Страницы: 1
Рыбалка на территории Тернопольской области, а также граничащих с нею областей
 
Панове рибалки - відзивайтесь!!! якщо такі є :)

Поки що "працюватиму" на ставу!
Кажуть досить навіть дуже непогано в Івачеві???
А як на рахуонк річок??? заборони ловлі в нерестовий період???
 
Привіт земляче. Я з Шумська. Хай тобі щастить.:schuka:
 
оооо товариш лейтенант!!!
Ви випадково в Острозькі землі не заїжджали порибалити???

Я сам з Нетішина(ХАЕС), проте навчаюсь в Тернополі.
Нетішин на водні ресурси багатий, але ще не мав змоги випробувати. Ось здаю бакалаврат і на серпень думаю спробую.

Може знаєте с.Новомалин Острозького р-ну???
 
Звичайно. І Нітішин, і Остріг. Їзджу з Києва додому через Шепетівку - Нітішин - Остріг - Шумськ. Не рибалив там жодного разу, але місця там є перспективні. Особливо мені подобається за Острогом в бік Шумська є ставочок. З іншої сторони мосту, я впевнений, щуки дуже багато. Треба там спробувати.
Хай щасить земляче!!!:connie:
 
Ааааа, то Ви все таки київський в основному :)
я думав ви безпосередньо проживаєте в Шумську, і побували у вказани вище місцях. Тепер зрозуміло :)
Ну і Вам успіху на водоймах :):drill2:
 
Привіт! Я сам не з Тернопільщини, а з Львівщини, але моя дружина з Бережан і я часто там буваю! Ти далеко від Бережан живеш?

Мене цікавить ловля хижака у водоймах Тернопільщини! Може підкажеш якісь місця? Буду дуже вдячний!
 
Привіт народ я тоже з Тернополя!!!
Як там в кого рибалка?
Вітаю всіх з закінченням нересту!!!!
 
Хотелось бы найти рыболовов, у которых опыта побольше чем у меня. Ну и конечно-же есть желание таковым поделиться с другими.
 
Здоровеніки були!!!! Радий зустріти тут земляків! Потерто Администратором, как нарушение правил форума.
 
Ра*** шо ти їх вже знайшов, москалику)))) Ги ги....
 
Привіт! Я маю деякі навики в ловлі риби на Дністрі в Тернопільській області оскільки сам там проживаю.Рибачу в основному в межах Заліщицького району по обидві сторони Дністра,як з човна так і з берега.В основному мене цікавить хижак і тому ловлю на спінінг.Можу поділитись досвідом і місцями риболовлі.
 
Цитата
Привіт! Я маю деякі навики в ловлі риби на Дністрі в Тернопільській області оскільки сам там проживаю.Рибачу в основному в межах Заліщицького району по обидві сторони Дністра,як з човна так і з берега.В основному мене цікавить хижак і тому ловлю на спінінг.Можу поділитись досвідом і місцями риболовлі.

Привіт,з вівторка по неділю гостював в печорній,був в кривому,городниці.
до суботи половив нормально,а потім як відрізало.
На вихідні знову збираюсь.
 
Привіт друзі рибаки! Нас Тернопільських стає все більше!Зараз на Дністрі гарно рухнувся судак а в Касперівцях на водойомі окунь(рибалка з лодки)!Дністер прибуває тому раджу Касперівці.Хай щастить!
 
Цікаво було б про щось нове дізнатись. Бо дивлячись на активність рибалок із сусідніх областей складається враження, що в нас або відсутні водойми та люди, які рибалять, або ж інформація тримається у великій таємниці. Я був на Дністрі у серпні. Їздили в с. Устя, але в силу того, що це був мій перший візит на Дністер, результатів годі було й сподіватись.
 
Дуже приємно спостерігати за появою рибалок із знайомих країв, хоч в когось можна буде запитатись про місця, та способи лову.
 
Цитата
Привіт друзі рибаки! Нас Тернопільських стає все більше!Зараз на Дністрі гарно рухнувся судак а в Касперівцях на водойомі окунь(рибалка з лодки)!Дністер прибуває тому раджу Касперівці.Хай щастить!

коли був в касперівцях?
 
В Касперівці їду завтра з ранку бо знайомі говорять що рухнувся окунь і багато невеликої щуки.Зараз тим більше Дністер великий а в Касперівцях нема відпочиваючих з скутерами то можна попробувати.Скоріше був два рази брав дрібний окунь і то з 6 по 7 ранку а потім глушняк.В понеділок напишу про результат.
 
