Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Конкретные вопросы, и, соответственно, ответы на них
 
Цитата
Цікаві наколінники, замовляв чи в нас десь є в магазинах і яка ціна?
Покупал в прошлом году, цена около 100 грн.. сейчас незнаю почем.
 
десь приблизно 2 місяці назад бачив в Епіцентрі дешеві коремати до 30 грн. З ного на крайняк можна нарізати наколіннників
 
Цитата
Покупал в прошлом году
Где покупал?
 
Цитата
Где покупал?
покупал в магазине планета рыбальства, но в этом году я их нигде не видел.
 
Цитата
покупал в магазине планета рыбальства, но в этом году я их нигде не видел.

Дякую, будем шукати!
 
Потрібна порада хто знае чим обробити стіни після пожежі.Щоб убрати копоть і запах?
 
Дякую всім хто допоміг) Ціль є, тепер треба її знайти)
 
Цитата
Потрібна порада хто знае чим обробити стіни після пожежі.Щоб убрати копоть і запах?

Однозначно--все содрать и по теплу сквозняк.:bf:
 
akinak, нужно проверить что с несущими стенами, перекрытиями, в каком они состоянии после пожара, а то потом и проблемы, и деньги на ветер, точнее на материалы
 
Кто знает обстановку со льдом в Чабановке и как дорога?
 
Цитата

Меня же в частности интересует  как правильно долгое время сохранять мотыля.

Способов много, каждому свое по душе - кто в газете, один мой знакомый хранит в листьях капусты (правда как долго хранится таким способом незнаю). Я храню так: мотыль заворачивается в марлю, к мотылю  добавляем кусочек сахара или чуток испитой заварки  и опускается в трехлитровую банку (или другую удобную емеость) с чистой (ни в коем случае не хлорированной) водой. Банку ставят в темное, прохладное место и периодически, раз в 2 дня в ней меняют воду, зимой не помешает добавлять в банку снега, летом — кусочки льда из холодильника. Насадка хранится в течение 2-3 недель.  
До месяца сохраняют мотыля в специальной кассете (продается в зоомагазинах). Надо только раз в 2 дня менять воду и раз в неделю промывать кассету теплой водой с содой или мылом (принцып хранения в кассете таков как и в банке).
 
Шукаю квартиру, можливо хтось здає за розумну ціну або має знайомих, бажано близько до центру
 
Снова завёл себе аквариум.
Может у кого есть лишняя экзотическая травка?
 
Цитата
Снова завёл себе аквариум.
Может у кого есть лишняя экзотическая травка?

Где ты раньше был...
Выкинул пол ведра криптокарины и роголисника на днях:dp:
 
Цитата
Снова завёл себе аквариум.
Может у кого есть лишняя экзотическая травка?

А что такое??Хочешь улов дольше сохранять?
 
Цитата
Где ты раньше был...
Выкинул пол ведра криптокарины и роголисника на днях:dp:
Ну если ещё будеш выкидывать, свистни , заберу.
 
Цитата
А что такое??Хочешь улов дольше сохранять?
Буду по повадкам смотреть, ехать на рыбу или нет).
 
можу поділитись наясом і пістіею, бистро розростається
 
Цитата
Может у кого есть лишняя экзотическая травка?
Есть роголистник, лимонник, криптокорина и ещё - вроде называют её "звёздочкой"
 
Цитата
Снова завёл себе аквариум.
Может у кого есть лишняя экзотическая травка?
В такой травке рыбы наверное растут быстрее и веселее:bj::bj:
 
Спасибо ребята,после праздников подъехал бы забрал за пивасик).
 
Підскажіть будь-ласка, може хтось знає як і де загрузити карти водойм? до такого девайса як на фото.
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка, може хтось знає як і де загрузити карти водойм? до такого девайса як на фото.

запитай у Андрюхи (У сома), у нього здається такий же:bf:
 
Цитата
запитай у Андрюхи (У сома), у нього здається такий же:bf:

Дякую, зайду спитаюсь.
 
Цитата
запитай у Андрюхи (У сома), у нього здається такий же:bf:

Цитата
Дякую, зайду спитаюсь.
В нього простий DSI, не еліт - тобто без жпс, так що він тобі не підкаже)))
 
Наткнулся сегодня в инете на такую вещь.  Даю ссылки, хотелось бы узнать мнение других по этому поводу. Цены заманчивые.
http://ru.aliexpress.com/category/100005453/fishing-lures.html
http://ru.aliexpress.com/item/Finished-product-esca-viscose-fishing-lure-esca-fishing-lure-formula-carp-compouna-carp-fishing-lure/702787545.html
 
Цитата
Наткнулся сегодня в инете на такую вещь. Даю ссылки, хотелось бы узнать мнение других по этому поводу. Цены заманчивые.
Если качество такое как перевод, то думаю не стоит.
 
Цитата
Наткнулся сегодня в инете на такую вещь.  Даю ссылки, хотелось бы узнать мнение других по этому поводу. Цены заманчивые
пропоную зробити мін. заказ , і згодом (через 3 міс.) обсудити це питання.
 
Перевод конечно гугловский.
Лучше не рисковать, бо ляжет мертвым грузом.
Вертушки Блю Фокс по цене хороши, но...
 
С этого сайта уже раньше делались заказы, предоплата 100 %, но бесплатную доставку действительно ждать долго 1-3 месяца, но все заказанные товары доходили до адрессатов .
 
хто підкаже де можна у Хмельницькому за адекватні гроші купити гуму на авто окрім автобазару?
 
Цитата
хто підкаже де можна у Хмельницькому за адекватні гроші купити гуму на авто окрім автобазару?
Если дорогую то тут www.rezina.cc
если что-то попроще то на базаре (не давно мониторил цены на росаву разница 10-15 грн)
 
Цитата
хто підкаже де можна у Хмельницькому за адекватні гроші купити гуму на авто окрім автобазару?
На какое авто и какой бюджет.
 
Цитата
На какое авто и какой бюджет
Вообще то думаю брать Фулду кристал монтеро 185/60/14, у меня докатала бы без вопросов 4ю зиму но ушатал 1 скат, а так цена за нее не плохая! Бюджет 500-600 за скат
 
Цитата
Вообще то думаю брать Фулду кристал монтеро 185/60/14, у меня докатала бы без вопросов 4ю зиму но ушатал 1 скат, а так цена за нее не плохая! Бюджет 500-600 за скат
очень хорошая японская зимняя резина советую - bridgestone blizzak revo gz
 
Цитата
bridgestone blizzak revo gz
Интересует цена и где у нас есть, в инете вариант не рассматриваю!
 
Цитата
хто підкаже де можна у Хмельницькому за адекватні гроші купити гуму на авто окрім автобазару?

На Пилотской  напротив ХЗТП есть оптовая база,можешь там посмотреть.
 
Искал на этот сезон резину, одни из самых приемлемых цен были в магазине который в 50 метрах в сторону авторынка от "Острова" на ул. Трудовая, там же и склад. До этой зимы ездил на "Sava" (Словения) - очень понравилась. Сейчас купил "Geslaved" (Германия) - отлично ведёт на льду, но зарывается в снегу.
 
Цитата
Интересует цена и где у нас есть, в инете вариант не рассматриваю!
 примерно 650 грн напротив пивзавода есть хороший склад
 
Цитата
А кто пользуется "искуственным"мотылем?Какие результаты?
Не дуже добре він себе показує. Я пробував всеодно разом із живим, трішки краще(окунь) але плотва ігнорує. На базарі в магазині від рибалок теж чув негативні відгуки. І тут на форумі було теж пару постів з негативними відповідями. Краще вже безмотилка.ІМХО.
 
Цитата
Не дуже добре він себе показує
така сама ситуація з "мухою"
 
Цитата
Не дуже добре він себе показує. Я пробував всеодно разом із живим, трішки краще(окунь) але плотва ігнорує. На базарі в магазині від рибалок теж чув негативні відгуки. І тут на форумі було теж пару постів з негативними відповідями. Краще вже безмотилка.ІМХО.

В залежності якої фірми мотиль, за мотиль Фірми Берклі я чув дуже хороші відгуки, але і гроші за баночку просять хорошені 50-70 грн. Навіщо вам той мотиль ловіть на безмотилку і як кажуть буде вам щастя!
 
Мужики може хто має знайомого токаря або сам дружить з обробкою металу, потрібно виточити вот таку детальку...
 
на масиві нижче твого є токарь!!!
:bf:
 
На темпе есть подвал с токарями они могут все хоть ракету.
 
Цитата
На темпе есть подвал с токарями они могут все хоть ракету.
100%. Очумелые ручки называются. Быстро и недорого, если что то выточить.
А вот реставрировать у них рулевые , шаровые и т.д не советую. Я отъездил не больше месяца и поменял всё на новое, хотя может быть это и исключение.
 
Цитата
100%. Очумелые ручки называются. Быстро и недорого, если что то выточить.
А вот реставрировать у них рулевые , шаровые и т.д не советую. Я отъездил не больше месяца и поменял всё на новое, хотя может быть это и исключение.

А у меня всё в точности наоборот , сделали (когда-то лет 6 назад) шаровые наконечники для буса - два года отъездил и так и продал , а детальку в прошлом году надо было - то заломили шо за золотую .... Но делают - нареканий у меня нет..
 
Якось читав за на колінники в нас на форумі хочу показати що маю я. Короче купив неопренову лапу на базарі + трохи наснаги та пів години роботи ножницями, і виходить пара теплих стєльок в рибацькі чоботи, та пара наколінників...... Бюджет лапи 15 грн...:bj: Ну і розторочити непотрібні труси на різінку.....:biggrin:
 
Цитата
Мужики може хто має знайомого токаря або сам дружить з обробкою металу, потрібно виточити вот таку детальку...

