Страницы: Пред. 1 2 3
[ Закрыто ] Встреча хмельницких форумчан
 
Цитата


Петрович, невже стриптіз???

Гораздо круче!:bz:

P.S. Шо ж вас так колбасит: от "гомосятины" до "секасовой озабоченности"?:eek::ag:

P.P.S. А по-серьёзному, очень хочется всех Вас увидеть на предстоящей встрече: и ветеранов, и новичков - как в старые добрые времена!:mnogo_lodka:
 
Цитата
Поддерживаю !!! Встреча - СУПЕР!!! (Ребята ещё на бильярд пошли .... , блин , работы завтра с утра много ..) Всем присутствовавшим - БОЛЬШОЙ РЭСПЕКТ !!!

Да встречя ещё та!!!:dk: И новички:az: были и подарки с сюрпризами тоже были а Бодин подарок вооообще СССууууперрр!!!:bf:
Всем побывавшим на встрече агромный РеСпЕкТ:dk:
 
Цитата
P.P.S. А по-серьёзному, очень хочется всех Вас увидеть на предстоящей встрече: и ветеранов, и новичков - как в старые добрые времена!:mnogo_lodka:
Ну всё Петрович, після такої фрази я просто змушений прийти)))):bf: Дійсно як в старі добрі часи.....
 
Сегодня на встрече вручу желающим клубные наклейки. Чёрные и белые, 13 см и 16 см. Напишите мне в "личку", какого цвета и размера хотели бы получить.
 
Цитата
Сегодня на встрече вручу желающим клубные наклейки
Зря рано сУрприз спалили, сразу половина желающих, особенно тех что хотят попасть на стриптиз, не придет :bl:
 
Цитата
Зря рано сУрприз спалили, сразу половина желающих, особенно тех что хотят попасть на стриптиз, не придет :bl:

Андрюха, а с чего ты решил, что это и есть сюрприз? О нём станет известно только на встрече. Что же до стриптиза, его проигравшие в "шаровне" исполнят: сегодня играем на раздевание. :dv::bj:
 
Цитата
Андрюха, а с чего ты решил, что это и есть сюрприз? О нём станет известно только на встрече. Что же до стриптиза, его проигравшие в "шаровне" исполнят: сегодня играем на раздевание. :dv::bj:


Оё,оё,оё,оё,оёёёёё....... Хотел бы я на это глянуть:eek::bj:
 
Цитата
Что же до стриптиза, его проигравшие в "шаровне" исполнят: сегодня играем на раздевание.
Значит стриптиза по любому нам не видать, а стриптиз "имени Дулина" не катит, все ожидают такой как описал Стецюк !!
 
Цитата
Значит стриптиза по любому нам не видать, а стриптиз "имени Дулина" не катит, все ожидают такой как описал Стецюк !!

Саня описал, ему и обеспечивать... Осталось три часа на поиск:cw:.
 
вот встреча порадовала!!!! приятно!!!!!
 
Поддерживаю !!! Встреча - СУПЕР!!! (Ребята ещё на бильярд пошли .... , блин , работы завтра с утра много ..) Всем присутствовавшим - БОЛЬШОЙ РЭСПЕКТ !!!
 
Хоть говорят, что первый блин свегда комом, не верьте!!! Я сегодня был впервые на встрече знатных и почетных рыбачуг Хмельницкой области и все прошлошло совсем без кома (знакомство, очень приятные сюрпризы от модераторов форума, игра на биллиарде и многое другое...)!!!  Мне эта встреча запомниться на долго...
 
Славная получилась встреча, в лучших традициях!:ay: Всем участникам - большое спасибо за превосходно проведённое время!:bt: Теперь ждём отчёта.:dt:
 
я что-то не могу найти тему про Елку новогоднюю (( дайте ссылочкуу
 
Да наслышан о встрече, она на слуху сегодня на втором месте после матчей Шахтера и Динамо.
 
Sasha-St,  кто-то должен ,был , списаться со мной......
 
Цитата
Теперь ждём отчёта.

Петрович, что с отчётом?
 
Цитата
что с отчётом?
Цензура не пропустила:al:
 
Цитата
Петрович, что с отчётом?

Документировали двое, наверное сводят медиаматериалы в один фотоотчёт или заметку в блог.
 
Цитата
Документировали двое, наверное сводят медиаматериалы в один фотоотчёт или заметку в блог.

Будем ждать.............
 
Можна глянути на минулу зустріч....
 
Цитата
Можна глянути на минулу зустріч....

Сань, на нюю не дивитись треба, а участвувати!!! СУПЕР!!!!!!!!:dk::dk::dk::dk:
 
Цитата
Можна глянути на минулу зустріч....

Сашко - молодец! :dk:
 
Цитата
Можна глянути на минулу зустріч....

отличный отчетик, вот только посмотрев его понял -  нужно срочно худеть ((
 
я так понял что сегдня встречи не будет....((
 
Цитата
я так понял что сегдня встречи не будет....((
Вроде как уже каждый 2й четверг собираемся!
 
Цитата
Вроде как уже каждый 2й четверг собираемся!

Всё правильно!
 
Встречаемся в Чистый четверг*  в 19:00, (павильон кафе  "Евросмак", ул. Соборная, 26).

 * - Чистый четверг  (великий, страстной, страстеной, страшной) - четверг на Страстной неделе, последней неделе Великого Поста. В этот день церковь вспоминает Тайную Вечерю, последний ужин Иисуса Христа с учениками, состоявшийся в первый день Иудейской Пасхи, за которым последовало предание Христа Иудой в руки фарисеев, положившее начало страданиям Господа за грехи людские. Во время последней трапезы Спаситель сделал символическое жертвоприношение, преломив хлеб, он сказал: "Приимите ядите: сие есть Тело мое", а затем, подав ученикам чашу с вином, произнес: "Пейте из нея все, ибо сие есть Кровь Моя Нового Завета, за многих изливаемая во спасение грехов". (Мф. 26, 26-28). Так Иисус установил таинство Евхаристии или Причащения, и благодаря этому, указал путь к спасению. Великий четверг - день, в который перед Пасхой в церкви принимает причастие, очищение от грехов, наибольшее количество.
 
Коллеги, не забываем документально демонстрировать здесь финишное месторасположение Ваших клубных наклеек.
 
постараюсь прийти и привести нового "Члена " ))
 
как-то не активно форумчане голосуют, может всех смущает что "чистый четверг" ?
 
к сожалению прийти не смогу...
 
Две недели прошло :) 05/05/11 встреча будет?
 
Цитата
Две недели прошло :) 05/05/11 встреча будет?

