Страницы: 1
Ловля рыбы в Каменец-Подольском и окрестностях.
 
Ловля щуки біля Кам'янця-Подільського делимся хто в яких місцях ловить зубасту
 
Я везучий а если не знаеш никакаких секретов при ловле щуки то лучше не задавай глупие вопросы
 
А за городом где имено ?
 
Цитата
Я везучий а если не знаеш никакаких секретов при ловле щуки то лучше не задавай глупие вопросы

Ого...это так нынче вступают в наши ряды,да ты сама вежливость.
Человек указал тебе на ошибку,а ты ему
Цитата
не задавай глупие вопросы
 
Цитата
Я везучий а если не знаеш никакаких секретов при ловле щуки то лучше не задавай глупие вопросы

Ты вижу не только везучий , а ещё и "СЛИШКОМ УМНЫЙ" !!! Научись писать без ошибок , для начала , а потом посмотри на "звание " , репутацию оппонента , и уже потом "квакай" ! И ещё лучше , надо было начинать с раскрытия СОБСТВЕННЫХ СЕКРЕТОВ, их наверно есть у тебя ...:aq::aq::aq:
 
Кто ловит щуку в Каменце-Подольском
 
Цитата
Кто ловит щуку в Каменце-Подольском

ну ты прям какой то не везучий, что не тема то косяк...
чем ты предлагаешь делится, серетами?:bj:
 
В кам'янці щуки нема! Це 100%! Пробуй шукати щастя за містом :db:
 
А почему вы все так ето воспиняли я написал тему а он мне сразу ты  такой умний предлагаешь косяк или здесь лучше ничего не писать если я не прав я извиняюсь но я не вижу никакого хамства с моей стороны.
 
Цитата
А почему вы все так ето воспиняли...

А как ты хотел, что бы тебя приняли? Наведу пример:
Сидит компания ребят :dk:, костер, гитара, водочка, шашлычок, ведут задушевные беседы... И тут приходишь ты (никому не знакомый человек), садишься в центре и пытаешься всем навязать свой разговор. Не только навязать, а что бы все свои секреты рассказали. Вопрос - ЭТО нормально??? За это было бы :do::dl::cg::dc:
А как нужно поступить? - Взять пузырёк, спросить можно ли присесть, выслушать, о чём говорят и в какой форме, а потом уж расспрашивать...
Это так... вкратце... пример из жизни...
PS. Делай выводы!
PSPS. А то что ребята сгоряча рубают... - так это нормально, сезон "твёрдой" воды закончен, "жидкой" нормально не начался, а тут ещё и запрет... :bk::dn:
 
Я дума просто спросить чтоб расказали а на меня накинулись теперь не буду лесть
 
Цитата
Я дума просто спросить чтоб расказали а на меня накинулись теперь не буду лесть
Хто ж на тебе накинувся? Просто бувалі форумчани тобі підказують , як треба поводитися. :dl: "Будь проще и люди к тебе потянутся"(с).:dk:
А то в тебе навіть нік такий, що в блакнот записувати треба. Прикинь, зустрічаєш ти на рибалці іншого форумчанина. Він питає, а хто ти на форумі. А ти йому:"ARTYRIO12012....."
Я спершу навіть подумав, що це якась шифровка для ЦРУ. :ds:
 
Цитата
Я дума просто спросить чтоб расказали а на меня накинулись теперь не буду лесть

Не переживай старина, пройдёт время научишься думать что и как писать, поделишся своими секретами, заслужиш звание,репутацию  и те кто на тебя накинулся будут говорить " а ты ARTYRIO с Каменец - Подольского знаеш?".  И ник у тебя, такой нормальный, запоминаеться хорошо.
 
Точно-точно! А то накинулися тут як дельфіни на макрель. А ну перестали ображати мого земляка!
Артурчик, на щуку я тільки на Збруч виходжу. Але зараз поки не їжджу. Чекаю до літа як мінімум. Та й не ловиться вона поки. П'ятничанське сховище вибили зимою. Ще Жабинецьке про запас є. А так, то всьому Збручу можна ходити. Починаючи від Гукова і закінчуючи Ісаківцями.
До речі, цього року чи спустили вже, чи ще тільки мають спускати Боднарівське водосховище. Так що район Гукова-Збрижа може бути досить перспективним. ;)
 
Цитата
Точно-точно! А то накинулися тут як дельфіни на макрель. А ну перестали ображати мого земляка!
Артурчик, на щуку я тільки на Збруч виходжу. Але зараз поки не їжджу. Чекаю до літа як мінімум. Та й не ловиться вона поки. П'ятничанське сховище вибили зимою. Ще Жабинецьке про запас є. А так, то всьому Збручу можна ходити. Починаючи від Гукова і закінчуючи Ісаківцями.
До речі, цього року чи спустили вже, чи ще тільки мають спускати Боднарівське водосховище. Так що район Гукова-Збрижа може бути досить перспективним. ;)

А що на рахунок Ніверки?
 
