Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Товарищи рыбаки  просветите тёмного  на Бугу  с лодки уже можно ловить???? Заранее благодарен.............
 
Цитата
Товарищи рыбаки  просветите тёмного  на Бугу  с лодки уже можно ловить???? Заранее благодарен.............

На Бугу нерест закінчився ще 20 травня
 
c. Солобківці, Ярмолинецький р-н. 80 грн (став чистий, 5  років не спускався) є поважні екземпляри мирної риби. НХНЧ.
 
Ярословка, карась ловиться уверенно. Время проведено с пользой. Цель достигнута.
 
Цена 30 грн., с членским билетом (с проплачеными взносами) 10 грн., ловится карась и подлещик.
 
Алекс 78, а як в Ярославці по білому амуру, сому і лину. Чи попадаються дані види?
 
Цитата
Алекс 78, а як в Ярославці по білому амуру, сому і лину. Чи попадаються дані види?
Амур мілкий попадався,ціленаправлено на великого ніколи не пробував,лин в камишах був, але треба човен,про сома ніколи не чув.
 
Цитата
Амур мілкий попадався,ціленаправлено на великого ніколи не пробував,лин в камишах був, але треба човен,про сома ніколи не чув.
Повністю підтримую. Товриш на опариша ще періодично густєру тягав. В минулому році невеликого лина ловили на ківок.
 
Цитата
Цена 30 грн., с членским билетом (с проплачеными взносами) 10 грн., ловится карась и подлещик.

Це про Христосово? Короп бере чи ні??
 
Може хто має інфу про Христосово Стара Синява. Дякую зазделегідь
 
Цитата
Це про Христосово? Короп бере чи ні??

Воно воно)
 
Цитата
Це про Христосово? Короп бере чи ні??
Да, Христосово.
Пока нет, что подтвердает результат и сторожа
 
Сегодня ночью половил карасика, хотя ехал на карпика. Но карп наотрез молчит.
Решил хоть оторваться на карасе.
Опарыш и пенопласт вообще не ест, червяка неохотно, очень долго теребит его.
А вот медовый кук разрывал, почти весь карась на кук.
Такой большой и полной луны как этой ночью, я ещё не видел. Утром поднялся сильный ветер, ловить не комфортно, пожарили шашлыка и уехали домой.
 
а не подскажете какой именно это став в Ярославке.
 
Цитата
Ярословка, карась ловиться уверенно. Время проведено с пользой. Цель достигнута.
а не подскажете какой именно это став в Ярославке. ??
 
Есть большое желание выбраться на выходных на рыбалку с кружками, как сейчас обстоят дела с клевом щуки?
 
хтось був в Бокиїївці у цьому році? що там зараз ловиться?
 
Цитата
Сегодня ночью половил карасика, хотя ехал на карпика. Но карп наотрез молчит.
Решил хоть оторваться на карасе.
Опарыш и пенопласт вообще не ест, червяка неохотно, очень долго теребит его.
А вот медовый кук разрывал, почти весь карась на кук.
Такой большой и полной луны как этой ночью, я ещё не видел. Утром поднялся сильный ветер, ловить не комфортно, пожарили шашлыка и уехали домой.

а де ця рибалка, і по чому квиток?
 
Добрый день, тоже хочу туда поехать, если поедите напишите плиз комент по Бокиевке
 
Вчера 21.06.2014 с Romeo2212 были в Ярославке на большом ставу (бесплатный) за пол дня словили по три десятка карасиков, кто хоочет оторваться на карасе, можно ехать!!!!
 
Цитата
Вчера 21.06.2014 с Romeo2212 были в Ярославке на большом ставу (бесплатный) за пол дня словили по три десятка карасиков, кто хоочет оторваться на карасе, можно ехать!!!!
а на канале и на ставу , тот что справа , были люди ,  ловилось ?
на какие наживки и снасти вы ловили и какие вообще пробовали ?
 
[QUOTE=vlad155;581760]а на канале и на ставу , тот что справа , были люди , ловилось ?
на какие наживки и снасти вы ловили и какие вообще пробовали ?[/QUOT

Ловили с левой стороны, на бесплатном ставу по середине дамбы, ловили на спины (по 3шт), червяк и опарыш, луче клюёт на опарыш
но для экономии делали бутерброды, есть трава (крапивка) надо кидать аккуратней, но прочем нормально, если ехать надо брать на человека 2банки опарыша и 1 червы, ХОРОШЕЙ РЫБАЛКИ ВСЕМ!!!!
 
Не кто не слышал не чё за Бокиевку в этом году?????
 
Цитата
Не кто не слышал не чё за Бокиевку в этом году?????

Был в этом году цена та же.
поймал 3 карася грамм по 350 гр
 
Цитата
Был в этом году цена та же.
поймал 3 карася грамм по 350 гр

А ещё где то были? куда можно поехать на хороший став, на карпа хорошенького
 
Цитата
А ещё где то были? куда можно поехать на хороший став, на карпа хорошенького
Друзі на вихідних відловились по карпу непогано в Соколівці.
 
Цитата
Друзі на вихідних відловились по карпу непогано в Соколівці.
Это на Баме?
 
Цитата
Это на Баме?
Да         .
 
Цитата
Друзі на вихідних відловились по карпу непогано в Соколівці.

а шо по чём, на что ловили, где именно, лодку или кораблик можно, расскажите плиз подробней
 
На вихідних був в Ружичній, з ранку брав карпик різнокаліберний від 0,2 до 3 кг. Дрібного звісно ловили по принципу "спіймав-відпустив". Карась ловився регулярно до 300 гр. Взагалі кльов, не дивлячись на погоду, був досить не поганий. І риби половили, і шашлику трохи пожарили.
 
Цитата
На вихідних був в Ружичній
А там платно ? сколько платить ? и где лучше ставать чтоб машиной был подьезд ?
 
Цитата
На вихідних був в Ружичній, з ранку брав карпик різнокаліберний від 0,2 до 3 кг. Дрібного звісно ловили по принципу "спіймав-відпустив". Карась ловився регулярно до 300 гр. Взагалі кльов, не дивлячись на погоду, був досить не поганий. І риби половили, і шашлику трохи пожарили.

а где именно в ружичной? и что по чём?
 
Цитата
А там платно ? сколько платить ? и где лучше ставать чтоб машиной был подьезд ?
Так, 350 грн тілки з доміком, По Кам'янецькій на вул Кирпоноса? стати можно всюду і під'їзд нормальний
 
Цитата
Так, 350 грн тілки з доміком, По Кам'янецькій на вул Кирпоноса? стати можно всюду і під'їзд нормальний
Взагалі туди добре їхати відпочивати кампанієй, пропонується домік, мангал, дрова інші необхідне для відпочинку на природі, а рибалка попутно входить у вартість відпочинку.
 
Цитата
а шо по чём, на что ловили, где именно, лодку или кораблик можно, расскажите плиз подробней
Ответил в ЛС, не вижу смысла делать какую либо рекламу, тем более что сам там не был и карпа не ловлю(не созрел пока).
 
Планую на вихідних поїхати на р.Збруч (с. Мартинківці) хтось може щось розповісти кого на що і де? (їду перший раз, місцевість не знаю):bk:
 
Був у суботу в Головчинцях на річці - повний ''0''.
Сьогодні був на дубово(кінцева 30) - кілька карасиків і окунь.
(пробував ловити на: опариш, хробака, кук, каша)
Що коється?
У риби теж революція буває?
 
Зі слів місцевих аборигенів с. Головченці, можу зазначити одне , що активізувались "електроудочники", стосовно Дубово  (1,2) скажу так , горохова мастирка - плітка , підлящик прокльовують. ІМХО
 
Вчера с семьёй поехали на рыбалку с ночёвкой. Ужас, говорят кризис , денег у народа нет, а на платниках стать негде, всё забито и + клёва вообще нет. Три ставка обьехал, везде куча народу и клёва даже не видели, видать с погодой что то.
Нашли одно местечко, подошли к рыбацюгам, говорят за сутки словили одного карася.
Деваться уже было некуда, домой же не поедешь.
Вечером закинулись, поклёвок ноль. Вымикрушил 4 окунька и всё. Кук, горох, червяк, опарыш всё глухо, рыба как вымерла.
За ночь даже звука колокольчика не услышал.
Утром взял блю бёрд, думаю хоть окунька погоняю. Пару забросов и гуп, фрикцион жужжит. Вытянул, карпика на лаки джон тиогу 2 дюйма. Первая моя белая рыба на силикон). Карпик ровно 1.1 кг.
Дальше опять ни поклёвки. Сварили ухи, позагарали (згорели). Поклёвок ноль.
И тут в часиков 11 понеслось, поклёвка за поклёвкой. Карась весь крупный, под берегом не взял карпика на киллограма 2. Клевало в самую жару с 11 и до 16.00 а дальше опять полный оп.
И как эту рыбу понять, непонятно).
 
На вихідних їздив в Ярославку(платний), результат 4-5 платвичок і 3 карася, кльову небуло. Проїхав біля ставка поговорив з рибаками в них аналогічно, на безплатному та сама історія. Вода впала капітально, безплатний см 70, на платному 30-40.

