Страницы: 1
Рыбалка во Львовской обл.
 
Львів"яни! Хто в курсі де у львові можна придбати чудо-уокер, відомий як Ужгородський стік? Буду вдячний за інформацію!
 
Привет всем рыбакам!В этом году ище нигде не был.Не получалось никак (работа).Вот наконец-то собрался на выходные куда-то рвануть.Посоветуйте пожайлуста где сейчас можно хорошо порыбачить,до 100 км от Львова?????   Зарание СПАСИБО!
 
Цитата
Привет всем рыбакам!В этом году ище нигде не был.Не получалось никак (работа).Вот наконец-то собрался на выходные куда-то рвануть.Посоветуйте пожайлуста где сейчас можно хорошо порыбачить,до 100 км от Львова?????   Зарание СПАСИБО!

А на яку рибу ловити зiбрався?
 
Цитата
А на яку рибу ловити зiбрався?
В принципі на мирну,але можна і на хижака.
13,06,09р.були в с.Унятичі ,погода підвела,хвиля як на морі,як тільки вітер стишився було пару покльовок,карась,плотва,окунь.
 
Добра рибалка і відпочинок в Довголуці за Уличним.Квиток 30грн на добу.Є будиночки для відпочинку.
 
Цитата
Добра рибалка і відпочинок в Довголуці за Уличним.Квиток 30грн на добу.Є будиночки для відпочинку.
А де це? Можна точніше? Яка риба і на що бере? Дякую!
 
Прівет всім хто підскаже куда зарас краще на щуку поїхати???на перед дякую=))
 
це їхати трасою Стрий-Сколе. На трасі є покажчик-Улично.Повернути направо-проїхати Довголуку .Далі є також покажчик-Шепільське це і є назва бази відпочинку.Риба-карп-карась-окунь і др.Ловлят на опариш хробак хліб хто на що може.Але улов буде. Завтра друзі знову туди їдуть.Сьогодні були на Дністрі-вода мутна не зловили нічого.
 
Хто знає хороші місця на річці Західий Буг?
 
Цитата
це їхати трасою Стрий-Сколе. На трасі є покажчик-Улично.Повернути направо-проїхати Довголуку .Далі є також покажчик-Шепільське це і є назва бази відпочинку.Риба-карп-карась-окунь і др.Ловлят на опариш хробак хліб хто на що може.Але улов буде. Завтра друзі знову туди їдуть.Сьогодні були на Дністрі-вода мутна не зловили нічого.
 Цікаво, а як  зараз справи з рибалкою в УТМРівському ставку зліва за Уличним? Кілька років тому там чудово ловився великий карась, короп та щупак (не рахуючи грубої плотви та верховодки) за символичні гроши. Дорога, правда, від Стрия була, як після повітряної атаки штурмовика...:confused::eek::) А в Шепільскому в той же час в приловах був лише невеличкий карпік.
 
Цитата
Хто знає хороші місця на річці Західий Буг?
Останній раз на Бузі,був років 12 назад,в районі Сільця,тоді ловили карася і карпіка до 1,5кг.А зараз не знаю що порадити.Вибач.
 
Цитата
Хто знає хороші місця на річці Західий Буг?

А який район Захiдного Бугу цiкавить,там мiсть багато?:)
 
Цитата
це їхати трасою Стрий-Сколе. На трасі є покажчик-Улично.Повернути направо-проїхати Довголуку .Далі є також покажчик-Шепільське це і є назва бази відпочинку.Риба-карп-карась-окунь і др.Ловлят на опариш хробак хліб хто на що може.Але улов буде. Завтра друзі знову туди їдуть.Сьогодні були на Дністрі-вода мутна не зловили нічого.

А вiд Львова це скiльки кiлометрiв невкурсi?:)
 
Цитата
Хто знає хороші місця на річці Західий Буг?

Там в тебе фотоальбом з Угрiв,це цi що за Городком?:)
 
Добра риболовля в Дрогобичі на Автокрановому заводі.Білет 50грн.
 
