Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
Був на днях проїздом в Головченцях, пару годин мікрушив... трохи в лісі:biggrin: на дюймові твістера, трохи на річці.... в лісі проклюнуло краще, на річці вода висока і дуже мутна.. неділю треба чекати поки очитситься..
В  Бахматовцах тоже белые уже проскакивают, но нужно места знать.
Саня, красава!!!!. И рубку словил и грибов насобирал).
Сегодня сам себе гипс снял, лежу балдею, жду выходных).
 
Для тех кто в теме. Посмотрите не пожалеете 2 АССА 2.
http://www.ex.ua/view/30426824
 
Мужики вот зібрав собі вже другу палочку до 3,5 гр. буду окунців та голавликів ловити, хвалюся https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=503414#post503414
 
Цитата
Для тех кто в теме. Посмотрите не пожалеете 2 АССА 2.
http://www.ex.ua/view/30426824

Ну я чесно кажучи не дуже в темі, але якщо буде час подивлюсь, хоча відгуки про фільм дуже негативні!
 
Цитата
Був на днях проїздом в Головченцях, пару годин мікрушив... трохи в лісі:biggrin: на дюймові твістера, трохи на річці.... в лісі проклюнуло краще, на річці вода висока і дуже мутна.. неділю треба чекати поки очитситься..

Саня красавЧЕГ, добре шо я хочь не грибник, а то мисливець, рибак і це для моєї коханої дружини просто катастрофа, а як би ще гриби, то всьо піпець, розвод точно!
 
"Помікрушив" вчора в лісі...
 
Заипали...Всьо,ноги в руки завтра в село на Днестр.Помікрушу і в лісі,і на річці...:ao::do:
п.с. Ваші фотки мотівірують
 
Цитата
Мужики вот зібрав собі вже другу палочку до 3,5 гр. буду окунців та голавликів ловити, хвалюся https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=503414#post503414

супер, даш потримати хоть за ручку)))
p.s. катушечка туда проситься по легше, глянь на http://hotline.ua/sport-spinningovye-katushki/mitchell-mag-pro-lite-1000/
 
Цитата

p.s. катушечка туда проситься по легше, глянь на http://hotline.ua/sport-spinningovye-katushki/mitchell-mag-pro-lite-1000/
Наски легша!!!
 
Цитата
Наски легша!!!
я думаю він мав на увазі 500 мітчел який 200гр, але 15 грам не така суттєва різниця, вот якшо брати маг про екстрім 500 той вже менше 180 гр
 
Цитата
супер, даш потримати хоть за ручку)))
p.s. катушечка туда проситься по легше, глянь на http://hotline.ua/sport-spinningovye...pro-lite-1000/

Цитата
я думаю він мав на увазі 500 мітчел який 200гр, але 15 грам не така суттєва різниця, вот якшо брати маг про екстрім 500 той вже менше 180 гр

Навіть половити дам, якщо захочеш на сумісній рибалці, нє Діма катушка в самий раз, меньше ніж 2000 шпулю використовувати навіть думати не хочу, баланс просто ідеальний, я теж думав про Маг Про Мітчеловську, але фінанси сказали своє. "Мастєр" наноджига "Черний" взагалі проти катушок для такої ловлі менше ніж  2500-3000, https://www.youtube.com/watch?v=fN2Z6pkGGHU
 
Цитата
Навіть половити дам, якщо захочеш на сумісній рибалці, нє Діма катушка в самий раз, меньше ніж 2000 шпулю використовувати навіть думати не хочу, баланс просто ідеальний, я теж думав про Маг Про Мітчеловську, але фінанси сказали своє. "Мастєр" наноджига "Черний" взагалі проти катушок для такої ловлі менше ніж  2500-3000, https://www.youtube.com/watch?v=fN2Z6pkGGHU
В Мітчела свою нумерація, і їхні 500 приблизно рівні 2000 шимановським.
 
Цитата
В Мітчела свою нумерація, і їхні 500 приблизно рівні 2000 шимановським.

Да Славік, ти правий майже така сама, але я тоді не став розбиратись що і скільки, так як ціна мені не підходила!
 
Сегодня неплохо порыбачил и даже не смотря на высокую воду и довольно жаркую погоду, рыбку удалось найти. Вчера вечером был такой же результат, только окуней было меньше (был без телефона, поэтому фото только с сегодняшней рыбалки).
 
Пару днів назав на Збручі на мене напав судак...:dr: давно так не відривався...:drill2:за 4 години біля 100 покльовок, зловлено біля 50 хвостів, мілкий поплив дальше крупніший пішов жаритись і сушитись... Після цього ніч майже не спав, весь час підсікав..... сильно діє на психіку така рибалка))):biggrin:
 
Цитата
Пару днів назав на Збручі на мене напав судак...:dr: давно так не відривався...:drill2:за 4 години біля 100 покльовок, зловлено біля 50 хвостів, мілкий поплив дальше крупніший пішов жаритись і сушитись... Після цього ніч майже не спав, весь час підсікав..... сильно діє на психіку така рибалка))):biggrin:

Да Саньок круто порибачив, вітаю, а я теж пару днів назад СУДАЧАРУ затвічив!
 
Поскажите , может кто в курсе цены рыболовли с лодки в Рудне и на гидре?
 
Вчора зранку вийшов на Буг помікрушити, окунець є але треба шукати, а в одному місці зловив два шнурка практично підряд. Приманка 3 гр. + Owner S59 - 4-ка + Manns M036 колір типу "LOX".
 
Мужики, в неділю вирвався по случаю з товаришом на ставок з наноокунем, випробувати свою наноджигову палочку, скажу просто, це бомба! З закиданням зимові мормишки до  1-го грамма з нарізочкою їстивки справляється чудово на метрів 15 кидає спокійно, був сильний вітерець, тож з закиданням приманок і проводкою нормально поексперементувати не вдалось, а ле все ж таки через 30 хвилин рибалки, я все ж таки трохи (не докінця) зрозумів снасть, задоволення неабияке, скажу так, товариш ловив Синьою пташкою з головками 2-3 грамма, результат: в мене десь приблизно до 40 хвостів (не рахував так як всі відпускались назад у воду), а в нього всього 5 окунців, ловили разом на одному місці, майже зимова проводка мормишкою зводить окуня з розуму, тай проводка толком не виходила так як я казав що дув сильний вітер і шнурок видувало шо пи...ць!Але саме приємне те що я вперше в житті зловив білу рибу на джиг по чесному в заглот, я так радувався як мала дитина, так як до цього були тільки пару карасів забагряних під нижню губу хоча з покльовками! Все перехожу з мікроджига в наноджиг!:ap::ap::ap:
 
Да, до речі, зараз буду просити Петровича зробити голосовалу на рахунок змагань по хижачку на р. П.Буг так як ми говорили раніше, якщо прохання буде виконано, тоді прошу всіх хто бажає взяти участь і візме її 95% голосувати. І необхідно створити відповідну тему я вважаю! НХНЧ
 
Цитата
Мужики, в неділю вирвався по случаю з товаришом на ставок з наноокунем, випробувати свою наноджигову палочку, скажу просто, це бомба! З закиданням зимові мормишки до  1-го грамма з нарізочкою їстивки справляється чудово на метрів 15 кидає спокійно, був сильний вітерець, тож з закиданням приманок і проводкою нормально поексперементувати не вдалось, а ле все ж таки через 30 хвилин рибалки, я все ж таки трохи (не докінця) зрозумів снасть, задоволення неабияке, скажу так, товариш ловив Синьою пташкою з головками 2-3 грамма, результат: в мене десь приблизно до 40 хвостів (не рахував так як всі відпускались назад у воду), а в нього всього 5 окунців, ловили разом на одному місці, майже зимова проводка мормишкою зводить окуня з розуму, тай проводка толком не виходила так як я казав що дув сильний вітер і шнурок видувало шо пи...ць!Але саме приємне те що я вперше в житті зловив білу рибу на джиг по чесному в заглот, я так радувався як мала дитина, так як до цього були тільки пару карасів забагряних під нижню губу хоча з покльовками! Все перехожу з мікроджига в наноджиг!:ap::ap::ap:
Вітаю. Завжди мріяв краснопірку на спінінг половити.
До речі, рекомендую цікавий хУЛіганський блог.
 
Цитата
Да, до речі, зараз буду просити Петровича зробити голосовалу на рахунок змагань по хижачку на р. П.Буг так як ми говорили раніше
Дорвався до наноджига тепер можна і всіх на змаганнях сдєлать)) тіки фігово шо трави на набережній дохуа
 
Здравствуйте однофорумчане! Близится долгожданный отпуск, и, соответственно, долгожданная поездка в Хмельницкий. Интересует вопросик. Как там вообще дела обстоят с Баламутовкой. Ездили на маленькую в прошлом году, так там замор был. Так же ездили на большую. Была одна карповая поклевка. А сейчас там что? Все так же играются уровнем?
 
Цитата
Здравствуйте однофорумчане! Близится долгожданный отпуск, и, соответственно, долгожданная поездка в Хмельницкий. Интересует вопросик. Как там вообще дела обстоят с Баламутовкой. Ездили на маленькую в прошлом году, так там замор был. Так же ездили на большую. Была одна карповая поклевка. А сейчас там что? Все так же играются уровнем?

На большом ставе не розрешают ловить, а нащет маленького, там ловить можно, но есть ли смысл, не скажу ничего, так как не владею такой инфой...
 
Цитата
На большом ставе не розрешают ловить, а нащет маленького, там ловить можно, но есть ли смысл, не скажу ничего, так как не владею такой инфой...
Спасибо за информацию. На маленьком мелочь одна. Там сиголеток запустили. Сейчас там делать нечего. Разве что коту наловить)
В общем в этом году опять Карповцы и Дубово-2.
 
Цитата
Дорвався до наноджига тепер можна і всіх на змаганнях сдєлать)) тіки фігово шо трави на набережній дохуа

Да Андрюха будем пробувати, а мормишка реально прикольна штука!
 
Цитата
Вітаю. Завжди мріяв краснопірку на спінінг половити.
До речі, рекомендую цікавий хУЛіганський блог.

Дякую Славік, треба буде почитати!
 
Цитата
Да Андрюха будем пробувати, а мормишка реально прикольна штука!

