Страницы: 1
Фідер в Хмельницькому!
 
Тут фідеристи Хмельницького можуть спілкуватись на різні теми які повязані з англійською донкою!
 
Бачу  на форумі багато спінінгістів!А фідерМЕНи з Хмельницького є туту?Хто ловить фідером або краще хто віддає перевагу саме англійській донці?Було б цікаво познайомитись :)
 
А ета тема чем плоха?:am:

https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=663
Универсальная,для всех вопросов
 
Здається так зручніше!Наприклад мене цікавить більш за все фідер,я ж не буду переривати 500 повідомлень спільної теми щоб знайти те що мене цікавить!
 
Можна спитати і Вам дадуть відповідь.
А створювати тему по кожному питанню також не діло.
 
Це тема не про якесь одне конкретне питання а взагалі про спосіб ловлі,про фідер!Читайте моє переше повідомлення в цій темі і все буде зрозуміло!
 
Тоже поддерживаю эту тему.
Буду рад пообщаться правда я "фидерист" начинающий.
 
Та  так і подумав що є люди кому ця тема буде цікавою.
Ну я також вважаю себе новачком бо фідером більш серйозно почав ловити порівняно недавно.До цього поплавочив але зараз "підсів на фідер"
 
Новина в принципі не свіжа але декому думаю буде цікава! :)

III всемирные рыболовные игры. Италия 2011.
 
Всемирные рыболовные игры объединили в себя все летние дисциплины рыболовного спорта и собрали лучших спортсменов со всего мира. На Соревнования прибыли более пятидесяти стран-участниц. В общем-то получились такие чемпионаты мира по всем дисциплинам. И так нас радует в первую очередь выступления нашей сборной по фидеру.

Спортсмены защищающие честь нашей страны:

1.Евгений Буглак - г. Киев
2.Олег Боев - г. Днепропетровск
3.Игорь Веселовский - г. Ивано-Франковск
4.Алексей Страшный - г. Киев
5.Александр Таранов - г. Днепропетровск
6.Владимир Исько - г. Киев
7.Дубина Анатолий - г. Киев, капитан команды
8.Сергей Репка - г. Киев
9Ковалев Александр -  г. Киев
Расстановка мест в командном зачете такова:

В личном зачете спортсмены Украины, тоже молодцы!
Первое место и золотая медаль у Алексея Страшного, бронза у Олега Боева.
От всей души поздравляем наших ребят с хорошим выступлением на Чемпионате Мира-2011
 
Потрібен фідер:  тест до 90-100 гр, довжина 3,3-3,6 м ( бюджет 350грн ).  Порадьте будь-ласка щось оптимальне ...
 
Бюджетні фідери краще всього шукати у FLAGMAN.Ця компанія виготовляє вудлища непоганої якості за доступними цінами.Якщо говорити конкретно про модель,то це фідери Flagman Corsar і Flagman Power carbon,які дуже гарно себе зарекомендували і за своє існування,можна сказати,стали класикою.Правда вони трошки дорожчі за 350 гривень,ну по крайній мірі в інтернет магазинах. :)Що краще взяти  з цих моделей!Мабуть Power carbon,він на 62 грама легший і якшо я не помиляюсь,в нього на одну вершинку більше(3) ніж у Corsar.
 
Цитата
Бюджетні фідери краще всього шукати у FLAGMAN.Ця компанія виготовляє вудлища непоганої якості за доступними цінами.Якщо говорити конкретно про модель,то це фідери Flagman Corsar і Flagman Power carbon,які дуже гарно себе зарекомендували і за своє існування,можна сказати,стали класикою.Правда вони трошки дорожчі за 350 гривень,ну по крайній мірі в інтернет магазинах. :)Що краще взяти  з цих моделей!Мабуть Power carbon,він на 62 грама легший і якшо я не помиляюсь,в нього на одну вершинку більше(3) ніж у Corsar.
Andrey_Smile,
Да, но к сожалению Flagman Power carbon feeder снят с производства.
 
Есть универсальный вариант "ТЕЛЕФИДЕР GLOBE "китай ,состав композит,после нескольких лет ловли на фидера .остановился на теле.3.60 длина тест60-80.Брал у Андрея(за Ямполем по бывшым  рельсам ,на туче) цена 210гр. брал 3 шт. Универсальность оправдала-Днестр,ставы,малые реки+удобство транспортировки.
 
Цитата
Есть универсальный вариант "ТЕЛЕФИДЕР GLOBE "китай ,состав композит,после нескольких лет ловли на фидера .остановился на теле.3.60 длина тест60-80.Брал у Андрея(за Ямполем по бывшым  рельсам ,на туче) цена 210гр. брал 3 шт. Универсальность оправдала-Днестр,ставы,малые реки+удобство транспортировки.

хотя фидером почти не ловлю, но прошлым летом тоже там взял такой
на мой взгляд довольно неплохая палка, правда я в "фидерных" делах аматор....

и возник вопрос:
какое значение имеет вес фидера (в розумных приделах +- 50гр)?
 
Цитата
хотя фидером почти не ловлю, но прошлым летом тоже там взял такой
на мой взгляд довольно неплохая палка, правда я в "фидерных" делах аматор....

и возник вопрос:
какое значение имеет вес фидера (в розумных приделах +- 50гр)?

Привет Димон. Я думаю что +-50грам для фидера разницы не имеет, а вот длина и чуствительность сменного кончика даже и очень влияет на комфортность фидеристу (фидермену:do:)
 
Цитата
Да, но к сожалению Flagman Power carbon feeder снят с производства
Так,його важко знайти!Треба спробувати пошукати,передивитись інтернет магазини,може щось залишилось.А якщо ні,то Flagman Corsar або ще подивитись що є у флагмана в потрібному ціновому діапазоні. Звісно можна подивитись щось у інших виробників,але я не впевнений і не володію інформацією...Коли працював в магазині,була можливість потрясти фідери KONGER а пікер цього ж виробника в мене в дома досі лежить без діла,не сподобались вони мені.Звісно доки не було з чим зрівняти,то я був задоволений такою продукцією,але згодом зрозумів що це не те...Конгерські фідери важкі,в залежності від моделі,в довжині 360,важать 315-465 грам!Церез те що вони важкуваті,активна ловля буде не комфортною.Від володіння снасті треба отримувати задоволення а не боротися з нею...При виважуванні Конгерами не крупної риби,наприклад плотви,в руку абсолютно не відчуваєш чи ти шось зловив,чи просто тягнеш кормушку!Мабуть це через не збалансованість,велику вагу і достатньо великий діаметр бланку вудлища!Не знаю як кому,та і кожен різні цілі перед рибалкою ставить,але я б не радив фідерні палиці KONGER,по крайній мірі бюджетні моделі...
У Mikado є хороші моделі але вони дорогуваті...Про якість дешевших,затрудняюсь сказати...
Самий оптимальний варіант це Флагман!Фідери вже не раз перевірені і рекомендовані людьми які знають толк в фідерній ловлі!
Тут Флагман Корсар рекомендують як гарне вудлище економ класу! https://www.youtube.com/watch?v=oZdwytJfLjM

Цитата
и возник вопрос:
какое значение имеет вес фидера (в розумных приделах +- 50гр)?
Вага для будь-якої снасті має значення,легкість і збалансованість-запорука комфортної риболовлі.Чомусь люди ввадають що ловля на фідер пасивна і баланс та вага снасті абсолютно ролі не грають...Насправді ловля, фідером дуже активна,особливо коли ловите дрібну і середню рибу,для якої і початково використовувалась фідерна снасть...Більш конкретно,про мінуси ваги фідера,я писав вище.
 
Дякую за поради!
 
Может пробовал кто уже на фидер ловить? Делитесь, интересно же :udochka: (Имел ввиду в этом году))))
 
Цитата

Тут Флагман Корсар рекомендують як гарне вудлище економ класу!

Було б дивно якби вони порадили якесь вудлище неФлагман :bj:
А як стосовно фірми Фаворіт? Там ніби також вже є достойні бюджетники. Тим паче вважаючи що карбон на спінових палках у них хороший.

У мене особисто є пікер від Мікадо - скляний телескоп. Щось я від нього не дуже в захваті.
 
Взял себе Фидерное удилище Shimano ALIVIO BX MEDIUM FEEDER 3,66    
не знаю пока как оно, не пробовал еще. Может есть у кого такой?
"http://www.rybalka-profi.ru/catalog/udilishcha/fidernoe_udilishche_shimano_alivio_bx_­medium_feeder_3_66_mt_do_100_gr_/"
 
вчера в поисках "жора" щуки попали на водоемчик, где мужики ловили "карасиков" грам так под 800:ce:
снасти их фидерами назвать сложно, но принцип ловли похож...

аж самому таких карасят захотелось потаскать (правда знаю что таких размеров карась не вкусный), так что вполне возможно скоро достану свой запылившийся фидерок:dn:
 
Цитата
попали на водоемчик, где мужики ловили "карасиков" грам так под 800
карась уже поклёвывает?
 
Цитата
карась уже поклёвывает?

слово "ловили" читать как "Словили")))
 
Цитата
Було б дивно якби вони порадили якесь вудлище неФлагман
Може й так,але висновки про Флагман я робив не тільки з цього відео,повірте!Відео було приведено просто як приклад і просто як пізнавальне відео.
Цитата
А як стосовно фірми Фаворіт?
Фідери Фаворит поки не дуже популярні в нас,нічого сказати не можу про них!
Цитата
У мене особисто є пікер від Мікадо - скляний телескоп. Щось я від нього не дуже в захваті.
Я б теж не був радий скляним телескопом :ap: Пишучи про Мікадо я ж говорив про карбонові хороші моделі а не про "скло".Насправді у Мікадо є дуже непогані модельки...
 
Цитата
слово "ловили" читать как "Словили")))
Ааа понял)))
 
Цитата
Взял себе Фидерное удилище Shimano ALIVIO BX MEDIUM FEEDER 3,66    
не знаю пока как оно, не пробовал еще. Может есть у кого такой?
Нічого,скоро випробуєте в бою!В мене теж руки чешуться свій фідерок SPEEDMASTER AX MEDIUM FEEDER 12'0''ST вже обкатати!Планую скоро це вже зробити!
 
Кормушки Дренан как вообще?
 
Цитата
Нічого,скоро випробуєте в бою!В мене теж руки чешуться свій фідерок SPEEDMASTER AX MEDIUM FEEDER 12'0''ST вже обкатати!Планую скоро це вже зробити!

цікаво, знаю що спіннінги обриблюють, а фідери виходить обкатують, не знав, аматор я по фідеру))
скоро точно і свій "обкатувати" начну, доречі буду їхати маякну в цій гілці, можливо і компанію знайду:bf:
 
Цитата
Кормушки Дренан как вообще?
От якраз сам сидів і думав що завтра треба піти і взяти парочку для проби! Ну мабуть класні мають бути,це ж Дренан :ap:
А завтра буде працювати "Риболов Експерт",ніхто не знає?
 
