Страницы: Пред. 1 2
Хмельничане, а давайте-ка вместе.......
 
Цитата
Ага согласен, только можно ещё и 4-ый пункт сделать
- НАФИГ МНЕ ВАША ГОЛОСОВАЛКА!:bm:
Саша, и ты туда же. Что это с вами сегодня, замёрзли?
 
Цитата
Да, Саша, особенно учитывая, что предстоит первая встреча:az: на "зимних квартирах". Только третий пункт сформулируй корректней...
Так где голосовалка, Александр Анатольевич? Времени осталось всего ничего.
 
Цитата
Так где голосовалка, Александр Анатольевич? Времени осталось всего ничего.

Мы Вам:bt: полностью доверяем.:by: Как напишете, так и будет правильно:dk:
Я накинул приблизительные варианты ответов, но они излагают суть вопроса. Можна еще добавить "У меня не получаеться"
 
Цитата
Мы Вам:bt: полностью доверяем.:by: Как напишете, так и будет правильно:dk:
Я накинул приблизительные варианты ответов, но они излагают суть вопроса. Можна еще добавить "У меня не получаеться"
Саня, у нас же как в армии: инициатива наказуема :biggrin:. Не буду забирать у тебя авторство, дерзай, идея здравая!
 
Мужыки какую вотку брать?
 
Цитата
Мужыки какую вотку брать?
Холодную!!!! и в литровых бутылках!!!!:cm::bm:
 
Высказываемся в ней при желании, коллеги, перед каждой встречей. Если есть пожелания по сути или форме - милости прошу в личку.
 
Мужики спасибо всем пришедшим на встречу,:bt: особенно главному виновнику застолья Kastian - отдельный респект,:az: завтра постараюсь всё более подробно выложить с фото...:bs:
 
Встреча прошла нормально. Костян так серьезно отнесся к проставлению, что вижу если люди пойдут по его стопам, то скоро днюхи будем проводить с домашним салатом оливье, картошкой пюре и селедкой под шубой. И где он такой пакет черный нашел? Что скатерть самобранка, водка не заканчивалась. Смотрю - закончилась фляга, он руку в пакет, а там опять полная. Костян - МУЖИК!
 
Как мне показалось встреча прошла на ура.:az::az::az: Отдельно большое спасибо за организованное прикритие тылов:ag::ag::ag:( ушли незамеченными, или мы просто ничего не заметили ). Всем прибывшим на встречу спасибо за поздравленя.:bt::bt::bt:
Хмельницким форумчанам Респект и Уважуха!!!:dk:
 
Учитывая пожелания, высказанные на крайней встрече нашего рыбацко-охотничьего землячества, принято решение:

1. Встречи становятся еженедельными (каждый четверг).
2. Начало в 19.00.
3. Место "ТУРБО-ПИЦЦА" ( 2-й этаж "Оазиса") с видом на Южный Буг.
4. Опрос обновляется каждую неделю, дабы желающие встретиться могли увидеть, кто же собирается прийти в ближайший четверг.
 
Мужики завтра думаю сделать выезд на щучку - есть желающие, в личку)))):az:
 
суббота или воскресенье...
есть место в машине.
 
Цитата
суббота или воскресенье...
есть место в машине.
Александр, доброе дело приглашать коллег на рыбалку, но...
В субботу открытие охоты на пушнину!:cl: Теперь буйная часть нашего коллектива:dk: сменит до конца января спин на ствол!:ag:
 
Цитата
Теперь буйная часть нашего коллектива:dk: сменит до конца января спин на ствол!:ag:

Петрович Вы как всегда в точку :bt:

еще в субботу спин, приманки, лодка - все было законсервировано и опечатано в гараже, до весны :av:

зато пройдясь по моей квартире можно встретить такие вещи как: патронтаж (который я зачем то уже три раза перебираю:bk:), охот. нож лежит на тумбочке (нужно не забыть пока спрятать в сейф), сапоги в коридоре, ягдерера мирно посапывающего на забытой мной на диване камуфляжной куртке........

терпим, еще не долго осталось и........:cl: :ci:
 
Мужики збираюсь в вівторок навідати так розрекламований всіма Дністер, подразнити полосатого, поки щучка спить в "задушених" безкисневим голодуванням водоймах))) Якшо є бажаючі скласти компанію прошу в лічку)))):cd:
 
Цитата
Мужики збираюсь в вівторок навідати так розрекламований всіма Дністер, подразнити полосатого, поки щучка спить в "задушених" безкисневим голодуванням водоймах))) Якшо є бажаючі скласти компанію прошу в лічку)))):cd:

ты всё никак не успокоишься с Днестром ))) если б не работа я был бы первый в очереди, а так... увы и ах...
НХНЧ вам.
 
Цитата
Мужики збираюсь в вівторок навідати так розрекламований всіма Дністер, подразнити полосатого, поки щучка спить в "задушених" безкисневим голодуванням водоймах))) Якшо є бажаючі скласти компанію прошу в лічку)))):cd:
Вот так, в вівторорк їдеш, а я навідь не знаю про ЦЕ!!!:dl:
PS Може і мене возьмеш? Вибачай що не в лічку.
 
Цитата
Вот так, в вівторорк їдеш, а я навідь не знаю про ЦЕ!!!:dl:
PS Може і мене возьмеш? Вибачай що не в лічку.

Саня  в таких випадках , добре що не в морду , а то шо не в лічку - то вже таке ....:ap:
 
Цитата
Вот так, в вівторорк їдеш, а я навідь не знаю про ЦЕ!!!
PS Може і мене возьмеш? Вибачай що не в лічку.
Странно як це ти не в курсі, якшо ми на ТВОЇЙ машині їдемо???:dl::ca:
 
Всім привіт!
Приймайте нового форумчанина в свої ряди.

ЗІ
Може хто завтра іде на рибу, з ранку, я маю на увазі в місті, наприклад на Южку чи Плоску, я б з задоволенням приєднався, а то самому якось не комільфо :(
Заодно і познайомимся.
 
Цитата
Всім привіт!
Приймайте нового форумчанина в свої ряди.

ЗІ
Може хто завтра іде на рибу, з ранку, я маю на увазі в місті, наприклад на Южку чи Плоску, я б з задоволенням приєднався, а то самому якось не комільфо :(
Заодно і познайомимся.
Рады видеть новые лица.
Может завтра на Днестр кто-то едет.Я еду 100%,( к сожалению свободных мест нет,сам прицепом.).
Может на Днестре встретелись бы.Компанией веселее.
 
Цитата
Рады видеть новые лица.
Может завтра на Днестр кто-то едет.Я еду 100%,( к сожалению свободных мест нет,сам прицепом.).
Может на Днестре встретелись бы.Компанией веселее.

Прив!
Та на Днестрі я був в минулу п"ятницю, неочень так чтоб очень, тай часу
в мене лише до обіду, так що тільки в місті можу порибачити :(

ЗІ
Якщо хто надумає маякуйте 067 422 два три 77
Микола
 
Цитата
Рады видеть новые лица.
Может завтра на Днестр кто-то едет.Я еду 100%,( к сожалению свободных мест нет,сам прицепом.).
Может на Днестре встретелись бы.Компанией веселее.

Да еду, в Старую ушицу, тоже двумя машинами!!!:ag:
 
А в неділю на Дністер ніхто не їде? Хто знає куди зараз краще рвонути?
 
Э можливість поїхати на риболовлю в сторону Головчинець,бажаючі скласти компанію пишіть в лічку.
 
Завтра еду с кумом на рыбу.Два человека могу взять.Если худенькие то три:cd:.Выезд в часов 5.Жду предложений.
 
Цитата
Завтра еду с кумом на рыбу.Два человека могу взять.Если худенькие то три:cd:.Выезд в часов 5.Жду предложений.
Если надумаете до 5 утра звоните  0633360474 Сергей - в любое время.
Кстати сомы у меня в аквариуме и пескари на балконе с ума сходят.Значит завтра будет клёв.Это я Вам точно говорю.:dn:
 
завтра еду открывать сезон на Южный Буг, есть одно место в машине, если есть желание в ЛС или на моб.:bi:
 
уже есть два места, звоните 067 381 71 31:bo:
 
Цитата
завтра еду открывать сезон на Южный Буг, есть одно место в машине, если есть желание в ЛС или на моб.:bi:

:cf:НУ ЧТО ???? КАК???:cf:
отчётик в студию !!!!!
 
