Страницы: 1
Львівська обл. Ясниська. Кар'єр.
 
Панове! Колеги!!! Хто рибалив, цього року, на Ясниському кар'єрі? :schuka:
 
Я не рибалив, але кажуть, що в грудні 2015 року плотва на цьому кар'єрі клювала як дурна.
 
Можливо. Я цього року також там не був.
Минулого року начитався про те, що там хижака так багато - "ледь на берег не викидається" :) За декілька рибалок (десь до 10) піймав кілька маленьких окунців і щурика до кілограма... Або у мене руки не звітам ростуть або не вспів - все виловили :) Або і те і друге...
 
В листопаді 2015 року на великому зловив 5 окунців до 70 грам і 2 шнурка грам по 300 поплили підростати.
 
Маючи вихідний рішив відвідати карєр. Пробув з 11:00 до 14:00 год.  По улову з 2 десятка окунців котрі повернулись підростати і три щущки які прибули зімною додому.
 
Цитата
Маючи вихідний рішив відвідати карєр. Пробув з 11:00 до 14:00 год.  По улову з 2 десятка окунців котрі повернулись підростати і три щущки які прибули зімною додому.

Мені тоді десь такий попався... :)
 
Загальна вага 2.240 .
 
Я, цього року, так і не побував там. Крайній раз (минулого тижня) був на Дністрі (біля Розвадова) - 0. В кінці вересня взяв щурика приблизно на 2 кг, протягом жовтня - кілька матросиків, чіпика. А ось "білу" рибку, (карп, лящ) рибаки кажуть, тягали 2 - 5 кілограмову... :)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!