Страницы: 1
Ловля подольских карпов
 
Всім привіт так як я новенький на форумі і поки не оріентуюсь на сайті , неможу знайти те що мені потрібно а якщо й нахожу то або застарівша інфа або нічого конкретного )
 Шукаю однодумців які готові їздити на відстань 300 і більше км заради гарного екземпляра .
Пропоную поговорити по водойми нашої області та прилеглих .Хто де був ,що ловив, на яку приманку та яка оснастка , скільки коштує білет ,чи є обмеження в вилові риби та чи приміняє усякі хитрощі орендар щоб зменьшити наш вилов !!??


                                                                   МОЄ ЛІТО
                           
  Оснастка якою я ціле літо ловив  на літкорі  з грузком 60гр.  та поводком довжиною десь до 30 см  з волосом різної довжини ,
також на початку літа практикувалась така сама оснастка тільки замість волоса використовував селіконовий подовжувач ( другий працює не гірше чим перший)
  ОТЖЕ ПРО ВОДОЙМИ
-  КАРПІВЦІ під лісом -    Був у цьому році  3 рази .   Перший раз ми були від поля . Промаркуваши дно я знайшов 2 канави , вирішив ловити на 2-й   канаві  ,закормив я кашою CUCK  1.5кг  крупне зерно  працює відмінно  проте для вязкозті добавляв ще  універсальної трішки  і застрілював під маркер з рогатки  десь 50-60 м   ще також добавів гороху на який велась ловля .Під кінець рибалки наш вилов мав десь приблизно 25 кг загальної ваги короп від 500гр до 1.2кг .
 Слідуюча рибалка закінчилась меншим уловом , проте садок не був пустий .
Третя рибалка на цьому ставку  була на день рибака , знайомий зловив ще  з вечора 3 коропчика 500гр-1кг  , а я нічого (((.
Десь о 10 ранку  сигналізатор дав про себе знати  і як результат короп 3.5кг на горох ( волос з двома горошинами)
Так і закінчився для мене день рибака .
БІЛЕТ   на добу 100гр.

Це не єдиний став на якому я рибачив проте все що меньше 3 кг. не так вже і цікаво .
Ставлю за мету  короп не меньше 3-х кг  проте більше як завжди краще)),




Можливо хтось може розказати щось про водойми де короп більше 3-х ітд
Чи був хтось в ХРИСТОСОВО (СИНЯВСЬКИЙ р-н)   або ЦУКЕРНЯ Віницька обл,  планую туди дня на 2-3   якщо хтось виявить бажання   то можна зїздити я не проти планую їхати десь 15-го числа  .
Про будь яку інфу  за водойми з великими коропами буду дуже вдячний ))
 
Щось вспомнилось про Дністрову мастирку. Там теж так приблизно все починалось... :bj:
 
Советую попробовать на родном ЮжБуже!Месяц назад мужики выволакивали чудовише около восьми кило! И думаю азарта поболее будет, нежели на платном коровнике!
 
В тому і прикол. Щоб зловити не на коровнику треба їздити 10 раз і тоді раз зловиш.
 
на Буг и ездить особо не надо всё ряддом, всё бесплатно....
 
Всім привіт!) Я тут теж новенький, але чесно кажучи, слідкую за цим форумом, як "гість" вже давно..... Так ось..... Мене самого ця тема вже давно цікавить, але її як такої небуло.( Читаючи інші гілки форуму, - зустрічав массу цікавого, проте дуже мало корисного!
Надіюсь тут для себе почерпнути немало того, що стане в пригоді))))
 
Цитата
Всім привіт так як я новенький на форумі і поки не оріентуюсь на сайті , неможу знайти те що мені потрібно а якщо й нахожу то або застарівша інфа або нічого конкретного )
Шукаю однодумців які готові їздити на відстань 300 і більше км заради гарного екземпляра .
Пропоную поговорити по водойми нашої області та прилеглих .Хто де був ,що ловив, на яку приманку та яка оснастка , скільки коштує білет ,чи є обмеження в вилові риби та чи приміняє усякі хитрощі орендар щоб зменьшити наш вилов !!??


МОЄ ЛІТО

Оснастка якою я ціле літо ловив на літкорі з грузком 60гр. та поводком довжиною десь до 30 см з волосом різної довжини ,
також на початку літа практикувалась така сама оснастка тільки замість волоса використовував селіконовий подовжувач ( другий працює не гірше чим перший)
ОТЖЕ ПРО ВОДОЙМИ
- КАРПІВЦІ під лісом - Був у цьому році 3 рази . Перший раз ми були від поля . Промаркуваши дно я знайшов 2 канави , вирішив ловити на 2-й канаві ,закормив я кашою CUCK 1.5кг крупне зерно працює відмінно проте для вязкозті добавляв ще універсальної трішки і застрілював під маркер з рогатки десь 50-60 м ще також добавів гороху на який велась ловля .Під кінець рибалки наш вилов мав десь приблизно 25 кг загальної ваги короп від 500гр до 1.2кг .
Слідуюча рибалка закінчилась меншим уловом , проте садок не був пустий .
Третя рибалка на цьому ставку була на день рибака , знайомий зловив ще з вечора 3 коропчика 500гр-1кг , а я нічого (((.
Десь о 10 ранку сигналізатор дав про себе знати і як результат короп 3.5кг на горох ( волос з двома горошинами)
Так і закінчився для мене день рибака .
БІЛЕТ на добу 100гр.

Це не єдиний став на якому я рибачив проте все що меньше 3 кг. не так вже і цікаво .
Ставлю за мету короп не меньше 3-х кг проте більше як завжди краще)),




Можливо хтось може розказати щось про водойми де короп більше 3-х ітд
Чи був хтось в ХРИСТОСОВО (СИНЯВСЬКИЙ р-н) або ЦУКЕРНЯ Віницька обл, планую туди дня на 2-3 якщо хтось виявить бажання то можна зїздити я не проти планую їхати десь 15-го числа .
Про будь яку інфу за водойми з великими коропами буду дуже вдячний ))



Цукерня интересный, спортивный водоем с крупной рыбой и хорошо зарыблен.  
Вопрос - почему такой длинный поводок. И зачем карабин с застежкой на поводке.
http://www.carpio.com.ua/osnastka-ribalka/carpio/g_id/3/id/25.html
http://www.carpio.com.ua/osnastka-ribalka/carpio/g_id/3/id/26.html
 
Цитата
Цукерня интересный, спортивный водоем с крупной рыбой и хорошо зарыблен.  
Вопрос - почему такой длинный поводок. И зачем карабин с застежкой на поводке.
http://www.carpio.com.ua/osnastka-ribalka/carpio/g_id/3/id/25.html
http://www.carpio.com.ua/osnastka-ribalka/carpio/g_id/3/id/26.html
С длинным поводком меньше риск переплета , так как бывало сидиш пару часов и ниодной поклевки достаеш оснастку а там переплет (((((  ( но это  если на волосе две горошини  а если бойл то можна и 20 см  работает тож Ок )   А застежки такого плана как на ссылке я пробовал так после нескольких семов поводков у меня отломалась она а карабинчик ходит не  хуже а в клипсу его и вобше неплохо получаетса.  
А в Цукерни сколько билет и были ли вы там????
 
А  если на  БУГ то куда на зем снаряд  или гдет от пожарки ?????    Хто вкурсе отпишитесь
 
Могу посоветовать места вокруг острова. Карп есть неплохой, но поискать нужно хорошо. Карпятников со спиннингами видел со стороны парка возле спортплощадки. За 4 часа 2 человека с 20 спинами взяли 1 карпика на 3 кг.
 
))))) Ну 20 спинингов у меня нет а только 4 )))  20 помоему это уже браконерство ))))!
А за ифу спс  мож на днях схожу ток погода чет портитса понемногу (((
 
Ну 20 спинингов у меня нет а 4 только а вот 20 помоему уже браконерство )
А за ифу спс на днях засяду на 2 денька  или на день ХЗ ))
 
20 спинингов у меня нет а 4 только ) а 20 помоему браконерство уже )
За ифу спс попробую на днях
 
Насколько я знаю,карп и карась там шёл в начале лета(сам ловил).Информатор - Кум у меня на Бугу практически живёт :ap:.Так сейчас там проклёвывает только краснопёрка.И линя одного он хорошего словил.
А карась и карп молчит.
А вот окунька и судачка погонять можно.Кстати если завтра  на расвете увидите двух типов по середине Буга напротив пожарной части,так это мы с племяхой бомбим судака.
Вчера я поймал первого в своей жизни судака и отпустил.Завтра поплыву за его мамой.
 
Цитата
С длинным поводком меньше риск переплета , так как бывало сидиш пару часов и ниодной поклевки достаеш оснастку а там переплет ((((( ( но это если на волосе две горошини а если бойл то можна и 20 см работает тож Ок ) А застежки такого плана как на ссылке я пробовал так после нескольких семов поводков у меня отломалась она а карабинчик ходит не хуже а в клипсу его и вобше неплохо получаетса.
А в Цукерни сколько билет и были ли вы там????


