Страницы: 1
Уловисті приманки для Дністра та Серету.
 
Всім привіт!Створюю дану тему для узагальнення та обговорення самих уловистих приманок в нашому регіоні на річках Дністер та Серет.Прошу вказувати уловисті воблєри,вертушки,колебалки,силікон,а також окремим пунктом краща універсальна приманка( по різновиду виловленої риби ),та ваш фоворит.А широке спілкування продовжуємо в темі "Західний регіон спілкуймося".Також можна ділити приманки по видах риб,які найчастіше стають уловом на ріках Дністер та Серет в нашому регіоні(судак,голавль,окунь,щука,жерех,сом).
 
А чому немає спілкування в даній темі,сам собі я писати не буду,а тема цікава!
 
До Сирету далеченько мені.А по Дністру де я рибачу(Галич-Кутище) по воблерах-однозначно Юзурі-44
(голавль,жерех,щучка,окунь)
З блешень- Мепс Аглія лонг 0 срібляста(голавлик,окунь)
А з решти наявних в мене воблерів(Салмо,Джексони,Понтони-21,Страйк Про)  - 0
Даю скидку на недосвіченість .
Спінінг почав освоювати тільки перший весняно-літній сезон
 
На спінінг почав ловити недавно і сказати можу поки що тільки за річку Серет. Як не дивно  , хоча почав ловити спінінгом з воблерів ,всеж таки найбільш універсальною та уловистою приманкою в мене получається Аглия лонг +1  сріблястого кольору ( Щука , клень, марена ) вся виловлена риба від 600г до 1.2кг.Досит непогано себе показав  коник від Джексон    HOLO Reflex  ( клень ,марена).
   Цікава ситуаціяв мене  вийшла з Юзури 44 . Купив я цей воблер одним з перших , і нібито гра в нього непогана , і твічити пробував, і під час кожної рибалки  досить багато  уваги йому приділяв, а так і нерозловивши  втратив на одному з забросів. А нещодавно купив його копію від Микадо приблизно в два рази дешевше и  на другій рібалці вже розловив його . А сьогодні вечором злапав на нього на твічі маленького щупачка ( відпустив, най росте, може колись ще раз попадеться коли виросте)
З розловлених :
    Салмо хорнет -  (марена)
    Салмо перч - ( на другій від моменту покупки рибалці  щупак на 2,5кг) цвет GS
    STORM SUBWART - на одній з перших від моменту покупки рибалок щупак  1,2 кг колір 374
    STRIKE PRO WIGGLIN OSCAR -  клень  (імітує жука не гірше Salmo tiny)

Ну ось ніби і все.
 
Колеги відписуємось ! Тільки поділившись інформацією і проаналізувавши здобутки та невдачі ми зможемо зробити якісь висновки для себе. Допоможемо комусь в виборі його наступної приманки , яка  можливо принесе йому багато  захоплюючих митій та  справжнього рибацького задоволення. Адже , вибір штучних приманок зараз , надзвичайно великий , а ціни не дуже малі  і не кожен може дозволити собі  скуповувати всі приманки  які попадаються на очі. Вибачте за  офтоп.
 
Рибачу постійно на Дністрі та Сереті,тому розловлених приманок в мене багато,але є серед них явні фаворити.Приманок багато навіть не знаю з чого почати.Дністер: -голавль(глибина до метра) Ю-Зурі44,Лакі Крафт Беві Кренк,Джексон Літл,вертушка Дайва Сільвер Крік 4-6 грам.(більше метра) Дайва Скутер 1062,копія Хардкора 60 від Срібного Ручья.-жерех: касмастєр,44-66 Ю-Зурі.Сом на перекатах влітає регулярно на Джексон Літл.Судак:-хардкор 60,такопія від Ручья,21 Понтон Крекджек 56-58 DR.На Сереті ловлю щуку та окуня.Щука:-колебалки Мепс Циклоп всіх розмірів та кольорів,Абу Гарсія Атом,вертушки Мепс 4-го розміру.Окунь:-вертушки Мепс 1-2 розміру та силікон Манс Предатор 1,2.Своїм фаворитом на даний час по різновиду виловленої риби рахую DAIWA SCOUTER F 1062 вага 10 грам,довжина 60мм.Хай вибачать мене інші уловисті приманки з мого арсеналу!
 