Хто знає де можна толково посидіти в сторону Красилова?
 
Цікавить біла риба(короп, карась)
 
а где были???
 
А где были?
 
Цитата
Вчера с семьёй поехали на рыбалку с ночёвкой. Ужас, говорят кризис , денег у народа нет, а на платниках стать негде, всё забито и + клёва вообще нет. Три ставка обьехал, везде куча народу и клёва даже не видели, видать с погодой что то.
Нашли одно местечко, подошли к рыбацюгам, говорят за сутки словили одного карася.
Деваться уже было некуда, домой же не поедешь.
Вечером закинулись, поклёвок ноль. Вымикрушил 4 окунька и всё. Кук, горох, червяк, опарыш всё глухо, рыба как вымерла.
За ночь даже звука колокольчика не услышал.
Утром взял блю бёрд, думаю хоть окунька погоняю. Пару забросов и гуп, фрикцион жужжит. Вытянул, карпика на лаки джон тиогу 2 дюйма. Первая моя белая рыба на силикон). Карпик ровно 1.1 кг.
Дальше опять ни поклёвки. Сварили ухи, позагарали (згорели). Поклёвок ноль.
И тут в часиков 11 понеслось, поклёвка за поклёвкой. Карась весь крупный, под берегом не взял карпика на киллограма 2. Клевало в самую жару с 11 и до 16.00 а дальше опять полный оп.
И как эту рыбу понять, непонятно).

а где были?
 
Цитата
Хто знає де можна толково посидіти в сторону Красилова?
Веселівка - карась,карп, білий амур(макуха, засос)
 
Цитата
Веселівка - карась,карп, білий амур(макуха, засос)
Цитата
Веселівка - карась,карп, білий амур(макуха, засос)
Скiльки коштуе бiлет.
 
Цитата
Скiльки коштуе бiлет.
70день, 140 сутка
 
Иванковцы (дорогой став): воду скинули, рыбу перекормили( полоса остатков корма просматривается по всему периметру става) , хитрожо...ые  закормы для рыбы с недоступной для рыбалки стороны соорудили, туда ехать  разве что побухать в домиках, хотя есть варианты и по дешевле....
 
Цитата
Иванковцы (дорогой став): воду скинули, рыбу перекормили( полоса остатков корма просматривается по всему периметру става) , хитрожо...ые  закормы для рыбы с недоступной для рыбалки стороны соорудили, туда ехать  разве что побухать в домиках, хотя есть варианты и по дешевле....
Он мне никогда не нравился, сколько небыл - одни пролёты.
 
Цитата
Он мне никогда не нравился, сколько не был - одни пролёты.
Не, ну рыба то там есть и ее не тягают сетями арендаторы по 150 кг в сутки (как например, в Водичках), но за такую цену на право ловли еще и всякое мутево проводить, - явно перебор.
 
Цитата
Веселівка - карась,карп, білий амур(макуха, засос)
Та він якийсь занадто маленький.....як калабанька...ІМХО
 
Цитата
Та він якийсь занадто маленький.....як калабанька...ІМХО
Но карпи там брали достойні, до 10 кг і то  більше!( Пишу з цілью перенести пресинг з нормальних платників НА зазделегідь засвідчену водойму,хоча гарні карпи там таки попадались.... колись...весною...)
 
Неплохой ставочек https://www.youtube.com/watch?v=wd3ELpKsspU может кто узнал)))
 
Є варіанти?
 
Цитата
Неплохой ставочек https://www.youtube.com/watch?v=wd3ELpKsspU может кто узнал)))

И если не секрет, где это и что там по чем? скоко км от Хмельницкого, сколько снастей можно!!!?????
 
тема про хмельницькі водойми, но в когось щось допитатися... Якщо показувати свій улов то можна створити іншу тему, а тут можна й поділитися місцями ловлі)
 
Цитата
Неплохой ставочек
Заню цю водойму, частенько там віддихаю. Рибалка шикарна( короп до 10 кг, карась до 2,5 кг) норма вилова 5 кг. за 100 грн. відстань від хмельницького кілометрів 20.
Але їхати треба лише з дозволу власника(в тел. режимі), і + заїзд полями декілька км., якщо дощ піде , то є шанс залишитись ще на декілька днів.
 
Цитата
тема про хмельницькі водойми, но в когось щось допитатися... Якщо показувати свій улов то можна створити іншу тему, а тут можна й поділитися місцями ловлі)
Веселівка, карп амур до 4 кг
 
Цитата
Заню цю водойму, частенько там віддихаю. Рибалка шикарна( короп до 10 кг, карась до 2,5 кг) норма вилова 5 кг. за 100 грн. відстань від хмельницького кілометрів 20.
Але їхати треба лише з дозволу власника(в тел. режимі), і + заїзд полями декілька км., якщо дощ піде , то є шанс залишитись ще на декілька днів.
Минулу суботу були там знайомі рибацюги:два амура 4;4,3;з десяток карася всі в районі 1 кг,і один паровоз який навіть не дав себе розвернути.
 
Дамба Ярославка-Мытковцы- на червя поклевывает карасик, но очень плохо.
 
Черепова 40гр, на спін, удоч, лодка. Карп, карась, амур, щука.
 
Цитата
Черепова 40гр, на спін, удоч, лодка. Карп, карась, амур, щука.

Тоже чув цю інфу!
 
Цитата
Тоже чув цю інфу!
А я бачив :) http://www.ukrainianfishing.com.ua/zviti-pro-ribalku/ribalka-v-hmelnitskomu/ribalka-v-hmelnitskomu-cherepova.html#more-677
 
Цитата
А я бачив :) http://www.ukrainianfishing.com.ua/zviti-pro-ribalku/ribalka-v-hmelnitskomu/ribalka-v-hmelnitskomu-cherepova.html#more-677


Ловити можливо і досить вдало з лівого боку від дамби (сам там рибалив), ловив як на вудку так і на фідер. Те що він повністю заорсший вербою і камишом піст'ж!!!
 
Цитата
Ловити можливо і досить вдало з лівого боку від дамби (сам там рибалив), ловив як на вудку так і на фідер. Те що він повністю заорсший вербою і камишом піст'ж!!!
Две недели назад был там, он действительно заросшый ивой, вплоть до центра става. Но рыбалка там нормальная. На выходные уровень воды орендатор подспускает на 10см., будьте бдительны.
 
m.mitasov
Сорри за оффтоп, у вас родственники в ХНУ случайно не преподавали?
 
Привіт, хтось був в антонівцях, на бесплатному ставу?
 
Цитата
Привіт, хтось був в антонівцях, на бесплатному ставу?

Мій кум в прошлу суботу. Був після обіду. Зловив з десяток карасів 300-350грам.
 
Був сьогодні у Веселівці, з 17.00 до 20.30, на двох зловили 1 карп 1.9кг, 1- 1.2кг, 2- по 700 грам, і як  странно толстолоб на 2 кг
 
Цитата
Був сьогодні у Веселівці, з 17.00 до 20.30, на двох зловили 1 карп 1.9кг, 1- 1.2кг, 2- по 700 грам, і як  странно толстолоб на 2 кг

А що з білетом?
 
Цитата
А що з білетом?

70 грн день, 140 сутка, 5 снастей
 
Цитата
Був сьогодні у Веселівці, з 17.00 до 20.30, на двох зловили 1 карп 1.9кг, 1- 1.2кг, 2- по 700 грам, і як  странно толстолоб на 2 кг
ТО то вже можна і пожарити і навіть в морозілку запхати, вітаю!:bf:
 
РИБАКИ!!! їду з серед на четвер на веселівку з ночовкою, берем мясо, горілку + зловим карпіка на уху. юра від поля вже поставив біседки
 
планую зранку кудись рванути карасика потягати. Хтось був недевно в Ярославці? Як там справи... а може в Черепову, бачу є відгуки, хоча там ше не був
 
Цитата
планую зранку кудись рванути карасика потягати. Хтось був недевно в Ярославці? Як там справи... а може в Черепову, бачу є відгуки, хоча там ше не був
в Черепову бери лодку і норм корм, можна посмикати і карася і щуку, правда щас новий тариф+20 за лодку і кльов неоднозначний...найшов рибу і половив...а з берега нема кльову то попив))
 
На одну ніч вирвались на Мартинківське водосховище. В планах сазан, який цього року ну ніяк не хоче ловитися. Наживку як закинули так і достали. За годину до виїзду вирішив провірити удачу на хижака, який був активний навіть уже в спеку. Впевнений якби ловити його з самого ранку результат був би набагато кращий. А взагалі можна сказати що сезон для ловлі зубатих уже розпочинається. (фото з телефону)
 
:be:Швидко метнувся в Черепову і вже 10-30 був на роботі. Нормальний невеличкий ставочок. Ловив на 3 фідера, і паралельно блеснив.
Ітого за 3 часа 2кг карасика, 7 обірваних крючків з пружиною)) Удару щучки так і не дочекався
 
Цитата
Удару щучки так і не дочекався
а виходи по ставу є? ще хтось рибачив на хижака, якщо так то як у них успіх?
 
