Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Цитата
Дописую: вчора Дністер (заміри нижче Нижніва, майже біля Вас, біля Станіслава) почав прибувати та каламутніти, з обіду став "кава з молоком". . До цього протягом тиждня - клює,і досить гарно, навіть взяв трофей. У мене: окунь та клень на воблер та блесну, у інших: карась на кулешу, біла вночі на опариша, короп на кукурудзу, клень на коника і т.д. і далеко їхати не треба.

Я вибачаюсь але там де рибачили Ви то умови риболовлі зовсім різнятся з нашими!!! Кава з молоком в нас це дуже рідко. Десь тижня два тому кажуть знайомі знайомих молотили ляща за кіло повним ходом, тепер знову ступор. Як казав мій гарний знайомий і файний рибак Б.....юк зараз у рибки "температурний колапс".
 
А ніхто не підкаже як зараз кльов окуня на Дністрі?
 
Цитата
Отпуск мой прошёл в Коновке.Были с 9 по 15 августа.Ловили на карьере.Закармливали интенсивно,хотя местный сидел недалеко и говорил что какие то мужики минут 45 назад только отьхали с этого места.До вторника попадался лодошочный подлещик,и 2 по 600 грамм где-то и один крупный лещ гдето на 2  кг.Закармливали кормушки кукурузной крупой отвареной и добавили ещё панировочных сухарей.Ловили исключительно на мастырку,потом перешли на мамалыгу.И на 3 день наконецто прикратились поклёвки мелочи и подошёл крупный лещ.Первый затянул на 2.3 кг,а так в основном меньше киля не попадался.Клёв был не активным.В день попадались по 4-5 штук и мелкий подлещик который был отпущен подрастать),но и на этом спасибо).Была такая поклёвка что немогли поднять со дна,когда начинали тянуть на "рапа" сорвался(,но рыбалка не рыбалка без этого.Потом ради експеремента перешёл на прикормку фирмы "Фиш Дрим" и она не подвела,поклёвки даже участились.Крупный лещ к сожалению  засыпал в садке по 1-2 штуке,хоть и садок не мелкий,так что пришлось на берегу засаливать. В последний день взял 1 леща на килю и после того крупный отошол и начал клевать подлещик лодошечный а то и меньше который был отпущен.Вообщем отпуск удался на славу.В итоге были выловлены 15 штук от 1  кг и до 2.3,пару штук грамм по 500-800.Рыбалкой и отдыхом удовлетворён полностью.Вода высокая,чистая и тёплая.Всем желаю таких экземпляров.Всем НХНЧ.
 пару фоток




Отпуск прошёл хорошо)

извините за оверквотинг, пишу со  смартфона..
у вас рыбалка пьянке не мешала? :-)
 
Цитата
извините за оверквотинг, пишу со  смартфона..
у вас рыбалка пьянке не мешала? :-)


ну на недельку норм)по чуть чуть)
 
Цитата
Отпуск мой прошёл в Коновке.Были с 9 по 15 августа.Ловили на карьере.Закармливали интенсивно,хотя местный сидел недалеко и говорил что какие то мужики минут 45 назад только отьхали с этого места.До вторника попадался лодошочный подлещик,и 2 по 600 грамм где-то и один крупный лещ гдето на 2 кг.Закармливали кормушки кукурузной крупой отвареной и добавили ещё панировочных сухарей.Ловили исключительно на мастырку,потом перешли на мамалыгу.И на 3 день наконецто прикратились поклёвки мелочи и подошёл крупный лещ.Первый затянул на 2.3 кг,а так в основном меньше киля не попадался.Клёв был не активным.В день попадались по 4-5 штук и мелкий подлещик который был отпущен подрастать),но и на этом спасибо).Была такая поклёвка что немогли поднять со дна,когда начинали тянуть на "рапа" сорвался(,но рыбалка не рыбалка без этого.Потом ради експеремента перешёл на прикормку фирмы "Фиш Дрим" и она не подвела,поклёвки даже участились.Крупный лещ к сожалению засыпал в садке по 1-2 штуке,хоть и садок не мелкий,так что пришлось на берегу засаливать. В последний день взял 1 леща на килю и после того крупный отошол и начал клевать подлещик лодошечный а то и меньше который был отпущен.Вообщем отпуск удался на славу.В итоге были выловлены 15 штук от 1 кг и до 2.3,пару штук грамм по 500-800.Рыбалкой и отдыхом удовлетворён полностью.Вода высокая,чистая и тёплая.Всем желаю таких экземпляров.Всем НХНЧ.
Гарна рибалка, гарний відпочинок)
 
Цитата
А ніхто не підкаже як зараз кльов окуня на Дністрі?

Вчора був не зовсім на Дністрі, а на Смотричі, в місці де він майже впадає в Дністер. Окунь клював шо дурний на самій середині річки на попер з 2-ма твістерочками спереді. Були реальні котли але розмір не радує, в основному в пів долоні-долоня. Після заходу сонця вдалось виманити пару гарних судачків на міляку з берега на білу тіогу і мепсовский циклоп.
 
Цитата
Вчора був не зовсім на Дністрі, а на Смотричі, в місці де він майже впадає в Дністер. Окунь клював шо дурний на самій середині річки на попер з 2-ма твістерочками спереді. Були реальні котли але розмір не радує, в основному в пів долоні-долоня. Після заходу сонця вдалось виманити пару гарних судачків на міляку з берега на білу тіогу і мепсовский циклоп.
Дякую за інформацію.
 
Був на Бакоті, в Суботу перед дощем окунь клював "в заброс", а потім кльову практично не було. Сьогодні під скалами непогані окунці проскакували і судачі діти.
 
Цитата
Сьогодні під скалами непогані окунці проскакували і судачі діти.
+1
Мошанець
 
Дописую: вчора Дністер (заміри нижче Нижніва, майже біля Вас, біля Станіслава) почав прибувати та каламутніти, з обіду став "кава з молоком". . До цього протягом тиждня - клює,і досить гарно, навіть взяв трофей. У мене: окунь та клень на воблер та блесну, у інших: карась на кулешу, біла вночі на опариша, короп на кукурудзу, клень на коника і т.д. і далеко їхати не треба.

Мене цей район біля Станіслава не дуже тішить, є і ближчі місця, щеби хтось руки повикручував за сітки, бомби, електровудки тим бракошам. Вночі попробуй задрімати прийдуть "гості з будущого" позбирають снасті і гаплик. Мене якраз цікавить Хмельниччина, оце задоволення точно не купиш, звичайно, якщо воно є.
 
последние новости с Днестра.ловил со стороны Черновицкой области.напротив Бакоты, с. Комарив. лодка, 9 м, опарыш с куком, крючок 1 м от дна. с 6 до 10.30 и с 1200 до 13.00 - 15 кг лещ, крупная плотва и рыбец, пару мелочи густерки, плотвички. лучшая рыбалка за последние года для меня
 
Цитата
последние новости с Днестра.ловил со стороны Черновицкой области.напротив Бакоты, с. Комарив. лодка, 9 м, опарыш с куком, крючок 1 м от дна. с 6 до 10.30 и с 1200 до 13.00 - 15 кг лещ, крупная плотва и рыбец, пару мелочи густерки, плотвички. лучшая рыбалка за последние года для меня

Вітаю, не варто писати за кіла, не всі зрозуміють і одобрять. Теж тільки, що з Дністра, точніше р. Ушиця між Косиківцями та Губаревом. Вночі повний ноль. Кльов почався в 6:00 і продовжувався до 14:00, можна було довше, клювало, але не було ні бажання, ні сил та й не потрібно було вже. Ловилися лящики, плотвички та густерки, від стограмових ластопьордок - до кілограмових лящиків. До 9 ранку - медовий кук + опариш, далі - чосниковий кук. Ловив з берега - 30-40 м., глибина - 7-9м.
 
спасибо.на счет кг-понял!тоже поздравляю с уловом.со стороны Хмельницкой области больше классных мест, особенно речки в виде каньйонов
 
Шевчуки седят в Пыжовке.
Звонил сегодня , говорят , что лещ клюёт нормально и нормального размера. Начал клевать с 6 утра. И окунь проклёвует.
 
Вітаю з початком, молодці, пора їхати, може зустрінемося завтра.
 
2 недели назад отдыхали семьей на Хмельницкой стороне на реке Студеница, отчетец напишу чуть позже.
А вчера были 2 сутки в Непоротово. Пробовали ловить окуня-судака. Пару кабанчиков с утра и глушняк, судачата выпущены. После обеда пошли на лодках. Глубина 12 метров, бортовые удочки(некоторые козаки умудряются на фидера ловить с лодок - два красавца от нас сидели в 100-а метрах, так даже колокольчики ставили, балбесы)))), наживка - червяк, а опарыш, куки, шмуки - полный игнор, прикормка "Fish Dream" Лещ с бетаином, 2 крючка, поклевок больше на нажний. В улове приятный лещ 1-1,5 кг, пару бонусов до двухи и плотва, красивая такая по полкило.)  На следующий день с утра продолжили кино"отдай удочку", пару раз доставал уже в воде. В 12:00 поднялся сильный неприятный ветер, поклевки почти прекратились(уже и червей не было и прикормки), сказали себе "хватит", погребли к берегу. Кайфанули не славу. Наконец-то я наловил леща в этом сезоне. Жизнь удалась. Всем приятных отдыхов и весомых уловов.
 
Віталій, судячи з фото ловив біля водокачки, а не в заливі нижче за течією?
Приємна рибалка, побільше б таких.
 
Вище водокачки, біля бази СБУ, практично.
 
То напевно Ви базу СБУ з Дубовою переплутали!!! Тому, що база СБУ десь 1,5-2 км. нище за течією...
 