Цитата
Рибачу постійно на Дністрі та Сереті,тому розловлених приманок в мене багато,але є серед них явні фаворити.Приманок багато навіть не знаю з чого почати.Дністер: -голавль(глибина до метра) Ю-Зурі44,Лакі Крафт Беві Кренк,Джексон Літл,вертушка Дайва Сільвер Крік 4-6 грам.(більше метра) Дайва Скутер 1062,копія Хардкора 60 від Срібного Ручья.-жерех: касмастєр,44-66 Ю-Зурі.Сом на перекатах влітає регулярно на Джексон Літл.Судак:-хардкор 60,такопія від Ручья,21 Понтон Крекджек 56-58 DR.На Сереті ловлю щуку та окуня.Щука:-колебалки Мепс Циклоп всіх розмірів та кольорів,Абу Гарсія Атом,вертушки Мепс 4-го розміру.Окунь:-вертушки Мепс 1-2 розміру та силікон Манс Предатор 1,2.Своїм фаворитом на даний час по різновиду виловленої риби рахую DAIWA SCOUTER F 1062 вага 10 грам,довжина 60мм.Хай вибачать мене інші уловисті приманки з мого арсеналу!
На Сереті зараз прекрасно ловиться марена на Джексеновський кузнєчик. Ну а саме більше подобається Ю-зурі 66 срібло з червоним животиком це на  Дністрі а на Сереті Ю-зурі 44 такогож розкрасу. З блешень зараз по щуці прикрасно працює в Скородинцях колєбалочка ложка 8-10 гр. біла від кондора дешево але працює прекрасно.
 
Забув згадати колебалку по щуці ,теж непогано працює - DAIWA MASAU 12 грам з одинарним гачком.При бажанні на нього можна покласти твістер.
 
Цитата
Забув згадати колебалку по щуці ,теж непогано працює - DAIWA MASAU 12 грам з одинарним гачком.При бажанні на нього можна покласти твістер.
Дійсно одногачкові колєбалки це убойна снасть для щуки, я також деколи підвішую твістер і прекрасний результат. Такі блєсни мало зацепляють водорослі і практично дуже добре проводити їх повз камиш.
 
Цитата
Дійсно одногачкові колєбалки це убойна снасть для щуки, я також деколи підвішую твістер і прекрасний результат. Такі блєсни мало зацепляють водорослі і практично дуже добре проводити їх повз камиш.

Деколи на Дністрі гарний результат показує Салмо Хорнет в глубинній версії.На осінь супер!
 
Цитата
Деколи на Дністрі гарний результат показує Салмо Хорнет в глубинній версії.На осінь супер!
А в кого є якісь новинки крім класики. Деколи китайчики є досить інтересні, хто має якусь практику ловлі дешевими воблєрами і їх дороботки опишіть, напевно буде інтересно
 
ЗАРАЗ НА Дністрі в мене непогано себе зарекомендував Джексон карась колір мрамор.
 
Цитата
А в кого є якісь новинки крім класики. Деколи китайчики є досить інтересні, хто має якусь практику ловлі дешевими воблєрами і їх дороботки опишіть, напевно буде інтересно

Crack Jack 58 F DR,вчора в Городку його в мого напарника забрав сом після виснажливої боротьби!
 
Цитата
Crack Jack 58 F DR,вчора в Городку його в мого напарника забрав сом після виснажливої боротьби!
Шкода хотілосяб фото такого дива. Я деякі дешеві воблєра переоснащую, тобто якщо він нормально працює а таких серед китайців є багато перекрашую, використовую жіночі блески і лак.після чого получаються досить робочі воблєра.
 
