Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Цитата
но сильно активного окуня я не наблюдал.
Ні, я не кажу, що він  був активний, просто ігнорував редиска навіть сходинки половиною оберта катушки і паузами. Тільки повільне волочіння.
Цитата
Ещё,что я заметил что проводку предпочитал полосатый с глубины к берегу
От це точно підмічено. Я пробував і так і так ловити на косі. Брало тільки при проводці на мілину. Ще помітив одну деталь, брало або в самому низу бровки, або на самому верху. Тобто проводка по рівному дну глухо, початок підйому можливі покльовки. На всій довжині підйому, не важливо який рельєф, камні, горбики, приямки, ракушки, водорослі і тд теж глухо. І на гребні знову покльовки, якщо вийшов знову на рівне все можеш вимотувати снасть. Колега став трішки з боку і пробував ловити вздовж схилу нуль повний. Я пробував теж ловити вздовж підйому, чи вздовж початку-кінця перепаду глибин, там де клювало коли тягнув з глибини на мілину - глухо. Цікавили окуня приманки які "йшли" з дна на мілину. Можливо тому, що мальок ішов з дна на мілину грітись?
 
Карпик позарился на кейтечевский Easy Shiner 3" на 7 граммах Причём добрал с третьего раза)))
Окунь ладошечный попадался и на глубине 15 м на приманки 3" на 14 гр...
 
Цитата
Ні, я не кажу, що він  був активний, просто ігнорував редиска навіть сходинки половиною оберта катушки і паузами. Тільки повільне волочіння.
От це точно підмічено. Я пробував і так і так ловити на косі. Брало тільки при проводці на мілину. Ще помітив одну деталь, брало або в самому низу бровки, або на самому верху. Тобто проводка по рівному дну глухо, початок підйому можливі покльовки. На всій довжині підйому, не важливо який рельєф, камні, горбики, приямки, ракушки, водорослі і тд теж глухо. І на гребні знову покльовки, якщо вийшов знову на рівне все можеш вимотувати снасть.

Вставлю і я своїх п’ять копійок, тим більше багато хто питає в лічці. Для багатьох це не секрет, може хтось буде і не згідний, але може комусь знадобиться.
Що я помітив за останні три осені по окуню (ІМХО):
-отводний рулить! З правильним грузом менше зацепів та обривів, краще ловить
-на малька краще клює на джиг, ніж на отводний; на отводний, відповідно, краще клює на с’єдобку, ніж на малька
-краще та стабільніше клює на бровках (глина або камінь), під бровкою бере як правило крупніший, ніж над нею
-бровку краще проходити поперек з глибини до берега, не забувати про поперечні бровки, коси на виходах з заливів (тут з лодки)
-проводка на отводний-підсмикування спінінгом 10-20см. з паузами, таке саме протягування з паузами, при появі тичків-великі паузи та шевеління, підсічка не миттєва по тичку, а після потяжки чи серії ривків.
НХНЧ!
 
Цитата
Вставлю і я своїх п’ять копійок, тим більше багато хто питає в лічці. Для багатьох це не секрет, може хтось буде і не згідний, але може комусь знадобиться.
Що я помітив за останні три осені по окуню (ІМХО):
-отводний рулить! З правильним грузом менше зацепів та обривів, краще ловить
-на малька краще клює на джиг, ніж на отводний; на отводний, відповідно, краще клює на с’єдобку, ніж на малька
-краще та стабільніше клює на бровках (глина або камінь), під бровкою бере як правило крупніший, ніж над нею
-бровку краще проходити поперек з глибини до берега, не забувати про поперечні бровки, коси на виходах з заливів (тут з лодки)
-проводка на отводний-підсмикування спінінгом 10-20см. з паузами, таке саме протягування з паузами, при появі тичків-великі паузи та шевеління, підсічка не миттєва по тичку, а після потяжки чи серії ривків.
НХНЧ!

Вот это всё, что написано,должно быть просто как аксиома для начинающего рыболова.Я уже некоторое время ловлю на отводной поводок и заметил почти тоже самое.Разница только в приманке.И сразу родился попутный вопрос какая длина поводка и какое расстояние  до груза??
 
До речі в мене з мальком рулить кароліна. Оливка з отвором на шнурі, вертлюг, і тонкий шнур десь пів метра з привязаним гачком, на нього саджаю малька "за губи". Закидаю плавно, щоб малька не відірвати :du:. Даю впасти на дно і роблю проводку по пів оберти катушки з паузами в 5-10 секунд. Якщо знайшов місце стоянки окуня, то там паузи роблю довші, але сходинки не скорочую.   На джиг не пробував, варто спробувати.
 
Цитата
Вот это всё, что написано,должно быть просто как аксиома для начинающего рыболова.Я уже некоторое время ловлю на отводной поводок и заметил почти тоже самое.Разница только в приманке.И сразу родился попутный вопрос какая длина поводка и какое расстояние  до груза??
поводок от 40 до 120 см
поводок на грузик 8-20 см

над подбирать непосредственно на рыбалке
 
а я никак не могу разловить на малька. только на силикон получается.
пробовал и дропшот и джиг - безрезультатно. то ли дело силикон :-)
 
Цитата
Вот это всё, что написано,должно быть просто как аксиома для начинающего рыболова.Я уже некоторое время ловлю на отводной поводок и заметил почти тоже самое.Разница только в приманке.И сразу родился попутный вопрос какая длина поводка и какое расстояние  до груза??

Я роблю поводок 1,0-1,5 м, оптимум 1,2. Менше метра суб’єктивно гірше, більше 1,2 закидати незручно. До груза 15-20см.


Цитата
а я никак не могу разловить на малька. только на силикон получается.
пробовал и дропшот и джиг - безрезультатно. то ли дело силикон :-)
Пару років тому взагалі цікаву снасть робив: 5-ти грамова головка з мальком, а на півметра вище на основній - уклеєчний гачок з мотильом по типу дропшота. Виходило за рибалку процентів 30 улова на малька, все інше на верхній гачок на мотиля)
 
нічого собі! треба буде спробувать :-)
взимку пробував аналогічно робити - працювало у співвідношенні 60% на верхній гачок, 40; на мормишку
 
Цитата
а я никак не могу разловить на малька. только на силикон получается.
пробовал и дропшот и джиг - безрезультатно. то ли дело силикон :-)

Цитата
До речі в мене з мальком рулить кароліна
Тоже и у меня,только для живца стараюсь подобрать груз оптимально-лёгкий,а на отводной старания на смарку.
 
Я використовую грузи 6-8 грам на малька. Простіше або на човні запливти, або знайти інше місце, ніж відривати малька при закиданнях.
Як привязуєте грузи до відвідного? Я бачив в неті відео http://rybalka.if.ua/%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BA-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
Мені здається що там є пару проблем. Перша, при зачепі грузом важче відірвати саме груз, так як використовують ліску складену вдвоє, значить і розривна буде вдвоє більшою. Якщо використати тонку ліску, то на ракушках буде швидше сіктись. Ну і зайві ліски тільки сприяють заплутуванню снасті. Скажіть не краще привязувати груз одинарною ліскою? Не важливо чи це груз з вертлюгом, чи просто пропустити через отвір ліску і застопорити бусинкою.
 
Цитата
а я никак не могу разловить на малька. только на силикон получается.
пробовал и дропшот и джиг - безрезультатно. то ли дело силикон :-)
Если нормально идёт на селикон, то зачем заморачиваться мальком. Если персетаёт идти на уловисткю наживку танда считают нужно искать другие методы. Лично я подстраиваюсь под конкреный водоём. К примеру на одном идёт в основном на малька, на другом ветрушка мепс. ИМХО
 
Цитата
Я використовую грузи 6-8 грам на малька. Простіше або на човні запливти, або знайти інше місце, ніж відривати малька при закиданнях.
Як привязуєте грузи до відвідного? Я бачив в неті відео http://rybalka.if.ua/%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BA-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
Мені здається що там є пару проблем. Перша, при зачепі грузом важче відірвати саме груз, так як використовують ліску складену вдвоє, значить і розривна буде вдвоє більшою. Якщо використати тонку ліску, то на ракушках буде швидше сіктись. Ну і зайві ліски тільки сприяють заплутуванню снасті. Скажіть не краще привязувати груз одинарною ліскою? Не важливо чи це груз з вертлюгом, чи просто пропустити через отвір ліску і застопорити бусинкою.

Я перейшов на моно 0,35 для груза, тепер вже декілька рибалок жодного обриву, навіть не перев’язував. До цього ставив 0,25 на груз і на поводок, постійно втрачав грузи.
Оптимальний варіант для окуня в камінцях та ракушках - 0,35 на груз, 0,2-на поводок.
 
Цитата
Если нормально идёт на селикон, то зачем заморачиваться мальком. Если персетаёт идти на уловисткю наживку танда считают нужно искать другие методы. Лично я подстраиваюсь под конкреный водоём. К примеру на одном идёт в основном на малька, на другом ветрушка мепс. ИМХО
Ну как бы с какой стороны смотреть... Есть товарищи, которые к этому вопросу относятся так - живчик стоит 20 копеек, хорошая силиконка 4-5 грн, вопрос - зачем платить в 20-25 раз больше, если на малька в представлении многих, в любом случае ловится лучше
Меня лично, например, харит возня с мальком, отводными поводками, и прочей лабудой, мне нравится ловить классическим джигом, и я до последнего пытаюсь добиться поклёвок, именно таким способом.
Как правило, чаще всего изгаляться приходится в момент когда рыба очень пассивна, и все ухищрения обычно позволяют просто уйти от нуля, наловив максимум немного ладошечного, или даже меньше окушка... В этом случае я абсолютно не расстроюсь, если на классику я поймаю 5 окуней, а кто-то с живцами/поводками поймает на 5-10 рыбёшек больше. А бывают моменты, когда разные поводковые оснастки необходимы для ловли в конкретных условиях - захламлённое дно, закоряженность, заросли травы и т.п., но прицел идёт на хорошую рыбку нормальных размеров. Вот в этом случае для меня дейсно есть смысл подстраиваться под условия))) Но тут опять же многие могут возразить - зачем заморачиваться, малёк/поплавок рулит)))
 
Цитата
Если нормально идёт на селикон, то зачем заморачиваться мальком. Если персетаёт идти на уловисткю наживку танда считают нужно искать другие методы. Лично я подстраиваюсь под конкреный водоём. К примеру на одном идёт в основном на малька, на другом ветрушка мепс. ИМХО
Я ловлю на малька може раз-два за весь рік, це в мене завершальні рибалки, якими я закриваю сезон. В минулому році я обловив на малька сусідів з силіконом з рахунком приблизно 4 до 1 (і кількість була не 20 і навіть не 40 хвостів у мене). Тому сенс є. Але знову ж таки мальок не є панацеєю. Були в мене виїзди коли я з напарником на малька брав всього по парі хвостів, дано таке було ще коли робив перші виїзди з мальком, але все таки. Рибалка тим і цікава, що неможливо знайти одну супер уловисту снасть і виловити всю рибу :du:, завжди потрібно експериментувати і шукати чогось нового і цікавого.
 
