Страницы: 1
Став на Озёрной
 
Я вже не памятаю, мож обговорювали ставок на Озеній чи нє...
Як на рахунок того, щоб запустити туди рибки і ловити в задоволення. Ставок повністю оглядається, в разі чого (браки), визвали наряд і всьо тут (з зарічанським відділом теж обговоренно)... Ціни на топливо кусаються, треба щось облаштовувати в межах міста.
Хто що думає з цього питання? Ідеї, пропозиції?
 
Цитата
Я вже не памятаю, мож обговорювали ставок на Озеній чи нє...
Як на рахунок того, щоб запустити туди рибки і ловити в задоволення. Ставок повністю оглядається, в разі чого (браки), визвали наряд і всьо тут (з зарічанським відділом теж обговоренно)... Ціни на топливо кусаються, треба щось облаштовувати в межах міста.
Хто що думає з цього питання? Ідеї, пропозиції?
Так его по ходу трохи зарыбливают жители близ лижащих домов, даже дядька ходит гоняет не скидывавшихся.
Да и рыбку от туда есть нежелательно, всё с свалки + септики с Дивокраев всяких на прямую стекают в речку которая впадает в озеро.
 
Цитата
Я вже не памятаю, мож обговорювали ставок на Озеній чи нє...
Як на рахунок того, щоб запустити туди рибки і ловити в задоволення. Ставок повністю оглядається, в разі чого (браки), визвали наряд і всьо тут (з зарічанським відділом теж обговоренно)... Ціни на топливо кусаються, треба щось облаштовувати в межах міста.
Хто що думає з цього питання? Ідеї, пропозиції?
Нецелесообразно.
 
Так є ж Видрові-Доли!!!
 
Чому недоцільно розвести рибу в озері? Можна дізнатись у відповідній установі стан забрудненості водойми і якщо вона допустима, то зарибити з метою спортивної риболовлі було б не погано. Не обов'язково ту рибу їсти. А той дядько продає сезонні "абонементи" по 50 грн, і зрозуміло, що на ті гроші серйозно говорити про зариблення не серйозно.
 
Цитата
Я вже не памятаю, мож обговорювали ставок на Озеній чи нє...
Як на рахунок того, щоб запустити туди рибки і ловити в задоволення. Ставок повністю оглядається, в разі чого (браки), визвали наряд і всьо тут (з зарічанським відділом теж обговоренно)... Ціни на топливо кусаються, треба щось облаштовувати в межах міста.
Хто що думає з цього питання? Ідеї, пропозиції?

Інтєрєсна тєма.... Тож би поучаствував, тимбільше, шо мені рукою подати до того озера. Тільки браки і вночі не дрємлют....
 
Цитата
Тож би поучаствував, тимбільше, шо мені рукою подати до того озера
Швагер все знає:al:, запитай у нього .....:ap::bf:
 
Цитата
Я вже не памятаю, мож обговорювали ставок на Озеній чи нє...
Як на рахунок того, щоб запустити туди рибки і ловити в задоволення. Ставок повністю оглядається, в разі чого (браки), визвали наряд і всьо тут (з зарічанським відділом теж обговоренно)... Ціни на топливо кусаються, треба щось облаштовувати в межах міста.
Хто що думає з цього питання? Ідеї, пропозиції?

Взяли шефство над ставком люди вблизи живущие.Занимаются уже 3 года,так что либо вступительные 50грн(так было в середине 2014 года)но и то не всем,либо искать другой водоём.
 
3 года озеро зарыбляется,в 14 году запустили более тонны малька-в основном карася. Годовой абонемент от 50 гривен и больше, дело добровольное -но если не запустим то и ловить будет нечего.
 
Ніхто не хоче сперечатись з ентузіастами, які проявили ініціативу і роблять добре діло. Молодці! Проте згадане "шефство" над Озером ніде не зареєстровано, а прикладених зусиль об'єктивно маловато.  Можливо, для користі справи потрібно об'єднатись, звести це в якісь правові рамки (Правила любительської та спортивної риболовлі це передбачають), спробувати залучити Федерацію риболовного спорту, спонсорів (якщо знайдуться), щоб запустити до тої тони карася ще кілька тон: карпа, судака, щуки тощо. І не тягнути додому улови по 10 кг, а переважно проявляти спортивний інтерес.
Також, Саша Стецюк писав вище, що з керівництвом Зарічанського ВМ встановлено контакт і на випадки браконьєрства і т.п. буде оперативна реакція.
Можливо в когось є доповнення чи альтернативні варіанти як краще вчинити. Бо казати що це марна справа любий може, а вот запропонувати щось конструктивне вже важче.
(Це моя скромна думка, без претензії на істину)
 
Цитата
Щось мені здається, що з тими людьми, які взяли над водоймою шефство кашки не звариш, і їх не подвинеш... отака перспектива ІМХО

Наскільки мені відомо то ніяких документів щодо оренди немає. Можна спробувати взяти офіційно в оренду
 
Цитата
Ніхто не хоче сперечатись з ентузіастами, які проявили ініціативу і роблять добре діло. Молодці! Проте згадане "шефство" над Озером ніде не зареєстровано, а прикладених зусиль об'єктивно маловато.  Можливо, для користі справи потрібно об'єднатись, звести це в якісь правові рамки (Правила любительської та спортивної риболовлі це передбачають), спробувати залучити Федерацію риболовного спорту, спонсорів (якщо знайдуться), щоб запустити до тої тони карася ще кілька тон: карпа, судака, щуки тощо. І не тягнути додому улови по 10 кг, а переважно проявляти спортивний інтерес.
Також, Саша Стецюк писав вище, що з керівництвом Зарічанського ВМ встановлено контакт і на випадки браконьєрства і т.п. буде оперативна реакція.
Можливо в когось є доповнення чи альтернативні варіанти як краще вчинити. Бо казати що це марна справа любий може, а вот запропонувати щось конструктивне вже важче.
(Це моя скромна думка, без претензії на істину)
В принципе мысль у Вас логическая и правильная.Но есть одно но.Люди которые взяли шефство практически все в возврасте моих родителей и переубедить людей мне кажется будет сложно.Но если это всё будет серьёзно,я готов участвовать в диалоге тем более,что я житель озёрной и есть минимальные выходы .
 
Цитата
Но если это всё будет серьёзно
Можно "грады":dm: подтянуть и арту...:al:
 
Цитата
Можно "грады":dm: подтянуть и арту...:al:

Озерная никогда не была частью Хмельницкого, это исконно Лисогринивецкая земля! давайте создадим ОНР! (Озерная Народная республика):bv::bv::bv:

а серьезно можно встретится с людьми которые взяли шефство на водоеме и предметно поговорить, думаю наши взносы и помощь будут не лишние.

+ по рыб. магазинах стоят ящики для сбора средств на зарыбленние ЮБ. в этом году это делать бессмысленно http://ngp-ua.info/2015/03/19998

неплохо бы и эти средства привлечь...

готов  безпосредственно принять участие в этой "авантюре":wink:, на связи...
 
К встрече готов, готов выслушать всех и принять  в  ОНР . И зарыбок тоже примем.
 
Перевірили по кадастровій карті - Озеро не в оренді. Це вже добре.
Як тепер дізнатись скільки бажаючих взяти участь в "мироприємстві"? Бо за попередньою інформацією, вартість зарибка 50-грамової щуки складає 35 грн/кг. Тобто на одну тону зарибка потрібно 35 000 грн.
 
Цитата
Перевірили по кадастровій карті - Озеро не в оренді. Це вже добре.
Як тепер дізнатись скільки бажаючих взяти участь в "мироприємстві"? Бо за попередньою інформацією, вартість зарибка 50-грамової щуки складає 35 грн/кг. Тобто на одну тону зарибка потрібно 35 000 грн.

Я хочу участвовать в мероприятии.Но тонну зарыбка туда не надо.
 
я бы тоже принял участие в афёре века ))
 
Цитата
Но тонну зарыбка туда не надо.
Це точно ... зарибок різносортовий треба запустити. Можно форель)))))
 
Наш земляк, на форумі - Ник Горбач, який професійно займається рибництвом, дав свої поради:
"Найкраще посадити личинку щуки її можна буде придбати в Антонінському рибгоспі: Олександр Сергійович 0673841834 або в Ст. Синявському рибгоспі : Володимир Васильович 0673778167 норма посадки 100-250 штук на га. Пакується в пакети по 10000 штук закачується киснем. По ціні взнайте в зазначених осіб. Відпускати будуть десь після 15 квітня. На осінь буде цьоголітка 200-700г. Ще можу порадити придбати на Дністрі пару гнізд европейського сома, теж хороший ефект і рибалка. Мальок сома продає у травні-червні Уланів: Іван Васильович 0987262856. Завжди радий надати технологічну допомогу в питаннях аквакультури. Успіхів".
 
так кто готов встретится и обсудить?
 
Логічно би було біля самого озера і зустрітись. Давайте визначимось коли? Але так щоб в найближчі дні, бо немає часу розкачуватись. А може в когось є інші пропозиції.
 
Теж прийму участь! :du:
 
как на щет завтра в 18.00?
только нужно что бы товарищ kosturdima1 присутствовал обязательно
 
Цитата
как на щет завтра в 18.00?
только нужно что бы товарищ kosturdima1 присутствовал обязательно
Ок.

Дзвонив керівнику рибгоспу в Антоніни. Наше озеро він бачив. Норма для нього буде - підрощена личинка щуки на суму 8000 грн. Цілком реально зібрати! До цієї осені окремі особини можуть вирости до 1 кг (це з його слів). Правда він казав яку кількість личинок потрібно, а я забув(( Не страшно, передзвонимо ще раз - уточнимо. Продавати зарибок буде в районі 10-15 квітня, так що 10 квітня треба з ним зв'язатись. Якщо будем там брати.
 
