Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Конкретные вопросы, и, соответственно, ответы на них
 
Цитата
В мене є гуцули з Синевира .... З дерева - шо хош !!!!

Бодя, відпусти на волю тих гуцулів! Ти вже іх три роки в підвалі тримаєш.:bj::bj::bj:
 
Цитата
Рибацюги, може хтось знає майстрів хто робе бєсєдки з дерева.
http://teremok.key.ua/
 
Цитата
Бодя, відпусти на волю тих гуцулів! Ти вже іх три роки в підвалі тримаєш.:bj::bj::bj:

Да, Богдан то не є добре людей експлуатувати, вони напевно ще й з Синевіра сосни на своїх спинах тягають:ap:.
 
Цитата
Рибацюги, може хтось знає майстрів хто робе бєсєдки з дерева.

Дима,у меня столярный цех.Делаю с дерева практически всё(двери,беседки,мебель,лестницы) кроме окон. 0972485884
 
Цитата
Дима,у меня столярный цех.Делаю с дерева практически всё(двери,беседки,мебель,лестницы) кроме окон. 0972485884

Сєрьога, а таку штуку ти зробити можеш?
Общая длина вставки - 68 мм.

Рабочая длина вставки - 42 мм.

Диаметр отверстия вставки - 9.9 мм.
 
В мене, питання до всіх, хто перефарбовував їстивну резину ФОКС, або ціленаправлено якусь іншу їстивку, боюсь просто щоб не приснився піпець її, а перефарбувати треба?
 
Цитата
Сєрьога, а таку штуку ти зробити можеш?
Общая длина вставки - 68 мм.

Рабочая длина вставки - 42 мм.

Диаметр отверстия вставки - 9.9 мм.

нет. токарного станка у меня нет
 
Цитата
нет. токарного станка у меня нет

Зрозуміло, буду сам пробувати!
 
Дабы не копировать
 
https://www.youtube.com/watch?v=vO_9X0tdofg
у соседа в гараже такой, сам пробывал стелаж варить-понравилось.
http://kokosy.com.ua/product/invertor-svarochnyj-dnpro-m-mma-250-mini/
 
Мужики! А не подскажите у Валеры есть отдельно "половинки" спинингов?Нужна вся верхняя часть
 
Цитата
Нужна вся верхняя часть
марку озвуч
 
В принципі пофіг який буде,головне щоб по діаметру попереднього підходив,,мені 3 рази в рік виїхати то фінтіперцового не потрібно...(поки що) :al: А так то Jaxon :be:
 
Цитата
А так то Jaxon
в карпі запитай, вони вроді як оф диллер джексона в західній україні або у славіка який тобі той джексон продав, може зможе допомогти з замовленням верхньої части...
 
Цитата
В принципі пофіг який буде,головне щоб по діаметру попереднього підходив,,мені 3 рази в рік виїхати то фінтіперцового не потрібно...(поки що) :al: А так то Jaxon :be:
джексон робить обслуговування. Тобто привозить окремо кінчики до конкретної марки і моделі спіна.  Чекати потрібно довго і нудно , але все-ж таки везуть..  
якщо просто  підібрати кінчик по діаметру від іншої моделі - майже 100%гарантії - що спін вийде розбалансований. Треба перекидати кільця. По новому будувати спінінг.  такий собі родбілдінгв мініатюрі. https://www.youtube.com/watch?v=-XOsS8n-EbA
 
Дякую за конкретні відповіді!
 
Цитата
в карпі запитай, вони вроді як оф диллер джексона в західній україні або у славіка який тобі той джексон продав, може зможе допомогти з замовленням верхньої части...
Так, треба буде запитати чи зможуть привезти коліно.
 
SalvaDoR,  Если модель спининга выпускается привезут 100%, мне привозили и подбирали, но нужно идти в Карп.
 
Цитата
SalvaDoR,  Если модель спининга выпускается привезут 100%, мне привозили и подбирали, но нужно идти в Карп.

Я думаю, що краще купити новий спін за гривень 180-200 в того самого Ямполя, якийсь ЕОС чи Сівейду і ловити не заморочуватись, бо верхнє коліно щось я думаю, приблизно такі гроші і вийде, а геморою з очікуванням набагато більше!
 
У мене був старий спін Мikado Silver Eagle з поломаною вершинкою. В "Карпі" підібрали по діаметру Джексон. Торік коштувало 90 грн.     А можна до майстра по ремонту 067 зз 77 110.
 
Дякую ще раз за поради!:dk:
 
Добрий день шановні колеги. Порадьте будь ласка шнур для УЛ (джиг, вертушки колебалки та ін.). Бажано в бюджеті до 200-250 грн. Зарання дякую.
 
Цитата
Добрий день шановні колеги. Порадьте будь ласка шнур для УЛ (джиг, вертушки колебалки та ін.). Бажано в бюджеті до 200-250 грн. Зарання дякую.

YGK G-soul X3 самый вариант, с весны акстивно 0.5-ым пользуюсь, без нареканий, разве что краска полиняла...стоит в районе 220 грн, у нас в Карпе брал
 
Цитата
Добрий день шановні колеги. Порадьте будь ласка шнур для УЛ (джиг, вертушки колебалки та ін.). Бажано в бюджеті до 200-250 грн. Зарання дякую.
Я б порадив класику Sunline Super PE 6lb, коштує 180 грн і якість на висоті!
 
Цитата
Я б порадив класику Sunline Super PE 6lb, коштує 180 грн і якість на висоті!

+1  сам таким користуюсь...... У Андрюхи Сома  купував...
 
Цитата
YGK G-soul X3 самый вариант, с весны акстивно 0.5-ым пользуюсь, без нареканий, разве что краска полиняла...стоит в районе 220 грн, у нас в Карпе брал
В мене 7.5 lb.
+ нереально тонкий
- нереально легко рветься
~ нереально плоский (хоча це і не дивно, і як на мене то ролі особливої не грає)
Навіть не знаю... За 180 грн (десь так він коштує в інтернет-магазинах) на дрібного окунька з силіконом певне непоганий варіант, але приманку навіть за 50грн я б на нього не повішав.
 
Цитата
Я б порадив класику Sunline Super PE 6lb, коштує 180 грн і якість на висоті!
Згоден майже повністю, але я б взяв 8 лібрів, і вартує він в нас 160 грн.
 
Цитата
Згоден майже повністю, але я б взяв 8 лібрів, і вартує він в нас 160 грн.

Для УЛ 6 lb самое то. У меня Super PE с начала сезона - полет нормальный!
Тоньше = дальше. А что касается нагрузок - фрикцион все стерпит :al:
 
Цитата
Я б порадив класику Sunline Super PE 6lb, коштує 180 грн і якість на висоті!

Цитата
Згоден майже повністю, але я б взяв 8 лібрів, і вартує він в нас 160 грн.

В мене шість лібрів - білий. Почті через вихідні був на дністрі ловив окуня. Два сезони і я задоволенний!!! Рахую кращого і не треба!!! Тільки БІЛИЙ!!!:dk:
 
Цитата
В мене шість лібрів - білий. Почті через вихідні був на дністрі ловив окуня. Два сезони і я задоволенний!!! Рахую кращого і не треба!!! Тільки БІЛИЙ!!!:dk:

На счет цвета полностью с вами согласен. Почему? Да потому что белый не линяет :ap:

(У меня ярко зеленый поначалу линял очень сильно. Сейчас, конечно, уже устаканилось, хотя, может быть, это потому что он стал почти белым:al:)
 
Дуже дякую всім хто відгукнувся. На рахунок Sunline Super PE 6lb почитав відгуки в і-неті "не дуже", треба буде "пощупать"   YGK G-soul X3, хотя все пізнається в порівнянні. Ще раз дякую.
 
Цитата
В мене 7.5 lb.
+ нереально тонкий
- нереально легко рветься
~ нереально плоский (хоча це і не дивно, і як на мене то ролі особливої не грає)
Навіть не знаю... За 180 грн (десь так він коштує в інтернет-магазинах) на дрібного окунька з силіконом певне непоганий варіант, але приманку навіть за 50грн я б на нього не повішав.

У меня тоже 7,5. Нереально тонкий это да, прям как заявлено по-ходу, выброс зато шикарный получается. По прочности для толщины я доволен, ловил им в основном на дроп-шот, отводной и со сбирулино, поводки из монолески 0,2(леска гамакацу проверенная!) и на зацепах (та и отстрелов имел пару) всегда только леска  рвалась. Было на камушках/ракушках срезало , так то любого шнура слабое место. Вопрос же шнур для ультралайта, так что крючки разгибать, и коряги /кусты вырывать не предполагается по-ходу) Ну а насчёт заявленной разрывной аж интересно протестить стало!
 
Цитата
У меня тоже 7,5. Нереально тонкий это да, прям как заявлено по-ходу, выброс зато шикарный получается. По прочности для толщины я доволен, ловил им в основном на дроп-шот, отводной и со сбирулино, поводки из монолески 0,2(леска гамакацу проверенная!) и на зацепах (та и отстрелов имел пару) всегда только леска  рвалась. Было на камушках/ракушках срезало , так то любого шнура слабое место. Вопрос же шнур для ультралайта, так что крючки разгибать, и коряги /кусты вырывать не предполагается по-ходу) Ну а насчёт заявленной разрывной аж интересно протестить стало!
Super PE 8lb при обриві руками на зачепі аж в шкіру врізається, а цей навіть близько до того не дотягує.
Ще помітив що паломар тримає  YGK набагато краще ніж клінч.
 
