Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Завтра выезжаю на Збруч! За результатами отпишусь.
 
Підкажіть де в Красилові знаходиться Гідра і які розцінки з лодки?
 
Цитата
Підкажіть де в Красилові знаходиться Гідра і які розцінки з лодки?
За оболонью на лево. С левой стороны став. 50 грн.
 
Цитата
Хочем в суботу рванути в Березiвку на хiщнiка .Хтось був там чи варто iхати?
Конечно едте, места проверенные- со стороны Берёзовки.:ds:
 
Так вот в суботу відловився в Рудні. Ловив  берега. На воді було багато човнів. Щ один карандашик був відпущений підростати.
 
Цитата
Так вот в суботу відловився в Рудні. Ловив  берега. На воді було багато човнів. Щ один карандашик був відпущений підростати.

Гарний улов. Мої вітання.
 
Всем привет! сегодня был в Летичеве  1 щучка и 10-к окушков))) Пока неактивно))
 
Цитата
Летичів УООР, кружки + спініг + бажання = результат на фото.

Подскажи какая там сейчас цена билета если ловить с лодки
 
Цитата
Подскажи какая там сейчас цена билета если ловить с лодки

   20грн.      а если  член УОРА   10грн............
 
Пару недель назад задался целью изловить более-менее крупного зубастого хищника у нас на Бугу (в районе пляжа). Вооружился комплектом приманок и вот наконец-то сегодня настал долгожданный результат. Вес 5,150 кг. Фото здесь. Видео у меня в альбоме. Жаль не было чем заснять на водоёме.
 
Цитата
Вес 5,150 кг.
Молодчага!
 
Цитата
Пару недель назад задался целью изловить более-менее крупного зубастого хищника у нас на Бугу (в районе пляжа). Вооружился комплектом приманок и вот наконец-то сегодня настал долгожданный результат. Вес 5,150 кг. Фото здесь. Видео у меня в альбоме. Жаль не было чем заснять на водоёме.

Поздоровляю!!!Улов супер!!
 
Цитата
у нас на Бугу (в районе пляжа)
І хто б міг подумати, що така краса плаває і ловиться на Бугу. Мої вітання.
 
Цитата
Пару недель назад задался целью изловить более-менее крупного зубастого хищника у нас на Бугу (в районе пляжа). Вооружился комплектом приманок и вот наконец-то сегодня настал долгожданный результат. Вес 5,150 кг. Фото здесь. Видео у меня в альбоме. Жаль не было чем заснять на водоёме.
А в названии поста почему Клыкастый?
 
Цитата
А в названии поста почему Клыкастый?

Не было с собой щипцов что б извлечь блесну. Порезал об зубы все пальцы.
 
Цитата
Не было с собой щипцов что б извлечь блесну. Порезал об зубы все пальцы.
Вы меня неправильно поняли, Клыкастый он примерно вот такой... :al: ))
 
Цитата
(репа+)
Не вгадав vasilk, репа-:bk:
 
Цитата
Не вгадав vasilk, репа-
Не зарься на чужое, свое береги!
 
с. Іванківці, Новоушицький р-н. наживка: картопля, горох.
 
Был вчера в Летичеве на ставе УТМРа, лодок присутствовало под двадцатник, кружков на воде просто немерено. Видел только как два рыбака  выкинули штук сорок. По словам рыболовов щука брала неактивно по 1-2 шт на рыбака, а умногих и того не было. Практически у всех с кем общался, кружки стояли колом. Но  тем не менее было найдено место где малек просто тучей вылетал из воды. Попробовали с товарищем вертушки и буквально за небольшой промежуток времени было поймано по 2 десятка окуней и пару щукарей один из которых был впоследствии съеден в заваршированом виде товарищем.
 
В суботу побував в Карпівцях (під лісом), просять 80 грн, але за 60 домовились. Була інфа, що там орендатори ставлять сітки - 100% правда. За день риболовлі 5 окунів десь по 200-300 грам, один судачок і одного "тримав" хвилини дві достав тільки луску 8 мм в діаметрі. А під кінець дня забагрив толстолоба на 4 кіл за хвіст, то мав з чим погратись... З ьсьогоднішнього дня, по словам жіночки, що брала гроші, мав змінитися орендатор і напевне порядки також, то можливо хто буде найближчим часом на водоймі, то попрошу відповісти на цей пост.
 
Вчора був на водоймі, як результат 1 шт. на фото.
PS. Риболовля на коропа - заборонена (закрита з 15 жовтня). Жора не буде :aq:
 
Цитата
Вчора був на водоймі, як результат 1 шт. на фото.
З лодки? Бо я також вечером на годинку вискочив, навіть і тичка не бачив, вони там карпика саме запускають, то можливо судак там не голодний і попасти на кльов буде важче.
 
Цитата
с. Іванківці, Новоушицький р-н. наживка: картопля, горох.

А товстолобики на картоплю чи горох?  ))
 
В суботу також був на рибалці у себе на вінничині. Упіймав двох щучок по кілу. Потім щось таке взяло, що з фрикціона дим пішов. За тих 20 хвилин, що мене на металеві лодці волочило по ставку, які тільки думки в голову на лізли. Думав щучка кіл на 10 не меньше. І що треба ще прикупити таких класних мепсовських вертушок і тільки на них ловити. І ще різні думки лізли аж поки... не показався "виновник торжества". Це виявився короп на 4 кг. Я його зачепив за спинний плавник. )))
 
Цитата
А товстолобики на ......... чи горох? ))
Звичайний зелений горошок з банки на поплавкову вудку
 
Такой вот судачек попался сегодня у нас на Буге, Bass Assassin снова порадовал. На мансовских (цвет: машынное масло и сиреневый туман) отлично клевал окушок, правда размер как всегда, оставляет желать лучшего.
 
доброго вреиени суток! Кто подскажет, что на Дубовском сейчас по хищнику?
 
Цитата
доброго вреиени суток! Кто подскажет, что на Дубовском сейчас по хищнику?
После того как закинули в став свежих карпиков и карасей ,совсем не хочет хищник жрать...:)
 
Цитата
После того как закинули в став свежих карпиков и карасей ,совсем не хочет хищник жрать...:)

А когда зарыбливали Дубовку?
 
Цитата
А когда зарыбливали Дубовку?

По словам сторожа около 2-х недель назад.Да и вода на 0,5м. скинута .
 
підскажіть як зараз клев по хижаку в ставах ??????????? чому всі мовчать??:zontik::mnogo_lodka::laie:
 
Цитата
підскажіть як зараз клев по хижаку в ставах ??????????? чому всі мовчать??:zontik::mnogo_lodka::laie:
Все на Днестре.
 
И на Збруче.
 
И на р. Южн.Буг в Винницкой обл-ти
 
Шановні, кажуть що в Завалійках з водою все нормально, може хтось підтвердити/спростувати цю інформацію?

P. S.
Можна написати в приват якщо не хочете там аншлаг на вихідні :)
 
Цитата
Шановні, кажуть що в Завалійках з водою все нормально, може хтось підтвердити/спростувати цю інформацію?

P. S.
Можна написати в приват якщо не хочете там аншлаг на вихідні :)
По последним сведениям воду приспустили на 1м.
 
Цитата
По последним сведениям воду приспустили на 1м.
Дякую за інформацію.
 
Дякую, ловили з лодки, чи з берега? А що там по окуню?
 
Цитата
ловили з лодки, чи з берега
З лодок. Окунь також мовчав. Може день такий був, може я не так ловив....:be:
 
какая информация есть по Соколу?
 
Цитата
Пару недель назад задался целью изловить более-менее крупного зубастого хищника у нас на Бугу (в районе пляжа). Вооружился комплектом приманок и вот наконец-то сегодня настал долгожданный результат. Вес 5,150 кг. Фото здесь. Видео у меня в альбоме. Жаль не было чем заснять на водоёме.