Цитата
как на щет завтра в 18.00?
только нужно что бы товарищ kosturdima1 присутствовал обязательно
Також поучаствував би.
 
На мій членський внесок теж можете розраховувати.
 
Готов поучаствовать. Может создать отдельную тему со списком (голосованием)?
 
Якщо виникне якийсь супротив місцевої влади чи органів рибохорони, то з часом можна зробити все, згідно з чинним законодавством.                              


                                     
                                     Наказ Державного комітету
                                     рибного господарства України
                                     15.02.99 N 19

                                     Зареєстровано в Міністерстві
                                     юстиції України
                                     28 квітня 1999 р.
                                     за N 269/3562

                                    Правила
            любительського і спортивного рибальства

3.8. Водойми можна надавати  в  установленому  законодавством
порядку  громадським  організаціям  для  здійснення любительського
рибальства на договірних засадах.
    3.9. Громадські  організації,  що  об'єднують  громадян,  які
займаються любительським  рибальством,  діють  на  підставі  своїх
статутів  (положень),  цих  Правил рибальства і у відповідності до
законодавства України.
    3.10. Для    створення    сприятливих   умов   любительського
рибальства та надання  відповідних  послуг  рибалкам-любителям  на
ізольованих  водоймах місцевого значення або ділянках таких водойм
можуть  створюватись  в   установленому   законодавством   порядку
культурні рибні господарства (далі - КРГ).
    Створюються такі  господарства  за  погодженням  з   органами
рибоохорони.  Розпорядження цими водоймами здійснюється відповідно
до статті 8 Водного кодексу ( 213/95-ВР ).
    Режим любительського    рибальства   в   КРГ   встановлюється
користувачами цих господарств.
    Правила рибальства на водойми КРГ не поширюються.
    Розмір плати за лов риби в КРГ  встановлюється  користувачами
цих господарств.
    Користувачами (засновниками)  КРГ  можуть  бути  фізичні  або
юридичні особи всіх форм власності.

4. Здійснення любительського рибальства

    4.1.  Любительський  лов  риби,  інших  водних живих ресурсів
здійснюється:
    на водоймах загального користування - безкоштовно;
    на водоймах,  наданих громадським об'єднанням для організації
любительського рибальства:
    членам таких об'єднань - за їх членськими квитками;
    іншим громадянам - за платними відловлювальними картками, які
видаються цими об'єднаннями.  Вартість таких карток встановлюється
громадськими  об'єднаннями  за  погодженням з фінансовими органами
Автономної Республіки Крим або відповідної області та  з  органами
рибоохорони;

Право безплатного  рибальства  на  водоймах,  де  впроваджене
платне рибальство,  а також на тих,  що закріплені за громадськими
об'єднаннями, надається (за наявності відповідного посвідчення):
    інвалідам I та II груп;
    учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській  АЕС  I  та  II
категорій, а також дітям до 16 років.

Але сподіваємся, що ніхто не буде проти.
 
Цитата
Готов поучаствовать. Может создать отдельную тему со списком (голосованием)?
Напевно так буде практично і чітко.
 
Готов так же принять участие, огласите цену вопросаи условия взноса средств.
 
Цитата
Готов поучаствовать. Может создать отдельную тему со списком (голосованием)?

При необходимости "голосовалку" сделаю в этой теме. С ув., модератор.
 
Цитата
Логічно би було біля самого озера і зустрітись. Давайте визначимось коли? Але так щоб в найближчі дні, бо немає часу розкачуватись. А може в когось є інші пропозиції.

Є пропозиція запускати мальок, личинку зїдять. Готовий придбати пару тройку кілограм 50 грамових мальків щуки по 35 гр/кг.
 
При необходимости "голосовалку" сделаю в этой теме. С ув., модератор

Якщо можна то зробіть.
 
Цитата
Є пропозиція запускати мальок, личинку зїдять. Готовий придбати пару тройку кілограм 50 грамових мальків щуки по 35 гр/кг.

Да, це все треба обговорити і остаточно визначитись. Так що хто має змогу, то завтра в 18.00 зустрінемось біля Озера, скажімо біля входу в магазин Азалія.
 
Цитата
как на щет завтра в 18.00?
только нужно что бы товарищ kosturdima1 присутствовал обязательно

На встрече завтра в 18 возле Азалии буду.
 
Цитата
На встрече завтра в 18 возле Азалии буду.

Лед тронулся))
 
Цитата
Так що хто має змогу, то завтра в 18.00 зустрінемось біля Озера, скажімо біля входу в магазин Азалія.
Может на 19.00,придёт больше народу,работа в основном до18.00
 
Воно було би краще. Але чи всигнуть прочитати нову "вводну" на форумі? Щоб так не вийшло, що одні прийдуть на 18.00 а інші на 19.00. Ми ж як мінімум до 18.30 по-любому ще там будем.
 
Тоже підскочу, оприділитись би тільки точно з часом
 
Север ви бачили личинку щуки?
 
Тоже готов принять участие
 
Я прийду на 18.00 год., щоб "костурдіма1" не чекав.
До речі, по карті наше Озеро з прибережною смугою має біля 9.5 Га.
 
Цитата
Якщо можна то зробіть.

Интересующие вопросы напишите, или как вариант:
1. Буду участвовать.
2. Подумаю.
3. Щуку не ем.:cz:
Всех проголосовавших будет видно.

P.S. Таки новую тему создам, вследствие общественного резонанса. Жду предложений по вариантам опросника-голосовалки.
 
Цитата
P.S. Таки новую тему создам, вследствие общественного резонанса. Жду предложений по вариантам опросника-голосовалки.

Можливо одне питання і чітка відповідь: "беру участь в зарибленні" чи "ні".

Або конкретніше визначимось після сьогоднішнього збору.
 
я буду на 18.00:bf:
 
На роботі до 18.15. Горбач, личинку щуки бачив!
 
Ми ж не на поїзд спішимо,дочекаємось.
 
Рыбацюги, я прийти не смогу( семейные обстоятельства).
Но на меня тоже расчитывайте материально и морально).
 
Отдельная тема для любителей вырастить и погонять щупака.:schuka:
 
Я також готовий допомогти в такій хорошій справі, можете розраховувати))
 
не получилось прийти на встречу ... но я заочно поддерживаю все решения . Расскажите кто-то как прошла встреча и что удалось решить.
 
Зустріч відбулась, вирішили скидуватись на зарибок щуки по 200грн, хто був спочатку може доповнить, я приїхав пізніше і всього не чув.
 
Цитата
Зустріч відбулась, вирішили скидуватись на зарибок щуки по 200грн, хто був спочатку може доповнить, я приїхав пізніше і всього не чув.
Со вступительным взносом определились, кому и когдап сдавать. И еще вопрос, определились ли с условиями лова, а то у нас уж слишком много тех, кто имеет желание ничего не вкладывая, получать результат. Я так думаю, что необходимо ввести какие-то членские билеты и по ним разрешать лов рыбы.
 
Цитата
необходимо ввести какие-то членские билеты и по ним разрешать лов рыбы
Я думаю що так і буде.
 
Цитата
Я думаю що так і буде.
хіба озеро в оренду брати і то місцевим там має бути дозволено ловити (а це все місто), по іншому всі обмеження до озера імхо будуть поза рамками закону
 
Цитата
Со вступительным взносом определились, кому и когдап сдавать. И еще вопрос, определились ли с условиями лова, а то у нас уж слишком много тех, кто имеет желание ничего не вкладывая, получать результат. Я так думаю, что необходимо ввести какие-то членские билеты и по ним разрешать лов рыбы.

Билеты буду обязательно.При встрече договорились запустить щуку в озеро.Карпа и карася там хватает.Создана Владимиром Петровичем голосовалка ,так что голосуем и мы будем знать сколько человек возьмёт участие.Мы (те кто собрались)пока решили взнос по 200грн.,а после опроса посмотрим.Да и самое главное,после опроса нужно сдать деньги до 10 апреля.
 
Розпишіть, будь-ласка, хтось більш детально що планується після запуску риби. Хто буде мати право ловити, скільки, і на яких підставах. Ну і всяке таке.
Треба ж це якось формалізувати спочатку.
 
Цитата
Розпишіть, будь-ласка, хтось більш детально що планується після запуску риби. Хто буде мати право ловити, скільки, і на яких підставах. Ну і всяке таке.
Треба ж це якось формалізувати спочатку.
Хищника можно будет ловить всегда, кроме нереста и церковных праздников.
Меньше 35 см. отпускать.Если не то 02.
п.с. Ловят только те кто в ДОЛЕ и за УКРАИНУ.
П.С. - это не правый сектор.)
 
Цитата
Хищника можно будет ловить всегда, кроме нереста и церковных праздников.
Меньше 35 см. отпускать.Если не то 02.
п.с. Ловят только те кто в ДОЛЕ и за УКРАИНУ.
П.С. - это не правый сектор.)
Ну зі "своїми" все зрозуміло. :) Я мав на увазі те ж що і Анрій: на якій підставі буде заборона ловити іншим.
 
Цитата
Ну зі "своїми" все зрозуміло. :) Я мав на увазі те ж що і Анрій: на якій підставі буде заборона ловити іншим.

Смисл не в тому, щоб заборонити ловити всім тим, хто не в долі.... Законно це не вийде зробити... А в тому, щоб скинутись на зариблення водойми бажаним для кожного видом риби і, в подальшому, підгодовування карпових видів та слідкування за нормами вилову та порядком на водоймі. Я думаю 200 гривень в рік, то не настільки велика сума, щоб мати в місті нормальну водойму де можна провести пару годин БЕЗКОШТОВНО. Також спільними зусилями планується зробити пару стендів з інформацією щодо норм вилову, розмірів риби та основними правилами поведінки на водоймі.... Ну десь так.
 