Цитата
То напевно Ви базу СБУ з Дубовою переплутали!!! Тому, що база СБУ десь 1,5-2 км. нище за течією...

Точно - "Дубова"!
 
Був на Ушиці в райні с.Вахнівців, кльв був інтенсивний тільки підлящик ладошечний, більших всього пару штук. Всеж краще чим нічого, у Вас як???
 
Только что с Пыжовки.Клёв супер...правда нужно кормить.Лещ от 0,6-1,6кг.Ловил сколько хотел.Первый раз в жизни отпускал леща потому как посмотрев в садок офигел.Окунь строчит шо с пулемёта,причём размер как то зависит от дня.Один деньлупашит по 200-300гр.,а на второй день с того же места ладошечный.Но в пыжовке в крупном окуне червяк почти в каждом.
 
Цитата
Только что с Пыжовки.Клёв супер...правда нужно кормить.Лещ от 0,6-1,6кг.Ловил сколько хотел.Первый раз в жизни отпускал леща потому как посмотрев в садок офигел.Окунь строчит шо с пулемёта,причём размер как то зависит от дня.Один деньлупашит по 200-300гр.,а на второй день с того же места ладошечный.Но в пыжовке в крупном окуне червяк почти в каждом.
Серебаня с приездом и классной рыбалочкой. Нужно на осень искать место где окунь без червя.
 
Цитата
искать место где окунь без червя.
Или купить зубочистки и выковыривать!!!
 
Цитата
Только что с Пыжовки.Клёв супер...правда нужно кормить.Лещ от 0,6-1,6кг.Ловил сколько хотел.Первый раз в жизни отпускал леща потому как посмотрев в садок офигел.Окунь строчит шо с пулемёта,причём размер как то зависит от дня.Один деньлупашит по 200-300гр.,а на второй день с того же места ладошечный.Но в пыжовке в крупном окуне червяк почти в каждом.
Какая глубина в месте ловли, какое дно, и извини за назойливые вопросы, на какую приманку ловил (пружина или фидер). Для себя хочу определить где он большой лещ стоит и на что клюет? З аэти выходные маленького подлещика набрал, клевал очень интенсивно.
 
Цитата
Какая глубина в месте ловли, какое дно, и извини за назойливые вопросы, на какую приманку ловил (пружина или фидер). Для себя хочу определить где он большой лещ стоит и на что клюет? З аэти выходные маленького подлещика набрал, клевал очень интенсивно.

Как по мне то для того места всё как всегда:ночью глубина лова 6-8м,днём старался изо всех сил метнуть чем по дальше думаю где то 9-10м.Ловил на фидерное удилище,на пенопласт.
 
Заметил, что в р. Ушице, рыба кудато ушла по сравнению с прошлыми годами. Может сказывается весенний сброс воды? Пыжовка, это уже на Днестре, как бы рыба ловится, хоть тут плюс. Имею еще свободные выходные с 28 по 31. Куда поехать, может кто знает как обстоят дела на Бакоте в р-не Старой Ушице, или у Толика в заповеднике. К стати Толику звонил, хвалит, но каждая лягушка свое болото хвалит, на эти грабли уже попадал. Хвалил, а по приезду вчера клевало. Если ехать в Пыжовку можно более конкретно, куда поварачивать куда ехать, может координаты GPS.
 
Цитата
Пыжовка, это уже на Днестре
скорее Ушица, на Днестр со стороны Пыжовки трудно папасть, только водозабор,или в конце хвоста (мыса)))
вот тут где стрелка-постоянно много машин стит, (думаю иshevchuki там ловил ) я к ним не подходил,но вроде как ловили. чуть правее есть мой любимый пляж,пока супруга купается, я окуней там с берега ,ловил. стоит  в прибрежной траве ,до 300 грм. попадал.
 
Дело было на Днестровском...







Со старта обрыбил подаренный сенсеем на днюху Legend Elite St. Croix  :cool:



Ну и квок в действии





Лучший ракурс)



 
Цитата
скорее Ушица, на Днестр со стороны Пыжовки трудно папасть, только водозабор,или в конце хвоста (мыса)))
вот тут где стрелка-постоянно много машин стит, (думаю иshevchuki там ловил ) я к ним не подходил,но вроде как ловили. чуть правее есть мой любимый пляж,пока супруга купается, я окуней там с берега ,ловил. стоит в прибрежной траве ,до 300 грм. попадал.
Спасибо большое, значит всетаки в русле Ушицы, а с противоположной стороны реки на том берегу на мысе в месте слияния Ушицы и Днестра есть места для рыбалки на 3 человек. От Старой Ушицы идет дорога толи к дачному масиву толи к селу, надеюсь там нет ограничений на въезд, каких либо шлагбаумов, проходных и т.д. Кто ловил там рыбу как там с глубинами, вообще рыбное место? Пытаюсь найти что-то для себя новое, может быть лучше.
 
Цитата
Дело было на Днестровском...







Со старта обрыбил подаренный сенсеем на днюху Legend Elite St. Croix :cool:



Ну и квок в действии





Лучший ракурс)



Молодец, просто класно, особенно предпоследняя фотка ...
Вот это отдых, поздравляю!:ar:
 
Цитата
Спасибо большое, значит всетаки в русле Ушицы, а с противоположной стороны реки на том берегу на мысе в месте слияния Ушицы и Днестра есть места для рыбалки на 3 человек. От Старой Ушицы идет дорога толи к дачному масиву толи к селу, надеюсь там нет ограничений на въезд, каких либо шлагбаумов, проходных и т.д. Кто ловил там рыбу как там с глубинами, вообще рыбное место? Пытаюсь найти что-то для себя новое, может быть лучше.

Я был не в том месте где пишет МУРЧИК,а ещё ниже по течению.
 
Цитата
Я был не в том месте где пишет МУРЧИК,а ещё ниже по течению.

О я походу, тоже тут був, там ще верби ростуть у воді з камишом, і у воді не камінчики. а намул, я ще там карася на кілограм піймав, а ляща не бачив. І там вроді не дуже глибоко, принаймні ми купалися, то метрів 50 від берега відходили. Це місце ще на Куражин (там де дачі) чимось схоже. Там село затоплене - Лоївці.
 
Цитата
Молодец, просто класно, особенно предпоследняя фотка ...
Вот это отдых, поздравляю!:ar:
Спасибки! А отдых у меня ещё тот вышел))) Хоть и раненый, но сражался до последнего)))
 
Цитата
О я походу, тоже тут був, там ще верби ростуть у воді з камишом, і у воді не камінчики. а намул, я ще там карася на кілограм піймав, а ляща не бачив. І там вроді не дуже глибоко, принаймні ми купалися, то метрів 50 від берега відходили. Це місце ще на Куражин (там де дачі) чимось схоже. Там село затоплене - Лоївці.

Это ещё чуть дальше,в сосняке.Берег действительно не галька,но так как уровень воды был высокий то ькупаться было очень даже хорошо.
 
Цитата
Я был не в том месте где пишет МУРЧИК,а ещё ниже по течению.
Понял, тогда, это все таки Днестр. Подъезды там как, после дождя не выехать, везде глина, или может ...
 
Цитата
Понял, тогда, это все таки Днестр. Подъезды там как, после дождя не выехать, везде глина, или может ...

высыпанная дорога ,без крутых спусков прямо к днестру,а к сосняку 700-800м,полевой дороги.Я от туда выезжал в любую погоду.
 
Цитата
высыпанная дорога ,без крутых спусков прямо к днестру,а к сосняку 700-800м,полевой дороги.Я от туда выезжал в любую погоду.
Серёга ты вызжал и заезжал), а я каждый день потом чуваков вытаскивал. Там нужно знать когда, как и куда ехать. Но один сухой день и проедеш полюбому.
 
Вчера в районе Субича  окунь с утра до вечера на каждом почти забросе. Сегодня резко поднялась вода - с трудом десяток за утро
 
Відпочивав в районі Старої Ушиці, скажімо навіть дуже активно, покльовувало активно, правда скоріше підляшик та плотва, лящів було тільки декілька. Розумію, що люди не пишуть, або рибалять і невистачає часу бавитися інтернетом, або бояться здати інфу. Всім удачі!
 
Был в Непоротово. Как и ожидалось 13-14 метров игнор! 18-20 некрупная  плотва и мелкий подлещ. Ночью не берет. активный клев начинался с 9 утра  и до 11, дальше с переменным успехом. Вода еще теплая закрыл сезон по  купанию!
 
был в коновке. полный игнор на 5, 8, 9, 12, 13 метрах
 
З суботи на неділю був добу в Губареві. Вночі не клює, тільки вдень. Результат: 3 підлящика грам по 500-600, з десяток - якраз на лодонь і десь 3-4 кілограма плотви, короче майже 0:)
 
Р-н Вороновицы...







Жерех был наиболее активной рыбой. Правда очень много было мелочи, но всё же жорж уже более приятных размеров моментами радовал! Судак - мелкий, и не очень активный... По белой видел что слабо... Даже фанерка которая ещё неделю назад теребила у рыбаков снасти вовсю, была весьма пассивной... Но ловили мало-помалу даже на резинки... Зато поверху местами гуляли стаищи (по другому не назовёшь :D ) бронзовых красавцев!
Усатый тоже был пассивным, были вялые подъёмы, промахи, даже одна поклёвка, которая так и не была реализована... Зато по поступившей от коллег инфе, курвец начал брать под вечер, когда мы уже вещи спаковали и собрались уезжать)))
 
Цитата
Р-н Вороновицы...
ЛЕС и экусима, это разрыв всех шаблонов и фэншуев:ai:
 
Цитата
ЛЕС и экусима, это разрыв всех шаблонов и фэншуев
что значит ЛЕС?
 
