Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
кто скажет, какая сейчас стуация с водой на хранилище?
охота на выходных погонять окуньков на микроджиг
 
Цитата
Судачков там нет, Вы ошиблись.
Кстати одного словил окуня жёлто- жёлтого цвета , таких я ещё не видел.
В кадр не попал , акум сел.

возможно. на фотографии справа внизу - без характерных полос. похож на судачка.
рад что ошибся :)
 
Цитата
Гарні фото. Той залівчик одне із самих моїх улюблених місць на Дністрі, і ловити у ньому завжди комфортно, навіть в сурові осінні вітри.

до води машинкою можна доїхати?
 
Так. Там є пару варіантів:
* вниз йде крута горка, але оскільки на ній гравій то машина типу Ніви виїжає під нею без проблем.
* Є об"їзд зроблений браками, і всякі не дуже низькі сидани там проїжають, але через перекошеність дороги щось високе типу буса думаю може завалитися на бік.
* можна залишити машину зверху метрів 100 і спуститися. Машину буде видно так що все нормально.

Але для табору, як на мене, те місце не дуже, там спускаєтеся на голу полянку і далі машиною проїзду нікуди немає. Рядом стоїть будка з браками.
 
дякую, я на киа чераті туди не попаду:ac:
а занючи тих 100метрів, ну его то село,буду далі на Ст.Ушицю катати
 
Цитата
дякую, я на киа чераті туди не попаду:ac:
а занючи тих 100метрів, ну его то село,буду далі на Ст.Ушицю катати
Попадёте то 100 % . А вот обратно, то уже зависит от Вашего шумахерства.
Пацаны на кадиках с пару попыток выезжали, кто задом, кто передом но выезжали)).
 
ага раз брат на 99 выезжал... выехал)) пришлось приехать с Хм и тянуть к дому, спалил сцепление
 
Цитата
ага раз брат на 99 выезжал... выехал)) пришлось приехать с Хм и тянуть к дому, спалил сцепление

Для цього Сергій і написав :bk: -

Цитата
... уже зависит от Вашего шумахерства...

PS. Хто зі мною їздив, той бачив куда моя авешка може заїхати :dp:
 
Цитата
Для цього Сергій і написав :bk: -



PS. Хто зі мною їздив, той бачив куда моя авешка може заїхати :dp:
Да Саня, Днестр река серьёзная. Я своими саннями тоже спускаюсь где угодно.
А вот назад вылетаю как не с порваными подушками движка, так с оторваной выхлопной. Но мою четвером вынести можно, а вот машинку посерьёзней прейдёться за 100 или 200 рябчиков тракторцем вытягивать.
 
Цитата
Для цього Сергій і написав :bk: -



PS. Хто зі мною їздив, той бачив куда моя авешка може заїхати :dp:

Можу запропонувати свого паджеро в якості доставки на Дністер:bf:
 
Цитата
Да Саня, Днестр река серьёзная. Я своими саннями тоже спускаюсь где угодно.
А вот назад вылетаю как не с порваными подушками движка, так с оторваной выхлопной. Но мою четвером вынести можно, а вот машинку посерьёзней прейдёться за 100 или 200 рябчиков тракторцем вытягивать.

Можу запропонувати свого паджерика для доставки на Дністер по проблемним дорогам :ap::bf:
 
Короче запугали всех)))) Теперь поедут только избранНые
 
и правильно! нечего в такие места устраивать паломничества :)
 
Нє, ну а нам нужні там лишні конкуренти? :do:
Секретні спеціальнопідготовлені рибовозки де нада проїзжають! :dp:
 
Цитата
Нє, ну а нам нужні там лишні конкуренти? :do:
Секретні спеціальнопідготовлені рибовозки де нада проїзжають! :dp:

Мій напарник по поїздкам на р.Дністер спеціально для цього купив ВОЛИНЦЯ. На ці вихідні їдемо:bf:
 
Цитата
Можу запропонувати свого паджерика для доставки на Дністер по проблемним дорогам :ap::bf:

А все ж таки щедра душа риболова:dk:
 
Цитата
Мій напарник по поїздкам на р.Дністер спеціально для цього купив ВОЛИНЦЯ. На ці вихідні їдемо:bf:
Костя. Мы тоже едем, но мы за кокунем и так ухи поесть)).
Завтра перезвоню.
 
Цитата
А все ж таки щедра душа риболова:dk:

А чом би і ні?
Два хоббі в одному -Оффроуд і рибалка :du::bf:
 
Цитата
кто задом, кто передом но выезжали
Я задом навіть в самому "крутому" місці рушав з місця.Передом з трьох заходів нічого не вийшло(глибокі колдобини нахрапом не візьмеш,можна піддон побити).
 
дякую всім !!
буду кататтися на Ст Ушицю, там в любу погоду австрійська дорога дозволяє, та на наш Дністер біля "Червоної Гори" і місця де впадає Золота Липа.
фото Дністра з Червоної Гори, під датою на фото-наша поляна
 
Цитата
Мій напарник по поїздкам на р.Дністер спеціально для цього купив ВОЛИНЦЯ. На ці вихідні їдемо:bf:

Цитата
Костя. Мы тоже едем, но мы за кокунем и так ухи поесть)).
Завтра перезвоню.

Волинця обкатали, ухи поїли, рибки по ловали ( на ловили ), мастер клас по ловлі окуня від Серьоги Кльового два дня дивилися, ну по суті віддихнули:bf:
 
Цитата
мастер клас по ловлі окуня від Серьоги Кльового два дня дивилися, ну по суті віддихнули
Костя,а как на счёт квокания :bj::bj::bj::bj::bj::bj:
 
Немног интриги. На блог с этой б...кой работой пока времени нет.
 
Цитата
Немног интриги. На блог с этой б...кой работой пока времени нет.

О, то я ще й непогано вийшов!!!:dk:
Рибалочка була дуже куууллл....:dn:
 
Цитата
Немног интриги. На блог с этой б...кой работой пока времени нет.

Серёга...забей нах на то всё,и давай твори.
 
Цитата
буду кататтися на Ст Ушицю
главное не забывайта после себя оттуда мусор вывозить,ато за последние лет десять Ушица стала таким гадюшником, что противно туда спускаться и хочется эту дорогу перекопать.
 
aleks s, так и делаем, вывозим на верх в Ст.Ушицу ,там в бак кидаем. селимся постоянно левее пляжа, возле бухты с катерами.
отут ночуем
 
Цитата
aleks s, так и делаем, вывозим на верх в Ст.Ушицу ,там в бак кидаем. селимся постоянно левее пляжа, возле бухты с катерами.
отут ночуем
Как по мне на Днестре приятнее отдыхать в диких местах . Там и народу поменьше и природа поярче. В Старой Ушице когда то отдыхал каждую неделю. Кум возил спортсменок - гребцов и я с ним катался. Чем то напоминает одесские пляжи. И на море стараюсь дикарём найти место где на километр одна палатка.
Ну не люблю я толпы народа, они мне в городе надоели.
 
Цитата
Как по мне на Днестре приятнее отдыхать в диких местах . Там и народу поменьше и природа поярче. В Старой Ушице когда то отдыхал каждую неделю. Кум возил спортсменок - гребцов и я с ним катался. Чем то напоминает одесские пляжи. И на море стараюсь дикарём найти место где на километр одна палатка.
Ну не люблю я толпы народа, они мне в городе надоели.

солласен на все 100!
я катаю на С.У. в буднии дни,  а если едем на выходные с друзьями ,то занимаем всю территорию, на берегу остаются жены- а на той огромной воде толпы нет,плыви куда хочешь.
вот на открытие туда собираюсь
и понравилась идея(и жене тож) встречи с молдавским вином и баранчиком:ag:
 
Цитата
так и делаем
Почет и уважение Вам, благодаря тем не многим кто так поступает еще есть места где можно приятно отдохнуть в чистоте, на едине с природой, но таких мест все меньше, я говорю за противоположный берег. Кто там бывал знает какая красота там была раньше и во что ее превратили сейчас.
 
В пятницю збираюся поїхати відпочити на Дністер, паралельно можливо і трохи порибачити, головне в таку як зараз погоду туди доїхати, а саме головне виїхати)) Порядьте куди краще (Бакота, Пижівка , Рудківці)
 
Цитата
Почет и уважение Вам, благодаря тем не многим кто так поступает еще есть места где можно приятно отдохнуть в чистоте, на едине с природой, но таких мест все меньше, я говорю за противоположный берег. Кто там бывал знает какая красота там была раньше и во что ее превратили сейчас.

Мы то-ж,когда выезжаем на несколько дней берём с собой большие мешки для мусора,и потом вывозим на мусор.В последний выезд-открытие,вывезли мешков 10.Во как:)
 
Цитата
В последний выезд-открытие,вывезли мешков 10.Во как:)
На чому ж це Ви такому на рибалку їздите? :eek:

Цитата
В пятницю збираюся поїхати відпочити на Дністер,  паралельно можливо і трохи порибачити, головне в таку як зараз погоду  туди доїхати, а саме головне виїхати)) Порядьте куди краще (Бакота,  Пижівка , Рудківці)
IMHO, в Рудківці варто їхати тільки якщо "с тьолочкамі потусіть на базі", або кинути машину десь в селі і далі рухатися пішки. Якщо на Бакоту зараз пускають то там має бути порівняно тихо, бо сезон не дуже купальний.
 
на бакоту пугає цей шалений спуск
 
Цитата
На чому ж це Ви такому на рибалку їздите? :eek:


IMHO, в Рудківці варто їхати тільки якщо "с тьолочкамі потусіть на базі", або кинути машину десь в селі і далі рухатися пішки. Якщо на Бакоту зараз пускають то там має бути порівняно тихо, бо сезон не дуже купальний.

На бусах:wink:
 
Цитата
На бусах
С огромными прицепами :du: :cd:
 
Був 4 дні на Бакоті, тільки приїхав. Їздили з сімями, тому рибалка не була головним пріоритетом... але, спининги з води не витягувалися і риби повний 0, тільки в останню ніч вцепилася уклейка))) Рибачять всі хто відпочиває, і у всі одне питання - де риба?)) Сіток куча, при чому витягують і вдень і ранком і ввечері нікого не боячись, але витягують знов таки пусти сітки...
 
