Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
хочу поїхати на Сокіл (окунь,судак), кто , що може сказати ?
 
Цитата
хочу поїхати на Сокіл (окунь,судак), кто , що може сказати ?

Энто где?:wink:
 
тут не далеко,
за углом от Каменца))
вы там на паром хотели попасть)))
просто нашел в тому селі хатинку для ночевки, осталось только рыбу найти)




,
 
Цитата
вы там на паром хотели попасть)))
В Соколе нет парома!!!
 
Цитата
хочу поїхати на Сокіл (окунь,судак), кто , що може сказати ?

В Соколы гарний окунь, вище писав.
З судаком тиша(
 
Цитата
В Соколе нет парома!!!
Чоловік мав на увазі,що паром поряд(по руслу від Сокола до Устя фігня ходу).
 
Главное не паром,главное,что там кокунь гарний:)))
 
Цитата
тут не далеко,
за углом от Каменца))
вы там на паром хотели попасть)))
просто нашел в тому селі хатинку для ночевки, осталось только рыбу найти)




,

Энто тебе не далеко:wink:,а нам пилить 350 км:dn:Но мы приедем,как нибудь:wink:
 
Цитата
В Соколе нет парома!!!

Сокіл то майже Устя- в маштабах Дністра!!!

сьогоднь дзвонили з Тернопільського Дністра (Губин) - вода дуже піднялася, кажуть !!!!!
то на слідуючий тиждень з друзями на Сокіл плануем.
 
Цитата
Чоловік мав на увазі,що паром поряд(по руслу від Сокола до Устя фігня ходу).

Смотря чем фигня!!!Если как ты на вёслах  ,то совсем не фигня,поди 3 км.,а если под мотором то конечно.
 
Цитата
Сокіл то майже Устя- в маштабах Дністра!!!

сьогоднь дзвонили з Тернопільського Дністра (Губин) - вода дуже піднялася, кажуть !!!!!
то на слідуючий тиждень з друзями на Сокіл плануем.
З моїх ніхто в Сокіл не їздив...  Хоча там завжди крупний окунь.
Зараз усі в низов"ях - окунь пішов...  і загалом - не поганий...  Кльов як на "чорних камнях"  гггггггггггггггг
А на "чорних камнях " - це поліття  - не дуже.. Певно минулого року окуня витовкли...  Деякі товарищі запускали автоклав щоразу....  
Прошлої рибалки перепробував купу  приманнок , і на всі брало..  Аж надоїло.   Потім маслят в сосняку назбирав..  Потім яблук добрячий склецок  наталував -все одне пропадають..  А потім ще і на підпеньки стали - назбирав жменю...
 
Цитата
Зараз усі в низов"ях - окунь пішов...  і загалом - не поганий.
це    де    ???
 
Цитата
це    де    ???

Від Старої Ушиці до Новодністровська.
 
Може хтось завтра 11.11.2012 збирається на Дністер, візмыть з собою, з мене пузир!
 
Цитата
Від Старої Ушиці до Новодністровська.

офігеть  !!!!
майже 25 км- )))))
 
Ну ну че я захватываю (по Черновицкой стороне) от Перебыковец и тоже до Новоднестровска. ))))
 
Дубль два по Соколу. Окунь не поганий, але трудовий. Треба було шукати, і, як пізніше виявилося по кращим результатам колег, діставати з далекої бровки.
 
Риб"ти - в жізні не міг - би подумати , що бригада спінінгістів , ну -нехай - дві так можуть прорідити  шмат водосховища по окуню... Він - жиж в ракушняку , в водоростях далеко не ходить...  Спінігісти так прочісують , що і ну...  Окунь пішов всюди ,але ловиться він тільки в завєтних , секретних місцях.Куда ісчо не дойшла рука...   І кожного року в інших...
 
Цитата
офігеть  !!!!
майже 25 км- )))))
Ну так,калабаня теж неуйова.Що таке 25 км?
 
Цитата
Зараз усі в низов"ях - окунь пішов... і загалом - не поганий.
До-речі,чув від місцевих в Новодністровську,що весною і восени непогано ловлять окуня нижче дамби.
 
Цитата
Окунь пішов всюди ,але ловиться він тільки в завєтних , секретних місцях.Куда ісчо не дойшла рука...   І кожного року в інших...
Рудковці-Пижовка, 2 тижня як з пулімьота, як у матьорих так і у мєсних на шопопало! Може у вас там шось не так чи пороблено?)))
 
Цитата
До-речі,чув від місцевих в Новодністровську,що весною і восени непогано ловлять окуня нижче дамби.
Когда-то ловился! Ловили на червя и очень успешно, когда на водохранилище пусто всегда спасал нижний бьеф. Пару лет назад там столько появилось "колюшки трех иглой", прям нашествие какое-то, так она всю икру рыбью повыедала, а саму ее хрен кто может сожрать. Прям биологическая катастрофа.
 
Цитата
Вот тут эта тема развивалась https://www.rybalka.com/forum/showthr...562#post337562
Спасибо, это именно они "чужие"
 
Цитата
подтверждаю...

были там в субботу, душу на окуне отвели
я изв. Пыжовка или Рудковцы, или от и до ))
собираюсь ночевать в Ушице,  Пыжовка  рядом, а вот до Рудковец есть куда пилить.
 
І ми в неділю відстрілялись і по окуню, і по маслятам , і по яблукам...
окунь брав жално в заглот не обірвав жодного хвоста
Маслят - немеряно. Просто щоб ногами не збивати , коли піднімався вверх.
А яблука як - бонус. Їх на сок здають. Але всіх обтрясти негодні. От і пропадають в саду...
 
то ти по Ауреловому садку прогулявся ))))
 
Был в Слободе - два пистолета и окуней несколько поймал. Мужики на живца ловили чуть лучше, но всеравно слабо и окунь мелкий. Сетей море, 4 штуки зацепил вытащил уничтожил. В общем совсем непутёвым место показалось.
 
Але - все-ж краще ніж мукша.....
А за ж-д міст вверх - біля мінтовських дач - там взагалі місця непогані...  ну принаймі - колись були....  І вверх по отмелях до старого моста..  А потім по-під скали - до дота... Є де порибачити....  Звичайно - тобі не дикі низів"я , але - доволі пристойний варіает - як на паровоз.......
Або - до Лєнковець, а потім вертатись по дорозі недоходячи до ж-д мосту і на ліво І там прискалками аж - до старого моста...  Взагалі чудові місця - хто скали і зацепи тримати вміє..  
Загалом - доволі пристойна рибалка....
 
Цитата
Але - все-ж краще ніж мукша.....
А за ж-д міст вверх - біля мінтовських дач - там взагалі місця непогані...  ну принаймі - колись були....  І вверх по отмелях до старого моста..  А потім по-під скали - до дота... Є де порибачити....  Звичайно - тобі не дикі низів"я , але - доволі пристойний варіает - як на паровоз.......
Або - до Лєнковець, а потім вертатись по дорозі недоходячи до ж-д мосту і на ліво І там прискалками аж - до старого моста...  Взагалі чудові місця - хто скали і зацепи тримати вміє..  
Загалом - доволі пристойна рибалка....

Це тільки я не розумію про що мова,:be: чи ще хтось???
Це ти точно НАМ розказував???:eek:
 
Цитата
Це тільки я не розумію про що мова,:be: чи ще хтось???
Це ти точно НАМ розказував???:eek:

:dm::dm::dm:
Гарний урожай))) Посміявся на ура!)))
 
Цитата
Це тільки я не розумію про що мова, чи ще  хтось???
я так поняв шо це район ЖД моста через Мукшу, а далі точки на камянецькому діалекті)))
 
Я теж не розумію про місця - Пижівка Лоєвці.  Бо був там давно , і не орієнтуюсь.
Але багато хмельничан їдуть на паровозі. От і розповів по - чесному. Як міг. Правда-без джі - пі - ес. Крім того я туди не їду - ці місця не мої..Для наших ці місця ближні..  Але коллись рибачив , і знаю добре. Якщо люде не орієнтуються по основним орієнтирам - ст Слобода , Дачна , Лєнковці , ж-д міст, більш точні орієнтири взагалі немають резона...  Так - побачили воду , і вивчати берег...  А мож комусь прийдеться  в пригоді - що написав.... А хто не зрозумів - вибачейте...  
Тішить одне - хоч на Тарасівкі не зійшли.....  в Мукші блешні не  полоскали....
 
Хочу спросить у рыбаков которые рыбачили в Куражине...Можно ли как то рассказать мне где там ловится окунь.На Калюс надо идти или на Днестре пробовать возле Автодоровских дач???.
 
Цитата
Хочу спросить у рыбаков которые рыбачили в Куражине...Можно ли как то рассказать мне где там ловится окунь.На Калюс надо идти или на Днестре пробовать возле Автодоровских дач???.

Літом на дачах кидав може пів годинки то окунь попадав, зараз думаю має бути, там брова метрів 30 від берега норм!
 
Цитата
Хочу спросить у рыбаков которые рыбачили в Куражине...Можно ли как то рассказать мне где там ловится окунь.На Калюс надо идти или на Днестре пробовать возле Автодоровских дач???.
Был с товарищем на прошлых выходных в Рудковцах переплыли Калюс на Куражинскую сторону утром окунь как из пулемёта а ближе к обеду нужно было искать.Весь окунь стоит в траве 2-5 м от берега.
 
Сьогодні знову в Соколі. Тягне знов і знов туди)
Рибалка як завжди трудова, але норму вилова+ взяв. Сьогодні більше дрібного.
Отводний, с’єдобка Крейзіфіш.
 
я тож сьогодні  на Сокіл хотів, але з ранку туман плотний, може завтра рвану)))

Human- я так роз. це береговий окунь,
а з човна може більший розмір ловиться ???
 
З човна колєга рибачив, потім висадився і з нами по берегу ходив. З лодки такий саме окунь. . Максимум 450 грам, більший не траплявся. Окунь стоїть в характерних точках, з берега докидається. Так що в тих місцях де ми рибачим, лодка не потрібна.
 
Уффффффффф..........:du::du::du:
Кльофф як на "Чорних Камнях" ........
Дуже мене радують рибалки , коли питання виконати  "норму вилову" не стоїть ніяким чином...
Річка на осінь  рясно  вродила рибою. Можна збирати врожай...  аде треба залишитии ще на розплід.   Тому два рази в одне місце майжзе ніколи не їдем...  Всі хто був у команді відловились на "ура"...  Правда - рекордних резулшьтатів не було , але окушків по 300-400  гр в сумкі у кожного було по парочкі...  
Всіх рибаків вітаю з "їЗолотою Осінню" :az::az::az:
 
"Золота Осінь"- це було теке чорнило Тернопільське по 1р.02 коп за півлитру)))))
давно це було)
 
Цитата
"Золота Осінь"- це було теке чорнило Тернопільське по 1р.02 коп за півлитру)))))
давно це було)
Наша Старокостянтинівський плодоовочевий завод теж випускав Золоту осінь по 1рю06коп за 0.5л:al:
 
різниця в 4 коп- це + пиріжок з лівером до нашої !!!!!! ))
 
Цитата
Наша Старокостянтинівський плодоовочевий завод теж випускав Золоту осінь по 1рю06коп за 0.5л:al:

а торкнуло ведь !!!!!
 
Цитата
а торкнуло ведь !!!!!
Не то слово:ap:!!!!
 
закони - законами. Закон як дишло - кукди повернуть - туди і вийшло.  
в 2009  році  сіткарі  в  рибаків  постріляли бойовими набоями в Берново. Напроти Каветчини.
мож хто не бачив - на ютубі
https://www.youtube.com/watch?v=XBWsjpy3Dss
на  третій  хвилині  цитую :"Віктор Панівський - рибалка котрий приїжджав  захищати сітки по телефону повідомив , що його вловлювальні елементи пронумеровані і діяльність законна".  

Такщо - ніж жити по закону - краще мати бога в животі , і брати риби скільки треба.  Але залишати для розплоду.  
А  скільки треба -  а по потребам.  В кого які..  Можна щоби на пательні пожарити , ну сільодку зробити ,ну консерву зробити.  3  кг вистачить.  ну - як рука забігла - 5 , ну - як дуже тра - то 7           За  сім  кіль  ніхто поьрукам теж  не битиме.  Тим паче рибу переробити тра..  
Але коли перебор - таки - перебор.  і ніхто не зупине крім себе  самого.  Або здавати рибу щоб відбити рибалку...  
питання приорітетів.  
всі ми рибаки і  маємо однакове право  рибалити на НАШІЙ ВОДОЙМІ , і по яким правилам ми будем рибалити - це тільки нам вирішувати..
 
Окунь продовжує ловитись:
 
Human,  знову Сокіл?
 
Так. Гарні там місця, треба їх добре вивчити.
Зимою, як окунь звідти не піде, можна буде з льоду добре порибалити. Окунь гарний, до півкіло попадається і весь чистий, без хробаків.
 
Господа хорошие.
кто может одолжить на субботу (1.12) два спас. жилета?!
в виде благодарности с меня пиво (или другой напиток по вкусу в пределах разумного ))) )

возврат и сохранность гарантирую.
 
Цитата
Господа хорошие.
кто может одолжить на субботу (1.12) два спас. жилета?!
в виде благодарности с меня пиво (или другой напиток по вкусу в пределах разумного ))) )

возврат и сохранность гарантирую.

Не вопрос... Звони!
 
Цитата
Окунь продовжує ловитись:

де в соколі?
 
завтра  їду на Сокіл,до неділі!
буду
Цитата
Humanських
окунів смикати))))
 
А я завтра на Збруч, спробуємо плотву в проводку.
 