Канєшно прикольна, ми ще ТУТ на них ловили :dk:
 
Цитата
Канєшно прикольна, ми ще ТУТ на них ловили :dk:

Саньок, та я тоже ловив раніше на мормишки микрухою, але це зовсім не те, весь прикол в проводці і мормишці вагою до 1 грамма!
 
Розловився на поплавчанку, йоржики, плотвичка, карасики та 2 коропчика (дзеркальний та звичайний, які були відпущені, бо замалі). Частіше брало на мотиля, але коропчики і більші карасики на хробака. р. Бужок. Неподалік Меджибожа.
Враховуючи початок нересту, від себе прошу добросовісних рибалок: не виходити на лодках та не ловити більше ніж на 1 вудку з 1 гачком, і лише у дозволених місцях)
І вже по щуці знайомі відкрились. Не густо, але відкрились.
Ні хвоста, ні луски)
 
Хтось знає чи можна зараз ловити в Куровечці?
 
vchumuchuk, Была инфа - неделю назад ,не хило отловились по щуке 10-15шт.0,8-1,5кг.С лодки 50гр.
 
В ,,,,Личку
 
Цитата
Хтось знає чи можна зараз ловити в Куровечці?

Да, Славік можна я взнавав, теж хочу поїхати, але ніяк з роботою вже третій тиждень не виходить!
 
Вчора випало 2 вільних часіка після 19 рішив вискочити пробити земснаряд на наявність окуня, тюків 0! Зато проплило 2 любопитні морди на судні гондон-1! Ну і як результат 2 цепи в сєтку в тій сторони звідки приплили!
 
Ось майже закінчилась відпустка. Зїздив до батьків і відповідно ходив на рибалку. Перший раз у своєму житі ловив тільки на спін хижака. Ось пару фоток з мобільного найбільш достойних на мій погляд рибинок
 
Мля,забив слово "Пыжовка" в гугл и открыв картинки обнаружил половину фоток Клёвого :bj::dn:
 
Цитата
Мля,забив слово "Пыжовка" в гугл и открыв картинки обнаружил половину фоток Клёвого :bj::dn:
Ёпсель мопсель, а я думаю, где они поделись:al:.
 
в неділю, трохи  із запізненням, відмітили День рибака :lodka:
шукали судачка, трохи знайшли...
а декому навіть влетів непоганий бонус:ay:
 
Цитата
в неділю, трохи  із запізненням, відмітили День рибака :lodka:
шукали судачка, трохи знайшли...
а декому навіть влетів непоганий бонус:ay:

А бонус - на первом фото??
 
Цитата
А бонус - на первом фото??

конечно, а ви про шо подумали)))
 
Цитата
конечно, а ви про шо подумали)))

Да..я так и подумал.Просто переспросил.
 
Цитата
А бонус - на первом фото??
Бонус - це Саня, один із учасників форуму:bj:
 
Цитата
Бонус - це Саня, один із учасників форуму:bj:

100%%%:bj::bj::bj::bj::bj:
 
А я сезон ще толком не відкривав...  
так - з місяць тому на Збручі -попав межи дощами - зачіпив щучку під двушку.  А на Дністер ще і не виїздив....   :bh:
 
Цитата
А я сезон ще толком не відкривав...
так - з місяць тому на Збручі -попав межи дощами - зачіпив щучку під двушку. А на Дністер ще і не виїздив....
І в цьому є свій плюс - значить все ще попереду!
 
Вчера был у тещи в деревне. Результат 2 часового полоскания силикона.
 
Повезло теще что втаком месте живет))
 
Цитата
Повезло теще что втаком месте живет
Скорее теще с зятем нежели с местом:dn:
 
Цитата
Скорее теще с зятем нежели с местом:dn:
Я так зрозумів ти це їй на зло! :bj:
 
Ось недавні змагання по дайвінгу
http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/9547-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%B7-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE­-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.html#.UfGObNJSjko
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=590933890958483&set=a.590933804291825.1073741850.100001256319311&type=3&theater
Головний трофей - сом на 17 кг та кілька сазанів на 5, 6 та 7 кг.
хлопці просто видовбують нерестове стадо. І це під егідою змагань..

цікава думка рибаків- це - нормально??  
ну , або - дайвінг прирівняти до браконьєрства і заборонити як у Росії...
 
Цитата

цікава думка рибаків- це - нормально??  

ну , або - дайвінг прирівняти до браконьєрства і заборонити як у Росії...
Моя думка така що це узаконене браконьєрство.
І з яких це пір підводохота там заборонена?

P. S.
Дайвінг це зовсім інше.
 
Цитата
Головний трофей - сом на 17 кг та кілька сазанів на 5, 6 та 7 кг.
хлопці просто видовбують нерестове стадо. І це під егідою змагань..

цікава думка рибаків- це - нормально??
На мою думку - цілком нормально.
Цитата
Під час змагань всі 69 учасників полювали з підводної рушниці, на затримці дихання, без використання дихальних апаратів
Про яке нерестове стадо йде мова? Кожен Дехто вполював по 1 - 2 екземпляри.
Фото з масою риб? Так і що? Дайвінгістів 69 чоловік!!!
Зберіть улов, хоча б, 50 квочатників в купу і шо ми побачимо? Квок заборонити?
Візьміть 25 лодок судачатників і скільки ми куканів побачимо? Теж заборонити?
А якщо на "секретне" місце прийдуть 69 любителів половити окунчика і кожен зловить норму вилову в 5 кг... Получиться 345 кг окуня... то не маточне стадо? без малих великих не буде!
PS. Я не дайвінгіст.
 
Цитата

І з яких це пір підводохота там заборонена?

P. S.
Дайвінг це зовсім інше.
ізвіняюсь. дайвінг - це дайвінг , а підвохи це - підвохи.  
і про підвох у Росії- ну - не те , щоб зовсім заборнено , але
" для рыбалки и подводной охоты на культурных рыбных хозяйствах любительского и спортивного рыболовства необходимо приобретать путевки. Этот документ установленной формы подтверждает право на подводную охоту. Для получения путевки на подводную охоту заявитель должен предоставить документ удостоверяющий личность, удостоверение спортивного подводного стрелка "
http://apox.ru/forum/topic/5865-zapreti-i-ogranichenija-podvodnoi-ohoti-v-rossii/

Цитата
На мою думку - цілком нормально.

Дайвінгістів 69 чоловік!!!

ну - я не те , щоб...  але цікава думка..  
Доречі на  фото (ночви з рибою)-  улов не всіх учасників  , а тільки тих , хто зайняв призові місця..  (якщо уважно прочитати і прослідкувати в контексті)
 
Цитата
На мою думку - цілком нормально.

Дайвінгістів 69 чоловік!!!

ну - я не те , щоб...  але цікава думка..  
Доречі на  фото (ночви з рибою)-  улов не всіх учасників  , а тільки тих , хто зайняв призові місця..  (якщо уважно прочитати і прослідкувати в контексті)
 
Цитата
Ось недавні змагання по дайвінгу
http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/9547-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%B7-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE­-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.html#.UfGObNJSjko
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=590933890958483&set=a.590933804291825.1073741850.100001256319311&type=3&theater
Головний трофей - сом на 17 кг та кілька сазанів на 5, 6 та 7 кг.
хлопці просто видовбують нерестове стадо. І це під егідою змагань..

цікава думка рибаків- це - нормально??  
ну , або - дайвінг прирівняти до браконьєрства і заборонити як у Росії...

Выпустить они не смогут, но если всё в меру то вполне нормально.
 
Цитата
.....PS. Я не дайвінгіст.
Бо ти - ТАНКІСТ!:biggrin:
 
Цитата
PS. Я не дайвінгіст.
Бо ти - ТАНКІСТ!:biggrin:
А я вот і не танкіст і не дайвер, тому тільки похолодало рішив з хлопцями після обіду провірити як щука реагує на таку зміну погоди... По трохи "скубала" і мала і більша в переривах між дощем,з чотирьох чоловік найменше зловив я 3 штуки, найбільше було 11-12штук. Одна навіть на фаршировку може піти, Серёга завалив....
 
минулої неділі був на Збручі.  Жодного щучого тичка.  Брав з собою мелкого -  похресника Марка - 9 рочків.  Мусив показати рибу.  Взяв два кленьчучка на межі -  грам по 200.  Дивно, але клень ще рапатий..  
Так само всі з екіпажа - щука - нуль. Клень мілкий. хто брав , хто - ні..
 
Цитата
Дивно, але клень ще рапатий..
Прошу пардону, "рапатий" - це тобто він не віднерестився?
 
Пардони я думаю приймуться, а у мене клень був не рапатий... от такий він був
 
Сьогодні знову не рапатий але, на жаль, ще із залишками ікри.



Тут всі інші фото http://rjudag.rybalka.com/photo/view/14487/
 
Цитата
не рапатий
Рапатий - не рапатий, що під цим словом розуміється?
 
Цитата
Рапатий - не рапатий, що під цим словом розуміється?

В білих точечках по тілу,такі як в окуня під час нересту.Це і є рапатий
 
В неділю зранку був в Мартинківцях. На небі ні хмаринки, на воді ні хвильки - по судаку ОП. Переключився на окуня, зловив зо п'ять десятків таранєчного розміру. Під занавєс на мікруху позирився коропчик. Дякую www_oleg за допомогу в підняті з води "трофейчика".
 
Цитата
В неділю зранку був в Мартинківцях. На небі ні хмаринки, на воді ні хвильки - по судаку ОП. Переключився на окуня, зловив зо п'ять десятків таранєчного розміру. Під занавєс на мікруху позирився коропчик. Дякую www_oleg за допомогу в підняті з води "трофейчика".

Що за фігня? А де фото коропа?
 
Цитата
В неділю зранку був в Мартинківцях. На небі ні хмаринки, на воді ні хвильки - по судаку ОП. Переключився на окуня, зловив зо п'ять десятків таранєчного розміру. Під занавєс на мікруху позирився коропчик. Дякую www_oleg за допомогу в підняті з води "трофейчика".
Сань, ти мав на увазі цього www_oleg, там в посиланні помилка після http не вистачає : .
 
Хлопці,порадьде,хто розбирається, палку на хижака. Планую ловити щуку+інколи суда(може є що більш - менш універсальне і для іншого хижака), ціна до 1200грн.
 
