Страницы: 1
Хрінниківська щука. АКЦІЯ !!!
 
Якось  зговорились  з колегою (vikmen 2011)  про  риболовлю  на   Хрінниківському  водосховищі,  про  безчинство  браків,  про  те  що   треба  вносити  свій,  хай  маленький,  вклад  в  справу  збереження   природи. Згадали  недавнє  зариблення  карпом  і  товстолобом  і  як    наслідок  збільшення  популяції  цих  риб  в  Хрінниківському   водосховищі  ( навіть  моя  мама  в  свої  63 роки  в  Набережному   минулого  року  зловила  двох  карпів : 1,5 кг  і  1 кг.) І  згадали   також,  що  за  багато  років,  напевно,  нічого  не  зроблено  для  збереження  популяції  щуки   в  Хрінниках. А  вибивається  вона   нещадно,  тими ж браками  з  їх  сітями  і  електровудками,  да  й  по   першому  льоду  на  жерлиці  мішками  ловлять.
  І  ось що  подумалось:  а  чи  не  організувати  акцію  по  запуску   малька  щуки  в  Хрінниківське  водосховище. Оскільки  досвіду  в   подібних  справах  дуже  мало (  хіба  що  у  vikmena 2011  зариблення   водойми  Гнідавського  цукрового  заводу ). Прошу  шановне  товариство:   рибалок  в  першу  чергу  Волинської  та  Ровенської  областей   долучитися  до  цієї  справи. Особливо  потрібні  ваші  поради  щодо   організації  акції.
Ось  те   що  ми  з    vikmen(ом) 2011  думали:
1. З  числа  знаних  форумчан,  риболовів  вибрати  оргкомітет  акції ( прошу  пропонувати  свої  кандидатури )
2. Відкрити  в  банку   розрахунковий   рахунок ,   номер  якого   повідомити  через  пресу  та  інтеренет ресурси  всім  бажаючим.
3. Домовитись  в  риболовних  магазинах  про  встановлення  ящичків  по  збору  добровільних  пожертвувань  на  цю  справу.
4. Про  хід  збору  коштів  оргкомітету  постійно  доповідати  риболовам.
5. Краще  якщо  керівництво  процесом  буде  здійснюватись  Федераціями   риболовного  спорту  Волині  і  Рівненщини - в  них  всетаки  є  досвід   проведення  масштабних  акцій,  з  залученням  медіа.
6. За  допомогою  форумчан  визначити  місце  закупівлі  малька  щуки.
7. Випуск  малька  в  Хрінниківське  водосховище  зорганізувати  як  свято,  з  залученням  телебачення.
Ну  от  такі  приблизно  думки  виникли. Але  спочатку  хотілося б   обговорити  цю  тему  тут. Шановні  колеги  висловлюйте  свої  думки,   побажання.
 
Привіт Сергуня. Так, і тільки так. Я, сам знаєш, обома руками ЗА. Шановні колеги, друзі, ми берем від природи її дари, а що їй залишаєм? Забруднені береги, зламані дерева і ін. (я не виняток). Вкласти свою лепту в цю справу, вважаю справою честі перед матінкою природою. Брати по захопленню, висловлюйте свої думки, пропонуйте, не будьте байдужі. Потрібно взяти до уваги всі пропозиції, і прийняти мудре рішення. Яким буде Ваш позитивний відгук у цій справі?
З повагою до усіх колег-Vikmen2011.
 
Сергій, дивись, я уже не юнга, матрос...Далеко мабуть піду, якщо вчасно не зупинять:)) Агенту 007 присвоїли чергове звання агент 008, ура.
 
Нижченаведена  цитата підтверджує  корисність  зариблення  водойми  щукою:
"Щука приносит большую пользу в водоемах, перенаселенных  мелкой сорной рыбой, уничтожает больную рыбу, чем предупреждает  распространение некоторых болезней. Она также является одним из факторов  лучшего роста рыб: разгоняя, усиливает их аппетит, они лучше питаются и  растут. Также щука активно уничтожает пиявок и моллюсков, являющихся  распространителями инфекций."

Зариблення  рекомендується  робити  щукою  віком  близько  року  і  вагою  400 -600 грам  -  такі  особини  виживуть  з  майже  100% гарантією.
 