мій кіт плотви не їсть !)))
приїзжай в суботу в Сокіл!
 
Цитата
окунів смикати))))
не факт що буде окунь смикати, зараз він приутих, за те можна коропця вцепити))
 
вже хатинка замовлена і обід також)))
побачим!
 
Вчора були в Куражині окунь дійсно приутих приходилось його випрашувати.Але штук 30 зловили гарно провили час.Тай погода була не нанаші стороні вітер з Дністра.
 
Цитата
А я завтра на Збруч, спробуємо плотву в проводку.

Все вийшло - погода казкова, рибка клювала цілий день.
 
Цитата
не факт що буде окунь смикати, зараз він приутих, за те можна коропця вцепити))
Андрюха а где притих?
У меня кореша позавчера были. Ловили судака и пару раз выплывали на берег перекусить.
Кидали на окуня с берега , валит шо из пулемёта. На тарньку по пол ведра наловили, за каких то пару часов.
Возможно местами притих или отошёл на другие места.
Кстати с утра хреновенько клевал, как судак , так и окунь. А после обеда клевало нормально.
 
Завтра едим в Сокол, будем пробовать что-то поймать))) если получиться - отпишемся :spin:
 
Цитата
Кстати с утра хреновенько клевал, как судак ....
Серёга, а шо судак десь клює?
 
Цитата
Серёга, а шо судак десь клює?
Видел фотографии. Около 10 судаков на двоих. Размер 1-2 кг.
Говорят много плавали. Точек не знаю. Но что где - то в раёне Бакотского залива это точно.
 
Цитата
Видел фотографии. Около 10 судаков на двоих. Размер 1-2 кг.
Говорят много плавали. Точек не знаю. Но что где - то в раёне Бакотского залива это точно.

Бляха.... кароч мені в цьому році або не фарт, або тіряю сноровку... піпец по судаку, як школьнік...ганяюсь за ним, а зловити не можу))):dc:
 
Цитата
Бляха.... кароч мені в цьому році або не фарт, або тіряю сноровку
пороблено:dm:
 
:ap:[quote="bass___;453618"]мені в цьому році або не фарт[/quotПотерпи ..., до нового року не багато залишилось.
 
Цитата
Бляха.... кароч мені в цьому році або не фарт, або тіряю сноровку... піпец по судаку, як школьнік...ганяюсь за ним, а зловити не можу))):dc:

Бля "поробленій" ОБІЗВАВСЯ !!! Пороблено йому !!! Нє - дєржітє меня семеро !!! Приволік амура вчора мені на 6кг , каже : "він мені нах не потрібен - бери собі" - бля йому пороблено - окуні по півтора кіло його заї...ли , коропи , амури , толстолоби по 28кг - бля ну не пре і всьо !!! ..............
 
був на Соколі перший раз, в пятницю розвідка - за дві години нічого, в суботу пепер на  місця де ловить Human, мясця гарні але рибки нема. перейшов на другий бік під скали и ехолот  найшов рибку)))
норму в суботу рошки перевиконам (4кг) , 4 штчки були по 400 грм, остальні меньші,але зодоволення отримав!!!
сьогодні з ранку облм повний- прихожу на берег і не можц знайти ключа вид коморки де стоїть моторчик з вудками((((((
знайшли ейого після 10 ранку, але вже не було бажанню виходити на воду. пройшовся берегом- нихто нічого не ловить, почав збиратись до дому -180 км однако!
 
Теж були там сьогодні. Машину довелося лишати в полі - грунтовка розкисла.
Кльов не ахті - покльовок море, а реалізація дуже слабенька. Дуже багато холостих і сходів.
Результат  2,8 кг - найменше за останніх 5 рибалок.
 
а че не позвонив((((
 
І ми сьогодні відловились..  
Звичайнот кльов - не комільфо - окуня ізрядно прорідили , але - норми вилову ісправно виконуються...  Прийшов , і  взяв стіко скіко тра..  А йа - чесний рибак - не беру більше - ніж дозволено.....  Думаю - окунь буде і на слідуючий рік... на секретних місцях.......
 
Також провідали Дністер сьогодні. Кльов не дуже, але наловили всі достатньо.
 
Цитата
Також провідали Дністер сьогодні. Кльов не дуже, але наловили всі достатньо.
...Так точно,відловились нічого вроді...Але крутить трохи на душі в мене,...Якщо будете проїзжати через Миньківці,то акуратніше....
Мені сьогодні побили заднье скло в машині кинувши камінець,можливо "пістони",не знаю, в темноті нікого в долині не розглядиш, як то кажуть хай їх Бог судить...Якщо Сержик Шевчук скине на камп фото з мобіли то покаже які у нас "люди" .:ak::an:
 
Цитата
Теж були там сьогодні. Машину довелося лишати в полі - грунтовка розкисла.
Кльов не ахті - покльовок море, а реалізація дуже слабенька. Дуже багато холостих і сходів.
Результат  2,8 кг - найменше за останніх 5 рибалок.


Human уважно слідкую за змінами у Вашій раковині (здається на останніх десяти фотках отої цятки з правого боку не було, може іржа?)))

спробуйте хоч раз сфотографувати Свої (досить непогані улови) у цих чудових місцях де Ви рибалите, думаю дивитись фото буде значно приємніше, і Вам завжди буде що згадати..
 
Цитата
Human уважно слідкую за змінами у Вашій раковині (здається на останніх десяти фотках отої цятки з правого боку не було, може іржа?)))

спробуйте хоч раз сфотографувати Свої (досить непогані улови) у цих чудових місцях де Ви рибалите, думаю дивитись фото буде значно приємніше, і Вам завжди буде що згадати..

Сорри....:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
Human уважно слідкую за змінами у Вашій раковині (здається на останніх десяти фотках отої цятки з правого боку не було, може іржа?)))

спробуйте хоч раз сфотографувати Свої (досить непогані улови) у цих чудових місцях де Ви рибалите, думаю дивитись фото буде значно приємніше, і Вам завжди буде що згадати..
:bm::bm::bm:
Підтримаю цю чудову пропозицію! :bf:
 
Цитата
Якщо Сержик Шевчук скине на камп фото з мобіли то покаже які у нас "люди" .
Вот результат!!
 
Цитата
Human уважно слідкую за змінами у Вашій раковині (здається на останніх десяти фотках отої цятки з правого боку не було, може іржа?)))

спробуйте хоч раз сфотографувати Свої (досить непогані улови) у цих чудових місцях де Ви рибалите, думаю дивитись фото буде значно приємніше, і Вам завжди буде що згадати..

Це було питання часу, коли когось дістане моя раковина)
Чомусь фотік влом на рибалку таскати, а в телефоні 2мп - мало.

Але за зауваження дякую, візьму до уваги.

P.S. Іржі немає, то луска прилипла;)
 
1.12.2012 выехали в с. Сокол. Клев был не ахти, но все же по пару хвостов окунятины словили. Толкового судака не видили, только  4шт грам до 500, которых сразу утопили... Где-то в часика 3.00 (15.00) проснулся "крупный" :bl:окунь 300-400 г, но много вытянуть не смогли - помешал дождь. В общем рыбалка удалась, не так трофеями, как самим ОТДЫХОМ. Пару фоток прилагаються...

Цитата
був на Соколі перший раз... в
по ходу это Вы нам в суботу пару раз на своей лодочке волну наганяли?!)))):bw:
 
ги-  видел я ваш бусик и костер видел,почти под берегом прошел на обратном пути))

а дождя я чет не припомню
 
Кум, ты на последней фотке показываешь размер окуня который сошел???!!! )))

Вы прошли немногим ранее, чем дождик начался(хотя он и не долго шел).... наша "береговая" часть команды скомандывала - домой... вынуждены были подчиниться.
 
Цитата
ги-  видел я ваш бусик и костер видел,почти под берегом прошел на обратном пути))

а дождя я чет не припомню
был был, сначало небольшой утром, а потом под вечерок чуть сильнее))

Цитата
Кум, ты на последней фотке показываешь размер окуня который сошел???!!! )))
Если бы ты не спал в лодке, может и его увидел))))




Кстати, огромная благодарность обоим Санькам (Басюку и Стецюку) за спас. жилеты, которые не боятся ни дождя ни холода.... Ребята, от меня большое вам спасибо, а с кума причитается:bf:
 
точно- спал один в лодке, даже не ворухнулся когда я проходил мимо, видно сильно устал))
 
Цитата
точно- спал один в лодке, даже не ворухнулся когда я проходил мимо, видно сильно устал))

Во во, а потом еще говорил: "Плохой клев....:bj:"
 
Цитата
1.12.2012 выехали в с. Сокол. Клев был не ахти, но все же по пару хвостов окунятины словили. Толкового судака не видили, только  4шт грам до 500, которых сразу утопили... Где-то в часика 3.00 (15.00) проснулся "крупный" :bl:окунь 300-400 г, но много вытянуть не смогли - помешал дождь. В общем рыбалка удалась, не так трофеями, как самим ОТДЫХОМ. Пару фоток прилагаються...


по ходу это Вы нам в суботу пару раз на своей лодочке волну наганяли?!)))):bw:


гарно відпочили, однак будьте обережніші з Дністром, він викликає залежність, так ще пару раз і уже не спригните))
 
Цитата
гарно відпочили, однак будьте обережніші з Дністром, він викликає залежність, так ще пару раз і уже не спригните))
Ящо чесно, ця залежність почала проявлятися вже після першої поїздки і мій імунітет не може з цією "заразою" впоратися... чуйка мені підсказує, що буде біда)))
 
Цитата
точно- спал один в лодке, даже не ворухнулся когда я проходил мимо, видно сильно устал))

:be: эт меня после "обеда" сморило, а ваши два прохода я видел....
кум не сильно любит волну, его потом ещё минут 20 штормило )))))
 
даа жаль что не познакомились, може тогда и до понедельника остались
 
Муха- так ти з моторчиком определился, я шел на сузе 2,5 4т, но  она на твой диван великовата.и двух ей тяжко тащить  в моей 290,
вот думаю 5 кобыл за зиму подискать.
 
Вчера немного порыбачил на Днестре.
 
Цитата
Вчера немного порыбачил на Днестре.
"Неплохо", а можна узнать вес самого большого?
 
Цитата
Цитата: Сообщение от Хищник.

Вчера немного порыбачил на Днестре.

"Неплохо", а можна узнать вес самого большого?
и место вылова )))
 
Цитата
и место вылова )))
Река Днестр!
 
Цитата
"Неплохо", а можна узнать вес самого большого?
Не сильно большой 2.800 кг
 
Цитата
"Неплохо", а можна узнать вес самого большого?
Мелковат 2.800
 
Цитата
Впринципе с вас точку GPS не требуют, а Днестр большой, можно хотя бы написать вличку населенный пункт...(это мое мнение)
В раене  села Сокол!
 
Цитата
Вчера немного порыбачил на Днестре.
Респект земляк..
За такі трофеї статус зразу можна повишати - віід юнги , до лєйтєнанта. Минцючи боцмана - враховуючи погодні умови зі снігом..
І фото - зачотне - не в раковині , щоб ніхто торішню луску не рахував, а таки - на природі з чудовим краєвидом . А Сокіл - він - великий- в нас кажуть - коли не конкретизують . А це - район від Слобідки Малиновецької аж - до парома...
 
Без образ, але по суті нічого не міняє чи гора риби на раковині чи на землі. Гора трупів є гора трупів і не важливо на фоні чого вона знята.
От що таке зачотне фото http://fion.ru/obzor/299/ ;)
 
Так ми ж не фотографи,  ми рибаки. І тема не про фотографію.
 
От і я такк - кажу - з фотіком зовсім не дружю. Діти фоткають , але - зі мною - на рибалку - не їдуть..   Що маю - то на мобілу зняв , а там - якість - не та , ракурсс не той......  
https://www.youtube.com/watch?v=DLb5JkENK7o&list=UU6WA2-BByyhdmli2ICLBKIQ&index=1
А товарищ - нічо -фото - шарить -  Грішку - так - зачотно зняв....
https://www.youtube.com/watch?v=Fj9VcOw-TM4
Спосіб ловлі - так - ваід Саньки - Длінногго. А от - твістєр - хочу сказати - мій , але - скажу - нашенський - патент  Захищ6ена модель...
 
Навіщо після кожного слова - ?
Чи це "послєдствія" ?:al:
А окуня також так ловив...тільки літом,і твістером під ногами,стоячи по пояс у воді:bj:
 
Ну - так - я- ж - більше ніж чверть століття тому у школах учівся - ....Діти екзамени зараз  сдають . Скоро внуки будуть .  Мож - модери простять - не забанять - зрозуміло- думаю прочитати - не - зі - зла знаки препінанія - не - тойво -ну - мож - де невірно розклав - як - пам"ятаю - зі - школи - від - простоти - душевної- не зі зла..
Та - і відписуюсь - на рибалсському , а не на сайті мовознавців....
 
Цитата
Та - і відписуюсь - на рибалсському , а не на сайті мовознавців....
Да, насправді, не в тому діло - на сайті мовознавців, не на сайті мово.... те що Ви пишете, люди читають... Чесно кажучи важкова-то... подумайте про те, що Ваші пости ще і хтось читає, крім того що Ви їх пишете....
Зи. Теж не зі зла...:bk:
 
Хлопці - від - щирого - серця - про вас  думаю - як  найкраще .
bass___
Окремий - величезний  респект   за  дельфіна - коли  бачиш - як хтось  тягне - здається , що - ти і сам - там - поряд , в тій самій лодці...  
Колись наші пращурі - так ділились досвідом....
Я не про сварку , а про взпєморозуміння .
І думаю - справа - в жодному разі не в граматичних знаках.
МЕНІ ЦІКАВА ВАША РИБАЛКА.  Бо з кожною миттю ваших переживань , коли ви зачотно відрибачили - я переживаю - те - ж саме , І стаю  від тогог багатший.. і мені БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ТРЕБА.  
Річка рясно вродила рибою , і ми зібрали врожай . Ріно стільки - скільки нам потрібно , залишили не меньше - ніж потрібно для розплоду.
Слідуючого року буде нова рибалка.
 