Цитата
Сань, ти мав на увазі цього www_oleg, там в посиланні помилка після http не вистачає : .
Дякую за корегування. Саме він ;)
Цитата
Що за фігня? А де фото коропа?
Ось фото... ну, такий самий :ap:

PS. Коропа не фоткав, тому і вагу не вказую. :bf:
 
Цитата
Планую ловити щуку+інколи суда
Фаворит бріз, банакс мега, якшо чуть добавити то Фаворіт сінапс або старий добрий авід
 
Цитата
Фаворит бріз, банакс мега, якшо чуть добавити то Фаворіт сінапс або старий добрий авід
Теж планую щось в цему діапазоні,дякую за інфу:ap:
 
Цитата
Хлопці,порадьде,хто розбирається, палку на хижака. Планую ловити щуку+інколи суда(може є що більш - менш універсальне і для іншого хижака), ціна до 1200грн.
Візьми ось це і не пожалкуєш.
 
Цитата
Візьми ось це і не пожалкуєш
судя по фотці там є вклейка, думаю універсальністю там і не буде пахнути? В чому він такий хороший?
 
Цитата
Фаворит бріз, банакс мега, якшо чуть добавити то Фаворіт сінапс або старий добрий авід
Так мега лапша ж по ходу? Мені теж синапс сподобався (до 14-ти здається).
 
Всім дякую, але вже взяв фаворит рецептор, тест 6-24. Вроді не поганий) Хтось щось може по ньому сказати?
 
Цитата
Всім дякую, але вже взяв фаворит рецептор, тест 6-24. Вроді не поганий) Хтось щось може по ньому сказати?

Можна було помацати и фаворитовського нео бріза 762 МL с тестом 4-24 грами , вона теж цікава і дешевша рецептора (порядка 900 грн.)
 
Цитата
Можна було помацати и фаворитовського нео бріза 762 МL с тестом 4-24 грами , вона теж цікава і дешевша рецептора (порядка 900 грн.)
брав в руки, так палка не погана, але рецептор здався м'якший...
 
Цитата
Мені теж синапс сподобався (до 14-ти здається).
+ 1. У Басюка такий патик, мені дуже сподобався:ar:. Тільки здається він до 16
 
Цитата
Так мега лапша ж по ходу
якшо мацав 1 мегу то за всі не розписуйся)
Цитата
Всім дякую, але вже взяв фаворит рецептор, тест 6-24. Вроді не поганий) Хтось щось може по ньому сказати?
Скажу тобі що для нашої місцевості цей тест завеликий, хіба Дністро освоювати собираєшся
 
Вночі шаманив з ММСками і виставив на конкурс своє фото. Прошу моїх друзів та земляків підтримати
http://rjudag.rybalka.com/microblog/view/4242/

 
Зачот 5+ :dk:
 
Може комусь цікаво, в магазині "Рибалка" по Соборній з 1 до 4 серпня -15% на весь ассортимент
 
Цитата
В неділю зранку був в Мартинківцях. На небі ні хмаринки, на воді ні хвильки - по судаку ОП. Переключився на окуня, зловив зо п'ять десятків таранєчного розміру. Під занавєс на мікруху позирився коропчик. Дякую www_oleg за допомогу в підняті з води "трофейчика".

В неділю теж був в Мартинківцях, 2 судачка на трьох 1,5 і карандаш 500 гр., потім як і ти переключився на окуня, окунь клював добре, щучка 15-20 см. задовбувала, ох і розвелось її там!
 
Цитата
окунь клював добре
у нас дньом раніше 1 сход, а окунь сволоч як не хвости кусав то просто скуб або стягував приманку! Вже під вечір в кущі брав нормально і то сволота тіки на кейтеч і тяжку голову))
 
Ось так деколи спрацьовують безіменні колєбалки:ar:
 
Привіт усім. Я людина не азартна і не корислива але оскільки так виявилося, що моє фото є поки що лідером і одночасно представляє нашу СЛАВНУ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ГІЛКУ РИБАЦЮГ, то прошу хто ще не жвакнув на перчики тут --> http://rjudag.rybalka.com/microblog/view/4242/ будь-ласка проведіть цю нехитру та просту операцію. За що я буду вам безмежно вдячний!
Продовжимо наступ хмельницьких рибацюг на рибацький Олімп сайту Рибалка.ком та скоротимо запаси немирівських медово-перечних спиртовмісних напоїв!!!
 
Сьгодні вже проскочила перша мамаша. Готуймося, скоро осінь:du:
 
Клас!!! Вітаю з трофеєм!
 
Вчора, пролежавши цілий рік, воскресла моя перша лодочка. Було важковато, але здається щось вийшло. Тепер для тихої рибалки згодиться :)
Фото до і після:



 
Цитата
Нормально заклеил. А что ты с ней делал что довёл до такого состояния?:ai:
Мышей розводил)
 
Цитата
Вчора, пролежавши цілий рік, воскресла моя перша лодочка. Було важковато, але здається щось вийшло. Тепер для тихої рибалки згодиться :)
Нормально заклеил. А что ты с ней делал что довёл до такого состояния?:ai:
 
после рыбалки не успел хорошо вымыть (спешил домой) вот и результат - серые постарались на славу))))
 
Цитата
Нормально заклеил. А что ты с ней делал что довёл до такого состояния?:ai:

У меня почти похожая ситуация была,только,лопла лодко по шву.Я её клеил пару раз но зря.Пока не прошил,а потом шов проклеил,и сейчас всё гаразд!!!
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 29 травня 2013 р. N 420
"У ставках купатися і рибалити можуть усі"

З 1 липня в Україні діє новий порядок оренди водойм. Він визначається «Типовим договором оренди водних об’єктів», що затверджений постановою Кабінету Міністрів від 29 травня цього року. Особливість типового договору — те, що за ініціативи Прем’єр-міністра до нього внесено пункт щодо обов’язковості забезпечення вільного доступу до цих водойм пересічних громадян: «Передача в оренду водного об’єкта здійснюється без обмеження права загального користування, якщо інше не визначено законом».

До речі, аналогічну вимогу висуває й чинний Водний кодекс у ст. 51: «Орендарі водного об’єкта зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування». Але кодекс не передбачає покарання за невиконання цієї вимоги. Тепер же ситуація змінилася: оренду можна скасувати у разі невиконання умов договору.

Отже, постанова чітко зазначає, що орендар ставка чи озера не має права забороняти людям купатися у водоймі. А також рибалити, плавати на човнах, здійснювати забір води без застосування споруд або технічних пристроїв (наприклад, на полив) тощо.

Нова постанова має зняти соціальну напругу, особливо в селах.

Є чимало прикладів, коли людей, які самі ж ці ставки копали, охорона не підпускає до берега на гарматний (точніше, пістолетний або автоматний) постріл. Доходило і до побиття, і до вбивства.

Тепер же озброюйтесь номером «Урядового кур’єра» за 27 червня (стор. 19–20) і з посиланням на Прем’єр-міністра сміливо прямуйте до улюбленої ковбані. А як не допоможе читання вголос — викликайте міліцію, пишіть скаргу до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування з вимогою розірвати угоду про оренду. Копію — до прокуратури (бажано рекомендованим листом з повідомленням про вручення).
 
Згідно пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93, «з метою більш ефективного використання водойм в Україні для збільшення запасів риби дозволяється оренда окремих водойм за рішенням районних органів державної влади». Але при цьому встановлено, що оренда здійснюється тільки в межах законодавства України та виключно для розведення, відкормлення, послідуючого вилову та реалізації тільки окремих видів риб, які виробляють рибозаводи в Україні. Для штучних водойм такими видами риб в Україні встановлені короп, товстолобик та білий амур. Тобто, якийсь приватний підприємець може взяти в оренду ставок. Але розводити він там має лише певні види риби. І вести господарювання лише у відповідності з законом, а не так, як йому самому заманеться. Типу, я орендував ставок, тепер він мій, роблю, що хочу. Так, відповідно до тієї ж постанови, на берегах не допускається будь-яка діяльність з будівництва причалів, будинків, складів, знищення очеретів у заплавах, додаткове підвищення чи пониження рівня води, встановлення сіток і таке інше.

Також наголошується, що орендар не має права вилову аборигенних видів риб у водоймі! Така риба після сортування виловленого підлягає обов’язковому поверненню до водойми. До аборигенних відносяться усі види, що розмножуються у водоймі природнім шляхом (карась, плотва, окунь, щука, плоскирка та інші).

У реальності ж зачасту орендарі виловлюють усю підряд рибу — і ту, яку самі запускають, і ту, яка водилася у водоймі раніше.

Головним у цій постанові є пункт, у якому зазначено, що орендар не має права заборонити любительське рибальство на водоймі. Також категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом у рамках Карного кодексу України. Хоча при цьому орендар має право попередити рибалку-любителя і контролювати, щоб виловлені види риб, які ним розводяться, були повернуті до водойми.

Також Віктор Бабич продемонстрував нам пам’ятку, яку мають рибалки з числа тих, які входять до складу Українського товариства мисливців та рибалок. У районі таких налічується 52 чоловіки. Така пам’ятка якраз може придатися у конфліктній ситуації, яка виникає, приміром, при ловлі риби на орендованому ставку.

Нижче наводимо кілька тез із цієї пам’ятки:

— любительська рибна ловля дозволеними засобами (вудочки, спінінги, донки з дозволеною кількістю крючків та ін..) може проводитися на будь-яких водоймах України, незалежно від їх цільового призначення чи підпорядкування будь-яким господарюючим суб’єктам у будь-який час року;

— обмеження з використовуваного знаряддя для лову риби вводиться лише період нересту, виключно з вимогами закону, а в окремих випадках терміни обмежень можуть подовжуватися місцевими органами влади, коли в деяких регіонах виникають погодні або інші природні явища, що унеможливлюють нормальне протікання умов нересту;

— любительська ловля риби здійснюється безкоштовно та не потребує будь-яких дозволів;

— на орендних ставках орендарі можуть здійснювати попередження любителів рибної ловлі про обмеження вилову видів риби, яку розводять, або висувати вимоги про повернення у ставок такої риби у разі проведення контролю за виловом. Але при цьому на вимогу риболовів-любителів повинні бути надані необхідні документи про час зариблення ставка, видів риб, якими проводилося зариблення, актив виконання відповідних робіт та середню вагу кожного з видів риб в день вилову;

— у разі виникнення непорозумінь між господарюючими особами та риболовами-любителями питання спорів вирішується у встановленому законом порядку без будь-яких попередніх умов, у тому числі і припинення рибалки.

