Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Цитата
це ти напевне пошуткував? цих чортів там сповна хватає+промисловики і всякої іншої зарази в яку можна загнати мотор типу ниток натянутих любітєлями половити бєль з лодки
Зустрів там відпочиваючих, з києва, сказали що вже 3 дні тролінгують, і ніодної сітки не бачили. Так що не знаю.
 
Цитата
ті браконьєри аж з того берега кричали і питали з якої я організації
Треба було сказати що ти з "Грінпісу", а саме дієве, береш і по телефону говориш Василь Іванович бери хлопців і приїзди є реальний показник і так говориш щоб вони чули.
 
Цитата
Треба було сказати що ти з "Грінпісу", а саме дієве, береш і по телефону говориш Василь Іванович бери хлопців і приїзди є реальний показник і так говориш щоб вони чули.
Наступного разу так і буде...або хочаб бутилки їм повідрізати, хай хоть помучаться з пошуками своїх сіток.
 
Краще потом їх в ничку витягнути,прикинь скільки там риби буде дохлої =(
 
Цитата
це ти напевне пошуткував? цих чортів там сповна хватає+промисловики і всякої іншої зарази в яку можна загнати мотор типу ниток натянутих любітєлями половити бєль з лодки

Минулого року на бакоті теж кльов був нікудишний, зате відпочили супер. А сіток куча, плавали з Колодіївки на другий берег то 3 штуки зустріли по дорозі.
А ще в людей біля нас, які багато наловили питали, на яку наживку ловлять? То ті нам сказали, що не на то ми ловим. А я за 2 дня не бачив щоб вони на шось ловили, а риби повні відра були. Тільки пізніше доглупав що то сіточники були.
 
Привіт усім рибакам, у мене друг вже давно зробив собі липове посвідчення щось типу "спілка охорони природних ресурсів України" щось таке, і вільно витягує усі сітки, потім спалює на березі.
Два тижні тому ловили ляща на Дністрі доволі таки успішно мій улов 28кг риби, було б більше якби не закінчився опариш та хробак. У суботу їздили в Почапенці на коропа - результат два хвоста десь до 2кг, ще рановато, а мож і погода... Ось хочу махнути на коропа на Дністер, знайомі непогано порибачили прямо біля паромної переправи.
 
Цитата
доволі таки успішно мій улов 28кг риби
А чим це краще спалених сіток? Чи ви тиждень ловили?
 
Цитата
доволі таки успішно мій улов 28кг риби
псіханув, а не подумав...
 
Цитата
А чим це краще спалених сіток? Чи ви тиждень ловили?

Все ж таки не сітки, так, я усю рибу завжди забираю, я не настільки заможній, що б міг собі дозволити її відпускати, а кожна рибалка все ж таки обходиться як мінімум у 200грн.
 
Цитата
псіханув, а не подумав...

чому не подумав, 28кг  не так і багато... буває і краще.
 
28кг. не так уж и много?! Пфф..так это же мешок рыбы..за одну рыбалку, с человека..
А таких как ты если взять еще человек 50... то за одну рыбалку вы выловите рыбы, сколько некоторые за год не ловят!!
А я то думаю почему рыбы нету в речках..
28 кг. это явно перебор!!!!
 
Цитата
28кг. не так уж и много?! Пфф..так это же мешок рыбы..за одну рыбалку, с человека..
А таких как ты если взять еще человек 50... то за одну рыбалку вы выловите рыбы, сколько некоторые за год не ловят!!
А я то думаю почему рыбы нету в речках..
28 кг. это явно перебор!!!!

Я не розумію у чому справа, ляща на дністрі багато і дуже багато. І ловиться він краще (на мій погляд) ніж у минулі роки. Чомусь коли в блогах виставляють фото де риболов ловить по 10 коропів за одну рибалку на Дністрі то ніхто поганого не скажить, а навпаки хвалять. А тут лящ.... це не та риба за яку потрібно хвилюватись, вона була є у буде у великій кількості. Коли з 5-ти рибалок одна вдала, то вибачте мене, але рибу я не випущу це однозначно. І не потрібно мене прирівнювати до браконьєрів, ніколи не був ним і не буду.
 
Для чого черговий раз тут піднімати стару наболілу тему? Кожен нехай залишається при своїх інтересах.
ЗІ. Faust_, другу передайте нехай ознайомиться зі змістом статті 358 ККУ, перд тим, як користуватись "липовим" документом, бо фарт він рано чи пізно закінчується і на "своїх" людей він колись попаде. І не треба робити вигляду, що він добро цим робить, бо рибу з сіток він не випускає, а так як і Ви десятками кілограмів забирає з собою.
 
Цитата
І не треба робити вигляду, що він добро цим робить, бо рибу з сіток він не випускає, а так як і Ви десятками кілограмів забирає з собою.

та перестань, ти його за руку не зловив, тому стверджувати що він рибу з сіток забирає не треба, як по мені то краще "липою" розмахувати і браків гнобити, чим тупо мовчати..
я і сам не раз на понт цих сук брав, і прокатувало на ура!

а те що перелов в 28кг, да є, але ми всі не без гріха, і коли я з 5 рибалок раз попаду на кльов, не факт що перелов не буде мати місце..........
 
Цитата
а те що перелов в 28кг, да є, але ми всі не без гріха, і коли я з 5 рибалок раз попаду на кльов, не факт що перелов не буде мати місце..........
Як було сказано вище: "Кожному - своє", так ще було написано на воротах Бухенвальда. За руку не зловив, але ніразу неправильно в відкриту розголошувати таку інфу, може ще поробили б собі посвідчення депутатів і напридумували б законів... діти і не більше того!
 
Цитата
та перестань, ти його за руку не зловив, тому стверджувати що він рибу з сіток забирає не треба, як по мені то краще "липою" розмахувати і браків гнобити, чим тупо мовчати..
я і сам не раз на понт цих сук брав, і прокатувало на ура!

а те що перелов в 28кг, да є, але ми всі не без гріха, і коли я з 5 рибалок раз попаду на кльов, не факт що перелов не буде мати місце..........

Дімон по темі написав. Якщо їдеш 5ть раз на рибалочку на Дністер і дійсно це обходиться мінімум 150-200 гривень і всі їх відКУРЮЄШ то попавши на гарний кльов того самого ляща не думаю що хтось буде його віпускати. Знали б  ви хлопці скільки ми разів катали на Дністер і вертались нізчим. Поділіть 5 рибалок на 28 кг ляща!!! Е перелов? Так не треба тут розводити дімагогію. Взнай людину, взнай чим дихає і як живе а потіп паскудь якщо зможиш.

п.с Я за цього хлопця.
 
Цитата
Якщо їдеш 5ть раз на рибалочку на Дністер і дійсно це обходиться мінімум 150-200 гривень і всі їх відКУРЮЄШ то попавши на гарний кльов того самого ляща не думаю що хтось буде його віпускати. Знали б  ви хлопці скільки ми разів катали на Дністер і вертались нізчим.
ох і знаю друже, тому і кажу)))

а на рахунок "депутатів" так я б з радістю зробив би ксіву АНТИдепутат, і гнобив би цих сук антинародних вздовш і поперек ИМХО:aq:
 
Цитата
... може ще поробили б собі посвідчення депутатів і напридумували б законів... діти і не більше того!

Думаю саме тут час втрутитись. Ніякого дитинства тут і близько не має. Кожен свідомий рибак може стати громадським інспектором рибоохорони і отримати посвідчення:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0401-12
і непросто плакатись а реально зупиняти цих нелюдів, з їх сітками і т.д.
Ми в Івано-Франківську спільно з колегами створили обєднання рибаків і після співбесіди з начальником рибоохорони отримали подібні посвідчення. Цілком законно. Вважаю чим більше нормальних рибаків будуть мати подібні посвідчення (і хоч якісь права щодо браконьєрів), тим більше шансів вберегти наші ріки...
 
Цитата
Взнай людину, взнай чим дихає і як живе а потіп паскудь якщо зможиш.
Костя!!!Золотые лова!!!
 
Згадалося геніальне кіно "Гараж".
 
Цитата
Я не розумію у чому справа, ляща на дністрі багато і дуже багато.
це все - враки.  
І  не особисто до Faust , чи Kastian взагалі.  
Природа навколо  є частиною  тебе  вона  приносить радість та гармонію життя і ніяким затратами на рибалку , чи вагою риби це не виміряєш.
Я  говорю  про концептуальні речі.
Е дві концепції співіснувкння з  природою :
1-   після мене хоч потоп,бери від життя все,і вже сьогодні , не дай собі засохнути....  
2-  природа - матір. люби і оберігай. бери стільки , скільки тобі потрібно , але не нашкодь
рибка як плаває зараз - так плавала завжди і рік тому , і сто і тисчу , і десятки тисяч років тому -  тоді , коли на цій землі жили наші пращурі. І нічого  по великому рахунку не змінилось.  
А тепер банальний  приклад із практики- в дев"яності роки рибка ловилась не слабо. мій рекорд на 2 берегових вудки 45 кг ляща це вечірній і вранішній кльов. пів сутки І в ночі спав. Ляща меньше кіло не було. І загалом по кількості рибалок поділених на рибу  середній улов був 15 кг.
знайомий розповідав- приганяли ріфрижиратор холодільник , і пару  бригад - сіткарів його швидко набивали .
І що в рнзультаті маємо?  риби -не сказати , щоб не стало , її катастрофічно зменьшилось.
браки з сітками перецідили весь дністер. Рибаки мішкарі  підбирають залишки.  на водоймі знищене нерестове стадо цінних порід риб. В уловах рибаків та риба , яку раніше і в прилов не хотіли брати.  І це за якихось 15 років....  
Ось такий приклад хазяйнування на наній водоймі  нами - ж за невеличкий проміжок часу.
Так - що - враки все - що риби багато. І як рахувати рентабільність рибалки  можна дорахуватись і до рентабельності поїздки на кладовище- щоб вінки на могили  рідних покласти....
екостстема має свій запас міцності . І наразі  розмова має іти не  про те , що риби багато , а про те , що екосистема дністровського  водосховища на грані знищення по  причині бездарного , хижацького  її використання нами самими.
 
Цитата
це все - враки.  
І  не особисто до Faust , чи Kastian взагалі.  
Природа навколо  є частиною  тебе  вона  приносить радість та гармонію життя і ніяким затратами на рибалку , чи вагою риби це не виміряєш.
Я  говорю  про концептуальні речі.
Е дві концепції співіснувкння з  природою :
1-   після мене хоч потоп,бери від життя все,і вже сьогодні , не дай собі засохнути....  
2-  природа - матір. люби і оберігай. бери стільки , скільки тобі потрібно , але не нашкодь
рибка як плаває зараз - так плавала завжди і рік тому , і сто і тисчу , і десятки тисяч років тому -  тоді , коли на цій землі жили наші пращурі. І нічого  по великому рахунку не змінилось.  
А тепер банальний  приклад із практики- в дев"яності роки рибка ловилась не слабо. мій рекорд на 2 берегових вудки 45 кг ляща це вечірній і вранішній кльов. пів сутки І в ночі спав. Ляща меньше кіло не було. І загалом по кількості рибалок поділених на рибу  середній улов був 15 кг.
знайомий розповідав- приганяли ріфрижиратор холодільник , і пару  бригад - сіткарів його швидко набивали .
І що в рнзультаті маємо?  риби -не сказати , щоб не стало , її катастрофічно зменьшилось.
браки з сітками перецідили весь дністер. Рибаки мішкарі  підбирають залишки.  на водоймі знищене нерестове стадо цінних порід риб. В уловах рибаків та риба , яку раніше і в прилов не хотіли брати.  І це за якихось 15 років....  
Ось такий приклад хазяйнування на наній водоймі  нами - ж за невеличкий проміжок часу.
Так - що - враки все - що риби багато. І як рахувати рентабільність рибалки  можна дорахуватись і до рентабельності поїздки на кладовище- щоб вінки на могили  рідних покласти....
екостстема має свій запас міцності . І наразі  розмова має іти не  про те , що риби багато , а про те , що екосистема дністровського  водосховища на грані знищення по  причині бездарного , хижацького  її використання нами самими.