Цитата
цікаво, знаю що спіннінги обриблюють, а фідери виходить обкатують, не знав, аматор я по фідеру))
скоро точно і свій "обкатувати" начну
ахахахах  Ну не треба мене підйо** ))))))))))))) Так написав просто)))
 
Цитата
можливо і компанію знайду
Полюбому найдеш))
 
Цитата
А завтра буде працювати "Риболов Експерт",ніхто не знає?
У них в понедельник выходной!
 
Цитата
У них в понедельник выходной!
Блін,точно... :((
 
Цитата
От якраз сам сидів і думав що завтра треба піти і взяти парочку для проби! Ну мабуть класні мають бути,це ж Дренан :ap:
А завтра буде працювати "Риболов Експерт",ніхто не знає?

ще одне питання яке поставило мене у ступор, яка різниця між кормаками?

в дитинстві самі робили з підручних матеріалів кормушки, набивали їх кашою з макухою і шмагали 20 рубльовими стеклопластіковими китайськими патиками - ловили практично всю білу рибу + кокунь))
 
Цитата
ще одне питання яке поставило мене у ступор, яка різниця між кормаками?

в дитинстві самі робили з підручних матеріалів кормушки, набивали їх кашою з макухою і шмагали 20 рубльовими стеклопластіковими китайськими патиками - ловили практично всю білу рибу + кокунь))
Ну в принципі різниця не сильно велика , але от приклад деякі далі летять деякі бляжче,одні вспливають швидше інші повільніше,з одних корм трохи швидше вимивається з інших повільніше деякі на течії "тримають" дно краще а деякі гірше і т.д.
 
Был перед пасхой в селе, думаю помогу бабушке, ну и конечно схожу на местный водоемчик половлю карасика(друг говорил что проклевует) взял спиннинги и погнал ловить. Гдето к часам 12-00 4 снасти заброшены...........за час ни одного заветного пииииииииииииии......ну думаю все! наловился, перекинул еще раз спиннинги, и тут чудо- первая поклевка....несколько секунд и карасик грамм на 400 в садке...А дальше как по маслу))))) до 5 часов в садке 15 карасиков, от 250 до 600 грамм ....самое интересное что и карп проснулся, поймал одного на 150-200гр(сразу отпустил на волю) и второй так примерно на кило.........ловил исключительно на пинопласт(всю остальную наживку верховодка убивает в хлам) ДУМАЮ НАЧИНАЕТСЯ КЛЕВ....ЖДУ СЛЕДУЮЩИХ ВЫЕЗДОВ...НХНЧ)))))
 
Интересует вопрос по поводу использования на наших водоемах прикормок MVDE и Sensas. Может есть какие то рецепты смесей, короче делимся))
"http://campsite.com.ua/sensas"
 
Sensas і VDE на любительських рибалках використовувати не обовязково,хоча якщо бюджет дозволяє то чому б і ні :ad: а так,правильно використовуючи fish dream,експериментуючи з ароматикою,можна отримати дуже хорошу суміш,яка мабуть буде не гірша по ефективності від тих же  Sensas і VDE!Більш потрібне використання дорогих прикормок,від світових брендів,на змаганняз,де важлива кожна рибинка,кожен виловлений грам...Хоча щоправда,цього року,сам планую поекспериментувати з прикормками Sensas,до цього тільки користувався ароматизаторами цієї французької марки.
 
Цитата
поекспериментувати з прикормками Sensas
может знаеш парочку смесей?
 
Цитата
может знаеш парочку смесей?
В інтернеті періодично трапляються суміші,але не звертав на них уваги...сам хочу прийти до якигось сумішей,розроблених на власному досвіді.Спочатку планую користуватись тільки одним видом прикормки,буду дивитись як він працює по рибі і які в нього фізико-механічні властивості,виходячи з цього,буду компонувати декулька видів...
 
Согласен, нужно сначала самому все попробовать и выбирать что то из личного опыта. Но мнение более опытных товарищей никогда не помешает)))
 
Цитата
Кормушки Дренан как вообще?
Доречі купив собі парочку кормаків DRENNAN Stainless Oval Cage,якість виконання на високому рівні,дуже якісно виготовлені!Сітка з тонкого дроту,завдяки цьому корм має гарно вимиватись з годівниці.Плоский тягарець,який займає доволі велику площу,трошечки вигнутий,завдяки цьому годівничка повинна гарно вспливати на поверхню при вимотуванні,хоча це я взнаю тільки на рибалці))
Також не втримався і придбав ще годівничку іншого англійського виробника-Korum,її назва Korum Mesh Feeder.Все що можу сказати,так це те що наші годівниці AXC і Fidersport (Garazd) виконані не гірше Korum!Доречі Українські кормаки AXC і Fidersport (Garazd) є аналогами відомих Korum і Fox!
 
Я их тоже преобрел))))) и еще взял DRENNAN Groundbait 20гр
 
Цитата
Я их тоже преобрел))))) и еще взял DRENNAN Groundbait 20гр
Так я думаю хто це порозбирав кормаки Дренани,25и грамова одна залишилась,30и грамових дві і то з вітрини вже забрали!)))))
 
Ага, я немного постарался)))))
 
<div style="color: #919191; padding-left: 10px; text-align: left;">Рыболовный интернет-портал www.matchfishing.ru</div><div style="text-align: left;"><div style="float: left; width: 100px; padding-right: 10px; padding-top: 10px; padding-left: 10px; "></div><div style="padding: 10px 0 0 10px;/* width: 457px;*/">Прикормка сенсас  (вариант 10)<br />

Прикормка сенсаса- вариант Аgustin Mora (Испания)

Подробнее</div><div style="clear: both;"></div></div>
 
Ещё просил кормовых подвести, ато нету, взял бы парочку
 
Ось так працюють деякі прикормки  Сенсас
https://www.youtube.com/watch?v=ep-AB5K9xJA&feature=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=mEBIuLHH2MI&feature=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=SQsLHs6mGbY&feature=relmfu
 
Все темного цвета, а как же светлые?
 
Цитата
Все темного цвета, а как же светлые?
А світлі будем самі перевіряти!))))
Багато хто радить для більш дрібної риби обирати прикормки темних тонів,хоча світла теж працює.Особливо  бажано віддати перевагу темним прикормкам коли вода холодна і прозора(осінь,зима,весна).Інколи колір ролі може і не грає але сам був свідком коли дрібнота боялась плавати над світлим пятном прикормки,кинутої в воду неподалік від берега!Раніше зафарбовував прикормку грунтом щоб була темнішою,по скільки ні барвників для прикормки ні вже готової,чорної в нас не було!Благо що вже є непоганий вибір прикормок з якого можна щось бибрати.В самого на поготові лежить чорна Fish Dream sport black.)
 
Цитата
Fish Dream sport black
Я не обратил внимания, а есть ли такая в Рыболов експерте??
 
Цитата
Я не обратил внимания, а есть ли такая в Рыболов експерте??
Є,я там її купував!)
 
А ловил на чистую или мешал?
 
Цитата
А ловил на чистую или мешал?
Та ше не ловив,тільки купив,лежить,чекає рибалки.) Планую змішувати з fish dream фидер.
 
Уже определился с местом?))
 
Та як би ні,хоча відчуваю що це буде якась місцева водойма...))В серебу був вихідний,думав порибачу,навіть рюкзак зібрав,але в останній момент все зірвалось...:ak:
А ви не плануєте найближчим часом рибалок?
 
Очень хочеться в воскресенье порыбачить, только бы погода совсем не испортилась.
 
А я ось шкодую що в середу не вирвався бо тепер не знаю коли зможу... :(
 
От трошки стосовно кольору прикормки.Хоча все доволі відносно,але від цього можна відштовхуватись.
Советы от FISH DREAM:

Все знают, что бывают ситуации, когда цвет прикормки имеет важное значение. Но нужно знать когда и в какой цвет красить прикормочную смесь. Вот несколько типичных ситуаций, когда цвет прикормки имеет значение:

- Паводок. Чтобы ловля в мутной воде была эффективной, желательно добавить в прикормочную смесь красный краситель, чтобы добиться контраста с цветом самой воды.

- Лето. Теплая вода. Лещ, независимо от размера, очень хорошо реагирует на прикормку желтого цвета.

- При ловле мелкой и средней рыбы со дна прикормку необходимо делать темной, т.к. на фоне светлого пятна прикормки небольшая рыба станет наиболее уязвимой для хищника.

- Амур и толстолобик «обожают» зеленый цвет прикормок

- Зима. В кристально-прозрачной воде рыба становится сверхосторожной и капризной. Очень темный цвет прикормки это необходимое условие успешной зимней рыбалки.

Во многих случаях принцип выбора цвета прикормки довольно прост: она должна сочетаться с цветом дна в месте ловли.
Навык подбора цвета прикормки приходит со временем, благо компания Fishdream выпускает целую гамму различных красителей. Помните, прежде чем добавлять краситель в прикормку, его нужно растворить в одном-двух литрах воды из водоема и добавлять раствор в сухую прикормочную смесь.
Возможно использование резиновых перчаток.
 
Хтось На Бугу біля парку ловив фідерком?Бо я сьогодні з  десяти,десь до двох годин дня,побачив тільки 2-3 покльовки і 2 обсосаних опариша,зловити так і нічого не вдалось :ak:
Прикормка "Фіш Дрім Спорт Блек"+"Фіш Дрім Фідер".Зробив стартовий закорм,вчепив повідець(жилка 0.1 і гачок Овнер 18 номеру) і почав рибалити.Спочатку перезакидав снасть рідше(раз в 5-10 хвилин)Потім додав темпу,перезакидав через 1-2 хвилини і на кормушку бризгав ароматизатор "Фішка брасем"(ну який був під рукою )) ) але все було марно,про результат я писав вище.Наживка-опариш та інколи дрібний гнойовий червяк.
Мжливо  треба було мати мотиль,може результат був би іншим...короче щось робив не так як треба:bk:буде над чим помізкувати :bw::dg:
 
Сьогодны фідерив на П.Б. на пляжу біля мосту. Рибалити почав біля восьмої ранку і до начала другого,зловив зо два десятка плотвичок,декілька було доволі непоганих.
 
А где треногу купил?
 
Триногу купив минулого року,тоді ще працював магазин "Рибалка плюс",от там і купив!Тоді перед закриттям була розпродажа то ще купив за гарною ціною))
 
Сьогодні рибалив на П.Б.Ловив краснопірку та плотву,за 4 години(з 7:30 до 11:30) зловив 2,8 кілограма-близько 55 хвостів.Темп ловлі був досить високий,через це за 4 години невеликою годівницею викидав трошки більше 2 кг сухої суміші прикормки!(зволожену не міряв,не знаю скільки вийшло :ap: )
 
А на что брала?
 
На опариш.
 
Сьогодні П.Буг порадував непоганою плотваю,вага сьогоднішнього улову 2,3 кг.На 2 опариша клювало краще ніж на одного,навідміну від минулого разу,брала як з дна так і над дном.Того разу, покльовки з дна,порівняно з покльовками над дном,були значно рідшими!
Ще хтось ближчим часом рибалив на П.Б.?
 