Цитата
Точно-точно! А то накинулися тут як дельфіни на макрель. А ну перестали ображати мого земляка!
Артурчик, на щуку я тільки на Збруч виходжу. Але зараз поки не їжджу. Чекаю до літа як мінімум. Та й не ловиться вона поки. П'ятничанське сховище вибили зимою. Ще Жабинецьке про запас є. А так, то всьому Збручу можна ходити. Починаючи від Гукова і закінчуючи Ісаківцями.
До речі, цього року чи спустили вже, чи ще тільки мають спускати Боднарівське водосховище. Так що район Гукова-Збрижа може бути досить перспективним. ;)

Наконец-то Алекс отозвался. Земляк уже неделю с этим вопросом мыкается, три темы создал, в существующих постит, а каменчане ни гу-гу...:dj: И сюданикто не порекомендовали зайти. Артур, нужно активнее тормошить зарегистрированных земляков через "личку". Лучше них никто не владеет ситуацией.
 
Ви говорити що щука тільки в Збручи а на ставках  наприклад в селі Балин Дунаевецького району тої весни тягали нормальні ек земпляри даже до 6 кг попадались я раз там був на 2кг взяв хтось там ще був?
 
Я особисто по ставкам вже пару років не їздок. А щуку так взагалі тільки того року почав ціленаправлено ловити. І то більше по кленю подобається виступати. Так що за Балин я б вам був більше вдячний за інформацію.
Стосовно запитання Bonus - ніколи там не ловив взагалі, бо дуже поганий підїзд. Дорога вибита та й є кілька біл доступних та перспективних місць.
 
Придерживайтесь сути темы, коллеги.
 
Хоч тема і про щуку але цікавить саме пан КАРАСЬ. Де в районі Кам'янця можна половити карасика. Бажано безкоштовно ну або хочаб не за здирницькі цінники. 10-20 грн межа. А то я знаю де за 100 грн можна начерпати вагон риби. Мені така рибалка нах не потрібна.
 
Цитата
Хоч тема і про щуку але цікавить саме пан КАРАСЬ. Де в районі Кам'янця можна половити карасика. Бажано безкоштовно ну або хочаб не за здирницькі цінники. 10-20 грн межа. А то я знаю де за 100 грн можна начерпати вагон риби. Мені така рибалка нах не потрібна.

Ятак теж кажу , який прикол набити її з клітки.....
 
в устье был??
там где дот...
 
про Бережанку чули?
 
Может кто подскажет где будет рыбачить в 2012 на карпа.Интерисуют окресности Каменец Подольского
 
І Вам здасте
 
Не знаю як за Камянець. А в Хмельницькому класно ловиться на Вайсера, вже декілька років підряд там успішно ловлю і в 2012 планую. :ap:
 
Цитата
Может кто подскажет где будет рыбачить в 2012 на карпа.Интерисуют окресности Каменец Подольского
Мест много но к сожалению все отдалены от К. Подольского.:drill2:
 
Цитата
Мест много но к сожалению все отдалены от К. Подольского.:drill2:
А як же Дністер?Коропа там точно валом.
 
Цитата
А як же Дністер?Коропа там точно валом.


Так, але мужик питав хто де буде рибачити в 2012 році на коропа, а я про Дністер не можу нічого сказати:bk:.
 
Відстань в 50-70км не є великою проблемою Просто хочеться знати де є цікаві водойми. А нарахунок дністра щоб туди їхати на карпа це треба на 3-5 днів а воно незавжди виходить
 
Привет земляки кто ловит карпа зимой со льда давайте поедем вместе я на калесах 0975750098 Руслан
 
Цитата
Відстань в 50-70км не є великою проблемою Просто хочеться знати де є цікаві водойми. А нарахунок дністра щоб туди їхати на карпа це треба на 3-5 днів а воно незавжди виходить
Привіт! А чого це ви дядку такий нахмурений??! Ти вже воза на літо готуєш???:ap:
 
К сожалению ету местность мы не изучали! На днепре подскажем, приезжайте к нам на рыбалку!!
 
Цитата
К сожалению ету местность мы не изучали! На днепре подскажем, приезжайте к нам на рыбалку!!
Звиняйте, а вы ветку читали, при чем здесь Днепр????
 
В кам'янці щуки нема! Це 100%! Пробуй шукати щастя за містом

Зря ты так , как раз даже очень есть. Прошлой осенью ловили в районе Пудловец (там где был карьер)
 
делитесь информацией где весной будете ловить карпа
 
ловил в прошлом году в котелево хозяин весной будет спускать озеро может кто подскажет хорошие озера
 
Цитата
инфомация о водоемах
Буду ловить в Мехамполи карп супер
 
где находится?
 
Цитата
Буду ловить в Мехамполи карп супер
подскажи где это а то я новичок незнаю
 
Цитата
Буду ловить в Мехамполи карп супер
Так його ж приспускали в минулу осінь. Чи ще щось залишилось? і може відомо ціну??? А то вже маємо приклади підйому цін взимку в два рази.
 
Что-то тишина может кто ездил куда и уже есть трофеи?
 