привіз сьогодні схожу конструкцію з рибалки додому:bj:
 
Цитата
привіз сьогодні схожу конструкцію з рибалки додому:bj:
Так мені точену треба, а в тебе вже закалена деталька-то, я так бачу...:bj: Кум сьогодні тоже був на жерлицях.... така ж деталька як в тебе, тік напевне просто другого кольору))):dc::bk: каже штіль повний, шо в них, шо в інших жерличатників.... забила щучка на ті жерлиці, пора переключатись на віртуальну рибалку на компі:bj:, або ж так як ми завтра на Дністер їхати, там глухозимья майже не буває..... просто буває шо не клює)))):cz:
 
Цитата
просто буває шо не клює
Или бывает ,что не поехали....-))
 
ТОКАР -Анатолій Йосипович -0679704245   --в"їзд по Щедріна на дамбу зліва майстерня
 
Цитата
ТОКАР -Анатолій Йосипович -0679704245   --в"їзд по Щедріна на дамбу зліва майстерня
Дякую, вже найшов!
 
Я с таким вот питаннячком , є в мене 5 тижнів вільного часо тай нема куда його дівати,може в кого є якась робота для студента магістра ?)) скоріше не робота а халтурка))Якщо є якісь ідеї.... "Почую кожного!")) Розгляну всі пропозиції!)
 
Цитата
Якщо є якісь ідеї.... "Почую кожного!")) Розгляну всі пропозиції!)
Глянь по чом у Ямполя біомастер 3000s fb(європейка з 2 шпулями, одна мілка), оплата пивом!
 
2200 тугриків на вітрині, але не ФБ а вузькоглазий з 1 шпулькою.... нема в них ЄВРО! Я з 1 шпульою явно не ХО! В мене фрімс з 1ю награвся мататись, мені однозначно 2 треба!


Початок є, перший заробіток хоть і хмільний але Є!)) В кого ще які пропозиції?)))

Плін тут побачив шо в твінах теж 1 шпуля!! аааа!!! і куда бігти?)
 
Цитата

Початок є, перший заробіток хоть і хмільний але Є!)) В кого ще які пропозиції?)))
Як працівник індустрії інформаційних технологій майбутньому працівнику індустрії інформаційних технологій:ap:
http://www.weblancer.net
https://www.free-lance.ru/
 
З"явилась така ідея, зробити чучало з толстого, тільки раніше таким ніколи не займався... В кого є досвід в такій справі? В нього башка не така кістлява як в щуки, щось з цього вийде?)
 
Думаю чучело самому сделать не получится,а вот голову в целом реально.:)
 
Цитата
Думаю чучело самому сделать не получится,а вот голову в целом реально.:)

Ну я про голову й думав)))Виразився не точно))
 
Акуратно вырезаеш,высушиваеш голову(предварительно растопырив жаберные крышки и рот),пока сушится голова делаеш подставку.После высыхания голову покрываеш бесцветным лаком(2-3слоя)сохнет,и соединяеш с подставкой.
Коротко гдето так.:)
 
Цитата
Акуратно вырезаеш,высушиваеш голову(предварительно растопырив жаберные крышки и рот),пока сушится голова делаеш подставку.После высыхания голову покрываеш бесцветным лаком(2-3слоя)сохнет,и соединяеш с подставкой.
Коротко гдето так.:)

Сначала ЗАСОЛИТЬ нуна !!!
 
Солить можно ,но придётся после сушки вымачивать и опять сушить так как на соль плохо лак ляжет ,а без засолки сушить в сушилке или подсушить в начале в электро духовке, а за тем досушивать можно на батарее.
 
Серега,найти в инете как зделать чучело из головы щуки.
Где то я натыкался на статью,там все подробно и про соль,что скоко нада,про смытие соли в несколько етапов и тд.
п.с С этой башки нормальный ящик получится:ap:
 
Цитата
З"явилась така ідея, зробити чучало з толстого
я по цьому робив http://www.kakprosto.ru/kak-28933-kak-sdelat-chuchelo-shchuki
 
Вот нашел:
Принцип думаю тот же,токо беззубый)
http://okafish.ru/pages4/chychelo.htm
 
Цитата
З"явилась така ідея, зробити чучало з толстого, тільки раніше таким ніколи не займався... В кого є досвід в такій справі? В нього башка не така кістлява як в щуки, щось з цього вийде?)

Я хочу рассказать ,как просто случайно, у меня появилось чучело головы судака:
В 2010 году словили мы судака где то на 1,5 кг.,это первый судак за мою рыболовную карьеру(правда судаком я и не занимался),я отрезал судаку  голову ещё на Днестре.После того собрался рой мух!!и все на голову!!!На второй день на голове куча личинок,а потом соответственно опарыш!!Пару дней они ёрзали по костумахам и в итоге у меня осталась чистая без мяса голова...Я правда лаком не вскрывал но было ясно что запаху неоткуда взяться потому что кости были голые!!!Сейчас конечно не мухополётный сезон но я рассказал  как было у меня и честно говоря этот способ не требует ни каких вложений..
П.С. я не утверждаю,что этот способ верный,но у меня всё это получилось спонтанно...
 
В кубло мурашника закопати на пару дні, но очі потрібно вже буде іскуственні вставляти, так як їх мурахи теж зїдять, а потім лаком пройтись, і обовязково снасть в рот покласти, для динаміки композиції...)))
 
Серёга, пока дождёшься муравьёв с опарышами, нечего уже будет обрабатывать. Чучело из головы щуки делал интуитивно сам зимой лет десять назад. Но так как оно осталось без изменений, подход был правильным. Без соли и лака сохранилось идеально. Просто нужно с головы убрать все ткани, мышцы и связки (мясо одним словом)! Оставить только кости черепа. Потом распорками придать голове форму, которую ты хотел бы получить в результате, и оставить сохнуть при комнатной температуре недельки на две. Далее из пуговиц сделать глаза (нарисовать на них красками "как живые") и закрепить их герметиком в глазницах. В конце закрепить голову на медальоне и на стену.
 
Цитата
Просто нужно с головы убрать все ткани, мышцы и связки (мясо одним словом)!
Петрович, а можно фото чучела?
 
Цитата
Петрович, а можно фото чучела?

Сфоткал, запах рыбы у башки сохранился за 10 лет.:eek: Надо же...:ap: Медальон из дубовой доски, покрыт лаком.
 
Скажите пожалуйста , вот заказал я клубную карту , указал там свой адрес и почтовый индекс почты которая рядом находиться , и вот теперь думаю может это надо индекс города ? и еще хочу спросить , написало заказ успешно принят , ну а сколько ее примерно ждать ? и еще в каких магазинах Хмельницкого она действует ? ЗАранее благодарен
 
Цитата
и еще в каких магазинах Хмельницкого она действует
Только в Рыбалке по Соборной 16! Скорее всего карту придется забирать на почтамте (многоэтажка на ЖД вокзале), а домой извещение в ящик кинут, у меня так с наклейками было
 
Спасибо за ответ
 
Цитата
Только в Рыбалке по Соборной 16! Скорее всего карту придется забирать на почтамте (многоэтажка на ЖД вокзале), а домой извещение в ящик кинут, у меня так с наклейками было
AFAIK, воно приходить на ЖД якщо не можуть ідентифікувати район твого проживання (ну чи якщо рядом біля нього живеш). Мені завжди приходило на район, бо я вказував його індекс. impulse27'у по ідеї має теж прийти на поштамп який він вказав.
 
ок дякую , я десь читав шо там не в 1 магазині скидка діє  а ше в планета рибальства , і ше якийсь вроді був
 
в Планеті Рибальства дійсно діє, жаль магазину вже давно немає:bk:
 
Понятно ))
 
100% прийде на ту почту якої вказано індекс, я замовляю часто товар з Китаю то проблем ще небуло жодного разу все приходить чітко.
 
Цитата
Скажите пожалуйста , вот заказал я клубную карту , указал там свой адрес и почтовый индекс почты которая рядом находиться , и вот теперь думаю может это надо индекс города ? и еще хочу спросить , написало заказ успешно принят , ну а сколько ее примерно ждать ? и еще в каких магазинах Хмельницкого она действует ? ЗАранее благодарен
Мне через два с половиной месяца после заказа прислали, уже и забыл, что заказывал ))
 
А в рыбалке по соборной сколько % скидка ? , и еще интересно почему больше магазины не хотят делать скидку
 
Ого , два месяца )))
 
Рибацюги мож хтось підскаже де в нас можна купити ольхові опілки для копчення.
 
Посоветуйте спининг. Стоимость 300-500грн. Ловлю на разные виды приманок.
 
Цитата
Рибачкі!! Підскажіть будь-ласка, хто у своїй практиці використовував ось такі "девайсики". Що на нього бере і яка проводка має бути. Буду вдячний за інфо.

Це один з  різновидів цикад гра яких відбувається за рахунок сплющеної лобової частини, тіпа лопатки воблера, в мене є звичайні "Тритоновскі" цикади які грають за рахунок вигнутого крила, в один час добре ловив на них окуня спеціально для нього їх і купував, а потім закинув їх разом з коливалками та вертушками, хоча приманки робочі по окуню!
 
Цитата
Посоветуйте спининг. Стоимость 300-500грн. Ловлю на разные виды приманок.

Джексон......
 
Цитата
Есть еще варианты?

0.37 флюрик заплетаем в двойную косичку! и все ок) испытано на щуках до двушки) как будет с мамашами, пока не известно) новый сезон покажет)
 
Привіт всім.
Таке запитання: Хто де в Хмельницьку бачив чи купував бюджетні махові вудки з карбону? Потрібна довжина 6 м.
Зорієнтуйте по цінах, будь-ласка.
 
Цитата
Привіт всім.
Таке запитання: Хто де в Хмельницьку бачив чи купував бюджетні махові вудки з карбону? Потрібна довжина 6 м.
Зорієнтуйте по цінах, будь-ласка.

Бачив на толкучці весільний ряд.Орінтовочно ціна гривні 60.
 
Цитата
Бачив на толкучці весільний ряд.Орінтовочно ціна гривні 60.
Судя по цене, это композит. Карбоновая на порядок больше стоит.
 