так все зависит от нас самих, я ЗА!
 
Поддерживаю !!! За !!!
 
я за но не приду.. готовлюсь к переезду...
 
Я би тож підтянувся)))
 
Петрович на даче, он вам не ответит, так-что собирайтесь в єтот раз без модератора )))
 
Цитата
Петрович на даче, он вам не ответит, так-что собирайтесь в єтот раз без модератора )))

Про дачу ты погорячился.:ag:  Собираемся сегодня на привычном месте.:mnogo_lodka::az:
 
Ну что собираемся? Я буду в Евросмаке в 19-00, кто желает присоединяйтесь.
 
Я буду!!! Трохи з запіздненням, але буду і не з пустими руками :dk:
 
Цитата
Ну что собираемся? Я буду в Евросмаке в 19-00, кто желает присоединяйтесь.

Серж, занимай столик.
 
Цитата
Про дачу ты погорячился.:ag:  Собираемся сегодня на привычном месте.:mnogo_lodka::az:

Усімм великие "РЕСПЕКТ" за зустріч.
Їй дуже сподобалось. Хто був той в курсі:dk:
 
Цитата
Усімм великие "РЕСПЕКТ" за зустріч.
Їй дуже сподобалось. Хто був той в курсі:dk:

Оце дійсно результат !!! Тепер ВОНА тебе куда хоч відпустить !!! Напевне ...
 
Цитата
Оце дійсно результат !!! Тепер ВОНА тебе куда хоч відпустить !!! Напевне ...

Вже тепер без напевно.........
Перевірка боєм пройдена:dk:
 
Уряяяяя, зустріч відбулась. Приз за MMS конкурс від Nemiroff був презентований на зустрічі усім бажаючим. Зробили для отчотності фотку і ще одну. Посиділи... поспілкувались... час проведено суперово!!! :dk: Респект усім присутнім!!!
PS. Хто не прийшов - ображайтесь лише на себе. :aq: Відпочивайте інколи від роботи та  моніторів компютерів!
PS.PS. Толян, тебе теж згадували :bj::bk:
 
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

К сожалению сам не смогу на ней присутствовать (буду "за бугром")...:db: Поэтому в День пионэров с вами я  
:az: виртуально.
 
Цитата
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

К сожалению сам не смогу на ней присутствовать (буду "за бугром")...:db: Поэтому в День пионэров с вами я  
:az: виртуально.

Приветствую на родине Петрович! :) Без Вас никто не собирался, может в этот четверг 09.06.11 попробуем?
Времени прошло достаточно, у всех есть что рассказать и чем похвастаться :)
 
Цитата
Приветствую на родине Петрович! :) Без Вас никто не собирался, может в этот четверг 09.06.11 попробуем?
Времени прошло достаточно, у всех есть что рассказать и чем похвастаться :)
Я буду, тож хотів би побачити форумчан))):dk: Всетаки давненько не зустрічались.... Пора би вже:az:
 
Буду краток... Буду! :dk:
 
Цитата
Буду краток... Буду! :dk:

Краткость сестра таланта.
Буду стараться чтобы БЫТЬ:)
 
Цитата
Приветствую на родине Петрович! :) Без Вас никто не собирался, может в этот четверг 09.06.11 попробуем?
Времени прошло достаточно, у всех есть что рассказать и чем похвастаться :)

Спасибо, Серж! "Голосовалку" не буду делать на завтра, просто соберёмся!:dk:
 
Цитата
просто соберёмся!
Согласен !!!
 
Цитата
Спасибо, Серж! "Голосовалку" не буду делать на завтра, просто соберёмся!:dk:

Поддерживаю!!!
Может захватить подлящика?
Сам, первый раз засушил и хочу чтоб люди со стороны заценили, может кто подскажет или рецептом поделется???!!!!:fish:
 
Костя шо за вопросы ??? КОНЕЧНО !!!
 
я буду :az:
 
Анекдот: раздевалка проигравшей только что команды, сама команда сидящяя тихо по скамейкам и тренер с гневом так вопрошающий: "кто вчера первый сказал "ну шо?"

Ну шо? Завтра четверг :)
 
Цитата
Анекдот: раздевалка проигравшей только что команды, сама команда сидящяя тихо по скамейкам и тренер с гневом так вопрошающий: "кто вчера первый сказал "ну шо?"

Ну шо? Завтра четверг :)

Хотелось бы но не смогу, так как пришли запчясти на раён и очень позно приеду:bh::bh::bh::bh::bh::bh:
 
Я б з задоволенням побачився з Вами рибацюги:dk:
 
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

Заодно
детально обговорим планируемую поездку. :mnogo_lodka:
 
Цитата
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

Заодно
детально обговорим планируемую поездку. :mnogo_lodka:
Афігеть:bl:
Знову пролітаю мля :ak:
 
Пару-тройку дней побуду на природе. Не шалите...:be:
 
Судя по голосовалке - послезавтрашняя встреча будет очень малочисленной... Перенос на Днестр?
 
Про Днестр нужно еще договориться :) Басс говорил что будет.
 
я тоже на часок  загляну, скорее всего
 
Зустріч відбулась. Дякую усім хто прийшов (;syrfv ghbdsn gthtlfdfqnt). А саме:

Я тоже там був :dk:
Прикольна вещь голосовалка, хто не мав прийти - той був, а хто...
Цитата
Спасибо всем участникам ... Но . НЕСПАСИБО куче людей которые в голосовалке пишут "постараюсь" , а в итоге НЕ СТАРАЮТСЯ СОВСЕМ !!!
 
Цитата
Зустріч відбулась. Дякую усім хто прийшов.......
Да мужики посиділи супер.... якби не вічірні запливи моєї малої, думаю довго ми іще не розійшлись... Всім хто прийшов огромне мерсі))):dv: Стецюку респект за тараньку:bf:.... хоть на одній зустрічі поїли нормальної риби, а не, як завжди...:dc::at:
П.с. Продовження такого роду "посідєлок" продовжаться на Дністрі:dk:... так що думайте панове, вирішуйте іще є час))):by:
 
Як там збори? Бо я не знаю скільки сіна тра накошувати під палатки! ;)
 
Цитата
Як там збори? Бо я не знаю скільки сіна тра накошувати під палатки! ;)

Та я не думаю Сань, шо тобі сильно треба напрягатися з отим сіном...:be::wink: такою толпою ми там всьо навкруги ітак перетворимо на тирсу))))))):dv::bj:
 
Санька, як же ж довго той блог пишеться... У народа вже пальці з язиками чешуться замаслати той блог своїми коментарями і враженнями. Але то таке. Ти пиши, пиши. Щоб всьо вийшло і сприймалося читачами так само як воно було насправді. Якщо потрібна допомога - звертайся. Я зараз вдома, попав на лікарняний... Так що цілими днями страдаю ледарюванням...
 