Взагалі дуже цікава ситуація. Навколо Кам'янця також не знаю чи є платні ставки для риболовів. Хоча ні, деякі знаю.
  • Руда (мікрокарась),
  • Калиня (10 грн - мікрокарась + непоганий короп в очереті а не в уловах),
  • Оринін (те саме що в Калині тільки карась деколи клює як з кулемета),
  • Кульчіївці (на верхньому ставі було по 100 грн, нижній 20 - на верхньому була заготовка недотоварного коропа, на нижньому сам ловив на 1 та 1,5 кг коропчуків. Зараз ніби не фунциклюють)

Нарід, земляки, поділіться подібною інфою. Дуже цікава ситуації в цілому
 
Був у Приворотті. 30 грн.
Карась на долоню, ловився погано.
Є щука, судачок, окунь, крупний короп та товстолоб. Про якусь більш-менш стабільну ловлю цих риб не чув.
Є також мошка, так що обережно!
 
Вчора на Смотричі був після обіду.
Ось такий в мене получився мікс:
 
супер а де на смотричі?
 
На Цибулівці нижче ГЕС
 
Знову на Смотричі. І перша щучка цього року - 0,7кг.
А клень ловиться. Крім тих що в мойці п’яток відпустив, були ще удари.
 
Також сьогодні по щучці відкрилися

Приблизно 60 см і 1,5 кг ваги
Ще було пару кленчуків (на фоні счуки можна прикинути їх розмір).

Аффтар цього пан Парильщик.... хапуга і маестро в одній особі. В інших майже повний прольот.
 
На Збручі були?
 
я-я:dv::dv::dv:
 
Слава (vchumuchuk), можливо будеш сміятися але ти просто шаман! Відразу після нашої розмови з першого закиду ось це чудо!

Перший мій цьогорічний клень!
Сезон відкрито!
Всі сьогоднішні риби були зловлені виключно на наші саморобні воблери! На фото видно Пуголовка. Парильщик ловив свої трофеї на Шниря.
 
А то! :)
Мої вітання :az: А на власноруч зроблений воблер це певне вдвічі приємніше.
 
Підскажіть будь ласка куди можна виїхати на Дністер недалеко від Кам'янця
 
Варіантів надзвичайно багато!!!
Я би радив Сокіл (40 км).
Якщо поближче, то В.Слобода - Устя - Врублівці - Колодіївка (Бакота).
 
В ходоровці на карпа
 
А можна детальніше про Ходоровці і коропа...
 
Всем день добрый!

Подскажите где в районе Каменец Подольского половить хищника? Приедем в Каменец 9 июня на недельку. Берем с собой лодку с мотором. Интересует щука судак и окунь. Секретную информацию нам поведанную обещаем держать в тайне:al: Жду ваших звонков по тенл. 0674048181 Алексей
 
Після 10 червня приїзжайте з лодкою. Тоді залюбки підкажемо де ловити хижака.
 
Мы и собираемся 10 приехать к Вам, ну а на рыбалку с 11. Готов пообщаться с вами. Оставьте свой номер моб. или наберите меня. С уважением Алексей
 
Все просто. Див. повідомлення 46 в цій темі
 
Був вчора на Смотричі. Клень ловиться непогано, але ще не віднерестився.
 
Цитата
Клень ловиться непогано, але ще не віднерестився
На Збручі аналогічно в НД а в ПН уроди скинули воду на 1.5-2 метри і риба пасанула, води там де було по пояс по гульки, де тій рибі нереститися і як......У вас клень мілки чи крупніший прострелює?
 
Зараз крупний часто трапляється. Але після сьогоднішнього нічного дощу на Смотричі робити нічого. Вода - глина.
 
Цитата
Зараз крупний часто трапляється
У нас поки не кинули водою влітали в основному грам від 300, мєлочі мало, а по спаду - одна мулька!
 
Цитата
Зараз крупний часто трапляється. Але після сьогоднішнього нічного дощу на Смотричі робити нічого. Вода - глина.
Як я розумію на Збручі та сама сетуація буде після цих дощів??
 
Однозначно. І на Дністрі, думаю, також.(
Доречі, тільки-що глянув з вікна - Смотрич вже вийшов з берегів, вода - кава з молоком.(
 
Та взагалі твориться не пойми що. Недавно був на Бугу то там взагалі течії майже немає. Таке враження що в них там дощі місяцями не йшли :)
 
Эх ребята! Красивые у Вас там места! Помню как то дней пять в "Фильварк Центре" (вроде так тот готельчик называется?!) Так "отловился" что неделю все болело ))) ...
 
Не підскажете як там ситуація з водою на Смотричі чи Збручі? Ще глина чи посвітліла?
 
Смотрич - конкретна глина, тільки-но почав повертатись в береги. Збруч, думаю, не набагато чистіший.
Сьогодні чув, що і Дністер брудний до Устя.
На Жванчику порвало ставки. Катаклізьм...
 
кармалиты рулят
 
Після роботи вирвався на Смотрич на пару годинок. Непогано.
Були удари, пару сходів, одного взяв на 0,8кг.
 
Сьогодні знову пару годин вечірньої ловлі.
На броді в сутінках взяв голавлика, ще одного випустив, ще було пару сходів. А потім судак 1,9 дав адреналіну))). І все протягом півгодини на воблерок.
Є на Смотричі трофейна риба!
 