Цитата
Добра риболовля в Дрогобичі на Автокрановому заводі.Білет 50грн.

Що там ловиться?:)
 
Добрий день Львову!!
Де поблизу Львова є добрі карпові озера?. Цікавить короп від 2 кг та більше, в першу чергу спортивна ловля (не для їжі). Чи є  коропи по 5-та більше кг?
 
Цитата
Добрий день Львову!!
Де поблизу Львова є добрі карпові озера?. Цікавить короп від 2 кг та більше, в першу чергу спортивна ловля (не для їжі). Чи є  коропи по 5-та більше кг?

Є таке село Миклашів,від кіль цевої дороги  пару кілометрів. Там хороші озера.Там проходять спортивні змагання з вилову карпа.
 
Цитата
Є таке село Миклашів,від кіль цевої дороги  пару кілометрів. Там хороші озера.Там проходять спортивні змагання з вилову карпа.
Добрий день.
Є телефон - як туди подзонити охороні або власнику?
В якому напрямку від кільцової?
 
Цитата
Добрий день.
Є телефон - як туди подзонити охороні або власнику?
В якому напрямку від кільцової?

http://www.active.lviv.ua/forum-f119.html на цьому сайті є детальна інформація про цю водойму.
 
Львівяни ви де пропали.Що нікого немає в неті. Чи ніхто ніде не їздить.
 
розказуйте, куди можна зараз на щуку поїхати, ато поки результати рибалок майже нульові, хоча погода і сприяє. діліться Вашими рибними місцями
 
Цитата
розказуйте, куди можна зараз на щуку поїхати, ато поки результати рибалок майже нульові, хоча погода і сприяє. діліться Вашими рибними місцями

Щось наших земляків на сайті мало. А сам я по мирній рибі. То нічого неможу підсказати.
 
Привіт, 7 і 8 жовтня були у Грушеві.До обіду падав дощ,під вечір взяв одну щуку і на другий день, до обіду, поки не піднялась хвиля як на морі, ще 3 щуки.От і весь улов.
 
Всім привіт!!! Оце так погодка- якраз для рибалки...
 
Щось мало рибаків у інтернеті, хоча у Львові їх о-го-го!!! Може бояться рибні місця продати, а так самому спокійніше... -А?
 
Цитата
Щось мало рибаків у інтернеті, хоча у Львові їх о-го-го!!! Може бояться рибні місця продати, а так самому спокійніше... -А?

Наших Львівських взагалі мало щось на сайті зарегістровано.А з них щей мало хто заходить останнім
часом.
 
Цитата
Наших Львівських взагалі мало щось на сайті зарегістровано.А з них щей мало хто заходить останнім
часом.

А Ви сьогодні рибалили? Я збирався, збирався, а потім не було компанії, та й з місцем не оприділився, а ще читав що буде дощ. А з ранку встаю, а погода супер, от мені і шкода стало що не порибалив. Я взагаліто теж по мирній рибі, рибалкою займався з дитиньства, потім закинув цю справу, аж цього року проснулась настальгія. А на хижака взагалі нема навиків і досвіду, а хотілось би... Ось і скучаю в дома, читаю про воблери, твістери і.т.д...
 
всім привіт!підкажіть що робиться зараз в Грушеві.чи підняли воду.хочу рвонути на рибалку.чи був хтось останнім часом в Ясниськах?(цікавить щука)дякую!
 
Цитата
Я взагаліто теж по мирній рибі,
я бачу що в ці дні мирна риба клюватиме погано, по мають бути похолодання - прогнозують температуру нижче 0 на вихідні.
А ось хижу рибу варто спробувати половити.
Думаю в Гамаліївку на вихідні зїздити окуня половити. Кілька віброхвостів закупив на випадок, якщо малька не наловлю.
 
Всім привіт! Що до Гамаліївки, то я наважився поїхати на хижака був 29.10 після обіду, затарився твістерами, віброхвостами, блісними... Після довгих випробувань результат "0". І так у всіх хто не на живця. А от на живця йшло, але не всім, тільки один дядько тягнув нормально окуня. Може і я в неділю скочу туди на живця. А як ви ловили живця? Є сачок?
 
http://www.active.lviv.ua/topic-t15-195.html
Тут є більше про Грушів!
 
