Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Цитата
ловити, то може і ловлять, але вот чи він ловиться?:wink: Мене це питання теж ціавить, руки терпнуть - хочу вже спіном махати)))):dc:

тобі на 100 км ближче- злітай))
я тільки з ночовкою можу, а там з того що я знаю-тільки літні хатинки.
 
Вчера группа экспедиционеров благополучно прибыла из с.Калачковцы .Лёд 15-20см, возле берега промоины,рыбаков как на партсобрании,в улове мелкая плотва и такой же окунь.:)
 
Були  сьоггодні на Дністрі.  Взяв пилку. Заход зробили.  Так сапмо і вийшли.  Відловились нормально.  Лід - нормакльний. Ніхто не купався.  Хоча нас було всьогоь п"ятеро на льду. В секретному місці...
 
Цитата
Були  сьоггодні на Дністрі.  Взяв пилку. Заход зробили.  Так сапмо і вийшли.  Відловились нормально.  Лід - нормакльний. Ніхто не купався.  Хоча нас було всьогоь п"ятеро на льду. В секретному місці...

Без пилки можливо зайти чи проблемно?
 
Цитата
....В секретному місці...
Молю Бога, щоб ніхто так і  не взнав про Ваше секретне місце...:aa: Ато якщо, не дай Боже, взнає народ про нього - тай нагрянуть туди толпи.... думаю лід не витримає, багато скупається..... :dr:Воно ж єдинеє таке на Дністрі, прошу Вас не розповідайте нікому, а то ця відлига, лід і так підмиває.... народ суне на одне місце... і може бути біда)))):an::ai::ag:
 
пояснить делетанту-для жого пилка ????
 
Цитата
пояснить делетанту-для жого пилка ????
Щоб зрізати деревце,з якого робиться "захід" на секретне місце.
 
Я думаю, наш колега намагається здати своє секретне місце своїми підказками. Айда на пошуки зрізаних дерев на Дністрі:dk:
 
Вход-выход на лед.с.ВАХНІВЦІ.р.УШИЦЯ.
 
интересно что там ловитя на этих секретних місцях на Днестре?как думаете?
 
А шо там думать?:dm:
 
Лед ходибельный.Хватит давить диван,все на Днестр!
 
Цитата
В секретному місці...
Є пропозиція створити "Секретну тему", де і обговорювати всі секрети:ap::bj::bj:
 
Цитата
Є пропозиція створити "Секретну тему", де і обговорювати всі секрети
А логінитись туди по спеціальних електронних ключах:bj:
 
На  секретному  місці є  фамільна  секретна  бровка. А знаходиться  воно на моїх рибальських угіддях.....гггггггг  
Прошлий раз поїхали на обще місце - В Колодіївку..  Так - задовбався камікадзів виловлювати..  А  - тут - очі не бачать - душа не болить.  Лід нормальний , кльов  теж.  Кинули пару дерев.  Зробили переход- вода піднялась , і на лід просто так не зайдеш.  На льоді було нас п"ятеро.  Доречі - в  Калачківцях було 200 - 300 чогловік.  В Китайгороді теж купа.  Їхали екіпажі і в Колодіївку.  Але - там ловити-  ходиш- трясешся..  Лід на два пальці.  Можна і в Чабанівку - Вахнівці, але - туди наші не їдуть - далеко ,і окунь мілкий. Хоча лід - добрий.  Загалом - нормальний ходибельний лід закінчується в Рогізні.  І - то - скоріше - в Субічі , бо в Рогізні  - місцями...
Хоч в ночі морози , але - діло до весни .Сверлили лід -зверху  наст , а далі каша.  Мороз не пропікає . Моноліта нема.  Навіть на нормальному льоді є місця тонкого.  Бачили пару промоїн прикиданих сніжком..  Чому вони там? - лід навколо добрий...  
Такщо -  Дністер робочий повністю  аж за Субіч. Включно зі всіма заливами.  Захід всюди поганий - підняли воду, і під берегом тонкий льодок.
 
Цитата
На  секретному  місці є  фамільна  секретна  бровка. А знаходиться  воно на моїх рибальських угіддях.....гггггггг  
Прошлий раз поїхали на обще місце - В Колодіївку..  Так - задовбався камікадзів виловлювати..  А  - тут - очі не бачать - душа не болить.  Лід нормальний , кльов  теж.  Кинули пару дерев.  Зробили переход- вода піднялась , і на лід просто так не зайдеш.  На льоді було нас п"ятеро.  Доречі - в  Калачківцях було 200 - 300 чогловік.  В Китайгороді теж купа.  Їхали екіпажі і в Колодіївку.  Але - там ловити-  ходиш- трясешся..  Лід на два пальці.  Можна і в Чабанівку - Вахнівці, але - туди наші не їдуть - далеко ,і окунь мілкий. Хоча лід - добрий.  Загалом - нормальний ходибельний лід закінчується в Рогізні.  І - то - скоріше - в Субічі , бо в Рогізні  - місцями...
Хоч в ночі морози , але - діло до весни .Сверлили лід -зверху  наст , а далі каша.  Мороз не пропікає . Моноліта нема.  Навіть на нормальному льоді є місця тонкого.  Бачили пару промоїн прикиданих сніжком..  Чому вони там? - лід навколо добрий...  
Такщо -  Дністер робочий повністю  аж за Субіч. Включно зі всіма заливами.  Захід всюди поганий - підняли воду, і під берегом тонкий льодок.

Дякую за информацiю, може i я вже нарештi попаду на Днiстер!
 
Хто підкаже чи стоїть лід у наструпних місцях: Куражин, Устя, Бакотська затока? Уже хочеться:mnogo_lodka:
 
Цитата
Хто підкаже чи стоїть лід у наструпних місцях: Куражин, Устя, Бакотська затока? Уже хочеться:mnogo_lodka:
Куражин, Стара ушиця, Бакота можна виходити:lodka:, устя не впевнений..
 
Цитата
Куражин, Стара ушиця, Бакота можна виходити:lodka:, устя не впевнений..

Щось я заплутався, то  чую що вже пішки до банки дійшли на Бакоті, тут вже вода!)))
Кажуть навіть кликатого чучуть ловили в Сб.Нд.! Хто був в тих краях ану просвітіть ситуацію!!

Мене вже таращить до води рідкої!)))
 
Цитата
Щось я заплутався, то  чую що вже пішки до банки дійшли на Бакоті, тут вже вода!)))
А воно наніч замерзає, а днём розмерзається......:biggrin:))) Треба потепління конкретнішого чекати, і вітру не сильного.... бо комфорту м'яко кажучи на рибалці буде малова-то))))
 
По последним сведениям самое актуальное место с.Калачковцы .Лёд прочный,местные сделали заходы на лёд.Присутствует плотва селёдочного размера ,но надо найти .Ладошечная плотва,окунь ловятся регулярно короче без рыбы думаю не будете.:)
 
Цитата
А воно наніч замерзає, а днём розмерзається......:biggrin:)))
Так воно і є в Бакоті.  
Прошлої неділі подались туди пару екіпажів.  Про лід не розпитував - навіть чути нехочу нічого після масового купелю  позаминулої неділі. А - по рибі - кажуть - пролетіли.  
Зараз пару днів морозів.  Хто хоче екстріму - може на Бакоту рванути.   Можна і з лодки - на щучому мисі - напроти водозабора була полиння.  Хоча зараз може вже і стягнуло.
 
сьогодні  від трьох чоловік чув , що на неділі - вівторок - середа добре ловили на Бакоті плотву.  Казали - лід тримає...
 
Цитата
сьогодні  від трьох чоловік чув , що на неділі - вівторок - середа добре ловили на Бакоті плотву.  Казали - лід тримає...
И окунь тоже.) У некоторых попадались даже приличные экзэмпляры.
Сам не видел, но пацаны не дадут соврать.)
 
Цитата
И окунь тоже.) У некоторых попадались даже приличные экзэмпляры.
Сам не видел, но пацаны не дадут соврать.)

Вчора все таки наперекір "законам подлости" вдалось попасти на Дністер, рибалкою дуже задоволений, вправно ловилась плотва, окунь був дуже млявий баланса нехотів зовсім, зранку трохи покльовував на маленьку саморобну бльосинку, а потім окрім мотиля нічого не хотів і мені прийшлось взяти в руки тих червоних "рєбят".Лід дійсно нормальний головне зайти, ми були в Колодіївці, може хтось має змогу поїхати десь вівторок, середа то звоніть я планую їхати, бо дуже сподобалось!
 
bassspro, Есть мнение что ,в связи с тем что окунь сей час с икрянкой которая подпирает ему желудок,весьма не охотно относится к крупным приманкам.Отаке.:)
 
Цитата
bassspro, Есть мнение что ,в связи с тем что окунь сей час с икрянкой которая подпирает ему желудок,весьма не охотно относится к крупным приманкам.Отаке.:)

Так воно да не так,  ми просто не знайшли активну стайку, сьогодні розмовляв з товаришем який теж вчора був там, але ми пішли вправо, а він в ліво, то він каже що окунь дуже-дуже активно ловився на блешні і баланси, отаке, сам в шоці!
 