Всем привет.Кто подскажет какая обстановка на Днестре в районе Макаровки,толщина льда.Может кто ловил в этих краях?
Заранее благодарен.
 
Чртири дні назад дзвонив господарям однієї з приватних садиб в с.Сокіл.Це дещо вище Макарівки.Казали що лід хороший і ловився непоганий окунь.Народу-тьма.
 
Цитата
Чртири дні назад дзвонив господарям однієї з приватних садиб в с.Сокіл.Це дещо вище Макарівки.Казали що лід хороший і ловився непоганий окунь.Народу-тьма.
Лёд хороший. Ловили в Усте. Отловились нормально. Но есть лёд местами до 2 см. Буквально в пару мерах от нас мужик провалился и побежал в машину. Так что осторожнее.
 
Ок.Спасибо за инфу.
Едем на неделю в Макаровку,на базу с 05.01.Кто хотел попить летом молдавского вина,попьём зимой "изварчика".Это такой напиток из домашнего вина с добавлением сахара и пряностей,можно с перцем,если простужен. Приезжайте,милости просим.
 
Цитата
,попьём зимой "изварчика".Это такой напиток из домашнего вина с добавлением сахара и пряностей,можно с перцем,если простужен.
глинтвейн называется ))))
 
Цитата
Ок.Спасибо за инфу.
Едем на неделю в Макаровку,на базу с 05.01.Кто хотел попить летом молдавского вина,попьём зимой "изварчика".Это такой напиток из домашнего вина с добавлением сахара и пряностей,можно с перцем,если простужен. Приезжайте,милости просим.

Макаровка - це - від Кам"янця - ближня точка.Від міста кілометрів 16 до Слободи (Рів"єра) а там - хвилин 40 по - льду - на ту сторону... Або - з Баговиці з дач - прямо напроти.  
Завтра думаєм кудись їхати..  Мож в Устя - на ту сторону , чи до Макаровки....  А мож - на Цвіклівці - на Смотрич. Але там - дорога непрочищена- машину біля зірочки , і пиляти пішки до води зо 2 кілометра...  Та і в інших місцях треба топати - як не по - землі , то по - леду..... З теперішніми снігами - тільки на ближні точки... поки - що....  
А - вдруг - рішусь на 5-те на Макарівку. Спокушусь на ізварчик. Як - впізнати? - народу - тьма....   Має бути якись знак....  емблема форуму , чи прарор Молдавії....  А може бути і таке - що - рилом не прийдусь - на ізварчик- то....  
Ладна - шютка - відловлюсь - відпишусь...  Погода на завтра має бути - ізюмітєльна і рибалка також...
 
Цитата
Макаровка - це - від Кам"янця - ближня точка.Від міста кілометрів 16 до Слободи (Рів"єра) а там - хвилин 40 по - льду - на ту сторону... Або - з Баговиці з дач - прямо напроти.  
Завтра думаєм кудись їхати..  Мож в Устя - на ту сторону , чи до Макаровки....  А мож - на Цвіклівці - на Смотрич. Але там - дорога непрочищена- машину біля зірочки , і пиляти пішки до води зо 2 кілометра...  Та і в інших місцях треба топати - як не по - землі , то по - леду..... З теперішніми снігами - тільки на ближні точки... поки - що....  
А - вдруг - рішусь на 5-те на Макарівку. Спокушусь на ізварчик. Як - впізнати? - народу - тьма....   Має бути якись знак....  емблема форуму , чи прарор Молдавії....  А може бути і таке - що - рилом не прийдусь - на ізварчик- то....  
Ладна - шютка - відловлюсь - відпишусь...  Погода на завтра має бути - ізюмітєльна і рибалка також...
Давай, давай будем рады видеть.
 
Сьогодні був в Усті. Від парома вверх до Сокола.  
Погода ізюмітєльна  Лід крепкий.  Кльов - добрий. Окунь - гарний . Взяв окуня стіко скіко мені треба...  Првда окунь перейшов вже на глухозимню поведінку  - ну - принаймі  -в  Сокіл - Устя. Бляхи не хоче. давай - мормишку...  Народу - купа. До слідуючих вихідних може - і підловлять рибку......  
Усіх з Новим  Роком.  Веселих свят....:az::az::az:
 
Цитата
Сьогодні був в Усті. Від парома вверх до Сокола.  
Погода ізюмітєльна  Лід крепкий.  Кльов - добрий. Окунь - гарний . Взяв окуня стіко скіко мені треба...  Првда окунь перейшов вже на глухозимню поведінку  - ну - принаймі  -в  Сокіл - Устя. Бляхи не хоче. давай - мормишку...  Народу - купа. До слідуючих вихідних може - і підловлять рибку......  
Усіх з Новим  Роком.  Веселих свят....:az::az::az:

Мені риби взагалі не потрібно,а декому мішки подавай.Можна поконкретніше,щоб хоча б якось розраховувати на кльов
 
Цитата
Мені риби взагалі не потрібно,а декому мішки подавай.Можна поконкретніше,щоб хоча б якось розраховувати на кльов

Якщо вам риби взагалі не потрібно, їдьте в Сокіл! Я там вчора був. Десяток окунців за пів-дня.
 
Цитата
Мені риби взагалі не потрібно
у мене є 2 заморожені карасі:bj:
 
Цитата
у мене є 2 заморожені карасі
А я вчора розморожував морозиловку перед святами і знайшов там шнурка грам на 500, десь по-моєму з жовтня місяця, аж сам вже за нього забув...:bj:
 
Цитата
у мене є 2 заморожені карасі:bj:

Сечьош тєму:bj:
 
Цитата
Мені риби взагалі не потрібно,а декому мішки подавай.Можна поконкретніше,щоб хоча б якось розраховувати на кльов
Як - розказати????
Товариш Санька - Я на нього завжди сварюсь - бо він багато ловить. Але в нього своя - тема - домашні консерви робить....Взяв кілограм - 8-9.   Я - багато - не ловлю.  Палилюлько - Сан- Санич - сказав - три кіло...  Ну - я - по - чесному стараюсь - не перевищувати. Вчора годин до 12 шукав судакове щастя на балансир. Як писав - на балансир - блешню - окунь в районі Сокола вже не дуже реагує.  З 12-ої години  почав рибалити на мормишку.  Кльов - нормальний . Окунь мірний. Дома - зважив- 4.5 кг.  Ну - перевищив трошки норму вилову. Мож не - будуть сваритись...  Я - не зі - зла. По - чесному старався багато не ловити...  
Хоча - були хлопці , що зловили по - кілограму...  Але - це - особисті  навички,  та стратегія рибалки...  
Але - головне - кожен день рибу виловлюють...  Так - що - не факт , що завтра буде такий- же кльов... Це - лотерея...  
Доречі - товарищ щойно звонив - він із Колодіївки. Каже-  дорога до села.  До тракторного стану - навіть - ніхто і не рипався.  Каже - зверху - видно - вода - парує.....Хоча -  свіжий лід - здалеку - як - чиста вода...  Але - принаймі - нікого на водоймі не було. Каже - лід - тільки в калачковецькому заливі...
 
Сегодня был в Устье.
Клёв не ахти. Большенство рыбаков в 12 уже уехали домой.
Погода была супер, солнышко,лёгенький морозец. Ловить одно удовольствие.
Да и кто хотел , тот поймал. Правда набуриться пришлось много. Из одной лунки 1 - 3 окушка. Брал на глубине 7 - 9 метров. Ближе уже мелкий окунёк.
Но основная масса вообще ничего не словила, только оббуривали меня и недобродушно косились:ap:. Фото улова ещё до обеда, после обеда от мороза батарейка села в фотоаппарате. Ну словил ещё примерно столько же сколько в кучке на фото.
Был сход окуня , реально леска звенела и оборвалась. Леска правда 0,06 :ap:.Но грамм 700 в нём было точно.
Что бы в бесклёвье ловить окуня , нужно носиться с буром как угорелый. В каждой новой лунке 5 проводок и дальше, если он там есть , то он и на первой себя проявит, а если нет дальше бурить и бурить, пока не найдёшь. А то сидят дядьки по часу на одной лунке, смотрят как я ловлю и жалуються , что не клюёт:ap:.
 
узнаю местечко)я давненько на вашем берегу бомбил окуня летом на вертуху)
 
Цитата
Сегодня был в Устье.
Клёв не ахти. Большенство рыбаков в 12 уже уехали домой.
Погода была супер, солнышко,лёгенький морозец. Ловить одно удовольствие.
Да и кто хотел , тот поймал. Правда набуриться пришлось много. Из одной лунки 1 - 3 окушка. Брал на глубине 7 - 9 метров. Ближе уже мелкий окунёк.
Но основная масса вообще ничего не словила, только оббуривали меня и недобродушно косились:ap:. Фото улова ещё до обеда, после обеда от мороза батарейка села в фотоаппарате. Ну словил ещё примерно столько же сколько в кучке на фото.
Был сход окуня , реально леска звенела и оборвалась. Леска правда 0,06 :ap:.Но грамм 700 в нём было точно.
Что бы в бесклёвье ловить окуня , нужно носиться с буром как угорелый. В каждой новой лунке 5 проводок и дальше, если он там есть , то он и на первой себя проявит, а если нет дальше бурить и бурить, пока не найдёшь. А то сидят дядьки по часу на одной лунке, смотрят как я ловлю и жалуються , что не клюёт:ap:.


узнаю заливчик)
 
Цитата
узнаю заливчик)
Там не "заливчик".Це в Усті біля парома(р.Смотрич впадає в Дністер).
 
Цитата
Сегодня был в Устье.
Клёв не ахти. Большенство рыбаков в 12 уже уехали домой.
Погода была супер, солнышко,лёгенький морозец. Ловить одно удовольствие.
Да и кто хотел , тот поймал. Правда набуриться пришлось много. Из одной лунки 1 - 3 окушка. Брал на глубине 7 - 9 метров. Ближе уже мелкий окунёк.
Но основная масса вообще ничего не словила, только оббуривали меня и недобродушно косились:ap:. Фото улова ещё до обеда, после обеда от мороза батарейка села в фотоаппарате. Ну словил ещё примерно столько же сколько в кучке на фото.
Был сход окуня , реально леска звенела и оборвалась. Леска правда 0,06 :ap:.Но грамм 700 в нём было точно.
Что бы в бесклёвье ловить окуня , нужно носиться с буром как угорелый. В каждой новой лунке 5 проводок и дальше, если он там есть , то он и на первой себя проявит, а если нет дальше бурить и бурить, пока не найдёшь. А то сидят дядьки по часу на одной лунке, смотрят как я ловлю и жалуються , что не клюёт:ap:.
Шооо!!Будет копченный окунь??
 
Цитата
Там не "заливчик".Це в Усті біля парома(р.Смотрич впадає в Дністер).

пардон,значит перепутал чутаху)
 
Це місце саме ближнє від Кам"янця. 14 км  гггггггггггг
Один знайомий навіть пішки ходить...  Ну - так вже в нього життя складається.....  
Сьогодні Санька заходив . Каже - зважив улов за 30 число. Було 10 кг.  Так- що коли хто каже , що риба не ловиться - то враки...  Дрочити треба крепко...  От - Санька цілий  рік в трьохлітровій банці тренувався  , допоки не освоїв тонкості проводки безмотильної мормишки..  ггггггггг   Зате тепер  без повного ящика не вертається.  Концерву свого виготовлення  приносив  в знак уважухи...ггггг
Смачно....     Йа - так багато не ловлю.  Мені стільки не потрібно.  І носити важко...
 
Цитата
Дрочити треба крепко... :connie:  в трьохлітровій банці .....
розумно сказано :bz: :dk: :bv::bv::bv:
 
Цитата
Це місце саме ближнє від Кам"янця. 14 км  гггггггггггг
Один знайомий навіть пішки ходить...  Ну - так вже в нього життя складається.....  
Сьогодні Санька заходив . Каже - зважив улов за 30 число. Було 10 кг.  Так- що коли хто каже , що риба не ловиться - то враки...  Дрочити треба крепко...  От - Санька цілий  рік в трьохлітровій банці тренувався  , допоки не освоїв тонкості проводки безмотильної мормишки..  ггггггггг   Зате тепер  без повного ящика не вертається.  Концерву свого виготовлення  приносив  в знак уважухи...ггггг
Смачно....     Йа - так багато не ловлю.  Мені стільки не потрібно.  І носити важко...
Кстати на простую дрочку ловиться не хотелось, только мелкая интенсивная дрочка, и чем интенсивней и мельче тем лучше. А на плавнуюю вообще ноль. А консервы с Днестровского окуня класс ,бате тоже автоклав подорилит, так я ему свои уловы отдаю, ну оставляю себе конечно крупнячков на тараньку, жарёху и копчение:ap:. Особенно вкусные в томате и ещё к окуню пару кусков карпа добавить для жирности.
 
