер не дитячий, не хотілось би голову надути)))) Може хтось підскаже, що робити, щоб я не вагався?
 
Цитата
Сиджу зараз в селі, живець на кухні плюскаеться, ящик і жерлиці на стрьомі й думаю чи е смисл їхати завтра на хижака, бо вітер не дитячий, не хотілось би голову надути)))) Може хтось підскаже, що робити, щоб я не вагався?
Я навіть в село не поїхав, тому що слякоть там неймовірна і до ставка добратися проблема велика. Але, як би поїхав, ні ніяка сила мене не спинила б. :du:
 
Цитата
Сиджу зараз в селі, живець на кухні плюскаеться, ящик і жерлиці на стрьомі й думаю чи е смисл їхати завтра на хижака, бо вітер не дитячий, не хотілось би голову надути)))) Може хтось підскаже, що робити, щоб я не вагався?
Забухай, ёпт!
 
Фантом, напевно так і зроблю, виїзд через 5год 30 хв...
Вчумучук, твоя порада також непогана, але теща не п'е, а сам якось не вмію)))
 
Вчора був на рибалці, результат - 20 карасиків на лодоню. Вітер був такий що цілий день рибаки ловили свої ящики, за вудочки і доставку наживки на дно взагалі мовчу. Від вітру не спасав і пуховик, добре що мав плаща, а то б напевно застудив спину. Але все-таки добре відпочили, воно того варте!
 
Сьогодні кльовий день. Зранку не брала, а потім просто озвіріла. Ніколи ще не тікав з рибалки, боячись піддвигатись уловом, а сьогодні довелося. Декілька годин ловив взагалі на одну удочку, мормишка дуже рідко досягала дна - плотва не давала)
Результат - 175 хвостів, знатна буде таранька!. І лише 15 шт салітерна.
 
Цитата
Результат - 175 хвостів, знатна буде таранька
Не стрьомно після попередніх повідомлень про рейди на Дністрі стільки пакувати?
 
А що за рейди? Я не в курсі.
А норму вилову перевищив, каюсь. Але така рибалка дуже рідко буває, в основному норму постійно недовиконую)))
 
Цитата
А що за рейди? Я не в курсі
вот тут писали https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=666
 
Цитата
Але така рибалка дуже рідко буває, в основному норму постійно недовиконую)))
А я цілу зиму на рибалці не був, то можна я літом "доловлю" те що пропустив за зиму? :ap:
 
Недавно з Південного Бугу прийшов!Вітер трохи зіпсував риболовлю,як не закривав кивок від вітру,ним всеодно трохи мотиляло і не давало нормально зробити проводку чи розгледіти оборежну покльовку.До того дуже швидко замітало снігом лунки,так що їх не було взагалі видно.За 3,5 години вдалось зловити 28 хвостів.
Коли зібрався,пішов подивитись до рибалок які сиділи під островом,як виявилось там вітер був значно легший!Якби знав що острів так добре закриває від вітру сам би туди пішов,але нічого, на наступний раз буду знати! :an:
Ще,блін,підслизнувся на льоду і впав на лікоть,тепер болить так шо хліба нормально врізати не можу :ap:
 
Цитата
А я цілу зиму на рибалці не був, то можна я літом "доловлю" те що пропустив за зиму?

А що тобі Славко мішає зимо ловити?)
 
Цитата
А що тобі Славко мішає зимо ловити?)
Та причин багато, починаючи від боязні морозу і закінчуючи відсутністю амуніції. Але планую колись приєднатися до цього виду риболовлі.
 
Спеціатєльно для тих в кого вже стало клави не видно через слюну, що цілу зиму пускали за компом:bj: замість того щоб їхати і відпочивати на природі...:dc: для людей, які ждуть-недожуться вже відкритої води, щоб згадати яким боком закидати спіннінг, і в яку сторону крутити катуху:eek::biggrin: пропоную переглянути наступне відео, і зрозуміти - не все так погано зимою на рибалці... можна і відпочити в гарній компанії, і, навіть приїхати додому з рибою)))):du:
Зи. Хоча і сам інколи, стоячи в 30-градусний мороз на льду думав шо напевне в мене всежтаки шось з головою, але охота за окунем ОХОТА ЗА ОКУНЕМ скажу вам варта того))):bf:
 
