Страницы: 1
Став в селі Городиславовичі
 
Став в селі Городиславовичі знаходиться відразу перед селом біля дороги.
Відомо, що тут є карась, короп, та хижа риба  (ротан, щука). Недолік ставу - дуже мілкий поблизу берегів та наявність багато водорослей та ряски. Тому тут необхідно привчитись до рибалки.
Щуку в цьому ставі зручно ловити тільки з човну, тому що з берега нікуди кидати спінінг.
Рибалка на ставі є безкоштовна.

Доїзд до ставу - траса на Бібрку - за Давидовом повертаємо наліво і їдемо через село Шоломинь до Звенигорода. Повертаємо ліворуч і їдемо в село Гаї. В Гаях за церквою є поворот праворуч, за яким ще раз повертаємо праворуч і їдемо в с. Городиславичі. Слід відмітити, що дорога з Звенигорода до Городиславович дуже погана - розбита.
 
Был на днях на рыбалке в  ГАЯХ и местные пацаны сказали, что в Городиславовичах озеро спущено, а когда было нормальное, то жители села рыбу ловили сетями, так как озеро общее!!! правда ли это? есть ли какая-то свежая информация?
 
Цитата
Был на днях на рыбалке в  ГАЯХ и местные пацаны сказали, что в Городиславовичах озеро спущено, а когда было нормальное, то жители села рыбу ловили сетями, так как озеро общее!!! правда ли это? есть ли какая-то свежая информация?

Був в неділю в Городиславичах,після того як прийшлося тікати з Чижиківського озера.Там коли впаде дощ не виїдеш.А Городиславичі заросли,спінінг не кинеш.Удочки ще можна знайти де кинути.Сидів один дядько рибалив,коли спитали чи клює,відповів що ніоднієї покльовки ще небачив з ранку.А ми там були в 11-00.
 
Там на ставу вудочки можна закинути з протилежного боку ставу - там є кілька місць. Але там мілко, тому думаю потрібно прикормлювати мирну рибу.
Але мій знайомий казав, що там на спінінг щуку ловить досить вдало. Не знаю як він по тих водорослях спінінг кидає...
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!