Ше один хлопчина ходив по березі на силікон, не було видно шоб щось витягнув. Людей не багато 3 машини, з берега є де покидати
 
Цитата
7 обірваних крючків з пружиною))
сильно заросший став чи багато мотлоху на дні?
 
в основному верба, та і очерет витягував, короче це мінус, але кропивки немає
 
Цитата
з берега є де покидати
якби це був би вих то з берега фіг покидаєш, буває комусь і донки місця не вистачає закинути))
 
Хтось був недевно в Ярославці?
 
Только приехал.Был на платнике с ночовкой.Результат 7 кг карася на двоих хорошего и друг взял карпика на 800 грамм на червяка.
 
Городок (міський пляж), клює карась нормального розміру (червяк, опариш, кук)


 
Был сегодня в Ярославке на спаде с 20.00 до 21.00. Словили с супругой 15 окуней.
4 штуки по грамм 120 , остальные по 50. Много обрывов. Народу ноль.
Думаю если приехать пораньше можно неплохо отловиться.
 
Сам їздив з неділі(після обіду) по понеділок(до обіду) в Ярославку. Результат непоганий, 10 кг з копійками на двох. Карпа не було, але карась гарний. Майже 80% улову зловлено в неділю, якось не брало ранком понеділка.
 
Підскажіть будь-ласка куда краще поїхати на карася так щоб автобусом, думаю в головчинці на річку зразу за карєром з водою, може щось краще порадите ?
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка куда краще поїхати на карася так щоб автобусом, думаю в головчинці на річку зразу за карєром з водою, може щось краще порадите ?
Есть информация, что на бугу за объездной на фидеры карась неплохо клюёт и ехать никуда не нужно. А неделю назад был в Головчинцах так там хлопаки на карася сидели и курили.
 
вот так вот порибачив позавчора на случі під Красиловом ... найбільша 3.02 кг
 
привет . сам з красилова , якщо не секрет де саме можна таких щук ловить на случи пид красиловом, ато дуже закортило )) на що ловив??
 
на гидро з лодки
 
Цитата
привет . сам з красилова , якщо не секрет де саме можна таких щук ловить на случи пид красиловом, ато дуже закортило )) на що ловив??
я знаю де, але ловити там виходить лише Вовану))
 
Цитата
я знаю де, але ловити там виходить лише Вовану))

Ну э ще парачка успішних) Я там правда один раз був взимку, бачив один холостий постріл) Зато живець ловився як з кулемета))))
 
чесно кажучи такий клев там спостерігався на протязі останніх двох неділь ... меньше як 7-8 щук всередньому вага 900гр- 1300 кг зловити це була не проблема... на лодку я виклав улов з шостої до десятої ранку .. ввечері я ще зловив 6 щупачків ...загалом за день 21 щучка ... було що 12 за день було 10 , але вот вчора я крутив пів дня і нішиша ... 4 карандаша за весь день ... напевно погода дала збой ....
 
Цитата
Заню цю водойму, частенько там віддихаю. Рибалка шикарна( короп до 10 кг, карась до 2,5 кг) норма вилова 5 кг. за 100 грн. відстань від хмельницького кілометрів 20.
Але їхати треба лише з дозволу власника(в тел. режимі), і + заїзд полями декілька км., якщо дощ піде , то є шанс залишитись ще на декілька днів.

Напишіть будь-ласка як доїхати, кому дзвонити чи напрямок пошуку знайомих які ТАМ організуть рибалку.
Дякую!
 
Цитата
Напишіть будь-ласка як доїхати, кому дзвонити чи напрямок пошуку знайомих які ТАМ організуть рибалку.
Дякую!

це напевно хутір вязовець.... біля веселівки да карпи там бомбові якщо це там ... собак море по периметру ... щука є і карась бере на пінопласт ....
 
Цитата
я знаю де, але ловити там виходить лише Вовану))
Я от туда тоже пустой не приезжал, не считая зимы) с Серёгой.
А пару лет назад был мой любимый водоём.
Но блин на выходные обычно клёв слабый и народу много, а вот в будний никого нет и клёв отличный, что то орендаторы знают)).
Несправедливо забытый водоём, нужно махнуть, пока Вовка всю не выловил).
По ходу щука везде пошла.
 
Цитата
Я от туда тоже пустой не приезжал, не считая зимы) с Серёгой.
А пару лет назад был мой любимый водоём.
Но блин на выходные обычно клёв слабый и народу много, а вот в будний никого нет и клёв отличный, что то орендаторы знают)).
Несправедливо забытый водоём, нужно махнуть, пока Вовка всю не выловил).
По ходу щука везде пошла.

Серега звони, я в отпуске:bp:
махнем в любой день, только погодку нужно выбрать, или следить за отчетами Вовы)))
 
Цитата
Серега звони, я в отпуске:bp:
махнем в любой день, только погодку нужно выбрать, или следить за отчетами Вовы)))

Парни я б тоже съездил, есть на нем ехать и плавать, маякните если соберетесь.
 
Народ,якісь є новини з Ярославки? Або може хтось рідскаже куди можна на щуку без лодки з берега поїхати?
 
Цитата
Народ,якісь є новини з Ярославки? Або може хтось рідскаже куди можна на щуку без лодки з берега поїхати?

Маломоленці можна. Ну а в Ярославці збираємось десь зїздити канал прокидати...
 
Цитата
Народ,якісь є новини з Ярославки? Або може хтось рідскаже куди можна на щуку без лодки з берега поїхати?

Был сегодня с лодки щука ходит но клевать нехочет
 
на рахунок гідро то пендоси водичку на вихідні кидають 100% , в мене там є метка на рівень води  ...сьогодні рибачив ... за день 5 щущок ..одна до двох кг ... я рахую що це слабенько ... в четверг люди випливали то  бомбила щука капец ... по 15- 20 щук кожен ловив... ловили всі хто вмів і не вмів, брала на все... карп теж ловився , товариш взяв три карпика на горох з лодки вага всередньому по три кг ...
 
Цитата
на рахунок гідро то пендоси водичку на вихідні кидають 100% , в мене там є метка на рівень води  ...сьогодні рибачив ... за день 5 щущок ..одна до двох кг ... я рахую що це слабенько ... в четверг люди випливали то  бомбила щука капец ... по 15- 20 щук кожен ловив... ловили всі хто вмів і не вмів, брала на все... карп теж ловився , товариш взяв три карпика на горох з лодки вага всередньому по три кг ...

і як можна після таких постів сидіти на роботі((((
 
Вискочив перед роботкою на старенькі грядки недалеко від дому) За пару годин відловився так, як дуже давно не ловив) Чотири штучки заважили 7.2кг, старшенький пузатий 2.4. Працював секретний фамільний твістер кольору "Шампань"
Тики легесенькі, бійці дуже сильні. Був ще один сход, реалізація 80% в принципі не погано)))
Задоволений на 200% пішов на роботу!)
П.С, правда мої напарники на двох мали 1 сход і все)
НХНЛ!))
 
Цитата
Вискочив перед роботкою на старенькі грядки недалеко від дому)
Ай-йа-йай, фатапарат поганий в тебе, фон крепко розмиває.
PS Красава!
 
Вчора з 8 до 17.00 рибачив на ставу. Мета звісно карп, але наживка була різна: горох, кукурудза, кук, червяк, опариш. Результат 4 коропці сумарною вагою 7,5 кг, 3-и з яких зловив з 13.00-13.30. Найбільший 4,3 кг. Інша риба не брала.
 
Цитата
фон крепко розмиває.

Блін, я думав то я до нього придераюсь, оказується і інші бачать) Тре мінЄти)
 
Цитата
Вискочив перед роботкою на старенькі грядки недалеко від дому) За пару годин відловився так, як дуже давно не ловив) Чотири штучки заважили 7.2кг, старшенький пузатий 2.4. Працював секретний фамільний твістер кольору "Шампань"
Тики легесенькі, бійці дуже сильні. Був ще один сход, реалізація 80% в принципі не погано)))
Задоволений на 200% пішов на роботу!)
П.С, правда мої напарники на двох мали 1 сход і все)
НХНЛ!))
Красава! І я сьогодні на грядочку вискочив.
 
Молодцы хлопцы.
Я пару дней назад на щучьи грядки на пару часиков попал, а сегодня ня окунёвые.
А завтра на картофельные грядки попадаю).
 
Цитата
Молодцы хлопцы.
Я пару дней назад на щучьи грядки на пару часиков попал, а сегодня ня окунёвые.
А завтра на картофельные грядки попадаю).

Останні якісь дуже вже рясні і клює на кожному забросі))) , ну їх на)))
А з зубатою щось в мене не складається дружба))) Може похолодає , тоді :dm::dm::dm:
 
Цитата
Останні якісь дуже вже рясні і клює на кожному забросі))) , ну їх на)))
А з зубатою щось в мене не складається дружба))) Може похолодає , тоді :dm::dm::dm:
Я сам плавить силикон начал, так что мне рясные грядки очень нужны.
И с каждым забросом - это очень приувеличено, какой то окунь тоже ещё прошанный.
Позавчера вообще пол дня курил, хотя и бросил)). Что только ему не кидал, даже малька руками ловил, полный игнор. Местные говорят ещё недельки две и начнётся жора, таки чёрни начнут клевать як лапти).
 
