Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Цитата
Сьогодні відкрив сезон р. Смотрич Городок - результат щучка, судачок і окунь
якщо не секрет де саме можна в лс
 
Цитата
якщо не секрет де саме можна в лс
Від Городка до Бедриковець
 
Цитата
вчера вечером немного "поджигал" на Дубово - 2, проклевывал прозрачный судачек и влитела килограмовая  щучка на 2- дюммовый твистер))

ксат. парень днем взял 2 щуки, одна из них на 3 -ху, так что лед тронулся Господа..

также ходят слухи что на осень розрешат рыбачить с лодок, так как очень много судачка развелось, но сценой не могут определится.
может кто что слышал по этому поводу?

Як я чув 100 грн. буде з лодки, одна ціна для всіх(без пільг для УТМР) тобто в пів ціни, а коли дозволять ще не визначелись...
 
Цитата
Як я чув 100 грн. буде з лодки, одна ціна для всіх(без пільг для УТМР) тобто в пів ціни, а коли дозволять ще не визначелись...
Думаю, що в день відкриття  там яблоку не буде де впасти.:mnogo_lodka:
 
да, там есть за чем поплавать....
главное открытие не пропустить:al:
 
За інформацією Українського Гідрометцентру, в період з 27 по 29 серпня 2012 року на території України очікується різке погіршення погодних умов.  
 Вночі 27 серпня у західних, вдень у північних, Вінницькій, Черкаській і Кіровоградській областях, а 28-29 серпня на всій території України пройдуть сильні та дуже сильні дощі з грозами, місцями з градом і шквалами  до 22 м/с.
В окремих районах Автономної Республіки Крим, південних і центральних областях очікуються опади з крупним градом і шквалами 25-30 м/с.
  У цей період, починаючи із західних областей, прогнозується пониження температури повітря вночі до 9-15°С, вдень до 14-19°С, у південних та східних областях - вночі до 15-20°С, вдень до 21-26°С.
 На річках західних областей передбачається погіршення гідрологічної обстановки та формування дощових паводків у межах русел річок.
  На каскаді Дніпровських водосховищ очікується висота хвиль 15-25 дм, Каховському водосховищі - до 30 дм, в акваторії Чорного та Азовського морів - 20-40 дм.
 
Звідки інформація? Той же Гісметио малює зовсім не страшну картину.
Я за це літо вже раза зо три чув про те що скоро от ледве не сніг випаде :)
 
Цитата
Звідки інформація? Той же Гісметио малює зовсім не страшну картину
Ти ше то гісметіо дивишся, самий неточний прогноз у них, да і більш менш точна картина за день-два стає видною!
 
Цитата
Ти ше то гісметіо дивишся, самий неточний прогноз у них, да і більш менш точна картина за день-два стає видною!
Як на мене то доволі нормально вони вгадують. Та і думаю джерело у всіх цих сайтів одне, -- якийсь там метео-зонд радянських часів. Навряд вони свої метеоцентри тримають, просто парсять інфу звідкись.
А ти що порадиш?
 
Цитата
На днях ездил спрашивал на став чуть дальше "Діда Василя". Развернулся и уехал назад - 1 человек 3 удочки 100 гривен, рыба водится "всякая, пробуйте". Рыбалка с 8:00 до - 20:00.

Ловив я там, з 8:00 до 10:00 йде крупняк(ну від 1кг до3кг) Карп карась, амур! Потім весь день клював карась по 200гр!ввечері ближче до 8:00 на картоплю пішли карпики по 800 гр!

Там ще є другий ставок з Крупняком!Там ціна ще більша!

P.S. Якщо їхати туди на рибалку, то краще Їхати компанією і знімати будиночок, він обійдеться в 200 грн! Тоді з рибака беруть тільки 30 грн...
 
Цитата
Як на мене то доволі нормально вони вгадують. Та і думаю джерело у всіх цих сайтів одне, -- якийсь там метео-зонд радянських часів. Навряд вони свої метеоцентри тримають, просто парсять інфу звідкись.
А ти що порадиш?

Як на мене краще вгадує Sinoptik.....
 
Цитата
Як на мене краще вгадує Sinoptik.....
Зрівняв зазначені дні, -- абсолютно однаковий прогноз.
 
Цитата
Зрівняв зазначені дні, -- абсолютно однаковий прогноз.
Я рівняв по 4 прогнозам, саме точніше вітер показує синоптік
 
Цитата
Я рівняв по 4 прогнозам, саме точніше вітер показує синоптік
Всім привіт! Вставлю ще своїх пять коп.).... як на мене найкращий прогноз -  www.rp5.ua
 
Цитата
Звідки інформація?
Штормове попередження МНС
 
Сегодня с утра на нашем пляже подропшотил. С 6 до 11. Уехал в самый разгар клёва,дела.
64 штуки забрал на тарньку , а ещё больше отпустил.
Сначала пробовал на съедобку, но 3 окуня и хвоста нет, перешёл на медовые твистерочки, клёв не изменился.
Кидал с утра на пляже, пока не пришли купальщики, потом переместился в раён 2 бухты. Клюёт практически везде, правда где мелочь а где стайки покрупнее.
Удовольствия получил море.
 
Сегодня были в с. Шаровка.....   Итог 10 карасей на ладошку  и  карпик 400гр............. Народу полно...
 
На выходные с утра перед копкой картошки сбегал на карасика. 2 дня по 3 часа - итог 7кг карася на ладошку. Был в с.Курныки
 
Остання інфа по Дубово 2 . З 01,09,2012 буде дозволена рибалка на хижака з лодки . Ціна буде - 100грн з ЧОЛОВІКА ! Риболовля буде дозволена ТІЛЬКИ по понеділкам , чатвергам та суботам , в останні дні тижня - ні , сказано для того щоб не мішали карпятникам . Забороняється використовувати будь які БЕНЗИНОВІ мотори , електро - можна . Риболовля буде дозволена ТІЛЬКИ в світлу пору доби . Спуск лодок дозволено ТІЛЬКИ в ВИЗНАЧЕНИХ , облаштованих  місцях (там їх 2 чи 3 ). Спускати лодку в інших місцях - ніззя ! Ще одне -  вихід на лодці БЕЗ білета про оплату - заборонено , спочатку платиш - потім на воду . Норма вилову 5кг . Судак там є , це вже інфа від мене особисто , не питайте звідки я знаю , але знаю , точно , і знаю що є такий що один може перевищувати норму в 5кг , але трофей думаю , як і усюди ,  є трофей - він твій . Телефон для довідок і більш детальної інфи - 0673829123 Толік (єгерь).
 
В суботу і неділю був на південному бузі, з лодки біля острова на кивок на коропа. В корягах плавають такі монстри більше 10 кг. Декільком підводив горошину під самий рот, не хоче брати. Вяло відпливає і все.  В результаті жодної покльовки.
 
Цитата
В корягах плавають такі монстри більше 10 кг
Зря ви так, після цих слів їх там може скоро і не бути...
 
На вихідних трохи порибачив,карпуша починає нагулювати жирок:bf:
 
Цитата
Зря ви так, після цих слів їх там може скоро і не бути...
погода портиться, навряд вони там залишаться і хтось встигне їх  побачити.
А сітки там і так постійно ставлят ті що катамарани на прокат здають
 
Цитата
А сітки там і так постійно ставлят ті що катамарани на прокат здають
Всі кому не лінь ставять, а ті то часто в наглу ще засвітла, скоріш їх постріляють подвохи ніж в сітку влетять
 
Цитата
А сітки там і так постійно ставлят ті що катамарани на прокат здають
Так вони ще, коли плаваєш біля острова розповідають байки про те, що навігація на ПБ заборонена рішенням міської ради і можуть бути проблеми. отаке... а насправді преживають за свої сітки.
ПС. Може поки ще тепло зробити на декількох лодках туди рейд і витягнути все к ... матері.
 
Цитата
Так вони ще, коли плаваєш біля острова розповідають байки про те, що навігація на ПБ заборонена рішенням міської ради і можуть бути проблеми. отаке... а насправді преживають за свої сітки.
ПС. Може поки ще тепло зробити на декількох лодках туди рейд і витягнути все к ... матері.
И на вторую бухту сходить толпой, там цыганский табор стоит и цыгане тоже сети кидают.
 
Вчора виїхав вечерком на буг , вітер заважав страшно, але якось приловчились бачити покльовки. На виході отримав 2 коропчика 1 і 2кг, штук 20 карасіків 150-400, короп дуже здивував, не очікував я його!Це все просто на фідер на хробачка, рядом хлопці сиділи на горох то перекурили.
Вот так пройшов мій вчорашній вечір, тільки фото зробити забув((
 
Цитата
Вчора виїхав вечерком на буг , вітер заважав страшно, але якось приловчились бачити покльовки. На виході отримав 2 коропчика 1 і 2кг, штук 20 карасіків 150-400, короп дуже здивував, не очікував я його!Це все просто на фідер на хробачка, рядом хлопці сиділи на горох то перекурили.
Вот так пройшов мій вчорашній вечір, тільки фото зробити забув((
Это в черте города?
Тада респект!!!!!
 
Цитата
2 коропчика 1 і 2кг, штук 20 карасіків 150-400((

Це мабуть точно не в центрі на Бугу
 
Цитата
Це мабуть точно не в центрі на Бугу
Сергій, не пали Буг а то там впасти не буде де :ap:
 
Це на бугу але не в місті, спустились в низ по течії))  А на рахунок центру Ви помеляєтесь , не раз бачив ,цей і минулий рік, як ловили і норм карася і коропа при тому і трофейного!
 
Сьогодні трошки походив по річці - результат 3 окунці. Але хапає твістер жадно!!
 
Я також вчора виходив на годинку, врезультаті 1 окунець і то дуже далеко від берега. Ті хто кидав недалечко взагалі 0
 
Хто на гідру?
 
Хто був на гідрі? Кажуть останім часом щупак бере супер
 
Может кто знает как там обстоят дела с клевом в Рудне ? Планируем выезд, но не определились с местом...
 
Цитата
Может кто знает как там обстоят дела с клевом в Рудне ? Планируем выезд, но не определились с местом...
Я щойно з відти, -- пару шнурків взяв, але у інших рибаків нулі. Так що не дуже.
 
Цитата
Кажуть останім часом щупак бере супер
На Гідрі був 2 роки назад пару раз за осінь, там завжди кажуть що бере і чуть лі не на кожному забросі тройки клювали, тільки коли на водоймі повно лодок то ловлять всі шнурків якщо пофартить, ще й водою грають, а минулого року взагалі током бавилися з слів місцевих...
 
Цитата
На Гідрі був 2 роки назад пару раз за осінь, там завжди кажуть що бере і чуть лі не на кожному забросі тройки клювали, тільки коли на водоймі повно лодок то ловлять всі шнурків якщо пофартить, ще й водою грають, а минулого року взагалі током бавилися з слів місцевих...

током це погано, коли водою грають теж, я  би їм запхнув вудку в одне цікаве місце і дав дудку щоб грали
 
Мужички-рыбачки, подскажите куда можно поехать половить хищника (щука, матросик, судак) в пределах Хмельницкого до 40-50 км.:) Сообщите по ценам если это на платниках и условия ловли (все кроме Дубово-2).
 