У кожного свої секрети дрочу.  вони передаються із  уст в уста , із  рук в руки...  Як  потаємні знання...  Потім  напружені  тренування  в трьохлітровій банці...довгими зимніми вечорами....  гггггггггггггггггг
Зате - потім - скіко задоволення... Коли про ловлю риби навіть не паришся..  Бо знаєш , що своїх три кіло по любе візьмеш навіть за дві години  до закриття рибалки..  Ходиш по льодові...  Красота...  Отримуєш чисте , рафіноване задоволення від спілкування з природою , і  від відчуття своєї повної , беззаперечної переваги перед рибою  , і від того , що береш риби рівно стільки , скільки тобі треба  , не більше , і не меньше.  Незалежно від погоди та кльова...гггггггггг
 
а с практической точки зрения - какое состояние льда и воды на Днестре?
 
Чув у Соколі брудна вода, не знаю точно чи правда. Був вчора в Усті, вода чиста, лід до 20см. Кльову не було, але це не показник, я не тренувався дрОчу в трьохлітрову банку)))
 
Ет....  
Не беріть так близько до серця...  
Є фактори о"б єктивні - наявність кльову,  і суб"єктивні -  секретний окуньовий дроч....  
Мож - не брало, або - підловили  рибку - то...  Шукати треба....
Зазвичай епіцентр рибалки рівнопропорційно з календарними днями зими  пересувається все нижче і нижче по водосховищу...  
Хоча - вчора  товариш  з нашої команди  був з іншим екіпажем .(ми ге їздили)  Також в Усті...  Каже - він - зловив нормально..  Але - більше з команди - ніхто.  Не - те , що , а пусті...  От і розкажи - який кльов....  
Але - каже - брало - вяло...
 
Та я не беру, шуткую)
Я зловив 12 окунів, 2 судачка та бабку, товариш - 1 окуня та десяток йоршів.
Майже все зловив на повільній грі 0,5-1,5м від дна.
От такий кльв, куди їхати наступного разу, не знаю.
 
Сьогодні на Луці Врублівецькій. Результат 10 окунців і 2 схода. А в мужиків ще гірше.
 
А кудою  їхали?  Як дорога?
 
Дорога прогорнута майже до самих дач, але є 2 участка де було важко проїхати. Добре шо на ніві були, бо мужики натолкались. Машин було біля десяти.
 
То - ви де ловили - зліва від дач - на глиниську???  Чо - вниз спускались?  
А біля лагеря рибаки були?
 
Так ми ловили зліва в  заліві, рибаки були і зліва, і справа і навіть на другий берег ходили.
 
Сьогодні  був в Усті.  
Вода  брубна. Казали  - брудна також - в Слободі та Врублівцях.  
Переїхали  на Цвіклівці.  Вода  чиста. Кльов -  не  ахті...  Стидно  признаватись   , але  норму  вилова не  виконав.....  :ak:
Центр кльову  переміщується  вниз  по -  водосховищу...  Нєхрен  вверху  вже  робити...
 
Цитата
Сьогодні  був в Усті.  
Стидно  признаватись   , але  норму  вилова не  виконав.....  :ak:

Я як же секретна техніка? В любу погоду, при любому кльові? За дві години?)))

Корєш сьогодні з Калачківців - ящик мірної плотви.
 
Цитата
Сьогодні  був в Усті.  
Вода  брубна. Казали  - брудна також - в Слободі та Врублівцях.  
Переїхали  на Цвіклівці.  Вода  чиста. Кльов -  не  ахті...  Стидно  признаватись   , але  норму  вилова не  виконав.....  :ak:
Центр кльову  переміщується  вниз  по -  водосховищу...  Нєхрен  вверху  вже  робити...
Сегодня тоже были в Усте, совсем слабенько отловились, одни ерши в основном и наноокунь/судак. Но отдохнули на славу, не был еще на льду на Днестре ниразу до этого. Красотища!


[img][IMG]http://cs308820.userapi.com/v308820465/6c59/zOukFF-v0Ss.jpg[/img][/IMG]
 
Порибачив з тестьом в Шибутинцях
 
Цитата
Порибачив з тестьом в Шибутинцях
Колега класна плотва. Тестю привет передавай!
 
На выходных в Устье отвел душу по окуню.все в блоге.
 
Душевный блог!:dk:
 
Цитата
Я як же секретна техніка? В любу погоду, при любому кльові? За дві години?)))
Так - переїжджали..  Утрєній  кльов - прозівав  І норму - не - те , щоб зовсім  не виконав - не дотягнув..  І в кінці - кіцнців - не все коту масленица...  Та - і нільзя завжди  вигравати.  Деколи - потрібно отримати  репан.  Це додає  життєвої енергії і бойового задору...
 
Цитата
Я як же секретна техніка? В любу погоду, при любому кльові? За дві години?)))

Корєш сьогодні з Калачківців - ящик мірної плотви.

Сьогодні  товарищі з моєї  команди  були в Цвіклівцях - вище Устя по - Смотричу.  На чистій  воді..  Так - кажуть - бомбанули - по 10 кіль...  
Такщо - секретний окуньовий дроч таки - працює  незалежно від місця , погоди , і  кльову..  І якщо - я пролетів -ну - не зрослось,  отримав репан - ,  але - система-то- працює Важлива загальна статистика  
А основа системи - тренування  дрочу дома в трьохлітровій банці...  Отримав репан.  Іду  тренуватисьььь  ггггггггггггггггг..
 
Основа системи це тиск і погода,все інше мелочі.ІМХО
Да і те що ви ізвіняюсь "дрочите" в банці то повірте в річці це буде зовсім інше.Так само як і поплавок на удочці.ПРОВЕРЕНО
 
Цитата
Основа системи це тиск і погода,все інше мелочі.ІМХО
По моему давление и погода, без конкретной отработанной  тактике тоже не всегда позволяют уехать с водоёма с уловом.ИМХО
 
Цитата
По моему давление и погода, без конкретной отработанной  тактике тоже не всегда позволяют уехать с водоёма с уловом.ИМХО
Як на мене жодна погода  жодна водойма не може гарантувати що ти 100% будеш з рибою... буває шо в рівну погоду без змін і в акваріумі 0 кльову(((
 
Цитата
Як на мене жодна погода  жодна водойма не може гарантувати що ти 100% будеш з рибою... буває шо в рівну погоду без змін і в акваріумі 0 кльову(((

Но при том,иногда даже в казалось бы пролётный день находишь ключик,или место...Но это все актуально тогда когда рыболов более или менее анализирует ситуацию,и вносит коррективы в процесс,и имеет крепкие ноги ,и руки!!
 
Цитата
анализирует ситуацию,и вносит коррективы в процесс,и имеет крепкие ноги ,и руки!!

Ага, і ше не дуже багато випив "вогняної води"!)) Ато шось ця рідина теж не дає найти рибу, особливо коли її багато в ящику  і треба щось робити щоб її не носити!!!
 
Хотите шикарнонго клёва, чаще выезжайте на рыбалку. А чем чаще на рыбалке, тем надоедлевее клёв и тем больше хочется " душой  на ящичках отдохнуть".
Так что почаще выезжайте - и на клёв попадёте и на  ящичках посидите.
Кстати в банке дрочу тренироваться не стоит, я подобрал на месте.
Расказываю тайну.
Дроч очень низкочастотный и чем быстрее, тем лучше. Поднимае до 1 метра над дном с паузами через каждых 20 см. по 5 секунд. Очень часто бьёт очень нежно на паузе.
И обратно мормышку не кидаем , а таким же планом опускаем.
Пластиковые и всякие лавсановые не подходят, лично у меня не получаеться.
А вот металическим - спортивным то что нужно. Попробуйте не пожалеете.
 
Цитата
Ага, і ше не дуже багато випив "вогняної води"!)) Ато шось ця рідина теж не дає найти рибу, особливо коли її багато в ящику  і треба щось робити щоб її не носити!!!
Серёга, у меня санки есть - офигенная перевозная барная стойка получаеться)).
 
Цитата
Серёга, у меня санки есть - офигенная перевозная барная стойка получаеться)).
)) Ну тоді інша річ))  І як тобі з санками?? Минулого року на дністрі сніг валив капітально, і вечером мужичог з саночками єлі виліз.....
 
Цитата
)) Ну тоді інша річ))  І як тобі з санками?? Минулого року на дністрі сніг валив капітально, і вечером мужичог з саночками єлі виліз.....
Мы вечером всегда еле вылазим, так что сани тут не причём. А если серьёзно, то на гидре по колена снегу и всё ок.
 
Цитата
Кстати в банке дрочу тренироваться не стоит, я подобрал на месте.
Таку тему збили....  
Я вже назву придумав.  Патентувати хотів... САО-Д  3б  Розшифровується по абривіатурі -  Система  АктивнОго  Дрочу  Трьохлітрова Банка...  Хоча -  можуть бути системи різні.  Ми приміром використовуєм довгі лафсанові ківки ,  і  легкі  вольфрамові мормишки.  Хоча коливання теж висркочастотні.  А головна складова системи - це - тренування . Ще Суворов казав - тяжело в ученії - лігко в бою.. Базисом системси є "корпускулярно - волновой дуализм"  тобто концепція  багатоваріантності сьогодення.  Іншими словами - якщо рибак має  крепкі руки , ясну голову , і відточену техніку дрочу- він  обов"язково зловить рибку.
 
Случайно читая это вслух у моего брата пошла кровь из ушей...:bj::bj::bj:
 
Цитата
Случайно читая это вслух у моего брата пошла кровь из ушей...:bj::bj::bj:
Дністровські травки з розряду "Пробило на умняк")))
 
Ось до чого може призвести
Цитата
у брата пошла кровь из ушей...
Ваш винахід САО-Д 3б. Так значно можуть порідшати ряди позитивних рибалок, яким є  що написати або передати досвід. ІМХО.
 
рибальський досвід передається із рук в руки. Від серця- до серця.  В гіршому випадку - через відео.
Я своє відео про САО-Д 3б (Система АктивнОго Дрочу Трьохлітрова Банка)  скидував трохи вище по темі.
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6500&page=125
А де - ваше?
 
Цитата
скидував трохи вище по темі
цей спосіб лову спіжжено у месних аборигенів, які закинути далеко не можуть, вот і видрачують окуня в 3 метрах від берега з трави в отвєс, тіки розмір того окуня не радує! А з вашим дрочом тут можна відкривати клуб анонімних ананіїв
 
Гра в банці (хоть в 10 літровій) і гра в реальних умовах, суттєво відрізняється, тим більш коли ловиш на річках де є течія. А взагалі 90% успіху це його знайти і попасти йому під морду. Був я у селі недавно, провів 3 дні на річці, так я вже так там грав тою мормихою, шо просто ппц, а толку нуль... Може хтось скаже шо: "Та ти просто лашара, ловити не вмієш!!" , але справа зовсім в іншому, справа в тому, що якшо риби там 0 , то ти хоть дрочи я не знаю як і чим, а толку не буде. Головний атребут це риба, дроч це так, для спортсменів :ap:
Парильщик, те відео яке ви скинули, дуже з натяжкою можна назвати передавання опиту.
 
Ет....
Щоб зрозуміти суть питання потрібно його розглянути  під різними кутами, з різних боків(точок зору)  у ритмі часозмін.  
Відео (зимнє)  - з телефону - хринове , але щось зрозуміти можна,  якщо - сприймати серйозно.  Тренування в трьохлітровій банці -  це - інший кут зору.  Отримуєш проекцію у 3-д  збалансованої  роботи  кисті  руки , вудлища , ківка і мормишки .  Це - питання збалансованності снасті.  А тут -  дрібниці -  вузол на мормишкі  - краще - рапала.  товщина жилки  матеріал , якість і вигин ківка.  вудлище , постановка кисті руки на вудлище.  Проловлюється  слой води  висотою 1.5 м  за один проход не встаючи з ящика.  Сама проводка -  зазвичай обловлюю  в верх із зупинками , із збивкою ритму.  Вниз - ніколи. Мормишка - балансується бісером , і робота перевіряється дома в 3-х літровій банці, а  не на водоймі.  Зазвичай вольфрамки - мілкі та середні.  
Купа дрібниць , які зливаються у струнку систему. На перший погляд все дуже просто.   Дрібниці можна помічати , і поставити собі в голові галочку , а можна - ні. Як - непомічаєш - з"являється нерозуміння , що переростає в агресію...  Краще - поржати. Того так і пишу.  
І на рахунок - ритму часозмін-  бувають різні ситуації-  течія , глибини , прозорість  води , або - як останнього разу-  пропиляв до завітного місця 4 км, забурився - а вода брудна...  Що завадило зразу забуритись???  Поки переїхали  - згорів раньше сроку.  Так - на  інерції - дотягнув.. піймав пару кіль..  Але - загалом  "воно  працює"..  ггггггггггггггггггг
І на рахунок - риби..  Раніше - старався ловити , висипав в тазіки , фоткав , виставляв...  Зараз - не напружуюсь Беру риби стільки - скільки потрібно.  Отримую на рибалкі задоволення від спілкування з природою. А своїх   3 кг візьму  хоч за пару годин до збору.
 