вчера был на водохранилище.
взял 3 судачонка размером с ладошку, утопил
товарищ на воблер ширасу взял 700-граммового жереха
и ни одного окуня! очень странно...
 
Тож був на Дністрі в Рудківцях, ловив всі вихідні ловив , в ночі з 12 до 4 всього 4 покльовки. В день піймав 2 лящі маленькі..пару плотичок..вода за ніч дуже впала це в неділю, плавав на лодці з хлопцями з Вінниці дивилися на ехолоті риба на дні місцями на глубині 9-10 метрів.З ранку було чути як шось крупне ходить, ну дуже крупне ...Мож сом я не в курсі..
 
Був на вихідних в Соколі. Риба не ловиться. Ледве вимучив 3,5 кг.
 
Цитата
Був на вихідних в Соколі. Риба не ловиться. Ледве вимучив 3,5 кг.
ну 3.5кг это явно не одна уклейка)))
 
В  кого які припущення куди поділась риба?) Чув в неділю судачок прокльовував, а в понеділок все 0, пару пістолетів ((
 
Антон напиши пожалуйста, на что клюет, когда клюет, где клюет как клюет. " Маша и медведь"
 
Цитата
Хтось був в Вороновиці? Кажуть лящ мастить.
Не знаю как лещ а подлящ идет с плотвой ловил в коновке.Но сейчас погода ухудшается ветер 7 баллов смысла на этой недели с ночевкой ехать нету.
 
сдесь рыбы нет:bg:
 
Цитата
сдесь рыбы нет:bg:
Хто сказав???:eek: Риба єсть!:biggrin:
 
ну я до такої рибки ще не доріс)) Для мене це поки що  - Дракон :bn:
 
Цитата
Хто сказав???:eek: Риба єсть!:biggrin:
Ну ви і даєте! Мої вітання. :bf:
 
Якщо кум (Саня ст) не полінується викласти відео, то ви переконаєтесь яка риба деколи клює на Дністрі....:ai::dv:
 
Да рыба есть,тоже немного половили . :bf:
 
Оце пацани понамацували йоржів і уклейки на Дністрі! Фартові. Певно в деццтві не тільки ковбасу з кашою наминали ;)
 

 
Привет всем , подскажите какие то места на реке Калюс , только чтоб сосны были
 
Доброго времени суток!)) Подскажите кто нибуть нормальное местечко на Днестре по лещу (в личку) Хочу махнуть на дня три на выходных. Заранее спасибо)))
 
підскажіть коли, нащо і що клюе ????????  їду на відпочинок  на Дністер
 
Вчора поїхали в Слободу. Приїхали вже майже ніч. Рибак на рибакові. Стати нема де. Тим більше ніхто нічого не ловить. Покрутились, покрутились, сіли в машину і поіхали в Рогізну. І не пожаліли.  Берег пустий, чисто, природа, погода. Зловили пару підлящиків, а то плотвичка. Була уха, горілочка, сальце і взагалі все що з цим звьязано. Так що віддихнули по повній.
 
Собираюсь в Старую Ушицу на рыбалку, подскажите места по зачетному карпу, карасю, лещу? Какую наживку брать, прикормку?
 
Я також збираюсь на рибалку в околиці Старої Ушиці, підскажіть будь-ласка які там переважно глубини біля берега (5, 10, 15, 20 метрів).
 
Сейчас на Днестре рыба практически не ловится. Возможно из за жары.
Так, что настраивайтесь на купание и загорание. Вода кипяток.
 
Цитата
Сейчас на Днестре рыба практически не ловится. Возможно из за жары.
Так, что настраивайтесь на купание и загорание. Вода кипяток.

Рыба ловится!!!Ловить надо!!!Приехали четыре компании все с классным уловом..:dl:
 
Цитата
Рыба ловится!!!Ловить надо!!!Приехали четыре компании все с классным уловом..:dl:
Значит мы били не втом месте и не в то время. :ap:
 
Рыбы,более чем достаточно.Причом трофейной.А главное разных видов.
 
Цитата
Я також збираюсь на рибалку в околиці Старої Ушиці, підскажіть будь-ласка які там переважно глубини біля берега (5, 10, 15, 20 метрів).
Со стороны бухты ,где швартуются катера,10-25м.а в остальном 2-10м.
 
Цитата
Рыбы,более чем достаточно.Причом трофейной.А главное разных видов.
Детальніше...............
 
Цитата
Детальніше...............
Выше писал   #911)
 
Вчора з Дімичом і ще одним товаришем побували на Дністрі.... погодка суто рибацка... цілий день прохолодно з рідким дощиком... по рибі - судачок добре активний зранку і до обіду (трохи більше 20 зачьотних хвостів за день), трохи непоганого окунця (один трофейний), і бички..... були навіть чорні як смола.. в цілому рибалка непогана... сплавлялись в Рудківцях - народу тьма.... берег за....раний як мусором, так і в прямому смислі слова... треба під ноги дивитись куда ступаєш, бо можна наступити комусь на голову торчащу з палатки..
 
именно поэтому лучше зимней рыбалки только зимняя рыбалка :)
 
Цитата
Сейчас на Днестре рыба практически не ловится. Возможно из за жары.
Так, что настраивайтесь на купание и загорание. Вода кипяток.


ну как сказать, не ловится))...............
 
поздно увидел пост bass___а...

Саня спасибо за отличную рыбалку:dn:
 
Цитата
ну как сказать, не ловится))...............
Значит я такой рыбак ). А зимой в натуре поинтереснее.
 
Цитата
А зимой в натуре поинтереснее
Просто ты летом не попадал нормально, после такой рыбалки как у мужиков выше была сцать кипятком будешь! Вечер ПТ и сегодня можно сказать курительный бамбук, на веслах на провереной точке 1 зачетный и пару ушло дальше плавать, активности окуня не было, зато жерех выдавал! По белой у рыбачков говняненько
 
Цитата
Просто ты летом не попадал нормально, после такой рыбалки как у мужиков выше была сцать кипятком будешь! Вечер ПТ и сегодня можно сказать курительный бамбук, на веслах на провереной точке 1 зачетный и пару ушло дальше плавать, активности окуня не было, зато жерех выдавал! По белой у рыбачков говняненько
Да попадал я на летних на такие рыбалки, что клеваки на каждом забросе.
А вот зимой я реально попадал на такие рыбалки, что каждый третий окунь отрывает мормыху, а те что нет в лунку не влазят. И почему то по душе у меня именно зимняя рыбалка.
Даёшь лёд, нафиг ту жару.:ap:
 
Цитата
Даёшь лёд, нафиг ту жару.
Не раньше февраля и в марте снова:spin::mnogo_lodka:
 
Цитата
давайте вже про рибалку!!
я буду до 14 на СУ, можна зустрітися!
не думаю шо в мене буде перелов кожен день, бо я туди їзжу не за рибою!
рахувати затрати та переводити на кількість риби - сумно та недоречно!
ми маємо радіти, що в нас є Дністер та все навколо !!!! де хто тільки на картінки дивиться і заздрить, а раз там побувавши-закохується на завжди.
а ше треба радіти- що можори  не обтянули колючкою береги-як це відбуваеться в столиці,Черкасах і т.д.
хтось їде на море та викидає не малу купку грошей- а перевести ті затрати на горілку-то можна і очуміти))))  
до зустрічи!!!
о67813 три, бублик,один,4

Золоті слова!!!:dk:
 
Народ,есть кто ловит со стороны Кельменского района?
 
Зустріч на Дністрі(С.Ушиця) Україна-Молдова - відбулася!!!!
на жаль без Хмельницьких рибалок((((
вино випито!
як відійду зроблю звіт
 
зустріч на Ушиці та Молдова фігет від Бакоти
 
Всегда мечтал быть на днестре при смене погоды!!! Вот и дождался. Еду во вторник (дожди до четверга) а назад в воскресенье ( с пятницы уже сонце).:dk::dk::dk:
 
Цитата
зустріч на Ушиці та Молдова фігет від Бакоти

Да.Блин.Мы в шоке.Отдых удался.И с погодой повезло.
Вовчик спасибо большое за помощь.Всё было классно.Скинь мне твой skype.У тебя много фоток и видео.
 
Действительно всё было просто - лучше и не придумать отдых получился просто суперский, места - NO COMMENT, погода была с нами все пять дней. Отдельно - респект и уважуха Володе (Мурчик) - действительно очень помог нам - начинаем планировать следующий выезд.
 
Всех, Всех, Всех, с днём рыбака - ни хвоста, ни чешуи.
 
вот тут отчет, https://www.rybalka.com/office/blog/
слегка с косяками,но как говорится первый блин комом)))
[youtube]neTiHMhHMsA[/youtube]
[youtube]c8yFSdoMl_w[/youtube]
 
Цитата
вот тут отчет, https://www.rybalka.com/office/blog/

Точніше ось тут: http://myrchik.rybalka.com/blog/view/9286/
 
Цитата
вот тут отчет, https://www.rybalka.com/office/blog/
слегка с косяками,но как говорится первый блин комом)))
А вы, случайно не видели напротив своего лагеря белую резиновую лотку с белым мотором в первой половине дня пятницы? Как мне показалось, мы рыбачили напротив вашего лагеря метров 100-200, т.к там была очень похожая лотка на вашу,   и в суботу ближе к противоположному берегу...:ad:
 
Цитата
А вы, случайно не видели напротив своего лагеря белую резиновую лотку с белым мотором в первой половине дня пятницы? Как мне показалось, мы рыбачили напротив вашего лагеря метров 100-200, т.к там была очень похожая лотка на вашу,   и в суботу ближе к противоположному берегу...:ad:
Видели видели) эх, еще бы могли расширить географию знакомств с украинскими рыбацюгами, но кто ж знал)
 
Цитата
Видели видели) эх, еще бы могли расширить географию знакомств с украинскими рыбацюгами, но кто ж знал)

Воооот, а мы Вас искали километра 2 - 3 ниже по течению. Бодя по телефону обьяснил что вы в Корманском заливе, а я не правильно понял, поэтому и не встретились :ak:...
И жили мы, как я сейчас понял, в метрах 100 от Мурчик...
PS. АбЫднА... Могли бы "потусить" все вместе, и судак клевал отлично...
 