Сообщение для Моисея: идем мочить лодку :az:       :mnogo_lodka:
 
Цитата
Це на бугу але не в місті, спустились в низ по течії)) А на рахунок центру Ви помеляєтесь , не раз бачив ,цей і минулий рік, як ловили і норм карася і коропа при тому і трофейного!
Із понеділка на вівторок із батьком також були на Бугу між Головчинцями та Марківцями, навпроти монастиря, у результаті близько 8 кг карася на двох, кілька окуньців та плотвичок, відносно гарний кльов був уночі, а зранку трохи гірше, оскільки посилився вітер і погано було видно покльовки. Один із сусідів по рибалці спіймав коропчика близько 1кг на хробака. Несподіванкою став маленький сомик, який теж узяв на того ж хробака, але занадто жадно він це зробив і тому без пошкоджень витягти гачок не вдалося, пошкодження нажаль виявились несумісними із життям, тому царство небесне маленькому сомику. Амінь!
 
Цитата
Я щойно з відти, -- пару шнурків взяв, але у інших рибаків нулі. Так що не дуже.
А чому я твою машину не помітив?Моя стояла біля дзоту.
 
Цитата
А чому я твою машину не помітив?
Він підшився щоб за білет не платити:bj: А як у тебе успіх по щупаку?
 
Цитата
Він підшився щоб за білет не платити
Я вже другу рибалку орендатора не бачив.

Цитата
А як у тебе успіх по щупаку?
3 шнурка і 4 кокуня.
 
Цитата
3 шнурка
А чому до кінця не розповідаєш, що сталося з шнурками?:bj:
 
Цитата
А чому я твою машину не помітив?Моя стояла біля дзоту.
Моя стояла біля доту десь з 8:00 до 10:00, а потім я переїжав потрохи до зірки. З машин бачив тільки синій бус типу якогось спрінтера. :bk:
Буває ж таке :dp:
 
Хто що знає за став на Озерній, він не орендований :)  там можна рибку половити?
 
Цитата
там можна рибку половити?
Половити можна:al:
 
Цитата
Половити можна:al:

Тобто, гнати мене звідти, ніхто не буде? :)
 
Цитата
А чому до кінця не розповідаєш, що сталося з шнурками?:bj:
Не хочу "рекламувати" новий кукан і магазин,в якому його купив.
 
Подскажите ,как обстоят сейчас дела со щукой на р.Збруч.Если можно,места и предпочтение приманок.:an:
 
Цитата
Тобто, гнати мене звідти, ніхто не буде? :)
Не буде:dn:
 
Цитата
Не хочу "рекламувати" новий кукан і магазин,в якому його купив.
А кукан краще б розрекламувати, а то хтось може купити і наступити на ті ж граблі.
 
Сьогодні в обід був на Бугу біля парку, за годину зловив кілька окунців на вертушку нульовку, але видно що хижак ходе. Хто ловив, скажіть на що ловиться краще і де саме.
 
Цитата
Сьогодні в обід був на Бугу біля парку, за годину зловив кілька окунців на вертушку нульовку, але видно що хижак ходе. Хто ловив, скажіть на що ловиться краще і де саме.
На пляже на живца.
 
Цитата
Сьогодні в обід був на Бугу біля парку, за годину зловив кілька окунців на вертушку нульовку, але видно що хижак ходе. Хто ловив, скажіть на що ловиться краще і де саме.
Отводной, дроп шот, возле плоской, ну или парапет возле пляжа. Заброс чем подальше, берёт на выбросе в основном. штук 50 окушков за вечер запросто)
 
Вже дозволено ловити хижака з лодки в ЛЮБИЙ день .
 
Цитата
Вже дозволено ловити хижака з лодки в ЛЮБИЙ день
Це прикольно, а де ж фотоотчоти з відкриття?... Чи ніхто не був?
 
Цитата
Це прикольно, а де ж фотоотчоти з відкриття?... Чи ніхто не був?

Я не был. Были знакомые, х*??%??ня, пролетели. Лодок штук 15 было, ловить неудобно. максимальная глубина 2.4 метра... улова нет... на других лодках аналогично 0 или близко к тому :bk:
 
Вот отчет, ну там дивний водойом.........:an: щоб судачка зловити, ну треба як мінімум:dm:...
 
Цитата
Вот отчет, ну там дивний водойом.........:an: щоб судачка зловити, ну треба як мінімум:dm:...

гарний улов, вітаю!
це напевно вас бачив сьогодні неподалік від дамби на електромоторі
 
Поступила інфа - ціну на білет за ловлю з лодки ЗНИЖЕНО ! Тепер - 80грн., з чоловіка !
 
Цитата
Тепер - 80грн., з чоловіка !
ок на 20р піваса куплю!
 
Цитата
Сьогодні в обід був на Бугу біля парку, за годину зловив кілька окунців на вертушку нульовку, але видно що хижак ходе. Хто ловив, скажіть на що ловиться краще і де саме.
С лодки 40-50 окушков в субботу вечером за два часа.
 
Цитата
гарний улов, вітаю!
це напевно вас бачив сьогодні неподалік від дамби на електромоторі

Це не ми були, но крутились самого ранку біля них на дамби, а потім пішли на глубіну вверх (1,3м):ds:
 
Цитата
С лодки 40-50 окушков в субботу вечером за два часа.

:lodka:    :mesto_1:     уважуха и респект
 
Может кто подскажет как правильно живчика на отводной цеплять?.А то вчера как не цеплял ис трёх забросов 2 улетает.
 
В писка і через моск! Перевірено: моск улітає, а живчик ні! ;)
 
Цитата
В писка і через моск! Перевірено: моск улітає, а живчик ні! ;)
Спасибо , завтра попробую.
 
Цитата
Спасибо , завтра попробую.


Дропшот шняга ще та
:drill2:   :schuka:
 
С недавних пор стал довольно известен ещё один способ ловли хищной рыбы. Речь идет о методе дроп-шот (drop shot). Метод играет первостепенную роль при ловле окуня и судака, а также может помочь в поимке форели и щуки. Он, в основном, предназначен для ловли в водоемах, где рыба уже знакома с вариантами приманок и их проводок. Были разработаны различные приманки, а также варианты их крепления для применения метода на практике.

Область применения дроп-шота
Для успешного применения метода дроп-шот и получения хорошего улова важны два условия – это отсутствие в водоёме сильного течения и наличие в нём хищной рыбы. Сильное течение очень мешает задавать необходимые колебания приманке и нередко уводит оснастку из района ловли. Двигая рукой в определенную сторону можно задавать приманке ещё более агрессивную игру, причем, не теряя никакого контакта с ней. Дроп-шот требует очень высокой концентрации от рыболова и постоянного контроля натяжения шнура для распознавания не всегда явной поклевки.

Основные трофеи при ловле этим методом – окунь и судак, хотя другие хищники, такие как форель, щука, и даже сом, также могут быть выловлены этой снастью.

Есть несколько вариантов монтажа дроп-шот.
Практически во всех вариантах используется леска из флуорокарбона, так как она наиболее стойкая к перекусыванию леска, плюс ещё и практически невидима в любой воде.
В классическом способе оснащения крючок с приманкой фиксируется без отвода на основной леске, на её конце монтируют грузило для дроп-шота.  Такая оснастка применяется чаще всего для ловли с лодки или с берега в отвес, а также при невыразительных поклевках. Она обеспечивает самую оптимальную чувствительность и быструю подсечку плюс при этом варианте монтажа снасть, при забросе, меньше всего путается.

В других вариантах приманку устанавливают на отводном поводке. Такие способы монтажа позволяют сильно разнообразить игру приманки. Также уменьшается вероятность на её откусывание. Грузило для дроп-шот оснащено специальным зажимом, позволяющим без проблем менять расстояние от приманки до дна водоёма. Зажим позволяет расцепиться при «глухом» зацепе и позволяет сохранить основную оснастку.

  Игра приманки
  Проводка не должна быть быстрой, а мощной и интенсивной. После того, как грузило опустится на дно, делают небольшие, легкие подергивания приманки, причём с её незначительным опусканием и подъемом. Между рывками паузы очень короткие, проводка не быстрая. Замечено, что именно в сам момент замирания приманки перед следующим рывком происходит больше всего поклевок. Поэтому логично применять плетёнку и постоянно держать её в постоянном натяжении, чтобы не прозевать поклевку. Плюс ко всему при такой проводке приманка зацепляются реже.

Поклевка
Сама поклевка на дроп-шот идёт в два этапа – зачастую хищник атакует не резким ударом, а заглатывает приманку. Поэтому подсекать необходимо лишь через 1-2 секунды после того, как рыба заглотнёт приманку. Однако затягивать с подсечкой тоже нельзя, иначе рыба может просто выплюнуть приманку. Поймать этот момент очень важно хоть и не так уж и просто. В этом случае может помочь применение аттрактантов (ароматическая соль), они помогают продлевать время удержания приманки хищником.
 
:bb: :bb: :bb: :bb:
 
На пляжу хорошо бере окунь але на живця
 
Друзі рибалки який стан справ на ставку, хто був , поділіться враженнями
 
[quote="Den23;429383"]Вот отчет, ну там дивний водойом......... щоб судачка зловити, ну треба як мінімум...
Риби класні, а що з великими пяльцями ( на фото)?:bl:
 
Цитата
Вот отчет, ну там дивний водойом......... щоб судачка зловити, ну треба як мінімум...
Риби класні, а що з великими пяльцями ( на фото)?:bl:
 
Цитата
Риби класні, а що з великими пяльцями ( на фото)?:bl:
Не звертай увагу:dn:
 
Субота, на живця, біля парку 35 матросиків
 
Неділя, твістерок, з острова 51 матросик
 
Цитата
Субота, на живця, біля парку 35 матросиків

А в неділю там ціла толпа рибаків була но кльов набагато гірший був
В суботу біля дамби сидів на коропа - врезультаті тільки 1 покльовка і сход, таке враження, що на другому кінці був танк а не риба. Як  я його не тягнув він вперто змотував нитку з катушки, а головне без всяких ривків плив в сторону острова.
 
Цитата
А в неділю там ціла толпа рибаків була но кльов набагато гірший був
В суботу біля дамби сидів на коропа - врезультаті тільки 1 покльовка і сход, таке враження, що на другому кінці був танк а не риба. Як  я його не тягнув він вперто змотував нитку з катушки, а головне без всяких ривків плив в сторону острова.

на що кидали
 
Козачки-рибачки , дайте інфу про красилівське "гідро"
 
Цитата
на що кидали

1 крючок з горошиною і грузом, без всяких кормушок і пружин
 
Ойшен большая просьба к хмельничанам- отпишитесь, пожалуйста по Рудне- какие условия лова, плата, какой клёв хищника...
 
Цитата
по Рудне- какие условия лова
Переважно мілководдя з глибинами метра до півтора місцями сильно заросше рослинністю. Закамишеними берегами.

Цитата

, плата,
Берег/лодка: 30/50 грн.

Цитата

какой клёв хищника...
По останнім даним препаскудний.
 
Цитата
30/50 грн
35 берег! Щука ще в камиші сидить, а шнурки в траві
 
Уже по чуть-чуть начинает проклёвывать.
Вот мы с Димой Тофой половили.
Но честно почти вся масса рыбаков откурила по полной. И я всего 3 штуки взял, за то Димон показал мастер класс. Обловил новый спин.
 
Сегодня был на Дубовском  2.   Итог полный ноль , ни окуня, ни судака ...  А с лодки мой сосед взял  2 штуки .....
 