Цитата
Шкода хотілосяб фото такого дива. Я деякі дешеві воблєра переоснащую, тобто якщо він нормально працює а таких серед китайців є багато перекрашую, використовую жіночі блески і лак.після чого получаються досить робочі воблєра.

Фотографії уловистих приманок будуть завтра.
 
Цитата
Шкода хотілосяб фото такого дива. Я деякі дешеві воблєра переоснащую, тобто якщо він нормально працює а таких серед китайців є багато перекрашую, використовую жіночі блески і лак.після чого получаються досить робочі воблєра.

Ось тут http://voblery.com.ua/catalog/crackjack-58.html можна глянути на цей воблер)))
 
Цитата
Фотографії уловистих приманок будуть завтра.
Ну і я вже буду з фотоапаратом. Сьогодні розкошелився, так що буде можливість дещо показати. Ну а перше що хочу зробити покажу як в Чорткові засе- ють річку, практично так само як в Індії той блог що був приблизно 1,5 місяці тому. Можливо хтось підскаже до кого можна звернутися за допомогою з екологів, наші місцеві нічого нероблять. Відмолвки в плані що з Києва звонять і приказують нетурбувати підприємців.
 
Фото 21 Понтона 56,58DR
 
Ще два хороші фаворита на Дністрі.
 
Цитата
Ще два хороші фаворита на Дністрі.
Наскільки зрозумів з права джексон а з ліва страйк про. Вгадав чи ні.
 
Цитата
Наскільки зрозумів з права джексон а з ліва страйк про. Вгадав чи ні.

Лакі Крафт Bevy Crank (Джексон зробив з нього копію) та 21 Понтон RedRag 36F SR.
 
Ще один хіт сезону 2008-2009року
 
Цитата
Ще один хіт сезону 2008-2009року

А чи не скутер це від дайви часом????
 
Цитата
А чи не скутер це від дайви часом????

Так,це він.Ловити прекрасно навіть в цьому кольорі.Мав Скутера в кольорі Wakasagi(вже спочиває на дні),ну просто бомба і винищувач риби,просто страшно,як він ловив!Ніде не можу знайти зараз цей колір.
 
Цитата
Так,це він.Ловити прекрасно навіть в цьому кольорі.Мав Скутера в кольорі Wakasagi(вже спочиває на дні),ну просто бомба і винищувач риби,просто страшно,як він ловив!Ніде не можу знайти зараз цей колір.

Я чого запитав, томущо він в мене саме в цьому кольорі мовчить як німий, іще навіть не розловлений))
 
Цитата
Я чого запитав, томущо він в мене саме в цьому кольорі мовчить як німий, іще навіть не розловлений))

Обловлюю ним бровки до 2 метрів та входи і виходи з ям.Проводка поперек або проти течії.Успіхів!
 
А що ніхто на має бажання поділитись уловистими приманками?
 
Цитата
А що ніхто на має бажання поділитись уловистими приманками?
Цей рік в мене самий уловистий по всіх показниках Джексон карась, чомусь ю-зурі цього року недуже працюють.
 
Цитата
Цей рік в мене самий уловистий по всіх показниках Джексон карась, чомусь ю-зурі цього року недуже працюють.

а як карась себе по голавлю показував?
 
Цитата
а як карась себе по голавлю показував?
Прекрсно і нетільки по голавлю, цей рік літній судак на нього прекрасно ловився. Ю-зурі цей рік відпочивають.
 
Цитата
Прекрсно і нетільки по голавлю, цей рік літній судак на нього прекрасно ловився. Ю-зурі цей рік відпочивають.

Дякую! ну у мене на нього на одній водоймі і судак і окунь і щучка брали, а голавля не пробував!
 
Цитата
Прекрсно і нетільки по голавлю, цей рік літній судак на нього прекрасно ловився. Ю-зурі цей рік відпочивають.

В мене Карась цього року відпочиває!
 
Зараз почне працювати Овнеровський Rip n Minnow 70SP по судаку.
 