желающим завтра  составить компанию поохотится на "зубастую" в ЛС или на моб.
 
в понедельник 03.05.2010 планирую поездку на одну из рек Хмельниччины (решать на какую будем коллективно) объект охоты - ГОЛАВЛЬ

желающие пишите в ЛС или на моб.
 
Мужики, сьогодні після обіду хтось кудись їде чи ні?
Хтів би впасти на хвіст!!! Всеодно на яку рибу!!!:bk:
 
Цитата
Мужики, сьогодні після обіду хтось кудись їде чи ні?
Хтів би впасти на хвіст!!! Всеодно на яку рибу!!!:bk:

На Дубовський на карася падьот???
 
Цитата
На Дубовський на карася падьот???

Ну шо Саня, дождевик і в перьод:rybak_1:?!!!
 
Мужики я і Андрюха (Сом) з дружинами збираємось 9-го числа десь на 4 дня рвати на Дністер, якщо є бажаючі скласти компанію - будь-ласка! Як то кажуть разом і батька добре бити)))):cz: Буде весело, повірте мені!:bz::biggrin:
 
Цитата
Мужики я і Андрюха (Сом) з дружинами збираємось 9-го числа десь на 4 дня рвати на Дністер, якщо є бажаючі скласти компанію - будь-ласка! Як то кажуть разом і батька добре бити)))):cz: Буде весело, повірте мені!:bz::biggrin:

Я планирую завтра или после завтра в полном составе (жена,дети)хочу съездить в Устя на паром и на ту сторону,а вы куда планируете???
 
Цитата
Я планирую завтра или после завтра в полном составе (жена,дети)хочу съездить в Устя на паром и на ту сторону,а вы куда планируете???
Мы в Старую ушицу скорее всего))
 
Хочу сходити на рибалку. Всеодно на кого і куда))) Є якісь прєдложенія?
 
Завтра планируем на Днестр, думаю в машине будет 1-2 свободных места.... если есть желающие стучите в личку, ближе к вечеру определимся состоится ли поездка....))
 
5.6.7.8 березня вихідні. Візьміть хтось на рибалку!Або підкажіть куди зїздити
 
Цитата
Завтра планируем на Днестр, думаю в машине будет 1-2 свободных места.... если есть желающие стучите в личку, ближе к вечеру определимся состоится ли поездка....))
Якщо через нас будете їхати прихопіть бльосенкі мені :ah:
Буду дуже вдячний :dh:
 
Цитата
Якщо через нас будете їхати прихопіть бльосенкі мені

03.02.2011, 11:35
 
Точно! Ступив )))))
 
Мужики, завтра на р. Збруч ніхто не зберається????:spin:
 
Предлагаю собраться рыбакам в северной части Хмельницкой области...
доречі...чому усі Хмельничани тут розмовляють російською?
 
Цитата
Предлагаю собраться рыбакам в северной части Хмельницкой области...
доречі...чому усі Хмельничани тут розмовляють російською?

Вибач але відповім у грубій формі " Тобі що повилазило????? ", постом раніше я вроді як на не китайскій мові писав звернення до форумчан:dl:
Ще раз вибач але багато хто пише і по Україньськи.
 
Цитата
Предлагаю собраться рыбакам в северной части Хмельницкой области...
доречі...чому усі Хмельничани тут розмовляють російською?
Ну я например,разговариваю на русском,так как,конкретную часть жизни провёл в России и на половину русский.
Но, якщо потрібно,можу розмовляти на рідній мові.
Просто,с друзьями и на работе,в семье общаюсь на русском-привычка.
Кстати у Вас в Шепетовке(или рядом,Славута) на озёрах ловится угорь.Если знаешь места ,приглашай обязательно приедем.
Ух,хочу угря поймать.
 
Цитата
у Вас в Шепетовке(или рядом,Славута) на озёрах ловится угорь.

Цитата
Ух,хочу угря поймать.
Сергей, а угорь на что клюёт?
 
Цитата
Сергей, а угорь на что клюёт?
Мой шеф словил на живца.
 
Цитата
Мой шеф словил на живца.

Крупный, угорь?
 
Цитата
Около полтора кило.Я на фотках видел.Это на Голубых озёрах.
http://fishing.kiev.ua/riby/sab/ugr01.htm
Бував я на тих озерах, гарні місця. Його мабуть з дна треба ловити?
 
Цитата
Крупный, угорь?
Около полтора кило.Я на фотках видел.Это на Голубых озёрах.
http://fishing.kiev.ua/riby/sab/ugr01.htm
Не знаю как он туда попал и где нерестится,но там он есть точно.
 
Цитата
Бував я на тих озерах, гарні місця. Його мабуть з дна треба ловити?
Они на ночь закинули закидушки с живцом.Утром вытащили угря.
 
Цитата
Предлагаю собраться рыбакам в северной части Хмельницкой области...
доречі...чому усі Хмельничани тут розмовляють російською?

Здесь идёт общение на комфортном для каждого конкретного пользователя языке. И украинском, и русском. Без якої-небудь мовної дискримінації. Тем более, что сайт всеукраинский и на вопросы, которые могут в какой-то мере разъединять сограждан - языковый, политические пристрастия, религиозный и тому подобные, наложено вето. В интернете и так слишком много ресурсов, специально созданных для грызни разного рода "озабоченных"...:aq:
 
Мужики завтра хочу виплисти до нас на Буг,:lodka: мій напарник зайнятий, а самому буде важкова-то справитись з нашим "батіскафом".... може є бажаючі приєднатись, дайти знати до ранку, до 8 години....... краще в лічку.....
 
Сьогодні при розмові з Басюком вирішили зробити пару днів відпочинку на річці, а саме на Дністрі, з місцем ще не оприділились. По даті заплановано виїзд на 13.07, назад 17.07.
Ночівля в палатках, біля вогнища. По плану - зранку ловля (пошуки) судака, вдень окунь (можливо спроба поквочити сома), відпочинок, ввечері знову ж на судака, вночі лящ, короп, шашлики, горілка, пиво... :ap: З місцем, якщо будуть ще бажаючі, можна вирішити разом. Якщо в компанії будуть любителі ловлі тільки білої - теж не проблема.
Якщо в когось є бажання, то відписуємось в темі, пропонуйте свої варіанти. Думаю відпочимо на славу...
 
В колодіївці активно ловится судак і карась.Позавчорашня інфа:al:
Лящ поки не проскакує,лише підлящики та коропці
 
Цитата
Сьогодні при розмові з Басюком вирішили зробити пару днів відпочинку на річці, а саме на Дністрі, з місцем ще не оприділились. По даті заплановано виїзд на 13.07, назад 17.07.
Ночівля в палатках, біля вогнища. По плану - зранку ловля (пошуки) судака, вдень окунь (можливо спроба поквочити сома), відпочинок, ввечері знову ж на судака, вночі лящ, короп, шашлики, горілка, пиво... :ap: З місцем, якщо будуть ще бажаючі, можна вирішити разом. Якщо в компанії будуть любителі ловлі тільки білої - теж не проблема.
Якщо в когось є бажання, то відписуємось в темі, пропонуйте свої варіанти. Думаю відпочимо на славу...
Якщо що я б приєднався. Є двомісний плавзасіб (правда тільки з мускульним двигуном), також засіб пересування у 80 кінячок.
Цікавить виключно спінінгова ловля.
 