Цитата
Уже по чуть-чуть начинает проклёвывать.
Уже нормально похолодало по ночам, пора ей жрать
Цитата
А с лодки мой сосед взял 2 штуки
Дрыщи или что то толковей?
 
Цитата
Уже нормально похолодало по ночам, пора ей жрать

Ага.У нас, на севере Молдавии,50 км от Вас, уже пощёл клыкастый и кокунь.
 
Вчера с сыном были у нас на речке. Похолодание дало свои результаты.
 
Цитата
Уже по чуть-чуть начинает проклёвывать.
Вот мы с Димой Тофой половили.
Но честно почти вся масса рыбаков откурила по полной. И я всего 3 штуки взял, за то Димон показал мастер класс. Обловил новый спин.

а где :drill2: ловили?
 
Цитата
а где :drill2: ловили?
Ви хочете завтра там пів Хмельницького побачити? :dl:
 
Примерно по  1 кг....
 
Цитата
Сообщение от Сандро  
А с лодки мой сосед взял 2 штуки
Дрыщи или что то толковей?


Примерно по 1кг...
 
Цитата
Ви хочете завтра там пів Хмельницького побачити? :dl:

:bj::bj::bf:
 
Цитата
Ви хочете завтра там пів Хмельницького побачити? :dl:
Там в воскресенье итак уже пол Хмельницкого было, а так весь наедет)).
 
Сьогодні плавав по Дубовці, щука настільки активізувалась, що позаймала "популярні" для судака місця......:an: По моєму іще ніхто не ловив там стільки щучки при ціленаправленій ловлі судачка..... було також пару сходів - один кликань біля лодки звалив, і одна щучка зі "свічки".....  З берега на дамбі молода пара на телескопічний спін зловила .......... СОМИКА!!!:eek: на силікон))))) вот таке разнообразіє іхтіофауни на тій водоймі))))
 
даейте б.л. назву села -де та Дубовка !
 
Цитата
даейте б.л. назву села -де та Дубовка !

:dl::dl::bj::bj:
Це село називається... м.Хмельницький! :dk:
Майже в самому центрі міста:bk:
 
Цитата
Це село називається... м.Хмельницький!
Да... колгосп там ще той...:bj:
 
:bj:
вибачте)
 
Цитата
Сьогодні плавав по Дубовці, щука настільки активізувалась, що позаймала "популярні" для судака місця......:an: По моєму іще ніхто не ловив там стільки щучки при ціленаправленій ловлі судачка..... було також пару сходів - один кликань біля лодки звалив, і одна щучка зі "свічки".....  З берега на дамбі молода пара на телескопічний спін зловила .......... СОМИКА!!!:eek: на силікон))))) вот таке разнообразіє іхтіофауни на тій водоймі))))
Саня красава, чому не маякнув на таку красу
 
підскажіть скільки буде коштувати рибалка з берега?
 
Цитата
підскажіть скільки буде коштувати рибалка з берега?

На хищника 15 грн...
 
с. Завалійки , хороший карп, щука, 50 грн , (але до 1.10. потім спускають воду) всім НХНЧ
 
Щучка просыпается. С Сашей Бонус вчера поплавали.
Я взял одну на 1.9  одну на 1.6 кг , Саня две килушки и пару окуней.
Было несколько сходов крупной щуки, перекус флюрика.
Вообщем рыбалкой довольны.
У меня все поклёвки на Мепс аглию белую тройку.
Отмечу также, что опять мы были самыми удачливыми). Народ откурил.
Водоём забытый нашими форумчанами на букву Г. Цены те же и рыба та же.
И по ходу током щуку там никто не выбил.
 
Цитата
Щучка просыпается. С Сашей Бонус вчера поплавали.
Я взял одну на 1.9  одну на 1.6 кг , Саня две килушки и пару окуней.
Было несколько сходов крупной щуки, перекус флюрика.
Вообщем рыбалкой довольны.
У меня все поклёвки на Мепс аглию белую тройку.
Отмечу также, что опять мы были самыми удачливыми). Народ откурил.
Водоём забытый нашими форумчанами на букву Г. Цены те же и рыба та же.
И по ходу током щуку там никто не выбил.

в личку пожалуйста напишите что за Г и цену. благодарствую
 
Цитата
с. Завалійки , хороший карп, щука, 50 грн , (але до 1.10. потім спускають воду) всім НХНЧ
Спускать не будут и рыбу выбирать тоже,приспустят только для проведения ремонтных работ плотины.Сведения от хозяина.:ds:
 
Цитата
Спускать не будут и рыбу выбирать тоже,приспустят только для проведения ремонтных работ плотины.Сведения от хозяина.:ds:

как дела состоят с хишником??
 
Цитата
как дела состоят с хишником??

В Завалийках нормально, в прошлое воскресен. было 16 кораблей (лодок), и все на щуку, результат как бы не плохой, у всех по разному,
 
Цитата
В Завалийках нормально, в прошлое воскресен. было 16 кораблей (лодок), и все на щуку, результат как бы не плохой, у всех по разному,

А мамки присутствуют?
 
Цитата
А мамки присутствуют?
Присутствуют:dm:
 
Цитата
Присутствуют:dm:
Спасибо.
Значит нужно ехать. Ух как мамку хочу).
 
Цитата
Спасибо.
Значит нужно ехать. Ух как мамку хочу).

Помацай:cw::cw: с права от себя :ds:..:bj::bj:
 
Цитата
В Завалийках нормально, в прошлое воскресен. было 16 кораблей (лодок), и все на щуку, результат как бы не плохой, у всех по разному,

Спасибо!!!
 
Цитата
На хищника 15 грн...

а відсотки, акційні знижки членам УТМР є, чи вони вже не діють
 
хто моніторив с Іванківці? ціна так і лишилась 100 грн?
 
Цитата
членам УТМР є, чи вони вже не діють
На хижака ні.
 
Цитата
На хижака ні.

дякую за інфо
 
Цитата
хто моніторив с Іванківці? ціна так і лишилась 100 грн?
По счуке там зря терять время....за 80 грн.ИМХО
 
Цитата
По счуке там зря терять время....за 80 грн.ИМХО

потвердЮ , что не слышал то пару карандашей и ОП!


есть инфа что в с. Берегели (дорога на Красилов) разрешили рыбалку на хиШника, ставок вроде как давно не спускался, Сщука зачетная, правда билет 100 грн:eek:

может есть у кого инфа стоит ли ехать?
 
Цитата
потвердЮ , что не слышал то пару карандашей и ОП!


есть инфа что в с. Берегели (дорога на Красилов) разрешили рыбалку на хиШника, ставок вроде как давно не спускался, Сщука зачетная, правда билет 100 грн:eek:

может есть у кого инфа стоит ли ехать?

И мне информацию если можно про этот став в личку..
 
Цитата
потвердЮ , что не слышал то пару карандашей и ОП!


есть инфа что в с. Берегели (дорога на Красилов) разрешили рыбалку на хиШника, ставок вроде как давно не спускался, Сщука зачетная, правда билет 100 грн:eek:

может есть у кого инфа стоит ли ехать?
Знакомый был, пару зачётных словил ( 2-2.5 кг). Но как я слышал ловля только с берега, билет и вправду 100 грн.
 
Цитата
Знакомый был, пару зачётных словил ( 2-2.5 кг). Но как я слышал ловля только с берега, билет и вправду 100 грн.

так и мне говорили, что от 2-х и выше, но хочется конкреной инфы на 100 рублІв)))
 
Цитата
так и мне говорили, что от 2-х и выше, но хочется конкреной инфы на 100 рублІв)))
Ну с его слов ему понравилось. Две взял за 2 кг и было пару серьёзных сходов.
Но за 100 грн я по берегу Южного Буга похожу. Ещё с лодки 100 грн. куда не шло.
 
Цитата
потвердЮ , что не слышал то пару карандашей и ОП!


есть инфа что в с. Берегели (дорога на Красилов) разрешили рыбалку на хиШника, ставок вроде как давно не спускался, Сщука зачетная, правда билет 100 грн:eek:

может есть у кого инфа стоит ли ехать?

А как там рыбалка по карпу.
 
Цитата
По счуке там зря терять время....за 80 грн.ИМХО
Лучше на Дубовку с лодки за эти деньги... ИМХО
 
Цитата



есть инфа что в с. Берегели (дорога на Красилов) разрешили рыбалку на хиШника, ставок вроде как давно не спускался, Сщука зачетная, правда билет 100 грн:eek:

может есть у кого инфа стоит ли ехать?

да билет стоит 100 грн., и щука ловится, и карп, и карась....
 
как дела состоят в куровечке по щуке
 
В Куровечке и Завалийках щуки хватает, есть хорошие экземпляры, всё зависит от её настроения.
 
Сьогодні вона була явно не в настрої.
 
Сегодня  пробовали ловить на кружки в Летичеве ( на Уоровском)  вода упала примерно на метр  , а может и больше . Цены прошлогодние. На двоих поставили 10 кружков ,итог :  2 щуки 800- 900 грамм .   И пара окуней на твистер...     ОСТАЛСЯ МАЛЁК КОМУ НАДО МОГУ ПОДОГНАТЬ!!!!! НА ШАРУ,,,,,,,,,,,,,,,,,    Куча холостых переворотов    из за   мелкой щучки размером    в ладошку...
 
Цитата
В Куровечке и Завалийках щуки хватает, есть хорошие экземпляры, всё зависит от её настроения.

цена В Куровечке ?
 
Цитата
цена В Куровечке ?

50 грн.Щука есть но попасть на ее клев ООООООО!
 
Цитата
На хижака ні.

Я балдєю, скоро буде тільки на карася знижка, ох---ть вони вже трохи!!!
 
Цитата
Я балдєю, скоро буде тільки на карася знижка, ох---ть вони вже трохи!!!
А що ти хотів? Подивись який пресинг. Як кажуть " Спрос рождает предложение". Візьми до прикладу в Завалійках  білет 50 гр., а на воді щодня  20-50 човнів:dc: . З них 50% готові заплатити по 100 гр. тільки щоб власник прогнав решту:dl:.
 
Цитата
50 грн.Щука есть но попасть на ее клев ООООООО!
Але погодься, що порівняно з  станом на 1.08.12. її стало на пару тОн меньше.:mnogo_lodka::rybak::motor:
 
Цитата
порівняно з станом на 1.08.12. її стало на пару тОн меньше
А що було 1.08.12. можна детальніше?
 
Вчера вечером был в шаровке результат один судак 1.5 и толстолоб грам 800(Забагрил)
 
Цитата
А що було 1.08.12. можна детальніше?
Та нічого особливого 1 серпня не відбулося. Просто за  місяць  часу відколи там спостерігається інтинсивний кльов, рибки трішки стало меньше. Там ловили по 30 кг в день :be: на брата. Тому зараз попасти на кльов ООООО!
 
21. 09. 13. был с 8 до 15 в Баламутовке что в селе. Как результат 3 карпкпа  до кг, и окунь на грам 500, плюс два схода. Рыба плескаеться кидаеться а крючок не хочет. На следующме выходные в Маламоленцы рвану, был в эту суботу там товарищь 5 карпов за 1,5 плюс карасики около десятка по грам 400-500.
 
Сори 21.09.12:-):-)
 
Ну я ще з місцевим судачком не дуже пождружився!)) Був пару днів тому, вициганив тільки дрищика з замуленого дна!))) Але думаю ще туди повернусь і відіграюсь!))))
 