Цитата
треба буде "пощупать"   YGK G-soul X3
в мене на УЛ -0,4, гарний шурок.
купляв тут http://spinninglife.com.ua/index.php/component/virtuemart/pletenye-shnury/g-soul-x3-detail?virtuemart_currency_id=199
190 грн. та ще там флюрик демократичний по ціні
а ПЕ беру по 135
 
Цитата
Для УЛ 6 lb самое то. У меня Super PE с начала сезона - полет нормальный!
Тоньше = дальше. А что касается нагрузок - фрикцион все стерпит :al:
Я виходив з того, що людина буде ловити на  "вертушки колебалки та ін." які часто мають трійник на кінці приманки, а фрикцион від зацепів не рятує. Сам того сезону на цих самих 6Ib білого шнура за рибалку оставив мормих на 200грн. А різниця по забросу між 6 і 8 не така й велика (хіба, що парусність), якщо не ловити приманками менше 1,5 грама на великій глибині, то 8 буде оптимальніше. ІМХО.
P.S. Я розумію, що людина шукає бюджетний варіант шнура, але як би там не було нормальної якості шнури вартують в районі 500 грн і дальше. На цей сезон взяв собі попробувати Dragon HM 8X, при діаметрі 0,08мм він тримає 6,6кг!!!, а вильот в ньго просто нереальний, один тільки мінус - ціна.
 
Цитата
Я виходив з того, що людина буде ловити на  "вертушки колебалки та ін." які часто мають трійник на кінці приманки, а фрикцион від зацепів не рятує. Сам того сезону на цих самих 6Ib білого шнура за рибалку оставив мормих на 200грн. А різниця по забросу між 6 і 8 не така й велика (хіба, що парусність), якщо не ловити приманками менше 1,5 грама на великій глибині, то 8 буде оптимальніше. ІМХО.
P.S. Я розумію, що людина шукає бюджетний варіант шнура, але як би там не було нормальної якості шнури вартують в районі 500 грн і дальше. На цей сезон взяв собі попробувати Dragon HM 8X, при діаметрі 0,08мм він тримає 6,6кг!!!, а вильот в ньго просто нереальний, один тільки мінус - ціна.

Фрикцион, конечно, к зацепам отношения не имеет, но здесь, наверное, все УЛ шнуры равны: плюс-минус килограмм погоды не делает. УЛ не для того чтобы коряги ворочать, поэтому потери приманок неизбежны.
Если не хочется терять приманки, шнур 15 lb и вперед! крючки разгибать.
 
Посоветуйте дешёвый щучий спининг за гривень 150. Ловить буду с лодки.
Может кто продаёт?. Или знает где купить.
 
Цитата
спининг за гривень 150
Серега, извини, но за эти деньги будет не спиннинг а полное гуано.
 
Цитата
Серега, извини, но за эти деньги будет не спиннинг а полное гуано.
У меня кум три года ловит китайским спином за 120 грн. Двухсоставник - брал на туче.
Я за два года сломал 4 спина и все практически в лодке. А для щуки дорогой спин покупать не вижу уже смысла. Щуке чувствительность по барабану.
Кстати я в прошлом году под аркой купил за 180 грн. 2.70 спин на окуня, на Днестр с берега. То шо надо.
Просто сезон хочу доловить бадылём, а на следующий год буду думать.
 
Цитата
Серега, извини, но за эти деньги будет не спиннинг а полное гуано.

В мене батя спінінгом за 80 грн,Kopyto за 3 грн і катухою за 50 обловив мужиків з Лумісами і воблерами :al:
 
Цитата
В мене батя спінінгом за 80 грн,Kopyto за 3 грн і катухою за 50 обловив мужиків з Лумісами і воблерами :al:
Суть не в том, просто на хороший спин приятно ловить.
Но на данный момент дорогой спин купить нет возможности и ловить не на что.
Поэтому срочно палка нужна. Походу уже нашёл  Berkley CHERRYWOOD 2,10.
 
Цитата
Суть не в том, просто на хороший спин приятно ловить.
Но на данный момент дорогой спин купить нет возможности и ловить не на что.
Поэтому срочно палка нужна. Походу уже нашёл  Berkley CHERRYWOOD 2,10.
Так я за это и говорю что на чуствительный удобнее и приятнее,но не всегда дорогой спин это залог клева и успеха:dk:
 
Цитата
Так я за это и говорю что на чуствительный удобнее и приятнее,но не всегда дорогой спин это залог клева и успеха:dk:
Полностью поддерживаю.:bf:
 
Цитата
...срочно палка нужна. Походу уже нашёл  Berkley CHERRYWOOD 2,10.

Ціна питання? Серега набери мене поможу з патиком.
 
Цитата
Ціна питання? Серега набери мене поможу з патиком.
Питаня знято. Палка бюджетная есть. Ищю щюку.
 
Рыбацюги!!!Кто слышал что то про Завалийки?Можно там ловить или нет?
 
Цитата
Рыбацюги!!!Кто слышал что то про Завалийки?Можно там ловить или нет?

Хазяїн приглашав на першольодіє, каже що ахіреннний окунь в нього цього року ну і щука тоже не хіла!!! Він мені винен!!!
 
Цитата
Хазяїн приглашав на першольодіє, каже що ахіреннний окунь в нього цього року ну і щука тоже не хіла!!! Він мені винен!!!

А что Ядуха не захватил  ставок себе?
 
Цитата
А что Ядуха не захватил  ставок себе?

Хазяїн зараз судиться з захватчиками, ловити поки що не дозволяють!
 
Мої вітання.
Підкажіть, будь-ласка, може в якомусь риболовному магазині міста є клей для ремонту ПВХ лодок.
 
Универсальный полиуретановый клей для ПВХ "ДЕСМОКОЛ" клеит латки,ткань,можно заливать проколы и царапины.Пользуюсь около 5-ти лет.В продаже есть почти везде где продаётся клей(лотки,киоски на базарах).:)
 
Цитата
Мої вітання.
Підкажіть, будь-ласка, може в якомусь риболовному магазині міста є клей для ремонту ПВХ лодок.

Слава,в павильёне где рыболовный магазин "ШторМ" только на противоположной стороне есть магазин где продают всё для обуви.Там спроси.У них есть дисмокол на розлив и в тюбиках.
 
Цитата
Универсальный полиуретановый клей для ПВХ "ДЕСМОКОЛ" клеит латки,ткань,можно заливать проколы и царапины.Пользуюсь около 5-ти лет.В продаже есть почти везде где продаётся клей(лотки,киоски на базарах).:)

Цитата
Слава,в павильёне где рыболовный магазин "ШторМ" только на противоположной стороне есть магазин где продают всё для обуви.Там спроси.У них есть дисмокол на розлив и в тюбиках.
Дякую за допомогу! Закуплюся десмоколом.
А то знайшов вдома якийсь взуттєвий клей а він не сохне і з-під латки бульки видуваються :ap:
 
Хочу собі взяти телефон, хочу шоб був невбиваємий-непотопляємий. Дивився леново а660- сламало то шо нема вай-фая і батарейка слабо тримає, ше дивився S4 activ- тут вроді краще, але розміри( реально лопата) і ціна шось не дуже сподобалась.
Хочу щось с серії екстрим). Може хтось щось підскаже?)
 
Цитата
сламало то шо нема вай-фая
:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
хто тобі таке казав???
Юзаю саме А660 (і не тільки я) - апарат супер! З ним навідь купалися.:dn:
Батарейка - да. При активному юзані сутку тримає. А ти запитай знайомих в кого є смарт на андроїді і екран не меньше 4" - скільки в них тримає батарейка.
 
Цитата
Може хтось щось підскаже?)
Сам користуюся Sony Xperia V...у воді вже купався...навіть фоткав під водою!=)
Ну акамулятор звичайно слабенький, ну в цілому подобається апарат!
 
після того ,як втопив в Дністрі Соні-Єріксон, довго шукав вологостійку мобілу з сертіфікатом ip67,перемацав декілька та купив
Samsung Galaxy Xcover 2 S7710,дуже задоволений !!!
шустрий,фоткае гарно, GPS- дуже шустрий,поставив Навител-Андроід, і багато всякого добра в ньому, то вже дітки показали, все добре-крім ціни))))
 
Цитата
Хочу собі взяти телефон, хочу шоб був невбиваємий-непотопляємий. Дивився леново а660- сламало то шо нема вай-фая і батарейка слабо тримає, ше дивився S4 activ- тут вроді краще, але розміри( реально лопата) і ціна шось не дуже сподобалась.
Хочу щось с серії екстрим). Може хтось щось підскаже?)
 Користуюсь півроку samsung xcover 2 - Сподобався навіть дуже, мочив його купу раз, навіть з милом мив... Все паше, як трактор. Батарея - при активному користуванні 1-2 сутки...
 
Цитата
:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:
хто тобі таке казав???
Є вайфа, а шож я собі накрутив шо нема) хз)
В мене Ейс 3.5" екран на 3му році життя ше 2 дня тяне.

Тепер думаю, Хкавера чи вернутись до 660)

Взяти кавера чи 2 леново))

Всім дякую) Хто ще що скаже?))
 