Цитата
что значит ЛЕС?
St.Croix LEGEND ELITE, LES - маркировка
 
:bj: понял! точно не по фен шую!:bf:
 
Цитата
ЛЕС и экусима, это разрыв всех шаблонов и фэншуев:ai:
Я как то не заморачиваюсь))) Я просто ловлю рыбу))) "Кролика" я получил на прошлой рыбалке в подарок от друга на день рождения, за не имением лучшей, на него автоматом перебросилась Экусимка с Вариты... Заработаю на лучшее катухло - приобрету! А пока и этот комплект приносит мне нормальные бонусы!
 
від завтра до 15 на СУ.
буду радай зустрітися
 
Цитата
від завтра до 15 на СУ.
буду радай зустрітися

Отож буду радий побачити звіт, бо планую з 02 по 06 бути в СУ.
 
Цитата
це у Чайковського? чи з Каштанівки? там два заїзда + Колодіївка

У Чайковського
 
Вчера был в соколе, вода большая, клева НОЛЬ. По лещу ДВА НОЛЯ. Вода 22 градуса. Вот.
 
Цитата
від завтра до 15 на СУ.
буду радай зустрітися

ну то що, які результати?
 
вчора повернувся.
окунь на косі цілий день,крупного нема, судачки- 500-600 грм.
а вот жерех липить майже цілий день, на виході коси напроти П"яного, та під скалою Пижівки на Ушиці.
на білу сиділо багато ,підходив-казали шо не дуже.
жерху дуже сподабалась колебалка Мепсовська.
 
треба буде пробувать на вихідних...
 
гарної рибалки!!!
чув що в Макаровці окунь гарний!!
 
я тоже чув... але не бачив :)
в Макарівку не катаюсь, частіше або Коновка, або Кормань, або Берново
 
Що, закінчуємо сезон, чи ще багато цікавого попереду? Звичайно поїхавби в Ваші краї на Хмельничину, подобається мені у Вас, а от як із риболовлею, давайте інформацію, щоб просто так по убитих дорогах 300км не рулити.
 
Подскажите как уровень воды? Что-то долго не скидывают. Сам был 17-18, уровень как и летом, окунь шикарно клевал, только с обеда до заката, по утру ноль практически.
 
119.08 мБс уровень по понемножку падает
 
Є якась інфа по хижаку?
 
Инфа за прошлые вых. -окунь идет, но пока мелкий, судак начал нормально поклевывать, жереха не видно
 
Цитата
Инфа за прошлые вых. -окунь идет, но пока мелкий, судак начал нормально поклевывать, жереха не видно

Дякую, а то щось всі мовчат ))))
 
Инфа за сегодня: окунь клюет (тот-же мелкий) , судак не очень (но это с утра было, может к обеду и пойдет), жереха не видать. Карп резвится поверху.
 
Цитата
Подскажите как уровень воды? Что-то долго не скидывают. Сам был 17-18, уровень как и летом, окунь шикарно клевал, только с обеда до заката, по утру ноль практически.
Та високий ще, трішки скинули, бо в горах дощі пішли. Мені здається, що вони зробили запас на зиму, а то з вугіллям напряг, ТЕС працювати нормально не зможуть, тому і накопичують хоч трішки води в водосховищах ГЕС.
 
А що мирна риба, лящ, короп?
 
Цитата
А що мирна риба, лящ, короп?

Інформація з Бакоти - під підлящ з берега але десь з 00,00 і до 07-08,00. Ростяжка працювала теж маленьким підлящиком. Тра годувати її. З пятниці по сьогодня.
Відірвався по окуню і взяв два не дуже крупних судачки.
 
Сьогодні мочив нову лодочку та пробивав осінні місця. Кльов - не фонтан. Окунь дрібний та прошений. Вода тепла, висока і не думає падати.
 
а де фотка човника та його обмиття ?
які враження від ВТ ?
 
Та щось зтормозив, не зфоткав човник, згадав вже коли спакував в машину і фоткав рибу. Зроблю наступного разу.
Обмили і в переносному і в прямому сенсі.) В загальному підсумку майже літр пива вилився просто всередину - падають пляшки.
Треба якісь тримачі пляшок починати клеїти.)))
Та ще й майже не обновив аптечку - в кінці рибалки знайшов гачок, що просто на дні валявся.

Враження про ВТ в основному позитивні.
Перший плюс - сумка влазить в багажник ВАЗ 21124, хоча перед покупкою міряв, вищитував і за розрахунками мала не влізти. Він перекриває той мінус, що для двох місця все ж таки не так багато.
З мінусів - вилазить пластмасова ручка з весла при веслуванні.
Незручно діставати якір, треба клеїти якорний ролік.
 
Ану підскажіть будь ласка в Губарові до води можна доїхати легковушкою, чи луче їхати в Вахнівці?
 
На 4-ці без проблем зїжали і виїжали навіть по росі.Якщо задній привід то можете зїжати
 
У нас полная"балалайка"по  рыбец,подлещ & лещ.Местные тоже на "своих" местах -откурили.Люди стояли на хищника-тоже по-моему "отдых".с.Шебутинці,р.Данилівка.Вода по-тихоньку остывает...
 
В неділю насолоджувались бархатним сезоном. І погода і рибалка потішили.
Нарешті почав в наших улюблених місцях прокльовувати непоганий окушок.
Осінній сезон ловлі окуня тепер можна вважати по-справжньому відкритим.
 
Чёто подзатихла тема, от себя скажу: лучший клёв окуня в этом году на моей практике, как с пулемёта с утра до вечера, вечером наиболее активно берёт, было, что только вечером, весь день нуль, но вечера достаточно) в 11-м классно ловился, но не то. Прошлый сезон вообще совсем не то, до 11-го спиннингом не ловил на Днестре)
 
Цитата
Чёто подзатихла тема, от себя скажу: лучший клёв окуня в этом году на моей практике, как с пулемёта с утра до вечера, вечером наиболее активно берёт, было, что только вечером, весь день нуль, но вечера достаточно) в 11-м классно ловился, но не то. Прошлый сезон вообще совсем не то, до 11-го спиннингом не ловил на Днестре)
 
Нагадало
Стою на асфальті у лижі обутий. Чи лижі не єдут чи я ...
Шановний Tyulckin, а можете, тепер ще раз, для таких як я розжувати
шо то є написано у вас :be:
 
Сетка кстати, коллег Хмельницких "рыболовов", срезана сознательными рыболовами Буковинского края! Хотели спалить, но не стали воздух загрязнять, да еще и мусора с травой в ней немало было, да и все равно резанная. По поводу пойманной рыбы, так лодок 7 точно видели как она ловилась с лодки на спиннинг, и с Хмельницкой стороны не менее 4 лодок рядом было, свидетелей не мало, и думаю здесь кто то найдется кто подтвердит! Так что советую коллегам завидовать молча, и без сарказма, а лучше начинать делать хоть половину того, что "Громада Рибалок Буковини" делает в плане борьбы с браконьерством!
 
Цитата
Сетка кстати, коллег Хмельницких "рыболовов"
А до того тут ваше "кстаті"? Вас просто запитали чи то не ваша сітка. А улов дійсно супер.
PS. риболови Буковинського краю навіть водорослі з сітки повиймали перед спалюванням :bj:
 
Хто вкурсі щодо рівня води на Дністрі, і взагалі, що ніхто нічого не ловить?
 
чув від Каменецьких- в неділю всі були з полосатиками до 300 грм. і по відру
врублевці
 
Цитата
Хто вкурсі щодо рівня води на Дністрі, і взагалі, що ніхто нічого не ловить?

Ми вчора були, то по скалі видно, що сантиметрів 40 менший.

Цитата
чув від Каменецьких- в неділю всі були з полосатиками до 300 грм.

Нє, в наших місцях більші ;)
 
Как то так складывается осенняя рыбалка на Днестре)))





















 
Сомік файний!!! А сітки на останній фотці теж Ваші?
 
Цитата
А сітки на останній фотці теж Ваші?
По хозяйськи так зложені, аккуратно! :bf:
 
Без палева :)
ps - хотя мало ли, вдруг неудачное стечение обстоятельств:)
 
Цитата
А сітки на останній фотці теж Ваші?

Цитата
По хозяйськи так зложені, аккуратно!

Цитата
Без палева :)
ps - хотя мало ли, вдруг неудачное стечение обстоятельств:)

Да ладно це просто фотошоп...
 
Цитата
А до того тут ваше "кстаті"? Вас просто запитали чи то не ваша сітка.
PS. риболови Буковинського краю навіть водорослі з сітки повиймали перед спалюванням :bj:
Это на вопрос похоже не было, тупо сарказм! И дальше снова под'&ебосы... Толи от зависти, толи от жалости к пропадающей сетке...
 
Ну ка успокоились, горячие хлопцы.:co:
 
Коллеги, таки снова вопрос к хмельниччанам, которые рыбалят на Днестровском вдхр - вам известна ситуация, которая сложилась на водоеме с установленными с Хмельницкой стороны сетями?
 
Цитата
Коллеги, таки снова вопрос к хмельниччанам, которые рыбалят на Днестровском вдхр - вам известна ситуация, которая сложилась на водоеме с установленными с Хмельницкой стороны сетями?

Мені точно не відома, тай на водосховищі  давно я не був(
Повідайте якщо є цікава інформація.
 
Цитата
Сомік файний!!! А сітки на останній фотці теж Ваші?

Цитата
Сетка кстати, коллег Хмельницких "рыболовов", срезана сознательными рыболовами Буковинского края! Хотели спалить, но не стали воздух загрязнять, да еще и мусора с травой в ней немало было, да и все равно резанная. По поводу пойманной рыбы, так лодок 7 точно видели как она ловилась с лодки на спиннинг, и с Хмельницкой стороны не менее 4 лодок рядом было, свидетелей не мало, и думаю здесь кто то найдется кто подтвердит! Так что советую коллегам завидовать молча, и без сарказма, а лучше начинать делать хоть половину того, что "Громада Рибалок Буковини" делает в плане борьбы с браконьерством!