Цитата
Сьогодні П.Буг порадував непоганою плотваю,вага сьогоднішнього улову 2,3 кг.На 2 опариша клювало краще ніж на одного,навідміну від минулого разу,брала як з дна так і над дном.Того разу, покльовки з дна,порівняно з покльовками над дном,були значно рідшими!
Ще хтось ближчим часом рибалив на П.Б.?
Особисто я то не рибалив на Бузі років 8 вже :dp: Прізєраю якщо можна так сказати.
А карась не попадався?
 
Цитата
Прізєраю якщо можна так сказати.
Що саме ви прізєраєте?
Цитата
А карась не попадався?
Карась не попадався,на його кльов зараз всі жаліються на Бугу.В основному якшо хто ловив карася,то вони з ночі рибалили,клював чи в ночі чи під ранок,не знаю...
 
Цитата
Що саме ви прізєраєте?

Карась не попадався,на його кльов зараз всі жаліються на Бугу.В основному якшо хто ловив карася,то вони з ночі рибалили,клював чи в ночі чи під ранок,не знаю...

Та не на ви,давай на ти ато мені не пособі :ap:
Шось я стремаюсь їсти її з Буга,та і на кльов нормальний не попадав ніколи
 
Цитата
Та не на ви,давай на ти ато мені не пособі
Шось я стремаюсь їсти її з Буга,та і на кльов нормальний не попадав ніколи
Ну давай :ad:
Та да,є трохи,але чесно кажучи я б рибу не брав до дому,мені головне половити,просто мої в дома кіпішують коли я кажу шо рибу відпущу то приходиться брати :am:  але сподіваюсь я скоро зламаю їх :ap:
 
Цитата
Ще хтось ближчим часом рибалив на П.Б.?
Я рибалив недільки півтора назад... бере з дна...:wink: на впаданні Плоскої в Буг... улов не сильно різниця по вазі від Ваших.. кантур зупинився на позначці 3.200...
 
Цитата
Я рибалив недільки півтора назад... бере з дна... на впаданні Плоскої в Буг... улов не сильно різниця по вазі від Ваших.. кантур зупинився на позначці 3.200...
Гарний коропець!:ay:Правда це вже не зовсім фідер а карп фішінг виходить :wink:
 
как раз сидел возле речки, отдыхал когда вытянул это чудо.... но по ходу фидер тут не при чем))
 
Цитата
Я рибалив недільки півтора назад... бере з дна...
От мікрушнікі фідерастів розводять:aq::bj:
 
Цитата
От мікрушнікі фідерастів розводять:aq::bj:

:bj::bj::bj:
 
Цитата
От мікрушнікі фідерастів розводять:aq::bj:
Андрюха:bq:, не фидерастов, а фидерменов!:ag:
 
Цитата
От мікрушнікі фідерастів розводять
Розводять лохів на базарі а тут,мені здається,форум де спілкуються адекватні дорослі люди,яких повязує спільне діло-рибалка!
Андрію, буде правильніше не "фідерАстів" а "фідерИстів"!!!
 
Цитата
Розводять лохів на базарі а тут,мені здається,форум де спілкуються адекватні дорослі люди,яких повязує спільне діло-рибалка!
Андрію, буде правильніше не "фідерАстів" а "фідерИстів"!!!


От вже блін зацепило!!!!
Хлопці розбавляють чорним юмором трохи заглохший форум і за це лічно від мене їм Респект.:dk::az::az::az:
Фідераст - це той фідерист який ловить всяку херню:rybak_1: а не гарну рибку.
Фідермен - це той фідерист який ловить гарну:fish: рибку і цим запихає усіх запазуху.
 
Цитата
Фідераст - це той фідерист який ловить всяку херню а не гарну рибку.
Фідермен - це той фідерист який ловить гарну рибку і цим запихає усіх запазуху.
Виходить що я ловлю всяку херню?Вище було написано саме про фідерАстів!
 
Цитата
Розводять лохів на базарі а тут,мені здається,форум де спілкуються адекватні дорослі люди,яких повязує спільне діло-рибалка!
Я так поняв це "сурова Хмельницька вєтка" в який і пошутіть нізя? Якшо ви читаєте інші вєткі нашого краю то там має бути видно шо в дорослих рибаків присутнє часто почуття гумору і які полюбляють місцем підфлудити чи пожартувати в тему! Якшо я напишу до прикладу що на Бугу пінгвіни активно "дрочать" на льду, то це не означає шо я їх обізвав онаністами!
 
я под столом))) веселый у вас форум
 
Цитата
Я так поняв це "сурова Хмельницька вєтка" в який і пошутіть нізя? Якшо ви читаєте інші вєткі нашого краю то там має бути видно шо в дорослих рибаків присутнє часто почуття гумору і які полюбляють місцем підфлудити чи пожартувати в тему! Якшо я напишу до прикладу що на Бугу пінгвіни активно "дрочать" на льду, то це не означає шо я їх обізвав онаністами!
Різні люди розуміють жарти по різному...не дарма є приказки з цього приводу "За тикие шутки в зубах бывают промежутки"або "В кожному жарті є частина правди"...От і мені не сподобалось це підйо,не зрозуміли одне одного...вибачаюсь якщо не так зрозумів жарт!вєтка це не сурова,сам люблю жартувати!
На рахунок пінгвінів,весь світ знає що вони дрочать,це трошки не те...
 
только вот собрался пару фидерных удилищь прикупить..... ага..... не лучше по старинке
ПыСы. не, чуть жестковато было
 
Цитата
только вот собрался пару фидерных удилищь прикупить..... ага..... не лучше по старинке
ПыСы. не, чуть жестковато было

А навіщо пару?!,спрафжні" фідермени" ловлять одним вудлищем і цього повністю достатньо, я думаю в цій темі Andrey_Smile роскаже с чого краще почати, зразу видно що він в цій темі шаре:bf:.
Я жарт зразу зрозумів,посміявся:wink:, головне що всі забули якого гарного карпушу Саня Басюк виловив.Блін після таких фото хочеться викинути всі свої карпові снасті і освоювати джигу.:bj:
 
Цитата

Та да,є трохи,але чесно кажучи я б рибу не брав до дому,мені головне половити,просто мої в дома кіпішують коли я кажу шо рибу відпущу то приходиться брати :am:  але сподіваюсь я скоро зламаю їх :ap:
Так їм можна і не казати що улов був. Я так деколи роблю. :ap:

P. S.
Я ніколи б не подумав що у нас на пляжу можна так гарно з фідером час провести.
 
Цитата
Так їм можна і не казати що улов був. Я так деколи роблю.
Я вже тоже про це думав,шо може трошки прибрехати :ap:
 
Цитата
как раз сидел возле речки, отдыхал когда вытянул это чудо.... но по ходу фидер тут не при чем))
Це не ти случайно в нас за спиною стояв???:eek::dr: "ну вы по-красоте его взяли" - твої слова?
Зи. Поки карпуню наверх не підняв - думав куда більшечкий буде.... рєзвий такий попався... я вже було задумався про рекорд.. а тут на тобі....
Зи.Зи. Доречі коментарій щодо того, що стрьомно рибу з нашог Буга їсти.... не напрягайтесь панове.... смачнішої рибки я мало де куштував...
зи.зи.зи. Все вищесказане як завжди ИМХО))))
 
Сьогодні забрав кормаки,які замовляв з інтернет магазину http://gruzila.org/ Все було зроблено оперативно,кормушки гарно та надійно запаковані.Навідміну від наших магазинів,де є декілька видів годівниць,на сайті весь вибір від таких українських виробників як AXC та Fidersport,тобто є з чого вибрати.Якщо хто вирішив поповнити свій запаз кормушок,можете сміливо замовляти їх на "грузілах" !
 
Цитата
Зи. Поки карпуню наверх не підняв - думав куда більшечкий буде.... рєзвий такий попався... я вже було задумався про рекорд.. а тут на тобі....
Там клієнта через пост вище 1 карпуня 1.5 години на лодці як на халявному катамарані катав, вот то монстр був
 
Цитата
Там клієнта через пост вище 1 карпуня 1.5 години на лодці як на халявному катамарані катав, вот то монстр був
Ох вже ці рибацькі байки... :bj: 40 хв. всього.
Згадав як купа туристів на катамаранах казали щось типу "Якщо ти боїшся його підняти дай я за лєску підніму", чи "Да й я витягну якщо ти не можеш". Хоча половина з них таку снасть і в руках певне не тримали: палка до 12 гр. і старий потертий Super PE 8 lb.
 
Цитата
Ох вже ці рибацькі байки... 40 хв. всього.
от ти, не даш припиzдіти мені))
 
Карпик на пять киллограм Яроху на надувахе  по Россоховскому ставку тоже прилично покатал, прям на глисер выходил. Если бы сам его с подсаком не догонял, никогда бы не поверил.
Хотел спросить по поводу кормаков. А чем вот эти квадратные сетки лучше скользящих пружин?
Я ловлю фидером на скользящие пружины, возможно я нуб ? Поясните пожалуйста. Фидер только месяц назад прикупил.
 
Цитата
А навіщо пару?!,спрафжні" фідермени" ловлять одним вудлищем і цього повністю достатньо
а якщо на Дністер на лящика? тай не зря говорить суто український анегдот - "а там ще бурячок посію...."
 
Цитата
Карпик на пять киллограм Яроху на надувахе  по Россоховскому ставку тоже прилично покатал, прям на глисер выходил. Если бы сам его с подсаком не догонял, никогда бы не поверил.
Хотел спросить по поводу кормаков. А чем вот эти квадратные сетки лучше скользящих пружин?
Я ловлю фидером на скользящие пружины, возможно я нуб ? Поясните пожалуйста. Фидер только месяц назад прикупил.

Сєрьога, в мене приблизно такі кормушки як на фото тільки для того щоб закормити місце і все. Далі переставляю на скользящу пружину з грузіком і спокійно ловлю вже на загодованому місці!!! На Дністрі саме так і треба робити. В основному їдемо на три дні і треба лящика годувати, підійде як не сьогодні так завтра і з уловом будеш полюбому.
 