Сьогодні на пару часиків виходив на пляж, народу тьма, за останні роки ще стільки не бачив, щей всі з отводним, дропшотами( інтернет робе чудеса) Вітер був серйозний прийшлось головами тяжкими кидати, але всежтаки трошки половили! окунь був прошений! На кейтеч соблазнив найбільшого мого пляжного кокуня, Новий рекорд Епта))))
 
гарний
ланцюжок))
 
Привіт рибакам! Може хтось знає що там в Розсохах по щуці?
 
Цитата
Привіт рибакам! Може хтось знає що там в Розсохах по щуці?
Розсохи???!!! Я Вас благаю, облиште, тому так би мовити "орендатору" взагалі потрібно оголосити бойкот! Його ж "товчуть", як кота в мішку, а він не кається! Краще попитайте за інші водойми, адже їх у нас чимало. І всіх форумчан закликаю забудьте про Розсохи, аби не травмувати свою психіку, не витрачати даремно часу і нервів!
 
Цитата
Розсохи???!!! Я Вас благаю, облиште, тому так би мовити "орендатору" взагалі потрібно оголосити бойкот! Його ж "товчуть", як кота в мішку, а він не кається! Краще попитайте за інші водойми, адже їх у нас чимало. І всіх форумчан закликаю забудьте про Розсохи, аби не травмувати свою психіку, не витрачати даремно часу і нервів!
Які водойми порадите на щуку?
 
Цитата
Які водойми порадите на щуку?


И меня это интересует:) Еще добавлю, Лодки нет, интересует щука, и окунь +/- приличных размеров (ну хоть чуток больше чем на бугу).
 
Цитата
Які водойми порадите на щуку?
Особливих порад не даватиму, оскільки не рибачив останнім часом, але листаючи форум зрозумів, що Завалійки не поганий варіант. Гадаю ближче до вечора підтягнуться реальні рибаки, от вони зможуть порадити краще.
 
Цитата
Особливих порад не даватиму
Рудня
ЗІ доречі ти свої сині спортівки не шукав? Якщо да то вони в моїй машині:bj:
 
Цитата
ЗІ доречі ти свої сині спортівки не шукав? Якщо да то вони в моїй машині
Це ті шо з червоними смужками:dr:? Так то ж мої фартові штанці! А я вже було подумав, шо я їх тоді на хмільну голову :be: в Летичеві на копченого ляща поміняв. Дякую, що зберіг.:az:
 
Які умови ловлі хижака в Рудні? і яка там риба чи є Велика?
 
Цитата
Які умови ловлі хижака в Рудні
Тут майже в кожній вєтці описані умови на рудні і по пару раз, даже минулого тижня вроді писалося...
Цитата
і яка там риба чи є Велика
Це улюблене запитання. Все від 2 кг і вище...
 
Цитата
Привіт рибакам! Може хтось знає що там в Розсохах по щуці?

По последним слухам от товарищей Витёк совсем оборзел ,на щуку сейчас билет с лодки 60грн и словить можно  до 3 кг,а за следующие килограммы плати бабло.Могу скинуть номер его телефона,но я лично на такие условия не поеду....Пускай с.ка сам её ловит за такие деньги!!!
 
По сраці його каленим залізом! 5 кг норма на коровниках або нехай дає книгу скарг та пропозицій.
 
Цитата
По последним слухам от товарищей Витёк совсем оборзел ,на щуку сейчас билет с лодки 60грн
Зовсім не по слухам, а із першоджерел підтверджую достовірність даних слів, що так воно і є. Саме тому і закликаю бойкотувати ту водойму разом із її "хазяїном", а при його хазяйнувані йому скоро прийде капут, вода впала десь на 50см і якщо він і надалі буде так господарювати, то природне озеро просто висохне.
 
Цитата
Саме тому і закликаю бойкотувати ту водойму разом із її "хазяїном", а при його хазяйнувані йому скоро прийде капут, вода впала десь на 50см і якщо він і надалі буде так господарювати, то природне озеро просто висохне.
Очень мне нравился водоём но я туда хрен поеду, Я ЗА БАЙКОТ!!
 
Мені колись подобався дуже, в 2009-му. Тоді там глибина ледве не 3-4 метра була, а зараз все більше воно на болото перетворюється.
 
Цитата
По последним слухам от товарищей Витёк совсем оборзел ,на щуку сейчас билет с лодки 60грн и словить можно  до 3 кг,а за следующие килограммы плати бабло.Могу скинуть номер его телефона,но я лично на такие условия не поеду....Пускай с.ка сам её ловит за такие деньги!!!

 Всё выше написаное есть правда!!! Лично   я был там неделю назад и поговорив 5 минут с хозяином об условиях лова сказал спасибо и уехал в Рудню.....    Но народу  у него было много..   Я  больше туда не ногой......   Воды действительно очень мало.....
 
Цитата
Всё выше написаное есть правда!!! Лично   я был там неделю назад и поговорив 5 минут с хозяином об условиях лова сказал спасибо и уехал в Рудню.....    Но народу  у него было много..   Я  больше туда не ногой......   Воды действительно очень мало.....

так воно і є
 
Цитата
Тут майже в кожній вєтці описані умови на рудні і по пару раз, даже минулого тижня вроді писалося...
.

Вибачаюсь але не знайшов яка ціна в Рудні з лодки і без. Може хтось підкаже, і ще якщо можна якийсь контактний номер щоб з власником чи сторожом звязатись
 
Цитата
Вибачаюсь але не знайшов яка ціна в Рудні з лодки і без. Може хтось підкаже, і ще якщо можна якийсь контактний номер щоб з власником чи сторожом звязатись
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=430984&postcount=1689
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=430989&postcount=1690
В мене чогось вийшло, може я валшебнік:dm:
 
Цитата
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=430984&postcount=1689
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=430989&postcount=1690
В мене чогось вийшло, може я валшебнік:dm:

Точно "валшебнік") дякую за інформацію!
 
Доброгорща!Хто що чув про ставок в цьому селі?
 
Всем привет. Подкинте инфу по Жилинцам. Сколько билет, что идет сейчас и т. п.,?
 
Цитата
35 берег! Щука ще в камиші сидить, а шнурки в траві

стоїть їхати ?
 
Цитата
Всем привет. Подкинте инфу по Жилинцам. Сколько билет, что идет сейчас и т. п.,?

50 грн, карп, карась (жабів теж багато- безкоштовно) :mnogo_lodka:
 
Цитата
стоїть
питання інтимного характеру, краще у молодої дружини питати:bj: я не думаю якщо сьогодні щука брала в рудні, то завтра буде так само товкти в радіусі 30 км і навіть в тій самій рудні можна чупачупсів накупити...Це вже більше потрібно пиняти на фарт, на смак тої риби, на погоду, тиск, фазу місяця, правильність росту рук і підбір приманок! Я попадав на такий кльов що з 1 якоря взяв 10 штук, а наступного дня отс...так шо...
 
Чемпионат Хмельницкой области по хищнику на "Дубова - 2"

Добрый день уважаемые рыбаки!
06.10.2012 года на Дубово – 2 будет организован и проведен Чемпионат Хмельницкой области среди любителей по хищнику с лодки.
Количество участников не ограничено, участие в Чемпионате бесплатное.
Регистрация участников будет проводится непосредственно на месте в день проведения Чемпионата.
Положение о Чемпионате размещу в рабочем порядке.
Приглашаем всех желающих принять участие в Чемпионате!

Справки по телефону: 067 38 41 181 Викто
 
Цитата
Чемпионат Хмельницкой области по хищнику на "Дубова - 2"



Справки по телефону: 067 38 41 181 Викто

О це вже цікавіше)) Але наступною думкою в голові була така "Скільки там народу буде?? Кидати по головам прийдеться." Надіюсь організатори щось придумають щоб не прийшлось на воді за місце битись!))) Но всетаки, там для норм риболовлі є тільки пару толкових точок(( Надіюсь в якусь світлу голову прийде толкова ідея як хоть якось зрівняти можливості рибацюг))
 
я регестрацию подтверждаю наперед:du:
 
Цитата
я регестрацию подтверждаю наперед:du:

Я якщо буду в місті 100% не пропущу таке дійство))) Ну щось мені здається що я дочекаюсь)))
 
Ого! Залюбки порибачу там на халяву )))
 
Цитата
Чемпионат Хмельницкой области по хищнику на "Дубова - 2"

Добрый день уважаемые рыбаки!
06.10.2012 года на Дубово – 2 будет организован и проведен Чемпионат Хмельницкой области среди любителей по хищнику с лодки.
Количество участников не ограничено, участие в Чемпионате бесплатное.
Регистрация участников будет проводится непосредственно на месте в день проведения Чемпионата.
Положение о Чемпионате размещу в рабочем порядке.
Приглашаем всех желающих принять участие в Чемпионате!

Справки по телефону: 067 38 41 181 Викто

о якій годині початок
 
Цитата
Ого! Залюбки порибачу там на халяву )))
Якщо участь у чемпіонаті є безкоштовною, то це ще не означає, що сама риболовля також.
 
Цитата
Якщо участь у чемпіонаті є безкоштовною, то це ще не означає, що сама риболовля також.

напевно 100грн не менше
 
і мені щось важко віриться що все буде безкоштовно
 
Цитата
Якщо участь у чемпіонаті є безкоштовною, то це ще не означає, що сама риболовля також.
Хм... тоді якось не логічно виходить що я до участі у змагань допущений але ловити не маю права :bl:

P. S.
Про халяву я звісно пожартував, головне не те.
 
Цитата
Хм... тоді якось не логічно виходить що я до участі у змагань допущений але ловити не маю права :bl:

P. S.
Про халяву я звісно пожартував, головне не те.

звісно, головне не зловити а прийняти участь безкоштовно)
 
Вчора трошки порибалив і ось результат [ATTACH]66972[/ATTACH]
 
Що цікавить про Доброгорщу
 
Цитата
Що цікавить про Доброгорщу

Відповів в ЛС!
 
Задавати питання стосовно змагань можна тут: http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=1390&catid=33  Організатори будуть відповідати!
 
Цитата
Вчора трошки порибалив і ось результат
. А це мій кіт на мене обідився, тому, що показав, а не дав:ao::ao::ao:[ATTACH]66974[/ATTACH]
 
Был сегодня на нашем Ю. Бугу. Полный штиль и тишина!
 
Сегодня был на Дубовке полный к сажалению штиль, как и у остальных кто поблизости блеснил с береге. На воде было два кораблика что и как у них не ведаю.
 
Цитата
Был сегодня на нашем Ю. Бугу. Полный штиль и тишина!

Цитата
Сегодня был на Дубовке полный к сажалению штиль, как и  у остальных кто поблизости блеснил с береге. На воде было два кораблика  что и как у них не ведаю.


Прям метеор везде штиль...а Озерка как?:bj:
 
Цитата
Прям метеор везде штиль...а Озерка как?:bj:

Не был на Озерке. Есть на чем быть мобильным! На велосипеде не катаюсь:-)!
 
Вот так вчера мы и отловились. было еще пару поклевок, но...
 
Сьогодні був на Лезнево за автовокзалом.Результат сім матросів на пів лодошки два за лодошку.
 
Мої дві остані риболовлі можна сказати вдались, карпа на  7 кг. зловив товариш на мікруху! НХНЧ
 
Цитата
Мої дві остані риболовлі можна сказати вдались, карпа на  7 кг. зловив товариш на мікруху! НХНЧ
Просто супер. В личку скинь инфу где рыбачил. Заранее благодарю.
 