Як по мені то наїзд чистої води з Вашої сторони!!! Я дійсно запитав і як видно то без сарказму, навіть смайліків не ставив. А завидувати повірте мені нам Вам немає чого.
Перший раз бачу щоб так звані "наші колеги" підписували свої сітки!!!
 
За пару останніх місяців заглянув в Хмельницьку вєтку, бачу біда! Колись багатий на юмор та "под'&ебосы":bm: сайт тупо портиться...   Ніззя ні шутканути ні під....ти:al:
Я думаю трохи зависоко ти себе несеш ув. Тімоха і не розумієш юмора Хмельницького.... А він в нас завжди був такий - жосткий, але справедливий:wink: Якшо воно так, то краще не заходь в таку вєтку, сиди в себе... На буковинській, правильній.... Тіпа...
І коли наступного разу заманеться шось совєтувати комусь тіпа ''Так что советую коллегам завидовать молча'' впевнись спочатку в своїй ДОСТАТНІЙ компетенції щоб таке казати.
Повір сєток бачимо не мало, біда з ними...  Ніж завжди під рукою, різниця в тому шо давно вже фоток в сєтях не виставляємо з порізаними - а смисл? Шоб себе і плавсрєдство своє тільки спалити? Чи повийо....тись перед кимось?
І ще одне, ''под'&ебосы'' написали тобі в цій вєтці не тільки хлопці з Хмеля... Так шо не всьо ше утрачено в нашій країні:dt: УДАЧІ!!!!!!!!! тобі:wink:
 
Доброго всім настрою!
Рибалив в минулому році на р.Ушиці поблизу с.Вахнівці, мужик впродовж трьох днів проціджував воду сітками правда від берега метрів 150-200, мені здається що нічого він не зловив. Суть в другому, до нього підплили рибінспектори, про щось поговорили потім підплили до нас, відповідно ми спитали, що таке, вони пояснили, що у нього дозвіл на промисловий вилов риби сітками.
Так що риба гниє з голови, спочатку видають дозволи а потім браконьєри цим користаються. Ще немало важливе, що сітки забувають або просто гублять в яких пропадає море риби. Вже писав на форумі, що на Івано-Франківщині ці сітки, та електро вудки, це за добрий день, тому і не їжджу на Дністер у нас. Не можу на це дивитися. Напевне потрібно активізувати риобхорону і обмежити промисловий вилов риби, але це треба робити на законодавчому рівні.
 
Кубок Чернівецької області (спінінг-берег) 01-02.11.2014 р. змагання в Чернівецької області, Сокирянського району с. Непоротове

Інформація щодо проживання!

база Перлини Дністра http://www.perlynadnistra.com.ua
вартість проживання 100 грн за добу з людини.
номера 2-х та 3-х містні.
монжна замовити харчування.

Прохання замовляти проживання заздалегідь за телефоном о99 о2 864 99 Артем

є бажаючі???

деталі тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3415&catid=33
 
Цитата
Мужики, знаю Тимоху не один год - сетки точно не его, он пожалуй ( как и я впрочем:ds:) и ставить их не умеет.

Так можна ж було так і відповісти по простому? Ні мол не мої!!! І все.
 
Цитата
Кубок Чернівецької області (спінінг-берег) 01-02.11.2014 р. змагання в Чернівецької області, Сокирянського району с. Непоротове

Інформація щодо проживання!

база Перлини Дністра http://www.perlynadnistra.com.ua
вартість проживання 100 грн за добу з людини.
номера 2-х та 3-х містні.
монжна замовити харчування.

Прохання замовляти проживання заздалегідь за телефоном о99 о2 864 99 Артем

є бажаючі???

деталі тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3415&catid=33
Впевнений в інформації? Щось мені не дуже зрозуміло:
Змагання з берега Чернівецької області;
"Перлини Дністра" знаходиться на березі Хмельницької області.
:bk: Щось не вяжеться. Чи наявність лодки мід мотором обовязкова, або ранкова зарядка на веслах?
 
Цитата
При этом с подачи активистов Буковинского края Обласна Рада НД приняла решение о введении моратория на промлов рыбы с Черновицкой стороны, а вот аналогичных действий со стороны коллег с Хмельницкой области к превеликому сожалению не прослеживается абсолютно...
Так шо как то так... Выбачайте если кого обидел!
Ни хвоста, ни чешуи рыбацюги!


а с Хмельницкой (кстати не только Буковина пишется с большой буквы) стороны такого не будет и быть не может, так как у нас нач. рыбохраны самый настоящий БАНДИТ (я не утрирую) и после майданов нихрена в области не поменялось, это касается не только Днестра но и водоемов местного значения, банда "Задухи" у руля, да и остальные отросли особых изменений не понесли(

и пока цвет нации сражается за бухих лугандонов, деребан цветет и пахнет, может я чего то не понимаю:be:
 
Цитата
Щось мені не дуже зрозуміло:
Сорі, вже зрозуміло, перепутав з цією "Перлиною Дністра"
https://www.youtube.com/watch?v=2sqY8vwIIko
 
Может уже хватит политическими мозгами меряться, противно читатать. Для политики и прочей херни есть другие форумы. Мы " вроде" РЫБАКИ, а не бабки базарные, которые семечки продают " на базаре". Народ будте проще и жить станет легче и веселей.
 
Цитата
Может уже хватит политическими мозгами меряться, противно читатать. Для политики и прочей херни есть другие форумы. Мы " вроде" РЫБАКИ, а не бабки базарные, которые семечки продают " на базаре". Народ будте проще и жить станет легче и веселей.

Одне добре, те що форум оживився, а от люд наш якиєсь не зовсім доброзичливий, хлопці харе сваритись, всі ніби нормальні люди, а єрундою займаєтесь.
А вот особисто вам хотів сказати що ви не праві в корінь, ви що пропонуєте забити болт на те що робиться в нашій країні (навіть не згадувати) і просто рибачити в задоволення, все інше не ї....бе?
 
Давайте для Ст. Мичмана будемо писати про те як ловити рибу, а про життя хай там як.  Можливо він із них?
 
Колеги, я приношу свои извенения за то что каким то образом кого то обидел или оскорбил сам то го не подозревая Просто на этой ветке, как я это понимаю, обсуждается Рыбалка на Днестре, а борьба с браками или другими не хорошими человеками, на другой ветке. Ведь помимо сетей эл. удочек, я уже не говорю про географию орфографию, у нас куча других проблем, напрмер цена  на топливо из-за которого нет возможности совершать частые рейды, дороги, цены на снасти  и т. д. Политики и пустых розговоров и так хватает. Махать флагами мы все отлично умеем, но переходить к оскорблениям, перепалкам, обвинениям не зная человека ( я не сибя имею ввиду) это не по пацански. Рыбалка всегда была нейтральным видом спорта. Ведь когда мы встречаемся на водоеме, мы рады встрече. и нам есть о чем поговорить, а здесь придираеся к заглавным буквам, териториальным принадлежностям... Удачи всем и до встречи на форуме и прекрасной реке Днестр.
 
Цитата
Рыбалка всегда была нейтральным видом спорта. Ведь когда мы встречаемся на водоеме, мы рады встрече. и нам есть о чем поговорить, а здесь придираеся к заглавным буквам, териториальным принадлежностям... Удачи всем и до встречи на форуме и прекрасной реке Днестр.

забыли об орфографии (даже не знаю зачем Вы о ней вспомнили)...

а вот рыбалка действительно нейтральный вид, но очень часто его портят пи...сы с сетями, которых я перерезал не один десяток + общение с местными "сеточниками" (кто был со мной на рыбалке спизде.. соврать не дадут), и глаза закрывать на это не стоит.....

p.s. последнюю фразу читать по тексту)))

а Днестр - это Днестер, нашел точку, лови....
 
Цитата
но очень часто его портят пи...сы с сетями, которых я перерезал не один десяток
Дак Вы батюшка уголовник еще тот, я то думаю почему так сетей на водоемах стало меньше... :bj:
 
Цитата

а Днестр - это Днестер, нашел точку, лови....

О, це я розумію окунь.... А точка на Дністрі ще цікавіша, навіть іншого берега не видно:al::dk:
 
Цитата
О, це я розумію окунь.... А точка на Дністрі ще цікавіша, навіть іншого берега не видно:al::dk:

Та це зараз кийскькі друзы фотіки так роблять, фон розмивається зараза постійно)))
 
Цитата
Та це зараз кийскькі друзы фотіки так роблять, фон розмивається зараза постійно)))
А риба хоч така як на фото чи тоже з розмірами щось не те?:bj:
 
Цитата
А риба хоч така як на фото чи тоже з розмірами щось не те?:bj:

Риба точно нормальна!)))
 
Доброго дня як там як зараз з лящом та плотвою мож хто зна?
 
Цитата
Доброго дня як там як зараз з лящом та плотвою мож хто зна?
Кажуть не дуже, а вот хижак активізувався.
 
Цитата
Кажуть не дуже, а вот хижак активізувався.
Я навпаки сьогодні чув що на Дністрі ляща дуже круто половили.
 
А що зараз з лящом? Думаю сезон закінчився? Доречі, коли на Дністрі дуже круто половили ляща? Цього року взагалі з лящом дуже погано було на мій погляд, коли рибалив, майже нулі були, знайомі теж підтвердили.
 
Цитата
Я навпаки сьогодні чув що на Дністрі ляща дуже круто половили.
Значит у нас с тобой Слава разные информаторы.
Знакомые были, окунь лупашит шо дурной, а из леща только подлящик и то не ахти.
 
