Страницы: 1
Допоможи товаришу
 
Є в мене одне питання, і так як підходящої теми в нашій гілці не знайшов - вирішив створити нову. Пропоную всі інші прохання-питання до одноклубників виложувати в цій темі.
Власне кажучи, питання складається в наступному - можливо в когось з форумчан є знайомі в газконторі, потрібна порада чи допомога..... можна в лічку або по тел. О97-72З-О2-ОО Зарання дякую!
 
Набери Лёху, у него тесть из тамошних.
 
Шукаю вірного друга та охоронця (цуценя хлопчик) для часного будинку в село. Придивляюсь до породи різеншнауцер. Документи не потрібні, куплю за помірну плату або гарний могорич ;)
 
Цитата
Шукаю...
Знайшов :bf: Цуценяті півтора місяці.  Друзі, дякую за поради та консультації :dk:
 
Хто має бажання поділитися цікавими картами на gps навігатор Garmin Oregon (ссилки на карти в іннеті будь ласка не давайте), може пару точок здасьтете за пиво:ah:
 
Привет всем,

народ, может у кого завалялось весло от "лисичанки"  готов рассмотреть вариант покупки за вменяемые деньги.
спасибо.
 
Цитата
Привет всем,

народ, может у кого завалялось весло от "лисичанки"  готов рассмотреть вариант покупки за вменяемые деньги.
спасибо.
В мене в гаражі якесь валяється позвони, якшо підійде забереш....
 
є така палочка - Favorite Vizor VZR-702MH 2.10m 7-28g Fast , може хто махав такою ?
як на вашу думку вона впишесться до Ст.Уш. ?)))
знайшов її в вашому місті за 90 $
 
можливо хтось із форумчан є юристом, потрібна консультація
 
Цитата
можливо хтось із форумчан є юристом, потрібна консультація

обб/о9б-4о4-5б-21 Саня, телефонуй, чим зможу - тим допоможу.
 
Цитата
є така палочка - Favorite Vizor VZR-702MH 2.10m 7-28g Fast , може хто махав такою ?
як на вашу думку вона впишесться до Ст.Уш. ?)))
знайшов її в вашому місті за 90 $
Імхо брав би до 21. Мій кум такою ловить, мені сподобалась на свої гроші.... Фурнітура в порядку, бланк не завалений, але дуже коловидний, тому запас мощності комеля вистачить і в пруту до 21 гр. В шоці був від чуйки, вона блін запрєдєльна...
 
Цитата
Імхо брав би до 21. Мій кум такою ловить, мені сподобалась на свої гроші.... Фурнітура в порядку, бланк не завалений, але дуже коловидний, тому запас мощності комеля вистачить і в пруту до 21 гр. В шоці був від чуйки, вона блін запрєдєльна...

ти мав на увазі отакий -  Vizor VZR-662M 1.98m 5-21g Fast ?
 
Цитата
ти мав на увазі отакий -  Vizor VZR-662M 1.98m 5-21g Fast ?
Да іменно 66-ту м-ку
 
СП!!
буду думати
 
День добрий, дивлюсь хижа риба взагалі не хоче їсти, по крайній мірі в мене. Вот зібрався піти в карасятніки маховіки, дай зрозумів шо відочки в мене то немає. І тут стало питання що купити ,  шимановські палочки хтось юзав? Чи підскажіть що краще взяти, ато в цій темі я 0)
 
Цитата
День добрий, дивлюсь хижа риба взагалі не хоче їсти, по крайній мірі в мене. Вот зібрався піти в карасятніки маховіки, дай зрозумів шо відочки в мене то немає. І тут стало питання що купити ,  шимановські палочки хтось юзав? Чи підскажіть що краще взяти, ато в цій темі я 0)

другий рік користуюсь Shimano Technium TE 6-600 ( близько 1,600грн) скажу так - легка та в руку лягає, однак глуховата, буває карась хробачка з"їсть, а я ніх не чую...
так і без карася їду додому)))
 
p.s. думаю взяти Shimano Aspire CX TE 5-800 (3500грн.) під плотвичку, кажуть воно дзвінкіше...

р.р.s. - Серега, лови щуку!))

 
Хлопцы, так как Вы по хищнику, не стоит заморачиваться на таких дорогих удочках.
Купил себе на туче два телескопа пару лет назад, в сложенном состоянии 50 см, в разложенном 6 метров. Можно сказать ультралайт. И не нужно шиман всяких.
Удилище лёгкое, мягкое, 200 граммовога карася тянеш , слаживается в трое и кайфуеш.
Шевчук Серёга недавно тоже похожее взял за 50 грн. помоему, тоже балдеет от него.
А на сэкономленные деньги , лучше что то для хищника купить, ведь какрась быстро пройдёт. И как по мне карася интереснее ловить на фидер.
 