Цитата
Мої дві остані риболовлі можна сказати вдались, карпа на  7 кг. зловив товариш на мікруху! НХНЧ

Гарний улов, тільки навіщо вам при такому улові, тих пару щучок по ~400 гр? Можна детальніше про водойму в ЛС?
 
Цитата
Задавати питання стосовно змагань можна тут: http://porybachim.com.ua/forum.html?...=1390&catid=33 Організатори будуть відповідати!
Шось там заглохло все! Які є новини, що з регламентом, його так і не виклали?
 
Цитата
с. Завалійки , хороший карп, щука, 50 грн , (але до 1.10. потім спускають воду) всім НХНЧ

підскажіть будьласка як справи в завалійках по хижаку???? була інфа що мали спускати став. дякую!!!:spin::korablik::schuka:
 
Цитата
Шось там заглохло все! Які є новини, що з регламентом, його так і не виклали?

хотя бы написали во сколько все должно начаться
 
Цитата
підскажіть будьласка як справи в завалійках по хижаку????
Якщо скажу що вчора брала, а сьогодні-завтра ти скочиш туда і відкуриш то скажеш потім на форумі шо andre777 пізд...бол, а воно так і є, верніше не я пізд...бол, а щука сьогодні бере, а завтра ні, на приклад та сама Куровечка, в суботу отсос, а в неділю знайомі +8... Риба є, а факт кльову на водоймі!
 
Цитата
хотя бы написали во сколько все должно начаться
А смисл, ходять слухи, що там вже судаки на куканах плавають і ждуть суддійських оцінок.:mesto_1::mesto_2::mesto_3: :al:
 
Цитата
Мої дві остані риболовлі можна сказати вдались, карпа на 7 кг. зловив товариш на мікруху! НХНЧ
Кароче кидай бистро всім в лічку де ловив :bj:
 
Цитата
Гарний улов, тільки навіщо вам при такому улові, тих пару щучок по ~400 гр? Можна детальніше про водойму в ЛС?

Розказую "особо одареным", які вот так по фото знають скільки важить найбільша і найменша раба, якщо не знаєш то не пи.....ди, хай форумчани вибачать мене за грубість,  щучки по 400 грамм там і близько нема найменша 1,200 кг і улов на трьох чоловік, бо мені 13 щук аж даром нетреба, хай краще в водоймі живуть ніж їх сусідам роздавати. Бля чесно кажучи достали такі як ви шановний писаки, хочите правильним перед всіма засвітитись, то ви на водоймі світіться з своїм "правильним" уловом!
 
Цитата
Гарний улов, тільки навіщо вам при такому улові, тих пару щучок по ~400 гр? Можна детальніше про водойму в ЛС?

А, ще забув написати що ловив на ставку, лічкою не вмію користуватись!
 
Цитата
Якщо скажу що вчора брала, а сьогодні-завтра ти скочиш туда і відкуриш то скажеш потім на форумі шо andre777 пізд...бол, а воно так і є, верніше не я пізд...бол, а щука сьогодні бере, а завтра ні, на приклад та сама Куровечка, в суботу отсос, а в неділю знайомі +8... Риба є, а факт кльову на водоймі!

Андрюха правий, так воно і є!
 
Цитата
А смисл, ходять слухи, що там вже судаки на куканах плавають і ждуть суддійських оцінок.:mesto_1::mesto_2::mesto_3: :al:

Главное не победа, а участие :mnogo_lodka:
 
Цитата
Розказую "особо одареным", які вот так по фото знають скільки важить найбільша і найменша раба, якщо не знаєш то не пи.....ди, хай форумчани вибачать мене за грубість,  щучки по 400 грамм там і близько нема найменша 1,200 кг і улов на трьох чоловік, бо мені 13 щук аж даром нетреба, хай краще в водоймі живуть ніж їх сусідам роздавати. Бля чесно кажучи достали такі як ви шановний писаки, хочите правильним перед всіма засвітитись, то ви на водоймі світіться з своїм "правильним" уловом!

А ось тикати і грубити непотрібно, особливо незнайомим людям! Саме по фото вони виглядають меншими, якщо я помилився, можна так і сказати а не мати гнути в бидло-стилі.

Цитата
А, ще забув написати що ловив на ставку, лічкою не вмію користуватись!
Дякую, мені це стало зрозуміло з першого коменту.
 
Цитата
А ось тикати і грубити непотрібно, особливо незнайомим людям! Саме по фото вони виглядають меншими, якщо я помилився, можна так і сказати а не мати гнути в бидло-стилі.


Дякую, мені це стало зрозуміло з першого коменту.

На ви, ну добре, щоб вам шановний не тикали, то можна було спитати скільки вони важать, а ви ствердили що вони 400 грам, значіть ви по логіці були в цьому впевнені! Ми з форумчанами на ти спілкуємся, значіть ми в бидло-стилі спілкуємся? Ви шановний не так починаєте, ви своїм же словам попереднім противоречете "грубити непотрібно, особливо незнайомим людям", чому ж ви незнайому людину звинувачуєте в хапужництві?
Ви "шановний" пять хвилин на форумі і хочете щоб я Вам здав водоймище, та не здам бо я впевнений що ви "жосткий брак" з АКБ в кишені! А що, Вам можна припускати, а мені ні! Чому я зразу в лоб, та тому що вже в горлі такі як ви писаки сидять, я ж вам сказав! І не знайомими людьми не потрібно лякати, це остане що хотів сказати!
 
Кап 2 заспокійся (напевно мене точно блокануть) Ігор навіщо такі емоції
 
Цитата
Кап 2 заспокійся (напевно мене точно блокануть) Ігор навіщо такі емоції

Реально стараюсь не дозволяти собі подібного, але люди з такими висловлюваннями вже реально достали, от і визвірився, може й і погарячкував хрін його знає, але людина навіть за свої слова не відповідає, то що можна говорити!
 
Цитата
http://porybachim.com.ua/forum.html?...=1390&catid=33
Судячи по останнім постам то і змагання на грудень перенести можна, да і 1 човен на 1 рило, саме цікаво в кого з кільом і сплошним настилом (близько 40 кіл)чи железяки, як їх тянути до води, особливо коли купа народу буде, може по асфальту, залік то особистий як вище написано, кожен сам за себе!? Чесно кажучи за 4 дня до сорев ніякої конкретики це весьма печально, при всьому бажанні прийняти участь хз чи це бажання доживе до самих змагань...
 
Ех... в Неділю обіцяють вже дощ і холод. :(
 
Цитата
Ех... в Неділю обіцяють вже дощ і холод. :(
Не верь осеннему прогнозу ,когда ещё будет возможность на шару погонять клыкастого и хайку. :)
 
Цитата
Не верь осеннему прогнозу ,когда ещё будет возможность на шару погонять клыкастого и хайку. :)
Не буду :ap:
 
Прохання компетентних людей прояснити незрозумілі мені два моменти.
1.
Цитата
Для риболовлі дозволяється використовувати один спінінг з штучною приманкою на вибір учасника змагань.
(цитата з сусіднього форуму) Що мається на увазі під фразою "один спінінг", те що заборонено при собі мати більше одного вудилища чи щось інше?
2. Чи встановлюється мінімально допустимий розмір риби до заліку?
Завчасно вдячний.
 
Цитата
На ви, ну добре, щоб вам шановний не тикали, то можна було спитати скільки вони важать, а ви ствердили що вони 400 грам, значіть ви по логіці були в цьому впевнені!
Я чудово спілкуюся на ти, тільки не тоді коли незнайома людина вперше звертається до тебе з лайкою. Так, я ствердив. Чи через розмір фото, чи фото перспективу, я ствердив що деякі виглядали приблизно на 400 гр найменша. Вона й зараз так виглядає, дайте фотку другу і спитайте скільки важить. Я не міг бути впевнений, я що їх важив особисто?

Цитата
Ми з форумчанами на ти спілкуємся, значіть ми в бидло-стилі спілкуємся?
Думаю ви прекрасно зрозуміли, що мова йшла про нецензурщину.

Цитата
Ви шановний не так починаєте, ви своїм же словам попереднім противоречете "грубити непотрібно, особливо незнайомим людям", чому ж ви незнайому людину звинувачуєте в хапужництві?
Я не грубив і не намагався звинуватити (принаймні, я це не мав на увазі), рибу якого розміру брати, а яку відпускати -- ваша особиста справа.

Цитата
Ви "шановний" пять хвилин на форумі і хочете щоб я Вам здав водоймище, та не здам бо я впевнений що ви "жосткий брак" з АКБ в кишені! А що, Вам можна припускати, а мені ні!
Я може й 5 хвилин на форумі, але рибалкою займаюсь років з десять і повірте мені, в мене є куди поїхати, просто цікаво стало. А ще, самі розберіться з тим, що ви припускаєте, а в чому впевнені.

Цитата
Чому я зразу в лоб, та тому що вже в горлі такі як ви писаки сидять, я ж вам сказав! І не знайомими людьми не потрібно лякати, це остане що хотів сказати!
А як писати -- це вже моя особиста справа.
 
І я дивився прогноз в суботу весь день сонце, а в неділю дощ. Якось не логічно, що дві людини попросили перенести змагання бо вони працюють і як не странно но змагання перенесли, ДАЖЕ СТРАННО.
 
Цитата
Чи через розмір фото, чи фото перспективу, я  ствердив що деякі виглядали приблизно на 400 гр найменша. Вона й зараз  так виглядає, дайте фотку другу і спитайте скільки важить
Якщо Ви, шановний, уважно дивилися на фото то там для порівняння лежить прут, а сама карбонлайт від баспрошоп, його ручка 18 дюймів, а конкретніше 45,72 см http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=14631, при цьому мінімальний розмір щуки дозловлений для вилову = 35 см. Сама менша щука точно не менше ручки! Я думаю питання про перспективи і порівняння вирішені? Ну, а скільки риби брати на 3 чоловік і якщо ставок в аренді, я думаю це діло суто особисте, якщо норм по вилову нема! Чи ви ніколи на платніках понад норми не ловили?
 
Цитата
Якщо Ви, шановний, уважно дивилися на фото то там для порівняння лежить прут, а сама карбонлайт від баспрошоп, його ручка 18 дюймів, а конкретніше 45,72 см http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=14631, при цьому мінімальний розмір щуки дозловлений для вилову = 35 см. Сама менша щука точно не менше ручки! Я думаю питання про перспективи і порівняння вирішені? Ну, а скільки риби брати на 3 чоловік і якщо ставок в аренді, я думаю це діло суто особисте, якщо норм по вилову нема! Чи ви ніколи на платніках понад норми не ловили?
Андюха, просто є категорія людей, які пишуть аби написати, для чого про щось думати, порівнювати, аналізувати - це ж напряг для моска...
 
Цитата
якщо норм по вилову нема!
Я звичайно вибачаюсь, що перебиваю, але на платниках норма вилову є, і риболовля на них регламентується все тими ж правилами.
 
Цитата
Я звичайно вибачаюсь, що перебиваю, але на платниках норма вилову є, і риболовля на них регламентується все тими ж правилами.
Десь є, а десь нема! Наприклад раніше в Чабанах лови скік хоч на той білет
 
Ну типу того. Так на одному ставу мені орендатор сам казав що беріть скільки хочете, у нас лімітів немає.
 