Завтра четвер...
Я буду! :dk:
 
Цитата
Завтра четвер...
Я буду! :dk:

У меня районы:dc:, но буду очень старатся!!!!:be::dk:
 
Цитата
Завтра четвер...
Я буду! :dk:


Я буду.десять символов
 
Постараюсь навідатись!
 
Мужики!!! Давайте якось вирішувати на рахунок наступної зустрічі!!!! Є 1,75 і сьогодні повішав сушитись тих пару окуньчиків які ми так тяжко випрошували:bj::bj::bj:
 
И действительно, пора! Встречаемся в 19:00 в павильоне "Евросмака". Особенно жду "героев-днестровцев".:dk::ag:
 
Цитата
Мужики!!! Давайте якось вирішувати на рахунок наступної зустрічі!!!! Є 1,75 і сьогодні повішав сушитись тих пару окуньчиків які ми так тяжко випрошували:bj::bj::bj:

Огов!!! Друзі!!! Ви де???:dk::az::az::az::az::az:
 
я буду, если не случится какого то пушного зверька
 
Цитата
А таранєчка все підсихає і підсихає!!!
Заради такого діла я постараюсь прийти!
 
Что-то не очень внятно голосуем. Днестровские волки а ну давайте определяйтесь!!!
 
Нажаль, я пасану сьогодні.
І чого та колосувалка не редагується...
 
Цитата
Нажаль, я пасану сьогодні.
І чого та колосувалка не редагується...

Дивлячись по голосовалке мабуть народу буде дуже мало.
Пропоную зустріч перенести на наступний четверг.
 
Цитата
Дивлячись по голосовалке мабуть народу буде дуже мало.
Пропоную зустріч перенести на наступний четверг.
Дауж
ГадяПетровичХренова
 
Цитата
Дауж
ГадяПетровичХренова
Ты Петровича не руш:am::bj:
 
Цитата
Ты Петровича не руш:am::bj:
Та блін, раз за стільки часу хотів попасти на здибанку і то облом:aq:
 
Цитата
Та блін, раз за стільки часу хотів попасти на здибанку і то облом:aq:

Коля, розумієш яка херня виходить - прийшов би я, ти і ще Серёга Серкмюа:dk: забіг би і усьо...... А я би приніс окуньчиків штук 70 і 1,75 немирова і ми б втрёх напилися б в сра...у і гадилиб че.х.у.ь.ою тих окунів. Представ як би було обідно тим хлопцям які ці окуня ловили і чистили:am: а ми би їх усіх зжери:bk::bl:
 
Цитата
Коля, розумієш яка херня виходить - прийшов би я, ти і ще Серёга Серкмюа:dk: забіг би і усьо...... А я би приніс окуньчиків штук 70 і 1,75 немирова і ми б втрёх напилися б в сра...у і гадилиб че.х.у.ь.ою тих окунів. Представ як би було обідно тим хлопцям які ці окуня ловили і чистили:am: а ми би їх усіх зжери:bk::bl:

Старий, прочитавши твої роздуми, я буду на наступній зустрічі 100%

звиртаюсь до колег, Панове на наступну зустріч нех... приходити, буде сумно, не цікаво та стрьомно, краще залишайтесмь вдома біля кольорового телевізора!:bk:
 
Цитата
Старий, прочитавши твої роздуми, я буду на наступній зустрічі 100%

звиртаюсь до колег, Панове на наступну зустріч нех... приходити, буде сумно, не цікаво та стрьомно, краще залишайтесмь вдома біля кольорового телевізора!:bk:
підтримую!
пацики, сидіть дома і пийте каву ;)
а ми пожертвуєм своїм здоров"ям, заради Вас :bf:
 
Цитата
Старий, прочитавши твої роздуми, я буду на наступній зустрічі 100%

звиртаюсь до колег, Панове на наступну зустріч нех... приходити, буде сумно, не цікаво та стрьомно, краще залишайтесмь вдома біля кольорового телевізора!:bk:

А таранєчка все набирається і набирається смаку, ух і смачнющя, таку в магазині не купиш це Я вам гарантую!!!:dn:

Пане модератор обновіть будьласка голосовалку.
 
Встречаемся в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак".
 
Сегодня - без меня, кое-что разрулить доведётся.:bd:
 
Зустріч відбулась!!! :dk:Тараньку зїли, пиво і  1.75 немірова випили, шари поганяли - правда грати не було з ким: один з переломаними ребрами а другий  з пошкодженним хрептом, лазив попід стіл на колінах:be:
Як Вам таранька? Дуже цікаво!!!:dn:
 
Таранька була те що треба :df::ay:
 
А не пора ли нам собраться?? Петрович АП голосовалку, 1я "осенняя" встреча должна состоятся в ближайший четверг, а то уже вчера на рыб клиенты начали 1й литр, за 2й не ручаюсь))))
 
Что нет желающих прийти на встречу????????:dr:
ПЕТРОВИЧ, обновите голосовалку, не дайте самому спится:do:
 
Петрович дійсно а то жаль хлопця. Давайте допоможемо.
 
Хто завтра буде - відписуйтесь, а то 1му втикати не прікольно буде!!!!:az:
 
Петровіча не буде - факт. Він на дачі, тому й голосовалку не обновляє...
 
Очередная встреча в 19:00 в павильоне "Евросмака".
 
Андрюха, поставив "постараюсь", але якщо будем двоє, то сам розумієш...
 
перепрошую, а новачкам форуму можна до вас приєднатись?
 
Цитата
перепрошую, а новачкам форуму можна до вас приєднатись?

Даже нужно! :df:
 
Актівнєй голосуєм Таваііщі, що нема бажаючих сьодні пивка попити????
 
я зайду на 10 минут
 
Я буду 100%
 
Z ,ele nj;t 100% :dk:
 
Цитата
Z ,ele nj;t 100% :dk:

Я тоже так начял набирать а потом переключился, ВЫХОЖЖЖЖУУУУ
 
Хто вчора начисляв з під стола? Не помню де провтикав Луміса по дорозі додому.
І дружина чогось не розмовляє...
ЗЫ. Я пакет забирав з собою коли виходили з "Євросмаку", може хто бачив?
 
Ну шо, скоро четвер, будем збиратися ?? Бажаючих получити Луміса вроді хватало:dk:Відписуємся в темі!!!
 