А з лодки чи з берега?
 
Подскажите куда на хищника поехать в радиусе км 60, в Рудню есть смысл сейчас?
 
Останні відгуки про Рудню не дуже,але день на день не схожий.
 
Цитата
в Рудню есть смысл сейчас
Якщо на річку, то я б навряд чи зараз поїхав. Останні декілька разів попідряд повністю там пролетів. А ось про ставок нічого сказати не можу:bk:
 
Цитата
Подскажите куда на хищника поехать в радиусе км 60, в Рудню есть смысл сейчас?
в Рудню смысл есть, но я последний раз там половил в начале октября и то 3 докилушки, потом шнурки и в основном там щука двигаться начинает под закат солнца, хотя можно и попасть на жор! Если есть лодка попробуй в Завалийки, там с соседнего форума щуку лупили, правда тогда став был приспущен!
 
Рибачки!  На дубовському ще можно ловити чи вже закрили? :udochka:
 
Можна ТІЛЬКИ хижака , але він НЕ клює ....
 
яка ціна з лодки на хижака?
 
Раньше был 100грн. , сейчас не знаю точно.. Но за эти деньги лучше купить съедобки чуток и на Буг пойти
 
Цитата
Раньше был 100грн. , сейчас не знаю точно.. Но за эти деньги лучше купить съедобки чуток и на Буг пойти

Согласен на все 100%, на Бугу повеселее чем в последнее время на Дубовке
 
Цитата
Раньше был 100грн. , сейчас не знаю точно.. Но за эти деньги лучше купить съедобки чуток и на Буг пойти

Могу ошибаться  но вроде билет был 80 грн.........
 
Цитата
Могу ошибаться  но вроде билет был 80 грн.........

:bf:Да да! 80грн... Спочатку 100 була потім скинули))
 
Цитата
яка ціна з лодки на хижака?
Була 80 грн, але зараз тільки з берега 15 грн і то треба мати щастя, щоб там зараз щось спіймати...
 
Цитата
Була 80 грн, але зараз тільки з берега 15 грн і то треба мати щастя, щоб там зараз щось спіймати...

Зараз йго багато не потрібно оскільки запустили як мені відомо чимало карандашів ...........Знайомий говорив що 3 _4 за вечір ловить стабільно!!!
 
Цитата
Зараз йго багато не потрібно оскільки запустили як мені відомо чимало карандашів ...........Знайомий говорив що 3 _4 за вечір ловить стабільно!!!

Если я не ошибаюсь, то вы говорите не про тот водоем.. Насколько я слыхал, щуку запустили в водоем слева от "Дубовка 2", да и нет там нормальной щуки.. а карандашей ловить, как то не этично.. лично мое мнение.
 
Запустили карандашів в обидва стави, на уоровському після роботи на пару часиків можна забігати щоб трошки кайфанути, шнурки клюють шо дурні, ловиш і назад у воду, але бачу що майже всі їх забирають з собою, це плачевно. Можливо розвелась би до нормальної кількості, але ж де там наш "голодний" люд не дасть,  яж 15 гривень заплатив!
 
Сегодня порыбачил пару часиков, итог - 1 сход, по ощущениям рыбина где то за 3кг. была
Поклевка была на самое маленькое РЕЛАКС - Копыто, думаю карп позарился на этого малыша.
Рыбаков было достаточно много, некоторые словили по 1-2 шнурка, еще один парень ловил на балансир, у него тоже был сход, достал только луску карпа размером с 5 коп.
 
Дві годинки сьогодні побалансірив - ні тичка.... По оплаті на Дубово - жерлиця 2 грн, все інше - безкоштовно.. так що якшо в когось є лишня годинка, і немає можливості далеко їхати, можна пробувати...
 
Только что пришол с Дубовки, ловил с 9 утра где то, удалось поймать 1 щучку грам на 200 и парочку дрыщей судачков, один попался ну где то размером с палец (такого маленького еще даже не видел никогда), а вообще клев совсем плохой. Пробурил где то до 80 лунок за день, рыбаков можно сказать небыло... точнее 2 было, но хватило их максимум на час. Вывод - следующий раз пойду на Буг лучше))
 
Дубовку на жерлиці та баланси і т.п. ЗАКРИЛИ. Тільки на мормихи. Причина, як розказував сторож багато 100 - 200 гр. щучок виловлюють. Хотіли в загалі озеро на зиму закрити але...
 
Цитата
але...
Нда , шкода звісно, що закрили. А мормихи безкоштовно?
 
Цитата
Нда , шкода звісно, що закрили. А мормихи безкоштовно?
Мормихи так, безкоштовно.
 
А став , що ліворуч, який там стан справ. Є якась інфо?
 
Цитата
А став , що ліворуч, який там стан справ. Є якась інфо?
Чув одним вухом що ніби - то його зарибили нормально і хотять 20 гр. за 1-ну жерлицю. Такі чутки...
 
Цитата
Чув одним вухом що ніби - то його зарибили нормально і хотять 20 гр. за 1-ну жерлицю. Такі чутки...
Ці орендарі і зимою свого не упустять, восени з беріга хотіли 200 грн, а з лодки 400 грн (теж чув одним вухом), а зара за жерлицю 20, а якщо ставити мінімум 5 максимум 10-20 то виходить теж саме. Так риба подушиться. Це треба ще їм платити рибацюгам за лунки. ІМХО.
 
Цитата
Це треба ще їм платити рибацюгам за лунки. ІМХО.
Спрос всегда порождает предложение!!!!И пока будут находиться люди которые без проблем вынимают 200грн.,до тех пор и цена будет 200грн.,и это не первый водоём где арендаторы дуреют!!Даже твой дядя....у него есть парочка компаний которые нашли с ним общий язык.Потому на таких водоёмах очень часто встречаешь одних и тех же людей,но они все равно туда поедут...
 
Цитата
Даже твой дядя....у него есть парочка компаний которые нашли с ним общий язык
я думаю наверное это про дядю Виталика с Россох? Последняя фишка от него, парнишка нашел у него блесну на берегу, тот подошел, говорит дай гляну, потрындел с ними и так и с блесной на педали, пацаны ему отдай блесну, а он в ответ типа ты нашел у меня в огороде её значит и блесна моя
 
Цитата
Даже твой дядя....
Ну, я не отрицаю:ci: , что мой дядя держит Днестр в аренде:cj:, но там рыбалка бесплатная...:bz::mnogo_lodka:
 
Цитата
Ну, я не отрицаю:ci: , что мой дядя держит Днестр в аренде:cj:, но там рыбалка бесплатная...:bz::mnogo_lodka:

Прости я тебя спутал с другим человеком.СОРИ!!!
 
Цитата
я думаю наверное это про дядю Виталика с Россох? Последняя фишка от него, парнишка нашел у него блесну на берегу, тот подошел, говорит дай гляну, потрындел с ними и так и с блесной на педали, пацаны ему отдай блесну, а он в ответ типа ты нашел у меня в огороде её значит и блесна моя

:bj::bj::bj::bj::bj:Оце ТЕМА.............:bj:
 
Сьогодні з братом виїхали на пару годин на ставочок. На двох пробурили більше 100 лунок. Перепробували  блешні, баланси усіх розмірів, оси... Як результат - брат одного послав за старшими, але вони не прийшли, в мене ОП.
 
Цитата
Сьогодні з братом виїхали на пару годин на ставочок.
Саша, постами вище є інфо. про заборону ловити жерлицями та балансами. Якщо можно , що і по чому там ?
 
