Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
гівном прибило до дамби, сморід ще той
Сьогодні теж був на Бугу біля гречанського моста. Взяв відро чудової рибки типу "Болт".  Під мостом вода теж не замерзла, можно і спіна покидати. Але є одне "НО" під берегом нарахував біля десятка дохлих "ёршиков" Кажуть, що ця рибка живе начебто в чистій воді. А під мостом вона напевно не дуже чиста.
 
минулих вихідних під гречанським мостом бачив мужика яки й сидів з екранами, так за пів часа взагалі нічого не зловив
 
У меня в акаріумі навіть карасі мальків хавають:al:
 
Цитата
У меня в акаріумі навіть карасі мальків хавають:al:

Угу, в акваріумі мальку серед старших вижити дуж не легко, навіть самі прості гуппі свою молодь крошать!
Ну і скільки зараз випадків ловлі бєлі на УЛ?
П.С. А в мене зараз цихліди , так я все хочу їх кимось покормити))
 
Цитата
Ну і скільки зараз випадків ловлі бєлі на УЛ?
Я, наприклад, коли мулять карпи це роблю ціленаправлено і ще ніодного не забагрив - всі в рот і більшість "сідають" з конкретним ударом.
 
Цитата
...П.С. А в мене зараз цихліди , так я все хочу їх кимось покормити))
Серёга, так в тебе є шанс, покорми "толстолобиком")):biggrin:
 
Можливо когось зацікавить. Ранком, коли їхав на роботу, подивився на наявність льоду на річці (Смотрич, течія доволі незначна) та й поїхав, а коли повернувся додому то відкрита вода була на всьому огляді, тобто ще метрів 300 відкрилось. Вода чиста. Ось Вам тема для роздумів. Збруч швидкопливніший. Побажання: спінінг Вам в руку і удачі. Якась щучка трапиться, якийсь судачок...
 
Думаю що даремно. Практика показує, що щучки та судачки на зимовий спінінг ловляться лише на кислотновмісній Москварічці. На наших екологічно чистих річках риба сидить по берлогам і смокче плавники сусідів по койкомісцю.
Хоча... Ну принаймні у мене і моїх знайомих рибалок вже відпало бажання спінінгувати взимку на Збручі
 
Цитата
Думаю що даремно. Практика показує, що щучки та судачки на зимовий спінінг ловляться лише на кислотновмісній Москварічці. На наших екологічно чистих річках риба сидить по берлогам і смокче плавники сусідів по койкомісцю.
Хоча... Ну принаймні у мене і моїх знайомих рибалок вже відпало бажання спінінгувати взимку на Збручі

Даремно. В данний період року, на Збручі, кілька років тому, крім окунів за рибалку сідало на воблер один-три непоганих клинчука! Не трофейних, але в розмірі. І що саме цікаве, ловились вони на воблери з дуже аргесивною грою (найулюбленіші воблери HUMANа). Парадокс??? Ні факт!!! Потратьте декілька рибалок на екстрим, і Ви в цьому, впевнений, переконаєтесь. Хоча...
 
переехал в город Ровно, перемещаюсь в тамошнюю ветку, но Вас коллеги не забуду!!!! всем ни хвоста ни чешуи
 
Цитата
переехал в город Ровно, перемещаюсь в тамошнюю ветку, но Вас коллеги не забуду!!!! всем ни хвоста ни чешуи

И тебе Виталик тоже удачи!!!:dk:
 
дякую:dt::ak:
 
Цитата
переехал в город Ровно, перемещаюсь в тамошнюю ветку, но Вас коллеги не забуду!!!! всем ни хвоста ни чешуи

Успіхів тобі, не забувай нас!
 
Цитата
переехал в город Ровно, перемещаюсь в тамошнюю ветку, но Вас коллеги не забуду!!!! всем ни хвоста ни чешуи

нема там що робити, так само як і в Тернопільський)))
 
Як нема? А як же знамениті озера тіпа Шацькі?:ds:
 
Цитата
Як нема? А як же знамениті озера тіпа Шацькі?:ds:
Мабуть малось на увазі в Рівненській гілці форума, а не на рахунок риболовлі...
 
Всім привіт , підскажіть будь-ласка де в Хмельницькому можна купити воб Strike pro midge в кольорі 500G  , може хтось знає
 
може і не фірма (кітаєць 100%)
Цитата
воб Strike pro midge в кольорі 500G
по соборній в "рибацькому бумі" і біля старого РАГСу магазинчик є.
 
Цитата
і біля старого РАГСу магазинчик є.

Там Страйк Про не представленi, на речовому ринку e багато кiоскiв, майже всi торгують страйком, але в Ямполя мабудь самий бiльший вибiр!
Але питання тут нiби задаем! https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=13782&page=67
 
Все вже зiбрав собi джедайський iнструмент, багато хто вже його бачив, оцiнка вiдмiно (ПОНЯТНО ШО ХВАЛЮСЬ), я дуже задоволений, кiлок шо пипець, фото до i пiсля лакування! За фото вибачте корявенькi вийшли!
 
Гарно зроблено вітаю! Інтересно як і де пріобретався бланк  і в якому стані(наявність фурнітури),процес зборки.Якщо можно поділітся коротенько.:)
 
Цитата
Гарно зроблено вітаю! Інтересно як і де пріобретався бланк  і в якому стані(наявність фурнітури),процес зборки.Якщо можно поділітся коротенько.:)

Дякую, все можна прочитати тут http://www.customrods.com.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage  , якщо е питання ще, то з радiстю вiдповiм, але попереджаю це хвороба ще та!
 
Цитата
Дякую, все можна прочитати тут http://www.customrods.com.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage  , якщо е питання ще, то з радiстю вiдповiм, але попереджаю це хвороба ще та!

За спін респект!)
Я від себе добавлю
http://www.spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-machine.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-complekt.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-guide-set.php
 
3 частинки, по полочкам розкладають як зробити Сustom rod!))

П.С. Ну я покищо в теорію лізу, щось до практики страшно, тай нема як!)
 
Цитата
За спін респект!)
Я від себе добавлю
http://www.spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-machine.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-complekt.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-guide-set.php
 
3 частинки, по полочкам розкладають як зробити Сustom rod!))

П.С. Ну я покищо в теорію лізу, щось до практики страшно, тай нема як!)

да..разжевали классно ,аж руки зачесалиьсь..
 
Цитата
За спін респект!)
Я від себе добавлю
http://www.spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-machine.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-complekt.php
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=statii/rodbuilding-guide-set.php
 
3 частинки, по полочкам розкладають як зробити Сustom rod!))

П.С. Ну я покищо в теорію лізу, щось до практики страшно, тай нема як!)


А стоил ли этим заниматся?
 
Цитата
А стоил ли этим заниматся?
Клас,оказывается не всё так "страшно ".Если для конвеера думаю что можно.:)
 
Цитата
А стоил ли этим заниматся?

А я хз))) Но в голові думки проскакували))) Як кажуть, якщо є вільний час і натхнення, то чому б і ні?)
На приманочку своїми руками зроблену, рибку коли ловиш-КАЙФУ більше!! Може й тут так?))

Мені здаєтья що колись я до білдінга дойду)))
 
Цитата
Все вже зiбрав собi джедайський iнструмент, багато хто вже його бачив, оцiнка вiдмiно (ПОНЯТНО ШО ХВАЛЮСЬ), я дуже задоволений, кiлок шо пипець, фото до i пiсля лакування! За фото вибачте корявенькi вийшли!

Гарна зборка.  Уважуха!!!!
Спін , який сам зібрав - завжди кращий покупного, бо збирається він своїми руками, згідно свого розуміння , і під конкретну рибалку.  Після того - як збереш спін - починаєш краще розуміти - як ним користуватись.
 
Цитата
Все вже зiбрав собi джедайський iнструмент, багато хто вже його бачив, оцiнка вiдмiно (ПОНЯТНО ШО ХВАЛЮСЬ), я дуже задоволений, кiлок шо пипець, фото до i пiсля лакування! За фото вибачте корявенькi вийшли!

Ух ты, очень круто!! Не думал что у нас люди подобным занимаются) А сколько примерно обходится по деньгам спининг такой сборки??
 
Цитата
Ух ты, очень круто!! Не думал что у нас люди подобным занимаются) А сколько примерно обходится по деньгам спининг такой сборки??
По цінах на матеріал я колись бачив тут.
 
Цитата
Все вже зiбрав собi джедайський iнструмент, багато хто вже його бачив, оцiнка вiдмiно (ПОНЯТНО ШО ХВАЛЮСЬ), я дуже задоволений, кiлок шо пипець, фото до i пiсля лакування! За фото вибачте корявенькi вийшли!
Браво!:dk::bi: Даш потрусити?
 
Цитата
По цінах на матеріал я колись бачив тут.

Там вказано на окремі деталі ціни, а хотілось би взнати безпосередно в того хто вже зробив, загалом скільки він обійдеться, клей, лак і т. д.? баланси робив, рабочі, хотілось і спіна зробить, те що зроблено своїми руками на багато більше задоволення рибачити.:bf:
 
на мою думку скуповлюватись заради одного спіна - смислу не має, а от замовити його з урахуванням усіх своїх побажать дуже навіть доречно, принаймі я над цим замислююсь ІМХО..
 
Цитата
Клас,оказывается не всё так "страшно ".Если для конвеера думаю что можно.:)

Цитата
арна зборка.  Уважуха!!!!
Спін , який сам зібрав - завжди кращий покупного, бо збирається він своїми руками, згідно свого розуміння , і під конкретну рибалку.  Після того - як збереш спін - починаєш краще розуміти - як ним користуватись.

Цитата
Браво! Даш потрусити?

Цитата
Там вказано на окремі деталі ціни, а хотілось би взнати безпосередно в того хто вже зробив, загалом скільки він обійдеться, клей, лак і т. д.? баланси робив, рабочі, хотілось і спіна зробить, те що зроблено своїми руками на багато більше задоволення рибачити.