Цитата
................... и судак клевал отлично...
я так понимая что вы жили по другую сторону пляжа
а где клевал судак ???

Shooterden Ден- а фотке на аватарке видать много лет, худенький совсем:ag:
 
Цитата
Воооот, а мы Вас искали километра 2 - 3 ниже по течению. Бодя по телефону обьяснил
У Боди можно было узнать номер телефона, у нас было две украинские карточки и с обоих номеров Боде звонили. И ещё 2-3 км. ниже нас Ушица впадает в Днестр и мы там столько вышивали, что не заметить нас было просто невозможно и ещё что касается Боди то ему сказали точно где мы разбили лагерь, без обид но наверное вам не нравится наше молдавское вино которое мы в бооооольшом количестве привезли с собой и оно имело кстати бешеный успех :az: :az: :az: :az: :az: :az:
 
Цитата
Shooterden Ден- а фотке на аватарке видить много лет, худенький совсем
Володя это фотка после выпускного в школе 17 лет уж как :bj: :bj: :bj:
 
Цитата
без обид но наверное вам не нравится наше молдавское вино которое мы в бооооольшом количестве привезли с собой и оно имело кстати бешеный успех
Да, а мы были совсем рядом.... таки абыдно :cm: Мы всегда рады новым знакомствам, тем более межнациональным:dk:а судачек клевал совсем вблизи Вас:al:. Да какие могут быть обиды???? :dn:А вино у вас знатное, мне его всего 1-2 раза в год удаеться отведать, когда знакомые ездять на родину в Молдову:bk:
 
Цитата
Володя это фотка после выпускного в школе 17 лет уж как :bj: :bj: :bj:

и КОК аватарку поменял- тож наверно после выпускного)))
 
Цитата
и КОК аватарку поменял
Это наверное после того вопроса "А где ваш товарищ? Тот, что постарше" :ap:
А чего - по мне так ничего фотка получилась - молодой и счастливый. :ap:
 
Цитата
таки абыдно  Мы всегда рады новым знакомствам
Не огорчайся прямо так, мы ещё приедем и "жидкого молдавского гостинца" обязательно привезём -  нам там, жуть как понравилось.
 
Цитата
и КОК аватарку поменял- тож наверно после выпускного)))
Учёл твои пожелания.
 
Цитата
Не огорчайся прямо так, мы ещё приедем и "жидкого молдавского гостинца" обязательно привезём -  нам там, жуть как понравилось.
Так шо готовьтесь, рыбацюги!:ap:
 
Цитата
я так понимая что вы жили по другую сторону пляжа
а где клевал судак ???

Shooterden Ден- а фотке на аватарке видать много лет, худенький совсем:ag:
Да не, то просто сайт фотки вытягивает
 
Sheva911,  Не переживай следующий выезд мы будем там-же и если совпадут выезды то замутим совместный.
 
Вчора вдалось вирватись на Дністер. Сплавлялись на Гораївському водозаборі і до 11.00 бороздили простори Бакоти.... Хвиля в пів метра, і з не короткою, а довгою амплітудою, давно такої не пам'ятаю на Дністрі... Результатом з трьох спініннгів став ледве вимучений один окунчик.... Перехиляємо традиційні "100 грам за сбитый"....  І вирішуємо рвати на Ушицю, шукати там судачка.... перехід важкий, лодку кидає, але через хвилин 30 на місці..... виставляємось на пару точок, робимо по пару забросів, не особо шось проклюнулось... дальше виходить сонце... жара.... вирішили вскімарнути до 16.00 в тіньку.... виходимо в надії на вечірній кльов..... і таки найшли рибку, "скубнули" до 1,5 десятка їстівних судачків і з пяток зачётних кокунів.... риба прошена шо піпец.. постійни пошук... з точки 2-3, деколи 4 штучки.... ближче до 20.00 зі сторони Бакоти і рухаючись вниз по течії, показались малоприємні хмаринки чорного кольору, з блискавками і характерними звуками... вирішумо рвати когті, адже перехід назад не короткий, а намокнути до трусів мало хочеться...... знову валимо по хвилям, все в лодці ходуром.... але намокнути все ж не хочеться...... бля......ь таки промокли!....... половина речей вже були зложені в машину,  як комусь на небі захотілось тупо вилити воду з ВЕЛИЧЕЕЕЕЕЕЕЕЗНОГО відра.... очі під таким дощом важко відкрити, не те що складатись.... додому таки їдемо в мокрих трусах...:biggrin:
П.С. Всім присутнім на тому дійстві вручили ордена за відвагу і настирність (і за безмозглість.. якого було раніше не змотуватись:dl::biggrin:)......
П.С.С. Такі рибалки запамятовуються надовго.....
 
Цитата
Вчора вдалось вирватись на Дністер. Сплавлялись на Гораївському водозаборі і до 11.00 бороздили простори Бакоти.... Хвиля в пів метра, і з не короткою, а довгою амплітудою, давно такої не пам'ятаю на Дністрі... Результатом з трьох спініннгів став ледве вимучений один окунчик.... Перехиляємо традиційні "100 грам за сбитый".... І вирішуємо рвати на Ушицю, шукати там судачка.... перехід важкий, лодку кидає, але через хвилин 30 на місці..... виставляємось на пару точок, робимо по пару забросів, не особо шось проклюнулось... дальше виходить сонце... жара.... вирішили вскімарнути до 16.00 в тіньку.... виходимо в надії на вечірній кльов..... і таки найшли рибку, "скубнули" до 1,5 десятка їстівних судачків і з пяток зачётних кокунів.... риба прошена шо піпец.. постійни пошук... з точки 2-3, деколи 4 штучки.... ближче до 20.00 зі сторони Бакоти і рухаючись вниз по течії, показались малоприємні хмаринки чорного кольору, з блискавками і характерними звуками... вирішумо рвати когті, адже перехід назад не короткий, а намокнути до трусів мало хочеться...... знову валимо по хвилям, все в лодці ходуром.... але намокнути все ж не хочеться...... бля......ь таки промокли!....... половина речей вже були зложені в машину, як комусь на небі захотілось тупо вилити воду з ВЕЛИЧЕЕЕЕЕЕЕЕЗНОГО відра.... очі під таким дощом важко відкрити, не те що складатись.... додому таки їдемо в мокрих трусах...
П.С. Всім присутнім на тому дійстві вручили ордена за відвагу і настирність (і за безмозглість.. якого було раніше не змотуватись

Да,весёлая рыбалочка получилась.И места уже узнаю:)Респект рыбацюгам!!!
 
Цитата
И места уже узнаю:)Респект рыбацюгам!!!
значит не все выпили )))
по тем точкам вы по несколько раз в день шастали,то за пивом то за мороженым ))))
экстрималам -уважуха!!!
 
Собираюсь на следующей неделе по делам в Каменец-Подольский и судя по всему дня три свободных будет.Кто может посоветовать куда можно съездить на рыбалку или Днестр или нормальный платник .Интересует хищник ,какие снасти тащить с собой.В этих краях рыбачил всего один раз,лет 10 назад в р-не Китай города.Буду благодарен за любой совет
 
Цитата
значит не все выпили )))
по тем точкам вы по несколько раз в день шастали,то за пивом то за мороженым ))))
экстрималам -уважуха!!!

Ага))))
Мы  только и говорим о будущей поездке.У нас Днестр открылся 13.07.Так мы выехали на 2 дня.Отметили это дело.Взяли пару хороших судачков и сомика.На жарёнку всем хватило.Было 8 рыбацюг:mnogo_lodka:
 
Подскажите какая съедобка рулит на Днестре по окуню и какая по судаку?
Едем на две недели. Продукты закончатся через неделю, так что вся надежда на рыбу.)
 
Цитата
Продукты закончатся через неделю
А съедобка еще быстрее)) Окунь кейтеч swing impact 2, только они сильно страдают, рейнc g-tail saturn 2.5  и rockvibe shad 2 - по крепче, но часто с гака слазят после десятков забросов! По судаку лучше крупнее от 3", но часто 3 предпочитает 2й кейтеч, но сцуко 1 из 3 клевак откус хвоста)) Хотя бери что нравится, вот у меня сегодня рулил шайтан Aji Ringer Pro 2.8", а до этого 0 клевак но я в подонка в магазе поверил и не зря!
 
Цитата
А съедобка еще быстрее)) Окунь кейтеч swing impact 2, только они сильно страдают, рейнc g-tail saturn 2.5  и rockvibe shad 2 - по крепче, но часто с гака слазят после десятков забросов! По судаку лучше крупнее от 3", но часто 3 предпочитает 2й кейтеч, но сцуко 1 из 3 клевак откус хвоста)) Хотя бери что нравится, вот у меня сегодня рулил шайтан Aji Ringer Pro 2.8", а до этого 0 клевак но я в подонка в магазе поверил и не зря!
Спасибо Андрюха. Кейтеч 2 у меня есть в Днестровском цвете, хотя он и в Куравечке по окуню тоже выступает. А остальные завтра втарю. Это под аркой?
 
Цитата
...в Днестровском цвете...
В каталоге Кейтеч - Днестровского цвета нет... Ты кто такой, давай досвидания ;)
Серёга, лови на то, что тебе нравится... На твою паловку в 3.00 м., до 6 грамм будут клувать окуни всех размеров и судаки всех мастей.
 