Готовий підтримати зариблення ставка на Озерній, допоможу чим зможу.
 
Цитата
Готовий підтримати зариблення ставка на Озерній, допоможу чим зможу.
Правельно Руслан, давно пора))
 
Цитата
Смисл не в тому, щоб заборонити ловити всім тим, хто не в долі.... Законно це не вийде зробити... А в тому, щоб скинутись на зариблення водойми бажаним для кожного видом риби і, в подальшому, підгодовування карпових видів та слідкування за нормами вилову та порядком на водоймі. Я думаю 200 гривень в рік, то не настільки велика сума, щоб мати в місті нормальну водойму де можна провести пару годин БЕЗКОШТОВНО. Також спільними зусилями планується зробити пару стендів з інформацією щодо норм вилову, розмірів риби та основними правилами поведінки на водоймі.... Ну десь так.
Зрозуміло. Дякую.
 
Впринцыпи все понятно, не понятно только какие привелегии будут у тех кто скидывался(в теме так сказать) и у тех кто просто лет 15 живет на Озерной и естественно щитает это озеро "своим" , та и вообще просто других жителей г.Хмельницкий???
Еще не особо ясно с юридической точки зрения.. кто может ловить, кто нет, сколько, с какой снастью, лодка, без лодки и т.п.
И что самое главное браконьеры, которых хватает..что с ними?? Ведь охранять его сутками точно никто не будет... Вобщем к чему я веду, что на словах все вроде получается красиво, а как оно будет на самом деле?
 
Цікаво де ви можете придбати "мальків" щуки по 50 грам по ціні 35 гр/кг? Мальки у щуки (віком 13-16 діб) - великі довжиною чуть менше сірника і середньо-штучною масою 50-100 мг! Цьоголітка щуки от 150 грам і вище і якщо врахувати що всю зиму хижак харчується то річняк ( весняна риба) не може бути 50 грамовою.
Для зариблення ставу який має 9,5 га достатньо буде 9,5*250= приблизно 2500 штук
При такіх посадках і наявності гідробіонтів (стартових кормів) і смітних видів риб щука добре росте, цьоголітка (до осені) досягає більше 300г, рибопродуктивність ставу збільшується на 10-15 кг/га і приблизний вихід становить до 50%.
Слід також памятати що щука - канібал, випускати її по всій екваторії берегової зони і подалі від джерел водопостачання та скидної гідротехнічної споруди.
 
Цитата
Мальки у щуки (віком 13-16 діб) - великі довжиною чуть менше сірника і середньо-штучною масою 50-100 мг! Цьоголітка щуки от 150 грам і вище
Для зариблення ставу який має 9,5 га достатньо буде 9,5*250= приблизно 2500 штук

То скажіть, якого зарибку 2500 штук треба кинути: 150 грамового чи 50-100 міліграмового? В нас є побоювання в тому чи виживе 50% зарибка щуки, оскільки в ставку є судак і окунь.
 
Цитата
Смисл не в тому, щоб заборонити ловити всім тим, хто не в долі.... Законно це не вийде зробити... А в тому, щоб скинутись на зариблення водойми бажаним для кожного видом риби і, в подальшому, підгодовування карпових видів та слідкування за нормами вилову та порядком на водоймі. Я думаю 200 гривень в рік, то не настільки велика сума, щоб мати в місті нормальну водойму де можна провести пару годин БЕЗКОШТОВНО. Також спільними зусилями планується зробити пару стендів з інформацією щодо норм вилову, розмірів риби та основними правилами поведінки на водоймі.... Ну десь так.
Все как в нашей многострадальной стране! Все, кто скинулся ловят с особым удовольствием и гордятся своим меценатством, а остальны ловят на халяву с "особым отвращением за свои действия" от этого процесса. Я считаю это в корне не правильно. Предела сумасшедствия нет, так всегда можно дойти до абсурда, особенно в нищей стране, когда для одних рыбалка- это процесс удовольствия от общения с природой, для других - это способ выживания, ну а для третьих - это способ наживы, потому как, исходя из наших законов и принципа "Шары", которая, как известно из анекдота, размера не имеет. Поэтому, не упорядочив порядок разрешения лова рыбы и условий содержания водоема, мы общими усилиями как раз и дадим возможность обогащения именно третьим в указанном мною списке.Ведь те, кто ловит рыбу для виживания, не преследует принцип хапужничества, ка это присуще именно последним, которые придерживаются принципа " не вложил ничего- получил все". Это мое личное мнение. Я уже неоднократно скидывался на зарыбливание данного водоема, но ловил на нем всего пару раз, и то карася. Дело не в деньгах, дело в подходе.
 
http://vilshanka.com.ua/uk/produkciya
"На весняно-літній період 2015 року, ми пропонуємо наступні види продукції:
Рибо-посадковий матеріал - личинка щуки підрощена (5-6см) 1 грн/шт"

Коротше, в І-неті пропозиції зарибка не бракує.
 
Цитата
Все как в нашей многострадальной стране! Все, кто скинулся ловят с особым удовольствием и гордятся своим меценатством, а остальны ловят на халяву с "особым отвращением за свои действия" от этого процесса. Я считаю это в корне не правильно. Предела сумасшедствия нет, так всегда можно дойти до абсурда, особенно в нищей стране, когда для одних рыбалка- это процесс удовольствия от общения с природой, для других - это способ выживания, ну а для третьих - это способ наживы, потому как, исходя из наших законов и принципа "Шары", которая, как известно из анекдота, размера не имеет. Поэтому, не упорядочив порядок разрешения лова рыбы и условий содержания водоема, мы общими усилиями как раз и дадим возможность обогащения именно третьим в указанном мною списке.Ведь те, кто ловит рыбу для виживания, не преследует принцип хапужничества, ка это присуще именно последним, которые придерживаются принципа " не вложил ничего- получил все". Это мое личное мнение. Я уже неоднократно скидывался на зарыбливание данного водоема, но ловил на нем всего пару раз, и то карася. Дело не в деньгах, дело в подходе.
Судя из того ,что Вы сказали выше.Нам ни в коем случае не стоит заниматься этим водоёмом .Но я думаю ,что браков от туда будут гнать не только поганой метлой но и ..... .Понятно хитрые найдутся,но и есть болт с левой резьбой.Как раз то что Вы написали и подталкивает людей собираться в коллективы и заниматься тем что бы пару часов было где отдохнуть и при этом ещё что то словить.Я не в коем случае не ругаюсь,это просто моё мнение(субъективное).А 200грн в год не такие уж большие деньги.На следующий год может будет меньше сумма.
 
Цитата
Судя из того ,что Вы сказали выше.Нам ни в коем случае не стоит заниматься этим водоёмом .Но я думаю ,что браков от туда будут гнать не только поганой метлой но и ..... .Понятно хитрые найдутся,но и есть болт с левой резьбой.Как раз то что Вы написали и подталкивает людей собираться в коллективы и заниматься тем что бы пару часов было где отдохнуть и при этом ещё что то словить.Я не в коем случае не ругаюсь,это просто моё мнение(субъективное).А 200грн в год не такие уж большие деньги.На следующий год может будет меньше сумма.
Я не говорю, что не нужно заниматься данным озером, я только за то, чтобы именно так и было. Я думаю, что сообщество садоводов-любителей было бы безгранично рады тому, чтобы все подряд ходили и рвали яблоки и груши в том саду, в который они вложили свои собственные средства, так как он по закону им не принадлежит. Это приблизительно одно и то же. Именно на этом водоеме я был свидетелм того, как  рыболовные торбохваты брали 50 гр. карпика себе в улов и чуть ли не с кулакамибросались на тех стариков-энтузиастов, которые занимались именно зарыбливанием данного става. У нас менталитет такой, все вокруг колхозное, все вокруг мое. Поэтому я и написал именно так, что должны быть строггие правила лова и поведения на данном водоеме. Мы ведь стремимся в Европу, а там везде строгие правила рыбной ловли, даже необходимо сдавать экзамены. Правда там покупаются так называемые фиш-карты. И норм улова там никто не нарушает, ибо живут по принципу неотвратимости наказания. А то, что 200 грн. не большие деньги я не отрицаю, как говорят многие, больше пропиваем...
 
А кому і коли здавати гроші? Це будуть ще одні збори?
 
очень интересная тема, я тоже приму участие
 
Цитата
Я не говорю, что не нужно заниматься данным озером, я только за то, чтобы именно так и было. Я думаю, что сообщество садоводов-любителей было бы безгранично рады тому, чтобы все подряд ходили и рвали яблоки и груши в том саду, в который они вложили свои собственные средства, так как он по закону им не принадлежит. Это приблизительно одно и то же. Именно на этом водоеме я был свидетелм того, как  рыболовные торбохваты брали 50 гр. карпика себе в улов и чуть ли не с кулакамибросались на тех стариков-энтузиастов, которые занимались именно зарыбливанием данного става. У нас менталитет такой, все вокруг колхозное, все вокруг мое. Поэтому я и написал именно так, что должны быть строггие правила лова и поведения на данном водоеме. Мы ведь стремимся в Европу, а там везде строгие правила рыбной ловли, даже необходимо сдавать экзамены. Правда там покупаются так называемые фиш-карты. И норм улова там никто не нарушает, ибо живут по принципу неотвратимости наказания. А то, что 200 грн. не большие деньги я не отрицаю, как говорят многие, больше пропиваем...
Очень точные и правдивые слова!!!!Потому я и написал про болт с левой резьбой на тех кто не насытный.Парни молодые "горячие"Долго разбираться не будут.По факту карпик есть получи!!!!
 