І як же ж бути, що робити?
 
Цитата
І як же ж бути, що робити?
Наверное бороться по мере возможности и не "опускать руки" :)
 
Цитата
І як же ж бути, що робити?
Я пропуную зібратися на рибалку на Дністер з форумчанами, але потрібно великий колектив, і бажано з різних областей і в різних місцях, і зробити пару рейдів з лодками по цих сітках( витягнув - спалив, і рибу випустив), по скільки сітки там не якісь китайки, а 15 метрові професійні, фінансові втрати браків будуть відчутні,тай річа трохи очиститься.
 
як що таке робити ,то тільки з ментами та рибохороною, бо конфлікти не минучі.
 
А ще якщо в рибхозовські сєті залізете то через десяток хв вся "мафія" з ближніх сіл спливется(того року був свідком)
І не просто пацанчіки з дєрьовні,а повноваженні особи *тсссс*:al:
 
Цитата
Наверное бороться по мере возможности и не "опускать руки" :)

Значить перший брак це я а другий той хлопець з Кам.Под. Дати свою Адресу? Приїдете мене бороти?


п.с. VOA я просто вікористав Ваш пост. Особисто до Вас я нічого не маю.
 
певно - що починати треба із себе.  Зловив  три  кг , і зупинився, ну - якщо  рука забігла - ще  чотири.  Більше  все одно  не потрібно.  
І не перераховувати на пусті рибалки. Крім того - отримуєш бонус - більше часу для спілкування з природою Так починаєш  бачити , відчувати і розуміти тонкі речі.  Змінюється вектор цілі рибалки  - шукаєш не кілограми , а задоволення .
Крім того-  снасті - приманки зараз високого класу.  А коли майстерність досягає  відповідного рівню - починаєш розуміти - якщо забереш риби більше межі - вона вже не зможе відновитись.
Рибаки - небораки... сіткарі забирають  судака , ляща  здалеку.  А тут - під бережком  на ближніх місцях спробуйте окуня впіймати...  не всюди вийде.  і не тільки екранами витовкли, наш брат спінігіст реально приклався..  ну - хто на білу  сидить- можна те-ж про плотву сказати..
 
Цитата
певно - що починати треба із себе.  Зловив  три  кг , і зупинився, ну - якщо  рука забігла - ще  чотири.  Більше  все одно  не потрібно.  
І не перераховувати на пусті рибалки. Крім того - отримуєш бонус - більше часу для спілкування з природою Так починаєш  бачити , відчувати і розуміти тонкі речі.  Змінюється вектор цілі рибалки  - шукаєш не кілограми , а задоволення .
Крім того-  снасті - приманки зараз високого класу.  А коли майстерність досягає  відповідного рівню - починаєш розуміти - якщо забереш риби більше межі - вона вже не зможе відновитись.
Рибаки - небораки... сіткарі забирають  судака , ляща  здалеку.  А тут - під бережком  на ближніх місцях спробуйте окуня впіймати...  не всюди вийде.  і не тільки екранами витовкли, наш брат спінігіст реально приклався..  ну - хто на білу  сидить- можна те-ж про плотву сказати..

Писати можна багата, багато гарних слів!!! Я при своїх, Ви при своїх. Просто не хочу комусь щось доказувати. Якщо Ви берете кожну рибалку три кіла рибки то Ви Авжеш щаслива людина, не кожному навіть вправному рибаку таке вдається - заздрю Вам!!!
 
нє -  не кожну.  Бувають і прольоти.  Але норму  вилову стараюсь не перевиконувати навіть при самому  кльові.  просто змотую вудки прямо з рибою, і   займаюсь туризмом.  ггггггггг
 
Хлопці, навіщо цей флуд. Я так розумію що багато і самі не проти побраконьєрити судячи з відзивів!!!!! брак-не брак? як на мене брак той хто кидає сітки ради вигоди і наживи..... давайте візьмем примір, вийшов дєдушка рано,поставив китайку, його зловили, впайали не ***...й  штраф, а той хто маслає не по дєтски  - сухий виходить завжди.... для того щоб чогсь добитися, треба з чимись початись боротися.....
 
Цитата
Хлопці, навіщо цей флуд. Я так розумію що багато і самі не проти побраконьєрити судячи з відзивів!!!!! брак-не брак? як на мене брак той хто кидає сітки ради вигоди і наживи..... давайте візьмем примір, вийшов дєдушка рано,поставив китайку, його зловили, впайали не ***...й  штраф, а той хто маслає не по дєтски  - сухий виходить завжди.... для того щоб чогсь добитися, треба з чимись початись боротися.....

В нашій країні так буде завжди, бандити при власті та хабарники, а інспектору з рибоохорони треба дітей кормити, а як це зробити за 1,500 грн. от і приходиться продаватися. Така в нас система, нічого не вдієш, а якщо боротися то правду кажуть, треба організовувати сумісні рейди з міліцією, екологами та іншими, тоді хоч трохи можна вплинути, а якщо самим 100 % що без стрілянини не обійтись!
 
В  своїй хаті  своя  й правда й  сила  й  воля.  Наше  - Дністровське  водосховищен  найкраще , бо у нас ДРУГОГО  НЕМАЄ.  

Сиситема рибохорони порочна  , але  хто  її створив - не ми? Санька Палелюлько - головний рибінспектор- що хреновий хлопець ? Інші рибінспектора - вони всі чиїсь батьки , дядьки , свати , брати
Водойма гідротехнічна споруда.  Ніхто ні за що не відповідає Риба нічия. Всім це вигідно , бо збудована хабарницько - бюрократична  система промислового вилову риби  яка крришується на  високому рівні . Ну принаймі на рівні губернатора Ядухи.  Деруть всі - від найвищих чиновників , до останнього рибака мішкаря.  Про обороти "рибного бізнесу"  можна судити по наявності у всіх пітєёних завідєніях  солено - вялено - сушеної рибки яка на мою  думку дністровська.
Ну - так - от - собственно говоря про рибалку -рибалка  в останній час стала  незрівнянно гіршою по причині знищення рибних запасів.  
А що робити?  починати з себе  , зі  своїх знайомих , товаришів .  Мозговой штурм  ггггггг.  Казати - нельзя так далі.  Дітям не залишемо нічого.
 
От милиции и рыбоохраны, помощи мы точно не дождемся!!! Это же именно они контролируют и получают дань от браков. Пока мы будем боятся каких то местных мафиози и важных дядек, то ни о какой борьбе с браками даже и думать не нужно.. нет смысла выходить на бой, если ты боишься соперника.
 
Цитата
От милиции и рыбоохраны.

Якщо все організовувати на високому рівні то дочекаемся, а високий рівень забезпечувати потрібно через пресу, на камеру журналістів "бикують" набагато меньше!
 
А  Віталій  Косенко - так  нічо - гаїшніків на  камеру  строїть...  https://www.youtube.com/watch?v=GowZvIWCNao&list=UUo-jMp21oV3Md_5AhUFWdlA
мож - не зовсім по темі , але -млін - аж смішно..
 
Цитата
Тупо цікаво, що можна зробити з 28 кг ляща?:be::eek:

Цитата
Як це що? Продати і відбити гроші витрачені на бензин. :bf:

Можна зробити сільодочку, запекти у духовці ну і саме головне це ТАРАНЬКУ а вона з ляща дуже вкусна.
 
Цитата
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=48.63042028071312%2C27.23660946547841&z=15&mid=1iMhSa9TJPR20aya93vzzSRAOGpVhlSUK
Прямо над ділянкою де лов риби заборонено протягом усього року!!!! (за с. Березівка є високовольтна ЛЕП, яка йде через річку за Хребтіївськими дачами), розтягнута браконьєрська глибинна сітка, висотою 5-6 м. Розтягнута через всю річку Данилівка. Зверху позначена півторашними пластиковими пляшками (поплавки), які видно за кілометр. Сітка не витягується з води круглий рік. Я знаю, що цей форум читають працівники та посадові особи Рибпатруля, громадські активісти. Поясніть: як таке може бути??? Там же згідно правил та ціє карти взагалі навіть на вудку ловити не можна круглий рік. Як таке може бути? Ви що Данилівкою не здійснюєте патрулювання? Якщо здійснюєте, то я Вам скажу її неможливо не побачити. Можете вважати це офіційним повідомленням. До речі в с. Березівка вирезуба можна купити круглий рік.
Щож ви розказуєте на весь світ? Це їх маленька таємниця...:aq:
 
На вихідних відпочивали в Рудківцях на базі. Ночами ловив рибу. Кльов з 02/00 до 06/00 год ранку на опариш з піною.
 
ДА, Це ЗАЧОТ!!!
 
Подлящики маленькие, мне ничто не мешало ловить на опариша, но как то не хотелось, ловил только на кукурузу.

Да и еще как ни странно на прошлой неделе рыбачили и клевал только на кукурузу карась, на опариш и червь глухо, так что тут не угадаешь. А лещь мне как рыба особо не интересна.....
 
Цитата
ДА, Це ЗАЧОТ!!!
Не перестаю дивуватись людскій безграмотності і некомпетентності. Поясніть, як і для чого першим своїм постом на форумі порушити декілька Правил форуму і при цьому нічого не висловити? :aq:
 
Цитата
Не перестаю дивуватись людскій безграмотності і некомпетентності. Поясніть, як і для чого першим своїм постом на форумі порушити декілька Правил форуму і при цьому нічого не висловити? :aq:

Не можу назвати Вас неграмотним або не компетентним бо не знаю особисто. Якщо я порушив правила форуму в першому своєму пості то прошу вибачення в усіх форумчан! В другому своєму пості я хочу сказати що це дійсно ЗАЧОТ! і що більше писати не буду щоб не бути безграмотним. Бажаю всім щастя!!
 
Правила форуму:
Пункт 3.4 Не одобряются попытки обратить внимание на низкий уровень знаний какого-либо участника форума. Все когда-то не знали простых вещей.
КРАПКА.
 
хороший аргумент))))
 
Кибера под ганджиком всегда прёт:bj::bk:
 
Цитата
і що більше писати не буду
Я так зрозумів не вийшло.
Цитата
Пункт 3.4 Не одобряются попытки обратить внимание на низкий уровень знаний какого-либо участника форума. Все когда-то не знали простых вещей.
Але, якщо всеж-таки почали, то в п.3.4 мається на увазі незнання предмету теми форуму, а мені особисто в Вашому пості несподобалась зневага до рідної мови, і по-моєму у Вас залип Caps-Lock, особисто проти Вас нічого ворожого немаю. Можливо Ви непогана людина і риболов.
 
Дівчата!!! Не виносіть мусор з хати. Для цього в кожного є "свій офіс".:al::al:
 
Цитата
по-моєму у Вас залип Caps-Lock
да не пох? мені тоже за капс карточку дали, потом і відмінили бо такого в правилах не було! я взагалі в шоці шо ти їх на пам"ять знаєш)) Да і смисл травити кожного нового УЧАСНИКА форуму? зы у мене тоже капс залип і краска залипла, і жирность та розмір шрифта:bj:
 
Цитата
Да і смисл травити кожного нового УЧАСНИКА форуму?
Да не говори! Дідовщина.
 