Був я сьогодні у Гамаліївці. Приїхав десь о 8:00, до 9:00 ловили малька на річці на екран - що не так легко вдавалось. Потім один рибак там на річці закинув на малька і зразу удар щучки, правда не великої. Десь по 9 я перебрався на озеро і почав тягнути свого першого окуня, а за ним другого і так дальше. Одним словом 38 окунів , але обірвав поплавок з усім. Брало тільки на живця, на штучні не йшло. В загальному мені сподобалось, тільки в руку холодно наживляти мокрі рибки, а так супер!!!
 
А я в неділю був на Карєрах біля Н.Роздолу. Тільки виловив близько 50 метрів браконьєрської сітки. Пізніше в своєму блозі напишу про це детальніше.
 
дуже дякую за інфу !
 
Всім здоров скажіть будласка куди зарас можна поїхати на хижака??
 
Прівет всім хто підскаже куда зарас краще на щуку поїхати???на перед дякую=)))
 
на хижака у Львівській обл. найкраще їхати в Грушів. Там найкраще щука  клює.  Але на жаль Грушів далеко від Львова.
Альтернативний варіант - Гамаліївка:
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6025
Там добре окунь бере. Деколи щука.
 
всім привіт ! був з друзями 22.11.09 в грушові.було нас трое кожен на своїй лодці.переорали все озеро у пошуках щуки усім своїм арсеналом але так жодного удару і не було .озеро мертве.а було колись найулюблиніше.злі і не добрі поїхали додому.
 
Цитата
всім привіт ! був з друзями 22.11.09 в грушові.було нас трое кожен на своїй лодці.переорали все озеро у пошуках щуки усім своїм арсеналом але так жодного удару і не було .озеро мертве.а було колись найулюблиніше.злі і не добрі поїхали додому.

В мене друзi були по першому льодi в Грушовi з жерлицями-6 штук,вiд кiло до двох!
 
Привіт всім.
Чи знає хтось чи Буг в районі Червонограду / Сокаля придатний для спінінгування?
Дуже вже руки чешуться відкрити сезон :)

Вдячний за інформацію!
 
Цитата
Привіт всім.
Чи знає хтось чи Буг в районі Червонограду / Сокаля придатний для спінінгування?
Дуже вже руки чешуться відкрити сезон :)

Вдячний за інформацію!

Знайомий їздить кожної неділі туда,десь під Червоноград.Розпитаю відпишусь.
 
Цитата
Знайомий їздить кожної неділі туда,десь під Червоноград.Розпитаю відпишусь.

Їздив і я минулої неділі на Буг - нижче Добротвора льоду на руслі немає зовсім. Спочатку пробували біля мосту в селі Бендюга. Вода була чиста але трохи піднята і сильна течія. Після години-півтори спроб нічого не зловивши переїхали до мосту біля села Литовеж - так само безрезультатно.
 
А по ближче нема куда зїздити? Я ніколи не ловив на річках. Може хтось підскаже яка різниця з ставками, чим ловити, на що, і які ізюменки?
 
Цитата
А по ближче нема куда зїздити? Я ніколи не ловив на річках. Може хтось підскаже яка різниця з ставками, чим ловити, на що, і які ізюменки?
Та великої різниці немає. На річці тільки течія є. Тому наприклад, якщо ловити на поплавочну вудку, то потрібно шукати місця в річці, де зручно ловити.
Я постійно ловлю на Дністрі в районі Н.Роздолу. Останнім часом переважно спінінгом.
Особливість річки ще в тому що по рельєфу і формі русла річки можна легше визначити де є ями.
І звичайно, якщо використовувати прикормку, то її з часом змиває течія (залежить від течії).