на днях також їздив по щуку, але її пох...
давлЕніє наверно)))
 
никто не слыхал про став в с.чабаны. говорят что "аренда дала добро"...
 
Цитата
никто не слыхал про став в с.чабаны. говорят что "аренда дала добро"...
А там зараз крім коропа щось є?? Ато ми були заїжали, оренда сказала тіки коропа кинули, щуки нема. Вот так, но мб сторож був п"яний, або я щось плутаю)
 
Цитата
А там зараз крім коропа щось є?? Ато ми були заїжали, оренда сказала тіки коропа кинули, щуки нема. Вот так, но мб сторож був п"яний, або я щось плутаю)

Все правильно, закинули коропа максим. вага 1 кг. Знайомив був в середу, квиток 100 грн., 15 карпів, всі до кіло. Бере як горох так і хробак.
 
в с.Курники (Завалійки) почали ловити щуку, багато човнів. В тому році не дозволяли (аля Ядуха). Квиток 50грн. Взнав випадково сидів поруч на річці тягав карасика))
 
В субботу 06.09.14 был на рыбалке на щуку, способ ловли- кружки, живец- карась, результат 4 шт. в раене 1 кг +2 нереализованые поклевки (поспешил), р.Бужок в р-н с.Ярословка.
 
Вчора був в Мартинківцях. По судаку ноль, короп ноль. В прилові один щупачок грам на 400.
 
Есть информациря, что завтра бешенно будет клевать хищник.
Всю неделю он не ел, а завтра начнёт)Вчера на Бугу был в раёне моста на объездной.
Окунь клюёт, только размер не радует.
Оторвался вчера на воблерок, окунь лупашил его прям возле берега. Даже не закидывал, опустил и водишь по сторонам, бил шо дурной.
 
Цитата
Есть информациря, что завтра бешенно будет клевать хищник.
Всю неделю он не ел, а завтра начнёт)Вчера на Бугу был в раёне моста на объездной.
Окунь клюёт, только размер не радует.
Оторвался вчера на воблерок, окунь лупашил его прям возле берега. Даже не закидывал, опустил и водишь по сторонам, бил шо дурной.

Був сьогодні біля труби, взяв 21шт., менших випусках ... інфа дійсна, дякую!!!
 
вечірком катнувся на Дубово, полна жопа, ой не клює(
 
десь тут є тема грибалки хмельниччини чи немає хтось в курсі ....ось вот погрибачив позавчора
 
Цитата
Все правильно, закинули коропа максим. вага 1 кг. Знайомив був в середу, квиток 100 грн., 15 карпів, всі до кіло. Бере як горох так і хробак.

СТАВОК ТОТ ЧТО СЛЕВА ИЛИ ДАЛЬШЕ В ПОЛЕ.
 
Цитата
СТАВОК ТОТ ЧТО СЛЕВА ИЛИ ДАЛЬШЕ В ПОЛЕ.

Той що з ліва
 
Сегодня опять получилось выскочить на щуку.
 
Цитата
Сегодня опять получилось выскочить на щуку.

А де ловилась зубаста, якщо не секрет?
 
хто що чув про с.Куровечку, цікавить як біла так і хижа рибка. Можна в ПП.
 
Цитата
хто що чув про с.Куровечку, цікавить як біла так і хижа рибка. Можна в ПП.

спущен был в прошлом году
 
ясно, що нічого не ясно :)
 
Цитата
хто що чув про с.Куровечку, цікавить як біла так і хижа рибка. Можна в ПП.


Сотрудник (из с.Куровечка) говорит что с берега берёт даже очень неплохой карась, карп молчок и щука тоже. Став в прошлом году хорошо приспустили но не полностью. Билет - не знает.
 
Цитата
хто що чув про с.Куровечку, цікавить як біла так і хижа рибка. Можна в ПП.

Карп в эти выходные был, но прошеный, карась по отзывавам брал плохо, щука молчала. Билет вроде 100грн сутки, но за меня заплатили могу и ошибаться.
 
Дякую, мужики! Оце вже зовсім інша справа)))))
 
Хмельницький, біля села Маламоленці в каналі пішла щука, лише зробив 7 забросів і взято 3 щуки, перша 2.225, друга майже 400грам, була випущена, а третя на 6.350 (боровся з нею 1год. 20хв) шнур статі нано філ 0.06
 
Dogfire,   И где такой улов получил?
 
Підскажіть де можна з берега на щуку покидати не далеко від Хмельницького? Завтра б метнувся.Дякую
 
Сьогодні їздив з товаришем на хижака на обводний канал на ружичній, повна тиша навіть удару небуло. На білу рибаки також сидят - глухо
 
Как лучше всего отпраздновать день города? Правильно- на рыбалке.
 
и де таке чудо можна наловити,якщо не секрет....
 
Цитата
Как лучше всего отпраздновать день города? Правильно- на рыбалке.

и де таке чудо можна наловити,якщо не секрет....
 
Цитата
Как лучше всего отпраздновать день города? Правильно- на рыбалке.

А ми фонаріки на пляжі пускали))))
 
Цитата
А ми фонаріки на пляжі пускали))))

Клас Кастян, а я на них дивився, а сьогодні прийшовши з служби ранком, підходячи до свого будинку по Прибузькій то оху....ел від побаченого, ще б ті хто пускли їх організували акцію по прибиранню тих мішків, а то двірники до зими замахаються їх прибирати)))))))
 
Сьогодні були на "гідро". Із 10-12 лодок на 12.00 год рибаки похвалились одним окунцем та невеликою щучкою(( Ми теж поїхали додому ні з чим. Ті хто рибачив другий день підряд сказали, що вчора була схожа картина.
 
та напевно вчора ніде не брало, я також пробув цілий день на ставку і виманив одного карандашика
 
Цитата
та напевно вчора ніде не брало, я також пробув цілий день на ставку і виманив одного карандашика
+1 судачок на Дубово...
 
Доброго дня! На що брала щучка? (якщо не секрет)
 
Цитата
Хмельницький, біля села Маламоленці в каналі пішла щука, лише зробив 7 забросів і взято 3 щуки, перша 2.225, друга майже 400грам, була випущена, а третя на 6.350 (боровся з нею 1год. 20хв) шнур статі нано філ 0.06
Добрий день! На що брала щучка, якщо не секрет?
 
Доброго дня всім! Приїжджає в гості товариш. Хочемо порибалити. Підкажіть, будь ласка де краще (бажано хижака і не дуже далеко від Хмельницького). Можна і коропа, карася... Дякую за розуміння!
 
я теж був... теж один окуньчик і карандашик до кг .. не брала....
 
Цитата
Добрий день! На що брала щучка, якщо не секрет?


Lucky John Tioga 2.9

В суботу Красилівському районі с.Кошелівка вдалося взяти 9 непоганих окуньків і 3 схода, брало лише після 17год, а вчора вирішив провірити наш Буг в гречанах, покльовують карандаші, і попався ротань
 
Вчора рибачили в Карпівцях, розмістилися на великій поляні, все гарно розкинули, закормили. На троїх закинули 19 спінінгів, 10 з яких на горох інші макуха, кук і т.п. До 17.00 жодної покльовки, до 18.00 ці 3 рибини і знову тиша. Можливо вже й карп по трохи відходить.
 
Цитата
та напевно вчора ніде не брало, я також пробув цілий день на ставку і виманив одного карандашика
В цей день скажу, що на деяких водоймах все ж таки кльов був. На трьох приблизно біля сотні "матросів" під пиво натягали.
 
Цитата
В цей день скажу, що на деяких водоймах все ж таки кльов був. На трьох приблизно біля сотні "матросів" під пиво натягали.

Да багато про полосатих чув, вода охолола, вони їсти почали, а вот решта рибки щось морозитьсЯ))) Ну то норм, я якраз в теплих краях був, тепер кльов буде))))
 
Сьогоднішній улов не важний, лише 4 удара взято 3 і 1 сход, найбільша 1.350кг, брало лише на приманку від Lucky John
 
Nick,   Где ловили?
 
Цитата
Добрий день! На що брала щучка, якщо не секрет?

Там уже нефиг делать, воду в канале скинули....кто не успел, тот ...
 
За весь ранок єдина покльовка - 1.8 кг. Приманка - воблер "Сміт Джиб 90Ф".
 