Цитата
Якщо Ви, шановний, уважно дивилися на фото то там для порівняння лежить прут, а сама карбонлайт від баспрошоп, його ручка 18 дюймів, а конкретніше 45,72 см http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=14631, при цьому мінімальний розмір щуки дозловлений для вилову = 35 см. Сама менша щука точно не менше ручки! Я думаю питання про перспективи і порівняння вирішені? Ну, а скільки риби брати на 3 чоловік і якщо ставок в аренді, я думаю це діло суто особисте, якщо норм по вилову нема! Чи ви ніколи на платніках понад норми не ловили?
Про перспективи і порівняння вже давно вирішені, відколи basspro сказав що найменша була 1.2 кг, в мене нема підстав заперечувати. Дуже добре, що ви знали який у нього прут, роздивитися що то був за прут по такій фотці було доволі важко.

Цитата
Ну, а скільки риби брати на 3 чоловік і якщо ставок в аренді, я думаю це діло суто особисте, якщо норм по вилову нема! Чи ви ніколи на платніках понад норми не ловили?
Я це й написав у пепередньому комменті, якщо ви читали. І ні, я ніколи на платніках понад норми не брав, мені вона непотрібна.

P.S. Kiber, ви взагалі адекетавна людина? Ви влізли в аргументовану дискусію зі своїм беззмістовним коментарем і пишете чи мене хтось запрошував?
 
Кибер отжог:bj:
 
Цитата
роздивитися що то був за прут по такій фотці було  доволі важко
За те оцінити вагу риби не було важко! Нормальна у  Ігора реакція, у чомусь повчають і ще питають де ловив, тут думаю любий в схожому стилі відповів! Критикувати добре, а вот свої фото ви чомусь не  показуєте!?
Цитата
P.S. Kiber, ви взагалі адекетавна людина?
Наскільки я пам"ятаю то приватну переписку на форумі заборонено викладати
 
***1065;***1091;***1082;***1080; ***1085;***1072; ***1092;***1086;***1090;***1086; ***1074;***1089;***1077; ***1073;***1086;***1083;***1100;***1096;***1077; 35***1089;***1084; ***1101;***1090;***1086; ***1090;***1086;***1095;***1085;***1086;. ***1048; ***1085;***1072; ***1089;***1077;***1095;***1077;***1090; ***1085;***1086;***1088;***1084;***1099; ***1074;***1099;***1083;***1086;***1074;***1072; ***1074; ***1087;***1083;***1072;***1090;***1085;***1080;***1082;***1072;***1093; ***1101;***1090;***1086; ***1076;***1077;***1083;***1086; ***1082;***1072;***1078;***1076;***1086;***1075;***1086; ***1048;***1052;***1061;***1054;.

***1053;***1086; ***1076;***1072;***1074;***1085;***1086; ***1093;***1086;***1090;***1077;***1083; ***1079;***1072;***1084;***1077;***1090;***1080;***1090;***1100;, ***1095;***1090;***1086; ***1103; ***1083;***1080;***1095;***1085;***1086; ***1074;***1080;***1076;***1077;***1083;, ***1082;***1072;***1082; ***1085;***1077;***1082;***1086;***1090;***1086;***1088;***1099;***1077; ***1080;***1079; ***1085;***1072;***1096;***1080;***1093; "***1096;***1072;***1085;***1086;***1074;***1085;***1099;***1093;" ***1080; "***1073;***1099;***1074;***1072;***1083;***1099;***1093;" ***1092;***1086;***1088;***1091;***1084;***1095;***1072;***1085;, ***1079;***1072;***1073;***1080;***1088;***1072;***1083;***1080; ***1089;***1091;***1076;***1072;***1095;***1082;***1086;***1074; ***1074; ***1092;***1086;***1088;***1084;***1072;***1090;***1077; 150-300 ***1075;***1088;. ***1055;***1072;***1083;***1100;***1094;***1072;***1084;***1080; ***1090;***1099;***1082;***1072;***1090;***1100; ***1085;***1077; ***1073;***1091;***1076;***1091; , ***1076;***1072;***1073;***1099; ***1085;***1077; ***1074;***1079;***1076;***1099;***1084;***1072;***1090;***1100; ***1085;***1086;***1074;***1091;***1102; ***1073;***1091;***1095;***1091;. ***1071; ***1087;***1088;***1086;***1089;***1090;***1086; ***1093;***1086;***1090;***1077;***1083; ***1089;***1082;***1072;***1079;***1072;***1090;***1100;, ***1095;***1090;***1086; ***1087;***1077;***1088;***1077;***1076; ***1090;***1077;***1084; ***1082;***1072;***1082; ***1079;***1072;***1073;***1080;***1088;***1072;***1090;***1100; ***1076;***1086;***1084;***1086;***1081; ***1084;***1086;***1093; ***1080; ***1073;***1086;***1083;***1086;***1090;***1086;, ***1089;***1090;***1086;***1080;***1090; 5 ***1088;***1072;***1079; ***1087;***1086;***1076;***1091;***1084;***1072;***1090;***1100;. ***1042;***1089;***1105; ***1074;***1099;***1096;***1077; ***1089;***1082;***1072;***1079;***1072;***1085;***1086;***1077; ***1082;***1072;***1089;***1072;***1077;***1090;***1100;***1089;***1103; ***1076;***1080;***1082;***1080;***1093; ***1074;***1086;***1076;***1086;***1105;***1084;***1086;***1074;. ***1048; ***1092;***1086;***1088;***1084;***1072;***1090; ***1095;***1090;***1086; ***1089;***1091;***1076;***1072;***1082; ***1080;***1083;***1080; ***1076;***1088;***1091;***1075;***1072;***1103; ***1088;***1099;***1073;***1072; ***1073;***1099;***1083; ***1089;***1080;***1083;***1100;***1085;***1086; ***1087;***1086;***1074;***1088;***1077;***1078;***1076;***1077;***1085;, ***1080; ***1085;***1077; ***1080;***1084;***1077;***1083; ***1096;***1072;***1085;***1089;***1086;***1074; ***1085;***1072; ***1074;***1099;***1078;***1080;***1074;***1072;***1085;***1080;***1077;, ***1101;***1090;***1086; ***1086;***1090;***1084;***1072;***1079;***1082;***1072; ***1091;***1078;***1077; ***1076;***1086;***1089;***1090;***1072;***1083;***1072; ***1080; ***1088;***1072;***1073;***1086;***1090;***1072;***1077;***1090; ***1090;***1086;***1083;***1100;***1082;***1086; ***1074; ***1089;***1090;***1088;***1072;***1085;***1072;***1093; ***1073;***1099;***1074;***1096;***1077;***1075;***1086; ***1089;***1086;***1074;***1082;***1072;. ***1042; ***1055;***1086;***1083;***1100;***1096;***1077; ***1085;***1072;***1087;***1088;***1080;***1084;***1077;***1088; ***1079;***1072;***1073;***1080;***1088;***1072;***1090;***1100; ***1088;***1099;***1073;***1091; ***1084;***1077;***1085;***1100;***1096;***1077; ***1076;***1086;***1079;***1074;***1086;***1083;***1077;***1085;***1086;***1075;***1086; ***1074;***1099;***1083;***1086;***1074;***1072; ***1082;***1072;***1090;***1077;***1075;***1086;***1088;***1080;***1095;***1077;***1089;***1082;***1080; ***1079;***1072;***1087;***1088;***1077;***1097;***1077;***1085;***1086;, ***1076;***1072;***1078;***1077; ***1077;***1089;***1083;***1080; ***1086;***1085;***1072; ***1087;***1086;***1074;***1088;***1077;***1078;***1076;***1077;***1085;***1072; ***1080; ***1085;***1077; ***1080;***1084;***1077;***1077;***1090; ***1096;***1072;***1085;***1089;***1086;***1074; ***1074;***1099;***1078;***1080;***1090;***1100;.
***1055;***1088;***1086;***1096;***1091; ***1087;***1088;***1086;***1097;***1077;***1085;***1080;***1103; ***1077;***1089;***1083;***1080; ***1082;***1086;***1075;***1086; ***1086;***1073;***1080;***1076;***1077;***1083;, ***1087;***1088;***1086;***1089;***1090;***1086; ***1085;***1072;***1082;***1080;***1087;***1077;***1083;***1086;
 
Щуки на фото все больше 35см это точно. И на сечет нормы вылова в платниках это дело каждого ИМХО.

Но давно хотел заметить, что я лично видел как некоторые из наших "шановных" и "бывалых" форумчан забирали судачков в формате 150-300 гр Пальцами тыкать не буду , дабы не вздымать новую бучу. Я просто хотел сказать, что перед тем как забирать домой мох и болото, стоит 5 раз подумать. Всё выше сказаное касаеться диких водоёмов. И формат что судак или другая рыба был сильно поврежден, и не имел шансов на выживание, это отмазка уже достала и работает только в странах бывшего совка. В Польше например забирать рыбу меньше дозволеного вылова категорически запрещено, даже если она повреждена.
 
Цитата
Но давно хотел заметить, что я лично видел как некоторые из наших "шановных" и "бывалых" форумчан забирали судачков в формате 150-300 гр
Да их пакуют и весьма извесные рыболовы в Хмельницком, при этом вес с их слов умножается на 2...
 
Цитата
Кибер отжог
Почему я отжог, просто на то время когда я прочитал даный пост у меня сложилось именно вот такое мнение. И конкретно никого я не называл в данном сообщении, а вот это -
Цитата
P.S. Kiber, ви взагалі адекетавна людина?
- уже нарушение п. 4.6.4/5 Правил Форума.
 
Витяг з Положення
Про проведення Чемпіонату Хмельницької області з ловлі хижої риби спінінгом з човна
на водоймі «Дубово - 2»

Загальні положення
Чемпіонат Хмельницької області по ловлі хижої риби спінінгом з човна на водоймі «Дубово – 2» проводиться під патронатом кандидата в депутати по виборчому округу № 187 Олександра Слободяна спільно з Хмельницькою обласною організацією мисливців та рибалок.

Місце та час проведення
Змагання проводяться 07 жовтня 2012 року місто Хмельницький водойма «Дубово -2».

Учасники змагань
Змагання індивідуальні.
Кількість учасників не обмежено
До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі.
Учасники зобов’язані мати із собою рятувальний жилет (або рятувальний круг).
Участь в Чемпіонаті безкоштовна.

Регламент проведення змагань
Змагання проводяться в один етап.
Реєстрація учасників змагань, підготовка спорядження: 06.00 – 07.00
Урочисте відкриття: 07.00 – 07.15
Вихід учасників до зони лову: 07.15 – 07.35
Старт: 07.45
Фініш: 14.00
Зважування уловів: 14.10 – 14.30
Підведення підсумків, нагородження: 14.30 – 15.00
Можливі зміни програми регламенту змагань в залежності від погодних умов.

Правила змагань
Розділення акваторії водойми «Дубово - 2» здійснюваться не буде.
Учасникам змагань дозволяються самостійно вибирати місця ловлі риби, при умові дотримання відстані між човнами не менше 50 метрів один від одного.
Для риболовлі дозволяється використовувати один спінінг з штучною приманкою на вибір учасника змагань.
До зважування приймаються всі види хижої риби, яка по закінченню змагань залишається як трофей учасникам змагань.
Учасники мають право використовувати відповідні човни оснащенні електричними двигунами, ехолоти. Інші засоби – заборонені.
Тролінг, прямовисне блещіння, – заборонені.