Цитата
Ет....
Щоб зрозуміти суть питання потрібно його розглянути під різними кутами, з різних боків(точок зору) у ритмі часозмін.
Відео (зимнє) - з телефону - хринове , але щось зрозуміти можна, якщо - сприймати серйозно. Тренування в трьохлітровій банці - це - інший кут зору. Отримуєш проекцію у 3-д збалансованої роботи кисті руки , вудлища , ківка і мормишки . Це - питання збалансованності снасті. А тут - дрібниці - вузол на мормишкі - краще - рапала. товщина жилки матеріал , якість і вигин ківка. вудлище , постановка кисті руки на вудлище. Проловлюється слой води висотою 1.5 м за один проход не встаючи з ящика. Сама проводка - зазвичай обловлюю в верх із зупинками , із збивкою ритму. Вниз - ніколи. Мормишка - балансується бісером , і робота перевіряється дома в 3-х літровій банці, а не на водоймі. Зазвичай вольфрамки - мілкі та середні.
Купа дрібниць , які зливаються у струнку систему. На перший погляд все дуже просто. Дрібниці можна помічати , і поставити собі в голові галочку , а можна - ні. Як - непомічаєш - з"являється нерозуміння , що переростає в агресію... Краще - поржати. Того так і пишу.
І на рахунок - ритму часозмін- бувають різні ситуації- течія , глибини , прозорість води , або - як останнього разу- пропиляв до завітного місця 4 км, забурився - а вода брудна... Що завадило зразу забуритись??? Поки переїхали - згорів раньше сроку. Так - на інерції - дотягнув.. піймав пару кіль.. Але - загалом "воно працює".. ггггггггггггггггггг
І на рахунок - риби.. Раніше - старався ловити , висипав в тазіки , фоткав , виставляв... Зараз - не напружуюсь Беру риби стільки - скільки потрібно. Отримую на рибалкі задоволення від спілкування з природою. А своїх 3 кг візьму хоч за пару годин до збору.
Класный пост, читаеш и как всегда отдыхаеш .:ap:
 
Цитата
Вниз - ніколи.
Чому?Іноді здорово виручає.
 
Завтра хочеться на Днiстер... якщо е бажаючi 2 вiльних мiсця на вас чекають...:wink:
 
Сегодня ребята были в Устя нихренааааа!!!!!
 
Коли там вже льод розтає, га? :dp:

Цитата
вот і видрачують окуня в 3 метрах від берега з трави в отвєс, тіки розмір того окуня не радує!
Якщо не бачив, то не кажи. Сам цього року пересвідчився у тому, що мілкий сидить у самій траві (майже у березі), а більший стоїть аккурат відразу за травою (можливо і чатує на вихід мілкоти із трави). Тому декілька раз так траплялося, що найбільші екземпляри були виловлені "в отвєс". І, да, метод прикольний але не спортивний. Та коли вже спортивним методом з бровки на 50 метрах обловився то чому б і під берегом не "подрочити"?
 
Ага - таки  з"явився!!!!!
Санька - в нашій команді- підпільна клікуха -  доцент.  Клікуха підпільна  вчене звання - справжнє - праффессар - млін  - він у нас по  зв"язках із  апчественностью... Дійсний член колегії..мліннн  тіпо -  сумісні виїзди - фсе - через нього.  
А - йа - чо  рулілку крутити  ,  дорогу дивитись  ну і норми  вилову контролювати.  Ато  хлопи  -  вже сістєму -САО Д 3б  рівно як - і  САО Д Л освоїли. Проловлять -  як ситом  воду  процідять...  От - і ругаюсь  , щоби багато риби  не брали...  
Але - одне хриново -  Санька зимою - не  їде. Йа йому і ящик  даю  , і пішню- бур  на вибір.  А  він - ні  -  в  какую...    ггггггггггггггггг
 
Цитата
Сегодня ребята были в Устя нихренааааа!!!!!

А чо - в Устя - то пертись?  
Я - ж писав - вода - брудна...  
Казали - в Слободі брудна також...
 
Цитата
А чо - в Устя - то пертись?  
Я - ж писав - вода - брудна...  
Казали - в Слободі брудна також...

Рассказывали так:
С утра встали и прозрели от количества снега который выпал за ночь,и тут сразу подумали про подъезды....потому и выбор пал на Устя!!
 
Цитата
Якщо не бачив, то не кажи
якраз і бачив, і ловив, тому і кажу! мєсні ловили так як на відюшці в 20 метрах віднас, а ми 10 метрів від берегу на різкому звалі, вот там клювали горбаті, а що в траві, що після один хрен шелупонь ну або стандарт в ладошку якщо стая цікавіша!
 
andre777
Пригадую - якось - ми були разом на рибалці.......  
Ви  стверджуєте , що я ловив шелупонь  а ви горбатих?  
Чи  може ви натякаєте , що я рибалити не вмію , і норму не виконав?
Чи може  ви  штовхали  всю  дорогу мою  машину?
Ви пишете:
"А з вашим дрочом тут можна відкривати клуб анонімних ананіїв"
Це твердження ,що я рибак невдаха  ,  що  я реалізую  свої амбіції гран - рибака  пустопльотством в інеті?
Я правильно  зрозумів?
 
Что-то страсти стали накаляться...:co: Включайте тормозные парашюты, горячие подольские парни. Не дожидайтесь :dl:.
 
Цитата
andre777
Пригадую - якось - ми були разом на рибалці.......  
Чи може  ви  штовхали  всю  дорогу мою  машину?
?
На рибалці з вами не був і очно не знайомий, так що про вашу машину це фантазії!
Цитата
Ви стверджуєте , що я ловив шелупонь а ви горбатих?
Чи може ви натякаєте , що я рибалити не вмію , і норму не  виконав?
Якщо ви уважно читали то у мому пості до вас відносилось  тільки відео! Про норми тільки ви і говорити, і завжди з ваших слів  виконуєте
Цитата
"А з вашим дрочом тут можна відкривати клуб анонімних ананіїв"
Це твердження ,що я рибак невдаха , що я реалізую свої амбіції гран - рибака пустопльотством в інеті?
Я правильно зрозумів?
Мене як не пінгвіна, і напено не тільки мене, ваш "дроч" і його методи викликають приступ плачу в поєднанні з сміхом! Може і хтось зараз перед Дністром дрочить у банці то його право, як кажуть " у кожного додіка своя методіка"!
 
Щойно з річки. Були у Врублівцях. Окунь дрібний, ловиться погано, але норму виконав.
 
Цитата
Что-то страсти стали накаляться...:co: Включайте тормозные парашюты, горячие подольские парни. Не дожидайтесь :dl:.
Добре.
Передзвонив Доценту-  каже  -  не  було з нами  на рибалці   andre777 .  Вибачаюсь  - сплутав.  
Були інші хмельничани -  думаю - яким  є що сказати.  
.................
Відрибалив я сьогодні.  
Були в Чабанівці.  Окунь - старший матрос.  Рідше - окунь.  Норма вилову - до  11.  Далі по - сценарію -  красота , природа....  
Дорога до кладбіща.  Далі - або - нива , джіп ,  або - пішки...
 
Цитата
Передзвонив Доценту- каже - не було з нами на рибалці andre777
Алібабаєвіч:bj:,а де ізвінєнія за клєвіту?? А я вже подумав, що то ви були на тому корічневому зазіку в Усті у якого бенз закінчився, тіки я його не пихав і там усім було за 60:bj:Не в обіду, но ваш "дроч" доставляє

Добре.  
Але - у чому  клєвєта?  І хто такий  Алібабаєвіч
Добре
Ви не  розумієте моєї рибалки  , вам  не подобається мій дроч.  
То - розкажіть - про  свою  рибалку  - коли  ВИ  були  в останній  раз  ,  що  ВИ  здовили.  Як  ви  ловили...  
Тема про рибалку - правда??????

Я думаю це не той форум шоб комусь подобався Ваш дроч:bj:
 
Цитата
Добре.
Передзвонив Доценту-  каже  -  не  було з нами  на рибалці   andre777 .  Вибачаюсь  - сплутав.  
Були інші хмельничани -  думаю - яким  є що сказати.  
.................
Відрибалив я сьогодні.  
Були в Чабанівці.  Окунь - старший матрос.  Рідше - окунь.  Норма вилову - до  11.  Далі по - сценарію -  красота , природа....  
Дорога до кладбіща.  Далі - або - нива , джіп ,  або - пішки...

Я не знаю как зимой, но летом ты Володя со своим дрочем на спиннинге на высоте..Респект!!
 
Дляпарильщик,andre777 и SalvaDoR.

Хватит "рукоблудия". Мне монопенисуально, кто из вас решится и дальше продолжить эту сермяжную холиварщину. Итак ветку на ровном месте засрать умудрились... Удалять посты далее не стану, а добавлю "красненького" для приведения в чувство!:aq:
 
13.01.13р (на рибалці не відчувєш часу, бо він просто зупиняється), завдяки чудовому рибалці:dm:, хочу добавити, від Бога,  пощястило трішки «відвести душу» та потягати окунця :connie:. Все, як книжка пише, 3 кг, навить  САО Д-3Б  було:bj::bj::bj:….. Та що там казати, вперше в житті бачив, коли витягаєш «майже» залікового окунця, а за ним з лунки вистрибує  інший:laie:
 
Цитата
13.01.13р (на рибалці не відчувєш часу, бо він просто зупиняється), завдяки чудовому рибалці:dm:, хочу добавити, від Бога,  пощястило трішки «відвести душу» та потягати окунця :connie:. Все, як книжка пише, 3 кг, навить  САО Д-3Б  було:bj::bj::bj:….. Та що там казати, вперше в житті бачив, коли витягаєш «майже» залікового окунця, а за ним з лунки вистрибує  інший:laie:

То є гарно вполювали.Наразі подякував за відео.З Новим роком й Василем !
 
Цитата
13.01.13р (на рибалці не відчувєш часу, бо він просто зупиняється), завдяки чудовому рибалці:dm:, хочу добавити, від Бога,  пощястило трішки «відвести душу» та потягати окунця :connie:. Все, як книжка пише, 3 кг, навить  САО Д-3Б  було:bj::bj::bj:….. Та що там казати, вперше в житті бачив, коли витягаєш «майже» залікового окунця, а за ним з лунки вистрибує  інший:laie:
Да уж, Дністер - це Дністер, і відпочинок там ні з чим не порівняти))) Добавлю ще і я декілька фото...
 
А я думал, что окуня там уже всего выбили. Мы летом приезжали на отдых - то мужики небольшие сеточки ставили в прибрежную траву и полчаса-час - снимали. То окуня как раз было корзинка с Сильпо... и так каждый день
 
Цитата
А я думал, что окуня там уже всего выбили.
Думаю, что всего окуня на таких реках как Днестр выловить просто не возможно. Он был, есть и будет.
 
Цитата
13.01.13р (на рибалці не відчувєш часу, бо він просто зупиняється), завдяки чудовому рибалці:dm:, хочу добавити, від Бога,  пощястило трішки «відвести душу» та потягати окунця :connie:. Все, як книжка пише, 3 кг, навить  САО Д-3Б  було:bj::bj::bj:….. Та що там казати, вперше в житті бачив, коли витягаєш «майже» залікового окунця, а за ним з лунки вистрибує  інший:laie:
Ага-  А  -  йа -  ж  казав  -  САО Д-3Б  -  работаєт!!!!!  :az::az:
Знач - нізря  -  писав....  Спочатку в 3-х літровій банці , а потім - рука не дрогнет.....  
А   от -  на  рахунок норм  вилову...  Палилюлько - Сан - Санич сказав - три кіло  , і крапка...  
Того року з Сан-Саничем зустрічались в Старушкі..  Так - Санька - був - руський -в нього в ящик - не влізло , а він  в торбу  наталував..  Так - Палилюлько - каже - три кіло..  А  -  Санька - "ну  - Командір  - если  оно  ловится - чо - віпускать  буду????"Поржали  разом  , тай відпустив нашу машину  Сан- Санич.  А хто - ціпи в"язав - тому - протокол...  ггггггггггггг
З того  часу - сварюсь - три кіля , і крапка.  Але - шо - там - докажеш -  Банок - вже невистачає на концерви...  Смачні  робить - приносив...  Обмивали -   САО Д-3Б........ довгі  зимні вечори  тренувань  принесли  бажаний результат...

bass___
А ящик у вас такий  самий як у мене...  ггггггггггггггггггггг
 
Доброго времени суток.
Уже полгода строим планы как мы вместе в отпуск уедем на Днестр за окунем и судачком, или хотя бы за знатной днестровской плотвой, на несколько дней. (нам 490 км пилять с Ровенской обл. в одну сторону)
Очень рассчитывали на Бакоту или на Ст.Ушицу. Но до нас доходят неутешительные вести, что льда там еще нет совсем. Неужели это правда? Ведь морозы то стояли не маленькие.
На Устя наши уже были 13-14 января - вода мутная, клёва почти нихрена. Не хочется нам в Устя.
Неужели в Старой Ушице подальше от Днестра льда нету? Там и вода должна быть почище.
Очень хочется на лед на Бакоту (((
Подскажите, у кого какие весточки есть.
 
Цитата
Неужели в Старой Ушице подальше от Днестра льда нету?
Он там есть, 10-20 см, вода чистая - окунь, плотва как повезёт(надо искать). НХНЧ.
 
Цитата
Он там есть,
чето вы путаете.хороший лед стоит до вахнивских дач,дальше вода,но окуня и плотву есть где половить
 
Были в Вахновцах - и лёд есть и вода) Окунь ловился, но мелкий. На участке Субичь-Рогизна был кто?
 
Йа - був.  Пройшов від Ксенії (Врублівці )  через субичський мис майже до Рогізни.  На Субичі на мису - плотвині місця.  Бачив - кормили. Плотва - гарна , мірна- 300 гр. Окунь не дуже брав. лід - крепкий.   Казали - далі в районі Рогізни відкрита вода. Але - де - саме - незнаю...  Недійшов..
 
Значить Бакота і справді не стоїть. Дуже шкода.
Значить спробуємо на Ксенії поселитись. Там може щось знайдемо.
 