Цитата
В каталоге Кейтеч - Днестровского цвета нет... Ты кто такой, давай досвидания ;)
Серёга, лови на то, что тебе нравится... На твою паловку в 3.00 м., до 6 грамм будут клувать окуни всех размеров и судаки всех мастей.
Днестровский цвет для меня - это тёмно медовый ) , по крайней мере такой цвет у меня на Днестре лучший из лучших.
А патыка у меня такого на жаль нет. Сегодня прикупил 2.7 м  3 -18  для берега, думаю на него окуня и судачки тоже отзовуться).
Почему по съедобке интересуюсь, просто ловил на неё в воскресенье первый раз и порвал всех, в плане рыбацюг.:bf:
 
Цитата
Днестровский цвет для меня - это тёмно медовый
Днестровский цвет в этом году кейтеча 205))) Ток в 2" хер найдешь у нас, по судаку мож взять 3, но трохан не то пальто
 
Цитата
Днестровский цвет для меня - это тёмно медовый ) , по крайней мере такой цвет у меня на Днестре лучший из лучших.
А патыка у меня такого на жаль нет. Сегодня прикупил 2.7 м  3 -18  для берега, думаю на него окуня и судачки тоже отзовуться).
Почему по съедобке интересуюсь, просто ловил на неё в воскресенье первый раз и порвал всех, в плане рыбацюг.:bf:
Серёга ось це візьми і да прибуде з тобою кльов:dm:..... колір 001, 002, 004, 007...  пока іще є поштучно в штормі на продовольчому... стойка різіна і головне - ловить))))
Зи. думаю після цього повідомлення цієї приманки там нестане)))):biggrin:
 
Спасибо хлопцы. Лечу завтра с утра в шторм. Если чё, я очередь первый занял))
 
Вот собрался поехать на выходные на Днестр, много раз был на Бакоте, хочется где то в другое место. Посоветуйте пожалуйста. Желательный подьезд машиной к воде, еду позагорать и половить рыбку с берега.
 
Цитата
Лечу завтра с утра в шторм
Если по штучно то возьми ещё в цвете Ghost Pro Blue и Pione!
У меня в этом сезоне норм ловят, ток на офсете со временем будут тупо сползать...
 
Цитата
Если по штучно то возьми ещё в цвете Ghost Pro Blue и Pione!
У меня в этом сезоне норм ловят, ток на офсете со временем будут тупо сползать...
А какой монтаж что бы не сползали. Я хотел с пружинкой - штопором, но ненашол.
 
Цитата
А какой монтаж что бы не сползали. Я хотел с пружинкой - штопором, но ненашол.
На гачки Гамакатсу модель F16 - 4 або 6 розмір (є і аналог у французьких Хаябусу, але не помню яка точно модель) намотуємо спіралью просту швейну ниточку і фіксуємо її капльою супер клею на гачку.... нитку я мотаю майже по всій довжині ніжки гачка.... садиш твістер і він там тримається аж майже вплоть до своєї повної клінічної смерті від зубів хижака....:dc: Кокунь сідає при перших же тичках, судак січеться як німий....:bf:. пробуйте ГАСПАДА:by:
 
Цитата
А какой монтаж что бы не сползали. Я хотел с пружинкой - штопором, но ненашол
Если на офсет, береш пружину от шариковой ручки, немного ростягиваешь, делишь на 3-4 части, в каждой части крутишь по "ушку", пружину вкручиваешь в резину, дальше через ушко овсет и в тело, так не сползет
 
Спасибо. Завтра сажу жену обматывать крючки а малого разбирать ручки). Сам не успеваю. Спасибо ещё раз. А то съедобка и вправду очень быстро слазит. Я её уже как червяка в нескольких местах пробивал и всё бестолку.
 
Клёвый, Если не оффсет, то от сползания силикона очень помогает поплавочный стопор (силиконовый), разрезанный пополам и насаженный вслед за приманкой, для пущей надежности капелька супер-клея в районе головы приманки. Правда окунь и такой монтаж довольно быстро разрывает, особенно мягкие съедобки а-ля Keitech.
 
Цитата
Клёвый, Если не оффсет, то от сползания силикона очень помогает поплавочный стопор (силиконовый), разрезанный пополам и насаженный вслед за приманкой, для пущей надежности капелька супер-клея в районе головы приманки. Правда окунь и такой монтаж довольно быстро разрывает, особенно мягкие съедобки а-ля Keitech.
Спасибо.
Пишу сообщение и боюсь проломать клавиатуру. Супер клей на пальцах позасыхал, шо копытами стучу. Все свои крючки нитками перемотал :ap:.
 
Цитата
Спасибо.
Пишу сообщение и боюсь проломать клавиатуру. Супер клей на пальцах позасыхал, шо копытами стучу. Все свои крючки нитками перемотал :ap:.

ахаааааа))!! сегодня при даной процедуре уронил баночку суперклея) благо ацетоном оттёр хоть как))
 
был 22-27.07 на Днестре,попал на судака!в итоге 40 шт.(25 карандашей было отпущено,15 покрупнее забрал).Всем Днестр)

 
22-27.12 был на вдхщ Днестровском,попал на судака.итог 40 хвостов(25 карандешей было отпущено в родную стихию,15 покрупнее забрал).Радует большое к-во мелкого судачка.Всем Днестр)

 
Шановні рибацюги, підскажіть будь-ласка куди з"їздити на Дністер, так, щоб можна було половити білу чи хижу рибу, та відпочити з сім"єю
 
Походу всі вже на Дністрі:mnogo_lodka::motor::dk::dk::dk:
 
Цитата
Шановні рибацюги, підскажіть будь-ласка куди з"їздити на Дністер, так, щоб можна було половити білу чи хижу рибу, та відпочити з сім"єю

Я с семьёй  например еду 1-го числа в Устя на 2 недели.Есть любая рыба потому на снасти беру прицеп,а вещи в багажник влезут:ap::ap::bj:
 
Цитата
вещи в багажник влезут
а їжу куда?:bh:
 
Цитата
На гачки Гамакатсу модель F16 - 4 або 6 розмір (є і аналог у французьких Хаябусу, але не помню яка точно модель) намотуємо спіралью просту швейну ниточку і фіксуємо її капльою супер клею на гачку.... нитку я мотаю майже по всій довжині ніжки гачка.... садиш твістер і він там тримається аж майже вплоть до своєї повної клінічної смерті від зубів хижака....:dc: Кокунь сідає при перших же тичках, судак січеться як німий....:bf:. пробуйте ГАСПАДА:by:
Я мотаю тонкую медную проволочку с любого моленького трансформатора тока. Удобство в том, что не нужно потом придерживать как нитку и пальцы остаются без клея.
 
Цитата
а їжу куда?:bh:

А еда в бардачёк!!!Возле еды стоять буду(рыба жаренная,уха,таранька,рыба копченная,селёдочка самодельная)На пойло места больше надо.
 
Цитата
А еда в бардачёк!!!Возле еды стоять буду(рыба жаренная,уха,таранька,рыба копченная,селёдочка самодельная)На пойло места больше надо.
Это ты мою машину бардачком называеш? :ap:
 
поделитесь секретом каши на леща:dk:
 
Цитата
поделитесь секретом каши на леща:dk:

Рецепт прикормки где то на ведро 10л.:
2кг. пшена и залить водой с расчётом 1:2.Закипит,поставить на маленький огонь,что бы потомилось пока будет вода,и оставить чтобы набухло.У меня получается почти полный котелок на 6л.Но главное что бы не пригорело потому надо помешивать.
После того  пересыпаю его в ведро и добавляю кукурузной крупы(где то 1кг)  малыми порциями и как бы разбивая эту массу до того чтобы была рассыпчатой  пока пшено горячее чтобы крупа набухла,потом гороховую муку и пол пачки купленной прикормки.Всякие атрактанты каждый добавляет на своё усмотрение.
 
Цитата
поделитесь секретом каши на леща:dk:

А если речь идёт про кашу которую на крючок то:
Приблизительно 1л воды туда меду 2 ст.л.,подсолнечног масла 2ст.л., полторы жмени геркулесных хлопьев и на маленьком огне до того пока будет похоже на кисель потом помешивая добавляю по чуть чуть кукурузную муку ,пока не станет похоже на тесто,выминаю и на крючёк.
 
Цитата
А если речь идёт про кашу которую на крючок то:
Приблизительно 1л воды туда меду 2 ст.л.,подсолнечног масла 2ст.л., полторы жмени геркулесных хлопьев и на маленьком огне до того пока будет похоже на кисель потом помешивая добавляю по чуть чуть кукурузную муку ,пока не станет похоже на тесто,выминаю и на крючёк.
Дякую, будем пробувати!!!
 
Цитата
Все ж таки не сітки, так, я усю рибу завжди забираю, я не настільки заможній, що б міг собі дозволити її відпускати, а кожна рибалка все ж таки обходиться як мінімум у 200грн.
а нафіга тоді на Дністер їздити? Пішов у найближчий магазин і гарантовано купив необхідну кількість риби. Апріорі дешевше ніж на Дністрі рибу вибивати.


а враження від ваших слів - :at:
 
Цитата
Тупо цікаво, що можна зробити з 28 кг ляща?:be::eek:
Як це що? Продати і відбити гроші витрачені на бензин. :bf:
 
а теперь вдумчиво читаем определение браконьерства:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Браконьерство
 
был с пятницы вечера по воскресенье до обеда на Бакоте... не клевало  совсем, но я чуток умудрился наловить, в основном на макушатник,1,6кг   1,4 кг 2  по 900гр, остальное 300гр и больше -  засолили ведро.
 
от так вот порыбачили
 
Короткий відпочинок - Стара Ушиця http://romens.rybalka.com/photo/view/12508/
 
Тупо цікаво, що можна зробити з 28 кг ляща?:be::eek:
 
Вчора відірвався по лящу на ківочну вудочку зі скали. Брати почало о 9-й годині, а закінчило... коли скрутили вудки і попленталися додому, бо реально замахалися черпати рибу з води...
 
Цитата
А если речь идёт про кашу которую на крючок то:
Приблизительно 1л воды туда меду 2 ст.л.,подсолнечног масла 2ст.л., полторы жмени геркулесных хлопьев и на маленьком огне до того пока будет похоже на кисель потом помешивая добавляю по чуть чуть кукурузную муку ,пока не станет похоже на тесто,выминаю и на крючёк.

Варил кашу по Вашему рецепту,каша получилась просто бомба!!! Спасибо за рецепчик.
 