Цитата
Привіт всім.
Таке запитання: Хто де в Хмельницьку бачив чи купував бюджетні махові вудки з карбону? Потрібна довжина 6 м.
Зорієнтуйте по цінах, будь-ласка.
Маю дві по 5 метрів,китай New hunter,після дешевих телескопів небо і земля,легенькі і міцні.Брав минулого року по 170гр на форумній барахолці станом нових.В магазинах десь по 200 - 230.
 
Цитата
Таке запитання: Хто де в Хмельницьку бачив чи купував бюджетні махові вудки з карбону? Потрібна довжина 6 м.
Зорієнтуйте по цінах, будь-ласка.
Неделю назад купил себе 5 метровую карбон, в магазине на ул. Каменецкая возле собора. Цена 115 грн.
 
Вітання всім. Таке питання. Один знайомий дав 500 грн. і попросив купити на ці гроші палку і шнур. Причому палка має бути довжиною 2.7м, середнього строю, з тестом від 3г. Розумію що це дуже мало, але все ж... Що я можу знайти за ці гроші і де?  Чи краще віддати йому гроші назад і сказати , що це не реально?
 
Цитата
Чи краще віддати йому гроші назад і сказати , що це не реально?
Наверно ДА. Если не хотите медленно превращаться в врага)))))))
 
Цитата
Вітання всім. Таке питання. Один знайомий дав 500 грн. і попросив купити на ці гроші палку і шнур. Причому палка має бути довжиною 2.7м, середнього строю, з тестом від 3г. Розумію що це дуже мало, але все ж... Що я можу знайти за ці гроші і де?  Чи краще віддати йому гроші назад і сказати , що це не реально?
Віть, позвони до мене думаю шось придумаємо)))
 
Подскажите, где в Хмельницком можна найти кузницу?
 
Цитата
Подскажите, где в Хмельницком можна найти кузницу?

Вот номер телефона человека который занимается ковкой,походу то...0676713520.Виктор
 
Спасибо позвоню
 
Кто знает, вышел уже указ о весеннем запрете ловли рыбы? Поделитесь пожалуйста инфой.
 
Цитата
Кто знает, вышел уже указ о весеннем запрете ловли рыбы? Поделитесь пожалуйста инфой.
А яка різниця вийшов чи нє? Ловити до 1-го квітня можня смєло, де хош і як хош (в розумних рамках), а вот ближче вже до початку квітня можна дійсно поцікавитись, і уточнити строки.. щоб не порушувати правил)):wink:
 
Цитата
щоб не порушувати правил)
а так буде з тими хто буде їх порушувати :al:
 
Цитата
а так буде з тими хто буде їх порушувати :al:

Це 1% із тисячі:al:
 
Цитата
А яка різниця вийшов чи нє? Ловити до 1-го квітня можня смєло, де хош і як хош (в розумних рамках), а вот ближче вже до початку квітня можна дійсно поцікавитись, і уточнити строки.. щоб не порушувати правил)):wink:
Окрім зимовальних ям!
 
Цитата
Окрім зимовальних ям!
а в Рудківцях?
 
На території Хмельницької області в осінньо-зимовий період:
    1.Забороняється:

перебувати  на водоймі або поблизу неї з вибуховими та отруйними речовинами, а  також зі знаряддями лову, застосування яких у даний час і в цьому місці  заборонено, а також зберігати заборонені знаряддя лову на водоймах або  поблизу них;
миття у рибогосподарських водоймах або в  їх прибережних смугах транспортних засобів, а також проведення робіт,  які негативно впливають на стан водойм

  • зупинка плавзасобів в  заборонених для рибальства місцях, за винятком зупинок біля населених  пунктів та випадків конечної потреби (шторм, туман, аварія тощо);

  • організація змагань з рибальства в період нересту риби;

  • пересування  автотранспортних засобів, крім тих, що належать природоохоронним та  правоохоронним органам, по кризі рибогосподарських водойм у період  льодоставу (за винятком  спеціально обладнаних льодових трас);

  • пересування  плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком  установлених суднових ходів), а на ділянках, оголошених органами  рибоохорони нерестовищами в період нересту - всіх плавучих засобів, крім  суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних  живих ресурсів;

  • лов морських ссавців, риби та інших водних живих ресурсів, занесених до Червоної книги України;

  • вивезення  (винесення) риби, раків та інших водних живих ресурсів у кількості, що  перевищує добову норму лову, або заборонених до лову правилами  рибальства;
 2.Забороняється лов водних живих ресурсів:

  • із  застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих  знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних  рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову,  виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і  найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та  спускання води з рибогосподарських водойм;

  • у каналах теплоенергоцентралей, підвідних та скидних каналах електростанцій;

  • у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах тощо;

  • - у новостворених водосховищах (до особливого розпорядження);

  • з  незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають на корпусі чіткого  реєстраційного номера (за винятком веслових човнів);з човнів або інших  плавзасобів на промислових ділянках, закріплених за користувачами водних  живих ресурсів;поблизу мостів, які охороняються, в межах режимних зон  охорони;

  • у радіусі 500 метрів навколо риборозплідних господарств;

  • у водоймах риборозплідних і товарних рибних господарств;

  • на зимувальних ямах;

  • з криги на ділянках водойм, закріплених за рибодобувними організаціями - на відстані більш як за 500 метрів від берега;

  • на водоймах, що не визначені органами рибоохорони як такі, на яких дозволене любительське рибальство;
3.Забороняється любительський лов таких видів водних ссавців, риб і водних безхребетних:

  • дельфінів,  тюленів, усіх видів осетрових та їх гібридів, лосося, вирезуба, кутума,  шемаї, річкової міноги, форелі, харіуса, чопа, рибця звичайного, вусача  (крім нижнього Дніпра), минька, всіх видів крабів, устриць та інших  видів, занесених до Червоної книги України;

  • Забороняється  лов риби і водних безхребетних, менших за розміри, вказані в додатку  Правила любительського і спортивного рибальства України.
4.Забороняється лов риби, добування водних тварин на таких водоймах у такі строки і таких об'єктів лову:

  • на зимувальних ямах - з 1 листопада 2012 року і до початку весняного нерестового періоду у 2013 році.


Зимувальні ями Хмельницької області:


  • Щедрівське водосховище:

         в пригирловій ділянці р. Вовк, площа 5 га;
  • акваторія в районі Летичевської птахофабрики, площа 5 га;

  • Мартинківське водосховище:
         акваторія в районі р. Ушука в с. Курівка, площа 3 га;

  • Дністровське водосховище:
       від місця впадання р. Жванчик в Дністровське водосховище 150 м донизу і вгору, площа 112 га;
       акваторія від впадання р. Боговичка 1 км донизу по течії;
       акваторія від впадання р. Студениця в Дністровське водосховище до водозабору с. Гораївка;
       акваторія від с. Стара Ушиця 3 км вгору до впадіння р. Ушиця, площа 120 га;
       акваторія від с. Калюс (впадіння р. Калюс в водосховище) 2 км вгору, площа 122 га;
       від с. Березівка 500 м донизу до гирла р. Данилівка;
        від с. Рудківці 1 км донизу;


  • р. Горинь:
          Полянський піщаний кар’єр від залізничного мосту по витоку р. Горинь 50 м;

  • р. Збруч:
       від с. П’ятничани донизу по течії до с. Мала Бережанка Чемеровецького району Басейн р. Збруч;

  • «Збручанська  водойма» - вверх по течії від дамби біля с. Вочківці Волочиського  району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки;
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження  тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення  рибальства”, “Правил любительського і спортивного риболовства”, “Правил  промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України” та  наказу Головного державного управління охорони, використання і  відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій  області “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших  водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Донецької  області у 2012 році” на території Донецької області встановлено такі  строки та місця заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів:

- у водосховищах та технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня 2012 року;
- у річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2012 року;
- у придаткових водоймах, озерах, старицях, затоках з 1 квітня по 30 червня 2012 року.

Згідно з п. 4.4. “Правил любительського і спортивного рибальства” в  нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволяється  тільки з берега на ділянках за межами місць нересту риби однією  поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом на блешню на  водоймах загального користування.

Згідно з п. 4.5. “Правил любительського і спортивного рибальства”  будь-який лов раків в усіх водоймах під час виношування ікри та личинок,  першої та другої линьки з 1 квітня по 30 червня 2012 року та з 20  серпня по 30 вересня 2012 року заборонено.
 
Цитата
Забороняється:
Це ти до чого?
Якщо це відповідь на запитання -

Цитата
а в Рудківцях?
То відповідь тут -

Цитата
в осінньо-зимовий період
А на календарі - весна ))))
PS. Олег, так то по Донецькій обл. і за 2012 р., не плутай людей ;)
 
Это всё относится к 2012- 2013 г, но как показывает практика они и будут действительны 13-14 г.
Зимовальные ямы давно уже не меняют.
 
не будем спорить
Хмельницкая рыбинспекция (Хмельницькдержрибоохорона) : +38(0382)65-82-03
кто дозвонится - отпишитесь пожалуйста
 
Цитата
не будем спорить
Хмельницкая рыбинспекция (Хмельницькдержрибоохорона) : +38(0382)65-82-03
кто дозвонится - отпишитесь пожалуйста

Дозвонився, на даний момент ще не розглядалося питання на рахунок дати початку весняного нерестового періоду, але сказали не раніше 01 квітня.
На зимувальних ямах ловити заборонено!
PS. Вибачаюсь був не правий, хоча на дворі весна, але -
Цитата
Забороняється лов риби на зимувальних ямах - з 1 листопада 2012 року і до початку весняного нерестового періоду у 2013 році.
 