Цитата
Я перейшов на моно 0,35 для груза, тепер вже декілька рибалок жодного обриву, навіть не перев’язував. До цього ставив 0,25 на груз і на поводок, постійно втрачав грузи.
Оптимальний варіант для окуня в камінцях та ракушках - 0,35 на груз, 0,2-на поводок.
0,35 :eek: а шнур який? Я з флюрика 0,26 хочу переходити на 0,18-,022 а то на минулих рибалках на перших же зачепах обривався СЛ 0,26. Раніше витримував 2-3 зачепи, рвався біля чебурашки. Шнур в мене СЛ Супер ПЕ 8 лб.
 
Якщо завали каміння, то часто буває, що просто груз між камінням затискає. Бувало, що на Дроп шоті з використанням офсетника і відстанню в 50 см від груза були зачепи, інколи обривався груз, а гачок залишався.  Тому оливка краще, на мій погляд звісно, або є навіть довгі грузила в вигляді прутків діаметром 4-5 мм і довжиною 1-1,5 см з вертлюгом на кінці.
 
Цитата
Якщо завали каміння, то часто буває, що просто груз між камінням затискає. Бувало, що на Дроп шоті з використанням офсетника і відстанню в 50 см від груза були зачепи, інколи обривався груз, а гачок залишався.  Тому оливка краще, на мій погляд звісно, або є навіть довгі грузила в вигляді прутків діаметром 4-5 мм і довжиною 1-1,5 см з вертлюгом на кінці.

Да, називаються вони Тірольськими палочками, ви мені скажіть окунь ловиться добре чи не дуже?
 
Цитата
Да, називаються вони Тірольськими палочками

Не зовсім так, тірольські палочки мають довгу трубку, наповнену повітрям. Використовуються в основному на сильній течії в камінні.
Окунь ловиться добре)
 
Цитата
Не зовсім так, тірольські палочки мають довгу трубку, наповнену повітрям. Використовуються в основному на сильній течії в камінні.
Окунь ловиться добре)

+100 тірольські трішки не те.
Окунь ловиться як в кого, От Хюмен косить, я вже 3 рибалки пролітаю по парі хвостів всього за пів дня. Мої напарники теж. Тут все залежить від місця, і способу ловлі, якщо підбереш ключик, то все буде пучком.
 
Справа не в шнурі, а в умовах рибалки. Там де я ловлю, проблема не в мертвих зацепах, а в обрізанні ракушкою поводка, що йде на груз. Причому ракушка часом захлопується на лєсці біля самого груза так, що зняти без камінця буває нереально. Лєска посічена в хлам, звідси серйозна втрата грузів.  Експерементував трохи, ставив груз на проволку від офісної скрепки, були навіть думки стальку поставити, але товста лєска виявилася універсальнішою.
 
Цитата
Справа не в шнурі, а в умовах рибалки. Там де я ловлю, проблема не в мертвих зацепах, а в обрізанні ракушкою поводка, що йде на груз. Причому ракушка часом захлопується на лєсці біля самого груза так, що зняти без камінця буває нереально. Лєска посічена в хлам, звідси серйозна втрата грузів.  Експерементував трохи, ставив груз на проволку від офісної скрепки, були навіть думки стальку поставити, але товста лєска виявилася універсальнішою.
Зрозуміло. Мені доведеться мати пару варіантів. В одному місці дно без чепи, але ракушок :dc: а поруч завал каменюк, там не січе ліску, а тупо зачеп і приплили.
Ще запитання Ви ставите один вертлюг і до нього кріпите обидва поводки, на гачок і на груз? Чи використовуєте два вертлюги? При використанні 2 вертлюгів, по ідеї, при покльовці риба протягує шнур через вушко вертлюга груза, тому снасть чутливіша.
 
Цитата
Ну как бы с какой стороны смотреть... Есть товарищи, которые к этому вопросу относятся так - живчик стоит 20 копеек, хорошая силиконка 4-5 грн, вопрос - зачем платить в 20-25 раз больше, если на малька в представлении многих, в любом случае ловится лучше
Меня лично, например, харит возня с мальком, отводными поводками, и прочей лабудой, мне нравится ловить классическим джигом, и я до последнего пытаюсь добиться поклёвок, именно таким способом.
Как правило, чаще всего изгаляться приходится в момент когда рыба очень пассивна, и все ухищрения обычно позволяют просто уйти от нуля, наловив максимум немного ладошечного, или даже меньше окушка... В этом случае я абсолютно не расстроюсь, если на классику я поймаю 5 окуней, а кто-то с живцами/поводками поймает на 5-10 рыбёшек больше. А бывают моменты, когда разные поводковые оснастки необходимы для ловли в конкретных условиях - захламлённое дно, закоряженность, заросли травы и т.п., но прицел идёт на хорошую рыбку нормальных размеров. Вот в этом случае для меня дейсно есть смысл подстраиваться под условия))) Но тут опять же многие могут возразить - зачем заморачиваться, малёк/поплавок рулит)))

Підтримую, я точно так роблю і такі ж самі спостереження! Хтось скаже, чи клює вже нормально окунь на Дністрі чи ще ні, чи вже відклював, ну хоть щось скажіть? )))))))
 
Цитата
Зрозуміло. Мені доведеться мати пару варіантів. В одному місці дно без чепи, але ракушок :dc: а поруч завал каменюк, там не січе ліску, а тупо зачеп і приплили.
Ще запитання Ви ставите один вертлюг і до нього кріпите обидва поводки, на гачок і на груз? Чи використовуєте два вертлюги? При використанні 2 вертлюгів, по ідеї, при покльовці риба протягує шнур через вушко вертлюга груза, тому снасть чутливіша.

На отводному і так достатньо свободи, в’яжу тройний вертлюг наглухо.
І ще, в завалах каміння чебурашка не годиться.
 
Так я в завалах і не ловлю, обривів багато :) З відвідним і оливкою і якості груза вже можна пробувати. Ну і знову ж таки з човна, тягнути на глибину, хоча в мене цього року 80% покльовок при проводці з глибини на мілину, і бажано 90 градусів до бровки, чим менший кут тим гірше клює.
 
Я тоже вставлю своих пять копеек.У меня мнение такое:что чаще создаёт зацеп?Ответом есть крючок!!Значит груз,если сидит на одинаковом диаметре лески с  крючком,тоже теряется.Потому я сейчас тоже использую на груз леску или флюр минимум 0,34,а то и 0,4.И поводок 0,17-0,25.А вот оснастку на отводной поводок уже рыбалки 3 делаю точно такую как на видео. Поверте я их перепробовал как минимум два монтажа-эта на высоте!!
 
Цитата
На отводному і так достатньо свободи, в’яжу тройний вертлюг наглухо.
І ще, в завалах каміння чебурашка не годиться.

Цитата
Так я в завалах і не ловлю, обривів багато :) З відвідним і оливкою і якості груза вже можна пробувати. Ну і знову ж таки з човна, тягнути на глибину, хоча в мене цього року 80% покльовок при проводці з глибини на мілину, і бажано 90 градусів до бровки, чим менший кут тим гірше клює.

Цитата
Я тоже вставлю своих пять копеек.У меня мнение такое:что чаще создаёт зацеп?Ответом есть крючок!!Значит груз,если сидит на одинаковом диаметре лески с  крючком,тоже теряется.Потому я сейчас тоже использую на груз леску или флюр минимум 0,34,а то и 0,4.И поводок 0,17-0,25.А вот оснастку на отводной поводок уже рыбалки 3 делаю точно такую как на видео. Поверте я их перепробовал как минимум два монтажа-эта на высоте!!

Дякую за відповідь!!!
 
Цитата
...якщо підбереш ключик, то все буде пучком.
І це ми зараз говоримо про окуня... я в ШОЦІ!!!! Раніше цілий день впираєшся в судака і якщо вже не надибав - виділяєш годинку на окуня і ... вуаля, повне відро норму виконав.
Да уж, часи міняються.
 
Цитата
Да уж, часи міняються.
Там йде берегова ловля в основному
 
Ну як сказати. От ситуація в якій ми ловимо. Компашка з 4 рибаків в кожного свій човен. Приїзжаємо на місце, один с ходу стає на улюблену точку і цілий день ловить судака. Вірніше пробує ловити, результати в нього 1-2 судачка 700-800 гр :be:, інший більше спить в човні ніж ловить :dp: ще один теж упирається в судака плаваючи з точки на точку цілий день, результати в нього  аба 1 судачок, або пара окунців :be:, я забиваю на судака і ловлю окуня на прибитій точці, кудись пливти не бачу сенсу, так як ніде немає місця щоб затримувались човни, результат від 2 до 5 хвостів :dc:, я в тих місцях ще не ловив, в цьому році 2 виїзди всього, тому місця поки не прибив. Ходимо під веслами, тому акваторія яку можемо обловити більше ніж обмежена.
Останій виїзд взяли ще одного знайомого той ловив з берега, проліт повний.
 До речі якщо було б таке, що от інші човни плавають і мають вагон риби, то було б зрозуміло не вміємо ловити :ak:, але як правило інші хто припливає до нас в пошуках риби мають ті самі результати і біля нас не затримуються пливуть далі.
Забирали авто знайомого з Макарівки, там взасник бази хвалився, що зловив 10 окунів.....
 
Цитата
Забирали авто знайомого з Макарівки,
авто часом не Рено21, я його тугнув від мосту до дачи))))
гарний такий хомя"к)))
 
Так це авто :)
 
Цитата
я його тугнув від мосту до дачи))))
гарний такий хомя"к)))
Часом не цей во?



 
той самий, сиділи за столом вечером)))
 
Знаем такого!))))
 
Цитата
діаметром 4-5 мм і довжиною 1-1,5 см з вертлюгом на кінці.

Да, не дочитав трішки!))))))))
 
Был пару дней в Старой Ушице, несколько окуней за утро еле вымучивал. Вчера на Бакоте так вообще один. Ловил с берега, рыбаков пару встретил так вообще ноль у них. Самый слабый клёв осенью на Днестре на моей практике, толи не начался тот жор, толи закончился...
 
Ще не почався і не відомо чи не буде так, що жор буде пару днів всього, так як різко похолодає...
Я бачу що зараз ловлять рибу в основному два типа рибаків. Одні, це ті які за рахунок мотора можуть обійти доволі велику акваторію і обловити багаааато точок, та ще і їдуть на два-три дні. Або ті хто за рахунок частих виїздів вже знає на що і де ловити, або за рахунок регулярних рибалок відточили майстерність.
Я на ці вихідні на Дністер не їду, ну його в топку, пертись за 120-160 км, щоб вимучити пару хвостів. Поїхати на рибалку на пару днів немає змоги, так само як і майстром себе не вважаю, на джиг ловлю 3 сезони, аж по 5-7 рибалок за сезон, частіше не маю змоги їздити. Тому вирішив поїхати з сімєю на ставок, дочка давно проситься, я їй вудку зробив, нехай відпочине і подихає повітрям на природі. На Дністер поїду через тиждень - може :ap:
 
Сьогодні в районі В.Слободи прольот повний по окуню. На компанію з 4 чоловік 3 окунця. Зато бичок зьогодні пірував.
 