Я тоже еду на Днестр с 07.07 по 10.07 потому что 10 день рыбака
 
Цитата
Мужики завтра хочу виплисти до нас на Буг,:lodka: мій напарник зайнятий, а самому буде важкова-то справитись з нашим "батіскафом".... може є бажаючі приєднатись, дайти знати до ранку, до 8 години....... краще в лічку.....
bass, а мене на борт непобоявся би взяти?:do:
 
Цитата
bass, а мене на борт непобоявся би взяти?:do:

Кого побоявся??? Тебе??? - ржунімагуізпадстала))))))):bj::bj::bj: Кращий прікол, що я чув за останній місяць....
П.с. Але якшо ти так хочеш попасти зі мною в лодку, то пропозиція:ds: Стецюка залишається в силі для всіх форумчан без винятку......:bf:
 
Мы как никогда близки к реализации давно вынашиваемой идеи выехать на ВОДУ нашей проскуровской командой rybalka.com! Впервые озвученной в позапрошлом году на клубной встрече. С тех пор совместные выезды в различных вариантах и сочетаниях коллег у нас были, но столь масштабный проект :mnogo_lodka: реально появился лишь второй раз (после неудачи с лесогриневецким вариантом)! Только бы состояние воды в Днестре после всех этих потопов не подвело да и погода в целом...
 
Цитата
bass, а мене на борт непобоявся би взяти?:do:

:bj::bj::bj:
Конечно пару блесен Вадима  может в ухе застрять ,а так я б сказал боятся нечего:dv:
 
Якщо вирішити поїхати у Колодіїївку, то я б до вас 100% приєднався! Можу навіть 2-ма палатками і плавзасобом підсобити. А можу і дозволити у себе на городі розбити табір ;) і здати "точки" місцевих самогоногонільщиків ))))))
 
Цитата
і здати "точки" місцевих самогоногонільщиків ))))))
НЕ АКТУАЛЬНО ПІСЛЯ ЦЬОГО)))))))))
Цитата
От ці Стецюки-Басюки алкаголіки! Хочуть в Неміроффа всьо бухло вициганити! )))))))
 
Тю... Кіко водки не жени, всьо равно на чай цукру не хватає ;) Ну або "Баба Маня здрастє. Вчорашня закінчилася - наллєйте ще"
 
Виїзд на Дністер відбудеться 13.07 (середа). Для уточнення кількості людей, котрі оприділились з поїздкою відписуємось в лічку, або в цю тему з побажаннями та пропозиціями.
Було би не погано усім учасникам поїздки зустрітися перед виїздом, а саме в понеділок в 18-00 в "Євросмак", для уточнення нюансів. Кожен хто має їхати, нехай складе список необхідних речей, котрі треба брати (щоб чогось не забути), а при зустрічі розприділимо обовязки по підготовці.
 
І бажано ще мене ввести в курс справи... ;)
 
Sasha-St, САШОК МЛЯ ПЕРЕЗВОНИ КО МНЕ     ВИТЯ ДЖОНСОН    Я СЧА ОТ БАТИ ПИШУ  НЕТ ИНЕТА
 
Цитата
Кожен хто має їхати, нехай складе список необхідних речей, котрі треба брати (щоб чогось не забути)
Это точно потому что я много чего забыл(без списка)даже кое за чем возвращался.
 
Цитата
Виїзд на Дністер відбудеться 13.07 (середа). Для уточнення кількості людей, котрі оприділились з поїздкою відписуємось в лічку, або в цю тему з побажаннями та пропозиціями.
Було би не погано усім учасникам поїздки зустрітися перед виїздом, а саме в понеділок в 18-00 в "Євросмак", для уточнення нюансів. Кожен хто має їхати, нехай складе список необхідних речей, котрі треба брати (щоб чогось не забути), а при зустрічі розприділимо обовязки по підготовці.

Сегодня встретились, обсудили нюансы и определили план действий.:dt: Всем присутствовавшим - спасибо за конструктивную работу!:bs:
 
Цитата
Сегодня встретились, обсудили нюансы и определили план действий.:dt: Всем присутствовавшим - спасибо за конструктивную работу!:bs:

А можно список тех кто едет и список поселения по палатках:bj::bj::bj:.
Желательно ещо список предпочитающей рыбалки на которую будет ставить акцент каждый из списка.
 
Цитата
А можно список тех кто едет и список поселения по палатках:bj::bj::bj:.
Желательно ещо список предпочитающей рыбалки на которую будет ставить акцент каждый из списка.

Есть такие списки, но они с грифом "ДСП".:cz:
 
Цитата
Есть такие списки, но они с грифом "ДСП".:cz:

Ржунеможу:ag::bj::cd::bj::bj::bj:
 
Цитата
А можно список тех кто едет и список поселения по палатках:bj::bj::bj:.
Желательно ещо список предпочитающей рыбалки на которую будет ставить акцент каждый из списка.

Цитата
Есть такие списки, но они с грифом "ДСП".:cz:

Петрович, ну Ви ж не любите коли цим ділом міряються...:br: а тут бачу пішла жара.... :biggrin:
А якщо чесно то мені менше з тим оті ваші з Кастяном СПІСКИ :bj:неможу дочекатись завтрашнього виїзду.....:dk::bp: Це має бути щось грандіозне!!!
 
Досить вам. А то точно роботу кину.:eek::ao:
 
Цитата
Досить вам. А то точно роботу кину.:eek::ao:

Віктор, кидай ту роботу на пару днів!!! :dk:

Цитата
Це має бути щось грандіозне!!!
:bj::bj::bj::bk:
 
Цитата
Петрович, ну Ви ж не любите коли цим ділом міряються...:br: а тут бачу пішла жара.... :biggrin:
А якщо чесно то мені менше з тим оті ваші з Кастяном СПІСКИ :bj:неможу дочекатись завтрашнього виїзду.....:dk::bp: Це має бути щось грандіозне!!!

А я ще не ліг, усе прокручую в голові щоб щось не забути!!!
 
Цитата
А я ще не ліг, усе прокручую в голові щоб щось не забути!!!
Можна подумати що хтось вже ліг...
Де хто вже чекає в іншому місці :eek:
 
Цитата
Можна подумати що хтось вже ліг...
Де хто вже чекає в іншому місці :eek:

А паруса і кубрік я так зрозумів у фото не ввійшли!!!:)??????
 
Ура, Ура, Ура!!! Зустріч на р. Дністер таки відбулась. Відпочили просто супер, навіть і рибки наловили.
Такий страшний жор був  що це просто піпєц!!!!
Доречі навіть змогли побувати на вечірці у Барні але нажаль сам Барні дуже рано пішов:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::dn::bk:
 
А Кастян і тут перший! І де в тебе сили ті беруться? Нормально добралися? ;)
 
Цитата
А Кастян і тут перший! І де в тебе сили ті беруться? Нормально добралися? ;)

Да Саша, все добре!!!
 
Да, відпочили жирно. Дуже дякую всім присутнім, приємно було познайомитися.

А от кльов да... У той вечір був якимось аж нереальним. От пару фото (значна частина риби ще була відпущена).
 
З Кастяна таранька палюбе!
 
Жду атчёта!!!
 
Цитата
Жду атчёта!!!
 плюс адин!!!
а то хер з цей роботой кудись попаду!
 
Цитата
а то хер з цей роботой кудись попаду!
Можеш сміло відпочивати :bf: Блог від Баса має получитися об'ємний, тому потребує багато часу. Напевне через денька два... не раньше
PS. Дякую усім присутнім за гарну компанію і чудовий відпочинок! Це було дійсно - чудово!!! :dk::dk::dk:
 
Цитата
З Кастяна таранька палюбе!

Палюбе, ще вчора розложив по каструлях і поприжимав банками:bf:
 
Эти четверо суток в Бакоте действительно получились просто феерическими. Всех участвовавших ещё раз благодарю за чудесно проведённое время!! :dk:
 
От залив фото що були в мене.
Прохання усім в кого теж щось є поділитися з ближніми. Але не викладайте їх у відкритий доступ, робіть архів з паролем, і давайте його лише учасникам поїздки. А то половина фото на demotivation.ru з"явиться :bj:
 
Тееекккссс. Не видаляти фотки з розшареної папки! Хто тільки що видалив все?!
До учасників - скиньте мені в лічку свої адреси поштові, щоб я відкрив доступ
 
Блин, народ !!!!

не томите, давайте фотки в студию или блог или что угодно....
а то терпелки уже нет, посмотреть охота.
у меня к сожалению длительные вылазки стоят под запретом ещё думаю на годик... а так бы с вами махнул, тем более нам с Костяном и собираться было бы легче )))
 
Цитата
или что угодно....
Пока можеш глянути одну фоточку ТУТ:bk:, а тепер представ який має бути блог :bj:
 
Цитата
Блин, народ !!!!