Да нашо знову цю тєму про заборонено-дозволено піднімати.... якшо слідувати всім заборонам, то рідко рибак може зловити рибу "чесно".... якшо враховувати заборону ловлі з повністю, або частково незареєстрованих плавзасобів, поблизу мостів, або про дозволені розміри вилову.... або якшо згадати ті орди рибаків, які толпами рвуть ловити щуку в незаконно взятих в аренду горе-арендаторами річках, купуючи в них білети в період весняної заборони і вважають, раз вони заплатили гроші за білети - значить мають право ловити навіть на РІЧЦІ..... і т.д. - можна цілий день перераховувати....
До справжнього браконьєрства відношу тільки:
- драчі на зимувальних ямах, або в місцях великого скопчення рибного поголів'я;
- сітки;
- електролов;
- перелов, але тільки СУТТЄВИЙ на будь яку снасть...;
- та використання хімічних або вибухових речовин...
Все ж інше навряд чи зможе суттєво вплинути на зничення чисельності рибного поголів'я.... Вот таке маю ИМХО))):dp:
 
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500(+чучуть)
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500(+чучуть)

S&H-4S 764XF  ця палочка як на мене піде на ура! Тестив, дюж цікавий інструмент!
 
Можна глянути Pantoon 21 Seven & Half 764XF та Major Craft Restive 732L. Обидві серії були в Валєри. Подібний джиговий типаж мені дуже подобається, але якщо фанат американських київ то навряд чи підійдуть.
 
Цитата
Вечір добрий.
Підкажіть, будь-ласка, як закріпити датчик ехолота на транці лодки. Я хотів це зробити за допомогою невеликої струбцини, але нажаль я її не можу знайти. Отож, може хто бачив пристрої для кріплення датчиків в рибацьких магазинах, чи знає хто може виготовити даний девайс?
можно несколькими способами.
Поставить на  присоску,укрепить саморезом,или приклеить эпоксидным  клеем,в зависимости от того,из какого материала лодка. Лучше всего укреплять на днище.
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500
АВІД!!! Тепер осталось вирішити які низа планується використовувати і оптимальну довжину! Оптимальний варіант  76MLF2! pAntoon 21 як на мене тяжковата палка
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500(+чучуть)

pantoon S&H ИМХО
 
Favorite Laguna LGS802МН була така палочка в тому році, хочеться шось краще, дивився вот на таку палку Favorite Receptor ML, хочеться щоб було тест як я писав вище до 16-18, довжина 2,20-2,40, строй фаст чи медіум
 
Якщо дивишся в сторону фаворитів, то мені здається Favorite Neo Breeze 762ML 2.3m() чи Favorite Professional 732MH 2.20m  також досить непогані моделі
 
Цитата
Favorite Laguna LGS802МН була така палочка в тому році, хочеться шось краще, дивився вот на таку палку Favorite Receptor ML, хочеться щоб було тест як я писав вище до 16-18, довжина 2,20-2,40, строй фаст чи медіум

палка відносно нова, і на мою думку досить непогана (правда трусив її тік. в магазині), що до запропонованих варіантів, то палки перевірені часом...

мені при тесті на воді дуже сподобався Pantoon 21 Seven & Half, однак палка досить спеціалізована:udochka:
Авід буде більш універсальний...
однак, зважай на те, що Авід LMF і MHF принципово різні палки...
 
Дякую за відповіді, щось з цьго всього підберу собі...
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500(+чучуть)
ничего не навязываю, - просто посмотри палку Фаворит синапс. По джигу очень не плохой вариант(пробовал на воде а не в магазине).
 
Цитата
ничего не навязываю, - просто посмотри палку Фаворит синапс. По джигу очень не плохой вариант(пробовал на воде а не в магазине).
+1 за сінапс, маю такого...
Цитата
Підскажіть будь-ласка який джиговий спін краще взяти, тест до 16 -18грам, сума до 1,500(+чучуть)
в цьому бюджеті гарний інструмент, можу допомогти взяти дешевше, можу свого дати потрусити, якщо цікаво маякуй в лічку....
 
чесно кажучи, після довгих пошуків нещодавно також знайомому нарадив сінапса, якого він таки продбав у Андрюхи (Сома), тести попереду)
 
Підскажіть будь - ласка, може хто знає, де в Хмельницькому можна купити капкан Павлова?
 
Цитата
капкан Павлова?
Це для монтажу приманки? Якщо так то простіше купити тут на барахолці штопор для монтажу сілікона з отводіками під тройніки
 
Цитата
Це для монтажу приманки? Якщо так то простіше купити тут на барахолці штопор для монтажу сілікона з отводіками під тройніки

Цей монтаж юзають щоб замість приманки ципляти мертву рибку, джиг карасьом)))

В продажі не бачив, але щоб зробити такий , треба проволка і 10хв часу))

Вроді Щербаковы показували по крокам як його зробити!

Щось я дивлюсь на погоду, і мені здається що я ще вспію з жерлицями закритись!)
 
Ця снасточка в оригіналі для поролону. Штопор для цього не піде.
 
Цитата
Ця снасточка в оригіналі для поролону. Штопор для цього не піде.

да, ти правий......мені і треба для паралону) але найти не можу.....
 
дзвонив сьогодні на Ст.У. - дороги чисті, снігу нема-доїхати можна любим транспортом.
вода піднялась сильно, еле прозора. прогноз на 20-21 нормальний, хочу рванути та поганяти на човнику.
Внимание вопрос ! )))))
як на Вашу думку- окунь буде клювати !??? (в ідеалі судак)
 
Если прогноз не поменяется ,думаю чё-то проклюнет.Тоже собираемся в тех числах в те края.:)
 
Цитата
прогноз на 20-21 нормальний
Щасливі ви, а я можу тіки по вихідних, а уже 3 підряд приходиться снасті перебирати, срана погода, а вже скоро 1 квітня!!!!!!!
 
Цитата
Щасливі ви
був такий фільм " доживем до понедельника"
так там есть мой люьбимій афоризм- "Счастье-єто когда тебя понимают"
ну і + купа вільного часу))))
 
Цитата
да, ти правий......мені і треба для паралону) але найти не можу.....
Легше самому її зробити ніж в нас в продажі знайти. :)
Як на мене, то поролонка на двійнику в наших краях найкраща оснастка: незачіпляюмість на висоті і легкість виробництва не менша. От те що не живуча то це да... :ak:
 
Цитата
От те що не живуча то це да
Ну, поки є час до того як піде хижак, треба як можна більше мочалок порізати і покрасити))):ap:
 
Цитата
Легше самому її зробити ніж в нас в продажі знайти. :)
Як на мене, то поролонка на двійнику в наших краях найкраща оснастка: незачіпляюмість на висоті і легкість виробництва не менша. От те що не живуча то це да... :ak:
Капкан Павлова для паралонки точно лишняя весчь,лишний вес и никакой игры.Оптимально двойник или тройник ,можно с прицепом(двух составник):)
 
Цитата
Капкан Павлова для паралонки точно лишняя весчь,лишний вес и никакой игры.Оптимально двойник или тройник ,можно с прицепом(двух составник):)
Зараз прийдуть адепти поролону і почнуть розказувати що гри від нього ніхто і не чекає. :)
Просто в мене таке враження що на батьківщині його (капкан)  використовують переважно для поролону.
Я сам то виключно за прижатий двійник. Хоча з поролоном експериментував дуже трошки...
 
Есть два разных материала.Паралон при намокании делается пластичным и при проводке имеет активную игру.Изолон(вспененный пвх) жосткий при проводке обладает пассивной игрой,при джигпаузе чётко зависает(столбиком) над головкой.Из личного опыта скажу ,что чем меньше железа в приманке тем эфективнее.:)
 
Шановні рибацюги, скажіть, а хтось займається ловлею НАЛИМА??знаю де він є, але не знаю як правильно ловити.... знаю що зараз він найбільш активний..
 
Рибачкі!! Підскажіть будь-ласка, хто у своїй практиці використовував ось такі "девайсики". Що на нього бере і яка проводка має бути. Буду вдячний за інфо.
 
Цитата
Шановні рибацюги, скажіть, а хтось займається ловлею НАЛИМА??знаю де він є, але не знаю як правильно ловити.... знаю що зараз він найбільш активний..

Жерлицей со льда: лучший живец - ёрш, опускать его нужно на дно. По открытой воде - донка с живцом. Крючок одинарный, берёт лучше в тёмное время суток. Заглатывает надёжно. На кусок рыбы, печёнки или дохлого живца тоже попадался, но живой ёршик - рулит.

Так мы ловили в эпоху "империи зла".:dn: Теперь зась, "краснокнижник" налим однако...:ak:
 
Цитата
Рибачкі!! Підскажіть будь-ласка, хто у своїй практиці використовував ось такі "девайсики". Що на нього бере і яка проводка має бути. Буду вдячний за інфо.

Це цикади, скільки не пробував, розловити так і не зміг, жодної покльовки, хоча в інтернетах хвалять.
 
В мене є зелена,то на неї покльовки бачив регулярно:ds:
 
Цитата
Есть два разных материала.Паралон при намокании делается пластичным и при проводке имеет активную игру.Изолон(вспененный пвх) жосткий при проводке обладает пассивной игрой,при джигпаузе чётко зависает(столбиком) над головкой.Из личного опыта скажу ,что чем меньше железа в приманке тем эфективнее.:)
Чесно кажучи про ловлю на ізолон, поліуритан і подібні чув тільки від Щербакових.
На рахунок заліза абсолютно згідний. :)


Цитата
Шановні рибацюги, скажіть, а хтось займається ловлею НАЛИМА??знаю де він є, але не знаю як правильно ловити.... знаю що зараз він найбільш активний..
Якщо я нічого не плутаю, то абсолютно ніяк, по причині того що він занесений до Червоної Книги України і ловля його заборонена.
 
Цитата
він занесений до Червоної Книги України і ловля його заборонена.
поняв, значить будем його оберігати)  може наші діти колись будуть ловити...
 
Цитата
Посоветуйте спининг. Стоимость 300-500грн. Ловлю на разные виды приманок.