Цитата
А кому і коли здавати гроші? Це будуть ще одні збори?

После опроса и понимания сколько людей примут участие,будет оглашена дата...,я так думаю.
 
Цитата
Очень точные и правдивые слова!!!!Потому я и написал про болт с левой резьбой на тех кто не насытный.Парни молодые "горячие"Долго разбираться не будут.По факту карпик есть получи!!!!
Вот видите как у нас получается, как в фильме "Брат". У кого сила, у того и правда. Ведь только недавно писали, что по закону у них есть право на ловлю рыбы, а теперь оказывается, что нет, потому, как молодые "горячие" парни, которые не имют на это полномочий, будут решать прав ты или нет. Вот подойдут они к дедку, который всю жизнь проработал и заработал от державы аж 1500 грн. пенсии и имеет право на ловлю рыбы по закону не для продажи, а на пропитание и будут ему рассказывать про болт с левой резьбой. Но это пол беды. У данной присказки есть еще и дополнение, что всегда на этот болт находится ж...а с закаулками. Поэтому я и говорю про жесткие правила. Как вариант, обилечивать тех, кто хочет половить на водоеме и не участвовал в акции по зарыбливанию става по символической цене 20-30 грн., а не так, как у нас привыкли арендаторы содрать по-больше и сделать все для того, чтобы никто ничего не поймал. А цены устанавливаю, называется, "кто выше!!!!". Я думаю, что не дадо рассказывать про таких арендаторов, как в Россохах. Иногда правило завышенной цены действует совсем наоборот. При цене билета в 50 грн. можно собрать суточную выручку гораздо больше, чем при цене в 150 грн. Тут опять таки наше национальное: " Всьо не з’їм, але кожне понадкусую"
 
Я теж підтримую дане дійство, але зарибляти потрібно не лечинкою а підросшою щукою, були в мене з товаришами невдалі експеременти  з лічинкою, лічинка там не вижеве, там багато окуня і щука теж є!
 
Ну як варіант, встановити щитки, з написами, які б давили на те що не даєш взноси, навіть мінімальні, а хочеш ловити коден день і по максимумуь= бидло, а поки в нас люди тверезі, ніхто не хоче бути бидлом, а якщо себе вже так ставить, тоді вже болт в поміч.
А про діда, з коропчиком в 100 грам, це порушення правил любительського лову, тупо договоритись з риб.наглядом написати пару протоколів, чи просто провести профілактичну бесіду, це всетаки порушення закону,  і думаю це питання відпаде.
 
На встрече это всё обсуждалось.И по морде в первый раз ни кто бить не будет,но есть люди которым иначе не доходит значит к ним будут применяться соответствующие методы.
 
Як гадаєте, можливий варіант домовитися з найближчим відділком щоб вони оперативно реагували (нехай і за винагороду) на дзвінок і приїздили на водойму? Проте, я не впевнений що вони мають право якось впливати на таке правопорушення. Може хтось знається на цьому?
 
Цитата
Як гадаєте, можливий варіант домовитися з найближчим відділком щоб вони оперативно реагували (нехай і за винагороду) на дзвінок і приїздили на водойму? Проте, я не впевнений що вони мають право якось впливати на таке правопорушення. Може хтось знається на цьому?
Вот адмін. відповідальність за вилов риби менше дозволених Правилами розмірів для кожного виду та інші порушення.

ч.3, ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
Порушення правил рибальства -*

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.*

Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) -*



тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.*
 
Додаток до п.4.11 Правил любительського і спортивного рибальства.

Мінімальні розміри (в см) риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями:

(зокрема ті, що в нашому озері) короп 25 см, лин 20 см, сазан 35 см, судак 42 см, щука 35 см, рак 10 см та ін.
 
Вибачте, але я так і не зрозумів з цього чи може самий рядовий жандарм виписати протокол.
Просто в нас ж вся ця юридична херня по складності прямуює до Теорії Відносності.
 
Дільничний ОВС зобов'язаний реагувати на виявлені факти правопорушень. Також "рибнадзор" має право притягати до відповідальності за порушення Правил любильської і спортивної риболовлі.
 
Цитата
Вибачте, але я так і не зрозумів з цього чи може самий рядовий жандарм виписати протокол.
Просто в нас ж вся ця юридична херня по складності прямуює до Теорії Відносності.
Десь тут майже в точку, бо єдині закони, які в нас виконуються - це закони фізики! Та протокол - це одне, а ще є самий гуманний суд і виконавча служба, яка бездіє, так що незаплатити штраф - варіантів багато... а якщо людина не платить штраф, то й не відчуває відповідальності.
 
https://www.rybalka.com/forum/poll.php?do=showresults&pollid=335
Судя из количества желающих принять участие в зарыбливании става на Озёрной, исходя из продолжительности голосования, можно сделать не двусмысленный вывод: в нашей стране, как обычно, альтруистов намного меньше, чем халявщиков, ведь исходя из переписки, ловить то смогут все!!! От такэ!!!........
 
Цитата
как обычно, альтруистов намного меньше, чем халявщиков

Прикро звичайно. Але хоч-не-хоч, а під лежачий камінь вода не потече.
 
Цитата
Прикро звичайно. Але хоч-не-хоч, а під лежачий камінь вода не потече.
Треба якось його рухнути.
Давайте рахунок на зарыбок.
А там вже скільки скинимось, з того і порішаемо.
 
Цитата
Треба якось його рухнути.
Давайте рахунок на зарыбок.
А там вже скільки скинимось, з того і порішаемо.

Координаты сборщика податей мне в  ЛС. Есть в нашем городе ещё скрытые апологеты, желающие поучаствовать. Но они путают сие действо с моим Клюбом.:be: Так что всё задуманное весьма может состояться (я в это верю)!:cw:
 
поправте мене, але мені здається, що спочатку все це потрібно узаконити, а то після зариблення дуже бистро  орендатор може появитись
 
сегодня былвозле става, рыбаки говорят, поклёвует плотва и карасик иногда))))
 
Сегодня тоже был возле става:ap:
 
сегодня тоже заскочил вечером на часок, попал на судачка:bf:
 
Цитата
сегодня тоже заскочил вечером на часок, попал на судачка:bf:

https://vk.com/doc13222273_328480658
 
Всім привіт, знайшли зарибок щуки 100—300 грамм, по 45 грн. за кіло, треба скидатися баблом, бо продавець сказав що вівторок можна приїхати забрати, якщо немає нівкого вигідніших пропозицій то пропоную брати і зарибляти Озерку.
 
31х200=6200 грн. 6200:45=137кг. На кілограм приблизно 7 щук.137х7=959 штук. Нормальна тема!
 
як нарахунок завтра 04.04. організувати зустріч на либідь плазі?
готовий зайнятись збором коштів
 
Дімич, пиши на яку годину?
 
завтра на парковці біля либідь плази з 12.00 до 13.00  збір коштів, буде складений список учасників

також думаю буде доречно провести ще одну контрольну зустрпіч, можлииво завтра у когось не вийде підїхати
 
Цитата
завтра на парковці біля либідь плази з 12.00 до 13.00  збір коштів, буде складений список учасників

також думаю буде доречно провести ще одну контрольну зустрпіч, можлииво завтра у когось не вийде підїхати
В мене не вийде. Здам в наступний раз.
 
Добрі люди, закиньте хтось за мене, віддам при зустрічі. Або можу на картку перевести комусь.
 
Цитата
завтра на парковці біля либідь плази з 12.00 до 13.00  збір коштів, буде складений список учасників

також думаю буде доречно провести ще одну контрольну зустрпіч, можлииво завтра у когось не вийде підїхати

Добрый день. Укажите, пожалуйста, контактный номер телефона.
 
067 381 71 31
 
Завтра зустрічаємось біля плази, всі всі всі!!!!!!
 
Мене не буде в межах міста, я наступного разу, чи як там)
 
Цитата
Добрі люди, закиньте хтось за мене, віддам при зустрічі. Або можу на картку перевести комусь.

Я не проти живого спілкування але зараз готовий саме на картку кинути.
 
Наступного разу у 2016році? На картки перераховуйти знайомим!
 
Цитата
Я не проти живого спілкування але зараз готовий саме на картку кинути.

Кастян у тебе ж робота біля мого дому, набири в понеділок :bf:
 
прийти не получается... пришлю сестру на встречу ! она будет моим представителем  на собрании )
 
Всім, хто не має можливості приїхати шоб скинутись грошима і бажає кидати гроші на карту, враховуйте в суму іще і комісію при знятті готівки... Шоб не було, шо люди кидають 200 грн, потом в банкоматі знімається (приміром) 2000 з комісією в 7%.... І появляються пред'яви, мол де ше 140 грн ділось....
 
сообщите результаты . сколько собрали денег ?
 
Десь біля 3000 - 15 чоловік було, але я поїхав раніше... Може іще хтось підійшов потім... Багато народу обіцяло до понеділка іще закинути. Іще питання може в кого є 100-200 літрові горизонтальні(бажано) бочки щоб привезти зарибок?
 
а деньги кто собирал ? хочу узнать или сестра там проплатила все за меня...
 
Проплатила, данні Ваші записали. Збирав Дімич, номер тел. вище
 
Цитата
Проплатила, данні Ваші записали
понял,спасибо ! ждем резутьтатов !
 
Цитата
а деньги кто собирал ? хочу узнать или сестра там проплатила все за меня...

Нормальна така сестра!:bf:
 
Цитата
Іще питання може в кого є 100-200 літрові горизонтальні(бажано) бочки щоб привезти зарибок?

Саня, є бочка на 200 літрів. Готуй щуковоза на середу.
 
Мужики, а де Бодя?
 