Купив нову приспособу, якою люди корів ганяють, а ми рибу ловим, ну тобто палку. Відбувся тест, палкою поки довольний, але ще мало тесту, треба ще кликатих)))
В будні риба ловиться краще) Вискочив до обіду, клуваки злі, но прошені) А самими злими сьогодні були карасі, які жерли 4" твістери) Походу скоро і короп буде балансіри їсти, тіко тсссс)))) :al::al::al::al::al:
 
Цитата
Купив нову приспособу, якою люди корів ганяють, а ми рибу ловим, ну тобто палку. Відбувся тест, палкою поки довольний, але ще мало тесту, треба ще кликатих)))
В будні риба ловиться краще) Вискочив до обіду, клуваки злі, но прошені) А самими злими сьогодні були карасі, які жерли 4" твістери) Походу скоро і короп буде балансіри їсти, тіко тсссс)))) :al::al::al::al::al:

Бля Серий, я блін торфи на Лезнево тушу, а ти в цей час кликастих ганяєш і знов на ничку))))))) Красава!
 
Цитата
Бля Серий, я блін торфи на Лезнево тушу, а ти в цей час кликастих ганяєш і знов на ничку))))))) Красава!

Пасіб) ДА я не втіхаря) Всі на роботах) А в мене то вихідний, щей біля води 2 тижні не був)) Пора вже було)))
 
Колеги, буду вдячний якщо хто підкаже де можна відремонтувати катушку Abu Garcia Soron STX 20? Закрутка фрикціону не закручується на штир, ймовірно, що підстерлась різьба. Дякую.
 
Цитата
Колеги, буду вдячний якщо хто підкаже де можна відремонтувати катушку Abu Garcia Soron STX 20? Закрутка фрикціону не закручується на штир, ймовірно, що підстерлась різьба. Дякую.
Овочевий ринок, старий павільйон Шторм магазін.... Зроблять нормальне ТО.
 
Цитата
Овочевий ринок, старий павільйон Шторм магазін.... Зроблять нормальне ТО.
Нема там за що так хвалити того дєда, були випадки коли він деталі від катух про...бував і приходилось мені один раз вскривати катуху після його так називаємого "ТО"... без промивки катухи добавив смазки і все ТО. А так деталь думаю знайде...
 
Цитата
Колеги, буду вдячний якщо хто підкаже де можна відремонтувати катушку Abu Garcia Soron STX 20? Закрутка фрикціону не закручується на штир, ймовірно, що підстерлась різьба. Дякую.
Магазин "У сома" на тому ж овочевому базарі. Спитаєш у продавця магазину, він тобі підскаже номер телефону людини, що займається ремонтом катух. Свою ремонтував саме у нього, пока крутиться...
 
Дякую за поради!
 
Вчора був на кар'єрах з 10 до 19 год. Щупака брала не активно. Три щупака за день і як бонус щучка на "кружок".
 
Всім форумчанам прівет. Я тут новекий так що приймайте у ваші ряди рибацюг.
Сьогодні вишло вирватися в Ярославку на фідер. Ловили з 10 до 15, результат 15 ладошичних карасиків зато резвий і злий.
 
Цитата
Я тут новекий
Ну я особисто тебе вітаю але з  тебе нормальна поляна:az:
Цитата
зато резвий і злий
... може то піраньї були:al::bj::bj:
 
Цитата
може то піраньї були
просто сортивний, на міжобласний рівень виступає
 
Цитата
просто сортивний, на міжобласний рівень виступає
я холодний... Тільки я не розумію про що тут пишуть?:dp:
 
Цитата
я холодний... Тільки я не розумію про що тут пишуть?:dp:

Серьога да то мабуть ми давно не зустрічались у "Евросмаці" і уже не розуміємо один одного!!!:be:)))) З цим треба щось:mnogo_lodka::dv: робити:bk:!!!! А то і взагалі втратим звьязок))))
 
Цитата
Всім форумчанам прівет. Я тут новекий так що приймайте у ваші ряди рибацюг.
Сьогодні вишло вирватися в Ярославку на фідер. Ловили з 10 до 15, результат 15 ладошичних карасиків зато резвий і злий.

Вітаю у наших рядах!!!!
 
Цитата
Серьога да то мабуть ми давно не зустрічались у "Евросмаці" і уже не розуміємо один одного!!!:be:)))) З цим треба щось:mnogo_lodka::dv: робити:bk:!!!! А то і взагалі втратим звьязок))))

Кастян я знаю як врятувати ситуацію:bf:

шифр: 23.10.2014 19.00
 
думаю всім буде цікаве повідомлення

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
"Total Spinning" Городок (Хмельницька обл.)
(ловля хижої риби спінінгом з берега)

1. Цілі та завдання.
Фестиваль "Total Spinning" (ловля хижої риби спінінгом з берега) проводиться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів.

2. Місце та час проведення.
2.1. Фестиваль проводиться у два етапи в один день: 09 листопада 2014 року у м.Городок, Городоцького р-ну, Хмельницької області. р.Смотрич.
2.2. Місце збору – уточнимо згодом.
2.3. У випадку інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення фестивалю.

3. Статус та характер.
3.1. Фестиваль "Total Spinning" є відкритим для всіх бажаючих.
3.2. Фестиваль здійснюється в особистому заліку.
3.3. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких формується фонд придбання медалей, пам’ятних відзнак, призів та інших організаційних витрат.
3.4. Сума реєстраційного внеску становить – 100 грн./учасник.

4. Учасники.
4.1. Допускаються учасники (діти), які досягли 16 років, за умови, що батьки (або відповідальна особа) беруть повну відповідальність за дитину.
4.2. Учасники зобов’язані***1475;
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- дотримуватися правил змагань і цього положення;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки тощо.
4.3. Учасники несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

5. Програма***1475;
Розклад на 09 листопада 2014 року:
Змагання проводяться в один день в три тури у трьох зонах. Тривалість кожного туру – 3 години 45 хвилин. Активний лов риби триває 3 години 00 хвилин в кожному турі (тривалість активного лову в кожному старті 60 хвилин).

Збір учасників 09 листопада 2014 року:

– I етап змагань
- 6.00 - 7.30 - реєстрація учасників, жеребкування на I етап;
- 7.45 - 8.00 - урочисте відкриття змагань;
- 8.00 - 8.15 - розміщення учасників по зонам згідно жеребкування;

-08.15 - 12.00 - I етап змагань
- 08.15 - 1-й старт I етапу.
- 09.15 - фініш 1-го старту.
- 09.15 - 09.30 зважування в центрі зони, зміна стартів згідно жеребкування.
- 09.30 - 2-й старт I етапу.
- 10.30 - фініш 2-го старту.
- 10.30 -10.45 - зважування в центрі зони, зміна стартів згідно жеребкування.
- 10.45 - 3-й старт I етапу.
-11.45 - фініш 3-го старту. Фініш I етапу змагань.
- 11.45 - 12.00 - підведення підсумків I етапу, відпочинок, кава, уха. .

- II-й етап змагань
- 13.00-13.15 – жеребкування на II етап;
- 13.15-13.30 – розміщення учасників по зонам згідно жеребкування;
- 13.30-17.30 - II етап змагань.
- 13.30 - 1-й старт II етапу.
- 14.30 - фініш 1-го старту.
- 14.30-14.45 - зважування в центрі зони, зміна стартів згідно жеребкування.
- 14.45 - 2-й старт II етапу.
- 15.45 - фініш 2-го старту.
- 15.45-16.00 - зважування в центрі зони, зміна стартів згідно жеребкування.
- 16.00 - 3-й старт II етапу.
- 17.00 - фініш 3-го старту. Фініш II етапу змагань.
- 17.00-17.30 - підведення підсумків II етапу.
- 17.30-18.20 - підведення підсумків змагань, нагородження переможців та призерів, закриття змагання. У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення фестивалю.


6. Правила змагань
6.1. Акваторія лову ділиться на дві зони (А,В). Кожний учасник команди згідно жеребкування займає довільне місце в різних зонах. Зоною вважається позначена ділянка берега та акваторія напроти нього.
6.2. Кожний учасник змагань у кожному етапі та старті міняє зони та старти лову згідно жеребкування. Перед стартом кожного етапу відбувається жеребкування стартів в зонах ловлі для кожного учасника. Кожний учасник змагань на кожному етапі вільно обирає собі місце у визначеній зоні, дотримуючись правила не займати місце іншого учасника.
6.3. Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без дозволу судді.
6.4. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
6.5. Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – садків, тощо. Використання підсаку не обов’язково.
6.6. До зважування риба зберігається в садку. Зберігання риби в інших приспособах (поясних сумках, пакетах тощо) забороняється. Зважування відбувається під час змагань лінійними суддями. Вся піймана риба після зважування відпускається у водойму живою.
6.7. До зважування приймаються всі види хижої риби, які є у водоймі (щука, окунь,судак,сом, головень, язь, жерех), спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після зважування вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, котрий упіймав рибу. До зважування приймається тільки жива риба. Риба, що зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, у підсаку або на березі.
6.8. Дозволяється заходити в воду на висоту рибальських чобіт.