Цитата
на мою думку скуповлюватись заради одного спіна - смислу не має, а от замовити його з урахуванням усіх своїх побажать дуже навіть доречно, принаймі я над цим замислююсь ІМХО..

Дякую всім за хороші відгуки, скажу що вирішив зайнятись родбілдінгом ще десь рік, а то й більше назад, але щось ніяк не міг зібратись остаточно, а тут було пару гривень лишніх від продажу катушки, тай взяв і псіханув скупив комплектуючі і почав збирати.
Скажу що дійсно надто важкого в цій справі нічого немає, головне щоб було бажання і руки росли з правильного місця, Дімич правий коли каже що скуповуватись заради зібрання одного прута воно трохи дорогувато виходить, але я впевнений що хто збере спінінг власноручно то  захоче ще збирати, так і зі мною вийшло, реально захворів родбілдінгом, тільки й сижу на їхніх сайтах та вибираю собі наступний бланк, а грошей немає, то виставив на продаж Exclusive Twitch Special EXST-662M новенький, він мені дуже подобається, але відчуваю що небуду ним ловити бо вже хочю чогось свого індивідуального не такого як у всіх і під мої руки. Мій спінінг зібраний на бланку SJ843-2-MHX обійшовся приблизно 1100 гривень, але потрачено було набагато більше (двигуни для сушки лакування, токарного станка, різні ниткозатискачі, болтики-вінтики, ножики, кісточки, лаки, епоксідкиі та багато іншого), але люди пишуть що можна і на коліні зібрати, але я впевнений що так вийде хреноватенько.
Думав збирати палку тільки собі, але багато вже хто з знайомих просить взяти замовлення і зібрати їм прути, одні просять кільця замінити на старих спінах та держак, то ж я думаю що візьмусь за цю справу, а то хвороба прогресує а коштів на зборку немає, а так вбю двох зайців одним пострілом!Ну ніби на всі питання відповів. Якщо когось цікавить то читайте тут http://www.customrods.com.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage  , http://www.rodbuilding.dp.ua/  ,  http://www.mudhole.com/ я купував комплектуючі на Костомроді. Якщо щось то запитуйте. НХНЧ
 
Цитата
зайнятись родбілдінгом
Уже надо открывать свою палатку а может и магазин. Респект.
 
Цитата
на старих спінах та держак
bassspro, це в кого держак?
 
Цитата
bassspro, це в кого держак?

Вадік, держак то я понтуюсь тіпа родбілдер не вї...ся, держаком називають рукоять спінінга!
 
Цитата
Уже надо открывать свою палатку а может и магазин. Респект.

ОК!!!!!!!!!!!!
 
Цитата
то я понтуюсь тіпа родбілдер не вї...ся,
Не парся,  нормальний ти собі  такий,  родібілдер. Старий, люди подейкують що ти профессор.
 
Цитата
Не парся,  нормальний ти собі  такий,  родібілдер. Старий, люди подейкують що ти профессор.

Хіба що Проффесссор! :al::al::al:
 
И судака тоже бомбили. Судака , не судака, но бомбмили.)
http://zvukoff.ru/song/1559569/
 
Цитата
Хіба що Проффесссор!
Для того, чтобы стать профессором, нужно защитить кандидатскую  (обязательно) или докторскую диссертацию (тут відчувається, що воно такі Є)и внести большой вклад в науку (або на цьому сайті),  а также выступить в качестве научного руководителя нескольких работ(роботу ми бачили, чудова ) на  соискание кандидатской степени, быть автором программы обучения или в  течение многих лет самостоятельно читать определенную дисциплину(родбілдер) в  каком-либо из вузов страны(або на цьому сайті).:dk::dk:То що тепер виходить , що в нас є Гуру і
Профессор! bassspro
просто респект!!!:bf::bf::bf:
 
Цитата
бомбмили
:bf::bj::bf::bj::bf::bj::bf:
 
ВСЕХ ! кто в "теме" С ПРАЗДНИКОМ !!!  :ar::dp:
(только без этого...(фанатизма)):at:):)
 
Цитата
Для того, чтобы стать профессором, нужно защитить кандидатскую  (обязательно) или докторскую диссертацию (тут відчувається, що воно такі Є)и внести большой вклад в науку (або на цьому сайті),  а также выступить в качестве научного руководителя нескольких работ(роботу ми бачили, чудова ) на  соискание кандидатской степени, быть автором программы обучения или в  течение многих лет самостоятельно читать определенную дисциплину(родбілдер) в  каком-либо из вузов страны(або на цьому сайті).:dk::dk:То що тепер виходить , що в нас є Гуру і
Профессор! bassspro
просто респект!!!:bf::bf::bf:

Я аж почервонів!
 
Цитата
И судака тоже бомбили. Судака , не судака, но бомбмили.)
http://zvukoff.ru/song/1559569/
Теж сподобалось. А ще номер сторінки.
 
Цитата
Сергій, як думаєш, отой другий велечезний толстолоб, що зловили знайомі SalvaDoRа, чим оцю хрень заглатував??? :eek:
Ця херня називається драч.  
Ось знайшов

— Почему сей «ценитель рыбной ловли» с гордостью рассказывает о браконьерском методе ловле «на драча»? Чем тут гордиться? — Существует ли ответственность за публикацию статей, которые популяризируют браконьерские методы рыбной ловли, которые запрещены законодательством Украины?
Источник: F.Дневник
http://www.fgids.com/news/1613/

В нас тоже деруть.  І в Каветчині під високовольтною, і нижче моста в Жванці.  Казали лід був червоний минулого року.  
На - драч своя техніка є.  А деруть на зимувальних ямах.  
Тонко  це все.  От - кидаєш на  дно - дереш,а як над дном-блесниш .Чи може ще - щось? В чому суть?
З однієї сторони - навіть на мормишку буває за хвоста вчіпиш , а з іншої- ні карп , ні толстолоб , ні сом не бере з льоду.  Але - ловлять. Знач- деруть? Мож хто прояснить..  В мене - то крім судака , окуня , щуки на блешню нічого не ловилось.
 
Цитата
Ця херня називається драч...

Не постесняюсь спросить: "А вам зачем такая информация, мож и сами захотели на драчика попытать счастья?" :do:

А вообще блеснение и дрочение на различные дрочилки, это совсем разные вещи!! Если первым способом мы ловим в основном активную рыбу которая попадается по всем правилам в рот, то вторым способом мы просто безжалостно дрем рыбу за все что только можно, но что самое плохое что при таком способе лова ну скажем 70% всей рыбы не ловится, а просто калечится и много из которой потом просто не виживает. Но как бы там не было, это есть и никуда от этого не уйти!! Особенно местные ребята различных сел и поселков , которые из поколения в поколение ловят этакими способами ловли никогда не поймут что этого делать нельзя!!! :an:
 
Да прокльовує, прокльовує біла риба на приманки призначені для хижої... основною вимогою є мілка приманка та прозрачність матеріала, намотаного на шпулю - ліска або ж тонкий поводок з флюра в якості підвязки....
Але я не про то... Може хто був вже де по відкритій воді, не обов'язково на Дністрі..... хочу завтра їхати не знаю куда, де більш-менш відкрита і чиста вода.... можна в лічку...
 
Цитата
Да прокльовує, прокльовує біла риба на приманки призначені для хижої... основною вимогою є мілка приманка та прозрачність матеріала, намотаного на шпулю - ліска або ж тонкий поводок з флюра в якості підвязки....
Але я не про то... Може хто був вже де по відкритій воді, не обов'язково на Дністрі..... хочу завтра їхати не знаю куда, де більш-менш відкрита і чиста вода.... можна в лічку...
Був на Бугу Новасинявка , 2 раза. Повний ноль... :dc: Рано ще....
 
Цитата
Був на Бугу Новасинявка , 2 раза. Повний ноль... :dc: Рано ще....
о бляха тож завтра на Буг хочу.... понімаю шо рановато, але хотєлку вже неудєржать)))задовбався сидіти перед компом і тільки
 
Цитата
о бляха тож завтра на Буг хочу
який Буг, давай на Дністер в Куражин!!!
 
Цитата
Перший раз в житті вчора в мене була покльовка щуки в ночі, вага 5 кг.

Вітаю!!!
Вибач, але я перепитаю - циферка в 5 кг звідки взялась? Чимось міряли чи на око?
 
ettore bugatti, С Почином! Если поближе к камере то может потянуть и на 10-ть..:)
 
Цитата
Вітаю!!!
Вибач, але я перепитаю - циферка в 5 кг звідки взялась? Чимось міряли чи на око?
точна вага 4,990 кг., електронний кантер показав 10грам до 5-ти не вистачило, но думаю це не суттєво!
 
А на вид трёшка:dp:
Но все равно поздравляю!5+
 
Цитата
А на вид трёшка
фото з кантера нема, довести неможу. Вірити чи ні ваше право.
 
Цитата
фото з кантера нема, довести неможу. Вірити чи ні ваше право.
Треба метром було міряти, він точніше,:bz: але все одно молодець:ds:
 
Цитата
Вітаю!!!
Вибач, але я перепитаю - циферка в 5 кг звідки взялась? Чимось міряли чи на око?
Розкусили твою точку, де продаються пачки з-під сигарет і рулєтки.:bj:
 
Цитата
який Буг, давай на Дністер в Куражин!!!
Вчора все ж таки вирвались на відкриту воду.... враження суперові, спіном покидали, горілки попили, рибки трохи зловили (декілька окуньчиків, та парочку фламастєрових судачків) - сезон відкритий))):bf:
 
Цитата
горілки попили
я так і поняв коли побачив твою машину зранку у Стецюка в дворі:bj:
 
С открытием жидкой H2O 60%+С2H5OH 40% !!! (это идеальная водка) Молодцы!:)
 
Цитата
Перший раз в житті вчора в мене була покльовка щуки в ночі, вага 5 кг.

