Страницы: 1
Водойми Львівщини: обговорення, координати, фото
 
Шановні Львівяни давайте в цій темі залишати повідомлення про наші виїзди на рибалку.Бажано супровід фото,точні координати.Пояснення як туди добратись.Умови рибалки та всього іншого що стосується нашого відпочинку.
 
Согодні був на Чижиківському озері.Попри це що весь час ішов дрібний карасик,покльовк карпа небуло,
але хоч один та гарний клюнув білий амур,на 3кіло460гр.Фото подивитись можна тут.
http://diy2007.rybalka.com/album/6608/ Дата на фото невірна .Не налаштований фотоапарат.
 
Цитата
Согодні був на Чижиківському озері.Попри це що весь час ішов дрібний карасик,покльовк карпа небуло,
але хоч один та гарний клюнув білий амур,на 3кіло460гр.Фото подивитись можна тут.
http://diy2007.rybalka.com/album/6608/ Дата на фото невірна .Не налаштований фотоапарат.

Гарний амур!На що взяв?Я з товарищем хочемо в понеділок на платник з"їздити на розвідку на карасика,бо на карпа я думаю,ще рановато.Хоча...А раптом...
 
Амур пішов на на кукурудзу.Тай карп вже помаленько клює,там на цьому озері де я взяв амура.Покльовка була така що спінінг вдвоє зігнуло.Та не довів я цього звіра до берега,тільки губа на гачку залишилась. А дрібніший карпік так по грам 400-500 за дві рибалки вже взяв пять.
 
Були зі швагром в суботу 17.04 на платному ставку в с.Завидовичі, Городоцьокого р-ну, 35км від Львова. Приїхали досить пізно, десь в 7-00, народу як на базарі, тому довелось нам з двома фідерами тулитись на одному містку метр на метр. За попередню ніч дуже похолодало і вітер був такий, що вудилища зносило з підставок. Кльову ноль, опариш, хробак і кукурудза, самі і в комбінаціях мовчали. В мене була одна покльовка, але одразу завело за корчі і поводок 0.12 обірвало. У сусідніх рибалок кльову також помічено не було, тільки один піймав 4 чи 5 непоганих карасиків. Посиділи до 12-00 і вирішили далі не мерзнути.
На форумі ЛКАВ писали, що в неділю людей було ще більше(~50 машин), кльову особливого також не було, 2-5 карасів на рибака, і хтось потягнув карпика до 2кг, значить починає брати вже. :)
Висновок: на мою думку, дуже перспективне озеро для донної ловлі. Якщо хочете зайняти хороше місце - приїжджайте не пізніше 04-00 ранку, а краще в будній день.
Оплата: берег розбитий на сектори(15-20м берега), з мілини - містки, 50грн день+20грн ніч за сектор/місток, а скільки народу ви туди помістите справа Ваша. Обмеження по снастях і оплати за улов немає.
П.С.: 25.04 в неділю в Завидовичах пройдуть змагання по фідеру, тому найзручніші сектори від будки сторожів до струмка будуть зайняті ще з вечора суботи.
Щоб заїхати на берег біля млини(де містки), трбе по трасі проїхати повз озеро, одразу за озером по правій стороні буде цвинтар, за цвинтарем одраз поворот направо, по грунтовці є спуск до озера. Після сильних дощів будьте обережні! Можна назад і не виїхати!
 
25 квітня в неділю приймав участь у змаганнях по спортивній ловлі риби фідером, що пройшли в с.Завидовичі.
Спочатку по організації: все було на висоті, швидко, спокійно, без зайвої метушні. Уха після кожного етапу - суперова. Компанія рибаків з львівського клубу активного відпочинку дуже приємна і дружня, нас зі швагром як новачків прийняли надзвичайно тепло!
Тепер по самих змаганнях: через різку зміну погоди риба була дуже прошеною. З 32 учасників 15 не відійшли від нуля, ми зі швагром в тому числі. Найбільші трофеї: в першому етапі - карась 680гр, в другому етапі - короп 2,100 кг. Решта улову - по кілька плотвичок до 100гр, комусь невеликий карасик влетів.
Загалом приємних вражень просто вагон. Хлопці з ЛКАВ обіцяли ще одні змагання по фідеру і по поплавку! Чекаю з нетерпінням! Обовязково поїду ще!
 