Серега, то я так "іздеваюсь" над Docklfar))
в мене, на карася, китайські "Хімано" вже роками служать:spin:
 
Цитата
День добрий, дивлюсь хижа риба взагалі не хоче їсти, по крайній мірі в мене. Вот зібрався піти в карасятніки маховіки, дай зрозумів шо відочки в мене то немає. І тут стало питання що купити ,  шимановські палочки хтось юзав? Чи підскажіть що краще взяти, ато в цій темі я 0)

А якщо серйозно Сєрьога, то дуже хвалять вудки Глобе Нью Хантер, вони в районі 200 грн. коштують і Трабуко є недорогі непогані вудки. Але все ж таки краще ловити хижака!
 
Цитата
Нью Хантер
Так, вудка дійсно класна. Особисто в мене 2-і штуки, 5-ти метровки. Плюси: 1. легка, 2. гнучка. 3. міцна(якщо до коліна не ламати). ще вони є 6,7 - ми метрові. Також знаю що є глуха, а є під катушку......
Цитата
вони в районі 200 грн
Вже думаю значно дорожча.... потрібно попитати)
 
Цитата
Так, вудка дійсно класна. Особисто в мене 2-і штуки, 5-ти метровки. Плюси: 1. легка, 2. гнучка. 3. міцна(якщо до коліна не ламати). ще вони є 6,7 - ми метрові. Також знаю що є глуха, а є під катушку......
Вже думаю значно дорожча.... потрібно попитати)

5-ти метровки під 400 грн вже:ak:
 
Цитата
5-ти метровки під 400 грн вже:ak:

Ай добре шо карась мілки ловиться) Не буду його ловиит. Буду крупного кленя шукати)) І бухати))))
 
Цитата
Ай добре шо карась мілки ловиться) Не буду його ловиит. Буду крупного кленя шукати)) І бухати))))

Правильне рішеніє) А карасі я і на ліщинову тичку в селі ловлю:ap:
 
Цитата
Ай добре шо карась мілки ловиться) Не буду його ловиит. Буду крупного кленя пробувати:biggrin: шукати)) І бухати:dk:))))
Я вже давно так і роблю)))
 
Цитата
Я вже давно так і роблю)))

І як пробується?))))

П.С. а чому тему про зустріч закрили?
 
Цитата
П.С. а чому тему про зустріч закрили?
Тссс по секрету, Петрович зашився і його жаба душе))))) согласен на картку за наклеп))
 
Хай) Вспомнив що скоро відкриють сезон навігації, а в мене батарейки до еха немає. Скільки  єхо протяне з таким АКБ , чи краще шось більше подивитись?
 
Цитата
Скільки єхо протяне з таким АКБ
Дві рибалки без проблєм...
 
Цитата
Хай) Вспомнив що скоро відкриють сезон навігації, а в мене батарейки до еха немає. Скільки  єхо протяне з таким АКБ , чи краще шось більше подивитись?
Перевірити скільки споживає ехо в робочому режимі (ампереметр в розріз живлення) і 7200мА/(отримане значення)=год (за мінусом мінімального струму для старту цифрової схеми ехолота), десь так...
 
Цитата
Хай) Вспомнив що скоро відкриють сезон навігації, а в мене батарейки до еха немає. Скільки  єхо протяне з таким АКБ , чи краще шось більше подивитись?

посилання не відкрилося,  Ак-7,2 , в мене  ЄХО Humminbird Fishfinder 565, тримає три дні, вечером на зарядку . думаю шо і 4 дні потяне.
 
Цитата
посилання не відкрилося,  Ак-7,2 , в мене  ЄХО Humminbird Fishfinder 565, тримає три дні, вечером на зарядку . думаю шо і 4 дні потяне.

Не знаю чому не відкрилось в мене відкриває. там також 7.2. Хлопи а х5про як їсть енергію?)
 
Панове рибацюги, коли в останнє був на рибалці, то загубились деякі запчастини (кріплення румпеля) до двіжка suzuki 15 л.с.
Може у когось є такий, щоб змалювати запчастину, або є неремонтопригодний щоб відкупити кріплення... Буду вдячний :dk: мій тел. 067-9З7-88-ЗЧ
 
Гроші найшов,  пора купляти) http://irs.ua/product/np_72 тут 20єнотів, за скільки його найти можна?) Може хтось при новому доларі купував.
 