З річок, що ближче до Львова що я знаю, то це можна ловити в річці, що впадає і витікає з Гамаліївського водосховища, також є поблизу р.Давидівка в сторону Бібрки (але там треба знати місця, і ловлять там вже десь після Старого Села), потім - р.Щирка, що витікає з Глинної Наварії (я колись там карсів ловив. Зараз не знаю яка там ситуація).
З річок мене зацікавила річка, що є в с.Звенигороді та с.Гаї (мені це найближче, тому що я живу на Сихові і звичайно легше добиратись туди велосипедом, який я придбав того року). Спробую цього року туди з'їздити і порибалити.
 
Цитата
Та великої різниці немає. На річці тільки течія є. Тому наприклад, якщо ловити на поплавочну вудку, то потрібно шукати місця в річці, де зручно ловити.
Я постійно ловлю на Дністрі в районі Н.Роздолу. Останнім часом переважно спінінгом.
Особливість річки ще в тому що по рельєфу і формі русла річки можна легше визначити де є ями.
І звичайно, якщо використовувати прикормку, то її з часом змиває течія (залежить від течії).

З річок, що ближче до Львова що я знаю, то це можна ловити в річці, що впадає і витікає з Гамаліївського водосховища, також є поблизу р.Давидівка в сторону Бібрки (але там треба знати місця, і ловлять там вже десь після Старого Села), потім - р.Щирка, що витікає з Глинної Наварії (я колись там карсів ловив. Зараз не знаю яка там ситуація).
З річок мене зацікавила річка, що є в с.Звенигороді та с.Гаї (мені це найближче, тому що я живу на Сихові і звичайно легше добиратись туди велосипедом, який я придбав того року). Спробую цього року туди з'їздити і порибалити.

А от це вже цікаво.Розкажи де в селі Гаї.Бо я кілька раз пробував біля тракторної бригади ,туди вниз. Там хуторок такий ,кілька хат.В прошлому році улов ніякий.Поділись досвідом.
 
Цитата
А от це вже цікаво.Розкажи де в селі Гаї.Бо я кілька раз пробував біля тракторної бригади ,туди вниз. Там хуторок такий ,кілька хат.В прошлому році улов ніякий.Поділись досвідом.
Та там біля Гаїв ніколи не ловив ще. Тільки з розповідей чув, що там в річці ловлять. Тому і пишу, що планую туди з'їздити.
 
Цитата
Та там біля Гаїв ніколи не ловив ще. Тільки з розповідей чув, що там в річці ловлять. Тому і пишу, що планую туди з'їздити.

Дякую зрозумів.
 
Вітання львів"янам!
Хтось вже відкрив сезон чи навколо Львова ще всюди лід стоїть?
Дуже вже хочецця спінінгом помахати!
Поділіться, будь ласка, інформацією на предмет наявності відкритої води у Львівській області!
Можемо навіть скооперуватись на якісь вихідні, поки ше до заборони час є! Я на авто, хоча відверте бездоріжжя не пройде! :)
 
Сьогодні був я на Дністрі, але не рибалив. Льоду вже немає на річці. Рівень води трохи великий але річка не вийшла з берегів.
 
Вчора вирішив відкрити сезон.Так як дуже хотілось вже покидати трохи спінііг,вирішили з товаришами поїхати на Буг.Приїхали в Сілець, пішли на перехід понтонний за церквою.Рибаки вже збирались по домам,на запитання чи щось бере,відповідь була(гухо).Вирішили проїхати в район ферм,теж саме.Так як часу було багатото ми вирушили в Тадань на міст.Постояли,покідали трохи і як думалось що ще зарано так і сталось ніодного удару навідь окуня.До речі Буг в Тадані з берегів вийшов як завжди.Позаливав все.Так що після спаду води можна сміло їхати по цих ямах під лісом.
Незважаючи на все було приємно побути на річці,тож сезон відкрито.
 
Цитата
Львів"яни! Хто в курсі де у львові можна придбати чудо-уокер, відомий як Ужгородський стік? Буду вдячний за інформацію!

Знайомий купував таке чудо в магазині Хата Рибака: вул.Вузька, 3 (бічна Личаківської, 8).
 