6.9. Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без огрузки. Заборонено розташовувати груз на волосіні або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками.
6.10. «Макання приманки», має бути виконаний повноцінний "заброс" (повноцінним "забросом" вважається виконання проводки хоча б з пів обертом котушки, і у спортсмена в руках знаходиться лише один спінінг).
7. Суворо заборонено:
7.1. Будь яки махінації з рибою (штучне збільшення ваги пійманої риби, зважування риби, пійманої не у заліковий час або поза зоною змагання, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника (або сторонніх осіб);
7.2. Ловити рибу у чужому секторі;
7.3. Ловити рибу до початку старту та після фінішу;
7.4. Приймати або передавати іншим учасникам (або іншим особам) будь-що;
7.5. Користуватись допомогою інших учасників (виважування риби, перев’язування снастей та інше);
7.6. Перебувати у нетверезому стані, порушувати норми громадського порядку тощо.


8. Протести.
8.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.

9. Підведення підсумків. Нагородження.
9.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу фестивалю.
9.2. Переможець і призери в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 2-х етапів фестивалю. Тобто, призерами стають учасники фестивалю після кожного із двох етапів .
9.3. Особисте місце учасника визначається вагою улову (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал плюс). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 600 балів.
9.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників "+1" (наприклад: загальна кількість учасників – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце: 10+1=11).
9.5. Переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями відповідних ступенів та призами від Спонсорів.

10. Умови участі та заявка учасників.
10.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок за винятком організованих груп.
10.2. Заявки приймаються до 09 листопада 2014 року на цьому сайті та сайтах інших обласних федерацій риболовного спорту, в заявці повинно бути обов’язково вказано:
- місто, яке представляє учасник;
- прізвище та ім’я учасника;
- контактний телефон учасника (не обов`язково).

З інших питань – тел. 066-359-00-88 Андрій, 068-053-04-53 Юрій.
 
блін, невдала дата, а так хочеться прийняти участь
 
Можна і спробувати)
 
Виїжав вчора на Збруч. Судака взяти не вдалося, дві щучки і пара окунців
 
Цитата
Виїжав вчора на Збруч
Будьте обачні, могли і попасти, ознайомтеся з наступною інфою  http://www.ruboxoronahm.org.ua/
 
Цитата
Будьте обачні, могли і попасти, ознайомтеся з наступною інфою  http://www.ruboxoronahm.org.ua/
Дякую за інформацію, але з данного наказу я зрозумів що заборона ловлі з 15 листопада. Чи може щось не так?
 
Цитата
Будьте обачні, могли і попасти, ознайомтеся з наступною інфою  http://www.ruboxoronahm.org.ua/

А шо вже запрєт?) Ато я теж сьогодні на збручі плавав) правда судачка бачив)
 
Йоханий бабай, а до 1 грудня не могли зачекати :ac:
 
:bw:Вчора лодок там на пальцях не перерахувати
 
Цитата
:bw:Вчора лодок там на пальцях не перерахувати
І всі "браконьєри"... Куди тільки інспекція дивиться...
 
Цитата
І всі "браконьєри"... Куди тільки інспекція дивиться...

Сітки в них не бачив, двоє розтавляли кружки інші які були на горизонті зі спінінгами джигували або ловили на живця з поплавком
 
Цитата
Будьте обачні, могли і попасти, ознайомтеся з наступною інфою  http://www.ruboxoronahm.org.ua/
Так ж там тільки в районі дамби не можна ловити, хіба ні?
 
Цитата
Сітки в них не бачив, двоє розтавляли кружки інші які були на горизонті зі спінінгами джигували або ловили на живця з поплавком
Да не в буквальному блін смислі, вроді як запрет...
 
Цитата
Да не в буквальному блін смислі, вроді як запрет...
Один я не в "тємі", чи що? :)
 
наш наказ суворіший. будьте уважні !!!
В них (управління охорони) відать туго з зв"язком
 
Цитата
...ознайомтеся з наступною інфою http://www.ruboxoronahm.org.ua/
Дякую за інфу. Цікаво в перелік місць заборони вказали місця на річках Горинь, Збруч, Дністер, притоки водосховища... На Бугу риба не зимує? Чому немає заборони?
 
Цитата
наш наказ суворіший. будьте уважні !!!
В них (управління охорони) відать туго з зв"язком

Вочківці на карті знайшов) А що по мартишкам?) ато я щось заплутався)
 
Цитата
Дякую за інфу. Цікаво в перелік місць заборони вказали місця на річках Горинь, Збруч, Дністер, притоки водосховища... На Бугу риба не зимує? Чому немає заборони?
Такий здоровий дядько, а досі не можеш звикнути що у нас все череж жопу робиться:bk:
Цитата
А що по мартишкам?
3 Га район села Курівка, Ушука це походу потічок який впадає в залів
 
Цитата

3 Га район села Курівка, Ушука це походу потічок який впадає в залів

От залива до дамбы зимовальная яма.... 100%
 
в гречанах, на тій частині, що до моста по західно окружній ходят з острогами, кажуть знову щось злили в річку то риба душиться,  багато мертвої риби, дуже багато малька, монстри товстолоби і коропи за 10 кг, в неділю сам бачив як якийсь мужик біля вопака продавав товстолоба кіл так під 12-14 і коропа 7-8 кг. по  слухах якийсь спитрзавод чи щось на подобі того скинули у воду відходи.
 
Цитата
в гречанах, на тій частині, що до моста по західно окружній ходят з острогами, кажуть знову щось злили в річку то риба душиться, багато мертвої риби, дуже багато малька, монстри товстолоби і коропи за 10 кг, в неділю сам бачив як якийсь мужик біля вопака продавав товстолоба кіл так під 12-14 і коропа 7-8 кг. по слухах якийсь спитрзавод чи щось на подобі того скинули у воду відходи.
За неперевіреною інформацією ніби знову Наркевичі щось влили.
 
А мне чё то кажется что источник загрязнения где то в самом Хмельницком. Только кому то выгодно это скрывать. От Наркевичей до города ещё несколько водоёмов есть. Там была бы аналогичная ситуация.
 
Чув від знайомого, що то щось з Маслосирбази злили...
 
Слышал такую версию, что начали набирать воду. А так как поверхность закрыта льдом, то из-за избыточного давления рыбка и начала всплывать.
 
Цитата
Слышал такую версию, что начали набирать воду. А так как поверхность закрыта льдом, то из-за избыточного давления рыбка и начала всплывать.
А з лунок вода била фонтаном. :bj:
 
Хто володіє інфою про Ярославку.
 
[PHP][/PHP]
Цитата
Чув від знайомого, що то щось з Маслосирбази злили...

Чув що ніби з дальніх гречан є підприємство Тін імпекс.
 
Цитата
А є ще такі водойми де просиш показати доки по аренді і ловиш пів дня, день і цілий день на шару)))
ага, поки озадачєний "касир" бігає по селі та шукає документи  )))

Зараз кругом слабовато. Мабуть через холодний квітень. Треба "рибацький календар" змістити ближче до червня.
 
Чи хтось ловив щось  зимою в Соколівці
 
Цитата
Чи хтось ловив щось  зимою в Соколівці
А що, там хіба дозволяють ловити?
 
Что творится с р.Южный Буг в черте города? Сегодня гулял с каляской от таврииВ и до дамбы возле Оазиса. В канале вода чёрная и смердит чёртом. Возле дамбы из под льда зелёно-чёрные полосы и стоять с открытым носом стоять не возможно. Может кто что знает?
 
Є інформація , що Грузевицька птахо фабрика злилиа умно! Аналізи зараз у Кам -Подільську тому що у нас сказали що все ок ! Отаке
 
Цитата
Є інформація , що Грузевицька птахо фабрика злилиа умно! Аналізи зараз у Кам -Подільську тому що у нас сказали що все ок ! Отаке
Я там постоянно проезжаю, это ужас, как там люди живут.
Вонь такая, что голова кружиться, с будуна лучше там не ездить.
Только я думал что это свиноферма.
Но мне интересно, на Плоской по строительной , тоже с реки очень воняет, значит там тоже что то не чисто.
 
Цитата
Є інформація , що Грузевицька птахо фабрика злилиа умно! Аналізи зараз у Кам -Подільську тому що у нас сказали що все ок ! Отаке

Знайомі живуть в Олешині, говорять що біля річки пройти не можна , сморід катастрофічний!!! Треба занести пару відер в нашу Раду, хай попють водички.:aq:
 
По рибі печально:be: Да я більше для того шоб пройтись вирвався, чим на шось зловити розраховував... Передають морози, то краще навєрно з льоду на зємснаряді пробувати)))
 
https://www.youtube.com/watch?v=JSqr5dDS-Rs
 
Сцуки!!!!!!!!!
 
Результати стануть відомі?????П..даболи !В екології знають результат но не кажуть!А намість якусь ехінею несуть про рівень води та аварійний скид!!!
 
Ходив по зємснараду, риба жива клює, вода не пахне.... Пішов нижче по березі, дохлої нема, вода не пахне.... Дойшов до моста по окружній, вище моста всьо чисто запаху нема... Тільки під міст - піз....єц вибачте! Як в сільському сортірі, дихнути нема чим:dc: як з каналізації..... Зливають під мостом... Нижче не йшов, ітак всьо ясно..!?
 