Цитата
Спеціатєльно для тих в кого вже стало клави не видно через слюну, що цілу зиму пускали за компом:bj: замість того щоб їхати і відпочивати на природі...:dc: для людей, які ждуть-недожуться вже відкритої води, щоб згадати яким боком закидати спіннінг, і в яку сторону крутити катуху:eek::biggrin: пропоную переглянути наступне відео, і зрозуміти - не все так погано зимою на рибалці... можна і відпочити в гарній компанії, і, навіть приїхати додому з рибою)))):du:
Зи. Хоча і сам інколи, стоячи в 30-градусний мороз на льду думав шо напевне в мене всежтаки шось з головою, але охота за окунем ОХОТА ЗА ОКУНЕМ скажу вам варта того))):bf:

Да уж круто:bf:
 
Цитата
Сообщение от bass___ Посмотреть сообщение
Спеціатєльно для тих в кого вже стало клави не видно через слюну, що цілу зиму пускали за компом замість того щоб їхати і відпочивати на природі... для людей, які ждуть-недожуться вже відкритої води, щоб згадати яким боком закидати спіннінг, і в яку сторону крутити катуху пропоную переглянути наступне відео, і зрозуміти - не все так погано зимою на рибалці... можна і відпочити в гарній компанії, і, навіть приїхати додому з рибою))))
Зи. Хоча і сам інколи, стоячи в 30-градусний мороз на льду думав шо напевне в мене всежтаки шось з головою, але охота за окунем
Да уж....)))))))))
 
bass___,
Молоток Санька,))) ..."От тут клює" ..треба було добавити, "по 2 зразу" ))) ..Горбилі здорові, зачотні,мені в цьому році на Дністрі взагалі великий кокунь зимою не попався,мабуть не там ловив)
 
Цитата
Спеціатєльно для тих в кого вже стало клави не видно через слюну, що цілу зиму пускали за компом:bj: замість того щоб їхати і відпочивати на природі...:dc: для людей, які ждуть-недожуться вже відкритої води, щоб згадати яким боком закидати спіннінг, і в яку сторону крутити катуху:eek::biggrin: пропоную переглянути наступне відео, і зрозуміти - не все так погано зимою на рибалці... можна і відпочити в гарній компанії, і, навіть приїхати додому з рибою)))):du:
Зи. Хоча і сам інколи, стоячи в 30-градусний мороз на льду думав шо напевне в мене всежтаки шось з головою, але охота за окунем ОХОТА ЗА ОКУНЕМ скажу вам варта того))):bf:

Да ,я тоже сейчас сижу и смотрю это видео,а сам наменаю за две щеки окунька ,которого словил недельку назад в таком же темпе.Спасибо за приятные напоминания,а не пингвинам....даже не знаю,что сказать ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ!!! и отрывайтесь!!!
 
Цитата
bass___,
Молоток Санька,))) ..."От тут клює" ..треба було добавити, "по 2 зразу" ))) ..Горбилі здорові, зачотні,мені в цьому році на Дністрі взагалі великий кокунь зимою не попався,мабуть не там ловив)
Да головне, що горбилі стоять рядом біля "дрискотні" вот тільки халепа заставити їх клюнути важко!!! Але то і до кращого, якби вони клювали, то давно би вже всіх повибивали.... а так, хоть і рідко але радують нас)))
Цитата
Да ,я тоже сейчас сижу и смотрю это видео,а сам наменаю за две щеки окунька ,которого словил недельку назад в таком же темпе.Спасибо за приятные напоминания,а не пингвинам....даже не знаю,что сказать ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ!!! и отрывайтесь!!!
оце ти правильно сказав.... я пообіцяв жінці, що один день в тиждень - понеділок буду обов'язково проводити вдома, так сказать сімейний день.... так для мене це натуральна каторга, неможу я ЦІЛИЙ день вдома висидіти, я вже не кажу якби я зиму перебув, якби на рибалку зимою не їздив)))
 
Саня зачёт. Окуняки за сердце взяли. Радует что морозы до 17 марта =)).
И хватит народ уговаривать, чем меньше пингвинов, тем больше таких горбылей будет.:ap:
 
Цитата
Саня зачёт. Окуняки за сердце взяли. Радует что морозы до 17 марта =)).
И хватит народ уговаривать, чем меньше пингвинов, тем больше таких горбылей будет.:ap:

Золотые слова "Виктор Бенедиктович"
 
:ao:Класно. Мужики Щербаковим відео пошліть
 
дуже класно !!!
 