Сьогодні чув, що можна там ловити, так і як раніше (жерлиця 2 грн), тільки щучку менше 30 см треба випускати... Але ніхто не пояснює як і для чого випускати рибу яка заглотнула тройнік... чи з тройніком чи без... але, як кажуть, ще такої снасті не придумали, яка буде "фільтрувати" улов... Я особисто зараз на жерлиці там би не ловив.
 
Сьогодні  був на ставочку.  Рибалок було мало 7-8  чоловік. Погода чудова. Атм. тиск 745. Попався один :connie:не великий судачок на комара (якого було:выкиньна: відбущено).  Головною метою були звісно жерлиці. З 9 00 до 13 00  лише два рази піднялись прапорці. На виході повний нуль. Як кажуть наші :bt:шановні рибацюги, що з'явилась нова "риба-болт" , то хочу зазначити що ще є і "гайки":dm:
 
Можливо в когось і інфа по Збручу? Шо там по кльову, можна в лічку..... завтра можливо буду проїздом спробую побалансірити......
 
Цитата
Можливо в когось і інфа по Збручу? Шо там по кльову, можна в лічку..... завтра можливо буду проїздом спробую побалансірити......
Саня кажуть в Врублевцях добре бере, але не був не знаю)).Ой в Губареве)).
 
Цитата
Саня кажуть в Врублевцях добре бере, але не був не знаю)).Ой в Губареве)).
Губарєв відзначається кількістю пійманого і гарною компанією, Збруч же якістю і одиноким джедаєм....:dp:
 
У кого есть иформация по открытой воде ?
Расстояние до 100 км,
Планирую на субботу, можно в личку.
 
Цитата
Расстояние до 100 км,
Буг и Збруч должны быть открыты, только вот на выхи в среднем -5 прогнозируют, не то пальто будет
 
Цитата
Буг и Збруч должны быть открыты, только вот на выхи в среднем -5 прогнозируют, не то пальто будет
Субота +4 Буг - пока лёд (Синявка), збруч - реально не знаю мест, а пробивать не будет время
 
Цитата
Субота +4 Буг - пока лёд (Синявка)
Ну ещё 3 дня оттепели+там течение и лед не на всех участках
 
А у нас уже чисто,ниже Рыбницы.На выхи собираемся поискать клыкастого и зубастую
 
Цитата
Субота +4 Буг - пока лёд (Синявка), збруч - реально не знаю мест, а пробивать не будет время

Збруч - Сатанов сан. Товтри
очень плотный коряжник :eek: условия экстримфишинг... но рыба есть, доказано :dm:
 
Цитата
условия экстримфишинг
Да... я там не один десяток приманок оставил))) Но месность очень красивая...
 
Судя по метеопрогнозу можно доставать с антресолей спиннинги и силикон.:)
 
Цитата
Судя по метеопрогнозу можно доставать с антресолей спиннинги и силикон.:)

руки чешутся жесть, но знаю наперед что шанс обрыбится не более 5% :bl:
 
Цитата
Збруч - Сатанов сан. Товтри
очень плотный коряжник :eek: условия экстримфишинг... но рыба есть, доказано :dm:
В Вас є успішний досвід при ловлі спінінгом зимою? Просто цікаво на скільки це діло реальне у нас. Бо поки всі мої потуги у цьому напрямку абсолютно без результативні. Та й в інтернетах дуже мало знаходив хепісторі про зимовий спінінг в наших краях. В результаті я "накрутив" собі що це діло працює тільки в теплих водах по типу Помойка Рівер Москви Річки.
 
Всем привет , подскажите где можно половить не далеко от города на УЛ ?

Ну а може десь не далеко від міста є якісь місця де можна на УЛ половити , може хтось ловив
 
Цитата
Всем привет , подскажите где можно половить не далеко от города на УЛ ?
От Эпицентра вниз по течению....., но поймаешь ли что - это вопрос.
 
Цитата
От Эпицентра вниз по течению....., но поймаешь ли что - это вопрос.

Сволочі світло відключили, дома скучно стало вирішив пройтись!

Тільки з відти!))) Правдв не від Епіцентра ,а від моста по вул.Свободи, ні тичка!((
Пройшов всі свої точки і 0, течія піднялась сильно, вода смердить страшно!)
Але плотва бачу гуляє!
Вот такий результат(((
 
Цитата
Сволочі світло відключили, дома скучно стало вирішив пройтись!

Тільки з відти!))) Правдв не від Епіцентра ,а від моста по вул.Свободи, ні тичка!((
Пройшов всі свої точки і 0, течія піднялась сильно, вода смердить страшно!)
Але плотва бачу гуляє!
Вот такий результат(((

позавчера гулял возле Эпицннтра, минут 40. Результат 3 плотвички грам по 50, грамовый груз+ обрезаный лаки джон.
 
Рибалки! У кого є інфо стосовно цього ставка, що біля  "Веселкі" ? Як то кажуть "Что по чём?"
 
Наскільки я знаю то це Рудика ставок. Там тільки розводят рибу, а ловити не дозволяють. Вздовж ставка є канал то там безкоштовно риба є всяка даже сом є.
 
Цитата
а ловити не дозволяють. Вздовж ставка є канал то там безкоштовно риба є всяка даже сом є.
Дякую за інфо, будем знати.
 
Не смотря на то что воду в Ю. Буге загрязнили, рыбаков в городе возле моста не уменьшилось.
 
Сьогодні був на Дубово-2 , нажаль результат відсутній.
P.S. Кому можливо буде цікаво дубово-1 відмічається активність рибалок та кльову риби, білет: вудка-30грн, одна жерлиця-20грн. НХНЧ. (Інфо надано сторожем.)
 
Цитата
Сьогодні був на Дубово-2 , нажаль результат відсутній.
P.S. Кому можливо буде цікаво дубово-1 відмічається активність рибалок та кльову риби, білет: вудка-30грн, одна жерлиця-20грн. НХНЧ. (Інфо надано сторожем.)
20 грн. жерлица - я в шоке. За 20 грн. они должны уже снаряжённую жерлицу дарить и дырки бурить. Дур дом.
 
Цитата
20 грн. жерлица
Значит водоем ждет та же участь что и карьер в Головценцах:dp:
 
Всім привіт! хто, що чув за водойму в Сергіївці (Наркевичі)... щось клює?
 
Не все так печально... Документи то в людей не зовсім в порядку... Так що можна ловити і посилати всіх далеко.
 
Цитата
Не все так печально... Документи то в людей не зовсім в порядку... Так що можна ловити і посилати всіх далеко.

Звідки інфа? Обгрунтуй!
 
А что з Бугом ?? я тоже слышал о загрязнении но не знаю подробно может кто знает ?
 
Цитата
20 грн. жерлица - я в шоке. За 20 грн. они должны уже снаряжённую жерлицу дарить и дырки бурить. Дур дом.

Серый   ,а в с. Россохи (у Вити) 1   удочка 20 грн.  как тебе такое.........
 
Цитата
Серый   ,а в с. Россохи (у Вити) 1   удочка 20 грн.  как тебе такое.........

Сань к тому ко...лу уже привыкли,и кого он бесит то туда и не едут
 
Цитата
вудка-30грн, одна жерлиця-20грн. НХНЧ.
Конечно мжно было бы как то ращедрится на несколько рублей (ведь порой на дорогу и прочее побольше уходит), но ведь о существенных уловах на нём не слышно было. Или может быть я ошибаюсь?
 
Цитата
А что з Бугом ?? я тоже слышал о загрязнении но не знаю подробно может кто знает ?
Почитай выше, писали что с сахзавода какую-то бадягу скинули
 
Цитата
Серый   ,а в с. Россохи (у Вити) 1   удочка 20 грн.  как тебе такое.........
))). К нему на карася выгодно ехать)).
 
