Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Цитата
так то оно так. В том году парнишка и без зондирования дна на поплавок такое выдавал :eek::eek:

Это редкость.А когда к процесу подходиш правильно,то и результат положительный.
 
Цитата
Это редкость.А когда к процесу подходиш правильно,то и результат положительный.

Я с тобой согласен. А когда тебе дают времени в обрез?:be: Это тебе не профессиональные соревнования, а любительские.
 
вот-вот, а карпуш поймать хочется)
 
Цитата
Я с тобой согласен. А когда тебе дают времени в обрез?:be: Это тебе не профессиональные соревнования, а любительские.

Любительские или не любительские,каккая разница?В конце всёравно кто то побеждает.И за частую этот кто то,человек который что то предпринимал,а не тупо на слепую бросать.Правда бывает конечно и  везение,но это не всегда.Мы с командой три раза на водоём ездили,всё пробивали что да как,но всётаки на третий раз добились того за чем катались.
 
Цитата
В том году парнишка и без зондирования дна на поплавок такое выдавал
Це виключення... Таке буває дуже і дуже рідко. Якщо хочеш показати хоч якийсь більш-менш нормальний результат то без маркера та корму не обійтись. А на рахунок витраченого часу, то все залежить від рибака. в мене маркер вже зібраний, так само як і ракета, так що поки буде набухати каша, можна і дно прощупати, і підготуватися до закормки...
 
Цитата
Це виключення... Таке буває дуже і дуже рідко. Якщо хочеш показати хоч якийсь більш-менш нормальний результат то без маркера та корму не обійтись. А на рахунок витраченого часу, то все залежить від рибака. в мене маркер вже зібраний, так само як і ракета, так що поки буде набухати каша, можна і дно прощупати, і підготуватися до закормки...

Я наблюдал один раз даже такую картину,когда один рыболов(думаю что спортсмен)тягал маркер вдоль и в поперёк.Правда с такой скоростью он это делал,как бы      ведёт прикорм,а другой чувак(думаю хитрый) за ним наблюдал.И как только первыд обозначивал место ,второй сразу начинал приблизительный закорм.Конечно я тоже понимаю что этот метод канает только для ставков платников в которых перепадом есть только русло.Но для второго,это плюс когда певый нашёл этот перепад.
 
Погодка не ахті)) Хто їде завтра на змагання?? Може варто поїхати зараз риби купити:bj:
 
Цитата
Погодка не ахті)) Хто їде завтра на змагання?? Може варто поїхати зараз риби купити:bj:

погода не помеха :ds:
 
Цитата
погода не помеха
це добре) доречі а парасольку з собою хоть можна брати? а то в регламенті не написано))
 
Цитата
це добре) доречі а парасольку з собою хоть можна брати? а то в регламенті не написано))

:bj::bj::bj::bj::bj:
у меня костюм
 
Цитата
Погодка не ахті)) Хто їде завтра на змагання?? Може варто поїхати зараз риби купити:bj:

Я, завтра буду приймати участь, правда внески я не платив, бо до сьогодні думав що не вийде поїхати, я думаю завтра можна буде заплатити.Всім хто завтра пиймає участь у змаганнях, НІ ХВОСТА НІ ЧЕШУЇ!!!!!
 
Цитата
а парасольку з собою хоть можна брати? а то в регламенті не написано))
І джентельменський набір обовязково :al:
 
Також думаю що завтра заплочу, а то не мав як......також бажаю всім НХНЧ.
 
Цитата
І джентельменський набір обовязково :al:

ага, замість дощовика))))
 
пацаны скажите пожалуйста возможно ли соединить ледкор с основной леской без шок-лидера(забыл купить)
 
за допомогою двох вертлюжків думаю вийде. але без шоклідера стрьомновато  закидати, якщо з доброю силою швернеш, то залишишся без оснастки.
 
Цитата
пацаны скажите пожалуйста возможно ли соединить ледкор с основной леской без шок-лидера(забыл купить)

Петля в петлю, так як і шок-лідер з ледкором. Але стрьомновато закидати велику вагу. Хіба скользящий монтаж з легким грузилом спробуй.
 
а можна просто з "джентельменським" набором прийти в якості вболівальника:az:
 
Цитата
а можна просто з "джентельменським" набором прийти в якості вболівальника:az:

Навіть треба!!!!!
 
Ось і відбулися змагання по ловлі коропа. На скільки вдало чи не вдало, відпишуться учасники цього заходу. Ми ж, з кумом, приїхали на водойму після фінального свистка, рибалки сиділи (ходили по березі, чаювали...) і чекали зважування... довго чекали... дехто з результатом (доволі не поганим) не дочекавшись суддів їхав додому. Учасників було біля 60 чоловік, зважування велося одним кантуром :an:
З плюсів побачив те, що ставок в межах міста, риба напевно є в асорименті і в різних розмірах.
З мінусів - доволі брудна (з масляними розводами) вода; по берегах валяється мусор, биті пляшки; по поверхні води "плавають" корпці, карасі догори дригом; тхне неприємний запах.
Після спілкування з рибалками пішли на греблю помікрушити. Не пройшло і 5 хв., як до нас під'їхавло сторож хамло (як звати не знаю, але не Толік) з включеним "єфектом боса" з криками - "Якого х..ра ми тут робимо, ловля хижака заборонена, відкриття лише по білій рибі..." Після декількох реплік в його сторону "єфект боса" був відключений і нам, вже з нормальною інтонацією розказали про те, що хижака на водоймі ловити НЕ можна. Ловлю хижака, можливо, відкриють тільки восени.
PS. Так як фотік лежав в машині, то фото зроблені біля дамби. Все вище сказане - це моє бачення (ІМХО).
PS.PS. Це просто піпєц якийсь, в межах міста ніде навіть помікрушити. Можлимо знаючі люди підскажуть - якщо ця водойма має якесь відношення до УТМР, то може і правила мають диктувати не тільки орендарі?
 
Фото зі змагання! http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=2700&catid=33#2700
 
Цитата
Фото зі змагання!
В яких  секторах ловили переможці? По фото видно, що перемогли ті що минулого року.
 
Саня який там УТМР, та гнила орнанізація (знаю бо мисливець), там в ролі спостирігача без права голосу, все на платній основі (не буду називати власника)...
p.s.  хотілось би почути про саме проведення змагань, оцінку суддів, переможців, якщо такі були....
 
Цитата
Фото зі змагання! http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=2700&catid=33#2700

я фото не бачу, чому не знаю?
 
Цитата
я фото не бачу, чому не знаю?
Силка крива, ось знайшов ТИЦ
 
Цитата
Силка крива, ось знайшов ТИЦ

о, тепер все гуд!, але судя по фото рибку зловили далеко не всі, хоча погоди гіршої гріх і бажати...
 
змагання були достойні!!!перемогли 11,12,13 місця(я так розумію там найбільше цього малого карпика зібралося.... згодом напишу все від а до я.
 
Цитата
змагання були достойні!!!перемогли 11,12,13 місця(я так розумію там найбільше цього малого карпика зібралося.... згодом напишу все від а до я.
Цікаво якось виходить. Я розумію коли такий розклад на річках буває, де є абсолютно безрибні ділянки, але щоб на такому ставу.
 
Цитата
змагання були достойні!!!перемогли 11,12,13 місця(я так розумію там найбільше цього малого карпика зібралося.... згодом напишу все від а до я.

а ты принимал участие? какой сектор был?
 
Цитата
Цікаво якось виходить. Я розумію коли такий розклад на річках буває, де є абсолютно безрибні ділянки, але щоб на такому ставу.

Возле меня сидел мужичок у меня где ни где были поклёвки а у него 0
 
Цитата
змагання були достойні!!!перемогли 11,12,13 місця(я так розумію там найбільше цього малого карпика зібралося.... згодом напишу все від а до я.
Ти щось переплутав з 11, 12, 13 місцями я так зрозумів секторами ти мав на увазі!
 
Цитата
змагання були достойні!!!перемогли 11,12,13 місця(я так розумію там найбільше цього малого карпика зібралося.... згодом напишу все від а до я.
Ти дійсно щось переплутав! 11, 12 і 13 сектори нічого не виграли! Виграли якісь останні сектори (точно не знаю) ті що ближче в сторону дамби! Там риба клювала краще і вона була значно крупнішою, там і ловили переможці у всіх номінаціях (там і саму крупну рибу зловили) В мене був 16-й сектор і риба майже вся не залікова (хоча вже розумію, що сам в цьому винен, можна було б і трошки краще... :) ) На відео, при зважуванні, можете бачити розмір коропців ( я в білій футболці, голубих джинсах і з синім садком :) )  Реально до містка, біля домиків і після нього, як дві різних водойми...
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XfO8y77mKdQ
 
Цитата
Ти дійсно щось переплутав! 11, 12 і 13 сектори нічого не виграли! Виграли якісь останні сектори (точно не знаю) ті що ближче в сторону дамби! Там риба клювала краще і вона була значно крупнішою, там і ловили переможці у всіх номінаціях (там і саму крупну рибу зловили) В мене був 16-й сектор і риба майже вся не залікова (хоча вже розумію, що сам в цьому винен, можна було б і трошки краще... :) ) На відео, при зважуванні, можете бачити розмір коропців ( я в білій футболці, голубих джинсах і з синім садком :) )  Реально до містка, біля домиків і після нього, як дві різних водойми...
Після нагороди сказали що ці хлопці сиділи на названих мною секторах, але можей на путав, тоді вибачаюсь. Я сам приймав участь, ще й забрав кума і колегу. Мені дістався сектор №4,їм відповідно 7 і 1. З нас трьох - реальний кльов був лише на 1(15 коропчаків,на вазі 4,61кг) так що можу сказати що риба стояла в певних місцях, і я наприклад,не міг ніяк її "переманити". Мій улов 3 карпика по 30см. і 1 підлящик, в кума так само.Єдине що рознервувало, це коли на зважувані, якийсь чувак(я так розумію власник водойми) викидав в воду улов, мотивуючи що там не має 25см. хоча судді то перевіряли одразу після вилову, та й він міряючи,лінійку совав як хотів, ніби спеціально вагу хотів мінуснути. Хлопці казали що в деяких з 20 шт він залишав 4. Особисто я рибу навіть не важив, випустив підростати, хоча я маю сумніви що вона встигне вирости,думаю за місяць витрощат весь той 300 грамовий карпик.
 