Цитата
Был пару дней в Старой Ушице, несколько окуней за утро еле вымучивал. Вчера на Бакоте так вообще один. Ловил с берега, рыбаков пару встретил так вообще ноль у них. Самый слабый клёв осенью на Днестре на моей практике, толи не начался тот жор, толи закончился...

та же херня.
 
Тільки приїхав. У мене також прольот - два десятка дрібноти за цілий день:
 
А хлопці з команди взяли нормально - 4 та 6кг.
Ось чому почав в’язати 0,35-ку:
 
у меня сегодня вообще 0 полный.0 ударов на 3 человека.Ловили и на малька.Кстати никто не знает почему так много дохлого малька?
 
ловили на малька, на силикон - отводной, джиг, дропшот
у меня судачок-пистолетик (утоплен), щучка до килушки (срез крючка), 14 окуней
у коллеги столько же окуней.

почему в у вас, земляк, ноль - непонятно. видел в садке у рыбака окуня грамм на 700-900. явно ловили на малька.
 
Цитата
ловили на малька, на силикон - отводной, джиг, дропшот
у меня судачок-пистолетик (утоплен), щучка до килушки (срез крючка), 14 окуней
у коллеги столько же окуней.

почему в у вас, земляк, ноль - непонятно. видел в садке у рыбака окуня грамм на 700-900. явно ловили на малька.

ну был в Днестровке,сегодня Был в Братановке.Ловил правда с берега.После таких рыбалок что-то не тянет больше ездить.А где Вы были?
 
насчет дохлого малька есть мнение ( моё личное, не подкреплённое научными выкладками) - отмирание и гниение травы расходует весь кислород.
замечено в прибрежной траве, особенно в заливах.

а вообще,  слишком тёплая, не по сезону, вода.
 
Коновка, карьер, берег. На завтра точно не тянет, но до следующих выходных мнение может (и скорее всего) радикально поменяться :-)
 
Цитата
Коновка, карьер, берег. На завтра точно не тянет, но до следующих выходных мнение может (и скорее всего) радикально поменяться :-)

ездил на карьер туда.Ловил только летом.Осенью никогда там не попадал...мм может и чухнуть туда....может и встретимся)
 
Осенний подарок Днестра:bf:
 
Цитата
Осенний подарок Днестра:bf:

красава, Чем еще Днестр порадовал
 
Цитата
Осенний подарок Днестра:bf:

Зайців настріляв, кликатого великого найшов... Шось тут не чисто, напевно до екстраСенсів ходив))) Або їв шось не то))))

ПС ну це вже трофей цього сезону!)))) Тре обмити такого)))
 
Цитата
Зайців настріляв, кликатого великого найшов... Шось тут не чисто, напевно до екстраСенсів ходив))) Або їв шось не то))))

ПС ну це вже трофей цього сезону!)))) Тре обмити такого)))

Так він зарання, ше на встрєчі його обмивав))):biggrin:
 
А в мене На Дністрі якось , тако .
 
А потім тако -
 
Буду краток
 
legrin,
AlexWizard,
то ви з поводком окуня ловете та чекаете на зубасту ?
в мене був удар напроти П"яного на СУ на 12 м., а витянув голий шнур, може то щук був?
 
А так ніхто на щуку і не сподівався. У мене взагалі це друга щука на Дністрі. І то перша була не на самому водосховищі, а на притоці. Засіклася на овнер S-59 6 чи 8 номера. Засіклася акурат за край щелепи.
 
Цитата
У мене взагалі це друга щука на Дністрі
Шуки дійсно багато розвелось. Вже почали навіть ціленаправлено на щуку на Дністер їздити ))
 
AlexWizard, а бритвой Жилет окуни хорошо чистятся?))
 
Вони нею натираються і потім дружно йдуть в баню ;)
 
Может инфа по Днестру есть?  Похолодало, пора окуню рухнуться.
 
Цитата
Может инфа по Днестру есть?  Похолодало, пора окуню рухнуться.
на эти выходные - полнолуние, лучше пропусти рыбалку! А на следующие выходные, думаю, будет сильнейший клев:dn:
 
Цитата
на эти выходные - полнолуние, лучше пропусти рыбалку! А на следующие выходные, думаю, будет сильнейший клев:dn:
Тут можно поспорить.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/5190/
 
Цитата
Может инфа по Днестру есть?  Похолодало, пора окуню рухнуться.
Вчера были в Пыжовке, как со стороны Берёзовки, так и со стороны Ст.Ушицы, полный НОЛЬ.
 
Цитата
Тут можно поспорить.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/5190/
на ставках я тоже не плохо ловил в полную луну, а вот на Днестре не приходилось нормально половить((( Так что, смотри сам ;)
 
Я одного року на р.Ушиця в повний місяць цілу ніч таскав ляща на донку,даже без фонаріка,бо було видно як дньом.Так що також можу посперечатись:bf:
 
Цитата
на эти выходные - полнолуние, лучше пропусти рыбалку

Приходилось попадать на бешеный клев ( на Пруту, Днестре и на озерах) в полнолуние и наоборот " курить бамбук" без полнолуния:ds:. Так что заявления типа " Рыба не должна ( или должна) брать в полнолуние" полная хрень. Запомните - " Рыба никому ничего не должна!" и будет Вам счастье в виде уловов:ds:.
 
Тут саме головне дізнатись, а власне риба сама то знає, що зараз вона має не ловитись, а завтра ловитись?
 
Цитата
legrin,
AlexWizard,
то ви з поводком окуня ловете та чекаете на зубасту ?
в мене був удар напроти П"яного на СУ на 12 м., а витянув голий шнур, може то щук був?

Я за останні пару тижнів вже воблера без поводка НЕ ставлю і мікруху тільки з флюром , флюр використовую 0,22(санлайн). Щука клює доволі стабільно особливо ввечері .По окуню цей тиждень був не дуже ..вчора ввечері трохи рухнувся , а сьогодні з ранку як з "палімньота" , але тільки десь до повного сходу сонця , ну може до 07,30 потім ------.
 
Цитата
Я за останні пару тижнів вже воблера без поводка НЕ ставлю і мікруху тільки з флюром , флюр використовую 0,22(санлайн). Щука клює доволі стабільно особливо ввечері .По окуню цей тиждень був не дуже ..вчора ввечері трохи рухнувся , а сьогодні з ранку як з "палімньота" , але тільки десь до повного сходу сонця , ну може до 07,30 потім ------.
Скоро до тебе будемо на консультації по Дністру ходити, почнеш рибу пятою точкою там чуствувати)))):ap:
 
Сьогодні як на морі рибачили, вітер і хвиля потужні. Але відловились нормально. В ракушняку. Розловив якусь козявку крейзіфішовську. Два роки валялася в рюкзаку, а сьогодні зробила рибалку.
Був сьогодні прикол - зловив окуня, що зірвався в мене три тижні тому (зломався вертлюжок на отводному), в горлянці мій слаг з гачком, з морди висить метр лєски з куском вертлюга)
 
В двух словах. 52 окуня і бичок, великих тільки 3, 2 на фото і ще один в відрі було ліньки шукати




:wink:кльов дуже вялий, зробив помилку що шукав активну рибу, її просто не було. В кінці плюнув на все і ловив на одному місці, покльовки дуже кволі, часто просто підходив і поскубував хвостики, доводилось чекати до 20 секунд, поки він обсмоктував хвосик і вирішував чи клювати чи ні.
Колега взяв щучку до кг. В мене був зріз одразу після покльовки.
Забув написати вперше в цьому році працював салатовий колір. Як Тіога, так і Крейзі фіш. Крейзі поза конкуренцією, тіога за велика, просто. Я коли закінчився Крейзі фіш, то просто відкушував в Тіоги все тіло і наживляв на гачок самий хсвостик. Колега щуку взяв теж на  салатовий силікон "Міноу про", чи чякось так дали йому потестити не їстівний плаваючий.
 
где был???
 
Я писав на чернівецькому форумі, що люблю Кормань. Але кльов дуууже слабкий, навіть не цікаво було.
 
Цитата
Я писав на чернівецькому форумі, що люблю Кормань.
Перепрошую, а можна поконкретніше. Я теж був у Кормані ледь 10 хвостиків взяв...
 
Цитата
Розловив якусь козявку крейзіфішовську
ця козявка копія імакатсу джавастік, весьма крута штука для отводного
 
Блин, все оказывается, были в Кормани :)
и я там был, в субботу

16 окуней, у товарища около 40.
 
Хмм, смотрю Кормань рулит! Особенно по мормышечным окуням глухозимья)))
 
Ну якщо на 2 фото  мормишечний окунь то дай Бог кожному ловити рибу не меншого розміру. А відносно розміру риби, то в Вороновиці я ловив такого самого.
Помилка всіх в тому що з якогось дива всі їдуть направо від водокачки :dp:
Я казав колегам В ТОПКУ ТУ ЩУКУ, яку до речі так ніхто і не зловив, в мене один зріз був і все. За пів дня в заливі взяв аж 9 хвостів. І я наполіг переїхати на саму водокачку. Ловили там з берега, окунь під самим берегом, тому з човна жодного сенсу. Нехай там море зачепів і обривів, але там і риба є. Правда судака не дали нам, але і по окуню відпочили. Вода до речі ще тепла 12,7 градуса по ехолоту. Чекаю наступних вихідних, може вдасться поїхати в Вороновицю, якщо підібю напарників, а то я своє авто на ремонт здав, тепер два тижні пішохід :ak:
 
Цитата
своє авто на ремонт здав, тепер два тижні пішохід
Співчуваю!!!
 
Ну на мормышку попадается окунь и крупнее, речь не о том... Матросня такая как в ведре, в Кормани и в прошлом году ловилась, просто в гораздо больших количествах... Когда из 20 пойманных окуней, такого размера матросиков штуки 3-4, ещё ничего, но когда из 50 только 2 нормальных...  Я ничего не имею против Кормани, просто всему своё место и время...
 
Те що ти проти Кормані я в курсі. В тебе тільки Вороновиця рулить.
До  речі запитай в Віталія Дохтора, він тобі підтвердить, що риба в цьому  році більша. Ну а взагалі мормишечний ти мав на увазі не той який  попадається крупніше, а окунці з палець
Цитата
мормышечным окуням глухозимья)))
Ну то таке. Чому я проти Вороновиці я тобі сказав на твоєму форумі. Ну його в баню ловити в натовпі, я не люблю коли навколо мене купа рибаків. Рибалка то поєднання з природою. І не зовсім прикольно коли в твоє єднання хтось регулярно залазить.
 
Шкода, що не можна пост відредагувати. Тому допишу новим постом.  Тімоха, твій сарказм з приводу одного з місць рибалки не зовсім то і коректний. Кожен цілком в праві сам вибирати: коли, де і що йому ловити. І не варто іронізувати з вибору інших. Повір якщо всі ломануться в одне місце (а ти майже завжди ловиш в одному місці :al:) то не дуже вже це і весело буде.
До речі я ніде не писав, що вибір місця ловллі іншими рибаками не правильний, чи іронізував з приводу вибору інших. Мені захотілось раз в рік поїхати в Кормань, тому що я там завжди не погано ловлю. Хоча в туж Вороновицю чи Анадоли я теж не проти поїхати, просто на ці вихідні вибір пав на одне село, на інші на інше і так далі.
 