А Мы сегодня весело провели день на Бакоте.
Дома взвесил пакет - 4.5 кг. Окунь весь мерный. Но нужно искать. Глубина около 10 метров. Основная задача, это опустить мормышку на этиХ 10 метров. А дальше, нашёл дно, три тычка и опять 10 метров вверх, 10 метров вниз.
Окунь хороший,даже на тараньку жалко.
 
Цитата
Лід дійсно нормальний
Ми з Sheva911 сьогодні пройшли від Чайковського майже до "утюга".Але без пешні і поплавка я б не ризикнув.
 
Цитата
перечитав пости - від першого до останнього - а толку? лише риторичне питання, яке повисло в повітрі...
риби стає щороку менше від різних причин - браконьєрів всіх форматів, заводів що скидають бруд, горе-забудовників та решти екологічних проблем. але усі ви забули про головну відповідь на запитання "чому так мало риби на Дністрі (добавляйте - Дніпрі, Десні і так далі...)"
уся справа - в нашій байдужості
якщо ви перестанете питати "а чому?" та стенати "ой як усе погано" на риболовних форумах, та візьметесь і самі створите з 3-4-5=10 небайдужих однодумців громадську формацію (будь-якого типу), і самі почнете добиватись порядку на водоймах (а законні підстави для того є) - ось і почне щось змінюватись на краще!
питайте в мене як це робиться - я поясню як і куди діти свою НЕБАЙДУЖУ енергію. ми більше 2 років це робимо. є досвід. але ми за вас ваші проблеми не вирішимо. ви повинні самі наводити порядок на озерах та річках у своїх областях! поки ми дістанемось з Києва до Дністра - там вже точно риби не буде :mad:
Как кору здлелать? А то моментов море, а показать нечего.
 
Цитата
Ми з Sheva911 сьогодні пройшли від Чайковського майже до "утюга".
Лід в середньому від 5 до 7 см:eek:. На "банці" досить серйозна течія:dm:. Мормишки потріні були найтяжчі, а баланси як мінімум 5 см. Четвірку на жилці 0,25 мм течією зносило під невідомим кутом. По рибі вийшло якось не дуже, особливо у мене:wink:.
 
Цитата
Ми з Sheva911 сьогодні пройшли від Чайковського майже до "утюга".Але без пешні і поплавка я б не ризикнув.
Ну і фото з телефону
 
Цитата
Ми з Sheva911 сьогодні пройшли від Чайковського майже до "утюга".Але без пешні і поплавка я б не ризикнув.

Ну навіть незнаю, лід відносно нормальний, десь приблизно 10 см., хоча Дністер це завжди ризик!
 
Цитата
Как кору здлелать? А то моментов море, а показать нечего.

Серёга где намыл это сообщение? Дозвил!!!!
 
Цитата
Серёга где намыл это сообщение? Дозвил!!!!
Сам в шоке. Не помню))).
 
Что то по Днестру молчок? Может кто то был, что слышал?
Хочется в воскресенье ещё окуня по льду погонять).
 
Цитата
Что то по Днестру молчок? Может кто то был, что слышал?
Хочется в воскресенье ещё окуня по льду погонять).

Чув плотву тарабянять!) Но краєм вуха чув))

Ти ше на тверду воду хочеш?) Я вже оскому збив і тепер незнаю куда себе приткнути до води чи до льоду)))
 
Цитата
тепер незнаю куда себе приткнути до води чи до льоду)))
З Гуру на Ямайку треба їхати на марліна
 
Сегодня были рыбаки в Калачковцах,заход на лёд есть ,лёд крепкий 15-20см. но  ловится мелочь.Три дня назад брали хорошую плотву.Провести ледниковый период можно.:)))
 
Открытая вода ещё надоест. А вот лёд на Днестре может быть последним.
Хорошая плотва, краем уха слышал, в Чабановке пошла.
Но мы по хищнику. Будем искать полосатого).
На Бакоте клёва нет.
 
Цитата
Открытая вода ещё надоест. А вот лёд на Днестре может быть последним.
Хорошая плотва, краем уха слышал, в Чабановке пошла.
Но мы по хищнику. Будем искать полосатого).
На Бакоте клёва нет.

Клюёт в Дунаевоподольском:bj::bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
Клюёт в Дунаевоподольском:bj::bj::bj::bj::bj:
Я даже забыл про Дунаевец-Подольский район.:al:
Подскажите где опарыша можно купить, объехал несколько магазинов и говорят, что не сезон.
А местные на Днестре на опарыша чудеса показывают.
 
Час назад приехали с Колодиевки.Лед 10-15 см.По утру зайти на лед можно,после обеда уже стремно.Отловились по плотве.Сезон рыбалки со льда - закончил.
 
Цитата
Я даже забыл про Дунаевец-Подольский район.:al:
Подскажите где опарыша можно купить, объехал несколько магазинов и говорят, что не сезон.
А местные на Днестре на опарыша чудеса показывают.

Базар продуктовый в центре,:bf: павельён
 
Цитата
Базар продуктовый в центре,:bf: павельён
Спасибо Костя, сейчас зашлём гонца.
 
Може хто був сьогодні на Дністрі, як лід відпишіться, бо завтра ще хочемо разок поїхати?
 
Постами выше вся инфа!:dl:
За день думаю лёд настолько тоньше не стал
 
Те,кто сегодня рыбачил в Вахновцах,скажите,как обстоят дела по окуню...
 
Ще раз про Калачківці.Лед ходибельный, держит.Желательно иметь пешню.Выход со льда-ПРОБЛЕМНЫЙ!!!!Ну и следить по погоде.Будьте БДИТЕЛЬНЫ и ОСТОРОЖНЫ !
 
Как там Днестр?
 
Проїзжав вчора в Жванці міст - лід вже починає "йти".
 
Закрив сьогодні для себе сезон по притоках і залівах Дністра. Результат 5 таранєчних плотвичок. В Вахнівці і Чабанівку їхати вже не рекомендую. Заход тільки з Чабанівки по геляках але вже дуже херо....й, ще день такої погоди і всі геляки підуть під воду. Двоє бухих місцевих мабуть хотіли поставаити сітки, провалились з головою і як би не збіг обставин - - 1. велика геляка, близько 6 метрів була на льду в тому районі. 2. Мій кум (більшість його знають як Ігор ВОЛИНЕЦЬ) рибачив в метрах 70-сяти від них, ось і допоміг їм вібратись на лід. Під час порятунку вони ще два рази провалювались. Картина не з найкращих - коліна, ползком, на спині, багато матюків і криків (щось типу загальної картини).  Все на лід на Дністер не ногою, буду чекати чистенької води і сухої і теплої погоди для ловлі на фідери!!!
 
Цитата
 Все на лід на Дністер не ногою, буду чекати чистенької води і сухої і теплої погоди для ловлі на фідери!!!

я б сказав на джиг))):bf:
 
Цитата
я б сказав на джиг))):bf:

Ні Дімон, саме спочатку на фідери а джигую я вже літом і восени!!!))))
 
Дуже велике прохання викладайте на протязі тижня свіжу ДОСТОВІРНУ інфу по відкритій воді на Дністрі! Є бажання на ці вихідні все таки відкрити навігацію!
 
вчора розмовляв з друзями, які  поїхали в Макарівку за окунем, на жарку наловили, лід 10-15, але під берегом два рази купалися,хоча в хаті є душ.
 
andre777, Уже открыли! Район Рудковцы-Куражин ,судака не видели но окуня половили.:)
 
Цитата
Уже открыли
Мы тоже открыть пытались, приехали по наводке, а там пингвины с бурами чуть ли не кросс на льду сдают, в Куражын пилить было далековато
 
Цитата
Судячи з того що ви з Кам"янця то тут щось не в"яжеться, ну або у вас ескалайд і ви на рибалку в Куражин катаєтеся! Ми наприклад катаємся на Дністер двоє з ХМ, лодка з мотором вартують нормально, спін і катуха не мікадо чи кобра, но на Дністер їдемо поплавати на лодці, випити 100 грам і насолодитися рибалкою, хоча зачасту там як завжди по судаку прольот! Вот мені в середньому якщо кататися на рибалку щотижня то потрібно ловити мінімум по 10 кг судака і здавати його по 50грн. щоб частково відбити річні матеріальні витрати на рибалку


:dk::bf::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
 
Не зовсім на Дністрі, на притоці, відкрив сезон відкритої води.
Їздили у розвідку на уклейку. Уклейка не бере, там ще зима.
Вдалося вициганити лише трохи плотви.(
 
Цитата
Не зовсім на Дністрі, на притоці, відкрив сезон відкритої води.
Їздили у розвідку на уклейку. Уклейка не бере, там ще зима.
Вдалося вициганити лише трохи плотви.(

гарний улов, а то я вже заскучив за Вашою раковиною, а вона все не старішає - така ж гарна:bf:
 
В дружини є стимул підтримувати раковину в гарному стані - знає, що фотки люди дивляться)))
 
Цитата
гарний улов, а то я вже заскучив за Вашою раковиною, а вона все не старішає - така ж гарна:bf:

Шановний. Спілкування на данному сайті заключається в обмінюванні інформацією про місця та улови, а не в хизуванні своїх гумористичних здібностях. Черпайте інформацію, яку Вам так добродушно подають!)))
 