Дякую за інфу! Вже взнавав! Було то чудо в Хаті рибака, але вони зараз переїхали на Пулюя! Далекувато їхати, але напевно доведеться!
 
Сьогодні їздив в Чижиків, рибалка вдалась.Взяв два карпа від 1 до1,5 кг.Було ще три сходи ,вже до берега довів і сходили.Був без підсака.Нерозраховував на такий кльов.Одна покльовка спінінг в дугу,а я з дна його підняти незміг.Метрів 10 підтягнув по дну,ну а дальше зацеп.Тримав його ще хвилин 10,попустив жилку і витягнув вже без нічого,порвало жилку.На додаток ще три десятка карасиків
з лодошку.
 
Цитата
Сьогодні їздив в Чижиків, рибалка вдалась.Взяв два карпа від 1 до1,5 кг.Було ще три сходи ,вже до берега довів і сходили.Був без підсака.Нерозраховував на такий кльов.Одна покльовка спінінг в дугу,а я з дна його підняти незміг.Метрів 10 підтягнув по дну,ну а дальше зацеп.Тримав його ще хвилин 10,попустив жилку і витягнув вже без нічого,порвало жилку.На додаток ще три десятка карасиків
з лодошку.
на які наживки коропи клювали? І скільки зараз рибалка в Чижикові коштує?
 
Як завжди опариш, хробак і кукурудза.Виділити закономірність неможливо,брало на все.Рибалка 30 гривень,по снастях ограничень немає.Краще їхати в робочий день,на вихідні нема де встати.
 
кукурудза звичайна чи солодка (концервована з магазину)?
 
концервована з магазину.
 
Доброго дня львівським риболовам я новий учасник цього сайту. Порадьте куди ліпше зїздити на риболовлю в основному на карася, карпа? Дякую!
 
Цитата
Доброго дня львівським риболовам я новий учасник цього сайту. Порадьте куди ліпше зїздити на риболовлю в основному на карася, карпа? Дякую!

та зараз зима - карась та короп клюють погано. Краще на окуня чи щуку їхати.
 
Цитата
Доброго дня львівським риболовам я новий учасник цього сайту. Порадьте куди ліпше зїздити на риболовлю в основному на карася, карпа? Дякую!

А ти на колесах чи без бо без колес тяжко добиратись? Поїдеш в Яворівський район і Городоцький не прогадаєш точно?
 
Завтра собираюсь с друзьями в Тарнавицу или Прилбычи (Вторая Тарнавица). Кто может дать информацию?
 
Цитата
А ти на колесах чи без бо без колес тяжко добиратись? Поїдеш в Яворівський район і Городоцький не прогадаєш точно?

А куда саме в Яворівський р-н. На поплавчанку?
 
На скільки я чув що тернавицю вже викупив якийсь карповий клуб і ловля заборонена.
 
Цитата
А куда саме в Яворівський р-н. На поплавчанку?

Дешевий варіан на Грушів але на півострів але я незнаж чи туди доберешся машиною зараз бо пішком кілометри півтора йти.
 
Вчера был в Тарнавице. Плотва, окунь с переменным успехом до пол-сотни. Можно ездить пока есть лед.
 
Пошел крупный судак. Нужны колеса (у меня тоже есть) и компания . Рабалка на льду. Есть ли желающие? Жду быстрого ответа.
 
Доброго дня! Де поблизу Моршина можно порибалити.
 
Цитата
Доброго дня! Де поблизу Моршина можно порибалити.
найближчий варіант - їхати на р. Стрий.
 
Цитата
найближчий варіант - їхати на р. Стрий.
Непрошло и полгода...:bj: Вы хоть на даты смотрите? :af:
Извините, не удержался:dp:
 
Цитата
Непрошло и полгода...:bj: Вы хоть на даты смотрите? :af:
Извините, не удержался:dp:
Время от времени захожу на форум. Стараюсь ответить на темы, так как хочется чтобы ветка форума имела хоть какую то популярность.
 
Абсолютно согласен!Река никуда не делась,и может кому-то пригодится!
 