не томите, давайте фотки в студию или блог или что угодно....
а то терпелки уже нет, посмотреть охота.
у меня к сожалению длительные вылазки стоят под запретом ещё думаю на годик... а так бы с вами махнул, тем более нам с Костяном и собираться было бы легче )))

Санчо іще зовсім трохи, часу немаю взагалі щоб виділити на блог..... терпіння панове,:dk: нічого видатного не обіцяю, але кількість фоток для обробки вражає:be:
 
Хочу десь (Рудня чи Яськівці) завтра - після завтра поїхати на пару годин поганяти щуку. Найкраще було б "після" роботи (в 3-5 виїхати), але можна зранку і до обіду.
Якщо є бажаючі то приєднуйтеся.
 
Привіт. В Рудні затишшя. Там швагро зараз відпочиває та й я позаминулого тижня промишляв трохи... Взагалі розчарувався рибалкою в тих місцях... Був у Рудні, в Марківцях на Бугу, а потім на Летичівській ГЕС. Як результат один окунь-недомірок на маньячку і купа шелухи на вудку.
 
Привіт.
Дякую. Значить туди не поїду :)

А в Летичеві по спінінгу робити взагалі немає чого, ну хіба що окунь...
 
Цитата
Привіт.
Дякую. Значить туди не поїду :)

А в Летичеві по спінінгу робити взагалі немає чого, ну хіба що окунь...

а судака за сливом не пробовал ,за уором? немного берет говорят
 
Ні, не пробував. Це як так розумію в "апендициті", що при в"їзді в Летичів?
Минулого року там окунька тільки ловив.
 
Хочу упасть на завтра  ,на хвост кому то по зубатой(желательно).Прошу в Л.С
 
Завтра планую поїхати поганяти хижака з лодки, іще одне місце є, якщо є бажаючі дайте знати сьогодні до 22.00...:bf:
 
никто не планирует на субботу воскресенье на  Днестр? у меня  2  варианта обламалось, а сыну одещал....
если что пишите в личку или звоните 050 436 48 36
 
Хтось планує 24.08 поганяти хижака? Хочу впасти на хвіст.
 
никто не планирует на субботу воскресенье на  Днестр? у меня  2  варианта обламалось, а сыну обещал....
если что пишите в личку или звоните 050 436 48 36
 
В субботу собираюсь на карпа (водосховище Вовчок, водосховище Ушиця) есть 2 места. Желающие присоединяйтесь =)
 
В субботу в 3 часа утра едем на Днестр на окуня.
Есть одно вакантное место , но нужен человек с двухместной лодкой ,дабы взять одного на борт.
Цена вопроса - доля на бензин.
Место клёвое.
Желающие звоните 0633360474 Сергей Клёвый.
 
Цитата
В субботу в 3 часа утра едем на Днестр на окуня.
Есть одно вакантное место , но нужен человек с двухместной лодкой ,дабы взять одного на борт.
Цена вопроса - доля на бензин.
Место клёвое.
Желающие звоните 0633360474 Сергей Клёвый.
А я так хотів на окуня на Дністер на вихідні, і не знайшов бажаючих. А тут така пропозиція... :ak:
Але нажаль вже напланував не рибальські вихідні.

А на наступні вихідні такі квитки не роздають? :)
 
Цитата
А я так хотів на окуня на Дністер на вихідні, і не знайшов бажаючих. А тут така пропозиція... :ak:
Але нажаль вже напланував не рибальські вихідні.

А на наступні вихідні такі квитки не роздають? :)
Всё будет зависить от завтрашнего дня.:al:
 
Цитата
В субботу в 3 часа утра едем на Днестр на окуня.
Есть одно вакантное место , но нужен человек с двухместной лодкой ,дабы взять одного на борт.
Цена вопроса - доля на бензин.
Место клёвое.
Желающие звоните 0633360474 Сергей Клёвый.

Да...  Якби в неділю, 100% поїхав би:udochka:
 
Цитата
Да...  Якби в неділю, 100% поїхав би:udochka:
В воскресенье другие планы.
И в воскресенье обычно не клюёт :ap:
Всё сложил  в коробки , собираюсь и в бой.
:lodka:
 
Хочу на днестр!!!Сам не могу сесть за руль,потому что буду с бодуна.Потому и спрашиваю есть ли у кого то место на завтра?
 
Цитата
В субботу в 3 часа утра едем на Днестр на окуня.
Есть одно вакантное место , но нужен человек с двухместной лодкой ,дабы взять одного на борт.
Цена вопроса - доля на бензин.
Место клёвое.
Желающие звоните 0633360474 Сергей Клёвый.

Ну що там Дністер каже???
 
Цитата
Ну що там Дністер каже???
Каже ,что нужно было неделю назад ехать.
Брало плохо и мелкий.Поменяли два места и ноль.Ну не ноль ,штук 30 взяли.
 
Цитата
Каже ,что нужно было неделю назад ехать.
Брало плохо и мелкий.Поменяли два места и ноль.Ну не ноль ,штук 30 взяли.

Підтримую, тиждень назад був там і брало просто бешенно!!!
 
Планується завтра поїздка на Дністер. Ловля скоріш за все з берега (переважно окунь). Виїзд в 3-4 і назад як вийде/надоїсть у той же день.
Є вільних два пасажиромісця. Бажаючі велкоме.

P. S.
Ввечері певне доступа до Інтернету не буде, то телефонуйте сюди: O97 244 81З4 (Славік).
 
Хтось завтра хоче на Бугу на дальніх гречанах твістери пополоскати? Бо вихідні без рибалки пропадають.
 
Цитата
Хтось завтра хоче на Бугу на дальніх гречанах твістери пополоскати? Бо вихідні без рибалки пропадають.
Сашко , иди сам . Свидетелей не будет , сможешь потом рассказать :ap:.
А если серьёзно , позвони мне завтра ,скажу где полоскать.
 
Цитата
Планується завтра поїздка на Дністер. Ловля скоріш за все з берега (переважно окунь). Виїзд в 3-4 і назад як вийде/надоїсть у той же день.
Є вільних два пасажиромісця. Бажаючі велкоме.

P. S.
Ввечері певне доступа до Інтернету не буде, то телефонуйте сюди: O97 244 81З4 (Славік).

уже всё занято!!!!
 
Сподіваюся ви здогадалися однією машиною їхати? А то жирненько вам вийде напівпустими екіпажами і декількома машинами...
Все, я спати! Завтра чекаю! До зустрічі ;)
 
Цитата
Сподіваюся ви здогадалися однією машиною їхати? А то жирненько вам вийде напівпустими екіпажами і декількома машинами...
Все, я спати! Завтра чекаю! До зустрічі ;)

Так точно едем вместе одной машиной.Так знакомиться легче:ap::ap:
Я тоже спать....
 
Цитата
Хтось завтра хоче на Бугу на дальніх гречанах твістери пополоскати? Бо вихідні без рибалки пропадають.
Поїхали з нами! А то той поцієнт що мав їхіти пасанув. Я правді не знаю хто це повідомлення прочитає вночі, але все ж...
 
Цитата
Поїхали з нами! А то той поцієнт що мав їхіти пасанув. Я правді не знаю хто це повідомлення прочитає вночі, але все ж...
Судя по твому стілю писання ти зара під пивом кажись, лягай спати, а то завтрасьодня людей везти і штрафи високі:bj:
 
Цитата
Поїхали з нами! А то той поцієнт що мав їхіти пасанув. Я правді не знаю хто це повідомлення прочитає вночі, але все ж...
Только что разбудил , уже бежит ко мне.
Настоящий рыбацюга всегда на готове.:ap:
 
Одна половина експедиції вже вдома, а інша ще поповнює запаси горючого на березі. Кльов був. Кльовий був. Улов задокументований і перевірений на норми вилову. Все в нормі.
 
Цитата
Одна половина експедиції вже вдома, а інша ще поповнює запаси горючого на березі. Кльов був. Кльовий був. Улов задокументований і перевірений на норми вилову. Все в нормі.

Кльовий вже вдома?)
 