Всім привіт. Скажіть, а хтось в Пижівку їздив після льоду ? Як там з "матросіками" ? Дуже сподобалось рибалити в Пижівці. Всю осінь на кожні виходні виізджав. Ось і зараз хочу поїхати, але не знаю, як там з кльовом.
 
Цитата
Всім привіт. Скажіть, а хтось в Пижівку їздив після льоду ?
А ви погоду на наступний тиждень дивилися? Сумніваюсь що найближчий тиждень вдасться кудись виїхати по відкритій! А кльов буде залежати від попадання в основному на стаю і інших факторів яких безліч
 
Цитата
Шановний. Спілкування на данному сайті заключається в обмінюванні інформацією про місця та улови, а не в хизуванні своїх гумористичних здібностях. Черпайте інформацію, яку Вам так добродушно подають!)))
По-перше не "данному" а даному, а по-друге Ви напевне супер-модератор, якщо вже взялись за регламентацію інформації, що циркулює на даному Інтернет-ресурсі... Кожен сам для себе вирішує що він отримує від цього форуму. ІМХО
 
Цитата
Шановний. Спілкування на данному сайті заключається в обмінюванні інформацією про місця та улови, а не в хизуванні своїх гумористичних здібностях. Черпайте інформацію, яку Вам так добродушно подають!)))

Человек которому и отправлялось то сообщение, нормально все понял и в таком же стиле ответил. Это выбор каждого, шутить ему или нет, не зависимо от того на каком сайте он оставляет свои коментарии. И кст.. что то я не помню что бы вы особо делились такой информацией.. так что давайте не будем, все сами прекрасно знают и понимают что да как.
 
Цитата
Шановний. Спілкування на данному сайті заключається в обмінюванні інформацією про місця та улови, а не в хизуванні своїх гумористичних здібностях. Черпайте інформацію, яку Вам так добродушно подають!)))
Шановний Eddi! Саме подача інформації "в раковині" то є "фішка" і всі її зрозуміли і добродушно сприйняли, крім Вас.
 
Вчора я, bass___, legrin були в Старій Ушиці. Вихід на воду нормальний, але з самого ранку велика частина акваторії під кригою до 1см. Попрацювали трохи "лєдоколом", вийти до точок змогли, але проводку зробити проблематично, пробували ловити в "отвєс". Вода 1.3-1.5 градуса (холодніша чим взимку). Після обіду з вітерцем і сонечком поверхня трохи очистилась від криги. Відпочили супер, рибу теж знайшли. Думаю Саня bass___ доповнить і додасть декілька фото.
 
а я так і не попав на СУ, весь день 20 числа катався по вашій об’їзні ,від автовокзалу до Тернопільського кільця(((
тепер не знаю коли погода встане на +
 
Цитата
Вчора я, bass___, legrin були в Старій Ушиці. Вихід на воду нормальний, але з самого ранку велика частина акваторії під кригою до 1см. Попрацювали трохи "лєдоколом", вийти до точок змогли, але проводку зробити проблематично, пробували ловити в "отвєс". Вода 1.3-1.5 градуса (холодніша чим взимку). Після обіду з вітерцем і сонечком поверхня трохи очистилась від криги. Відпочили супер, рибу теж знайшли. Думаю Саня bass___ доповнить і додасть декілька фото.
Таки да, відкриття зробили... радують ще і ті моменти, що була достатньо комфортна сонячна погода, та суперова компанія.... ехо риби не малював взагалі, скоріше всього повністю вся залягла на дно перед грядущими штормовими днями...... Пів дня ломали льод, на точки вийшли, але не всі. До деяких так і не дійшли.... Порадувало, холоднокров'я, з яким Бодя відпускав першу свою рибу (десь півкілушного окунця) після того як я розповів про прикмети мого діда-рибака відпускати першу в сезоні рибу в воду, щоб сезон був вдалий, незалежно від її розміру...... також порадувало, що від 0 таки відійшли (проте не всі)... в улові гарний окунь, але маловато, та пару судакових (нереалізовних) тиків.... було навіть декілька серйозних ударів, проте так і не реалізовані.. В підсумку, кайф від рибалки получили, рибку зловили, сезон відкрили...
 
Клас!!!!!!
судячи по фоткам Ушицького берега-вода гарно піднялась!
а я вже не встигну до 1 квітня, погода сволочь
 
Саня ти ще одну фотку забув поставити , називається : "зловив , відпустив ..., заснув !"
 
Цитата
десь півкілушного окунця
Та в ньому було не більше 180 грам :bk::bj:

Цитата
судячи по фоткам Ушицького берега-вода гарно піднялась!
Була піднята, а зараз стрімко падає! :bf:

Цитата
а я вже не встигну до 1 квітня, погода сволочь
То встигнете до 10 квтня ;)

Цитата
називається : "зловив , відпустив ..., заснув !"
Нє, раз ти вже таке пишеш, то пиши усі слова - "зловив , відпустив ..., заснув, НАЛОВИВ!!!" :dm:
 
Цитата
То встигнете до 10 квтня ;)
вже знаю що до  10 можна, завтра піду дам на СБ -за погоду)))))
Цитата
Була піднята, а зараз стрімко падає!
надпили???
 
Цитата
Таки да, відкриття зробили... радують ще і ті моменти, що була достатньо комфортна сонячна погода, та суперова компанія.... ехо риби не малював взагалі, скоріше всього повністю вся залягла на дно перед грядущими штормовими днями...... Пів дня ломали льод, на точки вийшли, але не всі. До деяких так і не дійшли.... Порадувало, холоднокров'я, з яким Бодя відпускав першу свою рибу (десь півкілушного окунця) після того як я розповів про прикмети мого діда-рибака відпускати першу в сезоні рибу в воду, щоб сезон був вдалий, незалежно від її розміру...... також порадувало, що від 0 таки відійшли (проте не всі)... в улові гарний окунь, але маловато, та пару судакових (нереалізовних) тиків.... було навіть декілька серйозних ударів, проте так і не реалізовані.. В підсумку, кайф від рибалки получили, рибку зловили, сезон відкрили...

Вітаю вас хлопці з відкриттям, гарних трофеїв в цьому і послідуючих сезонах, в мене теж руки вже тримтять коли на свої патики в шкафу дивлюся, достаю кожен вечір і давай махати ними, дружина каже "вийди дурнику на вулицю там в сніг покидай, може легше стане"!
 
Цитата
Та в ньому було не більше 180 грам
Саня нэ нэрвируй мэня !!!Там було 680грам ...десь !
 
Цитата
також порадувало, що від 0 таки відійшли (проте не всі)... в улові гарний окунь, але маловато,
Ну да... бачив я ті ваші  окуня:dr: 6 окунців ледве помістилися у "відерце" :dn:
 
Цитата
Там було 680грам ...десь !
Бодя, судячи з твого фото

Цитата
"зловив , відпустив ..., заснув !"

там було всі 1680грам:bf:
 
:bp:
:motor:
погода на СУ!!!!!!!
 
Вилами по воді,особливо від Гісметео:al:
Коли зранку їхали в село писало +1,і результаті було -10,і плотний сніг,а по гісметео сонце і тепло:ds:
Але краще було б так як обіцяють.
 
Цитата
Коли зранку їхали в село писало +1,і результаті було -10,і плотний сніг,а по гісметео сонце і тепло
Директор Украинского гидрометеорологического центра Николай Кульбида считает, что граждане не умеют эффективно пользоваться прогнозом погоды на практике.