думаю Вам подойдет спиннинг средне - быстрого стороя, фирм BRAT FISHING и ей подобных - один хрен! удачных рыбалок:drill2:
 
Цитата
думаю Вам подойдет спиннинг средне - быстрого стороя, фирм BRAT FISHING и ей подобных - один хрен! удачных рыбалок:drill2:

Дімон, ну я дав напрямок для роздумів в виборі патика:cz:, а ти дав вичерпну відповідь,:dm: згоден на 100% :bj::bj::bj:. Тут вже і думати не треба - брати гроші і купляти:dv:
 
Цитата
Посоветуйте спининг. Стоимость 300-500грн. Ловлю на разные виды приманок.

Dragon millenium
 
Товарищи рыбаки посоветуйте нормальных карбюраторщиков......    (марысю не  предлагать)....  Заранее благодарен...
 
На гагарина есть там отличній мастер,только положительные отзывы,если кто знает напишите номер,ато сам не в курсе
 
Цитата
Джексон......
джексон уже есть 2.10длинна,10-30гр тест.хотелось бы что-то длиннее и с тестом 5-7гр.
 
Цитата
Товарищи рыбаки посоветуйте нормальных карбюраторщиков......    (марысю не  предлагать)....  Заранее благодарен...

А чим "Марися" не влаштовує ??? Розкажіть.....а то я туда зібрався їхати....
 
Цитата
Товарищи рыбаки посоветуйте нормальных карбюраторщиков...... (марысю не предлагать).... Заранее благодарен...
По Гагарина вниз,перед р."Космос" поворачиваеш на право(ул.Завадского) по правой стороне 3-4й дом,низкие решотчатые ворота на них вывеска "Карбюратор№1".Заходиш договариваешся,полный карб.сервис+гарантия,рекомендую.
 
Цитата
Товарищи рыбаки посоветуйте нормальных карбюраторщиков......    (марысю не  предлагать)....  Заранее благодарен...

По ул.Завадского,4-й домик,карбюраторщик Андрей.Ремонт лодочных моторов и авто.карбюраторов.
 
Цитата
джексон уже есть 2.10длинна,10-30гр тест.хотелось бы что-то длиннее и с тестом 5-7гр.
В такому рості і з таким тестом недорогих палок майже не буває. В мене був Jaxon XT-PRO (якийсь там Royal Jig) 2.40 2-12 з вклейкою. Вона б підішла певне, але коли я її брав то вона коштувала $50 а зараз десь $100 буде. І то якщо їх ще випускають.
Я б порадив фаворітовський блюбьорд.
 
в Тернопільський обл. видали наказ про заборону - з 10 квітня по 20 червня, дякувати шо не серпня
а в вас як ?
 
вот знайшов https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=482933
в вас то саме
то я ще може встигну поганяти на човнику)))
 
Цитата
По Гагарина вниз,перед р."Космос" поворачиваеш на право(ул.Завадского) по правой стороне 3-4й дом,низкие решотчатые ворота на них вывеска "Карбюратор№1".Заходиш договариваешся,полный карб.сервис+гарантия,рекомендую.

Цитата
По ул.Завадского,4-й домик,карбюраторщик Андрей.Ремонт лодочных моторов и авто.карбюраторов.

Спасибо .......
 
Я делала карбюратор в таксопарке у Бороды напоротив первой школы, если найду номер телефона скину. Четвёртый год езжу , ляля. Тип сам понатачивал новые жиклёры, подобавлял пружинок , расход минимальный , короче притензий ноль - только одни плюсы.
 
Цитата
джексон уже есть 2.10длинна,10-30гр тест.хотелось бы что-то длиннее и с тестом 5-7гр.
могу продать свой бу   Джексон персеус  2.10  до 10 грам.
 
Цитата
могу продать свой бу   Джексон персеус  2.10  до 10 грам.
Нужно 2.40.Тест  немого не правильно указал от 5-7гр.до 25-30гр.
 
Цитата
В такому рості і з таким тестом недорогих палок майже не буває. В мене був Jaxon XT-PRO (якийсь там Royal Jig) 2.40 2-12 з вклейкою. Вона б підішла певне, але коли я її брав то вона коштувала $50 а зараз десь $100 буде. І то якщо їх ще випускають.
Я б порадив фаворітовський блюбьорд.
Тест немого не правильно указал от 5-7 до 25-30.а длинна 2.40 было бы самое то. Советывали Флагман "КОРСАР".НЕ приходилось сталкивуються?
 
Цитата
Тест немого не правильно указал от 5-7 до 25-30.а длинна 2.40 было бы самое то. Советывали Флагман "КОРСАР".НЕ приходилось сталкивуються?
подбирай что-то из фаворита. стоит на пару гривен дороже флагмана.
 
Цитата
подбирай что-то из фаворита. стоит на пару гривен дороже флагмана.
Может подскажешь на какую модель стоит в первую очередь обратить внимание?
 
Рано-чи пізно зима відступить таки, тому хочу поради. Яку моно ліску порадите поставити на спіна?
 
Цитата
Может подскажешь на какую модель стоит в первую очередь обратить внимание?
Я б глянув на фаворітовський Абсолют до 21 грама, або якшо хочеться пожоще бланк тоді 7-28, досить універсальна палочка і недорога....
Цитата
Рано-чи пізно зима відступить таки, тому хочу поради. Яку моно ліску порадите поставити на спіна?
А що саме треба лєску чи шнур?
 
З шнуров вже більш-менш визначився. Треба моно лєску в діаметрі до 0,2. для вращалок бо шось мені шнура шкода (ну крутиться він в мен від тих мепсів). Минулого року юзав shimano speed master досить непогана, але хочеться чогось новенького.
 
Цитата
.......бо шось мені шнура шкода (ну крутиться він в мен від тих мепсів)......
А лєска не крутиться??? Хм... може  треба краще подивитись яка в тебе катушка!?, шо ролік лєсоуклада закручує так нитку, або ж віртлюги ставити кращі? (Просто бувало шо я по пів дня, і на течії відловлювався на вєртушки з шнурком, і без проблем)  можеш попробувати іще просто перед кожним забросом дати пару секунд на зворотню роскуртку ліски/шнура, якщо катуха мотає погано.....
 
Катуха і справді не ахті була. Вже купив нову, але досвід старий залишився, тому і страхуюсь, всеодно 2 шпулі маю.
 
Цитата
Катуха і справді не ахті була.
Я думаю ти сам відповів на питання про закручування (скоріше про неправильну укладку катухою шнура))))
 
Цитата
Я б глянув на фаворітовський Абсолют до 21 грама, або якшо хочеться пожоще бланк тоді 7-28, досить універсальна палочка і недорога..
мені пропонують 7-28 за 220 грн,нову, піде вона на Ушицю для судака та окуня ??
 
Цитата
мені пропонують 7-28 за 220 грн,нову, піде вона на Ушицю для судака та окуня ??
Ціна не погана... Якщо чисто на Дністер і для цих двох видів риб - не варто..... повністю відібьється охота ловити судака.... абсолют скоріше іде як універсал, яким можна шмаляти всё шо під руку попаде... Якщо чисто під судака і в недорогому сигменті, я б глянув на мікадо - бланки в них досить чуствітєльні, просто фурнітура дешевша.. але зборка мені подобається...... ИМХО:ds:
 
Каким флюрокарбоном вы пользуетесь? Меня интересует спиннинговая ловля, а именно флюр для поводков. Интересно соотношение диаметра шнуров и диаметра флюра, фирмы ну и может еще кто что добавит.
 
Оптимально Sunline -диаметр,р.нагрузка,износоустойчивость на качественном уровне.
 
bass___,  а з яким тестом той патик має бути
і якщо можна-конкретна модель микадо
 
Цитата
Каким флюрокарбоном вы пользуетесь?
Я собі купив для поводків на щуку Sunline 32 Lb, тепер його також використовую при ловлі судака. Недоліків не бачу, за товщину не парюсь (пробував меньший діаметр - плюсів не добавилось).
 
Цитата
купив для поводків на щуку Sunline 32 Lb
Саня, і що зубата не перекусує? Мабуть тільки на резіну на воби стрьомно. Люта вона літом.
 
Цитата
Саня, і що зубата не перекусує? Мабуть тільки на резіну на воби стрьомно. Люта вона літом.
Ребята, свидетель Бонус Саня. На Гидре заброс на Василя,это воблер такой резиновый.
Флюр ,как Саня Стецюк пишет. Удар на падении, как говорят ,спининг из рук. Хрусть и кусок флюра на катушке намотан. А Васыль через пару минут плавно всплывает в метре от лодки, весь в шрамах и с куском остатка флюра,выплюнула падла. Мамки нет, руки трясутся, аж вёсла стрёмно брать.
После этого на флюр ловлю только на Днестре окуня и зимой на жерлицы.
 
Цитата
Я собі купив для поводків на щуку Sunline 32 Lb, тепер його також використовую при ловлі судака. Недоліків не бачу, за товщину не парюсь (пробував меньший діаметр - плюсів не добавилось).
Гарний флюр. Я на такий перейшов повністю на Дністрі. Щоправда ставлю 0,25-0,31. Тримає на гудзах гарно і не перетирається так швидко як звичайна моно. До речі, в яку ціну у вас така розмотка. У нас 40-50 грн але найтовстіша є лише 0,31
 
Цитата
Гарний флюр
Щука ріже, на вузлах частенько лопав, отаке:ap:
 
Цитата
Щука ріже, на вузлах частенько лопав, отаке:ap:

Есть еще варианты?
 
Цитата
Есть еще варианты?
Вариантов нет! Любой флюр рано или поздно какая то щука да перекусит, зависит от того как возьмет приманку! У меня первая же срезала, довольно таки не плохая тетка! По голавлю неоднозначно, были клеваки и прощай воб! Много флюров рвались на узле руками, отакэ
 
Цитата
Есть еще варианты?

Щука дійсно рано чи пізно але перекусить!

А щодо розривів на вузлі я маю іншу думку, там дуже велика різниця від вузла і правильності його виконання!
Зараз в мене вузлики держать як має бути!тільки деякі вязати довго і в польових умовах при сильному вітрі не дуж нервів вистачає!
 