завтра еду на хищтника есть место
 
Только , что прибыли. Саня, приятно было познакомиться.Спасибо за экскурс.
Всем довольны , хоть и мокрые , замёрзшие и счастливые.
Побольше бы таких рыбалок.
Команде настоящих рыбацюг тоже огромное спасибо.
 
Цитата
Судя по твому стілю писання ти зара під пивом кажись, лягай спати, а то завтрасьодня людей везти і штрафи високі:bj:
Та такий адский кутьож в Матадорі був в Суботу :ar: А мені як завжди пивка попити нормально не можна. Хоча я якось умудрився )))

З"їздили зачьотно. Половили рибки, погуляли, і поржали вдоволь. Дякую всім за компанію.
 
Большое человеческое спасибо Саше(AlexWizard)за проведённую экскурсию и мастер класс по ловле хищной рыбы с берега на Днестре.Приятно было познакомиться с тобой и твоей командой.
Домой приехали довольные шо слоны,синие как надо и мокрые.
Также спасибо нашей весёлой компании за весело проведённое время и возможность добраться до места лова.Славик и Димон приятно было познакомиться.
 
Мені також було приємно з вами познайомитися.
Ну я думаю хоч задоволення отримали? Не обманулися у своїх очікуваннях?
 
Цитата
Большое человеческое спасибо Саше(AlexWizard)за проведённую экскурсию и мастер класс по ловле хищной рыбы с берега на Днестре.Приятно было познакомиться с тобой и твоей командой.
Домой приехали довольные шо слоны,синие как надо и мокрые.
Также спасибо нашей весёлой компании за весело проведённое время и возможность добраться до места лова.Славик и Димон приятно было познакомиться.

Слайди будуть?:al:
 
Цитата
Слайди будуть?:al:

Серёга Клёвый готовит очередной шедевр,а там сам знаешь будет всё.
 
Цитата
Серёга Клёвый готовит очередной шедевр,а там сам знаешь будет всё.
Процес копчення окунців теж покажете?Мої вдома ледь пальчики не повідкушували.
 
Цитата
Процес копчення окунців теж покажете?Мої вдома ледь пальчики не повідкушували.
Всё покажем и расскажем,только попозже ,работы море.
 
Паньство. Літо наближається... А чи не починати замислюватися над виїздною сходкою?
 
Да, було б чудово повторити минулорічну "рибалку".
 
Слав, стосовно твого запрошення. Приймаю на 99% але є одна умова. Завдяки тому, що у нас в країні проводиться процес "покращення" нам стали затримувати зарплату. От умова видачі мені зарплати і буде тим 1%.
 
Цитата
Слав, стосовно твого запрошення. Приймаю на 99% але є одна умова. Завдяки тому, що у нас в країні проводиться процес "покращення" нам стали затримувати зарплату. От умова видачі мені зарплати і буде тим 1%.
Чудово! :az:
 
В неділю (27 травня) ніхто не збирається в Водички,або ще кудась на карася та некрупного і середнього коропця?Якщо є місце,я б з радістю склав компанію!Якщо є варіанти,пишіть в приват!
 
Післязвтра (якщо жінка не поміняє плани) планую махнути кудась... будуть бажаючі скласкти компанію... велкам))) Стукайте в лічку....
 
bass___, на выходные планирую ехать в мыслятин
http://wikimapia.org/#lat=50.08562&l...1&z=16&l=1&m=b
віезжаю в пятницу часика в 16,00-17,00 можешь присоединиться, только у меня уже места в машине нема... вчера там ловили карпиков 2-8 кг
планируем на  2  ночевки
там есть :
карп, карась
плотва до 0,5 кг попадаеться
лешь, голавль, судак но мало и  редко
щука, окунь, жерех  - был когда-то
сом до 20 кг ребята брали
 
поездка отменилась по техническим причинам....(((
 
я так розумію вже ніхто ніде не збирається??
 
Шановні рибалки!
Якщо Вас цікавить риболовний спорт, виїзд на змагання, обмін досвідом, запрошуємо прийняти участь у зборах з приводу заснування Хмельницької Обласної Федерації Риболовного Спорту. Збори відбудуться 26 січня 2014р. о 15:00 за адресою: м. Хмельницький вул. Геологів 7/1 (торгівельний центр "Європа" ), в кафе на 2 поверсі. З приводу питань звертатися за телефоном: +380 97 253 6572 Василь Степанович.
 
Вчора 26 січня відбулися збори рибалок по темі заснування федерації риболовного спорту в Хмельницькій області.Дякую всім хто підтримав цю ініціативу і своєю участю доказав що федерація в нас буде і вона буде дієздатна!!!!Одноголосно було прийнято рішення про створення федерації.По питанню в якому форматі пройде реєстрація (як юридична особа або як осередок ФРСУ)думки рибаків розділилися і після обговорення було прийняте рішення провести консультації з юристом а також з представниками ФРСУ і на слідуючих зборах прийняти рішення остаточно.Це рішення було аргументоване ще й тим щоє багато зацікавлених рибалок що не знали про збори і вони будуть присутні на слідуючих зборах.По проєкту статуту в присутнього юриста були зауваження які треба виправити.Одноголосно було прийняте рішення про проведення змагань для всіх бажаючих по мормишці в межах міста в середині лютого (ПРАВИЛА ДАТУ І МІСЦЕ викладемо на сайті незабаром)Вирішили провести установчі збори 2 лютого о 15 00 в приміщенні торгівельного центру"Європа" кафе на другому поверсі.
З  приводу питань звертатися за телефоном: +380 97 253 6572 Василь Степанович.
Більше інформації тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=38&id=2989#2989
 
Завтра, тобто 01.02.14, плануємо рванути на Дністер. Мета - випити чарочку, відпочити, половити окуня.
В машині є одне місце. До 22.00 на телефоні 067-9З7-88-ЗЧ ;)
PS. А вам слабо?
 
Цитата
В машині є одне місце.
Вже нема. Мерсі за увагу. Рота набрана ;)
 
Шановні форумчани міста Хмельницький та України, в зв'язку з ситуацією в країні, пропоную з сторони громади рибалок зайнятися безпосередньо обов'язками Держвод Рибоохорони,
так як за останні роки діюча структура не виконує своїх зобов'язань, що супроводжується хабарництвом та корупцією. Пропоную створити загони оборони водних ресурсів Хмельницької області та України, боротись з браконьєрством та мажорством...Пропоную в найближчі дні створити команду однодумців та відвідати водоймища незаконно взяті в власність Ядухою та іншими особами...Вони всі злякались і повтікали від правосудя, так давайте займемось відновленням прав громадян на мирний відпочиок біля водойм та любительську риболовлю.
Хто, як не ми однодумці, яких поєднує спільний інтерес та хобі займемося цією справою.
Повірте, що через декілька років, ми не будем кидатись, як ті шакали, на інформацію,  що десь прокльовує окунець чи плотва, і відновимо водні ресурси області та України своїми зусиллями, борючись з браконьєрством та мажорством.
 
Я за. Рибінспекція-це паразитична організація, яка за державний кошт займається самозбагаченням,кришує браконьєрів,що знищують рибні ресурси водойм.Наша команда спіта, спета і в разі потреби работає не хужее МЧС. Треба ксіву,хазу,чітку координацію зверху(область-Хмельницький)Ну і якщо робота по маршруту-хочаби мінімальну компенсацію на пальне для мобільної групи.Кста-до мене записувались в самооборону.Майже всі мої-рибаки.Я ще толком незнаю що з цим робити.В Києві вродя як відвоював  гггг.
В мене навіть начальник штабу є    
AlexWizard
https://www.rybalka.com/forum/member.php?u=6387
Всі питання через нього ггггг
 
Я також приєднуюсь... Ми сьогодні зробили з колегами те саме в СТОМАТОЛОГІЇ Хмельницької області....Висунули недовіру головному лікарю корупціонеру, запросили пресу, написали заяву про зняття його з посади, і особисто занесли ту заяву до в.о. голови обл.держ.Дерекода яка розглянеться в середу о 14-00.... теж саме можна зробити і з нашими водоймами......
 
Підтримую!
 