"Главное не работа синоптика, а эффективное и правильное использование потребителями той информации, которой мы владеем. Далеко не все люди... понимают, а как же наиболее эффективно использовать данную информацию для того, чтобы сохранить имущество, получить экономическую выгоду и обеспечить себе комфортную жизнь в целом", - подчеркнул Кульбида. (інфо з інета)
 
"Главное не работа синоптика, а эффективное и правильное использование потребителями той информации, которой мы владеем. Далеко не все люди... понимают, а как же наиболее эффективно использовать данную информацию для того, чтобы сохранить имущество, получить экономическую выгоду и обеспечить себе комфортную жизнь в целом", - подчеркнул Кульбида. (інфо з інета)[/QUOTE]:at:
Этих чинуш-словоблудов давно пора на...:aq:
 
Цитата
погода на СУ!!!!!!!
Та прогноз норма, на ці вихи +10 обіцяють, остаються питання по наявності під"їзду до води і відсутності льда
 
я планую на 4-5-6, льда точно не буде. спуск до пляжу нормальний,я дзвонив.
 
Цитата
льда точно не буде
А зараз яка ситуація, стоїть льод?
 
Цитата
:bp:
:motor:
погода на СУ!!!!!!!

Не там смотришь.windguru.cz
Надо зарегаться.Сначало не понятно,потом другие сайты не будешь ваще смотреть.Можно через google ставить точки прогноза на конкретное место.Очень точный по ветру.используют знакомые дельтопланеристы.Проверен временем.
 
Пропоную якийсь аутсешин організувати на наступні (ці?) вихідні. З картами і розпутними дівами окунями і спінінгами. :du:
 
Цитата
Пропоную якийсь аутсешин організувати на наступні (ці?) вихідні. З картами і розпутними дівами окунями і спінінгами. :du:

Давайте на наступні, ато я на ці можу додому не потрапити! А наступні 100% буду!)))

В мене тут сьогодні зима началась, тяжко нашій збірній буде!)))
 
Цитата
Давайте на наступні, ато я на ці можу додому не потрапити! А наступні 100% буду!)))

В мене тут сьогодні зима началась, тяжко нашій збірній буде!)))
Серёга.Когда приедеш тогда и организуем.
А Украина ведёт один ноль. ГОООООООООЛ.
:dv::dv::dv::dv::dv::dv:
 
Цитата
Серёга.Когда приедеш тогда и организуем.
А Украина ведёт один ноль. ГОООООООООЛ.
:dv::dv::dv::dv::dv::dv:

Все 2-1 УКРАЇНА!!!!))

Шей за футбол+1повод!))))
 
Цитата
Не там смотришь.windguru.cz
Надо зарегаться.Сначало не понятно,потом другие сайты не будешь ваще смотреть.Можно через google ставить точки прогноза на конкретное место.Очень точный по ветру.используют знакомые дельтопланеристы.Проверен временем.

Мне  Ден показівал той сайт, надо разобраться.
А как тебе футбол??? ті віпил за НАШУ победу))))
 
Цитата
на наступні (ці?) вихідні
ТИ на лодці наплавайся поки ще 2 тижні можна, а потім уже ліпи горілку і окуня з берега лови!
 
Цитата
ТИ на лодці наплавайся поки ще 2 тижні можна, а потім уже ліпи горілку і окуня з берега лови!
Во, то і пропоную наплаватися поки можна.
А горілку я взагалі не любитель. ;)
 
Цитата
Во, то і пропоную наплаватися поки можна.
А горілку я взагалі не любитель. ;)
И я.))  Наплаваться хочу. Но походу наберегу пить интереснее)).
А на льду , это воообще только раз в году .
 
Цитата
Во, то і пропоную наплаватися поки можна.
А горілку я взагалі не любитель. ;)

Я тут пыдсуэтився, і рішив шо завтра пора на родіну! Заберіть десь в екіпаж воду поганяти!))) Ну від пропозиції заліпитися на березі теж не відкажусь!))
 
Цитата
Я тут пыдсуэтився, і рішив шо завтра пора на родіну! Заберіть десь в екіпаж воду поганяти!))) Ну від пропозиції заліпитися на березі теж не відкажусь!))
Вірне рішення :bf: Запригуй на борт може на неділю щось придумаємо. Якщо вітром не здує, бо передають трохи не штиль :dr:

Поділіться, будь-ласка, хтось інформацією по ситуації з відкритою водою на Дністрі. Як на рахунок приток (того ж Калюсу чи Ушиці)?
 
Ушиця вже тиждень як повністю без льоду,якщо не ше довше
 
Цитата
Ушиця вже тиждень як повністю без льоду,якщо не ше довше
Дякую за інформацію.
 
Цитата
Ушиця вже тиждень як повністю без льоду,якщо не ше довше
Та дельти в більшій мірі водомістких приток Дністра вже всі вскрились від льдової "скарлупи", минулий четвер, можете глянути як хлопці по 10-15 мм-вому льду ганяли))) тута  жати)))
 
Цитата
Та дельти в більшій мірі водомістких приток Дністра вже всі вскрились від льдової "скарлупи", минулий четвер, можете глянути як хлопці по 10-15 мм-вому льду ганяли))) тута  жати)))

:bj::bj::bj::bj::bj:
 
:bj::bj: Ледокол "Бодрячком"
Ну до Старої Ушиці льоду вже давно нема:ap:
 
Проїжав вчора по мосту біля Хотина то льоду немає зовсім.
 
Цитата
Проїжав вчора по мосту біля Хотина то льоду немає зовсім.
В тех краях лёд встаёт и сходит первым.:)
 
Вчора після обіду виїхали на Дністер . Сайти погоди не віщували нам нічого доброго .Але план в нас був не тільки порибалити , а й поспілкуватись в дружній компанії під козацьку кашу , шашличок , і тд д. Що нам прекрасно вдалося .
 
Ну а сьогодні трохи порибалили !
 
Цитата
Ну а сьогодні трохи порибалили !
 
афігеть !!!!!
а щуку де купили?
 
Цитата
афігеть !!!!!
а щуку де купили?

Там же і за недорого :al:
 
Цитата
Ну а сьогодні трохи порибалили !
Мої вітання, гарна рыбалка!
А на якій глибині зловили кликастих?
 
Цитата
Мої вітання, гарна рыбалка!
А на якій глибині зловили кликастих?

Біля 10 метрів ...
 
Цитата
Вчора після обіду виїхали на Дністер . Сайти погоди не віщували нам нічого доброго .Але план в нас був не тільки порибалити , а й поспілкуватись в дружній компанії під козацьку кашу , шашличок , і тд д. Що нам прекрасно вдалося .

Цитата
Ну а сьогодні трохи порибалили !
Треба таки було їхати з вами.....:ak:
 
Цитата
Треба таки було їхати з вами.....:ak:

А то !!! І вітру , до речі , практично не було , сьогодні ....
 
спати сьогодні не буду(((((
все- 4  їду , на три дні
 
Цитата
Біля 10 метрів ...

Окуня не пробували?
 
Цитата
Окуня не пробували?

Саня на зимову вудку на баланс просто ЛУПИВ , і в отвєс і в заброс . На твістера теж брав . Не ураган , треба шукати , але бере . Розмір середній як для Дністра .
 
Цитата
спати сьогодні не буду(((((
Краще виспатись до рибалки
 
Вітаю! можливо хтось знає, до куда дійшла брудна вода з верхів? А то планували на вихідні порибалити, і незнаємо куди їхати, щоб не потрапити на брудну воду.
 
Цитата
Вітаю! можливо хтось знає, до куда дійшла брудна вода з верхів? А то планували на вихідні порибалити, і незнаємо куди їхати, щоб не потрапити на брудну воду.
В Рудківцях вода чиста. :bf:
 
думаю шо  і на Ушиці чиста, збраюся там бути з 4 по 6 ,
ежелі хто там буду-заходьте на каву!
 
Цитата
Вітаю! можливо хтось знає, до куда дійшла брудна вода з верхів?
потрохи вже йде! Але у брудній воді окунь хоч скуб, на чистій взагалі сідав не понятно і його було пару штучок, майже весь за галстук! З судаком печально, пару тичків
 
Цитата
думаю шо  і на Ушиці чиста, збраюся там бути з 4 по 6 ,
ежелі хто там буду-заходьте на каву!
можна телефончик в личку?:dn:
 
Цитата
думаю шо  і на Ушиці чиста, збраюся там бути з 4 по 6 ,
ежелі хто там буду-заходьте на каву!

В районі Губарева вода чиста,сьогоднішня інфа:al:
 
дзвонив вечером на Ушицю- чиста !
 
Цитата
дзвонив вечером на Ушицю- чиста !