Цитата
Варил кашу по Вашему рецепту,каша получилась просто бомба!!! Спасибо за рецепчик.

А как лещ её любит...
 
Цитата
А как лещ её любит...

:bj::bj::bj:
 
завтра часика в 16-17 выезжаю на Бакоту, в Колодиевку, обратно в воскресенье , есть 1 свободное место 050 436 4836 ))
 
Цитата
завтра часика в 16-17 выезжаю на Бакоту, в Колодиевку, обратно в воскресенье , есть 1 свободное место 050 436 4836 ))

Ой...народу наверное будет..
 
та погода не очень, думаю не много будет
 
Отпуск
http://s2222.rybalka.com/blog/view/9502/
 
ачо-сцилка вроді як і не грузиться...
 
не грузиться((((((((((((
 
Цитата
Отпуск
Ссылка битая...
 
Извиняюсь
http://s2222.rybalka.com/blog/view/9502/
 
Цитата
Извиняюсь
http://s2222.rybalka.com/blog/view/9502/
Класний блог, в принципі як і відпочинок! Маладца мужики)))
 
Цитата
Класний блог, в принципі як і відпочинок! Маладца мужики)))
Спасибо Саня, до сих пор икается)).
 
Порибалив сьогодні на дідовій хаті
 
Цитата
Порибалив сьогодні на дідовій хаті

Це весь улов?
 
Ні. Таких було лише два. Інші менші. Причому взяв цих на кастмастер.
 
Цитата
Ні. Таких було лише два. Інші менші. Причому взяв цих на кастмастер.
То я щось не поняв, нам щЁ , ще не йихати?)
 
Асабісто Вам я радій завжди! Приїздіть калі душа забажаї!
В неділю спробуємо зробити контрольну вилазку на "чорні камні". Відпишуся обов'язково! ;)
 
Цитата
Асабісто Вам я радій завжди! Приїздіть калі душа забажаї!
В неділю спробуємо зробити контрольну вилазку на "чорні камні". Відпишуся обов'язково! ;)
А есть скайп какойто , я готов поговорить. Знаю точки .
 
Цитата
А есть скайп какойто , я готов поговорить. Знаю точки .
Нет. Тоя пошёл у каллофдьюти.
 
Прокльовується окунь на Дністрі. Був на Великій Слободі, результат 30 ладошечних окунців 1 судачок до кілограма, і 4 окуня десь до 300 грам.
 
Прошлої неділі були на "Чорних камнях"
Так- кльов-не ахті.Але-положення спасла секретна фамільна бровка...
http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i506/1209/44/3cdcecc3d61d.jpg.html
http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i612/1209/20/fa1239049b6f.jpg.html

Окуньок за 1 кг. Я більшого не ловив. Але- чомусь не зважив........  
Але- з нашої команди - двоє без риби...  в Сашки один жерешок...  
Виходщить кльов на "Чорних Камнях" цього року не зовсім обеспечен.
 
вчора вдалось дві годинки порибалити на Усті, окунь дуже прошений - не хоче ніц!
насилу вицаганив 3шт на відвідний:bl:
 
Я теж в четрер на Устя після роботи рванув. Рибалів зліва від парома. Результат 2 шерешка ладошечних в друга. В мене ноль на джиг.
 
встретил знакомого, говорит на Старой Ушице проклевывает судачек, может есть у кого инфа (дайте в ЛС) что по судаку сейчас на Днестре, давно небыл.....
 
По судаку особісто в мене голяк. Їдив на живця за день пару покльовок, на твістера вчора 1 випросив, і ще 1 зцепив на мепсовську 2йку.
Зато окунь валить нормально на бльосни, ловив на Великій Слободі.
 
Вчора продовжив освоювати нову для мене приманку, і зловив першого в житті жереха на поппер. Враження незабутні.)
 
кто знает как обстоят дела на вдхщ  с окунем?
 
Цитата
кто знает как обстоят дела на вдхщ  с окунем?
Простите, где?
 
Подрозумеваю на водохранилище:al:
 
Human,Ви мене вибачте ,але чого фото завжди в умивальнику.Ане в естетствиних умовах так сказать?
 
Цитата
Простите, где?

на водохранилище
 
в суботу теж відвідали "пан" Дністер, особливого кльову не бачили, однак сама рибалка на Дністрі це вже 100% відпочинок:bf:
 
Цитата
в суботу теж відвідали "пан" Дністер, особливого кльову не бачили, однак сама рибалка на Дністрі це вже 100% відпочинок:bf:
Якщо не помиляюсь,то це дачі біля Гораївки.А як там на рахунок окуня?
 
Цитата
в суботу теж відвідали "пан" Дністер, особливого кльову не бачили, однак сама рибалка на Дністрі це вже 100% відпочинок:bf:

ГАРНИЙ ПАРАХЕД
 
Всем привет , подскажите ловиться ли Лещ на Бакоте ( Грушка ) ???
 
был сегодня на водохранилище...окунь очень и очень вялый,выдрочил 4 хвоста,попадался только на вертухи,резину игнорировал полностью,и попалось 3 жереха(все были отпущеный домой).правда была жарко градусов 25.Вообщем не густо,ждём похолодания
 
Я понимаю что в разных местах разный клёв , сегодня звонили с Куражына уже второй день окунь на вертушки хорошо клюет , а почему на Бакоте не клюет?
 
Цитата
Я понимаю что в разных местах разный клёв , сегодня звонили с Куражына уже второй день окунь на вертушки хорошо клюет , а почему на Бакоте не клюет?

а хр..н его знает, когда я был на Бакоте окунь игнорил практически все, в то время знакомый в Пыжовке отрывался на матросах по полной, отаке:eek:
 
Цитата
Всем привет , подскажите ловиться ли Лещ на Бакоте ( Грушка ) ???

30.09. были на Бакоте  по лещу  полный ноль и не только у нас.... На  живца  товарищ словил пару окуней ......
 
Отдыхал на выходных в Субиче - жерешок( на дропшот)! судачок да окуней пару десятков, окунь на всё ловился, но слабенько...
 
За последней инфой Кокунь ща на живца валит
 
Цитата
За последней инфой Кокунь ща на живца валит
По судаку ничего не слышно?
 
Судак не хочет ловится ,ловятся судачки.:)
 
Цитата
За последней инфой Кокунь ща на живца валит

в Грушевцах был вчера....на живца попадался не больше чем на железо...
 
Последняя инфа:
Макаравка, Грушевцы, Пригородок (Исаковцы ХМ обл.) пошел судак, ловят возле зимовальных ям и под скалами. Местами очень хорошо. Окунь тоже на глубинах. Под берегом мелкий и клев не ахти.
Цитата
в Грушевцах был вчера....на живца попадался не больше чем на железо...
Братан был в Кормани взял около 7 кг, весь окунь под скалой. Ловил на живца, резина пока не очень. В уловах 4 шт около 500 гр.
 
Цитата
Последняя инфа:
Макаравка, Грушевцы, Пригородок (Исаковцы ХМ обл.) пошел судак, ловят возле зимовальных ям и под скалами. Местами очень хорошо. Окунь тоже на глубинах. Под берегом мелкий и клев не ахти.
Братан был в Кормани взял около 7 кг, весь окунь под скалой. Ловил на живца, резина пока не очень. В уловах 4 шт около 500 гр.

по Братановке есть инфа?
 
За Братановку не слыхал
 
Всем привет подскажите куда можно поехать на Днестр поблизу Бакоти , чтоб подъезд хороший был , Заранее благодарен
А то вижу на Бакоте хуже ловиться чем в других местах
 
Цитата
Всем привет подскажите куда можно поехать на Днестр поблизу Бакоти , чтоб подъезд хороший был , Заранее благодарен
А то вижу на Бакоте хуже ловиться чем в других местах
А чого іменно поблизу Бакоти? Бєль на Бакоті ловлять непогано, хижака нема..
 
куда лучше поiхати на хижака на Днестр
 
Цитата
куда лучше поiхати на хижака на Днестр
Перша літера в реченні має бути великою! І це стверджувальне речення чи запитання?
Я думаю що має бути дуже соромно дорости до такого віку і так і не навчитися більш-менш ясно виражати свої думки на папері. І майте повагу до інших, а то парсери ламаються від таких речень. :dl:
 
А чого іменно поблизу Бакоти? Бєль на Бакоті ловлять непогано, хижака нема..

Просто в Каменец треба заїхати , а Бакота там не далеко ...
 
А в Гораевку как подъезд , и как рыба ?
Заранее благодарен.
 
Цитата
Просто в Каменец треба заїхати , а Бакота там не далеко ...
проще Слобода тогда или Устье, намного ближе
 
Ну - і.....
Я з Кам"янця.. В Устя хоч два рази на день їдь.
Сьогодні всіх своїх обзванював - на рибалку. Ніхто не хоче. Всюди  пусто. Видно час такий. І поліття.
Серед наших - кам"нецьких подейкують - що Устя - останній варіант. Ну - типу- як нема бажання , команди , петролю... Устя- ж 14 км від квартири....  Прпошлого року частенько перед роботою рибачив - пів години і вже ловиш. З 4-30 до 7-30 вистачало повністю. А в цьому році пусто. Пару разів пробував , і без толку...  
impulse27- Гораєвка на горі. Це - якщо з Гораївки заїжджати. Можна з дач - з водозабора. Шо там - шо - там - дорога насипна. Але не до води . Треба іти або через водозабор , або через дачі. або - надіятись - що пустять...
 
Ясно , Всім Дякую.
 
:af:
Цитата
або - надіятись - що пустять...
Або приїхати зі мною...:af:
 
Угу;-)  гггггггггггг
Забув написати- від Гораївки можна мандрувати ще і на  ліво - в сторону Старої Ушиці - на фазенди. Там є непогані глиняні залівчики і в аккурат можна вийти на Староушицький мис. Якось пару років тому на тих дорогах машину загубив..... гггггггггггггггг
Сам поїхав , а за темна пішов шукати  кращу дорогу. Так - бродив - поки не розсвіло - хоч фари залишгив ввімкнуті , двері на розпаш ,і музика грала.....  
Але дорога непогана - як знаєш куди їдеш. Але - коли дощ - загруз...  
Ет -сижу - строчу на компі - думаю - мож в  Устя  чухнути на вечір...  Хоча - знаю що там буде пусто....
 