Максимум 4 кг..... ну якщо бути точним то 3.965)))))))))))
 
Цитата
який Буг, давай на Дністер в Куражин!!!
тільки що побачив справжню причину яка побудила тебе написати це повідомлення.....:bj:
 
Цитата
тільки що побачив справжню причину яка побудила тебе написати це повідомлення.....
Так воно і є 100 пудово, тепер доведеться іще одну циферку в нік домалювати!
 
Цитата
фото з кантера нема, довести неможу
Викинь  той кантер.
 
Цитата
Викинь  той кантер.

Так точно!
Навіть у Вас на 4 кг і то чуть не в 2 рази більша ніж та на 5 :bj::bk:
http://sever.rybalka.com/photo/view/8187/
 
Цитата
С2H5OH
Была у Василия Ивановича канистра со спиртом. И было на ней написано  C2H5OH. Надо было ему срочно куда-то уехать, а он побоялся, что Петька с  Анкой спирт выпьют. Он решил эту надпись стереть. Но уже пора было  бежать, поэтому он успел стереть только C2H5.
Возвращается -  канистра пустая. Он - к Петьке: "Как нашли ???". Петька говорит: "Стали  искать - видим на канистре "ОН" написано. Попробовали - и правда он..."
 
Цитата
тільки що побачив справжню причину яка побудила тебе написати це повідомлення.
а ти думав)) я сначало не замітив цю фігню, гляжу в темі 7777 месагів, відкрив а 7777 моє! Все, чекають мене амури і лобаті:du:
 
Цитата
Навіть у Вас на 4 кг і то чуть не в 2 рази більша ніж та на 5
та ладно, ще може проведем контрольний замір піпісьок? Все може бути, або еторе великий дядько, або кантер єврейський))
 
Цитата
Все, чекають мене амури і лобаті:du:

Ну тоді для начала обмити це діло треба!))
 
Цитата
а ти думав)) я сначало не замітив цю фігню, гляжу в темі 7777 месагів, відкрив а 7777 моє! Все, чекають мене амури і лобаті:du:
Я думав ти по хішшшшшніку..... переходиш на фідера?
 
Цитата
переходиш на фідера
принципіально не перейду, бо на це слово ріфма херова
 
Цитата
єврейський
Made in China:bk:
 
Цитата
Перший раз в житті
Ось тому і вона росте в руках. Не звертай уваги. Молодець.
 
Цитата
Новые модели вобов :ap:

Останій самий уловістий!!!!:ap:
 
Цитата
Новые модели вобов :ap:
3-й воб видел, есть в наличии, ну чтоб с глазами:dr:, 100% что уловистый , и запах наверно долго привлекает рыбёху:bf:
 
Це дивлячись що ловити. :ds:
 
Цитата
Це дивлячись що ловити. :ds:

Твій воблер якийсь вже дуже коряво зроблений , китаєць))

Вот норм волкер, бальсовий походу,гарно зроблений японець:bf:  з останьої виставки в Осакі)
 
Точно, ще в Кузьміна таке в альбомах бачив.
Думаю якщо об"єкт охоти пасивний і засів біля дна то на уокер може не піднятися з глибини :bj:
 
Цитата
Думаю якщо об"єкт охоти пасивний.....
Слав, думаю немає сенсу ловити пасивних.... краще активну.......:wink:
Сьогодні в районі нового ЗАГСу одним із развєдчиків Хмельницьких рибкомовців був запелінгований партизанський пересувний засіб..... Признавайся ХТО?!
 
С четверга метеопрогноз радует,можно на речке попробовать все " девайсы ".:bj:
 
Цитата
Це дивлячись що ловити.
можливо це буде циплятись:ds:
 
Друзі-рибацюги! Хто , можливо бачив і де у нас ось таку  фішку , дайте інфо будь ласка.
 
Цитата
Друзі-рибацюги! Хто , можливо бачив і де у нас ось таку фішку , дайте інфо будь ласка.
Вітя, а як ти раніш справлявся без такого девайса?:ap:
 
Цитата
та ладно, ще може проведем контрольний замір піпісьок? Все може бути, або еторе великий дядько, або кантер єврейський))

Або вона просто проковтнула трьох кілограмову блешню місцевого рибалки!
 
Мужики, шо ж ви всі так на хлопця напали? Всі мол матёрі рибаки, і 5-рок щук бачили-перебачили... замість того, щоб нападати могли б краще порадити наступного разу електронний кантур з фунтів в кілограми перевести.... а то задовбала вже ця тєма - може заважити, не може заважити....:be:
Зи. Але якшо вже дуже хочете знати скільки насправді заважила та щука - помножте вагу, яку вказав автор трофея на 0, 45.....
 
Цитата
а то задовбала вже ця тєма - може заважити, не може заважити

Саня, зараз і так всі мало пишуть, а ти кажеш що тема задовбала, так хоть про щось поговорим. Чесно кажучи я і сам не подумав про фунти, просто уявити не міг що людина не може вагу в 2 кг. оприділити в руках і думати що там цілих 5 кг. та люба людина повина плюс мінус кг. визначати, а тут цілих 3 ну як так?
 
ну і де та весна???
 
ну как то так :bf:
 
Цитата
ну как то так

Миниатюры
P.S. Только жёлтый не трогайте
 
Шось затихло?))) Де рипи?))
 
Цитата
Шось затихло?))) Де рипи?))
І так все життя!!!!!!!!!!!!!!
 
мороз...  от і думаю - куди завтра їхати..
 
Шо ж за весна на дворі... :am:
Я вже резіночки перебрав, все готово до відкритої  води, а воно морозить :be:
Запитання: Може мені ще якогось силікончику треба для відкриття? :bl:
 
Цитата
Шо ж за весна на дворі... :am:
Я вже резіночки перебрав, все готово до відкритої  води, а воно морозить :be:
Запитання: Може мені ще якогось силікончику треба для відкриття? :bl:
Рачки сіліконові не забув купить?:bf:
 
Цитата
Рачки сіліконові не забув купить?
нахуа сіліконові, доцільніше цукерок рачків, єслі ОП то буде шо пососать:bj:
 
Цитата
Шо ж за весна на дворі... :am:
Я вже резіночки перебрав, все готово до відкритої  води, а воно морозить :be:
Запитання: Може мені ще якогось силікончику треба для відкриття? :bl:

В мене по вулиці Свободи можеш відкривати магазин!!! В тебе більший вибір чим в "Рибацький Бум"!!!:):):)
 
Цитата
Шо ж за весна на дворі... :am:
Я вже резіночки перебрав, все готово до відкритої  води, а воно морозить :be:
Запитання: Може мені ще якогось силікончику треба для відкриття? :bl:
Оооооо чувак, шото ти обіднів бачу вже насіліконіну, пора б докупити..... чого так кажу? - бо дивлячись на твій мені страшно свій доставати....... і головне усвідомлюю, шо на воді, при повністю закритому роті в риби цей асортимент мене не сильно спасе))))
 
Цитата
Шо ж за весна на дворі... :am:
Я вже резіночки перебрав, все готово до відкритої  води, а воно морозить :be:
Запитання: Може мені ще якогось силікончику треба для відкриття? :bl:

Саша...а я хочу спросить...сколько дней нужно для того что бы подобрать тот что надо:bj::bj::bj:
 
Цитата
Саша...а я хочу спросить...сколько дней нужно для того что бы подобрать тот что надо:bj::bj::bj:

Не знаю скільки точно, але на пару днів меньше, чим це знадобиться Басюку :bj::bj::bj:
PS. Ну не міг я ЦИМ не поділитися :bk:
 
Цитата
PS. Ну не міг я ЦИМ не поділитися :bk:
Зразу видно що хлопці з буса правильно оцінили ситуацію - просто не стали заважати професіоналам робити свою роботу)))):bj::bj::bj:
 
Цитата
Зразу видно що хлопці з буса правильно оцінили ситуацію - просто не стали заважати професіоналам робити свою роботу)))):bj::bj::bj:

Ну я в цьому випадку коментувати не стану, скажу одне що якби це було в нас в області то я б подивився в очі тим МНСникам, проголосуйте краще за мою фотку будьласка, а то жах як сотку бахнуть хочеться!  http://western.rybalka.com/microblog/view/3866/
 
Цитата
Ну я в цьому випадку коментувати не стану, скажу одне що якби це було в нас в області то я б подивився в очі тим МНСникам, проголосуйте краще за мою фотку будьласка, а то жах як сотку бахнуть хочеться!  http://western.rybalka.com/microblog/view/3866/
кляцнув, випьєш сотку і за моє здоровіє))))
 
Цитата
Ну я в цьому випадку коментувати не стану, скажу одне що якби це було в нас в області то я б подивився в очі тим МНСникам, проголосуйте краще за мою фотку будьласка, а то жах як сотку бахнуть хочеться!  http://western.rybalka.com/microblog/view/3866/

и за меня можно сотеньку потянуть..
 
Цитата
кляцнув, випьєш сотку і за моє здоровіє))))

Думаю в цьому році вдастця разом на риболовлю зїздити от там і випєм, дякую, ну давай Саньок хвались своєю "резіною", тільки що пішов сфоткав свої запаси, теж думаю для відкриття нормально!
 
Цитата
и за меня можно сотеньку потянуть..

ОК!!!!!!!!!
 
Цитата
Есть 2к здача дома май июнь 2013, если интересно могу дать № телефона

все ж таки вирішив продати ту квартирку і взяти норм. лодку, о це мужик:bf:
 
Цитата
все ж таки вирішив продати ту квартирку і взяти норм. лодку, о це мужик
трохан не таку

 
Цитата
Думаю в цьому році вдастця разом на риболовлю зїздити от там і випєм, дякую, ну давай Саньок хвались своєю "резіною", тільки що пішов сфоткав свої запаси, теж думаю для відкриття нормально!