В мене теж склалось враження, що той хто міряв рибу на зважуванні, сував лінійку як хотів, якось так наче спеціально... якось так це все нагло виглядало... Після переміру риби, в мене залишилось щось 3 коропця і підлящик... відпустив і їх, нехай підростають. І не розумію, для чого було 2 рази рибу міряти (раз суддя міряв відразу після вилову а другий раз на зважуванні) через це, на зважуванні дуже багато часу йшло, тому деякі рибалки, не дочекавшись зважування-збирались і їхали до дому...
 
Цитата
В мене теж склалось враження, що той хто міряв рибу на зважуванні, сував лінійку як хотів, якось так наче спеціально... якось так це все нагло виглядало... Після переміру риби, в мене залишилось щось 3 коропця і підлящик... відпустив і їх, нехай підростають. І не розумію, для чого було 2 рази рибу міряти (раз суддя міряв відразу після вилову а другий раз на зважуванні) через це, на зважуванні дуже багато часу йшло, тому деякі рибалки, не дочекавшись зважування-збирались і їхали до дому...

Андрюза та же самая картина. У меня весь улов составил 4 карпика от 30 до 40 см и два подлящика. а сколькл мелочи выкинул просто писец. Этот контралёр мерял как хотел то от рта до хвоста, потом от рта до средины хвоста. Я вообще не дождался взвешивания развернулся и ушел
 
Сегодня в 4:00  был на водоёме .....   Увы места   уже не было  обошёл  оба берега   "0"  ........   Видно  долго спал....     Видел как   дядьки на машине   3а 30  штук  зелени прятали в багажник ладошечных карпиков..........   Пару  недель и рыбы станет гораздо меньше...  Злой сам на себя уехал спать.
 
Цитата
Пару  недель и рыбы станет гораздо меньше...
Повністю згідний. Це ж скільки треба мати жадібності, щоб брати той мальок. Я особисто хочу туди поїхати, але думаю ловити виключно на горох. Вчора біля мого сектора мужик просидів всі 4години змагань, і за 5 хв. до закінчення клюнув карпуша, підтянувши до береге, вага була не менше 5 кг. але, він натупив(начав брати за леску руками,і не використав підсака) і рибка пішла геть)) так що риба там є хороша, просто "мелоч" не дає клювати.
 
хочеться завтра поїхати кудись порибачити, карась короп. Хтось підскаже якийсь оптимальний ставок на сьогоднішній день?
 
Цитата
Єдине що рознервувало, це коли на зважувані, якийсь чувак(я так розумію власник водойми) викидав в воду улов, мотивуючи що там не має 25см.
Викидали не всім, а тим кому
Цитата
вагу хотів мінуснути
І ще. Чув що найбільшу рибу зловили приблизно у  45-47 секторах біля трьох кг. там і мабуть ловили  переможчі. У одного з призерів був сектор одразу за домиками здається 35.
 
Цитата
оптимальний ставок на сьогоднішній день?
ДУБОВО-2 !!!
 
https://www.youtube.com/watch?v=R3SpHEohDY4 кадр на 5 хв. 30 сек. мене приколов!
 
Цитата
Викидали не всім, а тим кому

І ще. Чув що найбільшу рибу зловили приблизно у  45-47 секторах біля трьох кг. там і мабуть ловили  переможчі. У одного з призерів був сектор одразу за домиками здається 35.

Що серйозно не всім??!!:confused::ai:
Найбільша риба була шось 2 кг. 800 з копійками грам. Відразу за домиками, здається був той, хто взяв третє місце, він же минулого року виграв змагання...

І ще одне! Народ, шукаю пацанчика, який під час змагань підходив до мене і ми говорили про фідер! Чувак, якшо ти читаєш цей пост, напиши мені в приват, є діло до тебе :ad:
Або може хто його знає, він був з друзями, біля 17-го сектору тусувались...? Був у окулярах спортивного дизайну і в, здається коричневій, кепці!
 
Цитата
який під час змагань підходив до мене і ми говорили про фідер!
Що серйозно під час змагань говорили про фідер??!!:confused::ai:
 
Цитата
Що серйозно під час змагань говорили про фідер??!!:confused::ai:

Так, серйозно! Та під час змагань взагалі чорт зна шо робилось, посторонні люди тинялись по секторах або тусувались з учасниками змагань...
 
Цитата
кадр на 5 хв. 30 сек. мене приколов!
100%, кадр суперовий та і взагалі відео 5+.(p.s. поки Петрович не оцінив)
 
Цитата
ДУБОВО-2 !!!
ДУБОВО-1 !!!
 
Цитата
ДУБОВО-1 !!!

Дубово-1 і Дубово-2 полюбому!!!:ap::ap::ap:
 
Цитата
100%, кадр суперовий та і взагалі відео 5+.(p.s. поки Петрович не оцінив)

Будем надіятись що не побаче!:ap: А реально сюжетик то на тему про риб!
 
Цитата
Що серйозно під час змагань говорили про фідер
фідер фідером, добре що хоть сіток не кидали)))до речі скоро змагання в Ясенівці по фідеру.Хтось буде з форумчан???
 
Цитата
до речі скоро змагання в Ясенівці по фідеру.Хтось буде з форумчан???
Я планую там бути!
 
День Рибака , як і можливо має бути, пройшов на ставку «Дубово-2».
  Метою було:
 - розвинути риболовний спорт в Україні:bf:
- підвищити свою  майстерність і удосконалити техніку володіння патиками:an:
- пропаганда здорового способу життя та популяризація риболовного спорту:ds:
 - ловля карпуш та іншої мирної риби:dm:
 І тут на тобі ,несподівано ,відразу і з Днем Рибацюги.:dn: На черв’ячка такий красень «запівторашний» агапчик.:ds:  
 Всіх поважних рибацюг і ще раз з святом і НХНЧ.:az::az::az:
 
Кто в курсе что сейчас происходит на Царском озере? Был еще в прошлом году, проклевывал небольшой карась, в этом вроде были слухи что ловить не разрешают.
Еще интересно что там в Лесных Гриневцах. Примерно месяц назад приезжал оттуда знакомый, говорил, что хорошо отловились по карпу. Но у него там знакомый сторож или кто там еще, и и там разрешали ловить. А на днях снова видел его - говорит, что там уже всем можно ловить и бесплатно. Может кто был, обладает точной информацией?
Еще вот знакомый был на дня на этом ставочке http://maps.yandex.ua/?ll=26.953849%2C49.381214&spn=0.010085%2C0.001891&z=17&l=map%2Cstv Там по берегу домики (домик 350грн), если взял домик - можно ловить. Клюет - только забрось, неплохой мерный карась. Вот интересно, если домик не арендовать, просто так там ловить можно?
 
Цитата
Клюет - только забрось, неплохой мерный карась
НЕ вводите людей в заблуждение, был там на ёмининах, так вот я за минут 20 словил 1 карася на удочку, подарил его имениннеку и со спокойной душой пошол жрать водку! Рядом клев был схож, раз на раз не приходится даже в таком аквариуме
 
andre777, за что купил - за то и продаю. Человек был там в эту субботу с одной донкой. Говорит клевало практически сразу после заброса. Если рыбалки там нет, то это место, конечно, неинтересно, жрать водку - это не по моей части))
 
А по Царскому нет информации?
 
Цитата
Говорит клевало практически сразу после заброса. Если рыбалки там нет, то это место, конечно, неинтересно, жрать водку - это не по моей части))
Рыба есть там, есть сомик, карпик, походу лобатый, судя по тому как с поверхности рыба шугается! Но или играют водой или сыпят что то! В начале в углу у местных норм клевало, а потом у всех редкие клеваки и так как беседки близко и вымостки тоже кучность людей большая и перехлестов донками дохуа! лучше уж водку жрать чем в такой атмосфере рыбачить да и за 300р
Цитата
А по Царскому нет информации?
Ловил в этом году и рыбачков хватает, вот на лодках че то никого не видно когда домой еду, а рыбачки с удочками постоянно наблюдаются рядом
 
Цитата
А по Царскому нет информации?
На Царском карась с ладошку. Иногда проскакивает карпик. Чем дальше, тем крупнее. Есть слух, что с сентября будет в аренде.
 