Добрый вечер . Подскажите где возле Трускавца можно порыбачить , собираюсь в мае на пару недель поехать водичку попить за одно и порыбачить .
 
Информация для Brut. Загляни по этим ссылкам. База "Шипильська" и озеро Уличнянка почти рядом. Сам там правда не был, так что своего мнения об этих водоемах нет. В теме "Шипильська" место базы показано как кружочек с крестиком на речке, притоке Стрыя, не сразу заметно. А вот на карте в теме про Уличнянку нормально показаны оба места.
http://www.active.lviv.ua/topic-t475.html
http://www.active.lviv.ua/topic-t1749.html
 
Привіт, колеги! Чи занє хтось, що зараз твориться в Лисиничах? Який лід? Що там з хижаком? Я був там тільки раз, влітку, (трохи карасиків половив) - кажуть що й хижак є... Але, й кажуть що бараконьєри-електрики також "не сплять"...
 
Привет всем! Может буду в Моршине. Подскажите где можно хищника половить?
 
Цитата
Привет всем! Может буду в Моршине. Подскажите где можно хищника половить?
На ПнЗх від Моршина - р. Стрий, на ПдСх - р. Свіча - не початий край роботи... :)
 
Друзья собираюсь ехать в Трускавец на пару недель, но не знаю спиннинги брать с собой или нет, есть места в близко от Трускавца, в тех краях впервые,  что то посоветуете?
 
Цитата
Друзья собираюсь ехать в Трускавец на пару недель, но не знаю спиннинги брать с собой или нет, есть места в близко от Трускавца, в тех краях впервые,  что то посоветуете?

Я так понял, все болящие собрались...:ds::bk: у всех по пару недель :ag:
 
Цитата
На ПнЗх від Моршина - р. Стрий, на ПдСх - р. Свіча - не початий край роботи... :)
Я просто первый раз в ваших местах-посему, всю рыбу не выловлю. У меня спортивный интерес! Просто не знаю, вообще, ваших рек... Хотел бы отвести душу.:dn:
 
Цитата
Хотел бы отвести душу
Там якраз - "саме те". Рибалка ходова, річки швидкі: голавль, жерех, марена, форелька???, можливо щука, пічкур, верховодка :). Мені, якось, навіть в Опорі (в тихих місцях) плотва траплялася... Можете разом з паном "uzun" домовитися, все поруч...
Можете трохи північніше повернутися на Дністер (наприклад в Розвадів) там вода більша, повільніша (і маршрутки їздять що півгодини) - риба, практично, люба окрім форелі, як зловите судака буде круто (давно його там не було), він є але значно нижче за течією. Хорошого відпочинку! Пишіть, може на Дністрі зустрінемося (якщо складуться обставини)...

Сьогоднішнє з Дністра
 
Цитата
Там якраз - "саме те". Рибалка ходова, річки швидкі: голавль, жерех, марена, форелька???, можливо щука, пічкур, верховодка :). Мені, якось, навіть в Опорі (в тихих місцях) плотва траплялася... Можете разом з паном "uzun" домовитися, все поруч...
Можете трохи північніше повернутися на Дністер (наприклад в Розвадів) там вода більша, повільніша (і маршрутки їздять що півгодини) - риба, практично, люба окрім форелі, як зловите судака буде круто (давно його там не було), він є але значно нижче за течією. Хорошого відпочинку! Пишіть, може на Дністрі зустрінемося (якщо складуться обставини)...

Сьогоднішнє з Дністра

Спасибі за розгорнуту відповідь! Планую бути десь з 16-го. Бачу требаретельно підготуватися, так як ніколи раніше не рибалив у цих місцях:du:
 
Цитата
Бачу требаретельно підготуватися
"зацепів" багато  (принаймні на Дністрі) - донних снастей має бути з запасом :) Зрештою на півдні Моршина є озеро... Але я там не був...
 