Переплет именно из-за длинного поводка.  Используйте поводковый материал в оплетке. Поводок 12-15 см. и трубочку длинную , она не даст перехлеснутся поводку с лидкором.
http://karpela.com/fishplace/158/
 
Цитата
Переплет именно из-за длинного поводка.  Используйте поводковый материал в оплетке. Поводок 12-15 см. и трубочку длинную , она не даст перехлеснутся поводку с лидкором.
http://karpela.com/fishplace/158/
А могли бы вы показать ваш готовый монтаж и комплектующие :??*
 
Цитата
Насколько я знаю,карп и карась там шёл в начале лета(сам ловил).Информатор - Кум у меня на Бугу практически живёт :ap:.Так сейчас там проклёвывает только краснопёрка.И линя одного он хорошего словил.
А карась и карп молчит.
А вот окунька и судачка погонять можно.Кстати если завтра  на расвете увидите двух типов по середине Буга напротив пожарной части,так это мы с племяхой бомбим судака.
Вчера я поймал первого в своей жизни судака и отпустил.Завтра поплыву за его мамой.
Походу ты прав вчера сидел на земке от моста  с 2 до 8 и ниединой поклевки (((    . Все только блеснили с берега и слодок , результат неизвестен ) А карася мы весной ловили  в начале  земки по 500-800гр )
 
Я ставлю поводки 20-30см перехлеста с лидкором еще не было.
 
Я так понял кормиш исключительно рогаткой? А спод-палку с ракетой пробывал применять? Я докармливаю горох или бойлы в ПВА пакетах.
 
Цитата
Я так понял кормиш исключительно рогаткой? А спод-палку с ракетой пробывал применять? Я докармливаю горох или бойлы в ПВА пакетах.
На ПВА пробывал и пока у меня никаких успехов , ночю сигнализаторы попискивают а толку ЗЕРО )))   Мож я просто не то сыплю в пакет  или так чет не так   ХЗ.

А вот ракету хочю приобрести уже давно думал , ток сборы обычно происходят за 1-2 часа и вылетает с головы ))
Вон недавно еще подсак вышел из строя 180гр ----  ((   мож хто посоветует чет поощнее и качественое ?***
 А сам где рыбачиш ??
 
Все привет... народ подскажите плз... какое ростояние должно быть между горошеной и крючком (длина волоса вообщем)???
 
Цитата
Все привет... народ подскажите плз... какое ростояние должно быть между горошеной и крючком (длина волоса вообщем)???
Длина должна быть такая чтоб насадка после того как ты ее нацепил на волос могла проскочить крючек на ростаянии 2мм приблизительно, под разную насадку индивидуальный волос
 
Цитата
Все привет... народ подскажите плз... какое ростояние должно быть между горошеной и крючком (длина волоса вообщем)???
Фотку завтра скину бо лечу уже за здоровяками )ГГГГ
 
Цитата
Фотку завтра скину бо лечу уже за здоровяками )ГГГГ
Спасибо)))) Удачной рыбалки!! Ждем отчет))
 
Цитата
Спасибо)))) Удачной рыбалки!! Ждем отчет))

Кто  такое желает :am::do::do::be::be:
 
Цитата
Кто  такое желает :am::do::do::be::be:
Как кто? Все продавцы магазина Малибу на выставке.:ap:
 
Цитата
Все продавцы магазина Малибу
Сжечь Малибу на выставке за такое:aq::do:
 
И не только в малибу. P.S. Андрюха не накидай нам роботи.
 
Цитата
Сжечь Малибу на выставке за такое:aq::do:

Честно сказать  после почти каждого слова от меня спасибо, в ответ я получал фразу "УДАЧНОЙ РЫБАЛКИ" иногда даже ехать не хотелось.
 
Та ладно, чого ви так на людей накинулися? Вони просто не в тємі, то просвітіть їх культурно і по-дружньому ;)
 
Цитата
Как кто? Все продавцы магазина Малибу на выставке.:ap:

Мля оце точно, постоянно -"удачной рыбалки"... і всьо, можна не їхати... тут діло навіть не в улові... отаннього разу, коли мені побажали удачної рибалки, фура переїхала мого патика, і дядя Саша попав на 200 американських єнотів..:be: попробуй не вірити після цього в забобони)))
 
Цитата
Честно сказать  после почти каждого слова от меня спасибо, в ответ я получал фразу "УДАЧНОЙ РЫБАЛКИ" иногда даже ехать не хотелось.
А нэфіг їм "спасибо" казати. Треба казатищось на зразок,- казли, сволочі, дорого. Тоді і вони "хороше" слово для майбутньоъ рибалки скажуть.:bk:
 
Цитата
А нэфіг їм "спасибо" казати. Треба казатищось на зразок,- казли, сволочі, дорого. Тоді і вони "хороше" слово для майбутньоъ рибалки скажуть.:bk:

после нескольких раз так и делаем,морду кирпичём и нет тебе здрасте, ни спасибо, ни до свидания
 
Ойой.... походу шото не то ляпнул)))) Виноват, исправлюсь))))))))))))))))
З.Ы. Яж от чистого серца, а вы... взяли и обгадили)) Эх.....
 
Короче поїхав вчора десь в 3 години село МОНЧИНЦІ ( Красилівського р-ну)   Само собою спецом за коропом  )  Взяв тіки баночку опариша бо маю поплавочну малютку )).   В 5 годині вже був на ставку , так як перший раз там то почав прощупувати дно , від села на так званій конюшні глубина десь 130-150см на всій площі Хмм..  показалось мілковато поіхав до дамби і там така сама шняга  проте вже не переїжав бо побачив як короп риє  ітненсивно десь в 30 м від берега там десь до 170см  глубини  так і вирішив тут парканутись . В 6 вже було все закинуто і закормлено , залишилось тіки чекати . По всьому ставку проскакували поодинокі всплески невеличких коропчиків , одразу появилась надія )))) . Вечером ніодної поклевки я не бачив  ліг десь в 12 і  приблизно в 4 ранку проснувся від пищання сигналізатора , на радощах прилетів до спінінга і ніфіга шо за шняга ХЗ . Короч це була перша і остання повноцінна поклевка (((((((.
Тутешні поселенці кажуть шо вже 2 тижня ніх нема клеву навіть карася короч якась Матріца. Одне радує , коли прийшли сторожа то спитали тільки чи клює а за білет нічо не казали ))) (  Коштує він там 50 гр.)  
В 10 ранку приіхав ше один рибацюга мол я карасиків половлю і через півтори години вже поїхав додому так і не побачивши поклевки (
  Водойом непоганий проте мілковатий  - тутешні казали шо 10кг це ше не самі більші   і карась мол до 1кг є  .










Взагалі на вихідних хтось десь був ????? Клювало не клювало пишіть шось бо в мене таке враженя шо ніде не клює )))))...
2 тижня назад сидів 2 сутки в росохах і результат в колеги коропчик на 1кг і карасик 400гр.
Хтось на вихідних хоч одненького коропця зловив ??
 
Цитата
Короче поїхав вчора десь в 3 години село МОНЧИНЦІ ( Красилівського р-ну)   Само собою спецом за коропом  )  Взяв тіки баночку опариша бо маю поплавочну малютку )).   В 5 годині вже був на ставку , так як перший раз там то почав прощупувати дно , від села на так званій конюшні глубина десь 130-150см на всій площі Хмм..  показалось мілковато поіхав до дамби і там така сама шняга  проте вже не переїжав бо побачив як короп риє  ітненсивно десь в 30 м від берега там десь до 170см  глубини  так і вирішив тут парканутись . В 6 вже було все закинуто і закормлено , залишилось тіки чекати . По всьому ставку проскакували поодинокі всплески невеличких коропчиків , одразу появилась надія )))) . Вечером ніодної поклевки я не бачив  ліг десь в 12 і  приблизно в 4 ранку проснувся від пищання сигналізатора , на радощах прилетів до спінінга і ніфіга шо за шняга ХЗ . Короч це була перша і остання повноцінна поклевка (((((((.
Тутешні поселенці кажуть шо вже 2 тижня ніх нема клеву навіть карася короч якась Матріца. Одне радує , коли прийшли сторожа то спитали тільки чи клює а за білет нічо не казали ))) (  Коштує він там 50 гр.)  
В 10 ранку приіхав ше один рибацюга мол я карасиків половлю і через півтори години вже поїхав додому так і не побачивши поклевки (
  Водойом непоганий проте мілковатий  - тутешні казали шо 10кг це ше не самі більші   і карась мол до 1кг є  .










Взагалі на вихідних хтось десь був ????? Клювало не клювало пишіть шось бо в мене таке враженя шо ніде не клює )))))...
2 тижня назад сидів 2 сутки в росохах і результат в колеги коропчик на 1кг і карасик 400гр.
Хтось на вихідних хоч одненького коропця зловив ??

Я на выходных был на "блатном" ставе (где верочно все лето лупил карп) результат - 0!
Сидел у спинов с 5-00 до 14-00
 
Цитата
Я на выходных был на "блатном" ставе (где верочно все лето лупил карп) результат - 0!
Сидел у спинов с 5-00 до 14-00
OMG  значить всетаки нема клева (((( мож після цього доща появиться ХЗ
 
Цитата
OMG значить всетаки нема клева (((( мож після цього доща появиться ХЗ

Подтверждаю, с кльовом шось не то, 24го на день независимости просидел 14 часов на ставке (с которого ни разу не уезжал без карпа) - ни одной поклевки, на весь ставок - было человек 5 - тоже 0, только один взял амура на 5 кг на плавающий бойл двухлетней давности. Сосед говорил, что у него это уже 3 пустая рыбалка за неделю.
Сегодня был там же, одна клевака, но не карп, карась 44 размера (у меня 43), на горох :) - таке же дибилятко как тот амур, считаю случайность.