Цитата
На Царском карась с ладошку. Иногда проскакивает карпик. Чем дальше, тем крупнее. Есть слух, что с сентября будет в аренде.
Наскільки знаю, то документи вже готові, так що поки є можливість ловіть. Знаю сина орендатора, він розповідав...
 
Спасибо всем за ответы! В пятницу возможно схожу с утреца с фидером и удочкой, если попадется что интересное-отпишусь!
 
Цитата
Чем дальше, тем крупнее.
В смысле заброса?
 
Цитата
В смысле заброса?
Да!! Бачив, як один мужик "катерком" завозив пружини під зілля майже на середину. То двух взяв на 1-1,5 кг.
 
Цитата
Знаю сина орендатора, він розповідав...
Піздос, месні зарибляли потрохи і даже щучки кинули, а тут уже аренда
 
Був на царському з лодкою на середині в камишах 6 і 7 липня, якщо прикормити то кльов суперовий, з 6 ранку до 10 год на двох  64 карася, з яких штук 8 трохи більших, на другий день так само, ловив на манку на червяка не клювало. Бачив як мужик спіймав 2 коропа на кивок
 
Цитата
"катерком" завозив пружини під зілля майже на середину.
Я ловив там з катерком днів 10 тому,завозив під камиші, виловив 3 карпика на горох. Один на 4кг, два інші по 3. так що рибка там є.
 
Цитата
Я ловив там з катерком днів 10 тому,завозив під камиші, виловив 3 карпика на горох. Один на 4кг, два інші по 3. так що рибка там є.
4 и 2 по 3, нехило))
Был там в пятницу, народу мало, ловил на удочку и на фидер. Клевало хорошо примерно с 6:30 до 9, поймал штук 20 карасиков. Размер стандартный:ap: Поклевок крупной рыбы вроде не было. В целом - вполне неплохо, учитывая, что мне до озера от дома идти 20 минут пешком:)
 
Знов пятниця і знов те саме питання))  1) Пару тижнів був в Головчинцях на карася, вроді клювало. Хтось знає шо зараз робиться 2) Чи можна десь в наших краях з берего половити щуку, на форумі читав про Гидру , але отзиви старі.... Дякую
 
Цитата
1) Пару тижнів був в Головчинцях на карася, вроді клювало. Хтось знає шо зараз робиться 2)
Ярмолинецький р-н, с. Іванківці, 35 км, карп, карась - 30 грн
 
Є інфа недільної давності на рахунок Мацьківців,100гр клює 600-800 гр коропчики дозволено забирати не більше 5кг риби.
 
Був в Головчинцях... пару карасиків, пару окунців і плотва... будем їхати на Іванківці))
 
Цитата
Знов пятниця і знов те саме питання))  1) Пару тижнів був в Головчинцях на карася, вроді клювало. Хтось знає шо зараз робиться 2) Чи можна десь в наших краях з берего половити щуку, на форумі читав про Гидру , але отзиви старі.... Дякую
На Гидре нужна лодка, с берега пару мест есть, и то, если удочники не заняли.
В этом году ещё небыл, хочу попробовать. Звонил орендатору, говорит, что щука проклёвует, но у тех кто умеет ловить)).
 
Цитата
Звонил орендатору, говорит, что щука проклёвует, но у тех кто умеет ловить
А мне пока не доводилось встречать арендатора который говорил, что на его водоеме ничего не клюет:bk:
 
Цитата
Був в Головчинцях... пару карасиків, пару окунців і плотва... будем їхати на Іванківці))
Собирался на Головченцы. Там что действительно всё так плохо?
 
Цитата
Є інфа недільної давності на рахунок Мацьківців,100гр клює 600-800 гр коропчики дозволено забирати не більше 5кг риби.
Трохи тупанув Малиничі.
 
да нормально там, прости я такий рибацюга))
 
підскажіть ситуацію по завалійках куровечці??????
 
Цитата
підскажіть ситуацію по завалійках куровечці??????

Завалійки-ловля поки що заборонена, там йдуть суди між рейдерами та власником, а Куровечка на скільки мені відомо відкрита, а чи ловиться щось не знаю, це напевно як в кого! НХНЧ
 
Вчера был осуществлён выезд на Буг в районе Головченец. В результате поймано пару десятков карасей весом 150-300 гр. и десяток ладошечных плотвичек. Работал исключительно дальний заброс. Из-за особенностей дна и водной растительности много сходов. В утреннем тумане было замечено пару местных лодок собиравших сети.
 
Їздив сьогодні в с. Іванківці Ярмолинецького району. Риба є, але кльову майже не бачив. Під камишом, де часто скидався карп, все перетягнуто сітками. Поговорив з місцевим рибаком, оренда ставу закінчилась, але з не місцевих ходять збивають гроші. При запитанні, де документи на оренду тихенько йдуть далі). Результат - 5 карасів грамм по 200-300 і одна платвичка.
Підкажіть куди можна поїхати за карпом? Хтось був в Соколівці?
 
Подскажите, ловля хищника на "Дубовке 2" тоже стоит 100грн.??? И можно ли вообще его сейчас там ловить??
 
Цитата
Подскажите, ловля хищника на "Дубовке 2" тоже стоит 100грн.??? И можно ли вообще его сейчас там ловить??

Ловля хижака заборонена.
 
Цитата
Подскажите, ловля хищника на "Дубовке 2" тоже стоит 100грн.??? И можно ли вообще его сейчас там ловить??
По хищнику разрешат ловлю в сентябре,и цена билета будет больше.
 
Цитата
По хищнику разрешат ловлю в сентябре,и цена билета будет больше.

уже по карпу рыбалку испохабили, еще хотят бабла срубить за "вертуальных" хищников...

та пошли они на хе..р с их 10-ю судаками...
 
Цитата
По хищнику разрешат ловлю в сентябре,и цена билета будет больше.
Більше 100грн?:eek::eek::eek:По ходу це вже перебор.....
 
Цікавий ход, дозволили ловити з лодки бо комусь прийшла дурна мисля, що так можна вибити хижака з ставу і спокійно запускати карпіків. Зараз походу дойшло що це не реально зробити, кинули по осіні пару щучок і тут резко взльот ціни. По ходу в УООРі кому на новий прадік для полювання не вистачає
 
Мої вітання всім форумчанам, може хто потрапив найближчим часом на більш-менш нормальний кльов, порадьте водойму бажано із коропом від 1,5кг. Буду вдячний за будь-яку відповідь.
 
Цитата
порадьте водойму бажано із коропом від 1,5кг.
Озерна:schuka:
 
кто то рыбачил в Наркевичах? Друг приехал говорит платы не берут, иногда проклевывал карась
 
Цитата
підскажіть ситуацію по завалійках куровечці??????

За сутки времени и 2 ведер закорма - несколько поклёвок, результативными из котротых были только две: 5 кг и 1 кг сазан. Билет 70 грн. с человека.
 
Цитата
За сутки времени и 2 ведер закорма - несколько поклёвок, результативными из котротых были только две: 5 кг и 1 кг сазан. Билет 70 грн. с человека.
Це в Завалійках чи Куровечці?
 
щойно повернувся із Лісових Гринівців, результат 18 годиної ловлі: два коропці по 1,5кг приблизно та два карасі більше долоні
 
Цитата
кто то рыбачил в Наркевичах? Друг приехал говорит платы не берут, иногда проклевывал карась
Это технический водоём сахзавода, там плату и не могут брать.
По белой не знаю, а окунь осенью с дамбы иногда хорошо проклёвует.
 
Цитата
Це в Завалійках чи Куровечці?

Куровечка. В Завалийках спущен водоём. Вроде как зарейдерили тот став.
 
Цитата
Куровечка. В Завалийках спущен водоём. Вроде как зарейдерили тот став.
Ето вы были на Нисане вроде  почти в конце става....?
 
Цитата
Ето вы были на Нисане вроде  почти в конце става....?

Нет. Аутлендер и Поло
 
Цитата
За сутки времени и 2 ведер закор

Цена билета по ловле белой рыбы или хищника с лодки ?
 
Цитата
Цена билета по ловле белой рыбы или хищника с лодки ?

70 грн. бель, за хищника не знаю
 
Вчора трошки прогулявся зі спіном, результат 2 щучки 0,7 і 1,1 кг. один окунець грам 450. І такий удар, що до сьогодні думаю "шо то було:fish::fish::fish:
 
Цитата
Вчора трошки прогулявся зі спіном, результат 2 щучки 0,7 і 1,1 кг. один окунець грам 450. І такий удар, що до сьогодні думаю "шо то було:fish::fish::fish:

То була ТРАВА (по собі знаю) .:al::ap:
 
Свіжа інформація.
В неділю, 1 вересня буде відкриття ловлі хижака. Ціна ловлі з лодки - 100 грн., з берега 50 грн.
 
Цитата
Свіжа інформація.
В неділю, 1 вересня буде відкриття ловлі хижака. Ціна ловлі з лодки - 100 грн., з берега 50 грн.