Візьми до розгляду ще Lenovo S750, як на мене супер!
 
Цитата
Візьми до розгляду ще Lenovo S750, як на мене супер!

Да по отзивам мощний телефон,собі буду брати
+ якшо проголодаєшся на рибалці- горіхів наколеш без проблем:al:
 
І ще така штука є з цього розряду телефонів. Ну і Motorola Defy, в брата така вже встиг в морі покупати, але вона до нас офіційно не в"їзджає, тому на свій страх та ризик...
 
Цитата
Хочу собі взяти телефон, хочу шоб був невбиваємий-непотопляємий
Краще чим ТА-57 немає:al: (сам юзав 5 років) правда без вай-фая:bf:
P.S. (всім гарного настрою)
 
Цитата
Краще чим ТА-57 немає
:bj::bj::bj: аж :ak:
 
Цитата
Краще чим ТА-57 немає:al: (сам юзав 5 років) правда без вай-фая:bf:
P.S. (всім гарного настрою)

мощна штука - 4 ядра, 2 сімки...:wink:
 
Мужики!Питання не по рибалці але все таки може хтось знає.
Де в нас в Хмельницькому можна постріляти зі зброї?Є якийсь нормальний тир?
 
Цитата
Мужики!Питання не по рибалці але все таки може хтось знає.
Де в нас в Хмельницькому можна постріляти зі зброї?Є якийсь нормальний тир?

Гладкоствол, стендовая стрельба, там где расчищено, реальный стенд по 7-8 станков на позиции
https://maps.google.com.ua/maps?hl=uk&ll=49.358913,27.205453&spn=0.008302,0.01929&t=h&z=16
 
Цитата
Мужики!Питання не по рибалці але все таки може хтось знає.
Де в нас в Хмельницькому можна постріляти зі зброї?Є якийсь нормальний тир?

В палаці тир нормальний, там і з їхньо спортивної постріляти можна, я колись і зі своєю приходив пристрілював, але в мене там знайомі були, хз що там зараз робиться)
 
Цитата
мощна штука - 4 ядра, 2 сімки...:wink:
Та нє, похоже апарат не R-UIM-ний, номер туда вшитий :wink:. Та нахер телефону ті ядра - головне щоб акум тримав :bj:
 
Мужики потрібен електромоторчик 220 В, щоб видавав 20-24 оберта за хвилину, від мікроволновок було б чудово, в мене є такий але він 4 оберта дає, мені цього мало, кажуть що є з більшими обертами, але сьогодні облазив всі наші місцеві барахолки, знайшов одного, купив, приніс додому,а він після 5-ти хвилин роботи так нагрівся шо чуть не вибухнув, може є в когось щось подібне чи підскажіть де придбати? Дякую!
 
Цитата
Мужики потрібен електромоторчик 220 В, щоб видавав 20-24 оберта за хвилину, від мікроволновок було б чудово, в мене є такий але він 4 оберта дає, мені цього мало, кажуть що є з більшими обертами, але сьогодні облазив всі наші місцеві барахолки, знайшов одного, купив, приніс додому,а він після 5-ти хвилин роботи так нагрівся шо чуть не вибухнув, може є в когось щось подібне чи підскажіть де придбати? Дякую!
Для електродвигунів, це дуже мала швидкість обертання. Хоча є відповідні схеми підключення для таких обертів, за умови, що двигун має бути асинхронним, але навантаження він тримати не буде, так як в твому випадку грітись. Є два варіанти: відійти від 220 вольт і використати шаговий двигун (керування від мікроконтролера через мосфети, або буфера) - плюс такого девайса можливість керувати оборотами і значна потужність, або старий дєдовський механічний редуктор, наприклад від електрошторок які в СССР навішували на вікна для перегляду фільмів в аудиторіях, я думаю, що їх дістати не є великою проблемою.
 
Цитата
Для електродвигунів, це дуже мала швидкість обертання. Хоча є відповідні схеми підключення для таких обертів, за умови, що двигун має бути асинхронним, але навантаження він тримати не буде, так як в твому випадку грітись. Є два варіанти: відійти від 220 вольт і використати шаговий двигун (керування від мікроконтролера через мосфети, або буфера) - плюс такого девайса можливість керувати оборотами і значна потужність, або старий дєдовський механічний редуктор, наприклад від електрошторок які в СССР навішували на вікна для перегляду фільмів в аудиторіях, я думаю, що їх дістати не є великою проблемою.

Дякую, буд щось мудрувати, Вітя підскажи я бачу ти в цьому розбираєшся, можливо якось пристосувати двигун на 12, через шось його підєднати щоб йшов через  220 В, бо я вцьому повний 0?
 
Цитата
Дякую, буд щось мудрувати, Вітя підскажи я бачу ти в цьому розбираєшся, можливо якось пристосувати двигун на 12, через шось його підєднати щоб йшов через 220 В, бо я вцьому повний 0?
Попробуй двигун з редуктором від склоомивача автомобіля, там десь приблизно подібні оберти, а для живлення вистачить блока на 1,5-2А, як варіант можна використати блок живлення від компа АТ або АТХ.
 
Цитата
Попробуй двигун з редуктором від склоомивача автомобіля, там десь приблизно подібні оберти, а для живлення вистачить блока на 1,5-2А, як варіант можна використати блок живлення від компа АТ або АТХ.

Дякую за відповідь, буду щось мудрувати, розібрав стару севдеповську мікрохвильовку, там більш менш нормальні оберти, трохи гріється, але працювати можна, хлопці з форума дзвонили, можуть допомогти з двигуном, але трохи рублів треба, подивлюсь якщо нічого не вийде з того що є, то буду брати вже щось серйозне (спеціальне) як то кажуть!
 
Хто підскаже де нормально можна зробити дублікати ключів для гаража?
щось схоже на той який на фото, з стальної трубки з навареними пластінами.
 
Цитата
Мужики потрібен електромоторчик 220 В, щоб видавав 20-24 оберта за хвилину, від мікроволновок було б чудово, в мене є такий але він 4 оберта дає, мені цього мало, кажуть що є з більшими обертами, але сьогодні облазив всі наші місцеві барахолки, знайшов одного, купив, приніс додому,а він після 5-ти хвилин роботи так нагрівся шо чуть не вибухнув, може є в когось щось подібне чи підскажіть де придбати? Дякую!
Если нагрузка на движек не большая можно попробовать от дворников автомобиля у вас на базаре бу моторчик с редуктором за копейки взять можно и обороты на выходе подходящие.
 
Де в нашому регіоні можна поремонтувати спінінг?
Колєга поламав дверцятами машини.
 
Цитата
Де в нашому регіоні можна поремонтувати спінінг?
Колєга поламав дверцятами машини.

Овощной рынок  магазин Андрюхи  Сома ...........
 
Магазин Карп,сам там недавно здавав,привезли рідне коліно яке було пошкоджене.
Так то магазин по фірмі Джексон,але питав продавця,можна будь-який принести.
А ремонт в основному буде майже як заміна:al:
 
Людина, я так розумію, питає про свій - Кам'янець-Подільський регіон, а не за наш...
 
Цитата
Людина, я так розумію, питає про свій - Кам'янець-Подільський регіон, а не за наш...
Через поле перейшов і буде в нашому селі:bf::bj:
 
Цитата
Людина, я так розумію, питає про свій - Кам'янець-Подільський регіон, а не за наш...

Та ні, я про область, але думаю, зараз і по країні проблем немає відправити, був би сенс. Тут питання ціни. Якщо ремонт+транспорт буде не дешевший, ніж нове коліно...
Якщо хтось має такий досвід, буду вдячний за інфу.
 
назвіть який "патик", потім можна буде говорити про доцільність ремонту...
 
favorite professional pls-732ml 3-14гр
Зломане верхнє коліно десь посередині. Нове 350 грн. в магазині.
 
Цитата
Зломане верхнє коліно десь посередині.
ціна буде залежати складності злому, якщо коліно розлоїлось то краще купити нове ніж ремонтувати
 
Цитата
favorite professional pls-732ml 3-14гр
Зломане верхнє коліно десь посередині. Нове 350 грн. в магазині.

К своему Фавориту  верхнее колено заказывал у Андрюхи Сома.......
 
Цитата
К своему Фавориту  верхнее колено заказывал у Андрюхи Сома.......

Нове чи ремонт?
По новому проблем немає де замовити, цікавлять контакти ремонтників для з’ясування доцільності ремонту.
 
Підскажіть будь-ласка де в Хмельницькому можна купити резіну crazyfish
 
Цитата
Нове чи ремонт?
По новому проблем немає де замовити, цікавлять контакти ремонтників для з’ясування доцільності ремонту.

по телефону Вам навряд ціну скажуть, потрібно бачити місце злому, зверніться до Андрія (СОМ) він віддасть спін на ремонт (мені зробили норм)
одразу скажу, що ремонт буде дешевше ніж новий, однак різниця не настільки вагома, можливо краще все ж новий...
 
Дякую за інфу, передам хазяїну.
 
Цитата
ідскажіть будь-ласка де в Хмельницькому можна купити резіну crazyfish
Рибалка по Соборній 16, раніше там була, зараз має також бути
 
Вопрос возник...платный УТМРовский став в Летичеве- на нём есть рыбалка после 1 ноября?!
 