Для іногородніх Ксенія Врублівецька зараз найкращий варіант.  Вище - в Слободі , Усті , Соколі  була брудна вода принаймі минулої неділі.  Нижче - Бакота , Старушка льоду немає.  А в Врублівцях - Ксенії  - якраз добре...  Зустрінуть , накормлять , обігріють.  Все наразі...Дороги прочищені , посипані.    
Колись те місце - де розстроїлась Ксенія називалось - поплавок.  Там була база відпочинку цементного заводу.  Потім база ліквідувалась.  , але місцке було рибальською мекою для  кам"янчан. Близенько , можна в китайгородську долину , можна на Днісер , а можна - маршбросок до Субіча , і далі...  
Зараз - дуже рідко хто із нашенських їде до Ксенії....  
Був пару днів тому Красота неймовірна , річка , ліс ,  природа....  
Прямо із Ксенції виходить взльотка -  як дорога витоптана десятками , чи тисячами рибальських ніг по льоду..  Кожен день до Ксенії приїздять з десяток різношерстих екіпажів зі всієї Неньки , і не тільки.  Місце - заїжджене.  Пройшов від Ксенії майже до Рогізни по льду , і не бачив жодної незбуреної ділянки льоду , хоч широчінь величезна , простори майже не осяжні....
 
Дивлюсь впала активність полосатого, як думаєте ще будуть норм морози щоб бакота стала?? чи вже потихеньку можна спінінг доставати?))
Наткнувся в мережі на цего веселого котика , як вам?)))
 
Дякую за інформацію :)  Ми вже віддзвонились в Ксенію, місця забронювали на 4 дні. В суботу вранці виїзджаємо, якраз ввечері поселимось і в суботу зрання підемо на лід. Хочу пошукати судачка, у нас його нема де половити, вся надія на Дністер. Балансирчиків заготовив. Правда ми вперше в тім районі будем, буду вивчати місцину. Беру з собою ехолот.
Як хтось з форумчан буде там, дзвоніть, поспілкуємось за рюмочкою :) 097-280-02-07, розкажемо як у нас рибка ловиться.

пс. Котик класс !!!   :)
 
пс.   Котик класс :)
 
Кошак так - нічо - він спінним моском рибу чує...
Окунь гірше став брати з льоду, але зараз лодкою по відкритій воді-як - на мене падєвий варіант...  Краще шукати з льоду.
Мормишка , мотиль, дроч....  Можна плотву пробувати годувати... Хто - сидячий...  Є ще добрий шмат зими

З.І.Чув - межи своїми, що ловили судака в Врублівцях. Але - де? Врублівці великі.Та і я не допитувався. Та - і судака спіймати -це  що золоту жилу знайти - цього року ще і вкрай мало.  
Успіхів...
 
Цитата
Кошак так - нічо - він спінним моском рибу чує...
Окунь гірше став брати з льоду, але зараз лодкою по відкритій воді-як - на мене падєвий варіант...  Краще шукати з льоду.
как только оттепель на пару дней сразу еду рыбачить с лодки. на рождество с катера окунь клевал целый день. проскакивали экземпляры и до пол кила. за пару дней до нового года хорошо порыбачил по судаку. И скоро опять поеду.
 
Был сегодня на Днестре.Окунь клюет слабо,прошеный.Вчера были знакомые то налупили по 10 кг на рыло,мы же за весь десь около 2-3 кг на человека,+ куча мелких пистонов,которые не превышали размер балансира:bk:
 
Сьогодні були на рибалці.  Окунь  ловиться.  Ну - не так , щоби - дуже ,  але ..  ловитьтся.  Але я про інше.  Товариша навчав  систему дрочу..САО Д  3-Б(трьохлітрова банка)  Так - у нього на роботі цілий басейн є..  От  він прийшов в технічну перерву  з ящиком , як - положено , і тренувався дрочу...А там - камери  стоять  ггггггггггггггг  
Як - ви  вважаєте - хто зь нас чотирьох був лідером????  
Суворов казав - тяжело в ученії - легко в бою.  
Відрибалили - нормально...
 
Цитата
Сьогодні були на рибалці.  Окунь  ловиться.  

А ми сьогодні пробували ловити карася - пролетіли. На трьох - три карася зловив колєга. У мене - десяток плотвиць і п’яток окунців.
 
Є непідтверджена інформація, що в районі Устя добре покльовує карась і підлящ.
 
в продовження теми  САО Д-3Б
[youtube] 3cFY0dSZBt8&feature[/youtube]
 
в продовження теми  САО Д-3Б
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=3cFY0dSZBt8&feature=endscreen
 
Два экипажа были сегодня на Днестре!!! Жду результатов!!!
 
ми були.Так- ормально. Окунь зачотний. САО Д 3-Б працює. Фотки папізже...  ой- пізніще....
 
Завтра збираюсь в Калачківці. Хто знає яка там обстановка з льодом?
 
Були там вчора. Лід в заливі різний. Найтонший - на повороті, де русло б’є в мисок - 6-7см.
Кльов був слабенький, окунь ловився дрібний, хоча там крупний є.
 
Дякую за інформацію, про то шо там гарний окунь є знаю, сам ловив, а як обстановка з плотвою бо більше не неї розраховую?
 
Плотва не ловилася. Товариш просидів пів дня - п’яток плотвиць.
 
Ясно. Ну буду надіятись на удачу так як секретним дрочом не володію ))
 
ворашня рибалка.

Система АктивнОного  Дрочу - трьохлітрова банка. САО Д-3б
Вона працює...
 
Можливо хтось підкаже чи є на Бакоті лід?
 
Цитата
Можливо хтось підкаже чи є на Бакоті лід?

По факту був, але наступні дні + , я б не йшов на нього))) Але в мені 110+, а ви вирішуйте))
 
Цитата
Можливо хтось підкаже чи є на Бакоті лід?

Ближче до берега, в залівах, лід є. По центру - немає. В неділю були люди - проломилось троє рибалок, були в стані алкогольного сп'яніння, закінчилось все нормально.
 
Цитата
закінчилось все нормально.
Протрезвіли...
 
Якщо орієнтуватись  на демографічно  обумовлені  потреби - так  3  кг з гаком вистачить..  
А якщо на  деградаційно - паразитичн потреби  -  як мінмум  18  кіль і тротіл ф рюкзаку..  
Во - сказав..  тра  запомнити  ггггггггггггггггі
питання приорітетів..
 
Цитата
Можливо хтось підкаже чи є на Бакоті лід?
В неділю дзвонив до родичів в Колодіївку. Бакота затягнулася повністю. По залівах вже ходібельний лід, а на руслі - корка. Але лід вже став!



Цитата
ворашня рибалка.

Система АктивнОного  Дрочу - трьохлітрова банка. САО Д-3б
Вона працює...
Браконьєр. Таки здав сімейну секретну бровку :du:
:az:
 
Вчора в Калачківці не попав, зате в Субічі проскакувала гарна плотва.
 
Плотва гарна, а як там лід?
 
давайте вже про рибалку!!
я буду до 14 на СУ, можна зустрітися!
не думаю шо в мене буде перелов кожен день, бо я туди їзжу не за рибою!
рахувати затрати та переводити на кількість риби - сумно та недоречно!
ми маємо радіти, що в нас є Дністер та все навколо !!!! де хто тільки на картінки дивиться і заздрить, а раз там побувавши-закохується на завжди.
а ше треба радіти- що можори  не обтянули колючкою береги-як це відбуваеться в столиці,Черкасах і т.д.
хтось їде на море та викидає не малу купку грошей- а перевести ті затрати на горілку-то можна і очуміти))))  
до зустрічи!!!
о67813 три, бублик,один,4
 
Лід міцний, але наступного разу в Калачківці. Там і кльов кращий, і йти ближче.
 
Мужики!Вопрос на засыпку.Где можно порыбачить недалеко от Могилёва-Подольска?
Ато возможно буду там по делах,хочу еще на Днестр попасть(или хотя бы на куюто речушку)
 
Цитата
от Могилёва-Подольска?
Могу порекомендовать с. Лядово (25-30 км от М-П), там дамба есть хорошие заливчики.
 
Цитата





Браконьєр. Таки здав сімейну секретну бровку :du:
:az:
да....  Аж - сльози на очах...  
А йа - їм - кажу - ідемо на ліво. Справа спінінгові місця. Секретна фамільна бровка.....На - осінь - кажу лишіть..А - вони - нівкакую...  Виходить - таки - здав....
 
Цитата
Могу порекомендовать с. Лядово (25-30 км от М-П), там дамба есть хорошие заливчики.

Дякую за инфу:dk:
 
Цитата
Мужики!Вопрос на засыпку.Где можно порыбачить недалеко от Могилёва-Подольска?
Ато возможно буду там по делах,хочу еще на Днестр попасть(или хотя бы на куюто речушку)
Гряде оттіпіль, бери спіннінг - місць для цього там предостаточно)))
 
Підскажіть чи з такою погодою до вихідних буде на Дністрі лід, а то бл....дь ніяк не виходить поїхати, як "закон подлости" якийсь? Якщо хтось буде їхати в неділю пишіть, може вирушимо разом кількома екіпажами!
 
Цитата
Підскажіть чи з такою погодою до вихідних буде на Дністрі лід, а то бл....дь ніяк не виходить поїхати, як "закон подлости" якийсь? Якщо хтось буде їхати в неділю пишіть, може вирушимо разом кількома екіпажами!
Вчера были люди на Бакоте , окунь клевал не ахти, но кто искал тот наловил.
А вот лёд был уже очень опасный. По их словам туда уже ехать нельзя, разве что купаться.
 
два дні на Соколі !!!
два десятка окушків -по наводці Парільщика)))
рибаків майже не було
раділи кожному окунцю
 
Цитата
Вчера были люди на Бакоте , окунь клевал не ахти, но кто искал тот наловил.
А вот лёд был уже очень опасный. По их словам туда уже ехать нельзя, разве что купаться.

Понял Серега, "поробив" мне кто то, ну никак на Днестр не вырватся!
 
Цитата
Понял Серега, "поробив" мне кто то, ну никак на Днестр не вырватся!
А я на щуку всё попасть не могу. Купил по первому льду бочку и живца , каждую неделю перебираю. Зря пропадает. Балансиры заманили).
 
Цитата
А я на щуку всё попасть не могу. Купил по первому льду бочку и живца , каждую неделю перебираю. Зря пропадает. Балансиры заманили).

Та я за зимний сезон тоже на щуке 3 раза был только, не соврал 4 раза из них 2 раза пролет полнейший, все жалеются что нехочет она почему то в этом пингвинячем сезоне клевать. Да и честно говоря что то жерлицы уже не так манят к себе как раньше, хочу окуня половить крупного, вот только где, (если знаеш куда можно поехать, напиши плиз в личку).
Я вот заболел еще одной но вижу тоже неизлечимой болезню "Родбилдинг", сейчас собираю себе колышек на бланке SJ843-2-MHX, блин еще этот не собрал, а уже думаю о покупке еще одного бланка, гдето через недельку думаю похвалюсь.
 
В мене  всі спіни  перероблені.  Ну -  не  те  , щоб  бланки  купував,  але -  купив  спін, заточив,  перекинув кільця  згідно  мого  розуміння спінінгової  рибалки  ,  поправив  ручку,збалансував  відносно  конкретної  рибалки....    Воно  працює  -  коли  снасть  відповідає  всім  найпотаємнішим  рибальським  порбажанням ,  то -  здається  ти - сам  об"єднуєшся  з  матінкою  природою  через  бланк  ,  через  нитку,  і  здається  ,  що  сам  стаєш  приманкою  ,  і  дуриш  окуня  - хижака , короля  в  своєму  маленькому  підводному  світі , щоб  спіймати....  
А  потім...  це - вам - не  китайська морожена  мерлуза  ,  а  нашенський  найсвіжіший  ,   зроставший у  дикій  природі  окунь , який  бачив  сонце , знав   воду і зріс  в  наймальовничіших  куточках  нашого - Дністровського  водосховища. А   потім -   засмажений  на  пательні...  Під  перцеву  настойку  - заходить  - аж  пальчики  оближеш..  
Ну - а - зима...  В мене  не було  ще  жодного  разу  зимою  ,  щоб  я пролетів  тьху -  тьху  -тьху - щоб  не  зглазити.  
Сао Д- 3-б  на  секретній зимній  фамвільній  бровці  -  рулить...  гггггггггггггггггггг
 
Цитата
Та я за зимний сезон тоже на щуке 3 раза был только, не соврал 4 раза из них 2 раза пролет полнейший, все жалеются что нехочет она почему то в этом пингвинячем сезоне клевать. Да и честно говоря что то жерлицы уже не так манят к себе как раньше, хочу окуня половить крупного, вот только где, (если знаеш куда можно поехать, напиши плиз в личку).
Я вот заболел еще одной но вижу тоже неизлечимой болезню "Родбилдинг", сейчас собираю себе колышек на бланке SJ843-2-MHX, блин еще этот не собрал, а уже думаю о покупке еще одного бланка, гдето через недельку думаю похвалюсь.

