Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Рыболовам Хмельницкого
 
Удалено администрацией
 
Цитата
:schuka::mesto_1:

Бачу діло дійшло до абсурду. Осетер хижак! А може... я частенько на судака їзджу, може підкормляти треба?
 
Ну з прикормкой зрозуміло) А де ловилось? Коли? Як?
 
http://infoprostir.te.ua/?p=84537
 
Цитата
Очень жаль конечно, надеюсь найдут виновных, а не как у нас с Бугом. Но...

Екологи вже підрахували збитки: у Збручі загинуло більше 63 тисяч риб. А це – понад 8 млн. гривень.

Странные какие-то цифры однако.Это что за рыба такая по 127 грн/штука?
По-ходу данные автор сюжета спонтанно при озвучке придумывал, в этом деле естественно ничего не кумекая.
Откатили рыбе по 127 грн за штуку и всё. И рыба скоро уплывёт.
 
Цитата
http://infoprostir.te.ua/?p=84537
Очень жаль конечно, надеюсь найдут виновных, а не как у нас с Бугом. Но...

Екологи вже підрахували збитки: у Збручі загинуло більше 63 тисяч риб. А це – понад 8 млн. гривень.

Странные какие-то цифры однако.Это что за рыба такая по 127 грн/штука?
По-ходу данные автор сюжета спонтанно при озвучке придумывал, в этом деле естественно ничего не кумекая.
 
Цитата
Очень жаль конечно, надеюсь найдут виновных, а не как у нас с Бугом. Но...

Екологи вже підрахували збитки: у Збручі загинуло більше 63 тисяч риб. А це – понад 8 млн. гривень.

Странные какие-то цифры однако.Это что за рыба такая по 127 грн/штука?
По-ходу данные автор сюжета спонтанно при озвучке придумывал, в этом деле естественно ничего не кумекая.
Ясно що цифри з потолка, але 127 грн/рибина це дуже дешево, оптом, я би сказав. Згідно минулорічних штрафів ціни мають бути у декілька разів більші.
 
Всім доброго дня! Приїхали на водосховище 0 6:30 ранку, субота (21.03.2015р.), місце для ловлі обрали біля риббази. Забігаючи наперед скажу,що до 16:00 нами нічого зловлено не було, а от дохлої риби ми побачили багато ((

  На березі водойми лежали великі дохлі Білі Амури і Товстолоби:

[youtube]E0GV8D5keFg[/youtube]

  Поряд з нашим місцем лову, розташувались підводні мисливці (їх улов один судак 2 кг) , з розмови з ними ми дізнались, що все дно встелене товстолобами більше 5 кг (((

[youtube]8Gy09ARRt3E[/youtube]

  Поспілкувавшись з місцевими, дізнались, що травили ракушки, а потравили рибу ))
  Позитив отримали від сонячної погоди та розуміння, що вже весна!
Буду вдячний, якщо підпишитесь на канал Ютуб!
 
Бажаю всім рекордного сезону рибалки !!!!!
 
На березі водойми лежали великі дохлі Білі Амури і Товстолоби:

херрасе...давайте рахувати збитки...:al:
 
Ну так це ж технічна водойма-охолоджувач. Ніхто з рибою не рахується, виживе то виживе. В нас на Бурштинській ТЕС ЩОРОКУ промивають турбіни від ракушок і тому подібного, і картина точно така ж... нажаль...
 
як вам о таке, два лоти ваших
https://torgi.minjust.gov.ua/doc.php?d=56441
https://torgi.minjust.gov.ua/doc.php?d=62551
https://torgi.minjust.gov.ua/doc.php?d=62549
 
Что бы нудьга не брала, вспомним о хорошем, прошлогоднем).
 
Цитата
Что бы нудьга не брала, вспомним о хорошем, прошлогоднем).
ахахах, джакужи на перекате это что то с чем то))))))
 
Цитата
Что бы нудьга не брала, вспомним о хорошем, прошлогоднем).

Умеешь!!!И можешь нагнать конкретную оскому.МОЛОДЧАГА!!!!
 
Цитата
Что бы нудьга не брала, вспомним о хорошем, прошлогоднем).

Шоб нудьга не брала, треба їздити на рибалку)))))
 
Цитата
моніторинг Моломоленецького карася
подскажите точнее место и наживку !  хочу поехать завтра потягать карасика )
 
Всім привіт, підскажіть місце куда можна поїхати з палатками, на рибалочку і шоб покупатись норм, коли потепліє:)
 
Достала погода вщент.:holod: Карповые снасти давно приготовлены, да нынешний апрель оказался холоднее марта.:bk: Чтобы ускорить приход тепла, в телеканале "Трофей" разместил отаке.:cz: Может поможет?..:dm:
 
Цитата
Может поможет?..:dm:
Помогло:bf:
 
Цитата
Помогло:bf:
Да! Сейчас на рыбалке, открываюсь!!
 
Цитата
Достала погода вщент. Карповые снасти давно приготовлены, да нынешний апрель оказался холоднее марта. Чтобы ускорить приход тепла, в телеканале "Трофей" разместил отаке. Может поможет?..
Мляха - муха, хвоток немає прикольних.)))) Тепло сьогодні було, а ось кльова щось не дуже. Карась очерет трощить капітально. Ловився дуже слабенько. Але 5-ток до вечері взяв.
 
Был вчера в Кременной.Просит за рыбалку 80гр.,с ночовкой 160гр.Карась ловился разнобойный,но в основном достойный 250-300гр.
 
Цитата
Был вчера в Кременной.Просит за рыбалку 80гр.,с ночовкой 160гр.Карась ловился разнобойный,но в основном достойный 250-300гр.

160 грн за карася???:dr: ше доплюсовати бєнз:be:
 
Можна на Дністрі ловити бесплатно
 
Да дорого,поэтому и обнародовал.Мы б и не оставались ,но обелечивать он пришол когда мы уже закинулись и приняли за открытие сезона.
 
Цитата
Можна на Дністрі ловити бесплатно
А можно местом ловли поделится?
 
майже на кожній притоці Дністра в цей час можеш розраховувати на такий улов, карась підіймається на нерест:bf:
 
Їздив  з ночівлею на карпа,трофеїв не було,активний тузик не переберав ні чим.
 
Доброго дня, а де рибалили ?
 
Получилось поехать на Жищника, трофеев в этот раз меньше но больше :)
 
Цитата
Получилось поехать на Жищника, трофеев в этот раз меньше но больше :)

непогана форелька, і де ж такі водяться?
 
Цитата
непогана форелька, і де ж такі водяться?
Мабуть на Закарпаті.
 
Хтось може був в с. Баранівка Ярмолинецький р-н, як там зараз?
 
Всем советую посмотреть карту и отметить свои места:  поможем друг другу отдохнуть и порыбачить ! http://fishmapia.com
 

Цитата
Всем советую посмотреть карту и отметить свои места:  поможем друг другу отдохнуть и порыбачить ! http://fishmapia.com
може є сенс зробити окрему тему для цього
 
Цитата
може є сенс зробити окрему тему для цього
так , підтримую !!!
 
теж докинув кілька місць:dk:
 
Цитата
так , підтримую !!!

Але не так часто буваю на сайти !
 
Цитата
так , підтримую !!!

Достаточно добавить этот сайт в закладки и пользоваться им в дальнейшем. С уважением, модератор.
 
Цитата
Достаточно добавить этот сайт в закладки и пользоваться им в дальнейшем. С уважением, модератор.
ефект не той:dt:
 
Цитата
ефект не той:dt:

На рыбалке будет эффект, а не от шараханья по тырнетам.:tongue::dn:
 
Цитата
На рыбалке будет эффект, а не от шараханья по тырнетам.
Петрович, ми в "расєє":ao:
 
Цитата
Петрович, ми в "расєє":ao:

Шо, тырнет захлопнули?..  Тогда на рыбалку!:dv:
 
Друзі, якщо не важко, проголосуйте будь-ласка за фото http://vsim.ua/competitions/fotokonkurs-vsim-vishivankam-vishivanka-36/sofiya-vdovich-736 . Буду дуже вдячний.
 
Цитата
Друзі, якщо не важко, проголосуйте будь-ласка за фото http://vsim.ua/competitions/fotokonkurs-vsim-vishivankam-vishivanka-36/sofiya-vdovich-736 . Буду дуже вдячний.
Проголосував. А на скільки вдячний буш?
 
Цитата
Проголосував. А на скільки вдячний буш?
Дякую, думаю, півас... чи щось в цьому плані. :df:
 
Цитата
Дякую, думаю, півас... чи щось в цьому плані. :df:
+2 від мене і 2 піваса відповідно від тебе:do: Кинь в загальну вєтку "помощь другу", там тоже можуть наклацати
 
Дякую всім, хто клацав. Загальними зусиллями "наклацали" на третє місце. Дякую, мужики!
 
Даби не дубліровати розповідь кину ссилочку на нашу недавню поїздку до Києва. Були всього 4 дні, а нагрузка на організм як за місяць запою:biggrin:
 
Неділю назад з Легріном та Стецюком вдалось вирватись на декілька днів на Київське водосховище. Погода нас жалувал, всі дні на воді штіль. Риби трохи наковиряли, але печінка не дуже рада таким поєздкам. Були всього 4 дня, а отходняк як після місячного запою:be:
 
Ше парочка фото...
 
Цитата
Ше парочка фото...

і скільки той красавчик заважив?
 
Цитата
і скільки той красавчик заважив?

Їх декілька з більших було. Один трохи не дотянув до 5-чки, другий трохи перетягнув... А остальне - мєлоч :ag:
 
Вал тоже бачу був з Вами?
 
Цитата
да, точка відома і що? Ви реально думаєте що ми з Хм. попремся туди за окунем, бо чоловік зловив 3кг риби?:b
Ні-не думаю,пошуткував...Та і на рибалку не за кілограмами їду,а шоб вигулятись-древній інстинкт.Але і про рибальські місця не розповідаю....
Окуня в цьому році зовсім мало.Скинули воду,місця змінились риба відійшла,розсіялась.Не сильно на спінінг половиш.
 
Цитата
Ні-не думаю,пошуткував...
То ти, мля, акурат шуткуй, а то може картуз з цяцками і оклярами в Дністар булькнути. Всі нормальні пацани. Але гостре слово це гірше фугаса.... Імхо. без обід...
 
Цитата
То ти, мля, акурат шуткуй, а то може картуз з цяцками і оклярами в Дністар булькнути. Всі нормальні пацани. Але гостре слово це гірше фугаса.... Імхо. без обід...
Я з вами на ти не переходив.Але на березі спрбували-би ви такому тоні говорити- язичок би швидко прищемив.І головне- хамство доволі серйозна вада...
 