А кльов будет куда ему деться, жрет же он что то, тем более скоро зима, сейчас осень с дождями, свежая вода, водоросли опадут - пишите отчеты, я скорее всего после 30го появлюсь уже, почитаю :)

зы. на опарыша никто не пробовал? с кукурузой в бутерброде иногда проскакивало, я сегодня забыл его взять
 
Цитата
А могли бы вы показать ваш готовый монтаж и комплектующие :??*

Для сбалансированной насадки. 2 горошины + 2 кукурузки поп-ап, 1горошина + 2 кукурузки поп-ап.
 
4 сент. бЫл в Чабанах. С 5 утра и до 19 вечера два карася по 300гр. У соседей, которые сидели всю ночь ни одной поклевки. Орендатор в панике))) народ не приезжает(((. А ещё три недели назад, на дамбе две удочки было много не успевал заряжать.
 
огого, Винница в Чабах, это ж какая то реклама)))))))) Кста у вас есть 1 водом в ране Бара, платник, хочу узнать побольше, если можно давай в личке спишимся, вдруг знаешь!!!!:dk:
 
Цитата
Для сбалансированной насадки. 2 горошины + 2 кукурузки поп-ап, 1горошина + 2 кукурузки поп-ап.
Большое СПС   , попробую на следуещей рыбалке уже купил трубочки сегодня, Конгер ) . А что это за бусинка перед крючком и для чего служит :??
 
Хтось був вже після доща :??? І ловилось чи не?.   Проїжав біля Дубовки дивився сидять проте не було можливості розпитати .Проте хлопака один сказав шо бачив як в неділю дістали кабанчика непоганого десь за 5 кг.
 
Цитата
Хтось був вже після доща :??? І ловилось чи не?. Проїжав біля Дубовки дивився сидять проте не було можливості розпитати .Проте хлопака один сказав шо бачив як в неділю дістали кабанчика непоганого десь за 5 кг.
Сьогодні біля Дубово проїжджав, в мужиків питав - практично ніхто нічого не ловив.
 
So  sad ну  теоретично це вже непогано
 
з 31 на 1 був у Чабанах з батьком, результат: увечері батько спіймав карася та коропчика 1,5 кг у мене повний нуль після невеличкого сну о 4 ранку спіймав амурчика 1,2 кг згодом карася на макух і знову тиша десь о 9 годині вирішив подразнити щуку десь за хвилин 10 активного підбору приманок таки одна взяла на колебалку 28гр!!! по обіді одна покльовка на вудку дальнього забросу.... підвів гачок коропець зійшов практично з під підсака, потім іще одна покльовка на короповий спінінг в результаті зачепив щуку за нижню щелепу))) , у батька лише 5 карасиків(((, очікували на більше але і на тому дякували богу, що не зовсім із пустими руками...
 
Цитата
Большое СПС , попробую на следуещей рыбалке уже купил трубочки сегодня, Конгер ) . А что это за бусинка перед крючком и для чего служит :??

Это дробинка, она помогает разворачиватся крючку жалом вниз, ворту карпа. И держит поп-ап на нужной длинне.  
https://www.youtube.com/watch?v=If8LufZ_rmk
 
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як )))  9.5кг.
 
[QUOTE=YUG;327461]Это дробинка, она помогает разворачиватся крючку жалом вниз, ворту карпа. И держит поп-ап на нужной длинне.

Как всегда большущее СПС
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як )))  9.5кг.

гадаю більша частина форумчан уже із нетерпінням руки потирають, аби почути таку інформацію, тому не баріться із відповіддю, бодай кого лихоманка не охопила
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як )))  9.5кг.
:ay:Круто!!!
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як )))  9.5кг.

Сила :du: Респект и уважуха!!!!!!
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як )))  9.5кг.
Такое еще бывает???
 
Цитата
Такое еще бывает???
Ловиться маленький. Потім його обмотують мокрим мішком, в прохолодний погріб і годують як свиню. Можна ще більшого відгодувати. Головне мішка не забувати зволожувати. Десь я таке чув. :ap:
 
Цитата
Ловиться маленький. Потім його обмотують мокрим мішком, в прохолодний погріб і годують як свиню. Можна ще більшого відгодувати. Головне мішка не забувати зволожувати. Десь я таке чув. :ap:
пішов копати погріб:bj:
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як ))) 9.5кг.
Ого! Вот так да!
 
Знач так зловлений кабанчик в Карпівцях .Поїхали як завжди з вечора і планували сидіти до обіда . На ставок приїхали в 4 годині вечора в 6 вже все було на мазі і всі чекали Дррррр))))   чи піпііпіпі ) ЛоЛ  . Перший Др ми почули в 7-55(ранку)     в сосіда  і це був масік вагою 6.5кг .
Другий Др. знов в сосіда і 2.5кг.   В нас з другом до цих пір взагалі глухо ((((.   Сосіду ж в той час перло ніби як він з-в..............дуже багато) .  Потім в друга десь в 11-30 поклевка . на радостях біжу за підсакою вже в воду опустив і чую шо в мене вже ПіПІп))) явний . Підсаку сосіду в руки а сам до своїх спінінгів. Ніякої реакції на мою підтяжку в сторону берега не відчув )) десь через пару сек вже пішов в берег ,а через хвилину прийшов друзяка і сказав шо карп в нього зійшов ((((( Як потім вияснилось погані гачки (розінув).
Взагалі воювава з ним не більше пяти хв.  і на фініші я і колега в ставку і він з маленьким в підсаку) . Взагалі рибалка відмінна  ,завтра знов поїду . Клюнув кабанчик на горох (на волосі дві горошини).Повне фото оснастки виложу в пятницю . ---(9.5кг)--
 
Цитата
Знач так зловлений кабанчик в Карпівцях
Арендатор сльозу не пустив??))))
 
Цитата
Арендатор сльозу не пустив??))))
Ххаха та да обично він плаче проте в цей раз до нас не приходив
 
Цитата
))) Пока тіки фото потім опишу шо де і як ))) 9.5кг.
Ух ти!!! Я таких ще й не бачив, не те кажучи вже про боротьбу з таким красенем:dn:
 
Цитата
Знач так зловлений кабанчик в Карпівцях .Поїхали як завжди з вечора і планували сидіти до обіда . На ставок приїхали в 4 годині вечора в 6 вже все було на мазі і всі чекали Дррррр))))   чи піпііпіпі ) ЛоЛ  . Перший Др ми почули в 7-55(ранку)     в сосіда  і це був масік вагою 6.5кг .
Другий Др. знов в сосіда і 2.5кг.   В нас з другом до цих пір взагалі глухо ((((.   Сосіду ж в той час перло ніби як він з-в..............дуже багато) .  Потім в друга десь в 11-30 поклевка . на радостях біжу за підсакою вже в воду опустив і чую шо в мене вже ПіПІп))) явний . Підсаку сосіду в руки а сам до своїх спінінгів. Ніякої реакції на мою підтяжку в сторону берега не відчув )) десь через пару сек вже пішов в берег ,а через хвилину прийшов друзяка і сказав шо карп в нього зійшов ((((( Як потім вияснилось погані гачки (розінув).
Взагалі воювава з ним не більше пяти хв.  і на фініші я і колега в ставку і він з маленьким в підсаку) . Взагалі рибалка відмінна  ,завтра знов поїду . Клюнув кабанчик на горох (на волосі дві горошини).Повне фото оснастки виложу в пятницю . ---(9.5кг)--

Шей зеркальний, королівський..... такого довго можна чекати, але таки не зловити....
 
Цитата
Знач так зловлений кабанчик в Карпівцях .
А люди подейкують, що риба не ловиться в повний місяць........:dr:
 
Цитата
А люди подейкують, що риба не ловиться в повний місяць........:dr:
Та да я вже сам нічого не розумію місяць настільки освітлював що ліхтарик був непотрібний
 
Молодец!!!!
зы: "спалил" бы тебя арендатор с таким "манюней", настойчиво намекал бы о доплате за билет.....он любитель в чужие садки заглядывать....
 
Цитата
Молодец!!!!
зы: "спалил" бы тебя арендатор с таким "манюней", заставил бы доплачивать за билет.....он любитель в чужие садки заглядывать....
Ну да каже мол максимальний карп має бути не більше 5 кг. шось тіпа того
 
Цитата
Молодец!!!!
зы: "спалил" бы тебя арендатор с таким "манюней", настойчиво намекал бы о доплате за билет.....он любитель в чужие садки заглядывать....

и сколько раз он тебе в садок заглядывал???
а то что многие там ловят более чем на 6 разрешенных крючков об этом как говорится "история умалчивает" или доплату просит???
 