Цитата
Не перестаю дивуватись людскій безграмотності і некомпетентності. Поясніть, як і для чого першим своїм постом на форумі порушити декілька Правил форуму і при цьому нічого не висловити? :aq:

Шановний kiber, Ваш пост рахую образливим. Якщо вже притримуватись правил, то читаємо уважно:
4.6.4/10 Запрещено использование в сообщениях нецензурных слов, брани, оскорбительных для других участников выражений.

Ваш вислів і є "оскорбительным выражением". Щодо фрази "нічого не висловити "  - словом "зачот" людина висловлює своє захоплення, здивування, тощо...  На форумах вживають багато "сленгу" який ніяк не можна назвати україномовним.
ИМХО.
 
Якщо, ще комусь не подобається моя позиція з приводу конфлікту, що виник, то подальшу розмову пропоную продовжити в ЛС, або тут, наскільки я знаю наш модератор тільки в цій гілці дозволив мірятись "пісюнами" (для тих хто не зрозумів, дивимось history). Успіхів.
 
ну - а рибалка то собственно говоря як???:spin::spin::spin:
 
Цитата
ну - а рибалка то собственно говоря як???:spin::spin::spin:
Были со вторника на среду возле Хотына,мутняк видимость 40см.,поклёвывал окунь и мелкий судачок,и комары зае..надоели):
 
а по белой рыбе пробовали?
 
Был с воскресенья до среды в районе с.Пыжовка... рыба клевала плохо... выручала только микра и парочку окуней удалось выловить.
 
Цитата
а по белой рыбе пробовали?
Белую рисовало на бровке,в береге много,но это "не наша рыба":)
 
извините, не совсем понял
 
Цитата
извините, не совсем понял
То есть бель есть в наличии, но они её не ловят! Мы тоже были 2 недели назад, вода была "Маккофе" и бель рисовало, только хищное не тюкало
 
andre777, Да катаклизмы,мать их..,в качель:)
 
Будем поглядеть на воду сегодня вечером...
 
Вчера интересовался у односельчан,вода в Днестре мутная,за пол дня до темна всего пару окушков на силикон.:al:
 
а на водохранилище как дела обстоят?
 
був з 4 по сьогдні на СУ.
біла брала,но не актівно, окуня находив в різніх місцях. на косі в траві на попер -отримав задоволення.
напроти П"яного стояв декілька днів білий РИБ- судака не зловили, в артельщиків судака теж не було.
вода чиста - 3-4 метра.
більше на свята не поїду,випадають ті дні+2, повністтю))))
 
Были сегодня тоже, откурили.Напились ухи ,  словили окуней на отводной, Яроха,как именниник залупашил лещя на 1,2 кг. Четыре часа выезжали с Днестра.
Сижу, пью пиво). С Днём Рыбака дорогие товарищи. И Яроху с 18 летием, расти как у твоего дядьки.:dv::dv::dv:
 
а у нас клевало. в субботу и в ночь с субботы полный 0, в воскресенье началось. подлещики, караси, плотва мерная и не очень. в обед уехали. соседи курили. секрет - трапер+ликвиды+бетаин+пасточино+???
 
Подскажите как обстоят дела в Пыжовке по бели ?
 
Подскажите куда можно поехать (р-н. р. Днестр) отдохнуть семьей, чтобы был нормальный заезд/выезд + нормальное место для купания детей. (если секретное место - можна в ЛС, никому не скажу:al:)
 
все больше убеждаюсь, что на Днестре с семьей отдохнуть невозможно. Уж слишком у нашего народа понятие отдыха гипертрофировано в пьянку на природе :(
 
Если для отдиха то Бакота
 
Цитата
Подскажите куда можно поехать (р-н. р. Днестр) отдохнуть семьей, чтобы был нормальный заезд/выезд + нормальное место для купания детей. (если секретное место - можна в ЛС, никому не скажу:al:)

с детьми наверно лучше на СУ. там есть типа пляжик мелкий и домики есть приличніе с душем и 00 не на улице)))
я как то заходил в один дворик,там и качелики и пасочки есть ,записал нр тел. ща поищу ту бумажку.
на Бакоте в основном только палатки.
и ехать с понедельника до пят. суб-воск. там шумно
 
Цитата
с детьми наверно лучше на СУ. там есть типа пляжик мелкий и домики есть приличніе с душем и 00 не на улице)))
я как то заходил в один дворик,там и качелики и пасочки есть ,записал нр тел. ща поищу ту бумажку.
на Бакоте в основном только палатки.
и ехать с понедельника до пят. суб-воск. там шумно
спасибо, жду телефончик ;)
 
Мария Федоровна 0997358236, но то другой домик, бумажку не нашел((
фотки старые,сейчас там красивше.
 
спасибо :dh:
 
Цитата
все больше убеждаюсь, что на Днестре с семьей отдохнуть невозможно. Уж слишком у нашего народа понятие отдыха гипертрофировано в пьянку на природе :(

Не согласен..все зависит от компании и места... мы вот были в районе села Пыжовка, то все было тихо мирно... единственая проблемка это добраться туда..точнее от туда если дождь пойдет.
 
это скорее исключение, которое только подтверждает правило ;)
 
Шановні форумчани, хочу запитати як цього року справи з  жерехом на Дністрі? Шо з ним таке сталось, на початку червня я декілька разів попадав на бой, а вже більше місяця повний прольот, навіть натяку нема на бой. Іжджу часто і в різні місця. Може вода висока, може погода не стабільна? Має ж він лупити зараз шо дурний.
 
Скажу більше -зараз вся риба мовчить:ak:
 
Не знаю як вся, а окунчик покльовує на попер і на мікрушний сілікрн
 
Цитата
Не знаю як вся, а окунчик покльовує на попер і на мікрушний сілікрн

Підлящик теж прокльовує!!!:du:
 
Цитата
Шановні форумчани, хочу запитати як цього року справи з жерехом на Дністрі?
Просто зараз ти на бой не попадаєш і не так легко підібрати до нього ключик, а вот коли він лупить все що рухається то зловити його набагато простіше! Вот на Бугу жерех товче, а клювати відмовляється, іноді може в догонку воб скубнути
 
Народ,подскажите пржалуйстана какого размера и вкуса бойлы на днестре ловится карпуша???
 
Цитата
Народ,подскажите пржалуйстана какого размера и вкуса бойлы на днестре ловится карпуша???
На коноплю, а размер , главное, что :dm:бы не напугал.
 
Цитата
Народ,подскажите пржалуйстана какого размера и вкуса бойлы на днестре ловится карпуша???
Я би пробував щось мясо - рибне,розмір 20.
 
Цитата
Я би пробував щось мясо - рибне,розмір 20.

типа краб?
 
Цитата
типа краб?
Замічав що великий карп нормально жере раків,перловицю,молодняк риби.По весні нормально ловилось на халібат,сквидоктопус (тойже кальмар),креветка.Останім часом рідко попадаю на рибалку,але думаю що вночі краще буде брати саме на рибні і мясні запахи,вдень пробувати на солодке слива,клубніка.На трофейного карпа можна і сніговик верх солодкий (16мм) плаваючий, низ тонучий (20) кальмар,краб,або халібат, кормити коноплею,пщеницею,кукурузою,горох плюс пелетс  (пробував карпіо халібат кріль працює).Кормити багато так літо риба активна і прожерлива.Ще як варіант можна спробувати виползків.На Случі це працює, на Дністрі не пробував.
 
Цитата
Замічав що великий карп нормально жере раків,перловицю,молодняк риби.По весні нормально ловилось на халібат,сквидоктопус (тойже кальмар),креветка.Останім часом рідко попадаю на рибалку,але думаю що вночі краще буде брати саме на рибні і мясні запахи,вдень пробувати на солодке слива,клубніка.На трофейного карпа можна і сніговик верх солодкий (16мм) плаваючий, низ тонучий (20) кальмар,краб,або халібат, кормити коноплею,пщеницею,кукурузою,горох плюс пелетс  (пробував карпіо халібат кріль працює).Кормити багато так літо риба активна і прожерлива.Ще як варіант можна спробувати виползків.На Случі це працює, на Дністрі не пробував.

До речі на виповзків і трофейний лящ попадався:al:
 
Цитата
Народ,подскажите пржалуйстана какого размера и вкуса бойлы на днестре ловится карпуша???

Я знаю что есть на форуме карпятники которые на днестре ловили.Потому и к ним прозьба,розтолкуйте пожалуйста,дабы не тратиться и не  покупать всякой ненужной хрени.Которая потом выбросится или занимает место.
 
Цитата
Я знаю что есть на форуме карпятники которые на днестре ловили.Потому и к ним прозьба,розтолкуйте пожалуйста,дабы не тратиться и не  покупать всякой ненужной хрени.Которая потом выбросится или занимает место.

На Днестре более важно место, чем наживка.
Шукать бровку с ракушкой и http://dynamitebaits.com/products/p/glm-boilie или http://dynamitebaits.com/products/p/new-carptec-boilie-range серия Mussel & Shellfish, Crab & Crayfish.
 
Цитата
На Днестре более важно место, чем наживка.
Шукать бровку с ракушкой
Блин,уже хреново..Буду в таком месте,что бровки там точно нет.
Спасибо за инфу!!
 
Цитата
На Днестре более важно место, чем наживка.
Шукать бровку с ракушкой
Блин,уже хреново..Буду в таком месте,что бровки там точно нет.
Спасибо за инфу!!
 
Шановні колеги. В кінці наступного тижня збираюсь на Дністер. Куди порадите? Близько року там не був. До речі,як справи у Вахнівцях, там кажуть приватна власність і заізджати не дозволяють. Буду вдячний за відповідь.
 
Цитата
Шановні колеги. В кінці наступного тижня збираюсь на Дністер. Куди порадите? Близько року там не був. До речі,як справи у Вахнівцях, там кажуть приватна власність і заізджати не дозволяють. Буду вдячний за відповідь.

Вахнівці вільні, заїзджати можна і треба. Багато трави, треба чистити.
 
Дякую за відповідь. Так напевне і зроблю. Вахнівці, моє найулюбленіше місце для риболовлі.
 
Хто в курсі,ловится лящ(підлящик) чи ні?
 
ловиться..  ну тобто в неділю ловився..  
Дацент торбинку натовк.  Але щось мовчить не признається.
Окунь ловився  крупний. Перший завжди крупний. А мож - поліття таке.  Судачок також покльовує.  Бачив хлопці з лодки - так вапче зачотно судачків смикали..  Вода висока. Ходити важко.
А - взагалі - то  по хижаку трохи рано.  Ну - тобто сезон тільки - тільки розпочинається....
 
Дацент таки підтверджує - ловиться ))))
І разом з лящиками натовк крупної плотви. Ну принаймні раніше я такої особисто не ловив (500-600 грам).
 
Дякую за оперативну відповідь!:dk:
 
Цитата
Дацент таки підтверджує - ловиться ))))
І разом з лящиками натовк крупної плотви. Ну принаймні раніше я такої особисто не ловив (500-600 грам).

Саша,а на самом Днестре ловил или в притоках??
 
В кого є якась інфа по Куражин-Глибівка, Хребтіїв, Березівка! Планую на днях висадитися в Рудківцях і на лодці найти більш менш безлюдне місце, в пріорітеті хижак, жінці може якогось кормака на бережку закину)
 
Цитата
Саша,а на самом Днестре ловил или в притоках??

І там і там. Був на Мукші - там глухо. Був на самому Дністрі. Трішки налапав. Причому половину ранку шатався по берегу і видрачував окуня на спін - не міг визначитися чи діставати фідер чи ні. Клювало  десь з 8 ранку і аж до 12:30
 
Цитата
І там і там. Був на Мукші - там глухо. Був на самому Дністрі. Трішки налапав. Причому половину ранку шатався по берегу і видрачував окуня на спін - не міг визначитися чи діставати фідер чи ні. Клювало  десь з 8 ранку і аж до 12:30

Я просто собираюсь с семьёй вырваться ,собираю инфу,куда ехать.На днестр или на притоки!!!
 