Цитата
Ну шо, скоро четвер, будем збиратися ?? Бажаючих получити Луміса вроді хватало:dk:Відписуємся в темі!!!

Я тоже +1:dk:
 
Я б зайшов на пивко. Сподіваюся до того часу пройде до нього відраза.
 
я зайду на 20 минут
 
Цитата
Ну шо, скоро четвер, будем збиратися ?? Бажаючих получити Луміса вроді хватало:dk:Відписуємся в темі!!!

Бажання маю, скоріше всього що буду.... з Лумісом))))):bj::dk::az:
Зи. Тільки чур цього разу вже без сауни)))):dr:
 
думаю тож забіжу на пару хвилин, але тапочки і полотенце на всяк випадок прихвачу:bj:
 
Також мабуть буду, так багато народу збирається.
Петровіч, обновіть голосовалку, будь-ласка...
 
Привіт. Якщо ніхто не заперечує, то я також зайду. Хотілось би познайомитись поближче з форумчанами.
 
Цитата
Якщо ніхто не заперечує, то я також зайду
Завжди раді поповненню в наші ряди!
 
Ок. Обов'язково прийду.
 
Сегодняшняя встреча в 19:00 в павильоне "Евросмака".
 
Шушуть апаздаю, возніклі певні ньюанси!
 
Цитата
Ну шо, скоро четвер, будем збиратися ?? Бажаючих получити Луміса вроді хватало:dk:Відписуємся в темі!!!
так а че у вас Лумиса дають ?????? я тож хочу !
 
Цитата
так а че у вас Лумиса дають ?????? я тож хочу !
У нас Лумисы отдельным особям только, на всех наверно не хватит:bj:
 
Цитата
так а че у вас Лумиса дають ?????? я тож хочу !

Ну что Юрец - может нам двинуть с тобой на сходняк в Хмельницкий ? :ap:
А вдруг по Лумису перепадёт.
Хотя....... Может и просто перепасть.....:ap::ap::ap:
Хотя нет , не надо ехать , там Лумисы дают только отдельным особям , а мы с тобой как просто Мария , просто два Юрца....:ap::dp:
 
Цитата
Может и просто перепасть.....
по 100 грам точно перепадет коль приедете:dn:
 
Цитата
Хто вчора начисляв з під стола? Не помню де провтикав Луміса по дорозі додому.
І дружина чогось не розмовляє...
ЗЫ. Я пакет забирав з собою коли виходили з "Євросмаку", може хто бачив?
:bj: Пакет точно був як тебе в таксі садили. Звони на службу і труси їх.
 
Цитата
...І дружина чогось не розмовляє...
А додому ти сам прийшов? Чи з тою подругою:cw:, що ти в барі клеїв?

Цитата
:bj: Пакет точно був як тебе в таксі садили. Звони на службу і труси їх.

Трусити то можна, но це якщо впевнений на 100% що на таксі їхав додому, а не ще кудись :bj:

PS. skrupal, радий знайомству!
 
Цитата
по 100 грам точно перепадет коль приедете:dn:

Цитата
Хто вчора начисляв з під стола? Не помню де провтикав Луміса по дорозі додому.
І дружина чогось не розмовляє...
ЗЫ. Я пакет забирав з собою коли виходили з "Євросмаку", може хто бачив?

Цитата
:bj: Пакет точно був як тебе в таксі садили. Звони на службу і труси їх.

Цитата
А додому ти сам прийшов? Чи з тою подругою:cw:, що ти в барі клеїв?



Трусити то можна, но це якщо впевнений на 100% що на таксі їхав додому, а не ще кудись :bj:

PS. skrupal, радий знайомству!

Мужики в який раз переконався, хто більше всіх хоче на форумі засвітитись, той,вибачте на слові, сцить прийти на зустріч......:aq::dc: А всім же хто прийшов знову РЕСПЕКТ, радий знайомству з skrupal.....:dk:
Пи.си. Для себе вирішив, або буду "правильних" новобранців на форумі заганяти в мінуса, і не дам існувати на цьому форумі:am::dl:, або ж я більше сюда не ходок))):eek:, Поясню чому: якщо фіг знає хто буде диктувати людям, які дали життя форуму, кануни життя, то це не те що не по уставу.... це навіть не по життєйски)))) Народ фільтруйте шо базарите!!! ( в мене немає фізичной можливості ходити на кожну зустріч, щоб вас застати, коли ви надумаєте прийти) , або приходьте і говоріть то, що думаєте в очі!!!!!:wink:
 
Цитата
ЗЫ. Я пакет забирав з собою коли виходили з "Євросмаку", може хто бачив
Позвони до баб на службу і спитай, заказ був в 21-30/40 на Примакова 1й принцип на твій абонент, має віддати якшо є, в його інтересі заробити пару рублів бо я на роботі буду тіки з пн! З.І. Ти вчора жостко видавав)))))))))))
 
Хлопци , а я дывлюсь у вас там вэсэло ......:ap:
А в Кыеви всэ затухло :ak:
П.С. Выбачайтэ , нэма Украйинського шрыфту.
 
Хоч я і сам один із засранців-новобранців, до того ж мав конфлікт на цій гілці форуму з окремим Хмельницьким Рибацюгою... :dl:
Але після особистого знайомства з ним, я стільки навчився нового в ловлі хижака на спінінг, скільки не навчився за останні років двадцять точно!!! :dk::dn:
Тому хто не приходить на роздачу люмісів в "Євросмак" по четвергам просто співчуваю:ak:
 
Цитата
Для себе вирішив, або буду "правильних" новобранців на форумі заганяти в мінуса, і не дам існувати на цьому форумі
Саня, зміни собі ще нік, на Махмуд АББАС:bj:
 
Цитата
Хоч я і сам один із засранців-новобранців, до того ж мав конфлікт на цій гілці форуму з окремим Хмельницьким Рибацюгою... :dl:
Але після особистого знайомства з ним, я стільки навчився нового в ловлі хижака на спінінг, скільки не навчився за останні років двадцять точно!!! :dk::dn:
Тому хто не приходить на роздачу люмісів в "Євросмак" по четвергам просто співчуваю:ak:
Конфлікт був саме зі мною, але після особистої зустрічі все розрулилось дійсно, в принципі як і завжди без проблем))))) Доречі Серёга на останній рибалці по судачку вставив мене зі Стецюком обох взятих :eek: .... гарний учень)))):dk: мужики не тупіть приходьте на зустріч, непереварюю і не буду нормально спілкуватись лише з фотками (читай аватарками) форумчан.....:dl: такщо кожен вирішує як хоче для себе...:wink:
 
А я шось ніяк не можу зібратися на вашу зустріч.:ak:
На збіговисько позашляхового клубу хожу а тут шось не хватає "сили волі" :al:
 
Агов...........................
Обновляэмся...................:az:
 
А чого так тихо ? Сьогодні четвер , на кону як мінімум ТРИ іменинники !!! Я -БУДУ !!!:dk::ar::cj::az:
 
при всьому бажанні у мене сьодні на врят вийде прийти! Але буду дуже старатися!!!
 