Цитата
Знач так зловлений кабанчик в Карпівцях .Поїхали як завжди з вечора і планували сидіти до обіда . На ставок приїхали в 4 годині вечора в 6 вже все було на мазі і всі чекали Дррррр))))   чи піпііпіпі ) ЛоЛ  . Перший Др ми почули в 7-55(ранку)     в сосіда  і це був масік вагою 6.5кг .
Другий Др. знов в сосіда і 2.5кг.   В нас з другом до цих пір взагалі глухо ((((.   Сосіду ж в той час перло ніби як він з-в..............дуже багато) .  Потім в друга десь в 11-30 поклевка . на радостях біжу за підсакою вже в воду опустив і чую шо в мене вже ПіПІп))) явний . Підсаку сосіду в руки а сам до своїх спінінгів. Ніякої реакції на мою підтяжку в сторону берега не відчув )) десь через пару сек вже пішов в берег ,а через хвилину прийшов друзяка і сказав шо карп в нього зійшов ((((( Як потім вияснилось погані гачки (розінув).
Взагалі воювава з ним не більше пяти хв.  і на фініші я і колега в ставку і він з маленьким в підсаку) . Взагалі рибалка відмінна  ,завтра знов поїду . Клюнув кабанчик на горох (на волосі дві горошини).Повне фото оснастки виложу в пятницю . ---(9.5кг)--

Круть.... Молодчага!!! Так тримати)))))))))))))
 
Доречі! Один знайомий розповідав, що каналізація Скарженецької лікарні напряму стікає в Вовчок перед Карповецьким ставком і вся риба там постійно хворає.(((( Інформація правдива, оскількі він працював на тому будівництві........

P.S. Каже їсти її небажано(
 
Цитата
В нас з другом до цих пір взагалі глухо
VictoriousAA, ти з Сергієм їздив на рибалку?
 
Цитата
и сколько раз он тебе в садок заглядывал???
а то что многие там ловят более чем на 6 разрешенных крючков об этом как говорится "история умалчивает" или доплату просит???
лично у меня ни разу (пустой он был), но о подобных "подвигах" повествуют рыбаки, да и сам он мне хвалился: "мол сидят вчера, рыбу ловят...я к ним подхожу, глядь в садок, а там!!!... и: "Ребята, а не пора ли вам удочки сматывать уже....""
 
Цитата
лично у меня ни разу (пустой он был), но о подобных "подвигах" повествуют рыбаки, да и сам он мне хвалился: "мол сидят вчера, рыбу ловят...я к ним подхожу, глядь в садок, а там!!!... и: "Ребята, а не пора ли вам удочки сматывать уже....""

думаю автор фото немного не на тот водоём наталкивает...
скорее всего лов происходил на водоёме в центре села, ибо "у дяди Васи" ночная рыбалка запрещена вообще....
 
Зновуж таки на Карпівцях 3.6кг в 12-30  1.5кг в 1-30иь вирішили викидати прикорм РАКЕТОЮ  а орендатор вже з кладки кричить шо мол хватіт ловити вже тіпа друга сутка йде )))) і хоче шоб ми бакси везли .Вобшем перестав годувати і десь через 5 хв один на 4.5кг і тіки дістав , закинув в садок , хтів закурити і тут ше один зразу .ГГГГ нех походу валати хахах. З понеділка на вівторок везуть десь в Старкон ХЗ куди , тіпа достойні Є )))) . ХЗ   приїду відпишусь.
 
Відео маленьке http://narod.ru/disk/25358643001/Video0000.3gp.html
 
Цитата
VictoriousAA, ти з Сергієм їздив на рибалку?
Т4 білий .????
 
Цитата
Т4 білий .????
Так точно!!!:dk:Значить з ним:dn:
 
Цитата
VictoriousAA
Бєлий, ах ти ж котяра, шо ти їсиш!!!???
Дімон казав шо ти крокодилів ловиш (теж мені Данді), та я не думав шо таких.

ну так як ти вже серьозний авторитет, то запитаю тебе. шо ти скажеш на рахунок рибалочки числа так 8-9 жовтня????
 
Цитата
думаю про один (судячи по господарю), а от відпочивати там  дійсно гарно , затишно в ліску ))
тільки наскільки я знаю він також приспускався торік, якщо ще цікавить дорога дзвони, допоможу

Да про той самый))) Был там с Воскресения на понидельник.........поймал 2 карпика в раене1,5-1,8 кг..крупный карп и карась ушел на нерест....у всех рыбаков на водоеме те же результаты......
 
Ну і я поділюсь інфою:був в неділю в Водичках.Білет 50 гр на червяка і опариша непогано брав гарний карась і невеликий карп.Я сидів суто на горох той карп попадався більший,взяв десь 9 шт .Найбільший 1кг найменший 700гр.По снастях обмежень немає.
 
Підкажіть будь-ласка де с. Вербка знаходиться, і скільки коштує білет?
 
Привіт друзі, вчора був з ночівлею в с. Вербка Деревяна  результат 14 коропів від 600г до 1200г. Крупний короп НЕ клював на відріз у всіх рибаків!
 
вот фото, как и обещал..
 
Что то давненько здесь никто ничего не писал)))))))) Кто то уже ездил на карпа?? если да, то отпишитесь))
Я уже успел поймать перед Пасхой одного(не большого)...но хотелось бы съездить за трофеями. Думаю на выходных как только приеду с учебы выехать на сутки. В прошлом году в конце апреля-начале мая клевали приличные экземпляры. Есть на примете пару не плохих водоемов в черте 30км. от хмельницкого. Если кто пожелает составить компанию пишите в ЛИЧКУ.
 
вот так всегда.Усть пару водоемов напримете - а поделиться со всеми слабо. Если что знаю ничево нескажу?
 
ну почему Вы так сразу,слабо?)) я же не жлоб)))))пожалуйста -
1-Шаровка-брал  трофеи в том году(именно весной)
2 - Чабаны (самый большой который там выловил 6кг)
3 - те же Карповцы
4 - село Сошки, Старокостантиновского района. щитается спортивным(сам не был, но друзья очень хорошо отзывались)
 
Цитата

2 - Чабаны (самый большой который там выловил 6кг)
Там ж вроді в минулому році дітвора футбол грала на місці ставу.
 
на скоько знаю, то и в Шаровке на ставку к "евро готовятся":dp:
 
Цитата
Там ж вроді в минулому році дітвора футбол грала на місці ставу.

не знаю, не знаю....может мы о разных водоемах говорим (при въезде в село слева)..... я лично с кумом в том году там три или четыре  раза был....и не без результативно......(приличные карпики и амуры- цена 50 грн.)
 
[QUOTE=Димыч.;398865]на скоько знаю, то и в Шаровке на ставку к "евро готовятся"
надо бы проверить))))))лишь бы билеты не сделали по 500 евро/сутки, как Киевские гостиницы)
 
Цитата
не знаю, не знаю....может мы о разных водоемах говорим (при въезде в село слева).....
Про той самий. Ну тоді видно в мене не вірна інформація...
 
О Соколоке перед Ярмолинцами что-то слышали?
 
Цитата
О Соколоке перед Ярмолинцами что-то слышали?

Вы имеете введу водохранилище за Соколовкой??
 
Цитата
Про той самий. Ну тоді видно в мене не вірна інформація...

Вірна, в Чабанах став спустили,і в цьому році про карпів там можна забути.
 
Цитата
Вірна, в Чабанах став спустили
Коварний челавєк Сірожа, казав шо хрен спустять, а як начали карпів тягати так сразу спускати, про шнурків взагалі мовчу, повитягували все, ловилися такі як глисти, хоча позаминулого року в районі 2кг проскакували...
 
Цитата
на скоько знаю, то и в Шаровке на ставку к "евро готовятся":dp:
Опа, опа.... а тут по подробней??? там три озера! какое из них??, а то Я ТУДА ЛЫЖИ ОСТРЮ.....
 
по слухам спускался водоем на котором ловили судака
 
Цитата
по слухам спускался водоем на котором ловили судака
Пасиб..... мда  запара..... одно радует, на сколько я знаю, его полностю спустить невозможно..... так что надежда есть)))
 
Цитата
так что надежда есть)))
На что надежда, заплатив 100 грн увидеть хоть клеваку???:bj: Если ехать 2ем и платить за билет на спущеном ставу+бензоль то лучше ИМХО на тот же Днестр...
 
Цитата
На что надежда, заплатив 100 грн увидеть хоть клеваку???:bj: Если ехать 2ем и платить за билет на спущеном ставу+бензоль то лучше ИМХО на тот же Днестр...

100 грн. он брал за судака, а я плачу 50 грн. за мирную рыбу..... Хотя если чесно, то в тех 50 грн судак пару раз тоже входил)))))) но то такое....... Главное что последних  два года рыбалка  (по рыбе) окупалась полносьтю)
 
Цитата
Главное что последних два года рыбалка (по рыбе) окупалась полносьтю)
На базарі продавав, чи як?
 
Сегодня был в Иванковцах, хотел занять место на воскресенье.Друзья были 5 дней на зад, и не плохо тловились(3шт. по 1кг., и 1 - 6кг.) так вот, приехал, говорю так мол, так, хочу к вам на рыбалочку...........и в ответ слышу- нерест до 1 июня.......можно только на щуку-80грн.
 
Цитата
можно только на щуку-80грн.
Какие именно Иванковцы, там 2 става и 2 платные, может друзья не уточняли на каком? Скорее всего ты попал на тот что с права как ехать с Иванковец судя по билету на щуку
 
Цитата
Какие именно Иванковцы, там 2 става и 2 платные, может друзья не уточняли на каком? Скорее всего ты попал на тот что с права как ехать с Иванковец судя по билету на щуку

там заезд в такие БОЛЬШИЕ ворота))) став возле леса+там на воде толи домики, толи бисетки...
 