Цитата
Значит у нас с тобой Слава разные информаторы.
Знакомые были, окунь лупашит шо дурной, а из леща только подлящик и то не ахти.
Мопед не мій, я просто розмістив об'яву. :bk:
Сегрій, це ж рибалка, -- скільки баб стільки рад. Я якось був на Дністрі і зловив зовсім фігню, а знайомі наторбохватили через день.
 
Цитата
Я навпаки сьогодні чув що на Дністрі ляща дуже круто половили.
одне діло - чути, інше діло - ловити :)

єдиний раз, коли в цьому році побачив щось що хоч віддалено нагадує ляща, бачив на Дністрі ще у квітні. а так все літо - практично нулі, один раз  відловився по підлящику розміром трохи більше долоні. та хіба ж це лящ? :(

відчуття що риба зникла :ak:
 
як вважаєте, на слідуючих вихідних ще буде відкрита вода і жер окуня?
 
Цитата
як вважаєте, на слідуючих вихідних ще буде відкрита вода і жер окуня?
Полюбому, ещё тепло передают. На Днестре лёд не станет, а жор должен с похолоданием только усиливаться. Так что нужно ловить момент.
Мы на эти выходные едем , приедем раскажем).
 
Сегодня били на Бакоте. Десяток окуней и один судак на 1000 гр. Так  было у всех кто там был ( вернее с кем мы говорили). Сегодя целый день стоял сильный туман, а вот вчера было нормально, но окунь не крупный. Такие новости. Ждем жор.
 
10 окуней на Днестре - это ни о чём, ждем жор.

Клёвый, после поездки, расскажите что к чему на Днестре сейчас. В эти выходные не получается поехать
 
Отака "козюля" зробила всю рибалку. Окунь дуже пасивний, перепробував купу всього поки розловив. І це вже не перший раз, замітив коли такий кльов треба пробувати різні рачки, комашки.
 
Цитата
..................
.........
Мы на эти выходные едем , приедем раскажем).
де звіт ???
 
В хмельницкой полний беспредел. В губарево и вахновцах сетей немерено. В черновицкой в непоротово тоже самое.
 
Были вчера в Слободе где база Ривьера.Лёд 12-15см.Окунь не крупный 50-100гр.Я словил 6 кг,
 
Вчора був в Слободі. На Макарівку. Кльов - відмінний. Правда до вечора лід підтопило. Були тріщини. ніхто не проломався.
 
Хтось чув про стан льоду на Дністрі на сьогодні 16,01,15?
 
Цитата
Хтось чув про стан льоду на Дністрі на сьогодні 16,01,15?
Кастян ситуація з льодом питання навєрно плачєвне... В четвер случилось мені побувати на Дністрі, але з відкритої води..... Може в самих верхівях приток ше буде стояти більш-менш ходібєльний льод, іто не факт:ac:
Я ж вирвався тупо спонтанно, звонок в середу ввечері від знайомого з пропозицією виїжати вночі на відкриту воду, мої півчасові колєбанія і в 3 часа ночі ми вже в дорозі:dn: Дністер зустрів нас гарним штілєм, тонкою коркою льоду, яку ми ломали надувною лодкою зранку і гарним шматком сала з цибулькою під охолоджену рюмаху:df:
 
Цитата
В четвер случилось мені побувати на Дністрі, але з відкритої води.....
Де рибачили, якщо не секрет???
 
Завтра (18.01.15) збираємося на Дністер (район Устя, Сокола, Слободи). Виїзд в районі 3-4 години ранку. В машині є 2 вільних місця. Хто бажає приєнатися тел. 097-660-73-74 Сергій.
 
Сьогодні біленьку поганяли. Результат не дуже.
Лід 15-20 см. Китайгородка.
 
Біла нічого так... А лід звідки такий взявся, цієї зими я бачив максимум 11-12?
 
Сьогодні були біля старого моста.  Потім переїхали до Рів"єри і перейшли на Макарівку. Кльов не ахті- без перелова. Біля Старого Моста і Рів"єри лід- 15- 20 см.На Макарівці- 8-10.і промоїни. Також був тоньший лід- чорний. Туди не ходили. Там троє проломалось..
 
Цитата
Сьогодні були біля старого моста.  Потім переїхали до Рів"єри і перейшли на Макарівку. Кльов не ахті- без перелова. Біля Старого Моста і Рів"єри лід- 15- 20 см.На Макарівці- 8-10.і промоїни. Також був тоньший лід- чорний. Туди не ходили. Там троє проломалось..
Царство небесне...
 
Цитата
Царство небесне...

А може і ні!!!
 
Цитата
А може і ні!!!
Да ладно... це троєточіє вкінці не залишає вибору... практично, як у надзвичайних новинах.
 
Цитата
Да ладно... це троєточіє вкінці не залишає вибору... практично, як у надзвичайних новинах.
Фальстарт. Там дві крапки :bf:
 
В субботу теж були в Слободі, там де описав Парільщик.
Лід нормальний, окунь теж.
Задоволення получили.
Лід дуже слизький, копчик ще болить).
Гарно ловилось на безмотилку, чіпляли мотиля, окунь брав мелкіщий.
 
Цитата
Царство небесне...

Ні- двухсотих не було. Були тільки трьохсоті..  Сушились на березі...
 
Цитата
Там троє проломалось..
Шестеро.Ми теж там були.
 
Цитата
Ні- двухсотих не було. Були тільки трьохсоті..  Сушились на березі...
І слава Богу, напевне була непогана треніровка перед Водохрещем. Доречі, всіх зі святом!
 
Що, у Вас такі морози були, що лід 15-20 см. став, у нас теж ніби був, але все розтало, на лід ніхто не виходить. Неможу дочекатися коли на лід вийду, до Вас їхати, далеко на один день.
 
Цитата
І слава Богу, напевне була непогана треніровка перед Водохрещем. Доречі, всіх зі святом!
Ми вже якось обійшлись без тренувань..  Окунатись їздили в Устя.  Доречі - на льоду майже нікого не було..  Видно не клює...  Всі їдуть до Рів"єри..
 
Доброго дня Всім. Хочемо в суботу 24,01,2015 поїхати на відкриту воду, підскажіть де вода відкрилась і може хтось знає про стан кльову. Буду вдячний.
 
Вода відкрита від Рогізни і нижче по руслу.
 
Цитата
Шестеро.Ми теж там були.

Да були, батя мій походу під № 1 був, зазівався і шур у промоїну, я очканув реально, аж серце розболілось на весь час рибалки. Слава богу, що все обійшлось, пішов на беріг обсох біля вогнища і далі рибалив, але пересувався по льоду вже обережніше!
 
В неділю теж хочу на відкриту воду!!!
 
Цитата
Доброго дня Всім. Хочемо в суботу 24,01,2015 поїхати на відкриту воду, підскажіть де вода відкрилась і може хтось знає про стан кльову. Буду вдячний.
Был в субботу вечер/воскресенье в Субиче, лёд на глазах таял, за ночь  там где был под берег лёд, метров на 50 оттаяло, ближе к заливу от берега до берега вода, но там и не замерзало полностью, с утра за пару часиков штук 20 выпросил окуней, полосатый крупнее чем осенью ловился.  От Рогизной 100% вода как писали, сейчас по идее намного раньше.
 
Сьогодні був в Китайгороді. Лід ходибельний.  Захід хреновий..  плотка брала прекрасно...
 
Цитата
Сьогодні був в Китайгороді. Лід ходибельний.  Захід хреновий..  плотка брала прекрасно...

І окунець теж проскакував!
 
Были на вых. в Бакоте. рыбалка трудовая! Вся Хмельницкая сторона завалена сетями! Браки отрываются по полной! Короче куча оборваных приманок и испорченное настроение! Хлопцы надо что-то делать!?
 
 
Я раніше писав, що без зміни системи нічого не зміниться..  
Рально для змін необхідно дати відповідні повноваження реальним рибакам.
Тобто - якщо ви засадили приманку на сітку ви маєте повне право знищити незаконну сітку , і якщо потрібно- притягнути до відповідальності браконьєрів , якщо є така можливість і необхідність.
Легалізовані промислові сітки мають бути чітко позначені, А основним заняттям рибхозів має бути розведення риби, а вже потім її вилов.
При існуючій системі щось змінити нереально. Руки , що кришують браконьєрський бізнес тягнуться дуже високо до найвищих ешалонів влади і мають потужні м"язи. Це потужний структурований бізнес.
Для змін треба починати з законодавчої бази. і далі по пунктах.

з.і. Хоча я вчора теж пробраконьєрився- зловив більшеь ніж дозволених 3 кг...
 
Різати нищити всіма можливими способами і головне всі підряд.Можливо тоді щось дасть. Можливо надоїсть їх ставити.
 
Цитата

з.і. Хоча я вчора теж пробраконьєрився- зловив більшеь ніж дозволених 3 кг...

Ми всьо простимо. Ти головне побільше сєпарів на тараньку тойво і сам живим-здоровим повертайся...
 
Думаємо в неділю їхати в Китайгород,підскажіть який лід,чи є смисл їхати ?
 
Чув, позавчоравчора люди були, лід ще нормальний, захід поганий - метра три по патиках. Ловили 6-15кг. Інфа не перевірена.
Особисто я завтра на відкриту воду.
 
Цитата
Думаємо в неділю їхати в Китайгород,підскажіть який лід,чи є смисл їхати ?

Вчора були, лід дійсно не поганий, хоча заходити треба по деревах. А от кльову не було.
 
Дякую,будем думати ! Може хтось знає де внас можна поїхати посидіти на льоду?
 