Цитата
Я просто собираюсь с семьёй вырваться

як із сім"єю - так риба не головне.  
Головне спуск до води , дно - щоб покупатись , позагорати..  
А  кльов...  
Сьогодні робили вранішній заїзд - до роботи на хижака..  Так - нуль..вопше..  Місця ближні.  Видно ще в зиму окушка витовкли. Судаком і не пахло..  і це - на Лністрі..  По хижаку поліггя не найкраще.  
Треба їхати на железобетонні - перевірені  місця..
 
Цитата

Сьогодні робили вранішній заїзд - до роботи на хижака..  Так - нуль..вопше..
Я канєшно діко ізвіняюсь за свій телефон але певно те, що я поспав після того було кращим варіантом.
:cd:
 
Відпочивали пару днів на Калюсі, сплавлялися на лодці! Рибалити особо не планували так як відпочивали з жінками, але окунця можна половити, ночью жереш чи судак чвакає шо просто ппц! Но саме більше порадувало, що в суботу вранці з верховїв плив катерок і підпливав до кожной компанії біля яких стояли "бутилочки" у воді, так 1 шоблу влупили з сєточкою і переловом, кароче хв 40 на березі мусолили їх, походу протоколу вони не уникли!
 
Бакотська затока,Дністер.
 
Довгоочікувана відпустка. Дністер. Помаленьку прокльовує риб на часниковий "кук" . Клює майже кожні 15 хв. фото ще не всі. Всім НХНЧ. Айда на Дністер.
 
Цитата
Помаленьку прокльовує риб
Майже кінцевий результат рибалки на 3-х. Кльов на 5. Всім НхНч.
 
Цитата
Майже кінцевий результат рибалки
Вася красаввввва, молодца, Яма просто відпочиває:dn::dn::bj:
 
Хто знае що робиться в кормань?
 
Цитата
Хто знае що робиться в кормань?

Краще це питання до МУРЧИК(Чернівецька обл.).Він -по курсу.
 
Чьо там нового чути про рибалку на р. Дністер?
 
Цитата
Чьо там нового чути про рибалку на р. Дністер?

Ловиться крупний лящ.Рибець,на жаль,відсутній.Окунь на мікруху.Судак на живця.
 
Цитата
Краще це питання до МУРЧИК(Чернівецька обл.).Він -по курсу.

з якої радості мене переселили в Чернівці, я на СТ Ушиці живу, вже тиждень, лящі клюють регулярно, за ніч -12-18 кг.
окунь вялий, разок ходив під Кормань на окуня- дуже вяло!
 
Цитата
з якої радості мене переселили в Чернівці, я на СТ Ушиці живу, вже тиждень, лящі клюють регулярно, за ніч -12-18 кг.
окунь вялий, разок ходив під Кормань на окуня- дуже вяло!

Тихенько-тихенько!!! Про свій улов тихіше!!! Бо ще й з Вас зроблять бракошу або заготівельника.
 
Лещь рыба интересная,ловится вроде бы не очень активно,но когда поднимаеш садок понимаеш что размер имеет не последнее значение.Порой пару десятков хороших лещей потянут до20-ки кг.,а то и более :)
 
Так ось де собака зарита...
Цитата
я на СТ Ушиці живу, вже тиждень, лящі клюють регулярно, за ніч -12-18 кг

Цитата
Тихенько-тихенько!!! Про свій улов тихіше!!! Бо ще й з Вас зроблять бракошу:aq::aq::aq: або заготівельника:do::do::do:.
 
Цитата
Тихенько-тихенько!!! Про свій улов тихіше!!! Бо ще й з Вас зроблять бракошу або заготівельника.

спокойствие,только спокойствие!!!
я не казав ,що це я стільки ловлю, пристність молдован и Авгура не давала змоги ловити ні в ночі ні з ранку, два рази виповз біля 7-00 і своїх 5-6 лящів я мав!
 
Цитата
Чьо там нового чути про рибалку на р. Дністер?

Вчера приехал.После 2-х недельного пробывания в Пыжовке,хочу сказать,что лещ-рыба капризная!!!Словил я конечно много, но ловил по сосняку практически только я.Но и место много чего значит.И если бы  не рыбаки со Львова которые здали место и способ ловли возможно и я бы радовался парочкой лещей за ночь.Так же лещ очень чуствителен к погоде и к фазе луны.При полнолунии воооообббще голяк.Но и самое главное его надо кормить очень много.Я например выкинул два мешка прикормки..Блин хотел видео загрузить не получается.
 
Такий вот окуньок попався на Дністрі. В цьому сезоні рекорд.
 
Цитата
Такий вот окуньок попався на Дністрі. В цьому сезоні рекорд.

Я смотрю окунёк сейчас предпочитает поперы или волкеры.А я упирался в джиг и сказать по правде результат хреновый.Ели нашккрябал на копчение..
 
Цитата
Бакотська затока,Дністер.

Хорошо поели рыбки копченной.Есть у меня совет по поводу коптилки.На низ нужно ставить какоето блюдо,что бы на тырсу нескапывал сок,100% проверял рыба вкуснее,тем более смотрю коптилка точно такая как у меня.
 
вихідними з кумом трошки походили на каяку біля Новодністровська.  
Поспінінгував трошки..  не ахті ,  але на вечерю  рибу добув ..  окуньки , судачок...  
Хто би що не казав , але запікати , ну чи коптити треба без луски.  Ато під вино з лускою заходить значно  гірше...

а ляща там ловлять цікаво - виходять на лодці і цілу ніч сидять на бортові вудки.  Мож тому , що вода прозора дуже.
 
Цитата
Я смотрю окунёк сейчас предпочитает поперы или волкеры
Окунь и жерех или в траве или на верху, лупит шо дурной, по бровам небыло, только попали в камнях на джиг
 
Я  у неділю зранку теж попав на жор. З берега і на попер (той що у Ігоря забрав). Брав на падінні. Мольок прям вискакував з води. Окуньок увесь мірний 200-300 граммів. Я сам був в шоці. На попер ще так не відлавлювався.
За два дні перебування на Дністрі лящик прокльовував але дуже хре**но*во. Взяв вночі одного зеркального карпіка, десь до кіла.
 
Цитата
Хорошо поели рыбки копченной.Есть у меня совет по поводу коптилки.На низ нужно ставить какоето блюдо,что бы на тырсу нескапывал сок,100% проверял рыба вкуснее,тем более смотрю коптилка точно такая как у меня.

Cпасибо за совет,но давно все присутствует.Поддон из пищевой нержавейки ставлю над опилками(ольха),двухярусная сетка загружается...
 
Всем привет,планируем ехать к Толику в Колодиевку,может ктоподскажет как там счас по хищнику и лещу,заранее благодарен
 
Не знаю як з окунем і лящом але слякоті і болота в Колодіївці зараз вистачає!
 
Сьогодні клювало потроху, але риба була дуже прошена.
Рибалка вийшла трудова, але тим і цікава.
Брало тільки на бровці на с’єдобку.
 
Цитата
Сьогодні клювало потроху
даааа ужжж, потроху, аж до мойки не доніс))))
 
Цитата
Сьогодні клювало потроху, але риба була дуже прошена.
Рибалка вийшла трудова, але тим і цікава.
Брало тільки на бровці на с’єдобку.

Класно, а це тільки він так вчора прокльовував, чи уже починає простукувати кажний день?
 
Я не знаю, на окуня їздив перший раз в цьому році. До цього по спінінгу був тільки Смотрич та Збруч.
Думаю, зараз навряд чи варто чекати стабільного кльову - рано.
 
Я на спін окуня в Дністерському вдсх ловлю не раніше кінця вересня, якщо холодний вересень, то з середини.
 
Мужики підскажіть де на Дністровському водосховищі можна половити щуку!!! Щоб був під'їзд. Лодка є... Правда без двигуна...
Буду безмежно вдячний за любу інформацію!!!
 
Там більше судака ніж щуки. Особисто я не чув, щоб мої знайомі ловили на вдсх щуку. Щука це Прут, Серет (не плутати з Сіретом) вище Касперівського вдсх, є вдсх в Більче Золотому https://maps.google.com.ua/maps?q=%D0%9C%D0%B8%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%B2&hl=ru&ie=UTF8&ll=48.77599,25.855722&spn=0.022908,0.055747&sll=48.33599,31.18287&sspn=11.835364,28.54248&t=h&hnear=%D0%9C%D1%8B%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2,+%D0%97%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%89%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B­9+%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD,+%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%8­1%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%­8C&z=15, ну і ЗБРУЧ. Або стави, торфи в Кліводині, Динівці, карєр в кіцманському Берегометі.
Можеш в Берново вище острова пошукати окуня, чи судака, це якщо потрібно під боком. Потім Коновка карьєр, потім Вороновиця, саме любиме моє місце Кормань.
 
Цитата
Там більше судака ніж щуки. Особисто я не чув, щоб мої знайомі ловили на вдсх щуку. Щука це Прут, Серет (не плутати з Сіретом) вище Касперівського вдсх, є вдсх в Більче Золотому https://maps.google.com.ua/maps?q=%D...%82%D1%8C&z=15, ну і ЗБРУЧ. Або стави, торфи в Кліводині, Динівці, карєр в кіцманському Берегометі.
Гарно дякую!!!
 
roma grynyshyn Можливо підскажете точніше про ПРУТ
 
Цитата
roma grynyshyn Можливо підскажете точніше про ПРУТ
Я на Пруті з хижака ловив окуня і головня. Знайомі ловили щуку напроти міського пляжу, там є маленька водокачка, нижче ряд тополь перпендикулярно до води, яма там була від тої водокачки і до тополь, трішки нижче тополь на виході з ями знайомий ловив щук, я з ним не був, бачив тільки фото. Я ловив щучок в Берегометі на карьєрі, всі відпущені підростати, але і взяли на Мепс 00 :be:, на 0, 1 і 2 номер було глухо.
 
Дякую за інфу!
 
Цитата
Там більше судака ніж щуки

Это точно, но щука есть ( сам ловил) , стоит в основном по заливам вдоль берега и в траве. Но целенаправленно ее ловить нет стоит. А на Пруту ее сейчас стало больше, есть везде, где тихие места и есть какие - нибудь корчики.
 
yray, Большое спасибо!!!
 
Свежая инфа с Днестра:
Окунь берет так себе,слабовато,зато много щучек-шнурков,знакомые уже наверно штук 20 словили- выпустили.
Даже жерешок один попался.
 
судачок теж потроху зарухався:bf:
 
Цитата
Свежая инфа с Днестра:
Окунь берет так себе,слабовато,зато много щучек-шнурков,знакомые уже наверно штук 20 словили- выпустили.
Даже жерешок один попался.
У меня другая трохи инфа. Окунь берёт довольно не плохо и покрупнее чем в прошлом году.
Информация стопроцентная.
 
У меня 200% :ap:,вон почистил токо полкулишние 2,одна на полтора кг.На самом днестре может и берет окунь,а на ушице щука рулит:bf:
 
Цитата
У меня 200% :ap:,вон почистили токо,есть одна даже на полтора кг.На самом днестре может и берет окунь,а на ушице щука рулит:bf:
Я про Субичь, Рогизну и Пыжовку.
 
Цитата
судачок теж потроху зарухався:bf:

Він то зарухався, але б ще розмір був... так хочеться ось ТАКИХ!
 
Цитата
Він то зарухався, але б ще розмір був... так хочеться ось ТАКИХ!
5 перчиков.
 