Цитата
Сиджу зараз в селі, живець на кухні плюскаеться, ящик і жерлиці на стрьомі ...

Витёк, шуршащий в углу живец тоже может сгодиться.:ag: Доказательство
 
Цитата
Витёк, шуршащий в углу живец тоже может сгодиться.:ag: Доказательство

Вот это прожорливость и скорость:ds::bf::bf:
 
Цитата
Недавно з Південного Бугу прийшов!Вітер трохи зіпсував риболовлю,як не закривав кивок від вітру,ним всеодно трохи мотиляло і не давало нормально зробити проводку чи розгледіти оборежну покльовку.До того дуже швидко замітало снігом лунки,так що їх не було взагалі видно.За 3,5 години вдалось зловити 28 хвостів.
Коли зібрався,пішов подивитись до рибалок які сиділи під островом,як виявилось там вітер був значно легший!Якби знав що острів так добре закриває від вітру сам би туди пішов,але нічого, на наступний раз буду знати! :an:
Ще,блін,підслизнувся на льоду і впав на лікоть,тепер болить так шо хліба нормально врізати не можу :ap:

То тобі ще повезло. Можна так впасти, що того хліба потом і не пожуєш толком. :ap:
 
Цитата
Знайшов тут інформацію про цьогорічну весняну заборону. http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/nerestovuy-zapret-2012-hmelnit.html

Там пишуть що весною можна буде рибалити тільки на Дністрі (ну майже), але пам"ятаю що хтось казав що в населених пунктах ніби можна рибалити. Де можна подивитися документи які регламентують це?
А то так зовсім не цікаво виходить, навіть окуня до липня в місті не половиш :be:
спасибо за инфу... Надею что льда до 1 апреля уже не будет...
 
Цитата
спасибо за инфу... Надею что льда до 1 апреля уже не будет...
Сплюнь. Мы ещё карася не ловили в этом зимнем сезоне, да и щупакабр пока ненашли. В мае , ещё куда не шло. :ap:
 
Цитата
Надею что льда до 1 апреля уже не будет...
Та не будет, некоторые реки уже открыты!!!!!
Цитата
Мы ещё карася не ловили в этом зимнем сезоне, да и щупакабр пока ненашли.
Кто не успел тот опаздал!!!!))
 
Я вчора через Голосків проїжав і вся річка без льоду. Я так розумію він там і не ставав?
 
Цитата
Сплюнь. Мы ещё карася не ловили в этом зимнем сезоне, да и щупакабр пока ненашли. В мае , ещё куда не шло. :ap:
Щупакабр и агапов лучше  спином :spin: и уже скоро :dm:
 
Цитата
Витёк, шуршащий в углу живец тоже может сгодиться.
Надо было этому обжоре под конец Yo-Zuri 66 бросить
 
Цитата
То тобі ще повезло. Можна так впасти, що того хліба потом і не пожуєш толком.
Так,всяке може бути :ap:

Рибалив на П.Б. біля парку,з 9:30 до 14:30.За рибою довелось трохи побігати по лунках.Результат 56 штук-майже два кілограма.
 
Цитата
Кто не успел тот опаздал!!!!))

Цитата
Щупакабр и агапов лучше спином и уже скоро
Думаю,1-го квітня буде ще багато льоду для пінгвінів та відкритої води для спінінгістів.Так що:dk:.Мені особито обидва варіанти підходять,головне,щоб дружина на рибалку відпустила.
 
Цитата
головне,щоб дружина на рибалку відпустила.
Судя по тому как мы часто ездили,то ключик к жене ты подобрал.
 
Цитата
Рибалив на П.Б біля парку,з 9:30 до 14:30

:df:Також сьогодні був з 12,00 до 16,00 години на П.Бузі в районі земснаряду. Результат скромнійший але розмір не можке не радувати:dn:
 
Цитата
Результат скромнійший але розмір не можке не радувати
Так,плотва гарна сьогодні попадалась!
 
cегодня тоже был на рыбалке,на Дстр.вдхщ!результат 55 хвостов
 
Цитата
Я вчора через Голосків проїжав і вся річка без льоду. Я так розумію він там і не ставав?