Цитата
там заезд в такие БОЛЬШИЕ ворота
А твои друзья скорее ловили на ставу на против, там всё можно и билет вроди дешевле, а  на ставу на который ты заежал ИМХО таких карпов и нет, он года 3 как набран
 
Цитата
На базарі продавав, чи як?
)))))))))))))) та нє..... я в плані улову і отриманого задоволення ))
 
Цитата
А твои друзья скорее ловили на ставу на против, там всё можно и билет вроди дешевле, а  на ставу на который ты заежал ИМХО таких карпов и нет, он года 3 как набран
Не. Там есть такие. В сентябре прошлого года один раз  словил 3 штуки около 1 кг. и две щучки до кг. Хотя, это скорее везение, так как при следующих поездках был "0". Я слыхал, что его приспускали, крупняк выбрали.
Но цены конечно, грустные....
 
Цитата
Не. Там есть такие.
А что на счет 6 кг??
 
Цитата
А что на счет 6 кг??
тут промолчу.....
там карпы в основном в категории 0,800-1,200 кг....
Поэтому подтверждается теория о выимке крупняка годик-два тому.....

Завтра разведаю став в с. Водычки, по инфе от местных карпов ловить разрешают. В прошлом году были от 0,400 до 0,800 кг., щас должны уж подрасти....
 
Приехал с рыбалочки.........отдохнул на славу(минус только 1- подгорел крапаль)))))) итог ловли за сутки рыбалки:1 крапик на 1кг. 1 карп на 4,5кг, 1 карп на 5,5кг, 1 белый амур на 6,200. Нереалезованых  поклевок штук 5-6......могу сказать  что открытие ловли  карпа прошло на УРА!))) фото додам чуть по позджее......
 
Цитата
Какие именно Иванковцы, там 2 става и 2 платные, может друзья не уточняли на каком? Скорее всего ты попал на тот что с права как ехать с Иванковец судя по билету на щуку
З приводу Іванковець, дозвольте маленьке уточнення, щоб не плутати, ті ставки називають: "новий" і "старий". "старий"-це той, що біля тракторного стану, біля лісочка, а "новий"-між Іванківцями та Олешином. 80грн за щуку беруть на "старому", як і в минулому році, на "новому" ж 50грн. До-речі сьогодні ввечері, близько 20:00 я був на "новому", сидів там лише один рибалка, каже що кльову практично немає, проте йому неймовірно пощистало, і десь за пів години до мого приїзду йому вдалося витягнути на беріг "телятко" в подобі білого амура, на мій погляд як мінімум 5,5-6 кг. причому на звичайну вудку дальнього забросу в 15 метрах від берега, та ще й за допомогою підсаки діаметром, як звичайне відро))))).
Але не подумайте, що агітую, чи рекламую, з його слів за даним трофеем він полює вже більше тижня, а до сьогодні ще жодної покльовки не бачив саме на цьому ставу, та він і сам дивується, оскільки каже що приїздили реальні "профі" із "корабликами" і повний 0, навіть карась не дуже хоче брати. кого зацікавить фото "телятка" можу скинути ММС)))))
 
Цитата
Приехал с рыбалочки.........отдохнул на славу(минус только 1- подгорел крапаль)))))) итог ловли за сутки рыбалки:1 крапик на 1кг. 1 карп на 4,5кг, 1 карп на 5,5кг, 1 белый амур на 6,200. Нереалезованых  поклевок штук 5-6......могу сказать  что открытие ловли  карпа прошло на УРА!))) фото додам чуть по позджее......


Класно !!! А де був,і скільки коштує білет ???
 
с 1 мая открыли водоем в Карповцау(тот что под лесом), может кто был??отпишитесь....и, может кто знает как к нему проехать?))а то очень много о нем слышал, но побывать еще не приходилось,а хочется жуть......говорят там полно трофеев.
 
Цитата
.говорят там полно трофеев
...і орендатор брат по-крові россохівському.Якщо гарно порибалиш,то можеш до інфаркту чоловіка довести.Правда,не на 100 % впевнений,що ми про один і той самий ставок говоримо.
 
Цитата
...і орендатор брат по-крові россохівському.Якщо гарно порибалиш,то можеш до інфаркту чоловіка довести.Правда,не на 100 % впевнений,що ми про один і той самий ставок говоримо.

думаю про один (судячи по господарю), а от відпочивати там  дійсно гарно , затишно в ліску ))
тільки наскільки я знаю він також приспускався торік, якщо ще цікавить дорога дзвони, допоможу
 
В неділю вполював одного. Дентальніше тут http://luzhnyak.rybalka.com/blog/view/8931/
 
Цитата
с 1 мая открыли водоем в Карповцау
Може хто знає моб.телефон орендатора?
 
Цитата
Підкажіть будь-ласка де с. Вербка знаходиться, і скільки коштує білет?
Білет коштує 100грн. Їхати через Михапмоль, Видошню, Соснове  за Сосновим є великий посаджений молодий сад перед садом повертаєте ліворуч, а там в селі запитаєте. Сиділи на ставку що ліворуч від греблі. В тому що праворуч теж є короп і кілька щук плаває.
 
Ось такі на вигляд!
 
Всім привіт!!! Хто знає приблизну глибину става в Карпівцях? Сьогодні їздив подивитися на ставок, на місця. Сиділо троє рибаків, одні з них на ніч. Білет на сутку - 100 грн. На днях думаю поїхати, так думаю які снасті готувати.
 
Цитата
Всім привіт!!! Хто знає приблизну глибину става в Карпівцях? Сьогодні їздив подивитися на ставок, на місця. Сиділо троє рибаків, одні з них на ніч. Білет на сутку - 100 грн. На днях думаю поїхати, так думаю які снасті готувати.

на каком именно ?? там 3 ствака....
 
В самом селі, майже біля дачних масивів, друга сторона ставу біля лісу
 
В самому селі, за ставом починаються дачні масиви, 2-га сторона ставу біля лісу
 
Цитата
на каком именно ?? там 3 ствака....

В самому селі, за ставом починаються дачні масиви, 2-га сторона ставу біля лісу
 
Вчора був в с. Вербка Деревяна. Результат не порадував. Карп весь пiшов на нерест. Зловили декiлька шт. по 500-600 гр. Карась клюэ як дурний,  на хробак 200-300 гр. iнодi попадався бiльший. Майже вся рыба пiшла плавати далi. Бiлет 50 гр.
 
отловился вчера с другом http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/12014/
 
Цитата
отловился вчера с другом http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/12014/

Здраствуйте. Скажыте пожалусто где вы ловили, на что и какая цена. Буду очень благодарен. Скиньте в ЛС.
 
Цитата
Майже вся рыба пiшла плавати далi. Бiлет 50 гр.
Да ну, не вірю!
 
Цитата
Да ну, не вірю!

А що ще робити з карасями на пiв лодошки. А з десяток бiльших залишилось.
 
Всім доброго дня!!
Сьогодні зареєструвався на форумі, буду радий прийняти участь у ваших дискусіях
 
Цитата
Всім доброго дня!!
Сьогодні зареєструвався на форумі, буду радий прийняти участь у ваших дискусіях


Вiтаю з поповненням наших рядiв.
 
Поки що тільки читаю ваші відгуки, вивчаю місця, так як я тільки початківець. Прийде час, і можливо теж напишу шось розумне і відпишусь по улову
 
Цитата
Приехал с рыбалочки.........отдохнул на славу(минус только 1- подгорел крапаль)))))) итог ловли за сутки рыбалки:1 крапик на 1кг. 1 карп на 4,5кг, 1 карп на 5,5кг, 1 белый амур на 6,200. Нереалезованых  поклевок штук 5-6......могу сказать  что открытие ловли  карпа прошло на УРА!))) фото додам чуть по позджее......

Очередная поездка, очередной улов.......на выходных (а точнее с Воскресенья на Понедельник) решиль поехать на рыбалку, хотя в улов то слао верелось при такой погоде(+10-+12).....но по скольку пообещал папе и дяде, никуда уже детса не мог.......На водоем приехали гдето в 14-00.... Снасти забросили в 15-30......до вечера ниодной поклевки, и тут  вдруг около 23-00     пипипиппипипипипипипи........и первый карпуша с весом 3,5кг в садку..... Ну, думаю какой то залетный попал пойду ко я по сплю в машину, а то холодно(было уже градусов +5)......не успел я прилечь как тут на тебе пиппипипиипипипипипипип....... вторая поклевка,...10мин. борьбы и карп на 4кг.в подсаку......думаю все спать не буду раз такое дело.......и не ошибся)))) 3 - тяя поклевка (примерно через час) закончилась карпушой в 5 кг. и 4-тая гдето 03-30 - ТРОФЕЕМ - амур 8,5 кг, который конечно мне и нервы и руки и снасти потрепал, но за то море адреналина и удовольствия, плюс теперь дядю в карпятники записал))) он сказал что теперь на каждую рыбалку со мной будит ездить))))) с фотками та же ситуация - нет как скинуть....но думаю сегодня, или завтра добавлю...
 