За словами Віктора Бабича, риболови-любителі вже активно користуються подібними пам’ятками. Якщо виникають якісь суперечки з орендарями ставків, рибалки нагадують їм про існуючі законодавчі акти. Якщо і цього виявляється недостатньо, то пропонують викликати міліцію, щоб та розібралася, яка з сторін порушує закон. Як правило, на цьому конфлікт вичерпується і до дзвінка правоохоронцям.
 
на бумазі завжди виглядає все красиво, а в реальності все навпаки
 
Цитата
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 29 травня 2013 р. N 420
"У ставках купатися і рибалити можуть усі"......................

жду Ваш отчет с Россох:bj:
 
Цитата
жду Ваш отчет с Россох
до-речі в Розсохах не все так гладко, і д. Вітю трохи "попустили" судовою тяганиною. Наскільки мені відомо, то став у нього хочуть забрати, але ще невідомо кому він припаде.
 
Цитата
але ще невідомо кому він припаде.
???:ai: як це невідомо?
 
Вчера у нас на пляже провёл опробацию ново-купленной съедобки (фото). По стоимости дешевле чем брендовые аналоги, а работает не хуже. Так, к примеру, не спеша, в течении часа было изловлено пару десятков окушков. Работают все цвета, но лучше светлый.
 
Цитата
Вчера у нас на пляже провёл опробацию ново-купленной съедобки (фото). По стоимости дешевле чем брендовые аналоги, а работает не хуже. Так, к примеру, не спеша, в течении часа было изловлено пару десятков окушков. Работают все цвета, но лучше светлый.
Хера се..я на лаки Джона всё время ловлю))) ...."Брендов" не использовал(почти),но Днестре всё время только на "джона" и ловил).
 
Пару днів назад наша скромна команда отримала запрошення від столичних друзів, та спробувати порибалити в їхніх краях..... Шо я можу сказати, трохи порибачили...... трохи НОРМАЛЬНО попили горілки, і суперового віддихнули......
 
І трохи застолля....
 
Цитата
Пару днів назад наша скромна команда отримала запрошення від столичних друзів, та спробувати порибалити в їхніх краях..... Шо я можу сказати, трохи порибачили...... трохи НОРМАЛЬНО попили горілки, і суперового віддихнули......
Правду кажуть що рибу треба ловити там де вона є. Вітаю, гарно відрибачили.
 
Цитата
І трохи застолля....

Блін Саня на передостані фотці як Харухіко Муракамі з басом, тіпа кія-кія!
 
Цитата
Пару днів назад наша скромна команда отримала запрошення від столичних друзів, та спробувати порибалити в їхніх краях..... Шо я можу сказати, трохи порибачили...... трохи НОРМАЛЬНО попили горілки, і суперового віддихнули......

Молодці, класно порибачили, а якщо ще дійсно класно попили горілочки то це воообще сказка! Я теж класно порибалив, але з мікроджиговим патиком в руках, скажу чесно по окуню ще так не відривався, на цілеспрямовану рибалку немає як виїхати, а це так під час відпочинку з сімєю, вдавалось в день години дві максимум покидати, але більше і не треба, окунь досить непоганий клював чудово!
 
Цитата
Молодці, класно порибачили, а якщо ще дійсно класно попили горілочки то це воообще сказка! Я теж класно порибалив, але з мікроджиговим патиком в руках, скажу чесно по окуню ще так не відривався, на цілеспрямовану рибалку немає як виїхати, а це так під час відпочинку з сімєю, вдавалось в день години дві максимум покидати, але більше і не треба, окунь досить непоганий клював чудово!
А на Блу-Бьйорд хто ловив? В тебе ж якись самопальний.
 
Выходной прошол на УРА ))
 
Тоже провірив ближні грядки,прокльовує.Втопив ще десь зо пять шнурків,ту що на фото спасти не вдалося.
 
Сегодня осуществил на пару часиков выход на окушка. И в очередной раз убедился, что живца не заменит никакой селикон.
 
Цитата
выход на окушка
А куда ходил?
 
Цитата
А куда ходил?
Всё та же речушка, которую ты знаешь.

"https://www.rybalka.com/forum/member.php?u=3320"
 
Цитата
А на Блу-Бьйорд хто ловив? В тебе ж якись самопальний.

Тільки повернувся з відрядження, Вітьок не самопальний, а "Костомний" :ap:, він бідолашка не вліз в машину з моєю сімєю і нашими сумками!
 
Друзі, теща продає гараж на гаражному масиві провулок Піонерський, якщо когось цікавить дзвоніть 0677982210 це мені або в лічку! Вибачайте що не по темі!
 
Найбільший в цьому році!
 
Придбав собі ось таку катуху для і такий шнур діаметром 0,08 для деяких випадків ловлі  з берега. Колеги, хто можливо ловив чи стикався з подібним поділіться, бо на рибалку вирвусь не скоро. Дякую.
 
Цитата
Найбільший в цьому році!
Красавец !!! Думаю грамм 590 - 890 -1300:dt:
Ну , ничего, я завтра тоже трофей покажу:bf: Может).
Третий год ничего достойного поймать немогу. ЧУЙКА ПРОПАЛА.
Кидаю там где мелочь.
 
Сегодня была попытка половить карпа. На водоёме начиная с рассвета и до обеда карпы просто с ума сходили, выпрыгивали из воды что дельфины. Казалось бы чего не хватает и не жарко, и ассортимент наживки на любой вкус, и рыба не закормленная, в итоге даже поклёвки карповой не было видно. Единственное хоть карась не много скрасил настроение.
 
Цитата
Сегодня была попытка половить карпа. На водоёме начиная с рассвета и до обеда карпы просто с ума сходили, выпрыгивали из воды что дельфины. Казалось бы чего не хватает и не жарко, и ассортимент наживки на любой вкус, и рыба не закормленная, в итоге даже поклёвки карповой не было видно. Единственное хоть карась не много скрасил настроение.
Мы сегодня примерно так же по хищнику выступили).
 
Цитата
Красавец !!! Думаю грамм 590 - 890 -1300:dt:
Ну , ничего, я завтра тоже трофей покажу:bf: Может).
Третий год ничего достойного поймать немогу. ЧУЙКА ПРОПАЛА.
Кидаю там где мелочь.

Сірьога, ми зараз всі кидаємо там де тільки "мєлочь", я навіть незнаю куди можна поїхати, щоб нормально порибалити, таке сьогодення, а трофеї ще у нас будуть!
 
Цитата
незнаю куди можна поїхати
Да брось старий, є куда їхати, тільки треба їхати. Чи ти думаєш, що в Куравечці чи Теофіполі трофеї виловили?
 
Цитата
Да брось старий, є куда їхати, тільки треба їхати. Чи ти думаєш, що в Куравечці чи Теофіполі трофеї виловили?

Та ні Вадім, не виловили, але погодься з таким пресінгом як там кожної осені, не багато там рибки залишилось. В Куровечку я хочу поїхати, вже мабудь в жовтні коли в відпустку піду поїду, (якщо відпустиш):ao:, в минулому році мені там сподобалось, а що в цьому році буде, подивимось.
 
Цитата
Да брось старий, є куда їхати, тільки треба їхати. Чи ти думаєш, що в Куравечці чи Теофіполі трофеї виловили?
На рахунок Теофіполя ще не відомо, чи дадуть ловити...:bc::bc::bc:На сьогоднішній день "прихватизатори" під впливом громадськості:dl: "ДОЗВОЛИЛИ:eek:" ловити з берега вздовж дороги зі сторони шлюзів.
http://udarkm.com.ua/news/305/v-teof-pol-vlada-uzhe-ne-vlada-chi-yak
 
Цитата
На рахунок Теофіполя ще не відомо, чи дадуть ловити...:bc::bc::bc:На сьогоднішній день "прихватизатори" під впливом громадськості:dl: "ДОЗВОЛИЛИ:eek:" ловити з берега вздовж дороги зі сторони шлюзів.
http://udarkm.com.ua/news/305/v-teof-pol-vlada-uzhe-ne-vlada-chi-yak

Та нам по барабану, беремо Постанову Кабміну № 420 під пафу, тай пішли "прихватизаторів розводити"!!!:bj::bj::bj:
 
Цитата
Постанову Кабміну № 420 під пафу,
Дай "сцилку",що за ПКМУ. Формую для себе папочку  для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....
 
Цитата
Дай "сцилку",що за ПКМУ. Формую для себе папочку  для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....
Я так зрозумів, що мова йде по цю постанову. А крім цього є, ще закон України "Про аквакультуру", "Про тваринний світ", "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", і за умови виконання всіх норм цих законодавчих актів, оренда ставків менше ніж 40-50 Га! в державі Україна - є просто збитковою!
 
Цитата
Дай "сцилку",що за ПКМУ. Формую для себе папочку  для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....

Да, Вітя правильно вказав. Тут більш докладніше розписано   http://mirgrim.rybalka.com/blog/view/11060/#!/ajax/comment/blog/load/11060/2/
 
Цитата
Дай "сцилку",що за ПКМУ. Формую для себе папочку  для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....
вийоб... вони будуть полюбому, або виділять як в Теофіполі 200 метрів берега(мала глибина, поганий доступ) - цікаво скільки рибаків там зможе розміститися? Так, рибалити можна, але коли більшу частину рибалки тобі катером їздять по снастях, або по мозгах, з"їдаєшся з охороною, то це вже як на мене не рибалка.:be:
 
Цитата
вийоб... вони будуть полюбому
Можливо, але нещодавно був на одному ставку , прийшов абориген почав росказувати цікаві історії але коли йому було ткнуто в око "Закон про акваторію" то все було гаразд.
 
[quote="Vencedor;517253"]Формую для себе папочку для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....[
Вот ссылка на сайт, в котором все прописано http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=70&t=34566
 
Цитата
[quote="Vencedor;517253"]Формую для себе папочку для "прихватизаторів" , щоб не вийоб.....[
Вот ссылка на сайт, в котором все прописано http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=70&t=34566
Отличная ссылка,хорошая база для ликвидации правовой безграмотности у "властників" водоёмов.:):ay:
 
Уже на этом сайте достаточно много написано о том как можно ставить арендаторов в правильное русло, но хотел бы поинтересоваться, кто-то (или может быть знакомые) на практике уже применил  положения нашей нормативной базы, и каков результат. Поделитесь практикой, думаю этот вопрос интересен многим.
 