добре гаразд пишу в лс
 
Спешил For Парильщик, про диванных рыболовов это я так понял вы обо мне, так вот, возможно я не так часто езжу на рыбалки, особенно на большую воду типа Днестра, к сожалению робота не позволяет, но таких судачат я точно не беру, даже на всем известным Хмельничанам Дубовке не смотря на то что билет там платный и считаю это для каждого уважаемого себя рыболова неприемлемым, брать такую рыбу в такое время. А время сейчас с рыбалкой сами знаете какое, не из лучших... ведь ездим мы на рыбалку не за рыбой, а за удовольствием в её поклёвках и вываживании, ибо с такими темпами нам, не говоря уже о наших детях, такая рыба будет известна только из картинок с биологии. И не нужно сразу спрыгивать на рыб.инспекцию, местных бракош, електриков и т.п. шваль, нужно начинать с себя, ведь всегда проще сказать,: "а почему я не могу взять такого судачка, если вон Петя на сети ловит таких по 20 штук за день?", и считать это нормальным явлением. Но ладно, не буду дальше писать демогогии, все мы взрослые люди и несем отчет за свои поступки, каждый живет по своим принципам и понятиям и видимо у нас, они, с вами разные.
И кое что в добавок, мой вопрос, это всего лишь вопрос, а не наезд, потому что мне реально стало интересно, зачем такой судак и какой с него толк. Хюман мне ответил, я его понял, а вы Парильщик непотня с какого перепугу решили что я к Хюману "вцепился".

Отпускайте почаще рыбу, товарищи рыболовы. Всем НХНЧ
 
Цитата
Спешил For Парильщик непотня с какого перепугу решили что я к Хюману "вцепился".

Отпускайте почаще рыбу, товарищи рыболовы. Всем НХНЧ
Да ладно...ответили,значит не "вцепился"диалог адекватный существует вот и хорошо..Ведь не одно хамство..И о рыбалке можно.Свою позицию о нормах аылова озвучивал раньше-стараюсь не перелавливать и не нарушать.Хотя на прошлой рыбалке улов дался нелегко.Окунь трудовой.                            Да и скоро донецких карпов ловить буду.Вот там клёв- лучшее чем все байки про карповые места..
 
Цитата
Да и скоро донецких карпов ловить буду
Не треба ловити донецьких карпів бо вони українські , для вас самий раз і в смак сірійські карпи:bj::bf:. ІМХО.
 
Цитата
Не треба ловити донецьких карпів бо вони українські , для вас самий раз і в смак сірійські карпи:bj::bf:. ІМХО.
Ви про що???
 
Цитата
Ви про що???

Да, мужики ну ви і даєте, давно не був на ресурсі, бо всьо оті рибалки ніяк не дадуть часу на письмо))), а тут походу все по старому, давайте будемо добрішими)))
 
Цитата
Да, мужики ну ви і даєте, давно не був на ресурсі, бо всьо оті рибалки ніяк не дадуть часу на письмо))), а тут походу все по старому, давайте будемо добрішими)))

а де рибачиш, якшо не секрет?
 
Цитата
а де рибачиш, якшо не секрет?

Блін Дімон, був в Куровечці, потім заїхав в Завалійки, в Розсохи пару раз катався, на Дубово був, в Летичів на обводний їздив, в Рудню заїзжав, в Брунівку їздив, в Кузьмин катався, а ше на Гідрі був, а в Черепові ше був, на КВХ чув шо якась риба ловиться)))):bj::bj::bj:
 
Цитата
Блін Дімон, був в Куровечці, потім заїхав в Завалійки, в Розсохи пару раз катався, на Дубово був, в Летичів на обводний їздив, в Рудню заїзжав, в Брунівку їздив, в Кузьмин катався, а ше на Гідрі був, а в Черепові ше був, на КВХ чув шо якась риба ловиться)))):bj::bj::bj:

Блін і не впадло мені було стільки писати?)))))):bj:
 
Цитата
Блін Дімон, був в Куровечці, потім заїхав в Завалійки, в Розсохи пару раз катався, на Дубово був, в Летичів на обводний їздив, в Рудню заїзжав, в Брунівку їздив, в Кузьмин катався, а ше на Гідрі був, а в Черепові ше був, на КВХ чув шо якась риба ловиться)))):bj::bj::bj:

а яка ціна зараз в Завалійках і як по кльову, щось ловив?
 
Цитата
Блін Дімон, був в Куровечці, потім заїхав в Завалійки, в Розсохи пару раз катався, на Дубово був, в Летичів на обводний їздив, в Рудню заїзжав, в Брунівку їздив, в Кузьмин катався, а ше на Гідрі був, а в Черепові ше був, на КВХ чув шо якась риба ловиться))))
80-ть днів навколо риболовних місць:bf:
 
Цитата
Блін Дімон, був в Куровечці, потім заїхав в Завалійки, в Розсохи пару раз катався, на Дубово був, в Летичів на обводний їздив, в Рудню заїзжав, в Брунівку їздив, в Кузьмин катався, а ше на Гідрі був, а в Черепові ше був, на КВХ чув шо якась риба ловиться)))):bj::bj::bj:

Шось забув напевно)) :do:
 
2 неділі назад також планував маршрут на щучку Курники і Завалійки - риба виловлена на весні, навіть охоронців не було, в річці між ставками води в 2 рази менше ніж завжди, в Куровечці став спущений
 
вот - натрапив на таке - http://khmelnitskiy.prom.ua/Rybolovnye-seti
 
так десь була силка куда кидати об"яви таких мудаків, вони їх банят, хто в курсі?
 
тут не банити тре а викликати ментів та ПС і вилучати з подальшим поданням в суд в нас на базарі був такий продавець, приїхала ГО "Скеля" ( *********www.youtube.com/channel/UCqJRbp6bhzyhwq1x0yKEakQ ) з ментами, вилучили все що він продавав, а директору ринку письмове попередження -щоб дивився чим торгують.
 
Цитата
вот - натрапив на таке - http://khmelnitskiy.prom.ua/Rybolovnye-seti
Блін, прикольно, останнім часом риба не клює... і в принципі, відносно кайтечевської сєдобки не дорого...
 
Коллеги, отметилсяв "Трофее" (телеканале). Как воспоминание о уходящем сезоне.:db: Всем НХНЧ!
 
Цитата
Коллеги, отметился
кіт на 6-ку не канає (3-4 кг:bf:) а карась нормас....
 
Цитата
кіт на 6-ку не канає (3-4 кг:bf:) а карась нормас....

А так?:tongue:
 
*********www.youtube.com/watch?v=bECama1XWPU
з надувастіком таке майже не можливо та і спасжелет не просто так придумали
 
щука перемогла !!!:bj:
 
Товарищи рыболовы. Поступила информация, что в пгт.Наркевичи уже пару дней берёт окунь, размер разный , от крупного до всякого. Может кто згоняет на разведку).
Робота не позволяет просто так кататься, а кому то может некуда поехать.
Отпишитесь если что.
 
Да занепадає форум по маленьку(((
 
Цитата
Да занепадає форум по маленьку(((

Унічтожте вайбер і всьо вернеця.
 
Цитата
Да занепадає форум по маленьку(((
то не ми такі, то життя так склалось.....:by:
 
Цитата
Унічтожте вайбер і всьо вернеця.

Удаляти тебе? Да би не травмірувати псіхіку? :ap:
Вітаю з обновою!
 
Кто что слышал про ловле карпа.Платники безплатники,просто имформацию бы получить.или уже неберёт?
 
Цитата
или уже неберёт?
Не брал, не будет уже брать, разве что  в следующем году. ИМХО.
 
Цитата
Удаляти тебе? Да би не травмірувати псіхіку? :ap:
Вітаю з обновою!

Ша ша ша. Ні. Ніколи у цьому житті!!! Розігнався!!!:dl::bj: Все все я успокоїївся!!!
 
Мужики поддержите брата на трофее.Очень хочу увидеть его по телику(окунь зачётный)
http://trofey.net/fototrofey/foto/noyabr-2015/8271
 
Коллеги, не берите на рыбалку говноподсаки!:wink:
www.youtube.com/watch?v=a1j10q2E18Y
 
Сьогодні Андре777 став батьком чудової донечки, тому мої привітання йому, нехай росте здорова на радість батькам!

p.s. ну і магарич конечно з нього;)
 
Цитата
тому мої привітання йому, нехай росте здорова на радість батькам!
 
Цитата
Сьогодні Андре777 став батьком чудової донечки, тому мої привітання йому, нехай росте здорова на радість батькам!

p.s. ну і магарич конечно з нього;)

Присоединяюсь!!! пускай растёт здоровой!!!
 
http://videochart.net/video/5r788.3931935651966e1c640d1c2179a1
 
Цитата
http://videochart.net/video/5r788.39...1c640d1c2179a1
Правду говорят:"Лень- двигатель прогресса" так придумали колесо и всё остальное. Браво!!!
 
Якість чищення викликає сумніви. Пройшовся по середині боків і все?
Ідея гарна для того, щоб зняти 80% луски, що далі?
Я, наприклад, ненавиджу, коли на приготовленій рибі попадається луска.
 
Мене більше цікавить не якість, а куда та луска валить.....сумніваюсь що воно все в відро залітає )))
 
Всім привіт
 
Цитата
сумніваюсь що воно все в відро залітає
а вона потім по стінам летить
 
Цитата
Якість чищення викликає сумніви. Пройшовся по середині боків і все?
Ідея гарна для того, щоб зняти 80% луски, що далі?
Я, наприклад, ненавиджу, коли на приготовленій рибі попадається луска.
Інші 20% допрацювати рашпилем))))
 
Державне агентство водних ресурсів України знову намагаються підім’яти під Мінагрополітики, нехтуючи багатьма законами здорового глузду та зводячи ще одну стіну на шляху виконання угоди про асоціацію з ЄС. Активісти просять допомогти зупинити свавілля!
По цим посиланням можна дізнатись деякі нюанси:

http://provse.te.ua/2016/01/derzhavne-ahentstvo-vodnyh-resursiv-prosyt-pidtrymky-v-ukrajintsiv/

http://www.eurointegration.com.ua/experts/2016/01/28/7043956/

И сама петиція:

https :// petition.president.gov.ua/petition/20058  

(скласти все до купи, без пропусків, так як тут на форумі неможливо викласти посилання цілком)

 
Хіба "велосипед риболовний"  в Європі вже працює. Є сенс взяти за стержень їхню модель і не паритись, як риба об лід.
 
Цитата
Мож  хто в курсі де є відкрита вода ,бажано з наявністю плотви або ляща?(крім дністра)
Усі дрібні річки (Буг, Случ, Вовк, Збруч і т.д.)
А люди вже ловлять, хоча, не фідером )))))
 
Цитата
Усі дрібні річки (Буг, Случ, Вовк, Збруч і т.д.)
А люди вже ловлять, хоча, не фідером )))))
да не підбурюйте людей драчіком орудувати, ато проміняють фідера на соніки і будуть бєль по ямам шморгати:bj:
 
Цитата
да не підбурюйте людей драчіком орудувати, ато проміняють фідера на соніки і будуть бєль по ямам шморгати:bj:

:bj::bj::bj: Соніком шморгати це даааа))))) Непогана шморгалка.... до 3-х грам
 
Тільки «Fish Sport»? Прояви  шмаркетингу не мають меж....(
Горілку брати тільки Немірофф, а ковбасу лише зіньківську)))) Судді перевірятимуть, закусувати тільки при візуальному контакті з іншими участниками із сусідніх секторів))))
Вибачте...не втримався)
 
Требуются голоса на канале Трофей!!Пожалуйста!!  
http://trofey.net/fototrofey/foto/mart-2016/13496
 
Здавай пацанам точку, а вони замутять голоса:wink:
 
Цитата
Здавай пацанам точку
Овочевий базар ну а там самі знаєте....:bf::bj:
 
Цитата
Овочевий базар ну а там самі знаєте....:bf::bj:

40грн/кило:ds::ap::ap:
 
Увага нерест
http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-08-04-12-16-54/66--2015.html
 
Цитата
рано..надо хоть 10 пару дней.....Это при внешней  средней температуре 12-15.....