Цитата
Очередная поездка, очередной улов.......на выходных (а точнее с Воскресенья на Понедельник) решиль поехать на рыбалку, хотя в улов то слао верелось при такой погоде(+10-+12).....но по скольку пообещал папе и дяде, никуда уже детса не мог.......На водоем приехали гдето в 14-00.... Снасти забросили в 15-30......до вечера ниодной поклевки, и тут  вдруг около 23-00     пипипиппипипипипипипи........и первый карпуша с весом 3,5кг в садку..... Ну, думаю какой то залетный попал пойду ко я по сплю в машину, а то холодно(было уже градусов +5)......не успел я прилечь как тут на тебе пиппипипиипипипипипипип....... вторая поклевка,...10мин. борьбы и карп на 4кг.в подсаку......думаю все спать не буду раз такое дело.......и не ошибся)))) 3 - тяя поклевка (примерно через час) закончилась карпушой в 5 кг. и 4-тая гдето 03-30 - ТРОФЕЕМ - амур 8,5 кг, который конечно мне и нервы и руки и снасти потрепал, но за то море адреналина и удовольствия, плюс теперь дядю в карпятники записал))) он сказал что теперь на каждую рыбалку со мной будит ездить))))) с фотками та же ситуация - нет как скинуть....но думаю сегодня, или завтра добавлю...

Где такое водится!!!?!!.... ума не приложу)))
 
ну вот...наконец то нашел кабель к телефону......ФОТО в студию)))))))
 
Ребята, посоветуйте места на карпа. Хочу на рыбалку, а куда поехать незнаю :(
 
был на дню в мехамполе, первый раз 2 недели назал, а второй в эту субботу. ездил с товарищем, страшный человек, про таких говорят - что он из лужи трофея вытянет. так вот, приехали с вечера, красота... погода шепчет, тепло, ветра почти нету.... москиты сверепствуют... разложились закинулись, садимся ужинать. к темноте было несколько карповых поклевок, правда не трудно догадатся что не у меня конечно. в общем наступила ночь, прошел дождик и под утро началось - у меня карась в две ладони с таким же амурчиком, а у товарища уже три - четыре звоста 2-4 кг. 11:00 все приутихло, палким стоят как х...и нарисованые. Жара неймоверная, вспомнил что есть не пристреляная палка на хишника (эконом вариант - сивейда х9 210 см тест 3-12, говорили что г. но как за 165 грн. мне понравилось) пощел пошвырять воблерком с 1,2 углублением в результате пять ударов из которых взял четыре хвоста от 500 до 800 щука.... и два окушка. дело подошло к обеду, начали собиратся...

резюме:

весьма демократичный и интернациональный ставочек
у меня 5 карасей, 4 щуки, 2 амура, 0 карпа (друзья пожалели, выделили как потерпевшиму два самых маленьких 1,5-2,0)

у друзей - 8 карпов на двоих 2-4 кг.

ч-з недельку, туда же.... у меня один карповый удар...... не раелизовал..., зубастая не брала, опять все стоит как у "молодого на весіллі", товарищ взял два хароших....

ПЫСЫ - считаю дни до выходных
ПЫПЫСЫ - 60 грн. с утра, 100 с вечера
 
Цитата
Ребята, посоветуйте места на карпа. Хочу на рыбалку, а куда поехать незнаю :(

все зависит от того на какую рыбу ты хочешь поехать( трофеи или так по мелкому), какие у тебя снасти ну и конечно сколько денег ты хочешь потратить на эту рыбалку.  
если на трофеев с ночовкой и с хорошими снастями и с хорошим количеством корма, то едь в Карповцы под лес.........если же просто на карпика до 1 кг. то можно в Водички.
 
Цитата
ну вот...наконец то нашел кабель к телефону......ФОТО в студию)))))))
:be:Терзают смутные сомнения, снастей на фото не видать
 
Извините,но если Вы подозреваете меня в браконьерстве то это не так, могу вас уверит(сам призираю этих хапуг).....я фоткаю улов,а не спиннинги....Ну а если вас интересуют  мои снасти то я с большим удовольствием предоставлю Вам фото со следующей рыбалки...
 
Цитата
Извините,но если Вы подозреваете меня в браконьерстве то это не так, могу вас уверит(сам призираю этих хапуг)
Значит показалось, извини друг.:dk:А где ловил?
 
)))))))))))))))да бы развеять сомнения нашел фотку с предыдущий рыбалки)))))на фото кум, мой сыночек(будующий рыбацюга) и один из  моих  спиннингов.........(в правом углу).))))
 
Цитата
Значит показалось, извини друг.:dk:А где ловил?

Рыбачил на частном водоеме вблизи Летичева...
 
Цитата
Рыбачил на частном водоеме вблизи Летичева
водоём платник?
 
да, 100 гривен сутки.....но за такое удовольствие не грех и заплатить)
 
Цитата
да, 100 гривен сутки.....но за такое удовольствие не грех и заплатить
Согласен. А конкретней про водоём? В личку можна.
 
Цитата
Согласен. А конкретней про водоём? В личку можна.

и мне в личку плиз....
 
сегодня тоже отлично выступил по карпу, удалось выудить 7 карпов общим весом -20 2 килограмма:ap:
 
Цитата
да, 100 гривен сутки.....но за такое удовольствие не грех и заплатить)

можно конкретно про водоём в личку?
 
Цитата
сегодня тоже отлично выступил по карпу, удалось выудить 7 карпов общим весом -20 2 килограмма:ap:

А где был если не секрет?
 
Я прекрасна водойма в нас на Хмельничині,а саме Городоцький р-н,село Креміна від Хмельницького близько 65-70км.Риба там водиться різна:короп від 500г і закінчуючи 15кг а то бувають і більші(найбільшого  я зловив на 5,500.)є гарні крупні карасі,окунь,трошки щуки,толстолобік.
Сам постійно ловлю там так як їхати мені від села до села 5км.Білет на сутку коштує 40грн,ставок охороняється постійно.
Ловити тільки з берега на будь які удочки.
 
Цитата
Я прекрасна водойма в нас на Хмельничині.
Судячи по аватару, ти швидше не водойма, а Водоймун!

Цитата
Городоцький р-н,село Креміна від Хмельницького близько 65-70км.Риба там водиться різна:короп від 500г і закінчуючи 15кг а то бувають і більші(найбільшого я зловив на 5,500.)є гарні крупні карасі,окунь,трошки щуки,толстолобік.
Сам постійно ловлю там так як їхати мені від села до села 5км.Білет на сутку коштує 40грн,ставок охороняється постійно.
Ловити тільки з берега на будь які удочки.
Може і так. Але на скільки мені відомо, білет 50 грн. А весь став заріс кропивкою, залишилось 1-2 місця і то на поплавчанку((((. Тай останнім часом кльов тієї самої риби на цьому ставу зовсім не аХті:bk:
 
Можливо ви говорите про той ставок що знаходиться вище, його орендує Бас і того року він дозволяв ловлю риби за білет який коштував 50 грн.Щодо цього спорити не буду.А той що нище то він не заріс кропивкою і місця для ловлі є як на мілководі так і на глибині.Того року ціна було 30 грн а зараз 40грн.
 
Цитата
його орендує Бас
Дануна, Саня, колись відколи ти ту водойму там орендуєш... може це той "засекречений" став?
 
Цитата
....його орендує Бас......
Йптіть... в мене оказується ставок в оренді,:eek: а паперів до цих пір на руки не видали)))):bj:
 
Ось ТУТ зліпив докучі трохи про весніні рибалки.
 
Цитата
Йптіть... в мене оказується ставок в оренді,:eek: а паперів до цих пір на руки не видали)))):bj:

Привітон, папери у Генерала
 
Останні теплі деньки в цьому році порадували. Амур на 7кг. На кукурузку. Поводок з жилки 0.2 мм. Вудочка на фотці.
 
Цитата
Останні теплі деньки в цьому році порадували. Амур на 7кг. На кукурузку. Поводок з жилки 0.2 мм. Вудочка на фотці.
і де така краса ловиться якщо не секрет
+5
 
Вінницька обл. Літинський р-н. с.Уладівка.
 
Цитата
Останні теплі деньки в цьому році порадували. Амур на 7кг. На кукурузку. Поводок з жилки 0.2 мм. Вудочка на фотці.
Та ну на... такого амурчика і на вудку.....:du: місяць я б напевне валеріану ковтав))) :dr:
 
Цитата
Та ну на... такого амурчика і на вудку..... місяць я б напевне валеріану ковтав)))
Да ну... хто б казав... а толстолоба під 30-ку на 6-ти лібровий шнур... по-моєму шанси десь приблизно рівні.
 
Скажу більше. Я його взяв з лодки із під затопленої верби. На перепаді глибин 2,5 -4м. Причому, при виважуванні він кілька разів ліз під ту вербу і я вже з ним прощався. Десь 20 хв. не показувався на поверхні. Певний час було у мене єдине бажання- тільки подивитися хто там, а потім нехай вже тікає. ) Потім рука довго боліла. Але... хай у нас у всіх від цього руки болять.)))
 
Цитата
Скажу більше. Я його взяв з лодки із під затопленої верби. На перепаді глибин 2,5 -4м. Причому, при виважуванні він кілька разів ліз під ту вербу і я вже з ним прощався. Десь 20 хв. не показувався на поверхні. Певний час було у мене єдине бажання- тільки подивитися хто там, а потім нехай вже тікає. ) Потім рука довго боліла. Але... хай у нас у всіх від цього руки болять.)))