Везёт Вам,можно в запрет ловить с берега.И запрет, не три месяца.Мы к Вам будем делать набеги:wink:
 
Цитата
Везёт Вам,можно в запрет ловить с берега.И запрет, не три месяца.Мы к Вам будем делать набеги:wink:

зато у вас вина много, которое я буду пить))))
 
Цитата
зато у вас вина много, которое я буду пить))))

Уже не много,время идёт,люди пьют вино.Но шо нибудь наскребём.:bf:
 
завтра будем на Днестре, скажем стоит ли вино везти))
 
Цитата
завтра будем на Днестре, скажем стоит ли вино везти))
Вино везти полюбому, а вот спин и силикон... завтра покажет :spin::bj:
 
Бачу завтра буде аншлаг ! Ну до зустрічі ! :spin::mnogo_lodka::fish:
 
Хто знає в Рогізні вода чиста?
 
приїхав я з Ушиці. був і під ЛЄП ,був і на Дністрі -ні одного хвоста не бачив.
вода 1 градус, на Ушиці вода чиста,на Дністрі мутненька, за день прибуло десь см.30-40 води і далі  піднімається, тільки  шо звонив- бо забув шланг від насоса((((
 
Цитата
ні одного хвоста не бачив.
шкода((( ну нічого вся риба ще в переді.......Я завтра їду на Летичів, пригласили на 3 судачих місця, буду пробувати, про результати відпишусь)
 
Цитата
приїхав я з Ушиці. був і під ЛЄП ,був і на Дністрі -ні одного хвоста не бачив
Я слаба людина, хоч в пятницю судачок видрачувався дуже скудно і його розмір і кількість на 20 лодок мізер завтра всерівно туда:mnogo_lodka:
 
Цитата
Я слаба людина, хоч в пятницю судачок видрачувався дуже скудно і його розмір і кількість на 20 лодок мізер завтра всерівно туда:mnogo_lodka:
Не ти один....
 
Цитата
Не ти один....

Завтра знов аншлаг?))
 
Завтра тоже открываю сезон но на фидера, на плотвичку!!!
 
Цитата
Завтра знов аншлаг?))
Навєрно.. але я в ньому не участвую... хай інші трохи....:by:
Кстаті шото до мене останнім часом окуні "дорослі" почали липнути.... бліна вже вроді їх і не хочеться ловити... а не виходить...:be:
 
В кого які успєхи?:dv:
 
Цитата
окуні "дорослі" почали липнути.
Саня, дай трішки тієї липучки:dm:
 
Сезон відкритий, правда риби практично не було. Спочатку ловили на ГЕСі в Летичиві, там 0(тільки різні ПІ..РАСИ драчами карася та плітку цепляли......повбивав би) , потім на ГЕСі та нижче по річці в Новокостянтинові- декілька ударчиків судака було,але безуспішно. Ну і під кінець рванули на р.Вовк - там було піймано 2 щуки біля 1 кг. кожна(що цікаво - ще з ікрою)..... Рибалкою дуже задоволений головне що відкрив для себе нові місця, а риба ще буде)))

P.S. Навіть малі річки дуже сильно порозливалися, там де річка  3 метри літом - тепер 30 - 40 метрів, що утруднює риболовлю, треба зачекати тепла та падіння рівня води, там і кльов буде)))))
 
Плотва сьогодні мовчала((((((
 
думаю завтра посиплятся звіти з Дністра, з :fish: рибами))
 
Окуні сьогодні у нас клювали, правда настільки він пасивний був що в більшості випадків покльовка "відчувалася" вже post factum.

P. S.
В декого також клювали непогані лящі та плотва. Метод ловлі як в "Діамантовій Руці" :bj:
 
Є КОНКРЭТНА інфа що в вівторок , 9-го числа цього місяця , на Дністрі (Калюсі) буде бєшаний кльов . Хрест на пузі !!! Я їду - а ви як хочете ... (Пропозиції в лічку )
 
Цитата
В декого також клювали непогані лящі та плотва.
плотви не було- не обманюй!
два вирезуба  і багато лящів))))))
 
Цитата
і багато лящів))))))
Лещ на кокой глубине стоит?
 
видел по эху- от 30 до 6 , а тот что клюнул-не знаю)))
12 грн. за кг отдал-это точно помню)))
 
Цитата
видел по эху- от 30 до 6 , а тот что клюнул-не знаю)))
12 грн. за кг отдал-это точно помню)))

Ше дешево Вам покльовки обійшлися :ap:
 
фидеристов по берегу не наблюдали?
 
за три дня видел только двух местніх на веслах с боротовіми удачками и две лодки артельщиков(как они сказали)
 
Цитата
фидеристов по берегу не наблюдали?
В верховьях месные ловят в мутняке на донки, так же видел по Днестру
 
блін- триндець Хотинському мосту, а я в Макаровку на 9 травня хотів, молдавського вина попита :bh:
як взнати коли паром починає ходити ,та розклад ?
 
Мурчик, а вы на лодочке с мотором ,своим ходом :ag:
 
Цитата
Мурчик, а вы на лодочке с мотором ,своим ходом :ag:
Я вот пешком ходил в Макаровку, от Ленковец. До Ленковец дизелем. Топать чуть больше часа.
 
Цитата
блін- триндець Хотинському мосту, а я в Макаровку на 9 травня хотів, молдавського вина попита :bh:
як взнати коли паром починає ходити ,та розклад ?

ще не все вртаченно:ap:
"Організовано об’їзд через м. Новодністровськ Сокирянського  району – Муровані Курилівці – Дунаївці"
 
Да, трындец подкрался незаметно.:de: http://www.cv.mvs.gov.ua/
 
Подскажите пожайлуста состояние берегов в районе Колодиевки, возможно ли ловить с берега?
 
Цитата
блін- триндець Хотинському мосту, а я в Макаровку на 9 травня хотів, молдавського вина попита :bh:
як взнати коли паром починає ходити ,та розклад ?

Якщо все буде гуд, то з 20 травня запустять, сьогодні дзвонили, паром щей на ремонті!

Через новодністровськь треба їхати а це гак в 100км((
 
ше є варіант доїхати до Врублевських дач,кинути там машину і човником перевезти все майно- але ну  нафік.
може міст зроблять!!
 
Цитата
ше є варіант доїхати до Врублевських дач,кинути там машину і човником перевезти все майно- але ну  нафік.
може міст зроблять!!

Cкоріше 1й варік!( Проходила ще одна інфа! Гроші на міст то виділили, але, минулого року була комісія київська, і в результаті сказали, що після паводків вимило грунт з під опор. В результаті опори змістились десь на 30см вниз а за ними і вся конструкція!(( Походу міст рушити будуть і заново зводити.
Міст 60х років(вродь) там по проекту наших фур навіть в уяві не мали!
 
тоді  як що парамщик завтра не зремунтує свій бракас-буде повним лохом
шанс накосити бабло- випадає раз на 60 років
 
Цитата
блін- триндець Хотинському мосту, а я в Макаровку на 9 травня хотів, молдавського вина попита :bh:
як взнати коли паром починає ходити ,та розклад ?

0962126861-олег
0974822399-сергей
Это номера паромщиков,звоните и спрашивайте..
 
Думаю на выходные в ту же Макаровку например, как обстановочка на водохранилище? вода сильно мутная?
 
shevchuki,  дякую!!!!
Tyulckin,  а как ты туда собираешься попасть ?
 
Мурчик, Поездом до Ленковец, а дальше пешком. С палаточкой на пару дней думаю, только вот с местом не определюсь.
 
если дернуть стопкран на перешейке-будет ближе)))
с палатками, много народу стоят в конце села на сомом пупке петли, берег пологий.
мне на поезде низя, во первых Мурка в мене балувана)), а по друге дуже багато всякого майна завжди(котли,мангали,,дрова,посуда і т.д.)
до речі- патики треба везти с собою!!
 
У моста в Атаки запустят паром через Днестр http://ru.molbuk.ua/chernovtsy_news/57786-rus_blya-mosta-v-atakah-zapustili-porom.html

думаю шо брешуть
 
Думаю, варто запустити! Мільйон гривень на місяць на обслуговування - це ж золота жила!)
 
УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!
завтра 5.30 перший вихід парому!!!!
пацани не ЛОХИ ))))))
такий случай випадає раз на 60 років)))
 
URL=http://www.radikal.ru][/URL]

Знакомый ехал из Черновцов на Хмельницкий, объехал Хотинский мост через Борщов и т.д.
 
Цитата
URL=http://www.radikal.ru][/URL]

Знакомый ехал из Черновцов на Хмельницкий, объехал Хотинский мост через Борщов и т.д.

По-моєму,тут показано,що він їхав спочатку через міст в Новодністровську,а далі через той самий аварійний міст Атаки-Жванець,тобто два рази проїхав через Дністер.Або я щось не так розумію.
 
Bonus,
Немного не так,  ехал из Черновцов, в Хотине мост закрыт, поэтому он поехал через Борщов.
А этот маршрут я проложил из Хмельницкого  через google, здесь могут быть неточности, главное можно проехать и неработающий мост непреграда.
 