А це Ви в межах міста ловите? Скільки ловлю судак ніколи не траплявся, а тим більше такий.
 
Вище міста, а до цього ловив на Смотричі лише невеличких судачків на Цибулівці нижче плотини.
 
Побродив пару годин на Смотричі.
Клень ловиться.
Пара гарних сходів, парочку випустив підростати, і улов:
 
Сьогоднішній результат. Великих надій не було, але рибу в руках потримав ))
 
Цитата
Сьогоднішній результат. Великих надій не було, але рибу в руках потримав ))

молодец.....:bf:
 
Цитата
Сьогоднішній результат. Великих надій не було, але рибу в руках потримав ))

Що за палка на фото ???
 
Цитата
Що за палка на фото ???
походу це щось з сівейди
Точно вона Siweida IM8 Holiday
 
Цитата
походу це щось з сівейди
вона, вона.....
 
Палочка бюджетна siweida holiday тест 3-12 для Смотрича мені в самий раз чарез кущі пролазити з довжиною 2.1
 
отразу видно що свою палку впізнали, да палочка те що треба, думаю і собі прикупити:bf:
 
Цитата
отразу видно що свою палку впізнали, да палочка те що треба, думаю і собі прикупити
Євгєній Вагановіч детектед:bj:
 
Цитата
Не підскажете як там ситуація з водою на Смотричі чи Збручі? Ще глина чи посвітліла?

Був вчора на Збручі, вода чиста. Але щука не брала.
 
Цитата
Був вчора на Збручі, вода чиста. Але щука не брала
Скоро годовщину б відмітили Сірожкіному посту))) Тиждень назад вода чистесенька, даже клеваки бачили
 
Блін, трохи тупанув. Наверно ще непроснувся.
 
Побродив вечерком пару годин по Смотричу.
Вода брудна та велика.
Клень не бере. Було 5 невнятних ударчиків, 3 з них реалізовані кленчуками грам по 200. Усі поплили підростати)
Як би там не було, але сезон відкрив!
 
Це Hooper від Джаксона чи я помиляюсь?:dm:
 
Цитата
Це Hooper від Джаксона чи я помиляюсь?
Да нє , по ходу він - кузнечік.
 
Хлопці,інтересує рибалка в с.Сокіл...Це ще "окрєстності", чи вже ні?
У відпустку я туди намилююсь, дуже подробиці цікавлять..
 
Це саме нашенський регіон.  
По слухам чув , що ловлять.  Якщо тра - ще розпитаю.  
В минулі - позаминулі роки ловили на пляжу. На фідер. (хижак поки що мовчить , і з лодки - нерест) Фішка в ловлі на пляжу - дальній закид , бо берег дуже пологий, а воду нв зиму скидали сильно. Кажуть часто ловлять вночі.  Ловиться лящ і карась.  Карась дністровський - круглий. в середньому 500 гр. Лящ до 1 кг.  ну принаймі так було раніше..  
Доречі точну і свіжу інфу може дати Human - він в Соколі частенько промишляє..
 
Минулих вихідних був в Соколі на пляжу. В'їзд платний 4 грн. за людину і ще 7 грн. за машину. З улову плотва, підлящ і почав покльовувати карний карась.
 
Цитата
В'їзд платний 4 грн. за людину і ще 7 грн. за машину.
а це як ? :ai:
 
Це вже щось...Спасибі,почекаю,може ще хтось відгукнеться.
 
Ну як. Там завжди коли сезон платно. Сказав той сторож шо цього року з 1 травня, от нам і повезло. Може я не правильно написав місце, може то не пляж но ми сиділи виходить на території заповідника.
 
Цитата

Доречі точну і свіжу інфу може дати Human - він в Соколі частенько промишляє..

Нічого я не промишляю! На один перелов десять прольотів - це не промисел)
Насправді я в Соколі не часто буваю, і в основному по хижаку, але свіжу інфу маю:
карась зараз в заповіднику практично не ловиться, трапляється по пару штук в прилові, мабуть нереститись пішов.
ловиться дрібна плотва з перемінним успіхом, вже не рапата,
підлящик ловиться, але якось стрьомно - ловить один з десяти, мабуть дальність та точність серйозна потрібна.
 
Про заповідник вперше чую, я ж не тутешній...Але читав , що в межах с.Сокіл заборони на ловлю немає(закон про нерест в 2013 році) Я відпустку на червень планую,ще багато чого зміниться. Але позаторік ловив на водосховищі біля ГЄС, там глибина дуже велика.А якщо тут мілко, єкстрахевік обов"язково треба брати.Ще питання -біля Новодністровська дуже добре рибець ловився, а тут його ніхто не згадує...Зник чи не водиться?
 
Цитата
Про заповідник вперше чую, я ж не тутешній...Але читав , що в межах с.Сокіл заборони на ловлю немає(закон про нерест в 2013 році) Я відпустку на червень планую,ще багато чого зміниться. Але позаторік ловив на водосховищі біля ГЄС, там глибина дуже велика.А якщо тут мілко, єкстрахевік обов"язково треба брати.Ще питання -біля Новодністровська дуже добре рибець ловився, а тут його ніхто не згадує...Зник чи не водиться?
Я В Новоднестровске пару-тройку лет назад ловил ,отдыхал,дамбу было видно. Но рыбца не словил. Рыбца в Колодиевке вылавливал, иногда даже ничего. А в наши времена он пропал. Хотя не упирался.
 