Вчора був в районі Ісаківців. Окунь не брав. Ледь вимучив 12 хвостиків на бровці.
 
Всем здрасьте:)
Привет из солнечной Молдавии. У нас сейчас прохладно,Температура воды 17 градусов. Упала с 22.Рыбка активизировалась.Хотя в это время потеплее бывает.
Какая у Вас температура водички,например в районе Ушицы?
 
Шось капризний останнім часом  став хижак, іноді сам собі дивуєшся наскільки починаєш ухіщрятись, щоб його собласзнити...
Накінець-то і мені вдалось вираватись з кумами на рибалочку.... (останнім часом все важче і важче це зробити) Природа..... поїли шашличку, випили по чарочці, поїли ушички..... половили трохи риби, познімали трохи фоток і відео - добре, що з погодою нам дуже повезло - майже повний штіль...
Коли наступного разу вдасться поїхати навіть і не знаю...
https://www.youtube.com/watch?v=hHTxyvN-VSE&feature=youtu.be
 
ЗАчот!Особливо вусатий:dk:
 
Цитата
ЗАчот!Особливо вусатий:dk:

Та шо там зачот? Судак мілкий, відео дьоргається, в жилєті тільки один, відео під водою немає, ночних голих дівок немає, мотоциклів немає... Слабенько :cz::bj:
 
Да ви товаріщ -троллль ещьо тот :bj::ap:
 
Цитата
ночних голих дівок немає, мотоциклів немає... Слабенько :cz::bj:

Фсьо було, просто на відео не зафіксіровано...:wink:
 
Цитата
Фсьо було, просто на відео не зафіксіровано...:wink:

то все фантазії і фотоЖоп!!
 
а чо ви стібаєтесь.  
Ну  відрибачили хлопці  в зачот а  їм ще дєвок падавай на моциках...  І куди їх в лодку запхаєш..
Хоча ..  потягати  судачка на прогулочному катері  під музичку  з дєвахами в купальніках - вапчє було-п зашибісь...
 
ну да, є 2 види зьомки - для жінок і не для широкого загалу :-)
 
Цитата
ну да, є 2 види зьомки - для жінок і не для широкого загалу :-)
НЕ , есть два вида съёмки. Для жинок и те которые неуспел удалить пока нихера не помнил.))
Кстати думю моцики не зря появились, значит что то было).
 
от тут хиба шо додумывать :)
 
А шо тут додумувати, прошлого разу, коли був зі Стецюком - були і дєвки і Саня на моциках байкерських по лісі під 80 км літав...... а тут обійшлось тільки рибалкою.....:biggrin:
 
Цитата
А шо тут додумувати, прошлого разу, коли був зі Стецюком - були і дєвки і Саня на моциках байкерських по лісі під 80 км літав...... а тут обійшлось тільки рибалкою.....:biggrin:

А про заблукавшого мисливця чому ні слова?:bj:
 
Всім доброго дня. Колеги, підскажіть, будь-ласка, як ситуація на Дністрі в районі Вороновиця. Плануємо наступного тижня виїхати туди порибачити, але переживаємо, що після дощів вода мутна і висока. Хтось може дати інформацію з цього питання? Буду дуже вдячний.
 
Висока навряд чи. А от мутнувата може бути. Хочете чистої води то краще в Кормань їхати. Яку рибу плануєте ловити?
 
Цитата
Плануємо наступного тижня виїхати туди порибачити, але переживаємо, що після дощів вода мутна і висока
У нас за день риболовлі вода з мутної з ранку стала прозорою в вечері, за тиждень не вгадаєш ніяк
 
Дуже дякую за інфу. Думаю, що в середу приїдемо у Ваш чудовий край. Такий вибір обумовлений погодою. Надіюсь, що гідрометеоцентр не збреше і погода нас трохи порадує. Вибір на район Вороновиці  впав через те,що більше ніде не були. Це всього другий раз. Після першої поїздки місяць назад, враження залишилися суперові, від річки, риби, самої атмосфери. А про пейзажі взагалі мовчу... Плануємо половити фідером білу рибу і обовязково окуня. Якщо вдасться то і судака поганяти. Як зараз з кльовом, хтось може був у тому районі?
 
Цитата
Дуже дякую за інфу. Думаю, що в середу приїдемо у Ваш чудовий край. Такий вибір обумовлений погодою. Надіюсь, що гідрометеоцентр не збреше і погода нас трохи порадує. Вибір на район Вороновиці  впав через те,що більше ніде не були. Це всього другий раз. Після першої поїздки місяць назад, враження залишилися суперові, від річки, риби, самої атмосфери. А про пейзажі взагалі мовчу... Плануємо половити фідером білу рибу і обовязково окуня. Якщо вдасться то і судака поганяти. Як зараз з кльовом, хтось може був у тому районі?
Судак-окунь на затоплений міст їхати. Лящ до парому і вправо від нього. Можна в Коновку в карьєр на судака. Відносно кльову то вгадати складно, в Грушівці може брати, в Вороновиці нуль, а в Берново знову бере. Тут як карта ляже. Краще їхати на пару днів.
 
Зрозуміло, що не вгадаєш. Їдемо дня на три-чотири, надіюсь попадемо,а ні то просто відпочинемо. Дякую. Ні хвоста, ні чішуї.
 
а чо не вгадаєш?
якщо у Львові глина , знач чекай в Ворновиці брудну воду днів через чотири.  Звичайно до Ворновиці очищається.  
Наскільки знаю в верхів"ях вода чиста. паводка не було.  Знач рибалка має бути .  
Завтра з обіду думаю скочити. Скажу  що намацав...
 
Також сьогодні їду на 2 дні,спробуєм щось зловити:al:
 
сегодня должен был быть на Днестре, но ветер 6- 8 внес свои корективы, че то я очкую:ap:
 
Вырвался и я с ночевкой. С вечера пару мелких голавликов, щучек и окуней, а на следующий день попал на жереха - отловился по полной программе, фотки не всего пойманного - просто фоткать надоело:ds:. Окуня не ловил, потому как на джиг не ловлю уже лет 10, когда начинал лет 18-20 назад, нравилось - сейчас надоело, ловлю на него очень редко.
 
И еще чуток:ds:.
 
а вот так мы отловились сегодня

окунь клевал!

разловил оснастку дропшот по полной программе :-)
 
Цитата
Вырвался и я с ночевкой. С вечера пару мелких голавликов, щучек и окуней, а на следующий день попал на жереха - отловился по полной программе, фотки не всего пойманного - просто фоткать надоело:ds:. Окуня не ловил, потому как на джиг не ловлю уже лет 10, когда начинал лет 18-20 назад, нравилось - сейчас надоело, ловлю на него очень редко.
Простите за неграмотность, а что за колебло?
 
Цитата
ак мы отловились сегодня

окунь клевал!

разловил оснастку дропшот по полной программе :-)


а ветер не мешал клеву
 
Цитата
Простите за неграмотность, а что за колебло?

Окунь и щучка на кастмастер мною перекрашенный:ds:, а жерех на Японские SOULS FINALIST Be - Pop 8 - 10 гр. и SATO.
 
Мужики, а білу рибу ловили? Розкажіть чи чиста вода. Що "говорить" лящ, короп? В якому районі ловили?
 
Цитата
а ветер не мешал клеву

во время дождя клёв прекращался, а ветер мешал не особо
 
Цитата
Мужики, а білу рибу ловили? Розкажіть чи чиста вода. Що "говорить" лящ, короп? В якому районі ловили?

воду мутноватая, по белой ничего, но  не упирались особо
 
Цитата
Мужики, а білу рибу ловили? Розкажіть чи чиста вода. Що "говорить" лящ, короп? В якому районі ловили?
щойно повернувся. Відтягнувся по окуню.  зранку на джиг , а пізніше вийшов на вітер на вимілини і на отводний.  Ну - казка..  
Вода  брудновата до Слобідки Малиновецької , але хижак ловиться. В Соколі вже чиста. Хоча  наша брудновата вода на водосховищі піде за перший клас чистоти  в верхів"ях.  Різні системи відліку.  Чув , що ловлять ляща. Але де був сидячих рибаків не бачив.
 
Поверхневий бій окуня спостерігається? Мав би жирувати, час йому. Які окуні попадалися, було щось трофейне?
 
Цитата
щойно повернувся. Відтягнувся по окуню.  зранку на джиг , а пізніше вийшов на вітер на вимілини і на отводний.  Ну - казка..  

А ми сьогодні пролетіли в камінцях, хоча до цього непогано ловили(
Мабуть, справді на мілинах треба шукати.
 
Цитата
Поверхневий бій окуня спостерігається? Мав би жирувати, час йому. Які окуні попадалися, було щось трофейне?
малька поверху товче.  Але  котлів немає.  окуня не так багато на квадратний  метр .  Окунь достойний 200 - 300 гр.  Товариш зловив на 0.5 кг, а так трофеїв не було.  Недільки дві тому товариш - Грішка взяв на 1.2 кг окуня , а в мене був десяток , але майхе всі по 0.5кг.....на секретному місці...  
Але - водосховище велике і різниця глибин, відповідно температури  води доволі серйозна.  Минулої  неділі були в низів"ях.  Вода тепла.  окунь не те - пасивний - непідйомний.  Цієї були в верхів"ях - вода холодна , бруднувата ,  хижак активний.
 
Ушиця тишина,вода чиста,риби майже не бачили
 
На цьому тижні приїдемо у ваші краї з Львівщини. Хочу спробувати ловити окуня на зимовий спінінг з кивком у відвіс. Ще ніколи не пробував. У нас таке можливо тільки зимою, та й глибини не ті. В інтернеті надивився багато, але може хтось має досвід у такому виді риболовлі і щось цікаве підскаже. Чи пробували використовувати зимові вертикалки , балансіри? Який результат? Чи є зміст ловити на великих глибинах? Про бровки і ями я знаю, але часу їх шукати нема. Самі розумієте час обмежений...
 
Вчора перепливав Дністер на паромі (не вдсх, а річку) вирішили скоротити шлях, так як в Тернопільській обл дороги просто жах, тому їхати в обїзд через Хотин, не кажучи про Заліщики, там ще гірше, не було сенсу. Паромник сказав, що їх попередили про підйом води на 2 метра. Зараз 0,5 метра. Вода каламутна, але сміття не несе, тобто не рівень вчора не піднімався.
 
Згідно прогнозів синоптиків, дня за два погода трохт має стабілізуватися, щось подібне до бабиного літа. Звідки ж вода висока прийде? Кожен день відкладаємо виїзд, надіючись на погоду. В середу передають погоду, але сильний вітер - до 9.7 м/с в день. Мабуть прийдеться перенести ще на день виїзд. Сидіти на березі і дивитися на морську хвилю не кайф. Друзі, велике прохання, хто матиме свіжу інформацію про рівень води дайте знати.
 
Рівень води нормальний, вода піднялась всього на 4 см. сильних підйомів поки не очікується!
 
4 см це в вдсх, а там відкривши шлюзи можуть взагалі скинути воду. Дністер на 0,5 метра. Я так думаб наші МНСники просто перестрахували себе. Щоб не вийшло як в Одеській обл, вони тепер на холодне дують.
Ветеран, може варто поїхати просто нижче за течією (Грушівка, Братанівка, але там зїзду до води немає, Кормань, Михалкове....) і все буде пучком. Відносно вітру, я пробував десь годину ловити на Збручі, але приманку контролювати майже нереально було, спін поривам вітру згинало не кисло. хвиля заливала в човен. Якір закинув, а човен пливе..... Якір в мене це підкладка з чавуна, її ставлять між шпалою і рельсом на залізниці, падає на дно вертикально і забивається в намул. Я просто забив на це, і поїхав з річки, я там був у брата в гостях. На сайтах погоду я віже і не дивлюсь, там не вгадують її останнім часом, навіть з вечора не завжди кажуть що вранці буде о_О
 
На 0.5 метра можуть кинути тільки перед серйозним паводком, та і то десь за тиждень! 0.5 це дуже багато! Та і МНС тут не до-чого (не їхня то справа, керувати роботою ГЕС). Дуже мутної води не очікується. Там у вас правда проходять дощі, але вони суттєво на гідрологічну обстановку р. Дністер не впливатимуть. Якщо навіть вода трохи втратить свою прозорість, то повір, на кльов риби це не вплине тим паче білої! А ось вітер, то вже друга справа!
 