А що скажете про водойму біля села Затока - що знаходиться на південь від залізної дороги та на схід від річки Верещиця?
 
Перепрошую за дублікати, в мене шось глюкануло! Прошу модераторів видалити дублікати! Дякую!
 
Таке враження, шо ніхто на рибалку не їздить! Стільки вихідних, а звітів нема! Я хоч і провів травневі свята в тещі в Тернопільській області, але на рибалці був, у відповідній темі на форумі відписався! Куди львівські колеги пропали?
 
Цитата
Таке враження, шо ніхто на рибалку не їздить! Стільки вихідних, а звітів нема! Я хоч і провів травневі свята в тещі в Тернопільській області, але на рибалці був, у відповідній темі на форумі відписався! Куди львівські колеги пропали?

Згоден з тобою.Люди не заходять ,не відписують нічого про рибалку.Можна подумати що Львівська гілка вимирла.
 
Всім привіт! Їздив я у суботу 8.05.10 в Отиневичі. Приїхали 5:30 ловили між двома приватними озерами на каналах. Клювало класно. Йшов хороший карась грам на 300-400. Взяв одного карпика дзеркального на 1 кг. Клювало часто, а от витягнути було не просто, за рахунок зарослів, і камишів. Десь біля 10:00 приїхали з рибнадзору з беркутом, показали посвідчення, взяли з нас 52 гр. штраф і поїхали дальше, пізніше ще раз підїзджали але нас вже не рухали.
 
Цитата
Всім привіт! Їздив я у суботу 8.05.10 в Отиневичі. Приїхали 5:30 ловили між двома приватними озерами на каналах. Клювало класно. Йшов хороший карась грам на 300-400. Взяв одного карпика дзеркального на 1 кг. Клювало часто, а от витягнути було не просто, за рахунок зарослів, і камишів. Десь біля 10:00 приїхали з рибнадзору з беркутом, показали посвідчення, взяли з нас 52 гр. штраф і поїхали дальше, пізніше ще раз підїзджали але нас вже не рухали.

Координати цих озер і напрямок напиши.Як туди добратись.Трохи докладніше про них.
 
Нещодавно їхав від дружини з Бережан до себе додому в Дрогобич, і не доїжджаючи кілометрів пять до Жидачева проїхав міст через Дністер, за мостом Дністер робить кілька поворотів. Місця дуже гарні, і на берег машиною зїхати можна. Планую туди поїхати після закінчення заборони. Може хтось ловив у тих краях, або знає хороші місця поблизу, що і на що там ловиться? Якщо можна з картою або схемою доїзду! Буду дуже вдячний!
 
Цитата
Нещодавно їхав від дружини з Бережан до себе додому в Дрогобич, і не доїжджаючи кілометрів пять до Жидачева проїхав міст через Дністер, за мостом Дністер робить кілька поворотів. Місця дуже гарні, і на берег машиною зїхати можна. Планую туди поїхати після закінчення заборони. Може хтось ловив у тих краях, або знає хороші місця поблизу, що і на що там ловиться? Якщо можна з картою або схемою доїзду! Буду дуже вдячний!

Ти про який міст пишеш? Тому що до Жидачева є два мости - що по трасі від Старого Роздолу (Розвадова) та міст, що від м.Ходорова.
Ось той міст, що від м. Ходорова, то там р.Стрий впадає в р.Дністер. В цьому місці дуже добре ловлять лящів. Але тут як пощастить, тому що стаї лящів тут якось дивно проходять. Зазвичай рибаки в це місце на кілька діб їздили раніше, щоб попасти на гарну рибалку. Також нижче мосту є добра яма по лівому березі, де теж ловлять.

А щодо мосту, що знаходиться на південь від села Березино, то тут треба трошки далі проїхати. Там є карь'єр в селі Заріччя, куди теж рибалки їздять. Але там рибалка платна. Я колись їздив на цей кар'єр в розвідку, але попав на грозу і нічого не клювало в мене.
 