Цитата
Гроші найшов,  пора купляти) http://irs.ua/product/np_72 тут 20єнотів, за скільки його найти можна?) Може хтось при новому доларі купував.

Ціна в $ не помінялася, як купували за 20$ (160 грн) так і зараз 20$, але вже 240 грн. Маю майже  такий самий)
 
Серега а компьютерним магам не пробував прогулятись? Чіп, амега.... мож там дешевше....
 
є і дешевше, в залежності який виробник
 
Ловлю вже скільки років з ехом, і якось не парився з акумом, були різні (фірми) всі ходять/влаштовують однаково, головне ємкість шоб була не нижче 7а/ч.
 
Цитата
є і дешевше, в залежності який виробник
виробник тільки кітай. купляти треба в тих зто продає охоронно-пожежну сигналізацію і тільки оптовиків, монтажні фірми та компові продають за 20
можу взяти 7,2 за 12-14, 4,5 за 10, як що цікаво - пиши.
 
Товариші, може в когось завалявся даний воблерок, (лежить без діла) або може знаєте де можна купити, їх блін зняли з виробництва, давно мені його хочеться, трохи забув про нього, а це знов нагадався, готовий купити, прийняти в дарунок, або просто киньте в мене ним при зустрічі)))))) Забув написати, це Страйк Про JL-038
 
Цитата
трохи забув про нього, а це знов нагадався,
Ти не просто забув, ти мабуть нещодавно бомбив на нього!?
 
Цитата
Гроші найшов,  пора купляти) http://irs.ua/product/np_72 тут 20єнотів, за скільки його найти можна?) Може хтось при новому доларі купував.

чет я не понял тебе акум нужен или нет, я уж и договорился в твоем селе -за 11.50, + 0,5 мне))  віпьем вместе
 
Цитата
Ти не просто забув, ти мабуть нещодавно бомбив на нього!?

Та ні Вадім в мене його немає!
 
Цитата
чет я не понял тебе акум нужен или нет, я уж и договорился в твоем селе -за 11.50, + 0,5 мне))  віпьем вместе

Дякую, пропозиція відмінна,але перепав подарунок в виді батарейки)
 
Вітаннячко рибацюгам! Ось надумав купити автомобільний GPS-навігатор (планується поїздка в Європу). Хто стикався з вибором, прошу порадити на що звернути увагу!:bk:
 
Цитата
Вітаннячко рибацюгам! Ось надумав купити автомобільний GPS-навігатор (планується поїздка в Європу). Хто стикався з вибором, прошу порадити на що звернути увагу!:bk:
Щоб ОС була православна, -- Linux based. Ну і карти потрібних держав і екран побільше.
 
як свідчить практіка-треба мати два навігатори. один чисто для авто, другий на смартфоні.
 
Шановні рибацюги! Шукаю заглушку на повітряний клапан лодки Shtorm!



 
Цитата:
"Пацани , хто не байдужий . Потрібна допомога нашим хмельничанам спецназівцям які зараз воюють на сході . Потрібні гроші для купівлі амуніції. Хто скільки може . Передайте знайомим . Якщо в когось є реальні виходи на тих хто торгує армійським одягом (б/у) буду вдячний . Звертатись до мене . Срочно !
Можна кидати гроші на карту ПБ 5457 0823 0513 0507 (Якубовський В.М.)"
Хто може допомогти, звертайтесь до Боді legrin 068-О17-67-76
 
В мене в селі біля хати є невеличка водойма (8*12м). Дуже замулена, зверху з 10 см води, а знизу десь до метра намулу. Хочу почистити. В інеті знайшов що є можливість взяти на прокат  для грязної води, щось тіпа ТАКОГО, але є проблема - в нашому місті, накрайняк в сусідніх областях такого чуда техніки в аренду не дають, або погано шукав.
Може в когось є, може хто чув де можна взяти в аренду  - прошу допомогти.
PS. Саме цікавить мото помпа для грязної води, де в характеристиках заявлено
Цитата
Мото помпа идеально подходит для перекачки водоемов, откачки воды из подвалов в большем количестве, откачки воды из строительных площадок, котлованов. Качает грязную воду вместе с камнями диаметром до 2,5 см.
 