Лёд там был....  Я в той  стороне  часто бываю.......
 
Цитата
Лёд там был....  Я в той  стороне  часто бываю.......
Ого! Я навіть не думав що він може так бігом зійти. Єта харашо... :ar:
 
Цитата
Ого! Я навіть не думав що він може так бігом зійти. Єта харашо... :ar:
Да на Бугу возле Оазиса швырять можно , и щук там есть. Окуня помикрушить 100 % можно.
И пол збруча полюбому открыто.
Я бы на Вашем месте не вытерпел.:be:
Просто есть лёд и я пингвин.
 
Цитата
Я вчора через Голосків проїжав і вся річка без льоду. Я так розумію він там і не ставав?

був в голоскові лід ще 2 тижні тому, бачив особисто
 
Згоден, ловити хватає місця...
 
Цитата
Також сьогодні був з 12,00 до 16,00 години на П.Бузі
Порівняти з

Цитата
cегодня тоже был на рыбалке,на Дстр.вдхщ!результат 55 хвостов
мінус дорога плюс, звичайно, природа. І що ж вибрати???
 
Цитата
мінус дорога плюс, звичайно, природа. І що ж вибрати???
Це вже кожен сам повинен обирати,що кому більше підходить!
 
Збираємось на вихідні в Ст.Ушцю. Хто знає де можна переночувати, тел.?
 
Цитата
Збираємось на вихідні в Ст.Ушцю. Хто знає де можна переночувати, тел.?
 
В гарних молодиць по дорозі !!!  :dv:
 
Прошу поконкретніше: тел., адресу, вік ;)
 
А мы с братвой с ночёвкой ездили на жерлицы. Словили каждый по полторашке, отдохнули. Будет время сделаю ночной блог.
Но ночёвка на льду в такой ветерок это жесть.
Все оставлись довольны =)).
 
Сьогодні трошки половили на р. Случ. Кльов не дуже, але вітер такий шо аж ящик треба ловити по льодові, тобто (вітер в харю я х...); Пардон. Зато була одна приємна несподівана покльовка. Ось тут і почалось!... Результат мамка-окунь 900+ грам.
 
Цитата
Сьогодні трошки половили на р. Случ. Кльов не дуже, але вітер такий шо аж ящик треба ловити по льодові, тобто (вітер в харю я х...); Пардон. Зато була одна приємна несподівана покльовка. Ось тут і почалось!... Результат мамка-окунь 900+ грам.

Клас!!!:dn:
 
Цитата
Сьогодні трошки половили на р. Случ. Кльов не дуже, але вітер такий шо аж ящик треба ловити по льодові, тобто (вітер в харю я х...); Пардон. Зато була одна приємна несподівана покльовка. Ось тут і почалось!... Результат мамка-окунь 900+ грам.
Да вотето окунь на такую снасть...удовольствия море наверно от вываживания))
 
Цитата
Сьогодні трошки половили на р. Случ. Кльов не дуже, але вітер такий шо аж ящик треба ловити по льодові, тобто (вітер в харю я х...); Пардон. Зато була одна приємна несподівана покльовка. Ось тут і почалось!... Результат мамка-окунь 900+ грам.

На что клюнул такой красавец?? какая глубина??
 
Клюнув на мормишку-дробинку д. 4 мм. з підсадкою мотиля, жилка 0,14 мм, на глубині біля 1 метра. Правда, гачок розрівняв і рибина застрягнула в лунці, прийшлося доставати рукою! Всім гарної рибалки і класних трофеїв.
 
Цитата
Сьогодні трошки половили на р. Случ. Кльов не дуже, але вітер такий шо аж ящик треба ловити по льодові, тобто (вітер в харю я х...); Пардон. Зато була одна приємна несподівана покльовка. Ось тут і почалось!... Результат мамка-окунь 900+ грам.
Дійсно звірюга! Такого на мормиху хапнути, так можна зразу памперса міняти))):biggrin:
 
Цитата
Но ночёвка на льду в такой ветерок это жесть
Точно жесть.Не знаю как ты , я весь  день сегодня на работе спать хотел.
 