На рахунок погоди. Дивлюся різны метеосайти, в тому числі закордонны, порівнюю. Десь на 90 відсотків вгадую. Виходить, що з четверга погода трішки стабілізується, не буде сильних вітрів і опадів. Рома, дякую за пораду, але ми їдемо не на один день і під'їзд до ріки один із факторів, і переспати, і на собі все не перти, та й нові місця не знайомі. Якось будемо виходити з того, що природа нам подасть. На 0.5 метра це, що означає - вода впала, чи піднялася? І наскільки можливий значний підйом води (ти писав вище), якщо рівень регулюють? Як з досвіду, підйом води якось впливає на кльов?
 
У нас дощі не сильно вплинули на рівень річок. Я не враховую гірських, там рівень скаче щодня. Вода брудна, але це через грунти. В Дністрі дно -камінь, а в наших намул, пісок. По моєму досвіду ловлі в річках з гравійним дном (Уж, Закарпаття), вода за пів дня значно падала і світлішала. Ну а вітри обіцяють трохи зчухнути з четверга (від 1.5 до 4.2 м/с)
 
Цитата
В Дністрі дно -камінь, а в наших намул, пісок
Не скрізь то у Дністрі кам"яне дно, наприклад в тому ж Соколі з Чернівецької сторони скала, а з Хмельницької намул, да і притоки грають велику роль. Глини не повинно бути, а ось вітер і різке похолодання можливе.
 
Цитата
На 0.5 метра можуть кинути тільки перед серйозним  паводком, та і то десь за тиждень! 0.5 це дуже багато! Та і МНС тут не  до-чого (не їхня то справа, керувати роботою ГЕС). Дуже мутної води не  очікується. Там у вас правда проходять дощі, але вони суттєво на  гідрологічну обстановку р. Дністер не впливатимуть. Якщо навіть вода  трохи втратить свою прозорість, то повір, на кльов риби це не вплине тим  паче білої! А ось вітер, то вже друга справа!
А Ви уважно читали те що я писав????
Я так підозрюю що взхагалі не читали. До чого МНС і ГЕС? Я десь писав про рівень води в водосховищі?


Цитата
Вчора перепливав Дністер на паромі (не вдсх, а річку) ...
Паромник  сказав, що їх попередили про підйом води на 2 метра. Зараз 0,5 метра.  Вода каламутна, але сміття не несе, тобто не рівень вчора не  піднімався.


Цитата
4 см це в вдсх, а там відкривши шлюзи можуть взагалі скинути воду. Дністер на 0,5 метра. Я так думаб наші МНСники просто перестрахували себе. Щоб не вийшло як в Одеській обл, вони тепер на холодне дують.
/QUOTE]


[QUOTE=Veteran;521640] На 0.5 метра це, що означає - вода впала, чи піднялася? І наскільки можливий значний підйом води (ти писав вище), якщо рівень регулюють? Як з досвіду, підйом води якось впливає на кльов?
Піднялась, але Ви неуважно прочитали мої пости підйом в річці, а не в вдсх. ВДСХ може відкривши шлюзи просто скинути надлишок води. Не кажучи про те що пів метра в річці, це ніщо для водосховища, з його обємами...
НОрмальний підїзд є в Кормані, там навіть будиночки є. В Грушівці, Дністрівці теж нормальний підїзд, немає підїзду в Братанівці.
Відносно чистоти води. Вам вже відповіли. Додам, що я не одне літо прожив на берегу Збруча, вода там завжди мутнувата, даються взнаки купа ГЕСів. Я не памятаю щоб я колись міг зайти вводу попояс і бачити дно, а на Дністерському вдсх в Кормані, Галиці, я заходив по груди і бачив всі камінчики, вода відстоюється і чиста.
Відносно Вороновиці, подивіться на карту, вона на острові і можна поїхати в Коновку, Вороновицю чи Макарівку в залежності звідкіля вітер дує, тоді гора закриє вітер, не зовсім звісно, але все ж таки.
В Макарівку я б не їзав знайомий на Т4 там класно сів, прокопували канавки, щоб воду з калюж відвести і виїхати. Або їхати не в село, а на початку села одразу наліво і спускатись до води там, там колишній карєр і дорога підсипана.
 
Зрозуміло, дякую. Вибачаюся, можливо я, не правильно виразився, це для вас місцевих "аборигенів" є різниця річка і водосховище, а для нас поки що нема. Я мав на увазі район Вороновиці. Чесно кажучи, я не знаю де починається ВДСХ. Для мене це все велика ріка Дністер. Думаю, з часом, буде можливість подивитися всі ваші чудові місця.
 
Не думаю що в Вороновиці вода буде висока, як то кажуть немає передумов ну і ГЕС класно це все регулює. А от вплив намулу на мирну рибу я особисто не помітив. Ну в плані щоб якось радикально вплинув. Я ловив ляща і рибця  в дуже мутній воді, ми навіть не купались. А було таке що в Коновці муть, клює слабо, переїхав в Вороновицю, вода чиста а кльов такий самий поганий. До речі пару раз переїзжав по скалі над водою з Коновки в Вороновицю і бачив такий собі водорозділ, вода каламутна різко закінчується, а нижче чиста. Шкода що не сфотографував прикольно виглядає. Але це мирна риба, хижак трішки інша опера.
  Відносно визначення річка-вдсх, то у нас всі кажуть просто Дністер, тому і виникає іноді путаниця, один каже про річку Дністер, інший про вдсх, але каже Дністер :bk:тому я завжди і уточнюю вдсх і річка.
Один мій колега весь час казав що в Хотині ще річка :be: я йому років 3 доводив, що там водосховище. Не вірив поки не поїхав на Збруч і не побачив 2 старих мости, які майже затопило, там метра 2-3 від моста до води залишилось.
 
Цитата
На цьому тижні приїдемо у ваші краї з Львівщини. Хочу спробувати ловити окуня на зимовий спінінг з кивком у відвіс. Ще ніколи не пробував. У нас таке можливо тільки зимою, та й глибини не ті. В інтернеті надивився багато, але може хтось має досвід у такому виді риболовлі і щось цікаве підскаже. Чи пробували використовувати зимові вертикалки , балансіри? Який результат? Чи є зміст ловити на великих глибинах? Про бровки і ями я знаю, але часу їх шукати нема. Самі розумієте час обмежений...

Ловив раніше декілька сезонів в отвєс сплавом на вдсх. В основному ловили на джиг, бо блешнів не напасешся - зацепи. Ловився судачок та окунь, пару раз влітала щучка, клень і навіть карась. Глибина - 5-6м.
Наявність течії та плавучого якоря - обов’язкова.
 
Цитата
В основному ловили на джиг, бо блешнів не напасешся - зацепи.
а як же класика аборигенів - парашут+баланс чи магічні йайца?
 
Яйця не люблю - якось неспортивно), та й клює на них часто дрібнота.
Баланси пробував - залишив там майже всі.
Інша справа джиг - головка 5 гр, зимова дьоргалка і пішов над дном смикати.
 
Цитата
Ушиця тишина,вода чиста,риби майже не бачили
Какая температура воды?:)
 
окушок пошол.  Достойний  .  
Вже третю рибалку відриваюсь.  Сьогодні чіпляв самого здорового хробака , щоб відсікти окуня.  Безрезультатно.  Судака  нема , а окушок далі теребить.
 
Цитата
окушок пошол.  Достойний  .  
Вже третю рибалку відриваюсь.  Сьогодні чіпляв самого здорового хробака , щоб відсікти окуня.  Безрезультатно.  Судака  нема , а окушок далі теребить.

Дякую за інформацію, значить вже треба збиратись на окуня!
 
Цитата
окушок пошол.  Достойний  .  

Підтверджую.
 
Господа рыбацюги:),подскажите пожалуйста какя температура воды в районе Ушицы?
 
далась тебе та темература на  Ушице!
ты на выходные в Кишиневе нормальную погоду подгоняй,шоб не очень жарко ,но и не холодно, чтоб приятно было вино дегустировать. !!!!
жди)))))
 
Цитата
далась тебе та темература
а чо ви так??  
Температура  води  має величезне значення.  Вода охолола , знач окушок рухнувся..  
От йа завжди  з ракку  воду  рукою мацаю , та вмиваюсь на річці....  запитую дозволу в річки  на те , щоб взяти рибку..гггггггггг  
Або іншими словами отримую інфу  про температуру , та стан води напряму.  А потім приманку в"яжу -  ну - як воду намацав..  
Ато  зустріли з товаришем двох на моторкі.  А вони кажуть - за двоє суток 5 хвостиків....  певно  воду не мацали , дозволу  в річки щоб взяти рибку не просили..
 
парильщик, та я ж не спорю !!! воно ж так і є, але фестіваль вина раз на рік!!!!!!
я кожен рік їзжу в Мукачево на Василя, всім рекомендую - СВЯТО-Є !!!!!)))))))))
а в Кишиневе ще не був, вот і заказую погоду))))
а після вина та з вином -на Сокіл, воду мацати)))
 
парильщик,Вот я не знал,что надо умываться в речке и просить рыбки половить.Мне это по душе.Обязательно так буду делать.
 
Мурчик,С погодой всё будет хорошо.Были дожди,а сейчас восстановилась.Может будет "Бабье лето"А пить вино и во время дождя есть где,и закусить плациндами и ещё чем нибудь вкусненьким.Ждёмс:)
 
Цитата
парильщик,Вот я не знал,что надо умываться в речке и просить рыбки половить

А тут не то,чтобы знать тут чуять надобно...спинным моском...
 
Привіт всім!!
Можливо хто ловив на днях окуня, як ситуація з кльовом (де, на що, коли)?
Бо плануємо на вихідні їхати, но ще не визначились куди.
 
Подскажите где в районе каменца можно поехать на пару часов на хищника
 
Цитата
Подскажите где в районе каменца можно поехать на пару часов на хищника
устя, атаки
 
Цитата
Подскажите где в районе каменца можно поехать на пару часов на хищника

Цибулівка.
 
Цибулівка ні разу не Дністер)
 
cегодня был в Днестровке на окуня!полный 0!!!ниодного удара,перекидал всё что только можно,менял места,проводку и т.д-никакого результата!вода чистая, невысокая,поберегу можно ходить.Кстати заметил очень много дохлого малька,никто не знает причину?
 
Ловили з берега?
 
Цитата
Ловили з берега?


да с берега
 
Цитата
cегодня был в Днестровке на окуня!полный 0!!!ниодного удара,перекидал всё что только можно,менял места,проводку и т.д-никакого результата!вода чистая, невысокая,поберегу можно ходить.Кстати заметил очень много дохлого малька,никто не знает причину?
Вот обнадёжил). Сегодня ночью тоже выдвигаемся на Днестр. Но день на день не приходится.
 
Цитата
Вот обнадёжил). Сегодня ночью тоже выдвигаемся на Днестр. Но день на день не приходится.

100 проц,сегодня он не берёт,завтра может брать.Просто удивило ещё то что даже в безклёвье я всегда с Днестровки возвращался с хвостами,а тут вообще облом полный!Куда выдвигаетесь?ни хвоста,ни чешуи!
 