Понятно , только что прочитал десяток страниц выше , вижу что кто умеет тот ловит , относиться к Пляжу , то щука 5.100 , То Судак , а я что то сколько не видел рыбаков со стороны объездной , спрашивал , ни у кого не клевало , вот сколько не проезжал постоянно ноль (по хищнику , ну окунь то полюбому должен быть , а почему не клюет ...)
 
Цитата
а почему не клюет .
Клює, але не активно , лід зі снігом давить на мізки, + зміна погоди.... У Вас, як голова болить, Ви дуже хочите щось робити?
 
Цитата
))). К нему на карася выгодно ехать)).

Да Сєрий і якраз вийде що один карась коштуватиме 20 грн.!!!:ap::ap::ap:
 
Цитата
Да Сєрий і якраз вийде що один карась коштуватиме 20 грн.!!!:ap::ap::ap:
Это ещё нормально, а мог бы и 200 грн. стоить.)
 
Цитата
Это ещё нормально, а мог бы и 200 грн. стоить.)

с бухлом будет 200:bj::bj:
 
Цитата
Это ещё нормально, а мог бы и 200 грн. стоить.)

Ну ви ж всі знаєте як у нас в нашій ненці Україні бізнес робиться, треба мати прибуток 200-300 %, бо навіть 100 % не вистачить, тому в нас одні бідні, а одні бізнесмени, десь читав що в нормальних європейських країнах бізнес вважається дуже успішним якщо бізнесмен має 6-7 %.
Просто таким жмордяям як даний "екземпляр" доказувати треба що він не правий, але в нашому суспільстві цього робити не має кому, можна було б не їздити до нього щоб він задумався, але в нас половина людей богатих "базарників" вони всеодно поїдуть бо їм на нших по...й, я нікого не засуджую просто ми родилися не в ті країні!
 
Может хто знает как обстоят дела на речке Бужок возле Маломоленец, есть ли лёд?
 
Вчора розчихлив спіна, результату нуль - але прогулявся гарно!!!
Хочу відкритої води- хочу зубастої:lodka::fish:
 
Цитата
прогулявся гарно!!!
А де гуляв?
 
Цитата
А де гуляв?
Біля Городка с. Купин - річка Смотрич
 
Только что приехал с рыбалочки(просто кайф) были в Москаливке, ловили карася.........Клевал не ахти, но кто хотел тот и наловил)))))) экземпляры довольно не плохие попадались( до 500гр.) так же проклевывал мелкий карпик, который отправлялся обратно под лед..... цена билета 25грн. ехпть 40км.
 
Цитата
Только что приехал с рыбалочки(просто кайф) были в Москаливке, ловили карася.........Клевал не ахти, но кто хотел тот и наловил)))))) экземпляры довольно не плохие попадались( до 500гр.) так же проклевывал мелкий карпик, который отправлялся обратно под лед..... цена билета 25грн. ехпть 40км.
Я как раз вечерком подъезжал на газеле Тритон и у рыбаков интересовался уловом, это часом не Вы были).
 
Цитата
Я как раз вечерком подъезжал на газеле Тритон и у рыбаков интересовался уловом, это часом не Вы были).
Не походу не я)
 
Цитата
Только что приехал с рыбалочки(просто кайф) были в Москаливке, ловили карася.........Клевал не ахти, но кто хотел тот и наловил)))))) экземпляры довольно не плохие попадались( до 500гр.) так же проклевывал мелкий карпик, который отправлялся обратно под лед..... цена билета 25грн. ехпть 40км.

40 км?? Мы ездим туда через Райковци и получается не больше 30 км!!!дорога вроде не плохая..
 
Цитата
40 км?? Мы ездим туда через Райковци и получается не больше 30 км!!!дорога вроде не плохая..
я не рискнул, скзали что дорога там не очень..... а у меня авто не высокое, да и колес жалко.......
 
Але знай що клює вона там Зовсім не часто!!
 
Цитата
Рибалки! У кого є інфо стосовно цього ставка, що біля  "Веселкі" ? Як то кажуть "Что по чём?"
В оренді ловити не дозволяють!!!!!!Ставок в мене під городом!

Але знай що клює вона там Зовсім не часто!! На каналі
 
Подскажите, где не далеко от города (30-40 км) можно спинингом порыбачить?
 
Цитата
Подскажите, где не далеко от города (30-40 км) можно спинингом порыбачить?
Ось тут спробуй:udochka: і можливо буде тобі щастя:fish:
 
Цитата
Подскажите, где не далеко от города (30-40 км) можно спинингом порыбачить?
Є 100% інфо про "вікриту воду"
 
В кого є інфа чи Рудня-Ревуха відкрита??
 
Цитата
В кого є інфа чи Рудня-Ревуха відкрита??

Річка відкрита,вода чиста,води багато.Риба не клює.
 
Цитата
Є 100% інфо про "вікриту воду"

Я каждых два дня на рыбалке :ap:
Скоро с воблеров тройники поснимаю:aq:
 
Цитата
Я каждых два дня на рыбалке
Рибку, бажано було б пожарити.:dm:
 
Цитата
Рибку, бажано було б пожарити.:dm:
Ловим по принципу поймал - отпусти
 
Сьогодні був на "дубовці" на маленькому "дачному" ставку, за годинку шість лускатих. "ЛП 12-13" для себе закрив.:bf:
 
Сегодня была попытка открыть сезон поплавочной удочки на р. Бужок в районе Маломоленец. Обстановка такова: Все берега залиты водой, рыбаков не сильно много, на самой реке бешенное течение. Белой рыбы полный ноль. И только возле дамбы на червя активно клевал ёрш.
 
alex78, Стандартная картина,недельки через две пойдёт карась. С открытием!  :)
 
В кого є інфа по хижаку   Рудня , Завалійки , Куровечка ??????
 
Колеги, підкажіть може хто рибачив в Маслятині, цікавить яка там є риба і чи варто взагалі туди їхати?
 
Цитата
В кого є інфа по хижаку   Рудня , Завалійки , Куровечка ??????

хижак там всюди Є!, от щодо останніх двох населених пунктів, скоріш питання з сходом льоду,а він там явно ще є, тому...
 
Вчера побывал в родных с детства краях, а именно в Староконстантинове, естественно не удержался что бы не поехать к воде и не проверить как дела с водой в речках и клевом рыбы. Нащет воды, так её там оказалось ну очень уж много..в некоторых местах даже слишком, а вот с рыбой все наоборот.. Не видел ни одного тычка, хотя объездил почти все возможные места, к некоторым из за той же высокой воды, так и не смог добраться. По дороге встретил знакомых ребят, которые с успехом ловили лишь плотву и ершей на кивочные удочки прям с Сах.Заводского моста и попадалась им довольно таки неплохая плотва как для тех мест. По дороге домой решил проверить еще одно место, а именно р.Шахівка , в последний год там иногда попадались щучки небольшых размеров.. но увы, попалась мне только чужая сеть, которую я с трудом, но все же достал, было там парочка плотвиц, окунек, карасик и маленький щуренок (которого я благополучно отпустил), а сетку естественно порезал и сжег. Видимо для хищника еще рановато, ну покрайней мере в тех местах. Но как говорится отдых удался да и дело благое сделал, от чего в двойне приятно. Всем НХНЧ
 
Цитата
Колеги, підкажіть може хто рибачив в Маслятині, цікавить яка там є риба і чи варто взагалі туди їхати?
упс, опечатка, правильно Мислятин, там де дозволено ловити в нерест
 
Коллеги, не сбивайтесь на флуд.:co: Здесь о водоёмах, а не про болты.:bq:
 
Добрий день форумчане!!!Как дела обстоят с хищником,вчера пробовал на Ружичке не одного удара!Наверное рано??
 