довго, дуже довго)))) скоро заборона.... :)
 
И что? 1 крючок и лови где хочеш.
 
якщо бути точним то не де хочеш, а відповідно додатку до наказу про нерест
 
+ з лодки на моторчику набагато цікавіше))))
 
Вот я так і не можу зрозуміти: на простих не орендованих стаках, які звичайно що не вказані в переліку, можна ловити чи ні?
 
Цитата
Вот я так і не можу зрозуміти: на простих не орендованих стаках, які звичайно що не вказані в переліку, можна ловити чи ні?

Перезвоните по этому вопросу в местную рыбинспекцию. От греха подальше. Приказ о запрете так выписан, что можно легко попасть в переплёт.
 
якщо взяти чисто по закону, то неможна, але треба дійсно уточнювати в риб інспекції і в письмовому варіанті. А то як кажут слово до діла не прешиєш
 
Здесь надо понимать так, все что не понятно значит нельзя. Нерест. Можно и потерпеть два месяца. Раньше так было и все было понятно. С берега можно а с лодок нет. Я так думаю. Но с лодок КАПЕЦ как хочется, .....
 
Цитата
Здесь надо понимать так, все что не понятно значит нельзя. Нерест. Можно и потерпеть два месяца. Раньше так было и все было понятно. С берега можно а с лодок нет. Я так думаю. Но с лодок КАПЕЦ как хочется, .....

З берега тільки у дозволених місцях
 
Цитата
З берега тільки у дозволених місцях
Таки да. Всегда так было и должно быть. Еще будут дни и будет клев. Отдыхаем с берега.
 
В нас ці дозволені місця, в основному, зосереджені на півдні області, а що робити тим, хто живе в селах і далеко від дозволених точок?
 
Цитата
В нас ці дозволені місця, в основному, зосереджені на півдні області, а що робити тим, хто живе в селах і далеко від дозволених точок?

а Ви десь в селах рибінспектора бачили? я його за 5 останніх років на Дністрі один раз бачив
 
Цитата
а Ви десь в селах рибінспектора бачили? я його за 5 останніх років на Дністрі один раз бачив

а якщо не бачив..?
 
Цитата
а якщо не бачив..?
той йдіть і ловіть якщо не бачили, якби всі ловили тільки на удочки чи на спінінги, навіть у нерест, то риби було б набагато більше як є зараз
 
Раніше під час заборони можна було ловити однією вудкою з одним гачком на водоймах що знаходяться в межах населеного пункту. Але в наказах останніх років такий дозвіл не прописаний....
 
Цитата
Але в наказах останніх років такий дозвіл не прописаний....
Вот-вот. І я думаю, чи не під орендарів, які будь-якими способами перешкоджають людям в загальному водокористуванні, таким чином пролобійовано..?
 
скоріш за все Ви праві
 
Тут все написано, читаем, выполняем.  Дочитать до конца, в низу тоже.   http://lovlia-na-dnistri.ru/nerest-hmelnizkaya.obl.html
 
Підкажіть, якщо ловля проходить в стилі "catch and release" і я буду біля води з спінінгом, що мені грозить?)
 
прокляття від котів
 
Цитата
Підкажіть, якщо ловля проходить в стилі "catch and release" і я буду біля води з спінінгом, що мені грозить?)

Якщо рибу не знайшли,то 51 грн.Ніби так
 
вмене взагалі сумніви, що наша риб охорона працює, в перший же день нересту люди плавали на байдарках, хтось навіт на кайті катався. В неділю також плавали на байдарках + бачив ще на  1 надувну лодку. Якщо с місті таке робиться у всіх на очах то про, що ще можна говорити???? Вони непевне відреагують коли динамітом почнуть глушити, вот тоді може хтось і рухнеться.
 
Привіт рибалкам Хмельниччини! Напочатку травня планую відпочинок. Підкажіть, де можна відловитись в радіусі до 30-50 км від Шепетівки з урахуванням нерестової заборони. Цікавить карп, карась, лящ, плотва. Найбільш відвідувані мною водойми у минулі роки: ставок у с. Березна (16 км від Шепетівки), ставок за с. Городище (за Шепетівкой). Якщо ставок, напишіть, чи давно його спускали. Хотілось би взяти трофей. Дякую небайдужим!
 
Під Ваші критерії підпадає водойма в с.Сошки ,зеркало водойми близько 80-ти гектарів ,останній раз ставок спускався в 2001 році. Водойма позиціонується ,як спортивна (принцип "спіймав-відпусти").Якщо потрібна більш детальна інформація звертайтесь в приват.
 
Бачивши в відео і чувши від знайомих що ловлять кленя і по холодній воді! З початку 2016 віддавав цій рибі більшість виїздів. І так, їх було 8, ні один з перших семи не приніс жодної голавліної клюваки, навіть в минулі вихідні, хоча вже було досить жарко( Я вже почав психувати і говорити друзям якщо і на цей раз не зловлю лобатого піду в сидячу ловлю білої риби! Об"їздив Збруч, П.Буг, Горинь, Серет, а його все не було. І от на КІНЕЦЬ температура повітря піднялась до 23градусів, вилізло купа комах-жучків-паучків і я зловив першого кленика 2016!

Втікли з роботи у будні, і добу з середи на четвер провели на річці, поруч з  одними з самих гарних перекатів! :aq:

У вечері рибку знайшли під просторими перекатами, вона стояла під ними на струях і чекала чим підживитись:connie_23:. Перебирала приманками, була дуже балувана, але коли знаходив що їй по смаку зразу заробляв 3-4 шалених удари, не дивлячись на те що води ще дуже холодна енергії рибі не бракувало!  
Наступного дня риба змістилась:lodka:, і вже під перекатом виловити її не вдавалось, тепер вона стояла за камінням на більш спокійній воді з більшою глибиною. З підбором приманок ситуація не змінилась. :bf:

Я ловив на коливалочки, при тому не маленькі всі більші 2грам:be:,  ні на одну буратінку риби зловити не вдалося. В напарників ситуація була інша, в них рибка нормально їла міні-кренки.

На сомових ямках було декілька клювак нормальної риби, але вона просто "пинала" блешні замість того щоб їсти їх, знущалась з мене виходячи "в ноги" і била в самому березі.
Трофейних кленів зловити не вдалося. :ak:

І так залишались дуже задоволені,мною  було зловлено більше трьох десятків клеників вагою до 400грам. Радості повні штани, щей фідера купувати не прийдеться)  Всі кленики після короткої фотосесії відпускались!)

Тепер знаю куди буде наступний мій виїзд!
НХНЧ!
 
Цитата
Бачивши в відео і чувши від знайомих що ловлять кленя і по холодній воді! З початку 2016 віддавав цій рибі більшість виїздів. І так, їх було 8, ні один з перших семи не приніс жодної голавліної клюваки, навіть в минулі вихідні, хоча вже було досить жарко( Я вже почав психувати і говорити друзям якщо і на цей раз не зловлю лобатого піду в сидячу ловлю білої риби! Об"їздив Збруч, П.Буг, Горинь, Серет, а його все не було. І от на КІНЕЦЬ температура повітря піднялась до 23градусів, вилізло купа комах-жучків-паучків і я зловив першого кленика 2016!

Втікли з роботи у будні, і добу з середи на четвер провели на річці, поруч з  одними з самих гарних перекатів! :aq:

У вечері рибку знайшли під просторими перекатами, вона стояла під ними на струях і чекала чим підживитись:connie_23:. Перебирала приманками, була дуже балувана, але коли знаходив що їй по смаку зразу заробляв 3-4 шалених удари, не дивлячись на те що води ще дуже холодна енергії рибі не бракувало!  
Наступного дня риба змістилась:lodka:, і вже під перекатом виловити її не вдавалось, тепер вона стояла за камінням на більш спокійній воді з більшою глибиною. З підбором приманок ситуація не змінилась. :bf:

Я ловив на коливалочки, при тому не маленькі всі більші 2грам:be:,  ні на одну буратінку риби зловити не вдалося. В напарників ситуація була інша, в них рибка нормально їла міні-кренки.

На сомових ямках було декілька клювак нормальної риби, але вона просто "пинала" блешні замість того щоб їсти їх, знущалась з мене виходячи "в ноги" і била в самому березі.
Трофейних кленів зловити не вдалося. :ak:

І так залишались дуже задоволені,мною  було зловлено більше трьох десятків клеників вагою до 400грам. Радості повні штани, щей фідера купувати не прийдеться)  Всі кленики після короткої фотосесії відпускались!)

Тепер знаю куди буде наступний мій виїзд!
НХНЧ!

ой нашо ці балачки))))))))))))))
 
Прохання до тих хто частень проїжджає біля оазиса. В період нересту, працює прокат катамаранів, плавають на байдарках, повідомте про це рибохорону 29010 м. Хмельницький, вул.  Заводська, 61
тел. (0382)65-82-03
тел. (0522)65-83-77
я телефоную напряму на особистий тел 097-881-66-16 Юрій Вікторович
кроми нас ніхто цього не зробить
 
Цитата
Прохання до тих хто частень проїжджає біля оазиса. В період нересту, працює прокат катамаранів, плавають на байдарках, повідомте про це рибохорону 29010 м. Хмельницький, вул.  Заводська, 61
тел. (0382)65-82-03
тел. (0522)65-83-77
я телефоную напряму на особистий тел 097-881-66-16 Юрій Вікторович
кроми нас ніхто цього не зробить

За байдарки я навіть не подумав,  сам хотів на літо спорт трішки змінити(((
 
Хтось может розьяснити як це працюе?

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, через те, що в останні роки спостерігаються деякі непорозуміння з цього приводу між рибалками-любителям та орендарями окремих водойм, роз'яснюємо, що з питань використання водойм в Україні діє Koнституція України ст. 47 Водного кодексу України та постанова Кабінету Міністрів України № 1042/93.

У відповідності до цих законодавчих актів водні ресурси є об'єктами права власності українського народу, а права власника здійснюють органи державної влади та місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією та законами України.

Зокрема ст. 47 Водного кодексу України визначає, що загальне водокористування здійснюється громадянами України для задоволення їх потреб безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів. У статті перелічені деякі основні потреби громадян, до яких входять купання, плавання на човнах, водопій тварин, любительське і спортивне рибальство.

Пункт 5 постанови визначає, що до любительського і спортивного рибальства належать способи ловлі риби без застосування обладнання для промислового вилову риби (сітки, неводи, ятері та ін.), а також обладнання, що заборонене для використання при ловлі риби в Україні як таке, що наносить шкоду популяції риби, екології водних об'єктів, завдає поранень (електроприлади для ловлі, прилади, що створюють ударні навантаження, та хімічні сполуки, що призводять до тимчасової недієздатності риби та негативно впливають на інші види водних організмів). До дозволених належать вудочки, донні вудочки, закиди та вудочки для лову плавом, спінінги та ін.