А казав місяць!!!:bj:
 
Цитата
Свіжа інформація.
В неділю, 1 вересня буде відкриття ловлі хижака. Ціна ловлі з лодки - 100 грн., з берега 50 грн.
Саня, завтра где плоская впадает в парковую , будет тоже открытие. Шашлык - машлык.
С 1 сентября отцы).
:dv::dv::dv:
Но в 19.25 все должны быть дома возле телевизора - Днепр будет Динамо натягивать).
Коноплянко, Зозуля, Селезнёёв- это вам не Ленс , Игдея и Мбокани. А да ещё Ярмоленко, но его там скоро не будет.
 
Если чьи-то дети идут в 1 школу, давайте на первом звонке здыбемся.
Кстати там и с 17 и 15 тоже можна подтянуться).
:dv::dv::dv:
А если захотеть то можно и с Хоморы или Юзино приехать).
 
Цитата
Саня, завтра где плоская впадает в парковую , будет тоже открытие. Шашлык - машлык.
С 1 сентября отцы).
:dv::dv::dv:
Но в 19.25 все должны быть дома возле телевизора - Днепр будет Динамо натягивать).
Коноплянко, Зозуля, Селезнёёв- это вам не Ленс , Игдея и Мбокани. А да ещё Ярмоленко, но его там скоро не будет.
Сєрий!При всій повазі-пиши таку хрєнь в іншій темі(фанзона),там Тобі скажуть,куди йти далі.БЭЗ АБІД.
 
Цитата
Сєрий!При всій повазі-пиши таку хрєнь в іншій темі(фанзона),там Тобі скажуть,куди йти далі.БЭЗ АБІД.
Предлагаю Саню назначить модератором в этой теме, БЭЗ ОБЭДА.:ap:
 
Цитата
То була ТРАВА (по собі знаю) .:al::ap:
:biggrin::biggrin::biggrin: Ага знаю я твою "траву".....:bq: Яка собі може метрів 10 шнура зі старта стравити, погуляти вправ-ліво, потім зійти..... І в ітозі получити від Боді вердікт - "Таааааа,..... то була трава".......:bj::bj::bj:
 
Был кто на открытии?? Как обстоят дела там с рыбой??
 
Вчора зранку був зайнятий школотою:dn:, а в вечері виїхав глянути на обстановочку. На момент мого приїзду на водоймі було біля 7 лодок, а на березі (плитах) рибачило 15-20 чоловік. При мені витягнули 3 шнурків-недомірків (щучки до 250 гр.) та пару судачків чуть меньшого розміру. Трофеїв я не бачив і не чув щоб хтось розповідав про них.
Я з братом трохи помікрушив, як результат декілька тичків і пару відкушиних хвостів. Зробив пару фоток. Вибачте за якість - фото з мобільного.
 
Цитата
Ціна ловлі з лодки - 100 грн., з берега 50 грн.
Саша, ціна остаточна?
 
Цитата
"Таааааа,..... то була трава".......
100%:newy::newy::newy:
 
Я був до 10-ти ранку, взяв два дрища грам 500-600 і два відкушених хвоста, з лодок брали при мені 3 штуки десь такого самого розміру... Проводки з берега практично немає в одному місці зміг докинути - там і відловився.
 
Доброго дня форумчани , давно сюди не забігав , та ось недавно два дні тому трохи порибачив на щупакабри і ось результат... рибу не важив скільки там незнаю... ловив на мепс 3 аглія лонг....
 
Вискочив сьогодні до роботи на Дубово помікрушити. Холодно блін зранку... Особливої активності хижака не було, але свого окунця я впіймав.
 
Цитата
Вискочив сьогодні до роботи на Дубово помікрушити. Холодно блін зранку... Особливої активності хижака не було, але свого окунця я впіймав.

Красафффчик, вітаю!
 
трохи порибачив  ось результат !!!!:mesto_1:
 
Цитата
трохи порибачив  ось результат !!!!:mesto_1:

Круто!!! Карпік на що взяв?
 
Цитата
Круто!!! Карпік на що взяв?


на джиг (на с’єдобку):rybak_1::spin:
 
Сегодня с утра порыбачил пару часиков, итог 1 судачек грам на 600 и щука на 3,000 кг. Сегодня судак не особо активный, вчера под вечер был порезвее... словил 4 штуки, один килограмовый и три таких на грам 700, еще было парочка хороших ударов из типа" отдай спин", но увы.. Щука взяла в заглот и флюр 0,12 меня все же не подвел))
 
Цитата
трохи порибачив  ось результат !!!!:mesto_1:

Гарна рота...
 
Був сьогодні з плит джигував... Бассасасін повний.
 
Цитата
Був сьогодні з плит джигував... Бассасасін повний.

А цена не уменьшилась?
 
Цитата
А цена не уменьшилась?
За ціну не скажу, бо вчора до мене не підійшов ніхто із сторожів, мабуть завадили погодні умови (вони ж там на скутерах катаються, а пішком нікак)...
 
цена с берега: 50 - целый день, 25 - с обеда,
был в прошлое "солнечное" воскресение с обеда, результат - 2 окушка, правда один мордатый на гр. 400 :fish:
 
на Царском аншлаХ....
 
Цитата
на Царском аншлаХ....
Бачив цей прікол,плотність спінінгістів два на метр.кв.:bj:
 
Сьогоднi був на Бугу парк-пожарка улов пьять окунцi лодошка одна щучка грам 500.
 
Цитата
Бачив цей прікол,плотність спінінгістів два на метр.кв.:bj:
Кум казав, що вчора по 7-8 щук бралы. Сьогодні кум пішов і зловив одного окуня.
 
Цитата
Бачив цей прікол,плотність спінінгістів два на метр.кв.:bj:
ага кидали по очереди, стоя плечом-к-плечу :-)
 
Цитата
Кум казав, що вчора по 7-8 щук бралы. Сьогодні кум пішов і зловив одного окуня.

дык, все, кончилась там вся счюка, вчера пришла толпа и  всю выбрали.....)))
 
Цитата
Бачив цей прікол,плотність спінінгістів два на метр.кв.
Походу щось цікави  про****и?
 
Цитата
цікави
цікавЕ.....
 
Цитата
Походу щось цікави про****и?
Міг побачити результат слухів про царське озеро і щуку, щось типу тої картинки де рибачків купа в калабанці рибачать
 
А кто знает информацию по водоёму в селе Малынычи, ловиться ли там окунь (когда-то было много) и сколько стоит?
 
Цитата
Куровечка. В Завалийках спущен водоём. Вроде как зарейдерили тот став.
в куровечках тоже спущен
 
Сьогодні був в Летичіві. Погода та смілива компанія сприяли гарному відпочинку. Всім НХНЧ.
 
На днях с товарищами открывались по щуке. Брала она конечно не сильно активно, было много срывов, но до обеда по пару штучек на брата было выловлено из водоёма. Попадался окушок, мелкий.
 
Трішки відірвався на Дубово по окунцю. Всім нормальним рибакам нхнч.
 
подскажіть ситуацію по Рудні ??????
 
Цитата
подскажіть ситуацію по Рудні ??????

70 гривен с лодки.....  прошлые выходные были , итог 1 щучка 800-900 гр..........
 
Летичів уор  по хижаку повний "0"
 
Цитата
Летичів уор  по хижаку повний "0"

Тоже сегодня там были   ,,,,, на спиннинг 5 окуней ,а на кружки 2 щуки 700гр и 1,2кг...........
 
Сьогодні теж був на рибалці в с. М. Орлинці. Відірватись від "НУЛЯ" теж не вийшло. Мало того , що риб клював лише вчора та завтра, то ще і мисливці наганяли адреналіну в штани своїми стрільбами по очерету. Головне, що без травматизму. Мисливцям НПНП , рибацюгам НХНЧ.
 
Вчора був в Ярославці на річці за ставом,карась мілковатий но кльов як з кулемета.Відпочив гарно,сьогодні правда руки болять.:ap:
 
Наркевичи: достойные караси, но мало.Правда придется привыкать к вездесущему запаху жома....
 
Цитата
Наркевичи: достойные караси, но мало.Правда придется привыкать к вездесущему запаху жома....
А окуня дёргать на дамбе не пробовали? Я пару лет назад по осени там хороших ловил, а зимой почему то одна мелочь.
 
Цитата
А окуня дёргать на дамбе не пробовали? Я пару лет назад по осени там хороших ловил, а зимой почему то одна мелочь.
Пробовал и зелеными, белыми, красными, с блестюльками и какашка с молоком и т . п.,  но в тот день окунь моих желаний не разделял....
 
Цитата
какашка с молоком
:bj:
кейтеч, окунь сейчас мимо такого хрен проплывет, любит хвосты им откусывать... ну или вес ставить как можно меньше
 
Цитата
:bj:
кейтеч, окунь сейчас мимо такого хрен проплывет, любит хвосты им откусывать... ну или вес ставить как можно меньше
Я б не був такий впевнений ;)
 
Цитата
Я б не був такий впевнений
Слава, якщо ти наклався і впіймав 1 окуня на дністрі то це не означає шо окунь на кейтеч херово бере))
 
Цитата
Слава, якщо ти наклався і впіймав 1 окуня на дністрі то це не означає шо окунь на кейтеч херово бере))

Ну Андрюха ти і виганяєш, а я в той день з Славіком Наклався і зловив аж цілих 4  окуня і пішов на камінчиках спатки, а Кайтеч реально класна резина, в мене вже закінчується, але докупляти не спішу, в мене зараз ФОКС Рибкомовський в почоті ! МУЖИКИ НЕ БУХАЙТЕ НА РИБОЛОВЛІ !!!!!!
 