Цитата
Прошу поконкретніше: тел., адресу, вік ;)
є там варіанти: д. Іван і т. Соня т.0974416162
 
Були в Ст.Ушиці 4-5 березня, все пройшло супер. Проблема тільки з виходом на лід, вода піднімається тому лід від берега 2-3метра. Нам повезло, стояли два вмерзших катера по яких ми виходили на лід. Кілька фото...



Так ведеться пошук риби.
 
Цитата
Точно жесть.Не знаю как ты , я весь  день сегодня на работе спать хотел.
А я весь день на работе спал.:ap:
Может кто то сольёт место где щука на выходные будет брать, с меня причитается.
Желательно в личку, а то с ночёвкой ехать занимать места неохота:ap:.
 
Пацаны ,может вы свои постельные дела решите в личке (знаю что аборигены и знаю что будут клевать но я такой ,выбачте)
 
Був сьогодні на Південному Бузі.Рибалок було мало.Клювало погано.Аборигени казали що це вже третій день нема кльову.З горем пополам за 3,5 години зловив 24 хвоста-1 йорж,8 плотвичок а все остальне окуньці.
 
Андрюха, бачачи твої регулярні відгуки про П.Б. ти вже ввійшов в категорію тих самих аборигенів.Просто,пару  твоїх відвідувань  П.Б. співпали з нашими і ти нас переловив у раз 50
 
Сьогодні з обіда порибачив на балансіки трошки:bo:
 
Цитата
Сьогодні з обіда порибачив на балансіки трошки:bo:

Вітаю! Гарно порибачив!
 
Февральский. http://s2222.rybalka.com/blog/view/8544/
 
Цитата
Сьогодні з обіда порибачив на балансіки трошки:bo:
Маладца!!!Трошки порыбачить у тебя получилось на ура!!
 
Цитата
Вітаю! Гарно порибачив!

Цитата
Маладца!!!Трошки порыбачить у тебя получилось на ура!!

Дякую.:al:
 
Лед радует толщиной, а рыбалка уловом http://alexqvazar.rybalka.com/microblog/view/2905/
 
Сегодня с Димой Тофа тоже были на рыбалке и словили по такой кучке.
 
Цитата
Сегодня с Димой Тофа тоже были на рыбалке и словили по такой кучке.

картинку где то скачал с инета:ap::ap::ap::ap:
 
да, да, я тож такую уже видел))))))

к слову, щука сегодня на контакт вообще не шла.........

все, ждем открытую воду:drill2:
 
Цитата
щука сегодня на контакт вообще не шла
Дим у щуки наверное уже "воды отходят":-)))
Скоро пойдёт
 
Цитата
Дякую.:al:
Тебе ж просили без дези.....:dc::dp:
 
Цитата
Андрюха, бачачи твої регулярні відгуки про П.Б. ти вже ввійшов в категорію тих самих аборигенів.Просто,пару  твоїх відвідувань  П.Б. співпали з нашими і ти нас переловив у раз 50
Та ні,який я там абориген :bw:
Якшо якось побачите на П.Б. чувака який на коліах схилився біля лунки,то це я!:ap:
 
Цитата
Тебе ж просили без дези.....:dc::dp:

Деза так деза:bs::bt: таке теж буває:connie:
 
По чуть чуть стаю зимним карасятником.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8570/
 
8-9 березня святкували на рибалці з ночівлею, шукали щуку, але толком не вийшло за сутки 3 хвоста 1-1.5кг, кльову можна сказати взагалі небуло( А вот 10 числа http://kakady.rybalka.com/microblog/view/2917/ я всетаки знайшов свого зимового крокодила, сезон закрив, покинув рідне місто! Скоро повернусь і відправлюсь на відкриту воду ганяти нових трофеїв ! НХНЧ!
 
Вот  и мы  карася  пробовали ловить но увы......  с.Рудня  билет 30грн.   Итог на фото...
 
Цитата
Вот  и мы  карася  пробовали ловить но увы......  с.Рудня  билет 30грн.   Итог на фото...
Если честно, пару раз там был и не разу не попадал на клёв. Но по слухам иногда бывают неплохие результаты.
 