Разом з тим, постановою з метою більш ефективного використання водойм в Україні для збільшення запасів риби дозволяється оренда окремих водойм за рішеннями районних органів державної влади. При цьому встановлено, що оренда здійснюється тільки в межах законодавства України та виключно для розведення, відгодівлі і послідуючого вилову та реалізації тільки окремих видів риб, які виробляють рибозаводи в Україні. Для штучних водойм такими видами риб в Україні встановлені короп, товстолоб та білий амур. При цьому постановою визначається порядок і правила господарювання орендарями, зокрема щодо питань документальної звітності та відповідальності в разі нанесення шкоди.

Постановою не допускається будь-яка діяльність по будівництву на берегах різних причалів, будинків, складів, знищення очеретів у заплавах, додаткове підвищення чи пониження рівня води, встановлення сіток і т. ін.

Для здійснення контролю за використанням водойм за призначенням орендарі зобов'язуються вести відповідну документацію і фінансову звітність (кількість і види закупленого молодняка, кількість і терміни використання придбаних комбікормів, графіки годівлі риби, в т. ч. і в спеціальних тимчасових садках для молоді, книги обліку і графіки перевірок стану води, насичення води киснем, затверджений план вилову риби для реалізації). При цьому особливо наголошується, що орендар не має права вилову аборигенних видів риб у водоймі, а така риба підлягає після сортування виловленого обов'язковому поверненню до водойми, про що складається акт за участю представників державного органу влади, органу місцевого самоврядування. Нагадуємо, що до аборигенних видів риб належать всі види, що розмножуються у водоймі природним шляхом (карась, плотва, окунь, щука, плоскирка і ін.).

Орендар не має права забороняти любительське рибальство на водоймі. Категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом в рамках Карного кодексу України

При цьому орендар має право попередити і контролювати, щоб виловлені види риб, які розводяться, були повернуті до водойми. При цьому до уваги може братися лише та риба, що відповідає середньоваговим показникам конкретного виду, що перебуває на відгодівлі. В якості прикладу: якщо виловлений короп має аналогічну вагу з усіма іншими, його слід вважати таким, що перебуває на відгодівлі, але якщо його вага різниться з тими, що відгодовуються, на кілограм чи дуже суттєво, то такий короп вважається перебуваючим у водоймі до моменту оренди і не може бути предметом спору стосовно власності орендаря.

Якщо в період рибалки виникають суперечки, то вони вирішуються у відповідності до законодавства, при тому виклики до водойми працівників чергової частини міліції покладаються на орендаря, а рибалка призупиняється тільки після складання протоколу про порушення вимог чинного законодавства однією із сторін, якщо таке здійснено риболовом-любителем. У разі необхідності суперечки вирішуються на загальних підставах у суді.
 
це просто не працює, де ви бачили рибалку любителя, який може вільно ловити рибу на орендованій водоймі. Як варіант можна спробувати визвати поліцію
 
Цитата
це просто не працює, де ви бачили рибалку любителя, який може вільно ловити рибу на орендованій водоймі. Як варіант можна спробувати визвати поліцію

А я б зробив пару копій і возив з собою на рибалку.
 
Тому що у нас є рибалки-любителі а є"рибалки-заготівельники" які повибивали все живе на безкоштовних водоймах де немає охорони і порядку.
 
"Орендар не має права забороняти любительське рибальство на водоймі. Категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом в рамках Карного кодексу України
При цьому орендар має право попередити і контролювати, щоб виловлені види риб, які розводяться, були повернуті до водойми"

Цікаво. Але в реальному житті потрібно багато часу та розбитих носів, щоб це увійшло в  життя....
 
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!
 
Цитата
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!
Від мене +1
 
Цитата
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!

Поставив плюсик!)
 
Цитата
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!

Ялта +1(з дочиного акаунту)...
 
Цитата
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!
И от меня +1:df:
 
Сообщение от kiber
Друзі, якщо неважко підтримайте малечу своїм голосом у конкурсі.
Дякую!


И от меня +1
 
Дякую всім, хто підтримав! Миру, злагоди, добра!
 
Друзі , хто знає щось про водойму в с.Жинишківці  ,с. Дружба (Урочище Хлоп'є), Віньковецький район  ? Може хтось був чи чув щось .....
 
Цитата
Друзі , хто знає щось про водойму в с.Жинишківці  ,с. Дружба (Урочище Хлоп'є), Віньковецький район  ? Може хтось був чи чув щось .....

Чув про "Хлопья", ловлять гарних карасів, особливо з лодки на поплавчанку в кувшинках
 
поняв,дякую !
 
Вчора Головченці напроти монастиря.Людей багато карасик прокльовує.
 
Багато хто з нас полюбляє відпочивати та рибалити на Дністровському водосховищі. У багатьох є чимало приємних спогадів про трофейні рибалки та гарний відпочинок. Але нажаль багато цих спогадів пов`язані із минулими часами...



У даний час, на Дністровському водосховищу склалася дуже сумна ситуація, коли риби стає з кожним роком все менше, і менше...
На такий стан речей впливає багато факторів - це і неконтрольований промисловий вилов риби, і величезна кількість браконьєрів як з Чернівецького, так і з Хмельницького берегів.







Немало є і таких горе-рибалок які, щоб наловити собі рибки на юшку, закидають дешеві китайські екрани, і при цьому замість активної риболовлі з вудкою, вживають непомірні кількості алкогольних напоїв, та просто забувають, або вже не взмозі навіть витягнути ті екрани з води, внаслідок чого в цих екранах гине чимала кількість різної риби і раків. Велику шкоду іхтіофауні наносять і так звані весняні екопопуски - коли під час проходження нересту, на протязі 30 і більше днів з Дністровської ГЕС-1 скидається вода величезними об`ємами.



При цьому дуже багато відкладеної рибою ікри, залишається висихати на сонці, так як зазвичай риба для нересту обирає мілини з водоростями, де під час таких збросів вода відходить від берега часом на 30-40 м. З кожним таким невдалим нерестом, шансів у риби відновлювати свою популяцію стає ще менше...

Для довідки: відповідно до правил експлуатації Дністровське водосховище являється основним регулятором стоку р. Дністер.

Основними задачами водосховищ Дністровського каскаду є:

   забезпечення компенсуючими попусками водопостачання, зрошення і судноплавства на ділянці Дністра від Дністровського гідровузла до устя;

   виробіток електроенергії на ГЕС-1, ГЕС-2 і ГАЕС;

   боротьба з повенями шляхом використання для зрізки паводків протипаводкової ємкості в Дністровському водосховищі.

У Дністровському водосховищі найцінніші промислові риби належать до фітофільної екологічної групи. Ефективність розмноження цих риб безпосередньо залежить від рівневого режиму водойми, який в першу чергу стосується ранньонерестуючих видів. У зв'язку з особливостями будови (незначні площі мілководь, каньйонний тип ложа) в Дністровському водосховищі відчувається дефіцит нерестовищ для фітофілів. Несприятливі умови розмноження риб посилюються в результаті спрацьовування водосховища в умовах низької водності під час проведення весняних екологічних попусків в Нижній Дністер і лиман. Рибогосподарське освоєння верхньої водойми і буферного водосховища (відповідно до правил експлуатації Дністровського водосховища) не передбачено, видовий склад іхтіофауни не має промислового значення. Виходячи з вище сказаного, НАГОЛОШУЄМО про необхідність припинення видачі квот на вилов риби та необхідності створення рекреаційних зон…  

Ще одним незворотнім і неприємним процесом є проблема замулення - багато рибалок котрі користуються ехолотами, знають що місцями глибини стали на 5-8 м меншими. Кожного року під час паводків та і просто відмирання рослин та водних біоорганізмів, шар мулу збільшується, що в кінцевому результаті може привести до того, що перлина нашого краю перетвориться у звичайне болото... Спорудження 6 малих ГЕС по верхів’ю р. Дністер взагалі призведе до знищення всїх екосистем та незворотних процесів евтофікації колись самої чистої річки в Європі.

Також, дуже сумною є ситуація яка склалася на берегах Дністровського вдсх... Численна армада рибалок та звичайних відпочиваючих залишають по собі на березі величезні купи сміття, з порожніх пластикових та скляних пляшок, целофану, консервних бляшанок та іншої не органіки, які забруднюють екологію річки та її берегів, знищуючи біоресурси та рослинність…



Багато хто з нас полюбляє відпочивати та рибалити на Дністровському водосховищі. У багатьох є чимало приємних спогадів про трофейні рибалки та гарний відпочинок. Але нажаль багато цих спогадів пов`язані із минулими часами...
У даний час, на Дністровському водосховищу склалася дуже сумна ситуація, коли риби стає з кожним роком все менше, і менше...
На такий стан речей впливає багато факторів - це і неконтрольований промисловий вилов риби, і величезна кількість браконьєрів як з Чернівецького, так і з Хмельницького берегів.
Немало є і таких горе-рибалок які, щоб наловити собі рибки на юшку, закидають дешеві китайські екрани, і при цьому замість активної риболовлі з вудкою, вживають непомірні кількості алкогольних напоїв, та просто забувають, або вже не взмозі навіть витягнути ті екрани з води, внаслідок чого в цих екранах гине чимала кількість різної риби і раків. Велику шкоду іхтіофауні наносять і так звані весняні екопопуски - коли під час проходження нересту, на протязі 30 і більше днів з Дністровської ГЕС-1 скидається вода величезними об`ємами.
При цьому дуже багато відкладеної рибою ікри, залишається висихати на сонці, так як зазвичай риба для нересту обирає мілини з водоростями, де під час таких збросів вода відходить від берега часом на 30-40 м. З кожним таким невдалим нерестом, шансів у риби відновлювати свою популяцію стає ще менше...
Для довідки: відповідно до правил експлуатації Дністровське водосховище являється основним регулятором стоку р. Дністер.

Основними задачами водосховищ Дністровського каскаду є:
забезпечення компенсуючими попусками водопостачання, зрошення і судноплавства на ділянці Дністра від Дністровського гідровузла до устя;

   виробіток електроенергії на ГЕС-1, ГЕС-2 і ГАЕС;

   боротьба з повенями шляхом використання для зрізки паводків протипаводкової ємкості в Дністровському водосховищі.