Варіант  логотипу  акції,  що  буде  наклеюватись  на  ящики  для  збору  коштів:
 
Акцію  розпочато !!!
Повідомляю  номер  приватбанківської  картки:
4405 8858 1257  7424
Отримувач  Бляшук  Сергій  Михайлович.  Щоб  не  було  проблем  з   податковою  прохання  в  призначенні  платежу  вказувати  або  поповнення  рахунку  або  благодійна  допомога. Вказуйте  будьласка  своє  прізвище  та  ім"я.
Для  обліку  поступлення  коштів  було б  добре  щоб  той  хто  вносить   кошти  повідомляв  про  це  тут  в  темі. Я  в  свою  чергу  незалежно   від  того  є  повідомлення  на  форумі  чи  немає  буду  інформувати   про  поступлення  на  рахунок  будьякої  суми  ( мені   буде  приходити   СМС  повідомлення  на  мобільний  телефон)  та  звітувати  про   загальну  суму  коштів,  що  зібрана. Кошти  з  картки  не  будуть   зніматися  до  кінця  акції. По  її закінченні  буде  надано  виписку   банку  про  рух  коштів  на  рахунку  за  весь  період  акції.
До  кінця  слідуючого  тижня  ми  постараємось  розставити  ящики  для   збору  коштів  в  магазинах   Луцька,  повідомити  їх  адресу  та   фотографії.
Якщо  немає  заперечень  пропоную  розпочати  Акцію.  З  богом !!!

Рішення  про  запуск  щуки  буде  прийнято  лише  за  умови  погодження  з  всіма  хто  візьме  участь  в  Акції.
 
Перші  поступлення  коштів:
від  Хімчук  А.Ю.  -  отримано  11.03.   о 12:43:58 49,75 грн.  
Баланс  по  карті 50,40 грн.
 
Нове  поступлення:
12.03.2012   в  15:29:36   від  Ушакової О.М.  поступило  49,75 грн.
Загальний  баланс  по  карті -100,15 грн.
Дякуємо  всім  небайдужим !!!
 
На  Гнідавському  цукровому  заводі  в  акції  взяли  участь:
Стрижеус  О.І. - 50 грн
Вежанський В.В. - 50 грн.
Бляшук С.М. -50 грн.
Ординат І.М. - 100 грн.
На  ці  гроші  будуть  замовлені   лотки  для  збору  коштів  і  фото  з  логотипом  Акції.  Кошти  які  залишаться  будуть   перераховані  на  картку.
 
Нове поступлення від працівника Гнідавського цукрового заводу Стасишина Володимира Євгеновича - прийнято 50 грн.

На даний момент загальний баланс складає:
на картці - 100,15 грн.
готівка - 300 грн.
 
14.03 о 14:29:47 від Бігун В.І. поступило 100 грн.
Баланс по карті 200,15 грн.

Дякуємо !!!
 
Привіт усім. Радію за те, що справа зрушила з місця...Переглянув у сусідів з Хмельниччини про акцію. Приємно, що справа жива, що є не байдужі до природи люди...А якби по усій Україні??? Гомоніла-б Україна...
 
Сьогодні  в  "Епіцентрі"  закупив  два  перших  лотки  які  будуть  використані  для  збору  коштів. Лотки  слідуючих  розмірів:
висота - 34  см
довжина - 37 см
ширина - 34  см.
об"єм - 30 літрів.
Вартість  одного  лотка  з  кришкою -  62,10 грн.  За  два  заплачено  124,20 грн.  
Лотки  досить  великі. Завтра  з  vikmen 2011  постараємось  найти  ще   декілька  менших  для  невеличких  магазинів. Затра ж  коли  будуть   відомі  розміри  всіх  лотків  під  них  замовимо  фотографії  з   логотипом.

Баланс  на  сьогоднішній  вечір  складає:
Готівка - 176 грн.
Картка - 200,15 грн.
 
Привіт усім...Підуть Сергію, акуратно проріжем болгаркою у кришках отвори для купюр, запломбуєм, наклеїм логотипи АКЦІЇ і залишиться за згодою сторін, розставити їх у рибальських магазинах. Справа помаленьку рухається. Будем надіятись, що помалу набере обертів...
 