Цитата
Нормальна така сестра!
а то ! кстати рыбачить тоже могёт )
 
зібрано - 3400грн.

17 чоловік здали кошти, однак майже половина з них не є присутніми на сайті і в голосовалці участь не приймали, тобто ще чоловік 20 мають намір (або вже не мають) здати кошти...

контрольна зустріч для здачі коштів відбудеться в ПОНЕДІЛОК (06.04) о 19.00 на парковці біля Либідь Плази, в середу плануємо їхати за "хишніком"


p.s. багато хто пропонує перерахунок на карту, у мене з 100грн. знімає 7% при обналічці, тому якщо хтось дуже бажає перекинути на карту враховуйте комісію - 214грн. (бажаючим № картки кину в ЛС)

можливо в когось є інша карта (без відсотків) ?
 
может больше денег нужно ? хватит зарыбка на весь став ? чтоб какой-то результат хоть был потом в будущем...
 
Цитата
зібрано - 3400грн.

17 чоловік здали кошти, однак майже половина з них не є присутніми на сайті і в голосовалці участь не приймали, тобто ще чоловік 20 мають намір (або вже не мають) здати кошти...
Дімич, а ти потім оприлюдниш позивні трубачів.
 
Цитата
Дімич, а ти потім оприлюдниш позивні трубачів.

у вівторок викину відсканований список учасників
 
Цитата
Іще питання може в кого є 100-200 літрові горизонтальні(бажано) бочки щоб привезти зарибок?
__________________
Не прячься рыбка, будь спокойна,
пару штук маю
 
Цитата
у вівторок викину відсканований список учасників
Правильно і нехай  буде соромно за фейк в голосовалці.
 
Цитата
пару штук маю

То можеш не скидатись, буде як бартер 2 бочки = вступітєльний взнос:biggrin:
 
репост для самих наблюдательних...

контрольна зустріч для здачі коштів відбудеться в ПОНЕДІЛОК (06.04) о 19.00 на парковці біля Либідь Плази
 
Колеги, хто підписався за здачу коштів, але не має можливості по якійсь причині їх передати, будь-ласка, Дімич написав номер свого телефону, подзвоніть і домовтесь як можна вирішити це питання! Бо зарибок щуки не щодня роздають і дістати його не так легко. Тому потрібно поставитись до справи серйозно і максимально зібрати гроші, щоб купити весь однією партією. Адже по пару кілограм її ніхто за містом не буде купувати, витрачаючи додаткові кошти на поїздки.
Дякуєм за розуміння!
 
Цитата
То можеш не скидатись, буде як бартер 2 бочки = вступітєльний взнос
Нє!!!Бочки з возвратом.Ти ж заклав за мене гроші.
 
Цитата
контрольна зустріч для здачі коштів відбудеться в ПОНЕДІЛОК (06.04) о 19.00 на парковці біля Либідь Плази
Як там успіхи? Ще хтось вчора після нас був чи вже ні?
 
зібрано 5400грн.

третя частина тих хто приймав участь в голосовалці грошей не здали, вот так вот...

p.s. ще від 3 чоловік чекаю дані в ЛС
 
Цитата
зібрано 5400грн.

третя частина тих хто приймав участь в голосовалці грошей не здали, вот так вот...

p.s. ще від 3 чоловік чекаю дані в ЛС

Завтра зізвонимось, ще в мене 400 грн. є!
 
Цитата
третя частина тих хто приймав участь в голосовалці грошей не здали
А списочек участников когда выложите ?
 
Цитата
А списочек участников когда выложите ?

коли список буде остаточно сформований, думаю завтра - післязавтра буде
 
bass___, ну як все получилося?  Буде :drill2:
 
Да, Вадік. Всьо в нормі! В зборі взяло участь 38 учасників. Було зібрано 7600 грн. Закуплено і багополучно випущено 182 кг зарибка 50-150 грам... Після доволі затяжних дебатів зі стороною, яка продавала нам зарибок ціну вдалось демпінгувати з 45 грн/кг до 39,50грн/кг:al: іще залишилось 350 грн та декілька бажаючих доздати, думаю ці кошти передадуться керучим по зарибленню білою рибою для придбання кормів.:bf:
 
Всі учасники "акції" заслуговують на повагу і подяку, що слова не залишились балаканиною, а втілились в результат! Дійсно, залишок коштів передамо Дмитру Васильовичу на корм, плюс ще напевне, на встановлення табличок про режим риболовлі. Там вже вирішимо.
 
Цитата
Було зібрано 7600 грн. Закуплено і багополучно випущено 182 кг зарибка 50-150 грам...
Оце діло! Ато поки самі не зробимо, ніхто не зробить. Аж на душі добре за гарну справу))
 
Цитата
Оце діло! Ато поки самі не зробимо, ніхто не зробить. Аж на душі добре за гарну справу))

Да, це точно, а ще приємніше було відерце з маленькими щурятами в воду перевертати, реально таке дивне-приємне відчуття!!!:)
 
Залишилось тільки провести виховну роботу з хапугами і іншою нечисттю, що рибу з собою додому на пательню не забирати, хоча б з рік (а то й зовсім, нахер та жаба потрібна). Вирішено здійснювати патрулювання на озері і проводити розяснювальну роботу, а якщо не доходить то по писку, по писку і в воду!
Треба зробити графік, чи як, пропонуйте!!!
 
Цитата
пропонуйте
в першу чергу треба щити з попередженням !
 
І так...
як вже було сказано, запущено - 182кг. зарибку!  лише трохи більше десятка щук переїзд не пережили...
Окрема подяка Басюку Олександру та Зайцеву Олександру за пророблену роботу і водію за оперативну доставку , а також Олександру (Bonus) за наданий автомобіль:bf:
Із коштів які залишились (350грн.) 150грн. компенсовано за пальне + ще 2 чоловіка, уже після зариблення, виявили бажання приєднатись, тому в даний час є 600грн., на які вирішено купити три пятикілограмові щуки, що б карасям веселіше було:bj: (жартую)

600грн. віддаю голові коликтиву Озерної разом із списком учасників, для закупки корму і т.п.

Загальна кількість учасників склала - 40 чоловік.
 
Цитата
І так...
як вже було сказано, запущено - 182кг. зарибку!  лише трохи більше десятка щук переїзд не пережили...
Окрема подяка Басюку Олександру та Зайцеву Олександру за пророблену роботу і водію за оперативну доставку , а також Олександру (Bonus) за наданий автомобіль:bf:
Із коштів які залишились (350грн.) 150грн. компенсовано за пальне + ще 2 чоловіка, уже після зариблення, виявили бажання приєднатись, тому в даний час є 600грн., на які вирішено купити три пятикілограмові щуки, що б карасям веселіше було:bj: (жартую)

600грн. віддаю голові коликтиву Озерної разом із списком учасників, для закупки корму і т.п.

Загальна кількість учасників склала - 40 чоловік.

Дімон!!! В тебе що відсутній мій номер телефону що ти його не вписав на впроти мого прізвища?
 
На рахунок закупки корму для карпових особєй данного водойому.... Повзнавав по своїм знайомим і таки знайшов можливість брати переброжений ячмінь в великих кількостях за копійки для підгодовування озера... Пивоварня знаходиться на вулиці Зарічанській. Основним питанням залишається транспорт для доставки....
 
Цитата
На рахунок закупки корму для карпових особєй данного водойому.... Повзнавав по своїм знайомим і таки знайшов можливість брати переброжений ячмінь в великих кількостях за копійки для підгодовування озера...

А что скажет ув. Ник_Горбач: сброженный ячмень годится в качестве корма для карповых?
 
Цитата
А что скажет ув. Ник_Горбач: сброженный ячмень годится в качестве корма для карповых?

В этом ставе все годится.
 
Відкопав на фортіку ше пару фоток з того всього дійства
 
Цитата
На рахунок закупки корму для карпових особєй данного водойому.... Повзнавав по своїм знайомим і таки знайшов можливість брати переброжений ячмінь в великих кількостях за копійки для підгодовування озера... Пивоварня знаходиться на вулиці Зарічанській. Основним питанням залишається транспорт для доставки....

Есть таврия пикап. Как часто нужно ездить и в чем его возят?
 
Друзі рибу годують, зараз усім в тому числі і пивною дробоною. ЇЇ ефект більш практичний як органічне добриво для збільшення природної кормової бази - зоопланктону. Корма потрібні рибі (коропу) в ставах де густі посадки зариблення більше 800 шт/га коропа!!! Якщо наявність зоопланктону у ставу 8-12 г/м кубічний і прозорість у травні місяці буде менша за 15 см то потреби в пивній дробині немає. Всі годувальні заходи розпочинаються при т води більше 10 градусів. При високих т внесення пивної дробини впливає на наявність у воді розчиненого кисню.
Щуку я зрозумів ви брали в Гаврилюка Сергія Івановича
 
На наступний рік зарибляємо сомом!:bf:
 
На наступний рік  зарибляємо сомом!:bf:
 
вчора прогулявся вечерком навколо ставка, зустрів одного спінінгіста. поспілкувався, роз"яснив ситуацію (я так зрозумів він трохи в курсі), домовились що ловити не буде і вступить у ряди "ОНР"....

p.s. поки що ловля навряд чи дасть результат, а от через недільку другу, питання "роз"яснювальної" роботи виходить на перший план:dl:
 
Були в мене побоювання чи не холодна іще вода для великої кількості корму.... Риба малоактивна, та мало харчується, в основному животним харчем.... Думаю є смисл почекати, пока температура води трохи підніметься.....
 
Ще є хороший захід, корисний і майже дармовий: погодити з Хмельницькою рибінспекцією та виставити на р. Дністер штучні гнізда. Коли риба відкладе ікру провести перевезення гнізд маршрутом Дністер - став Озерна. Зявляться нові види риб в обласному центрі, акліматизовані "ОНР"!
 