Цитата
Вопрос возник...платный УТМРовский став в Летичеве- на нём есть рыбалка после 1 ноября?!

Ответил в личку.....
 
Цитата
Вопрос возник...платный УТМРовский став в Летичеве- на нём есть рыбалка после 1 ноября?!
Рибалка там є, і риба також)))) в тому році з  30 жовтня    по 2 листопада ми з колегами там такі чудеса по коропу робили,  що не знали куди від лишніх очей дітися)))))( та й і щука там є не маленька, зі слів друзів)    
       

       

       
       

       
       
           
               __________________
 
Мої вітання. Підкажіть, будь-ласка, коли в цьому році закривають навігацію на Дністрі.
 
Цитата
Мої вітання. Підкажіть, будь-ласка, коли в цьому році закривають навігацію на Дністрі.

Я слышал что вроде с 10-го ноября(но документально не подтвеждено)
 
Цитата
Я слышал что вроде с 10-го ноября(но документально не подтвеждено)
Тоді встигаємо :) Дякую.
 
хто що може сказати по їстівній резині Сrazy fish?:bw:
 
Цитата
хто що може сказати по їстівній резині Сrazy fish?
Робоча резина, ловить і окуня і судачка, я особо в неї не впирався, але розову типу кейтеч свінг імпакт окуня розтовкли одразу
 
Цитата
хто що може сказати по їстівній резині Сrazy fish?
Хороша резина, смачна... ще добавити цибулькі перчику, лаврушки  і просто бомба:al::bj::bj::bj:.  Особисто в мене є пару хвостів CRAZY FISH Scalp Minnow 8 см, активний віброхвостик , чудово працює на повільних  проводках. Активно грає у воді, використовую з офсетним гачком. Добре працює в Летичіві по щуці. Є з різними смаками, в мене смак риби. ІМХО. НХНЧ.
 
Дядкую, дядьки, за інфу. А то замовив собі пару пачечок і не знаю що воно таке ))
 
На окуня класна с’эдобка! І ціна гуманна.
 
Цитата
І ціна гуманна
я б не сказав, ціна наприклад у кф за 8 штук 30 грн, у кейтеча за 12 - 50 гр, виходить грубо кажучи одне і те саме
 
Цитата
я б не сказав, ціна наприклад у кф за 8 штук 30 грн, у кейтеча за 12 - 50 гр, виходить грубо кажучи одне і те саме
Андрюха, щось дороговато загнув за "бешану рибку", я замовляв в іннеті - за пачку 22 грн...:bk:
 
Цитата
Андрюха, щось дороговато загнув за "бешану рибку", я замовляв в іннеті - за пачку 22 грн...:bk:
ціни наших магазів привів, кейтеча свінг імпак по 45 в інеті хватає, а от аналог кф вібро ворм по 27))
 
У нас ціна починається від 24 грн. за пачку. І резина справді дуже уловиста. Особдисто в мене в фаворі моделі NANO MINNOW,  POLARIS, на протязі сезону це палочка-виручалочка на Дністрі. І ловив я на неї не тільки окуня, а і жереха і щуку!
Цех жерех зловлений на модель NANO MINNOW в кольорі перламутр.
 
Добрый вечер. Не успел сегодня взять отстрелку в УОРЕ, может кто-то знает- выписывают (работают) ли в субботу в УОРЕ?
 
Цитата
Добрый вечер. Не успел сегодня взять отстрелку в УОРЕ, может кто-то знает- выписывают (работают) ли в субботу в УОРЕ?
Свіжа інфо від поважного мисливця, працюють в суботу до 12 год , і все виписують, спробуй перевір, якщо інфо галіма сам особисто порву срачину поважному мисливцю, НПНП. З повагою Віктор!
 
Цитата
Свіжа інфо від поважного мисливця, працюють в суботу до 12 год , і все виписують, спробуй перевір, якщо інфо галіма сам особисто порву срачину поважному мисливцю, НПНП. З повагою Віктор!
Если на охоту не уедут)
 
Цитата
Если на охоту не уедут)
Там  начебто "баби" виписують а ці не повинні.:ds: Хоча....:cx:
 
Цитата
Свіжа інфо від поважного мисливця, працюють в суботу до 12 год , і все виписують, спробуй перевір, якщо інфо галіма сам особисто порву срачину поважному мисливцю, НПНП. З повагою Віктор!

С 8:00 или 9:00?
 
Цитата
С 8:00 или 9:00?
Мля?!! Цю інфо не перевірив, врахую, як недолік:dl:
 
Спасибо, завтра поверю.
 
Спитаю знов, мож хто підскаже де такі зробити можна? Ну і не дорого, ато мені вже пропонували зробити за 400грн, шось жалко стік грошей)))
 
Цитата
Спитаю знов, мож хто підскаже де такі зробити можна? Ну і не дорого, ато мені вже пропонували зробити за 400грн, шось жалко стік грошей)))

Грушевського 57 дом бита, перший поверх наліво. Дєд там робить дешево і добре. мені зробив дублікат до машини за 20  грн хотя всі співали не менше 60...
 
Цитата
Спитаю знов, мож хто підскаже де такі зробити можна? Ну і не дорого, ато мені вже пропонували зробити за 400грн, шось жалко стік грошей)))
Ти шо,сейф рішив бомбанути?
 
Цитата
Ти шо,сейф рішив бомбанути?

В гаражі сейфові замки стоять, і ключі в одному варіанті) І якщо посію їх то прийдеть бомбити))))
 
Рибацюги!!! Підскажіть будь-ласка, яка зарас  дорога в сторону с. Черепівка, Малі Орлинці. Може хто їздить в ту сторону. Буду вдячний за інфо.
 
Цитата
Рибацюги!!! Підскажіть будь-ласка, яка зарас  дорога в сторону с. Черепівка, Малі Орлинці. Може хто їздить в ту сторону. Буду вдячний за інфо.
До снігу була розбита в полное "Г",але там обично перевіває,і ніхто не чистить,то всі їдуть через Красилів,полями через Хотьківці зараз думаю наврядчи,хіба 4х4 розрулить:al:
 
Цитата
Рибацюги!!! Підскажіть будь-ласка, яка зарас  дорога в сторону с. Черепівка, Малі Орлинці. Може хто їздить в ту сторону. Буду вдячний за інфо.

Ще не їздив, але 100% знаю що передуто, там передуває постійно, найбільше проблематично це від Калинівки до Черепівського лісу. Можна пробувати через Черепову їхати там чистять сніг!
 
Всем  рыбакам добрый день.Решил купить надувную лодку и по финансовым возможнастям остановился на БАРК 260 и КОЛИБРИ 260т, может кто посоветует какую лучше взять.
 
Плавал на обоих,больше понравился БАРК,поетому купил его.На Колибри крепление вёсел совсем не понравилось,со временем у хазяина лодки они начали выпадать.Не знаю у всех или брак,но факт фактом.
А так вроде все однинаковое.
 
Цитата
Плавал на обоих,больше понравился БАРК,поетому купил его.На Колибри крепление вёсел совсем не понравилось,со временем у хазяина лодки они начали выпадать.Не знаю у всех или брак,но факт фактом.
А так вроде все однинаковое.
Откуда они могут выпасть???
Да и конструкции одинаковые.., только форм-фактор разный?!
 
Цитата
Всем  рыбакам добрый день.Решил купить надувную лодку и по финансовым возможнастям остановился на БАРК 260 и КОЛИБРИ 260т, может кто посоветует какую лучше взять.
 По моему у барка баллон толще будет.
 
Років 6 в нас барк 260 "вбивається", пока польот нормальний, досить непогана як на гребну лодочка. За колібрі не скажу...
 
Цитата
Всем рыбакам добрый день.Решил купить надувную лодку и по финансовым возможнастям остановился на БАРК 260 и КОЛИБРИ 260т, может кто посоветует какую лучше взять.
З 2007 року ХОДЖУ  на Коліблі 260Т, задоволений як слон!:ag: Але, хоч і к-260Т є двохмістною лодкою, комфортно у ній лише одній людині. Для двох треба брати з 280  і тд.
 
В мене Колібрі 260 з 2006 року. Пробивав-клеїв, миші їли-клеїв, а їй все рівно і Слава Богу ще не підводила.  Можна сказати вона себе давно "окупила". Я за Колібрі.
 
Цитата
На Колибри крепление вёсел совсем не понравилось,со временем у хазяина лодки они начали выпадать
якшо ти про лодку Слави, то це Fiord Boat, дійсно уключени там просто ппц, і випадають і під час сніданку слава їх кусками сала затикає, щоб не так скрипіли))
 
Цитата
якшо ти про лодку Слави, то це Fiord Boat, дійсно уключени там просто ппц, і випадають і під час сніданку слава їх кусками сала затикає, щоб не так скрипіли))

Нє,на його лодці не плавав...про сало це канешно епік:ap::bj:
 
В мене BARK 300N - сказка.
 
шторм 280 лодка з широкими балонами 40  --лодка супер!
 
В позапрошлом году с товарищем покупали лодку. Поставили рядом Колибри и Барк, оценили качество материалов и склейки. Победил Барк. Лично моё мнение.
 