Цитата
Вот  и мы  карася  пробовали ловить но увы......  с.Рудня  билет 30грн.   Итог на фото...
Я тож в цьому році там був.... попали на кльов.... завалили АЖ одного карася на трьох))):biggrin:
 
Ось і я спробував щось наваяти. всмислі звіт.http://vlad2011.rybalka.com/blog/view/8586/
 
Вопрос к зимним карасятникам.
Какую леску и мормышки используете, ставите ли поводок с крючком и прикармливаете карася зимой.
И на манку кто то пытался ловить?
 
Цитата
Вопрос к зимним карасятникам.
перепробував кучу дорогих і не дуже мормишок і переконаний, що карась віддає перевагу самій простій дробинці, але коли чорній а коли білій. Під снігом і в несонячну погоду, я на мене, краще біла. Дорбі результати дає поплавочна вудочка, як з мормишкою так і з гачечком. тоді груз дробинка і недалеко біля гачка =1,5-2см. Поплавок має тонути під вагою грузила. Один недолік такої снасті. над нею треба сидіти, щоб слідкувати за поплавком.
 
Цитата
перепробував кучу дорогих і не дуже мормишок і переконаний, що карась віддає перевагу самій простій дробинці

Повністю згоден, і ніякий там вольфрам, а звичайний свинець, крім дробинки використовую грушечку. На золотисті, бронзові,серебристі клює неохоче, якби остерегаючись.
 
Цитата
Ось і я спробував щось наваяти. всмислі звіт.http://vlad2011.rybalka.com/blog/view/8586/

Я прошу прощения но в вашем блоге вы написали что водоём узнает каждый,а нельзя ли по конкретней,какой на самом деле водоём,а то по фото я как то не догадался.Водоём,я так понял,платный,то может секрета не будит какой именно.Сам очень люблю рыбалку в любой время года и суток,да и в любую погоду.И если честно то мне очень жаль тех рыбаков которые ловят только по открытой воде,сколько времени и удовольствия теряют.
 
Цитата
Повністю згоден, і ніякий там вольфрам, а звичайний свинець
А чому не вольфрам,хіба на мормишки з нього гірше клює ?:ap:
 
Цитата
Я прошу прощения но в вашем блоге вы написали что водоём узнает каждый,а нельзя ли по конкретней,какой на самом деле водоём,а то по фото я как то не догадался.Водоём,я так понял,платный,то может секрета не будит какой именно.Сам очень люблю рыбалку в любой время года и суток,да и в любую погоду.И если честно то мне очень жаль тех рыбаков которые ловят только по открытой воде,сколько времени и удовольствия теряют.
Настоящий рыболов по рыбе узнает с какого она водоёма:ap:.
Я догадался, но без согласия автора не скажу.
Кстати в коментариях к этому блогу написанно что это за водоём.
 
Цитата
а нельзя ли по конкретней,
Так в блозі все написано. якщо детальніше, то в лічку пишіть
 
Цитата
А чому не вольфрам,хіба на мормишки з нього гірше клює ?
То краще в карасів запитати, а рибалки і не один віддають перевагу свинцевим. Мені теж здається що на вольфрамові клює гірше. Проте ще є час доказати що це не так. Удачі.
 
Цитата
То краще в карасів запитати, а рибалки і не один віддають перевагу свинцевим. Мені теж здається що на вольфрамові клює гірше. Проте ще є час доказати що це не так. Удачі.
Різниця в свинцевих і вольфрамовий мормишках- їх вага,ціна і все!Те що на "вольфрам" гірше клює,мені здається,що це повна нісенітниця!Я думаю тут більше грає роль такий фактор як "віра в приманку",в данному випадку в мормишку.Просто до свинцевих звикли та і дешевші вони за вольфрамові!
 
Цитата
Те що на "вольфрам" гірше клює,мені здається,що це повна нісенітниця
Якщо здається що нісенітниця,то хай так і буде,але ще раз кажу,це факт, і не один рік перевірки і не віра що на дешевше клює краще,річ не в ціні ...
 
Цитата
Те що на "вольфрам" гірше клює,мені здається,що це повна нісенітниця!
ІМХО. Вся справа може бути в більшій вазі вольфрамових мормишок, коли карась бере стоячу наживку то може відчути її більшу вагу і виплюнути її.
 