Місця серед рибалок будуть визначатися за результатами зважування уловленої риби.
У випадку однакової ваги уловів, пріоритет буде надано рибалці, який уловив більше риби по кількості.

Рибалки, які займуть 1, 2, 3 місце будуть нагородженні цінними подарунками, кубками та грамотами.

Довідки по телефону 067 38 41 181 Віктор
 
Всех приветствую. Подскажите кто был на Збруче возле Сатанова и как обстоят дела там с хищником?
 
О, це я розумію по рибацьки. Питань немає. Дякуємо за інфо.
 
був 2 неділі назад їздив на коропа жодної покльовки не бачив за весь день. На кивок в корчі клюнула щука гарних розмірів і нажаль перегризла мононить ((  рибаки що з спінінгами були то казали що по пару окунців і все, також був 1 рибалка з човном рибалив неподалік від нас, так я взагалі небачив щоб він щось зловив. товариш також на кивок ловив, то з корча витягнув судака і клюнув на горох так само як і щука. коли збирались відїжджати то місцевий рибалка розповів що на днях рибу били током тому і не клювало.
 
Цитата
був 2 неділі назад їздив на коропа жодної покльовки не бачив за весь день. На кивок в корчі клюнула щука гарних розмірів і нажаль перегризла мононить ((  рибаки що з спінінгами були то казали що по пару окунців і все, також був 1 рибалка з човном рибалив неподалік від нас, так я взагалі небачив щоб він щось зловив. товариш також на кивок ловив, то з корча витягнув судака і клюнув на горох так само як і щука. коли збирались відїжджати то місцевий рибалка розповів що на днях рибу били током тому і не клювало.

Спасибо за ответ и инфу
 
Цитата
Я чудово спілкуюся на ти, тільки не тоді коли незнайома людина вперше звертається до тебе з лайкою. Так, я ствердив. Чи через розмір фото, чи фото перспективу, я ствердив що деякі виглядали приблизно на 400 гр найменша. Вона й зараз так виглядає, дайте фотку другу і спитайте скільки важить. Я не міг бути впевнений, я що їх важив особисто?


Думаю ви прекрасно зрозуміли, що мова йшла про нецензурщину.


Я не грубив і не намагався звинуватити (принаймні, я це не мав на увазі), рибу якого розміру брати, а яку відпускати -- ваша особиста справа.


Я може й 5 хвилин на форумі, але рибалкою займаюсь років з десять і повірте мені, в мене є куди поїхати, просто цікаво стало. А ще, самі розберіться з тим, що ви припускаєте, а в чому впевнені.

А як писати -- це вже моя особиста справа.

Ох і ці ж слова відчаю, "А як писати -- це вже моя особиста справа" це все що треба було доказати, далі на цю тему спілкуватись з вами не збираюсь!
 
Інфо не повна. . . В лодці скільки чоловік дозволяється? І що робити рибалкам без лодок - вони поза грою???
 
на сусідньому форумі сказано,  що в човні має бути один рибалка  ось силка http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=1426#1426
 
Итог сегодняшней рыбалки. Еще несколько карандашей были успешно отпущены в родную стихию.
 
на днях удалось пару часиков порыбачить с берега в Карабиевке, хиШник в завязке - ни удара даже на МДЖ:eek:

у мужиков карась проклевывал довольно неплохо, и вполне приличных размеров, отаке..
 
Цитата
на днях удалось пару часиков порыбачить с берега в Карабиевке
А с лодки там запретили уже?
 
Цитата
Но давно хотел заметить, что я лично видел как некоторые из наших "шановных" и "бывалых" форумчан забирали судачков в формате 150-300 гр Пальцами тыкать не буду , дабы не вздымать новую бучу. Я просто хотел сказать, что перед тем как забирать домой мох и болото, стоит 5 раз подумать.
Карты на стол, стволы под стол ! Ну а якщо серйозно, то так грішив кожен риболов.
 
Цитата
- уже нарушение п. 4.6.4/5 Правил Форума.
 Не прсто нарушение, а "грубейший подкат двумя ногами":am:
 
завтра на змагання з гречан хтось їде??
 
Цитата
завтра на змагання з гречан хтось їде??

Я буду!:lodka: :dn:
PS. Багато хто буде :mnogo_lodka::mnogo_lodka::mnogo_lodka:
 
Цитата
Я буду!:lodka: :dn:
PS. Багато хто буде :mnogo_lodka::mnogo_lodka::mnogo_lodka:

Сань спажелет мені взяти не забудь:bf:
 
Цитата
Я буду!:lodka: :dn:
PS. Багато хто буде :mnogo_lodka::mnogo_lodka::mnogo_lodka:

Ребята ну как там соревнования????   Не томите ......   Напишите !!!  Очень интересно узнать как всё прошло ...  Ну и может кто   с Наших   занял  первое место......
 
Цитата
Ну и может кто с Наших занял первое место......
Нет, но у Славы 1 контон лишил призового места, наглым образом слив его рыбу, подплыл когда он вываживал метров на 10 к нему (дистанция должна была быть не менее 20), кинул якорь и кукан в воду и трофей тупо замотался и сошел! Так после этого он Славу "хрестил", кидал перед ним, и не как не реагировал на ПАШОЛНАХ, ну и судьи это все не видели...Короче в жопу ему подарочный фидер, такому "правильному" рыболову! Да, сам он занял 3 место, наверно жаба мучила после келеваки, устранил конкурента
 
Значит состоялось! А коротенечко,без эмоций,призовые уловы и общее мнение о соревновании...?:)
 
Цитата
Ребята ну как там соревнования???? Не томите ...... Напишите !!! Очень интересно узнать как всё прошло ... Ну и может кто с Наших занял первое место......
Я взагалі фінішував з НуЛем:dp:
 
загалом змагання пройшли на належному рівні ( з негативу, що я бачив - так це цей самий наглий гам..нюк, що зіпсував рибалку Славі і зайняв незаслужене 3 місце):cx:

якщо не помиляюсь:
1 місце - 5 кг. з копійками (2 судака норм і пару мілких)
2 - 3.900 (також 2 норм і ..)
3 - не коментую..

взагалі судак був пасивний, на 55 учасників - десяток - півтора "зачетних" судачків, більшість взагалі не бачили ударів:by:

відловились переважно ті, хто на водоймі далеко не перший раз і такий г...нюк який зайняв 3 місце, що кидав тупо навхрест..

мені вдалось піти від 0 судачком на 300гр, але розвідка боєм виконана,  де на що і коли вже відомо....:dn:
 
Цитата
А коротенечко,без эмоций,призовые уловы и общее мнение о соревновании...?:)
Вкратце: приехали, зерегестрировались, время старта то 7, то 8, в итоге поехал за "допингом" и опоздал на старт))) Ловил там 1й раз, было весело наблюдать стартовые гонки на воде! Рыб был прошеный и жрал 1 цвет! Призовые места делали в основном 2 рыбы! 1- вес 5с гаком, 2е - 3900 кажись, 3 - около 3500! Победили все завсегдатые как я понял, 2 место сделано вообще с 1 точки! Если нашел рыб как Слава то это бонусы, с 1 места с 5 клевак за 10 минут и причем солидных!
Оу...Дімич, не узрєл твій доклад))
 
Ще негатів - 3 місце ну і відсутність халявного оболоня від Слободяна, пацани на місці купляли півас да шашличок:bj:
 
...с 1 места с 5 клевак за 10 минут и причем солидных.
Классический розклад для данного водоёма,знание места и приманки имеет решающее значение.(главно первым встать на точку).:)
 
В Чемпіонаті на Дубово приймало участь аж 56 рибаків такої кількості ще ніколи не бачив.
Я ловив там вперше, зразу навпроти того місця де стартували, всього було 2 удари і забагрив судачка грам 200. Кидав на окуня малесенького твістека жодного удару.
1 місце 5,140  кг - Олександр Цигановський
2 місце  3,910 кг - Сергій Качуровський
Ну і 3 місце 3,670 кг - Ігор Григорєв
 
Чемпіонат мав дійсно досить великі масштаби.... більше 50 учасників на лодках.... так як я не мав змоги прийняти безпосередню участь у змаганні, то виступив в ролі коерспондента, думаю сьогодні-завтра виставлю мало-мальський отчёт, в якому всі зможуть так сказать воочію познайомитись з "героєм" тих змагань,  не зовсім чесно зайнявшого третє місце... мож хто впізнає у ньому свого сусіда)))):bj:
 
В загальному мені змагання сподобалися, незважаючи на тісноту наче ніхто нікому не мішав і не сварився. Окрім унтерменша по кличці Григор"єв, що нахабно підпливав близько до учасників (я чув скаргу від ще одного учасника що він його  тупо кругом обплив на невеликій відстані), та вів себе як типова недолюдина з німецьких брошур часів Другої Світової Війни.
В мене все вийшло приблизно так. Випливши на воду майже останім я був здивований що на "точках" в іншому кінці ставу не так багато людей і там можна без проблем стати. Отож, я безрезультатно покрутився біля старту, в надії зловити там щуку, яка мені там трапилася з місяць тому, я відправився в сторону дамби, де і зустрів майже всіх знайомих форумчан. Але ранок пройшов досить нудно, і в усіх кого не питав чи бачив не було жодного хвоста, хоча мені вдалося спокусити на міноху невеличкого судачка. І вже десь біля 11-12 було відно що почалися поодинокі покльовки. Хоча надії видно вже ні в кого не залишилося і атмосфера була типова для рибалок без кльову, -- всі стояли не рухаючися і перекрикувалися один з одним щоб хоч якось себе розважити. Я вже намірився рухатися назад до фінішу і попутно тормозити і обловлювати вільні місця. Відпливши зовсім не багато знайшов досить велику поляну вільної води і там ставши з першого закиду отримав потужну покльовку з писком фрикціона. На другому ж закиді дістав вже звідти непоганого судачка. На дні було щось схоже на гнилий комиш, що придавало перспективності даній точці, і це не кажучи вже про пійману з неї рибу. Одразу з"явилася надія.
Прокрутившись біля того комиша і підпливаючи до нього то ближче, щоб обкидати воблером, то далі, для ловлі джигом, через десяток-другий хвилин там почалася справжня рибна вакханалія, -- потужні покльовки слідували практично на кожній проводці. І тут я підчепив щось доволі не маленьке, рибу такого розміру я тримав на гачку лише другий раз в житті, але на жаль обидві рибини я так і не побачив. Форсувати події снасть мені не дозволяла своїм лайтовим класом (8lb шнур та палка з заявленим тестом до 10.5 грам), отож підвівши рибину до лодки я так і не зміг її підняти, і на черговому ривку вона вимотала метрів 15 шнура, при цьому піднявши голову я побачив людину на лодці не далі десятку метрів від мене. Як пізніше виявилося це був вище згадуваний герой під стартовим номером 46. Я одразу не второпав що він приплив щоб тут стати, я думав він просто пропливає. Риба обійшла його кругом і зачепила за його кукан, я ввічливо попросив його відчепити мій шнур з його кукана і плавно відпустити його (шнур), проте він його тупо кинув спричинивши слабину. Ну ладно... І тут я взнав що в нього опушений ще якір! Я знову ж ввічливо, попросив його підняти. І при цій процедурі рибина зійшла. В мене є всі підстави вважати що не без його допомоги. Після такого сходу в голові творилося чорт знав що і ловити було важко. Коли ж я побачив що це мудило збирається тут ловити і кидає мені навхрест я неодноразово вказував йому на те що він порушує правила змагань і став ближче 50-ти метрів (на сусідньому форумі в регламенті 50, а не 20 як сказав Андрій). З кожним проханням кількість матів і їх гучність зростала. На що пацієнт Кащенки ніяк не реагував і просто єхидно посміхався. Лише деколи з його вуст доносилися фрази по типу "А де я стану, подиви скільки лодок" чи коли його шнур висів на мому він казав "я ж не кручу то чим я тобі заважаю". Типове бидло "во всєй красє". Якраз біля мене він зловив свого другого залікового судака який і провів його на 3-тє місце.  Ловити після такого взагалі не хотілося, і покльовки поступово стихли, чи то від зміни настрою риби чи то від криків та одночасно падаючих 3-4 джигів їм на голови. Слід зазначити, що жоден інший учасник не зсунувся ні на метр і не прибіг видирати рибу з-під носа як 46-й. Потім я рушив далі в сторону фінішу, встигнувши ще зробити десяток другий разів покидати, і причалив до берега з уловом 2190 грам плюс забагреним карасем в 400 грам. Більший з 3-х судаків заважив 1500 грам.
Хотілося б зазначити організаторський прокол, а саме: на початку змагань було видно суддів по периметру водойми, та на воді на електромоторі. До кінця ж змагань вони на все "забили" і я їх так і не зміг знайти на горизонті, та й на такі крики вони б мали самі відреагувати.
Ще сподобався учасник що на фініші відповів що зловив два мілких судачка і випустив. Погано що не було мінімального залікового розміру риби і до зважування приймали навіть малька.
 