Це міст по дорозі з Ходорова до Жидачева, той що в селі Заліски, здається. Я по карті подивився, то Стрий зливається з Дністром трохи далі. Як там з течією? Які грузи потрібні для доної ловлі? А що в тих краях з хижаком? просто я більше по спінігу виступаю. Яка риба на Стрию водиться?
 
Цитата
Це міст по дорозі з Ходорова до Жидачева, той що в селі Заліски, здається. Я по карті подивився, то Стрий зливається з Дністром трохи далі. Як там з течією? Які грузи потрібні для доної ловлі? А що в тих краях з хижаком? просто я більше по спінігу виступаю. Яка риба на Стрию водиться?
Я там всього один раз був і то вдень і ловив нижче мосту всього кілька годин.
А ловлять на спінінг там стандартно - окунь, судак, щука, буває жерех.
На р. Стрий не рекомендую ловити вище впаду в р. Дністер, тому що поблизу Жидачів в Стрий впадає каналізація від целюлозного комбінату і там сморід та по течії пливе піна кілька кілометрів. Перспективні місця це місце впадіння річок та нижче мосту.
 
Дякую за інфу! А ти коли був, то шось зловив? На шо ловив?
 
Цитата
Дякую за інфу! А ти коли був, то шось зловив? На шо ловив?
Я був в тому місці давно (проїздом) і вже не пам'ятаю. Тоді ловив на черв'яка кілька годин і мабуть кілька бичків зловив.
Але я завжди ловлю вище за 15 кілометрів по р.Дністер біля села Тужанівці (Підгірці). Там добрі місця є.
Зазвичай на черв'яка ловлю спінінгом і поплавковою вудкою та ставлю донки на хижу рибу, якщо малька наловлю - пічкурів та бичків.
Хоча Дністер є дуже вередливою річкою - постійно вода змінюється і клоьв теж то буває добрий, то взагалі нічого не ловиться.
 
сьогодня був на озерах в страдчі...народу хмара..ціль поїздки-шашлик, але в багажнику завжди є вудка...посидів на третьому озері десь біля годинки(поки шашлик готували) покльовок ноль...в кінцевому результаті задовільнився тільки шаликом..
 
В суботу/неділю бів з жінкою і дочкою в Оселі. Основною метою був відпочинок на природі, але спінінг завжди в машині. Пробував знайти там хижака - жодного тичка. Народ сидів і тягав дрібну плотвичку/краснопірку, інколи попадався більший карасик. По всьому периметру водойми повно дохлого окунька і плотвичок - напевне що електрики там працюють :((
 
Панове давайте в даній темі залишати свої звіти тільки з тих водоймищ які ще залишились безкоштовні в даному регіоні. Дана тема на мою думку актуальна на даний час так як невкожного зараз є можливість по фінансах їздити по платних водоймищах........
 
На жаль з безкоштовних водойм, які варті виїзду на рибалку, у Львівській області залишились тільки Дністер, Зх. Буг, ну і ще може річка Щирка. Та і то лише на Дністрі можна нормально порибалити. ІМХО.
А те, що озера та ставки стали платними, на мою думку, правильно, оскільки всі безхозні водойми давно запресовані браконьєрами і не придатні для любительського і спортвного рибальства. Ось так.
 
Цитата
На жаль з безкоштовних водойм, які варті виїзду на рибалку, у Львівській області залишились тільки Дністер, Зх. Буг, ну і ще може річка Щирка.

Ще до цього списку можна сміло додати Грушів (Завадівське водосховище).
 
Цитата
На жаль з безкоштовних водойм, які варті виїзду на рибалку, у Львівській області залишились тільки Дністер, Зх. Буг, ну і ще може річка Щирка. Та і то лише на Дністрі можна нормально порибалити. ІМХО.
А те, що озера та ставки стали платними, на мою думку, правильно, оскільки всі безхозні водойми давно запресовані браконьєрами і не придатні для любительського і спортвного рибальства. Ось так.

Абсолютно з цим згоден.Ще рік тому в Гологорах було чудове безплатне озеро,але зараз туди їхати немає потреби.Все озеро в сітках,а що не беруть сітами добивають електро удочкою.Отакі там зараз справи.
 
Безкоштовною водоймою є Гамаліївка:
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6025
Все ж таки хоча там теж браконьєрать, але риба ще є і досить добре клює. Також біля самого водосховища є багато торфяних озер, де теж імовірно є риба.
 