Цитата
Ходив по зємснараду, риба жива клює, вода не пахне.... Пішов нижче по березі, дохлої нема, вода не пахне.... Дойшов до моста по окружній, вище моста всьо чисто запаху нема... Тільки під міст - піз....єц вибачте! Як в сільському сортірі, дихнути нема чим:dc: як з каналізації..... Зливають під мостом... Нижче не йшов, ітак всьо ясно..!?
Саня, а что клюёт, как клюёт, на что клюёт?
Далеко меня не отпускают, а так хоть рядышком стресс согнал бы).
 
Кто будет завтра на рыбалке- отпишитесь, пожалуйста, по состоянию льда.
 
на Бугу лід тонкий ніхто  не ходить, всі ловлять з берега, а точніше-багрять  гаками на плоскій, вчора повно народу було, сьогодні майже не ловиться, но рибаки є
 
http://ngp-ua.info/2015/02/19366
 
Был вчера в Маломоленцах и Редвенцах на розведке боем.В маломоленцах клевал маленький ёрш как с пулемёта.В редвенцах у меня ноль,у людей пару поклёвок верховодки.
 
В понеділок виїжали з хлопцями на Случ. Перша цьогорішня повноцінна вилазка з берега... Кожен учасник окрім афігенного настрою прихватив ще і по плящині в рюкзак:biggrin:. Зранку горілка ледь не покривалась інієм в налитих стопках, а в обід вже смєло можна було лазити в футболках:be:. Весна аднака!
Природа, кльова погода, два застолья і трохи риби залишили приємну ейфорію на цілий тиждень.....
 
І ще пару фото того прекрасного дня
 
Цитата
І ще пару фото того прекрасного дня
А карп на що попався?
 
Цитата
А карп на що попався?

Хвостом хотів набити мого твістера....
 
Цитата
В понеділок виїжали з хлопцями на Случ
Дуже непогано відпочили, вітаю!))
 
В четвер з 10.30 до 13.00 год намагались ловити хижака на Дубово. В результаті на трьох один сход карандаша і один відкушений хвіст у keitech swing impact. Коротше, рановато поки що.
 
Сьогодні відбулось відкриття весняного риболовного сезону. Прокльовує карась , плотвичка, верховодка.. Всім НХНЛ.
 
Це не бужок? Плотва уже з ікрою?
 
Цитата
Це не бужок? Плотва уже з ікрою?
Бужок, ікра присутня
 
Цитата
Бужок, ікра присутня

А де саме?
 
с. Моломолинці
 
Цитата
Сьогодні відбулось відкриття весняного риболовного сезону. Прокльовує карась , плотвичка, верховодка.. Всім НХНЛ.

привіт, що там зараз по хижаку, щось чути?
 
На Бугу на Дальних Гречанах(земнасаряд) на фидер неплохо знакомый плотву половил.
 
питання по Головчинцях: плотва клює?

завтра буду в тій стороні, от надумав спробувати, є смисл?
 
Цитата
питання по Головчинцях
А як же з забрудненням? Хіба туди не дійшло?
 
Цитата
питання по Головчинцях: плотва клює?

завтра буду в тій стороні, от надумав спробувати, є смисл?

Был Дима ТОФа в воскресенье,говорил что клевал ёршик с палец и то поганенько.
 
Кто что знает про клёв на дубовке? Может кто рыбачил, что там сейчас, рыбка (интересует хищник) уже проклёвывает?
 
Приказ об установлении запрета. Плюс карта-схема разрешённых мест.
 
вчора був з 17.00 до 19.00 повний "0", вже під вечір почав ганяти малька окунець з правої сторони від дамби, но я вже змотувався(((
 
А може хтось дати чітку  відповідь: звичайні ставки (як орендовані так і "безхозні") попадають під заборону риболовлі в час нересту чи ні? Адже це не водосховища, а просто штучні водойми.
 
Цитата
А може хтось дати чітку  відповідь: звичайні ставки (як орендовані так і "безхозні") попадають під заборону риболовлі в час нересту чи ні? Адже це не водосховища, а просто штучні водойми.
Це вже вирішує сам орендатор. В більшості випадків на платних ловити можна
 
А на безплатних, діє заборона ловлі в нерест? Чи дозволена, просто із обмеженнями щодо ловлі на одну вудочку чи спінінг, і з берега?
 
Цитата
А на безплатних, діє заборона ловлі в нерест? Чи дозволена, просто із обмеженнями щодо ловлі на одну вудочку чи спінінг, і з берега?

Ловити заборонено у всіх місцях, крім дозволених.
 
Цитата
А на безплатних, діє заборона ловлі в нерест? Чи дозволена, просто із обмеженнями щодо ловлі на одну вудочку чи спінінг, і з берега?

На безкоштовних в визначених місцях на одну вудку з одним гачком
 
Цитата
Приказ об установлении запрета. Плюс карта-схема разрешённых мест.
В межах чинного законодавства продовжується весняно-літній вилов риби 500 м нижче мосту с.Моломоленці
 
Цитата
В межах чинного законодавства продовжується весняно-літній вилов риби 500 м нижче мосту с.Моломоленці

Стесняюсь спросить, а где фотки зачётных окуней?
 
Цитата
Стесняюсь спросить, а где фотки зачётных окуней?

Вот фотка, одна!)))
 
Незважаючи на те , що деякі рибалки так раділи Воскресінню  Христову і по зрозумілим нам обставинам не змогли сьогодні поїхати на рибалку, це не змінило планів щодо моніторингу Моломоленецького карася. Народу було багато. За всіх не скажу по результатам. Але час сьогодні провів досить вдало, як для хорошого дня. З 9 00 до 16 00 норма вилову на одну вудку з одним гачком.  Були окремі пристойні карасмени 42-го розміру. Всім НХНЧ.
 
Удачная поклевка
 
Друзья, огромная просьба. Собираюсь на майские, на Днестр, знаю края Бакоты, но хочется в сторону Старой Ушицы, Пыжовки, Березовки, Рудьковицы. Мест там совсемне знаю, посоветуйте, чтобы красиво и хищника с берега можно было погонять,  белая на втором месте. Машина – авео, поэтому в сильные дебри забраться не получится. Чистоту на месте отдыха гарантирую, заготовкой рыбы тоже не занимаюсь. Прошу скинуть в личку координаты, куда и как можно добраться в тех краях.
 
Христос воскрес!!! ребята аналогичный вопрос как у предыдущего форумчанина. куда можно поехать с семьей половить белую рыбу чтобы норм подход к воде, чистенько было, от солнца укрыться?интересует река Смотрич
 
Вчора був в Карпівцях, думав розмочитися по карпу, не судилося. Наживки від А до Я, за цілий день ні однієї покльовки. Рибаків було багато, всіх кого питав по 0.
 
Цитата
Вчора був в Карпівцях, думав розмочитися по карпу, не судилося. Наживки від А до Я, за цілий день ні однієї покльовки. Рибаків було багато, всіх кого питав по 0.
Під лісом?
 
Цитата
Під лісом?

Ні, в селі. Під лісом заїжав після рибалки, ,,хазаїн,, ще не дозволяє, говорить передзвонити йому після 20 травня, може вже й дасть добро, хоче щоб риба віднерестилася
 
Шановні форумчани! Підкажіть куди на травневі свята можна поїхати покидати (бажано не безрезультатно))) на щучку, хочу з лодки тому треба якийсь путній платнік, наперед дякую))
 
Редвенці. Весняний карасик продовжує потроху клювати на червоного.
 
Доброго дня!!! Хтось ходив на Дубово-2 на карпа?(як з кльовом)
 
Цитата
Доброго дня!!! Хтось ходив на Дубово-2 на карпа?(як з кльовом)

Зараз не дуже дядя ходив чисто на карпа пару поклевок було но по нулям !!
 
Цитата
Доброго дня!!! Хтось ходив на Дубово-2 на карпа?(як з кльовом)

По карпу слабовато, карась, підлящик - не погано
 
Дякую за відповідь!!!
 
Собираюсь на рибалку!
Хто знае як там в с.Михайловка як з кльовом и скильки стоит половити цего року!
 
Товариш зустрів знайомого,який їздив в районі 1-5травня в Михайлівку, один виїзд був багатий на щуку в районі 22 щук,інший виїзд багатий на карпа - близько 13 рибин)
 
Цитата
Товариш зустрів знайомого,який їздив в районі 1-5травня в Михайлівку, один виїзд був багатий на щуку в районі 22 щук,інший виїзд багатий на карпа - близько 13 рибин)
Может это не на первое мая было, а на первое апреля).
 
Цитата
Товариш зустрів знайомого,який їздив в районі 1-5травня в Михайлівку, один виїзд був багатий на щуку в районі 22 щук,інший виїзд багатий на карпа - близько 13 рибин)

інфо 100%?. Сусід моєї сестри казав що його швагра брата друг також туди їздив, 25 щук і вся на горох)))
 
Цитата
Товариш зустрів знайомого,який їздив в районі 1-5травня в Михайлівку, один виїзд був багатий на щуку в районі 22 щук,інший виїзд багатий на карпа - близько 13 рибин)

Спасиба а шо по цене не дорожало?
 
100 гривень - вдень, 150 - на цілий день з одного чоловіка!)
 