Цитата
В мене Карась цього року відпочиває!
Зараз в мене добре себе показує по щуці Ю-Зурі 66 колір зеленоватиосріблястий. В цю неділю зловив пару щук по 1,5 кг на Сереті в районі с.Бердо.
 
Цитата
Зараз в мене добре себе показує по щуці Ю-Зурі 66 колір зеленоватиосріблястий. В цю неділю зловив пару щук по 1,5 кг на Сереті в районі с.Бердо.

В мене 66 краще працює на Дністрі по голавлю в середині вересня попадає трофейний.
 
Цитата
В мене 66 краще працює на Дністрі по голавлю в середині вересня попадає трофейний.
Буду чикати на трофейного судачка, хочу опробувати бородки, декілька штук зробив такщо з нетерпінням чекаю ходу судака.
 
Цитата
Буду чикати на трофейного судачка, хочу опробувати бородки, декілька штук зробив такщо з нетерпінням чекаю ходу судака.

Фото бородки можна?
 
Цитата
Фото бородки можна?

Фото бородок обов"язково зроблю тільки трошки пізніше зараз немає чим зробити, фотоапарат у сина.
 
Зараз на Сереті по щуці розловили і гарно ловить Овнеровський ратлін в салатовому кольорі.
 
Цитата
Зараз на Сереті по щуці розловили і гарно ловить Овнеровський ратлін в салатовому кольорі.
А в нас чомусь штучних приманок щука зовсім небажає, можна зловити тільки на малька, чому так незнаю, хоче тільки свіжинину.
 
Сьогодні закупив три Понтони 21, Red Rag 36F SR, Crack Iack 58P MR, Alter Idem 42SP MR, ціна доступна 65грн за штуку. На протязі двох років полював за ними, мрія збулась, лишилось розловити Їх.:cd: Тепер я крутий.
 
Цитата
Сьогодні закупив три Понтони 21, Red Rag 36F SR, Crack Iack 58P MR, Alter Idem 42SP MR, ціна доступна 65грн за штуку. На протязі двох років полював за ними, мрія збулась, лишилось розловити Їх.:cd: Тепер я крутий.
Валентин, а де купував?
 
Цитата
Валентин, а де купував?
Знайомий привіз вчора з Чернівець. Сьогодні була наша шефиня з магазину в Хмельницькому то там про понтони на базарі ніхто нічого незнає.
 
за базар не скажу, а так у нас по магазинах Понтонів хватає:bo:
ціни від 55 до 75гр.

теж недавно прикупив собі одного "гіпноза"
брав на головля, але після вчорашніх тестів на Збручі, зробив висновок -  його стихія тиха вода, ніяких течій (особливо швидких):bn:

але гра у спокійній воді відміна, думаю щучці теж сподбаеться:df:
 
Цитата
за базар не скажу, а так у нас по магазинах Понтонів хватає:bo:
ціни від 55 до 75гр.

теж недавно прикупив собі одного "гіпноза"
брав на головля, але після вчорашніх тестів на Збручі, зробив висновок -  його стихія тиха вода, ніяких течій (особливо швидких):bn:

але гра у спокійній воді відміна, думаю щучці теж сподбаеться:df:
Я переважно ловлю на Сереті та Дністрі і коли побачив "Гіпноз" мені він сподобався, але недумав що він нетримає течію.
 
Прив всім, я початківець по щуці, інтересно знати що зараз ходове для щуки на сереті?
 
Цитата
Прив всім, я початківець по щуці, інтересно знати що зараз ходове для щуки на сереті?
Крім живця на сереті практично нічого не працює. Серетівська щука досить вередлива, хоче м"яса. В скородинцях ефективна блесна ложичка 8гр. ( це з практики по Чортківському районі):bf:
 
ну як успіхи? жор на повному ході?
 
Панове, хто рибачить на Збручі в районі Сатанова? Цікавить що(хижа риба), на що і чи варто зараз їхати? Буду вдячний за будь-яку інформацію.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!