Цитата
Bonus,
Немного не так,  ехал из Черновцов, в Хотине мост закрыт, поэтому он поехал через Борщов.
А этот маршрут я проложил из Хмельницкого  через google, здесь могут быть неточности, главное можно проехать и неработающий мост непреграда.

Все одно не зрозумів.:be:Людина їхала з Чернівців,в Хотині побачила,що міст перекрито.Яким чином людина попала в Борщів?:
а)літаком;
б)повернулась в Чернівці,потім через Заставну і через міст в Заліщиках потрапила в Борщів;
в)можливо є ще один міст,про який я не знаю;
г)в мене географічний кретинізм;
д)інший варіант.
ПС.Якщо синя лінія на карті-то маршрут Чернівці-Хмельницький,то прокладений він зовсім не правильно.
 
Цитата
Немного не так, ехал из Черновцов, в Хотине мост закрыт, поэтому он поехал через Борщов.
Сорі ,зрозумів.Людина поїхала з Чернівців одразу на Заліщики,просто збив з пантелику той маршрут,позначений на карті.
 
Цитата
УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!
завтра 5.30 перший вихід парому!!!!
пацани не ЛОХИ ))))))
такий случай випадає раз на 60 років)))

Пацанам похоже не стать миллионерами.:cz: Тыц.
 
Цитата
Пацанам похоже не стать миллионерами.:cz: Тыц.

Та норм хлопцям буде))) Всеодно 3 пароми замість 1 мосту маловато! ИМХО!)))
 
дааа ужжжж!!!видать не судьба))))
а де те переправы искать?
или их возле моста поставили,надо позвонить в Хотин-спросить
 
Цитата
Та норм хлопцям буде))) Всеодно 3 пароми замість 1 мосту маловато! ИМХО!)))

один паром і дві пантоних переправи-це майже мости
 
Цитата
дааа ужжжж!!!видать не судьба))))
а де те переправы искать?
или их возле моста поставили,надо позвонить в Хотин-спросить

В Усте где-то. В сельсовете должны знать однозначно.
 
если в Устье-то прямо по дносом у парома)))
но там широковато будетдля такого моста, хотя - армия легких путей не ищет)
а наверно и лучшего места нет- два низких и пологих берега-толко там
если єто так- то паром прикроют вообще
 
Тільки що з Чернівців. На "туди і назад" з Кам'янця витратив сумарно 9,5 годин. Середня швидкість 41 км/год. Їхав по маршруту "Оринин-Скала-Подільська- Борщів-Товсте-Заліщики-Мамаївці".
Повний абзац!
 
а деж пантонні переправи??
чи то брехня!!
перерив весь Гугл -є тільки то шо писав Петрович
 
Цитата
а деж пантонні переправи??
чи то брехня!!
перерив весь Гугл -є тільки то шо писав Петрович

Тёзка, здесь о  переправе тоже подтверждается: "Паромная переправа из элементов понтонно-мостового парка установлена  между селами Устье (Хмельницкая область) и Вороновица (Черновицкая  область)."
 
Понтонна і паромна переправа - трохи різні речі.
Паром в Усті завжди ходив , а зараз добавили ще одну одиницю і збільшили для большегрузів.  
Понтонну переправу мали робити в Жванці-на Атаки , але - це в проектах.  
Але -  Санька  наш - кам"янецький чомусь через паром не їхав   https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6500&page=163  а  крутанув лишніх 160  км певно шо з паромом не все гладко - тож крюк , пробки і хренові дороги..
 
тільки що звонив в готель "Тарас Бульба"
адмінністратор- каже- шо ото все шописали і казала про два пароми-правда
але- все було на камеру і фото, потім все згорнули і поїхали.
а старенький паром-працює.
отака наша правда!
унилое гавно
 
Цитата
Тільки що з Чернівців. На "туди і назад" з Кам'янця витратив сумарно 9,5 годин. Середня швидкість 41 км/год. Їхав по маршруту "Оринин-Скала-Подільська- Борщів-Товсте-Заліщики-Мамаївці".
Повний абзац!
Борщов-Товсте-Залещики еще так себе
а вот в Звенячине дорога заканчивается. Особая жесть в Мамаевцах
 
Цитата
а деж пантонні переправи??
чи то брехня!!
перерив весь Гугл -є тільки то шо писав Петрович
Щойно перевірив і можу сказати, що пантонна переправа таки є, і її вилочить старенький паром. На той понтон помістились: Камаз із причепом, ЗиЛ, Віваро, Фієста, ВАЗ 2106, Івеко, Добло, Віто, Транзіт та Мерс 209. Так що не все втрачено, от тільки мужики побоюються, що старенького парома може надовго не вистачити. В результаті завдяки парому відстань від Чернівців до Хмельницького становила 210км
Цитата
Тільки що з Чернівців. На "туди і назад" з Кам'янця витратив сумарно 9,5 годин. Середня швидкість 41 км/год. Їхав по маршруту "Оринин-Скала-Подільська- Борщів-Товсте-Заліщики-Мамаївці".
Повний абзац!
Даний маршрут ми пройшли коли їхали на Чернівці, час у дорозі склав приблизно 6 годин і його не те що дорогою, навіть напрямком назвати важко, особливо вразив міст у Заліщиках, немов після падіння метеоритного дощу.
 
Побывали на Днестре ,поклёвывал  окунь ,судак не проявился,но видели других рыб ...:frown:https://www.youtube.com/watch?v=0cDwvEyD4Ho
 
Судя по лодке это "рыбхоз":al:
 
А что же вы, дядьки, за кустиками спрятались и снимали... Хоть бы крикнули что этим мерзавцам
 
Парни!Это рыбхоз,у них крыша,Вас там хоть 10 будет им все по*
 
Цитата
А что же вы, дядьки, за кустиками спрятались и снимали... Хоть бы крикнули что этим мерзавцам
Дело в том что ,с этими "товарищами" был разговор,на что был ответ"F..Go chase yourself!".Понятно ,что мы наверное из разных стран,поэтому было принято решение,дабы не нарушать дип.отношений с "иноземным государством"больше не отвлекать разными предложениями типа" Want to make something of it?")))
 
Выезжал в воскресенье на Днестровское водохранилище.
Был в Коновке и Вороновице. Очень высокая вода. Еще выше чем в прошлом году. В вороновице вообще не смог ловить, в Коновке дорога есть только до синей палатки(кто знает). Дальше вода. Синюю палатку , кстати ,смыло)). Рыба клевала хорошо, практически в заброс. Плотва, подуст, подлещик. Брала и на белый и на красного. Плотва крупная, а вот подлещик, как и в прошлом году очень мелкий, чуть больше ладошки. Видимо из за 2 летней высокой воды стаи крупного леща как-то поменяли свои места обитания.
 
Ці дністровські судаки... такі дністровські!)))) Клює як завжди вчора, завтра і не тут!
Але погодка сьогодні була просто бомба, в обід реально відчувалось що скоро літо!)))

Гарно відпочив, і всетаки вициганив одненького в районі кіла!))))
 
Цитата
в обід реально відчувалось що скоро літо!)))
А ми в Шебутинцях під град попали...
 
В Фінляндії остигнем :dk::bk:
 
В Слободі вода дуже велика і брудна, пливуть пляшки, штахетники, дерева. Ось таку маю інфу)
 
Цитата
В Слободі вода дуже велика і брудна, пливуть пляшки, штахетники, дерева. Ось таку маю інфу)

Інфа 100%))
 
був два дні на Тернопільському Днастрі- вода-глина. поставив мітку- падає за сутку на метр.
 
Цитата
був два дні на Тернопільському Днастрі- вода-глина. поставив мітку- падає за сутку на метр.

Знову куча ікри буде на березі!:aq:
 
як думаєте= брешуть ???
 
Цитата
як думаєте= брешуть ???
казали що будуть  робити 1 реверсну смугу для легкових, фури і автобуси в об"їзд як  мінімум на 2 роки! Але ці сволочі шось толково колись зроблять? У нас на  об"їзній міст капітально робили, здирали до плит, пів року гіморно було  об"їзною кататися, здали в грудні кажись 12, а зараз уже рови над  балками появилися, скільки спі*ено питається?
 
З 15-00 до 19-00,з батьою,бере на все,вспівай лиш закидати:bf:
 
риба чиста, без черв'яків?
 
Як не дивно,але вся чиста :be:
 
Приехал с ушицы - плотва даже на отводной на съедобку брала,это капец. Клёв бешеный,имел токо спин с собой то на отводной на червя и продолжил ловить. Без глистов так же. Окунь отнерестился и есть не хочет, совсем. На Бакоте
был(Колодиевка) -  берег метров на 50 сместился. Ну и говорили рыбаки с Врублевец приехали, то вода аж чёрная. Такая вот инфа.
 