незабутні враження нам приносить чудова рибалка , так тримати друже
 
Цитата
незабутні враження нам приносить чудова рибалка , так тримати друже

Дякую за гарні слова. )
 
29,09,2012 карп 18 кг
 
ого нічого собі рибка.  Можно сказати рибище  )) да улов супер
 
Цитата
29,09,2012 карп 18 кг

Ни себе фига ! Точно 18 кг ?
 
Цитата
29,09,2012 карп 18 кг
Да хорош парасёнок.А на шо,клюнул .На "МОТЫЛЯ"в пол воды? :)
 
бойл рокнрол
 
Цитата
бойл рокнрол
Пылящие бойлы серии "спорт-рок н рол". Это почти секретное оружие.Короче Молодца!:):bt:
 
Пользуясь устаканившейся погодой решил сегодня произвести разведку на карася. Карась практически не клевал но неожиданно была поймана вот такая рыбка. Поплавочная удочка, под берегом, на перловку.
 
Цитата
на перловку.
а перловка серии "спорт-рок н рол" или другая?
 
Саня а где рыбачил?
 
[quote="alex78;491553"]Пользуясь устаканившейся погодой решил сегодня произвести разведку на карася. Карась практически не клевал но неожиданно была поймана вот такая рыбка. Поплавочная удочка, под берегом, на перловку.
    Вітаю з хорошим карпушою....Яка вага?    Я й сам збираюся вже їхати на трофеї,але ще трішки рановато.Якщо погода буде стабільна то на майські свята буде бомбезна рибалочка.....))
 
Цитата
Пользуясь устаканившейся погодой решил сегодня произвести разведку на карася. Карась практически не клевал но неожиданно была поймана вот такая рыбка. Поплавочная удочка, под берегом, на перловку

    Вітаю з хорошим карпушою....Яка вага?    Я й сам збираюся вже їхати на трофеї,але ще трішки рановато.Якщо погода буде стабільна то на майські свята буде бомбезна рибалочка.....))
 
3,2 кг,  вцепился скорее всего случайно, после льда ещё вялый, сдался без сопротивления. И согласен, надо недельку подождать, как такого клёва пока ещё нет.
 
Цитата
Пользуясь устаканившейся погодой решил сегодня произвести разведку на карася. Карась практически не клевал но неожиданно была поймана вот такая рыбка. Поплавочная удочка, под берегом, на перловку.

Погода в этом году оказалась настолько нестандартной в плане непривычно поздней весны, что удивляться будем не раз, и даже не два.:eek::cz: Припоминая минувшие годы с холоднючими мартом и первой половиной апреля и результаты на тех карповых рыбалках, предположу: сработать могут такие насадки/наживки, что крутым "корифеям" вкупе со спортсменами они и в страшном сне не могли привидеться. Экспериментируйте с насадками,  коллеги, в самом широком спектре. В выиграше будет тот, кто откажется от стереотипов!:dv:
 
Цитата
Экспериментируйте с насадками, коллеги, в самом широком спектре. В выиграше будет тот, кто откажется от стереотипов!
Надо будет микрушку в старом месте проверить... авось карпуша позарится:connie:
 
Мой знакомый сегодня поймал несколько карпов на Дубовском водоеме, до 2 кг, по информации вчера клевало лучше :):):)
 
Цитата
на Дубовском водоеме
На каком именно, на верхнем я слышал что там запрет, или нет?
 
Є інформація що вже пішов Трофейний карп))))) Завтра, якщо все добре буде- провірю.....При такій погоді все можливо)
 
є друга інфа. що карп пішов що пісец, но сьогодні вже ОБЛОМ,кажуть власники постарались, сьогодні з понад 200 чол. - повний ОП!
Україна вперед!
 
Є непідтверджена інфа, що на Дубово за 100 грн білет влупили 115 кг карпа... Для тих хто їздить на риболовлю заради риби - дешевше в рази чим на Вайсера...
 
kiber, Ловили на нижнем Дубовском водоеме, билет 100 грн.
 
Сьогодні повернувся з нічної рибалки,карпуша вже нормально бере на горох.Результат чотири штуки від 1 кг до 1.5кг і один на 3.5кг.
 
Доброго времени суток! А какой ставок нижний в Дубово?
 
Цитата
Доброго времени суток! А какой ставок нижний в Дубово?
І вам доброго. Нижній той що правіше. Тільки чого це на карті посеред нього дорогу показує :ap:
 
Цитата
І вам доброго. Нижній той що правіше. Тільки чого це на карті посеред нього дорогу показує :ap:

Это не дорога, это граница микрорайона дубово
 
Тільки що вернувся з рибалки, результат - за 2 дня 3 карпушки, в середньому 4 кг... фото буде пізніше, бо спати хочу...:dj:
 
Спасибо понял! А то собираюсь на нижний на рыбалку а какой из них нижний не понял!
 
Продолжаем ловить весеннего карпа, и он радует нас. Дальний заброс. Кукуруза маринованая "Бондюель". Результат - почти 3 кило.
 
Ось і обіцяні фото.......
 
Завтра знову їду на трофейчика....Скажіть хто має інфу, чи можна зараз ловити в Карпівцях під лісом?? я чув що той власник помер. Може хто має свіжу інформацію?!
 
Цитата
Завтра знову їду на трофейчика....Скажіть хто має інфу, чи можна зараз ловити в Карпівцях під лісом?? я чув що той власник помер. Може хто має свіжу інформацію?!

два дні тому заїжджав на цю водойму, цікавився...

1. так, власник там змінився
2. ловля на даний час заборонена, відкриття сезону 15 травня
3. табличка на паркані: сутки - 100грн. день - 80грн. з обіду - 60грн.
НХНЧ...
 
Вот таким карпиком порадовал меня ставочек в Деражнянском р-не
 
Цитата
Деражнянском р-не
я думаю Розсохи?!)))
 
Цитата
Вот таким карпиком
Игорь, а "полтарашки" не было чтоб положить для сравнения.:al:
 
Цитата
Игорь, а "полтарашки" не было чтоб положить для сравнения.
а може це і є півторашка))))):ap: просто ракурс такий)
 
сьогодні відкрив сезон по коропу, результат 4,400 і 6,000
 
Шикарний результа:ay:т
 

Цитата
сьогодні відкрив сезон по коропу, результат 4,400 і 6,000
 
Щойно повернувся з ночівлі,короп таки прокльовує.
 
Зачет!5+ :dk:
 
Цитата
Щойно повернувся з ночівлі,короп таки прокльовує.
На що прокльовує(наживка)?
 
Цитата
На що прокльовує(наживка)?
Один зловлений на горох,решта на бойли.По вазі  два заважили 5.5 і 5.5,більшого не було змоги зважити (сіла батарея на вагах) на вскидку десь біля 10 кг.
 
Цитата
Один зловлений на горох,решта на бойли.По вазі два заважили 5.5 і 5.5,більшого не було змоги зважити (сіла батарея на вагах) на вскидку десь біля 10 кг.
Мля я думав то фотосесія з одною рибою, а ту аж три сазана. Красава!!!
 
Може комусь буде цікаво РЕПОРТАЖ з змагань які відбулись в с.Сошки,хлопці з магазина Рибалка по Соборній взяли перше місце і найбільшу рибу.
 
Цитата
хлопці з магазина Рибалка по Соборній взяли перше місце і найбільшу рибу.
Как сказал бы Николай Иванович Озеров "молодцы ребята, молодцы":mesto_1:
 
Цитата
Може комусь буде цікаво РЕПОРТАЖ з змагань які відбулись в с.Сошки,хлопці з магазина Рибалка по Соборній взяли перше місце і найбільшу рибу.

Да молодцы ребята, так держать!
 
є вільний час (будь - який день тижня) та бажання поїхати на коропчука, якщо є бажаючі приєднатись тел. 067 381 71 31

також цікавить остання інфа. з водойм, а то з цією погодою маю досить різну інформацію про кльов:be:
 
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА !  36 спінінгів на коропа !!!:be: Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...
 
Цитата
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА !  36 спінінгів на коропа !!!:be: Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...
Половина так і робить...
При умові що ловлять 1-2 шт.
 
Цитата
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА !  36 спінінгів на коропа !!!:be: Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...

а вони кепку за метрів 30 не кинули - тіпа там ще поплавчанку закину:bj:
 
Цитата
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА !  36 спінінгів на коропа !!!:be: Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...

Ну, і який результат ?
 
Цитата
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА ! 36 спінінгів на коропа !!! Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...
Дійсно це деколи бісить!!! Ловив на Дубово з човна, карпятники позавозили спіни практично на інший берег, якраз в перспективному для хижака місці. Там простіше було б переїхати і ловити на поплавчанку, чим ловити на 10 спінінгів практично під протилежним берегом... але кожному своє...
 
Цитата
В неділю в ніч був на коропа. Бачив шокуючу картину. 2 рибаки зайняли 50 метрів берегу.Закинули на двох УВАГА !  36 спінінгів на коропа !!!:be: Я напевно шось недопонімаю. Жадність вражає...

Ну і,кінцевий результат в тебе.І в них ?
 