я довіряю своєму товаришу,на рахунок рибалки,він таким не жартує,тому думай сам вірити чи ні.
 
Цитата
100 гривень - вдень, 150 - на цілий день з одного чоловіка!)
може 150 грн - доба?:ds:
 
Так на цілу добу з одного 150.
Цілий день для мене розуміється як доба)
 
Привіт колегам рибакам!

Маю неперебірне бажання провести завтрашній день біля ставочка, половити карасика та дочекатися карпика ))) але слабо володію актуальною інформацією, що в нас де робиться. Можете порадити гарне місце? Вдячний наперед )
 
Цитата
Цілий день для мене розуміється як доба)
на окремих ставках є ще просто такі ціни - як, пів дня 50 грн, день 100 грн і цілий день 150 грн:al: Ну якось так.
 
А є ще такі водойми де просиш показати доки по аренді і ловиш пів дня, день і цілий день на шару)))
 
Цитата
Собираюсь на рибалку!
Хто знае як там в с.Михайловка як з кльовом и скильки стоит половити цего року!
Ловити можна безкоштовно.
Ловиться карась більше лодоні але слабовато.
 
Цитата
Ловити можна безкоштовно.
Ловиться карась більше лодоні але слабовато.

Спасиба за информацию.
Пока не получилось вирватись но наднях планирую!
Якшо справлю машину!
 
Цитата
Зараз кругом слабовато. Мабуть через холодний квітень. Треба "рибацький календар" змістити ближче до червня.
напевно як карта ляже але карась  покльовую в Редвенцях..
 
Цитата
напевно як карта ляже але карась  покльовую в Редвенцях..
Да... і я кажу, що слабенько ще, рановато напевне :al:
 
Рибацюги! Дайте будь ласка інфо по Дубово-2 , може ще хто був , що там зарас по цінам, чи лишились ті самі.
 
Цитата
Рибацюги! Дайте будь ласка інфо по Дубово-2 , може ще хто був , що там зарас по цінам, чи лишились ті самі.
Якщо ви про лівий став ( див. від пожарки), то з сьогоднішнього дня (15 травня) ,,добровільний внесок'' - 150 грн
 
Цитата
Якщо ви про лівий став ( див. від пожарки), то з сьогоднішнього дня (15 травня) ,,добровільний внесок'' - 150 грн
Дякую за інфо.
А на правому (УТМРовському), що там  станом на 15 травня (може є інфо)
 
Дубово-2 Закрили на нерест!
До 8 Червня!
 
Незнаю чи правда, але знайомий казав, що цього року мають розрішити лов риби на ставу, що біля Веселки, що колись був Рудика. 300 грн за сезон
 
Цитата
Незнаю чи правда, але знайомий казав, що цього року мають розрішити лов риби на ставу, що біля Веселки, що колись був Рудика. 300 грн за сезон

А мне говорили ,что уже оплатили и ловят....
 
Цитата
Незнаю чи правда, але знайомий казав, що цього року мають розрішити лов риби на ставу, що біля Веселки, що колись був Рудика. 300 грн за сезон
Ну це добре, що 300 грн , спустили става рибу забрали а ви ловіть....
 
хто що чув по Западинцях??
 
Цитата
хто що чув по Западинцях??
100грн день 200грн сутки был 11 числа клев был хороший , вчера кум приехал говорит за сутки 3 полевки.
 
Дубовка 2, тот что УТМР закрыт до 8 июня, но на хищника можно поохотится.. дяденька на ниве обилечивает аж бегом. Сезон там, уже открыт недели 3-2 назад.. рыбка проклевывает, но не фонтан..
 
про 300 грн за сезон на ставку, що біля Веселки оказується правда, але  300 грн це для місцевих.По поводу риби не знаю, кажуть щось запускали. Ловити можна буде в  четверг, суботу і неділю
 
Цитата
для місцевих
Хто живе в Ружичнi чи Хмельничани.
 
А какова там сейчас стоимость рыбалки?
 
Цитата
Дубовка 2, тот что УТМР закрыт до 8 июня, но на хищника можно поохотится.. дяденька на ниве обилечивает аж бегом. Сезон там, уже открыт недели 3-2 назад.. рыбка проклевывает, но не фонтан..

А какова там сейчас стоимость рыбалки?
 
Цена 60грн. день, но если с обеда например ловить, или до обеда то за 30грн. можно поговорить с дядиком
 
Были 17.05.15 в 05:30 уже на водоеме - машин стояло штук 25 (это только на большем ставу), короче, не то что бы где-то встать, плюнуть было негде. Еле нашли место- при въезде на дамбу справо есть вымостка (как показала практика с нее было удобно только забрасывать, а ловили с берега, леска при это лежала на вымостке). Наживка опарыш, кукуруза, горох. Так как весь став был как на лодоне- можно было видеть кто что ловит. С утра практически никто не ловил. У нас первая поклевка около 8:00, карпик до 2 кг. В итоге на было поймано 5 шт.(три до 2кг, два около 800гр.,) из них два до 2-х кг отпущены назад (открылось дно железного садка, так что не повторяйте ошибок и при покупке нового садка завязывайте дно! ). Из плюсов - цена (за троих заплатили 200грн., хотя должны были 300грн., ловили на 8 снастей), рыба клюет (но нужно подобрать ключик, у нас работал только один спининг), не далеко. Из минусов - много людей.
 
А хтось був-чув що зараз в Рудні?
 
Цитата
Были 17.05.15 в 05:30 уже на водоеме - машин стояло штук 25 (это только на большем ставу), короче, не то что бы где-то встать, плюнуть было негде. Еле нашли место- при въезде на дамбу справо есть вымостка (как показала практика с нее было удобно только забрасывать, а ловили с берега, леска при это лежала на вымостке). Наживка опарыш, кукуруза, горох. Так как весь став был как на лодоне- можно было видеть кто что ловит. С утра практически никто не ловил. У нас первая поклевка около 8:00, карпик до 2 кг. В итоге на было поймано 5 шт.(три до 2кг, два около 800гр.,) из них два до 2-х кг отпущены назад (открылось дно железного садка, так что не повторяйте ошибок и при покупке нового садка завязывайте дно! ). Из плюсов - цена (за троих заплатили 200грн., хотя должны были 300грн., ловили на 8 снастей), рыба клюет (но нужно подобрать ключик, у нас работал только один спининг), не далеко. Из минусов - много людей.

Добавляю фото промежуточного результата, который отправился обратно в водойом.
 
Цитата
Были 17.05.15 в 05:30 уже на водоеме - машин стояло штук 25 (это только на большем ставу), короче, не то что бы где-то встать, плюнуть было негде. Еле нашли место- при въезде на дамбу справо есть вымостка (как показала практика с нее было удобно только забрасывать, а ловили с берега, леска при это лежала на вымостке). Наживка опарыш, кукуруза, горох. Так как весь став был как на лодоне- можно было видеть кто что ловит. С утра практически никто не ловил. У нас первая поклевка около 8:00, карпик до 2 кг. В итоге на было поймано 5 шт.(три до 2кг, два около 800гр.,) из них два до 2-х кг отпущены назад (открылось дно железного садка, так что не повторяйте ошибок и при покупке нового садка завязывайте дно! ). Из плюсов - цена (за троих заплатили 200грн., хотя должны были 300грн., ловили на 8 снастей), рыба клюет (но нужно подобрать ключик, у нас работал только один спининг), не далеко. Из минусов - много людей.

и еще фото
 
Цитата
Хто живе в Ружичнi чи Хмельничани.

Для тих хто живе в Ружичні, а за остальних незнаю
 
Доброго вечора!
що можете сказати про Брунівку та Водички?
чи є якась інформація кльову за останній тиждень-два з цих місць?
 
Цитата
Доброго вечора!
що можете сказати про Брунівку та Водички?
чи є якась інформація кльову за останній тиждень-два з цих місць?
Був в Брунівці 15 травня з пятниці на суботу.
Карась брав гарно (крупний та кожен 2-3 з ікрою) цілу ніч на кук+опариш (хробак = 0) та кашу з полуничним смаком в пружину.
Десь з 7-8 ранку глухо. Місцеві говорили що просипається риба близько 10 і снідає виключно хробачком.(Підтвердити не можу - так як в 9 вийхали в місто - справи мать їх).
Їздили 22 але не доїхали, орендатор сосіднього поля переорав усі підїзди до води.
 
Цитата

Їздили 22 але не доїхали, орендатор сосіднього поля переорав усі підїзди до води.

дякую за інфу, а то тут хлопці тільки питання задають - де? і на що? грубий карась клює,так не буде...

тільки не зрозумів за 22?

p.s. я карася практично не ловлю, але пост по темі;)
 
Цитата
тільки не зрозумів за 22?
А якщо так:
Цитата
Був в Брунівці 15 травня

Цитата
Їздили 22 але не доїхали
 
Цитата
А якщо так:

ти б краще розповів де карась клює
 
Цитата
Чого раньше) А взагалі в таких випадках наскільки я знаю то курять бамбук)
Сосуть же! :bj:
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!