В кого є свіжа інфа стосовно судака по Дністру чи притоках, якщо можна в ЛС!
 
Цитата
В кого є свіжа інфа стосовно судака по Дністру чи притоках, якщо можна в ЛС!
I менi теж
якщо можна iнформацiю стосовно судака в ЛС.
 
пару фото з минулої рибалки на Дністрі, ай гарно же там...
 
вопрос-как щас обстоят дела на водохранилище с мальком?реально щас наловить на малявочницу?кто был что скажите?
 
Бачив як бичка ловили доволі успішно.
 
Був в неділю в Окопах. П’яток окунів і одного судачка взяв, ще пару карандашиків випустив. Не клює.
На зимувальних ямах повно лодок, мабуть товчуть крандашів.
Колеги були в Соколі, трохи краще по окуню, але жора немає.
Ось така невтішна інфа.
Чутки проскакують, що денеде ловлять локально окуня і непоганого, але жора немає.(
 
Цитата
Бачив як бичка ловили доволі успішно.

cпасибо! меня как раз и интересует бычок
 
а колись водиця хлюпала об стіни фортеці!
а в якому місці спускали човники ?
 
Ну что господа!?
По последней инфе окунь не то что пошел а тупо валит!
Самому душу рвет, да работа не пускает!
С судаком по прежнему: - козявки(
 
Цитата
Ну что господа!?
По последней инфе окунь не то что пошел а тупо валит!
Самому душу рвет, да работа не пускает!
С судаком попрежнему: - козявки(

Можно в личку конкретно место??
 
Зачем в личку!?
Ребята сейчас в Грушивцах (Черновицкая обл.) рыбачат...
На скалах ОП (мелкий судачок (правда попал окунек под 500г)), на меляке окуня валом, правда размерчик по меньше. Но...., кто любитель окуня тот поймет!
P.S. Ребята!!!!: - держим себя в руках! (c плотвы таранька лутше!)
 
Сегодня с Димоном проплавали наверное больше 50 км в поисках судака, его нашли, но только на эхо, брать зараза не хотел! Зато нашли мордатого окуня, зря что с точки свалили в поисках судака! НУ а вечером за 40 минут выполнили норму окунем, на каждой проводке, но нужно было найти! Людей море, самые извращенные ловят сразу и на живца и на спин
 
Цитата
А ми в Шебутинцях під град попали...

Ну це вже якась магія!:dm: Я за день ні однієї хмарки не побачив!!! А скоро будем чикати тої прохолоди з неба!)))

А вчора коли пригріло в спину, я аж вспомнив ці тяжкі +30 без вітру і хмарок... ночі +25 які не давали мені спати! Тяжко мені в жару!)))
 
Цитата
Зачем в личку!?
Ребята сейчас в Грушивцах (Черновицкая обл.) рыбачат...
На скалах ОП (мелкий судачок (правда попал окунек под 500г)), на меляке окуня валом, правда размерчик по меньше. Но...., кто любитель окуня тот поймет!
P.S. Ребята!!!!: - держим себя в руках! (c плотвы таранька лутше!)


там на скалах ОП всегда был,он в траве сидит зараза
 
Ребятки, на выходные у Вас начинается зима,и у нас тоже,только чуть меньше ветер и мороз,Вы севернее.На воду лучше не выходить.
 
Цитата
Ребятки, на выходные у Вас начинается зима,и у нас тоже,только чуть меньше ветер и мороз,Вы севернее.На воду лучше не выходить.
:bi:Петрович, давайте "Ледниковый период 2012-2013":holod:
 
Цитата
:bi:Петрович, давайте "Ледниковый период 2012-2013":holod:

Рано, Вадик. В ноябре запущу.
 
Накінець-то, після затяжного перериву, вдалось вирватись на "велику воду":du::do: в давній своїй компанії.... ну що сказати, нормальний судачок рота майже не відкрив ( карандаші клювали як з пулемёта:выкиньна: - жалко їх коли мої двойніки не найменшого розміру, вилазять в акурат в них межи очима...:dc:), трохи "поскубали окунців", випили по псят...... пообвітрювали мордяки з непривички:dp: ну і вся проча атрибутіка, яка є невід'ємною частиною рибалки.....
Зи. Де дівся судак? цей рік як ніколи не багатий його приловами....
 
Після таких покльовок хочеться знову і знову їхати....:udochka: https://www.youtube.com/watch?v=ROdR5a-gxPI&feature=youtu.be
 
bass-Окунь гарний,слів нема,але нахер забирати карандашів з ложку....................
 
Цитата
bass-Окунь гарний,слів нема,але нахер забирати карандашів з ложку....................
Шановний а де ж ви там ложки бачили:be: на фото одні черпаки:bf:,я розумію жаба страшна штука.:al:
П.С Молодца мужики, я таких коньо - окунів в такій кількості ше не бачив.
 
Ох таких окунів половити одне задоволення, однозначно зачот! красава мужикі!:ay:
 
Цитата
bass-Окунь гарний,слів нема
Дякую, самим сподобались
Цитата
нахер забирати карандашів з ложку....................
Я вибачаюсь, але хотів запитати чи усі буковки в пості прочитали? А саме:
Цитата
жалко їх коли мої двойніки не найменшого розміру, вилазять в акурат в них межи очима...)
Чи після такої пробивки черепушки їх потрібно було випустити?
 
Цитата
Цитата:
Сообщение от Вадим100 Посмотреть сообщение
bass-Окунь гарний,слів нема
Дякую, самим сподобались
Цитата:
Сообщение от Вадим100 Посмотреть сообщение
нахер забирати карандашів з ложку....................
Я вибачаюсь, але хотів запитати чи усі буковки в пості прочитали? А саме:
Цитата:
Сообщение от bass___ Посмотреть сообщение
жалко їх коли мої двойніки не найменшого розміру, вилазять в акурат в них межи очима...)
Чи після такої пробивки черепушки їх потрібно було випустити?
Бувае і таке...................
 
Красиво!! Все как один на подбор. Очень шикарный улов
 
Цитата
bass-Окунь гарний,слів нема,але нахер забирати карандашів з ложку....................
Судя з Ваших повідомлень на форумі і вмісту профілю, немає сумнівів, що Ви взагалі рибак невї...ий і забираєте лише трофеї, але щоб коментувати пости людини (навіть незнайомої для Вас) у якої репутація в десятки тисяч раз більша за Вашу та ще й  з використанням гучних слів типу "нахер" - то це вже перебор. Жабі вітання ))
 
Красавцы!!! Сане, Сане и Серёге  РеСпеКт 5 балов:dk::dn::dn::dn:
 
Цитата
Накінець-то, після затяжного перериву, вдалось вирватись на "велику воду":du::do: в давній своїй компанії.... ну що сказати, нормальний судачок рота майже не відкрив ( карандаші клювали як з пулемёта:выкиньна: - жалко їх коли мої двойніки не найменшого розміру, вилазять в акурат в них межи очима...:dc:), трохи "поскубали окунців", випили по псят...... пообвітрювали мордяки з непривички:dp: ну і вся проча атрибутіка, яка є невід'ємною частиною рибалки.....
Зи. Де дівся судак? цей рік як ніколи не багатий його приловами....

Мої вітання, окуняри просто бомбезні, радує те що все ж таки є надія ще на наших водоймах знайти такого окуня! НХНЧ
 
Цитата
Судя з Ваших повідомлень на форумі і вмісту профілю, немає сумнівів, що Ви взагалі рибак невї...ий і забираєте лише трофеї, але щоб коментувати пости людини (навіть незнайомої для Вас) у якої репутація в десятки тисяч раз більша за Вашу та ще й з використанням гучних слів типу "нахер" - то це вже перебор. Жабі вітання ))
Побачив карандашів,от і клемануло(просто не подумавши про те що риба дійсно могла бути травмована) написати те що написано,автор відписав і все зрозуміло................всім гарної днини,kiber,тобі також...............
 
Цитата
Красавцы!!! Сане, Сане и Серёге  РеСпеКт 5 балов:dk::dn::dn::dn:

Подписываюсь под каждым словом Кости! :bt:
 
Думал куда ехать на выходные. На щуку или на окуня на Днестр.
Пацаны, Вы умеете переубедить.
Молодцы, окуняры прям поросята.
 
Цього року окунь крупний , але не всюди , і не завжди ловиться.  І росте він на водосховищі таки швидко...
 
да классные горбачи!сегодня вернулся с рыбалки с полным провалом,хоть это порадовало...
 
да окушок подрос на Днестре:wink:, тоже нашли неплохого кокуня, но ушли с точки искать судачка, а как оказалось зря...
правда "судачка" нашли, а вот Судак брать наотрез отказывался:dp:

"стандартный" окунь лупит шо скажений, только стайку найти и вперед, работает все, а огрызки кайтеч вообще в почете!
 
Может кто в курсе ?
Где на Днестре окунь с берега проклёвует ?
Можно в личку).
 
Цитата
Может кто в курсе ?
Где на Днестре окунь с берега проклёвует ?
Можно в личку).

от с.Березівка до Пижівської затоки вправо по берегу."Стандартый "окушок
."Трофейный" соответственно с човника(на балансир).Но на выхи така погода...
 
Цитата
от с.Березівка до Пижівської затоки вправо по берегу."Стандартый "окушок
."Трофейный" соответственно с човника(на балансир).Но на выхи така погода...
С нами именинник, шо нам та погода.
:dv::dv::dv:
 
Цитата
С нами именинник, шо нам та погода.
:dv::dv::dv:

У природы нет плохой погоды.Есть плохо одетый рыбак.НХНЧ.
 
Цитата
да окушок подрос на Днестре:wink:, тоже нашли неплохого кокуня, но ушли с точки искать судачка, а как оказалось зря...
правда "судачка" нашли, а вот Судак брать наотрез отказывался:dp:

"стандартный" окунь лупит шо скажений, только стайку найти и вперед, работает все, а огрызки кайтеч вообще в почете!