В мене стояло 5 спінів з 23/00 год до 06/00 ранку без покльовки. О 01/00 ночі почався дощ до ранку.Далі я о 08/00 ранку знайшов трактор щоб він  витягнув машину бо треба було тікати від зливи (грунтова дорога ). Ну а "рибаки" від 07/00 до 08/00 взяли четвірку і пятірку, далі я не бачив.
 
Ну от,вони ж не взяли 60 кілограм живої ваги.В основному так і ловлять(взяти навіть наш пляж),на 20-30 спінінгів можна і покльовки не бачити за день
 
Кілька років назад сидів із своїм дядьком на карася ночью. Поспорив що 1 фідер кращий за 4 спінінги. В мене кормушка+маленький гачок на 0,14 поводку з лєски.В дядька- 4 пружини + по 2 гачка на 0,12 нитці. Результат 4:0. В мене 4 карася по 500гр.  Я його переконав.
 
Цитата
Ну от,вони ж не взяли 60 кілограм живої ваги.В основному так і ловлять(взяти навіть наш пляж),на 20-30 спінінгів можна і покльовки не бачити за день
Існують правила любительського вилову риби, як можна вважати кращим те, що поза законом?
 
у мене такі плани були на бровці дністровській, положити пару крокоділів по березі щоб доночніки не задовбували, а то коли у тебе клевака судака чи окуня, в твоє місце забросу уже летить пружина)) але їм і на це пох, доказано доклфаром)) а ше прікольно коли ти випливаєш туда на лодці, а чепушило просить затянути резінку в те місце де ти будеш ловити і головне чим подальше
 
Ситуация такая же как и зимой с жерлицами... много кто ставит по 50 штук на весь водойом, а потом еще что то возникают..мол я им мешаю рыбу ловить с своими 10-15 жерлицами.. таких нужно посылать подальше, а если возникают - в бубен!!! А иначе к ним и не доходит. А карпятники эти вообще наглые дядьки... в Староконстантинове есть у меня у друга лодка, раньше я частенько там плавал на хищника со спинингом... так они там уже до того обнаглели что хотят что б ты вообще не плавал там... и не то что в одном месте, а во многих сразу..они там накормят там, там, там и кричат мол какого ты там плаваешь..я там закормил... с такими пред"явами типа это его личный став , а я влез непонятно с какого х*я. Но пару раз я некоторых таких послал и теперь все норм... даже здороваются первые.. таких рыбачков нужно чутка пресануть, бо они вылезут на голову рано или поздно. Всем НХНЧ ))
 
Цитата
Ситуация такая же как и зимой с жерлицами... много кто ставит по 50 штук на весь водойом, а потом еще что то возникают..мол я им мешаю рыбу ловить с своими 10-15 жерлицами.. таких нужно посылать подальше, а если возникают - в бубен!!! А иначе к ним и не доходит. А карпятники эти вообще наглые дядьки... в Староконстантинове есть у меня у друга лодка, раньше я частенько там плавал на хищника со спинингом... так они там уже до того обнаглели что хотят что б ты вообще не плавал там... и не то что в одном месте, а во многих сразу..они там накормят там, там, там и кричат мол какого ты там плаваешь..я там закормил... с такими пред"явами типа это его личный став , а я влез непонятно с какого х*я. Но пару раз я некоторых таких послал и теперь все норм... даже здороваются первые.. таких рыбачков нужно чутка пресануть, бо они вылезут на голову рано или поздно. Всем НХНЧ ))
Встану на захист карпятників!!! я наприклад ставлю бутилку,в якості маркера, де в мене закормлене місце, і звичайно після того як в воду було викинуто корму на 100-200-300грн, то я чекаю на те щоб карпуша підійшов і клюнув, а як він клюне якщо ти будеш гасати там лодкою:lodka:???," хто перший встав - того і капці", тобі ж не сподобається якщо ти найдеш перспективне "судакове" місце, будеш на ньому з лодки ловити судачка, і тут прийду я, розкладусь і буду кидати оснастку тобі під лодку?! Так що на мою думку повина бути взаємоповага, а перед тим як когось посилати, подумай декілька раз чи це того варте.(хто зна хто там на березі ловить:cg:)
 
Нет, так я же не стану канечно же возле него ловить и на лодке (темболие она без мотора) плавать по его поплавкам, я же все понимаю.. должна быть рыбацкая солидарность в первую очередь. Но когда он накришил в 5-10 местах... так я же не буду теперь идти домой, потому что он карпа видители ловит...лови себе на здоровье, но знай меру... а там меры не знают многие..тимболие для ловли на спиниг хищника там всего пару мест... + никаких пометок они не ставят.
А вообще я ничего против карпятников как бы не имею, но как ты сам сказал "повина бути взаємоповага", а не только про собственую задницу думать.
Ну а нащет посыланий.. никогда я никого просто так не пошлю.. а если есть за что, то молчать не буду!!
 
Вроді не міжсезоння, а тут уже замєс начинається! Скоро підійде модератор-карпятнік і всім дасть мастирки:bj:
 
Мене  обурила фраза :
Цитата
А карпятники эти вообще наглые дядьки
Цих людей, за які ти кажеш, не можна віднести до категорії карпятників, і це підтвердить думаю кожен досвідчений карполов, це звичайні хапуги, які прийшли набрати як омога більне хвостів.Сам таких призираю.
 
Цитата
Мене  обурила фраза :

Цих людей, за які ти кажеш, не можна віднести до категорії карпятників, і це підтвердить думаю кожен досвідчений карполов, це звичайні хапуги, які прийшли набрати як омога більне хвостів.Сам таких призираю.

Ну вот думаю мы и поняли друг друга :dk:
 
Цитата
Ну вот думаю мы и поняли друг друга
Думаю поняли :dk:
 
Цитата
...Скоро підійде модератор-карпятнік і всім дасть мастирки:bj:

Здесь налицо конфликт не карпятники vs спиннингуи, а правильные рыбаки vs ублюдочные "торбохваты". Рыбалка всего лишь составляющая часть нашей повседневной жизни. Вспомните поведение водил на дорогах, общение в быту и т.д. Быдло размножается в геометрической прогрессии, а если ещё и не давать им достойный отпор, то захлестнёт не только водоёмы, но и города вкупе с весями всей нашей Нэньки...
 
Улов за две ночи и один день.
 
Цитата
Улов за две ночи и один день.
Лично видел. Респект и уважуха.
 
Цитата
Улов за две ночи и один день.
Гарні кабани:dk: вагу озвуч!
 
Цитата
Гарні кабани:dk: вагу озвуч!

тот что в руках 10.5 кг.,потом 4,4,кг, 3,85кг.
 
:ay: Супер. Як то кажуть мастерство не проп'єш.
П.С. Я таку рибку бачив тільки по Діскавері і тут на форумі :bj:
 
Цитата
Улов за две ночи и один день
Если не секрет, какую наживку использовали?
 
Цитата
Если не секрет, какую наживку использовали?

Бойлы размером 20 и 16 мм,Банан-краб.
 
Цитата
10.5 кг
:be:
Цитата
Бойлы размером 20 и 16 мм,Банан-краб.
На річці чи ставку?
 
Цитата
:be:

На річці чи ставку?

На ставку.
 
Цитата
На ставку.

Доброго дня, а де саме ?
Ось хочу поїхати на коропа з суботи на неділю в с. Почапенці, їду сам, якщо є бажаючі буду дільки радий.
 
Був в почапинцях, результат 2 хвоста до 2-х кіл, погода і ще раз погода, будемо чекати стабільності...
 
Сьогодні трішки вдалось відпочити в с. Жилинці.
 
А чому у рибця таке перелякане око, а ?
 
Цитата
А чому у рибця таке перелякане око, а ?
Коли тебе ловлять троє і ще без підсака:an: то взагалі всра@@сь :ak:можно. Імхо
 
:al: підскажіть куди можна завтра рванути не далеко на невеликого коропця? Розраховую білет на 50 грн
 
Цитата
:al: підскажіть куди можна завтра рванути не далеко на невеликого коропця? Розраховую білет на 50 грн

Водички:rybak_1:
 
Цитата
Водички:rybak_1:
Стопудово, но там начали в последнее время  водицей баловаться....то вверх ее, то вниз....
 
Господа карповики,
подскажите ловится ли ещё карп, или прятать снасти?!
 
Вчора розмочилися на крупненького карпа вагою 6,6 кг, жаль що один, але адреналіну вдосталь
 
Цитата
Вчора розмочилися на крупненького карпа вагою 6,6 кг, жаль що один, але адреналіну вдосталь
а де ? на що клюнув ?
 
Мій перший трофейний короп
http://bigigor.rybalka.com/photo/view/15580/
 
Цитата
Мій перший трофейний короп
http://bigigor.rybalka.com/photo/view/15580/

вітаю,гарний короп.
 
вчора вечером, 1,5 години боротьби і.......
https://www.youtube.com/watch?v=M8Ode76TE9k#t=54
https://www.youtube.com/watch?v=9aNaV8j45tY
 
Цитата
вчора вечером, 1,5 години боротьби і.......
Сильна підсака клюнула, довго не здавалась))))
 
в тому місти переважно чекають на леща або линка.
він і сам був в шоці, від карпа)
 
Цитата
в тому місти переважно чекають на леща або линка.
він і сам був в шоці, від карпа)

Шкода хлопця!!!
 
нужен соответствующий подхватник,а не китайская фигня для зарыбка,он бы его взял,а так пусть тренируется
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!