Цитата
Уже на этом сайте достаточно много написано о том как можно ставить арендаторов в правильное русло, но хотел бы поинтересоваться, кто-то (или может быть знакомые) на практике уже применил  положения нашей нормативной базы, и каков результат. Поделитесь практикой, думаю этот вопрос интересен многим.


Некоторые наверняка уже успели применить, осталось только дождаться когда их выпишут из больницы….:cg:
 
Цитата
Некоторые наверняка уже успели применить, осталось только дождаться когда их выпишут из больницы….:cg:

Дімон, ну чого ти так, я вот показав знайомому який ставок орендує цю документацію, а він каже, все бери вудку і приїзжай без питань!:bj::bj::bj: А якщо серйозно, то з нашим сьогоденням, це майже не реально, хіба якщо за це візмуться журналюги, з реальним фактом покарання орендатора на всю країну! А так, форумчанам я б не радив таке робити, така в нас бля...ська влада керує!
 
Полював на коропа, а брав лєщ.
 
Вчера побил свой личный рекорд.  3 930 кг.
 
Цитата
Вчера побил свой личный рекорд.  3 930 кг.

Надо было в тему угадай вес по фото!!!Маладчага!!!
 
Цитата
Надо было в тему угадай вес по фото!!!Маладчага!!!
Тебе спасибо и пол литра). Без тебя её в лодке могло бы и небыть.
 
Цитата
Тебе спасибо и пол литра). Без тебя её в лодке могло бы и небыть.

Всё нормально!!Мы же БРИГАДА!!!
 
Може хто не бачив кіношку, то гляньте... може знову на рибалку потягне ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2XyGKLlg5eU
 
Цитата
Може хто не бачив кіношку, то гляньте... може знову на рибалку потягне ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2XyGKLlg5eU
Цитата
Може хто не бачив
Дякую,я не бачив...Ще з 5 фільмів цього ж клубу переглянув,шо тут скажеш круто! є до чого йти.
 
Во пакують багажник, а ми з ночовкою їдем єлі-єлі все запихуєм)))
Майстер упаковки 81лвл))))
 
Цитата
Во пакують багажник, а ми з ночовкою їдем єлі-єлі все запихуєм)))
Майстер упаковки 81лвл))))

Блин...На курсы к нему надо идти!!!
 
37 лет, женат, трое детей, пью по праздникам, есть лодка и два весла. С целью приятного времяприпровождения на выходных, подцеплю пару и более счючек. Координаты GPS можна в личку :)))
 
Сьогодні бачив як пролітав перший сніг,  напевно  щука теж його бачила, так як після нього зразу захтіла їсти!)))
 
йа сьогодні теж середу святкував.  Так,щоб зовсім перед роботою не вийшло , але в 13 00 був на посту як штик.
Був на мілинах.  Окунь більше ніж достойний. Ловиться. Навіть щучка один раз поводок обрізала.
 
Цитата
Сьогодні бачив як пролітав перший сніг,  напевно  щука теж його бачила, так як після нього зразу захтіла їсти!)))
Серебан, ты как всегда красава.
Это в Одессе первый снег?
 
Цитата
Серебан, ты как всегда красава.
Это в Одессе первый снег?

))) Нєа, тут на рОдіні)))
 
Цитата
))) Нєа, тут на рОдіні)))
Щука уже не комильфо. Окунь на Днестре пошёл.
 
Ми з Стецюком тож на півгодинки сьогодні вирвались, "ушлі от нуля" (він коропчиком, я -судачком) і поїхали по домам......
 
Цитата
Щука уже не комильфо. Окунь на Днестре пошёл.

Сєрьога де пішов, кажи куди поїхати, а то в неділю думав рванути, якщо хтось ще їде, можна бригадою рванути, веселіше буде!
 
Дочекався я все таки коліно до свого Джексона.
Ціна приємно здивувала-130 грн за оригінал,правда чекав 3 тижні але це все мелочі:ar:
 
хто сказав що Коньяк і Рибалка не сумісні! - він правий на 100%
хлопці не беріть алкоголь на рибалку, шанс зловити рибу в рази зменшується(

p.s. сьогодні обговорював вчорашній "прольот" з дочкою, дійшли висновку що - давлЕніЕ:dl:
 
Цитата
Малі Орлинці(кар,єр)(с)..Вибачте..повеселило)))...Все життя виріс там,кар"ера не бачив))) ....Щуки там практично немає, шнурки по 300 гр ...і то "гарадскіе" електробоем "павібивали".

Ага городские в прошлом году был так там сетей стояло что на лодке проехать нельзя было, а еще местные кричали что это ихняя рыба они видите ли за ним следят.
 
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_VYgVnUJmdE#t=36


Стих про Китайскую зажигалку. Рекомендую Всем но желательно от мониторов детей убрать
 
Сегодня не смотря на морозное утро, удалось немного погонять окушка. Правда от холода пальцы на руках стояли колом, процесс ловли всё-таки принёс определённое удовольствие. Было выловлено несколько десятков в целом таранечного размера - к пиву.
 
Хлопці,що там зараз по щуці робиться??? завтра планую виїхати може хото якесь місце порадить в межах 50 - 70 км від міста, а то х.з куди його краще їхати)) вже 2 рази за осінь був в прольотах... заздалегіть вдячний..
 
Цитата
якесь місце порадить в межах 50 - 70 км
Можна спробувати Летичів, Красилів, Малі Орлинці(кар,єр).

Але варто звернути увагу на експертний висновок
Цитата
p.s. сьогодні обговорював вчорашній "прольот" з дочкою, дійшли висновку що - давлЕніЕ
 
Малі Орлинці(кар,єр)(с)..Вибачте..повеселило)))...Все життя виріс там,кар"ера не бачив))) ....Щуки там практично немає, шнурки по 300 гр ...і то "гарадскіе" електробоем "павібивали".
 
Цитата
а еще местные кричали что это ихняя рыба они видите ли за ним следят
мне нравятся когда у местных нету них в сетке, а у тя рыбачащего рядом на кукане рыба присутствует, то мол это ты с его сетки вытянул, в следующий раз если увидит то шмальнет по лодке с ружжа)
 
Цитата
мне нравятся когда у местных нету них в сетке, а у тя рыбачащего рядом на кукане рыба присутствует, то мол это ты с его сетки вытянул, в следующий раз если увидит то шмальнет по лодке с ружжа)
Це тіпа в Карабіївці такі умови ловлі?
 
Цитата
Малі Орлинці(кар,єр)(с)..Вибачте..повеселило)))...Все життя виріс там,кар"ера не бачив))) ....Щуки там практично немає, шнурки по 300 гр ...і то "гарадскіе" електробоем "павібивали".

Да і мене повеселило, я теж в тих краях виріс, в мене бабця покійна з Черепівки, з батьком постійно туди на полювання та на риболовлю їздили, ще коли тої бляцкої дамби не було, риби там дійсно було багато, але це років 15 тому назад.
Зараз зрідка коли їду в село заїзжаю на дамбі постояти качку попильнувати, та інколи на лодці поплавати, завжди беру з собою спінінг, інколи попадеться щучка максимум грамм 400, сєтки мля-все сетки!
 
Виїхав сьогодні на щучку на пару годин, думаю осіння пора- золота пора для щуки...... але приїхав додому без щуки ОТАКЕ....:biggrin:
https://www.youtube.com/watch?v=LoZJaLCMmwA&feature=youtu.be
 
Цитата
Виїхав сьогодні на щучку на пару годин, думаю осіння пора- золота пора для щуки...... але приїхав додому без щуки ОТАКЕ....
Саня, а коропець встигнув твістерочек висрати!
 
Тofa, не в обіду , можу сказати одне , погано росли в селі,

Цитата
прошлом году был так там сетей стояло что на лодке проехать нельзя было,
то  що щука там є від кіло і до 5 кг це факт , бачив на власні очі від  місцевих та "городських"!!! Єдиний фактор, це суб, нед. - мисливці  валять все що шевелиться, незважаючи є хтось там навпроти чи ні.А ловити  в таких екстримальних умавах досить таки небезпечно, Їхати треба в  будні. І сітки там ставлять теж місцеві. ІМХО.
 
Кожної осені хижі інстинкти в білої риби обострюються, по кількості покльовок мало програє хижаку.... сьогодні рахунок 8/4 на користь окунців.... окунці поплили дальше.... і знову приїхав  без щуки додому....:bk:
 
Какой то "хищный" карп у Вас однако.5+++++.
 
Скажу що сьогодні і хижак не спав, за 3 години вечірнього лова взяв 2 шупачка по 1,5 кг, і 2 схода крупніших( на око 3 - 4 кг)))) причоною виявились малі воблера.......
 
сьогодні проїжджаючи повз одну "секретну точку":ap: вдалось годинку другу помахати спіном і  навіть впіймати троХфей...

осінні пейзажі просто заворожують, навіть Аленя повстрічал - ляпота!

p.s. коропи чомусь не клювали:bk:
 
Цитата
Тofa, не в обіду , можу сказати одне , погано росли в селі,


то  що щука там є від кіло і до 5 кг це факт , бачив на власні очі від  місцевих та "городських"!!! Єдиний фактор, це суб, нед. - мисливці  валять все що шевелиться, незважаючи є хтось там навпроти чи ні.А ловити  в таких екстримальних умавах досить таки небезпечно, Їхати треба в  будні. І сітки там ставлять теж місцеві. ІМХО.