Ага - і я давно не бачив..  
смішки - смішками , але - рибець - цінна риба.   В прпямому змісті цінна.  А промисел - поставлений грамотно,поставка на пряму, от і забрали рибця.                Десь - колись , якись попадеться  на150- 200гр.....  а так , щоби кльов і по 600 - 800гр...  забудьмо...
 
Останній раз ловив рибця два роки тому. З льду на Бакоті попали. Дуже приємна, сильна рибка, шкода що перевелася.(
 
Хотите верьте, хотите нет, но дня за четыре рыбца было поймано больше половины всего улова(весь некрупный),остальное плотва и редко-редко уклейка.Леща ни одного...Метров триста от плотины,с винницкой стороны.Но кидал далеко и глубина большая-Фокс 56 гр на счёт 25 до дна доходил.Отакэ...
 
Трішечки половили.р Калюс.Підлящик на "білого".Карась не попадався.По центру  бив жерех,але докинути з берега неможливо...
 
Ще запитання від нетутешнього-Цвіклівці розташовані на Смотричі,але на мапі виглядає, як затока Дністровського водосховища. Течія там є у звичайий час, коли Новодністровськ воду не скидає? І що там з глибинами?
 
Цитата
Про заповідник вперше чую, я ж не тутешній...Але читав , що в межах с.Сокіл заборони на ловлю немає(закон про нерест в 2013 році) Я відпустку на червень планую,ще багато чого зміниться. Але позаторік ловив на водосховищі біля ГЄС, там глибина дуже велика.А якщо тут мілко, єкстрахевік обов"язково треба брати.Ще питання -біля Новодністровська дуже добре рибець ловився, а тут його ніхто не згадує...Зник чи не водиться?
Рибця там ВАЛОМ. Взагалі особисто в мене це наймасовіша риба в уловах мирної риби на Дністерському вдсх (звичайно по штуках, а не по вазі він маленький попадається), і це від Коновки (напроти Сокола) і вниз до Новодністровська. Але в низу його просто торба скільки, якщо врахувати що він в червоній книзі, а за день можна жодного ляща не побачити а рибців відпустити десятки. Я в Коновці ловив на 1 ляща по 5-6 рибців, правда ловив на опариша.
 
Цитата
Рибця там ВАЛОМ. Взагалі особисто в мене це наймасовіша риба в уловах мирної риби на Дністерському вдсх (звичайно по штуках, а не по вазі він маленький попадається), і це від Коновки (напроти Сокола) і вниз до Новодністровська. Але в низу його просто торба скільки, якщо врахувати що він в червоній книзі, а за день можна жодного ляща не побачити а рибців відпустити десятки. Я в Коновці ловив на 1 ляща по 5-6 рибців, правда ловив на опариша.
У Червоній книзі рибець малий(Vimba tenella),а у Дністрі звичайний( Vimba vimba).Малий зустрічався у Криму, на Хмельниччині його зроду не було...
 
Цитата
У Червоній книзі рибець малий(Vimba tenella),а у Дністрі звичайний( Vimba vimba).Малий зустрічався у Криму, на Хмельниччині його зроду не було...
Все рівно толку брати рибу вагою аж цілих 150 гр і це якщо повезе. А рибець вагою 200-300 гр то вже свято, його тим більше шкода брати  нехай ще хтось порадується як зловить:ap: Як правило рибець попадається настільки великий, що 2 опариша обїдає декілька хвилин (кінчик фідера ледь коливається раз в 10-15 сек), а зловити можна якщо поставити 1 опариша. Я щоб його хоч якось відсікти наживляю одразу по 4-5 опаришів.
Великий рибець від 500 гр і більше попадається на Пруті.
Ви якщо надумаєте в Сокіл то перепливайте човном на чернівецьку сторону https://maps.google.com/maps?q=%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96,+%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%B­A%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0&hl=uk&ie=UTF8&ll­=48.538418,26.679139&spn=0.011508,0.027874&sll=37.0625,-95.677068&sspn=55.674612,114.169922&t=h&geocode=FWPf4AIdcb2LAQ&hnear=%D0%A7%D0%B5%D1%80%D­0%BD%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96,+%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%B­A%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0&z=16, і там під скалами лящ непогано ловиться. Моє любиме місце, але там немає де поставити палатку з комфортом, тому дружина не любить туди їздити :ak:
 
Цитата
Течія там є у звичайий час, коли Новодністровськ воду не скидає?

Нет там течения, вернее все так же как например в Соколе или Коновке. Глубин особых тоже нет.
 
Цитата
Ще запитання від нетутешнього-Цвіклівці розташовані на Смотричі,але на мапі виглядає, як затока Дністровського водосховища. Течія там є у звичайий час, коли Новодністровськ воду не скидає? І що там з глибинами?
Течія на Дністровському водосховищі взагалі річ надзвичайно дефіцитна. Це не Дніпро вам. Тут глибини великі. І від Старої Ушиці аж до Атак мені жодного разу не доводилося спостерігати різких змін швидкоплинності дністровських вод. Течія є. Але вона майже незмінна і нешвидка.
 