Сьогодні  закупили  менші  лотки  об"ємом  14  літрів.  Вони,  як  на   мене,   ідеально  підходять  для  наших  цілей  і  не  займуть  багато   місця  в  маленьких  магазинах.  Однак  коштують   69 грн. за  штуку.   За два - 138 грн. Але  це  всерівно  вигідніше  якби  ми  самі  їх   виготовляли -  70 грн.  коштував би  лоток  в  два  рази  менший. По   Луцьких  магазинах  питання  з  лотками  практично  вирішене. Фотографії   замовимо  завтра,  опломбуємо  лотки    і  максимум  до  вівторка   розвезем  по  всіх  магазинам  з  якими  були  попередні  домовленості. В   разі  потреби  докуплю  лоток - другий  за  власні  кошти. Надіюсь  що   лотки  будуть  заповнені  до  самого  верху.)))

Баланс  по  коштах:
38 грн.- готівка
200,15 грн.- картка.
 
Нове надходження коштів на картку через касу самообслуговування (безіменний платіж) 16.03 о 15:20:18 - 49 грн.
Баланс по карті - 249,15 грн.
Дякуємо !!!
 
Сьогодні  розставили  перші  чотири  ящики   для  збору  коштів  по  рибальських  магазинах  Луцька.
1. Нововідкритий магазин  "Рибалка"  на   Кравчука  17.  На  сьогодні   в  плані  асортименту,  перш за  все  для   спінінгістів,  один  з  найкращих  рибальських  магазинів  Луцька.
 
2.  Магазин  "Золота  рибка"  проспект  Волі  49.
 
3.  Магазин  "Сазан"  на  "Північному  ринку".
 
4. Магазин  "Фортуна  рибалки"  на  "Північному  ринку".
 
За  шість  фотографій  з  логотипом  Акції  було  заплачено  30 грн.   Вісім грн.  які  залишились  з  готівки   ми  розклали  для  почину  в   ящики.
Баланс  по  карті  поки що  залишається  незмінним -  249,15  грн.
 
Привіт усім хто любить спінінг і не тільки. Заходив сьогодні в магазин "Рибалка", що за Варшавським ринком. Побачив ящик, який ми з Сергійом Бляшуком поставили. Не густо, але трошки люди на малька щуки уже вкинули. Приємно, що є небайдужі. Сказали господарі, на ящику необхідні наші мабуть з Сергійом координати, там-же сказано--ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА. Ми вирішили, що на компі роздрукуєм наші координати і окремо на них доклеїм, щось на кшталт візиток наші з ним дані, рахунок на картці.
 
Доброго усім дня, шановне рибацьке братство. Сьогодні побував у магазині "Золото рибка" що на проспекті Волі у Луцьку. Мене здивувало те, що не побачив нашого з Сергієм встановленого ящика по збору коштів на закупівлю малька щуки по проведенню пропонованої нами Акції зариблення Хрінниківського водосховища. Ще і вислухав від продавця низку вимог, а саме:- відсутні наші із ним реквізити, - немає печатки, - немає дозволу рибнагляду і природоохорони на проведення даної акції. Можливо вони праві. Реквізити не проблема. Проблема дозволу, і печатка. Хто поставить печатку??? Пропонувалось нам змінити логотип, добавити, що при підтримці Федерації риболовного спорту у Волинській області. А печатка? Чому ФРСВ не може перебрати цю важливу місію на себе? Чому не виступить ініціатором? Впевнений, що у них є печатка. Ми на початку теми пропонували подібне. Та і авторитет ФРСуВО собі завоювалиб у двічі більший. Чому федерації підвохів організовують подібні акції, а ми риболови не можем? Не маєм права ми з тобою Сергуня на подібні благородні справи. Бюрократія і буквоїдство нам не дадуть довести справу до кінця. Ми залюбки передали-б зібрані уже кошти узаконеній акції, яку очолюватиме ФРСуВО. А ми з тобою Сергій, ще перекашляєм цю тему, вірю, що вихід ми знайдем.
 
Цитата
Ще і вислухав від продавця низку вимог
Продавець  можливо  не  в курсі,   хоча  офіс  ФРСуВО  розташований  в   одному  приміщенні  з  "Золотою  рибкою". Все таки  представник   федерації  риболовного  спорту  у  Волинській  області   на  початку   Акції  нам   повідомив  інше.
                                                                          Крім  того,   рано  говорити  про  якісь  остаточні  дозвола  на   зариблення  поки  ми  маємо  в  свому  розпорядженні  250 грн.  на   карточці  і,  напевно,  ще  менше  в  ящиках. Давайте  не  будемо   поспішати  з  висновками.
 