Скорее всего поздно:bf:
Если отнерестилась то 100% поздно
 
Был в прошлом году, очень понравилось.
В этом планировал на майские, теперь после этогорешил не ехать.
Планируемое место стоянки около 100 км вниз от места.
Жаль, очень жаль.
 
Шо мыслят местные рыболовы?
Реально или пиар опять?
 
Цитата
Шо мыслят местные рыболовы?
Реально или пиар опять?
Так це проблема виключно Буга в межах Хмельницького,тридцять км від міста таких проблем немає,риба не смердить вода нормальна.ІМХО.
 
Цитата
Шо мыслят местные рыболовы?
Реально или пиар опять?

Вадик, не всё так драматично. Думаю на Винитчине даже и не догадываются о проскуровских проблемах Южного Буга. Езжай и не парься.:bs:
 
Цитата
Шо мыслят местные рыболовы?
Реально или пиар опять?
Та до тех мест ещё несколько плес и дамб/гэс, это скорее всего не дойдет, только бы воду для готовки не рисковал брать с реки! я сам в те края хочу выехать на разведку
 
Мужики, хто підскаже ситуацію з карасями і їх кльовом, жінка уже винесла мозги що хоче на карася, а я трохи не в тій темі
 
Цитата
о
Карась вже бомбить майже кругом.....для ловлі я б вибрав не великі і мілкі водойми.....Можна попробувати і в Маломоленцях, але знай, там зараз падає вода, так що клев може бути середній....
 
Цитата
Мужики, хто підскаже ситуацію з карасями і їх кльовом
Карась вже бомбить майже кругом.....для ловлі я б вибрав не великі і мілкі водойми.....Можна попробувати і в Маломоленцях, але знай, там зараз падає вода, так що клев може бути середній....
 
Цитата
Мужики, хто підскаже ситуацію з карасями і їх кльовом, жінка уже винесла мозги що хоче на карася, а я трохи не в тій темі

Андрюха, если надумаешь ехать в Маломоленцы, часа в два стартуй. Там полный аншлаг и проспавшие станут лишними на этом празднике жизни.:df:
 
Цитата
Там полный аншлаг
це 100%.....хто не встиг той ловить на асфальті чи на полі.:bj:
 
Цитата
Андрюха, если надумаешь ехать в Маломоленцы, часа в два стартуй
Та мне бы не далеко куда то и что бы без таких аншлагов) я бы как вариант на Ревуху выехал, только если там вода не спала то мне там делать нех будет
 
Цитата
только если там вода не спала
Рівень води там не впав!
 
Цитата
Мужики, хто підскаже ситуацію з карасями і їх кльовом, жінка уже винесла мозги що хоче на карася, а я трохи не в тій темі

Знаоймий був в Маломоленцях карась ловится лодошечний. Вода велика.
 
Цитата
Та мне бы не далеко куда то и что бы без таких аншлагов) я бы как вариант на Ревуху выехал, только если там вода не спала то мне там делать нех будет
Головченці теж нормально
 
Цитата
Головченці теж нормально
Но дорога:eek::eek::eek:  відбиває все бажання туди їхати.
 
Цитата
Мужики, хто підскаже ситуацію з карасями і їх кльовом, жінка уже винесла мозги що хоче на карася, а я трохи не в тій темі
Дай її сто рублів та відправ на дубово там короп почав ловитися.
 
Цитата
Дай її сто рублів та відправ на дубово там короп почав ловитися
Це на базарі?:bj: якшо на став то в неї телескоп дальше 3 метрів не закидає
 
Цитата
Це на базарі?:bj: якшо на став то в неї телескоп дальше 3 метрів не закидає

А шо це ти дома?) Хто карася має ловити?!!:aq:
 
Цитата
А шо це ти дома?) Хто карася має ловити?!!
Уже наловився, жінці жарко стало, але норму заготовки на заморозку виконав:bj:
 
Відкрився сьогодні по карасю та й взагалі розмочив сезон.4.30 заїхав в Маломоленці народу тьма,навіть не виходив питати як справи,поїхав на подстанцію теж саме але місце зайняв,до 8.00 дві плотви і один окунь,дехто взяв по карасю - розмір невелика лодоня.Вирішив перевірити Ярославку,на ставу велика хвиля, карась ловиться слабенько але розмір трохи більший,річка за ставом розлилася і затопила майже всі перспективні місця,саме тому там ніхто не пробував ловити,я знайшов чи не єдине придатне місце і як виявилось не даремно. Десь з 10.30 почав проскакувати на червяка крупний карась, і чим більше чіпляєш червяків на гачок тим більший брав.Чесно, таких карасів там я ще не ловив.Результат 17 карасів загальною вагою 4кг.
 
Сьогодні теж був на Маламоленцях біля підстанції. На затонах карась майже не ловився по відношенню  до річки, де карась клював так активно, як прибували на річку рибалки . Було напевно чоловік 40-50 а то й більше. Про хід карася стало  напевно відомо даїшникам , які мов та щука, зупиняли кожного рибалку на машині й винюховали в надії чогось «поживитись». Як то кажуть , спина до спини, мені все таки вдалось дістати , ще з прохолодної води пару карасиків. Сезон по карасику можно рахувати відкритим. Всім НХНЧ.
 
Цитата
Про хід карася стало напевно відомо даїшникам
В кожного своя рибалка.
А з приводу річки в Моломоленцях скажу так, треба брати високі чоботи і через розливи виходити на річку та кидати в саме русло. На червяка там брав досить не поганий карась та плотва. Деякі рибалки по відру в неділю набомбили. А в заводях, підтверджую, кльова не було, мабудь ще вних не зайшов.
 
Сегодня пробежались по Бужку ,везе большая вода особенно в Ярославке.Хищник пока "в шоке",немного дыбнули окунца.Карася (массово)тоже пока не видать.:)
 
Вчора був на Царському озері починає покльовувати карась на червяка але карасик маленький такий як минулого року ловився
 
Цитата
на Царському озері
Тут треба човна і в очерет
 
Очерету немає, рівень води піднявся і посередині видно тільки верхівки кущів лози. Карась і з берега доволі непогано клював
 
Цитата
Тут треба човна і в очерет
ТА йому пох там, на 20 мілких може шось нормальне проклюнути, але в як правило в корч садить, воно там рєзве
 
Хто підскаже як з рівнем води на Вовку в районі Ревуха-Рудня?
 
Там не в курсах,але в Новосілці і Ясківцях поля в воді стоять так розляло :eek:
 
Сьогодні був в Гусятині. Збруч високий, дерева в воді.
 
Цитата
Хто підскаже як з рівнем води на Вовку в районі Ревуха-Рудня?
В Рудні води ще багато,але вже падає.Думаю,треба ще тиждень почекати.
 
Цитата
Сьогодні був в Гусятині. Збруч високий, дерева в воді
Цитата
В Рудні води ще багато,але вже падає.Думаю,треба ще тиждень почекати.
Дякую, добре що ні на Збруч ні на Рудню не поїхав вчора! Онлі Дністро завтра))
 
Був сьогодні на Дністрі. З улову 1 жерх недомірок і такий самий судачок. Але по жереху вже починається азарт.
 
Цитата
Так став не в оренді,  якого цвіркуна він там бігає?
Та цвіркун його знає. Мож якийсь громадський активіст грін-риб-піс чи шось таке...
Але серед рибалок активно йшла мова, що став де-факто вже в оренді, скоро має бути де-юро...
 
Цитата
Тут треба човна і в очерет
Там щоранку лихий дядько бігає по березі, голосно і настирливо промовляє до човнярів про заборону ловлі на озері з лодки....
 
Цитата
Там щоранку лихий дядько
Так став не в оренді,  якого цвіркуна він там бігає?
 