Сьогодні були на Дністрі. Результат - два десятка більшеладошечних окунців. Покльовок багато, зловити важко. В обід дядьки з Хмелю змотувались, підкинули малька, пішло краще. Але штормовий вітер пригнав кригу і стало ніде ловити.
Та задоволені залишились усі, як для такого сезону і такої погоди, рибалка вдалася.
 
Гарно половили,бачу дроп-шот рулит?))
 
Цитата
Сьогодні були на Дністрі
Додайте бекінгу, для берегових рибалок значно виграєте в дальності вильоту! Сам грішу таким, купив Дуел, який за пів сезону вшатався напевно на 3 частину бобіни, а бекінг впадло намотати, но мені простітєльно, так я з лодки переважно ловлю)
 
Цитата
Додайте бекінгу, для берегових рибалок значно виграєте в дальності вильоту! Сам грішу таким, купив Дуел, який за пів сезону вшатався напевно на 3 частину бобіни, а бекінг впадло намотати, но мені простітєльно, так я з лодки переважно ловлю)

Та не мішало б. Я теж всю осінь з лодки рибалив, особливо не переймався, а от сьогодні з берега відчувалось.


Цитата
Гарно половили,бачу дроп-шот рулит?))
Рулить потроху, але дуже багато холостих. Був сильний вітер, покльовки погано видно.
 
Що там чути по КитайГороду? Мене цікавить товщина льоду:))))
 
Цитата
Що там чути по КитайГороду? Мене цікавить товщина льоду:))))

Був, ловив, зайшов і вийшов сухий, лід 8-10см, плотва.
 
Цитата
Та не мішало б. Я теж всю осінь з лодки рибалив, особливо не переймався, а от сьогодні з берега відчувалось.



Рулить потроху, але дуже багато холостих. Був сильний вітер, покльовки погано видно.

на рахунок шнурка...https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=622730#post622730
 
Дядьки!!! Мож хто чув що там з Дністровськими просторами? Цікавить товщина льоду.
 
також хотілось хоть якусь інформацію про лід на дністрі.
 
Сьогодні вночі іідемо.  Якщо когось цікавить інформацвя про лід дзвоніть завтра.
 
навіть дуже цікавить!!!!!!!!
 
Сьогодні колеги були в Демшині, хотіли по відкритій воді, та не вийшло - стоїть корка сантиметра два. Переїхали в Сокіл - там хвиля гуляє. По рибі - 0.
Теж дуже цікавить інфа по льодовій обстановці в Китайгородці, хто щось знає, відпишіться!
 
Здвонив до Кастяна. Льод є. Вихід нормальний. По рибі (плотва) трохи відловились.
 
я вибчаюсь але де?
 
Цитата
я вибчаюсь але де?

Китайгород.
 
Что по Днестру слышно?
Вроде как перволёдье в некоторых местах должно быть с такими морозами, окунь должен шуровать шо дурной).
 
Були в неділю в Китайгороді. Льод норма. Окуня не знайшли. Плотва не велика, але по 5 кг взяли. Задоволення отримали.
 
Цитата
Були в неділю в Китайгороді.

А кудою заїхали і як близько до води вдалося під’їхати? Бо чув, на дачі немає дороги.
 
Заїзджали не через Китайгород, а через Станіславівку. Спустились на авео прямо до води, але пройшлись з 1,5 км, вниз по течії, до нормального льоду. Основна маса машин заїзджала через Китайгород і теж до самої води, як там дорога - не знаю.
 
[QUOTE=Sasha-St;624381]Заїзджали не через Китайгород, а через Станіславівку. Спустились на авео прямо до води, але пройшлись з 1,5 км, вниз по течії, до нормального льоду. Основна маса машин заїзджала через Китайгород і теж до самої води, як там дорога - не знаю.


Через Китайгород, коли мінусова температура-теж можна.По відлизі -гірше, підйом, хоч кам"янистий, але місцями по глинці розкисає.Ми заїжджали  Т4-им, і їхали по берегу лісом.
 
Цитата
Сейчас опасно на лед выходить. Ночью минусовая температура, тогда как днем плюс. Мы с друзьями все ни как не можем собраться на рыбалку. Погода не понятная. На Погоднике смотрел http://pogodnik.com/ скоро должен мороз взять. Пусть лед окрепнет хоть не много. Думаю, тогда может и поедим. А сейчас страшновато.
На этом форуме модераторов нет?
 
Цитата
На этом форуме модераторов нет?

:dl: Извольте убедиться в своём профиле.
 
Цитата
:dl: Извольте убедиться в своём профиле.

Підтримую Володимира Петровича!!!
 
Цитата
Підтримую Володимира Петровича!!!

Я так розумію, що натякали на те що в тому повідомлені явна реклама стороннього ресурсу.
 
Был сегодня в Субиче, встал неплохой лёд, некоторые аж на тот берег переходили. Замёрзло все почти до Рогизной. Клёв очень таки неплохой, лучше нечасто бывает)

п.с. а расчитывал на открытой половить))  недавно ж совсем растаяло там всё, и морозов то таких не было, по-ходу штиль пару дней такой эффект дал
 
Подскажите, осталась где вода открытая? особенно Старая Ушица интересует
 
Доброго дня! Бував і буваю в Ваших краях, дуже подобається там рибалити, місця просто чудові. Маю намір, десь в літку вивезти до Вас на відпочинок сімю і заодне порибалити. Краще Вас ніхто не знає Ваших місць. Порекомендуйте, щоб був заїзд до ріки, можливість поплавати, позагаряти, якісь кущики сховатися від сонця, ну і звичайно риболовля. Гарна природа і огляд само собою. Якщо не в тему, вибачайте.
 
Цитата
Был сегодня в Субиче, встал неплохой лёд, некоторые аж на тот берег переходили. Замёрзло все почти до Рогизной. Клёв очень таки неплохой, лучше нечасто бывает)

п.с. а расчитывал на открытой половить))  недавно ж совсем растаяло там всё, и морозов то таких не было, по-ходу штиль пару дней такой эффект дал
В субботу тоже были, лёд держит, окунь лютует.
Реально ещё так не ловил.
 
В воскресенье в Вороновице отсосали по полной. Еле надрочил 1,2 кг. Извращались как могли. Из напарников, один поймал почти как я, второй 4 шт, а третий(дебютант - 2шт.) Окунь не мелкий. Иногда попадали бонусы до полкило. Фоток нет. Балансиры, бляхи - отсоспетрович.
Уехали около двух часов. А народ в основной массе(было около 50-ти человек ниже парома) чухнули по домам еще до часа дня. Отакої.

Завтра едем опять, пока погоду передают хорошую(больные, плять), посмотрим. В Макаровке, говорят, тоже было в субботу не ахти - пиписюны задрачивали. Но нам главное - подышать днестровским воздухом, получив очередных нравоучений от жены(кудаедешь за 300миль тратить деньги за 2-мя окунями))))) и насладиться любимым занятием. Всем счастья, коллеги  по патологии!
 
всем привет! подскажите какой лёд на днестр.вдхщ?
 
16-18 вороновица сегодня
 
Цитата
:dl: Извольте убедиться в своём профиле.

Не вопрос. Может, у вас и обговорена реклама в стольких сообщениях.
 
Цитата
Я так розумію, що натякали на те що в тому повідомлені явна реклама стороннього ресурсу.
Спасибо  .
 
Цитата
Не стоит хамить в ЛС.
Ну, расскажите как я хамил. А то минусы в репутацию лепить умеете
 
Цитата
Ну, расскажите как я хамил. А то минусы в репутацию лепить умеете

Следующий флуд в данной теме приведёт к бану.
 
Цитата
16-18 вороновица сегодня

cпасибо за инфу. а что слышно в других местах?
 
Цитата
cпасибо за инфу. а что слышно в других местах?
В других местах, тишина и только аць.
 
На Бакоте в начале недели говорили корка была, выходить стрёмно. Субич-Демшин сегодня спокойно на другой берег ходили, окунь ловится огого, проскакивала единично очень крупная плотва, это всё звонил спрашивал, завтра поеду проверю))
 
Д
Цитата
На Бакоте в начале недели говорили корка была, выходить стрёмно. Субич-Демшин сегодня спокойно на другой берег ходили, окунь ловится огого, проскакивала единично очень крупная плотва, это всё звонил спрашивал, завтра поеду проверю))
В З М Н С СОБОЙ) 0672862894
Днепр только что олимпиакос на безмотылку
 
Цитата
cпасибо за инфу. а что слышно в других местах?
в других местах только слышал что в Днестровке лед встал и народ на тот берег ходит
а вообще надо ехать и ловить :)
 
Цитата
в других местах только слышал что в Днестровке лед встал и народ на тот берег ходит
а вообще надо ехать и ловить :)
Ловят и ловят очень хорошо, ловят много где по свежей инфе, так что кто собирается, пусть меньше думает, а то можно и просрать свое счастье!!
 
ветер сильный передают на выхи
 
Сьогодні в Демшині. Ходили на той берег. Лід 10-12см.
Кльов - як на чорних камнях. В березі - дрібний як з кулемета. Впирались по крупнішому, брав метрів з  восьми глибини.
Вдень поперла вода на лід, коли вертались, то місцями по кісточки було.
 
В неділю порибачили в Рогізній. Підїхали майже до самої води. Переходили під скали. Пару фото ТУТ виклав.
 
Цитата
В неділю порибачили в Рогізній. Підїхали майже до самої води. Переходили під скали. Пару фото ТУТ виклав.

А ми після вас в понеділок дозбирували окунця, але вже на беріг виходили по дуже стрьомному "леду" як місцеві кажуть, окунь ловився добре, але на Бакоті саме краще, ми в четвер були і крупніший набагато, перед тим в Субічі були ловився теж чудово! Дністер в цьому році радував.
 
І по ставках окунець добре прокльовував, а щука сц....ка ігнорувала живця!
 