Цитата
Планую бути десь з 16-го
Про всяк випадок - нерест... :)
http://wz.lviv.ua/news/207679-z-1-zhovtnia-na-vodoimakh-lvivshchyny-rozpochnetsia-osinno-zymova-nerestova-zaborona-na-vylov-foreli
 
И снова я надоем немного. В близи самого Стрыя (со стороны Моршина) реально что-то выловить?
М ещё - какие приманки брать? SV колебалки, разные вертушки и поверхностные воблеры - это я понимаю. Может что-то ещё?
Буду благодарен за ответ!
 
Цитата
Может что-то ещё?
Твістери (мені саме більше з білим везло), "мухи" - верховодку навіть ловив. Ідеально "ручейника" наловити (якщо вдасться) - на нього клює все :) або хробаків накопати (оснастка типу фідера) грузило підібрати під течію і... вперед! :) або "в проводку"...
Конкретного місця не пораджу (рідко там бував): гірська ріка - берегова лінія і "сюрпризи" на дні міняються чи не з кожним паводком. НХНЛ
Зрештою в місцевих можна запитати...
 
Pikevt спасибо!
 
Подскажите, на Стрые и притоках это все надо? Может подкорректируете?...
 
Класно затарилися! :) Лишнім нічого не буде. На мою суб'єктивну думку джигові приманки менше знадобляться, хоча, хто знає...
На сильній течії хіба якісь "активні" приманки просто волочити. З іншого боку якщо брати великий груз, він буде псувати гру малої приманки :) Хоча якщо знайдете ділянки ріки з помірною течією то й джигом можна пройтися...
 
Та я тільки Мепсовську вєртуху одну купив. А все інше з весни  ящику лежить.:ag:
Мене більш цікавлять кольори. На Дніпрі добре працюють темні(фіолетові та ін.) кольори.
 
На Дністрі (принаймні тут на Львівщині) - світлі. Молочно-білий, салатовий твістер, білий кастмастер - універсальні. Думаю на Стрию те ж. Ну і інших відкидати не варто... :) Оберталки і коливалки мали б спрацювати:bf:
 
Привіт! Завтра буду на Дністрі. Підтягуйтеся :)
8.00-8.30 біля позначки на мапі... :)
 
Цитата
Привіт! Завтра буду на Дністрі. Підтягуйтеся :)
8.00-8.30 біля позначки на мапі... :)

Сорі, мен! В мене були процедури (Моршин). Я тут сьогодні нарив цікаву річку - Свіча за Болеховим (ІФ обл.). Пишуть що там ловиться форель (річкова та райдужна), харіус та морена. На що останні дві можуть клювати ( з моііх принад) (див. вище).
 
Цитата
В мене були процедури

Процедури - то святе :)
В мене сьогодні зранку "поперло" 4 шт. за 15 хв а потім (думав мішок натягаю)... глухар повний :)
Щодо харіуса і марени: першого наживо не бачив, другу ловив на "ручейника".
Думаю № 0-1 оберталочки, дрібні коливалочки, маленький воблерок(?), муху змайструй (намотай кольорових ниток на трійничок і причіпи його за 15-20см перед блешнею (на Дністрі такий прикол проходив)) може й хробачок силіконовий піде, а ліпше живий...:ds::dn:
І маренка з харіусом як і форель також червонокнижні. Фотоапарат не забувай... :)
 
Спробую не забути....))) :schuka:
 
Всім привіт:) на вихідних порибалив на знайомій мікрорічці. Вже справжня осіння прохолода і малі глибини(0.5-1.5м) підсвідомо готували мене до "0", але багато молодих грибочків(печериці, "парасольки") біля річки ще залишали надію на кльов:) Дійшовши до ріки і побачивши, що вода "кришталь", зрозумів що покльовку буде важко заробити, але наші водойми заставляють нас не боятись таких дрібниць :D Першу покльовку заробив нескоро - десь через 1-2 км від старту лову(так краще орієнтуватись ніж в часі :D ). Але стало зрозуміло, що риба є і хоче вона пасивної проводки. Зловивши ще пару хвостів і помінявши декілька місць, помінялись і смаки риби – тепер вона хотіла агресивної проводки і підривів до 30 см:) Але справжній холод(вода взагалі льодяна) заставив мене припинити подальші експерименти і збиратись додому. Було зловлено біля 10 «хвостів», ще стільки ж сходів – непоганий результат, як для останнього місяця осені. Хоч вже й холодно, але рибка клює:) От-такі-то пироги:)
Відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/3cTYpqV1TfU
 