Сегодня был в Рыдвинцах на речке, воды ещё много, рыбаков - чуть ли не пол города приехало, в 4.30 все места уже были заняты, в общем полный аншлаг, но не смотря ни на что было выловлено пол ведра карася, размер в основном ладонь и чуть больше. Удовольствие получено. Но буду ездить на другие водоёмы где народу поменьше.
 
Цитата
Так став не в оренді, якого цвіркуна він там бігає?
Походу Лабазюк собі хоче замутіть ставок, він зону відпочинку-бухаловки в гречанському ліску робить, а який відпочинок без озера?
 
Цитата
полный аншлаг, но не смотря ни на что было выловлено пол ведра карася, размер в основном ладонь и чуть больше. Удовольствие получено.
100%
 
Vencedor, красиво позируют, такой размер, что на фотошоп похоже :) НХНЧ!!!
 
Цитата
на фотошоп похоже
Нда, фотожоп ещё тот, но зачем?! Если в Маламоленцах реально клевал такой карась (и крупнее чем в прошлом году)
 
Кто знает, как обстоят дела в Бубновке? Или в аренде став?
 
Был Первого в Редвинцах, возил своих в теще. Очень сильный ветер и волна, ловил на обводном канале, с 12:00 до 18:30, поймал штук 50-60 карасей, размер приблизительно как Vencedor,  очень понравился луг. Зеленая травка, равное место, никакого сумашедшего аншлага, телефон лежащий на земле сеть не ловит, карася если прикормить можно наловить даже и после 12:00, еслиб не ветер, вообще идилия и домашних можно было б взять. А так получился выезд рыбака и отдых от города, фото не покажу "трофеи" у тещи, а рыбка там сладкая!
 
Цитата
размер приблизительно как Vencedor
Тезку недавно встречал... визуально трофейный карась:bj:
 
Цитата
никакого сумашедшего аншлага,
Cьогодні був в Редвенцях, тиша і спокій панує на річці та в затонах, лише окремі рибалкі каламутили воду, витягаючи з зілля лускатих.
 
После моего и твоего сообщения остолось только для иногородних координаты GPS оставить:)
Тишина , азарт карасевой рыбалки-это кайф, вот только "курение убивает" вот еще б убрать и полное здоровье.
Да и слышал от "своих рыбацюг" на Добовском и в Иванковцах карп дает "маевку"
 
Цитата
После моего и твоего сообщения остолось только для иногородних координаты GPS оставить:)
Только вот вода падает там активно и поднимается крапивка, так-что через недельку там практически делать будет нечего, да и мелочь начинает доставать.
 
День Перемоги сьогодні пройшов в с. Ярославці. Карась прокльовувався приємно цікаво. Розмір лускатого просто тішив очі.
 
Цитата
День Перемоги сьогодні пройшов в с. Ярославці.
Це Ви на цему маленькому ставочку,що зправа в селі?
 
Цитата
День Перемоги сьогодні пройшов в с. Ярославці. Карась прокльовувався приємно цікаво. Розмір лускатого просто тішив очі.
Согласен с Vencedor, но стоит отметить, что клёв не был сильно активным, и судя потому, что пойманый карась был без икры, то нерест состоялся практически на днях. А на поплавочную удочку на хлеб плотва "кошачьего" размера клевала с переодичностью в 5 сек. Но всё таки рыбалка сегодня принесла массу удовольствия.
 
Цитата
День Перемоги сьогодні пройшов в с. Ярославці. Карась прокльовувався приємно цікаво. Розмір лускатого просто тішив очі.
Хороші карасевичи.А що там зараз з оплатою?Був сьогодні також в Ярославці на камнях,карась клював потужно но розмір не радував,взяли по 5кг.
 
Цитата
Це Ви на цему маленькому ставочку,що зправа в селі?
Так!

Цитата
що там зараз з оплатою?
40 грн
 
я разок відловився по карасику - і все, до наступного року, біільш мене не тягне((
хоча кому як...
 
Цитата
я разок відловився по карасику - і все, до наступного року, біільш мене не тягне((
хоча кому як...
+ 1 Мені теж вже карась набрид,ще можливо разок в лілії випливу,а потім всі сили на карпуш.
 
Цитата
а потім всі сили на карпуш.
Все вірно тому, що потім великий карась вже не клює.
 
Подскажите что сейчас слышно про Малиничи?
 
Цитата
Подскажите что сейчас слышно про Малиничи?
год тому назад его полностью спустили.
Ответ: делать там нефиХ... может только покупаться.....
 
Сьогодні з Саньком (Бонусом) самі на то не розраховуючи попали на 15 хвилинний кльов голавлика:dn:
 
Цитата
Сьогодні з Саньком (Бонусом) самі на то не розраховуючи попали на 15 хвилинний кльов голавлика
Респект! І що за 15 хвилин?
І де такі спалахи кльову?
 
Доброго дня!
Може хтось підскаже як там справи на озері в селі Водички?
 
Цитата
Респект! І що за 15 хвилин?
І де такі спалахи кльову?
:ar:Перший раніше влетів, а решта, мабуть, менше ніж за 15 хв. Було ще декілька вагомих сходів, а покльовок, ніхто навіть не рахував. А ось спалахи були на бистрині в обратці:al::dn:
 
Цитата
Доброго дня!
Може хтось підскаже як там справи на озері в селі Водички?
0965745062 перезвони і запитай, це охоронник....ну принаймні рік назад точно охороняв, але думаю інформацію знає.
 
Цитата
Сьогодні з Саньком (Бонусом) самі на то не розраховуючи попали на 15 хвилинний кльов голавлика
Голавль КРУТИЙ))) Вітаю. Сам думаю десь на днях виїхати,  ловили на воблер??і якщо так то який?,
 
Цитата
Сам думаю десь на днях виїхати, ловили на воблер??і якщо так то який?,
За все своє життя жодної риби не піймав на воблер, та й чесно кажучи мочив їх 2-3 рази за все життя коли ні нашо не клювало, а голавлик клював на силікон і вертушки невеликого розміру
 
Цитата
на силікон і вертушки невеликого розміру
Поняв.Дякую, а я думав,що голавель тільки на воблера і жуків клює))
 
Цитата
0965745062 перезвони і запитай, це охоронник....ну принаймні рік назад точно охороняв, але думаю інформацію знає.

дякую зателефоную запитаю.
 
[quote="Zborov;497106"]дякую зателефоную запитаю.[/qu
Якщо поїдеш, то відпишись, а то цікаво що там зараз ловиться.
 
Цитата
дякую зателефоную запитаю.

Якщо поїдеш, то відпишись, а то цікаво що там зараз ловиться.
 
Цитата
Якщо поїдеш, то відпишись, а то цікаво що там зараз ловиться.

відпишусь обов'язково,
но поїду не раніше чим через тиждень.
 
Цитата
А ось спалахи були на бистрині в обратці
:bu:, а на мілководних кам'янистих ділянках річища не брав?:al:
 
Цитата
а на мілководних кам'янистих ділянках річища не брав?
все вірно:dk:
 
Знайомий пропонує поїхати в Шарівку на рибалку, підскажіть інформацію і чи стоїть їхати туди?
 
Друг был на той неделе, взял пару карпиков, так что думаю, что можно пробовать.
 
Цитата
Знайомий пропонує поїхати в Шарівку на рибалку, підскажіть інформацію і чи стоїть їхати туди?
а там хіба не спускали того року?
 
Цитата
Друг был на той неделе.

а ціна яка?  Вроді спускали але кажуть, що рибу не всю забирали, вроді є гарних розмірів карась і короп.
 
Цитата
а ціна яка?
Был 9 мая, цена билета 100 грн - 4 спина. Те, кто ночевал, говорили что хозяева в 12:00 по полночи скинули воду. У меня, и тех кого визуально наблюдал до 7:00 ни одной поклевки! Дальше желания оставаться на водоеме не было!
 