Цитата
МУЖИКИ НЕ БУХАЙТЕ НА РИБОЛОВЛІ !!!!!!
Бухайте-бухайте!
Нам більше риби дістанеться :al:

:dp::dk::dn:
 
Цитата
Слава, якщо ти наклався і впіймав 1 окуня на дністрі то це не означає шо окунь на кейтеч херово бере))
ПизГоворити не мішки воротити. :bk:
 
Да Кейтеч - резіна непромах, останній раз забагрив на 205 колір товстолоба 6,150...
 
:bj::bj::bj:
 
Цитата
Ну Андрюха ти і виганяєш, а я в той день з Славіком Наклався і зловив аж цілих 4  окуня і пішов на камінчиках спатки, а Кайтеч реально класна резина, в мене вже закінчується, але докупляти не спішу, в мене зараз ФОКС Рибкомовський в почоті ! МУЖИКИ НЕ БУХАЙТЕ НА РИБОЛОВЛІ !!!!!!
Игорь!!!!. Мы в той день всї наклались, але клювало не у всїх.
Хлпцї - де ї українське на руськїй клавїатурї ?
УКРАЇНА!!!!! ТУДУ-ДУ-ДУ---ДУ-ДУ.
:dv::dv::dv:
Лакї джон рулыть.
 
Кто в курсах мож седня кто был на щуке,берет или нет?
 
Цитата
Кто в курсах мож седня кто был на щуке,берет или нет?
Був сьогодні в Рудні, взяв 4-ри хвости, одна "двушка" і три по грамм 800, щука дуже пасивна, воблер брала краєм губи за задній трійник, кружочники бачив щось трохи половлювали, але не всі!
 
Цитата
Да Кейтеч - резіна непромах, останній раз забагрив на 205 колір товстолоба 6,150...

Вітьок, слідующий раз пробуй взагалі без резіни, зацепестість гачка ще краща буде, сто пудофф! :bj::bj::bj::bj::bj::bj: Жартую!
 
ось читаю.. параскінуф мазгами ..  Зафтра на рибалку збираюсь..  
Є в мене той самий кейтеч 205 кольору.  мож толстолоба піду багрити.. але не меньше 6 кг, ну щоб на форумі не встидно було відписуватись..
 
Цитата
ПизГоворити не мішки воротити
та да, пішов сьогодні по твоїм стопам, тіки окунців зо 5-7 зловив:al::bj:
 
Цитата
та да, пішов сьогодні по твоїм стопам, тіки окунців зо 5-7 зловив:al::bj:

О Андрюха, то ти реально чемпіон по останім Дністровським уловам, 5-7 це вже результат)))))))
 
Цитата
та да, пішов сьогодні по твоїм стопам, тіки окунців зо 5-7 зловив:al::bj:
Вчора знову був на Дністрі. :ap: Цього разу вже веселіше: півтора десятки гарненьких окунців та чотири судачки (два прозорих а два нормальних. Найбільний 1.43 кг).
Чесно скажу, кейтеч я не чіпляв бо його б розривали після першої ж проводки. Ловив переважно на лакіджонівську резину і звичайні "ноунейм" твістера.
 
На этой неделе пару раз выходил на окунька в пределах города. В четверг выловил 53 штуки из них несколько экземпляров грамм по 300-400, остальной размер - ладошечный. Сегодня чуть похуже - 52 штуки, но весь в ладошку, и чуть больше. Как вывод ловиться матросик не плохо. Активность клёва с 8.00 до 10.00.
 
щойно повернувся з Дністра.  
скажу чесно - кейтеч 205 не чіпляв...
Кльов не найліпший. Але окунька так насмикав непогано.  Ловив на осу від косадаки темного кольору.  Номера не пам"ятаю. А упаковка в машині.  Завтра теж збираюсь на Покрова порибачити...
 
Цитата
На этой неделе пару раз выходил на окунька в пределах города.
Правильна інфо. Активно проводиться "любительская" заготівля окуня на зиму до пива. Всім НХНЧ.
 
Цитата
Правильна інфо. Активно проводиться "любительская" заготівля окуня на зиму до пива. Всім НХНЧ.

Був сьогодні в обід на нашому П. Бузі, окунь дуже прошений, пришйшлось використати свою наноджигову снасть, діло одразу пішло, що не заброс майже кожний з окунем, за годину впіймав десь біля 30 штук, а наступна година зовсім без покльовки, як відрізало, біля мене було рибачків 5-6 не зловили жодного окуня, наноджиг рулить!
 
Цитата
Був сьогодні в обід на нашому П. Бузі, окунь дуже прошений
Все саме так і відбувалось сьогодні але зранку. Вийшов на 2-3 години поганяти окуня. Окунь взагалі не брав але був один приємний та знайомий "удар"
 
Цитата
Все саме так і відбувалось сьогодні але зранку. Вийшов на 2-3 години поганяти окуня. Окунь взагалі не брав але був один приємний та знайомий "удар"
А на что Вы окуня ловите ,если такие хайки клюют?
 
наверно на живца......
 
Цитата
наверно на живца......
100% :bf::bf::bf:
 
Парни.Срочно до вечера.Где там в Видошне можно на щуку сходить ,на карерах??
 
Цитата
Все саме так і відбувалось сьогодні але зранку. Вийшов на 2-3 години поганяти окуня. Окунь взагалі не брав але був один приємний та знайомий "удар"

Все vasilek, ти точку спалив, на фотці видно де саме ти рибалив, завтра піду буду щуку тягати, треба задній план на фото фотошопити!))))))))))):ap::ap::ap::ap:
 
Только что с Буга. За три вечерних часа словил два окунька недомерка и всё. НЕ берёт.
 
Цитата
Только что с Буга. За три вечерних часа словил два окунька недомерка и всё. НЕ берёт.

Серебан,я знаю чего не брало-ты глаз не направил!!!
 
С потеплением на бугу активизировался окунь, даже "дрыщ" один попался под вечер. Окунь неплохо брал даже на удочку (на червя).
 
в минулу неділю з товаришем проплавав на Бугу з 10 до 16, я небачив жодної покльовки, а товариш зловив лише 1 окунчика. Попливли в дальні гречани, і там зразу зацепили сітку, витягнувши її обнаружили з 15-20 лодошечних карпиків(тих що запускали пару неділь назад), як не странно але всі вони були живі і випущені на волю, декілька плотиць і окунів ми правда забрали з собою, сітку правда запакували в кульок разом із кірпічом і на дно. А сітки там ставлять просто серед біло дня, пропливаючи повз 2 мужиків один із них попросив ім щось завести лодкою ми подумали хочут резинку поставити щоб окуня на живця ловити але підпливши ближще побачили сітку, після парочки матів і розказів куди їм із нею піти і що зроби + попробували зробити декілька фото на що вони просто обернулись спиною до нас і почали спаковувати. Таких пару чоловік і ті карпики які були запущені до літа не доживуть. Колись обсуждалась тема про рибнадзор чи то УОРОВЦІВ, можливо вкогось є їх номер щоб можна було подзвонити і здати з доказами, може хоть комусь впаяють якийсь штраф.
 
logos0702
Никто не будет там никому ничего "впаивать", рыбнадзор и т. п. абсолютно неэфективные и бесполезные, как бы это мягко выразится, ...орГамнизации. "Торбохватство"- это неотъемлемая часть нашего менталитета, это искоренить нельзя никак, тока правильное воспитание с детского садика...)
Зы: а насчет прошлого воскресенья, то зря Вы так,  - погодка супер, окунь бил малька по всей площади реки, был почти штиль и зрелище редкое, особенно под закат.... С одной точки за два часа 8 окуней и судак-недомерок (отпущен).
 
Дубово:al:. Як завжди,  окунець активно  ловився на живця:spin::laie:. Всім НХНЧ.
 
Цитата
Дубово. Як завжди,  окунець активно  ловився на живця. Всім НХНЧ.
Согласен, живец сейчас актуален как никогда, сам за последние рыбалки селикон и прочие искусственные наживки даже из сумки не достаю.
 
Цитата
Согласен, живец сейчас актуален как никогда, сам за последние рыбалки селикон и прочие искусственные наживки даже из сумки не достаю.

Цікаво, видно в різних місцях по-різному буває. Я вчора на Дністер заради експеримента взяв малька (синьку). Декілька разів пробував, не було покльовок, зразу після малька ставлю слаг - клює. Так саме і в колєги. Вирішили більше малька не брати.
 
На Дубовці сьогодні вже є пінгвіни .....
 
Цитата
На Дубовці сьогодні вже є пінгвіни .....

Ціна питання?
 
Цитата
Ціна питання?
И что можно выловить и как?
 
Цитата
В "Планете рыбальства" вобще все мужики нормальные,если советуют то вещь точно нормальная.
70.

Привіт як там у вас рибалка на вашій гес. Казали їдеш прямо до лікарні напроти неї наліво і прямо до водички доїжаєш чув є непогані екзепляри карпа і амура
 
Цитата
В "Планете рыбальства" вобще все мужики нормальные,если советуют то вещь точно нормальная.
70.