Цитата
Якщо здається що нісенітниця,то хай так і буде,але ще раз кажу,це факт, і не один рік перевірки і не віра що на дешевше клює краще,річ не в ціні ...
Я не говорю шо віра в дешевше,я говорю про віру в свинцеві,перевірені мормишки!Звісно що річ не в ціні,ну по крайній мірі для риби,їй обсолютно всеодно скільки коштує он та штучка яка приклеїлась до її обіду (мотиля).Вольфрамки дорогі тільки тому,що процес їх виготовлення,технологічно важчий і займає більше часу ніж свинцевих!Сумніваюсь що вольфрам відлякує рибу,та і мормишок з чистого вольфраму нема!І річ не в тому що виробники розмішують вольфрам ще з чимось в ціляї економій.Справа в тому що температура плавлення вольфраму дуже великі,в таких умовах робити з нього мормишки не можливо...тому для виготовлення мормишок,вольфрам надходить у вигляді порошку,а щоб "звязати" його в купу,щоб придати форму,до нього додають інші метали.Часто наприклад для таких цілей використовують залізо,тому деякі мормишки реагують на магніт.

Цитата
ІМХО. Вся справа може бути в більшій вазі вольфрамових мормишок, коли карась бере стоячу наживку то може відчути її більшу вагу і виплюнути її.
Ну це вже інша справа,діло тут не в вольфрамовій мормишці а в неоправданому обтяжуванні снасті! Вольфрамки потрібно тоді застосовувати коли треба ловити на мініатюрні мормишки,але виникає проблема,що вага такої дробинки не дає змоги нормально"працювати" кивкові і довго доходить до дна!Наприклад я завжди ловлю на дрібненькі мормишки і хоча виколистовую чутливі кивочки,всеодно використання вольфрамок не уникнути...
В ситуації коли ловля йде на мормишку доволі пристойного розміру,то використання вольфрамок,такого ж розміру приводить тільки до того що снасть стає більш грубою і звісно насторожує рибу,яка в свою чергу стає гірше клювати!
 
Цитата
Якщо здається що нісенітниця,то хай так і буде,але ще раз кажу,це факт, і не один рік перевірки і не віра що на дешевше клює краще,річ не в ціні ...
В неділю зранку в Москалівці карась ловивя тільки на тусклі мормишки,золотисті та сріблясті вольфрамові ігнорував.В обідню пору переїхав на іншу водойму(ти знаєш,куди).Там прийшлось міняти мормишки на вольфрамові,бо від свинцевих толку не було.ОТАКЕ...

Цитата
ІМХО. Вся справа може бути в більшій вазі вольфрамових мормишок, коли карась бере стоячу наживку то може відчути її більшу вагу і виплюнути її.
Тому завжди зимою на карася використовую ще й поплавчанку(при правильній огрузці снасті проблема з вагою відпадає.
 
Цитата
Тому завжди зимою на карася використовую ще й поплавчанку(при правильній огрузці снасті проблема з вагою відпадає.
Так,згоден на всі 100!При правильній огрузці,поплавочка,мабуть сама чутлива снасть в світі!!!:ay:
 
Вот такая рыбка поклевывает :)
http://alexqvazar.rybalka.com/microblog/view/2939/
 
https://www.rybalka.com/office/microblog/#!/office/microblog/
 
Цитата
Вот такая рыбка
Це вже рип. Вітаю.
 
Сьогодні закрив сезон карасиком. Погода - казка, навіть не вірилось що сидиш на льоду. Мордяка згоріла на вугарок).
Рибалка дивна - наче б то і клювало, але щось не те. На прикормку кашою не реагував, на прикормку мотилем також. Покльовки поодинокі, ніби стаями не ходить.
Лід під кінець дня зашипів конкретно, декілька чоловік скупнулися (під шафе не бачили куди лізуть).
Взагалі, сезон вдався цього року - по окуню, плотві та карасю відірвалися.
На наступні - на відкриту воду! Збруч чекає!
 
Исходя из погодных условий, соображений безопасности и здравого смысла, :holod:тему закрываю! Сезон выдался неоднозначным, с провальным первым льдом, с длительными морозами за "двадцатку" во второй половине зимы и т.д. Жерлицы огорчили, по окуню коллеги, наоборот, выступили очень даже зачётно!:bo:  Всем отписавшимся в теме - спасибо.:bt: Начинаем подготовку и, собственно, сезон ловли по открытой воде, друзья. НХНЧ всем !:bs:
Страницы: Пред. 1 2

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!