Цитата
В мене в селі біля хати є невеличка водойма (8*12м). Дуже замулена, зверху з 10 см води, а знизу десь до метра намулу. Хочу почистити. В інеті знайшов що є можливість взяти на прокат  для грязної води, щось тіпа ТАКОГО, але є проблема - в нашому місті, накрайняк в сусідніх областях такого чуда техніки в аренду не дають, або погано шукав.
Може в когось є, може хто чув де можна взяти в аренду  - прошу допомогти.
PS. Саме цікавить мото помпа для грязної води, де в характеристиках заявлено
Могу узнать сколько будет стоить машина с водоканала - сосёт всё).
Сколько километров?
 
Цитата
В мене в селі біля хати є невеличка водойма (8*12м). Дуже замулена, зверху з 10 см води, а знизу десь до метра намулу. Хочу почистити. В інеті знайшов що є можливість взяти на прокат  для грязної води, щось тіпа ТАКОГО, але є проблема - в нашому місті, накрайняк в сусідніх областях такого чуда техніки в аренду не дають, або погано шукав.
Може в когось є, може хто чув де можна взяти в аренду  - прошу допомогти.
PS. Саме цікавить мото помпа для грязної води, де в характеристиках заявлено

Саня в своїх спитаю, дам знати, а в мене прохання до всіх ФОРУМЧАН-мужики сьогодні вночі якась бля....дь викрала в мене з під підїзду на Прибужскій мій рибомобіль ВАЗ-2103 білого кольору номерний знак АС7308АР в заді на стіклі наклейка Рибкому та ДАЙВА, заявив в міліцію, але може десь хтось побаче-почує дайте мені знати будьласка!!!
 
Цитата
якась бля....дь викрала в мене з під підїзду на Прибужскій мій рибомобіль ВАЗ-2103 білого кольору номерний знак АС7308АР в заді на стіклі наклейка Рибкому та ДАЙВА, заявив в міліцію, але може десь хтось побаче-почує дайте мені знати будьласка
Дай Бог впіймати, непогано було би гаками і тройнічками нагодувати виродка ну і руці поломати
 
Цитата
Могу узнать сколько будет стоить машина с водоканала - сосёт всё).
Сколько километров?

Приблизно 70км.
 
Цитата
Приблизно 70км.
Далеко, не поедут.
Может там местный водоканал есть. У меня на работе ливнёвка забилась, так они трубу метров 10 полностью забитую болотом высосали.
 
Після таких новин тепер страшно авто лишати під підїздом
П.С пару років назад з двору також копійку сп...ли, потім найшли спаленою під Чорним Островом, такі раритети під запчастини забирають. Не думав шо до цих пір в Хмельницькому цим промишляють
 
Помогите советом.
Хочу купить кемпинг 4- х местный с высоким тамбуром ( в полный рост).
Может кто знает где купить у нас и какой хороший и не дорогой.
И вообще где у нас большой выбор палаток?
Может у кого то есть и может дать отзыв.
 
http://redpoint.ua/catalog/palatki/base_4.html
 
я себе тож искал с вісоким тамбуром и три года назад купил http://terrasport.ua/goods_Coleman_1036.htm.
спал в ней два раза, в тихую маскую ночь -годится. ребенок взял ее в Карпаті и попал под грозу- едва успел ее поймать.
сейчас хочу купить - http://rozetka.com.ua/tramp_rock_3/p745739/?gclid=CjkKEQjw5qmdBRCn--70gPSo074BEiQAJCe7zdnicEXc7I8WLA_Z-S8knwE3rfuonqe63bn20ck1znHw_wcB

кемпинкогвіе палатки для кпемпинков, если хочешь спать спокойно- ищи
1.столб воді- минимум 5000 (верх) и пол минимум 8000
2.надежній каркас (желательно алюм.)
3. цена от 2000 до 4000
4.известніх фірм. (например Алексика)
друг купил себе вот такую - http://terrasport.ua/goods_palatka_trehmestnaya_Minesota_3_Luxe_Alexika_zelena­ya_26146.htm
очень доволен. но єто чистій кемпинг- парусность как у яхті ))))
 
Спасибо за советы.
Мне нужна палатка с большим тамбуром ( в полный рост) и не дорогая, так как будет использоваться один раз в год на Днестре, возможно и раз в пару лет.
У меня две палатки есть Флагман, двух и четырёх местные(тамбур чисто для вещей).
Да и на дожди сильные не расчитываю, еду по прогнозу, в затяжные не еду).
Хочу что то в пределах 1000 -1500грн. ( китай).Возможно б.у.
 