Цитата
Ще є хороший захід, корисний і майже дармовий: погодити з Хмельницькою рибінспекцією та виставити на р. Дністер штучні гнізда. Коли риба відкладе ікру провести перевезення гнізд маршрутом Дністер - став Озерна. Зявляться нові види риб в обласному центрі, акліматизовані "ОНР"!

Це що,  гілки хвойних дерев?
 
Давно не заходил на форум, а тут такое движение) Еще есть возможность материально поучавствовать в инициативе? Ведь деньги, думаю, еще будут нужны и немало, не только на зарыбок...
 
Цитата
Давно не заходил на форум, а тут такое движение) Еще есть возможность материально поучавствовать в инициативе? Ведь деньги, думаю, еще будут нужны и немало, не только на зарыбок...

номер тел. вказав тобі в лс.

на даний час є 1000грн, яку найближчим часом передам голові "Озерного" товариства, також домовимось про виготовлення імених карток для учасників.

Про головне!
Розмовляв із головою товариства, говорить що спінінгістів  хватає, є і такі що щучку забирають, він мав уже декілька конфліктних ситуацій...

З нашого боку жодної допомоги в охороні! якщо так далі піде, то восени будем ловити "чупа чупс"...

давайте пропозицій по налагоджені хоча б мінімального контролю за ставком...
 
Мужики, якшо видумаєте шо здали гроші і всьо, на осінь буде рибне ельдорадо, то боюсь шо я вас трохи засмучу.... Тих шнурків, шо ми запустили витовчуть іще до того часу:aq: сьогодні спробував іще трьом любителям спінінга пояснити ситуацію.... Ловили вони зранку і до цього часу... Так шо думайте
 
є вільний час, можливо хтось має бажання прогулятись навколо ставка?
 
Враховуючи такі загрози, вважаю, що час створювати ГО і брати став в офіційне користування. Тоді ловити зможуть члени об'єднання безкоштовно, а решта бажаючих - за правилами які ми встановимо. "Хамів" зможемо офіційно проганяти! І наймемо сторожа тощо.
Пропоную модератору зробити ще одну голосувалку: чи створюємо ми громадське об'єднання для організації Культурного рибного господарства на базі нашого Озера, з метою задоволення потреб любительської риболовлі.
 
якщо не помиляюсь, то став рахується як пожежна водойма і навряд щось вигорить, хоча спробувати варто, можна договір якийсь укласти з пожежниками, але  вся проблема в теперішному законодавстві. Щоб взяти став в оренду, який має гідроспоруду, потрібно орендувати гідроспоруду, а вона навряд  стоїть на балансі. Получається спочатку потрібно зробити оцінку гідроспоруди, тех паспорт , поставити на баланс фонду держ майна, а потім взяти  її в оренду і аж тоді пробувати орендувати став.  Знающі всю цю процедуру поправте якщо щось не так
 
Пункт 3.10. Правил люб. та спорт. рибальства говорить, що : для створення сприятливих умов любительського рибальства та надання вiдповiдних послуг рибалкам-любителям на ізольованих водоймах мiсцевого значення або !!!дiлянках таких водойм!!! можуть створюватись в установленому законодавством порядку культурнi рибнi господарства (далi - КРГ).
Тобто є натяк, що можна орендувати не весь комплекс водойми (маю на увазі - без гідроспоруди).
 
Цитата
можна орендувати не весь комплекс водойми (маю на увазі - без гідроспоруди).
це було б кращим виходом у цій ситуації ,але хто практично цим займеться ? хто з нас має у цьому питанні достатньо кваліфікації та досвіду ?
 
а як ви це собі представляєте? орендувати половину водойми, а з  другою що? рибалки спокійно на 2 половині будуть ловити. І мені здається що полюбому гідроспоруда повинна бути в оренді бо орендар відповідає за скид води, еко податок, і все таке...
 
а як ви це собі представляєте? орендувати половину водойми, а з  другою що? рибалки спокійно на 2 половині будуть ловити. І мені здається що полюбому гідроспоруда повинна бути в оренді бо орендар відповідає за скид води, еко податок, і все таке...
Досвіду в даному питані не маю, просто в свій час хотів  взяти став в оренду і стикнувся з  даним питанням, хоча  районна рада м. Хмельницького, надавала в оренду водойми без оренди гідроспоруди. допоможу чим зможу, самого цікавить таке питання
 
7]а як ви це собі представляєте? орендувати половину водойми, а з  другою що? рибалки спокійно на 2 половині будуть ловити. І мені здається що полюбому гідроспоруда повинна бути в оренді бо орендар відповідає за скид води...

Майже остроумно, всі зацінили!
Але хто писав про оренду половини водойми?! Мова йде про ореду ставка без гідротехнічних споруд.
Оренда водойми громадським об'єднанням для потреб неприбуткової любительської риболовлі (в нашому випадку) і оренда з метою розведення і реалізації промисл. сортів риби - це різні види оренди в цілях, оплаті та ін. важливих  умовах.
 
Цитата
а як ви це собі представляєте? орендувати половину водойми, а з  другою що? рибалки спокійно на 2 половині будуть ловити. І мені здається що полюбому гідроспоруда повинна бути в оренді бо орендар відповідає за скид води, еко податок, і все таке...

Майже остроумно, всі зацінили!
Але хто писав про оренду половини водойми?! Мова йде про ореду ставка без гідротехнічних споруд.
Оренда водойми громадським об'єднанням для потреб неприбуткової любительської риболовлі (в нашому випадку) і оренда з метою розведення і реалізації промисл. сортів риби - це різні види оренди в цілях, оплаті та ін. важливих  умовах.
 
до чого тут остроумність, я вас просто запитав. Хто в даному випадку буде відповідати за рівень води, за підтримання дамби в належному стані і недай бог щось із дамбою ????
я не спеціаліст в даному питанні, треба питати тих хто має в оренді став
 
Цитата
Враховуючи такі загрози, вважаю, що час створювати ГО і брати став в офіційне користування. Тоді ловити зможуть члени об'єднання безкоштовно, а решта бажаючих - за правилами які ми встановимо. "Хамів" зможемо офіційно проганяти! І наймемо сторожа тощо.
Пропоную модератору зробити ще одну голосувалку: чи створюємо ми громадське об'єднання для організації Культурного рибного господарства на базі нашого Озера, з метою задоволення потреб любительської риболовлі.

Опрос сделать не проблема. Создать общественную организацию несколько геморрно, но при наличии желания и настойчивости тоже можно. А вот взять став в оренду в данном случае практически нереально. Хотя возможно что-либо в этом деле после Майдана изменилось, я аналогичную проблему решал четыре года назад. Рекомендую сначала проконсультироваться в городском управлении юстиции, где и прийдётся впоследствии регистрировать ОО.
 
Я спробую зареєструвати ГО в управ. юстиції за 10 днів. Це не проблема. Головне між собою все вирішити і обсудити.
А вот з орендою дійсно набагато складніше. Але вважаю, що все одно треба пробувати. Може ми і придумаємо як вирішити проблему з "культурою" любительської риболовлі по-іншому, правда, поки що варіантів обмаль.
 
До речі, припускаю, що коли до ГО вступить пару сотень людей (орієнтуюсь на кількість проданих абонементів по Озерній за попередні роки), то це буде вагомим аргументом для міськради прислухатись до рибальської спільноти міста і все-таки виділити спортсменам і любителям водойму в оренду.
 
Консультацію в управлінні юстиції отримав. З  якої випливає те, що швидкість створення ГО залежить не від державних органів, а від нас, бо прийдеться проробити обов"язкові процедури, про які йдеться нижче.

Реєстрація ГО в мінюсті здійснюється безкоштовно протягом 7 днів з моменту подачі заяви з пакетом документів.
.
Для реєстрації громадського об'єднання керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, протягом 60 днів з дня утворення громадського об'єднання подають до уповноваженого органу з питань реєстрації заяву до якої додаються:

1) примірник протоколу установчих зборів, оформленого з дотриманням вимог частин другої, п'ятої, сьомої статті 9 цього Закону;

2) статут (у двох примірниках);

3) відомості про керівні органи громадського об'єднання із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (за наявності), дати народження керівника, членів інших керівних органів, посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв'язку, а також зазначені відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, до яких додається письмова згода цієї особи, передбачена частиною шостою статті 9 цього Закону, якщо така особа не була присутня на установчих зборах;

4) заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи.

Заяву та документи, зазначені в пунктах 3 і 4 частини третьої цієї статті, підписує керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій. Справжність підпису зазначеної особи на заяві про реєстрацію громадського об'єднання засвідчується нотаріально. (вартість послуг нотаріуса в районі 150 грн.)
.
Так що треба братись до роботи!
 
Цитата
...

2) статут (у двох примірниках);
...

Вот за согласование Устава довелось повоевать более всего. Клерк, с которым осуществлял оформление "Клуба", всё пытался подогнать содержание устава под их минюстовские клише. Которые выхолащивали смысл статей, мною выписанных ранее и поданных на регистрацию. Обратите на это внимание.
 
Цитата
Обратите на это внимание.
Ок. Дякую. Зараз дівчина відповідає за цей напрямок. Вела себе коректно.
 
Для определения желающих вступить.
 
Капец я і незнав що навколо ставка такий розклад.Недавно купив собі новий спінінг,стояв біля озера дві години,пішов покидав,обірвав блесну і азад в машину.
 
Цитата
Капец я і незнав що навколо ставка такий розклад.Недавно купив собі новий спінінг,стояв біля озера дві години,пішов покидав,обірвав блесну і азад в машину.