А УВОРОВСКИЙ, що каже цего літа 2013р. проїжав проїздом то бачив багатенько рибаків.
 
Цитата
А УВОРОВСКИЙ, що каже
Нічого не каже, бо ніхто не питає. Ви були влітку 2013 року, треба було спитати , заодно і нам   розповіли . ІМХО.
 
І ми з  товаришами відкрили в минулу неділю спінінговий сезон 2014, скажу що якби не сильний-холодний вітер, то можна було б не погано половити, окунець на нанодроч клював!
 
Сьогодні трішки поморозив носа на дубово-2. Рибалок було до десятка , що на дубово-2 так і дубово-1.  Ціна питання на дубово-2 -- 10 грн вудка та по 2 грн жерлиця.(дубово-1 ціну тримають 20-25 грн за жерлицю) На вудку активно покльовувала всім відома :be:риба-болт:dr: і зі слів рибалок у всіх. Лише хто ловив на жерлиці більш-менш відійшов від нуля(пару щупаків та судак, судячи з проведеного опитування) Всім рибалкам гарної погоди, міцного льоду, гарних трофеїв. НХНЧ.
 
Як зараз справи на р. Збруч. Хтось вже відкривав сезон відкритої води?
 
рибалок повно. тільки незрозуміло що з кльовом
 
Сьогодні мав або закрити або відкрити сезон) При собі були і бури і спінінги.
На лід вийти змогли, але рухатись по ньому без пєшні нереально, обсудивши те як в азарті бігають за жерлицями вирішуємо шукати відкриту воду.
Ставку ставили на окуня , і спади з різних водойм волочиського району, але за день попався тільки одненький. Ще прокльовував судачок скляний,  і тіки на 3+" резину. Всетаки свою рибу знайшов, Весну 2014 рахую відкритою!

Всі на воду! НХНЛ!)))
 
Вчера проезжал мимо Эпицентра и видел множество рыбаков на Бугу. Кто знает что ловят и на что?
 
Цитата
Вчера проезжал мимо Эпицентра и видел множество рыбаков на Бугу. Кто знает что ловят и на что?
Плотву, думаю на мотыль.
 
Цитата
Вчера проезжал мимо Эпицентра и видел множество рыбаков на Бугу. Кто знает что ловят и на что?
 Бачив щьо махали спiнiнгами.
 
Сьогодні відкривав сезон с поплавчанкою в Ярославці,став ще в кризі, на річці безвідказно ловиться йорж,карась мовчав,приїжали мужики з Маломоленець казали що там таж картина.Також наблеснив два непоганих окуня.Погода порадувала.
 
Хто знає шо на царскому  робиться? Там платно? Можлива рибалка на дальний заброс? Чув шо зараз там карась клює?
 
Цитата
Хто знає шо на царскому робиться?
кожний день там повно машин і відповідно рибаків, лодок не бачив, а вот людей у забродах часто замічаю
 
А без забродив там ніяк?
 
Цитата
А без забродив там ніяк?
та чому ніяк, берег від катіону доволі нормальний і вільне місце там знайти іноді тяжковато, зі сторони гречан місць маловато. Просто цікаво що можна в забродах там робити або щуку пробують ловити, або браки тряпки трусять
 
Неделю назад на Царском двухсотграмовый карасик на пучок мотыля на короткий пикерок, или поплавочную с дальним забросом - довольно неплохо, как для конца марта)). Душу отвести. Народу, правда - хоть в очередь ставай. И.. Много быков с драчами.
 
Поняв. Дякую. Планую на вихідних поїхати. Результат доложу :)
 
А на рахунок дубовского хто знає? Бо стоїть вибор чи на царске чи на дубово на верхній...
 
Цитата
А на рахунок дубовского хто знає?
А на рахунок Дубово є окрема тема, і можна було б одним постом написати.
 
На царске не попав, но знаю шо карася там тягали. Попав на дубовский  верхній, з обіду пару покльовок. Як наслідок плотва більше лодоні і  коропець грам на 300-400 на хробачка.
 
Цитата
На царске не попав, но знаю шо карася там тягали. Попав на дубовский  верхній, з обіду пару покльовок. Як наслідок плотва більше лодоні і  коропець грам на 300-400 на хробачка.
а стоймость на "дубовский  верхній"?
 
З сторони мангалів 100 а з протилежної 80, просто поблиснити 25
 
Хлопи, якщо є в кого інфа за весняного карасика, стукніть в ЛС ато шось захтілось на поплавок половити)))
 
Цитата
Хлопи, якщо є в кого інфа за весняного карасика, стукніть в ЛС ато шось захтілось на поплавок половити)))

Підтримую Серьога...я тож виліз би десь у вихідні на карасевіча))
 
Цитата
Підтримую Серьога...я тож виліз би десь у вихідні на карасевіча))

и я в воскресенье...
 
Цитата
и я в воскресенье...

І я теж!!!:bf:
 
Мужики, збийтесь з цеї теми, бо це вже буде п"янка,.. а в понеділок на роботу.
 
Сегодня узнал,что в субботу 12 апреля  открывается ставок в с.Підлісний олексинець.Билеты будут стоять 60гнр.день,100грн сутка.
 
Цитата
Сегодня узнал,что в субботу 12 апреля  открывается ставок в с.Підлісний олексинець.Билеты будут стоять 60гнр.день,100грн сутка.

Что по рыбе там?
 
Если это тот став про который я думаю... Щука, карп,карась,судак,плотва,окунь,белый амур,,
 
Цитата
Что по рыбе там?

Я там был той осенью на хищника.Щука там шикарная мамки ого го по 4-6 кг видел как ловили лично,сам поймал судака на кило где то,знакомые ловили в том году просто класс.Прислоли мне фотку ммской.Есть карась,крупный окунь,судак,щука,по моему амур тоже есть,толстолоб и крупный карп.На лодках ловить не разрешают.
 
Цитата
Я там был той осенью на хищника.Щука там шикарная мамки ого го по 4-6 кг видел как ловили лично,сам поймал судака на кило где то,знакомые ловили в том году просто класс.Прислоли мне фотку ммской.Есть карась,крупный окунь,судак,щука,по моему амур тоже есть,толстолоб и крупный карп.На лодках ловить не разрешают.

А с корабликом можно ?
Хочу мирную рыбу , мирно половить :)
 
доброго времени суток всем,у меня вопрос по поводу  с.Підлісний олексинець это в Городотском районе находится село?
 
Цитата
доброго времени суток всем,у меня вопрос по поводу с.Підлісний олексинець это в Городотском районе находится село?
Так в Городоцькому.
 
а по моломоленцам и редвенцам  кто может сказать,пошёл карасик или нуно ещё подождать тепла?
 
Цитата
а по моломоленцам и редвенцам  кто может сказать,пошёл карасик или нуно ещё подождать тепла?

во вторник был нету пока
 
Цитата
А с корабликом можно ?
Хочу мирную рыбу , мирно половить :)

Я не знаю.
 
Цитата
а по моломоленцам и редвенцам кто может сказать,пошёл карасик или нуно ещё подождать тепла?
Надо ждать теплых ночей , в заводях воды мало, активно клюёт с глубины 1,5 м ёрш ,с 15 шт попалось 3 карасика в пол ладошки а то всё ерш мерный в ладонь и более
 
хлопці, якщо не важко підтримайте двох "бендерівців" на ММС конкурсі;)
 
Усім привіт, був на днях в вербці, поїхав в 6 ранку, а першу покльовку побачив в 19:10, до 22:00 разом з ліхтариком я зробив усю рибалку. Ловив на бутерброд: хробак,опариш; ловив на спінінги: пружина і каша.  Коропець від 300 до 1400 грам. Також є щука, був зранку один добрий удар... Короп пригає активно на протязі усього дня. Білет 60грн, їхати десь 35-40км. Удачі:)
 
Цитата
Сегодня узнал,что в субботу 12 апреля  открывается ставок в с.Підлісний олексинець.Билеты будут стоять 60гнр.день,100грн сутка.
А дорога к ставу в непогоду ездибельная для легковушки?
 
Цитата
А дорога к ставу в непогоду ездибельная для легковушки?

 Заехать можно!!!
 
Цитата
А дорога к ставу в непогоду ездибельная для легковушки?

высыпанная дорога почти к ставу,а по полю метров 200
 
Цитата
Усім привіт, був на днях в вербці,
Это какая именно Вербка ? можешь став на карте показать ?
 
Цитата
Підлісний олексинець
кто-то уже рыбачил в Подлесном Олексинце в этом году ?
 
Цитата
А с корабликом можно ?
Хочу мирную рыбу , мирно половить :)
З корабликом не можна.
 
Цитата
кто-то уже рыбачил в Подлесном Олексинце в этом году ?
І який підїзд до ставу? На л/а можна підїхати?
 
С. Водички, были ерши, плотва, лини и мелкие окуни...карпа видел )))....
 
Сьогодні порибачили в с. Колибань карп 300-700 гр. (31 шт) + 1 судачок 400 грамм. Крупний  карп часто проскакує з води но не ловиться.
 