Доброго дня. Планую найближчим часом покупку лодки(першої в житті). Планував брати BARK BT-290S(потім передумав, ВТ310S). Появились люди, які переконливо порадили звернути увагу на Element 300MKD. Може хтось користується такою, як вона в порівнянні з барком? Технічні характеристики в Element 300MKD буквально чуть-чуть кращі)
 
Цитата
В позапрошлом году с товарищем покупали лодку. Поставили рядом Колибри и Барк, оценили качество материалов и склейки. Победил Барк. Лично моё мнение.

Тестировали Барк 280 и Колибри 270. Что удивило, так это плотность материала. У Барка заявленная плотность  850 г/м2, у Колибри 950г/м2, а на самом деле плотность у Барка оказалась на много больше нежели у Колибри (визуально и тактильно). ИМХО
Во всем остальном, Барк превзошел Колибри.
 
Мені здається що сучасні матеріали і технології склейки досягли такого рівня що можна особливо не турбуватися про те що шви порозходяться чи ПВХ лопне. Звісно оглянути при покупці на наявність дефектів (нерівні шви, потікший клей, і т. п.) потрібно. Думаю сміливо можна брати любу відому марку, а модель вибирати вже під свій комфорт, по типу: є ручка для переноски -- в плюс, немає -- в мінус.
По своєму досвіду б не рекомендував весла з уключинами в яких штир в вставляється в металевий "стакан", але на щастя таке кріплення не дуже розповсюджене (так воно є в лодках Fiord). Також б для лодки під мотор віддав перевагу сланям які кріпляться до дна (як в тому ж Барку), а не просто стеляться. Хоча для гребної навпаки.
 
Цитата
Мені здається що сучасні матеріали і технології склейки досягли такого рівня що можна особливо не турбуватися про те що шви порозходяться чи ПВХ лопне. Звісно оглянути при покупці на наявність дефектів (нерівні шви, потікший клей, і т. п.) потрібно. Думаю сміливо можна брати любу відому марку, а модель вибирати вже під свій комфорт, по типу: є ручка для переноски -- в плюс, немає -- в мінус.
По своєму досвіду б не рекомендував весла з уключинами в яких штир в вставляється в металевий "стакан", але на щастя таке кріплення не дуже розповсюджене (так воно є в лодках Fiord). Також б для лодки під мотор віддав перевагу сланям які кріпляться до дна (як в тому ж Барку), а не просто стеляться. Хоча для гребної навпаки.
Ну Слава, не скажи. Вон мой Тхандер по швам пустил, а с виду и не скажешь).
 
Цитата
Доброго дня. Планую найближчим часом покупку лодки(першої в житті). Планував брати BARK BT-290S(потім передумав, ВТ310S). ...............

моя порада!
в кінці лютого буде виставка http://expo.ucci.org.ua/ru/exhibition/id.1114/about.html
там будуть всі виробники лодок, і можна придбати любу яка тобі сподобаеться і за меньшу ціну чим е в фірмовіх магазинах,
а саме головне ти маєш змогу поміцати своїми руками.
 
Цитата
моя порада!
в кінці лютого буде виставка http://expo.ucci.org.ua/ru/exhibition/id.1114/about.html
там будуть всі виробники лодок, і можна придбати любу яка тобі сподобаеться і за меньшу ціну чим е в фірмовіх магазинах,
а саме головне ти маєш змогу поміцати своїми руками.

Плюс заказать доп комплектацию(ручки,отбойники и тп.)Договориться о доставке.
 
Цитата
Ну Слава, не скажи. Вон мой Тхандер по швам пустил, а с виду и не скажешь).
Ну так я мав на увазі відомих виробників :bk: В мене теж порівняно ноунейм, вот воно і повилазило.
 
Цитата
Плюс заказать доп комплектацию(ручки,отбойники и тп.)Договориться о доставке.

заказувати ничого не треба- на виставци є вся форнитура.
а в останній день ціна може впасти на половину, я про форнитуру))
 
Цитата
заказувати ничого не треба- на виставци є вся форнитура.
а в останній день ціна може впасти на половину, я про форнитуру))

Имелось ввиду--заводская установка необходимых приспособ .
 
я сам на свою Барк290- вже стільки всякої фарнітури навішав-десь кг 8))

але тепер до виставки можна і не доїхати
 
Цитата
але тепер до виставки можна і не доїхати
100%. У нас тут в барахолці і не тільки на цьому форумі є людина яка фурнітурою до надувастіків торгує, ціни були вроді норм, якщо цікавить можу сцилки скинути
 
так -є такий aqua22, я в них багато чого купляв,
але човника всеж краще щупати на виставці
 
Цитата
але човника всеж краще щупати на виставці
Не бачу сенсу.
1) Дорого
2) Транспортування накладно вийде (ручками і потягом чи бусом - маразм, авто - дорога дорога)
3) На місці і скидку норм можна виклянчити
 
Цитата
Тестировали Барк 280 и Колибри 270. Что удивило, так это плотность материала. У Барка заявленная плотность  850 г/м2, у Колибри 950г/м2, а на самом деле плотность у Барка оказалась на много больше нежели у Колибри (визуально и тактильно). ИМХО
Во всем остальном, Барк превзошел Колибри.
Тот Барк, что на фото, светло-серого цвета, изготовлен из немецкого ПВХ (плотностю 1100 на кв метр) стоит на 600 грн (приблизительно) дороже от такой-же модели из корейского (так говорят производители, не удивлюсь если китайский)!!!
У самого Барк 260, уже 3 года, притензий нет!!!
 
Поскольку темы не нашел , напишу сюда. Есть магнитола, на ней выход USB и AUX. через юсб включена флеха - музыка.
Через прикуриватель работает видеорегистартор. Т.к. лень выводить ещё usb шнур, вопрос такой - можно ли через кабель AUX-USB заряжать телефон? Втыкнуть его в магнитольный выход aux. Или зарядка не будет кто, кто пробовал?
 
Цитата
Поскольку темы не нашел , напишу сюда. Есть магнитола, на ней выход USB и AUX. через юсб включена флеха - музыка.
Через прикуриватель работает видеорегистартор. Т.к. лень выводить ещё usb шнур, вопрос такой - можно ли через кабель AUX-USB заряжать телефон? Втыкнуть его в магнитольный выход aux. Или зарядка не будет кто, кто пробовал?

Заряжає, той самий принцип, що підключення до компа...
 
Цитата
Заряжає, той самий принцип, що підключення до компа...
Дякую
:bt:
 
Цитата
Поскольку темы не нашел , напишу сюда. Есть магнитола, на ней выход USB и AUX. через юсб включена флеха - музыка.
Через прикуриватель работает видеорегистартор. Т.к. лень выводить ещё usb шнур, вопрос такой - можно ли через кабель AUX-USB заряжать телефон? Втыкнуть его в магнитольный выход aux. Или зарядка не будет кто, кто пробовал?
Смотря какой телефон (емкость аккумулятора), с этого вихода можно получить до 500ма/час.
 
Цитата
Смотря какой телефон (емкость аккумулятора), с этого вихода можно получить до 500ма/час.
Батарея 1600.
Хочу для того, чтобы когда телефон включен в режиме навигатора, он не разряжался. Для этого хочу присоединять через этот разъем(AUX-USB).  Получится ?:wink:
 
Мужики подскажите какие штрафы ожидают за ловлю во время запрета в запрещенном месте?
 
Цитата
Батарея 1600.
Хочу для того, чтобы когда телефон включен в режиме навигатора, он не разряжался. Для этого хочу присоединять через этот разъем(AUX-USB).  Получится ?:wink:
По-идеи, да.
 
Цитата
Мужики подскажите какие штрафы ожидают за ловлю во время запрета в запрещенном месте?

А навіщо забивати собі голову єрундою, ти ж не збираєшся ловити в заборонених місцях? :am::am::am:
 
Друзі підскажіть, може хто знає де в нас в Хмельницькому можна купити подібний токарний станочок, можливо вже запитував не памятаю, можливо в когось є в дома не потрібний?  http://market.rybalka.com/view/2527/
 
це шкільний токарний станок, в загалі то він під метал, але і дерево піде.
шукай по школах,дума. шо ще не всі пішли
 
Цитата
Друзі підскажіть, може хто знає де в нас в Хмельницькому
Попробивати по знакомим завгоспам у школах, може десь списані є, або спишуть за могар)) а так станочків на сландо хватає, вот такий наприклад http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-po-derevu-mcf1440-tsena1540grn-ID62GKt.html#19ddef00a8 якшо бабла не жаль
 
Цитата
це шкільний токарний станок, в загалі то він під метал, але і дерево піде.
шукай по школах,дума. шо ще не всі пішли

Цитата
Попробивати по знакомим завгоспам у школах, може десь списані є, або спишуть за могар)) а так станочків на сландо хватає, вот такий наприклад http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/...tml#19ddef00a8 якшо бабла не жаль

Дякую мужики, але ті що в школах завеликі будуть, а 1500 грн. багатенько, от якби десь до 1000 грн. було б ГУД!
 
Цитата
якби десь до 1000 грн
монітор сландо, вдруг шось бу проскоче
 
Хмельничани, може хто підкаже, де можна в Хмельницькому біля ж/д вокзала на пару днів машину надійно лишити?
Платна стоянка з охороною, наприклад?
 
на Прибугській платна стоянка з охороною та песиками 15 хв до ж/д
 
Цитата
Хмельничани, може хто підкаже, де можна в Хмельницькому біля ж/д вокзала на пару днів машину надійно лишити?
Платна стоянка з охороною, наприклад?
Напротив ж/д вокзала, за вещевым базарчиком!!
 