Привет)))
Знакомые,уже,места.Если я не ошибаюсь.
А стандартный кокунь,это сколько грамм?
После похолодания может пойдёт клыкастый:wink: НХНЧ
 
Цитата
А стандартный кокунь,это сколько грамм?
Ладошечный, реже меньше, короче таранечный размер
 
Цитата

А стандартный кокунь,это сколько грамм?
Якщо мені не зраджує пам"ять то минулого року ми важили і окунь в середньому виходив 70 грам.
 
Цитата
короче таранечный размер

Вот энто хорошая,правильная формулировка.:wink:
 
bass___,
Поздравляю с удачной рыбалкой, окунь карпового размера.
Мне горбач только зимой попался :(
 
Были вчера на "большой воде".Окунь лупит шо дурной,даже лодки не накачивали.Правду сказать не великаны,но вполне нормальный таранечный и на копчение размер..
 
Цитата
Были вчера на "большой воде"
Вчера проплавали в поисках судака на той же воде, как только зашли в притоки то поднялась такая волна что всем поискам пипец стал, а на Днестре почти штиль! Окуня ловить там и в правду лодки не нада, правда на одной точке Слава поднял такого окуня с головой как кулак, точно за кило...Да и если найти стаю крупного то это кайф ещё тот, 1 стаю нашли
 
Цитата
Вчера проплавали в поисках судака на той же воде, как только зашли в притоки то поднялась такая волна что всем поискам пипец стал, а на Днестре почти штиль! Окуня ловить там и в правду лодки не нада, правда на одной точке Слава поднял такого окуня с головой как кулак, точно за кило...Да и если найти стаю крупного то это кайф ещё тот, 1 стаю нашли

У меня тоже было два досадных схода...Кто там был сказать не могу,не видел но упористый был соперник,а в результате обрыв или обрез крючка.
 
Який силікон порекомендуєте на окуня, крім Фокса?
 
Цитата
Який силікон порекомендуєте на окуня, крім Фокса?

лутчше спроси кто тут на Фокс ловит?

на данный момент на Днестре окуню реально по барабану приманка и в какой то степени даже ее размер, главное найти стоянку и вперед.......

а силикона cейчас :be:, если сердито и недорого то могу посоветовать резину Lucky John, http://spinningline.ru/myagkie-primanki-lucky-john-c-1658_8_32115.html

из имеющихся у меня более десятка пачек разловлена вся без исключений.
зайди к Андрею в магазин (У Сома), там неплохой выбор указанной резины по доступным ценам, НХНЧ.....
 
Цитата
Який силікон порекомендуєте на окуня, крім Фокса?

У меня самый лучший результат был на   http://www.snastivsem.com.ua/index.php?route=product/product&path=36_63_218_225&product_id=4359
И именно в этом цвете.Заключение подтверждается тем,что после того когда закончилась именно этот цвет,то я поставил вот этот http://www.snastivsem.com.ua/index.php?route=product/product&path=36_63_218_225&product_id=4360 цвет и результат был намного  хуже.ИМХО и наблюдение.Хотя было поймано немного и на постой твистерок.
 
Цитата
лутчше спроси кто тут на Фокс ловит?
Я ловлю :ar: Літом пару раз чудово працювала їхня саранча. Беручи до уваги її ціну і феноменальну живучість вона, як мінімум, заслуговує уваги. Також пробував їхній ліч в розмірі два дюйма. Ніби нічо так, але рветься він дуже легко.
Як на мене то на Дністрі особо з їстівною резиною заморачуватися не стоє, -- дорого обійдеться. Ну це звісно якщо клює. Як ні то краще поекспериментувати з оснастками та анімацією.
 
Цитата
Я ловлю :ar: Літом пару раз чудово працювала їхня саранча. Беручи до уваги її ціну і феноменальну живучість вона, як мінімум, заслуговує уваги. Також пробував їхній ліч в розмірі два дюйма. Ніби нічо так, але рветься він дуже легко.
Як на мене то на Дністрі особо з їстівною резиною заморачуватися не стоє, -- дорого обійдеться. Ну це звісно якщо клює. Як ні то краще поекспериментувати з оснастками та анімацією.
На съедобку окунь крупнее. И чем крупнее резина, тем крупнее окунь.  У меня так было в воскресенье.
 
Цитата
На съедобку окунь крупнее. И чем крупнее резина, тем крупнее окунь.  У меня так было в воскресенье.
В нас залежності вроді ніякої не було, -- якій стайкі під морду попали така і покльовує.
 
Цитата
В нас залежності вроді ніякої не було, -- якій стайкі під морду попали така і покльовує.

Слава ,а не заметил,где в основном стояла стайка покрупнее,ближе или дальше от берега?
 
Цитата
Слава ,а не заметил,где в основном стояла стайка покрупнее,ближе или дальше от берега?
Стая стояла на конкретном свале, у меня все поклевки на огрызок съедобки, когда поставил целую приманку - фиг там! Да на Днестре на кейтеч свинг импакт окуня ловить бесконечно дорогое удовольствие! У меня на 4 дюйма кейтеч и на асасин на 20 голове клевали окуня на дюйм-2 больше приманки! Кейтеч так вообще в шахту, только ушастик торчал!
 
На выходных друг ловил на дроп-шот с применением самодельных слагов нарезанных с reins rockvibe shad 3", ранее данный метод мы успешно испытали на ЮБ. Получается намного дешевле чем на keitech обычным джигом, а результат тот же.
 
Цитата
Слава ,а не заметил,где в основном стояла стайка покрупнее,ближе или дальше от берега?
Як правило ловили на береговому свалі, брав в самому березі. Проте і на глубинах в 10 метрів покльовував здається не набагато гірше, але там його довго і нудно ловити (поки впаде джига, поки вимотаєш) :)
 
Цитата
Я ловлю :ar: Літом пару раз чудово працювала їхня саранча. Беручи до уваги її ціну і феноменальну живучість вона, як мінімум, заслуговує уваги. Також пробував їхній ліч в розмірі два дюйма. Ніби нічо так, але рветься він дуже легко.
Як на мене то на Дністрі особо з їстівною резиною заморачуватися не стоє, -- дорого обійдеться. Ну це звісно якщо клює. Як ні то краще поекспериментувати з оснастками та анімацією.

Слава, а ти нічого спільного не помічаєш)):
Fox Cricket


"Lucky John" - Hogy Hog


приманка дійсно працює відмінно, як по окуню так і по судаку, особливо з різким підривом із дна...
правда не скажу що "Lucky John" живуча резина, окунь її шматує досить вдало.
 
Хе :)

Я то на відводному тільки пробував його.
 
Цитата
Слава, а ти нічого спільного не помічаєш)):
Fox Cricket


"Lucky John" - Hogy Hog


приманка дійсно працює відмінно, як по окуню так і по судаку, особливо з різким підривом із дна...
правда не скажу що "Lucky John" живуча резина, окунь її шматує досить вдало.

І Фокс  і Лакі Джон скопіювали дані моделі, відмінності у них все таки є, Фокс більш компактніший клешні в нього овальніші і менші, летить він дальше ніж ЛД тай живучіший трішки, але ловить і те і те.
В мене в минулому році на Дністрі Релаксовському рачку ніхто конкуренції не складав, а в цьому році на окуня ще не їздив, якщо хтось буде їхати і буде місце, дзвоніть!
 
Я себе сегодня тоже у Андрюхи Сома Лаки Джоновских рачков набрал и ещё всяких съедобок. В воскресенье будем испытывать.
Кстати рачок  и на Бугу тоже хорошо работает.
 
[QUOTE=Клёвый;445216
Кстати рачок  и на Бугу тоже хорошо работает.[/QUOTE]
От.. я скіки ним кидався на бугу, в мене ні удара не було(((
Бачив Слава на Фоксовський крікет на отводно муловив.
А ти джигом чи отводним кидався???
 
Цитата
От.. я скіки ним кидався на бугу, в мене ні удара не було(((
Бачив Слава на Фоксовський крікет на отводно муловив.
А ти джигом чи отводним кидався???
Я всё на отводной ловлю. На Бугу рулил анисовый рачок, Слава мне подогнал).
 
Всім добрий день. Підкажіть будь ласка куди поїхати на Дністер? Всім зарання вдячний.
 
Цитата
Всім добрий день. Підкажіть будь ласка куди поїхати на Дністер? Всім зарання вдячний.

Были  в с. Пыжовка,  с. Березовка    окунь клюёт................
 
Дякую, а яких розмірів?
 
Цитата
а яких розмірів?
від 50 грам до 1.5 кг
 
Цитата
від 50 грам до 1.5 кг
Точнее от 50 грамм до 1.5 литра).
 
Цитата
Точнее от 50 грамм до 1.5 литра).

А ещё точнее от1.5литра и больше! !!:al::al::bj::bj::bj:
 
Цитата
Точнее от 50 грамм до 1.5 литра).

Цитата
А ещё точнее от1.5литра и больше! !!
__________________
Дарагой!Зачэм на Днестр ехать?В СВ тожэ хароший клев...
 
Куди лучше поiхати в Березiвку чи Пижiвку окуня поганяти?
 
Цитата
Дарагой!Зачэм на Днестр ехать?В СВ тожэ хароший клев...
В СВ тёлочки от клёва отвлекают)).
По поводу Пыжовки или Берёзовки, мне кажется по барабану. Он сейчас везде клюёт.
 
Цитата
В СВ тёлочки от клёва отвлекают)).
По поводу Пыжовки или Берёзовки, мне кажется по барабану. Он сейчас везде клюёт.

А де кращий пiдiiзд до води?
 
Цитата
А де кращий пiдiiзд до води?
И там и там нормальный. В Берёзовке ,говорят вообще три подъезда расчистили. Но я там  год назад был. В Пыжовке нужно ехать по полевой дороге, так что в дождь могут быть проблемы.Или топать пешком.
 
Спасибо за информацiю.
 