Цитата
Сьогодні порибачили в с. Колибань карп 300-700 гр. (31 шт) + 1 судачок 400 грамм. Крупний карп часто проскакує з води но не ловиться.
а на что клевало ? и с какой стороны стояли ? и еще  это ночью ловилось или днем ?
 
Цитата
а на что клевало ? и с какой стороны стояли ? и еще  это ночью ловилось или днем ?
А не слишком много вопросов, как для начала? Может поведаете на что и где у Вас клюет?
 
Цитата
Может поведаете на что и где у Вас клюет?
Та c удовольствием ! В Колыбань клевало исключительно на червя и только ночью . карпик по грам 700 . вот и интересуюсь у человека ,может не там стоял.... я был на против ветряка.  поклевки только ночью.
Цитата
А не слишком много вопросов, как для начала?
на сколько я понимаю форумы и нужны для того чтобы опытные пользователи учили новичков... у Вас другое мнение по этому поводу ????
 
Цитата
Та c удовольствием ! В Колыбань клевало исключительно на червя и только ночью . карпик по грам 700 . вот и интересуюсь у человека ,может не там стоял.... я был на против ветряка. поклевки только ночью.
Приїхали в 5.30 Активно клювало з 10 до 13 в основному опариш. Стояли теж на цій стороні, але дальше до звуження ставка. Не думаю що про цей став мало хто знає, так інколи немає де встати)))
 
Скажіть будь-ласка, скільки коштує білет?
 
100 гривень
 
Цитата
Скажіть будь-ласка, скільки коштує білет?

раз пішла вже така п"янка, ще я запитаю)))

що там по судачку, є норм. розмірів?

при ловлі коропця можна і "джигати"?

і останне питання, де саме ставок знаходиться? я з тих 20 Хмельничан, що там ще не були)))
 
Цитата
раз пішла вже така п"янка, ще я запитаю)))

що там по судачку, є норм. розмірів?

при ловлі коропця можна і "джигати"?

і останне питання, де саме ставок знаходиться? я з тих 20 Хмельничан, що там ще не були)))

судаки є по 1,5 кг - це точно. Ставок в сторону Копистина, за ним по головній направо і прямо до с.Колибань http://della.com.ua/distance/?cities=5077,37366
 
Был сегодня на пляже , за час выдрочил 4 ладошечных окунька и пару сходов.
Но тычков совершенно нет, если берёт то как голавль, бах и есть.
 
Цитата
как голавль, бах и есть.

Шось ми Сєрий різного кленя напевно ловили))) Ато мій робив так "ВІДДАЙ СПІНІНГ" навіть якщо в ньому грам 200, злий він)))
 
Цитата
Шось ми Сєрий різного кленя напевно ловили))) Ато мій робив так "ВІДДАЙ СПІНІНГ" навіть якщо в ньому грам 200, злий він)))
Я головля вообще не ловил, это я так утрирую). Но окунь тоже злой был.
Сегодня после обеда был в Моломоленцах , карась клюёт но ладошечный.
На жарёху с трёху кг приличных отобрал.
Мудаки с фаткой лазят, щуку примерно на 2 кг выловили.
 
Яка ціна квитка, і чи можна в ночі???
 
Цитата
С. Водички, были ерши, плотва, лини и мелкие окуни...карпа видел )))....
Яка ціна квитка, і чи можна в ночі ловити??
 
50 грн, сутки 100 грн. Седня проезжал мимо, людей мало, но начинает карп проклевываться.....
Зы. но там с какой то фигни виду на полметра скинули....(
Плюс водоема: никто "не любит" мозги, сколько в садке, кораблики-шмораблики и т. п.
 
Дякую за інформацію!
 
Цитата
А не слишком много вопросов, как для начала? Может поведаете на что и где у Вас клюет?

Цитата
на сколько я понимаю форумы и нужны для того чтобы опытные пользователи учили новичков... у Вас другое мнение по этому поводу ????
Це  наїзд :am:чистої води
 
вчера, маломоленцы, на речушке интенсивно бомбят мелкого карася
 
Два дня микрушил в Наркевичах. Окунь дёргает резину практически на каждом забросе. Словил за пару часов штук 20, забрал 6 штук. Окунь мелкий, но кайф получил.
Подходили карасятники просили резину, у них за сутки одна поклёвка.
Сети ставят браки круглосуточно, как всегда.
 
Сьогодні, в дружній компанії, трохи полякали окунів з головлями,  "злякали" добре (Правий Сектор:dm:), на всіх пара окунців і голавликів:drill2:
але ж яка краса навкруги, Слава Україні!
 
Цитата
Сьогодні, в дружній компанії, трохи полякали окунів з головлями, "злякали" добре (Правий Сектор), на всіх пара окунців і голавликів
Де така краса?
 
Мир! Праця! Смерть окупантам!
нарешті виїхав з дружиною на "майовку", ще й заодно і карповий сезон відкрив:dn:
p.s. "святкував" в c. Колибань. Ставок сподобався - рибка клювала, все чисто, навіть туалети на березі є:eek:
правда ціна трохи кусається:du:
 
і на скільки вона кусюча???
 
С пятницы до вечера субботы был в Підлісном Олесксинці.Словил за сутки почти ведро карася и одного карпа на 3кг,и одного на0,5кг,а маленького ладошечного выпустил.
 
Также был в Олексинце 1 числа. За 4 часа 10 карасиков стандартного размера. Пробывал поблеснить, пару ударов и окушок
Сегодня был на речушке между Курныками и Завалийками, куча сетей, с десяток карасиков на полладошки))
 
До Дня Перемоги вирішили обогатити господара ставка в Колибані по 100 грн, приїхали в 5.00 вже не було де яблоку впасти, але втиснулися, розставилися і почали відпочивати. Карп брав не погано, але дуже мілкий, тому повертався назад в ставок, але двом уже не судилося туди повернутися.
 
В с.Ярославка на рибхозному ставку (зліва) у зв'язку з відсутністю "влади" безкоштовно покльовує  карась з лодонь. Рибацюг дуже багато.
 
та там і було безкоштовно!!
 
В вихідні майже не знайшлося часу на риболовлю. Вирвалися аж в Нд після 2гої години. Махнули в пошуках білого хижака. Погодка була супер, добралися бистро. Жука видно не було. Виходи тільки жереха який відмовлявся їсти наші приманки)
до 6ї години нічого толкового виловити не вдалося, гес дала воду, напевно через перепад риба і стала колом. Ближче до вечора всетаки підібрали ключики, і виловили ДУЖЕ мощних і красивих лобатих.) Останніх взяли майже в темноті) Рахуємо що рибалка вдалася) Всі красавці поплили далі)
 
Цитата
В вихідні майже не знайшлося часу на риболовлю. Вирвалися аж в Нд після 2гої години. Махнули в пошуках білого хижака. Погодка була супер, добралися бистро. Жука видно не було. Виходи тільки жереха який відмовлявся їсти наші приманки)
до 6ї години нічого толкового виловити не вдалося, гес дала воду, напевно через перепад риба і стала колом. Ближче до вечора всетаки підібрали ключики, і виловили ДУЖЕ мощних і красивих лобатих.) Останніх взяли майже в темноті) Рахуємо що рибалка вдалася) Всі красавці поплили далі)

Оце рибалка!!! Супер, супер, супер, ВІТАЮ! А в мене вийшла така ексклюзивна рибалочка  ще бичка впіймав, але не сфоткав.
 
з суботи на неділю були з ночовкою на рибалці в с. Жилинці. Зловили 12 карасів по 150-200 грам, короп не клював. ловили на хробак, опариш, горох і кук. ціна 100 грн за 3 спінінга. в цьому році там другий раз, перший раз зловили одного коропця на грам 500, ДУМАЮ ТУДИ БІЛЬШЕ НЕМАЄ ЧОГО ЇХАТИ. Треба шукати інші місця
 
Цитата
Треба шукати інші місця

Був там недавно, один форумчанин завіз на судака)))))))) Ітог ізвєстєн))))
З позитиву, радують баланси які хитаються на деревах))
 
Цитата
С пятницы до вечера субботы был в Підлісном Олесксинці.Словил за сутки почти ведро карася и одного карпа на 3кг,и одного на0,5кг,а маленького ладошечного выпустил.

а по чому білєт, і скільки можна снастей
 
Цитата
з суботи на неділю були з ночовкою на рибалці в с. Жилинці. Зловили 12 карасів по 150-200 грам, короп не клював. ловили на хробак, опариш, горох і кук. ціна 100 грн за 3 спінінга. в цьому році там другий раз, перший раз зловили одного коропця на грам 500, ДУМАЮ ТУДИ БІЛЬШЕ НЕМАЄ ЧОГО ЇХАТИ. Треба шукати інші місця

Вітаю на нашому форумі.:dk:
 
Цитата
Вітаю на нашому форумі.:dk:

дякую,приємно буде обмінюватись корисною інформацією
 
С пятницы на субботу был с женой в Подлесном Олексинце.
Расположились , поужинали и закинули спины все на горох в надежде на карпушу.
До 1 ночи поклёвок ноль. Пошли спать). проснулся в 4 утра , крайний спин перепутал все спининги, кормушка была под самым берегом. Посидел до 6 утра на горох , поклёвок ноль. Думаю, закину пару спинов на червяка хоть карася половлю.
за пару часов на червяка словил штук 15 карасей грамм 150 - 200. Сварили уху, сел   попить кофе, поклёвка, прошу жену вытащить карасика. Подсекает и как то странно на меня смотрит, начала тянуть , фрикцион трещит и она кричит). Вытянула амура на 2 кг. Вот так бывает, один раз взяла спин и крупная рыба, а тут всю ночь сидиш и карасики. Был ещё один сход карпика на червяка примерно 2-1.5 кг, под берегом, тупо крючок выпал прям перед подсаком.
Мужик на другом берегу вечером словил 3 карпа и утром 4 , ночью тоже бегал на сигнализаторы. Самый большой 3.8 кг. Месный пастух говорит, что после ливня поднялась вода и стало плохо клевать.
Место для отдыха супер, рыба тоже есть.Став очень напоминает Михалковцы, только комаров нет). Всем НХНЧ.
P.S. Берите жён на рыбалку, хоть что то словите.
 