також втарився по повній на новий, сезон:udochka:

чи можливо ще щось докупити?:ap:
 
Цитата
чи можливо ще щось докупити?
Я б порадив ще 3 асасіна на крупняка! І голов від 10 до 30, менше ти своїм крокоділом не кинеш далеко, хоча нитка всього то 20 лб
 
Цитата
також втарився по повній на новий, сезон:udochka:

чи можливо ще щось докупити?:ap:

Дімон де жаби купував, може ще знаєш де крупніші є?
 
Цитата
трохан не таку


Андрюха, вона ж якась надувна, чтоли!
 
Нерест 2013

Хмельницкая область во всех водохранилищах с 01 апреля по 10 июня (включительно) 2013 года; во всех других реках и их корневых водах с 01 апреля по 20 мая 2013 г; в придаточных с 01 апреля по 30 июня 2013 года.
 
Цитата
Андрюха, вона ж якась надувна, чтоли!
яка надувна, отлічна яхта))))
 
Цитата
яка надувна, отлічна яхта))))
То він про дівку мабуть.
 
Цитата
яка надувна, отлічна яхта))))

:ap::ap::ap::ap::ap:
 
Мужики (Sasha ST, bass ) вы известны)  вот где http://vk.com/khmelnitskylife видео с вами нашол:ds:
 
Цитата
Мужики (Sasha ST, bass )
 
зробив свій перший блог)) прошу Вас передивитися і виправити що не так, щоб на далі не помилявся.....
 
В мене з української мови в школі було три, проте навіть я знаю що більше трьох крапок підряд не ставиться. І в загалі, думаю не дуже розумно купувати іПхони та інші потужні ЕОМ і не використовувати в них такий чудовий винахід білого людства як автоматична перевірка орфографії.

P. S.
Заголовна буква ставиться на початку речення а не в його середині :)

P. P. S.
Я не злий, просто не спиться :ap:
 
Цитата
В мене з української мови в школі було три, проте навіть я знаю що більше трьох крапок підряд не ставиться
я думаю що просто монотонний текст без крапок та смайликів не так цікаво читати.........) Але дякую за критику, наступного разу буде краще.
 
Головне не текст,а фото :dn:
 
а, що за риба така ?
 
Цитата
а, що за риба така ?
Скумбрія походу:bj:
 
Цитата
зробив свій перший блог)) прошу Вас передивитися і виправити що не так, щоб на далі не помилявся.....
Цікаво, а цю рибу можна їсти?
 
Придбав сьогодні для брата (він живе практично на Горині), ось таку вещь. Може хтось ловив такими? Як враження?
 
Рішив на чайок перейти??:bj:
 
Цитата
Рішив на чайок перейти??
Чого на чайок? В тих краях народ тримає багато гусей і качок:bj:
 
Цитата
Я б порадив ще 3 асасіна на крупняка! І голов від 10 до 30, менше ти своїм крокоділом не кинеш далеко, хоча нитка всього то 20 лб
Андрюха, кинь ссилку на цього АСАСІНА))
 
Цитата
багато гусей і качок
А пелікани там є?:ds::al:
 
Цитата
а, що за риба така ?
назву цієї риби мені казали, але я забув на радощах)
на рахунок їстивності - то їсти можна, мало того нам на лодці її готували, дуже смачна.
 
Цитата
назву цієї риби мені казали, але я забув на радощах)
на рахунок їстивності - то їсти можна, мало того нам на лодці її готували, дуже смачна.
А та, що надулась - то по-ходу фугу, і правильно, що випустили... Наши бракам і торбохватам побільше б такої. :do:
 
Цитата
Придбав сьогодні для брата (він живе практично на Горині), ось таку вещь. Може хтось ловив такими? Як враження?
Поверхневий окунь, або щучка по залівах та мілководді... ривкова проводка...  жерех - спереду підвязувати пару мушок....
 
Цитата
Поверхневий окунь, або щучка по залівах та мілководді... ривкова проводка... жерех - спереду підвязувати пару мушок....
Чисто для статистики, в тебе особисто щось таке є?
 
Цитата
Чисто для статистики, в тебе особисто щось таке є?

Вітя для статистики скажу що всі приманки, які не падають на 10м і нижче, для Сані втратили актуальність уже давненько))
 
Цитата
Чисто для статистики, в тебе особисто щось таке є?
От тільки через от ту довбану статістіку в мене зараз ше якісь воби залишились.... В минулому році продав своїх стіків.... Окуня на них ловив.... Одного разу на Дністрі, поки я старався видурити окуня мікрухою, три роки назад, Андрюха Сом таким вобом тупо винищував останнього....
 
Цитата
Придбав сьогодні для брата (він живе практично на Горині), ось таку вещь. Може хтось ловив такими? Як враження?

Витек, в мене 2 одиниці точно такої техніки є на озброєнні, візьмеш не пожалкуєш, плюси легко керується, достатньо далеко летить, ловить окуня і щуку, але в мене більше щуку, на окуння є його менший брат (копія) Ужгородський стік на наших жабовниках кращої поверхневої примаки не знаю! Бери однозначно, хоча ціна виросла на нього не реально, я брав два роки назад за 50 грн., а зараз за 100 якщо не помиляюсь!
 
Пізата хата...
 
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі :be::be::be: :bj::bj: Пляд, куди ми котимось? :bk:
PS. Моск порваний вхлам....
 
Цитата
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі :be::be::be: :bj::bj: Пляд, куди ми котимось? :bk:
PS. Моск порваний вхлам....

Саня, при всьому бажані мого терпіння вистачило лише на чверть "музікла", навіщо ж так похабити національний одяг:at:
 
Цитата
Саня, при всьому бажані мого терпіння вистачило лише на чверть "музікла", навіщо ж так похабити національний одяг:at:
100% згоден!:aq:
 
Цитата
Саня, при всьому бажані мого терпіння вистачило лише на чверть "музікла", навіщо ж так похабити національний одяг
А я дослухав докінця, знайшов в собі мужність... А якщо чесно, то слухав на "фоні" поки читав коменти. Jedem mit uns - все, що можу сказати від усвідомленого :be:
 
Цитата
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі Пляд, куди ми котимось?
PS. Моск порваний вхлам....
Тут медаль має дві сторони, перша , те що в людей просто не було вибору, враховуючи "де" ми живем (хто стикався зорганами "влади" той розуміє не по чутках), друге навіть якщо так, то на ті гроші можна було б "придумати" щось цікавіше, наприклад кліп з напівоголеними молодицями, тощо...
 
Цитата
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі :be::be::be: :bj::bj: Пляд, куди ми котимось? :bk:
PS. Моск порваний вхлам....

Ппц повний! Мені людей с того горе ансамблю жалко, я чомусь на 100% впевнений що вони були проти такої пісеньки до кінця! Але дійсно живемо в демократичній Україні, і сказали співати про епіцентр і хочеш-нехочеш, сім"ю кормити треба, будеш співати((

Зараз така реклама в моду ще війде о тоді буде що подивитись!!!
 
треба Кольгоферам запропонувати цього поета ,щоб пісню написав: "Либідь плаза - либідь плаза..."
 
Цитата
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі :be::be::be: :bj::bj: Пляд, куди ми котимось? :bk:
PS. Моск порваний вхлам....

Да дійсно гидко на це дивитись і слухати, але я впевнений, що в них не було іншого вибору як заспівати це лайно, повірте знаю не з чуток, що таке бюджетники! Поки в нас в країні будуть керувати бандити і нелюди, нічого толкового не буде, просто дуже образливо коли це бид...о думає що народ тупе бидло!
 
Там коли карась піде , то щоб місце заняти то треба в 4 ранку бути там ) Карась пригає як дельфін )
 
Це в нерест там дозволяється ловити на Маломолинцях вниз по течії , а в Редвинцях можна ? біля трансформатора ?
 
Цитата
Сьогодні в інеті знайшов "супер" відео наших, подільських козаків. Дуже рекомендую до перегляду. Можна глянути ТУТ
PS. Не забудьте почитати коментарі :be::be::be: :bj::bj: Пляд, куди ми котимось? :bk:
PS. Моск порваний вхлам....

Вы биографию аффтара на обложке почитайте.:be: И интервью с ним после обрушившейся интернет-славы. Дайте бабла этому графоману - он и про вас нетленку напишет...:bj:
 
Цитата
Це в нерест там дозволяється ловити на Маломолинцях вниз по течії , а в Редвинцях можна ? біля трансформатора ?
Можна,одна снасть з одним гачком.:df:
 
А на спін ?
 
Коли там піде карась, то не буде де вудочку закинути, не те що спін. А зараз там зі спіном також не має що робити.
 
Та я хочу попробувати покидати в редвинцях , там дача неподалік так що їхати не далеко
 
в Кам"янець цей хор приїздить 14 травня  дуже хотів сходити.  А  зараз??????  
Разве - шо - спитаю - чи в репертуарі немає вищезазначених творів...
 