Я буду 100%:bf:
 
Буду краток - буду! :wink:
 
Цитата
Я буду 100%:bf:

Буду дуже, крепко, :da::co::cm:сильно старатись!!!
 
Цитата
Буду дуже, крепко, сильно старатись!!!
Кастян, так старатись треба в сартірі :bj:. Тут потрібно приходити без відмазок і стараній:dk:
 
Цитата
Тут потрібно приходити без відмазок і стараній
Відмазки треба дома клєїти, чим я зараз буду займатися)))))))))
 
Дякую усім хто прийшов на вчорашню зустріч, за теплу компанію і приємний вечір. Окремо хочу подякувати тим хлопцям які пішли у шаровню. Шкода (як у тому анігдоті про хрюшу) що начі МЧСники рано пішли:bj::bj::bj:. Блін, живіт досі від сміху болить.
 
Респект Всім за зустріч ну і Сєвєру за то що прийшов, хотя луміса йому не перепало но посиділи нічо так:dn:
 
Цитата
Респект Всім за зустріч ну і Сєвєру за то що прийшов, хотя луміса йому не перепало но посиділи нічо так:dn:

Северу (Вадим) за явку на зустріч в репу я вже стукнув. Ось бачите і зовсім той вовк (ми) не такий страшний як дехто собі уявляє.
Чекаємо коментів від Севера!!!:dk:
 
Цитата
Блін, живіт досі від сміху болить.

Мені також вчора було смішно, а сьогодні чомусь дружина зі мною не розмовляє ... :ak:
 
Цитата
Северу (Вадим) за явку на зустріч в репу я вже стукнув. Ось бачите і зовсім той вовк (ми) не такий страшний як дехто собі уявляє.
Чекаємо коментів від Севера!!!:dk:
Все сподобалосяKastian, доброзичлива атмосфера. Познайомився з хлопцями які не просто люблять рибалку, а захоплюються цією справою. Помилялися ті хто думав, що будемо з bassом тримати один одного за горло на протязі всієї зустрічі. Здоровий глузд та рибацька солідарність перемогли. Залишається тільки скоштувати тих пельменів зварених Стецюком на керосінці (каструлі у мене є). До нових зустрічей!!!:dk:
 
Пельменів? П-Л-О-В-У -у-у-у-у-у-у-у!!!!!! В студію!!!!!  Хоча кого я обманюю - все що готував нам маестро... ууууфффффф!  :bf:
Як шкода, що збори відбуваються у двох годинах їзди від мене!!!
Якщо все буде норм. то в неділю спробуємо організувати мініздибанку на Дністрі ;)
 
Цитата
...каструлі у мене є...
:ap:Ну да... ну да... знаємо ми про твої каструлі, гарні і практичні. Тепер змушений будеш готувати на природі! :dm:
Цитата
Пельменів? П-Л-О-В-У -у-у-у-у-у-у-у!!!!!! В студію!!!!!  Хоча кого я обманюю - все що готував нам маестро... ууууфффффф!  :bf:
Як шкода, що збори відбуваються у двох годинах їзди від мене!!!
Якщо все буде норм. то в неділю спробуємо організувати мініздибанку на Дністрі ;)

Саня, саме пельмені смачні взимку, а плов літом:dn: Дякую за лесні відгуки про мою "стрепню":ah:. Невже тебе лякає дві години дороги? Ми ж не збираємось на 15 хв., тому встигнеш і поспілкуватись і дознайомитись... Я додому попав десь вже після пятої :al:

PS. Дякую усім учасникам зустрічі за компанію! Гарно провели час!:dk: Радий новим знайомствам!
 
Цитата
Мені також вчора було смішно, а сьогодні чомусь дружина зі мною не розмовляє ... :ak:
Хм.... а моя розмовляє, але якось "не так".... я вот і подумую, що краще б не розмовляла!!!!:bj:


Цитата
Респект Всім за зустріч ну і Сєвєру за то що прийшов, хотя луміса йому не перепало но посиділи нічо так:dn:
Цитата
Все сподобалосяKastian, доброзичлива атмосфера. Познайомився з хлопцями які не просто люблять рибалку, а захоплюються цією справою. Помилялися ті хто думав, що будемо з bassом тримати один одного за горло на протязі всієї зустрічі. Здоровий глузд та рибацька солідарність перемогли. Залишається тільки скоштувати тих пельменів зварених Стецюком на керосінці (каструлі у мене є). До нових зустрічей!!!:dk:
Мля Вадя вибачай стільки було шороху за Гаріка, а я прийшов без нього - вот же лАшара... :bk: (Можеш мінуснути в рєпу :biggrin: ) Тобі же з Олегом РЕСПЕКТІЩЕ за явку....:dk:  Я не знаю як хто, але самі стойкі виходили з шаровні десь близько до пятої години ранку, після тонни пива і галону горілки :az::az::az:...... деякі вже через півтора години стояли як штик на базарі, а дехто навіть і тушив пожали.....:be: ....

Цитата
PS. Дякую усім учасникам зустрічі за компанію! Гарно провели час!:dk: Радий новим знайомствам!

Мужики дякую і РЕСПЕКТ всій тій толпі що прибула у цей четвер....
П.С. Да і сердець я напевне краще не буду тут виставляти.... як просили, люди не так зрозуміють)))):dn:
 
Цитата
тонни пива
Завжди я не попадаю :ak:
 
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).
 
А в тій палаточці певне прохладно вже. Може десь тепліше перебігти? Хоча тут ж половина пінгвінів :ap:
 
Цитата
А в тій палаточці певне прохладно вже. Може десь тепліше перебігти? Хоча тут ж половина пінгвінів :ap:

Славик, прогноз погоды на четверг вполне сносный. Ну а если :holod:, то по ходу переместимся, как в прошлые годы в это время. Разведанные места есть в резерве.:dv:
 
Цитата
А в тій палаточці певне прохладно вже
В палаточці вже позачиняли вікна і походу дуйчика-обігрівача втулять/втулили, палаточка це їхні бабки!
 