Цитата
Щука ріже, на вузлах частенько лопав, отаке:ap:

На Дністрі лише раз ловив щуку і то повідця не було, а лише звичайне моно 0.14 :dv:
А на гудзах рветься як і все інше. Там просто працює фізика (міцність на розрив падає і все таке).
Зате добився того, що повідок (як правило роблю 1 - 1.5 м) "тримає" ракушку та скали 2-3 рибалки і для основи почав використовувати шнури.
Для Збруча і щуки у мене 1-2 струна!
 
Цитата
Там просто працює фізика
та ні, при невеликій нагрузці при зав"язувані! Можливо огріхи на сам тип вузла, треба буде спробувати інший вузол
 
Флюр потрібно на вузлі затягувати дууууже повільно, і перед тим добре змочивши слюною, інакше він перепалюється і рветься практично на любому типі вузла
 
Цитата
bass___,  а з яким тестом той патик має бути
і якщо можна-конкретна модель микадо
Гляну, які саме моделі допомагав брати знайомим, для ловлі на Дністрі і відпишусь.... бюджет там вроді був в районі 300 грн....
Цитата
та ні, при невеликій нагрузці при зав"язувані! Можливо огріхи на сам тип вузла, треба буде спробувати інший вузол

Цитата
Флюр потрібно на вузлі затягувати дууууже повільно, і перед тим добре змочивши слюною, інакше він перепалюється і рветься практично на любому типі вузла
Там дійсно огріхи не у вузлі, а в перегріванні флюра при затягуванні, тоді він втрачає достатній процент міцності...... Сань, тож маю цю дурну привичку постійно слинити вузел...
І хочу сказати, що особисто я вже два роки як перейшов саме на санлайнівський флюр 0,49....  за цей час було не мало щучок, і один тільки зріз - обідний звичайно,  але я за нього навіть і не згадую.... думаю основною проблемою зрізу  флюра є недостатня уважність саме риболова.. після кожного щучого тика  просто необхідно продивлятись поводок на предмет пошкоджень.. Справа в  тому, що флюр в такій товщині трохи дубований і він, насправді, не  перекусується рибою, а саме переломлюється в місцях глибших надрізів,  коли майбутній трофей заломлює поводок під кострим кутом в місці  надрізу.... десь таке моє ІМХО....
ЗИ... Але додам іще, що в умовах  мутної води та СИЛЬНОГО жору щуки, використання таких поводків є  недоцільним..... ризик втратити трофей існує, а вот на інтенсивність  кльову мало вплине.....
 
Цитата
та ні, при невеликій нагрузці при зав"язувані! Можливо огріхи на сам тип вузла, треба буде спробувати інший вузол
Повністю згоден. Тим паче що ще наші два експерти додатково привели факти і причини.
Я за використання флюру але з толком і розстановкою!
 
А щодо розривів на вузлі я маю іншу думку, там дуже велика різниця від вузла і правильності його виконання!
Зараз в мене вузлики держать як має бути!тільки деякі вязати довго і в польових умовах при сильному вітрі не дуж нервів вистачає![/QUOTE]

Серый, покажешь что там за узел такой))
 
В суботу планую повертатись машиною з Вінниці.Може хто підкаже,де можна по-дорозі поджигувати?
ПС."По-дорозі" розуміти не буквально.:ap:
 
Цитата
В суботу планую повертатись машиною з Вінниці.Може хто підкаже,де можна по-дорозі поджигувати?
ПС."По-дорозі" розуміти не буквально.
Головчинцы, речка, возле моста. К субботе там уже лёд сойдёт достаточно, течение присутствует.
 
Цитата
В суботу планую повертатись машиною з Вінниці.Може хто підкаже,де можна по-дорозі поджигувати?
ПС."По-дорозі" розуміти не буквально.:ap:
Не торопись, ещё поджыгуем). Сегодня на Днестре ещё по льду плотву полным ходом люди бомбили.
 
Цитата
Головчинцы, речка, возле моста. К субботе там уже лёд сойдёт достаточно, течение присутствует.
Так там на вихідних стільки народу плотву ловить,що між ними не знайдеш місця на березі.
 
Цитата
Так там на вихідних стільки народу плотву ловить,що між ними не знайдеш місця на березі.
І таке може бути, ще варіант Летичів р. Вовк, але там напевно ще стоїть крига.
 
Товарищи рыбаки  подскажите где у нас в городе  нормальные цены на  легкосплавные диски..  Заранее  благодарен..............
 
Можливо хтось може порадити, де в нашому не дуже великому місті можна купити камеру до дитячої коляски розміром 10", а то сьогодні по наших дорогах одну "ушатав". Наперід дякую.
 
Цитата
по наших дорогах одну "ушатав". Наперід дякую.
Віктор, то треба йти разом на "тучу" марку каляски тай ушатати продавця, бо я ушатав ресору. Имхо.
 
Цитата
камеру до дитячої коляски розміром 10", а то сьогодні по наших дорогах одну "ушатав"
Жесть, з якою швидкістю толкав каляску,по ЖПС не заміряв?:bj:
 
Цитата
Можливо хтось може порадити, де в нашому не дуже великому місті можна купити камеру до дитячої коляски розміром 10", а то сьогодні по наших дорогах одну "ушатав". Наперід дякую.
Вопрос исчерпан, спасибо тем, кто отозвался... Мы уже за рулем :bf:
 
Друзі може хтось може підсказати де можна придбати такий воблерок, дуже хочу мати такого? http://strikepro.ru/catalog/Crankee_Deep_Diver_60
 
Цитата
Друзі може хтось може підсказати де можна придбати такий воблерок, дуже хочу мати такого? http://strikepro.ru/catalog/Crankee_Deep_Diver_60
Зайди к Андрею ,метров 30 дальше Ямпольского киоска (где были рельсы,перед старым базаром)рядом с венками.По моему самый полный ассортимент "страйков".
 
Цитата
Зайди к Андрею ,метров 30 дальше Ямпольского киоска (где были рельсы,перед старым базаром)рядом с венками.По моему самый полный ассортимент "страйков".

Дякую, в Андрія був немає в нього, та у всіх напевно продавців у нашому місті був, немає! Може в кого непотрібний Б/у валяється, або ссилочку якусь на український магазин!
 
Купив через інтернет спінінг  Favorite Neo Breeze 762ML 2.3m 4-24g, придивився вершинка на 3 ранінгу від тюльпана трішки загнута в середину, це критично чи ні?
 
Цитата
Купив через інтернет спінінг  Favorite Neo Breeze 762ML 2.3m 4-24g, придивився вершинка на 3 ранінгу від тюльпана трішки загнута в середину, це критично чи ні?

це не критично, але бажано бачити фото щоб щось говорити напевно...
 
Цитата
це не критично, але бажано бачити фото щоб щось говорити напевно

Фото прилагається, там десь приблизно 0,4-0,5 см вона загнута
 
Цитата
Фото прилагається, там десь приблизно 0,4-0,5 см вона загнута

головне щоб бланк був цілий і при навантаженні давав правильну "дугу", однак  при можливості бажано замінити спін (знаю що з Фаворитами такі операції вже проводились).
 
Цитата
Фото прилагається, там десь приблизно 0,4-0,5 см вона загнута
Блін.Стіл не рівний...:bj:
 
Вчера на рыбалке начал постукивать ролик лесоукладывателя (катушка Daiwa Exceler 2000E) может кто стыкался с такой проблемкой, посоветуйте что делать?
 
накрився пітшипник.
Можна змастити рідким маслом  , долавлювти , але пітшипник треба міняти.
 
Доброго дня шановні форумчани! Цікавить ваша думка, чи можна в нас в місті вийти на воду лодкою, розуміється без рибальських снастей та мотора. Просто купив ехолот і дуже хочеться провести лабораторну роботу з ним. Бачу, гребці на байдарках та каное займаються, їх тренер з боку з бензиновим мотором, різні атракціони типу: катамарани та гребні лодки працюють повним ходом...
 
Цитата
катамарани та гребні лодки працюють повним ходом
Щоб не було ні у кого вдруг лишніх питань краще взяти на прокат гребну лодочку
 
Цитата
Щоб не було ні у кого вдруг лишніх питань краще взяти на прокат гребну лодочку

Палюбому 100%
 
випливай на лодочці (тік без спіна) і посилай їх нах, якщо в них питання - скажи шо за вашими сетками виплив, одразу питання відпадуть..
якщо визвуть кого - я плаваю з дівчиною (зараз прийде), як оті всі катамарани, і пішли ви нах...
 
Цитата
випливай на лодочці (тік без спіна) і посилай їх нах, якщо в них питання - скажи шо за вашими сетками виплив, одразу питання відпадуть..
якщо визвуть кого - я плаваю з дівчиною (зараз прийде), як оті всі катамарани, і пішли ви нах...
Димыч, прав! Таks ,випливай, і сміливо проводь  лабораторну роботу. Я вже плавав в р-ні земснаряду, все нормально.
 
дякую за підтримку ,а то сам ніяк не наважувався, хочеться своєю рідною, тісною, шоб подивитися що куди розставити може шось вдосконалити, подивитиь як ехо показує щось, бо раніше бачив тільки в youtube
 
А що здають зараз лодки в парку? От педарасти! Петра Першого на них немає, тоді навіть колоколи в церквах не дзвонили в нерест.
 
Цитата
А що здають зараз лодки в парку? От педарасти! Петра Першого на них немає, тоді навіть колоколи в церквах не дзвонили в нерест.
Не только лодки, катер прогулочный тоже целый день гасает.
 
Сегодня подьехал на Гречанах на Бугу воды набрать в бутли ( на офисе трубу прорвало).
Нагнулся  с пирса , оборачиваюсь, стоят два дядьки в штацком с ксивами - экология и рыбинспекция. Подумали, что я сети вынимаю или дорожку. Поговорили , извинились и разбежались.
Значит есть ещё  контроль. Респект , так и продолжайте.
 