Цитата
Я також приєднуюсь... Ми сьогодні зробили з колегами те саме в СТОМАТОЛОГІЇ Хмельницької області....Висунули недовіру головному лікарю корупціонеру, запросили пресу, написали заяву про зняття його з посади, і особисто занесли ту заяву до в.о. голови обл.держ.Дерекода яка розглянеться в середу о 14-00.... теж саме можна зробити і з нашими водоймами......
Взагалі-то його прізвище - Дерикот, і питання про зняття з посади вирішуватиметься на сесії обласної ради, а не облдержадміністрації. Давайте не будемо спотворювати факти і розповсюджувати дезінформацію, а то виходить чув дзвін...
 
Цитата
Взагалі-то його прізвище - Дерикот, і питання про зняття з посади вирішуватиметься на сесії обласної ради, а не облдержадміністрації. Давайте не будемо спотворювати факти і розповсюджувати дезінформацію, а то виходить чув дзвін...
Саме так, вибачаюсь за деякі неточності, просто писав під емоціями....
 
Підтримую. Пропоную завітати у штаб самооборони і заручитись їхньою підтримкою .
 
а не краще хай в країні стабілізується ситуація і вирішаться більш важливі питання, а то зараз здається, що кожний на себе тягне одіяло.
 
Цитата
Шановні форумчани міста Хмельницький та України, в зв'язку з ситуацією в країні, пропоную з сторони громади рибалок зайнятися безпосередньо обов'язками Держвод Рибоохорони,
так як за останні роки діюча структура не виконує своїх зобов'язань, що супроводжується хабарництвом та корупцією. Пропоную створити загони оборони водних ресурсів Хмельницької області та України, боротись з браконьєрством та мажорством...Пропоную в найближчі дні створити команду однодумців та відвідати водоймища незаконно взяті в власність Ядухою та іншими особами...Вони всі злякались і повтікали від правосудя, так давайте займемось відновленням прав громадян на мирний відпочиок біля водойм та любительську риболовлю.
Хто, як не ми однодумці, яких поєднує спільний інтерес та хобі займемося цією справою.
Повірте, що через декілька років, ми не будем кидатись, як ті шакали, на інформацію,  що десь прокльовує окунець чи плотва, і відновимо водні ресурси області та України своїми зусиллями, борючись з браконьєрством та мажорством.

Идея хорошая, но непонятно:
- отряды охраны водных ресурсов будут выполнять одновременно функции рыбоохраны и природоохранной прокуратуры?
- шерстить предлагается в области только ставки Ядухи со товарищи или все, поскольку лишь единицы были оформлены в аренду в соответствии с законом?

Нужно продумать всё хорошенько, чтобы предстоящие действия не оказались галимой "партизанщиной". Погонять псевдоарендаторов одно, вернуть водоёмы громаде - другое, а запустить действенную систему рыбоохраны уже третье. Ну а пока можно шугнуть водоёмы ядухиной доци. Заслужила.
 
ідея має право на життя, однак не все так просто...відкинувши романтизм про повернення низки водойм Хмельниччини у власність громади, пропоную зробити більш конструктивні та узгодженні дії, щодо ситуації яка склалась на водоймах області...
безперечно починати роботу потрібно із рибохорони Хмельниччини, але не з "пустими руками", тобто конкретними вимогами щодо керівництва та фактами зловживання та хабарництва...
організувати пікет рибохорони Хмельницької області з вимогою повної доповіді начальника про проведену роботу по бородьбі із браконєрством та плану заходів на нерестовий період 2014 року, у разі не задоволення громади наданими відповідями, вимагати відсторонення від займаної посади, із відповідними зверненнями у Хмельницьку облдержадміністрацію та прокуратуру.
вимагати створення мобільних груп взаємодії працівників рибохорони із предствниками громади рибалок Хмельниччени, з метою неупередженного фіксування та притягнення до відповідальності порушників і т.д...
більш конкретно пропоную обговорити дане питання на зустрічі небайдужих рибалок області, час та місце пропонуйте у найближчий час...
p.s. якщо я правильно розумію, то на Хмельниченні уже створенна та фукціонує ХФРС, було б дуже доречно виступати від її імені, або громада + ХФРС
питання є досить нагальним, тому як уже було зазначенно "поки усі ченуши сц...", треба діяти, іншого шансу може і не бути....
на звязку....
 
Можна прийти до них і так їх! Так їх!
https://www.youtube.com/watch?v=mI6tjrcE6z0
 
Слава можна і так, однак я пропоную грунтувати вимоги на аргументах, прошу не переводити досить важливу тему на популізм...
якщо є бажаюі дійсно щось робити, а не стукати по клаві, прошу вносити конструктивні пропозиції і найблищим часом організувати зустріч з подальшим вирішенням наступних дій....
p.s. проблему морської риболовлі в Криму підіймати не будем))
 
Для большей предметности предлагаю высказаться по отношению к поднятым в теме вопросам с помощью опроса. Вопрос следующий:

Создание новой структуры рыбоохраны и контроля водных ресурсов области рыбаками-активистами в ближайшее время.

Опрос закрытый, важно определить, сколько симпатиков и противников такой организации форумчан в реальном наведении порядка на водоёмах. Если инициатива будет поддержана достаточным количеством правильных рыбаков, далее назначим встречу и приступим к работе по практическому созданию этой структуры в сжатые сроки.
 
так там одни браконьеры.
 
опрос это очень хорошо, но де - факто он нечего не меняет, вопрос в другом - готовы ли наши рыболовы собрать сотню другую единомышленников и поставить конкретные вопросы рыбоохране...
второе, готовы ли "мы" организовать совместные выезды хотя бы на период нереста на водоемы области..

потому я и предлагаю тем, кто готов принять активное участие в непосредственной работе  по охране и предотвращении браконьерству, организовать встречу на нейтральной территории (то есть улице, парке...), встречи в кабаках отпадают! (знаю я эти встречи:az::bz::be::du:)
 
На Воде должен быть в одном лице и рыбинспектор и эколог и "гаишник" !
 
Цитата
На Воде должен быть в одном лице и рыбинспектор и эколог и "гаишник" !

нет, подход не правильный, необходимо как минимум 3 человека! узурпация полномочий ведет к тотальной коррупции, сам сею - сам жну!:bf:

возможно со временем, будучи коренными европейцами)), мы сможем с лёгкостью делегировать все эти функции одному честному "полицейскому", но пока......
 
Костя прав, только такие полномочия обеспечат необходимый статус. Дима, опрос покажет насколько актуально и поддерживаемо предложенное. Наехать "сотней" на сегодяшних коррупционеров-рыбоохоронщиков конечно круто. Страху наведём, шо песец... Но это тактика, а стратегия предполагает создание такой структуры, которая перекроет кислород "бракам" и обеспечит порядок на водных ресурсах области (вопросы аренды, водопользования, спортивного и любительского рыболовства). И контроля за промловом обязательно. Как-то так.
 
Петрович, я тоже хочу верить в то, что через год - два мы все будем жить весело и счастливо, но пока такая перспектива очень тумана...

а вот в нужное время спросить с рыбоохраны будет совсем не лишние, создать мобильные группы тоже думаю не проблема, да и замена нач. рыбоохраны будет очень к стати, главное что бы были добровольцы с нашей стороны..

пока мы проведем опрос, обговорим новую структуру, ее функции и обязанности, предложим ее на рассмотрение соответственным органам, составим штат и т.д...
Днестер и другие, пока еще общедоступные водоемы нашей области, можно будет смело объявлять "стерильными" от рыбы(
 
я за......до зустічі треба щоб кожен придумав, і озвучив свої думки, що до даної теми.....
1. вимоги що до надання інформації,що писалося раніше.(про нерест,і т.д. та тимчасову заміну начальства)
2. найти інформацію про ставки, та їх орендарів(особливо,ті що мав Ядуха)
3. на рахунок нового органу - тимчасово, колективний їз добровольців форумчан....ну і плюс міліцію потрібно все таки залучати
4. сумісні вмїзди - також реально, адже весна не за горами, кожен з нас, як мінімум 1 раз в тиждень буде їхати на відпочинок-риболовлю, можна домовлятися і робити це сумісно....
таких пунктів має бути безліч, і в кожного, а з них вбирати, те що нам найбільш потрібно.
 