Таки да,окунь глушняк..Только одного за ОПУ подцепил:bj:
 
а як щодо весняно-літньої заборони на ловлю по Дністру, чи це шось нереальне в межах такої річки ?)
 
Цитата
а як щодо весняно-літньої заборони на ловлю по Дністру, чи це шось нереальне в межах такої річки ?)
Корисна інфо тут
 
Є бажання поїхати в СБ пошукати судачка, поки є вільне місце в машині, якщо хтось хоче приєднатися пишіть в лічку
 
Цитата
якщо хтось хоче приєднатися пишіть в лічку
Хто не успел тот апіздал, уже не актуально
 
Сьогоднішня інфа з Днестра.
Окунь вже почав нереститись,ловится на все,я ловив на червяка:dp:
Мужики на фідер ловлять підлящів і плотву
 
Ловлять також карася до півкіло, на фідер та поплавчанку, але слабо)
 
Цитата
Окунь вже почав нереститись,ловится на все,я ловив на червяка
Ну не знаю, я за вчора ні одного окуня не бачив, зато потримав паравоза який в корч завів!
 
Ну можливо як раз нерестився,бо при виважуванні молочком плювався:bj:
 
Как там сейчас с окунем,  вода просветлела ?
 
Цитата
Как там сейчас с окунем,  вода просветлела ?
да-да, тоже очень интересует информация по хранилищу
 
Був вчора, вода більш-менш чиста (см30)
По хижаку не пробував, але окунь навіть на хробака жоден не трапився, бою так саме за добу ніякого не чув.
Зате підлящ прокльовував:
 
Підтвержую,місцеві на мамалигу ловлять,попадаются достойні екземпляри:al:
 
на мамалигу  - себто у пружину набивають мамалигу а на гачки тоді що?
 
Кукурудзяна мука варена
 
що таке мамалига я знаю. цікаво, що на гачки ставите?
 
Хробак або опариш зараз рулить)
 
Цитата
Був вчора, вода більш-менш чиста (см30)
По хижаку не пробував, але окунь навіть на хробака жоден не трапився, бою так саме за добу ніякого не чув.
Зате підлящ прокльовував:
Тут вроді назріває коллективне запитання... Всі вопшем хочуть знати... Де раковина?
Христос воскрес! :dn:
 
Цитата
Всі вопшем хочуть знати... Де раковина?
+1
вже друга фотка-а її нема!
 
Воістину воскрес!
Не влізлося)
 
Кто-ни будь из Сокола есть или хотя бы бывавший в тех краях? В отпуске собираюсь туда на рыбалку, а сведений от рыболовов практически ноль.Снасть-фидер.На вдхр бывал, но прилично южнее, под плотину с винницкой стороны.Буду признателен за любую информацию...
 
Розрулю нєпонятку... з Вашого дозволу
 
Отдыхал три дня на водохранилище... Еле вымучил несколько окуней и судачка. С окуня молоки текли, рановато. Белая ловилась.
 
є інфа що карась "мечет" вовсю, зате гарно прокльовує підлящик:bf:
 
Вчора перевіряв цю інфу. Стосовно карася - можливо. Бо сувніваюся що у корчах то водолази боролися з воїнами клану мокрі ніндзя. А от підлящика не було жодного, хоча і викидав відро прикормки в воду. Плотва припротивніша була. Підлящика ніхт. Коли йшов до місця лову місцевий рибалка жалівся що за два дня до того скинули воду майже на метр і вся риба окрім плотви та уклейки перестала брати.
Хоча, ні, все-таки був один варіант у мене вчора. Коли вже закінчував ловити, перейшов на легку вудку і заготовляв уклейку, повідок 0.1 обірвав чи то карась, чи то невеличкий коропчук. Я встиг побачити лише бік на другому і, відповідно, останньому його розвороті )))

Вчора вирішив освоїти нову для себе снасть - фідер. Ні, раніше я також її пробував але тепер я робив все по книжці: закорм без повідка, тренування закиду в одне місце (ну майже в одне :)))), патерностер, повідок 50-60 см, гейзер... Щоправда патик у мене польський важкенний пікер Мікадо - телескоп. Зате зрозумів, що нитка у фідері - це все! Але більше не буду поки ловити на нитку, поки не куплю щось дешевше за мого КастЕвея. Щось жаба почала душити мене моя під кінець.
 
завтра їду в Макарівку, коли повернуся-не знаю!!! " провіанту" дуже багато))))
та і avgur70,  обіцяв взяти- так щоб в Кельменці на бігти))
 
Чекаю результатів!:dn:
 
Цитата
завтра їду в Макарівку, коли повернуся-не знаю!!! " провіанту" дуже багато))))
та і avgur70,  обіцяв взяти- так щоб в Кельменці на бігти))
ви хоч вудки з собою берете? :)
 
Цитата
коли повернуся-не знаю!!! " провіанту" дуже багато))))
читав ???
та і Молдова не з порожніми руками їде))) получиться вже третя міжнародна зустріч клубу
так на всяк випадок- візьму спінінг
 
Трішечки половили підлящика на хробака.Плітка і карась не попадались.По центру річки бив жерех,але з берега докинути  блешню неможливо.р.Калюс.7-8 травня.
 
Цитата
так на всяк випадок- візьму спінінг
а є смисл?:bv::bv::bv::bv::bv:
 
Шановні колеги - КАРПЯТНИКИ, прошу вашої поради. Хочу вперше поїхати на ловлю сазана на Дністер,думаю на 2-3 дня, але проблема в тому, що ні я, ні мої знайомі раніше не практикували. Можливо хтось дасть декілька порад що до можливих місць ловлі, приманок, прикорму та інше. Буду вдячний за будь -яку інформацію...можна  в приват. Зазделегіть дякую.
 
я не  карпятник і на поради не претендую. Але маю свіжу інфу (2 дні - з неділі) , що короп - карась зараз на дністрі не беруть.  можливо боліють опісля нересту
Зачекайте трохе , ато дебют може бути невдалим..
 
sergei72,  Я думаю, что если найдешь парня с ником Гусь и тогда ,  перед тобой, может открыться совсем другой Днестр и другая карповая ловля. Посмотри на http://blazhev.rybalka.com/
 
Цитата
Посмотри на http://blazhev.rybalka.com/
Оно то да, но этот человек знает где он стоит и точку куда нужно кинуть
 
andre777,  Подробностей не знаю.
Но если буду планировать выезд на несколько дней на Днестр, на КАРПА. Обязательно буду искать "провожатого", компанию имеющую опыт. А что карп ловится на Днестре только в определенной точке, подробнее если можно.
 
Знаю точки, но нихера нескажу. Должен был завтра ехать на Днестр , час назад сломал ногу, сижу в гипсе и прошу жену , что бы пополнила акаунт на Русскую рыбалку , и пива заодно принесла.:am:
 
сильно обидно, сожалею и сочвствую, я в горах в 2000 г. тож ногу чуток поломал- 5 месяцев в гипсе.
Жена сильно была рада,сказала что поломает те лыжи об меня, и так зная что те лыжи поломать очень трудно,(скорее бы меня прикончила) я те лыжи продал)))
а зачем ты ее поломал ? ))
 
Цитата
сильно обидно, сожалею и сочвствую, я в горах в 2000 г. тож ногу чуток поломал- 5 месяцев в гипсе.
Жена сильно была рада,сказала что поломает те лыжи об меня, и так зная что те лыжи поломать очень трудно,(скорее бы меня прикончила) я те лыжи продал)))
а зачем ты ее поломал ? ))
В жизни нужно всё попробовать)
 
Цитата
В жизни нужно всё попробовать)
некоторые вещи лучше познавать суто в теории :-)
 
Цитата
Знаю точки, но нихера нескажу.
Сергій, ти якщо розповіси точки alex_qvazar,де клює таке (http://blazhev.rybalka.com/) він тебе туда на руках занесе.
Одужуй швидше.:dn:
 
Цитата
Сергій, ти якщо розповіси точки alex_qvazar,де клює таке (http://blazhev.rybalka.com/)
То місце як олімпійский вогонь, передається з рук в руки і пустим не буває ну хіба дуже рідко))
 
Север,  Вообще на рыбалку пока не получается, работа. Но думаю такое отношение к вопросу как у
Клёвый,  не у 100% форумчан.
 
Цитата
Север,  Вообще на рыбалку пока не получается, работа. Но думаю такое отношение к вопросу как у
Клёвый,  не у 100% форумчан.
Извени ,просто  был под эмоциями(месяц дома дрочить буду). В Устье на пороме переплываеш и сразу с левой стороны карповые места.
 