Пречудово :az:
 
всім хто "постараюсь прийти", дякую за те шо так постарались:aq:
 
Я зразу вибачаюсь що не зміг прийти,нове начальство,нові мухи в голові,незаплановані виїзди за межі міста і просто фізично вже не міг підтягнутись((
 
Короче, объявляю большой сбор на следующий четверг! Отсутствие будет приравнено к измене пионерской клятве...:cz:
                         Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

Ответственно заполняйте "голосовалку", будь ласка.:bq:


 
Что, в лучшем случае соберёмся втроём:az:?
 
Не голосовал , чтобы не вышло "как всегда" , но бум стараться ...
 
А мы с Димой на Днестр собрались,так ,что сори:(((я думаю поймёте)
 
Цитата
Что, в лучшем случае соберёмся втроём:az:?

Вчетвером, принесу вяленого байкальского омуля :)
 
Цитата
Вчетвером, принесу вяленого байкальского омуля :)

Вижу , таки нужно постараться ..:ag:
 
Цитата
Вижу , таки нужно постараться ..:ag:

И я чёто задумался!!!!:dk::az:
 
Жду старую гвардию, да и шары покатать бы неплохо.
 
Чорт забирай! Така культурна програма, і без моєї участі, хай йому грець, вибачте дуже хотів би потрапити, але боюсь, що раптова хвороба не дасть насолодитися миттю перебування у вашій "КЛЬОВІЙ" компанії, але як то кажуть іще не вечір, тож побачимо. З повагою до усіх форумчан, Віталій.
 
Буду, можливо не сам!!!:dv::db:
 
Похоже нас соберётся!:mnogo_lodka: Надеюсь причина в том, что соскучились, а не в анонсированном деликатесе...:ag:
 
Всем спасибо, отдельное - Косте за совместное катание шаров!:dk:
 
Встреча состоится в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).
 
Мну не буде 100%...вспомнив що іду на імєніни:ak:
 
Цитата
Мну не буде 100%...вспомнив що іду на імєніни:ak:

та ладно, приходь з іменнинецею)))
 
Цитата
Мну не буде 100%...вспомнив що іду на імєніни:ak:
А проголосував за "Буду обязательно" :bj:
 
в зв"язку із непередбаченною покупкою Джоні Моріса, буду відсутній))) http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=17362
 
Цитата
в зв"язку із непередбаченною покупкою Джоні Моріса, буду відсутній)))
Димыч, то ти що, тепер на зустрічах економиш?:bk:
 
С удовольствием повидался бы со Славиком сегодня, но... Думаю под Новый год может и соберёмся, но не факт.
 
Цитата
С удовольствием повидался бы со Славиком сегодня, но... Думаю под Новый год может и соберёмся, но не факт.
Я б теж, з радістю... Але нажаль в мене сьогодні теж не вийде. :(

Да, до НР можна було б зібратися. Бо в січні там як почнуться свята та роз"їзди то...
 
Вчора прийшлось організувати внєочєрєдну сходку, так як Толян передав нам до вжитку ось таку прекрасну штучку (на фото), яку він виграв в одному з ммс-конкурсів іще тієї зими. Так як йому самому не виходить приїти на зустріч, він передав тару через мене (в принципі в мене вона і лежала майже пів року, і аж вчора знайшла своє призначення)... Толяну і тим небагатьом чоловікам, що прийшли респект...
Зи. А в мене сьогодні трохи голова бо-бо)))):be:
 
Цитата
Толяну і тим небагатьом чоловікам, що прийшли респект...
А шо це було, нічо ніде і опа)))
 
В поточний четвер як? Може зустрінемся? :az:
 
В мене корпоратів на роботі:dv::bk::dn:
 
:dk:У мене також

Цитата
корпоратів на роботі
:dv:
 
И шо? Мы так и не выпьем?
 
Цитата
И шо? Мы так и не выпьем?


Я за!!!:dn:
 
Може сьогодні зберемся???

Отписывайтесь, коллеги, всё может быть...:mnogo_lodka:
 
В известном месте, по четвергам в 19:00, у кого есть время и желание - собирайтесь для общения. Кто хочет видеть кого-либо персонально, предварительно созванивайтесь. "Голосовалка" - вещь, как показала крайняя практика, весьма условная и расплывчатая. Плодить её далее, как совхозную стенгазету, не вижу смысла (на сегодняшний день). Далеко не факт, что вы встретите тех, кто в ней предварительно "заявился". Встречайтесь вольно, и да пребудет с вами фарт! :bs:
 
Є бажання в четверг випити пивка на "том же месте", давненько ми не збирались панове...
я буду там рівно о 19.00, хто мене підтримує?
 
Цитата
Є бажання в четверг випити пивка на "том же месте", давненько ми не збирались панове...
я буду там рівно о 19.00, хто мене підтримує?
Я не проти.
 
Цитата
Я не проти.

я никогда не был но не против  прейти
 
Цитата
Є бажання в четверг випити пивка на "том же месте", давненько ми не збирались панове...
я буду там рівно о 19.00, хто мене підтримує?

Рибалки, я звісно вибачаюсь, і нехай модер. та адмін. вибачить що знову флудю але разом з тим що це за місце, може я моя молода команда теж підтянулась , я думаю що нам буде про що поговорити
 
Цитата
Рибалки, я звісно вибачаюсь, і нехай модер. та адмін. вибачить що знову флудю але разом з тим що це за місце, може я моя молода команда теж підтянулась , я думаю що нам буде про що поговорити

Якщо я не помиляюсь, останім місцем зібрань був "Євросмак" біля кінотеатра "Планета", давненько ми не збирались, я постараюсь теж явитись,  якщо дружина відпусте, а то вона мені так мізги "компасірувала", а після народження другого сина взагалі копець!
 
Опачі!!! Як в давні добрі часи....  Якщо жінка на рибалку не відпустить.... Я теж буду.... їй назло))))):biggrin:
 
Усім добрий вечір!!!
Може ми цього четверга замутимо зустріч!!!??? З  пивком, колбаскою, горілочкою і катанням шарів????
Хто за, пишіть +1
 
+1:ar::ar::ar::ar:
 
Цитата
Усім добрий вечір!!!
Може ми цього четверга замутимо зустріч!!!??? З  пивком, колбаскою, горілочкою і катанням шарів....
ББББББЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛяяяяяяяххххххаааааааааа...... Ну як від такого відказатись???? НЕРЕАЛЬНО!!!!!
+1
 
Пивко з горілочкою - це добре!!! +1 :ar:
 
Цитата
+1

Цитата
+1

Цитата
+1

Цитата
+1
Нас багато, нас не подолати!!!
Хлопаки, підтягуйтесь... може ще й "суші" приготуємо
 
о це правильно +1, а то я задолбався там кожний четверг сам пиво пити))))))
 
Встречаемся в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

Голосовалку сделал, отписывайтесь. :dk:
 
Yes !!! + 1 ! Ну -за встречу !!!!
 