Цитата
Те що ти проти Кормані я в курсі. В тебе тільки Вороновиця рулить.
Почему так категорично? Я абсолютно не против Кормани. У меня рулит то место, где удобно, и есть перспектива! Я не упираюсь как некоторые лбом в одну точку (даже если им и говоришь что она малоперспективна), и если имею информацию которая внушает доверие и говорит о перспективности места предполагаемой ловли, то всегда поеду туда, будь то Макаровка, Кормань или даже Рудковский залив! Лично меня, то что мне до сих пор рассказывают и показывают по уловам в этом году в Кормани, никак не впечатляет... Чем та же Макаровка хуже? А до неё по крайней мере почти на 40 км ближе)))

Цитата
До  речі запитай в Віталія Дохтора, він тобі підтвердить, що риба в цьому  році більша.
Ну насколько помню я, то в субботу отзывы от него были не самые положительные... А то что видел я на фото, никак не отличается от прошлого года. По крайней мере тогда в конце октября, основная масса окуня была от ладони. Влетали и бонусы по 400-600 гр, все такие ловились у меня только в поздних вечерних сумерках. В ноябре, когда там проходили соревы, окунь был уже мельче...
 
Цитата
Тімоха, твій сарказм з приводу одного з місць рибалки не зовсім то і коректний.
Да не парься ты! Я во-первых не имел ввиду тебя, есть тут товарищи которые на моей памяти вопреки здравому смыслу и полученной инфе, тупо делали по своему, бо так хочется)))

Цитата
Повір якщо всі ломануться в одне місце
Во-вторых, я ещё раз повторюсь, думаю этого раза уже будет достаточно - я никого не агитирую никуда ехать! И если проследишь всю переписку по отчётам, то увидишь что нигде не написано - я был в Вороновице, наловил рыбы, всем ехать в Вороновицу!  Название этого села, было лишь одним из перечня предлагаемых мною вариантов! Задал вопрос насчёт Кормани - конкретики нуль - не был, не знаю! Вопрос напрашивается сам собой - либо предлагаешь кому-то съездить на разведку, проверить, и потом по результату доложить - ну как бы достаточно хитроумный стратегический подход , либо ... А то что слышал я, не впечатляет меня никак, потому и отписал - мол нахрена лишний восьмидесятник мотать)))

Цитата
Крейзі поза конкуренцією, тіога за велика, просто. Я коли закінчився Крейзі фіш, то просто відкушував в Тіоги все тіло і наживляв на гачок самий хсвостик.
Вот этими фразами многое сказано... А я вообще таким не заморачиваюсь, а ловлю вот так





3-3,5 дюйма на чебурахе 9-12 гр , не скажу шо вёдра окуня, но мне лично полосатых такого размера хватает и полутора-двух десятков, которые ловятся на протяжении часа - на большее у меня уже терпения не хватает, так как хочется половить и другую не менее интересную и вкусную рыбку)))
 
ось і дожились, на Дністрі окунь вже не клює:bl:
p.s. для мене окунь на Дністрі це риба "прилову", яка "заважає" ловити судака:bk:
 
Цитата
ось і дожились, на Дністрі окунь вже не клює:bl:
p.s. для мене окунь на Дністрі це риба "прилову", яка "заважає" ловити судака:bk:
Дима , будешь ехать за судаком, бери нашу банду. Мы будем тебе окуня отсекать).
 
Цитата

p.s. для мене окунь на Дністрі це риба "прилову", яка "заважає" ловити судака:bk:
хорошо сформулировано!
 
Цитата
Задал вопрос насчёт Кормани - конкретики нуль - не был, не знаю!
Мдя я краще не буду на твої пости в майбутньому взагалі реагувати. Відносно Кормані я тобі на твоєму ж форумі написав, що весна і літо в мене час коли я заробляю гроші і я цього року на рибалки почав їздити восени, ну не рахуючи Прута. Ти забув мабуть... Тоді звідкіля в мене інфра буде :an:
Цитата
Вопрос напрашивается сам собой - либо предлагаешь кому-то съездить на разведку, проверить, и потом по результату доложить - ну как бы достаточно хитроумный стратегический подход , либо
Повір мені взагалі не цікаво хто, де і як ловить, можу в приват запитати в рибака, але не факт що поїду, просто для кругозору. Не обовязково, що поїхавши можна підібрати ключ до риби. От тут про Кормань відписались хто скільки зловив. Тому послухавши що я наловив риби і поїхавши в те саме місце можна пролетіти.
 
Цитата
Дима , будешь ехать за судаком, бери нашу банду. Мы будем тебе окуня отсекать).

Серега, боюсь такою компанією ми до судака не допливем))
 
Цитата
Відносно Кормані я тобі на твоєму ж форумі написав, що весна і літо в мене час коли я заробляю гроші і я цього року на рибалки почав їздити восени, ну не рахуючи Прута. Ти забув мабуть... Тоді звідкіля в мене інфра буде :an:
Ну так речь не о весне и лете идёт))) Человек задал вопрос: что сейчас слышно о Братановке, и где поблеснить окуня? На что получил конкретный совет:
Цитата
Я б краще в Кормань поїхав
Ну и по этому поводу был конкретный вопрос:
Цитата
Кстати, а шо там в Кормани в этом году? Чем она такая хорошая?
и снова конкретный ответ:
Цитата
Я там ще не був, туди їду коли холодає.
Я что, таки чего то не допонимаю? Был там, не был, ловил что то, не ловил, но туда полюбому таки лучше ехать чем куда либо, потому что - мне там нравится! Так выходит? А туда где люди ловят, лучше не ехать, потому что они все мешать будут))) Согласен, логика железная!


В продолжение темы... Воскресная разминка перед боем)))





 
Шановні Тімоха і Рома Гринишин, а не могли б ви свої непонятки якось вирішувати в лічці, або ж хоча б в чернівецькій гілці...... а то, блін, люди заходять в гілку шоб почитати, що робиться на Дністрі... а тут на тобі - два хлопця на 15 сторінках окуня не можуть поділити..... це все має в приваті вирішуватись))))) ІМХО
 
Цитата
Шановні Тімоха і Рома Гринишин, а не могли б ви свої непонятки якось вирішувати в лічці, або ж хоча б в чернівецькій гілці...... а то, блін, люди заходять в гілку шоб почитати, що робиться на Дністрі... а тут на тобі - два хлопця на 15 сторінках окуня не можуть поділити..... це все має в приваті вирішуватись))))) ІМХО
Сорри, но так уж выходит... Вроде и флуд, но рабочий такой получается, что-то ловим, выясняем, где лучше на Днестре, где не очень...
 
Палочка часом не Професіонал від Фаворіта?
 
Олег, водосховище заростає тому щуки розвелось багато, від верхівя і до ГЕС. В самого на минулій рибалці був зріз, а колега взяв щучку грам на 600-700. Шукай її в мілких заливах, вона біля трави сидить, на малих глибинах.
Хтось був на днях на воді? Що там робиться? Думаю родича підбивати на Вороновицю, але бажано оперувати якоюсь більш меньш правдивою інфрою. Типа от були люди і зловили трішки риби. Його цікавить судак, мене окунь.
 
Сегодня были выше Сокола.Окунь не сильно активный зато зачётный,попадались экземпляры по 0,5кг.Я лично словил 37 шт.из них половина более 250гр . Благодаря Сергею клёвому(огромный респект) имел возможность протестить спиннинг Фаворит Блю бёрд с кастингом 1-7гр.Скажу честно палка супер особенно для окуня.
 
Цитата
Сегодня были выше Сокола.Окунь не сильно активный зато зачётный,попадались экземпляры по 0,5кг.Я лично словил 37 шт.из них половина более 250гр . Благодаря Сергею клёвому(огромный респект) имел возможность протестить спиннинг Фаворит Блю бёрд с кастингом 1-7гр.Скажу честно палка супер особенно для окуня.
Живец или силикон, отводной или джиг?:do:
 
Цитата
Скажу честно палка супер особенно для окуня
Точнее отличный универсал в своем ценовом диапазоне, нею и воблерки поганять можно и блесенки, а вот та что до 5 грамм ИМХО только для микрухи или мормодроча
 
Цитата
Точнее отличный универсал в своем ценовом диапазоне, нею и воблерки поганять можно и блесенки, а вот та что до 5 грамм ИМХО только для микрухи или мормодроча

Повністю згідний, до 5-ти він ніякий, і ще й "лапшить" трохи. Мені в руку не ліг, а вот до 7-ми вже два роки ловлю, найбільший улов - карп біля 3-х кг. В порівнянні із Солпарою до 7-ми, яка в півтори рази дорожча, Блу Бьорд мені подобається більше.
 
Цитата
Живец или силикон, отводной или джиг?:do:

Всё на силикон.Ловил джигом.
 
Цитата
Точнее отличный универсал в своем ценовом диапазоне, нею и воблерки поганять можно и блесенки, а вот та что до 5 грамм ИМХО только для микрухи или мормодроча

Я бросал грузы по 5 гр.+приманка и он нормально отыгрывал,кок бы это было на другом спиннинге не знаю потому как не пробовал,но понял одно что на днестр палка супер.
 
Цитата
Сегодня были выше Сокола.Окунь не сильно активный зато зачётный,попадались экземпляры по 0,5кг.Я лично словил 37 шт.из них половина более 250гр . Благодаря Сергею клёвому(огромный респект) имел возможность протестить спиннинг Фаворит Блю бёрд с кастингом 1-7гр.Скажу честно палка супер особенно для окуня.


Уже второй сезон таким орудую.:dk:
 
Був вчора у Врублівцях в заливі. За 4 години 2 окушка(. Було зо два десятка нереалізованих покльовок-скубне і лишає. З того сілікону, що мав, не вдалося підібрати нічого. Мальок ходить поверху, воду пробував рукою (просив, як Парильщик, у річки риби)) - здається реально теплішою, ніж в Соколі.
 
Только приехал с Устя.За целый день 3 окушка и куча  
Цитата
нереалізованих покльовок-скубне і лишає
.Вода холодная и мутная. Судачатники  сбивались в кучи,так ,что судак проклёвывал.
 
Цитата
Только приехал с Устя.За целый день 3 окушка и куча  .Вода холодная и мутная. Судачатники  сбивались в кучи,так ,что судак проклёвывал.

не факт, є ще така "традіция" вмазать, бо кльову нема))
 
Цитата
не факт, є ще така "традіция" вмазать, бо кльову нема))
Факт))) В воскресенье "тільки затяті традиційникі" придерживаются такой традиции))) Судак был, но очень трудовой... В Усте вчера вечёрка по окуню была очень даже неплохой, а сегодня зрання так себе, но коллеги немного поскубали...
 
Цитата
Факт))) В воскресенье "тільки затяті традиційникі" придерживаются такой традиции))) Судак был, но очень трудовой... В Усте вчера вечёрка по окуню была очень даже неплохой, а сегодня зрання так себе, но коллеги немного поскубали...