У Дністровському водосховищі найцінніші промислові риби належать до фітофільної екологічної групи. Ефективність розмноження цих риб безпосередньо залежить від рівневого режиму водойми, який в першу чергу стосується ранньонерестуючих видів. У зв'язку з особливостями будови (незначні площі мілководь, каньйонний тип ложа) в Дністровському водосховищі відчувається дефіцит нерестовищ для фітофілів. Несприятливі умови розмноження риб посилюються в результаті спрацьовування водосховища в умовах низької водності під час проведення весняних екологічних попусків в Нижній Дністер і лиман. Рибогосподарське освоєння верхньої водойми і буферного водосховища (відповідно до правил експлуатації Дністровського водосховища) не передбачено, видовий склад іхтіофауни не має промислового значення. Виходячи з вище сказаного, НАГОЛОШУЄМО про необхідність припинення видачі квот на вилов риби та необхідності створення рекреаційних зон…  

Ще одним незворотнім і неприємним процесом є проблема замулення - багато рибалок котрі користуються ехолотами, знають що місцями глибини стали на 5-8 м меншими. Кожного року під час паводків та і просто відмирання рослин та водних біоорганізмів, шар мулу збільшується, що в кінцевому результаті може привести до того, що перлина нашого краю перетвориться у звичайне болото... Спорудження 6 малих ГЕС по верхів’ю р. Дністер взагалі призведе до знищення всїх екосистем та незворотних процесів евтофікації колись самої чистої річки в Європі.

Також, дуже сумною є ситуація яка склалася на берегах Дністровського вдсх... Численна армада рибалок та звичайних відпочиваючих залишають по собі на березі величезні купи сміття, з порожніх пластикових та скляних пляшок, целофану, консервних бляшанок та іншої не органіки, які забруднюють екологію річки та її берегів, знищуючи біоресурси та рослинність…

На сьогоднішній день, актив ГО «ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ» разом із спорідненими організаціями краю, ініціює звернення до всіх відповідних гілок влади, з вимогою ЗАБОРОНИТИ промисловий вилов риби на Дністровському водосховищі повністю! В Чернівецькій області промисловий вилов риби заборонений від моменту, коли весь берег від Хотина до Новодністровська було визначено як Національний Природний Парк «Хотинський». З Хмельницького ж боку такого статусу на всьому узбережжі немає, тому всі так звані артелі отримують ліцензії та квоти на Хмельниччині. Велике прохання до всіх активістів Хмельниччини, прикласти зі свого боку максимум зусиль, щоб підтримати ПОВНУ ЗАБОРОНУ промислового лову у своїй області! З оглядом на те, що всі ліцензії та квоти на промлов видаються у грудні місяці поточного року, часу лишається обмаль… Якщо промлов буде заборонено повністю, люба сітка у воді буде незаконною у будь-який період року!

З приводу екопопусків у Громадській раді при Дністровсько-Прутському БУВР, створено робочу групу, яку очолює активіст ГО «ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ», і з цього приводу зараз налагоджується робота з спорідненими організаціями у Одеській області, задля можливості впливати на перебіг скидів води під час нересту.І дуже велике прохання до всіх хто полюбляє рибалити та відпочивати на берегах Дністровського водосховища – будь ласка прибирайте за собою сміття, та відвозьте його до смітників!

Збережемо разом нашу природу для себе і нащадків!!!

З приводу пропозицій та співпраці по вищевказаним питанням звертайтесь на поштову скриньку ГО «ГРБ» - [email][email protected][/email], на сторінках у соцмережах, та на телефон 095 715 31 39.
 
Вот один интересный документик, о квотах... Господа уважаемые паны, интересная нарисована картинка, не правда ли?



Вот это к поднимавшемуся тут на страницах вопросу - какие Громади в какую сторону смотрят...
 
Пару тижднів тому були з хлопцями на КВХ. Пару слів з фото черканув ТУТ
 
Удивил Хмельницкий Буг, приятный бонус попался ..
 
І я "дещо" наджигував за хвіст...
 
Привіт рибацюгам:bf:
Хто може підсказати,куди можна зїздити на щуку?Можливо платнік якийсь є?
Бо одна робота-робота,а від червня на рибі не був,хочеться вже шось відчути на тій стороні лєски:bk:
 
[INDENT][/INDENT]Петрович, давайте бур на балкон!:holod:
 
Цитата
Петрович, давайте бур на балкон!:holod:

Со 2 октября "Тонар" уже там. Даже пыль со шнека довелось стирать. А также с месяц и живцы на балконе (бонус от поставщика при закупке карпового зарыбка). Снег к сожалению намерзание льда затормозил, но всё в руках Божьих! Ждём-с.:holod:

P.S. Профильную тему открою по появлению первого льда.:al:
 
Маленькая победа в большой войне!http://darg.gov.ua/_derzhribagentstvo_0_0_0_3111_1.html
Что скажут уважаемые рыбаки Хмельницкой области!?
 
Цитата
Маленькая победа в большой войне!http://darg.gov.ua/_derzhribagentstvo_0_0_0_3111_1.html
Что скажут уважаемые рыбаки Хмельницкой области!?

Выглядит оптимистично. Но как будет реализовано, следующий год покажет.
В любом случае всем причастным к этому решению - респект!
 
Цитата
Маленькая победа в большой войне!http://darg.gov.ua/_derzhribagentstvo_0_0_0_3111_1.html
Что скажут уважаемые рыбаки Хмельницкой области!?

Было бы круто,но будет ли круто.
 
Петрович, где тема про лед? Я уже на Дубово ходил, лед 2-3 см, но поскольку свежий, то моих 63 кг держит. Возможно за городом на небольших водоемах и получше будет.
 
Цитата
Маленькая победа в большой войне!http://darg.gov.ua/_derzhribagentstvo_0_0_0_3111_1.html
Что скажут уважаемые рыбаки Хмельницкой области!?

    Ну сейчас по идее любая сетка на водохранилище не законна. С биркой или без бирки. Любая артель на берегу тоже. У рыбохраны получается руки развязаны. Лишь бы было желание. Ну и нам рыбакам в стороне стоять не стоит.
 
Цитата
Петрович, где тема про лед? Я уже на Дубово ходил, лед 2-3 см, но поскольку свежий, то моих 63 кг держит. Возможно за городом на небольших водоемах и получше будет.
Безопасность прежде всего!
Цитата

P.S. Профильную тему открою по появлению первого льда.:al:
Первый лёд - это когда центнерные дядьки одетые в зимние лахи спокойно рыбачат, передвигаются, не боятся сойтись на льду на "рюмку чая". А не проваливаются со всеми вытекающими... Плюс грядущее потепление. Жди, короче, мой лёгкий друг.
 
Цитата
Петрович, где тема про лед? Я уже на Дубово ходил, лед 2-3 см, но поскольку свежий, то моих 63 кг держит. Возможно за городом на небольших водоемах и получше будет.

     Та не пока что рано, для моей сотни так уж точно. И прогноз пока тоже не радует. Но тему думаю открывать пора. Так хотя бы слюни попускать для начала.
 
Добрый день, уважаемые рыболовы!
Перед  началом зимнего сезона решил приобрести зимний костюм-поплавок,
как   всегда   предложений   много,   а  опыта  мало.  Порекомендуйте,
пожалуйста,  конкретные  модели,  может  уже  кто-то сталкивался с
данным вопросом. Ценовой диапазон +-3000грн.
 
Цитата
Безопасность прежде всего!

Первый лёд - это когда центнерные дядьки одетые в зимние лахи спокойно рыбачат, передвигаются, не боятся сойтись на льду на "рюмку чая". А не проваливаются со всеми вытекающими... Плюс грядущее потепление. Жди, короче, мой лёгкий друг.
Вышел с обеда все-таки на Дубово, но с другой стороны, на тот что был без воды. За счет своей малой глубины лед 4-5 см. Прошел пешком полностью через весь водоем и вышел на дамбу Щедрина, правда там лед потоньше будет.
Про безопасность все правильно, не люблю сам когда под ногами трещит, "я ж только в разведку и назад" :bk:
 
Цитата
Безопасность прежде всего!

это когда центнерные дядьки одетые в зимние лахи спокойно рыбачат, передвигаются, не боятся сойтись на льду на "рюмку чая".

"Чай" був на березі, тай я явно за центнер)
Сезон відкрили, стрьомно но реально)
 
Цитата
"Чай" був на березі, тай я явно за центнер)
Сезон відкрили, стрьомно но реально)

Молодчаги!!!
 
Я не зимовий рибак, але хочу нагадати усім пінгвінам про мотузку ! Сьогодні взнав подробиці смерті одного рибака по першому льоду пару тижнів назад. Причиною стала відсутність мотузка з палкою та рішучості у оточуючих рибаків.... він тупо замерз через 20 хв у воді ....
 
Конечно надо прбывать
Цитата
може на маленький силікон рачок пробувати як хто думае чув що так ловлять.

Конечно надо пробывать, это ПЕрвый закон Мерфи о рыбалке.


Рыба всегда клюет на ту насадку, которой у вас нет.

У соседа рыба всегда клюет лучше.

Рыба начинает клевать в тот момент, когда вы отвлеклись.

Чем тоньше леска, тем крупней рыба, поэтому крупную рыбу поймать невозможно.

Чем дольше и тщательнее вы готовились к рыбалке, тем больше шансов ничего не поймать.

Жена всегда против ваших поездок на рыбную ловлю. Поэтому если она не против, вам лучше остаться дома.

Чем меньше рыболовный стаж, тем больше шансов наловить рыбы.

В какую бы сторону вы ни плыли на лодке, ветер всегда встречный.

Клев прекращается за пять минут до вашего приезда на водоем и начинается через пять минут после вашего отъезда.

Если вы договорились со своим товарищем о том, что он купит насадку, он обязательно опоздает.
 
риба клюе або вчора  або завтра . а втой день тоже брала непогано але в основному жерла рака.
 
читав статтю в інтернеті http://www.podilska.info/news/dubivskyj-stavok-povernuly-hmelnytskij-gromadi/
Кажуть що мова ідеться про став УТМР. Хто, що чув по даному поводу??
 
Наказ "Нерест 2017" по Хмельницькій області.
http://darg.gov.ua/files/7/03_30_nerest_khmelnytskiy.PDF
 
Цитата
Наказ "Нерест 2017" по Хмельницькій області.
http://darg.gov.ua/files/7/03_30_nerest_khmelnytskiy.PDF

Спасибо тебе добрый человек
 
Наздоров'я)

І ось, можливо комусь візуально краще сприймається інформація: карта з місцями де дозволяється ловля в період нересту.

Карта місць для ловлі в період нересту у 2017 році
 
Цитата
Наздоров'я)

І ось, можливо комусь візуально краще сприймається інформація: карта з місцями де дозволяється ловля в період нересту.

Карта місць для ловлі в період нересту у 2017 році
Помилка в тексті:
Цитата

Заборонено рибалити:
- з 1 квітня по 29 червня - Дністровське водосховище
Посилання на джерело: vsim.ua/Podii/nerest-2017-de-mozhna-bude-loviti-ribu-na-hmelnichchini-karta-10597711.html
Має бути:
Цитата
Заборонено рибалити рибалкам-любителям:
- з 01 квітня по 09 червня(включно) - Дністровське водосховище
 
Цитата
Помилка в тексті:

Має бути:

помилки нема.
пункт 1.2  заборона на промисловий вилов по 29 червня.

пункт 1.1. спортивний та аматорський по 9 червня 2017 poxy;
 
Цитата
помилки нема.
пункт 1.2  заборона на промисловий вилов по 29 червня.

пункт 1.1. спортивний та аматорський по 9 червня 2017 poxy;
Помилка на хмельницькому  сайті vsim.ua
vsim.ua/Podii/nerest-2017-de-mozhna-bude-loviti-ribu-na-hmelnichchini-karta-10597711.html
 
Цитата
Помилка на хмельницькому  сайті vsim.ua
vsim.ua/Podii/nerest-2017-de-mozhna-bude-loviti-ribu-na-hmelnichchini-karta-10597711.html
Хай простять Модери за флуд, а сайт-то не Хмельницький, судя по хостингу...
 