Хтось може знає, де на Дністрі відкрита вода? Чи щось ловиться?
 
Цитата
Хтось може знає, де на Дністрі відкрита вода? Чи щось ловиться?

Сьогодні моіі хлопці були в Чайковського, вода є а риба відсутня. Ехолот мовчав. Переііхали в Стару-Ушицю. Машин більше,  рибу поки що шукають, ехо теж мовчить.
 
Демшин, кажуть нема ще води.
Був сьогодні на дачі - В.Слобода - корка 3-4 см. дотоплюється.
 
вчера были в китайгороде.лёд 10-15см,ловился окунь плохо,а плотва и уклейка супер.
 
А розмір плотви?
 
Цитата
А розмір плотви?

Плотва была разная.В основном размер был чуть больше ладошки.Попадались подлящики тоже такого размера.
 
наконец-то вышел на открытую воду впервые в сезоне! был в Вороновицах напротив кладбища в Соколе. как для первого раза неплохо, клев вяленький но и такой сойдет. мелкая плотва и мелкий подлещик. дальняя дистанция, с ближней не очень.ловился на опарыш и кук (даже лучше и это удивительно в такое время).на 4-х взяли около 40 шт.жду новостей про активизацию клева и новости с других мест(Днестровка интересует!)
 
Вчора вирішили поплавати, доки немає нересту. Окунь не брав взагалі, вода велика та мутна.
Результат - десяток окунів та десяток раків.
 
Human,  -з пивом все зрозумило, а для чого ти друшлаг в човнику возиш??
 
Малька черпати)
 
Цитата
Вчора вирішили поплавати, доки немає нересту. Окунь не брав взагалі, вода велика та мутна.
Результат - десяток окунів та десяток раків.

Это в верховьях вода мутная?
 
В Соколі були. Мутна відносно - прозорість не більше метра.
 
да это от волны возле берега взбаламутилась:) я был чистая как слеза! как раз напротив Сокола
 
да и небольшая вода, наоборот спала по сравнению с летней рыбалкой очень сильно!!!
 
В нас різні бази для порівняння).
Я порівнюю з пізньоосіннім рівнем і прозорістю. Ранньою весною вони за логікою повинні бути такі ж.

Прозорість визначаю просто - коли пливу, опускаю весло вертикально і дивлюсь. Кінець лопасті було видно погано, це при тому, що вранці був повний штиль.
 
Был в Субиче на выходных, вода поднялась конкретно, чтоб так аж  не ожидал,где костёр палил пару недель назад - воды по колено,  ну и относительно мутновата)) Половить нормально корка не дала по утру.  Кстати уровень понижался до января, потом еще два раза поднимался и падал, незначительно. С лета очень много воды утекло чтоб сравнивать. Надеюсь еще не поднимут, а то уже пару козырных точек затопило)
 
Цитата
Надеюсь еще не поднимут, а то уже пару козырных точек затопило)
главное что бы к маю не скинули, как в прошлом году
 
Кто был, как обстановка по рыбе? Воду не поднимали больше?
 
Вот только с Днестра. Вода поднялась огогогогогого, уровень чуть выше прошлого лета, где пару недель назад раз палатку ставил воды по пояс. Окунь поклёвует, прошеный, но целый день по немногу ловился
 
был на против  Сокола в Коновке. вода высокая мутноватая.клюет слабенько мелки подлещик и плотва иногда.еще рановато рыба не активна даже плотва.но радует что был уже два раза на открытой воде и поклевки видел и с рыбкой уезжал, а то в том году и такого не было часто:)
 
хто що чув по хижаку, активізувався чи мовчить?
 
Хтось знає як зараз з активністю окуня на Дністрі?
 
Цитата
Хтось знає як зараз з активністю окуня на Дністрі?
Неделю назад очень активно брал на мормышку с мотылём с лодки, а вот на силикон не очень, практически не брал.
 
Цитата
Неделю назад очень активно брал на мормышку с мотылём с лодки, а вот на силикон не очень, практически не брал.
Дякую! Ви часом не збираєтеся в ті края?
 
Цитата
Дякую! Ви часом не збираєтеся в ті края?
Не, мы паску пить будем).
 
Вот статья попалась по поводу экопопуска, трёхлетней давности, но сейчас как раз актуально.

http://gazeta.dt.ua/ECOLOGY/viyna_za_dnistrovsku_vodu.html

И да, мож кто был на водохранилище, как там сейчас с рыбалкой)?
 
Цитата
Козлики - переведи будь ласка? на 1,2 хв див
*********www.youtube.com/watch?v=IYevU2oKjv0

"http://*********www.youtube.com/watch?v=IYevU2oKjv0"
 
Козлики - переведи будь ласка?
 
Цитата
Дуже дякую!Збираємося на Дністер,або на його притоки половити "козликів",но незнаємо куда саме їхати!Хто володіє інформацією,поділіться будь ласка буду вдячний!
Їдьте,але тільки не так.
 
Дуже дякую!Збираємося на Дністер,або на його притоки половити "козликів",но незнаємо куда саме їхати!Хто володіє інформацією,поділіться будь ласка буду вдячний!
 
минув місяць !!!  ???
 
Цитата
минув місяць !!!  ???
Для тих, що  в танку, вибачте, про що пост?
 
Цитата
Для тих, що  в танку, вибачте, про що пост?

місяць як тема мовчить
 
риба є!

p.s. думаю Кастян не обідится за "нарушеніє" авторських прав:bk:
 
Цитата
риба є!

p.s. думаю Кастян не обідится за "нарушеніє" авторських прав:bk:

Все окей.)))
 
Цитата
місяць як тема мовчить
9-го був на Ушиці, -- окунь клював весело але мілкий дуже.
 
другий день в Макрівці. на фідер дрібна плотва та підлящик. окунець з ранку та вечером - котячий. гарна компанія відганяє думи про більшу рибу.
 
виїхав з Макарівки. біля парому рибаків валом , в кожного від трьох палок. ловлять підлящика
 
Народ, де всі пропали? Або добре клює, або нема, що писати? Хто був на воді? Чув, що воду сильно скинули. Це правда? Хто полосатого ловив?
 
был с 29 по 31 в Вороновицах почти напротив впадения Смотрича в Днестр. хорошая рыбалка, клевало лучше вечером и ночью, но и утром и днем тоже.впервые в сезоне  в основном работал червь. лоился подлещик средний.словили 5 карасей на троих. вытянул карпика на 600 грамм на выползка. я не любитель ловли хищника, но решил половить окуня на малька-глухое грузило и сверху два поводка. супер рыбалка!!! весь окунь больше ладошки!!удовольствие очень большое получил!!!попадались и жерешки и судачки - 20-30 см, их назад в воду:) было много спинингистов, но не хотело брать, а на живца-пожайлуста!!! хорошо взял малявочницу с собой.удачной рыбалки!!!берегите природу!!!
п.с. вода очень сильно подымаеться как только мы приехали!!! с того места где мы приехали поднялалсь на 10 метров за 2 дня!!! еще немного и будет в кустах
 
Форумчанам привіт! Хто знає, що з рівнем води? Тиждень назад були сильні зливи от вода і піднялася. Я був на Закарпатті,  так в період дощів вода в річках піднялася на кілька метрів. За пару днів спала. Як в двс? Плануємо з друзями після десятого на водосховище їхати, хотілося б якусь інформацію. Спінінгісти, як результати?
 
у спінінгістів всьо збс. окунь валить, розмір більше долоні.
вода прибуває не по днях, по годинах, відносно чиста. підлящ клює стабільно.

інфа на 30.05-01.06 по кельменецькому району
 
Цитата
хорошая рыбалка, клевало лучше вечером и ночью
не согласен. утром клев, часам к 10 ослабление клева, к вечеру неарастает, ночью практически тишина.
Цитата

в основном работал червь.
согласен
Цитата
половить окуня супер рыбалка!!!  попадались и жерешки и судачки - 20-30 см, их назад в воду
согласен. жерешки на расстоянии заброса фидера, брали на падении, судачки ближе к берегу, на окуневых тропах, на протяжении светового дня.
 
Окунь лупит шо дурной. Размер ладошка и чуть чуть побольше. Информация из надёжніх источников. Ловили позавчера.
 
хтось на відкриття збираеться на CУ ?
 
На відкриття збираємося 11.06. їхати, на всі вихідні, але кажуть, що за три доби - 3 підлящики зловили, що повний відстій (не клює). Може в когось є свіжа та правдива інфа, як рівень води?
 
Вода уже поднялась. Сегодня приехал с Устья этог 40 подлящиков и два лящя, клюет на опарыш. Ловил на 4-и палки. Кум ездил с пятницы на суботу словил 2-ва карася и 4-и карпа не больших 1-2 кг тоже на опарыш на великій слободі. Рыба клюет  ...
 
вот парочка фото
 
Колеги, може хто знає, то підтвердіть чи спростуйте: кажуть що в Пирогівцях є гарний окунь, ну і щука присутня. Правда це чи ні?
 
даю свежую инфу. был с 08.06. по 09.06.вода в районе Устья уже стояла на месте.клев очень плохой.только с потемнением клев слабенький был.днем только хищник лупил и очень хорошо, особенно на живца!!! прошелся эхолотом, рыба стоит в полводы.не выдержал-попробовал с лодки половить леща - на 5 и 11 м - ноль поклевок
 
реьята столяи за день там же - словили более-менее, то есть на выходных получается
 
Только что с Днестра, вчера приехали с ночевкой, этог у трех рыбаков один карась. Клева не было вообще, давление шкалит, с субботы вроде давление нормализуется тогда можно и ехать.
 
Был на Бакоте 3 ночи. Клева нет вообще. За три сутки 2 плотвички на опарыш, зато раков наловили много)) Значит пословицы берутся из жизни.
 