У нас в команде  на живца тоже иногда проклёвывало,плохо но всё же.А я на живца не ловил,всё на силикон.
 
Цитата
не факт, є ще така "традіция" вмазать, бо кльову нема))

Действительно факт.Стоял не далеко и свадьбы не видел,а постоянно махач спиннингами.
 
Цитата
Действительно факт.Стоял не далеко и свадьбы не видел,а постоянно махач спиннингами.
Помахать таки пришлось, и немало... Судак брал очень плохо, надо было искать, и перебирать приманки... То что отработало в пятницу, у меня совершенно не работало ни в сб, ни в вскр...  Но всё же проверенные варианты выстреливали, если подобрать вовремя)))
 
Цитата
Судак был, но очень трудовой...
А какого размера судак? А то там как правило на 1 товарного 10 фломастеров
 
Судак в основном был от полкила до приблизно двушки... Только в сб попалось несколько прозрачных...
 
Я з берега в Куражині теж смикав судака , але розмір не "берібельний" , а окуньбрав добре .
 
Цитата
Я з берега в Куражині теж смикав судака , але розмір не "берібельний" , а окуньбрав добре .

А где если не секрет?И после дождя туда можно было подъехать?
 
Дачний масив "Дністровський" він закритий , в"їзд по пропускам , але на беріг зайти можно без проблем , під"їзд нормальний .Навпроти Непоротово .
 
з обіду на воді - дуже слабо. надія на ранок.
 
Дрібнота - це в середньому порівняно з попередніми рибалками,  а взагалі то окунь гарний).
Глибина невелика, десь метра 3-4 думаю, не міряв. На ракушках.
Пробували на другому березі в камінні - там глибоко, але клювало погано.
 
Были вчера в Куражине с Серёгой Шевчуком и его кумом. Погода, клёв - всё порадовало. Вот только размер окуня не ахти - много выпускалось.
Но своих 5 кг зачётных всё же наловил.
Вот альбомчик.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/15093/
Так, что желающие ещё могут смело ехать на Днестр и получать последний осенний кайф).
 
Зїдив в гості до родичів і там вирвався на день на рибалку. Поїхав без човна і не вгадав. окунь редиска втік далеко від берега, а вітер був зустрічний, клювало тільки якщо 12 гр головкою кидав в перервах між поривами вітру, і потім десь метрів до 10 проводки, на відстані 20 метрів від берега можна було сміливо вимотувати. Окунь менший ніж в середині осені і по кількості менше ніж минулого разу майже вполовину.  Але відпочив з ранку до обіду за любимою справою  і це вже добре, після обіду поїхав за стіл до родичів, де мав гарну компанію і цікаві теми для розмов, що теж не погано :dn: так що не шкодую на те що не чекав на вечірній кльов, родичам на юшку є я відпочив, чого ще потрібно :wink:
 
а у нас брало під самим берегом
після обіду брало метрах в 20 від берега. далекі заброси ніякого результату не принесли
 
Цитата
а у нас брало під самим берегом
після обіду брало метрах в 20 від берега. далекі заброси ніякого результату не принесли
Тоже самое. Окунь весь на первой бровке и чуть чуть дальше.
 
Цитата
Тоже самое. Окунь весь на первой бровке и чуть чуть дальше.
Повезло, а я махав спіном що є духу :dp: Шкода що вдома залишив старий спін там довжина 270 і тест 20 гр, можна було важчу головку поставити і плече довше тому кинути можна далі :du: на майбутнє буду брати обидва з собою, не на плечах же несу :ap:
В мене розстановка окуня була така, на дальній бровці риба, потім пусто і на ближній під берегом недомірки, я виловив і відпустив пару довжиною аж цілих 7 см.
 
ми почали ловити з 8 ранку, буквально тільки согнце показалось в деревах
і до 9 год ранку найактивніший кльов був. далі як відрізало і на вечірці трохи-трохи прокльовував, але вже більшість була недомірки.
 
завтра буду в Макаріці, ежелі чего :az:-как піонєр -всегда !!!!
 
Були вчора, погодка-казка, не вірилось що 1 грудня. Окунь брав дрібні козявки на перевірених точках. Покльовки в’ялі. Вода піднялася з на пів-метра, тому з берега було зовсім погано. Кабанів не було, багато дрібноти.
 
Цитата
Були вчора, погодка-казка, не вірилось що 1 грудня. Окунь брав дрібні козявки на перевірених точках. Покльовки в’ялі. Вода піднялася з на пів-метра, тому з берега було зовсім погано. Кабанів не було, багато дрібноти.
Ну я бы не сказал, что дрибнота. У нас в Куражине помельче был. А на каких глубинах окунь стоит?
 
надія померла ((
наловили Макарівським котам
 
Цитата
надія померла ((
наловили Макарівським котам

Были в Вахновцах.Клевал окунь целый день с маленькими перерывами,основной улов был на малька,отловились хорошо и походу сезон Днестра по открытой воде закрыли здорово...
 
ми теж на малька,але...
застрів на воді артельщиків,підійшов до них з надією купити- в іхньому баркасі лежав один судачок на кг.
 
Ви з мотором, чи на веслах? Можна спробувати пошукати судака під мостом, або в Вороновицю піднятись.
 
Прошёлся от Рогозны до Субича - почти везде глухо. В одном месте поклевал зачётный с полчасика раз за разом, вот и отловился я, глубина очень большая, плавательный пузырь со рта вылез у пары окуней, ну зато перекусывать успевал, пока 10 грам тонуло) Где помельче - ни тычка. Возле Рогозны были рыбаки с живцом, тоже слабо брало сказали.
 
Цитата
Ви з мотором, чи на веслах? Можна спробувати пошукати судака під мостом, або в Вороновицю піднятись.
Сергій Бор. казав ,шо зняли охорону і можна під мостом ловити!

я вже вдома, був на моторі,
все - це було закриття сезону з води.
 
Цитата
Сергій Бор. казав ,шо зняли охорону і можна під мостом ловити!

я вже вдома, був на моторі,
все - це було закриття сезону з води.
Так я про це і кажу :wink:
 
Сьогодні в Куражині сім чоловік приїхали (зі слів охоронця) , то навідь на воду не вийшли - шторм . Слабаки , пра Бас !:dk:
 
Цитата
Сьогодні в Куражині сім чоловік приїхали (зі слів охоронця) , то навідь на воду не вийшли - шторм . Слабаки , пра Бас !:dk:

Слабаки однозначно! А ти був на воді?
 
Я був коло води ...
 
Цитата
........то навідь на воду не вийшли - шторм . Слабаки .......:dk:
Нннєєєє, то не діло - бути біля води і не вийти на неї...... слабаки))))) близько місяця назад тож в схожу ситуацію попадав, волна мочить ...опу через балон лодки, а я питаюсь зробити правильну проводку... ну нічого пів дня відрибачив)))) і навіть з рибою додому попав)))))
 
Мужики!Хто підскаже(спец по Дністровському окуню).
Хочу взяти http://market.rybalka.com/view/2525/  пару балансірів,цікавить який розмір краще взяти,ну і який колір в пріоритеті!Чекаю відповідей!:dk:
 
Цитата
Хочу взяти http://market.rybalka.com/view/2525/ пару балансірів,цікавить який розмір краще взяти,ну і який колір в пріоритеті!Чекаю відповідей
Так можливо фахівець-продавець знає)))))
 
Цитата
Так можливо фахівець-продавець знає)))))

Продавець морозиться:bk: і каже що усі кольора працюють :bf:
 
по кольору зрозуміло, а по розмірах? також цікавить балансіри для окуня на Дністрі
 
Продавець на полном морозі,каже забирай всьо,полюбому тоді найдеш уловистий:bj::dk:
 
Вдячний за інформацію
 
Цитата
по кольору зрозуміло, а по розмірах? також цікавить балансіри для окуня на Дністрі

Як рибалив з хлопцями то використовували  5 і 7 сантиметрові!!!
 
Я ловлю на 5. Цвет сине-коричневый под окушка , да по ходу любой цвет ловит.
Зачем Вам балансиры, покупайте силикон ( не рекламма)).
На Днестре сейчас такая красота. Мы вчера побывали, отдохнули. Окунь клевал не активно, но половили. Вода чистая , под берегом куча малька.
На следуюющие выходные опять поеду).
 
Цитата
Продавець на полном морозі,каже забирай всьо,полюбому тоді найдеш уловистий
Для чого цей сарказм, купуй Рапаловські по 60-65 грн за штуку, а брендовий виробник тобі обов"язково підкаже на які краще клює на Дністрі.
 
у мене силікону неміряно :) за один сезон весь не розловив :)

але по твердій воді хочу щось відмінне від мотиля і мормишки
 
Цитата
у мене силікону неміряно :) за один сезон весь не розловив :)

але по твердій воді хочу щось відмінне від мотиля і мормишки
У меня бооооольшая коробка балансиров, год назад хотел тоже что то кроме мормыхи и мотыля и ударился в балансы. Но как показала практика, пол часа махания балансирами и сижу опять над лункой с мормыхой. Не, то что бы не клевало на балансы, просто мормыха тянет и манит поярче). А ещё на 0,06 леску - красота.
Я о том, что пару тройку балансов Вам хватит).
 
Цитата
А ещё на 0,06 леску - красота.
Согласен, и я к этому пришел, в глухозимье выручает супер, один минус - на сильном ветре надо иметь определенный навык и терпение.
 
Цитата
У меня бооооольшая коробка балансиров, год назад хотел тоже что то кроме мормыхи и мотыля и ударился в балансы. Но как показала практика, пол часа махания балансирами и сижу опять над лункой с мормыхой. Не, то что бы не клевало на балансы, просто мормыха тянет и манит поярче). А ещё на 0,06 леску - красота.
Я о том, что пару тройку балансов Вам хватит).
не хватит :-)

на выходных столкнулся с невозможностью купить мотыля...
 
Цитата
Согласен, и я к этому пришел, в глухозимье выручает супер, один минус - на сильном ветре надо иметь определенный навык и терпение.
И бабла на мелкий вольфрам)).
В летичеве две недели назад на сотню гривасиков пообрывал, но потом придрыкался и всё гуд.
У меня проблемма не с ветром , там всё просто пускай по ветру и всё.
У меня проблемма с вываживанием крупной рыбы, рвёт под самой лункой и хоть ты тресни.
И цвет бы леске ещё красный, цены бы ей не было.
Вот на Днестре я думаю на неё не половишь, окуня 300 - 500 гр. сложно будет вытянуть, ну есть ещё 0,08)).
 
Цитата
не хватит :-)

на выходных столкнулся с невозможностью купить мотыля...
У нас проблем с мотылём нет. Кстати, заметил, что во всех магазинах мотыль хуже чем у бабок в павильёне, теперь беру только у них - живучий и крупный пару рыбалок переживает, а магазинный( любой рыболовный магазин) - одна рыбалка и всё корричневая каша.
А у Вас мотыля нет, потому что все земляки белую ловят по открытой воде, а там мотыля на пучок много нужно - я так думаю.
 