Цитата
Хотел спросить по поводу кормаков. А чем вот эти квадратные сетки лучше скользящих пружин?
Я ловлю фидером на скользящие пружины, возможно я нуб ? Поясните пожалуйста. Фидер только месяц назад прикупил.
Головна відмінність в тому,що пружини це годівниці відкритого типу а такі як на фото,закритого.При ловлі на фідер,потрібно щоб корм з кормака майже відразу висипався на дно і тим самим приваблював рибу,тобто прикормка повинна бути не сильно липкою(не сильно вологою) або не сильно втрамбованою.Якщо на пружину наліпити такої прикормки,то при ударі об воду вона розсипиться ще на поверхні води.Завдяки стінкам закритої фідерної кормушки,прикормка при ударі об воду залишається в кормаку,поки не попаде на дно а там вже починає "працювати". Доречі кормаки,такі як на тому фото,мають ще одну перевагу,вони пластикова і мають крильця,завдяки цьому швидко підіймаються з дна і взпливають на поверхню води.Така властивість є дуже корисною коли прибережна зона заросла а кормушка яка йде по верху,не буде плутатись за водорості. Зараз оснастку роблю використовуючи петлю Гарднера або як її ще називають "патерностер".Роблю приблизно як на фото,тільки годівницю чіпляю без вертлюжка з застьожкою,вони там не потрібні, через них буде тільки лишній раз плутатись оснастка.
Цитата
Сєрьога, в мене приблизно такі кормушки як на фото тільки для того щоб закормити місце і все. Далі переставляю на скользящу пружину з грузіком і спокійно ловлю вже на загодованому місці!!!
Назва снасті та саме поняття фідер,пішло від англійського слова "to feed",що означає "годувати".Тобто класична ловля на фідер,такою як її вигадали англійці,розуміє під собою те,що в процесі ловлі з кожним перезабросом в місце ловлі подається нова порція прикормки.Тому я ловлю такими кормаками на протязі всієї риболовлі,хіба що спочатку для закормки точки ловлі використовую кормак більшої кормомісткості а потім вчіпляю менший,для економії прикормка.Хоча все дивлячись по ситуації...
 
Цитата
Так їм можна і не казати що улов був. Я так деколи роблю.
Доречі сьогодні був привід не брати виловлену рибу,намагався просто від дощу втекти,штук 20 яких встиг зловити,вилетіли з садка за секунду і все бистро збирав...правда не встиг ще з парку вийти як мене залило,блін,не приємна така процедура...:zontik:
 
Цитата
Так їм можна і не казати що улов був. Я так деколи роблю.
Доречі сьогодні був привід не взяти улов до дому,намагався втекти від дощу.Штучок 20 яких встиг виловити,вилетіли з садка за секунду і бігом збирати свої манатки...Правда ледве встиг зібратись як дощ мене наздогнав,потім була неприємна процедера бігання під дощем і миття ніг в калабанях :ap: :zontik:
 
Спасибо хлопцы за советы. Но по ходу на скользящую пружину нежные поклёвки лучше видно. И второе - если белая берёт то ей по барабану какая кормушка, а если не берёт то мы ловим кокуня )). Так что я останусь при своих пружинах.
 
Цитата
Спасибо хлопцы за советы. Но по ходу на скользящую пружину нежные поклёвки лучше видно. И второе - если белая берёт то ей по барабану какая кормушка, а если не берёт то мы ловим кокуня )). Так что я останусь при своих пружинах.
Так це не те щоб поради,ви ж просто запитали а я відповів!Ловіть з пружинками,ловіть як звикли і як вам зручніше,це саме головне,я ж не навязую свою думку.На рахунок ніжних покльовок,спірне питання...
 
Цитата
Так це не те щоб поради,ви ж просто запитали а я відповів!Ловіть з пружинками,ловіть як звикли і як вам зручніше,це саме головне,я ж не навязую свою думку.На рахунок ніжних покльовок,спірне питання...
Спасибо за ответ. Нужно как то пообщаться, мне фидер тоже нравиться.
Но насчёт нежных поклёвок готов спорить. Приманку на скользящей пружине намного проще рыбе потянуть. свободный монтаж.всё что её здерживает, так это кончик фидера.
А глухозакреплённый кормак полюбому даёт сопротивление. ИМХО.
Сейчас в ванной буду купаться и проведу эксперемент:ap:.
 
Цитата
Сейчас в ванной буду купаться и проведу эксперемент
Сергей, смотри не сделай подсечку:bj:
 
Цитата
глухозакреплённый кормак
Так він не є глухо закріплений.Подивись уважно,що таке петля Гарднера.
 
Цитата
Спасибо за ответ. Нужно как то пообщаться, мне фидер тоже нравиться.
Но насчёт нежных поклёвок готов спорить. Приманку на скользящей пружине намного проще рыбе потянуть. свободный монтаж.всё что её здерживает, так это кончик фидера.
А глухозакреплённый кормак полюбому даёт сопротивление. ИМХО.
Сейчас в ванной буду купаться и проведу эксперемент
Та нема за що!Якось поспілкуємось,я тільки за!:ad:
Ну Петля Гарднера(така як на малюнку яку вище я показував) одна з найчутливіших оснасток а тому найбільш використовувана фідеристами не тільки любителями але і спортсменами,як на мене це мабуть не з проста. Так,кормак глухозакріплений,але це нам до лампочки,покльовки всеодно передаються добре,це не принципово.Зате,при такому монтажі,за рахунок ваги глухозакріпленого кормака,риба може сама засіктись,що полегшує нам життя,навіть підсікати не треба :ap: При ловлі на скользячу пружину, ніжні покльовки будуть гарно передаватись,але тільки в тому випадку,коли риба бере наживку від береги,тобто від риболова.Якщо ж покльовка буде в право в ліво чи до берега то супротиву ваги пружини не уникнути і в більшості випадків(залежно від ваги пружини) він буде більшим ніж на патерностері. До того ж,монтажів фідерної снасті є декілька,які в залежності від умов ловлі або від власних вподобань,можна міняти.ИМХО
 
Цитата
На рахунок ніжних покльовок,спірне питання...
100%,особливо в замулених місцях і т.д.
 
Цитата
100%,особливо в замулених місцях і т.д.
Ну якщо копнутись глибше,то так,ви праві.В замулених місцях мабуть навіть кращою буде класична фідерна оснастка з трубкою протизакручувачем ніж пружина.
 
Цитата
Сергей, смотри не сделай подсечку
Або гачок без борідки взяти,щоб потім наслідки легшими були!:ap:
 
Позавчора на Бугу випробовував свій новий фідер, половив плотви. З 8 до 12 години - 3,2 кілограма. Фідерок бомба, preston - сила!!!
 
Давно не трогали тему, пора освежить)))) Был позавчера на Дубовке (благо отпуск начался), ловил только одним фидером. Решил попробовать смеси Сенсас, по запаху получилась просто бомба (Красный карп + фидер) Результат карп на 1.5кг и 4 карася по 700-800гр.Фотки нету так как нечем было)) Напарник мешал Фишдримовские смеси, почему то полный оп......  хотя на Фиш Дрим ловил постоянно и я и он, почему так непонятно.
 
а я вчера фидером карпиков половил 700 - 1300гр., знаю что не карповая снать но удовольствия от вываживания море :bf:
 
А я на минулих вихідних ломанув свій фідерок Preston CarbonActive C-Series 12' Feeder***8206;, тупо на дві частини... Шкода як, словами не передати...:ak:Тепер думаю що з ним зробити, може хтось зліпить шось з нього або спробувати продати на запчастини, перше коліно і вершинки - цілі.

Diezel, Дубовка зараз непередбачувана! Я там був три рази, хороший кльов бачив тільки на змаганнях...
Сенсасом кормите, по мажорненькому ;) Я до нього ще ніяк не доберусь! Трапер по троху тестую, ну а в основному на Фіш дрім ловлю.

Димыч., А де ловили, якщо не сикрет? :)
Фідерком, таких коропців якраз самий кайф таскати! :)
 
Цитата
Тепер думаю що з ним зробити, може хтось зліпить шось з нього або спробувати продати на запчастини, перше коліно і вершинки - цілі.
Зайди до Андрюхи СОМА в магаз, я туда свою "зубочістку" графітлідєровску здавав, думав патик буде коротший і 2-3 грама уже не то пальто буде, але зробили - не придерешся і за дуже лояльну ціну, тим паче кінець спіну потонше пасти від ручки буде! ЗИ на нього уже тягав докілушних голавликів і викачуються без траблів на струї і не сикотно за патичок
 
Цитата
Зайди до Андрюхи СОМА в магаз, я туда свою "зубочістку" графітлідєровску здавав, думав патик буде коротший і 2-3 грама уже не то пальто буде, але зробили - не придерешся і за дуже лояльну ціну, тим паче кінець спіну потонше пасти від ручки буде! ЗИ на нього уже тягав докілушних голавликів і викачуються без траблів на струї і не сикотно за патичок
Дуже дякую! Так і зроблю! Буду надіятись що реанімують мені фідер!)
 
Цитата
що реанімують мені фідер!)
85% що так, дивлячись який злом
 
Вижу тут собрались серьезные фидермены:)
Хочу тоже плотнее освоить этот способ ловли. Вопрос к спецам (особенно к уважаемому Andrey_Smile) - подобрал себе удилище - вот такое http://www.naribalku.com.ua/product_info.php?cPath=22_29_343&products_id=5085 что можете сказать по его поводу? Нормальные ли характеристики по длине, кастингу, адекватно ли соотношение цена/качество (может кто пользовался)? Вообще об удилищах и катушках Салмо у меня мнение очень положительное - как на свою цену неплохие снасти, но вот про фидерные удилища сказать ничего не могу.
И есть ли смысл взять модель покороче (правда, она будет длиннее в сложенном виде), вот такую http://www.naribalku.com.ua/product_info.php?cPath=22_29_343&products_id=5084
 
Конкретно Салмовский TAIFUN SPECIAL FEEDER в руках не тримав. Хоча коли побачив його на картинці, зрозумів, що konger carbomaxx picker це те саме, по крайній мірі зовнішній вигляд співпадає один в один і ціни приблизно однакові! З цього можна зробити висновок що це одне і те ж вудлище, яке має такі самі, або майже такі самі характеристики!
Не буду багато писати, скажу тільки що ловити ним можна, багато людей так і роблять!:) Та якщо хочете отримувати задоволення від фідерної рибалки, наскладайте грошей на інший фідер! Це була моя думка, обирати, звісно вам. Якщо вважаєте що кращого вам не треба то думаю, що коротше ніж 330 брати не варто. Хоча якшо ловити збираєтесь не далеко від берега, підійде  300 і навіть 270.
 
Andrey_Smile, а что порекомендуешь? В принципе 300грн - и есть та сумма, которую примерно собирался потратить на удилище. А что по катушкам, шнурам - что используешь?
 
В ціну 300 гривень навіть не знаю що порекомендувати, все буде схожої якості. Думаю можна спробувати пошукати в інтернеті вживані фідера. Часто продають палиці в дуже гарному стані та дешевші на пару сотень ніж нові. Початкові серії від відомих брендів, завжди мають гарну якість. Якщо знайдете фідер від shimano, trabucco, maver та ін. беріть!
Я використовую в більшості випадків шнур. Для початку вистачить спінінгова, малорозтяжна монофільна жилка, діаметром 0.25! Такої жилки буде достатньо з головою, щоб закидати нормально кормаки вагою 40 грам + корм.
Котушкам віддаю перевагу з флажковим регулятором фрикціону, наприклад Exage від shimano. В принципі, скажу що до фідерної котушки не предявляються такі вимоги як до вудлища. Якщо позволяє бюджет, візьміть щось з більш відомих брендів, якщо ні, не страшно, візьміть щось не менш ніж гривень 150. Краще котушку купити трохи дешевшу а зекономлені гроші докласти до вудлища ;) Головне щоб котушка не була малого розміру, так вона вам довше послужить і нею буде простіше вимотувати важкі кормаки. Розмір котушки десь 3000-4000 за шимано.
 