Цитата
Хай простять Модери за флуд, а сайт-то не Хмельницький, судя по хостингу...
Не важливо, що сайт  не хмельницький.
- Просто помилка, і читають її  хмельничани.)
 
Продовжується збір коштів для зариблення обвідного каналу на Ружичній.
Обновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 2250 грн.

Яковишен Олександр - 250 грн.
Яковишен Володимир - 250 грн.
Срізінський Віталій - 250 грн.
Таушан Дмитро - 250.
Кравчук Максим - 200 грн
Пастух Андрі - 200 грн
Борис Качуровський - 200 грн
Площинцький Віталій - 200 грн
Бордюгов Віталій - 200 грн
Маркевич Олександр - 250 грн
 
Зариблення Південного Бугу
 
[QUOTE=logos0702;723141]Продовжується збір коштів для зариблення обвідного каналу на Ружичній.
.........

   Ану, ану! Как то по подробнее. Может тоже поучаствую.
 
Учасники зариблення, я думаю температуру води авто-річка вирівняли???
 
Христос Воскрес!
Вчора трошки поківочив по камишам.
 
Зариблення наших водойм товстолобиком нагадує поповнення вимираючого населення білих країн неграми та арабами. :ap:
 
Обновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 2700 грн. Номер карти 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович
Обновлений список учасників.
Яковишен Олександр - 250 грн.
Яковишен Володимир - 250 грн.
Срізінський Віталій - 250 грн.
Таушан Дмитро - 250.
Кравчук Максим - 200 грн
Пастух Андрій - 200 грн
Борис Качуровський - 200 грн
Площинцький Віталій - 200 грн
Бордюгов Віталій - 200 грн
Маркевич Олександр - 250 грн
Копач Олександр 200 грн
Сорока Андрій - 200 грн
Площинцький Віталій ще + 50 грн
 
Мені час від часу пишуть яка такса для зариблення бо переважна більшість людей кидає 200-250 грн. Пишу щоб бачили всі ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ.  Знову кидаю оновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 3400 грн. Номер карти 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович  мій номер тел -0960833985
Обновлений список учасників.
Яковишен Олександр - 250 грн.
Яковишен Володимир - 250 грн.
Срізінський Віталій - 250 грн.
Таушан Дмитро - 250.
Кравчук Максим - 200 грн
Пастух Андрій - 200 грн
Борис Качуровський - 200 грн
Площинцький Віталій - 200 грн
Бордюгов Віталій - 200 грн
Маркевич Олександр - 250 грн
Копач Олександр 200 грн
Сорока Андрій - 200 грн
Площинцький Віталій ще + 50 грн
Яремчук Ігор - 200 грн
Максимчук Василь Павлович - 100 грн
Зайцев Сергій Володимирович - 200 грн
Лобановський Максим - 200 грн.
 
Знову кидаю оновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 3900 грн. ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ. Номер карти ПРИВАТ банка 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович мій номер тел -0960833985
Обновлений список учасників.
1.Яковишен Олександр - 250 грн.
2.Яковишен Володимир - 250 грн.
3.Срізінський Віталій - 250 грн.
4.Таушан Дмитро - 250.
5.Кравчук Максим - 200 грн
6.Пастух Андрій - 200 грн
7.Борис Качуровський - 200 грн
8.Площинцький Віталій - 200 грн
9.Бордюгов Віталій - 200 грн
10.Маркевич Олександр - 250 грн
11.Копач Олександр 200 грн
12.Сорока Андрій - 200 грн
13.Площинцький Віталій ще + 50 грн
14.Яремчук Ігор - 200 грн
15.Максимчук Василь Павлович - 100 грн
16.Зайцев Сергій Володимирович - 200 грн
17.Лобановський Максим - 200 грн.
18. Баула Дмитро Григорович - 100 грн.
19. Рубан Микола Васильович - 200 грн
20.Францішков Анатолій - 200 грн

Також 1050 грн зібрали люди які проживають біля каналу
 
Знову кидаю оновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 4550 грн. ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ. Номер карти ПРИВАТ банка 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович мій номер тел -0960833985 Можливо хто знає де недалеко можна взяти зарибок амура.
Обновлений список учасників.
1.Яковишен Олександр - 250 грн.
2.Яковишен Володимир - 250 грн.
3.Срізінський Віталій - 250 грн.
4.Таушан Дмитро - 250.
5.Кравчук Максим - 200 грн
6.Пастух Андрій - 200 грн
7.Борис Качуровський - 200 грн
8.Площинцький Віталій - 200 грн
9.Бордюгов Віталій - 200 грн
10.Маркевич Олександр - 250 грн
11.Копач Олександр 200 грн
12.Сорока Андрій - 200 грн
13.Площинцький Віталій ще + 50 грн
14.Яремчук Ігор - 200 грн
15.Максимчук Василь Павлович - 100 грн
16.Зайцев Сергій Володимирович - 200 грн
17.Лобановський Максим - 200 грн.
18. Баула Дмитро Григорович - 100 грн.
19. Рубан Микола Васильович - 200 грн
20.Францішков Анатолій - 200 грн
21. Косінский Сергій Вікторович - 150 грн
22. Баран Олександр Миколайович - 300 грн
23. Ткаченко Іван Михайлович 200 грн
 
Скажу чесно я не вірив, що зберем таку суму, приємно здивований. І знову кидаю оновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 5453 грн. ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ. Номер карти ПРИВАТ банка 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович мій номер тел -0960833985 Можливо хто знає де недалеко можна взяти зарибок амура.
Обновлений список учасників.
1.Яковишен Олександр - 250 грн.
2.Яковишен Володимир - 250 грн.
3.Срізінський Віталій - 250 грн.
4.Таушан Дмитро - 250.
5.Кравчук Максим - 200 грн
6.Пастух Андрій - 200 грн
7.Борис Качуровський - 200 грн
8.Площинцький Віталій - 200 грн
9.Бордюгов Віталій - 200 грн
10.Маркевич Олександр - 250 грн
11.Копач Олександр 200 грн
12.Сорока Андрій - 200 грн
13.Площинцький Віталій ще + 50 грн
14.Яремчук Ігор - 200 грн
15.Максимчук Василь Павлович - 100 грн
16.Зайцев Сергій Володимирович - 200 грн
17.Лобановський Максим - 200 грн.
18. Баула Дмитро Григорович - 100 грн.
19. Рубан Микола Васильович - 200 грн
20.Францішков Анатолій - 200 грн
21. Косінский Сергій Вікторович - 150 грн
22. Баран Олександр Миколайович - 300 грн
23. Ткаченко Іван Михайлович 200 грн
24. Гарник Олег Миколайович - 100 грн
25. Лунь Ростислав Володимирович - 100 грн
26. Семчук Андрій - 203грн
27. Валерко Микола Леонідович - 100 грн
28. Загородний Ігор Віталійович - 200 грн
29. Возовик Микола Михайлович - 200 грн

Перша партія зариблення

*********www.youtube.com/watch?v=of1eAP2Vo10
*********www.youtube.com/watch?v=TeLiH6avnfo
*********www.youtube.com/watch?v=TZp2BaNWOOw
 
Сьогодні була друга порція зариблення, запустили 27 кг. риби, пару амурчиків, товстолобика, даже щучку нам подарили її також запустили в канал, а переважно короп (весь короп зеркальний). Хотілось би, щоб форумчани активніше приймали участь в зарибленні. Качество не супер але маємо, що маємо.
*********www.youtube.com/watch?v=FjqTzWeDBvQ
*********www.youtube.com/watch?v=Qm2DhmZIyO8
*********www.youtube.com/watch?v=WfK8MEfDkeE
*********www.youtube.com/watch?v=jeuAFuWprw8
 
Потрібна допомога. Орендатор на Веселці в якого ми купуємо зарибок просить йому допомогти. Він оформив документи щоб понизити рівень води і спустити став з мальком, який ми в нього маєм придбати, але дозвіл йому дали на декілька днів. Він просить щоб хто може прийшли 2 травня 2017 року до Веселки і допомогли йому виловити мальок, за нашу допомогу він нам дасть безкоштовно зарибку. Хто має бажання і можливість звяжіться зі мною. 0960833985 Будуть спускати невеличкий ставок ,той, що біля веселки. Підходьте так десь на 8-9 годину, з собою візьміть щось щоб переодітись бо можна вимаститись ну і в кого є чоботи то також не завадять.
 
І знову кидаю оновлений список учасників в зариблені обвідного каналу, маємо вже 5655 грн. ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ. Номер карти ПРИВАТ банка 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович мій номер тел -0960833985. Станом на сьогоднішній день, зарибили на 58 кг риби. Можливо хто знає де недалеко можна взяти зарибок амура.
Обновлений список учасників.
1.Яковишен Олександр - 250 грн.
2.Таушан Дмитро - 250.
3.Кравчук Максим - 200 грн
4.Пастух Андрій - 200 грн
5.Борис Качуровський - 200 грн
6.Площинцький Віталій - 200 грн
7.Бордюгов Віталій - 200 грн
8.Маркевич Олександр - 250 грн
9.Копач Олександр 200 грн
10.Сорока Андрій - 200 грн
11.Площинцький Віталій ще + 50 грн
12.Яремчук Ігор - 200 грн
13.Максимчук Василь Павлович - 100 грн
14.Зайцев Сергій Володимирович - 200 грн
15.Лобановський Максим - 200 грн.
16. Баула Дмитро Григорович - 100 грн.
17. Рубан Микола Васильович - 200 грн
18.Францішков Анатолій - 200 грн
19. Косінский Сергій Вікторович - 150 грн
20. Баран Олександр Миколайович - 300 грн
21. Ткаченко Іван Михайлович 200 грн
22. Гарник Олег Миколайович - 100 грн
23. Лунь Ростислав Володимирович - 100 грн
24. Семчук Андрій - 203грн
25. Валерко Микола Леонідович - 100 грн
26. Загородний Ігор Віталійович - 200 грн
27. Возовик Микола Михайлович - 200 грн
28. Шалімов Михайло Вікторович - 200 грн
29. Воробьов Микола -100 грн
30. Рузич Роман Васильович - 100 грн
31. Зайонс Андрій В. - 302 грн
 
Вчора відбулось третє зариблення обвідного каналу. Запустили ще 38 кг риби. Станом на сьогоднішній день зібрано 6155 грн. частину цих коштів вже потрачено на зарибок, всього запустили 96 кг риби. Оскільки в орендатора на веселці не виходить спустити ставок з зарибком, щоб ми могли придбати за один раз, то будем купувати і надалі порціями. Оскільки зарибляєм порціями і схоже, що буде ще два чи три зариблення, бо плануєм придбати ще біля 70 кг зарибку. Хочу попросити всіх активніше участвувати в зариблені, а то вроді гроші зібрали, а як прийти допомогти, щоб хоть трохи рознести той зарибок по каналу, то особо ніхто не горить бажанням, приходиться кожен раз просити щоб хтось прийшов допоміг. Отже хочу подякувати за допомогу в другому зарибленні Борису Качуровському, Олександру Маркевичу, Івану Риженкову, за допомогу в третьому зарибленні Андрію Пастуху, Миколі Валєрко ну і знову ))) Івану Риженкову - за три зариблення в Іванові потихенько просипається скритий оператор - коментатор )))))).
Ну і добавляю невеличке відео з зариблення.
*********www.youtube.com/watch?v=uoktq8xWEGE
*********www.youtube.com/watch?v=JULjE5-Rbfg
*********www.youtube.com/watch?v=f8obaHDQhbU
 
не про рибалку,
але... http://www.0352.ua/article/1645760
 
отак ми і живем
http://atmhunt.ru/2017/05/25/inspektora-xmelnickoj-rybooxrany-zaderzhali-na-goryachem/
 
На зубату виходив і з лодкою і без на р. Случ, жодного удару, лише окунець і все.