браконьер)))
 
на ставку активно нерестится карась, хто має можливість частіше моніторте ситуація (сітки, підсаки і т.п.)

вечором сам туди навідуюсь, якщо є бажаючі приєднуйтесь
 
Цитата
на ставку активно нерестится карась, хто має можливість частіше моніторте ситуація (сітки, підсаки і т.п.)
Не приймав я акції у створені "ОНР", але за тих хто розпочав цю справу вболіваю поки що душею. Так ось і сьогодні був в цьому районі. Бажаючих відпочити звісно багато, рибацюг теж. Гуляв з малюком по березі і ось бачу "мавпа" ловить на екран і тут чомусь не витримала душа "поета" довелось провести профілактичну бесіду. Ой і важко було наводити аргументи, але начебто порозумілись хоча ХЗ.
 
Цитата
Не приймав я акції у створені "ОНР", але за тих хто розпочав цю справу вболіваю поки що душею. Так ось і сьогодні був в цьому районі. Бажаючих відпочити звісно багато, рибацюг теж. Гуляв з малюком по березі і ось бачу "мавпа" ловить на екран і тут чомусь не витримала душа "поета" довелось провести профілактичну бесіду. Ой і важко було наводити аргументи, але начебто порозумілись хоча ХЗ.

похвально, а якщо аргументів "мавпі" мало, одразу телефонуй;)
 
сьогодні пройшовся навколо ставка, спінінгістів не побачив, однак і не зустрів жодної людини, як приймала участь у зариблені "хішніком"..

відношення пох..ке, то й будете ловити поосені "товариші", прикро(...
 
Цитата
не зустрів жодної людини, як приймала участь у зариблені "хішніком"
НЕ ПРАВДА ! я вчора теж прогулювався навколо ставка(і це все дякуючи Дімичу,який загострює на цьому нашу увагу ! Дай бог йому здоров'я та благополуччя його родині !  ) . І взагалі два рази на недідю проходжуюсь навколо, гуляю і дихаю свіжим повітрям там. Та і багато хто теж надіюсь так робить , просто не афішує . Так що надіюсь все буде гаразд з нашим хижачком ! Не треба панікувати ! ;-)
 
Немного подыму тему переадресовав вопрос, который задал мне товарищ (он скидывался)- что нужно для того что бы получить билет и какие "права" он дает?
 
:bi:Збираємо купило на зариблення озера карпом. Наразі є 1700 гривень.  Можливо є бажаючі підкинути пару медяків!
 
Цитата
:bi:Збираємо купило на зариблення озера карпом. Наразі є 1700 гривень.  Можливо є бажаючі підкинути пару медяків!


Кому, когда и куда?
 
Цитата
:bi:Збираємо купило на зариблення озера карпом. Наразі є 1700 гривень.  Можливо є бажаючі підкинути пару медяків!

Я вже дав))) я б ше хтів щоб судака , сома і хоча б форель кинути, це був би самий крутий став в області)))
 
Цитата
Кому, когда и куда?
Костя,  передай Ігорю якщо є можливість, або мені...:bf:
 
Так там вроді зі щуки ше фінанси лишались? Уточни в Дімича.
 
Цитата
Так там вроді зі щуки ше фінанси лишались? Уточни в Дімича.
Уточнили і фінанси забрали:dn:
 
Готов  увеличить "Озерские" финансовые возможности, только сейчас увидел тему.
С кем связь?
 
Задум здійснений. Коропа в озеро запустили (50 кг).:ay:
 
був сьогодні 2 часа на озерній, повний ОП, навть тичка не бачив:bl:

якись мудак там з екранами шарився, правда в воду не кидав, но....
 
Да ставок розпіарили не на шутку, не здивуюся якщо скоро там з'являться :pod_wod:
 
Одні складаються грішми, стараються, запускають рибу, а якісь мудаки тупо виловлюють. І ще й роблять вигляд, що риба в озеро з неба падає, а не за кошти небайдужих людей!((
 
Треба зробити рейд у вихідний день, провести "роз'яснювальну" роботу, викинути пару тройку тих телескопних патиків у воду, і після того мудаків зменшиться наполовину.
 
Фактично хер шо тим дятлам зробите. Водойма не приватна і не в аренді, риба аборигенна там років вже ппц скільки, район ще ледве будувався, а озеро вже було. Зараз всі аренду бортують, чому підвердження багато відомих водойм на яких оренди просто пішли в ліс. Те що зариблюєте, то власна ініціатива...якось так, тому сенсу в зарибленні не бачив і не участвував.
 
Цитата
Треба зробити рейд у вихідний день, провести "роз'яснювальну" роботу, викинути пару тройку тих телескопних патиків у воду, і після того мудаків зменшиться наполовину.
якщо враховувати, що у тих мудаків патики можут коштувати добрі гроші то за таке можна і в міліцію загриміти, краще просто поговорити і розяснити. Ніякого права Ви на став не маєте і забороняти також не маєте права у них такі самі права на став як і у Вас(це з погляду закону). А вот поговорити з людиною і розповісти про те, що риба запускається за кошти рибаків + запропонувати вступити до спілки рибалок і заплатити певну суму на закупку зарибку думаю це варто зробити.
 
Цитата
Ніякого права Ви на став не маєте
Цитата
у них такі самі права на став як і у Вас
На став да, а на рибу ні.
P.S. Нам адвоката не треба, нам треба "кілера" :am:щоб навести порядок.
 
Цитата
а на рибу ні.
а Ваша риба, що була маркована, як Ви знаєте де Ваша, а де аборигенна? :)
нажаль, але насправді законодавство таке, що можна наказати навіт за запуск риби, за порушення біобалансу.
 
Цитата
а Ваша риба, що була маркована, як Ви знаєте де Ваша, а де аборигенна? :)
нажаль, але насправді законодавство таке, що можна наказати навіт за запуск риби, за порушення біобалансу.
Доречі, зарибок мав ветеринарний сертифікат? Бо якщо у водоймі (не дай Бог) знайдуть якусь заразу, то запросто можуть списати на незаконне зариблення.
 
Цитата
а Ваша риба, що була маркована, як Ви знаєте де Ваша, а де аборигенна? :)
нажаль, але насправді законодавство таке, що можна наказати навіт за запуск риби, за порушення біобалансу.

Не переживай, мудаки яких ти разом з kinderom так завзято виправдовуєш не допустять порушити біобаланс.:bl:
 
я нікого не виправдовую, а просто дав Вам пораду, щоб не сталось якогос лиха, а далі вирішувати Вам (Викинути патика так за 5-7 тисяч + катушку за 2-4 тис + шнур повірте за таке і сісти спокійно можна ). Краще поговорити спокійно і пояснити ситуацію, не варто все вирішувати силою.
Баланс порушуют не мудаки а Ви, я ж Вам у приват все написав. Далі небачу сенсу це обговорювати.
 
Цитата
Баланс порушуют не мудаки а Ви
текст
Цитата
мудаки
Цитата
не допустять порушити біобаланс.
прошу читати "мудаки не допустять порушити біобаланс".
 
Цитата
а Ваша риба, що була маркована, як Ви знаєте де Ваша, а де аборигенна? :)
нажаль, але насправді законодавство таке, що можна наказати навіт за запуск риби, за порушення біобалансу.


40 чоловік не пожаліли кошти і в озері зявилась норм популяція щуки, шось звісно виловлять, щось залишиься і дасть потомство і це великий +

а Ви і далі "розмишляйте" в інеті про законодавство і мудаків, дивані війська це сила))
 
Прекращайте срач! Будьте мудрее и берите пример с моего однополчанина, увековечившего себя замечательной резолюцией.:cz:
 
Знайомі донесли, що на на Озері по 150-200 жерлиць на вихідні стояло... Де ж там риба буде?(( Голодують мудаки!
 
Цитата
Знайомі донесли, що на на Озері по 150-200 жерлиць на вихідні стояло... Де ж там риба буде?(( Голодують мудаки!
Думаю что щучку, которую запустили, уже выбили с такими темпами...
 
Цитата
Думаю что щучку, которую запустили, уже выбили с такими темпами...
Та бамбук вони курили, а не "вибили" бо вона не "брала" =-це зі слів знайомого, який одразу був поставлений у "стойло". Ну якось так....
 
Цитата
Та бамбук вони курили, а не "вибили" бо вона не "брала" =-це зі слів знайомого, який одразу був поставлений у "стойло". Ну якось так....

Була інфа, що 16 та 17 дійсно ловили і то по 20 шт. Такі до 1.200 гр. Но після того протягом тижня жодного жерлічника.
 
Цитата
Була інфа, що 16 та 17 дійсно ловили і то по 20 шт. Такі до 1.200 гр. Но після того протягом тижня жодного жерлічника.

Середа та четвер проїзжав біля озера, вся зона біля дамби заставлена жерлицями, штук 20 як мінімум було, і жерлиці стояли одного і того ж власника, з зеленими прапорцями, ну я конструкцію теж запамятав))))
 
Цитата
з зеленими прапорцями, ну я конструкцію теж запамятав))))
я знаю одного такого....
 
Цитата
я знаю одного такого....

Хто такий? Гроші хоч здавав?
 
Цитата
Хто такий? Гроші хоч здавав?

Думаю шо нi. Тi хто збавав не думаю що будут вибивати поголовья.
 
Такі заходи із зариблення, нажаль, ні до чого позитивного не приведуть, враховуючи менталітет більшості рибалок.
 