Цитата
Был 9 мая, цена билета 100 грн - 4 спина. Те, кто ночевал, говорили что хозяева в 12:00 по полночи скинули воду. У меня, и тех кого визуально наблюдал до 7:00 ни одной поклевки! Дальше желания оставаться на водоеме не было!

власника знаю давно - ..дон!
ставок кожного року приспускають, однак не виловлють всю рибу, є там і карп і судак трофейний, однак від власника можна чекати будь - яких "сюрпризів"...

p.s. тому цей ставок для мене закритий, як і поряд в Пасічній (власник той же), отаке...
 
Цитата
власника можна чекати будь - яких "сюрпризів"...
Власника на кілок, а рибу людям...
 
Цитата
Власника на кілок, а рибу людям...
+1. Підтримую. Нахр..на брати такі гроші, якщо балуєшся водою!
 
Цитата
+1. Підтримую. Нахр..на брати такі гроші, якщо балуєшся водою!
В тому році ціна за рибалку на судака була 200 грн, умови: ловля тільки з берега, максимальна кількість риби, яку можна взяти - 5 штук (над душею стоїть надзіратель).
 
Цитата
В тому році ціна за рибалку на судака була 200 грн, умови: ловля тільки з берега, максимальна кількість риби, яку можна взяти - 5 штук (над душею стоїть надзіратель).
просто немає чтого їхати до таких орендаторів..я вже декілька таких ставків відкинув(бачу морду орендатора і вже адреналін шкалить, бо знаю що зараз буде без причин зайобу..ти) в цьому році перехожу на річкову ловлю,надіюсь не пошкодую.
 
Зразу вибачаюсь, що не в тему, але ось як на Тернопільщині люди спілкувались з бувшим орендатором : https://www.youtube.com/watch?v=aQOaBjZV72o&feature=player_embedded
 
Цитата
Зразу вибачаюсь, що не в тему, але ось як на Тернопільщині люди спілкувались з бувшим орендатором :
О це по людськи!!! Саме так і треба і робити.
 
Мужики, це правда,  що в Карпівцях під лісом став спустили. Мужик розказував і то так правдоподібно, мовляв, що коропів по 20 кг ловили та продавали.
 
Може хто був недавно в Розсохах, як там обстановка?
 
Вчера приехал от туда!Прорвало дамбу у них)так по крайней мере сказали........ вода упала на см 40.... !
 
А в Рудні хтось був не давно? Там як ?
 
Цитата
Мужики, це правда, що в Карпівцях під лісом став спустили. Мужик розказував і то так правдоподібно, мовляв, що коропів по 20 кг ловили та продавали.
Три дні назад дошку прорвало на дамбі, вода вже набирається. В цьому сезоні риболовля 100 грн з чоловіка. Восени добавили карпа, товстолоба, значну кількість мілкої щуки, а в цьому році ще й судачка кинули. На розвідці вже там був, правда в нерест (попросився) - покльовки не бачив, планую поїхати, коли набереться вода.
 
это по поводу Карповец!
 
Сегодня был в Ярословке, улов слабый, а также один товарищ, из местных сказал, что арендатор начал уровнем воды играться
 
Вчора зранку "помікрушив" дві годинки.
 
Сегодня был в с. Водички. Цена 50 грн. Разрешено брать экземпляры не ниже 450 гр. В 5.00 мест на водоёме практически не было. Всё занято карпятниками. Карповой поклёвки за целый день не увидел. Также её не увидели и рыбаки сидевшие поблизости. Изредка попадался небольшой крась. Периодически не давала жизни плотва на кукурузу и кук. Но после будней отдохнул, а также развлекал пёсик который приходил с села и охранял наживку.
 
Может кто знает когда планирую разрешить ловлю на ставе?
 
Цитата
Может кто знает когда планирую разрешить ловлю на ставе?

когда захочешь тогда и разрешишь!!!:bj::bj::bj:
 
Цитата
Может кто знает когда планирую разрешить ловлю на ставе?
:bj:
Я думаю 14 липня...:al:
 
я слышал что 16 июня
 
Цитата
я слышал что 16 июня
С лодки тоже?
 
Цитата
я слышал что 16 июня
З комерційних міркувань все можливо, для чого чекати до 14 липня (дня рибалки).
 
просто в прошлых годах было после дня рыбака
 
Цитата
Может кто знает когда планирую разрешить ловлю на ставе?

я звонил им сказали что можно будет или 20 или 29 они ещё точно не знают
 
Сегодня вечером общался со сторожем,открытие 29.06.Условия рыбалки такие же, как и в прошлом году.Со слов сторожа зарыбили 100гр.карпиком и 150гр-200гр.щучкой по осени.(:)
 
Цитата
просто в прошлых годах было после дня рыбака
:bl:
Ви плануєти коли дозволити, тому Вам краще знати.:ap:
Цитата
когда планирую разрешить
А якщо серйозно то минулого і позаминулого років відкриття було саме на день рибалки.
 
Цитата
150гр-200гр.щучкой по осени.(:)
Щось я не розумію, восени проводили змагання по хижаку з ціллю зменшити його кількість, а потім саміж запустили щуку?
 
Цитата
Щось я не розумію, восени проводили змагання по хижаку з ціллю зменшити його кількість, а потім саміж запустили щуку?
Щука і судак різні речі. Багато хто не вміє ловити судака, отже гроші за білет не готові платити. Хочуть збільшити популяцію щуки. ІМХО
 
Насколько я понимаю они еще сами не знают точно когда разрешат ловить)
VOA , а нащет лодки ничего не говорил этот сторож? можно ли будет, нет?
 
Лодки и берег(15гр..?) с осени.
 
Підкажіть будь-ласка по Розсошах, чи дозволяють ловити ніччю і скільки коштує білет?
 
Цитата
Підкажіть будь-ласка по Розсошах, чи дозволяють ловити ніччю і скільки коштує білет?
На скільки я знаю там 3 ставки. В мене є інфа про один із них - рибалка 100грн. за ніч не в курсі, але клює казали не погано. Сам ще не був, но планую поїхати після сезону "мусонів"))
 
Ночью не разрешает!!Карп до 1 кг оч редко 2!Клевал хорошо !
 
Успешная рыбалка
 
Може був хтось в цьому році в Завалійках, Курниках? Цікаво що там робиться, вчора проїзжав після обіду , жодного рибалки не бачив.... шось не то )))
 
Цитата
Може був хтось в цьому році в Завалійках, Курниках? Цікаво що там робиться, вчора проїзжав після обіду , жодного рибалки не бачив.... шось не то )))
Завалійки того року спускали. Виловили з відтіля велику щуку.
 
В Курниках став захватил мэр Волочиска.Сидят на дамбе несколько "рыл" не дают никому ловить.(тупо рейдерский захват по решению суда).
 
Цитата
В Курниках став захватил мэр Волочиска.Сидят на дамбе несколько "рыл" не дают никому ловить.(тупо рейдерский захват по решению суда).

В Завалійках кажуть така сама ситуація, захватив лише Ядуха і його компанія. Ходять нові охраніки і на став нікого непускають
 
Цитата
В Завалійках кажуть така сама ситуація, захватив лише Ядуха і його компанія. Ходять нові охраніки і на став нікого непускають
Мля , нет слов , одни эмоции
 
Цитата
Мля , нет слов , одни эмоции

эмоции уже давно прут, но ЗАдуха в авторетете у "боса" так шо на их "хату" не наедешь, "кумовья" под ними)))
 
Сцукііііі!
 