Вчора  ввечері   від  Федерації  риболовного  спорту  Волинської  області  надійшло  підтвердження  про  повну  підтримку  Акції  і  про  її  підтримку  з  боку  Федерації  риболовного  спорту  Рівненської  області.
Єдине  що  нас  попросили  зробити - це  доповнити  інформацію  на  ящиках  по  збору  коштів,  а  саме:
- вказати  контактні  номери  телефонів  організаторів  акцї,
- доповнити  їх  інформацією  про  орієнтовний  термін  зариблення;
- вказати,  що  акція  проводиться  за  підтримки  Федерації  риболовного  спорту  Волинської  області.
- вказати  інформаційних  спонсорів (інтернет  ресурси,  які  освітлюють  акцію).
Найближчим  часом  ці  інформаційні  доповнення  будуть  розміщені  на  ящиках  для  збору  коштів.
 
Трошки поповнив рахунок.
11.04. в 11:30:55 на картку від мене поступило 51 грн.
Загальний баланс по карті 297,15 грн.
 
на жаль, бачу у Вас ситуація із зарибленням не набагато краща за нашу, з такими темпами зарибок виросте ще у розпліднику(((
 
Цитата
на жаль, бачу у Вас ситуація із зарибленням не набагато краща за нашу, з такими темпами зарибок виросте ще у розпліднику(((
Коштів  справді  зібрано  дуже  мало,  але  ми  не  втрачаємо  надію)))
 
Вітаю колеги !!!
Сьогодні в Хрінниківському водосховищі добавилося близько 90 штук щучого племені. Для  такої  водойми  це  звичайно  крапля  в  морі,  але  все одно  приємно,  що  ми  це  зробили  власними  силами.
А  тепер  по порядку.
Нажаль    Vikmen2011  змушений  був  залишитись  в  Луцьку  і  піти  на  похорон   свого  сусіда - старого  рибалки,  який  помер  напередодні. Тому  я   сам  підрахував  наявні  кошти - в  ящику  з  магазину,  який в  свій   час   відмовився  від  участі  в  Акції  було  99 грн.,  в  ящику  з  "Золотої  рибки" - 3 грн.  які  ми  з Вежанським  В.В.  самі  туди   положили. Загальна  сума  коштів  зібраних  за  Акцію - 662 грн. З  цими   коштами  я  й  поїхав  в  Коритно. Працівники  рибгоспу  відбирали   для  мене  найменштх  щучок  по  300 - 400 гр.,  попадались  і  трішки   крупніші.  Також  я  вибрав  одну  щуку  близько  кілограма  і  одну   близько  двох  кг.  Надіюсь  що  ці  дві  вже  навесні  віднерестяться.  Всього  вийшло  32 кг.  щуки  на  суму  750 грн. Погрузив  я  все  це   багатство  в  ящики  для  збору  коштів  і  в  50 - и  літрову  бочку.  По  рівній  дорозі  щука  вела  себе  досить  активно  і  потроху   виплескувала  воду  в  багажнику  мого  Каддіка,  та  після  5-и   кілометрів  бруківки,  вона  притихла ))),  але  вся  живою  й  здоровою   була  доставлена  на  дамбу.
Частину  щуки  вздовж  дамби  мені допомогли  випустити  з  човна   колеги - рибалки,   частину  допоміг  на  мілині  випустити  рибак,   який  спінінгував  з  берега. Я  скористався  "службовим  становищем"   і   двушку  випустив  сам ))). Половину  щучок  я  завіз  в  Набережне,   де  на  березі  мені  допоміг  маленький  рибачок. Треба  було  бачити   оченята  того  хлопчини,  коли  він  відпускав  щучок  в  воду. Решту   щуки  я  випустив  понад  берегом  в  корчах.
Акція,  хоча  вона  була  і  не  продумана,  не  організована  так  як   слід  все  таки  відбулася,  щучка  хоч  і  в  невеликій  кількості,    але  запущена,  з  чим  я  Вас  всіх  і  вітаю.
 
Ще  декілька  фото:
 
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!