Днестр в помощь,на пару шпингалетов -1 крупный   :bf:


Цитата
В мене  всі спіни  перероблені.  Ну -  не  те  , щоб  бланки  купував,  але -  купив  спін, заточив,  перекинув кільця  згідно  мого  розуміння спінінгової  рибалки  ,  поправив  ручку,збалансував  відносно  конкретної  рибалки....    Воно  працює  -  коли  снасть  відповідає  всім  найпотаємнішим  рибальським  порбажанням ,  то -  здається  ти - сам  об"єднуєшся  з  матінкою  природою  через  бланк  ,  через  нитку,  і  здається  ,  що  сам  стаєш  приманкою  ,  і  дуриш  окуня  - хижака , короля  в  своєму  маленькому  підводному  світі , щоб  спіймати....  
А  потім...  це - вам - не  китайська морожена  мерлуза  ,  а  нашенський  найсвіжіший  ,   зроставший у  дикій  природі  окунь , який  бачив  сонце , знав   воду і зріс  в  наймальовничіших  куточках  нашого - Дністровського  водосховища. А   потім -   засмажений  на  пательні...  Під  перцеву  настойку  - заходить  - аж  пальчики  оближеш..  
Ну - а - зима...  В мене  не було  ще  жодного  разу  зимою  ,  щоб  я пролетів  тьху -  тьху  -тьху - щоб  не  зглазити.  
Сао Д- 3-б  на  секретній зимній  фамвільній  бровці  -  рулить...  гггггггггггггггггггг


Підозрюю що все таки більше розрулює бровка аніж "Сао ..и так далее... фиг победиш" :be:
 
А  воно  всьо в комплексі...  Тіпо -  стереофонічне  бачення  у  з-д .  Що  толку  з  того  окуня  ,  якщо -  немає  домашньої  перцевої  настоянки???  Навіть  лінзи  - не  настроїш....  ггггггггг
 
Цитата
два дні на Соколі !!!
два десятка окушків -по наводці Парільщика)))
рибаків майже не було
раділи кожному окунцю
Володя -  ну -  так -  скажіть  ,  що  ви  спочатку  на  лід  вийшли  ,  покльовки  на  трьох  не  виділи  ,  а  потім я  вас  направив  в  переспективніше  місце  у  зоні  лову  ,  де  і побачили  хвостики...  
Ато - люде лумають  , що я  на  секретну  фамільну  бровку  їду  ,  а  вас  направляю  у  безкльовні  глухі  місця...
 
Факт- без наводки булоб дуже сумно !!! Дякую !!!

питання для всіх - може хто знає в селах Врублевці, Субіч та Рогізна- хто сдає хату-кимнату для ночовки, бо з мого села їхати на один день незручно!!!
буду вдячний (0.5 мінімум)))))))
 
Завтра собираемся на Днестр,может кто подскажет как обстановка ,по льду и рыбе, во Врублевцах .:ds:
 
лід -  нормальний. По  рибі - як повезе.
 
Цитата
лід - нормальний. По рибі - як повезе.
Спасибо!Думаю в связи с оттепелью альтернатив нет.:)
 
Цитата
лід -  нормальний. По  рибі - як повезе.

В заливі - може й так, а от на Дністер, на русло, не радив би. Казали люди, бачили ополонку та кров на льоду біля того червоного прапорця. Потім інші підтвердили - таки купався мужик, буром тягнули, порізався.
 
На усті  Тернавки -на  мису  під  скалою  був  тонкий лід.  Певно  що там?
 
Напевне там. Там правіше дорога через Дністер протоптана і прапорець червоний - мабуть рибхоз. Кажуть там це було.
 
Сьогодні Вахнівці, лід 20-25. Рибка дуже, дуже галяки!!!
 
а  в  нас - так -  норм.  
Відловились на  ура..  
Але  порівнюючи  з сьогоднішніми  трофеями Docklfar  я  тихенько  мовчу  в  куцточку....
 
Приехали с Вахновец.С 9-00 по 15-00 ,средний окунь 100-150гр. Окунь балансиры-железо игнорировал,предпочитал мотыля и "черта".Рыбалка трудовая ,но не смотря на сложные метео условия все норму вылова выполнили.:)
 
F А мы сегодня не напрягаясчь отдохнули. Мой.
 
Цитата
F А мы сегодня не напрягаясчь отдохнули. Мой.
Мої вітання. Що це ти свій "Клёвый" ящик проміняв?
 
Цитата
Мої вітання. Що це ти свій "Клёвый" ящик проміняв?
Технологии движутся вперёд).
 
Цитата
F А мы сегодня не напрягаясчь отдохнули. Мой.

Ты лучше расскажи как его вытягивал:ar::ar:,разбуривал лунку....Короче задействовал человек 10....:bj::bj::bj::bj:
 
Ви лучше розкажіть - як ви їх ловите. Я тоже не нинішній , але не одного карпа , і толстолоба...  ні  на  балансир , ні на бляху , ні на мормишку...
 
Цитата
Ви лучше розкажіть - як ви їх ловите. Я тоже не нинішній
В будні дні сидимо по роботах ставим між ноги систему активного дрочу - трьохлітрову банку. САО Д-3б і тренуємося :du::du:а потім на Буг за трофеями.:schuka:
 
Йа - знал..  Йа - знал...  
Видно у  мене  ківок  не той ,  що одні окуня та плотва...  І бур - старий совейський...
 
Цитата
Йа - знал..  Йа - знал...  
Видно у  мене  ківок  не той ,  що одні окуня та плотва...  І бур - старий совейський...

Ваше система Сао це детский лепет посравнению з ТПСМ "Трьох плєвковою смазкою насадки".
Главне не переборщити і три рази плюнути,шоб мотиль міг рухатись.От і весь сікрет:ar:
 
Ет - риб"яти - тут  ви мене  вапчє  накрили...  
Якщо у  моїй  системі - дрочити тра  крепко  ,і  цьому  ще можна  навчитись , то у  вашій -  все залежить  від  ферментів  слини , що передаються генетично...  і ще від  того , що вчора їв....  Тут - не навчишся..  Родитись  тра...Спинним моском  перейняти .  І  харчуватись  відповідними продуктами...По утрам....
 
Цитата
Ет - риб"яти - тут  ви мене  вапчє  накрили...  
у  вашій -  все залежить  від  ферментів  слини , що передаються генетично...  і ще від  того , що вчора їв....    І  харчуватись  відповідними продуктами...По утрам....
Можете спробувати, а якщо не допоможе то для відповідних ферментів можна зїсти червячка :)
 
Цитата
По утрам....
А можна попробувати по утрам приймати то що співзвучне з словом "ферменти" і схоже на снікерс:bj: де хто каже що тіки це і помагає
 
Сначала "дрочисты", теперь копрофаги...:at: Куда дрейфуем, рыбацюги?:eek: Сюда :dl:?..
 
не читав всю тему, дуже багато сторінок, я можу дати відповідь на питання "чому так мало риби на дністрі ? "  Тому що під час нересту на дністрі воду то підносять то опускають ,  результат того ікра гине, не раз в районі с Сокілець бачив берег вкритий ікрою і вонізм ніби на мусорці, а сєтками і електровудочками рибу не виловиш це все фігня не раз на фідер ловив більше риби чим бваронєри на сєті !!!
 
Сьогодні  був в Бакоті -  з  Колодіївки.  Ішли з великого залівав до Каштановки.  
Рибалка вийшла  вкрай  цікавою.  Почувши те , що Бакота  покрита  , і  там ходибельний ліщд  кинулось купу екіпажів .  Народу - купа.Але лід - дуже небезпечний - зверху тонкий 1, -2  см - наст , потім - каша , а далі - рихлий лід.  Нижній лід - місцями - 1,5  см - 8 см В результаті - по моїм підрахункам проломалось 6  чоловік.  Двоє дуже серйозно.  Без імен.   Прполомились двоє майже одночасно.  один - від одного в 20 м.  Молодший - крепший. На - старшому спасатєльний желет.  В мене був шнурок.  Тягнув спочатку старшого.  Він хоч був у спас жилеті , але лежав- як довбня,  не рухався , і нічого не міг зробити.  Тягнули волоком - бо - дід здався...  
Тим часом - молодшому допомогли -дали бур, він піднатужився , і зміг вибратись.  Але - став на ноги ,  пройшов пару  метрів , і знову - бовть - по - вуха...  Шнурок один.  Тягнем  старого.  А молодшого прошу благим матом , щоб потримавася ще трохи...  Витягнули діда.  Кинули шнурок молодшому.  А в нього очі закотились - здався...   Матом прошу , щоб руку замотав.  Якось зміг...  Витягнули......  
Ви колись бачили очі людини , якій ще жити , але  вона вже  здалась... Прийняла...  
І не  треба...  
Не ходіть на тонкий лід.  
В результаті -  молодший втратив ящик і бур.  Старшому ящик  виловив товариш.  
Особливе  "дякую " - хто тягнув- Ваські  очкарику ,  легкому  рудобородому  хлопцю - він підповз на  пузі , і шнурок  дідові за  спас  жилєт  чіпляв -  той навіть  руками не ворухав  ,  та - і  всім  іншим- хто  допомагав -  не  запам"ятав -хто - на  адреналіні  все...
Але - дякувати богу  -  все добре.  (Якщо не заболіють)  За  це і  випив  сьогдні  соточку домашньої  
І  -  собственно кажучи - про рибалку.  
Кльов не дуже.  Але -  норма  вилову  виконана  недивлячись на пригоди..
 
Ось за це уважуха.Дійсно мужні мужики :dk:
 
Цитата
Сьогодні був в Бакоті - з Колодіївки
Хай по скоріш вскривається та Бакота, кортить уже:mnogo_lodka: Уважуха за порятунок, ті окунці не вартують життя і ваших нервів і хай тішиться що тіки ящиком розплатився! Тим паче після такої погоди туди лізти я б не резикнув хоча і не зимній
 
Цитата
Сьогодні  був в Бакоті -  з  Колодіївки.   Прполомились двоє майже одночасно.  один - від одного в 20 м.
Не ходіть на тонкий лід...

От читаю це все , і чесно - не розумію !!! От не розумію і все ! Д...БИ !!! Зразу вибачаюсь , але вже накипає . Заради чого ? Рибу зловити ? Матёрий рибак , тіпа ? Доказати ? Що доказати ? Що я не побоявся і таки виліз на той лід ? Д...БИ !!! А дітей ваших годувати після того будуть ЛОХИ які побоялись !!???? Це РИБАЛКА називається ? Як на мене це не рибалка , це.. Не буду продовжувати , вже передчуваю хвилю обурення НАСТОЯЩІХ рибаків ... ИМХО !!!!
 
Радует, что земляки - форумчане не из когорты д...бов. Очень радует!

Парильщику с рештой спасателей - респект!:dk:
Старший, что со спасжилетом и обездвиженный с переляку, в очередной раз подтвердил афоризм: "Мудрость приходит с годами, иногда - годы приходят одни". Замёрз бы нахрен в полынье, если бы не ребята. И плавал бы жмур в "поплавке" среди ледяного крошева в назидание потомкам... Младший в намокшей одежде отползать должен был, а не вставать на ноги с добавленной водой весом.:an: Видно соображалка от купания напрочь отключилась. Повезло им, короче, что рядом хлопцы грамотные и со шнуром оказались. В следующий раз может и не повезти. Отбор природы ещё никто не отменял!

Бодя абсолютно прав по оценке ситуации. Впереди крайний лёд, да и погода стоит такая, что не ясно, что под тобой. Тут пешню в руки, как на перволедье.

Берегите себя!  
 
Цитата
Ось за це уважуха.Дійсно мужні мужики :dk:

За що уважуха ? Хто справжні мужики ? Справжні мужики працюють в МНС . То їхня робота і їм не те що "дякую" навідь зарплати норм. не платять - а вони ТАКИ ПРАЦЮЮТЬ !!!І витягують і виносять і тушать і т .п... От їм УВАЖУХА . А тим хто без мозгів поліз на лід , а потім один одного витягував (молодці , ситуація , розумію) в мене уважухи щось зовсім нема . Соррі , я напевно багато чого просто не розумію ...
 
Цитата
За що уважуха ? Хто справжні мужики ? Справжні мужики працюють в МНС
Ну в багатьох в такий момент паніка і багато хто тупо розвертається і петляє додому або  далі рибу ловить, тут ситуація не однозначна, молодці що одразу 2 витянули! МНС, міліція, швидка як правило скрізь не встигають, тут 5-10 хвилин вистачає і людина уже на тому світі
 
Цитата
За що уважуха ? Хто справжні мужики ? Справжні мужики працюють в МНС . То їхня робота і їм не те що "дякую" навідь зарплати норм. не платять - а вони ТАКИ ПРАЦЮЮТЬ !!!І витягують і виносять і тушать і т .п... От їм УВАЖУХА . А тим хто без мозгів поліз на лід , а потім один одного витягував (молодці , ситуація , розумію) в мене уважухи щось зовсім нема . Соррі , я напевно багато чого просто не розумію ...

Как по мне ,то есть люди совсем нормальные и не лезут на тонкий лёд(типа ПАРИЛЬЩИКА...он тоже не маленький мужчина).Короче как всегда есть "Д...БЫ"и есть те которые их спасают(и не всегда это и МНС(хотя против них ничего не имею)).И есть ещё один фактор это "зелёный змей",а против него не попрёшь...(даже летом под этим делом вроди нормальные мужики ,а уходят к Нептуну)
И я думаю,что возможно цифра искупавшихся  может быть и больше...
П.С.Мы тоже сегодня рыбачили на Днестре - в Вахновцах,так там если посмотреть  с верху то есть вообще открытая вода и на лёд не везде зайдёшь.Но в целом лёд ходибельный 8-15см...у нашей компании и в поле зрения вроде ни кто не купался.А вот животы от смеха болят.....Потому,что с нами был сам Серёга КЛЁВЫЙ(я думаю этим всё сказано)
 
Как подтверждение фото...
 
Цитата
Ну в багатьох в такий момент паніка і багато хто тупо розвертається і петляє додому або  далі рибу ловить, тут ситуація не однозначна, молодці що одразу 2 витянули! МНС, міліція, швидка як правило скрізь не встигають, тут 5-10 хвилин вистачає і людина уже на тому світі

Ось це я і мав на увазі товаріщ legrin :am:

Так як недавно таксиста відуарили.Пацанчик приїхав на визов,такий як і сотня інших,але визвали окурені і бухі лохи,які начали його ногами місити.В цей час стояло чоловік 50,ніхто даже не підійшов і нічого нікому не сказав.Поки не дудумались визвати міліцію.
Так і тут,впевнений на 100% шо 99% всіх рибаків тупо стояли і втикали як інші тонуть,а Парильщику і іншим уважуха
 
Молодці!!!
 