Слухай... давай закидай вже свої спіни,ніхто тебе чіпати не буде(я домовився):)
 
))))хахаха
 
Цитата
))))хахаха
Тільки, коли спін будеш кидати то дуже обережно:al::bj::bj:
 
Бля , человеки , не про рыбалку ... Саша St  подогнал сегодня ТАКОЕ радио !!! Пипэц !!! Мне таксист 10грн скидку сделал , только за то , что я ему (ну и себе) этот дивайс по дороге демонстрировал ... Реально крутая штука !!! САНЯ - СПАСИБО !!! :dv::dm::dv::dm:
 
А -чо  про  рибалку- запрєт...  Развє  шо  втіхаря  їздити на  секретні  місця  , і нікому  про це  не розповідати , а то колеги заклюють -  типо -  браконьєр..  От завтра і спробую
А - от я собі думаю - якщо влада у повній імпотенції і абасрації - мож  своїми рибальськими силами переправу через Дністер зробити??  Тут майже в кожного є маломєрний флот.  В мене приміром є стара лісічанка.  Років 15 вже не виходив..  Але - якщо для блага  влади - для народу - чом би не помочь? Може в кого  з мотором є , можна в сцепкі..  Можна  зробити піар - хід  першим рейсом  переправити  губернатора ядуху  і депутата верховної ради - вовчика мельниченко..  я візьму одного- хто легше...    
а може попросити   sibarit - ну- типу з юридичної сторони справу підкувати...  ну - типу тендер отримати на  переправу  , госфінансування.  Глядиш - і ремронт закінчу, машину зміняю...
А про наш форум -так -  гарантія вся Україна гудітиме. Скажуть - вот - де герої, вот -де організація в складний час допомагають нелегкій праці губернатора , та одноіменного депутата верховної ради...
 
Цитата
...
А - от я собі думаю - якщо влада у повній імпотенції і абасрації - мож  своїми рибальськими силами переправу через Дністер зробити?? і..  Можна  зробити піар - хід  першим рейсом  переправити  губернатора ядуху  і депутата верховної ради - вовчика мельниченко...

Как тут примерно...:bj:
 
Цитата
...    
а може попросити   sibarit - ну- типу з юридичної сторони справу підкувати...  ну - типу тендер отримати на  переправу  ,  
    госфінансування ,Глядиш - і ремронт закінчу, машину зміняю...
А про наш форум -так -  гарантія вся Україна гудітиме. Скажуть - вот - де герої, вот -де організація в складний час допомагають нелегкій праці губернатора , та одноіменного депутата верховної ради...

ти забув де ти живеш????
відать ти не стикався з податковою та буджетними коштами,які ВСІ(кошти)  належать Янику молодшому.
хочешь стати між ним і бюджетом???? ))
 
Привіт всім рибакам!!!
Хто знає, в Головчинцях, Моломолинцях вже щось ловиться.
 
Цитата
Моломолинцях вже щось ловиться
прошлу неділю ловився лише йорж і то на дамбі на хробачка та "опаріка"
 
Дякую!!! Може цієї неділі щось буде.
 
Цитата
Може цієї неділі щось буде.
Може і буде, но дуже води багато там, якщо буде результат , черкніть маляву. Вам НХНЧ.
 
Цитата
Моломолинцях вже щось ловиться.
Ловиться!!!! Прямо зараз там кум сидить, з 16-00 зловив 15 карасиків, каже що лодошичний розмір, так що чекаєм погоди і вперед)


Я й сам сьогодні відкрив сезон по мирній рибі, приїхав зі свого села, де тільки 3 дні назад лід зійшов, впіймав на черв'яка з опаришом 5 карасиків середньої маси 200 гр. і 1 карпика на грамм 300 (відправив підростати) Рибалкою залишився задоволений, ще якби б не  дощ.......але що поробиш?!
Думаю що максимум тиждень, і піде як з пулімйота....Успіху всім,НХНЧ!
 
Вчора катався в пошуках кликатого, привіз рибу яка вже сталапривичною для наш місць, рибу-БОЛТ!))) Тре чекати пока вже потепліє!
Цитата
Но как говорится отдых удался да и дело благое сделал, от чего в двойне приятно. Всем НХНЧ
Ух ти злобний на фото!)) Це якщо брак за сєткою прийде шоб даже не говорити?))
 
Ух ти злобний на фото!)) Це якщо брак за сєткою прийде шоб даже не говорити?))[/QUOTE]

Ну да, а то уже оборзели в корень эти бракоши!!)
 
Цитата
Вчора катався в пошуках кликатого, привіз рибу яка вже сталапривичною для наш місць, рибу-БОЛТ!))) Тре чекати пока вже потепліє!
Скоро рыбу-БОЛТ занесут в Красную книгу, уж очень много кто её ловит:ap:
 
Цитата
рыбу-БОЛТ занесут в Красную книгу

Смотри. Конкурс «Человек и природа» пункт 13 :al:
 
Цитата
Смотри. Конкурс «Человек и природа» пункт 13
Ага, так половину рыболовов Хмельницкого разводят друг-друга что поймали подобную рыбу:bj:
 
http://vsim.ua/Новини-Хмельницького/news/У-Південному-Бузі-гниє-риба-10271927.html

:ak::eek:
 
Цитата
http://vsim.ua/Новини-Хмельницького/news/У-Південному-Бузі-гниє-риба-10271927.html

:ak::eek:

Блін, капець!! не думаю що вона подушилась........ Знову якісь козли відходи в воду кинули, ось нам і результат!!!
 
Цитата
http://vsim.ua/Новини-Хмельницького/...-10271927.html
Я думаю , що це відголоскі "заводіка" що вверх по тачії. Бо ще коли стояв лід, під гречанським мостом вже плавало десяток дохлого йоржа. Це десь, коли Сергій взяв гарного лобатого. Вона напевно ще тоді подохла а тепер всплила. ІМХО.
 
Кажуть шо в Наркевичах на днях аварія на цукровому була,хімію зляли як завжди в Буг :aq::cx:
 
Цитата
що вона подушилась.
Все можливо. Короп і товстолоб найбільш вразливі до задухи. Від отрути загинув би і карась з лином.
 
Цитата
Все можливо. Короп і товстолоб найбільш вразливі до задухи. Від отрути загинув би і карась з лином.

Сьогодні був на Бугу ,і саме більше було дохлого судака, я сам бачив десь штук до 50...дохлої риби
 
Цитата
Кажуть шо в Наркевичах на днях аварія на цукровому була,хімію зляли як завжди в Буг :aq::cx:
Бомбу давно пора на тот завод сбросить!
 
Заценьте занялся вот хендмэйдом. Играет чётко на самой медленной проводке, только вот крутится сильно при забросе. Ну это по-ходу минус всех подобных приманок. Эта форма самая удачная пока, продолжу эксперементировать.
 
Цитата
Все можливо. Короп і товстолоб найбільш вразливі до задухи. Від отрути загинув би і карась з лином.
Вчора також був на бугу біля гречанського моста, також бачив багатенько дохлої риби  амура кілограм так 11-12 і коропа кілограм так з 8. Короп з виду як недавно віддав кінці днів 4-5
 
Цитата
Бомбу давно пора на тот завод сбросить!
Тихо,ша, у меня там тёща работает).
 
Цитата
Тихо,ша, у меня там тёща работает).
Сергій, так це джекпот:bo:
 
Цитата
Тихо,ша, у меня там тёща работает).
Пора подумать о выходе на пенсию... народ так просто не простит:bj:
 
Цитата
Тихо,ша, у меня там тёща работает).
одним махом два зайця )))).   Так Ви як ніхто повині знати про всю ситуацію з заводом
 
Цитата
Ситуацию с заводом показали по ТВ в декабре месяце, что мол позаливали огроды, туалеты на берегу, а сам завод переработку сахарной свеклы закончил в ноябре месяце. Если был бы выброс химии в реку, результат оказался намного плачевней, нежели наблюдается на сей час.
     Сброс воды с сахзавода производится практически возле станции Наркевичи, (подтвердит Серж Клевый) если бы было химическое отравление, то было бы в первую очередь на водохранилище в Наркевичах, водохранилище тянется от Наркечичей до Бубновки на 2-3 км, площадь внушетельная (поболее чем возле парка), можете посмотреть на карте в Гугл.
     Мор рыбы в ПБ скорее всего длительная зима, плюс сточные воды всего юго-заподного района Хмельницкого+сточные "канализационные воды" частного массива прилегающего к рекам Плоская, Ю.Буг.

     Мнение чисто моё, документами не подтверждено!!!
100%. Завод уже пол года как законсервирован. Да и в Наркевичах на водоёме рыбы дохлой нет. Тут причина скорее всего не в сах.заводе. Хотя зимой проезжая через речку в Чёрном острове задохнуться можно было.
 
Цитата
Мнение чисто моё, документами не подтверждено!!!
:bj::bj::bj: - Вы еще верите в этой стране документам?... в стране где все свободно покупается и продается в том числе и документы и информация и т.п....
 
взято с мотороной темки
Цитата
мотор после обкатки, а масло неплохое, так говорят люди...
погоняем на Соколі ?)))
 
Мужики!Хто знає норм рецепт для домашньої селедки з плотви!??
Буду вдячний.
 
Дивись в ПП
 
Рік назад через свою неуважність не вберіг свою лодочку, мишки справилися по повній...одразу ж прикупив іншу, так як почався сезон ловлі "хишника"- та це не головне))  На вихідних вирішив подивитись чи можна її залатати. Одні казали що ще не таке клеїли, інші - викинь її на... От тепер хочу запитати у вас, чи не даремно я замовив клей і ПВХ-матеріал?



 
Цитата
От тепер хочу запитати у вас, чи не даремно я замовив клей і ПВХ-матеріал
попитка не питка, але тут латку напевно на половину довжини круга балона ліпити треба!
 
Цитата
попитка не питка, але тут латку напевно на половину довжини круга балона ліпити треба!
Згоден,тиск там не дєтский,клеїти нада з великим запасом
 
Тут один товариш займався таким ремонтом: http://serdgjk.rybalka.com/blog/view/9954/
 
Цитата
Тут один товариш займався таким ремонтом
ситуація трохи не така, там поріз, а на цій як після бомбьожки, ремонт буде дуже і дуже геморний
 
Замовив ПВХ 1м*1м, думаю повинно вистачити...
 