Вчера снова был на Дубовке. Сначала раз в пол часа клевал отменный карась, а в 12 00 ОП! и его величество судак сел на оснастку. Вес 1.750кг я в шоке.....нафига ему опариш......
 
Цитата
Вчера снова был на Дубовке. Сначала раз в пол часа клевал отменный карась, а в 12 00 ОП! и его величество судак сел на оснастку. Вес 1.750кг я в шоке.....нафига ему опариш......
Доречі, на Дубовці, я фідером на опариш, зловив такого самого судака!))
 
Минулого тижня, відслідковував Чемпіонат Світу. Зараз, коротко хочу розповісти форумчанам, як все було.
7-8 липня в бельгійському місті Гент, пройшов другий Чемпіонат Світу з ловлі риби на фідер. Місцем проведення змагань, було обрано гребний канал Вотерспортбан, офіційна назва Nationale Watersportbaan Georges Nachez.
На чемпіонат зареєструвалось 22 команди, в їх числі була і збірна України!
Наша збірна відправилась в Бельгію в такому складі:
Веселовський Игор (капітан)
Левицький Олег
Боєв Олег
Страшний Олексій
Буглак Євген
Гарбуза Сергій (запасний)
Тренера: Турик Борис і Романів Любомир.
Наша збірна почала тренування ще в понеділок (2 липня) і до суботи мала розібратись з особливостями місцевої водойми. На тренуваннях було помітно що збірні команди Бельгії, Голандії та особливо Англії, ловлять ляща в доволі високому темпі. Як виявилось потім, англійці вже місяць тренувались тут! В четверг наші визначились з тактикою та прикормкою. В пятницю вони мали тренуватись поряд з бельгійцями, ось тут мало бути видно, на скільки ми готові! По закінченню тренування було видно що наші хлопці обловили Бельгію десь в 2 рази, це всиляло надію на те, що все буде добре!
В суботу перший тур змагань! Наша збірна показала що ми вміємо ловити фідером і за підсумками першого дня, вирвалась в лідери, маючи в свому активі 23 очка.
1 Україна, 23 очка.
2 Венгрия, 25 очок.
3 Голандія, 26 очок.
4 Бельгія, 30 очок.
5 Англія, 32 очка.
Другий день мав стати вирішальним! Перевага була зовсім не великою, результати доволі щільні. Під час туру було помітно що в деяких наших спортсменів проблеми з рибою... Боєв обірвав на лящах підряд декілька повідців, у Левицького клює слабо...Обстановка накалялась.
Зважування останнього туру показало що Олексій Страшний виграв зону! Молодець Льоша! Євген Буглак фінішує другим в зоні!Теж дуже добре! Наш капітан, Ігор веселовський не встояв під тиском- 8-й в зоні. Але це нічого страшного. Результати Олега Левицького і Боєва вразили, вони зайняли в зонах відповідно 14 та 19 місця. Такого ніхто не очікував... В другому турі наша збірна посіла 6-те місце. За сумою двох турів збірна України зайняла образливе 4-те місцу. Бути четвертими, на Чемпіонаті Світу, серед найкращих збірних планети це звісно круто! Але перший день подарував надію на попадання в трійку, або навіть на золото... Та сталося як сталося... Тепер можна привітати наших хлопців з достойним результатом! 4-те місце серез 22-х найсильніших, це гарний результат і наша збірна, другий рік поспіль показала, що вона одна з найсильніших збірних по ловлі риби фідером!!!
Десятка кращих команд :
1. Голандія 53
2. Венгрія 58
3. Англія 61
4. Україна 67
5. Італія 80
6. Австрія
7. Бельгія
8. Росія
9. Молдова
10. Германія
 
Думаю брать фидерное удилище и вообще всю оснастку... Но хотелось бы сперва пообщаться с кем-то из практикующих рыболовов, активно ловящих фидером. Andrey_Smile, если будете рыбачить где-то на Буге в районе парка или пляжа, можно упасть к вам на хвост - поучиться?:) Мне удобнее всего было бы в будни в рабочее время (работаю рядом, мог вырваться). В общем если не против - пишите в личку.
 
Smartniko, Та що там повчитись, сів тай ловиш! :)
З радістю поспілкуюсь, по можливості допоможу! Написав у приват!
 
Andrey_Smile, не кажіть, тут теж своя наука:) Щось нічого не прийшло у приват, чи можливо сайт тормозить...
 
Перші Хмельницькі змагання з ловлі риби фідером. Хочете взяти участь?
Детальніше тут: http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=1278#1278
 
Як я розумію є лише інформація про Ваше особитсе бажання їх провести, але чи  вони будуть, ще не відомо....
 
Так, в мене є велике бажання їх провести, я ініціатор цього і докладу руку до організації! Спочатку треба дізнатись чи є охочі прийняти участь у таких змаганнях, бо щось робити для себе і ще двох моїх знайомих, нема сенсу! Фідер в нас не сильно розвинений і є сумніву що до бажаючих. Якби зібрати з десяток рибалок-фідеристів, було б добре! Так що проявляйте цікавість у темі за посиланням яке я дав вище, або тут!
 
Цитата
Так, в мене є велике бажання їх провести, я ініціатор цього і докладу руку до організації! Спочатку треба дізнатись чи є охочі прийняти участь у таких змаганнях, бо щось робити для себе і ще двох моїх знайомих, нема сенсу! Фідер в нас не сильно розвинений і є сумніву що до бажаючих. Якби зібрати з десяток рибалок-фідеристів, було б добре! Так що проявляйте цікавість у темі за посиланням яке я дав вище, або тут!

У меня есть желание поучаствовать .
а еще в прошлом году тоже было желание что-то такое организовать.
 
Цитата
У меня есть желание поучаствовать .
+1 бажаючий, це добре, рухаємось в правильному напрямку :)
 
Перші Хмельницькі змагання з ловлі риби фідером. Хочете взяти участь?
Детальніше тут: http://porybachim.com.ua/forum.html?...3&id=1278#1278
Народ, активніше!!
 
Доброго дня! Вже давно хотів купити фідер ну і все до нього, коротше, зібрати фідерну снасть. В неті багато читав, дивився, але мене цікавить ще Ваша думка, порада начинаючому фідерісту...
 
Цитата
Доброго дня! Вже давно хотів купити фідер ну і все до нього, коротше, зібрати фідерну снасть. В неті багато читав, дивився, але мене цікавить ще Ваша думка, порада начинаючому фідерісту...

Якщо прочитати цю ветку з 1 сторінки то там усе досить гарно написано!!!!
 
ПЕРВЫЙ ХМЕЛЬНИЦКИЙ КУБОК ПО ФИДЕРНОЙ ЛОВЛЕ "FIRST FEEDER CUP"
http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=2646#2646
 
ПЕРВЫЙ ХМЕЛЬНИЦКИЙ КУБОК ПО ФИДЕРНОЙ ЛОВЛЕ "FIRST FEEDER CUP 2013"
1. Цели и задачи.
- Популяризация фидерного способа ловли рыбы.
- Повышение мастерства владения фидерной снастью.
- Выявление сильнейших фидеристов области.
- Определение победителей соревнования.

2. Сроки и место проведения мероприятия
- Мероприятие проводится в село Ясеновка
Ярмолинецкий район, Хмельницкая область (озеро в центре села) 07.07.2013 г.

3. Участники мероприятия.
- К участию в мероприятии допускаются все лица, проживающие в Хмельницкой области и достигшие 18 летнего возраста

(или младше, но в присутствии родителей) с удовлетворительным состоянием здоровья.
- Турнир проводится в личном зачете.
- Участники обязаны:
- выполнять правила поведения на водоеме;
- выполнять требования данного Положения;
- выполнять указания судьи;
- при ухудшении здоровья немедленно сообщить об этом судье;
- находится в зоне проведения соревнований в трезвом состоянии.
- Участники турнира сами несут ответственность за состояние своего здоровья и последствия нарушений правил поведения
на водоеме и общественных местах.

4. Порядок проведения мероприятия.
- Турнир проводится по действующим на момент проведения Правилам спортивного и любительского рыболовства, с отдельными ограничениями и добавлениями.
- Турнир проводится в личном зачете в 1 тур продолжительностью в 5 часов.
- Место проведения турнира разделяется на зоны, в которых, соответственно жребию, будет располагатся один рыболов. Ширина секторов не менее 10 метров.
- Ловля рыбы производится одним фидерным удилищем, с одним крючком, которое может быть оснащено катушкой, леской или плетеным шнуром, фидерными кормушками или грузами. Удилище можно размещать на держателях (подставках).
- На подготовку к турниру выделяется 45 мин. Участники занимают свои сектора и начинают подготовку к ловле (Сбор оборудования, удилищ, замешивание прикормки, промер глубины).
- Участнику разрешается применять прикормку и насадку только естественного происхождения. Насадка и прикормка могут быть окрашены и пропитаны пахучими веществами.
- Запрещаются приманки и прикормки, содержащие в непереработанном виде живую или мёртвую рыбу, живых и мертвых муравьёв, муравьиные яйца и икру рыб.
- Во время соревнований садок должен быть максимально погружен в воду, использование металлических садков и других средств для сохранения улова запрещается.
- Прикармливание разрешено только с использованием кормушки, сопряженной с удилищем! Иные способы прикармливания запрещены. Количество прикармливаемых точек ловли в пределах сектора не ограничивается.
- Прикармливание и ловля рыбы разрешена только в своем секторе до сигнала финиш.
- По сигналу «Финиш» лов рыбы прекращается. В качестве улова засчитывается вся рыба, помещенная в садок до этого сигнала, а также рыба, находящаяся на крючке и извлеченная из воды (участник обязан снять ее с крючка и поместить в садок сразу после сигнала). После сигнала «Финиш» не допускается продолжать лов рыбы, однако, если рыба уже подсечена участнику дается 5 минут после сигнала «Финиш» на ее вываживание.
- Рыба, вышедшая при вываживании в соседний сектор, принимается к зачету при отсутствии возражений со стороны соперника, находящегося в соответствующем соседнем секторе.
- В зачет принимается вся пойманная рыба.
- Вся пойманная рыба, после взвешивания, отпускается в водоем.
- Участник должен предпринять все необходимые меры, чтобы рыба, помещенная в садок, оставалась живой до прихода судьи, проводящих взвешивание.


5. Судейство.
Главный судья имеет право вынести предупреждение участнику за нарушение Правил и снять с участия при повторном или грубом нарушении.

6. Регистрационный сбор.
- Сума регистрационного сбора 100 грн. с участника. Все полученные средства будут потрачены на призы в личном (1,2,3 места) зачете.
- Затраты по техническому обеспечению участников турнира (доставка, питание и т.п.) несут сами участники.

7. Регламент.
6:00 – сбор участников
6:30 - жеребьевка, торжественная часть, прочтение регламента.
7:00 - вход в зоны и подготовка(первый сигнал)
7:45 - старт (второй сигнал)
12:35 - 10 минут до финиша (третий сигнал)
12:45 - финиш (четвертый сигнал)
12:45 -13:45 взвешивание
14:30 – награждение победителей.