по чем билет, и сколько снастей можна закинуть
 
Цитата
С пятницы на субботу был с женой в Подлесном Олексинце.
Расположились , поужинали и закинули спины все на горох в надежде на карпушу.
До 1 ночи поклёвок ноль. Пошли спать). проснулся в 4 утра , крайний спин перепутал все спининги, кормушка была под самым берегом. Посидел до 6 утра на горох , поклёвок ноль. Думаю, закину пару спинов на червяка хоть карася половлю.
за пару часов на червяка словил штук 15 карасей грамм 150 - 200. Сварили уху, сел   попить кофе, поклёвка, прошу жену вытащить карасика. Подсекает и как то странно на меня смотрит, начала тянуть , фрикцион трещит и она кричит). Вытянула амура на 2 кг. Вот так бывает, один раз взяла спин и крупная рыба, а тут всю ночь сидиш и карасики. Был ещё один сход карпика на червяка примерно 2-1.5 кг, под берегом, тупо крючок выпал прям перед подсаком.
Мужик на другом берегу вечером словил 3 карпа и утром 4 , ночью тоже бегал на сигнализаторы. Самый большой 3.8 кг. Месный пастух говорит, что после ливня поднялась вода и стало плохо клевать.
Место для отдыха супер, рыба тоже есть.Став очень напоминает Михалковцы, только комаров нет). Всем НХНЧ.
P.S. Берите жён на рыбалку, хоть что то словите.

по чем билет, и сколько снастей можна закинуть
 
Сутка 100 грн, день 60. Снастей сколько хочешь по ходу. Сторож за ограничение ничего не говорил. Взял деньги и больше не появлялся.
 
Вчера в Ярославке активно клевал карасик. Людей куча
 
Цитата
Вчера в Ярославке активно клевал карасик. Людей куча
Підтверджую))))сам був, тільки в маломоленцях...........улов - 30 шт. чуть менші лодоні, і 1 такий, грамм на 500 - 600( трохи був шокований, не думав шо там такі є)
 
Цитата
Вчера в Ярославке активно клевал карасик. Людей куча

Согласен тоже.Сам вчера был,итог 72штуки ладошка и меньше.
 
Таке питання? Хто знає, це сьогодні закінчується період нересту на р. П.Буг?
 
да 20 травня останній день
 
був сьогодні в підлісному олексинці, їздили для розвілки ставу ловили з 13.00 до 21.00, результат карпік на 1 кг, і 18 карасиків. плюси ставу, це його розміри і наявність у ньому риби і великих розмірів(було видно яка кидалась).  Недоліки це відстань 50км, до пільного олексинця ще нормально, но потім 15 км до підлісного олексинця це повна ж....а.Але я думаю на добу половити ще можна зїздити. тому хто говорить що колибань за 100грн дорого, то можна посперечатись тут 60 грн + паливо то буде дорожче
 
Вчора порибачили в Карпівцях, на горох зійшов достойний карп і це й була одна карпова покльовка. Загалом не погано брала щучка 300-500 грн. і карась на червяка під берегом.
 
Цитата
Вчора порибачили в Карпівцях, на горох зійшов достойний карп і це й була одна карпова покльовка. Загалом не погано брала щучка 300-500 грн. і карась на червяка під берегом.
Это на ставу который под лесом? Какая стоимость билета?
 
Цитата
Это на ставу который под лесом? Какая стоимость билета?

Так, став під лісом.  100 грн/доба
 
Цитата
Так, став під лісом.  100 грн/доба

Большое спасибо
 
Доброго дня. Подскажите какая плата в этом году на Дубово?
 
Цитата
Доброго дня. Подскажите какая плата в этом году на Дубово?

Якщо праве озеро, ліва сторона (там де деревяні навіси) - 80 грн. (якщо з корабликом - 100грн), права сторона 60 грн, це якщо немає пільг або членського квитка. Ліве озера скинули зі 100 грн. до 50 грн. (кажуть хвора риба). До речі на правому вже ловили непогані екземпляри.
 
Цитата
Якщо праве озеро, ліва сторона (там де деревяні навіси) - 80 грн. (якщо з корабликом - 100грн), права сторона 60 грн, це якщо немає пільг або членського квитка. Ліве озера скинули зі 100 грн. до 50 грн. (кажуть хвора риба). До речі на правому вже ловили непогані екземпляри.

Большое спасибо.
 
Водоем формы буквы "V" перед селом. Билет 40 грн., ловится карась на ладошку и меньше. Карпа не поймали, но люди на против с корабликами поймали штуки две до 1 кг, и то ночью (в наше присутствие покльовок не было, а они были с ночёвкой), щучка не клевала.
 
Цитата
був сьогодні в підлісному олексинці, їздили для розвілки ставу ловили з 13.00 до 21.00, результат карпік на 1 кг, і 18 карасиків. плюси ставу, це його розміри і наявність у ньому риби і великих розмірів(було видно яка кидалась).  Недоліки це відстань 50км, до пільного олексинця ще нормально, но потім 15 км до підлісного олексинця це повна ж....а.Але я думаю на добу половити ще можна зїздити. тому хто говорить що колибань за 100грн дорого, то можна посперечатись тут 60 грн + паливо то буде дорожче
Мы на выходные с семьёй и товарищами тоже были там же.
Отдохнули отлично, места в сосняке супер.
Карп не брал, видимо готовится к нересту. Карась клевал нормально, только переодически менялся его вкус, то брал на червя, то на опарыша, то на пенопласт, полностью игнорируя ту насадку на которую два часа назад клевал отлично.
Попалось два амурчика - один на 2,1 кг ,второй на 1,7 кг. Был один сход очень крупной рыбы, оторвал поводок на шнуре.
Вообщем отдыхом довольны.
Всё, перхожу на хищника - белой наелся).
 
хто чув щось про Берегелі? кажуть є непоганий короп
 
Цитата
хто чув щось про Берегелі? кажуть є непоганий короп
Чув, тільки цього року там одні карасі ловили. Того року карп добре брав, треба трохи зачекати щоб карп віднерестився.
 
був у ці віхідні в підлісному, короп уже йде?
 
Цитата
був у ці віхідні в підлісному, короп уже йде?
А с местами в сосняке как?
 
места занять трудно, и доехать по  грунтовке тоже не очень. просто мы попали что одни отежали и мы сели на их место
 
Цитата
места занять трудно, и доехать по  грунтовке тоже не очень. просто мы попали что одни отежали и мы сели на их место
Спасибо, нужно ехать в будни.
 
Цитата
Спасибо, нужно ехать в будни.

Я був з минулої середи на четверг перший раз в Підлісному. Сподобалося! Але риба взалі не ловилася, навіть карась, для відпочинку там супер, були в сосняку і попали трохи в грозу, але як на мене підїзди до місць нормальні. Людей багато, одні виїжають, другі на їхнє місце встають. Але 2 карпика і пару карасів зловили.
 
Цитата
Спасибо, нужно ехать в будни.

да в буднии дни наверное будет проще. отпишетесь если поедете, а тоя думаю на эти выходные Веселивка или Берегели
 
drrrooon, Подяка за розтолкування дороги до ставу :)
 
Веселівка можна, день 70 грн, сутка 140грн, 4 снасті і все, тиждень назад клював амур від 2 до 4 кг, короп не йшов.
 
Хто, що чув (знає) за Куровечку? Цікавить біла риба!:al:
 
Цитата
Хто, що чув (знає) за Куровечку? Цікавить біла риба!:al:

Там восени спускали ставок, врятчи він вартий уваги
 
Цитата
Веселівка можна, день 70 грн, сутка 140грн, 4 снасті і все, тиждень назад клював амур від 2 до 4 кг, короп не йшов.

Маєте наувазі Берегелі і Веселівка як один і той самий став, чи в Веселівці теж є зариблений ставок?
 
Цитата
Маєте наувазі Берегелі і Веселівка як один і той самий став, чи в Веселівці теж є зариблений ставок?

ні, Веселівка це інший став, розташований у полі. в минулому році короп йшов не погано від 800 грам до 2,5 кг, амур до 4 кг. В цьому році коропа поки не зловили но два амура на 2 і 4 кг було, но ловили зранку, біля нас сиділи люди з ночовкою то взяли десь з десяток амурчиків
 
думаю з неділі на понеділок з нову туди, або в понеділок з ранку
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!