Можливо хтось ще кудись виїжджав? Або я вже прогавив той "завітний" тиждень після нересту, або ще не віднерестилась.
 
Цитата
або ще не віднерестилась.
Це типу жарт?))
 
Нажаль я не іхтіолог, та й питання було в іншому.
Виходив в дозволені місця і в перші тижні травня, і після нересту на річки - всі місцеві кажуть - ще не йде, ще не йде, тому цікаво.
Все ж кожна водойма - окремий біосвіт в якому все "протікає" по своєму графіку.
 
віднерестилась ще у квітні як мінімум
 
Це все добре, але все ж, чи виїжджав хтось кудись, якщо так то як успіхи?
 
Щука ще під льодом може ікру скидувати, якщо я не помиляюсь, вона одна з самих перших з окунем нереститься. Нерест поняття розтяжиме, кожна риба починає нереститися при відповідній температурі води, тому і нерестова заборона так ростянута, карпу напкриклад десь біля 18 потрібно. А те що щука не ловиться, то потрібно скіли свої прокачувати і треба починати думати як щука))) в звітах по форумам ловлять щуку. А місцевих послухати - себе наіп@ти в 90% випадках)))
 
Так, я не спінінгіст, і якраз намагаюсь вивчати цей вид ловлі, тому збираю інформацію по трохи.
Дякую за орієнтування, будем практикувати. Спробую на ці вихідні з лодкою по Случу пройтись ближче до межі з Житомирською областтю. Тому, якщо вийде виїхати - напишу. Якщо у когось ще буде бажання разом вирватись - можемо якось згрупуватись.
 
А сенс аж так далеко на Случ їхати, щуки достатньо і значно ближче
 
По білій знаю місця де на смажку карасики, де на сушку поменші, де коропчики проскакують, а по хижій виїжджав пару разів: обвідний канал, озерна, за Летичів на Вовк (але зараз там вода впала), і на Случ, де й брав зубату. Тому місць куди можна виїжджати на неї - можна сказати не знаю. Та й катаюсь в ті місця де був і які знаю. Якщо хто дасть пораду чи тут чи в приват куди можна виїхати пошукати щастя - буду вдячний.
 
Цитата
за Летичів на Вовк (але зараз там вода впала),
вот якраз там зараз варто повпиратися в щуку, при низькій воді вона там ловилась доволі таки добре
 
Подякував. Будем експериментувати.
Вчора після роботи виїхав в сторону Старкону до першого мосту через Бужок. Ніколи там не був. Або не знав де шукати, або в межах 150-200 м. від мосту - місця де річка ширша хоча б більше 2-х метрів - не було. Можливо треба було ще далі йти. Іншим разом буду мати більше часу - довше пошукаю.

Мартинківці - рахується, як водосховище чи просто річка?
Якщо перший варіант - заборона ловлі до 9-го числа, якщо другий - можна.
Тому й цікаво.
 
Мартинківці завжди були водосховищем.
 
Значить покищо там ловити не можна. Принаймні їхати з одним гачком з берега немає змісту.
Дякую за інформацію. Тоді як варіант хіба вище по течії де ще вузько.
 
Цитата
Принаймні їхати з одним гачком з берега немає змісту.
зміст є, але є шанс попасти на сторожа дибіла на ГЕС і з ним постійно гиркатися+погородили берега парканами в робочих місцях.
 
О бач як, ніколи там не був, і не знав, що там такі приколи.
Поки підшукую місця, і поки буде 3 дні вихідних - буду шукати вдачі.
Якщо буде результативно - відпишусь, що, де і як.
 
Вода висока, тому тільки з плит біля ГЕС. Сторожа дійсно дибіли, раніше всі проїжджали через міст на Тернопільську сторону. Після того як при янику викупили ГЕС  треба об'їжджати 25 км.
 
Цитата
треба об'їжджати 25 км.
Рік назад 20 грн рішали варіант об"їзду. Да і після того як в Мартинківцях були щотижня то навіть сторож імбіцил, він там такий унікал один був, попускався. Доречі ми сиділи у них на гес під навєсіком, то взяв карту руху по зоні ГЕС, так по ній дамба і зона плит на шлюзах ніфіга не заборонна. Інший сторож - взагалі пацифіст і пофігіст, роби що хоч, іди куда хоч. Доречі на кемпінгу також дибіли, втирають що берег у них в оренті, плати бабки за прохід або обходь. Помню на запитання чи вода також в аренті, почув ні, пішов собі в собі по воді в чоботях, було смішно бачити завісшу морду орендаторів))
 
На тернопільській туєбні ще ті, тільки через йоп твою мать. По іншому не доходить. Радує, що буваю там тільки у відпустці, а то ніяких нервів би не хватило...
 
На Південному Бузі піймали браконьєрів
 
Хмельничани витягають з Південного Бугу браконьєрські сітки та рвуть їх

Можна і нам якось організуватись та з лодками позбирати сітки між мостами Оазису та Західно-окружної.
 
Не факт що то були свідомі рибаки, а браки, які просто окуня врубали, але всяко може бути і я можу помилятися, тоді пардон за наклеп. Але витягуючи сітку можеш сам попасти під роздачу, і потім доказуй що це не твоя тряпка, і ти не її трясеш, а борешся з браками...
 
Ребята, есть вариант! Например некоторые из наших активистов сдали экзамены и собеседование на громадського инспектора з охорони навколишнього середовища, получили посвидчення. Теперь план-наказ на водоёмы, и без проблем резать тряпки!!! Сразу после срезания и разрезания акт вилучення, к нему опис, и всё по закону выходит!
 
Хм, навіть не чув такого. Можливо хтось ще захоче почитати Положення:
Про затвердження Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля
Цитата
ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ

    3.1. Громадськими інспекторами можуть бути громадяни України, що  досягли  18  років,  мають  досвід  природоохоронної роботи та пройшли співбесіду в органах Держекоінспекції.

    3.2. Громадянин,  який бажає  бути  громадським  інспектором, подає  до  відповідного  органу Держекоінспекції письмову заяву та подання  організації,  що його рекомендує, або письмове клопотання державного   інспектора   з   охорони  навколишнього   природного середовища.

    3.3. Громадські  інспектори призначаються Головним державним інспектором України з охорони навколишнього природного  середовища та  головними  державними  інспекторами  з  охорони  навколишнього природного  середовища  відповідних  територій  після  проходження співбесіди відповідно з керівниками структурних підрозділів органу Держекоінспекції   та   виявлення   претендентом   знань  з  основ природоохоронного законодавства.
    Результати співбесіди  фіксуються  у  картці  погодження   на виконання  обов'язків  громадського інспектора,  згідно з додатком 1.

    3.4. Громадські      інспектори     отримують     посвідчення встановленого  Мінприроди зразка, що підтверджують їх повноваження (додаток).

    3.5. Посвідчення  громадського  інспектора з охорони довкілля видають  терміном  на  один  рік  із  щорічним   продовженням   за результатами оцінки щоквартальних та щорічного звітів громадського інспектора  про виконану роботу.

    3.6. У  посвідченні  громадського   інспектора   визначається територія,  у межах якої може здійснювати повноваження громадський інспектор.

    3.7. Громадські інспектори виконують  роботу  на  громадських засадах,  без  увільнення  від  основної  роботи  і без додаткової оплати праці.

    3.8.  Громадський  інспектор повинен пройти навчання в органі Держекоінспекції,  який  видав  посвідчення,  з  питань здійснення інспекційних  перевірок,  складання  за їх результатами матеріалів (актів   та  протоколів  про  адміністративні  правопорушення)  та інструктаж  з  техніки  безпеки.
 
Пишется подання на человека от определенной ГО, указывается в каких природоохранных заходах он принимал участие за прошедшие 2 года. Обучение, экзамен и собеседование. А дальше вперёд на охрану природы!))) У меня к примеру уже 2 года такое посвидчення есть... Периодически сдаю вилученi забороненнi знаряддя лову, и раз в квартал звiт. Протоколов ни на кого пока не складав... Полномочия у громадського екоинспектора гораздо шире нежели у громадського рибинспектора...
 
Прохання до всіх хто буває на обвідному каналі цікавтесь, що ловиться, загляньте в відро подивіться яка риба, а то є гандо... які ходять спеціально ловити лодошечних карпиків. Неділю назад в рибака в садку було біля 30 карпиків . Вчора питався пояснити, щоб не ловив чоловік, поки не получив в голову не дойшло (як результат зіпсована рибалка, викинута вся риба, наступного разу поломаю ще й вудки). Сьогодні знову було помічено дідів, побачите хтось на каналі цих пердунів перевірте обовязково їхній улов, ці гандо... ловлять лодошечного карпика того якого ми запускали. Фотографуйте і викладайте в групу нехай люди знають хегероїв в лице.
 
Цитата
Прохання до всіх хто буває на обвідному каналі цікавтесь, що ловиться, загляньте в відро подивіться яка риба, а то є гандо... які ходять спеціально ловити лодошечних карпиків. Неділю назад в рибака в садку було біля 30 карпиків . Вчора питався пояснити, щоб не ловив чоловік, поки не получив в голову не дойшло (як результат зіпсована рибалка, викинута вся риба, наступного разу поломаю ще й вудки). Сьогодні знову було помічено дідів, побачите хтось на каналі цих пердунів перевірте обовязково їхній улов, ці гандо... ловлять лодошечного карпика того якого ми запускали. Фотографуйте і викладайте в групу нехай люди знають хегероїв в лице.

   В межах міста то боротьба з вітряками. На жаль. Я теж являюсь членом рибацької спілки тільки за багато км від міста. Батьки там живуть. Там це оправдано. Велика водойма. Особливо ні хто ні кого не ганяє і в садки не заглядує, але ніхто і не нагліє особливо. А тут коропчика тільки запустили і вже відставники з вудками тут як тут і все бабці на пательню. Побачите що буде коли коропчик по 500 грамів набере і більше. Там все місто день і ніч сидіти буде. І вашого зарибку якраз до осені щоб ще й хватило. Ще раз кажу, НА ЖАЛЬ!
 