От молодці! Шоб трошки ближче і я б під'їхав. Добре погуляти!
 
І я підтягнусь:az:.
 
+1 :cj:  будем все
 
Почему б и не опрокинуть пару стаканчиков в хорошой компании +1
 
Ого, скільки часу пройшло! Постараюсь явитися!
 
хорошая мысля +1
 
Я конечно тоже участвую. Хоть с опозданием но повод есть:mnogo_lodka:
 
Я постараюсь підійти, ато багато чув а прийняти участі якось не було можливості)))
 
Ого скіль бажаючих!!!  Треба ресоран замовляти!!!
 
Цитата
Ого скіль бажаючих!!!  Треба ресоран замовляти!!!
Кастян нЕ АчКуй!!!! Може зразу такою толпою в шаровню рванемо!!!:mnogo_lodka: Часу зекономимо))))
 
Цитата
Може зразу такою толпою в шаровню рванемо!!!:mnogo_lodka: Часу зекономимо))))

Не так быстро. Традиции нужно блюсти...:cz:
 
Цитата
Не так быстро. Традиции нужно блюсти...:cz:

Блюсти, блюсти..... да ...да... точно...точно...хаахаха:bj::bj::bj::bj:
 
Афигеть, год почти прошел
Постараюсь вернуться с командировки, по такому случаю :)
 
Цитата
Не так быстро. Традиции нужно блюсти...:cz:
Петрович, Ви як з того анікдота.... "... ннннеееееееетттттт, мы медленно и всё стадо покроем...":bv:
Мужики, я завтра планову поєздку на Днєстр відмінив раді такого случая і кільсті бажаючих прийти.... ДАДИМ СТРАНЄ УГЛЯ ! ! !:du::du::du:
 
К сожалению прийти не смогу. Заболел прямо жуть.
 
Цитата
ДАДИМ СТРАНЄ УГЛЯ ! ! !
:bi:Тишина на форумі. Мабуть-таки дали!!!
 
Цитата
:bi:Тишина на форумі. Мабуть-таки дали!!!

Дайте хай люди трошки відійдуть, а ближче до вечора мабуть вже буде обмін враженнями, мабудь вечір вдався. Тільки з ранку пивка не вистачає.:az:
 
Цитата
Тишина на форумі. Мабуть-таки дали!!!
Мене попустило тільки в обід і то пивка хочеться і я був не до кінця))
 
Зустріч була чудова , рибацюги молодці так тримати , ...і частіше :dk:  :az: всім НХНЧ
 
Цитата
Мене попустило тільки в обід і то пивка хочеться і я був не до кінця))

Я взагалі як огурчик проснувся!!! Це тому що я пива випив тільки 1 бакал.  Вечір вдався на ура ось тільки кінцівка вийшла трохи змазаною.
До кінця протрибалось 4-ри бійця -- Я, Бассс і два Славіка (чумучук і махно):dk:
 
Да... задвіжували круто. Годин до 2-х. Дякую всім за приємну компанію.
 
Петрович, як самопочуття sibaritа (мол.)?
 
Цитата
Петрович, як самопочуття sibaritа (мол.)?

Не дождётесь...:cz: Всё тип-топ!:az:
 
Сегодня получил призовой Немирофф, как на счет завтра встретится? У кого какие предложения? :az:
 
Цитата
как на счет завтра встретится
мыслишка хорошая :cz:
 
Встреча в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26).

Определяйтесь и в голосовалке  отписывайтесь по-быстрячку. :dk:
 
Цитата
Встреча в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак" (ул. Соборная, 26).

Определяйтесь и в голосовалке  отписывайтесь по-быстрячку. :dk:

Есть информация, что этот павильон сейчас то ли закрыт, то ли работает в каком-то "мутном" режиме. Попытка дозвониться в кафе для уточнения обстановки ни к чему не привела (трубку никто не берёт:aq:). До выяснения ситуации по "Евросмаку" встречу стоит пока притормозить (ИМХО). Чтобы потом не шарахаться в поисках пристанища, как пару лет назад в похожей ситуёвине.
 
Шашлична "Карс" по старконвському, бюджетне меню: картопля по домашньому, квашана капустка, стейк(один на двох хватає цілком), з одного форумчанина середня ціна 50-70 грн без 0,7 - можно своє :az: тел.61 53 97 ІМХО.
 
так что решили?
будет :az:  или нет?
 
В начале шестого звонил Витя-Кибер от "Евросмака". Павильон работает только до 15:00. Так что нужно искать новое место для встреч. Предлагайте, критерии прежние. Выберем - тогда и договариваться будем.
 
Цитата
Шашлична "Карс" по старконвському, бюджетне меню: картопля по домашньому, квашана капустка, стейк(один на двох хватає цілком), з одного форумчанина середня ціна 50-70 грн без 0,7 - можно своє :az: тел.61 53 97 ІМХО.

От центра далековато, а так - вроде по презентации и ничего. Но может что-то ещё из шинков появилось, не будем спешить с окончательным выбором...
 
та где присесть всегда можно найти, было бы желание, а его я так понимаю сегодня нету...

p.s. мне и в "Карс" норм.
 
Цитата
От центра далековато....,
На рибалку ми їздим значно дальше....:az:
 
Цитата
На рибалку ми їздим значно дальше....:az:

Но на рыбалке наличие "шаровни" рядышком и не требуется. Не?..
 
З радістю прийшов би на зустріч познайомитись з форумчанами поближче, за стопочкою "чаю" ,але в сина сьогодні день народження !!!
 
Може в прийдешній четверг щось замутимо???
 
Цитата
Може в прийдешній четверг щось замутимо???
 
А чого б і ні ???:bf::dk:
 
Я б теж з задоволенням Вас всіх побачив!
 
судак не клює, "нада обсудить":dn: я за!
 
Я б в цей четверг виліз...
 
Встреча в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26). Если он до вечера работает.

 
Цитата
Встреча в 19:00 в павильоне кафе "Евросмак" (ул. Соборная, 26). Если он до вечера работает.
Если завтра буду там мимо проходить, а есть большая вероятность, то по данным разведки отпишусь.
 
Цитата
Встреча в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26). Если он до вечера работает.


Обмиємо початок нересту хай буде вдалий!)) І щоб в браків мотори не заводились!))
Буду точно!))
 