Хлопці, а де в Кам"янці рибальський магазин? І чи можна там опариша придбати(питання не зайве,бо позавчора мій молодший син намагався в Ізмаілі Одеськоі обдласті те саме зробити-нема в районі цього добра,не завозять, бо попиту нема...)
А везти добу опариша з Донецька-хто його зна, що довезеш...Найкращий варіант-на місці купити.
 
В Кам’янці є шість, а може й більше рибацьких магазинів, ще й на ринку лотки. Опариш є усюди.
 
Спасибо большое.По цене не сориентируете?
 
здається 5 грн
 
В прошлом году обдазил пол-
донецка перед выездом на длинную рыбалку в Полтавскую область.Среди прочего напал на опарыш по 7грн,приятно удивился(по всему городу 10) и затармлся на всю поездку...Когда ехал домой с рыбалки, в Кременчуге кроме выбора шимановских фидеров удивила цена на опарыш- 5 грн...Значится, в Каменце буду брать-и свежий, и дешевле.
 
в моем селе и черви и опар тож по 5,есть и по 3 ,но уже темненькие)))
 
Шановні форумчани. Може є якась інформація по Смотричу? Хто де був і шо покльовує, ато я останні рази був ще в Травні.
 
По Смотричу інфи - хоч завались..  Щодня прохожу по новопланівському мосту.  Вода трошки очистилась. Люде ловлять верхушку .  Кленя і щуку виловили вже раніше. На Польських під мостом з перемінним успіхом ловлять карася..  як комусь попаде....
 
Міжсезоння почалося. В неділю приїхали на Дністер - там корка.
Переїхали на Збруч, на мотиля трохи тюльки підловили.
Хочеться вже льоду, треба пінгвінячий сезон відкривати)
 
Ми сьогодні були..  Поїхали в Кавечину. А там корка, переїхали в Сокіл на пляж , потім до кладовища. Всюди стягнуто..  Вирішили переїхати в Ісаківіці. Думали - якшо-шо - камнем лід проб"єм і з моста посмикаєм..  А там волна гуляє...  І в окуня жор..  Трошки підловились. На мотиля хлопці ловили гарну плотву.
 
Цитата
Ми сьогодні були..  Поїхали в Кавечину. А там корка, переїхали в Сокіл на пляж , потім до кладовища. Всюди стягнуто..  Вирішили переїхати в Ісаківіці. Думали - якшо-шо - камнем лід проб"єм і з моста посмикаєм..  А там волна гуляє...  І в окуня жор..  Трошки підловились. На мотиля хлопці ловили гарну плотву.
Слышал, что в заливах уже лёд стоит и пингвины окуня ловят.
 
Інформація про лід на стільки протиречна і непевна , що її потрібно перевіряти особисто , і вона актуальна тільки на сьогодні..
Тобто. Чув , що Жванець стягнуло , а на Жванчику- там перше стає лід вже смикають окуня..  Був вчора. В Жванці гуляє волна , а на Жванчику плавають окриги..  Розмило..  
Зараз твердий лід тілько на ставках. А по Дністрі можуть ходити тіко камікадзе на лижах , ну або на деревляних лодках. Я на вихідні на відкриту воду..
 
Цитата
Інформація про лід на стільки протиречна і непевна , що її потрібно перевіряти особисто , і вона актуальна тільки на сьогодні..
Тобто. Чув , що Жванець стягнуло , а на Жванчику- там перше стає лід вже смикають окуня..  Був вчора. В Жванці гуляє волна , а на Жванчику плавають окриги..  Розмило..  
Зараз твердий лід тілько на ставках. А по Дністрі можуть ходити тіко камікадзе на лижах , ну або на деревляних лодках. Я на вихідні на відкриту воду..
Поняв, дякую, їду на ставок.
 
А чому немає у нашій гілці теми "Збруч", чи я не знайшов?
Поки немає льоду, на Збручі ось так сьогодні порибачили:
 
Цитата
А чому немає у нашій гілці теми "Збруч", чи я не знайшов?
Поки немає льоду, на Збручі ось так сьогодні порибачили:

КОЛЕГО !!! Навіщо? Залишемо його собі та слідуючому поколінню... Не так багато риби в нім залишилось, за винятком окремих місць. ЗБРУЧ - ЦЕ ЗАТИШОК ДЛЯ ДУШІ. Без лодок, моторів, ехолотів (хоча не скрізь). Не всім дано використати цілий день заради кількох покльовок, пройти не один кілометр по хащам, камінням, болотам, зате насолодитись неповторними враженнями від його краси...
 
Цитата
ЗБРУЧ - ЦЕ ЗАТИШОК ДЛЯ ДУШІ. Без лодок, моторів, ехолотів (хоча не скрізь)
старий-це в тебе настальжі по совку!!!!
як я тебе розумію))
але сіток меньше не стало!
з НР!!!!
 