Цитата
Вот обнадёжил). Сегодня ночью тоже выдвигаемся на Днестр. Но день на день не приходится.

Серега встречаемся в Дункивцях на кофе;)
 
Цитата
Серега встречаемся в Дункивцях на кофе;)


Кто во сколько выезжает? Может свидимся))))
 
Цитата
100 проц,сегодня он не берёт,завтра может брать.Просто удивило ещё то что даже в безклёвье я всегда с Днестровки возвращался с хвостами,а тут вообще облом полный!Куда выдвигаетесь?ни хвоста,ни чешуи!
В мене Дністровка не є самим фартовим місцем, в Берново і Вороновиці регулярніше ловлю і улови побільше.
 
Цитата
В мене Дністровка не є самим фартовим місцем, в Берново і Вороновиці регулярніше ловлю і улови побільше.

Берново где?я раньше ловил напротив острова и попадал очень даже удачно
 
Вище острова в сторону бетонного пірса, там є яма. Потім скали майже внизу острова є розлом в скалі з заливчиком, в самому заливчику і трішки нище брав судака. Вище села де ряд посадка тополь виходить на берег було не фонтан. Ще вище біля якогось маленького карьєра (там заїзд поза селом іде в село навіть не заїзжаєш, а просто їдеш повз) окуня ловив. Це все (окрім точки біля тополь з човна).
 
Цитата
cегодня был в Днестровке на окуня!полный 0!!!ниодного удара,перекидал всё что только можно,менял места,проводку и т.д-никакого результата!вода чистая, невысокая,поберегу можно ходить.Кстати заметил очень много дохлого малька,никто не знает причину?
В тих місцях мальок кожної осені дохне. І ніхьо не знає чому..
А вода вже охолола?
 
Колега запрошував на Дністерське вдсх, була не повна машина. Я відмовився так як день міста сьогодні. Вони поїхали в Берново проліт повний на 3 чоловік жодного хвоста.
 
Сьогодні клювало гірше і дрібніший.
 
Цитата
Берново проліт повний на 3 чоловік жодного хвоста.
Були сьогодні предметно там само. Кльов хриновий , окунь мільчий але до полудні -12 своїх 5 кг взяв...


ЗІ.  Модератори поправте час на форумі , ато різниця три години.  Я в 11 ще ловив , а тут показує , що вже відписався.....................
 
Хюмен, парильщик
А в яких краях ловили? Я регулярно помічаю, що на вдсх можна в одному селі пролетіти як фанера :bk:, а через село люди класно відловляться :du:  Двоє з трьох в тій компашці більш ніж досвідчені рибаки, тому про те що вони не вміють ловити навіть думки немає. Правда вони ловлять виключно на силікон і виключно на чебурашках, джигголовки не використовують, блешні теж, чим суттєво скорочують свій арсенал і шанс підібрати ключик до риби.
 
Цитата
ЗІ. Модератори поправте час на форумі
Поправте у себе часовий пояс в "Настройки форума"->"Опції"
 
Цитата
Хюмен, парильщик
А в яких краях ловили? Я регулярно помічаю, що на вдсх можна в одному селі пролетіти як фанера :bk:, а через село люди класно відловляться :du:  Двоє з трьох в тій компашці більш ніж досвідчені рибаки, тому про те що вони не вміють ловити навіть думки немає. Правда вони ловлять виключно на силікон і виключно на чебурашках, джигголовки не використовують, блешні теж, чим суттєво скорочують свій арсенал і шанс підібрати ключик до риби.
Ловив в акурат напроти Берново. На нашому березі було 4 команди. Всіх знаю особисто.  Одним навіть в"язав отводний , і купував силікон ......  по дружескі. Вони зловили по 3-4 кг. Інші все одно ушлі від нуля...  
Ловив на отводний на їстивний сілікон. Кльов паршивий. окунь мілкий. Хоча тройку штук по 400 гр вцупив.

З.І. andre777
питання не в особистих настройках. Форум збитий на 3 години.
Тобто ваше повідомлення висить  о 19:07  , хоча ви писали в в 22:07
 
Цитата
да с берега

Окунь просто отошел от берега - там такое бывает, сам туда ездил 8 лет подряд ( сейчас правда не езжу) - попадали в такую ситуацию, но на лодке окуня находили.
 
Цитата
Поправте у себе часовий пояс в "Настройки форума"->"Опції"

поправив дякую.
 
Цитата
Окунь просто отошел от берега - там такое бывает, сам туда ездил 8 лет подряд ( сейчас правда не езжу) - попадали в такую ситуацию, но на лодке окуня находили.

ну не знаю видел всплески окуня возле берега...
 
хто сказав що окунь не клює, не вірю...:bk:
http://dimon25.rybalka.com/blog/view/11321/
 
Цитата
хто сказав що окунь не клює, не вірю...:bk:
http://dimon25.rybalka.com/blog/view/11321/

А я скажу,что окунь в промежутке между рогизной и субичем  с берега не клевал!!!!И на учаске были обловлены чуть ли не каждые 10-20 метров.Мною было словлено за целый день 14 шт. и не гиганты совсем.
 
на выходных были в Рудковцах...
окунь МЕГАпрошенный, с берега вообще можно было забыть о поклёвках.
размер радовал (по сравнению с прошлым годом), но количество ... скажем как принято некоторыми " не привышал нормы волова"
 
Так джиг. Дякую спробую освоїти і таку ловлю. На силікон я так ще не ловив, тільки на малька. Ловив з човна.
 
Планую в неділю в Берново, Або навпроти Каветчини (в районі острова), або Малинівців (не Слобода) може з кимось пересічемось. Виїзд більше для того щоб сімя на природі побувала, ліси з грибами вже приїлись, варто і на річку зїздити :)
 
Цитата
А я скажу,что окунь в промежутке между рогизной и субичем  с берега не клевал!!!!.
певно що в нижньому водосховищі вода не охолола , або не те поліття..  Минулого року Рогізна показала себе уловами дуже пізно, а позаминулого - ще з літа...  
Рік на рік не приходиться , тай окунь різними роками бере в різних місцях.
 
Цитата
певно що в нижньому водосховищі вода не охолола , або не те поліття..  Минулого року Рогізна показала себе уловами дуже пізно, а позаминулого - ще з літа...  
Рік на рік не приходиться , тай окунь різними роками бере в різних місцях.

Да,после поездки сделал для себя выводы.Так что поражение тоже опыт,правда печальный.
 
Рибалив в Вахнівцях, -- такого кльову я ще не бачив, правда кругом клював бичок на джиг. :fish: Окунів зловили взагалі з десяток, за два дні.
 
збираюся з Молдованами на СУ на тиждень, з суботи.
будем шукати окуня з судаком, кто хоче приєднатися до пошуків дзвоніть 067
8133ноль.один.читири, буде весело))))
 
Рыбачки, куда можно поехать на Днестр погонять окунька, так чтоб был не крутой нормальный съезд(спуск). Заранее благодарен за информацию.
 
два дні в Макарівці та навколо полний голяк. Завира буду СУ, може повезе)))
 
Сьогодні з Бонусом намагались ловити окуня але ось такий приємний сюрприз припідніс нам його величність Дністер. Вся риба виловлена протягом 15-20 хв
 
Цитата
Вся риба виловлена протягом 15-20 хв
...і з одної точки.
 
Щойно з рибалки повернувся..  
Вирішили провірити Вигоду (Білівці) з берега.  Зачіпив легендарний кейтеч 205 кольору.......
Післі півторачасового полоскання приманок всім екіпажем без жоного удару приймаєм вольове рішення переїєжати.  Вибираєм походу точку - Малинівці. Туман..  як молоко. І з Жванця ні разу туди не заїздили.  От і заблукали...  Після години блукання по полям виїжджаємо знову в Бразі , але в протилежний бік.  Вирішуємо їхати  в Жванець під міст.  Спускаємось. А там...  Кожних чотири метра і спінінгіст.  Купа лодок. Я подумав , що то якісь змагання ,  але мені пояснили , що там так ловлять.  Зустрів Кам"янецьких - питаю :"Ви чо тут" Каже:"Казали  навпроти Хотинської Фортеці"
От  мдя...  певно що фотки Дімича в апетит зайшли..  В зачот...      :drill2:
Звичайно при такій плотності спінігістів наші хлопці ловити не можуть. Простору мало....  Знову збираємо манатки і в машину.  Знову їдемо в Малинівці Дністер знаходимо зразу - туман вже розсіявся, доречі як і вранішній кльов. Вспіли взяти по пару хвостиків , тай і повернулись додому. Норми вилову не виконали. Але і таке буває.   Не фсе коту маслєніца...
 
Був в Ісаківцях, купа човнів з яйцями, редиски кинути по людськи не дають, одні гади завжди з понтом на бензиновому моторі мало не на глісері проходили в метрах 5-10, типа лови і насолоджуйся. Клював малюсінький судачок, при чому був дуууже прошений, все що зловив відпустив нехай росте.
 
Мы с хлопцами в субботу тоже порыбалили. Славик показал мастер класс. Отдохнули, покатались, вообщем всё ОК. Клёв слабенький.
 
Цитата
Був в Ісаківцях, купа човнів з яйцями, редиски кинути по людськи не дають, одні гади завжди з понтом на бензиновому моторі мало не на глісері проходили в метрах 5-10, типа лови і насолоджуйся. Клював малюсінький судачок, при чому був дуууже прошений, все що зловив відпустив нехай росте.

Та залиште ви в спокою ті Ісаківці та Жванець. Крім маломірків, за рідким винятком, там нічого путнього не клює! Попробуйте Пригородок. Якщо ні, то трішки нижче по течії.
 
Цитата
Та залиште ви в спокою ті Ісаківці та Жванець. Крім маломірків, за рідким винятком, там нічого путнього не клює! Попробуйте Пригородок. Якщо ні, то трішки нижче по течії.
Так я нижче Пригородка і був, там на нашій стороні водоспадик є, від нього і вверх по течії. Заїзжав через Окопи. В Жванець не їхав тому що без мотора і далеко гребти, особливо після риболовлі проти течії не хочеться, вона там слабка, але якщо гарно накидаєшся то може бути тяжкувато. До речі не знаю чи ще туди поїду місце класне, але кількість човнів на одиницю площі просто зашкалює, часто буває, що парашутисти не дають закинути.
 
Цитата
Як тільки хтось з парашутистів пробував пройти під берегом, то лунала добірна лайка з матюками і тд, короткий зміст тої промови: "Куди пливеш, я тут ловлю"
Там всі пацики одарьонні, вони тими іічками з дна не тільки донки повідривають, а і карасям поголові надають, да і ні стида не совісті немають, а коли їм спінінгісти стоявші на лодці робили зауваження бо вони в рядочок вистроїлися по траекторії забросу, то в відповідь почули шо вони взагалі в гостях і нас тут більше)))
 
Цитата
там на нашій стороні водоспадик є
парашутісти як правило нижче водоспадика і не крутяться, старт від підстанції і до туда, за рідким виключенням пливуть нижче, коли спалять що хтось судака висмикнув)))
 
Були від кінця Окопів (там пару садів і видно крайні хати, друга грунтовка якщо підніматись від Збруча) і метрів 300 нижче від місця впадання Збруча. Човнів 30 точно було, якщо не більше, в 10 всі хто був нижче Збруча пішли вниз, в 11-12 майже всі пішли до берега і по домам, в 14 нас залишилось може човнів 8, я ще один спінгінгіст, потім човен з парою спінінгістів і 6-7 човнів парашутистів, але вони розтягнулись дуже, тому рибалити стало комфортніше.
Забув ще чоловік 5 було на берегу і з спінінгами і з донками. Як тільки хтось з парашутистів пробував пройти під берегом, то лунала добірна лайка з матюками і тд, короткий зміст тої промови: "Куди пливеш, я тут ловлю" :ap:
 
Ну щось типа того і було. Мені не казали нічого, але одні на бензиновому моторі проходили в метрах 10 від мого човна, мало не глісері, причому не повз мене, а робили гак надовкола мене і я мав задоволення подовше погойдатись на хвилях. Потім відпливали метрів 40 вище мене і починали сплавлятись в акурат поперек моєї проводки. Матюки з берега теж регулярно були  інший човен завжди пропливав прямо перед доночниками... Я в принципі туди поїхав ехо перевірити і нові місця подивитись, їхати на тестування ехолота 120 км самому якось не фонтан, а туди всього 75 км.
 