8. Заявки.
Заявки на участие в соревнованиях проводятся в етой ветке форума и в етой http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=2651&catid=33#2651
Заявка должна включать следующую информацию:
- Ф.И.О. полностью;
- Место жительства;
- год рождения;
- телефон.
Информация по поводу проплаты за участие, будет немножко позже!
Информация и регламент могут менятся, следите за изменениями здесь!
 
Увага! Увага! Увага!
У звязку з тим, що організатор не виходить на звязок вже тиждень, мушу повідомити, що 7-го липня змагань не буде! Нажаль! Прикро, що серед нас є такі безвідповідальні люди, але факт залишається фактом і маємо, що маємо...
Замість цього, найближчим часом буде проведений "Фідерний кубок клубу Порибачім". Потрібно лише підібрати водойму, бажано в межах міста. Є думки з приводу ставку, що на Озерній. Там багато дрібної плотвички також попадаються карасі! Здається гарна спортивна водойма, можна дрібноту на швидкість ловити а можна ризикнути і зробити ставку на крупнішу рибу, можна вистроїти кілька тактик на такій водоймі! На ставку, з плит, може спокійно розміститись з десяток рибалок і водойма в межах міста, дасть змогу всім приїхати і потренуватись! Ще є думки, щоб провести змагання в командному заліку (команда 2 чоловіки) і в 2 етапи, тобто в 2 дні! Проведення в 2 етапи, дасть змогу виключити фактор везіння, тут майстерність все вирішить!
 
Цитата
У звязку з тим, що організатор не виходить на звязок вже тиждень, мушу повідомити, що 7-го липня змагань не буде!
А бабло хотя не зібрав? А то можливо що його автомобіль мчить в сторону государственной границы!!!:bj:
 
Вяленько и несерьезно как то у Вас эта фидерная соревновательная тема идет....., еще с прошлого года.
 
Цитата
А бабло хотя не зібрав? А то можливо що його автомобіль мчить в сторону государственной границы!!!:bj:
Не, накануне он был замечен возле винно-водочного.... :)
 
Цитата
У звязку з тим, що організатор не виходить на звязок вже тиждень, мушу повідомити, що 7-го липня змагань не буде!
ну так страна повинна знати героїв фідерістів! Ти в принципі як один з активних учасників і соорганізаторів міг би і взяти все під свій контроль і довести діло до кінця! за 3 дні до начала отбой давати якось не то
 
Цитата
страна повинна знати героїв фідерістів!
- пофігістів!!!
 
Цитата
А бабло хотя не зібрав? А то можливо що його автомобіль мчить в сторону государственной границы!!!:bj:
Ні, не зібрав :)
Цитата
Вяленько и несерьезно как то у Вас эта фидерная соревновательная тема идет....., еще с прошлого года.
Так вяленько і не тільки фідерна... не серйозно?! Я не винен шо в Ярмолинцях живе така безтолкова людина! Тепер пояснюй всім шо до чого... приходиться виправдовуватись наче я в чомусь винен! Чувак сказав шо хоче організувати, тільки учасників треба трошки назбирати, от я і вирішив допомогти! Ай, не хочу про це більше говорити, самого бісить ця ситуація....
Цитата
Ти в принципі як один з активних учасників і соорганізаторів міг би і взяти все під свій контроль і довести діло до кінця! за 3 дні до начала отбой давати якось не то
Краще з нова все зробити! Я ж не поїду туди і не буду шукати власників ставу і не буду пояснювати якусь фігню про змагання... та і взагалі чи там була домовленість з власником ставу  про змагання... за пару днів нічого не встигну, тим більше шо крім цього є інші справи та робота... Бажаючих взяти участь, я обзвонив, повідомив все... всі поставились з розумінням! В принципі все нормально! Далі будем робити самі, без такої "допомоги" різних невідомих осіб...
 
Цитата
та і взагалі чи там була домовленість з власником ставу про змагання...
Походу дядько власник послав твого маклера на..й, вот він і бігах.
 
Цитата
в сторону государственной границы!!!
кордон на замку а ключ в кишені. ІМХО)))))))
 
Цитата
Далі будем робити самі, без такої "допомоги" різних невідомих осіб...
ВзагалІ, а нахера різних невідомих осіб залучали? Хотіли попасти на бабки чи просто не витрачати свій час на це? Вроді здорові дядьки, а страдаєте херньою, краще ніж сам ніхто не зробить! Я в схожому випадку послав всіх бажаючих халявно заробити "джамшутів" і зайнявся будівнцтвом сам
 
Цитата
ВзагалІ, а нахера різних невідомих осіб залучали? Хотіли попасти на бабки чи просто не витрачати свій час на це? Вроді здорові дядьки, а страдаєте херньою, краще ніж сам ніхто не зробить! Я в схожому випадку послав всіх бажаючих халявно заробити "джамшутів" і зайнявся будівнцтвом сам
Вот это правильно. Если нужен совет и ТОЛКОВЫЕ(но не дешёвые) джамшуты, звони.)
Есть и подешевле, но не джамшуты.
 
Цитата
А бабло хотя не зібрав? А то можливо що його автомобіль мчить в сторону государственной границы!!!:bj:

Чувак, ты бредишь ....
 
Цитата
Чувак, ты бредишь ....

Эту фигню я написал в нетрезвом состоянии..
Прошу извинить ...
 
Цитата
Эту фигню я написал в нетрезвом состоянии..
Прошу извинить ...
Проехали
 
УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! Розшукуються фідеристи! ))))))
Шукаю фідериста або фидеристку з хмельницького, які люблять фідерну рибалку і хочуть в ній розвиватись, для створення команди! Якщо все буде добре то перший старт 10-11 травня на відкритому чемпіонаті тернополя а далі буде видно ))))
Може в кого є друзі, заядлі фідеристи то дайте знати! Пишіть тут в темі або в приват.
 
http://www.sportfishing.te.ua/viewtopic.php?f=4&p=1741#p1741
 
Мурчик, так, планую їхати! Вже 2 наших команди вчора зареєстрував, ше залишився я без напарника)))
 
бери пляшку, і піду з тобою,
я на каналі майже кожен день,
та і судді свої))))
а може і я в судді піду, як що гарно попросять!)
 
Мурчик, ну в команду то хотів би Хмельничанина та дуже дякую за пропозицію! До того ж, здається вже вирішив проблеми з напарником) Оу, це ж чудово, от хто мені розкаже про справи на каналі, яка риба де ловиться і на що ;) В будь якому випадку, буду радий побачитись на змаганнях ;)
 
зараз всі сидять на опариша.
на поплавок- манка,хліб,опариш.
на фідер шось перестало брати, на 10 травня може вода прогріеться-буде краще.
має піти краснопрка достойна, лещь.
був один день- за дві години,на поплавок- 3,5 кг краснопери.
на канали є дві бровки, ближня десь 5-7 метрів від берега,дальня 15-20.
глибини :
2м від берега -2-3м
4м. -3-4м
далі 5-6м.
дно тверде
 
ось тут все про канал
http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=16&t=244&start=135
 
Мурчик,  дуже дякую!) За інформацію про канал, з пляшкою не тільки я маю бути а всі члени наших хмельницьких команд! )))))))))))) Ближче до змагань ще поспілкуємось! ;)
 
протоколи
більше тут http://www.sportfishing.te.ua/viewtopic.php?f=4&p=1850&sid=01515549f207f8303af9318871fd81a9#p1850
 
І чемпіонат Хмельницької області з лову риби фідером 2014

Затверджую:

Президент Хмельницької обласної Федерації
риболовного спорту
____________ Федорощак В.С.


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення І чемпіонату Хмельницької області з лову риби фідером 2014 р.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат Хмельницької області (ЧО) проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту в Хмельницькій області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Хмельницькою обласною федерацією риболовного спорту, безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань і даного Положення.

3. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період 14-15 червня 2014 р., на р. Південний Буг в межах міста (зі сторони гречан), в два етапи тривалістю по 5 годин, один етап в день.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Хмельницької області, які за віком не молодші 15 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника. Перевагу в реєстрації мають члени ХОФРС.
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в
суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

5. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Приїзд учасників змагань: не пізніше 14 червня 6:00 години.
14 червня
6:00 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкування секторів лову;
6:30 – шикування, інструктаж, відкриття змагань;
6:45 – 9:00 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
9:00 – старт 1 етапу змагань;
14:00 – фініш першого етапу, зважування.

15 червня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 8:30 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:30 – старт 2 етапу змагань;
13:30 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
15:30 - нагородження переможців, закриття змагань.
(при необхідності додаткової зачистки секторів від трави чи необхідності додатково підготувати берег час на підготовку буде збільшено)
Тренування 13 червня в зонах розташування секторів дозволено, не є обов'язковим і має бути припинено не пізніше 18:00. Викидати прикормку у воду після тренування чи 1 (першого) етапу категорично заборонено!

6. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, . Ширина сектора для учасників буде однаковою і буде залежати від кількості зареєстрованих команд. Зміна зон для наступного етапу обов'язкова.
Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
ПРАВИЛА
Типові правила проведення змагань по фідеру в редакціі 2011 року

7. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

Команди, які зайняли призові місця в загальному заліку нагороджуються Кубками,
спортсмени команд нагороджуються медалями та дипломами відповідного ступеня.
Переможці в особистому заліку нагороджуються Кубками, медалями та дипломами відповідного ступеня.
Цінні призи від спонсорів будуть розпреділені згідно вимог спонсорів.

8. ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 80 гривень для членів ХОФРС і 100 грн. для всіх інших. Для осіб віком до 16 років участь у змаганнях безкоштовна. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
Учасники, які прибудуть на змагання 13 червня, а також ті, хто залишається на водоймі до другого етапу і мають бажання ночувати у наметовому містечку - забезпечують себе наметами і всім необхідним самостійно. Місце розташування наметів буде уточнено.

9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити
порядковий реєстраційний №
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.

10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

11. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.

УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в
суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!
Тел. для довідок - 0972536572 Федорощак Василь Степанович.

Моменти, які особливо будуть контролюватись суддівською бригадою:

- наживка повинна бути пред’явлена в мірній тарі;
- максимальний об’єм наживки для прикормки - 1,5 л, з них мотиля - 0,5 л, мотиль для насадки сюди входить, максимально - 100 мл.
- максимальний об’єм зволоженої прикормки - 12 л
- спортсмен має право вносити прикорм у місце (місця) лову тільки за допомогою годівнички. Лінійні розміри годівнички не повинні перевищувати 50 мм у поперечнику та 70 мм у довжину.
- у секторі спортсмен повинен дотримуватись тиші та не заважати своїми діями іншим спортсменам.
- на всіх змаганнях учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини,
Для тренерів і запасних обмежень на зв’язок не має.
- Тренер має право давати своєму спортсмену словесні поради і вказівки та знаходитися в нейтральній зоні сектора з дозволу судді-контролера. Передача будь-яких предметів - тільки через суддю.
- вихід із сектора ловлі - тільки при вимотаній снасті і з дозволу судді.
 