:aq:Останіх 3 роки їздив на річку між цими двума ставами, надіюсь до річки їхні руки не дійшли
 
Цитата
Сегодня был в с. Водички. Цена 50 грн. Разрешено брать экземпляры не ниже 450 гр. В 5.00 мест на водоёме практически не было. Всё занято карпятниками. Карповой поклёвки за целый день не увидел. Также её не увидели и рыбаки сидевшие поблизости. Изредка попадался небольшой крась. Периодически не давала жизни плотва на кукурузу и кук. Но после будней отдохнул, а также развлекал пёсик который приходил с села и охранял наживку.
А че так? Насчет аншлага, песика и плотвы, то соглашусь :), а по карпу там не плохо, для любителей карпов "от кила до двух" самое то. Может еще раз попробуйте и повезет.
Совет: кукурузу туда не берите.
 
Цитата
А че так? Насчет аншлага, песика и плотвы, то соглашусь :), а по карпу там не плохо, для любителей карпов "от кила до двух" самое то. Может еще раз попробуйте и повезет.
Совет: кукурузу туда не берите.
Чё так?! Потому что клёв вчера и завтра ещё ни кто не отменял. Ловили на горох, картафан, макух, каша. Раз на раз конечно не приходится.
 
Цитата
Чё так?! Потому что клёв вчера и завтра ещё ни кто не отменял. Ловили на горох, картафан, макух, каша. Раз на раз конечно не приходится.
А крась хоть на что клевал?:bj:
 
На выходных порыбачил в Головченцах на речке. Результат 60 карасей от лодошки и выше.
 
Народ, на Дубово-2 змагання!
Тема тут! http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=2631&catid=33#2631
 
Сподіваюсь цього разу буде fair play.
 
Цитата
Сподіваюсь цього разу буде fair play.

Еххх.... і я на це дуууже сподіваюсь! :)
 
Цитата
Сподіваюсь цього разу буде fair play
Сподіваюсь на краще, але якщо цього разу щось таке станеться то ти даш комусь в рило))
 
Змагання будуть по ловлі коропа, внесок 200 грн з людини. Як на мене краще було би по хижаку :(
 
Цитата
Змагання будуть по ловлі коропа, внесок 200 грн з людини. Як на мене краще було би по хижаку :(

Очень жаль что по карпу(( А то я уже начал задумываться, может и мне попытать счастья , но увы... ловля карпа это не моё.
А какой взнос был в том году на соревнованиях по хощнику?
 
Цитата
Очень жаль что по карпу(( А то я уже начал задумываться, может и мне попытать счастья , но увы... ловля карпа это не моё.
А какой взнос был в том году на соревнованиях по хощнику?

В минулому році взносів не було! Тобто і відкриття і рибалка і змагання - усе на шару! Навідь рибу додому усі забирали :dn:
 
Цитата
В минулому році взносів не було! Тобто і відкриття і рибалка і змагання - усе на шару! Навідь рибу додому усі забирали :dn:

Змагання по карпових в минулому році, внесок був 100 грн.!
 
Цитата
В минулому році взносів не було! Тобто і відкриття і рибалка і змагання - усе на шару! Навідь рибу додому усі забирали :dn:

Пфф... так это получается заплати взнос 200грн., купи прикормки, горючего и т.п. , полиняешь на гривен 400-500, так ну его нафик :ao: такие "змагання". Хоть бы там действительно был уровень, то еще может и не так обидно было бы, а так, неее..не покатит)
 
Цитата
Змагання по карпових в минулому році, внесок був 100 грн.!

Ігорьок, сорі, мав наувазі ловлю хижака з лодки.
 
Цитата
Сподіваюсь на краще, але якщо цього разу щось таке станеться то ти даш комусь в рило))
Да, я би вже йшов озброєний :ap:

Цитата
Змагання будуть по ловлі коропа, внесок 200 грн з людини. Як на мене краще було би по хижаку :(
Ааа... Мужики, розходимося.
 
А я в 28.06.13 року буду службу нести, але якщо буде змога помінятись караулами, щоб 28 не заступати, то напевно візьму участь у змаганнях, зрозуміло що було б краще змагання по хижаку, але я просто люблю різні змагання, тим паче з риболовлі.
В нас вже ніби була тема на рахунок проведення змагань по хижаку, щоб нам самим їх організувати, давайте оживимо цю тему, і хтось з нас (бажаючий) візьметься за організацію данних змагань, наприклад я готовий взяти участь в організації, якщо потрібно буде, зробимо якісь мінімальні внески, і проведемо я думаю бажаючих буде хоть відбавляй !
 
Цитата
Ходять чутки що хазяїн там змінився. ;)
Не тіште себе чутками... - там нічого не помінялось...
 
bassspro,  Я теж мабуть візьму участь! Буду радий побачитись на водоймі! ;)
 
Цитата
bassspro,  Я теж мабуть візьму участь! Буду радий побачитись на водоймі! ;)

Взаємно, якщо буде все добре то "Сразимся"!
 
bassspro,
Andrey_Smile,
я тоже там буду. Буду Рад Вас видеть. Тем более мы в том году с
bassspro, там участвовали
 
Цитата
bassspro,
Andrey_Smile,
я тоже там буду. Буду Рад Вас видеть. Тем более мы в том году с
bassspro, там участвовали
Я минулого року теж брав участь а з bassspro навіть перекинулись кількома словами))
 
Цитата
bassspro,
Andrey_Smile,
я тоже там буду. Буду Рад Вас видеть. Тем более мы в том году с
bassspro, там участвовали

Цитата
Я минулого року теж брав участь а з bassspro навіть перекинулись кількома словами))

Авжеж мужики!
 
Цитата
Авжеж мужики!
Хлопці, не їдьте з ним на рибалку у нього талісман!!!:bf:
 
Думаю також візьму участь... Скажіть а на змаганнях в тому році "корабликами" користувалися???
 
Цитата
Думаю також візьму участь... Скажіть а на змаганнях в тому році "корабликами" користувалися???

было запрещено что в том году, и в этом тоже запрет
 
Цитата
было запрещено что в том году, и в этом тоже запрет
Зрозумів, дякую....значить по старінкє, маркер,ракета і тд...
 
а навіщо там маркер?
 
Цитата
а навіщо там маркер?
Як мінімум позначити точку закорма, як максимум прозондувати дно, найти перспективні місця.
 
Цитата
Як мінімум позначити точку закорма, як максимум прозондувати дно, найти перспективні місця.
Вичерпна і обгрунтована відповідь)
 
Цитата
Зрозумів, дякую....значить по старінкє, маркер,ракета і тд...

у тебя это заберёт кучу времени, проверенно с того года
 
кто что скажет за В
одычки
 
Цитата
кто что скажет за В
одычки
А що Ви хочете почути? Ціна - 50 грн. Клює вчора та завтра. Но є й виключення з правил. НХНЧ. ІМХО.
 
Цитата
у тебя это заберёт кучу времени, проверенно с того года

А как тогда прозондировать дно???
 
А мы оторвались по окуню, мелкий но на каждом забросе. Таранька к пиву будет).


Ну молодцы Серега, я тоже думаю где то на недельке поехать помикрушить и пононоджигить окунька, заодно и хорошенько обкатать свою свежесобраную палочку до 3, 5 грамм.
 
Цитата
А как тогда прозондировать дно???

так то оно так. В том году парнишка и без зондирования дна на поплавок такое выдавал :eek::eek:
 
Может кто знает приятный карповый платник или хотя бы слышал о таком, а то в Россохах рыбка отличная, а хозяин - ...
Все желание пропадает...
 
Цитата
Может кто знает приятный карповый платник или хотя бы слышал о таком, а то в Россохах рыбка отличная, а хозяин - ...
Все желание пропадает...
Ходять чутки що хазяїн там змінився. ;)
 
Небось получил по шее наконец то:cx:
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!