Цитата
стоят два дядьки в штацком с ксивами - экология и рыбинспекция.
Треба було взнати номера телефонів ми їм багато роботи підкинулиб, заодно і вони покращили свої показники і може хоть якомусь де..лу впаяли штраф
 
Цитата
Треба було взнати номера телефонів ми їм багато роботи підкинулиб, заодно і вони покращили свої показники і може хоть якомусь де..лу впаяли штраф
Завтра ребзям позвоню,номера узню.
 
Подскажите, где поближе зарыбок щуки купить?
 
Підскажіть  згідно наказу  № 19 від 20 березня 2013 по  Хмельницькій області заборона наловлю встановлена у такі строки: ·

В усіх водосховищах з 10 квітня по 19 червня (включно) 2013 року ;

У всіх інших річках та їх кореневих водах з 10 квітня по 29 травня (включно) 2013 р, а в придаткових з 10 квітня по 09 липня (включно )2013 року.

то получається на УТМР ставах з 30 травня можна ловити з лодки
 
Цитата
то получається на УТМР ставах з 30 травня можна ловити з лодки
Получається що і на притоках Дністра можна ловити!
 
Цитата
Получається що і на притоках Дністра можна ловити!

получається, що так, но сьогодні мені один чоловік доказував що став це - водосховище
 
Цитата
получається, що так, но сьогодні мені один чоловік доказував що став це - водосховище
AFAIK, водосховище від става відрізняє тільки розмір, тобто до певних розмірів водойму називають ставом а більше то вже водосховищем.
 
то всеж таки на ставах можна буде ловити після 29 травня чи 20 червня?
 
З 01,06,2013.
 
Цитата
то всеж таки на ставах можна буде ловити після 29 травня чи 20 червня?
По закону нельзя до 20.,но так как в нас "закон" ,то по решению "хазяїв" в частности и по желанию,с 1 будет разрешено по большинству водоёмов.(:)
 
Цитата
З 01,06,2013.

Звідки така інфа
 
Цитата
Звідки така інфа

Звонив в УТМР и в МНС Хмельницького!!!
 
А на Дністрі? з тими коренево-придатковими нічого незрозуміло.
 
Цитата
А на Дністрі? з тими коренево-придатковими нічого незрозуміло
погугли цей термін, як я зрозумів придаткові імхо до приток відношення не мають
 
Цитата
погугли цей термін, як я зрозумів придаткові імхо до приток відношення не мають
Здається це всякі заливні озера та озера що з"єднуються з річкою під час весняних повеней. В нас такого немає, так що можна на це уваги не звертати.
 
Я сьогодні зв"язувався з місцевим УТМР(Городоцьким), сказали, що ловити з лодки на їхніх ставах можна буде лише з 10.06.2012 року.
 
Цитата
Здається це всякі заливні озера та озера що з"єднуються з річкою під час весняних повеней........
Дай ссилку на роз'яснення.... мені треба з наукової точки... по книжці...., в неті так і не найшов)))))
 
:al:
Примітка: придаткові системи  водойм - непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та  інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період  весняної повені.
http://ifribinsp.elitno.net/ves-nerest.html

 
Іншими словами це так звані стариці.
 
Цитата
Дай ссилку на роз'яснення.... мені треба з наукової точки... по книжці...., в неті так і не найшов)))))
Точно не пам"ятаю де таке вичитав, зараз щось знайти теж не можу. Але от хлопці теж кажуть якось так. :)
 
Цитата
...... Але от хлопці теж кажуть якось так. :)
На кону дволітрова NEMIROFFF, тому "якось так" не катіт:wink:))))
 
Цитата
На кону дволітрова NEMIROFFF, тому "якось так" не катіт
Вітаю з двушкою!
Придаткові системи водойм

непроточні  при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в  тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.
(Держкомрибгосп,  Наказ "Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства  та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне  використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і  спортивного рибальства" від 15.02.1999 N 19)
Сцылка на лігузакон
 
Всім привіт, мужики може хтось підкаже де можна придбати приманки Lucky Craft, а саме цікавить Sum Malas?
 
Цитата
Всім привіт, мужики може хтось підкаже де можна придбати приманки Lucky Craft, а саме цікавить Sum Malas?

зайди на кіоск з лівої сторони від старого базару, там є Саня, він розпродував свої воби б/у, у нього такий був
якщо шо звони до мене;)
 
Шановні та поважні Рибалки! Дайте будь ласка інфо про пару (карпових) ставків з ціною білета не більше 50 грн.Заздалегідь буду вдячний.
 
Цитата
Дайте будь ласка інфо про пару (карпових) ставків з ціною білета не більше 50 грн.Заздалегідь буду вдячний.
Бокиївка, білет 30 гривень, чим не карповий ставок.
 
Цитата
Шановні та поважні Рибалки! Дайте будь ласка інфо про пару (карпових) ставків з ціною білета не більше 50 грн.Заздалегідь буду вдячний.
Лісові Гринівці,Водички,Жилинці,і є ще 1 ставок,білет також 50грн, но їхати 80км. якщо цікаво напишу в лічку.
 
Цитата
Лісові Гринівці,Водички,Жилинці,і є ще 1 ставок,білет також 50грн, но їхати 80км. якщо цікаво напишу в лічку.

а в Грінівцях де там став?
 
Цитата
а в Грінівцях де там став?
якщо заїхати з сторони озерної то в центрі є розвилка :на ній направо і зразу наліво вниз. Там правда дорога не дуже, але можна проїхати.
Або тможна на розвилці наліво, потім по головній до с.Скарженці, перед селом направопо по польовій дорозі(там вже ставок видно). До речі вчора там збирав суниці та гриби, то на ставку було багато рибаків.
 
Шановні колеги, скажіть хтось знає де в радіусі Хмельницького(30км) є дубові рощі?Хочу по білі гриби поїхати, а найближчі місця які я знаю -100 км від міста..
 
Цитата
радіусі Хмельницького(30км)
Спробуй с.Бахматівці, прошлий рік в цю пору там трішки було , в цьому ще не їздив.
 
Цитата
Спробуй с.Бахматівці, прошлий рік в цю пору там трішки було , в цьому ще не їздив.
Нет пока там грибов, родители там живут. Инфа 100 %.
 
дядьки підкажіть де можна купити щебінь в МІШКАХ і бажано після 18-00
В багатьох вагончіках взагалі її нема, 1 знаю що точно є, але він робить як йому заманеться
 
Цитата
дядьки підкажіть де можна купити щебінь в МІШКАХ і бажано після 18-00
В багатьох вагончіках взагалі її нема, 1 знаю що точно є, але він робить як йому заманеться
В мене хлопці пісок сіють є відходи щебня,фракція різна як що треба маякуй.
 
Цитата
В мене хлопці пісок сіють є відходи щебня,фракція різна як що треба маякуй
Я зараз якраз майже твій сусід)) Скинь тел в лічку, треба заїзд всипати так шо пох який той щебінь
 
Підскажіть інформацію про озеро на озерній, щось там ловиться? яка риба є ? і чи варто взагалі туди ідти
 
Цитата
Підскажіть інформацію про озеро на озерній, щось там ловиться? яка риба є ? і чи варто взагалі туди ідти
Як правило, ловиться рідко. Риба є різноманітна і в достатній кількості, а от чи йти туди вирішувати вже особисто вам.
 
воно то зрозуміло, що вирішувати мені але якщо нічого не ловиться то і йти немає сенсу
 
Цитата
якщо нічого не ловиться
А є такі водойми де завжди ловиться?
 
я мав на увазі нормальну рибу, а не піти і насмикати плотви з розміром як палець
 
Если чисто половить, то можно, а так в озёрную из всех по реке выше стоящих красноголовых домиков течёт гавно. Вам решать.
Но хотя, знакомые запускают постоянно туда карася и карпа.  Есть ли смысл).
Хотя ,я там зимой, лет десять назад таких коблыков ловил.
Но тогда ещё красноголовиков не было.
С Плоской таже фигня.
 
Где можно купить "верхнюю часть спининга"?Ремонту не подлежит(((
 
Цитата
Где можно купить "верхнюю часть спининга"?Ремонту не подлежит(((
Какого спина? Мне например на Драгон с Польши везут, на БлуБьорд у Ямполя или у Сома можно заказать...
 
JAxon...Мені не обовязково такий же самий,головне шоб хоть більш менш підходив по тесту ну і само собою по товщині
 
Цитата
Підскажіть інформацію про озеро на озерній, щось там ловиться? яка риба є ? і чи варто взагалі туди ідти
Кум був там позавчора, сидів на коропа, на бойли - зловив одного карпушу на 1,5 кг. просидві з ранку і до 13 год. поки дощ не впиріщив. Так що чи йти - вирішуй сам. Я особисто чекаю хоч якоїсь стабілізації погоди, а то не встиг розкластись, як тебе вже намочило...
 
Можливо хто в курсі про ставок (зону відпочнку?) за Пашківцями (біля траси в районі джерела) як їхати на Старкон. Цікавить що там є і які умови? Дякую.
 
Цитата
Можливо хто в курсі про ставок (зону відпочнку?) за Пашківцями (біля траси в районі джерела) як їхати на Старкон. Цікавить що там є і які умови? Дякую.
Так в курсі, раніше там постійно рибачив(до оренди)....Зараз запустили зарибок, поки ловити не можна, но обіцяли на осінь. Ціна за відпочинок у домику з мангалом - 150грн. Інформація 3-ох тижневої давності,спілкувався зі сторожом.
 
Цитата
Лісові Гринівці
Свіжа інформація : риболовля вдень 50грн. з ночовкою 75. карасік клює дуже активно, короп клював добре на тій неділі, зараз слабше.
 
Підкажіть чим можна заклеїти верхнє кільце на спінінгу - "крутиться, але не злітає"
 
Цитата
Підкажіть чим можна заклеїти верхнє кільце на спінінгу - "крутиться, але не злітає"
Я клеил водостойким суперклеем. Уже второй год держится.
 