Цитата
Всім привіт:) на вихідних порибалив на знайомій мікрорічці.
Привіт! Ми часом в Розвадові на Дністрі не здибалися? :)
 
Всім привіт!:) Рибалив після роботи на знайомій мікрорічці
Шалений вітер вносив максимум дискомфорту в ловлю - 1гр приманку порив вітру так і хотів забрати з собою :D   Та й зустрів по-дорозі рибака, який сказав шо окунь не клює, а лише малий - значить великий на нересті... :(  Ну нічого, головне це покльовки, а вони будуть і від малого окунька. Навіть від такого :D А клював він як дурний :D  
За величезною кількістю покльовок час пролетів дуже швидко - пора додому

Відеозвіт із рибалки - https://youtu.be/DB3e9eZy9eg
 
Всім привіт!) був на вихідних на Західному Бузі
з надією на голавля, але в голавля був "вихідний" :D В результаті відкрив для себе нові місця з крупнішим як для Бугу окунем і мав непоганий схід чогось "моцного" :)  От такі "кабанчики" клювали :)

Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/uMP6JTzNWHg
 
На вихідних вдалось половити на малій річці - притоці Дністра. Попав на річку абсолютно випадково, була для мене абсолютно новою то ж на сильний улов не розраховував. Намічав таку собі розвідувальну рибалку :) Трошки впав рівень води(видно було по берегах), але хороша погода вселяла надію на успіх. На перших же проводках клюнув маленький окунець. А далі рибу прийшлось вмовляти...Та ще й заважали сильно заросші береги, місцями було біля 50-100м взагалі без підходу до води. Порадував розмір риби - найбільший окунь був біля 300грам і покльовка(хоч і подальший схід) щуки. Зокрема, річка виявилась дуже перспективною і обов'язково навідаюсь сюди пізніше, коли спаде рослинність.
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/a1Hx6Kym_7k
 
Всім привіт:) Був вчора на Західному Бузі. Планував половити на добротвірському водосховищі, але риба там клювати відмовлялась і тому перейшов на річку. На річці покльовувала біла риба, а хижак був дуже прошений...Весь стояв під берегом, тільки в каміннях(моя рекордна рибалка по обривах :D ) і хотів дуже повільної проводки за течією. Але розмір порадував - вгодований на зиму жирнючий окунь є вже приємним противником :)
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/XneWcf-oU1U
 
Всім привіт!:) Запланувавши рибалку на невідомому дикому озері, прогадав зі снастями (хто б подумав шо на озері 20х30 м глибини більше 3м ) і вертаючись додому вирішив заглянути на одне міське озерце - в пошуках покльовок щуки і окуня) Щука була не дуже активна (лише 1 зріз), а вот окунець покльовував - хоч і хотів дуже пасивної проводки і довгих пауз. Все ж вода ще холодна і риба не настільки активна, але навіть декілька покльовок це вже щось:))
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/mIvT7nWHaNQ
 
Був на річці Раті на вихідних:) так, як річка для мене нова, вирішив порозвідувати нові місця і вибрав маршрут довжиною +-10 км, аж до самого її впадіння в Західний Буг. Річка здивувала мене своєю величиною, не очікував такого від "малої" річки і силою риби :)) Напевно швидка течія додатково тренує рибу, типу бігової доріжки в спортзалі  :D Загалом, розвідав для себе багато нових місць, особливо по голавлю, а гарна погода і потужні покльовки риби доповнили цю "розвідку" :)
Коротенький відеозвіт - https://www.youtube.com/watch?v=dBkb0P3-c7I
 
Всім привіт, шукаю з ким можна поїхати на рибалку по хижаку в Стрийському або Жидачівському районах ?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!