Цитата
Замовив ПВХ 1м*1м, думаю повинно вистачити...
тут як варіант тобі потрібно робити 1 заплатку в середині балона, а іншу на балон
 
Цитата
тут як варіант тобі потрібно робити 1 заплатку в середині балона, а іншу на балон

Я в цему не спец, но десь в рибацькій бесіді піднімалось це питання. І я теж чув шо клеять з середини. Я собі якось слабо це уявляю, але в тій же бесіді чув що якось розшивають на клапані, клеять з середини , і клапан назад))) Щось таке!)))
Над ГурУ ремонту найти!)
 
Цитата
тут як варіант тобі потрібно робити 1 заплатку в середині балона, а іншу на балон
і ще як варіант, підсказували, можна поверх 2-ї латки ще одну вліпити, но напевно, зложувати буде важковато, тим паче на хололі))
 
Цитата
Я в цему не спец, но десь в рибацькій бесіді піднімалось це питання. І я теж чув шо клеять з середини. Я собі якось слабо це уявляю, але в тій же бесіді чув що якось розшивають на клапані, клеять з середини , і клапан назад))) Щось таке!)))
Над ГурУ ремонту найти!)
Питався, шукав, но за таке мистецтво ніхто не хоче братися(( прийдеться самому ліпити щось))
 
дааа ужжж!
висновок- мишей погано годуєш)))
а по суті- човник треба надутим тримати
удачі тобі в ремонті
 
Цитата
дааа ужжж!
висновок- мишей погано годуєш)))
а по суті- човник треба надутим тримати
удачі тобі в ремонті

тепер я зрозумів, але як в народі кажуть: "Поки грім не вдарить хохол не перехреститься":bk:
 
Цитата
Я собі якось слабо це уявляю, але в тій же бесіді чув що якось розшивають на клапані, клеять з середини , і клапан назад
тут такі дири що нічого розшивати не потрібно:bk:
 
Цитата
Замовив ПВХ 1м*1м, думаю повинно вистачити...

Знаю что не каждый клей берёт ПВХ,но точно знаю ,что обувный клей Дисмокол ПВХ вроде как сваривает..возми на заметку...
 
я ПВХ клею Момент-кристал- тримає мертво
 
Глянув я прогноз на вихідні і Рп5 видав таке чудо-жуть-не-пойму погоду!)
Короче вот!
Як думаєте знов брешуть?)))
Весни небуло зразу літо?)
 
Цитата
Знаю что не каждый клей берёт ПВХ,но точно знаю ,что обувный клей Дисмокол ПВХ вроде как сваривает..возми на заметку...

Цитата
я ПВХ клею Момент-кристал- тримає мертво

по рекомендаціям "спеців" замовив двохкомпонентний поліуретановий  клей Molefix 8325- з затверджувачем його термостійкість становить +105 градусів (но його ніде не можу знайти - Desmodur RC), а без нього +85 градусів...думаю вистачить:bl:
 
Цитата
Питався, шукав, но за таке мистецтво ніхто не хоче братися(( прийдеться самому ліпити щось))

Есть в г.Хмельницкий спец по ремонту лодок.Проходил профессиональную подготовку на фабрике по изготовлению лодок ПВХ в г.Днепропетровске.Позвони-поспрашивай.   098 388 37 00 Андрей.
 
Цитата
Есть в г.Хмельницкий спец по ремонту лодок.Проходил профессиональную подготовку на фабрике по изготовлению лодок ПВХ в г.Днепропетровске.Позвони-поспрашивай.   098 388 37 00 Андрей.
Я обзвонил много Хмельницких мастеров по ремонту лодок). Если пропускает по шву ,хотят 40 % - 60% от стоимости лодки. Заклеил сам ,как книжка пишет. А лодка как спускала так и спускает.  Если латку на дырку кинуть,это одно, а вот если по клееным заводским швам травит, то тут скорее всего нужно задуматься о новой лодке.
Кстати в прошлом году заклеил пару дырочек от джиг головок латками, в этом году на первой рыбалке все поотлетали. Технологии придерживался полностью. ПВХ -мать её.
А батя уже лет 25 лысычанку латает и всё гуд)).
 
Цитата
. ПВХ -мать её.
А батя уже лет 25 лысычанку латает и всё гуд)).

Сєрий, ваша лодочка по швам яка пускала, взагалі весела!!! Я такого ніколи не бачив, лодка хапнула водички і всередині по бортам повітря йде! Це заводський брак ІМХО!!!
Відлітаючі латки це напевно клей халтурний!!!

А я помчав в теплі краї!Пропущу аж цілі вихідні відміного кльову на СУДАКА!)))))
Но думаю хлопці меньшого 2ки відпускати будуть, от я ще його і половлю!))))))
 
Цитата
Сєрий, ваша лодочка по швам яка пускала, взагалі весела!!! Я такого ніколи не бачив, лодка хапнула водички і всередині по бортам повітря йде! Це заводський брак ІМХО!!!
Відлітаючі латки це напевно клей халтурний!!!

А я помчав в теплі краї!Пропущу аж цілі вихідні відміного кльову на СУДАКА!)))))
Но думаю хлопці меньшого 2ки відпускати будуть, от я ще його і половлю!))))))
И не тольько в середине, а снаруже тоже, если приловчиться то и мотора не нужно))).
В Одессе на лимане судак уже тоже пошёл)).
Кстати лодка стрёмная, может целый день не спускать, а вечером, когда Саня Стецюк назад тянет, может за 5 минут спустить)))). Даже нырять научилась))).
 
Цитата
И не тольько в середине, а снаруже тоже, если приловчиться то и мотора не нужно))).
В Одессе на лимане судак уже тоже пошёл)).
Кстати лодка стрёмная, может целый день не спускать, а вечером, когда Саня Стецюк назад тянет, может за 5 минут спустить)))). Даже нырять научилась))).
ПВХ-мать её.
 
Цитата
ПВХ-мать её.
а лодка какого производителе (так для себя чтоб знать)
 
Цитата
а лодка какого производителе (так для себя чтоб знать)
"Thunder" .
:al:
 
Цитата
"Thunder" .
:al:
ну тогда понятно почему такие проблемы.
 
Всім привіт , куплю воблер midge 500 g , ніхто не продає ?
 
Цитата
ніхто не продає ?
на речовому страйкпро дохуа, міджів відповідно також!
 
Всім доброго дня! Підсажіть будь ласка до якої дати заборона на ловлю з човна у Кам'янці Подільскому? Зазделегідь вдячний.
 
Походу до 19 червня
 
виписка з наказу
Цитата
Н а к а з у ю:

1. У весняно – літній нерестовий період 2013 року заборонити:
1.1 Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах , підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:
· В усіх водосховищах з 10 квітня по 19 червня (включно) 2013 року ;
· У всіх інших річках та їх кореневих водах з 10 квітня по 29 травня (включно) 2013 р, а в придаткових з 10 квітня по 09 липня (включно )2013 року.
 
В цьому кольорі не можу знайти Міджа (
 
Цитата
В цьому кольорі не можу знайти Міджа (
Не ищи. Не нужен он тебе. Совсем не универсальный воблер. Разве что для коллекциии, которую через пару лет будеш продавать. Послушай бывалого)).
Лучше за эти деньги купи карася джексоновского, хоть щук наловиш.
 
Ок , спасибо
 
Цитата
Не ищи. Не нужен он тебе. Совсем не универсальный воблер. Разве что для коллекциии, которую через пару лет будеш продавать. Послушай бывалого)).
Лучше за эти деньги купи карася джексоновского, хоть щук наловиш.
Можу заперечити. У мене два карася вже три роки мовчать. А от Міджі постійно радують як по береговому окуню так і по щуці.
 
Цитата
У мене два карася вже три роки мовчать.
З карасьом та сама історія,  мовчить вже більше трьох років.:al:
 
Цитата
Можу заперечити. У мене два карася вже три роки мовчать. А от Міджі постійно радують як по береговому окуню так і по щуці.

Цитата
З карасьом та сама історія, мовчить вже більше трьох років.

А я свого так і не розловив... Кому треба віддам за пиво.
 
Цитата
Не ищи. Не нужен он тебе. Совсем не универсальный воблер. Разве что для коллекциии, которую через пару лет будеш продавать. Послушай бывалого)).
Лучше за эти деньги купи карася джексоновского, хоть щук наловиш.

Ну Сєрий я б не був такий катигоричний, МІДЖ реально уловистий воблер, а то що він не універсальний, ну це по його розмірах видно зразу, він для мілкохижачка зроблений!
 
Мужики....скажу прямо,є такі водойми,де "карась" тільки в розлові,остальне все мовчить...провірено!!!
 
Цитата
Мужики....скажу прямо,є такі водойми,де "карась" тільки в розлові,остальне все мовчить...провірено!!!
Де ті водойми? Скажи (в ЛС  якщо вони стртегічно важливі) і можливо ми спростуємо  негативну думку про карася.:mnogo_lodka:
 
Стратегічно не важливі))).... До прикладу Згар відмітився по "карасю" на ура в мене...Непогано христосів також ....Але можливо ще й розмір і раскраска мають вплив на хижака.
 
Цитата
.Але можливо ще й розмір і раскраска мають вплив на хижака.
В тебе який?
Цитата
розмір і раскраска
 
про мідж - цікава історія..  
якщо його невірно посадити на снапсть - він практично не робить..  
Ціна питання  -  розмір карабіну  , і  поводок.  без лишньої скромності скажу , що я порадив даценту  замінити важкий карабін на легкий , і поводок має бути тонкий....  Потім він давав нам фори..  Але мені не подобається мідж , бо дуже легкий.  На рахунок - карася - так він робить  з любим карабіном і поводком.  Хоча я також не люблю на нього ловити.
 
Как Тофа Дима говорит, нужно знать места). Ну карась ловит 100 %. А мидж окунёвый, а окуня воблерить , так это не по мне. Возможно ловлю не так и не там. А окуня ловлю только на Днестре и на Ю.Б. а так только в прилове.
Та же куравечка по джексоновскому карасю выступает.
 