Сьогодні повернувся з Рудковець. Окунь доволі не погано прокльовує, попадаються гарні екземпляри, але в окунчика не впирались і шукали судака... не знайшли, хоч пройшовся по Калюсу, біля Куражина, скали під Чернівецькою стороною...
 
Вітаю, гарний мордастик! А скільки заважив?
 
Ну раз тема про наш с вами любимый Днестр не могу не похвастаться своим личным рекордом по судаку - 4,900. Правда выловлен был в молдавских территориальных водах :) А шоб ему одному не было скучно, компанию ему составили собратья чуть поменьше - от полутора до 3,5 кг :) А вот окуня у нас такого и в таком количестве практически нет :(
 
[QUOTE=Sasha-St;445963]Сьогодні повернувся з Рудковець. Окунь доволі не погано прокльовує, попадаються гарні екземпляри, але в окунчика не впирались і шукали судака... не знайшли, хоч пройшовся по Калюсу, біля Куражина, скали під Чернівецькою стороною...[/QUOTE
окунь супер. Мои поздравления
 
Цитата
Сьогодні повернувся з Рудковець.
Да, Сашко, знаєш ти, де ті харчові столи трофейного окуня. Грам 700 потягнув?
 
Цитата
Ну раз тема про наш с вами любимый Днестр не могу не похвастаться своим личным рекордом по судаку - 4,900. Правда выловлен был в молдавских территориальных водах :) А шоб ему одному не было скучно, компанию ему составили собратья чуть поменьше - от полутора до 3,5 кг :) А вот окуня у нас такого и в таком количестве практически нет :(

офигенный  рыб !!!!
а Петрухе показывал ? )))
 
Цитата
офигенный  рыб !!!!
а Петрухе показывал ? )))
Вовчик привет! Петруха был свидетелем вываживания ) он тоже неплохо отловился, загнали мы все-таки судачка на наши джиги ;)
 
Сьогодні був в Пижовці, Окуня налупив  кілограмів 7-8 вперемішку з бичками. Приїхав додому почав все це чистити, а там в філейках окуня Якісь ЧЕРВЯКИ, червоного кольору тоненькі дуже, довжиною до 5 см. Що з ним робити, з тим окунем?? викинути шкода, а чи можна їсти незнаю!!
Підкажіть що це за ХРОБАКИ, може хто стикався з таким! Дякую
 
Цитата
Сьогодні був в Пижовці, Окуня налупив  кілограмів 7-8 вперемішку з бичками. Приїхав додому почав все це чистити, а там в філейках окуня Якісь ЧЕРВЯКИ, червоного кольору тоненькі дуже, довжиною до 5 см. Що з ним робити, з тим окунем?? викинути шкода, а чи можна їсти незнаю!!
Підкажіть що це за ХРОБАКИ, може хто стикався з таким! Дякую
Да, окунь в Днестровском вдхр почти весь заражен, но если обратили внимание, червячки эти только в реберной части, поэтому я с окунем, привезенным от вас поступил следующим образом - срезал филе и все :) и не надо с чисткой заморачиваться и "чужие" остались на шкуре вместе с ребрами. А вообще, если в чистоте рыбы нет уверенности заморозьте ее на недельку-другую и после хорошей термообработки ешьте спокойно :)
 
Цитата
Сьогодні був в Пижовці, Окуня налупив  кілограмів 7-8 вперемішку з бичками. Приїхав додому почав все це чистити, а там в філейках окуня Якісь ЧЕРВЯКИ, червоного кольору тоненькі дуже, довжиною до 5 см. Що з ним робити, з тим окунем?? викинути шкода, а чи можна їсти незнаю!!
Підкажіть що це за ХРОБАКИ, може хто стикався з таким! Дякую

эта тема уже поднималась несколько раз на форуме (в нашей ветке точно), поищите, там все уже по полках разложили...
 
Цитата
Сьогодні був в Пижовці, Окуня налупив  кілограмів 7-8 вперемішку з бичками. Приїхав додому почав все це чистити, а там в філейках окуня Якісь ЧЕРВЯКИ, червоного кольору тоненькі дуже, довжиною до 5 см. Що з ним робити, з тим окунем?? викинути шкода, а чи можна їсти незнаю!!
Підкажіть що це за ХРОБАКИ, може хто стикався з таким! Дякую
Я з минулої рибалки окуня їв то вже в жареному такого ж паразита знайшов. Подивися: черв"як ніби мертвий. Окуня доїв (не переводити ж харчі).  Вся сім"я продовжує їсти окунів і не переймається.:bf:
Я два рази в столові в салаті з капусти знаходив живих дощових черв"яків, -- ото було огидно! І співробітник навіть такий салат собі спокійно доїв.
Солітер це вроді.
 
Сегодня в Пыжовке окушок брал не очень активно, размерчик средний, а вот желающие и непосидючие грибов по 2-3 ведра насобирали, да и позагарать смогли, температура была днем +15 :)
 
Цитата
Сегодня в Пыжовке окушок брал не очень активно, размерчик средний, а вот желающие и непосидючие грибов по 2-3 ведра насобирали, да и позагарать смогли, температура была днем +15 :)

Да,клёв был не очень,но 6 кг я всё таки выпросил и размерччик не сильно  радовал..
 
Цитата
Сьогодні був в Пижовці, Окуня налупив  кілограмів 7-8 вперемішку з бичками. Приїхав додому почав все це чистити, а там в філейках окуня Якісь ЧЕРВЯКИ, червоного кольору тоненькі дуже, довжиною до 5 см. Що з ним робити, з тим окунем?? викинути шкода, а чи можна їсти незнаю!!
Підкажіть що це за ХРОБАКИ, може хто стикався з таким! Дякую

Обычно после засолки паразит вылазит в брюшко,а окунь остаётся чистым..,но и конечно
термообработка.
 
Цитата
А скільки заважив?

Цитата
Грам 700 потягнув?

Той що на фото - 780 грам, а самий великий був 920 :ar:
 
Вчора був в Соколі. Клювало слабенько, але розмір окуня потішив - середня вага вийшла 220гр.
Ловилося найкраще на відвідний на с’єдобку, навіть краще ніж на малька
 
Цитата
Сегодня в Пыжовке окушок брал не очень активно, размерчик средний, а вот желающие и непосидючие грибов по 2-3 ведра насобирали, да и позагарать смогли, температура была днем +15 :)
в смысле брал не очень активно?? - надо было в сосны поехать, мы до 14-00 наловились аж руки отваливались,  на 10 забросов 8 окуней железно!!, даже неинтересно, правда ловили с берега на живца, кидали за траву. пробовал также на твистера то гораздо хуже но интересней, както поспортивней :)
 
Цитата
эта тема уже поднималась несколько раз на форуме (в нашей ветке точно), поищите, там все уже по полках разложили...
Искал но что-то немогу ничего найти, пороюсь основательней, Спасибо
 
Цитата
пробовал также на твистера то гораздо хуже но интересней, както поспортивней :)
Принципиально на живца не ловлю да и не интересно! У нас на искуственные приманки редко была проводка без удара, а у Славы были дуплеты на воблера так что...
 
Ловил на блесну, твистер, а позже соорудил с отводом и на живца пробывал. Да, на живца клюет быстрее и чаще, но интереса нет вообще, я поймал так до 10 окуней и прекратил. Правда это в конце рыбалки, может устал, но вообще кайфа нет- это минус, результат в количестве возможно лучше это небольшой плюс этого метода.
 
А в мене в неділю склалась вот така сетуація:
Зранку кокуню було пофіг шо я йому кидаю, він їв все і зразу, але тільки встало сонечко він почав крутити носом і кушав не всі твістерочки. Навкруги всі ловили отводним , крім Слави який все мучає тих дорогих рибок))), на отвод окунь не так перебирав як на джигу, хоть приманки ми використовували приблизно однакові треба було мені підняти вагу голови з 5грам до 8.... і тички зразу зменшувались в своїй частоті в рази... В день я добавив десь 15-20см вище підсадочку з маленького твістерочка, який спочатку теж не приносив резільтатів, але потім я його розкурив, щоб працювала підсадка треба було на паузі ще пограти спінінгом... Вот так в принципі кокунь жер кейтеч рейнс джона... але всеодно крутив носом зараза)))
Ну в результаті пів відерця я всетаки натовк)) Щас  похолодає трохи може трофеї в беріг прийдуть.
 
Цитата
Я з минулої рибалки окуня їв то вже в жареному такого ж паразита знайшов. Подивися: черв"як ніби мертвий. Окуня доїв (не переводити ж харчі).  Вся сім"я продовжує їсти окунів і не переймається.:bf:
Я два рази в столові в салаті з капусти знаходив живих дощових черв"яків, -- ото було огидно! І співробітник навіть такий салат собі спокійно доїв.
Солітер це вроді.

Ні славік, селітер це фігня, а оці хробаки це глисти які живуть в організмі людини і дуже їй шкодять, сам хробак при жарці ріби здихае, а от личинки його ні, і вони то несуть саму найбільшу небезпеку!
 
Цитата
в смысле брал не очень активно?? - надо было в сосны поехать, мы до 14-00 наловились аж руки отваливались,  на 10 забросов 8 окуней железно!!, даже неинтересно, правда ловили с берега на живца, кидали за траву. пробовал также на твистера то гораздо хуже но интересней, както поспортивней :)

Якраз і в Пижовці я помітив, саме найбільше хворого окуня, хоча ловиться він там напевно саме найкраще.(Дані з минулого року в цьому ще не був)
 
Цитата
Ні славік, селітер це фігня, а оці хробаки це глисти які живуть в організмі людини і дуже їй шкодять, сам хробак при жарці ріби здихае, а от личинки його ні, і вони то несуть саму найбільшу небезпеку!
Я думав це теж солітер, тільки маленький. То це щось інше?
 
Цитата
Я думав це теж солітер, тільки маленький. То це щось інше?

Походу дротяники якшо я правильно зрозумів
 
Цитата
Походу дротяники якшо я правильно зрозумів
Дротяники в бараболі )).
 
Вот тут эта тема развивалась https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=337562#post337562
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!