Всім дуже велике дякую за те що відкликнулись, вибачаюсь що раніше не встрягав в діалоги-не було дома. Провів 3 дня в турі по Закарпатті, еміцій просто масса)Якщо хтось збирається їхати - розкажу де є чудові місця....До речі і форель половили, фото потім скину.На рахунок Дністра, то планую на наступні вихідні рванути.Обов'язково відпишусь.
 
Своїм транспортом їхав,чи через турфірму ? Планую також поїхати.
 
Цитата
Своїм транспортом їхав,чи через турфірму ? Планую також поїхати.
Своїм. Але декілька разів пошкодував, бо дороги дуже погані, про те  краще тим,що не відкого не залежиш, і їдиш туди куди ТИ хочеш,а не більшість туристів в автобусі))
 
Клёвый,  Извинения приняты, был на выходных под Новой-Ушицей, как там цветет акация, какой воздух, птицы поют -РАЙ.
Вот бы палатку, высключить телефон и на несколько дней на рыбалку, погода  на Днестре к отдыху располагает на все 100%, особенно после асфальта.
 
Цитата
был на выходных под Новой-Ушицей
а как Днестр попал в Новую Уш. ,может попутал с Старой Уш.
и про рыбу ни слова !!!
 
Мурчик, До Днестра оставалось пару километров, на реке в этот раз не был, просто описал класный момент, может у кого-то появится желание посетить :)
 
а шо такое ??
почему молчим??
 
Та шось не клює зовсім. В минулорічних місцях вже два тижні підряд повні прольоти(((
 
Хтось щось знає?може чув?Як там справи з ловлею ЛЯЩА?
 
Лящ мовчить,вчорашня інфа
 
Цитата
Хтось щось знає?може чув?Як там справи з ловлею ЛЯЩА?

Дощі до кінця тижня.Вода висока і мутна.Риб не ловиться.
 
В Слободі вода висока але чиста (до 1м точно), лящ не ловиться.
 
П"ятниця - неділя були з друзями поблизу Гораевки, результат поганий. За весь період відро окунця(до 150гр., лише один 400гр.) Лящ не бере, жодної покльовки.
 
Н шо окуня ловили?
 
Думаю ещё пару недель нужно отлежаться).
http://news.bigmir.net/ukraine/714487-Gidrometcentr-prognoziryet-podem-yrovnya-vodi-v-dvyh-oblastyah
 
Окуня на їстивний сілікон, різний, і був дуже прошений.
 
Шановні, підкажіть, будь ласка, як обстановка з окунем на Дністрі.
 
Два дня тому був після роботи на вечірній  зорькі  на Усті. Окуня зловив з десяток на крейзі фішівський поляріс. Але це вже десь під кінець рибалки, бо більше впирався в жереха (хотів дуже новий попер розловити), але не судьба поки (((
 
Цитата
краще мати бога в животі , і брати риби скільки треба.  Але залишати для розплоду.  
А  скільки треба -  а по потребам
то є так, але розраховуючи тільки на здоровий глузд,  нічого доброго не вийде. тільки радикальні міри допоможуть.


Цитата
всі ми рибаки і  маємо однакове право  рибалити на НАШІЙ ВОДОЙМІ , і по яким правилам ми будем рибалити - це тільки нам вирішувати..
я за те, щоб рибінспекція ретельно займалась своїми безпосередніми обов'язками, а рибалки, як і решта, дотримувались законів.
 
Цитата
Українська стаття краща: http://uk.wikipedia.org/wiki/Браконьєрство
цифри додали, тому вона виглядає більш серьозною
 
Цитата
до десятка окуней и 1 судачек-пистолет.
плотва, подлещ, 1 карасик.

фидеры, спининги.
Це ви на т4 катали?
 
Цитата
а кожна рибалка все ж таки обходиться як мінімум у 200грн
Судячи з того що ви з Кам"янця то тут щось не в"яжеться, ну або у вас ескалайд і ви на рибалку в Куражин катаєтеся! Ми наприклад катаємся на Дністер двоє з ХМ, лодка з мотором вартують нормально, спін і катуха не мікадо чи кобра, но на Дністер їдемо поплавати на лодці, випити 100 грам і насолодитися рибалкою, хоча зачасту там як завжди по судаку прольот! Вот мені в середньому якщо кататися на рибалку щотижня то потрібно ловити мінімум по 10 кг судака і здавати його по 50грн. щоб частково відбити річні матеріальні витрати на рибалку
 
Шановні, може в кого є яка інформація, щодо ляща, Бакоти???
 
За саму Бакоту не знаю,але позавчора був в Губареві,то ляща навіть не бачив.:ak:
 
яка ситуація в Соколі? вода, трава, кількість людей, наявність активної риби?
 
Вода світла,трави до*ера і майже всюди.На фідер крім йоржів нічого не бачив:bl:
 
Цитата
яка ситуація в Соколі?
в Суботу їдемо великою компанією, так що людей точно прибавиться))) а на рахунок рибалки відпишусь аж в середу)
 
Цитата
в Суботу їдемо великою компанією,
пили б ви горілку вдома...

;)
 
А я во вторник рассчитываю в Сокол попасть...
 
Цитата
пили б ви горілку вдома...
день народження в колеги, так що будем пити там, ну а по ночах, самі стойкі будуть рибу ловити)
 
Цитата
день народження в колеги, так що будем пити там, ну а по ночах, самі стойкі будуть рибу ловити)
Сигнализаторы.
 
підскажіть контактну інформацію бази в Лоївцях, буду вдячний:bt:
 
Да уж сутужно по рибі на Дністрі получилось вчора.... пару судачків недомірків, трохи окуня, бичків..... і....... ЖАРА!!! така шо на камінцях можна яйця жарити....  але, якби там не було - відкриття відбулось.... на човниках поплавали, ухи зварили, "псяшку" на честь відкриття перекинули))))
 
Да відкрились по рибі неахті, зате відпочили, Дністер :bf:
 
Цитата
Да відкрились по рибі неахті
жаль!!
а перша фотка то пляж на СУ ??
а остання тут?
я там завжди лкунця таскав
планую там бути з 4 по 14
 
Цитата
жаль!!
а перша фотка то пляж на СУ ??
а остання тут?
я там завжди лкунця таскав
планую там бути з 4 по 14

да Ви спец по СУ:wink:, так точно фото зроблені саме там, от тільки окунця потаскати - це спірне питання((
 
Також їздили на відпочинок. Мирна рибка клювала "от заката, до рассвета". Пару хвостиків впіймали.
 
Село Хребтіїв р. Дністер
 
а в Соколе очень грустно, хоть ухи поели да на жарёху взяли.
Думаю, чтотак далеко не все рыбаки там отловились.
Вода прибывает.
 
Цитата
хоть ухи поели да на жарёху взяли
Окунь/судак или бель?
 
до десятка окуней и 1 судачек-пистолет.
плотва, подлещ, 1 карасик.

фидеры, спининги.
 
bass___, ні, на Калині.

там народу було неміряно...
 
Народ як там з погодою зараз хто підкаже? А то по нету передають дощі на цілий тиждень, а ми якраз зібрались в четверг виїзджати!
 
З погодою хреново
http://www.gismeteo.ua/city/weekly/4961/
http://www.gismeteo.ua/city/weekly/4952/

Я сам в четверг намилився на Дністер, но погода ламає плани :ak:
 
Минулого року були в туж пору. І теж передавали дощі. А насправді за три дні жодного дощу не було. Надіємось, що теж так буде і цього року.
 
Цитата
Минулого року були в туж пору. І теж передавали дощі. А насправді за три дні жодного дощу не було. Надіємось, що теж так буде і цього року.
То для чого питати? Надія помирає останньою...
 
Тільки приїхав з Дністра, були 3 дні на Соколі і 1 день заїхали на Бакоту, Риби нема ні там ні там, ледви на уху карася насмикали. А сіток в річці напевно ще більше ніж водорослів на дні - це повнв срака!!! Підплив до бутилки під скалою хотів прив'язатися судака попробувати хапнути, так ті браконьєри аж з того берега кричали і питали з якої я організації, і що я там роблю, блін було б ружйо яб йому межи очі вцідив!!!
Хоч і без риби, але відпочинок супер, водичка тепла, жінка і малий довольні. як почнеться кльов то поїду знову, але напевно на бакоту, там хоть браків не видно...
 
Цитата
Минулого року були в туж пору. І теж передавали дощі. А насправді за три дні жодного дощу не було. Надіємось, що теж так буде і цього року.
у природы нет плохой погоды. есть плохая экипировка...
 
Цитата
але напевно на бакоту, там хоть браків не видно
це ти напевне пошуткував? цих чортів там сповна хватає+промисловики і всякої іншої зарази в яку можна загнати мотор типу ниток натянутих любітєлями половити бєль з лодки
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!