Цитата
Підкажіть чим можна заклеїти верхнє кільце на спінінгу - "крутиться, але не злітає"
Епоксидна смола ("епоксидка")
 
Цитата
Підкажіть чим можна заклеїти верхнє кільце на спінінгу - "крутиться, але не злітає"

Якщо ти маєш на увазі тюльпан, то дійсно можна використати любий доступний супер клей!
 
Цитата
Підкажіть чим можна заклеїти верхнє кільце на спінінгу - "крутиться, але не злітає"

Цитата
Якщо ти маєш на увазі тюльпан, то дійсно можна використати любий доступний супер клей!
Я  б так не сказав, справа в тому, що акрилати при затвердінні створюють  нееластичну крихку поверхню, яка при деформації-згинання тріскає і  відслоюється. Для даної цілі підійде клей, який при застиганні має певну  еластичність. Я використовував такий, зручність в тому, що одночасно здійснюється дозування смоли і затверджувача, продається в "Епіцентрі".
 
Цитата
Я  б так не сказав, справа в тому, що акрилати при затвердінні створюють  нееластичну крихку поверхню, яка при деформації-згинання тріскає і  відслоюється. Для даної цілі підійде клей, який при застиганні має певну  еластичність. Я використовував такий, зручність в тому, що одночасно здійснюється дозування смоли і затверджувача, продається в "Епіцентрі".

Вітя то може вже краще такий використовувати, http://www.customrods.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1297&category_id=7&option=com_virtuemart&Item­id=63, чи ту саму білдерську епоксидку для зборки рукояток спінінгів вона точно не тріскає перевірено, а це в тебе звичайна епоксидка, там тільки написано чо не боїться вібрацій, але вона тріскає як звичайна. Я можу закластися що якщо посадити тюльпан на наприклад популярний нині Цианапан з слоником то нікуди той тюльпан не дінеться, і нагрузки на тюльпан немає ніякої щоб там все потріскалось, а якщо по правильному то тюльпан потрібно садити на спец клеї які застигають 5-15 хвилин щоб мати час підрівняти, і при нагріванні запальничкою тюльпан можна було зняти при необхідності. На дешевий спін я рахую піде любий клей, я з тобою згоден що бажано еластичний (але не обовязково) головне щоб води не боявся!
 
Підскажіть будь-ласка оптимальнй варіант для початківця. Планую вчитися ловити переважно з берега - окунь , щука. Пошукав в інеті  Favorite Laguna LGS662М + Favorite Regza 2000 більш менш підходять по ціні і потребі, чи може хтось порадить шось інше в цьому сегменті? Який шнур сюди оптимальний? П.С до цього ловив тільки мирну рибу на вудки куплені на базарі по 100грн, так що для мене це серйозна покупка і хочеться купити по можливості в ці кошти нормальну палку)))
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка оптимальнй варіант для початківця. Планую вчитися ловити переважно з берега - окунь , щука. Пошукав в інеті  Favorite Laguna LGS662М + Favorite Regza 2000 більш менш підходять по ціні і потребі, чи може хтось порадить шось інше в цьому сегменті? Який шнур сюди оптимальний? П.С до цього ловив тільки мирну рибу на вудки куплені на базарі по 100грн, так що для мене це серйозна покупка і хочеться купити по можливості в ці кошти нормальну палку)))

Зайди  к Андрюхе Сома (овощной рынок) там всё это есть и цены нормальные  посмотришь , подержишь в руках , покрутишь   и тогда определишься ......      там и посоветуют....   от себя имею палку  Фаворит  Абсолют (вроде бы)   тест 3-15.. строй быстрый  . катуха Экусима 2000  шнур  и палку  брал у Андрюхи   как на меня нормальный   бюджетный вариант    ,,,,,,, Для Брата брал у Андрюхи Favorite Regza 2000 и шнур  Пешку    малый ловит и доволен........
 
Цитата
Зайди  к Андрюхе Сома (овощной рынок) там всё это есть и цены нормальные  посмотришь , подержишь в руках , покрутишь   и тогда определишься ......      там и посоветуют....   от себя имею палку  Фаворит  Абсолют (вроде бы)   тест 3-15.. строй быстрый  . катуха Экусима 2000  шнур  и палку  брал у Андрюхи   как на меня нормальный   бюджетный вариант    ,,,,,,, Для Брата брал у Андрюхи Favorite Regza 2000 и шнур  Пешку    малый ловит и доволен........
Ловлю тоже на Абсолют и Регзу. Вполне доволен. Сейчас друг подогнал ,почти даром, ультролайтовую лагуну, с лодки то шо надо.
Но за штуку гривень, я думаю, можно что то получше найти. Даже на форуме в ветке продам, можно , что то поискать, довольно часто хорошие предложения есть. За гривень 600 спин и за 400 катушку.
 
Цитата
За гривень 600 спин и за 400 катушку.
А лучше наоборот, катушка вещь потехнологичнее будет ИМХО.
 
:drill2:будем думать. спасибо
 
Підскажіть, будь-ласка чи курсує зараз паром в Усті і яка ціна за переправу?
 
Цитата
Підскажіть, будь-ласка чи курсує зараз паром в Усті і яка ціна за переправу?

вот тут всё написано..https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=489536#post489536
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка оптимальнй варіант для початківця. Планую вчитися ловити переважно з берега - окунь , щука. Пошукав в інеті  Favorite Laguna LGS662М + Favorite Regza 2000 більш менш підходять по ціні і потребі, чи може хтось порадить шось інше в цьому сегменті? Який шнур сюди оптимальний? П.С до цього ловив тільки мирну рибу на вудки куплені на базарі по 100грн, так що для мене це серйозна покупка і хочеться купити по можливості в ці кошти нормальну палку)))

Я думаю з бюджетних спінів "Фаворит" це найкращий варіант, катушка Ріобі Екузіма 2000, а ще краще Ексія 2000 правда дороще, але не набагато, фаворитовськими катушками не ловив, не знаю, але про них багато добрих відгуків знаходив, да і в нас в TackleTest теж є, а вибирати тобі!
 
Цитата
Підскажіть, будь-ласка чи курсує зараз паром в Усті і яка ціна за переправу?
Курсує, кожні 2 години, з 6-00 до 20-00. Ціна за легковушку 40грн., з людини - 5грн. (інформація місячної давності)
 
Загальними зусиллями підібрав собі перший свій спін. Був "У Сома", взяв  Favorite Expert EXS 732 ML 4-16g +  Favorite Regza 2000 + шнур 0,15 :udochka:
P.S тепер осталося навчитися управлятися з цим всім...
 
Цитата
Загальними зусиллями підібрав собі перший свій спін. Був "У Сома", взяв  Favorite Expert EXS 732 ML 4-16g +  Favorite Regza 2000 + шнур 0,15 :udochka:
P.S тепер осталося навчитися управлятися з цим всім...

а головне ДЕ управлятись, у нас в області і водойм по хижаку немає толкових, Сахара ибийогомать:be:
 
Благодарочка :dk:
 
Цитата
Устя,Атаки,Велика Слобода:al:

Ісчо - Гораївка - водозабор ,  Стара  Ушиця - по тихеньку по брущаткі до самої води , і роряд купа  " Притулок туриста"  - на ночлєг з сервісом..
 
Цитата
на Днестр на очень низкой пузотерке?
Давай на Рудківці, там і палатку не нада і тьолочок і розваг хватає))
 
Мужики може в когось є знайомий чи просто телефон ТОЛКОВОЇ людини яка надає послуги міні-екскаватора, а то зо всіх обзвонів попався 1 нормальний тільки потрібного ковша не має, інші піз..боли і хапухи
 
Цитата
Давай на Рудківці, там і палатку не нада і тьолочок і розваг хватає))

Мля в гауні купатись і по гауні ходити...
Та палатки то є романтіка,а тьолочок ми з собою берем:bf:
 
Цитата
Мля в гауні купатись і по гауні ходити...
так про гавно нічо не казав)
 
Цитата
Мужики може в когось є знайомий чи просто телефон ТОЛКОВОЇ людини яка надає послуги міні-екскаватора, а то зо всіх обзвонів попався 1 нормальний тільки потрібного ковша не має, інші піз..боли і хапухи

В мене просто є телефон ТОЛКОВОЇ, яка надає послуги:bf:... Треба? :bj::dk::bj::dk::bk:
 
Цитата
В мене просто є телефон ТОЛКОВОЇ, яка надає послуги:bf:... Треба? :bj::dk::bj::dk::bk:

Мені, мені Саш я перший сказав!!!:ap::ap::ap:
 
Підкажіть в Кам"янці адреси місцевих магазинчиків де може бути продукція Фаворіта і Ріобі?
 
При вьезде в Каменец (начало разделительной лесополосы)перед 3-м светофором паркуешся,и по этой же стороне во дворе жилого дома с угла  вход в магазин.Точного адреса не знаю.(гдето так)).
 
Цитата
Точного адреса не знаю.(гдето так)
Спасибо, было актуально именно в то же день, узнал в телефонном режиме, остальным спасибо))
 
VOA, це магазин Робінзон. Ні першого ні другого бренду там немає. Фаворит і Ріобі є біля ринку (в підвальчику навпроти оптового овочевого ринку).
 
Товарищи рыбаки может  кто знает номер тел.  Валеры ( он ремонтирует карбюраторы в Раково  возле переезда) и регулирует их на стенде..... или хотя бы график роботы  его конторы.....  Сегодня был у него  но забыл спросить.... Заранее благодарен
 
Рибацюги, може хтось знає майстрів хто робе бєсєдки з дерева.
 
Цитата
Рибацюги, може хтось знає майстрів хто робе бєсєдки з дерева.
Бачив,продають в Соколівці (траса Хмельницький-Кам'янець).
 
Цитата
Бачив,продають в Соколівці (траса Хмельницький-Кам'янець).
Саня то фуфло.
Из хорошего дерева делать нужно.
Шевчук Серёга может замутить.
 
Цитата
Рибацюги, може хтось знає майстрів хто робе бєсєдки з дерева.

В мене є гуцули з Синевира .... З дерева - шо хош !!!!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!