Цитата
Прохання до всіх хто буває на обвідному каналі цікавтесь, що ловиться, загляньте в відро подивіться яка риба, а то є гандо... які ходять спеціально ловити лодошечних карпиків. Неділю назад в рибака в садку було біля 30 карпиків . Вчора питався пояснити, щоб не ловив чоловік, поки не получив в голову не дойшло (як результат зіпсована рибалка, викинута вся риба, наступного разу поломаю ще й вудки). Сьогодні знову було помічено дідів, побачите хтось на каналі цих пердунів перевірте обовязково їхній улов, ці гандо... ловлять лодошечного карпика того якого ми запускали. Фотографуйте і викладайте в групу нехай люди знають хегероїв в лице.
Шкода вашого труда, вже мали урок з Озерої, тут буде гірше. Наші люди не доросли мозгами до такого окультурення. Получив раз по голові, наступного викличе поліцію, будети мати великі проблеми. Якщо карпік підросте до 800 грм. його повибивають дітлахи і діди бо це для них вже трофейний улов і законно заборонити це не можна.
 
Ну, хоча б є на що апелювати (мінімальні розміри риб дозволених для вилову любителям).
Правила любительського і спортивного рибальства
Для коропа - не менше 25 см.
 
Цитата
...щоб не ловив чоловік, поки не получив в голову не дойшло (як результат зіпсована рибалка, викинута вся риба, наступного разу поломаю ще й вудки)...
До Вас поліцію не викликали? яке Ви мали право розпускати руки? Поломаєте вудки? - Умисне знищення або пошкодження чужого майна...
Вчіть закони усі, а не тільки ті, що подобаються ;)
 
Цитата
До Вас поліцію не викликали? яке Ви мали право розпускати руки? Поломаєте вудки? - Умисне знищення або пошкодження чужого майна...
Вчіть закони усі, а не тільки ті, що подобаються ;)
Хуліганство.
Одним словом, повторюсь, - охлократія в дії.
А ще й з претендуємо на європейськість. Ганьба! (
 
Применять силу нельзя, это незаконно... Хоть зачастую это самый действенный вариант... Пробуйте законными методами - по Правилам за каждого недомерка полагается штраф! За перелов - штраф! Недельку так непонимающих поколбасить, на следующую начнёт понимание приходить! И смотрите ещё раз то, что я писал выше про громадських экоинспекторов - это всё в межах их полномочий!
 
Цитата
Применять силу нельзя, это незаконно... Хоть зачастую это самый действенный вариант... Пробуйте законными методами - по Правилам за каждого недомерка полагается штраф! За перелов - штраф! Недельку так непонимающих поколбасить, на следующую начнёт понимание приходить! И смотрите ещё раз то, что я писал выше про громадських экоинспекторов - это всё в межах их полномочий!

    Уточню для иногородних, это обводной канал водоёма находящегося в городе. Рыбных ресурсов особо там никогда не наблюдалось, во всяком случае на моей памяти. Всю жизнь местные пенсионеры и не только ходили туда помочить удочки и ни кто ничего им не говорил. А тут оказывается появилась рыбка да ещё и ловиться. Как вы думаете, сколько желающих появится этим воспользоваться? Правильно, много. И что ты им скажешь? И кто этим будет заниматься? И по какому праву?
 
Хуліганство?  Да чудово рузумію, але треба розібратись ще хто перший почав, якщо воно бидло і по доброму тобто по людськи не розуміє, то поінакшому ніяк. Я ж не прийшов і зразу в голову, я спокійно розповів, що рибалки скинулись купили зарибок зеркального  коропа, і ніхто нікому не забороняє ловити рибу, не бере білети, лише прохання ловити дозволений розмір, а не лодошечного карпика. Да і суть не втому дав чи не дав в голову, а просто хочеться щось зробити хороше, щоб не пхатись на рибалку чорт зна куди. Обходив по кругу канал не один раз і багатьом розповідав всі вроді розуміють випускають, не беруть, але як завжди в сімї не без урода. Я чудово розумів коли збирав кошти на зариблення, що буде багато гіморою, та і сума 100-200 грн не смертельна, щось виловлять, а щось і виросте, осінню ще дозарибим орієнтовно 80-100 кг. Якщо скласти руки і казати, що все так погано і нічого не робити то нічого внас і не буде. Можливо мій труд і буде марним, але я хочаб спробую. Доречі це ж не тільки я розяснюю людям, місцеві там також розповідають, пояснюють. Риба там є, але її дуже мало.
Колись зарибляли Південний Буг, всі в один голос кричали потравили, неважно хто, але риба пропала. А тут получається ніхто не травить так самі вибємо, або вибють при нашому бездіянні, не так важко підійти  до рибалки, запитати про улов, подивитись, що спіймав, при наявності зарибка пояснити, що робить не правильно, на наступний рік з нього буде гарна риба вот тоді і лови собі на здоровя.


В суботу зустрів дідка який ловив рибу з внучкою і скажу вам дуже приємно наблюдати таку картину, коли в дитини аж світяться очі як тільки рухнеться поплавок. Підійшов запитав, як улов чи клює, приємно поспілкувались.
 
Цитата
Уточню для иногородних...
И что ты им скажешь? И кто этим будет заниматься? И по какому праву?
Водоём общественного пользования?
 
Може трохи не в тєму, але історія чимось схожа. Було це десь років 5 тому в селі де живуть мої батьки. Почалось все з того, що колись ще задовго до цього випадку їздили ми з тататом і його кумом на торф'яні кар'єри рибалити. Зловили там 8 щучок(карандашів) як в нас кажуть, грам десь до 500. І запустили їх в ставок, що в нас в селі. Пройшло з того часу років 6-7 і один малий на Паску впіймав щуку десь коло 6кг на поплавочку. Після того люди почали їздити туди на щуку навіть з других сіл, ми ніколи нікого не гонили риби там було валом, що трофейної щуки, що трофейного карася. І одного разу прийшов в вечері один мужик в клуб і каже, що хтось біля ставу заїхав машиною з виключеними фарами і качає лотку. Ми бистро в машини і туди, приїхали і таки дійсно двоє ставлять сєтки, один в машині, ми донього типу хто такий? І тут вилазить з машини наш любий голова сільської ради(колишній) не встиг він і слова зказати як влетів назад в машину. Відгребли вони тоді по перше число, геть весла поломили. То ми їх ще в машину повпихали і в міліцію здали за бракон'єрство.
 
Усім сдрасті. Ви всі зараз браконьєри. Єхолоти. Лодки. Мотори. Відеокамери.
В риби шансів нуль.
Ps. Два дні назад, сказав мені Батько, якщо б в мене був твій рюкзак років 10 назад то ти б риби
вже би не бачив.  Дайте рибкам
фору.
 
Цитата
Усім сдрасті. Ви всі зараз браконьєри. Єхолоти. Лодки. Мотори. Відеокамери.
В риби шансів нуль.
Ps. Два дні назад, сказав мені Батько, якщо б в мене був твій рюкзак років 10 назад то ти б риби
вже би не бачив.  Дайте рибкам
фору.

А що мішає при такій екіпіровці відпустити рибку?)
П.С. Я за останні місяці не взяв додому ні однієї рибки, хай плаває.

Рыба не еда, рыба-ДРУГ!)
 
Цитата
П.С. Я за останні місяці не взяв додому ні однієї рибки, хай плаває.
Бо ти риби не їсиш)))) Як казав відомий український класик: "Мені риби не треба, у мене є два заморожені карасі")))))))
 
Цитата
Усім сдрасті. Ви всі зараз браконьєри. Єхолоти. Лодки. Мотори. Відеокамери.
В риби шансів нуль.
Ps. Два дні назад, сказав мені Батько, якщо б в мене був твій рюкзак років 10 назад то ти б риби
вже би не бачив.  Дайте рибкам
фору.

У мене немає ні ехолота, ні лодки, ні мотора, ні відеокамери. Жебрак одним словом)
 
Цитата
Усім сдрасті. Ви всі зараз браконьєри. Єхолоти. Лодки. Мотори. Відеокамери.
В риби шансів нуль.
Ps. Два дні назад, сказав мені Батько, якщо б в мене був твій рюкзак років 10 назад то ти б риби
вже би не бачив.  Дайте рибкам
фору.

Бодя здоров будь!!!! Радий тебе бачити!!! Дав но ж тебе не було!!!:dk:
Як справи, як сам, дітки?
 
Цитата
Жебрак одним словом)
та це все і не потрібно в твому випадку, а от кораблік...
 
і рибу раками ловиш....
 
Може кому цікаве спілкування у вайбері, то й там є наша спільнота - *********invite.viber.com/?g=tMG6D66hKkA8yAHsAY_wQlbJgXh3iocK
замість зірочок h t t p s : / / (без пробєлів)
 
Щоб приєднатися до групи в вайбері є й простіший спосіб.
В налаштуваннях вайберу є сканування QR-коду. Скануйте ;)
 
В цю середу на 20-00 год. планується фінальне зариблення обвідного каналу коропом та товстолобом, орієнтовно 160 кг риби. В загальному вийде, що спільними зусиллями зарибимо на 260 кг. риби. Якщо ще хтось хоче поучаствувати в зариблені то нагадую ТАКСИ НЕМАЄ, ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ВВАЖАЄ ЗА ПОТРІБНЕ. Номер карти ПРИВАТ банка 4149 6258 0039 5368 Кравчук Максим Олегович мій номер тел -0960833985.
 
Привіт друзі.  Леду нема, холодець вже не лізе . Давайте як колись, в кого ялинка довше простоїть. Згадую ті часи , було весело.
 
Цитата
Привіт друзі.  Леду нема, холодець вже не лізе . Давайте як колись, в кого ялинка довше простоїть. Згадую ті часи , було весело.
Здоров будь Богдан:dk:!!! У них подарунків вже немає!!!! Да і конкурс щось не проводять. А лід буде обов'язково буде!!!!
 
Привіт друзі ! Підскажіть, хто вже знає, про нерестову заборону 2018. І про погоду другої половини березня :ap::ap::ap: ?
 
https://ye.ua/news/news_34412.html
Всім привіт.
Голосує за красуню моя донька під номером 9 Шкреба Анастасія.
 
Цитата
https://ye.ua/news/news_34412.html
Всім привіт.
Голосує за красуню моя донька під номером 9 Шкреба Анастасія.

Здорова Бодя. Я цю інфу по всіх групах у себе в вайбері закинув. Люди активно голосують.
 
Доброго времени суток господа.
Кто может посоветовать, куда можно поехать на следующие выходные на Щуку, Судака?
За деньги или бесплатно, значения не имеет.  
Буду очень благодарен.
 
Були знайомі на відкритій воді по зубату - нуль..
Завтра спробую по відкритій воді на плотву/карася. Правда не знаю чи щось буде, але відпишусь.
Можливо хтось вже відкривав сезон на поплавчанку?
 
Ребята дайте пожалуйста ссылку на группу, старые ссылки на прошлой странице не работают.
 
Цю маєте на увазі?
https://m.facebook.com/groups/286561011755423
 
Цитата
Цю маєте на увазі?
https://m.facebook.com/groups/286561011755423

Ні, ссилку на групу в Вайбері, ті які є на попередній сторінці - і ссилка і qr-код - не працюють.
 
Наказ про нерестову заборону у весняно-літній період 2019 року
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!