Цитата
ну це по його розмірах видно зразу, він для мілкохижачка зроблений!
Тим не менше, це не забороняє йому збирати на свої трійники кілушнопівторачних щупачків... А це як для Збруча зовсім непоганий розмір..
 
Цитата
Тим не менше, це не забороняє йому збирати на свої трійники кілушнопівторачних щупачків... А це як для Збруча зовсім непоганий розмір..

Та ніхто і не каже, що він не ловить кілограмових щук, просто це не є універсальність, а  прилов, ти ж не будеш ставити Міджа ціленаправлено для ловлі щуки! Універсальність це інше: наприклад Сквад 65 ловить все, Чабік Шакаловський ловить щуку, окуня і голавля однаково добре і ціленапрвлено його ставити можна для любої з цих риб, ну і так дальше можна перераховувати.Як на мене то Мідж окуньовий воблер, дехто каже що він непогано ловить голавля, не знаю не ловив, хоча пробував, але як Сєрий вище сказав що ловити окуня на воблера не має сенсу, всеодно він краще в більшості випадків буде клювати на джиг, але на воблери буває цікавіше ловити якщо тільке ловити не для кількості, міджики в мене в коробці ще з того часу як тільки в нас зявились роки 3 як не більше, вже ними практично не ловлю, але з коробки десь дівати їх не хочю, якщо ставлю Міджа полюбому щось клюне, це факт! Все сказане ІМХО!
 
Цитата
Та ніхто і не каже, що він не ловить кілограмових щук, просто це не є універсальність, а  прилов, ти ж не будеш ставити Міджа ціленаправлено для ловлі щуки! Універсальність це інше: наприклад Сквад 65 ловить все, Чабік Шакаловський ловить щуку, окуня і голавля однаково добре і ціленапрвлено його ставити можна для любої з цих риб, ну і так дальше можна перераховувати.Як на мене то Мідж окуньовий воблер, дехто каже що він непогано ловить голавля, не знаю не ловив, хоча пробував, але як Сєрий вище сказав що ловити окуня на воблера не має сенсу, всеодно він краще в більшості випадків буде клювати на джиг, але на воблери буває цікавіше ловити якщо тільке ловити не для кількості, міджики в мене в коробці ще з того часу як тільки в нас зявились роки 3 як не більше, вже ними практично не ловлю, але з коробки десь дівати їх не хочю, якщо ставлю Міджа полюбому щось клюне, це факт! Все сказане ІМХО!
Всё правильно. Но суть в том , что все мы Хмельничане ловим в основном или щуку на ставках и речках вокруг города или окуня на Днестре или летом на Ю.Б. базаров нет, что летом между кувшинок или под веточками на Збруче можно на мидж выдрочить окунька , но не те приоритеты. А если на то пошло, то я так ответчику и написал , что тюлька двухсаставная от страйк про по окуню лучше выступает,хотя каждому своё. У меня два миджа и я их по началу полоскал шо дурной, но по окуню лучше на отводной на съедобку колбасить, а так разве, что для спортивного интересса покидать. А когда поклёвок на мидж 2 или 3  , а рядом на отводной тягают на каждом забросе, тогда мозг переходит в другое состояние, что вцепить или асасин или ещё какую небудь вкусняшку).
 
Цитата
... Сєрий вище сказав що ловити окуня на воблера не має сенсу, всеодно він краще в більшості випадків буде клювати на джиг ...
В мене статистика доволі суперечлива, і якщо окунь не на 10-ти метровій глибині то міноу дуже часто обігрують джиг. Так минулого першого травня я старався спіймати на Дністрі окуня на силікон і так і не зловив жодного, ну чи може одного-двох спіймав, точно не пам'ятаю. І це за три дні. Пробував навіть самі мілкі рейнсовські черв'ячки, -- все марно. А от на 40-ка сантиметрові мінохи ловився він місцями доволі не погано. І подібні ситуації на Дністрі в мене були неодноразово.
А от на пляжу в мене з воблерами взагалі не склалося.
 
Цитата
А от на 40-ка сантиметрові мінохи .
Не плохая шутка 5+
 
Прикидую який на них зловився окунь.....:bj:
 
Цитата
Прикидую який на них зловився окунь.....:bj:


окунь від кіла і вище, тільки проблемно в нас такі мінохи найти:ap:
 
Цитата
В мене статистика доволі суперечлива, і якщо окунь не на 10-ти метровій глибині то міноу дуже часто обігрують джиг. Так минулого першого травня я старався спіймати на Дністрі окуня на силікон і так і не зловив жодного, ну чи може одного-двох спіймав, точно не пам'ятаю. І це за три дні. Пробував навіть самі мілкі рейнсовські черв'ячки, -- все марно. А от на 40-ка сантиметрові мінохи ловився він місцями доволі не погано. І подібні ситуації на Дністрі в мене були неодноразово.
А от на пляжу в мене з воблерами взагалі не склалося.

Та я ж кажу, що різні ситуації бувають, Мідж в мене один раз тільки обловив резину, але це можливо тому що, мало на нього ловлю останій рік, в коробці людини яка любить ловити на воблери він повинен бути однозначно. Славік випрв помилку "40 сантиметрів"!
 
пацаны привет. как у вас тут весело   -  в  Ровно тишина полная, при чем на многих сайтах, не с кем пообщаться  разузнать  (((
 
Цитата
пацаны привет. как у вас тут весело   -  в  Ровно тишина полная, при чем на многих сайтах, не с кем пообщаться  разузнать  (((

Привіт, то ти з нами спілкуйся, ми й про Рівнинскі водойми багато чого знаємо:ap::ap::ap:
 
та блин капец какой-то. даже не могу про магазиниі ничего толком узнать, а  воскресенье пообрывал все оснастки -   надо затариться,
а где лутше купить . где лутше и дешевле  х/з,  будем все изучаеть личным осмторм и объездам....
 
Ой, вибачте. :ap: Я мав на увазі 40-ка міліметрові воблери.
 
Цитата
пацаны привет. как у вас тут весело   -  в  Ровно тишина полная, при чем на многих сайтах, не с кем пообщаться  разузнать  (((
як в анікдоті:
прийшли  ходоки до леніна  , тай  кажуть - в нас голодовка  , люди  траву їдять , скоро мичати будуть..  А  він - ніцего падобного.. вот йа  фчега съел баночку мьйоду  , і чото - ні жу - жу..  

Так і йа - вчора закатав три баночки  рибної тушонки синові в Польшу..  І не тра казати , що я браколов..  В акурат з 3  кг  риби виходить рівно три півлітрові банки рибних концервів  ггггггггг   А йа більше не беру...  
А  мої концерви з історією...  Пам"ятаю під яким кущиком яку рибку піймив   гггггг
 
поки хІщнік мовчить, відкрив карповий сезон:bf:
 
Куда можно поехать на рыбалку? не далеко от Хмельницкого, подскажет кто?
 
Цитата
Куда можно поехать на рыбалку? не далеко от Хмельницкого, подскажет кто?
І Вам здрасте. Знаю одну верочную точку, клюет практически любая рыба, даже за город не надо ехать... по-моему Вайсера... да, точно Вайсера название улицы :bj:
 
Цитата
точно Вайсера
Даже из города выезжать не надо:)
 
Цитата
Куда можно поехать на рыбалку? не далеко от Хмельницкого, подскажет кто?

На Дубово!!!
 
Поки хижа рибка мовчить, третього травня пройшовся трішки по карасю в с Іванківці, Новоушицкого району.
 
Цитата
Поки хижа рибка мовчить, третього травня пройшовся трішки по карасю в с Іванківці, Новоушицкого району.
Ну і засуха в вас, хлопці, на дорозі видно сантиметрові тріщини... і де ви там того карася і воду надибали?
 
Цитата
Ну і засуха в вас, хлопці, на дорозі видно сантиметрові тріщини... і де ви там того карася і воду надибали?
То прошлогодня фотка.......:wink:
 
Цитата
Ну і засуха в вас, хлопці, на дорозі видно сантиметрові тріщини... і де ви там того карася і воду надибали?
карася через тріщини із підземних вод доставали:bv::bv::bv::bv:
 
А я кажу - та  ні ну неможе бути. А він -таки - так. Це такі хлопці , що рибу і з- під землі дістануть... в прямому сенсі слова.
Я чув , що карась в намул заривається , і може посуху пережити. Але  щоб з рискалем і на рирбалку....   Рибу як бараболю копати...в тріщинах.:bj:
 
Цитата
Ну і засуха в вас, хлопці, на дорозі видно сантиметрові тріщини... і де ви там того карася і воду надибали?
 А у вас що дощі? Карася надибали у воді на стратегічному ставочку.:dv:
 
Цитата
карася через тріщини із підземних вод доставали
 Все так і було,  спочатку 0,5 дістали, потом ще разок 0,5 а потім вже із підземних вод начали діставати:al::al:
 
Цитата
Але щоб з рискалем і на рирбалку.... Рибу як бараболю копати...в тріщинах.
 карася за новою системою,яка має назву «РШГ» (рискаль-шнур-гачок)
Цитата
фотка...
Санька вітаю з хрестинами! (Дивись акурат там з Генералом:al:)
 
Цитата
карася за новою системою,яка має назву «РШГ» (рискаль-шнур-гачок)
Хлопці! Впроваджуємо нову систему лову риби :bj: :rybak_1:
 
Братцы выручайте!!!!!!!Нужно важного человека на карпа свозить,чтоб такой на 5кг и по старше.Пускай билет по 300гр мне всёравно лиш бы вероятность поимки такого экзэмпляра 50%на 50%.Мне ненадо тайны открывать про свои зашитые дешовые водоёмы,пускай это будит дорогой или очень дорогой водоём только чтоб там крупного карпа было много.Не обижусь на любые предложения и подсказки.Пожалуйста помогите.
 