Були тиждень назад на Майданi,спiнiнги на бойли простояли всю нiч,повний ноль,зранку на дорожку карасикiв з 30 потянув,карась грам по 150-200,грошi деруть там нормальнi,а результату нiякого?
 
Пiдскажiть чи нiхто небув в сторонi Крехова,там також е непоганi озерця?
 
Перед Нлвим-Роздолом е два карьери,друг там рибачив,каже iде окунь на спiнiнг!
 
Цитата
Безкоштовною водоймою є Гамаліївка:
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6025
Все ж таки хоча там теж браконьєрать, але риба ще є і досить добре клює. Також біля самого водосховища є багато торфяних озер, де теж імовірно є риба.

Я знаю заїзд туди тільки через КПП,але туди непропускають машиною.Може підскажеш інший підїзд до цього водосховища.
 
Цитата
Я знаю заїзд туди тільки через КПП,але туди непропускають машиною.Може підскажеш інший підїзд до цього водосховища.

Через КПП пускають, але за гроші - в тому році такса 5 грн. була.
Інший підїзд - це від Запитова. Там в Запитові перед церквою відразу поворот направо, потім наліво і знову вниз направо. Потім прямо по полю їдете до самого водосховища. Але по полю можна доїхати тільки, коли не має дощів, тому що після дощів там проїзд звичайним автомобілем неможливий. Тільки джип проїде.
 
Дуже дякую попробую як трохи підсохне.
 
с.Ремезівці, Золочівського р-ну. Поки що безплатно. Риба є. Добряче заростає тому важко ставити сіта
 
Всім привіт! Що вже сезон закритий? Може хто підскаже де можна ще щось наловити? Надієвся на Гамаліївку на живця, але не клює вже протягом двох днів. Та йти далеко пішком. Дякую.
 
Цитата
с.Ремезівці, Золочівського р-ну. Поки що безплатно. Риба є. Добряче заростає тому важко ставити сіта

Відколи це в Ремезівцях безплатно?
http://www.active.lviv.ua/c-t2420-30.html#p61993
"Ціна лову становить 40гр без обмежень по снастях і к-сті виловлених риб."
 
Цитата
Відколи це в Ремезівцях безплатно?
http://www.active.lviv.ua/c-t2420-30.html#p61993
"Ціна лову становить 40гр без обмежень по снастях і к-сті виловлених риб."

Другий рік їжджу туди, ніколи нікому не платив і не бачив щоб хтось збирав гроші, або хтось розказував про збір. На меншому правда заборонена ловля, але де хто ловитрь. Я родом з сусіднього села. Так що там буваю часто.
 
Цитата
Другий рік їжджу туди, ніколи нікому не платив і не бачив щоб хтось збирав гроші, або хтось розказував про збір. На меншому правда заборонена ловля, але де хто ловитрь. Я родом з сусіднього села. Так що там буваю часто.

http://www.active.lviv.ua/c-t2420.html#p42339
Вроді ситуація прояснилася: "...З місцевих ніхто не збирає,бо ви там все життя ловили..." :)
 
Цитата
http://www.active.lviv.ua/c-t2420.html#p42339
Вроді ситуація прояснилася: "...З місцевих ніхто не збирає,бо ви там все життя ловили..." :)

Ви не правельно зрозуміли. Мене там ніхто не знає, і ніхто не збирає грошей. Чув від людей що оренда на більший став закінчелась, тому дозволяють ловити. Більше спорити не буду. Щось взнаю напишу.
 
Таке враження, ніби з Львівських рибаків ніхто не рибачить, а сидить у дома.
  Був у неділю в Ремезівцях. Повторюю - рибалка на великому озері безкоштовна. Цілю поїздки була щука. Приїхав десь біля сьомої. обходив все озеро, перепробував усе що мав, починаючи твістерами, закінчуючи воблерами. Багато камишів, всякої трави, що затрудняє рибалку. Добряче змерз. Нічого не зловив. Вода чистенька, видно як риба втікає від хижака, але далеко на середині озера. Та й кидати туди далеко і важко через різні водорослі.
 На меншому ловити заборонено, але бачив як там на сіта тягнуть рибку. Як зрозумів пізніше з участю п.Михайла - власника. От я і в ньго придбав одну рибину щоб дітям показати.
 В загальному відпочив класно, хоча нічого не зловив, і добряче змерз.
 