А хто з нас готовий ради відтворення популяції усіх видів риб, взагалі не здійснювати лов риби в річках та їхніх басейнах (так званих "неплатніках") протягом п"яти років?
Якщо починати щось робити, то така умова також має бути. ІМХО
 
Цитата
А хто з нас готовий ради відтворення популяції усіх видів риб, взагалі не здійснювати лов риби в річках та їхніх басейнах (так званих "неплатніках") протягом п"яти років?
Якщо починати щось робити, то така умова також має бути. ІМХО
Для цього білі люди "Спіймав-Відпусти" придумали. :bf:
 
Цитата
А хто з нас готовий ради відтворення популяції усіх видів риб, взагалі не здійснювати лов риби в річках та їхніх басейнах (так званих "неплатніках") протягом п"яти років?
Якщо починати щось робити, то така умова також має бути. ІМХО
В маштабах нынешнего браконьерства( сети, электроудочки), мы - порядочные и законопослушные рыболовы капля в океане. Убрать сети и электролов и поверь мне, рыбные запасы востановятся ух как быстро.
Достаточно просто придерживаться уже написанных правил рыболовли и всё будет гуд.:bf:
К примеру запреты охоты на пару лет для востановления поголовья дичи запрещяют охоту законопослушному охотнику ну никак не браконьеру, который болт забил на все запреты.
 
Рибоохорона зараз перетворилась в бізнес і тільки в нього! Требащось міняти! Багото здорових думок оголосили вже тут, і майже всі мають сенс!

Браки вибивають велтку кількість риби, але й наш брак-любитель під шумок нармально пакує, з прикладу Ісаківці де 100-300грам судачат і 150-200грам щучок в отвес мішками пакують, впаяти їм там хоть раз за кожного недомірка по законам , дай менше далі дцмалиб що роблять! ( а там за день 100 екіпажів легенько по відерку мєлочі ловлять)
 
Цитата
Рибоохорона зараз перетворилась в бізнес і тільки в нього! Требащось міняти! Багото здорових думок оголосили вже тут, і майже всі мають сенс!

Браки вибивають велтку кількість риби, але й наш брак-любитель під шумок нармально пакує, з прикладу Ісаківці де 100-300грам судачат і 150-200грам щучок в отвес мішками пакують, впаяти їм там хоть раз за кожного недомірка по законам , дай менше далі дцмалиб що роблять! ( а там за день 100 екіпажів легенько по відерку мєлочі ловлять)
Так в том то и дело Серёга. Жить нужно по закону. Есть размеры и есть нормы вылова. Если их придерживаться - всё будет ОК.
А всё , что не по закону - это браконьерство, а браконьеров нужно карать.
Почему у меня за год 4 штрафа от ГАИ, потому что я нарушил закон. Так должно быть везде.
А браков - любителей совсем скоро можно будет ловить в Моломоленцах, Ярославке и т.д с торбами карася.
 
Цитата
В маштабах нынешнего браконьерства( сети, электроудочки), мы - порядочные и законопослушные рыболовы капля в океане. Убрать сети и электролов и поверь мне, рыбные запасы востановятся ух как быстро.
Достаточно просто придерживаться уже написанных правил рыболовли и всё будет гуд.:bf:
Вибач, Сергій, але дозволю собі не погодитися. Якби снасті були і рибаків стільки як в 50-х то аматори б погоди не робили, а так любителі ще гірше браконьєрів. Так мені здається що малі річки (і навіть не дуже малий Буг) зачистити спінінгістам дуже просто. Залазиш буває в такі хащі що там ні місцеві ні браки не ловлять, а рибаками берега затоптані вкрай. От взяти той же Південний Буг, там на 10 км пару перекатів, по них рибу познімав і все, -- в інших місцях її там немає.
Можна ще Візарда запитати, він неодноразово розповідав як легко Збруч спінінгістами зачищається. Та можна і долю калюсовського судака згадати. Аматори на сьогодні може якщо не перші браконьєри то й далеко не останні.
 
Цитата
можно будет ловить в Моломоленцах,
Но в Моломоленцах, вроде даже по закону, можно ловить, хотя не больше 3х кг в нерест, может я не прав???
 
Цитата
Вибач, Сергій, але дозволю собі не погодитися. Якби снасті були і рибаків стільки як в 50-х то аматори б погоди не робили, а так любителі ще гірше браконьєрів. Так мені здається що малі річки (і навіть не дуже малий Буг) зачистити спінінгістам дуже просто. Залазиш буває в такі хащі що там ні місцеві ні браки не ловлять, а рибаками берега затоптані вкрай. От взяти той же Південний Буг, там на 10 км пару перекатів, по них рибу познімав і все, -- в інших місцях її там немає.
Можна ще Візарда запитати, він неодноразово розповідав як легко Збруч спінінгістами зачищається. Та можна і долю калюсовського судака згадати. Аматори на сьогодні може якщо не перші браконьєри то й далеко не останні.
Слава, как по мне, суть не в любителях, суть в норме вылова, месте вылова и времени вылова. А зачищают реки спинингисты потому .что браки до них уже всё зачистили сетями. Забери сети и электролов и дай рыбе нормально отнерестится и дорости до разрешонного размера и тогда хватит всем спинингистам и ихним детям в разрешонных нормах разумеется.
 
Цитата
Но в Моломоленцах, вроде даже по закону, можно ловить, хотя не больше 3х кг в нерест, может я не прав???
Вот 3 кг я и имею в ввиду, когда там идёт карась его ловят вёдрами и мешками.
 
Цитата
Для цього білі люди "Спіймав-Відпусти" придумали. :bf:
А я, наскільки ти знаєш, так і ловлю в середньому 75-80 відсотків улову топлю, але це я роблю для себе, а не на публіку, бо навіть , коли ловиш на Южці окунців і відпускаєш, то завжди знаходяться бажаючі забрати цей улов "для кота".
 
Так, харе повітря ганяти , що рішаєм, ліпим жовті наліпки і на водойму ганяти браків відповідно до чинного законодавства, чи будем тут сомплі по рибкому мазати
 
Цитата
Так, харе повітря ганяти , що рішаєм, ліпим жовті наліпки і на водойму ганяти браків відповідно до чинного законодавства, чи будем тут сомплі по рибкому мазати

спостерігаю за темою, Vencedor це вже щось....
 
Цитата
Так, харе повітря ганяти , що рішаєм, ліпим жовті наліпки і на водойму ганяти браків відповідно до чинного законодавства, чи будем тут сомплі по рибкому мазати
Шото мені так здається, що закінчиться все як завжди :ak:
 
Цитата
Так, харе повітря ганяти , що рішаєм, ліпим жовті наліпки і на водойму ганяти браків відповідно до чинного законодавства, чи будем тут сомплі по рибкому мазати

Жёлтые наклейки это круто. А если браки окажутся с жёлтыми шарфами-косынками?:ap:  Готовы к такому развитию событий? Есть желание радикально действовать - вперёд, но наскоками эту проблему не решить.
 
Цитата
ліпим жовті наліпки
А чого саме жовтого кольору? Десь я вже таке бачив... і ні до чого хорошого воно не привело.
 
Цитата
забрати цей улов "для кота"
або для черепашки))))
 
Пропоную, в цю вітку форуму зливати в кого, яка є інформація стосовно незаконно взятих в аренду водойм, в перевищенні службових повноважень працівниками Держрибохорони, та діяльністю браконьєрів. Найближчим часом зустрітись всім однодумцям, підготувати питання та пропозиції до Держводрибохорони, залучитись підтримкою самооборони та міліції. почати формувати мобільні групи і відвідати незаконно взяті ядухині володіння та інших.
Гловне, щоб війни не було, а все інше в наших руках!
 
Позадовбувавши багато знайомих, хто хоч якимось раком, відноситься до рибалки,  надибав корисну, на мою думку інформацію. Поскільки поважні члени нашого форуму мене просили, я не міг остатися осторонь, і попитавши взнав,..........по перше, ми можемо змінити ту ситуацію яка склалася, лише колективним зверненням, тобіж зверненням від спілки рибаків Хмельницької області, до конкретних осіб!!!На скільки я знаю, така ж спілка вже є?? так?) по скільки звернення від конкретної особи результату не дасть абосолютного.
я пропуную зустрінеся найбільш зацікавлених членів нашої групи, і зробити, чи хоча б обговорити наші можливі варіанти.
О скільки  якщо ми  зашивелимся, то ми зверним гори........ а водойми то тимпаче, але лише разом
P.S. Ми маємо змінювати щось в нашій свідомості, бо ми вже живем в новій країні!!!! Слава Україні!!
 