Хлопці, тре малька щуки, може хто знає де можна взяти в нас в області?? може хто номер тел. має?? заздалегіть дякую.
 
Цитата
Хлопці, тре малька щуки, може хто знає де можна взяти в нас в області?? може хто номер тел. має?? заздалегіть дякую.

Спитайся, на ставку біля Веселки, 2 роки назад там була, а якщо точно то в Стару Синяву треба їхати, я там брав!
 
Цитата
Спитайся, на ставку біля Веселки, 2 роки назад там була, а якщо точно то в Стару Синяву треба їхати, я там брав!
це цей маленький ставочок зправа?? а в Стару Синяву,чисто випадково номера не залишилось?
 
Цитата
це цей маленький ставочок зправа?? а в Стару Синяву,чисто випадково номера не залишилось?

Там треба шукати власника великого ставка, але я так зрозумів це той самий.В мене товариш орендує ставок він теж цього року буде купляти щуку, зараз поки що ще не продають, коли почнеться він дасть знати, а я дам знати тобі, я теж думаю взяти!
 
Дякую......
 
кто подскажет, где можна отремонтировать (или купить новый) кончик спининга  Favorite Blue Bird?
 
Какой именно нужен?(имеется для 4-14). В магазине по Каменецкой, 72 (возле Собора) можно под заказ купить, 260 грн последняя цена была.
 
Подскажите адреса или точные ориентиры рыболовных магазинов в Каменце-Подольском.
 
Подскажите адреса или точные ориентиры рыболовных магазинов в Каменце-Подольском.
Цитата
Подска
Приедете в Каменец закажите такси и порешаете все рыбацкие вопросы ;)
 
Многообещающий ответ...Мне за день из Хмельницкого добраться, где-то шмотки кинуть, жену с сыном по Каменцу погулять и не опоздать на последний автобус в Сокол...Ладно,разберёмся...
 
Якщо будете в Хмельницькому, то порішайте всі рибацькі питання в цьому місті, гадаю тут більше магазинів
 
Цитата
Многообещающий ответ...Мне за день из Хмельницкого добраться, где-то шмотки кинуть, жену с сыном по Каменцу погулять и не опоздать на последний автобус в Сокол...Ладно,разберёмся...
В прошлом году на базаре в Каменце ( тот что в подвальчике) брали червяков, так там выбор прикормок был хороший и вообще нормальный ассортимент в магазине. Я думаю Вы там всё найдёте, что на Днестре необходимо. А вообще на Днестр на лещя лучше самому прикормку варить из пшена и кукурузяной крупа.
А по хищнику съедобку полюбому в Хмельницком тарить нужно.
 
Цитата
Какой именно нужен?(имеется для 4-14). В магазине по Каменецкой, 72 (возле Собора) можно под заказ купить, 260 грн последняя цена была.
спасибо,у меня 1-7.
 
Цитата
В прошлом году на базаре в Каменце ( тот что в подвальчике) брали червяков, так там выбор прикормок был хороший и вообще нормальный ассортимент в магазине. Я думаю Вы там всё найдёте, что на Днестре необходимо. А вообще на Днестр на лещя лучше самому прикормку варить из пшена и кукурузяной крупа.
А по хищнику съедобку полюбому в Хмельницком тарить нужно.
Не знаю,где там у них в подвальчике магазин,но спрошу обязательно...
Насчёт прикормки на леща -не варил, не варю и не собираюсь...Три пакета сыпучки самодельной из дому беру, остальное придётся Фишдримом добирать в Каменце.Ловлю фидером классикой.
 
не могу понять смысла искать магазины в Кам. - Подольском, если будите в Хмельницком....

г. Хмельницкий, ул. Камянецкая 72 маг. "Рыболов Експерт" все что нужно Вы там найдете и по вполне приемлемой цене (дешевле Камянца однозначно).
 
Кто то пользовался? https://www.youtube.com/watch?v=hBvNR4Strt4 нужно ли?
 
Кум себе такой взял. Пока вроде ещё не пользовался. Но очень компактный,  походу идёт на 2-3 человека.
 
Цитата
Кто то пользовался?

кошачий комплект
 
100%, если берете домашних любимцев на природу они будут в восторге))
какой смысл из сковородки на одно яйцо ? или кастрюли на литр?
про миски вообще молчу, разве что кот не большой))
 
Це не для рибака).
Мабуть для туриста - одинака з рюкзаком в ріст людини. Який за день десятки кілометрів проходить.
Бачив я таких мазохістів в Карпатах.
 
Понял, спасибо большое))
 
Коллеги, весьма интересует наличие в наших краях виноградной улитки. Должна быть в лесах, садах, посадках в достаточном количестве. Так ли это (вопрос для меня не праздный)? Буду признателен за информацию в личку.:bt:
 
На Дністрі їх валом. Особливо ввечері і вранці.
 
Цитата
Коллеги, весьма интересует наличие в наших краях виноградной улитки. Должна быть в лесах, садах, посадках в достаточном количестве. Так ли это (вопрос для меня не праздный)? Буду признателен за информацию в личку.:bt:
Зранку по Прибузькій можна назбирати(між Старконовським і Свободи), пройтись зі сторони канала.
Кожного дня йдучи на роботу бачи 2-3, якщо задатись цілю то думаю їх більше
 
Цитата
Коллеги, весьма интересует наличие в наших краях виноградной улитки. Должна быть в лесах, садах, посадках в достаточном количестве. Так ли это (вопрос для меня не праздный)? Буду признателен за информацию в личку.:bt:
Зранку по Прибузькій можна назбирати(між Старконовським і Свободи), пройтись зі сторони канала.
Кожного дня йдучи на роботу бачив 2-3, якщо задатись цілю то думаю їх більше
 
Цитата
Коллеги, весьма интересует наличие в наших краях виноградной улитки. Должна быть в лесах, садах, посадках в достаточном количестве. Так ли это (вопрос для меня не праздный)? Буду признателен за информацию в личку.:bt:

Французам продать или карпа ловить? :)
Петрович, давайте лучше водки холодной выпьем :az:
 
Цитата
Французам продать или карпа ловить? :)
Петрович, давайте лучше водки холодной выпьем :az:

Не, Серёж, не только лягушатникам.:ap: Про карпов - это мысль, только диповать вискарём доведётся.:bj:
 
Добрый день.
Ловится что-то на УЛ возле город Косив? или лучше брать мах, вообще что там ловится и на что?
 
Украина
г. Косов
Ивано-Франковская область, Косовский район
с. Косов
Тернопольская область, Чортковский район
с. Косов Верх
Закарпатская область, Межгорский район
с. Старый Косов
Ивано-Франковская область, Косовский район

Вы про какой Косив спрашиваете  в Хмельницкой ветке???
 
просто в нас самі авторитетні рибацюги)))
 
Цитата
просто в нас самі авторитетні рибацюги)))

згідний на всі 100 !!!!
 
Пару років тому питався у місцевому рибальському магазині (м. Косів) - невеличкий кленчук. На околицях міста є невеличке форелеве господарство. Ось воно https://www.youtube.com/watch?v=-upZnvbNTdw
Я сам особисто не рибалив але риба присутня навіть у межах міста - спостерігав.
 
не знал что их столько. я про этот:
Украина
г. Косов
Ивано-Франковская область, Косовский район
с. Косов
 
Цитата
Коллеги, весьма интересует наличие в наших краях виноградной улитки. Должна быть в лесах, садах, посадках в достаточном количестве. Так ли это (вопрос для меня не праздный)? Буду признателен за информацию в личку.:bt:
Петрович, я у тёщи в Наркевичах месяц назад с малым своим ведро таких улиток в лесу насобирал и в огород выпустил).
 
Цитата
Петрович, я у тёщи в Наркевичах месяц назад с малым своим ведро таких улиток в лесу насобирал и в огород выпустил).



Сережа, это вредители как бы (шкидники), cмотри, чтобы урожай не знищили.:ds:
 
Може комусь потрібно: продам ДЕШЕВО легке Б/У пластиковий балконний блок (двері розміром 2,15х70 см., відкривається в різних положеннях та вікно глухе, двойний склопакет розмір 1,42х90 см.). Цей блок стояв в мене в спальні в панельному будинку, до народження молодшого сина 2 роки назад, щоб розмістити біля нас дитячу постіль, прийшлось демонтувати блок і зробити суцільну кімнату з балконом, двері і вікно цей час лежали в мене в гаражі.
 
Ловлю таким другий сезон, вильот - бомба і тримає непогано. Трохи дорогуват, але він того вартує, до того ловив на Cast Away, то немає навіть з чим порівнювати. Ще як варіант Dragon HM8X, вже третій сезон намотаний на Біомастері під мікруху - без зауважень.
 
порекомендуйте нитку для ловлі судака-окуня (р. Дністер) (катуха Ріобі Ексіа, спін TICA GRAFHITE 2-7г ).
 
Цитата
порекомендуйте нитку для ловлі судака-окуня (р. Дністер) (катуха Ріобі Ексіа, спін TICA GRAFHITE 2-7г ).
kureha seabass pe r18
 
Цитата
kureha seabass pe r18

На сусідньому ресурсі бачив б\у 5-6 рибалок писав мен, за 350 грн_)
Якшо цікаво в лс можу дати координати)
Шнурок мені подобається, маю два #0.6 і #1.2 2 сезони, ходить просто бомба)
 
Новий непогано коштує, а б/у стремненько...
а sunline pe? чи не то?
 