поки офіційно небуде озеро взяте в оренду, нічого путнього там не получиться
 
Цитата
поки офіційно небуде озеро взяте в оренду, нічого путнього там не получиться

   Да, водойма в місті це гарна але, на жаль, пуста затія. Наші люди поки що порядністю і безкорисністю не відзначаються. Я б взагалі заборонив там ловити, хіба що на якихось масових заходах, на кшталт змагань. І то так спіймав, відпустив. Оренда теж не вихід, хоча відповідальним хтось має бути. Можливо товариство мисливців та рибалок, як варіант. :bn:
 
Цитата
Можливо товариство мисливців та рибалок, як варіант.
Нізащо в світі! Тільки не УТМР.
 
Цитата
Нізащо в світі! Тільки не УТМР.

  Я ж сказав, як варіат. Можливо якось по іншому. А так ніколи не буде толку. Завжди знайдеться десяток уродів які будуть там днювати і ночувати. Розділять той став на сектори, поки не впыймають останнього хвоста.
 
ну а на ХОФРС не можна оформити?? Або створити якусь громадську організацію їй передається без тендера
 
Цитата
ну а на ХОФРС не можна оформити?? Або створити якусь громадську організацію їй передається без тендера
На кого офоромити це не так важливо, 1)хто буде його охороняти і 2)де брати ресурс на охорону водойми?
 
де брати ? де брати ? А на ставку брати ! Прийшов , побачив мавпу , що ловить , й поставив перед фактом або він ловить сьогодні, а вночі чергує .... або  змотує вудки  і все .... І ловити меньше будуть і чергувати більше будуть ... МДХО))))))))
Нє ну а що, активісти  фури спиняють рашистів, рашисти спиняють наші фури це нормально. А ми бандерівці не можем поставити в стойло бандерівця. Ну що мля за лабутени. Алє , європейці!!!! Всім НХНЧ на ставку!!!
 
Цитата
1)хто буде його охороняти і 2)де брати ресурс на охорону водойми?
там де і звичайний орендатор бере, членські внески, квитки....
 
Цитата
ну а на ХОФРС не можна оформити?? Або створити якусь громадську організацію їй передається без тендера
Просто оформити не можливо, з батьох причин:
1. Має бути рішення міської ради про те що дана водойма може бути орендована
2. Після того визначається сума, умови аренди та строк.
3. Відбувається тендер і т.д.
Купа "гемороя" та мало толку. Спотритвне та любительське риболовство регламентується законодавством, заборонити вилов ендемічних видів риби(окунь, щука, судак і т.д.) згідно законодавства не можлиово, якщо не порушуються норми вилову. А, якщо порушуються, викликаємо поліцію та рибохорону..... но це теорія, а життя в нас друге.
P.S. Разруха не в клозетах, а в головах. (проф. Приоброженский)
 
Цитата
Просто оформити не можливо, з батьох причин:

3. Відбувається тендер і т.д.
Купа "гемороя" та мало толку. Спотритвне та любительське риболовство регламентується законодавством, заборонити вилов ендемічних видів риби(окунь, щука, судак і т.д.) згідно законодавства не можлиово, якщо не порушуються норми вилову. А, якщо порушуються, викликаємо поліцію та рибохорону..... но це теорія, а життя в нас друге.
P.S. Разруха не в клозетах, а в головах. (проф. Приоброженский)

спочатку потрібно подати документи на оренду, а громадським і комунальним організаціям надаєтся без тендеру, якщо я не помиляюсь.
Так було передано царське озеро в оренду комунальному підприємству, без тендерів і не проводилось ніякого зариблення проте плату берут )))) ....
якщо є офіційні документи на зариблення тих чи інших видів риб, то можна і встановлювати заборону на вилов. А насправді то головне взяти в оренду озеро, а далі просто підігнати законодавство так як вам потрібно)))) і все зоконно
 
[HTML][/HTML]Сьогодні на зборах рибалки вирішили зариблювати став осінью. Гроші збирають в рибацькому магазині в Агорі.
 
Могли б завчасно повідомити, що сьогодні збори будуть... грошима то всі скидаємось!
Який мінімальний розмір внеску?
Я так розумію, що зариблення буде восени - щоб за літо мудаки не виловили, те що могло бути запущене весною?
 
Цитата
Могли б завчасно повідомити, що сьогодні збори будуть... грошима то всі скидаємось!
Який мінімальний розмір внеску?
Я так розумію, що зариблення буде восени - щоб за літо мудаки не виловили, те що могло бути запущене весною?

Сам взнав випадково. За мінімальний внесок поки питання відкрите, але має бути все сУрйозно по квітанціях. Мудаки дійсно є, і досить активні, хлопці зняли сітку з толстолобом на десятку, ще один втік і пара крупних карасів.
 
Цитата

Я так розумію, що зариблення буде восени - щоб за літо мудаки не виловили, те що могло бути запущене весною?

Восени тому що минулої осені запустили пів тони риби ( 200 кг. коропа та 300 кг. карася). Так що наша щука живе там непогано.
 
То треба ще хижака запустити, а то дофіга витовкли((
 
Цитата
То треба ще хижака запустити, а то дофіга витовкли((

Грошей на щуку не дадуть! На зборах було чоловік двадцять більша половина пенсіонери їм спіннінг не цікавий. Хіба що стара гвардія здасть.
 
Цитата
3 года озеро зарыбляется,в 14 году запустили более тонны малька-в основном карася. Годовой абонемент от 50 гривен и больше, дело добровольное -но если не запустим то и ловить будет нечего.

   Та при такому зарибленні там риба вже мала б сама на берег вискакувати. :ds:
 
http://33tv.com.ua/ozero-na-ozernij-poirjavilo/
 
В став випущено 200 кг мальків коропа і карася.
 
Цитата
В став випущено 200 кг мальків коропа і карася.

     Куди ж вона та риба дівається? То ж як бочка без дна.
 
Цитата
Куди ж вона та риба дівається? То ж як бочка без дна.

Нікуди вона не дівається, вона там обітає!
 
Цитата
Куди ж вона та риба дівається? То ж як бочка без дна.

Выбивают экранами.
 
Цитата
Выбивают экранами.

     Я знаю водойми де ніхто нічого не пускає роками, але риба там не переводиться, а тут кого не питаєш, ніхто, нічого особо не ловить, тільки зариблюють центнерами.
 
Цитата
а тут кого не питаєш, ніхто, нічого особо не ловить, тільки зариблюють центнерами.
Хто вміє, той ловить.
 
Будьте обережні на кризі .сьогодні на озері троє чоловік вже розпочали зимове купання.
 
Сьогодні в став запустили 12 підлящиків...
 
Цитата
Сьогодні в став запустили 12 підлящиків...

Молодці! З Христосово привезли?
 
Цитата
З Христосово привезли?
Да, підключайтесь, головне завчасно продумати доставку. 8 січня там змагання, якби весь улов в став, треба з організаторами говорити...
 
Предлагаю организаторам соревнования подумать о сохранении выловленной рыбы с последующим выпуском ее в пруд на озерной !! Будет большой толк от соревнований а не только удовольствие для спортсменов  !!!!
 
Ті фото і виловлена риба, були для того, щоб зацікавити людей приїхати на змагання, щоб показати що риба дійсно є... Я думаю, одноразова така рибалка на Хоистосово, не принесла великих втрат рибним ресурсам водойми! Вернувшись назад і згадавши скільки риби було виловлено і відпущено живою назад в рідну стихію, думаю однією такою рибалкою я не сильно нашкодив природі...

vlad155,  Специфіка замової ловлі така а конкретно змагань, що навряд чи виловлена риба після зважування, збереже кондиції, щоб її потім ще можна було б привести на ставок на озерній! Так що при всьому бажанні, в нас навряд чи таке вийде. Інша справа змагання по відкритій воді...
 
vlad155,  Специфіка замової ловлі така а конкретно змагань, що навряд чи виловлена риба після зважування, збереже кондиції, щоб її потім ще можна було б привести на ставок на озерній! Так що при всьому бажанні, в нас навряд чи таке вийде. Інша справа змагання по відкритій воді...[/QUOTE]
жаль... був би солідний вклад в відновленні біоресурсів міста....
 
Цитата
 Специфіка замової ловлі така а конкретно змагань, що навряд чи виловлена риба після зважування, збереже кондиції, щоб її потім ще можна було б привести на ставок на озерній! Так що при всьому бажанні, в нас навряд чи таке вийде. Інша справа змагання по відкритій воді...
Видайте учасникам тару, контора у Вас хоть бідна, но солідна. Шляхетну справу зробите... При бажанні можна продумати.
 
Цитата
Видайте учасникам тару, контора у Вас хоть бідна, но солідна. Шляхетну справу зробите... При бажанні можна продумати.

ось і я про те ж . підтримую !!
 
так чого ж тоді випускати на озерній, зразу в Буг
 
О, великий фахівець в галузі збереження біобалансу прокинувся...
 
Цитата
О, великий фахівець в галузі збереження біобалансу прокинувся...
і до чого це???? мабуть щось путаєте
 
Проїхали:dk:
 
Шановні форумчани, чи проводили зариблення водойми в 2016 році? Чи вселили европейського сома? Яка наважка щуки від Гаврилюка (щосезонний приріст повинен бути не менше 1000г) у ваших уловах?
 
Цитата
Шановні форумчани, чи проводили зариблення водойми в 2016 році? Чи вселили европейського сома? Яка наважка щуки від Гаврилюка (щосезонний приріст повинен бути не менше 1000г) у ваших уловах?

    Судячи по кількості зариблення різною рибою щука там має набирати по всіх 3000г на рік і нафіга їй ваші блешні. :bj:
 
Цитата
Шановні форумчани, чи проводили зариблення водойми в 2016 році? Чи вселили европейського сома? Яка наважка щуки від Гаврилюка (щосезонний приріст повинен бути не менше 1000г) у ваших уловах?

Проводили, сома не вселили, форумчани там походу майже не ловлять. Чекають поки виросте риба. А Вм з якою митою цікавитеся?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!