Героям Слава!!!
 
В субботу в деревня Ревуха был проведён съезд неравнодушных.
Я надеюсь, что пацаны сказали и пацаны сделают.
 
Цитата
В субботу в деревня Ревуха был проведён съезд неравнодушных.
Я надеюсь, что пацаны сказали и пацаны сделают.

Хлопи домовлялись про створення відділу боротьби з браками, перші активісти є, ще треба представника преси, риб охорони і міліції.
Там на п"ятницю домовились наскільки я пам"ятаю, номер начальника обл.риб.надзору вже намутив навсякий, вдруг пригодиться, тепер тре ше місце і час!)
 
Чекаю координат збору, я походу буду так як домовлялись!
 
Цитата
Чекаю координат збору, я походу буду так як домовлялись!
Я тоже чекаю координат, бо як домовлялись  - не помню)).
Разговаривал с прессой - могут помочь, если будет всё узаконенно и согласованно.
Но сначала нам нужно самим порешать, что и как , а потом привлекать прессу.
 
Цитата
бо як домовлялись - не помню))
а помнишь как бэндэры злую собаку фаршировали хот догом, салом и печеньками, а потом решили что её лучше москалями фаршировать?:ag: Видяха вроде у Димона есть)))
 
Цитата
а помнишь как бэндэры злую собаку фаршировали хот догом, салом и печеньками, а потом решили что её лучше москалями фаршировать?:ag: Видяха вроде у Димона есть)))
Конечно помню, и то не собака была а утка.:dm:
 
Цитата
Хлопи домовлялись про створення відділу боротьби з браками, перші активісти є, ще треба представника преси, риб охорони і міліції.
Там на п"ятницю домовились наскільки я пам"ятаю, номер начальника обл.риб.надзору вже намутив навсякий, вдруг пригодиться, тепер тре ше місце і час!)

Можно легализоваться вот так http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0401-12 там достаточно прав для контроля браков.
 
Цитата
Конечно помню, и то не собака была а утка.:dm:

Утка или не утка, а я сейчас каждый день на службе, так что пока собратся не получится и как ты говорил Серега, что наверно надо немного подождать пока стабилизируется ситуация в Украине, а то всем органам сейчас не до этого!
 
Хлопці! В Чернівецькій області відбулись загальні збори рибалок та всіх інших органів влади, було вирішено створити Громадську Раду при Управлінні Рибоохорони про це timoxa.cv написав в гільці Риболовам Хмельницького https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=837
 
погрожували нашим сім’ям (дружинам, батькам, навіть дітям) спалювали автомобілі, спалювали хати!”, – стверджують рибалки.

Працівники “Хмельницькрибгоспу” оприлюднили список осіб, котрі, на їхню думку, причетні до рибного рейдерства на Хмельниччині: екс-губернатор В.Ядуха, заступник голови ОДА В.Галищук, колишній керівник Управління МВС в області С.Шутяк, бувший керівник держрибагенції В.Дронник, керівник департаменту держрибагенції А.Чуклін, керівник Рибінспекції в Хмельницький області, С.Савицький, директор ДП “Поділля” Р.Кізюн.

“Це не повний список осіб котрі знищують нас. Сюди можна добавити призвища суддів та посадових осіб правоохоронних органів які це все покривали”, – написано в листі “Хмельницькрибгоспу”.

© ngp ua
 
читати останній пост
http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=5&t=2181&start=75
 
Цитата
читати останній пост
http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=5&t=2181&start=75

"Ціэі ночі на р.збруч с. Кокошинці взяли на браконьэрці  двох інспекторів хмельницькрибоохорони.
Також назнімали повну лодку сіток.
Сітки зразу на березі знищено.
Це просто шок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Имена героев - в студию!:aq:
 
Цитата
"Ціэі ночі на р.збруч с. Кокошинці взяли на браконьэрці  двох інспекторів хмельницькрибоохорони.
Також назнімали повну лодку сіток.
Сітки зразу на березі знищено.
Це просто шок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Имена героев - в студию!:aq:
взято из того же форума:
"Я особисто був на місці подій. Не на протокол вони признались,що сітки  іхні.Так,як сітки були знайдені методом кошення і прямих доказів не  було, сітки знищено, риба випущена ,а вони отримали піпець яке  здоровецьке КИТАЙСЬКЕ попередження   ..............."
 
Цитата
взято из того же форума:
"Я особисто був на місці подій. Не на протокол вони признались,що сітки  іхні.Так,як сітки були знайдені методом кошення і прямих доказів не  було, сітки знищено, риба випущена ,а вони отримали піпець яке  здоровецьке КИТАЙСЬКЕ попередження ..............."

... "Скільки вовка не годуй, а він у ліс дивиться" :bl:
 
Так а чего  вы возмущаетесь??? Собирайтесь, идите в Рыбоохрану, создавайте Громадську Раду, и берите всё под свой народный контроль!!! Я ничего конкретного от хмельницких рыболовов кроме возмущений на форуме не вижу! Пожалуйста, 26 апреля, в с. Вороновица на пароме будет встреча черновицких активистов с хмельницкими, кто реально хочет что-то делать, а не писать проповеди на форумах, приезжайте, будем рады видеть!

З.Ы. Вот ссылка на форум уже созданной Хмельницкой Областной Федерации Рыболовного Спорта - http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=673&catid=38  присоединяйтесь, и вместе решайте общие проблемы!
 
Я б підтримав матеріально ну і морально, а фактично бути присунтнім на таких міроприємствах не можу, так як понеділок-п’ятния робота, субота - неділя в селі:bk:
 
Можливо я скажу щось не так але я скажу. Почитавши вище сказане вирішив хоть щось але спробувати зробити, Більшість із нас живе в м. Хмельницькому де маєм чудову на мою думку водойму р. Південний буг як не странно на нашому Бузі під час нересту працює прокат катамаранів, рятувальники здають на прокат човни, прогулочний катер також катає людей, проте жодної лодки з рибаками я не бачив. Знайшовши номер гарячої лінії нашої риб охорони 65 82 03 я просто взяв і зателефонував повідомивши про все що робиться на Бузі, сказали що зімною звяжеться інспектор і як не дивно, але він дійсно зателефонував і сказав, що розбереться в цей же день. Як не странно але наступного дня прокат як працював так  і працює по сьогоднішній день. Я зателефонував ще раз щоб дізнатись вчому причина відповідь мене просто приголомшила оказується жодного звернення від громадян не поступало окрім мого ...  Скільки б ми тут із вами не розсуждали на форумі але поки кожен із нас не зробить хоть щось нічого внас не зміниться. А всього навсього якби кожен взяв і просто зателефонував  на гарячу лінію і залишив повідомлення про порушення (всі повідомлення записуються в журнал) цій службі прийшлось би працювати
 
Планую завтра в обід виїзд на Дністер, на відкриття... Якщо є бажаючі скласти компанію (авто та водоплаваючі засоби у мене в наявності) прошу в лічку....
 
Всем привет !!! Вот задумал создать канал на youtube.com про рыбалку, знаю что каналов много, но на них есть не все. Знаю много методов по карпу, карасю, толстолобу и лещу каких еще никто не снимал, а если снимали то очень мало. Ищу людей которые моглиб 2-3 раза на неделе выехать на рыбалку и отснять со мною материал, вместе вкладывать в раскрутку канала и вместе зарабатывать на этом. Поверьте люди на этом очень много зарабатывают. Желательно человек с Каменца - Подольского.
Если кого то заинтересовало пишите в личку.
 
Тебе нужен напарник по рыбалке. У нас например так..... Просто найти человека.... это накладно и затратно...
Должен быть просто свой чел, дружбан-рыбак (до мозга костей) Я например тоже люблю рыбалку, и снимать люблю... так я это бесплатно делаю. Так и тебе нужно.
Страницы: Пред. 1 2

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!