Цитата
И цвет бы леске ещё красный, цены бы ей не было.
Красная есть у Salmo, только минимал у нее 0,08мм, на одной удочке такая имеется - нареканий нет.
 
Цитата
Красная есть у Salmo, только минимал у нее 0,08мм, на одной удочке такая имеется - нареканий нет.

Я в шоке от описания :
Цитата
Испытания доказали, что желтый цвет не настораживает рыбу, количество поклевок при ловле на нее не уменьшается, зато она хорошо видна рыболову на льду или на снегу.  Цвет -  красный, длина - 30м.
 
Цитата
Красная есть у Salmo, только минимал у нее 0,08мм, на одной удочке такая имеется - нареканий нет.
У меня на трёх удочках 0.08 красная салмо - супер, но хочется 0.06).
 
Всем доброго времени суток.
Собираюсь на следующей недели вырваться на днестр, в Калюс. Очень хотелось бы половить судачка. Слышал, что вроде, в районе высоковольтки неплохо ловился небольшой судак, окунь и иногда проскакивала щучка. Какая там сейчас ситуация? Стоит туда ехать или есть места поинтересней?
 
Cегодня опять порыбачили на Днестре.
Погода супер, клёв не очень, дуже балованный окунь, но выдрочить удавалось.
Сеток море и охраняющих тоже.
На жарёху словил каждый.
С утра на поверхности воды местами наблюдалась ледяная корка, но при появлении солнца растаила.
 
Серьога а де були?На Вахнівці похоже:bf:
 
На Вахнівці абсолютно не схоже:bj:
 
Цитата
Серьога а де були?На Вахнівці похоже:bf:
В Чайна - Тауне)
 
Цитата
Cегодня опять порыбачили на Днестре

Красотища! Жаль что не выкладываешь эту красоту в основной ветке отчетов... :bh:
 
Цитата
В Чайна - Тауне)
А по-нашему?
 
Цитата
А по-нашему?
по вашему походу Китайгород
 
Понятно, пасиб, напротив наших Грушевцев получается.)
 
напротив наших Грушевцев - скалы отвесные :)
 
Погода бомба,через тиждень всі на Дністер!
 
Цитата
Погода бомба,через тиждень всі на Дністер!

ахха, то сайт "Фантезі.ком"
 
Де ви там ту кригу найшли, да щей -20))) В мене тут пляжний сезон повним ходом))
Всіх зі святом!))

ПС зробіть вже на лютий норм лід, ато приїду захочеться рип поганяти з твердої води)))
 
Цитата
Де ви там ту кригу найшли, да щей -20))) В мене тут пляжний сезон повним ходом))
Всіх зі святом!))

ПС зробіть вже на лютий норм лід, ато приїду захочеться рип поганяти з твердої води)))
Серёга - красава. Морозы идут и я в отпуск собираюсь, давай приезжай, а то нескем будет ездить, все на роботах, а мы рыб пока повылавливаем)).
 
Цитата
Серёга - красава. Морозы идут и я в отпуск собираюсь, давай приезжай, а то нескем будет ездить, все на роботах, а мы рыб пока повылавливаем)).

Серега мне звони, компанию составлю!
 
Вчера открыл сезон 2014  по спиннингу в Хребтиеве! 20 окушков таки выклянчил, в ноябре-декабре и хуже бывало)
 
Может у кого есть информация по Днестровским заливам, с такими морозами лёд должен стать. А первый лёд пропускать никак нельзя).
 
Цитата
Может у кого есть информация по Днестровским заливам, с такими морозами лёд должен стать. А первый лёд пропускать никак нельзя).



Сегодня на Буге возле пожарки мужик провалился. Вытащили - живой, ппц полный, вылез-провалился, вылез-провалился...потом верёвка порвалась, хорошо хоть какая оказалась у соседа его. Сделал кучу выводов для себя. А еще находятся кадры кричащие мол какие спасалки, какие верёвки, та шо ты очкуешь....

На днестровских заливах глубже + течение. Это не Ю.Буг.Вода остывает медленнее . Надо подождать минимум 1.5-2 недельки при устойчивых морозах.
 
Завтра мабуть фурор буде на Дністрі. Бо в 3 години дня я мотиля вже не знайшов, всьо розібрали) Хто шо знає про кльов і товщину льоду? Сам збирають в Китайгородську долину, кажуть окунь "валить"
 
Цитата
Сегодня на Буге возле пожарки мужик провалился. Вытащили - живой, ппц полный, вылез-провалился, вылез-провалился...потом верёвка порвалась, хорошо хоть какая оказалась у соседа его. Сделал кучу выводов для себя. А еще находятся кадры кричащие мол какие спасалки, какие верёвки, та шо ты очкуешь....

На днестровских заливах глубже + течение. Это не Ю.Буг.Вода остывает медленнее . Надо подождать минимум 1.5-2 недельки при устойчивых морозах.
На Буге лёд очень неравномерный сейчас, где 15 см, а где 4-5 см каши замёрзшей с воздухом от оттепели оставшейся + куча снега сверху, и не намерзает под одеялом таким вообще. На Днестре если и схватило, то совсем недавно, лёд монолитный и без кучи снега, намерзать будет в разы быстрее и крепче естественно.
 
считаю рано еще на Днестровский лед выходить
 
Для сравнения, сегодня снег убирал с северной стороны дома - под слоем снега болото.
 
Цитата
считаю рано еще на Днестровский лед выходить

Думаю,в неділю буде нормальок.
 
Цитата
Думаю,в неділю буде нормальок.
Не жартуй!
 
в неділю хіба що на ставок якийсь
ех, захворів, находжусь на лікарняному, так шкода що на рибалку не можна!
 
Якщо так буде сипати цілий день, навряд чи хтось кудась поїде.
 
Bonus,
Думаю к концу следующей недели должно быть в самый раз (а маленькие заливчики конечно со льдом, но помните какая там глубина и подумайте  легко ли вытягивать мокрого  рыбака и нужно ли оно). Сам ездил в -20 (было дело, правда давненько),  до этого чуть больше недели был толковый мороз. Опишу ситуацию, лед есть, можно выйти на него, но от берега дальше 3-4 м уже толшина резко меняется и на этом расстоянии от берега глубина уже "интересная", вокруг никого, со мной только желание половить...
К сожалению небыло пешни, вся рыбалка свелась к фото и спуску-восхождению. О том, что поехал на Днестр, но так и не ловил- никаких сожалений.
Так что к такого рода рыбалке, веревка, надежный товарищ- это как минимум, хотя знаю достаточно много знакомых рыбаков, люди в возрасте,  для которых Днест из-за его "нрава" неинтересен.
Безопасность и еще раз безопасность!!!
НХНЧ!!!
 
Цитата
Bonus,
Думаю к концу следующей недели должно быть в самый раз (а маленькие заливчики конечно со льдом, но помните какая там глубина и подумайте легко ли вытягивать мокрого рыбака и нужно ли оно). Сам ездил в -20 (было дело, правда давненько), до этого чуть больше недели был толковый мороз. Опишу ситуацию, лед есть, можно выйти на него, но от берега дальше 3-4 м уже толшина резко меняется и на этом расстоянии от берега глубина уже "интересная", вокруг никого, со мной только желание половить...
К сожалению небыло пешни, вся рыбалка свелась к фото и спуску-восхождению. О том, что поехал на Днестр, но так и не ловил- никаких сожалений.
Так что к такого рода рыбалке, веревка, надежный товарищ- это как минимум, хотя знаю достаточно много знакомых рыбаков, люди в возрасте, для которых Днест из-за его "нрава" неинтересен.
Безопасность и еще раз безопасность!!!
НХНЧ!!!
Сорі.Сьогодні теж з кількох джерел взнав,що лід є тільки в верхів'ях,і то стрьомний.
 
За неперевіреною інфою лід в Соколі 5см. Хлопці завтра їдуть у розвідку.
 
Цитата
За неперевіреною інфою лід в Соколі 5см. Хлопці завтра їдуть у розвідку.

Реальный факт!В Соколе народу вдоль берега человек 100.
 
Цитата
Реальный факт!В Соколе народу вдоль берега человек 100.

 100%    Наши тоже там были .....
 
Цитата
100%    Наши тоже там были .....

Были то ясно а факт по рыбе какой?
 
Цитата
Были то ясно а факт по рыбе какой?

вот такой.........
 
Цитата
вот такой.........


Хочеш сказать что это р. Днестр? Если нет то я спрашивал именно про него!!!:du::aq:
 
Цитата
Хочеш сказать что это р. Днестр? Если нет то я спрашивал именно про него!!!:du::aq:

да это Сокол, вчера рыбачил там! Не Знаю как видео скинуть сюда :(
 
Цитата
Были то ясно а факт по рыбе какой?

По15-20 окуней на брата... размер грамм  200- 250...... С этими ребятами я работаю думаю  врать не будут.......
 
Народ, на что ловили?, завтра еду.
 
Цитата
да это Сокол, вчера рыбачил там! Не Знаю как видео скинуть сюда :(
А лёд какой, смело бегать можно?
 
Цитата
С этими ребятами я работаю думаю врать не будут.

Цитата
А лёд какой, смело бегать можно?
Это наша корова и "Сандро" её доит , так что неуй:ar::ds:
 
Цитата
100%    Наши тоже там были .....

Цитата
Были то ясно а факт по рыбе какой?

Цитата
По15-20 окуней на брата... размер грамм  200- 250...... С этими ребятами я работаю думаю  врать не будут.......

...............
 
Даа, спросил про снасть, а мне про корову....
 
Цитата
Даа, спросил про снасть, а мне про корову....
На мормышку с мотылём, всегда клюёт.
 
Цитата
Народ, на что ловили?, завтра еду.

Мои  ребята на  балансир,а остальные не знаю
 
Цитата
А лёд какой, смело бегать можно?
Льод 2-5 см, больше трех собираться было страшно!!! Хорошо клевало на мармышку с мотильом и яйца........
 
Цитата
Льод 2-5 см, больше трех собираться было страшно!!! Хорошо клевало на мармышку с мотильом и яйца........

А яйца полностью в лунку опускать, или на половину?))))))))) Извини не удержался!
 
сегодня был. клев плохой лед тоже
 
какие прогнозы по толщине льда на ближайшие выходные?
 
Цитата
какие прогнозы по толщине льда на ближайшие выходные?
это вопрос к Кульбеде ??))


звонил сегодня в Макаровку- ходят от береге к берегу, информатор пока на лед не выходил, но сказал что на выходных под вербами хорошо отловились
 
а информатор не МСБ случайно?:-)
 
если будет идти снег то, прогноз льда не очень, я сегодня на боялся за всю жизнь.  сегодня 2-5 см, и было чел 100. то капец.  это инфа по соколу.
 
Цитата
если будет идти снег то, прогноз льда не очень, я сегодня на боялся за всю жизнь.  сегодня 2-5 см, и было чел 100. то капец.  это инфа по соколу.
Та ладно, что по 2 см. тоже ходили? Это реально стрёмно.
Знакомый был в Соколе ещё в воскресенье, говорит лёд ходибельный, не трещит, всё нормально.
А сегодня звонили , то во многих местах местные уже через весь Днестр гасают - сети ставят.
Морозы же до 10 градусов, должно уже всё сковать.
 