Це дійсно прозвучало в обіду в мою сторону,я знаю кожну галяву від Орлинець до Везденьок,я жив там,і не треба мені казати що погано ріс в селі(це дійсно подразнює),знаю кожну "лазейку" де з напрягом пройде навіть легка деревяна лодка,не то що ПВХ,за все життя я не бачив там 5ку щуки,це хіба рідкісний екземляр,який втік зі ставка з під лісу з під Черепівки(не понятно яким чином),або з ставка з Миколаїва(теж непонятним чином),або ж найймовірніший варіант що вижив в фосах(руслах річки(їх є 2)) на протязі ннго часу(що теж неймовірний факт)...Зі сторони Митенець -Хотьківець такий екземпляр наврядчи би виріс,так як водойму спускають кожен рік і плотно вибивають! Я дійсно там виріс як на рибі,так і в більшості на полюванні..можете взглянути на блог "Клёвого",якщо впізнаете края.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7266/
 
Цитата
Це дійсно прозвучало в обіду в мою сторону,я знаю кожну галяву від Орлинець до Везденьок,я жив там,і не треба мені казати що погано ріс в селі(це дійсно подразнює),знаю кожну "лазейку" де з напрягом пройде навіть легка деревяна лодка,не то що ПВХ,за все життя я не бачив там 5ку щуки,це хіба рідкісний екземляр,який втік зі ставка з під лісу з під Черепівки(не понятно яким чином),або з ставка з Миколаїва(теж непонятним чином),або ж найймовірніший варіант що вижив в фосах(руслах річки(їх є 2)) на протязі ннго часу(що теж неймовірний факт)...Зі сторони Митенець -Хотьківець такий екземпляр наврядчи би виріс,так як водойму спускають кожен рік і плотно вибивають! Я дійсно там виріс як на рибі,так і в більшості на полюванні..можете взглянути на блог "Клёвого",якщо впізнаете края.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7266/

вот за Миколаїв "не надо", там минуло все моє "літнє" дитинство, земеля))) :dn:
 
Судя по прогнозам, сезон открытой воды нас ещё  порадует. Не только хищник, но и карп ловится, хотя и очень прошенный. Летний вариант насадок и места кормёжки из-за холодной воды не проходят. Но эксперименты с насадками/наживками и поиск на средних глубинах результат таки дают. Минимум прикормки плюс перезаброс каждый час (не реже). На недельку снова уезжаю к себе на дачу, по возвращению отпишусь как ловилось.

В ноябре пора бы встретиться, свои соображения на этот счёт выкладываем тут.:bs:
 
Сегодня удалось немного погоняться за хищником. Несмотря на прохладное, туманное утро с непонятным постоянно меняющимся ветерком, как говориться от "нуля" уйти удалось и довольно уверенно. Правды в улове только окунь, но частота его клёва принесла определённое удовольствие. Щука и другие представители зубастой ихтиофауны не попадались. Но время проведено с пользой и рыба к пиву уже солится.
 
Знову рибалка "на пару годин"...... більшечкий іще по-темному, молодший в годин 9 ранку..... пару сходів і......... знову (але вже двоє) додому без щуки)))))) пороблено......)))) https://www.youtube.com/watch?v=z6xrtlS1BcQ&feature=youtu.be
 
Можливо хтось займається будівництвом ось знайшов непоганий ламінат :bj:
 
:bj::bj::bj:
 
Цитата
Можливо хтось займається будівництвом ось знайшов непоганий ламінат
ахахахаха:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:я під столом:bj::bj:
 
Нарешті в неділю вирвався на пару годин на щупака.Зловив всі екземпляри на Страйк Про,нінащо інше брати не хотіла.:al:


п.с Якраз смакую щущі котлетоси:ar:
 
щуки щуками, однак і м"яса хочется:ap:
 
Цитата
щуки щуками, однак і м"яса хочется:ap:
Красава Дима. А меня , что то всё больше и больше от охоты отворачивает в сторону рыбалки. Уже появляются мысли ружья продавать.
 
Цитата
щуки щуками, однак і м"яса хочется:ap:

Діма вітаю з хорошим відкриттям!
 
Афигеть!!!!(((((( А видео с награждением за самого крупного судака спецом вырезали или даже не доосужились отснять???? Я в ШОКЕ!!!!
 
Цитата
Афигеть!!!!(((((( А видео с награждением за самого крупного судака спецом вырезали или даже не доосужились отснять???? Я в ШОКЕ!!!!

Мы тебя завтра обязательно поздравим!:az:
 
Цитата
Красава Дима. А меня , что то всё больше и больше от охоты отворачивает в сторону рыбалки. Уже появляются мысли ружья продавать.

Может есть 20тка? Тогда как надумаешь маякуй :-)
 
Цитата
Может есть 20тка? Тогда как надумаешь маякуй :-)
Есть поинтереснее - 28). И 16. Пока думаю. Если Димыч на выходных ещё 3 косых выложит, то не продаю).
 
Согласен интересно, но мне два ствола все таки :) нужно, а 16 нет бо есть 12.
 
Цитата
Афигеть!!!!(((((( А видео с награждением за самого крупного судака спецом вырезали или даже не доосужились отснять???? Я в ШОКЕ!!!!
Вітаю, а на скільки  судак був?
 
Цитата
Вітаю, а на скільки  судак був?

3,220 а записали як 3,200
 
Цитата
3,220 а записали як 3,200

я не вірю, то була трава!!! Да Бодя?
 
Кропивка- адназначна , вона ше крепка зараз
 
Сегодня ещё разок решил выйти окушка погонять. Пасмурно, холодно, ветер клёв не стабильный. По-этому сезон по окуню закрываю.
 
Цитата
По-этому сезон по окуню закрываю.
Нарешті, може хоч окунь трішки розплодиться...:bm::bj::bj::bj:
 
Цитата
А потім тако -
Бодя, то реально круто!!!
А ми вчора виїхали на природу, випили по псят, половили рибку, поломали снасті...
В прилові окунець і карасик.
 
А мені подзвонити ?!:aq::dl: Всьо , видаляю номера з телефонної книги ...:aq::aq::aq:
 
Цитата
А мені подзвонити ?!:aq::dl: Всьо , видаляю номера з телефонної книги ...:aq::aq::aq:

Бодя.... я завтикав шо ти вже вдома!!!!! :ak: ссссууууууу......ааааааа
 
Цитата
А ми вчора виїхали на природу, випили по псят, половили рибку, поломали снасті...
Обобщати то не надо, не поломали, а поломав!
 
Цитата
Бодя, то реально круто!!!
А ми вчора виїхали на природу, випили по псят, половили рибку, поломали снасті...
В прилові окунець і карасик.

Наверное мало горючего было,что аж до катушек добрались:bj::bj:
 
Цитата
Обобщати то не надо, не поломали, а поломав!

да, Саня знає в цьому толк, опит)))
 
Цитата
да, Саня знає в цьому толк, опит)))

Так то не я, то кум :bj: Умудрився вгробити дві катухи і один прут :bj::bj::bj:
 
рибацюги прохання підтримати на конкурсі...

http://dimon25.rybalka.com/microblog/view/4462/

p.s. а то на зустріч не буде з чим прийти:bk:
 
Последний выезд щукой не порадовал, но окушок клюнул для моего скромного опыта - рекордный
 
Цитата
рибацюги прохання підтримати на конкурсі...

http://dimon25.rybalka.com/microblog/view/4462/

p.s. а то на зустріч не буде з чим прийти:bk:

віддав      +5
 
Цитата
рибацюги прохання підтримати на конкурсі...

http://dimon25.rybalka.com/microblog/view/4462/

p.s. а то на зустріч не буде з чим прийти:bk:
И от меня +5
Классный улов!!!:dn:
 
Україна - Франція  2-0!!!!!!олє-олє-олє))))))))
 
Вчера были на рыбалке. С утра откурили по окуню на Бугу, после обеда переехали на щуку. Я взял одну на 900 , вторую на 600. Вообщем рыбалка очень слабенькая получилась.
Сегодня поехал к тёще в Наркевичи. Пошёл на два часика покидать спиннинг на став.
За два часа получил столько кайфа. На каждом забросе поклёвки. 3 кг. забрал на тараньку. Килограмма полтора выпустил. Попадались нормальные окуньки.
Ловил на лаки джоновскую съедобку фосфорную.
Рядом стояли два местных, вообще ноль. У них джиг головки щучьи и силикон такой же.
Предлагал им съедобку, неберут - гордые)).
 
Цитата
Вчера были на рыбалке. С утра откурили по окуню на Бугу, после обеда переехали на щуку. Я взял одну на 900 , вторую на 600. Вообщем рыбалка очень слабенькая получилась.
Сегодня поехал к тёще в Наркевичи. Пошёл на два часика покидать спиннинг на став.
За два часа получил столько кайфа. На каждом забросе поклёвки. 3 кг. забрал на тараньку. Килограмма полтора выпустил. Попадались нормальные окуньки.
Ловил на лаки джоновскую съедобку фосфорную.
Рядом стояли два местных, вообще ноль. У них джиг головки щучьи и силикон такой же.
Предлагал им съедобку, неберут - гордые)).

Це на дамбі?? Щуки не було?? Ато я пару років назад там добре по щуці виступав, але після того тільки горілку там виходило нормально пити))
 
Цитата
Це на дамбі?? Щуки не було?? Ато я пару років назад там добре по щуці виступав, але після того тільки горілку там виходило нормально пити))
С дамбы, стал на камушек и вперёд)
Щуки небыло. Мужики говорят, что давно уже не берёт.
 
Мужики може кого цікавить в срочному порядку і за гарну ціну продаю свої прути http://market.rybalka.com/view/2227/ і http://market.rybalka.com/view/1505/
 
Фа-фа! Недавно в центрі зустрів колегу, признавайся хто?
 
Что-то я чувствую, что завтра-послезавтра у нас будет новая ветка ледового побоища 2013-2014... или я не прав, Владимир Петрович? :holod:
 
Цитата
Что-то я чувствую, что завтра-послезавтра у нас будет новая ветка ледового побоища 2013-2014... или я не прав, Владимир Петрович? :holod:
Поскорее бы. :dv::dv::dv:
 
Цитата
Что-то я чувствую, что завтра-послезавтра у нас будет новая ветка ледового побоища 2013-2014... или я не прав, Владимир Петрович? :holod:

Не совсем, Витя. Погода не торопит, так что в аккурат 1 декабря и появится. В отличие от первого льда, до которого судя по прогнозам  ещё не скоро...
 