Якшо треба врєзать - ЗНАЧИТЬ ВРЄЖЕМ по-взрослому!!!!!:du:
 
+ vasilek (50\50)
 
К сожалению , сегодня, скорее всего не смогу ....:ak:
 
За зустріч +1, але за 07.11
 
Цитата
За зустріч +1
так , вже пора і зустрітись.... +1
 
З радістю Вас, всіх, би побачив!!!

ЗІ
Згоден з Кастяном за 07,11
 
на 07.11 теж думаю зможу підійти:dn:
 
Если среда 7.11.2013г. подойдёт большинству, то в начале ноября на эту дату "голосовалку" и сделаю. Сменив привычный для встреч четверг на день предшествующий. А пока даю ещё неделю, дабы все смогли окончательно  определиться.
 
Цитата
Если среда 7.11.2013г. подойдёт большинству, то в начале ноября на эту дату "голосовалку" и сделаю. Сменив привычный для встреч четверг на день предшествующий. А пока даю ещё неделю, дабы все смогли окончательно  определиться.

Петрович!!!! Так 07,11 єто и есть ЧЕТВЕРГ!!!
 
Запускаю "голосовалку"!:dn:
 
Встречамся в 19:00 в павильоне кафе  "Евросмак"  (ул. Соборная, 26). Ну а дальше как карта ляжет.:mnogo_lodka:
 
Думаю пора зустрітись.... я за!
 
Цитата
Хорошо Встреча хмельницких форумчан 7.11.2013 г.
Петрович, а что не видно кто как проголосовал, включите данную опцию, что бы с того, кто "Будет обязательно" потом спрос был))
 
Цитата
.....  что бы с того, кто "Будет обязательно" потом спрос был))
І шо ти з них "спитаєш"?:bm::biggrin:
 
Цитата
Петрович, а что не видно кто как проголосовал, включите данную опцию, что бы с того, кто "Будет обязательно" потом спрос был))
А воно буде вже походу видно по ітогам голосовалки, якось так по-моєму раніше було, а може й помиляюсь...
 
Перезапустил "голосовалку".:dt:
 
Судя по настрою и количеству заявленных (а есть ещё и отзвонившиеся из неголосовавших), встреча будет не томной.:dv: Это и понятно, год уже прошёл с крайней. Соскучились... Отдельно радует, что в "шаровне" взрослые шары будет с кем покатать. До встречи через четыре часа, короче.:bs:
 
Цитата
До встречи через четыре часа, короче.
Не торопите события 13+4=17 (19) :-)
 
Цитата
До встречи через четыре часа, короче.
https://www.youtube.com/watch?v=IfN-gQ0ZctE
 
Цитата
Не торопите события 13+4=17 (19) :-)

Кое с кем в пять свижусь, ну а основные силы фестивалить начнут по плану, в 19:00. :mnogo_lodka:
 
Буду краток - завтра буду. "Євросмак" нас ждет.
PS. Хто має за що проставлятись - буду радий :bk: :dk:
 
Цитата
Буду краток - завтра буду. "Євросмак" нас ждет.
PS. Хто має за що проставлятись - буду радий :bk: :dk:

Я б тоже прийшов, але нажаль я далеко(((
Хлопніть і замість мене там 50ку))))
 
Цитата
Буду краток - завтра буду. "Євросмак" нас ждет.
PS. Хто має за що проставлятись - буду радий :bk: :dk:
Буду ше короче - АГОНЬ!!!!
 
Цитата
Буду ше короче - АГОНЬ!!!!

Я блін завтра на службу, не хочте перенести на пятницю)))))))))))) жартую дуже хотів би прийти але вже в слідуючий раз!
 
Цитата
Я блін завтра на службу...

Так ми каХфешку підпалимо - будеш на службі і на зустрічі :cz:
 
Старая гвардия + новые лица, пообщались. Но до старых добрых времён не дотянули... Всем посетившим спасибо.
 
был впервые приятно было познакомится
 
Всем участникам вчерашнего банкета - доброе утро, или добрый день. Или добрый вечер?
 
Цитата
Всем участникам вчерашнего банкета - доброе утро, или добрый день. Или добрый вечер?
Правильнее, доброе время суток.
 
Радий був усіх бачити. :dk: Навідь фото є! :du:
 
Може порийшов час зібратись?)
 
Цитата
Може порийшов час зібратись?)

Картошку все посадили?:ap: Высказывайтесь, коллеги, по дате проведения встречи.


P.S.
Цитата
Тссс по секрету, Петрович зашився і його жаба душе))))) согласен на картку за наклеп))

Андрюха, это хорошо, что ты понимаешь, что таки прийдётся ответить за наклеп и жалкие инсинуации.:bj: На "картку" даже не рассчитывай, мстя будет куда более ужасной.:dl:
 
Може б ми десь зібрались великою компанією на рибалочку?? заодно і зустріч відбулась би, як приклад може хто буса має чи орендувати і на збруч......
 
Цитата
Може б ми десь зібрались великою компанією на рибалочку?? заодно і зустріч відбулась би, як приклад може хто буса має чи орендувати і на збруч......

А може, цей, удочки не берем, з автобуса не виходим?:bf:)
НУ це я до того що може десь ближче?) По факту ідея мені подобається!:dm:)
 
Цитата
А може, цей, удочки не берем, з автобуса не виходим?:bf:)
НУ це я до того що може десь ближче?) По факту ідея мені подобається!:dm:)

Та й і я підтримаю!
 
в любий день до 25.10
 
Раніше в четвер збирались, може не будем міняти традицію?)
 
Цитата
Раніше в четвер збирались, може не будем міняти традицію?)
Не всі по будням мають змогу бухати рибу ловити. :bk:
 
як варіант - наступний четверг, я за;)
 
Цитата
як варіант - наступний четверг, я за;)

Тупо ігнориш Славу?)))
А я в суботу на роботі, вот і приходиться по будням))) Рибачити:bf:
 
В ближайший четверг там же и во столько же. До встречи!:az:Детали для новичков в теме.
 
Госовалку не втулю, инет КС-ский на даче ну совсем не 3G...:at:
 
Таки нужна встреча с голосованием (чтобы был виден состав) и с достаточным временем до неё. Кроме того попрошу высказаться коллег о желании возобновить эту традицию. Три  года перерыва - это много...
 
Судя по реакции, стала эта традиция пох... Спасибо всем, кто ранее принимал в этом деле участие! Всех помню и най вам щастить!!:dk:
 
Цитата
Судя по реакции, стала эта традиция пох... Спасибо всем, кто ранее принимал в этом деле участие! Всех помню и най вам щастить!!:dk:

Эге-гей, есть кто живой?)) Не все же в ПольЩе или где-то либо?!
Страницы: Пред. 1 2 3

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!