Всім привіт!!! Були у неділю в ремезівцях. Ціллю поїздки був відпочинок зі шашличком, ну звичайно і ловля щуки.
  Приїхали о третій годині ночі, розпалили багаття, сильний туман. Закинули снасті на живця. Коли почало світати підїхали хлопці машиною витягувати сіто, в якому була досить хороша щука, один линок, один окуньок, і пару гарненьких карасів.
  Кльову чомусь не було. Рибаки вже розходились. Аж раптом бачу щось мій поплавок інтенсивно веде у сторону, я підбіг, думав це карася щось налякало, аж бачу удочку тяне, ну тут я і її підсік. Результат щучка 1,2 кг. Ну ось все що попалось. Звичайно крім шашличка, оковитої, і чудового відпочинку біля багаття!!!
 
Цитата
Согодні був на Чижиківському озері.Попри це що весь час ішов дрібний карасик,покльовк карпа небуло,
але хоч один та гарний клюнув білий амур,на 3кіло460гр.Фото подивитись можна тут.
http://diy2007.rybalka.com/album/6608/ Дата на фото невірна .Не налаштований фотоапарат.

Доброго дня на що ловите на Чижиківському озері?
 
Основна риба там карась и карп.Рідко попадається білий амур.Хижака там немаєзамахують раки.
 
А раки це правда.Але деколи цей карасик дуже надоїдає.А яку наживку ви мені порадите бо я ловлю на картоплю в основному деколи на мариновану кукурузу.
 
http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=M10&daddr=T1425&geocode=FdQH-QIdFm1sAQ%3BFR46-QIdppdqAQ&hl=ru&mra=dme&mrsp=0&sz=11&sll=49.858349,23.928223&sspn=0.202741,0.441513&ie=UTF8&ll=49.864546,23.820076&spn=0.101358,0.220757&t=h&z=12
 
Цитата
Шановні Львівяни давайте в цій темі залишати повідомлення про наші виїзди на рибалку.Бажано супровід фото,точні координати.Пояснення як туди добратись.Умови рибалки та всього іншого що стосується нашого відпочинку.

Можу врзповісти про більшість ставків Городоцького району був майде на всіх на рахунок платних і не патних іх  нема чого ділити якщо воно безплатни  значить риби там нема я в тому переконався на всі 90%. Хочеш половити рибубу плати.
 
1.Став це є село Черляни Городоцький район. 30 кілометрів зі Львова. ВИДИ РИБИ ЯКІ ЛОВИВ. Карась від 50 до 400 грам Короп від 400 грам і до 2 кг окунь і щука. З човна не можна ловити Плата 30 гривень. Туди вхрдить 2 кг риби. Краще бере на хробака і кукурудзу. Недоліки Власник бавиться рівнем води. Ловля прохоить тіки з однієї сторони де мілководдя. Кожних 2 роки став скускається.

http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%­BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&daddr=%D0%9D%D0%B5%D0­%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%B4%D­0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0&hl=ru&geocode=FZCm-AIdG3duASlXmhAJfN06RzHieCMBF8UjQg%3BFUcq9wId4z9pAQ&mra=dme&m­rsp=1&sz=14&sll=49.753046,23.668756&sspn=0.025398,0.055189&ie=UTF8&t=h&z=14

2. Село Мавковичі  (церковний став) Риба: Карп більше 5 кг, карась, йожик. Ловлять на бойли, кукурудза, варена картопля. Рибалка 10 гривень за 2 снасті. недоліки маленьке озеро якщо хтось навпроти бебе сидить можуть бути перехлосьт з ним на середені, Ловля біля догоги а машини часто їздять а в неділю ще й можна службу в церкві послухати.