Цитата
признавайся хто?
там телефон є, можно подзвонити:bm:
 
Жаль что  это зимнее побоище я проведу защищая нашу отчизну, ходя думаю что пару лунок все же сделаю, так как в части есть парочка пожарных водоёмов, говорят что там даже есть неплохая рыба. Всем НХНЧ )
 
Цитата
я проведу защищая нашу отчизну
Будешь просится в наряды на водное хозяйство:bj:
 
Цитата
Жаль что  это зимнее побоище я проведу защищая нашу отчизну

А где Отчизну защишають -то? Я бы сам пошол - кабы знал куды....  А так... Намедне был на урочище Порубном-где святилище дохристианское раскопали.Попил водички знатной.  А наконуне-так черепков трипольских насобирал кучу...Прибоем розмыло...Берег весь усеян...  Ну это всё окромя рыбы.А из рыбы тушонки делаю знатные,с историей.Помню где ловил, и на чего..Какой клёв был,погода,ветер... Тушонки сыну передаю.Он учится. Ему нужно.
Входит-Родина то-есть,тушонка отменная,а где защищать ивонную, и как,и от кого так не знаю.....
 
Рецептом тушоночки окуньової можете поділитися?)
 
Цитата
А где Отчизну защишають -то? Я бы сам пошол - кабы знал куды....  А так... Намедне был на урочище Порубном-где святилище дохристианское раскопали.Попил водички знатной.  А наконуне-так черепков трипольских насобирал кучу...Прибоем розмыло...Берег весь усеян...  Ну это всё окромя рыбы.А из рыбы тушонки делаю знатные,с историей.Помню где ловил, и на чего..Какой клёв был,погода,ветер... Тушонки сыну передаю.Он учится. Ему нужно.
Входит-Родина то-есть,тушонка отменная,а где защищать ивонную, и как,и от кого так не знаю.....
У каждого то своя Родина.
Вы лучше скажите, как там сейчас на Днестре с похолоданием ?
А тоже уж больно тушоночки и капчушки с таранькой хочется)
 
рецепт
тушку окуня попередньоочищену , і помиту, без голови (можливо луску знімати зі шкірою)обжарюють (пасірують)на великому вогні ,і складають в попередньо підготовлені банки, і зразу закручують. Далі банку закручують в спецйіальні в зажими (щоб не зірвало кришку), ставлять в високу кастрюлю , заливають водою , і кіп"ятять на малому вогні не меньше шести годин,або поки вода не викіпить до кришки.
На півлітрову банку потрібно - перця горошку,лаврового листа по смаку,три столові ложки олії ,чайну ложку солі , і чайну ложку оцету.
На півлітрову банку тушонки потрібно 1 ке риби. Якщо знімати шкіру з лускою , то більше. Якщо правильно провести термообробку всі кості пеермлівають. Навіть в двохкілограмовій щуці. Тушонка виходить не рівня магазінним..
Можливо можливо крутити в томатному соусі з морквою. або фрикадельки,як хто бажає.
А як ловитиметься окунь після похолодання -я не знаю...  
Цей рік не окуньовий.Зачотних рибалок мало.. Окунь прошений.. Але ловиться.....  
А де він ловитиметься слідуючих вихідних-це як кажуть араби-одному всевишньому відомо...
 
Дякую за рецептик! А я всього окуня в цьому досить гарному сезоні на тараньку перевів.
 
Цитата
..... це НЕ Саня - це його водій - .......
А шо він ше працює?? Шо, йому Стець ше не дав "вихідне пособіє"??? Странно, з його манерою їзди..... Навіть дворніки обурювались, шо той літає, не дає двір нормально підмести)))))):biggrin:
 
http://www.pravo-kiev.com/events/na-hmel-nichchine-spasli-dvuh-ry-bakov
 
Цитата
http://www.pravo-kiev.com/events/na-hmel-nichchine-spasli-dvuh-ry-bakov
Це тіпа признавайся хто?
 
Цитата
Жаль что  это зимнее побоище я проведу защищая нашу отчизну, ходя думаю что пару лунок все же сделаю, так как в части есть парочка пожарных водоёмов, говорят что там даже есть неплохая рыба. Всем НХНЧ )
Не переживай друже, до кінця зими ти вже будиш дід, а їм все можна.
 
Цитата
до кінця зими ти вже будиш дід
а там на контракт:dn::do:
 
Cегодня на проспекте догнал Киа Спортейдж беленькую новенькую, а слева наклейка рыбком.
Чья, колитесь)
 
Цитата
Cегодня на проспекте догнал Киа Спортейдж беленькую новенькую, а слева наклейка рыбком.
Чья, колитесь)

Энта мафышка?... Нет, не видел, не знаю...
 
Цитата
Cегодня на проспекте догнал Киа Спортейдж беленькую новенькую
Та машин по городу хватает с наклейками,но когда спрашиваешь на форуме чье добро то как правило мороз)))
 
Цитата
Cегодня на проспекте догнал Киа Спортейдж беленькую новенькую, а слева наклейка рыбком.
Чья, колитесь)
Це Стецюка водій , я його знаю , не поганий хлопець .:bf::wink:
 
Цитата
Энта мафышка?... Нет, не видел, не знаю...
Саня, когда впидиш позади себя ,,спортивный синий ниссан санни,, , не игнорируй, ставай , здам пару точек)).
 
Кажу вам - це НЕ Саня - це його водій - Їздить по справах , часто спішить і дуже зайнятий . Тормозити (блимати фарами , махати руками , осбливо ПІДРІЗАТИ) не раджу . Він хлопець повторюсь хороший , але не завжди і не до всіх дуже добрий ...:dl:
 
Други не забуваєм підтримувати земляківhttps://www.rybalka.com/mms/
 
Вот такого кайманчика, нещодавно вдалося впіймати!:az:
 
Цитата
Други не забуваєм підтримувати земляківhttps://www.rybalka.com/mms/

всім трьом по 5
 
Цитата
всім трьом по 5
це точно ++++5!!!!!
 
Прочитав блог, подивився кіно і стало сумно. Аплодую стоячи!
 
Цитата
Прочитав блог, подивився кіно і стало сумно. Аплодую стоячи!
Писатель и рыбак он конечно шикарный, но как человек - невоспитанное быдло.
Так что его гнилая сущность перекрывает все его рыбатские достижение.
Пусть идёт с миром.
 
Цитата
Писатель и рыбак он конечно шикарный, но как человек - невоспитанное быдло.
Так что его гнилая сущность перекрывает все его рыбатские достижение.
Да брось старий, якраз на цьому ресурсі рибацькі досягнення не перекриває ніщо.
 
Цитата
Писатель и рыбак он конечно шикарный, но как человек - невоспитанное быдло.
Так что его гнилая сущность перекрывает все его рыбатские достижение.
Пусть идёт с миром.

Серёга ты его ЛИЧНО знаешь ? Я и многие хмельничане - да . Не надо с ним спорить о Шахтере и Донецке - и будет тебе счастье ...:bf:
 
Цитата
Прочитав блог, подивився кіно і стало сумно. Аплодую стоячи!

Ну Вадім значить треба знов до рапір з Невками повертатись і ловити крокодайлів, а не цими лайтиками що в нас махати !
 
Цитата
Ну Вадім значить треба знов до рапір з Невками повертатись і ловити крокодайлів, а не цими лайтиками що в нас махати !
Справа не в способах ловлі, а в особистості. Як на мене дядько ОЛД, самобитний рибак.
 
Привіт всім кого знаю і не знаю,тільки з фотки не ржіть, поміняю, то малий на горбу сидить :)
 
Олег далеко не просто самобытный рыбак. Он рыбак с Большой буквы, который начиная с мелкого пацана на киевском парапете, не только впитал дух киевской рыбалки, но и со временем признанно стал её заслуженным носителем и, не побоюсь этого слова, авторитетом! Кондовые киевляне опротестуют, если не так.  Не всем киевско/набережным адептам это было дано. При всех раскладах это Рыбак, которому я всегда пожму руку! Но какая-то его футбольно-бизнесовая, либо другая, на мой взгляд местечковая неприязнь в конечном счёте его и  привела к этому решению. Как модератор я забанил бы его точно так же. Толерантность не слякоть.  Правила - они и в Африке правила, аминь!
 
Цитата
Привіт всім кого знаю і не знаю,тільки з фотки не ржіть, поміняю, то малий на горбу сидить :)

Вітаю!!! :dk: Нарешті і ти приєднався до нашого форуму ;)
 
Цитата
Привіт всім кого знаю і не знаю,тільки з фотки не ржіть, поміняю, то малий на горбу сидить :)
Радий бачити. Якщо тебе хто і не знає особисто, то про твої зимові приманки знають далеко за межами Хмельницького:dk:
 
Цитата
...про твої зимові приманки...
Як зимові??? я думав то літні і ними кидався ))))
 
Я теж думав що літні , а недавно зрозумів що більше осінні !
 
Забув хто просив, тому запитаю тут. Хто хотів радівце? Ціна 270 грн. є 3 шт.
 
Цитата
Привіт всім кого знаю і не знаю,тільки з фотки не ржіть, поміняю, то малий на горбу сидить :)
Фізкульт прівет, знімай малого з горба і розказуй де риба ловиться!:biggrin:
 
Цитата
Привіт всім кого знаю і не знаю,тільки з фотки не ржіть, поміняю, то малий на горбу сидить :)
О, Привет !(і ти вже тут :))):bt:
 
Шось погода скур...,але хлопці рибу лапають :)https://www.youtube.com/watch?v=stv-GhHx9nw
 
Цитата
А мене нема))) Вже не міг дописати?))

О9385І9976 Cергій)))
Да скільки вже можна сидіти на тому лайфі?:da: Купи нормальний пакет - київстар)))):df:
 
Цитата
Да скільки вже можна сидіти на тому лайфі?:da: Купи нормальний пакет - київстар)))):df:
Простите , что не по теме, но слово связь присутствует.
Что то киевстар у меня в последнее время часто лагает , и не только у меня, хотя другой альтернативы не вижу.
 
Цитата
Простите , что не по теме, но слово связь присутствует.
Что то киевстар у меня в последнее время часто лагает , и не только у меня, хотя другой альтернативы не вижу.
Да я і не кажу шо связь буде краща, просто я зможу нормально звонити а не по космічним цінам.....:ap:
 
Цитата
Да скільки вже можна сидіти на тому лайфі?:da: Купи нормальний пакет - київстар)))):df:
Ти сам дав відповідь на своє питання. Купи нормальний пакет "тариф", я оплачую фіксовану суму щомісячно, і здійснюю дзвінки на будь-які напрямки без додаткової оплати... доречі, з власного досвіду, слова київстар та дешево ніразу не синоніми.
 