 
 
Прошёлся в пятницу субботу в сторону Рогизной, по хищнику полный пролёт. Три окуня за два дня)) По белой  ноль)
 
в суботу зранку (13.06) на дачах в Куражині - 3 плотвички
 
Пижівка вихідні, підлящик опариш, один коропець до кіло, окунь стабільно + 1 судачок. а так відпочинок супер
 
В субботу за целый день в Врублевцах пару окуней на двоих. Временами показывался жерех, но колебалки и кастмастеры игнорил напроч. По мирной у присутствующих тож не фонтан.
 
Хлопці, допоможіть з вибором місця для відпочинку. Цікавить Бакота, хочу з дружиною і малим з палаткою виїхати. З відкіля краще заїхати, і де там є пісочний беріг(або мілкий камінчик)? зазделеіть дякую.
 
Был между Соколом и Каветчиной  прямо под высоковольтной линией в субботу и воскресенье.Клёв был нормальный,ловился карась ,подлещик,плотва,даже леща на 970 гр .словил,но честно говоря  в рыбу сильно не упирался,а так можно было б торбануть не хило.
 
На бакоту один спуск. Спуститися ше з горем пополам можна, а виїхати тільки на буксирі, або покоцати колеса і машину. Дорога кошмар. Це я говорю про свій недільний виїзд звідти коли було сухо, зараз коли почалися дощі звідти напевно і трактором не виїдеш
 
Бакота величенька, в Колодіївці раніше був спуск збс, тіки вот пляж намул, який через метрів 20-30 перетворюється у берегову брову
 
Цитата
На бакоту один спуск. Спуститися ше з горем пополам можна, а виїхати тільки на буксирі, або покоцати колеса і машину. Дорога кошмар. Це я говорю про свій недільний виїзд звідти коли було сухо, зараз коли почалися дощі звідти напевно і трактором не виїдеш

це у Чайковського? чи з Каштанівки? там два заїзда + Колодіївка
 
только что с днестра, вот такие карпики мне попались на соску.
 
Скажіть будь-ласка, на річці Ушиця нерест триває, до 10 червня, чи до 30 червня. Бо минулого року був до 1 липня. Не можу розібратися з тими указами, якийсь рік навіть продовжили ще більше.
 
Сьогодні бачив знайомого рибалку,їде завтра на Дністер на кілька днів,інформує про те,що дуже лупить судак,за півдня можна до 20-25 кг зловити,місця не питав,бо б не сказав,чи достовірна інформація,не знаю,але довіряю.
 
Цитата
Скажіть будь-ласка, на річці Ушиця нерест триває, до 10 червня, чи до 30 червня. Бо минулого року був до 1 липня. Не можу розібратися з тими указами, якийсь рік навіть продовжили ще більше.
Ловити вже можна.
 
Цитата
Сьогодні бачив знайомого рибалку,їде завтра на Дністер на кілька днів,інформує про те,що дуже лупить судак,за півдня можна до 20-25 кг зловити,місця не питав,бо б не сказав,чи достовірна інформація,не знаю,але довіряю.
А це не той знайомий,що в Михайлівці по 20-25 щук лупив?
 
Цитата
А це не той знайомий,що в Михайлівці по 20-25 щук лупив?
Скоріше за все саме він, але цей "товариш" існує лише в в підсвідомості, так що не розганяйтесь.
 
В дні,коли працює речовий,зупинка районна лікарня спускаєтесь до речового ринку там побачиш магазин"Світ рибалки",продавець Олег - запитаєш про те.чи правда інформація про те,що ви розказали 2 рибакам місцевим,що на Дністрі пішов судак!20 червня сказав.21 - він поїхав сам на 2 дні!23 можеш спитати!
 
Цитата
Скоріше за все саме він, але цей "товариш" існує лише в в підсвідомості, так що не розганяйтесь.

Цитата
А це не той знайомий,що в Михайлівці по 20-25 щук лупив?

В дні,коли працює речовий,зупинка районна лікарня спускаєтесь до речового ринку там побачиш магазин"Світ рибалки",продавець Олег - запитаєш про те.чи правда інформація про те,що ви розказали 2 рибакам місцевим,що на Дністрі пішов судак!20 червня сказав.21 - він поїхав сам на 2 дні!23 можеш спитати!
 
Був, 28 на Дністрі в районі  В. Слободи кльов слабенький на Ул. Лайт на силикон піймав 3 гарних окуня а на фідер тільки 3 плотвички!
 
Були вчора. Окунь лупив на кожній проводці, не крупний. Але з бурега ловити - мука. Трава дістає.
 
Всем привет вчера были на рыбалке на Днестре, я ловил на кукурузу у меня - 0, кум на опариш у него ведро подлящиков и зеркальный карпик в районе 1-кг. как то так =)
 
Цитата
кум на опариш у него ведро подлящиков и зеркальный карпик в районе 1-кг. как то так =)
Кум у вас хороший, настоящий друг!
 
Faust_, підлящики маленькі?
 
Цитата
Кум у вас хороший, настоящий друг!
Чого ти зразу хаяти людину. Показав майстер-клас, людина зробить висновки і на другий раз матиме досвід, а за гроші його не купиш.
 
Всім привіт!Рибачили на річці Ушиця з вечора 24.07 до 26.07."Козлики" клювали невеличкі,але навіть в день!Знайшли  бровочку де стояв окунь,а недалеко біля неї бичок.Відпочили файно,але мало...
 
Только что с Днестра, клев ужасный, рыбаков больше чем рыбы, кругом сети, прям сред белого дня тянут, рыбнадзора нет всем пох.... сколько себя помню ни разу еще не видел рыбнадзора, какой то мифический персонаж этот дядя. К кому можно обратится в случае если перед двоими глазами лупят рыбу сетями !? мож кто подскажет номерок ????
 
Цитата
Только что с Днестра, клев ужасный, рыбаков больше чем рыбы, кругом сети, прям сред белого дня тянут, рыбнадзора нет всем пох.... сколько себя помню ни разу еще не видел рыбнадзора, какой то мифический персонаж этот дядя. К кому можно обратится в случае если перед двоими глазами лупят рыбу сетями !? мож кто подскажет номерок ????
В Пыжовке в прошлом году катер пару раз в неделю сетки гаком собирал, даже мою бутылку на резинке срезали. И это не первый год так. Видно не везде доплывают.
 
Цитата
В Пыжовке в прошлом году катер пару раз в неделю сетки гаком собирал, даже мою бутылку на резинке срезали. И это не первый год так. Видно не везде доплывают.
+ на Калюсе, час сношали заготовителей таранки-тушонки за сети
 
Цитата
+ на Калюсе, час сношали заготовителей таранки-тушонки за сети

Как-то на Калюсе нас с товарищем поймали рыбинспекторы на том, что мы резали сеть без всяческих опознавательных знаков. Так тут же доложили владельцу, а нас поругали пальчиком за это и пригрозили штрафом за браконьерство))) При том, пока мы дрейфовали, прицепленные к ихней лодке, проплыли ещё мимо 3-х сетей. На мои возмущения, по поводу этих сетей, сказали - мы ловим браконьеров, которые за ними придут)))
 
"Рудківці Новоушицького району. 20 липня на відстані близько 1000 метрів від берега"
як цк так !!??
в найширшому місці там 1400 м. , а так 900-1000
 
З таким успіхом скоро риби в Дністрі не буде, браки вилолвлять частину сітками, а решту висловлят голодаючі які забирають з собою 20-25кг дрібного судака. :ak:
 
голодаючі гребуть не тільки судака, а все, що попадаєтся в сітки, якими Дністер перегороджений вздовж і поперек :(
 
Тю.!!! Спасибо)))
 
Цитата
Привет всем. Планируем поехать отдыхать на Днестр. Есть вопрос по этой базе http://dnister.km.ua/. Может  кто отдыхал тут. И есть ли у кого координаты на карте на неё? Заранее всем спасибо!!! И что за рыба такая - козлики?
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=648822&postcount=2914
 
Вчора був на Калюсі, ловляться козлики в непристойно великій кількості, інколи по два на одну оснастку
 
Привет всем. Планируем поехать отдыхать на Днестр. Есть вопрос по этой базе http://dnister.km.ua/. Может  кто отдыхал тут. И есть ли у кого координаты на карте на неё? Заранее всем спасибо!!! И что за рыба такая - козлики?
 
Цитата
"Рудківці Новоушицького району. 20 липня на відстані близько 1000 метрів від берега"
як цк так !!??
в найширшому місці там 1400 м. , а так 900-1000
Да на ВСІМ особо "талановиті" журналісти зібрані, як не херню зморозять, то публікують новини не перечитуючи їх, а там дитячі помилки і це постійно)
 
Цитата
Да на ВСІМ особо "талановиті" журналісти зібрані, як не херню зморозять, то публікують новини не перечитуючи їх, а там дитячі помилки і це постійно)
 а я їм вірю)) та і рибка там прокльовує регулярно:dn:
 
минулих вихідних відпочивав у Рудківцях, пробував ловити окуня але щось результат був зовсім не втішний, а вот раків то там повно виявилось, майже за день купання з маскою спіймав 70 штук. Невеликі але під пиво в самий раз
 
Цитата
Тю.!!! Спасибо)))
А ще інколи в Дністрі та й в ставках прокльовує риба "БОЛТ" ))))
 
Цитата
А ще інколи в Дністрі та й в ставках прокльовує риба "БОЛТ" ))))

Інколи-дуже скромно сказано .Цієі риби там з кожним роком стає все більше.
 
Всем привет был на рыбалке с кумом с пятницы на субботу на Днестре вода упала просто нет слов рыба не клюет. В этоге я поймал одного карпа и 10 плотвичек, кум две плотвички короче не рыбалка и х.й зна шо.......
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!