Цитата
Після таких новин тепер страшно авто лишати під підїздом
П.С пару років назад з двору також копійку сп...ли, потім найшли спаленою під Чорним Островом, такі раритети під запчастини забирають. Не думав шо до цих пір в Хмельницькому цим промишляють

Да і я теж свою спаленою знайшов, тільки біля с. Іванківці, суки тай годі! Згоріли тільки задні сідушки і двері, ну і салон закоптився до не узнаваємості, а все інше ціле, зараз хочу продати її по запчастинам, так що якщо шось комусь треба звертайтесь!
 
Всім привіт, мужики може в когось є непотрібний або лишній, насос для лодки, прийняв би за символічну плату, ато зараз з грошима напряг, а мій насос вже повністю розвалився. І де в нас можна купити накрайняк, знаю що в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує? Дякую!
 
може його можна підлатати ?
від якої лодки ?
 
Цитата
Всім привіт, мужики може в когось є непотрібний або лишній, насос для лодки, прийняв би за символічну плату, ато зараз з грошима напряг, а мій насос вже повністю розвалився. І де в нас можна купити накрайняк, знаю що в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує? Дякую!

Ти доллар бачив по скільки?) Тре латати))) НА клей садити, кожані латки ліпити))))
 
Цитата
Ти доллар бачив по скільки?) Тре латати))) НА клей садити, кожані латки ліпити))))
Ти бензин сьогодні бачив?! Нащо та лодка вже, з нею на автобусі тяжко їздити :bj:
 
Цитата
Ти бензин сьогодні бачив?! Нащо та лодка вже, з нею на автобусі тяжко їздити :bj:

Старая добрая кравчучка нам в помощь.:al:
 
Цитата
Старая добрая кравчучка нам в помощь.:al:

Это точно...сегодня на рынке смотрел на них:bf:
 
Цитата
Это точно...сегодня на рынке смотрел на них:bf:

Че смотреть то, надо бегом покупать. А то иш что долар акаяный вытворяет!:ap:
 
Цитата
Всім привіт, мужики може в когось є непотрібний або лишній, насос для лодки, прийняв би за символічну плату, ато зараз з грошима напряг, а мій насос вже повністю розвалився. І де в нас можна купити накрайняк, знаю що в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує? Дякую!

А барахолок (блошинок) у вас случаем нет? Может там стоит посмотреть, по спрашивать?
 
Да...мне то пешком с кравчючкой до Днепра 4.5 км..надо брать....:bj:
 
Цитата
Всім привіт, мужики може в когось є непотрібний або лишній, насос для лодки, прийняв би за символічну плату, ато зараз з грошима напряг, а мій насос вже повністю розвалився. І де в нас можна купити накрайняк, знаю що в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує? Дякую!

того літа купив у Ямполя на базарі за 100грн. від барка, зараз напевно дорожче(
 
Цитата
в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує?
Два тижні назад купляв за 120 грн.
 
Цитата
знаю що в Ямполя повині бути може хто цікавився, підскажіть скільки коштує?
сьодня до Ямполя зайшов поторгувати фейсом, глянув на шнури, Рома сразу каже на ценніки не дивіться, ціна міняється постійно, товаріщ що зімною зайшов каже куплю 1 пачку резіни, занесло його на 3 пачки рейнса, 3 кейтека і 1 ББ+20 двойніків=700 з лишнім гривасіків, це ОПА...коли до нього вернувся здравий розум він впас в діпресуху і каже чо ти мене не спинив)) скоро самі начнем рєзіну лити
 
Цитата
сьодня до Ямполя зайшов поторгувати фейсом, глянув на шнури, Рома сразу каже на ценніки не дивіться, ціна міняється постійно, товаріщ що зімною зайшов каже куплю 1 пачку резіни, занесло його на 3 пачки рейнса, 3 кейтека і 1 ББ+20 двойніків=700 з лишнім гривасіків, це ОПА...коли до нього вернувся здравий розум він впас в діпресуху і каже чо ти мене не спинив)) скоро самі начнем рєзіну лити
А я за пару лет насобирал съедобки с оторванными хвостами. Порезал на 4 части вдоль, некоторые на 2 части. Окунь лупашит как на новую. Экономия)
 
Цитата
Окунь лупашит как на новую. Экономия)
я гляну та тебя в том случае, когда окунь с отбитой пяткой жрать съедобку не будет, не говоря уже о нарезке, обычно тогда говорят или полная луна или ушла на дальний кордон. Когда на Днестре окунь жырует ему достаточно даже двойника-гака с ниточкой что бы он клевал
 
Дякую всім хто відізвався, прийдеться йти до Ямполя та купувати в нього, бо мій вже стільки раз клеївся шо пи..ць, а це все тому що даю свою лодку друзям та знайомим в користування і скільки зарікався що не буду, ну ніяк відмовити неможу, а потім сам і страждаю, то лодку клею то насос вже новий потрібно!
 