Цитата
Ось це я і мав на увазі товаріщ legrin :am:

Так як недавно таксиста відуарили.Пацанчик приїхав на визов,такий як і сотня інших,але визвали окурені і бухі лохи,які начали його ногами місити.В цей час стояло чоловік 50,ніхто даже не підійшов і нічого нікому не сказав.Поки не дудумались визвати міліцію.
Так і тут,впевнений на 100% шо 99% всіх рибаків тупо стояли і втикали як інші тонуть,а Парильщику і іншим уважуха

Дитино , по перше: я тобі не "товаріщ" , по друге : навчись писати без помилок ! по третє : смайлик класс !!! Орел ! Маладца ! :bf:
 
Цитата
Дитино , по перше: я тобі не "товаріщ" , по друге : навчись писати без помилок ! по третє : смайлик класс !!! Орел ! Маладца !
5 балів Бондане ;)
 
Богдане :) пардон
 
Цитата
Ось це я і мав на увазі товаріщ legrin :am:...
ДДДаааааа,  зі смайлом ти трохи погорячився і переборщив...... невдобно то як...... Дядько, якому ти написав отеє ПІСЬМО, в свої 14 років років, в які ти закінчував школу, вже мав першу сивину від завершення парочки ризикових (для життя) бізнесових сдєлок... а ти йому товаріщ..... Поокуратнєй надобно би))):dl:
 
Цитата
За що уважуха ? Хто справжні мужики ? Справжні мужики працюють в МНС . То їхня робота і їм не те що "дякую" навідь зарплати норм. не платять - а вони ТАКИ ПРАЦЮЮТЬ !!!І витягують і виносять і тушать і т .п... От їм УВАЖУХА . А тим хто без мозгів поліз на лід , а потім один одного витягував (молодці , ситуація , розумію) в мене уважухи щось зовсім нема . Соррі , я напевно багато чого просто не розумію ...

Навіщо так категорично?Мова йде зовсім про інше.Звичайні рибалки,СПРАВЖНІ ЛЮДИ,допомогли іншим в біді!Це що, погано?Чи будемо сторонньо спостерігати за смертю колег та вінчувати МНС. Звичайно, не одобрюю вихід на ненадійний лід (за майже сороколітній стаж зимової риболовлі провалився лише один раз при виході по коліно (тьфу-тьфу)) але бувають форс-мажорні обставини. Дві неділі тому рибалили в Калачківцях.Товщина льоду біля 20 см.Більш ніж безпечно. Зміщуємось в сторону Рогізни.Попереду, в зоні погляду,метрів так зо 200 маса рибалок, і з лівої і з правої сторони. Вирішили засвердлитись за миском в перспективному місці.Метрів десять від берега роблю півтора оберта буром і все!Лід кінчився!Товщина його біля 2см.Спрогнозувати небезпечне місце було практично неможливо! Миттєво покидаю небезпечну зону. Повезло! Не провалився. А якщо б провалився то необхідно було б шукати мобілку і визивати МЧС?Ні! Надія тільки на таких СПРАВЖНІХ МУЖИКІВ!!! І ось їм УВАЖУХА!!!
 
Цитата
От читаю це все , і чесно - не розумію !!! От не розумію і все ! Д...БИ !!! Зразу вибачаюсь , але вже накипає .
Язиком пургу мести - це - не помелом...  
Це я ло того , що -  товариш купальщика , який навіть не встав - коли той ломанувя - потім  розпинався на  весь  лід  тими самими  словами. Один - в один ...  Але - коли  виходив  на берег - до переходу не дійшов - вирішив навпростець.  І - по - щию.  Так на берег і вийшов...  
Це я до того - як знав - би де  впадеш - підстелився-б . Або - не суди нікого, і тебе не судитимуть.  
Розкажу -як було - бо за раз не все пишеться.  
Спочатку Санька з Охотніка - він з пішньою був -  сказав , що лід дуже тонкий і з проталинами, які оком не видно .  Та і на ноги не чути - наст хрумтить.  Повернувся , і пішов потихенько до машини - він був з малим. Нетреба малому тої рибалки.  (до цього часу вже один проломався по коліно в тріщині)
Ми дуже обережно  продовжували ловити.  Вважали на кожен крок і лунку.  Потім з"явилась команда  Попереду ішов майбутній купальщик , ніс  два ящика , і розповідав , що  всім покаже кльові місця.  Коли він підійшов ближче -я попросив , щоби він хоч бур  розклав ,  просверлився  ,  лід поміряв , а потім вже ішов .  Він послухався , пробурився ,  лід зміряв , погодився  , що лід тонкий  , але пішов далі.  (ну - можливо - тому , що попереду маячили  два каміфкадзе , які  потім також  скупались... обоє...) Він пройшов ще  метрів 30 -40  і заломався.  Далі пішов  відлік на  секунди  -  вибратись  він не міг.  Лід ламався...  Чому  старший проломався - я так толком і не зрозумів -  бо в цей  час  рився в ящику за шнуром. Старий - же  сидів на  ящику -  ловив...  Може різко встав........з  переляку....    І таке в житті буває....   Ось і маємо  двох купальщиків одночасно між якими  20  метрів...  Далі знаєте..  Добавлю  лише -  коли  людина  проломується , і не може  вибратись  в  перші секунди  вона  отримує  шок - який  просто  паралізує.   І  одного  і  іншого  тягнули саме   в  такому  стані...  Жодних  рухів -  як  мішки...  Важко..  Коли  витягнули  на  крепший  лід -  і той і інший  стали - як  совби  вкопані-на  місці не рухаючись Видно  клинануло.  Я їх  тільки  благим  матом  зміг  "розкодірувати" - ну  - щоби  ішли на  берег  грітися...  Бо  зразу  згадується  випадок  в  Слободі  , коли  мужика  витягнули  , а  він  на  льоду  вже  коні  двінув.  Серце не  витримало.  Адреналін  треба  гасити рухом.
 
Да ни какая рыба не стоит этих рисков,знакомые уже ловят с берега на силикон.Парильщику однозначно РЕСПЕКТ!.:)
 
Цитата
Язиком пургу мести - це - не помелом...

От ще раз прочитав , і не те що не змінив своєї думки , а навідь навпаки ... Вам особисто , дісно -  уважуха , за те що не розгубились і повитягали тих .... Ну ви зрозуміли ..Але всеж якого пертися на такий лід ? Екстремали ? Ну побачили (зрозуміли) що лід не "альо" -ну і потихенько , хоч на пузі - до берега ...Але ж ні: "послухався, пробурився ..і пішов далі" - то це що нормальна людина ?
 
Цитата
ДДДаааааа,  зі смайлом ти трохи погорячився і переборщив...... невдобно то як...... Дядько, якому ти написав отеє ПІСЬМО, в свої 14 років років, в які ти закінчував школу, вже мав першу сивину від завершення парочки ризикових (для життя) бізнесових сдєлок... а ти йому товаріщ..... Поокуратнєй надобно би))):dl:

Та нічо Сань ,я ж не образливий , ти ж знаєш, в мене син також так само буває "діловара" включає - мода в них така , зараз:ar: . Але тако - по шапці - РАЗ !:dl: І все - золота дитина !:bf::ap:
 
Парильщик однозначно молодец, но думаю каждый уважающий себя мужчина поступил так же!!!
А Legrin дело говорит!!! Никакая рыба не стоит жизни и нужно думать головой перед тем как ступать на такой лед (особенно Днестровский), а учитывая то что в основном ловят там окушка, плотвичку ну максимум в 300грам, так нафиг она вообще такая рыбалка с такими условиями?!
Рыбаки, будьте окуратны, последние льды не за горами, а этот случай только начало!!!!
 
ёпт я на озеро боюсь выходить а тут на Днестр выходят екстремалы)
 
Цитата
Да ни какая рыба не стоит этих рисков,знакомые уже ловят с берега на силикон.Парильщику однозначно РЕСПЕКТ!.:)

а ця тема мені ближче) і як успіхи?, сам уже дні рахую до відкритої води, ломка жесть...:udochka:
 
Цитата
а этот случай только начало!!!!
Извините, возможно мне так показалось, но звучит так, как бы "запасайтесь попкорном"... лучше бы таких случаев не было вообще!
 
Цитата
Извините, возможно мне так показалось, но звучит так, как бы "запасайтесь попкорном"... лучше бы таких случаев не было вообще!

Канечно лучше бы таких случаев вообще не было, но все мы понимаем что это всегда было, есть и будет. Я ни в коем случае не хочу что бы кто то повторил судьбу тех двух купальщиков, поэтому еще раз - Будьте окуратны на льду!!!
 
Цитата
Канечно лучше бы таких случаев вообще не было, но все мы понимаем что это всегда было, есть и будет
Підтримую. Така мисля ще закрадається, а як на Дніпровських водосховищах рибачать. І щороку пінгвінів знімають з дрейфуючих льодин. Хоча яка різниця де проломатись, чи на 2-х метровій глибині, чи на 40-ка. Ніколи не розумів рибалок, які виходять на лід наодинці. Завжди потрібна підтримка та надійні друзі.
 
Цитата
Завжди потрібна підтримка та надійні друзі.
1000% прав!!!:dm:
 
Цитата
- то це що нормальна людина ?
Нормальна.  Його знаю  особисто. Без  психічних  відхилень.  Колись  працювали разом.  
Інше питання , що був під газом , інше питання ,  що необ"єктивно оцінив обставини , А  саме  головне - небуло достатьньо досвіду  Невистачило чуйки. А людей не послухався.  Тонкий лід спинним моском через ноги відчуваєш.  Навіть коли не трішить.  Він прогинається , і комок аж  до горла підходить....  Це чуйка ,  але вона не в кожного  работаєт.  А  просинається чуйка - коли  зачотно скупаєшся.  І - то не - так , що по  коліна , і  -  викрутився  , а канкрєтна-  на  грані  життя.  Ви - думаєте - тим  двом  купання пройде безслідно????  Вони  або  взагалі  на лід не їздитимуть , або  -  планку тонкого льоду піднімуть....  Їх  на  токий лід волоком  вже не  затягнеш - тут або позови до  рвоти будуть , або  до опорожнення...  
Але - завжди з толпи  рибаків знаходяться "герої" , які не знають   ще що то є  - зачотно скупатись , і валять на тонкий лід.  
От - почитає  хтось - може і не піде. А може когось відговорить.  А - так - поганими словами  називати - толку?  
Доречі - я одинак по суті.  Ну - тобто на рибалку їдемо разом , а потім роблю маршброски . Як розвідаю - щось - команду підтягую. Не  терплю закритих водойм - ставків , ну ,або коли запертий тонким льодом.Це для мене - катастрофа...  Але - якщо хочеш ходити - треба вчитись слухати лід , і  ніколи не  забувати  про  смертельну небезпеку тонкого льоду.
 
Димыч., Были рыбаки на прошлой неделе в Старой ушице ,с берега на отводной окунь 150-200 гр.А с лодки судачки 500-600гр.
 
а как туда(С.У.) сейчас доезд?? и сколько чистой воді?
 
Алкоголь-вот первый виновник, происшествия. Покуда был  трезвый- одел жилет, выпил- пошел за орденами, а не рыбу ловить, да и товарищам нос утереть "рыбними" местами, своим поведением спровоцировал младшего на неосмотрительность.
Летом сколько людей по пьяни тонет, хоть купающихся, хоть плавающих, каких угодно.
Парильщику ++++, а всем нам !!!! на льду и про надежных друзей- 1000% в яблочко, в любом деле!!!
 
Мурчик, Как сейчас дорога не знаю.Вода от вахновец и ниже,льда так и не было.
 
понятно, буду звонить на Ушицу,спрошу про дорогу до спортбазі.
 
не забудьте про результати дзвінка розповісти:bf:
 
Цитата
не забудьте про результати дзвінка розповісти:bf:

Вже так хочеться тої води?))) Якщо чесно я сам заскучав, але шось ще на жерлиці норм половити хочу!
 
Рыбацюги, каждый дуреет по своему. Кто на парашюте разбивается, кто в акваланге в сетях запутывается, а кого на охоте вместо зайца убивают. Так, что теперь сидеть дома и смотресть Толстые и счастливые? Главное , что бы голова на плечах была , нормальное обмундирование и коллеги на которых можно положиться.
А тонут в полыньях и замерзают и на 20 см. льду.
Просто во всём должен присутствовать адекват.
А на тонкий лёд ходили, ходят и будут ходить.
Кстати морозы передают, так что ещё порыбачим.
 
Цитата
Так, что теперь сидеть дома и смотресть Толстые и счастливые
Не говори что начался новый сезон, а то я не выдержу, меня Роксолана и прочие сериалы доведут скоро, а в прошлом сезоне когда шоу шли этих говно сериалов не было, сериалы и шоу это мой путь к алкоголизму!!!!!!!
 
Цитата
сериалы и шоу это мой путь к алкоголизму!!!!!!!
.... или стать пингвином:)))
 
Цитата
меня Роксолана и прочие сериалы доведут скоро
Мужайся, Андрюха! А ще краще порнушку на ніч подивись і все пройде)))))
 
Цитата
не забудьте про результати дзвінка розповісти:bf:

говорив сьогодні з ушицькими- дорога до води стрьомна.
вода піднялась на 2 метра, ловлять судака з лодок та берега.
треба їхати))))
 
Цитата
.... ловлять судака з лодок та берега.
треба їхати))))
ловити, то може і ловлять, але вот чи він ловиться?:wink: Мене це питання теж ціавить, руки терпнуть - хочу вже спіном махати)))):dc:
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!