Цитата
Новий непогано коштує, а б/у стремненько...
а sunline pe? чи не то?

ну якщо зрівняти ці 2, то по свому досвіду можу сказати, що друга сторона( не юзана) курьохи проходе довше і принесе більше позитивних емоцій ніж ціла бабіна супер пе)
Категорії шнурів рінзні, дай бюджет, да 8 жил не 4)
Мав ПЕ 0.6  тримає вузли через раз) раз на 120% від його можливостей, раз на 30%) Зміна вузлів не принесла результату))) Ну на Б\у теж фарт тре мати)
имхо)

А яка зараз ціна ПЕ?)
А кількість месаг в нас однакова))))
 
Цитата
ну якщо зрівняти ці 2, то по свому досвіду можу сказати, що друга сторона( не юзана) курьохи проходе довше і принесе більше позитивних емоцій ніж ціла бабіна супер пе)
Категорії шнурів рінзні, дай бюджет, да 8 жил не 4)
Мав ПЕ 0.6  тримає вузли через раз) раз на 120% від його можливостей, раз на 30%) Зміна вузлів не принесла результату))) Ну на Б\у теж фарт тре мати)
имхо)

А яка зараз ціна ПЕ?)
А кількість месаг в нас однакова))))
PE до 300грн! Та й катушка в мене не ахті, для таких шнурів як курьоха треба щось надійніше :)

(в мене +1)
 
нещодавно купив такий http://rozetka.com.ua/sunline_super_braid_16580553/p410274/
за 220 , намотав на Заубер2000,поки що нарікань нема
 
Цитата
нещодавно купив такий http://rozetka.com.ua/sunline_super_braid_16580553/p410274/
за 220 , намотав на Заубер2000,поки що нарікань нема

також цікавився таким шнуриком, кажуть 50*50 може попастися фабула :(

Цитата
Ловлю таким другий сезон, вильот - бомба і тримає непогано. Трохи дорогуват, але він того вартує, до того ловив на Cast Away, то немає навіть з чим порівнювати. Ще як варіант Dragon HM8X, вже третій сезон намотаний на Біомастері під мікруху - без зауважень.
тут ти правий - трохи дорогуватий, але ще є в мене час подумати до вихідних...


Дякую за поради!!!
 
Цитата
також цікавився таким шнуриком, кажуть 50*50 може попастися фабула :(


тут ти правий - трохи дорогуватий, але ще є в мене час подумати до вихідних...


Дякую за поради!!!


як варіант дешевше YGK G-Soul Super Jig Man X4 200, юзаю сезон, задоволений на всі 100%
 
Цитата
як варіант дешевше YGK G-Soul Super Jig Man X4 200, юзаю сезон, задоволений на всі 100%
купляв в місті чи замовляв по інету?
 
Цитата
купляв в місті чи замовляв по інету?

замовляв тут http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=49658

ціна на той час там взагалі була шара....
 
Цитата
замовляв тут http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=49658

ціна на той час там взагалі була шара....

ладно, піду ще подивлюсь, що в наших купераціях є, а там вже і вирішу по місцю......:bk:
 
Цитата
ладно, піду ще подивлюсь, що в наших купераціях є, а там вже і вирішу по місцю......:bk:
Краще в інеті найти ніж у нас купляти, особливо там де ціни міняються від того як курс пляше
 
Подскажите пожалуйста, где можно одному недалеко от города малька верховодки нормально наловить, на 5 человек)?.
 
Цитата
Подскажите пожалуйста, где можно одному недалеко от города малька верховодки нормально наловить, на 5 человек)?.

Хтось зібрався торбити окуня капітально на дністрі?) Чи мені здалося?)

По мальку не скажу) сам ніколи не ловив, а хтось був говорив но вспомнити не можу)))
 
Цитата
Подскажите пожалуйста, где можно одному недалеко от города малька верховодки нормально наловить, на 5 человек)?
навпроти епіцентру в річці, но тут як попадеш, буває за раз відро, а буває треба походити...
 
Cпасибо.
Да , окунь Днестровский ховайся.
Но окуню может повезти , ведь у Серёги Шевчука днюха)).
 
Цитата
Подскажите пожалуйста, где можно одному недалеко от города малька верховодки нормально наловить, на 5 человек)?.
Бiля моста з боку острова ловив днiв десять назад верховодки було багато.
 
Цитата
Бiля моста з боку острова ловив днiв десять назад верховодки було багато.
Спасибо, завтра буду пробовать.
 
Мужики,питання трошки не по темі,а по "свому"..мож хтось знає де реставруют стойки(амортизатори) у нас?(по людьськи)...буду вдячний за інфу.
 
Цитата
Мужики,питання трошки не по темі,а по "свому"..мож хтось знає де реставруют стойки(амортизатори) у нас?(по людьськи)...буду вдячний за інфу.
Біля АЗС WOG що біля автовокзалу на Вінницькому, СТО, власник Шевчук, кілька років назад до нього звертався, начеб-то непогано.
 
дякую всім за відгуки !
 
Можливо хтось стикався з таким шнуром. Хочу попробувати його на мікруху (8Лб), що скажете?
 
Был такой.Шнур как для микрухи толстоват,но цена порой решает всё.
 
Цитата
Можливо хтось стикався з таким шнуром. Хочу попробувати його на мікруху (8Лб), що скажете?
либры не есть показатель.... надо смотреть реальную толщину....
например Sunline Small Game 0.4 PE имееет 8 lb и YGK upgrade 0.6 PE 14 lb
вышеупомянутый шнур 0.6 PE даёт 8 lb
Хотя цена тоже имеет значение..... Каждому своё. Мне больше по душе YGK (соотношение цена\качество)
 
Дякую за відгуки, буду думав...
 
Пацики, а де можна по гарній ціні викупити собі саночки, по снігу з жерлицями кататись?)
 
Цитата
Пацики, а де можна по гарній ціні викупити собі саночки, по снігу з жерлицями кататись?)
Тобі рекомендую саночки усілювати уголками, у нас майже однакова весова категорія, останній раз підімною саночки розїхалися))))
 
Цитата
Тобі рекомендую саночки усілювати уголками, у нас майже однакова весова категорія, останній раз підімною саночки розїхалися))))

Я не кататись)) мені корито треба, барахло возити, воно не на ножках)) А я так і знав що ти зараз шось мені предложиш)))
 
Цитата
Я не кататись)) мені корито треба, барахло возити, воно не на ножках)) А я так і знав що ти зараз шось мені предложиш)))
Тоді дивлячись на курс доллара - кусок лінолеума, є в епіцентрі такий непоганий, стільний - кольру темний дуб (на ньому гавняхи не так видно), по бокам досочки набиті і заокруглені вкінці, ахеренний бюджетний варік, на ньому і при желанії кататися можна)))
 
порада!
в епіцентрі купив корито для замісу, прикрутив до нього горні лижи - і маю санки.
бюджет- корито (рік тому) -75 грн. лиж валом)))
и столик норамальний)))))
 
Цитата
прикрутив до нього горні лижи
Аааааааа , ми поняли, треба лижи купляти , ще й горні))))))))))))
 
Цитата
порада!
в епіцентрі купив корито для замісу, прикрутив до нього горні лижи - і маю санки.
бюджет- корито (рік тому) -75 грн. лиж валом)))
и столик норамальний)))))

Ідея класна, тільки з лижами трабла) І вілього часу реально не хватає)

Ану ще ідеї)))
 
Цитата
порада!
в епіцентрі купив корито для замісу, прикрутив до нього горні лижи - і маю санки.
бюджет- корито (рік тому) -75 грн. лиж валом)))
и столик норамальний)))))

Голь на выдумку хитра! Шикарный такой многоцелевой аппарат получился!:bf:
 
Цитата
Ідея класна, тільки з лижами трабла)І вілього часу реально не хватає
лиж валом! тобі які більше подобаються- Фішер чи Росиньол ?
відрізати лиж и прикрутити 4 самореза- максімум- 30 хв.
 
Цитата
Фішер
по феншую рибацькому мають бути саме такі)))
 
як передати?
 
Цитата
як передати?
Вирвусь , може завтра за коритком, якщо найду підходяще, то передати думаю не проблема))) :az::az:
 
Самі дешеві корита в Електроніці на зарічанській, на 90 літрів 75 грн, на 60 і того дешевше:wink:. Виробник Польша, я вже давно за цей варіант думаю....
 
:ag:
Цитата
Вирвусь , може завтра за коритком, якщо найду підходяще,
як придбаєш- напиши довжину, шоб лижу відрізати
 
Цитата
:ag:

як придбаєш- напиши довжину, шоб лижу відрізати

В лс подробиці_)

А як гарно їх прикріпити, щоб в середнині коритка займали якнайменше місця) Це думаю не тільки мені цікаво буде)
 
Друзяки рибаки!!! Підскажіть, де можно в нас подивитись (купити) комбінезон-поплавок для зимової рибалочки ( крім інета)
 
Цитата
В лс подробиці_)

А як гарно їх прикріпити, щоб в середнині коритка займали якнайменше місця) Це думаю не тільки мені цікаво буде)

завтра вріжу в розмір
 
якось так )) поїхало)
 
Docklfar

де изделіє !!!
 