Цитата
КОЛЕГО !!! Навіщо? Залишемо його собі та слідуючому поколінню... Не так багато риби в нім залишилось, за винятком окремих місць. ЗБРУЧ - ЦЕ ЗАТИШОК ДЛЯ ДУШІ. Без лодок, моторів, ехолотів (хоча не скрізь). Не всім дано використати цілий день заради кількох покльовок, пройти не один кілометр по хащам, камінням, болотам, зате насолодитись неповторними враженнями від його краси...

залишіть його собі і не пишіть дурниць, Збруч - це не тільки ті хащі де Ви ходите...
лодки, мотори, ехо, там давно присутні, питання в другому - на скільки кожен з нас поважає те що маємо...

я пройшов по Збручі не один кілометр - це чудова річка, побувати і половити на ній потрібно, але з "розумом"...

а ще є Буг, який є сьогодні відвідав також "для душі":dn:
 
Цитата
залишіть його собі і не пишіть дурниць, Збруч - це не тільки ті хащі де Ви ходите...
лодки, мотори, ехо, там давно присутні, питання в другому - на скільки кожен з нас поважає те що маємо...

Збруч дійсно асоціюється з затишком, майже дівственною природою, хащами та бур’янами, через які продираєшся з лайтом у пошуках голавльової покльовки. І коли чуєш про тролінг на моторці по Збручі, не розумієш, хіба Дністра мало?
І коли бачиш, як на збручанських водосховищах пакують карандашів-щупачків в торбу і потім хваляться- 18 щук зловив, розумієш, що скоро не буде того Збруча.
Мабуть, поява щуки - то біда Збруча, саме тому його починають цідити.
Але все не вицідять, бо клень - риба не для всіх, не всі вміють та хочуть її ловити.
 
Цитата
Збруч дійсно асоціюється з затишком, майже дівственною природою, хащами та бур’янами, через які продираєшся з лайтом у пошуках голавльової покльовки. І коли чуєш про тролінг на моторці по Збручі, не розумієш, хіба Дністра мало?
І коли бачиш, як на збручанських водосховищах пакують карандашів-щупачків в торбу і потім хваляться- 18 щук зловив, розумієш, що скоро не буде того Збруча.
Мабуть, поява щуки - то біда Збруча, саме тому його починають цідити.
Але все не вицідять, бо клень - риба не для всіх, не всі вміють та хочуть її ловити.
Питання навіть не про Збруч, бидла зараз вистачає скрізь. А на рахунок кленя, Ви праві - відповідний контингент виб"є карандашів і буде таким самим розповідати, що десь поділась риба (незрозуміло куди).
 
Повторюсь, Збруч - чудесна ріка, саме з неї почалась моя "кленоманія", голавлик - це сила:du:
 
Цитата
Повторюсь, Збруч - чудесна ріка, саме з неї почалась моя "кленоманія", голавлик - це сила:du:
Ага, саме воно так, деякі з представлених, також в арсеналі присутні :ay:
 
Сьогодні там саме.
Зранку не брало зовсім, але після 12-ти вдалося втекти від прольоту.
Знатна буде таранька!
 
Мы тоже вчера файно по Збручу погуляли. Пресинг в некоторых местах очень серьёзный.
Мы на одном месте не сидели, походили, подышали свежим воздухом. Попили вкусного, оздоровительного чайку от Саши Визарда).
Саше и Славику спосибо за компанию, душевно отдохнули.
Кое-что и заджиговали.
 
Тихо у вас на ветке,по полгода никаких новостей...Шо в Соколе,рыба ловится?
 
На 9 мая были в слободе возле старого моста, неплохо брал лещ. Потом отловились на мукше, караси на ладошку и карпики до кило, на прошлой недели ловили в слободе по десятку карасей взяли (днестровких.... кто понимает о чем я =)) в соколе ловили знакомые слабо.... ну в прочем тут как попадеш, погодка не ахти...
 
Ребята,кто из Каменца, подскажите ,где в городе рыболовые магазины...Рядом с автовокзалом и на базаре я знаю.А где ещё??
Прикормку из дому переть неохота, а на базаре выбор год назад был не тот...Хотя цены меньше,чем у нас на те же позиции...
 
еще "Робинзон" где находится знаю, а адрес нет (спросите вам подскажут), три карася напротив центрального в подвале и еще на микрораене один, в карасяз всегда беру макуху там у них она просто клас...
 
На лід сьогодні не ризикнув, перевірив як голавлик на Збручі зимує).
 
Цитата
На лід сьогодні не ризикнув, перевірив як голавлик на Збручі зимує).

Я вже сам думаю десь на голавлика вискочити, дивлячись на таку погоду!
 
Цитата
Я вже сам думаю десь на голавлика вискочити, дивлячись на таку погоду!

В ці вихідні, мої знайомі, ловили голавліка і щуку на Збручі, по відкритій воді.... Інфа 100%
 
Цитата
ловили голавліка
Ціленаправлено? Щось невіриться! Хіба в прилові на джиг
 
Цитата
Ціленаправлено? Щось невіриться! Хіба в прилові на джиг

Я на погоду дивився і думав вже про кленя, но сумніваюсь що він вже на струї буде стояти. Ну в Лукашова були фото кленя на джигу, напевно це та інфа)
А с такою погодою дійсно не зрозуміло куда їхати))) А на швидків воді ми ще не були)
 
Цитата
Ну в Лукашова були фото кленя на джигу, напевно це та інфа
Тіки до інету по людськи добрався, судячи по фотками, таки ти прав, думаю десь на 95%, но то не Збруч...
 
