Страницы: 1
Щука на Львівщині
 
Де ж вона??? хто знає місця, пишіть будь-ласка, бо без поняття де вона ще клює
 
Є вона на завадівському водосховищі (село Грушів). Там можна сподіватися на трофей. Був там цієї суботи - нічого не зловив :(. Два тижні тому дві штучки зловив. Деталі на http://www.active.lviv.ua/topic-t15.html
 
Зараз як раз похолодання будуть, і кльов щуки має активізуватись. Хоть в Грушів трошки далековато їхати.
 
Цитата
Де ж вона??? хто знає місця, пишіть будь-ласка, бо без поняття де вона ще клює
все зависит от того на что расчитывать! и на какую природу?
ведь в самом Львове есть пару озер где щука есть...и впринцыпе ловится...
только конечно не то это...и машины ездят, и людей да зевак много, ну а про мусор я вообще молчу.
но когда работа не дает поехать на нормальную полноценную рыбалку...вырватся на часика два поблеснить, пусть даже и на такой водоем...это хорошо.
 
Цитата
Де ж вона??? хто знає місця, пишіть будь-ласка, бо без поняття де вона ще клює


Довге — село в, Стрийському районі Львівської області Там озерце дуже хороше. Я про нього дізнався тіки цього року і виришив зїздити. Правда там тих кружків стояло штку 50 але за цілий день 3 штуки вони зловили. А вот мужик на спініг біля мене щуку на 5.600 проніс і казав шо то сьгодні не перша. Я буду там пробувати зі львова 60 км і все по трасі.
 
Символічно щуку завжди можна впіймати у Ясниськах. Особливо якщо на світанку приїхати. Але, на жаль, переважно шнурки. Ну, і бажано їх відпускати, бо водойма дико запресована...
 
У Львові є озеро на перехресті Наукова-Стрийська. Там досить багато щуки. Проте тому і рибаків дуже багато - деколи немає де притулитись.
 
Щука є практично в любій водоймі. Проблема правильно вибрати і подати приманку.
Я так думаю!
 
to 4iter і всім решта :)
То село Довге, про яке мова, не в Стрийському, а в Дрогобицькому районі, і туди не 60, а добрих 80км зі Львова.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!