Цитата
може його можна підлатати ?
від якої лодки ?

Та ні латався він вже неодноразово, можна було б але це не надовго! Від Барка, але старого бо нові не такі!
 
Цитата
то лодку клею то насос вже новий потрібно!
Ну так попроси кентов о помощи, пусть подмогнут, если пользоваться любят.
 
Цитата
......скільки зарікався що не буду, ну ніяк відмовити неможу......
Одне радує, шо ти не дівка... а то б важко з таким характером дівчинині жилось:biggrin:
 
Цитата
а то б важко з таким характером дівчинині жилось

Чому? Мав би катер.
 
Шановнi рибацюги порадьте хорошого термоса на 1,5 лiтра та можливо мicце де можна придбати. Дякую.
 
Цитата
Шановнi рибацюги порадьте хорошого термоса на 1,5 лiтра та можливо мicце де можна придбати. Дякую.
http://www.sportmaster.ua/ru/catalogitem/termos_nordway_12_ln4616ndw2/ користуюсь 3 роки, тримає як гарячі так охолодженні напої, супи, пиво:az: Купити можна в Спортландії
 
Цитата
Шановнi рибацюги порадьте хорошого термоса на 1,5 лiтра та можливо мicце де можна придбати. Дякую.
Користуюсь таким  http://www.adventure.com.ua/goods.php?id=1412  і ще в знайомих кілька таких - нарікань не має. ВЕЩ!
 
Цитата
Одне радує, шо ти не дівка... а то б важко з таким характером дівчинині жилось

Цитата
Чому? Мав би катер.

Да ладно вам, але з дівчиною то правда))))) купив я в Ямполя на кіоску насос за 120 грн., якиєсь він з вигляду стрьомноватий, але шо поробиш!
 
Цитата
Шановнi рибацюги порадьте хорошого термоса на 1,5 лiтра та можливо мicце де можна придбати. Дякую.

Якщо гроші не проблема, то Зожіруші, Стенлі, в мене друзі користуються більш бюджетними Термос, Трамп та Татонка (останіх два можна купити в Азімуті біля Сілістри, ціни там на них найдешевші як на мене) нарікань не має дуже хороші термоси за свої гроші. Теж собі хотів -хочу трамп придбати, але в мене поки що китаєць якиєсь дурнуватий попався тримає що мама не горюй, то ж поки що відкладаю покупку!
 
віддам в добрі руки Ягдтерьера, подробиці по телефону 067 381 71 31
 
Цитата
віддам в добрі руки Ягдтерьера
нуну, ще скажи на танка поміняю!не вірю))
 
Зламав кінчик свого спіна favorite expert exs732ml (кінчик 1см). Може хтось порадить де можна відремонтувати і взагалі чи це реально. Бачив продаються вершинки до цих спінів 260-280грн, для мене це дорогувато((
 
Цитата
Зламав кінчик свого спіна favorite expert exs732ml (кінчик 1см). Може хтось порадить де можна відремонтувати і взагалі чи це реально. Бачив продаються вершинки до цих спінів 260-280грн, для мене це дорогувато((

звернись до Ігоря (basspro), думаю він вирішить твою проблему :bf:
 
Ребята, подскажите где в Хмельницком можно взять эхолот на прокат?Заранее спасибо!
 
Цитата
Ребята, подскажите где в Хмельницком можно взять эхолот на прокат?Заранее спасибо!

Не знаю навіть близько, чесно кажучи не чув навіть в нас про такі послуги!
 
Товариші, може хто підскаже якиєсь інтернет магазин, чи в нас в місті, де можна купити дитяче зимове взуття по розумним цінам, за будь яку інформацію буду вдячний!
 
Може комусь потрібно Євро, продаю 2500, по 19,8грн , дійсне до пятниці
 
Нужны контакты мастера или бригады облицовщиков постаментов на кладбище. Заказ на Шаровечке.
 
После 8,5 лет аренды гаража хозяин (бывший прапор) объявил сегодня "освободить уже"... Ещё тот клоун оказался, но выбора у меня нет.  Короче, срочно нужен гараж в кооперативе или гаражном массиве с охраной. Желательно в Дубово, но рассмотрю все варианты.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!