Цитата
Docklfar

де изделіє !!!

Годину тому закінчив виробництво))

Жалко сфоткати нема чим) Думаю на днях буду обкатувати, будуть фото, так сказать з тест-драйву!)
 
Привіт колеги! Подивіться мої оголошення в барахолці, можливо підійдуть комусь такі сані... (100 грн.)
 
Цитата
Привіт колеги! Подивіться мої оголошення в барахолці, можливо підійдуть комусь такі сані... (100 грн.)

ось одне з фото..
 
Коллеги, кто может одолжить на пару дней зарядное устройство для АКБ с регулировкой по силе тока заряда - буду очень благодарен плюс :az:.
 
Цитата
Сорри. Не заметил!!!!!!
В выборе только до 90, а запчасти есть на все года, так что всё гуд.
Кстати у нас везде по магазинам наконечнеки по 250 гривасиков, а на этом сайте по сто, так же и с шаровыми). Так что спасибо.
 
Цитата
Там только до 90 года)).

Сорри. Не заметил!!!!!!
 
Посоветуйте нормальный интернет магазин по ходовой на старые ниссаны.
Может кто то сталкивался.
 
А шо Вам тра?
 
http://exist.ua/
 
http://dok.dbroker.com.ua/doc/car/15532/7/151/375
 
Цитата
А шо Вам тра?

Нового Ніссана:wink:
 
Цитата
Нового Ніссана:wink:

Новий Ніссан так не поїде по рибалках!
 
Цитата
Нового Ніссана:wink:
Не просто нового , а вот такого NISSAN PATHFINDER
 
Цитата
http://dok.dbroker.com.ua/doc/car/15532/7/151/375
Там только до 90 года)).
 
Хто стикався з договором оренди на гідроспоруду? потрібна порада як все оформити.
 
виявив, що за зиму моєму підсаку "допомогла" миша:am:, сітку погризла в хлам, можливо хтось знає як його можна "реанімірувати"?
 
треба було йго помити після крайньої рибалки, вона подумала шо то риба.
колись багато сіток під бараболі робили,пошукай.
 
Цитата
треба було йго помити після крайньої рибалки, вона подумала шо то риба.
колись багато сіток під бараболі робили,пошукай.

сітка з бараболі, якось не по феншую виходить:be:

там сітка з лески була, можливо хтось вміє плести таку?
 
Цитата
там сітка з лески була
Да сейчас с сетками нет проблем.Вот первый попавшийся сайт.Может есть и подешевле,я не искал,посмотрите сами.
http://primanka.com.ua/golden-catch-setka-dlya-podsaka-golden-catch
 
Цитата
сітка з бараболі, якось не по феншую виходить:be:

там сітка з лески була, можливо хтось вміє плести таку?

Дімон ці сєтки отдєльно продаються, і коштують фігню.... Базар тобі в поміч:wink:
 
Цитата
Дімон ці сєтки отдєльно продаються, і коштують фігню.... Базар тобі в поміч:wink:

проблемка вирішена, підсака готова до грубих риб:bf:
p.s. правда не таку уж і фігню коштує, а 70грн, кому потрібно звертайтесь до Андрія (в окулярах) на квітковій алеї
 
Цитата
проблемка вирішена, підсака готова до грубих риб:bf:
p.s. правда не таку уж і фігню коштує, а 70грн, кому потрібно звертайтесь до Андрія (в окулярах) на квітковій алеї

Дима, в личку детальнее про Андрея, плиз (смартфон забыл сегодня на даче,:bk:перезвонить не могу...).
 
Коллеги, где в Хмельницком можно купить (и порезать, если в рулонах) оцинкованный гладкий лист? В инете устаревшая информация на этот счёт.
 
Не уверен, но стоит попробовать прозвонить Арсенал и Дах сервис, если не поможет, то в Эпицентре походу должно быть)
 
На оцинковому по Шевченка.
 
Цитата
На оцинковому по Шевченка.

Уточните, будь ласка, где конкретно по ул. Шевченко.
 
Цитата
точните, будь ласка, где конкретно по ул. Шевченко.
http://www.spr.ua/hmelnitskiy-i-hmelnitskiy-rayon/hmelnitskiy-zavod-otsinkovannoy-posudi.html
 
Цитата
Уточните, будь ласка, где конкретно по ул. Шевченко.

Петрович почти напротив  магазина Сильпо  на остановке  Подолье .......
 
Продаю хорошие вещи, может кому нужно, хмельничанам скидка!
http://market.rybalka.com/trader/10418/
 
Може хтось підкаже де в нашій обл. можна купити зарибок амура. Якщо є номер тел. то взагалі чудово.
 
Цитата
Коллеги, где в Хмельницком можно купить (и порезать, если в рулонах) оцинкованный гладкий лист? В инете устаревшая информация на этот счёт.
0972704143 подзвони, підкажу.
 
А де в Хмельницькому продаються хімічні речовини і посуд для аналізу? Дякую.
 
Цитата
А де в Хмельницькому продаються хімічні речовини і посуд для аналізу? Дякую.

В амбулаторії!))) Вибачте, просто не зтримався щоб не пожартувати! Треба в гуглі шукати на мою думку!
 
Тоже правильно, але мені потрібно не для того аналізу!!!!
 
Цитата
Тоже правильно, але мені потрібно не для того аналізу!!!!

:)))))))))))))))!
 
В катушці протерся лєскоукладувач, можливо вкогось є, з мене пиво
 
В нас в м.Хмельницькому можна десь подивитисьспиннинги Golden Mean.
 
Цитата
В нас в м.Хмельницькому можна десь подивитисьспиннинги Golden Mean.

таке "барахло" тільки під заказ, в Хмельницькому не знайдеш(
 
Шановні форумчани! На фірму Поділля Кабель-1 потрібен менеджер відділу постачання, може хтось шукає роботу то звертайтесь тел. 096 723-25-63 Сергій (бажано до 30років і знання ПК та елементарні поняття в електриці)
 
Может у когото валяются в селе 4 деревянных колеса от старой телеги, заберу за могорыч или за разумною цену с самовывозом.
 
Цитата
Может у кого-то валяются в селе 4 деревянных колеса от старой телеги
не знаю как сейчас , но раньше их производили в зоне в Райковцах. может там у кого поспрашивать...
 
Цитата
не знаю как сейчас , но раньше их производили в зоне в Райковцах. может там у кого поспрашивать...
Спасибо, узнаю.
 
так ми ж в Європу йдем))
 
наверное это точнее :)
 
Цитата
Может у когото валяются в селе 4 деревянных колеса от старой телеги, заберу за могорыч или за разумною цену с самовывозом.

я конечно дико извеняюся, но на транцевые колеса хватает и двух
 
Цитата
наверное это точнее :)
Вот , вот , только без воза.
Для декора нужно.
 
Кто подскажет дату снятия нерестового запрета? Интересует русло Днепра в Черниговской области.За ранее спасибо.
 
Цитата
А де в Хмельницькому продаються хімічні речовини і посуд для аналізу? Дякую.

http://analityca.biz/
 
Доброго дня шановні земляки ... в нас в Красилові постала справжня війна між орендатором владою та рибаками ... вже більше місяця ... ніхто нізащо не плотить .. дістали ці орендатори ... та щей на річці .....ось ссилка... Хто що про це думає..

http://www.reaction.org.ua/scargy/shho-ne-zrobish-zaradi-groshej-chinovniki-krasiliva-viddali-richku-v-orendu-i-vkopali-parkan/
 
Цитата
Доброго дня шановні земляки ... в нас в Красилові постала справжня війна між орендатором владою та рибаками ... вже більше місяця ... ніхто нізащо не плотить .. дістали ці орендатори ... та щей на річці .....ось ссилка... Хто що про це думає..

http://www.reaction.org.ua/scargy/shho-ne-zrobish-zaradi-groshej-chinovniki-krasiliva-viddali-richku-v-orendu-i-vkopali-parkan/
По ходу везде кипиш с арендаторами начинается. Так и Гидра в аренде тоже по идее незакона. Рудня тоже самое, имеет маленький кусочек става возле дамбы в аренде, а деньги собирает по всей речке. Понабирали менты аренд на 100 лет и чувствуют себя там королями, купаться даже нельзя - цирк.
Давно пора все аренды пересмотреть и дать возможность местным и простым рыбакам заниматься любительской рыболовлей.
 
Чомусь не видно договору оренди. Я з Красилова і цікаво було-б переглянути договір. Орендарі порушують закон України про любительську та спортивну рибалку, яка дозволяе безоплатний вилов риби на 5 гачків....не памьятаю чи 3,5 чи 5кг в день.
Можливо в договорі є пункт на цю тему.
 
Цитата
Чомусь не видно договору оренди. Я з Красилова і цікаво було-б переглянути договір. Орендарі порушують закон України про любительську та спортивну рибалку, яка дозволяе безоплатний вилов риби на 5 гачків....не памьятаю чи 3,5 чи 5кг в день.
Можливо в договорі є пункт на цю тему.

http://www.reaction.org.ua/wp-content/uploads/2015/05/%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96­%D1%80-2006.pdf
 
вот вам договір
 
http://exo.in.ua/?page=porada&id=88
 
Беспредєл і абсурд.
 
Цитата
Беспредєл і абсурд.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!