http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%­BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&daddr=%D0%9D%D0%B5%D0­%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%B4%D­0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0&hl=ru&geocode=FZCm-AIdG3duASlXmhAJfN06RzHieCMBF8UjQg%3BFYoi9wIdnHtpAQ&mra=dme&m­rsp=1&sz=13&sll=49.74922,23.719654&sspn=0.0508,0.110378&ie=UTF8&t=h&z=13
3. Село Завидовичі цього року був там 3 рази крім карася біль нічого не ловив рибалка платна 50 гривень якщо ночівля то ще +25. Кукурудза макуха бойли хробак. Риба:Карп Щука  і навіть ніхто не повірить але там є два екземпляри з родини осетрових так власник говорив ВЕСЛОНОС 2008 року був упійманий рибаком вага його була більше 10 кг. Загалом озерце хороше.

http://maps.google.com.ua/maps?f=d&s...=UTF8&t=h&z=11

4. Село Угри біля цегольні озерце мені дуже сподобалось. Рибалка 50 гривень за 2 снасті але й можна і 3 поставити за 50 грн Карп солідний там є більше 4 кг сам ловив. Білий амур в районі 1-1,5 кілограма. Карасі від 200 грам і дальше. Менше не клює. Зайзд прекоасний столик є берега чисті ну одним словом дуже сподобалось і за нічну риболовлю теж доплачуєш +25 грн

http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%­BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&daddr=%D0%9D%D0%B5%D0­%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%B4%D­0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0&hl=ru&geocode=FZCm-AIdG3duASlXmhAJfN06RzHieCMBF8UjQg%3BFZPs9gIdUbRoAQ&mra=dme&m­rsp=1&sz=15&sll=49.73294,23.631377&sspn=0.012704,0.027595&ie=UTF8&ll=49.771065,23.828659&spn=0.203107,0.703125&t=h&z=11

5. Село Милятин одним словом карпове озеро. Рибалка 50 гривень. Встани немає де заїзду для машини немає. машину лишаєш за кілометр від озкра і йдеш пішком через городи. За рибалку ми не платили бо ніхто не підхрдив до нас іле рика з носі платили.

http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%­BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&daddr=T1425&hl=ru&geo­code=FZCm-AIdG3duASlXmhAJfN06RzHieCMBF8UjQg%3BFcxt9gIdJQFpAQ&mra=dme&m­rsp=1&sz=11&sll=49.78156,23.82689&sspn=0.203063,0.441513&ie=UTF8&t=h&z=11"http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%­BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&daddr=%D0%9D%D0%B5%D0­%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%B4%D­0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0&hl=ru&geocode=FZCm-AIdG3duASlXmhAJfN06RzHieCMBF8UjQg%3BFalQ9wIdzERmAQ&mra=dme&m­rsp=1&sz=14&sll=49.766187,23.485336&sspn=0.025391,0.055189&ie=UTF8&ll=49.772396,23.756561&spn=0.406204,0.883026&t=h&z=10"
 
Цитата
А що скажете про водойму біля села Затока - що знаходиться на південь від залізної дороги та на схід від річки Верещиця?

Затока — село в Україні, Яворівському районі Львівської області  якшо в сторуну яворова то можу розповісти тіки про карєр в Ясниськах, Грушів, Шкло, Зашків, Тернавиця
 
Карась більше  0,5 кг сам ловив літом  http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0­%BA%D0%BE+%D1%83%D0%BB.&daddr=T1425&geocode=FRwI-QIdsHtsAQ%3BFWM7-QIdvZRqAQ&hl=ru&mra=dme&mrsp=0&sz=12&sll=49.903245,23.83235&sspn=0.101276,0.220757&ie=UTF8&z=12
 
Цитата
Карась більше  0,5 кг сам ловив літом  http://maps.google.com.ua/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0­%BA%D0%BE+%D1%83%D0%BB.&daddr=T1425&geocode=FRwI-QIdsHtsAQ%3BFWM7-QIdvZRqAQ&hl=ru&mra=dme&mrsp=0&sz=12&sll=49.903245,23.83235&sspn=0.101276,0.220757&ie=UTF8&z=12

А можна детальніше про цю водойму. Дякую.
 
Цитата
А можна детальніше про цю водойму. Дякую.
Це мабуть водойма біля цегельного заводу.
 
ТАК точно.
 
Привіт всім. Плануємо з друзями цієї пятниці гайнути у Миклашів. Хтось був? Яка там ситуація?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!