Цитата
Братцы выручайте!!!!!!!Нужно важного человека на карпа свозить,чтоб такой на 5кг и по старше.Пускай билет по 300гр мне всёравно лиш бы вероятность поимки такого экзэмпляра 50%на 50%.Мне ненадо тайны открывать про свои зашитые дешовые водоёмы,пускай это будит дорогой или очень дорогой водоём только чтоб там крупного карпа было много.Не обижусь на любые предложения и подсказки.Пожалуйста помогите.
Можна спробувати сюди РАЗДВА
 
Панове, вже другий день підряд у нас містом ширяться чутки про черговий викид в Нетішині. Крім того, мене вчора вранці безпричинно боліла голова (біль зняв аж другою пігулкою анальгіну). Хто там ближче, хто що чув? Чи все-таки чергова качка? В інтернеті інформації як завжди катма....
 
Цитата
Братцы выручайте!!!!!!!Нужно важного человека на карпа свозить,чтоб такой на 5кг и по старше.Пускай билет по 300гр мне всёравно лиш бы вероятность поимки такого экзэмпляра 50%на 50%.Мне ненадо тайны открывать про свои зашитые дешовые водоёмы,пускай это будит дорогой или очень дорогой водоём только чтоб там крупного карпа было много.Не обижусь на любые предложения и подсказки.Пожалуйста помогите.
Можна попробувати на Озері "Сошки".
 
Цитата
Можна попробувати на Озері "Сошки".
А можна і прочитати, перед тим як писати :bk:
Цитата
Можна спробувати сюди РАЗ ДВА
 
Цитата
А можна і прочитати, перед тим як писати
поняв, вибачаюсь))натиснув тільки ДВА)
Ну тоді як варіант то можна поїхати в Розсохи, але тут тре вибирати - або риба,або розтріпані нерви, і може побита морда власника:cg:...(я наприклад останій раз єлі стримався....після чого зарікся туди не їздити) але риба там є.
 
Цитата
поняв, вибачаюсь))натиснув тільки ДВА)
Ну тоді як варіант то можна поїхати в Розсохи, але тут тре вибирати - або риба,або розтріпані нерви, і може побита морда власника:cg:...(я наприклад останій раз єлі стримався....після чого зарікся туди не їздити) але риба там є.
Поза вчора провели там півтори сутки, 15 спінінгів, 500грн заплатили і толку НУЛЬ, це вже не перший раз коли кругом клює а в нього, чомусь, ні:aq:
 
Цитата
Поза вчора провели там півтори сутки, 15 спінінгів, 500грн заплатили і толку НУЛЬ, це вже не перший раз коли кругом клює а в нього, чомусь, ні
Причина скоріш за все в нересті, я також був поза вчора на рибалці в Карпівцях, та мені хватило декілька годин що б пересвідчитись що толку з цього не буде....карп та крупний карась зараз нерестяться...думаю в кінці травня карпуші перехворіють і буде кльов))
 
на рахунок платників.  
на кам"янецькому ринку є чоловік , що займається живою рибою.  Я точно не цікавився де , але він має в оренді водойми , де вирощує карпа. Кажуть водойми не близько від Кам"янця.  Але риба на ринку завжди жива. От - він і утримує ставок , який використовує як перевалочну базу. Знаходиться ставок  майже в межах міста на Козаку.  на кінопрокаті.  Кінечна маршрутки.  
Так - от- риба в ставку завжди є. Завжди свіжа.Завжди ловиться. Дозволяє ловити.  Бере 25  грн за виловлений кілограм. Піймав - відпустив - безкоштовно.
Доречі - нечув ,щоби хтось із моїх знайомих там ловив. Так -ходили  бавитись. Взяв пару карпиків. Хоч вудкою , хоч - сачком..
 
Огромное спасибо всем кто откликнулся.Ваши советы и подсказки приму к сведенью.
 
Цитата
Братцы выручайте!!!!!!!Нужно важного человека на карпа свозить,чтоб такой на 5кг и по старше.Пускай билет по 300гр мне всёравно лиш бы вероятность поимки такого экзэмпляра 50%на 50%.
Бери караблика та вези поважних людей  в Карпівці, під ліс. Там

Цитата
50%на 50%.
забезпечено
 
[QUOTE=Север;496599]Бери караблика та вези поважних людей  в Карпівці, під ліс. Там

забезпечено[/QUOTE
А что уже можно ловить там?
 
Цитата
А что уже можно ловить там?
Ще не можна.
 
Цитата
А что уже можно ловить там?
З 15 травня.
 
Цитата
З 15 травня.
Але не факт що нові власники з відтілля не витягали  рибку)
 
Цитата
Але не факт що нові власники з відтілля не витягали рибку)
Та не спускали здається! Кажуть аборигени, що навпака зарибили!
 
Сьогодні вечером зізвонились з братом та Шевою випити пивка біля води. Поїхали з дітьми. Як результат отримали суперове задоволення, а діти від риболовлі у захваті. Уся (4 шт. на березі і декілька сходів) риба випущена в рідну стихію. Рибаки на березі дивились на нас і робили :an: тоді, коли ми відпускали риПППку :bk:
 
А "хижак" не пререстає мікрушитись :al:
 
Підскажіть що можна глянути схоже на фільмец "Счастливые люди"
 
Цитата
Підскажіть що можна глянути схоже на фільмец "Счастливые люди"
Та ти на себе подивись, чим не щаслива людина, в Одесі горілку п"єш, на родіні рибачих по будням:bj: Щастя йопт
 
Цитата
Підскажіть що можна глянути схоже на фільмец "Счастливые люди"

Тобі шоб рибалка чи життя аборигенів?:al:
 
Docklfar, переглянь цикл фільмів Дмитра Слободчикова та документальні фільми виробництва студії "Терский Берег"
Перші тут https://www.youtube.com/user/MrTarasboolba
Другі тут https://www.youtube.com/user/terskybereg
 
Цитата
Та ти на себе подивись, чим не щаслива людина, в Одесі горілку п"єш, на родіні рибачих по будням:bj: Щастя йопт
Я покищо дійсно не жалуюсь!)))
Я не скоріше не для себе я тут людей асфальту до природи привчаю, вот і показую як люди жиіуть!)))

Цитата
Тобі шоб рибалка чи життя аборигенів?:al:

І те й те можна!)) Рибалку сам гляну , аборигенів другим покажу!))
Цитата
Docklfar, переглянь цикл фільмів Дмитра Слободчикова та документальні фільми виробництва студії "Терский Берег"
Перші тут https://www.youtube.com/user/MrTarasboolba
Другі тут https://www.youtube.com/user/terskybereg
Дякую будимо дивитись)
 
Глянь "Река счастья или атака тайменей"
 
трофей !!!  http://olleg.rybalka.com/blog/view/10799/
 
Цитата
трофей !!! http://olleg.rybalka.com/blog/view/10799/
Здоровий амур, на що зловив?
 
Крик Души и Гипса.
https://www.youtube.com/watch?v=D4AEj0F7l4U&feature=youtu.be
 
Три недели в гипсе).https://www.youtube.com/watch?v=jafKQWYHIUI
 
Серега якщо все так худо, виходь в двір, хоть пляшку розіп"єм;)
 
Цитата
Три недели в гипсе)
Чим більше ти чогось чекаєш, тим більше отримуєш задоволення від того що отримав. Представ скільки задоволення отримаєш на першій рибалці після зняття гіпсу))))
 
Цитата
Чим більше ти чогось чекаєш, тим більше отримуєш задоволення від того що отримав. Представ скільки задоволення отримаєш на першій рибалці після зняття гіпсу))))
Та я уже в гипсе, на рыбалке был),третий день отхожу).
 
Цитата
Серега якщо все так худо, виходь в двір, хоть пляшку розіп"єм;)
Звони, выхожу). 0672862894
 
Цитата
Та я уже в гипсе, на рыбалке был),третий день отхожу)
Ага, якщо свербить - можна окуньом почухати:ap:, а нє, то сазана біля берега приглушити)))
 
Цитата
Ага, якщо свербить - можна окуньом почухати:ap:, а нє, то сазана біля берега приглушити)))
Главное, что бы завтра Черногорию натянули)
 
Ребята. кто ловил в Нетишине, куда лутше поехать на дамбу или на Гнилуху?
 
Цитата
Ребята. кто ловил в Нетишине, куда лутше поехать на дамбу или на Гнилуху?

Якщо щось достойне зловити то на дамбу, а якщо щучих дітей то на Гнилуху!
 
Мнения разошлись ))))
 
Цитата
Главное, что бы завтра Черногорию натянули)

Сергій все для тебе. І вчора пляшка і сьогодні рахунок, теж майже 0-5. Я на роботі поставив, що наші 3-0 виграють. Які у всіх були задоволені в обід обличчя. Я вже не дочекаюсь понеділка.
 
Цитата
Сергій все для тебе. І вчора пляшка і сьогодні рахунок, теж майже 0-5. Я на роботі поставив, що наші 3-0 виграють. Які у всіх були задоволені в обід обличчя. Я вже не дочекаюсь понеділка.
Поздравляю с победой. Говорил натянут, натянули.)
:dv::dv::dv::dv:
 
До уваги автомобіліств! Сьогодні проходив біля вулиці Сковороди і бачив ось таку картину. Невеличка ямка на дорозі глибиною 50 см. і діаметром 2 м. біля станції переливання крові (вище інфекційної лікарні). Будьте обережні, особливо в темну пору доби, оскільки перед ямою не поставлено ніякого світловідбиваючого знаку.
 
вже стоїть знак... не заздрю тому хто туди влетів :cg:
 
Був на днях проїздом в Головченцях, пару годин мікрушив... трохи в лісі:biggrin: на дюймові твістера, трохи на річці.... в лісі проклюнуло краще, на річці вода висока і дуже мутна.. неділю треба чекати поки очитситься..
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!