Глянув фото) На Калинівку схоже) Або Збуч но там де нес не було, якийсь дрібний)
 
Цитата
Збуч но там де нес не було
І  шо,в натурі є такі місця?
 
Цитата
І  шо,в натурі є такі місця?

Ну трошки є, річка то велика))) Я наприклад від устя річки, в верх десь 20км точно пропустив, але там він точно не такий вузенький)))
 
Він ж писав що то Случ. От ви екстрасенси :)
 
Цитата
Він ж писав що то Случ. От ви екстрасенси :)
Да?) Ну бач, не помилились))):bf:
 
Цитата
Він ж писав що то Случ. От ви екстрасенси :)
88! Протри очки, Слава:an:
Цитата
В ці вихідні, мої знайомі, ловили голавліка і щуку на Збручі
 
Цитата
88! Протри очки, Слава:an:
Салют!

Ти що там п'яний на роботі? До чого тут Предатор? Ви ж про Малого говорили, хіба ні?

> Ну в Лукашова були фото кленя на джигу, напевно це та інфа
>>Тіки до інету по людськи добрався, судячи по фотками, таки ти прав, думаю десь на 95%, но то не Збруч...
 
Цитата
Ти що там п'яний на роботі? До чого тут Предатор? Ви ж про Малого говорили, хіба ні?
Как би Предатор за Лукашова скоріш за все і писав, з його поста і все началось, тіки річки трохан різні...Не бухаю, буду цього року виключно рибу ловити і поповняти запаси тараньки + тра забити морозіловку))
 
Цитата
Как би Предатор за Лукашова скоріш за все і писав, з його поста і все началось, тіки річки трохан різні...Не бухаю, буду цього року виключно рибу ловити і поповняти запаси тараньки + тра забити морозіловку))
То поїхали на Дністри за окунями на вихідні!
 
а яка ситуація наразі на Дністрі?
 
Цитата
а яка ситуація наразі на Дністрі?
Позаминулих вихідних ситуація була не фонтан, наскільки мені відомо, просто ніхто з відкуривших не відписався, стидно певно:bj:
 
Цитата
Позаминулих вихідних ситуація була не фонтан, наскільки мені відомо, просто ніхто з відкуривших не відписався, стидно певно:bj:
От ж люди ловлять :)
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=622340&postcount=2781
 
Сьогодні перевіряли уклеєчні місця. Уклейки ще немає, а от по плотві відірвалися. Такі рибалки запам’ятовуються.)
 
Відкрив сезон по кленю!
 
Цитата
Відкрив сезон по кленю!

Всі за кленем) Супер!)
 
Хлопці, підскажіть будь ласка як там з судаком біля Устя? Планую поїхати на тиждень,відпочити,порибалити. Зазделегідь вдячний за корисну інформацію.
 
Цитата
Хлопці, підскажіть будь ласка як там з судаком біля Устя? Планую поїхати на тиждень,відпочити,порибалити. Зазделегідь вдячний за корисну інформацію.
З берега там у всіх перспективних місцях домінірують доночнікі, більшість з яких трохи з головою не дружать. Можуть після покльовки риби на спін в те місце де закинув захерячити свого кормака) Встромлятися з джигами поміж резінок і донок сенсу не бачу, хіба у вас буде :motor:
 
в суботу на устье взяли три жереха один вообще гигант. Жерех лупит шо дурной. все три взяли на поппер.
 
Цитата
в суботу на устье взяли три жереха один вообще гигант. Жерех лупит шо дурной. все три взяли на поппер.

Стісняюсь спитати) А гігант це який ?)
 
Подскажите где что ловится
 
Неужели никто никуда неездил? Разве так тяжело поделиться инфой. Хмельничане молодцы дружные ребята.
 
Цитата
Неужели никто никуда неездил? Разве так тяжело поделиться инфой. Хмельничане молодцы дружные ребята.

Діло в тому що наші хлопці ловлять коропа біля Хмельницького на платніках. А їх і біля Кам-Подільського хватає. Може хто з ваших підскаже.
А будете їхати до нас то хлопці щось і обмалюють.
 
Цитата
Діло в тому що наші хлопці ловлять коропа біля Хмельницького на платніках. А їх і біля Кам-Подільського хватає. Може хто з ваших підскаже.
А будете їхати до нас то хлопці щось і обмалюють.
Да,да ловим по платникам. А на Днестр ломанёмся после нереста, с лодками, всё как положено).
 
Не зовсім Кам’янець чи околиці, але ж машина на газу, отже це близько - Лосяч)
Білет на день - 100грн, за пів-дня з нас взяв по 50.
На кормушки не йшло, більшість зловлено на поплавчанку.
 
в Каменце по Смотричу нужно лазить и искать места. а так лучше подальше отьехать на Днестр или Збруч.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!