Цитата
Да я і не кажу шо связь буде краща, просто я зможу нормально звонити а не по космічним цінам.....:ap:

Я на лайфі дюж давно вже) дай друзів хватає, мене влаштовує. Я спокійно дзвоню куди мені требе не напрягаючись, буває останні дні місяця нехватає хвилин мені, але то рідко буває)))

А ще в лайфа є бонус, що тебе на риболовлі ніхто не за...мучає) А якщо позвонити  внЄ зони лайфа треба то в кожній компанії найдеться людина з КС)
 
Цитата
Я на лайфі дюж давно вже) дай друзів хватає, мене влаштовує. Я спокійно дзвоню куди мені требе не напрягаючись, буває останні дні місяця нехватає хвилин мені, але то рідко буває)))

А ще в лайфа є бонус, що тебе на риболовлі ніхто не за...мучає) А якщо позвонити  внЄ зони лайфа треба то в кожній компанії найдеться людина з КС)
Хорошо тебе Серёга, а мне по роботе, если вне зоны , то хана. Можно на работу не ходить, но в зоне быть обязательно(. Счастливый ты человек.
 
Цитата
Хорошо тебе Серёга, а мне по роботе, если вне зоны , то хана.  Счастливый ты человек.

Покищо так))) Але залишилось вже чучуть)))
 
Чию Такуму пропустив на Грушевского з наклейками Рыбалкы.ком и Драйв.ру??:al::ap:
 
з тої причини, шо Тернопільська гілка не активна, то викладаю тут.
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі
 
Цитата
з тої причини, шо Тернопільська гілка не активна, то викладаю тут.
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі
Мабуть в нас краще клює ніж в них !!!! :bj:
 
Цитата
з тої причини, шо Тернопільська гілка не активна, то викладаю тут.
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі

Пат Сталом)))) Спс поржав)))
 
Цитата
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі
А мы все в "нете" "чатимся" ))) Где лед? Где клюет? Что, на что?! ... )))
 
Цитата
з тої причини, шо Тернопільська гілка не активна, то викладаю тут.
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі
Это пять, тут я все в пінгвіни не записуюсь, а пацани з Гани акліматізацію і адаптацію по повній пройшли, йому тільки не хватає рядом чєкухи до повноти картини)))
 
Цитата
рядом чєкухи до повноти картини)
Андрюха !!!! Чекуху цей пінгвін-альбінос в руках в кармані гріє. Будь уважний))))))
 
негри також хочуть їсти свіжого окуня, давайте без сарказму))
 
Цитата
негри також хочуть їсти свіжого окуня, давайте без сарказму))

а шоб ви не сумнівалися, їдять,шей як,
цілий  пакетік набрали
 
Цитата
з тої причини, шо Тернопільська гілка не активна, то викладаю тут.
пацани з Гани- відкрили зимову рибалку на Тернопільському ставі

Вот это я понимаю "влились в ряды", у них даже ящих из морозильной камеры.
Всё как в лучших традициях, перенимают все феншуйные хитрости зимней рыбалки :) :) :)
На последнем фото, в центре, я так понимаю "тренер"!!!
 
Цитата

На последнем фото, в центре, я так понимаю "тренер"!!!
играющий)))
Пацані сказали, шо ріба(т.е. окунь)  им очень нравится, варят целиком)))
 
Чё то погода не радует совсем...Походу вылазка на Днестр затянеться в етом году как никогда:cx:
 
Привіт всім рибакам!!!Прийміт мене в свій дружній колектив
 
Цитата
Привіт всім рибакам!!!Прийміт мене в свій дружній колектив
Welcome, швагре!:dn:
 
Цитата
Привіт всім рибакам!!!Прийміт мене в свій дружній колектив

добро пожаловать:bt:
 
сьогодні кидав на спінінг. Ловиться..  окунець.....
 
Цитата
сьогодні кидав на спінінг. Ловиться..  окунець.....

Дякую за інформацію, значить будем відкривати спінінговий сезон, я так зрозумів що ви на Камянеченні його щей не закривали!
 
Поки в сосідній пінгвінячій вєтці думають йти на кригу чи ні, я каламутив рідку воду)))
Успіх , як мені здається, на 29 січня навіть дуже великий))) Тепер і в мене зимовий спінінг щось добув!)
З наступаючим НР!)))
 
Серега зачЕт однозначно, молодчага:bf:
p.s. треба було ще тих "новачків" навчити, як ловити:ap:

Всіх з наступаючим!!!
 
Серёга , молодец, побольше бы таких рыбалок.
И вообще, такой новый год - это кайф для рыбаков. И на льду можно посидеть и с берега покидать уютно.
Всех с Новым Годом.
Много не пейте, ведь второго на рыбалку).
 
Усіх форумчан с Новим роком, родинного щастя, міцного здоров'я, всього найкращого!!! І як то кажуть, чоб не боліла голова!!!!
 
Новый год навстречу мчит,
Лошадь в каждый дом стучит,
С Новым годом вас, друзья,
Нам без радости нельзя!
Скачет Новый синий год
Без печали и хлопот,
Без разлук и без проблем,
Раздает подковы всем.
Там – на счастье, тут – на радость,
Взрослым – шутки, детям – сладость,
Не обидит никого -
Пусть все будет ио-го-го!
 
Отменный рицептик.А если не очень большой секрет то может поделишся адреском платного повара.Где именно этот ристоранчик находитса.А то я свои 5ть жэрлиц так и не поставлю в этом году.
 
Цитата
Рецепт «фаршированої» щуки до Різдва.
 Ну по перше треба наловити або купити живця:bf:, встати о 4.00. З чудовою компанією, не менше 4-х чоловік:dk:, виїхати на майже незнайому водойму, заплатити 10 грн за вихід на лід та 2 грн за жерлицю. Поставити min 10 шт звичайних на кожного й обов’язково одну «американську»:bj: на «толпу», випити «псят» грам і опля – щука 2,3 і 1,… кг. Ну а далі спеції і.т.п. Фарширована щука до Різдва готова. Всіх з наступаючим Різдвом Хрестовим. Щастя, здоров’я Вам і Вашим сім’ям , міцного льоду та НХНЧ.

шикарний рецепт !!!!
занотував))
 
Нехай смачна кутя удасться.
Нехай в сім`ї панує щастя.
Щоб весела коляда.
Мир вам в хату принесла.
Щоб весело та багато.
Провели Різдвяні свята!
 
Цитата
Рецепт «фаршированої» щуки до Різдва.
 Ну по перше треба наловити або купити живця:bf:, встати о 4.00. З чудовою компанією, не менше 4-х чоловік:dk:, виїхати на майже незнайому водойму, заплатити 10 грн за вихід на лід та 2 грн за жерлицю. Поставити min 10 шт звичайних на кожного й обов’язково одну «американську»:bj: на «толпу», випити «псят» грам і опля – щука 2,3 і 1,… кг. Ну а далі спеції і.т.п. Фарширована щука до Різдва готова. Всіх з наступаючим Різдвом Хрестовим. Щастя, здоров’я Вам і Вашим сім’ям , міцного льоду та НХНЧ.

Отменный рицептик.А если не очень большой секрет то может поделишся адреском платного повара.Где именно этот ристоранчик находитса.А то я свои 5ть жэрлиц так и не поставлю в этом году.
 
Цитата
А то я свои 5ть жэрлиц так и не поставлю в этом году.
Ещё не всё потеряно, Brilkin!!!
 
 
А в мене в цьому році щучка не хоче клювати... Можливо не вмію.:ak: Мілкий "карасик" на баланси деколи прокльовує.:dk: Частіше потрібно на риболовлю вириватись.
Усіх з святом Різдва Христового!!!
 
Цитата
щучка не хоче клювати... Можливо не вмію.
Не пускай туман людям в очі, все ти Саня вмієш і щук також!:bf:
 
Цитата
Не пускай туман людям в очі, все ти Саня вмієш і щук також!:bf:
Та походу це вже було давно і ... нема вже там рибалки...
 
Цитата
Та походу це вже було давно і ... нема вже там рибалки...
Ти ще скажи, що це неправда. Мова про те, що хлопець таки вміє ловити :schuka:!
 
Цитата
що хлопець таки вміє ловити
Тут навіть і питань не виникає, тобто - це аксіома!
 
Vencedor,  Жаль,  возле жерлицы не сфотографировали пойманую щуку, а то на конкурс и победа в кармане!!!
 
Цитата
а то на конкурс и победа в кармане
Для мене це вже перемога в цьому сезоні))))))):bt:
 
Сегодня лазил по сландо в разделе рыбалка. Так иванофранковские делки уже совсем ох.....ели под видом эхолотов электроудочки продают

типа никто эхолота не видел.
И еще подписали так хитро
"современные технологии -эхолот  - забудь что такое не клюёт"
И вот, что с такими делать?
 
Цитата
Сегодня лазил по сландо в разделе рыбалка. Так иванофранковские делки уже совсем ох.....ели под видом эхолотов электроудочки продают

типа никто эхолота не видел.
И еще подписали так хитро
"современные технологии -эхолот  - забудь что такое не клюёт"
И вот, что с такими делать?
Стукати адміністрації Сландо. Якщо не маєте бажання киньте лінк на лот я спробую їм написати.
 
Цитата
Стукати адміністрації Сландо. Якщо не маєте бажання киньте лінк на лот я спробую їм написати.
Я вже написав, спробуй ще ти. Якщо когось зацікавило, хоче привітати серед ночі - тел. продавця 050-287-87-40
 
+1 "павлік", який настрочив жалобу на прибор, який дозволив Стецюку виграти не 1 ммс конкурс:bj:
 
Цитата
Я вже написав, спробуй ще ти. Якщо когось зацікавило, хоче привітати серед ночі - тел. продавця 050-287-87-40
Написав. Відпиши тут якщо тобі адміністрація дасть відповідь.

Добрі люди придумали забаву у вигляді полювання на педофілів, може так на браків полювати? :)
 
Так такі самі продають не тільки в нас і не приховують, що це не ехолот.
 
Вот ссылка на лот с электроудочкой http://ivano-frankovsk.if.slando.ua/obyavlenie/sovremennye-tehnologii-uspeh-v-rybalke-ID7Wfvh.html#e2884a29aahttp://mail.ru/?sputprtn=1&cnt=9516
к стати я ответа от админов сайта так и не получил
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!