Цитата
Та ладно, что по 2 см. тоже ходили? Это реально стрёмно.
Знакомый был в Соколе ещё в воскресенье, говорит лёд ходибельный, не трещит, всё нормально.
А сегодня звонили , то во многих местах местные уже через весь Днестр гасают - сети ставят.
Морозы же до 10 градусов, должно уже всё сковать.
Погода-погоде рознь! В конце декабря небыло таких морозов, а лед встал толщоной 15см, а сейчас меньше 10-ти держится, а замерзает хуже, возможно проблема во влажности воздуха?..
 
Цитата
а информатор не МСБ случайно?:-)

он родимый)))
говорил с ним вечером, снег метет, просится домой, и мы решили не ехать к нему на этой неделе.
и на Сокол наверно тож еще рано, да и ветрище обещают, лучше дома переждать.
 
Цитата
просится домой, и мы решили не ехать к нему
наказан?! :bj:

смотрел прогноз - 5мсек. думаю, допустимо...
 
Кто был в соколе? Как там?
 
Вчера были в Врублевцах. Погода супер - морда до сих пор печёт)).
Лёд по заливам 5 - 10 - 15 см. Ходить можно везде. Мы выходили и на сам Днестр.
Лёд тоже нормальный 5 - 10 см. А с таким морозом как сегодня , наверное можно будет в любом месте Днестра на выходные  рыбачить.
Рыбы словил 4 кг , Серёга Шевчук килограмм 5 , остальные можно сказать откурили.
Ну кто умеет, тот ловит)). Окунь приличный 120 - 200 грамм. Мелочь отпускали.
Фоток с рыбалки нет, не та погода что бы фотать, даже телефон фотать отказался, батарея на морозяке сразу ушла в экономный режим)).
 
Цитата
Вчера были в Врублевцах. Погода супер - морда до сих пор печёт)).
Лёд по заливам 5 - 10 - 15 см. Ходить можно везде. Мы выходили и на сам Днестр.
Лёд тоже нормальный 5 - 10 см. А с таким морозом как сегодня , наверное можно будет в любом месте Днестра на выходные  рыбачить.
Рыбы словил 4 кг , Серёга Шевчук килограмм 5 , остальные можно сказать откурили.
Ну кто умеет, тот ловит)). Окунь приличный 120 - 200 грамм. Мелочь отпускали.
Фоток с рыбалки нет, не та погода что бы фотать, даже телефон фотать отказался, батарея на морозяке сразу ушла в экономный режим)).
Так ,сказать и я покажу,что бы ты не был голословным
 
Цитата
А с таким морозом как сегодня , наверное можно будет в любом месте Днестра на выходные рыбачить.
Но ветер будет ещё похлеще.
 
А на балансіри пробували ловити?
 
Цитата
А на балансіри пробували ловити?
Пробывали, но на яйца лучше.
 
Все хочу, хочу, только не знаю куда. ПОДСКАЖИТЕ, а то мне ехать 250 км.
 
Цитата
Вчера были в Врублевцах. Погода супер - морда до сих пор печёт)).
Лёд по заливам 5 - 10 - 15 см. Ходить можно везде. Мы выходили и на сам Днестр.
Лёд тоже нормальный 5 - 10 см. А с таким морозом как сегодня , наверное можно будет в любом месте Днестра на выходные рыбачить.
Рыбы словил 4 кг , Серёга Шевчук килограмм 5 , остальные можно сказать откурили.
Ну кто умеет, тот ловит)). Окунь приличный 120 - 200 грамм. Мелочь отпускали.
Фоток с рыбалки нет, не та погода что бы фотать, даже телефон фотать отказался, батарея на морозяке сразу ушла в экономный режим)).

Ви на чорному Кадіку були, чи на білій Ниві?
 
Цитата
Ви на чорному Кадіку були, чи на білій Ниві?

Привіт , за хлопців відповім, знаю вони напевно на кадіку!
 
Здоров були!
Хочеться на рибу аж сил немає! Подивився на погоду а там вітер 6-9 метрів! На саме водосховища не бачу  сенсу в такий вітер пертись (хоч и -6...-12) але обмороження на раз два. Хочу сховатись від вітру десь в Цвиківцях. Щось чути, хтось був?
 
Цитата
Привіт , за хлопців відповім, знаю вони напевно на кадіку!
Игорь це не кадик, це чёрний кадилак)).
 
Что там Днестр? Где? на ЧТО????
 
Цитата
Что там Днестр? Где? на ЧТО????
Завтра поедем и раскажем, а сегодня ждём возвращения боевого экипажа).
Вечером приедут , сами напишут, если будет чем:ap:.
 
В мене сьогодні повний прольот. Були в Цвіклівцях, потім пішли на ліво в сторону Устя на міляк. Кльов шо з пулімьота але розміром з мізінець. Балансіри так і не розловив. Льод нормальний на око місцями до 10 см. Пора закінчувати з залівами, завтра на велику воду.
 
що чути по Збручу
 
Мене теж Збруч трошки цікавить
 
Цитата
Завтра поедем и раскажем,
А куди їдите?
 
Цитата
А куди їдите?
Ответил в личку.
 
Цитата
Ответил в личку.
А куди їдите?)
Я завтра сам їду, колеги не ризикнули(.
Може буде якась цінна інфа?
 
Цитата
А куди їдите?)
Я завтра сам їду, колеги не ризикнули(.
Може буде якась цінна інфа?
Ответил в личку.
 
Цитата
Мене теж Збруч трошки цікавить
А мене трохи цікавить Амазонка і Черемош... ну тіпа пост "ни а чём", вибачайте.
А на рахунок "Куди їдите?" - сюди.
 
Цитата
А на рахунок "Куди їдите?"
ГРЕШО СМЕЯТЬСЯ НАД " больными" РЫБАКАМИ
 
Цитата
ГРЕШО СМЕЯТЬСЯ НАД " больными" РЫБАКАМИ
А мені ні разу не смішно, і я б не радив писати багато тексту великими літерами, бо в нас існують окремі модератори, які за це роблять зауваження. Ласкаво просимо до нашої гілки Форуму. :bt::dk:
 
Не думав що тут все так, по дорослому.
 
Ну шо там Дністер?

На ставку біля Чернівців (25 км) лід 7-15 см,  в 2 шари
ходити можна, не клює ніц!!
вітер теріпіти можна, по трасі замети
 
Вчора були в Слободі. Лід 3-10 см, переходили на інший берег Дністра, ходити можна, з пешьою комфортно. Вітер в 8м.с. і мороз під 20... Трохи було не комфортно, але відрибачили. Хвалитись нема чим, але кожен по 2 десятки зловив. Окунь трудовий.
 
а я відірвав крапаля :-( хвалитись АБСОЛЮТНО нема чим :-(
 
Цитата
Трохи було не комфортно
Та ну, не комфортно. Дехто навіть встиг позагорати на сонечку в обід після шоколадки...
 
[quote="Sasha-St;550606"]Трохи було не комфортно
Да-а-а.Горілка була ду-у-же холодна.
 
Вчера были в Врублевцах. Клёв слабенький, но три килограмма отборного окуня я взял.
Мормышка рулит. На блёсны и яйца клевало слабее. Погода - ловить можно.
Лёд уже в некоторых местах больше 15 см.
 
в мене шось не пішло...  Незнаю-мож тому що поїхав з температурою.А ще прогадав з галсом-думав заїдем щоб були за вітром.А попали на самий прогон...Ну-не те, щоби змерз,але і ловити не ловив.Аж навечір сьогодні чую-відійшов від рибалки.По рибі-день не кльовий.Та і з екіпажу я був аутсайдером..
не фсьо кату маслєніца....
 
Цитата
Вчера были в Врублевцах. Клёв слабенький, но три килограмма отборного окуня я взял.
Мормышка рулит. На блёсны и яйца клевало слабее. Погода - ловить можно.
Лёд уже в некоторых местах больше 15 см.

Да Сєрьога, обловили ви мене з мормишками по отборному окуню, але по кількості піпісьондри я всіх зробив на блешню! )))))
 
Цитата
в мене шось не пішло...  Незнаю-мож тому що поїхав з температурою.А ще прогадав з галсом-думав заїдем щоб були за вітром.А попали на самий прогон...Ну-не те, щоби змерз,але і ловити не ловив.Аж навечір сьогодні чую-відійшов від рибалки.По рибі-день не кльовий.Та і з екіпажу я був аутсайдером..
не фсьо кату маслєніца....
А це того, що младшого бойового таваріща не взяв на обкатку :at:
 
Вчера были в Соколе, с утра, когда была метель окунь клевал всякий но не очень активно, кто умел тот ловил. После обеда давление поднялось и все, клев почти закончился. В основном на мормышку, прикормка не срабатывала, на балансиры очень трудовой получался, яйца не работали. Дорога туда хорошая, но надо заезжать со стороны молочной фермы, с низу. Думаю в суботу и воскресенье будет хорошо. Передают + и дождь.
 
Подскажите. где карась ловиться сейчас или плотва?
 
:be:
Цитата
прикормка не срабатывала
?????????????
 
Цитата
?????????????
наскільки мені зрозуміло, хоча я і не увлікаюсь зимньою рибалкою, то прикормка може використовуватися в 2х варіантах: 1. Попавши на дно вона одразу організовує хмарку муті, яка приманює окуня. 2. Приманює малька, який далі приманює окуня. Ну і ще як варік кормили мотильом))
 
Цитата
наскільки мені зрозуміло, хоча я і не увлікаюсь зимньою рибалкою, то прикормка може використовуватися в 2х варіантах: 1. Попавши на дно вона одразу організовує хмарку муті, яка приманює окуня. 2. Приманює малька, який далі приманює окуня. Ну і ще як варік кормили мотильом))
Андрюха, с твоими знаниями срочно в воскресенье на соревнования.
Не ловя зимой ты пол жизни теряеш.
 
Цитата
наскільки мені зрозуміло, хоча я і не увлікаюсь зимньою рибалкою, то прикормка може використовуватися в 2х варіантах: 1. Попавши на дно вона одразу організовує хмарку муті, яка приманює окуня. 2. Приманює малька, який далі приманює окуня. Ну і ще як варік кормили мотильом))
Окуня треба шукати,а не годувати.
 
Цитата
Окуня треба шукати,а не годувати.
Можно найти и нагодувати, щоб не втік.
 
Цитата
Окуня треба шукати
Згоден, але якщо найшли окуня, але він не активний, коли йому балансом по голові стукаєш, дрочиш мормулькою під носом або трясеш так званими йайцами і йому пох, він собі втикає на камінець. в такому разі дані шаманскі методи можуть у нього визвати певну агрессію.
 
Сегодня опять побывали на Днестре. Отдохнули, половили рыбки. Окунь клевал целый день. Но 1-2 с лунки , а дальше бурить и бурить. После обеда пошла хорошая плотва.
Погода как весной, тепло и приятно).
 
Подскажите куда можно более-менее добраться.
 