Цитата
Погано що не було мінімального залікового розміру риби і до зважування приймали навіть малька.

Мені здалося, що змагання організовували навмисно щоб позбутись хижака, напевно його там забагато, тому і сказано було щоб забирали мальок.Адже запускаючи зарибок коропа хижак велику кількість вибє.
А поповоду суддів то дійсно вони були напевне тільки першу годину.
Ну а взагалом мені дуже сподобалось. Я на такому заході вперше.
 
Цитата
Мені здалося, що змагання організовували навмисно щоб позбутись хижака
Так і є, судака вибити хотять, навіть при реєстрації це вказувалося, що він зарибок карася вибив, але так як він там прокльовує то наврят чи це вийде! Да і наскільки я чув то 1 нашому форумчанину пропонували пістонів викидувати через дорогу, бо вони тут не потрібні...
 
Воно то так... Але всеїдно якось "не по-людськи" виходить...
Нехай ціну на квиток скинуть чи безкоштовно зроблять і їм того судака бігом прорідять :bj:
 
в день змагань багатенько рибаків ходило по березі з спінінгами, напевне безкоштовно ловити
 
Цитата
в день змагань багатенько рибаків ходило по березі з спінінгами, напевне безкоштовно ловити
ніхуа, сам бачив як з 1 білет брали
 
Летичів УООР, кружки + спініг + бажання = результат на фото.
 
Не знаю чи це той 46, непомню, кидав в одну точку гарну бровку найшов біля острова, і тут удар хороший, підсікаю, і чусткую щось гарне, і нажаль зійшов, неподалік побачив  муд..к (46), що в мене щось було і пливе туди куди я кидаю, недопливаючи, і в мене знов щось вцепилось і сход, і він стає прям туди куди я кидав, ну сцука бидло рідкісне, пару ругательних від мнене він почув і пішов на дамбу... всього зловив я одного окунька на 760 гр.а мій швагро зайняв 5 місце з уловом в 3.060кг.
Місяць десь назад, вот таких зубатих половив.
 
Збруч пока не шибко радует.
 
хороший улов, однак він виглядав би на багато ефектніше на фоні водойми, а не кухонного столу
 
Цитата
Летичів УООР, кружки + спініг + бажання = результат на фото

Ндаа, а свічка на 2 фотці заставила замислитись....:ai:
 
Цитата
Ндаа, а свічка на 2 фотці заставила замислитись....:ai:

а что тут мислити, тут квіти потрібно нести...............
 
Цитата
хороший улов, однак він виглядав би на багато ефектніше на фоні водойми, а не кухонного столу
фотоапарат поїхав на екскурсію в Львів.... прийшлось фотографувати вже після рибалки!
 
Цитата
Ндаа, а свічка на 2 фотці заставила замислитись....
Це небуло світла як приїхав додому, тож щуку чистив при свічках в романтичній обстановкі))))
 
В білій кепці він був.
 
надо было дело довести до конца, и при вручении призов рассказать ситуацию судьям, сведетелей хватало..

я этому  пид человеку в белой кепке еще там говорил что лодку пробью нах...
 
Цитата
надо было дело довести до конца, и при вручении призов рассказать ситуацию судьям, сведетелей хватало..

я этому  пид человеку в белой кепке еще там говорил что лодку пробью нах...
Я був наміряний пожалітися їм але на березі всі казали типу забий толку вже. ;)
 
Цитата
В білій кепці він був.
І в світлому комуфляжі, і ще на березі зливав з лодки(з транцем) воду. Доречі чув як там біля дамби матюкались на рахунок відстані в 20метрів, то ти його так?
 
А я от точно не пам"ятаю в чому він одітий був. Да, то я був )))
 
Цитата
І в світлому комуфляжі
Да, це та паскуда, видно якийсь підмазаний, тянули його буксірчіком до берега вже після 14 годин з переможцем, якщо по нормальному то і за це знімати треба, причалив пізніше строку і зо всіми організаторами чуть не в дьосна цілувався! Скаржитися рєзону не було, треба було як Дімич йому на водоймі казав, 20 грам да тройнік і шмаляти в його гондон
 
Цитата
А я от точно не пам"ятаю в чому він одітий був.
Може так пригадаєш...
 
Так да )))
 
Цитата
Може так пригадаєш...

От бувають такі наглі морди:dc: , перепаскудив половині учасників рибалку,і ще має совість позувати. :cx:Коли ж ті "жлобяри"перевидуться.:aq:
 
Цитата
От бувають такі наглі морди:dc: , перепаскудив половині учасників рибалку,і ще має совість позувати. :cx:Коли ж ті "жлобяри"перевидуться.:aq:

Наверное никогда!!!    Но всё в наших руках!!   Если мы будем правильно воспитывать своих детей, то когда  то  им будет жить легче    ( во всех смыслах этого слова) и правильные люди которых мы воспитали воспитают следующее правильное поколение......   А пока  нам удачи не видать.........   Очень много   неправильных..................................................
 
Цитата
Наверное никогда!!!    Но всё в наших руках!!   Если мы будем правильно воспитывать своих детей, то когда  то  им будет жить легче    ( во всех смыслах этого слова) и правильные люди которых мы воспитали воспитают следующее правильное поколение......   А пока  нам удачи не видать.........   Очень много   неправильных..................................................
Дуже довго чекати.Та й не побачимо результатів (не доживемо)."Жлобье" треба "воспитывать не отходя от кассы".
Пощастило тому засранцю,що він попав на таку спокійну людину,як Славік.
 
Якби там не було, але коротко спробував загальне враження про змагання виразити на відео .. на привеликий жаль сам не брав участі, тому лише приходиться облизуватись....:cf: змагання дійсно, по кількості учасників, були досить потужні, вирішаючу роль все ж таки на мій погляд, зіграв фарт рибака який оказався на потрібній точці  під час єдиного за змагання короткочасного "виходу" судака, ну і звісно вміння реалізувати покльовку та виважити проклюнувшу рибу.... думаю на цьому організатори не зупиняться, далі буде.....відео
 
Добрий день ,  кто знает как обстановка по хищнику в с. Юзино Красиловский район. Куда посоветуете на зубатую в етом районе ?
 
Всем доброго времени суток! Подскажите кто рыбачил или может слышал о Поповцах Староконстантиновского района. Там два става один недоезжая Поповец под лесом а другой за селом. Буду благодарен за инфу.
 
Цитата
Всем доброго времени суток! Подскажите кто рыбачил или может слышал о Поповцах Староконстантиновского района. Там два става один недоезжая Поповец под лесом а другой за селом. Буду благодарен за инфу.

Блин ты что,всю ветку хмельницкую забил своим постом???
 
Цитата
Блин ты что,всю ветку хмельницкую забил своим постом???
Да ни так уже и плохо. Ведь на этих ветках смотрю вообще нихто ничего не пишет и не интересуеться, а инфа нужна. Ни по сути ни просто так полный штиль это при том что рыба не дремлет:-)
 
Цитата
Да ни так уже и плохо. Ведь на этих ветках смотрю вообще нихто ничего не пишет и не интересуеться, а инфа нужна. Ни по сути ни просто так полный штиль это при том что рыба не дремлет:-)

Вообще то здесь люди тоже не "пальцем деланые" и читать умеют...Кто посчитает нужным тебе ответит и после одного сообщения,а огрызаться не надо ни кто на это не смотрит!!
 
Ладно ребята. Всем хорошего вечера. Может я и ошибаюсь не боюсь признать (тема одна на разных ветках), но и Вас попрошу быть самокритичней к отпискам.
 
всем привет з гидры давно ничего не выкладывал .. вот два дня назад получилась окунёвая рыбалка на гидро.... окунь попался не хилого размера с двухлитровую бутылку ...оболонь...
 
А где, если не секрет, в Красилове такие "аппараты" водяться ???
 
Цитата
А где, если не секрет, в Красилове такие "аппараты" водяться ???
Внимательно читаем
Цитата
всем привет з гидры давно ничего не выкладывал
 
Добрий день шановні учасники форуму. Хто може підказати куди можна поїхати на хижака? І може хтось знає яка ситуація в Радянському і Рудні. Всім вдячний.
 
Цитата
Рудні
В Рудні як попадеш, можна норм відловитися, а можна і тичка не побачити
 
Цитата
Завтра выезжаю на Збруч! За результатами отпишусь.
Фото сюда, видео в альбом, (репа+) НХНЧ :bz:
 
Цитата
всем привет з гидры давно ничего не выкладывал .. вот два дня назад получилась окунёвая рыбалка на гидро.... окунь попался не хилого размера с двухлитровую бутылку ...оболонь...

Оуеть !!! Мои поздравления ! Сколько завесил ?
 
Цитата
Оуеть !!! Мои поздравления ! Сколько завесил ?

чесно сказать на веса не бросал...
 
Шкода  що я не попав на ту рибалку.
 
Хочем в суботу рванути в Березiвку на хiщнiка .Хтось був там чи варто iхати?
 
Цитата
Может кто слышал, какая сейчас ситуация по Карповцам (то что под лесом), была цена 100грн. с берега, а сейчас слышал такое, что и с лодки разрешили. Правильная инфа у меня? Может есть у кого тел. арендатора...

Я теж чув що з лодки мають дозволити, але чи вже дозволили не скажу!
 
Цитата
Пару недель назад задался целью изловить более-менее крупного зубастого хищника у нас на Бугу (в районе пляжа). Вооружился комплектом приманок и вот наконец-то сегодня настал долгожданный результат. Вес 5,150 кг. Фото здесь. Видео у меня в альбоме. Жаль не было чем заснять на водоёме.

Крассссава, а на що зловив, джиг чи інше?
 
в "догонку" Сані декілька фото з змагань..
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!