РЕЄСТРАЦІЯ

1. Команда "Фідер" Хмельницький.
1. Федорощак Василь Степанович
2. Федоращак Степан Степанович
тел. 0972536572

2. Команда "Khmelnitsky feeder team" м. Хмельницький.
1. Піріжок Андрій Олександрович 0979637878
2. Максимчук Василь Павлович
 
Щось пасивненько....
Якби прибрати з правил пп.3 пункту 11, то я б з кумом пішов і ще зо дві команди  притягнули. За технічної підтримки "Хмельпиво" )))
Хіба... можна і поміркувати, адже третє місце буде гарантовано )))
 
Цитата
Щось пасивненько....
Якби прибрати з правил пп.3 пункту 11, то я б з кумом пішов і ще зо дві команди  притягнули. За технічної підтримки "Хмельпиво" )))
Хіба... можна і поміркувати, адже третє місце буде гарантовано )))

Є окрема група учасників, яка базується неподалік спортсменів) І підтримує-підтримує-підтримує))) І так всі змагання)) Тільки погода жарка напевно буде, багато не підтримаєш, або ше  пп2 пункту 11 потрібно буде порушити)))
 
Реєструймося активніше! Приєднуйтесь до нас, гуртом цікавіше! ;)

Зареєстровані команди на данний момент:

1. Команда "Фідер" Хмельницький.
1. Федорощак Василь Степанович
2. Федоращак Степан Степанович
тел. 0972536572

2. Команда "Khmelnitsky feeder team" м. Хмельницький.
1. Піріжок Андрій Олександрович 0979637878
2. Максимчук Василь Павлович

3. Команда "Св. Петро" (Хмельницький)
1. Піхурець Анатолій Петрович
2. Грищук Олег Іванович
м.т. 096173970

4. Команда "Поділля" м. Хмельницький.
1.Мазур Евген Сергійович
2.Зайцев Сергій Володимирович
тел. 0976350311
 
Перепрошую, ще + одна команда!

Зареєстровані команди на данний момент:

1. Команда "Фідер" Хмельницький.
1. Федорощак Василь Степанович
2. Федоращак Степан Степанович
тел. 0972536572

2. Команда "Khmelnitsky feeder team" м. Хмельницький.
1. Піріжок Андрій Олександрович 0979637878
2. Максимчук Василь Павлович

3. Команда "Св. Петро" (Хмельницький)
1. Піхурець Анатолій Петрович
2. Грищук Олег Іванович
м.т. 096173970

4. Команда "Поділля" м. Хмельницький.
1.Мазур Евген Сергійович
2.Зайцев Сергій Володимирович
тел. 0976350311

5.Команда "БАРАКУДА" м. Рівне (РОФРС)
1.БРАГІН МАКСИМ; 0987899952.
2.ЛОПАЧУК ДМИТРО. 0681456666
 
Зареєстровані на данний момент :

1. Команда "Фідер" Хмельницький.
1. Федорощак Василь Степанович
2. Федоращак Степан Степанович
тел. 0972536572

2. Команда "Khmelnitsky feeder team" м. Хмельницький.
1. Піріжок Андрій Олександрович 0979637878
2. Максимчук Василь Павлович

3. Команда "Св. Петро" (Хмельницький)
1. Піхурець Анатолій Петрович
2. Грищук Олег Іванович
м.т. 096173970

4. Команда "Поділля" м. Хмельницький.
1.Мазур Евген Сергійович
2.Зайцев Сергій Володимирович
тел. 0976350311

5.Команда "БАРАКУДА" м. Рівне (РОФРС)
1.БРАГІН МАКСИМ; 0987899952.
2.ЛОПАЧУК ДМИТРО. 0681456666

6.Команда "Feeder life" м.Хмельницький
1.Халецький Вадим Олександрович, тел.0964301558
2.Яцун Максим Валентинович

7. Команда "Рівненський пряник" м. Рівне
1. Мальчевський Руслан
2. Зозулинський Валентин

8.Команда "БУГ" м. Хмельницький
1 Максимов Олексій
2 Скрипніков Олександр
м.т. 0978982839

Особистий залік - Карапіщенко Вадим Володимирович, тел. 0682066469 Хмельницький

Спонсор змагань хмельницькі прикормки FISH SPORT
Більше інформації тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3245&catid=33
 
Трошки підготували сьогодні бериги водойми до змагань. Взуття краще мати закрите, тому як кошена рослинність може пошкодити ноги... Водойма місцями трошки заросла, засоби для чистки секторів у воді (коси, граблі...) - не завадять.


Спонсори змагань:
Хмельницькі прикормки "FISH SPORT"
Магазин  "Риболов Експерт"м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 72
Годівниці учасникам від "RF team" м. Рівне.
 
а место проведения можно поточнее сказать ? может на карте покажете...
 
Цитата
а место проведения можно поточнее сказать ? может на карте покажете...

За термопластавтоматом, напротив пантона земснаряда.
 
Протоколи першого дня змагань!


Протоколи другого дня і підсумкові:

Другий тур зона В


Другий тур зона А


Особистий заліки (підсумки)


Командний залік (підсумки)
 
Цитата
Протоколи першого дня змагань!


Протоколи другого дня і підсумкові:

Другий тур зона В


Другий тур зона А


Особистий заліки (підсумки)


Командний залік (підсумки)

А как открыть?
 
Kastian, тобто? Вам не фидно фото протоколів?
 
А отчет будет?
 
Red OFF, Буде, я точно на днях напишу)
 
Учасники змагань
 
Фотозвіт зі змагань http://porybachim.com.ua/fotogalery/view-album/18.html
 
Нарешті виділив час і отримав натхнення, щоб написати кілька рядків про минулий чемпіонат Хмельницької області з ловлі риби фідером. На перший чемпіонат приїхали навіть гості з сусідньої області, тому змагання вийшли доволі вдалими і цікавими.
До змагань в тих місцях довелось порибалити кілька разів і було очевидно, що ловити прийдеться в основному не крупну плотву та краснопірку. Для такої ловлі потрібна активна прикормка, тому готували її з ранку перед змаганнями, щоб часточки прикормки менше набирали воду і були більш легкими. Моя суміш складалась з прикормок Трапер  серії "Gold", а точніше це Active + Magic + Explosive + трошки копри VDE.
В першому турі ловлю в зоні А, яка є дальньою, тому при переносі речей в кілька ходок, трошки аж задихався.:) Прикормка суддями перевірена, снасті підготовлені а до початку туру, ще є час якраз для того, щоб посидіти і налаштуватись на ловлю... Старт! Швиденько кладу кілька годівниць з кормом в точку ловлі без повідця, для позначення точки ловлі і для того щоб "пристрілятись". Чіпляю повідця і з другого закидання ловлю плотвичку! Хух, вже легше, наче все має бути добре, тим більше сусіди ще з нулями. Незважаючи на вітер, який заважає трохи ловлі, так по троху і ловлю плотвичку та краснопірку, на завершення взагалі розклювалось і під кінець туру непогано доловив. Фініш! Зважування чекати довго не довелось, мій результат 1249 грам і я другий в зоні. Напарник, молодець, свою зону виграв! З трьома балами, після першого дня ми перші! Тепер головним завданням на другий тур було добре відловитись і в ідеалі не втратити першого командного місця!
Перед другим туром знову готуємо прикормку з ранку. При жеребкуванні нам пощастило і ми займаємо крайні сектори своїх зон! В мене В1, якраз який я хотів! Ну що, тепер в перед! Старт! Знову кладу кілька годівниць в місце ловлі, чіпляю повідець і в бій! Довго покльовки не чекаю, якщо не клює, перезакидаю... Так доволі швидко ставлю на корм рибу і отримую покльовки майже на кожному закиді! Що правда маю багато нереалізованих покльовок і не відразу можу це виправити. Згодом все трошки наладилось і реалізація стала кращою. До кінця туру кльов став поганим і доводилось комбінувати наживки, з пінки переходити на опариш і навпаки, пробувати пінку червону, білу, оранжеву або їхні комбінації, використовувати спрей на наживку і таким чином виходило провокувати рибу на покльовку. Так і закінчився другий тур! Мене зважували останнім то був час, щоб повністю зібрати снасті. Мій результат другого туру 1377 грам і я знову другий в зоні а Вася, мій напарник, знову перший! Ще до нагородження підраховуємо результати і розуміємо, що в нас 6 балів і ми залишились першими, Вася перший в особистому заліку і як виявилось я другий в особистому! Круто!
Далі було нагородження та прощання з гостями...
Хочу подякувати гостям з м. Рівне, завдяки яким чемпіонат став цікавішим та за спонсорську підтримку!;) Рівненський прянік найсмачніший а годівниці AXIC та RFT дійсно суперової якості! Дякую магазину "РИБОЛОВ ЕКСПЕРТ" за надані призи в особистому заліку та взагалі за підтримку і розуміння наших спортсменів... Дякую нашого Хмельницького виробника прикормок за надану свою продукцію під назвою FISH SPORT! Сподіваюсь в майбутньому FISH SPORT  буде звучати так само гордо як SENSAS та VDE ;) Тамувала спрагу спортсменів мінеральна водичка ЗБРУЧАНСЬКА, за яку теж велике дякую! Дякую суддям та секретарю змагань, дякую Васі за організацію данного заходу та дякую всім учасникам!!!
 
Цитата
Kastian, тобто? Вам не фидно фото протоколів?

Ні, не видно.
 
Не знаю чому не видно. Тут є протоколи, спробуйте має бати все гаразд.http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3245&catid=33
 
Цитата
Не знаю чому не видно. Тут є протоколи, спробуйте має бати все гаразд.http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3245&catid=33


З сайта все видно і читаемо а фото які Ви виставляете невидно.
 
Цитата
З сайта все видно і читаемо а фото які Ви виставляете невидно.
Я всё вижу,
 
Я тоже все вижу :)

Посоветуйте лучше катушку на фидер 3,60 до 120грам.
Смотрел http://rozetka.com.ua/shimano_EXG4000RC/p146240/ мне понравился флажок - пригодится, бывает ловлю карпа, но ход у нее тугой, такое впечатление что уже что то тянешь???
Что еще можно приобрести за 1000грн?
 
Андрюха вітаю тебе з змаганнями, молодці, так тримати!
 
Цитата
Я тоже все вижу :)

Посоветуйте лучше катушку на фидер 3,60 до 120грам.
Смотрел http://rozetka.com.ua/shimano_EXG4000RC/p146240/ мне понравился флажок - пригодится, бывает ловлю карпа, но ход у нее тугой, такое впечатление что уже что то тянешь???
Что еще можно приобрести за 1000грн?

Серега нашо тобі ті фідери, лови краще голавлика та пеструшку)))))))
 
Цитата
Серега нашо тобі ті фідери, лови краще голавлика та пеструшку)))))))

Так я и ловлю :) но все попадаются такие что 0,14 поводок тонковат :)
А вы на Днестр переключились?
 