Цитата
Подскажите куда можно более-менее добраться.
Устье, Рудковцы, Исаковцы - подъезд должен быть без проблем!!!
 
Цитата
Устье, Рудковцы, Исаковцы - подъезд должен быть без проблем!!!
Да везде можно подобраться. Снегов нет, не метёт , дороги рыбаками накатаны.
 
Катали вчора на Бакоту.... Погодка - дас іст фантастіш. льод чистий, ящики тягнули за собою як санки.... риба досить трудова, в заліві стояв піпісочний окунь, пішли шукати під скали, трохи знайшли на 12-18 метрах.... баланс "крапаль" 5-ка.... сьогодні кинув приблизно вчорашній маршрут, поняв чого вчора була усталость... Але 50-шка на прозрачному 6-сантеметровому льду:dk: та природа навколо варті того....:bf:
https://www.youtube.com/watch?v=hHdpMLIK3MU
 
Цитата
Сегодня опять побывали на Днестре. Отдохнули, половили рыбки. Окунь клевал целый день. Но 1-2 с лунки , а дальше бурить и бурить. После обеда пошла хорошая плотва.
Погода как весной, тепло и приятно).

А на що краще клює? Завтра також збираємось на Дністер,хочеться більш детально знати що з собою брати? Дякую!!!
 
Завтра тоже едим, может вместе поблудим. Собираемся в Рогозное, первый раз. 0979993девять три шесть Валентин
 
Сьогдні в  Калачківцях окунь радував не так кількістю як розміром. Вдалось зловити пару гарних хвостів. Весь трудовий з лунки 1-2шт. Я ловив на балнсіри, мужики на мотиля тоже нормально відловились, навіть плотва почала проскакувати.
 
Цитата
Сьогдні в  Калачківцях окунь радував не так кількістю як розміром. Вдалось зловити пару гарних хвостів. Весь трудовий з лунки 1-2шт. Я ловив на балнсіри, мужики на мотиля тоже нормально відловились, навіть плотва почала проскакувати.
Непоганий окунь. А де машину залишали? Далеко спускатись? Завтра будемо в Кам"янці, так от думали на Смотрич до дач, але побачили цей пост, подумали про Калачківці, бо наші були в Дністровці сьогодні - повний прольот по 1-2 окуня, лід тонкий, кльову нема. Переїхали в Вороновицю, то ще по 3-4 окуня і все. Сумно, короче.
 
Були в суботу в Врублівцях,окунь чуть більше пальця задовбував,клював на все.Людей було багато,але толком ніхто нічого не зловив.
 
Таке саме було в Калачківцях. Людей вагон і тєлежка, ранкова вспишка(яку ми пропустили) середньго розміру окуня(80-150 гр), а потім виколупування по одному з лунки, з поміж міліони піпісюнів...розміром з балансир. В 10:00 щось важкеньке відірвало балансир під скалою на глибині 5,5 метрів, аж тенькнуло. Думав брати безінерціонку, але рішив ну його нах, і за 7 грн катуха піде, але без фринціону поняв, що немає змісту ловити. Жилка тонка 0,12 конген, свіжа, але навіть не встиг пукнути, як обрив. Точно не зріз щуки.
Але ми з малим трохи відірвались, практично вся риба була зловлена на балансир, крупняка не було, поки шукали дорогу, заблудились, на лід попали в 9:30. Так що, якби ранковий кльов не пропустили, то ще би по 2-3 кіла натягали б зранку. Але зате відпочили, поки піднімались вгору до машини. ))) Головне не кількість риби, а - "единение с природой"(с)!
 
В суботу перший раз спробував, що таке зимова рибалка. Ловилися окунці на мотиля, метрах на 7-8. Не холодно, трохи страшнувато, хоча як мені пояснили 12 см - це крепкий лід. Всю рибу витягнув з 2 лунок, хто багато ходив наловив більше. Але своїх 3 кіло зловив, для першого разу - хватить. Дуже сподобалося, думаю поїхати ще, якщо лід не втече до вихідних
 
Губарів походу:al:
 
Були в понеділок в с.Рублівцях, окунь весь на палець,клював на все,і навіть брав без мотиля.
 
до суботи буду в Макаровке, ежели чего,заходите на чай
 
Цитата
до суботи буду в Макаровке, ежели чего,заходите на чай
Які новості з передової? Клює шось місцями? Як там Борисич?
 
Здравствуйте, уважаемые рыболовы Хмельниччины. Обращаюсь к Вам за помощью.
Летом планирую поехать с женой на Днестр или его притоки (на пример Ушицу), дней так на 5, но никогда не был в этих краях. Ехать 500 км и не знать куда, дело рисковое. По этому обращаюсь к местным с просьбой поделиться каким нибудь знатным местом или районом для отдыха и рыбалки не большой семьей. Рыбачу я с берега любительскими снастями на маленьком течении или без него. Автомобиль с полным приводом, по этому могу проехать в труднодоступные места. В свою очередь гарантирую чистоту, порядок и безмерную благодарность. Спасибо!
 
Если есть 4х4 то можно Губарев.Чисто,рыба есть,и народу от силы 1-2 семьи,а не палатка на палатке
 
Сокол, до обеда хорошо после плохо. Был сегодня.
 
Цитата
Сокол, до обеда хорошо после плохо. Был сегодня.

А як справи з льодом?
 
день, два и все.
 
Народ, в кого є інформація про Вороновицю???! Як там ЛЕД?????????????
 
Здравствуйте, уважаемые рыболовы. Обращаюсь к Вам за помощью.
Летом планирую поехать с женой на Днестр или его притоки (на пример Ушицу), дней так на 5, но никогда не был в этих краях. Ехать 500 км и не знать куда, дело рисковое. По этому обращаюсь к местным с просьбой поделиться каким нибудь знатным местом или районом для отдыха и рыбалки не большой семьей. Рыбачу я с берега любительскими снастями на маленьком течении или без него. Автомобиль с полным приводом, по этому могу проехать в труднодоступные места. В свою очередь гарантирую чистоту, порядок и безмерную благодарность. Спасибо!
 
На Бакоте не плохо. Главное приехать в начале недели.
 
места ловли и отдыха на Днестре много зависят от времени года (лето понятие растяжимое). При наличии 4х4 еще легче с выбором. Когда приблизительно будешь знать дату запланированного отдыха обращайся, скажем где, как проехать и на что ловить. если что то конкретно интересует пиши в личку.
 
Спасибо! А Бакота, я так понимаю, не маленькая. Где именно посоветуете встать? Хотя бы с какой стороны?
 
Цитата
Спасибо! А Бакота, я так понимаю, не маленькая. Где именно посоветуете встать? Хотя бы с какой стороны?

Можна заїхати через Колодіївку до самої води, а далі направо, або наліво. Ми ТУТ по при воду повернули наліво.
PS. в блозі по сторіночках погортайте, там є відео де видно і місце стоянки і воду...
 
Рыбалка - наше все! Но, считаю необходимым посетить Каменец-Подольский, Хотин и,конечно, Бакоту. Места красивейшие!!!
Еще Джуринский водопад!
 
Mixacb, 0503026894
 
приїхав  з Макароки, планував до неділі, але не витримав.
мізінцевий окунь не дає життя, шо під скалами.шо в затоках.
раз в 40 хвилин проскакує грам 150-200
сьогодні лід був темний майже  всюди, товщина біля 10 см, з уких 5 верхнього- каша.
купальний сезон не відкрили- чому дуже раді
 
то що, їхати нема змісту?
 
крім нас 4, було ше рибакив 10, в основному мотильщики і декілька з чортами та балансами.
пройшли від кінця мараівки (камиш) -до середини села, у всіх результати однакові.
під скали ніхто не ризикнув.

думай!
 
та шо там думати - якщо лід тримає, треба їхать!
 
Ну його на фіг по такому льоду ходити. Здоровий глузд в мене все-таки переважає над азартом, соррі.
 
Ми сьогодні відловились на "УРА"
Норми вилову не те щоб перевиконали,але перед "чесним форумом"стидно казати -скіки бомбанули...Обіцяю завтра багато не ловитиму..
Лід не те,щоби грубий, і не те, щоб тонкий-він якось місцями. Поряд грубий-безпечний лід,а біля нього промоїна.....Грубий лід білий. Промоїна зазвичай з прозорим-чорним льодом..
 
Новоушицький район - літом для 4*4 величезний вибір, від забитих людьми Рудковець і Куражина до Вахновець, Пижівки, Зелених Куриловець, Березівки, Шебутинець, Губарева, Косиковець, Глибівки, Хребтієва та Нової Гути. Місця у нас дуже красиві не пожалкуєте
 
вчора народ спокійно переходив Дністер, пешньою лід не пробивається, весь приблизно 15 см. захід-вихід добрий, нема чого переживати.

в мене результат за цілий день - 6 хвостів грам по 100-150. решта трошки краще
за цілий день жодного нормального окуня, тільки коло 16 години за 15 хвилин з однієї лунки 5 хвостів
 
Цитата
Ми сьогодні відловились на "УРА"

Цитата
вчора народ спокійно переходив Дністер,
вот если-бы еще писали где все это "безобразие" происходило, было-бы улетно
 
Цитата
вот если-бы еще писали где все это "безобразие" происходило, было-бы улетно

Так запитай "в лічку".Думаю,питань не буде.
 
Вчора в мене теж було з десяток хвостиків в Ворновиці..  А позавчора відловився в секретному місці на "УРА"..Вчора теж переходив Дністер.Але сказати , що лід добрий-брехня..Коли були морози-суховіями надуло пилюки на лід.А на сонці пилюка лід протопила.Якщо не проталина,то шкірка 2 см..І так місцями-лід добрий,а місцями-пролизні.Хто сракою лід чути не вміє-нєхєр на нього виходити..Це в мороз лід тріщить,але тримає.Зараз-як тріщить-знач може проломатись.Він еластичний-тому,що каша..Сьогодні теж тепло.Лід тане.Навіть якщо будуть морози-реально для лову залишається-Калачківці, Китайгород, Мукша,Цвіклівці..Про Дністер треба забути..
 
Никто не в курсе, есть где открытая вода уже? Завтра смотаться планируем, вот думаю стоит ли.
 
Цитата
Никто не в курсе, есть где открытая вода уже
Устье Ушицы точно, Куражин, Рудковцы по идее тоже должны быть открыты
 
Цитата
Устье Ушицы точно, Куражин, Рудковцы по идее тоже должны быть открыты
А Куражин по-моему и не замерзал.
 
Глянь сюди. Для відпочинку місце супер!!! http://www.castles.com.ua/studenytsa.html
 
Хлопці ні хто на хижака не їздив?
 
а что сейчас с водой?
 
Тало-дощевой паводок не большой, думаю вода до Днестровки грязноватая но низовье водохранилища все ОК! Интересно как там клыкастый)))
 
вода открытая?
 
Ушица- вода как слеза(покрайней мере вчерашняя инфа)
 
да! только на Жванце 20% ледохода
 
то есть фактически уже можно и на воду выходить и с берега пробовать рыбачить?

есть свежая инфа о клеве?
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!