Цитата
Так я нижче Пригородка і був, там на нашій стороні водоспадик є, від нього і вверх по течії. Заїзжав через Окопи. В Жванець не їхав тому що без мотора і далеко гребти, особливо після риболовлі проти течії не хочеться, вона там слабка, але якщо гарно накидаєшся то може бути тяжкувато. До речі не знаю чи ще туди поїду місце класне, але кількість човнів на одиницю площі просто зашкалює, часто буває, що парашутисти не дають закинути.

Я писав, що біля та трішки https://www.rybalka.com/forum/images/icons/icon12.gif нижче Пригородка. Попробуйте з Тернопільської сторони. Хоча, в тих місцях, ми рибалимо з берега. Умови, правда, складні - багато зацепів. Та овсетник на відвідному спасають. Ще - потрібно декілька рибалок для визначення характерних місць: гряди, бровки, глубини... А, в загальному, судак трішки подалі, окунь та щучка на ближній бровці.  Хоча це для ще більш-меньш теплої води. Далі можливі зміни.https://www.rybalka.com/forum/images/icons/icon4.gif
 
Сьогодні брало неважно.
Лише після обіду вдалося втікти від прольту)
В камінцях знайшли.
 
Так клювало не дуже, я навіть пробував силікон 4 см :dp: Знайшов тільки одну точку де на банці був окунь в ракушняку. Проводку хотів тільки протягування силікона по ракушняку. Різко пів оборота катушкою пару сек пауза, брав як правило силікон з дна на паузі, або на початку підмотки. Звісно побачити покльовку важко, але я декілька окунів підсік. Сходинку ігнорував повністтю. Пробував просто тягнути теж брав, але не так як лежачу приманку. Колеги взяли по 1-2 судачка.
 
я так понимаю, что на джиг ловил?
рекомендую попробовать отводной поводок.  а в случае ловли с лодки, то дропшот.
 
а замість малька можна (і треба) пробувати звичайного хробака-виповзня...
 
Під снігом важко його шукати :dn: Я на малька ловлю в кінці листопада-грудні. І ловлю з берега. До того ловлю на силікон.
 
В субботу опять побывали на Днестре. Погода - сказка. Ветер не помеха).
Окунь клевал слабо, но зачётный. Каждый взял пару - тройку десятков.
Отдохнули, все довольны.
 
Красотень!!!
 
посмотрел на фотки и опять захотел на недельку !!!!
шикарный вид))
 
Цитата
В субботу опять побывали на Днестре. Погода - сказка. Ветер не помеха).
Окунь клевал слабо, но зачётный. Каждый взял пару - тройку десятков.
Отдохнули, все довольны.

Ну,ты умеешь раздразнить.Завтра опять рвём?
 
Цитата
Ну,ты умеешь раздразнить.Завтра опять рвём?
В субботу. На осень нужно работу кидать, да и вообще кидать работу и на рыбалку).
 
Цитата
В субботу опять побывали на Днестре. Погода - сказка. Ветер не помеха).
Окунь клевал слабо, но зачётный. Каждый взял пару - тройку десятков.
Отдохнули, все довольны.
Красота, але ж в суботу такий дубар був... брррррр
 
Сьогодні знову на Дністрі. Все пройшло класно - погодка супер, до 12-00 усі норму виконали, хоч і дрібноватий клював.
А потім відсвяткували день автомобіліста - три години машину з болота відкопували та пхали.
Коротше вражень достатньо, щоб вважати рибалку вдалою).
 
а у нас прольот. купа малька у траві під берегом, а щоб хоч щось брало  - так ні.
один судачок безжалісно втоплений, декілька окунів на долоню і декілька бичків.

дропшот, джиг, відвідний - результату не дало.
 
dima-k, Зайди на сайт клуб любителей рыбалки Черновцы,посмотри как народ вчера отловился на Днестре.
 
ну дык, не надо путать теплое с мягким. я с берега ловил, по заливам. а народ на русловых бровках с лодок.
две большие разницы...

и кстати, тоже, далеко не все удачно отловились
 
Цитата
dima-k, Зайди на сайт клуб любителей рыбалки Черновцы,посмотри как народ вчера отловился на Днестре.

киньте будь-ласка ссилку на сайт, ато я шось неможу його знайти
 
дивись  лічку
 
oleg_osadchuk, » "РЫБОЛОВ". Форум любителей рыбалки.г.ЧЕРНОВЦЫ Под руководством Тимохи.
 
Цитата
"РЫБОЛОВ". Форум любителей рыбалки.г.ЧЕРНОВЦЫ Под руководством Тимохи.
А кто там отловился, или без регистрации не доступен просмотр?
 
Гарно дякую всім!
 
andre777, К сожалению без регистрации не просматриваеться,на сайте очень много отзывов про Днестор.Игорь(Тимоха)сделал очень интересный форум.
 
Цитата
Сьогодні знову на Дністрі. Все пройшло класно - погодка супер, до 12-00 усі норму виконали, хоч і дрібноватий клював.
А потім відсвяткували день автомобіліста - три години машину з болота відкопували та пхали.
Коротше вражень достатньо, щоб вважати рибалку вдалою).
Нормально відловились, це на отводний поводок?
 
Так, останнім часом тільки на отводний і ловлю, на с’єдобку на офсетніку. Досить ефективна оснастка, краще мабуть тільки мальок, і то не факт.
 
Цитата
Так, останнім часом тільки на отводний і ловлю, на с’єдобку на офсетніку. Досить ефективна оснастка, краще мабуть тільки мальок, і то не факт.
Дякую за інформацію
 
Цитата
Досить ефективна оснастка, краще мабуть тільки мальок, і то не факт.
Мальок то реально - факт, працює краще.
 
vasilek, яка оснастка з мальком?
 
поводок не используешь?
какое расстояние между грузом и крючком?
 
Цитата
vasilek, яка оснастка з мальком?

Я на Днестре и у нас на Бугу использую дроп шот (крючок вяжу на основную леску ,нитку ) крючок обыкновенный с длинным цевьём  на него одеваю  когда хороший клёв силикон ,а в бесклёвье малька................. В качестве малька используем верховодку ,а иногда и синюху.......
 
Цитата
какое расстояние между грузом и крючком?
50 см - 1 м, набери в інеті дроп-шот або альтернатива "каролінська" оснастка,  там все докладніше почитаєш і подивишся. НхнЧ
 
Цитата
поводок не используешь?
какое расстояние между грузом и крючком?

Поводок не используюсь...... Хотя мои товарищи вяжут флюр  к нитке , а к флюру  крючок и груз , спасает нитку от ракушек.......    А расстояние между грузом и крючком вяжу на глаз в зависимости от глубины водоёма......   На Бугу от 20 до 40см , а на Днестре и до метра если с лодки ,если с берега 40- 50..... На протяжении дня перевязываю выше  ниже.......  Что нравится в дроп шоте что можно играть приманкой на месте  .....  Может это не классический дроп шот ,но я так ловлю.........   ИМХО,,
 
Пітвердження цьому є тут клац  ,  клац"https://www.rybalka.com//https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=525403&postcount=2132"
 
Мужики!Хто в курсах.Лящ вже не клює,чи ше ловиться?
 
В неділю ловився з човнів.
 
Хлопцы сегодня ловят в Соколе. С утра клёва небыло. Надеются на вечерний клёв.
 
Був сьогодні в Китайгородській долині, кльов слабенький 2 десятки окунців зловив, але  жахнувся від купи дохлого малька по берегах, і ще багато перебитої риби плавало. Може хто рибачив в тих місцях і чув в чому проблема. Мені здається це електрики постарались. Бо місця там мені дуже подобаються але чи є сенс туда зараз їздити.
 
Цитата
Хлопцы сегодня ловят в Соколе. С утра клёва небыло. Надеются на вечерний клёв.

В нас сьогодні зранку нормально ловилось, після 10-ти втихло. Але періодично прокльовувало цілий день.
 
Не Сокол, трошки ниже, вчера-позавчера...







Хищник неактивный был совсем, окунь попадался меньшего размера по сравнению с рыбалками 2-3-х недельной давности... большинство судачка из разряда нано... только жерешок попадался до трёшки... рыбалка трудовая...
 
Нормально! Навіть карпик позарився. А що за приманка?
Я другий рік ловлю слагами, але крім окуня та судачка нічого не трапляється.
 
Цитата
Не Сокол, трошки ниже, вчера-позавчера...







Хищник неактивный был совсем, окунь попадался меньшего размера по сравнению с рыбалками 2-3-х недельной давности... большинство судачка из разряда нано... только жерешок попадался до трёшки... рыбалка трудовая...

А мы  в Соколе были,я подошёл к двум лодкам они ловили судака и тоже карпика взяли,а по окуню ситуация обратная.Окунь крупный но мало.За целый день я словил 17 шт.
 
Один з Сокола до мене підпливав в Вороновицю. Казав, що теж підсік коропа, але той зійшов. Часом не з Вашої компашки? До речі вода в Вороновиці не охолола, а навпаки прогрілась.
  Окунь якийсь прикумарений, чи що :dc:. Брав тільки на мілині. І брав виключно на приманки які волочились по дну. Якщо робиш сходинку, то все ігнор повний. Я навіть робив паузи даючи приманці полежати на дні 5-10 сек, а потім робив коротку і повільну потяжку, сантиметрів 20 не більше. Так як купа камінчиків і ракушок, то щоб не обривати спробував дроп-шот. Переміщував приманку від 30 до 2 см від груза ігнор повний. Ставлю чебурашку і знову повільно з паузами волочу, одразу є покльовки.
 
Цитата
Один з Сокола до мене підпливав в Вороновицю. Казав, що теж підсік коропа, але той зійшов. Часом не з Вашої компашки? До речі вода в Вороновиці не охолола, а навпаки прогрілась.
  Окунь якийсь прикумарений, чи що :dc:. Брав тільки на мілині. І брав виключно на приманки які волочились по дну. Якщо робиш сходинку, то все ігнор повний. Я навіть робив паузи даючи приманці полежати на дні 5-10 сек, а потім робив коротку і повільну потяжку, сантиметрів 20 не більше. Так як купа камінчиків і ракушок, то щоб не обривати спробував дроп-шот. Переміщував приманку від 30 до 2 см від груза ігнор повний. Ставлю чебурашку і знову повільно з паузами волочу, одразу є покльовки.

Нет мы крутились в раёне Сокола.Я ловлю на отводной поводок ,поэтому у меня приманка идёт по дну но сильно активного окуня я не наблюдал.Правда было много сходов.Когда присмотрелся к крючку то понял почему сходы.Об камни жало крючка загнулось внутрь.Ещё,что я заметил что проводку предпочитал полосатый с глубины к берегу,посему вылез на берег и потихоньку начал ловить.Но основной улов был в полумраке,каждый заброс окунь.Но это было не долго наступила темнота и мы рванули на выход.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!