Цитата
Так я и ловлю :) но все попадаются такие что 0,14 поводок тонковат :)
А вы на Днестр переключились?

Красавци!)

Та да, шось нас на велику воду пока переключило, но бачу вже думки про бистру повертаються)))
 
Цитата
Красавци!)

Та да, шось нас на велику воду пока переключило, но бачу вже думки про бистру повертаються)))

Угу я б тоже съездил, есть желающие? Только я на эти выходные без колес.
 
Кубок Західного Регіону-Тернопіль-канал. 12-13 липня 2014
http://www.sportfishing.te.ua/viewtopic.php?f=4&t=286&start=20
 
фото з звагань
https://plus.google.com/photos/104204479417084053745
 
serkmua,  чотиритисячний ексейдж для фідера, якраз те що треба! ;) Хід в неї нормальний має бути, може спробуйте іншу покрутити, може якийсь брак.

bassspro, Дуже дякую! Так, будемо далі змагатись і набиратись досвіду! Он буквально тільки приїхали з Кубку Західної України де зайняли не останнє місце, це вже добре ахах Саме головне, що поповнились неоціненним досвідом! Вже плануємо по троху наступні змагання...)
Мурчик,  А шо це я Вас не бачив після другого туру? Я в другому турі біьше риби зловив ніж в першому а Ви навіть не бачили:Р )))))
 
в неділю я недоїхав до каналу метрів 300, :az: )))
Цитата
Я в другому турі біьше риби зловив ніж в першому
ніфігасе )))
ти і в першому сражався як лев!!!
мій кіт - казав передати тобі _Дякую ))
 
STATUS Чемпіонат України 2014 (2 этап)
команда Зайко-забрала майже всі нагороди
 
Немного пофидерил на выходные :)
Вопрос к знатокам кто на флетку ловит, как часто ее нужно перезабрасывать? Метод у меня и час стоит и есть поклевки, а флетка сколько? Или кинуть под берег и глянуть как рассыпается?
 
Цитата
Немного пофидерил на выходные :)
Вопрос к знатокам кто на флетку ловит, как часто ее нужно перезабрасывать? Метод у меня и час стоит и есть поклевки, а флетка сколько? Или кинуть под берег и глянуть как рассыпается?

Нормально "пофидерил"! Це де,як що не секрет,і по чому ???
 
[ATTACH]131377[/ATTACH]
Вот вам новость к Дню Рыбака)
 
Добрый день! Не сочтите за рекламу..
Приглашаем всех 9 июля на открытый семинар по фидерной ловле на новую набережную, будет интересно! Рыболов-спортсмен расскажет про фидерную ловлю от "А" до "Я"
[ATTACH]131378[/ATTACH]
 
Цитата
всех 9 июля на открытый семинар
час???......
 
На 9 утра, семинар многочасовой, учтите)
 
такого не існує в природі
 
Цитата
такого не існує в природі
Чого не існує в природі?
 
[ATTACH]131567[/ATTACH]
Еще раз напоминаю для тех кому интересна фидерная ловля - 9 июля в 9:00 на набережной в районе станции спасателей состоится семинар по фидерной ловле.
 
Семинар по фидерной ловле на набережной Южного Буга состоялся в теплой и дружественной атмосфере! Кому было интересно - пришли и, думаю, не пожалели. Было много полезной информации от одного из "пионеров" фидерной ловли в Украине Виталия Иваненко. Была возможность увидеть весь процесс фидерной ловли от "а" до "я", была возможность получить профессиональный ответ на любой интересующий вопрос. Спасибо тем кто пришел, надеюсь все остались довольны!
 
[ATTACH]131733[/ATTACH]

[ATTACH]131734[/ATTACH]

[ATTACH]131735[/ATTACH]

[ATTACH]131736[/ATTACH]

[ATTACH]131737[/ATTACH]
 
[ATTACH]131738[/ATTACH]

[ATTACH]131739[/ATTACH]

[ATTACH]131740[/ATTACH]

[ATTACH]131741[/ATTACH]
 
Приглашаем всех желающих на семинар-фестиваль по фидерной ловле в г.  Хмельницкий! Семинар состоится на водоеме "Дубово-2" (УОР) 24 сентября.  Ждем вас!
 
[ATTACH]132707[/ATTACH]
ждем!
 
РЕГЛАМЕНТ  

1. Цілі та завдання:

-популяризація риболовецького спорту (фідерний напрямок);

- дбайливе поводження з природою;

-передача досвіду рибалок - спортсменів рибалкам - почтаківцям.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ НЕ ОБМЕЖЕНА

2. Місце та час проведення фестивалю:
-фестиваль проводиться – 24.09.2017 г.;
-місце проведення – м. Хмельницький, водойма «Дубово-2» (УОР);
-організатор фестивалю - мережа магазинів “Flagman”;
-суддівська бригада складається з 2-х людей, які здійснюють контроль за  дією учасників, координує і дає слушні поради, веде протокол змагань і  підводить підсумки.

3. РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК :

-Розмір стартового внеску для участі на змаганнях складає 100 грн.
-Реєстраційний внесок сплачується на касі в магазині «Флагман» (м.  Хмельницький, вул. Нижня Берегова, 42/1 ТЦ «EL») та в магазині «Все для  рибалки» (мікрорайон Озерна, вул. П. Мирного 4/1) або безпосередньо на  місці проведення фестивалю.
-Реєстраційний внесок йде на оплату організації заходу.
РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТАКОЖ НА ФОРУМІ.

Для цього подається:
- Прізвище  Ім'я
- номер мобільного
- місто та область
В даному випадку внесок вносить на місці проведення фестивалю.



4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ:

Фестиваль проводиться за діючими на момент проведення правилами  спортивного рибальства, з окремими обмеженнями і доповненнями, зокрема  спеціалізація кожного напряму.

Ловля риби рибалкою здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним  повідцем з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не  обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.

Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою  обов'язкової присутності натуральної наживки на гачку. Будь-які інші  предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з  насадкою під час закиду знаходиться поза годівниці. Гачок - тільки  одинарний, будь-якої форми і розміру, допускається використання гачків з  пружинкою.

Обмеження по принаді та натуральній наживці - немає.



ЗАБОРОНЕНО:

- Металеві садки.
Садки для збереження риби повинні бути не менше 1,5 метри завдовжки.

- Ловля на кілька снастей одночасно (більше однієї).

- Ловля на 2 і більше гачків.


Тривалість - 5 годин

5. ПРОГРАММА ФЕСТИВАЛЮ:

5.30 – 6.30- реєстрація учасників;

6.30 - 7.00 — збір;

7.00 - 7.30 - заїзд учасників в сектор;

7.30 - 8.30 – підготовка, закормка

8.30 - СТАРТ

13.30 - ФІНІШ

13.30 - 14.15 - зважування риби, підбиття підсумків.
14.15 - 14.45 - підведення підсумків, нагородження переможців та  спілкування учасників. Крім цього окремими призами буде нагороджено  учасник, що зловив найбільшу рибу.

14.45 – 16.30 – Ознайомлення з новинками продукції компанії «Flagman»  (вудлища для фідерної ловлі, котушки, шнури, кормушки, прикормка, гачки,  тощо).
Буде надана можливість усім бажаючим зробити пробні закиди новими зразками вудлищ та котушок оснащених фідерними кормушками.

17.00 - кінець заходу, роз'їзд учасників.


Спонсор заходу  - мережа магазинів «FLAGMAN».

Переможці отримають цінні призи від ТМ FLAGMAN
 
[QUOTE=Shakotko igor;738138]РЕГЛАМЕНТ

1. Цілі та завдання:

-популяризація риболовецького спорту (фідерний напрямок);

- дбайливе поводження з природою;

-передача досвіду рибалок - спортсменів рибалкам - почтаківцям.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ НЕ ОБМЕЖЕНА

2. Місце та час проведення фестивалю:
-фестиваль проводиться – 24.09.2017 г.;
-місце проведення – м. Хмельницький, водойма «Дубово-2» (УОР);
-організатор фестивалю - мережа магазинів “Flagman”;
-суддівська бригада складається з 2-х людей, які здійснюють контроль за  дією учасників, координує і дає слушні поради, веде протокол змагань і  підводить підсумки.

3. РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК :

-Розмір стартового внеску для участі на змаганнях складає 100 грн.
-Реєстраційний внесок сплачується на касі в магазині «Флагман» (м.  Хмельницький, вул. Нижня Берегова, 42/1 ТЦ «EL») та в магазині «Все для  рибалки» (мікрорайон Озерна, вул. П. Мирного 4/1) або безпосередньо на  місці проведення фестивалю.
-Реєстраційний внесок йде на оплату організації заходу.
РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТАКОЖ НА ФОРУМІ.

Для цього подається:
- Прізвище  Ім'я
- номер мобільного
- місто та область
В даному випадку внесок вносить на місці проведення фестивалю.



4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ:

Фестиваль проводиться за діючими на момент проведення правилами  спортивного рибальства, з окремими обмеженнями і доповненнями, зокрема  спеціалізація кожного напряму.

Ловля риби рибалкою здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним  повідцем з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не  обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.

Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою  обов'язкової присутності натуральної наживки на гачку. Будь-які інші  предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з  насадкою під час закиду знаходиться поза годівниці. Гачок - тільки  одинарний, будь-якої форми і розміру, допускається використання гачків з  пружинкою.

Обмеження по принаді та натуральній наживці - немає.



ЗАБОРОНЕНО:

- Металеві садки.
Садки для збереження риби повинні бути не менше 1,5 метри завдовжки.

- Ловля на кілька снастей одночасно (більше однієї).

- Ловля на 2 і більше гачків.


Тривалість - 5 годин

5. ПРОГРАММА ФЕСТИВАЛЮ:

5.30 – 6.30- реєстрація учасників;

6.30 - 7.00 — збір;

7.00 - 7.30 - заїзд учасників в сектор;

7.30 - 8.30 – підготовка, закормка

8.30 - СТАРТ

13.30 - ФІНІШ

13.30 - 14.15 - зважування риби, підбиття підсумків.
14.15 - 14.45 - підведення підсумків, нагородження переможців та  спілкування учасників. Крім цього окремими призами буде нагороджено  учасник, що зловив найбільшу рибу.

14.45 – 16.30 – Ознайомлення з новинками продукції компанії «Flagman»  (вудлища для фідерної ловлі, котушки, шнури, кормушки, прикормка, гачки,  тощо).
Буде надана можливість усім бажаючим зробити пробні закиди новими зразками вудлищ та котушок оснащених фідерними кормушками.

17.00 - кінець заходу, роз'їзд учасників.


Спонсор заходу  - мережа магазинів «FLAGMAN».

Переможці отримають цінні призи від ТМ FLAGMAN
[/

А найбільшу кількість (в штуках) і найбільшу кількість по вазі?
 
Фуршету не буде???
Е-ех!
 
Будет приз за самую крупную рыбу, за штуки номинации нажаль нема..)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!