Вчора був в Касперівцях на водойомі.Рибачив з лодки від дамби до бази відпочинку.Погода була просто супер, а рибаків на диво мало!Рибалив на джиг в прибережній зоні.Окунь,щука і судак є,але не стайний,в основному по 2-3 хвости з точки.Головки 5-7 грам,робочий колір був фіолетовий,проводка по дну,багато обривів.В загальному випросив 2 щуки(незачотні),2 судачки(незачотні) і 21 окунь.Зрізали 2 сітки.Вода дуже чиста і ще тепла,риба в стаї ще не групується.Рибалив з 7 ранку по 6 вечора.Всім успіхів бо скоро змагання!
 
робочий колір був фіолетовий

рибка чи твістер?
 
Твістер, 4 сантиметри.
 
Усім привіт.А нас більшає.Вище читав що є люди з Шумщини,тож підкажіть хороші місця в тих краях на спінінг.Я сам Тернополянин корінний тово,тож і "кидаємо" переважно на нашому ставі і в околиці.І
І ще де в наших краях можна знайти голавля і жериха тойво.

.Всім успіхів бо скоро змагання![/quote]

Що за змагання друже ?
 
http://rybak.te.ua/
 
Ссылка потерта администратором. Нарушение правил форума. Предупреждение.
 
Так,так.В Европі в деяких краінах таке поняття ,як браконєрство взагалі неіснує.
 
Щось нас дуже мало і чому ми неспілкуємось? В рибалці так багато цікавого!Всім успіху!
 
Цитата
Усім привіт.А нас більшає.Вище читав що є люди з Шумщини,тож підкажіть хороші місця в тих краях на спінінг.Я сам Тернополянин корінний тово,тож і "кидаємо" переважно на нашому ставі і в околиці.І
І ще де в наших краях можна знайти голавля і жериха тойво.

.Всім успіхів бо скоро змагання!

Що за змагання друже ?[/QUOTE]

Привіт! Я із Заліщик, а можна більш детальніше про риболовлю на ставі Тернополя на спінінг!?
 
Зараз рибалю нижче ГЕС в селі Касперівці Заліщицького району на спінінг.В котловані на маленький твістер хмара окуня!
 
В неділю коло ГЕС гарно брав судак,в такий час відірвався супер!
 
А де спілкування!?
 
НА ДНІСТРІ ПІШОВ ЛІД,ПРАВДА ВОДА ЩЕ ВЕЛИКА,АЛЕ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ МОЖНА ПОЧИНАТИ ЛОВИТИ І ВІДКРИВАТИ НОВІ МІСЦЯ.А ЯК СПРАВИ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ СТАВІ?
 
НА ДНІСТРІ ПІШОВ ЛІД,АЛЕ ВОДА ЩЕ БРУДНА,ЗА ПАРУ ТИЖНІВ МОЖНА ПОЧИНАТИ РИБАЛКУ,ШУКАТИ НОВІ МІСЦЯ І ПРОВІРЯТИ СТАРІ.А ЯК СПРАВИ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ СТАВІ!?
 
Цього тижня будуть змагання по мормишці на озері?!
 
Вчора друзі рибаки ловили на Дністрі в межах Заліщик на донки перших голавлів,(один 6,другий 3 штуки),наживка-печінка.Кажуть брав гарно.
 
А як на рахунок воблерів, джигу?
Льоду повністю немає, чи попри берег ще є?
 
Цитата
А як на рахунок воблерів, джигу?
Льоду повністю немає, чи попри берег ще є?

Сезон лову голавля на воблєр відкрив 1 березня,+5 хвостів!
 
Ходив в неділю на рибалку по Дністру,повний ноль,вода прибуває на очах і мутніє.
 
А які розміри хвостів? Який воблер приніс улов?
 
Цитата
А які розміри хвостів? Який воблер приніс улов?

Хвости хороші,один майже до кілограма.Воблєр Джексон Літл( Бочка ),колір форелька,проводка з чірканням по дну.
 
А як там у вас зараз ситуація складається? Вода вже прояснюється, чи далі брудна? Як кльов? Що і на що?
 
Цитата
А як там у вас зараз ситуація складається? Вода вже прояснюється, чи далі брудна? Як кльов? Що і на що?

Відкрив сезон на воблєр по голавлю ще 1 березня.З 7-го почала прибувати вода і стала брудна.Сьогодні ходив дивитись на Дністер,то він відносно очистився,але великий.Якщо не буде прибувати вода(падає сніг,дощ) піду на джиг,бо з воблєрами певно буде ноль.А так зараз ловлять на донку голавля,насадка печінка.
 
А де саме рибалиш, в основному?
Мається на увазі назва населеного пункту і на якій відстані від Тернополя він знаходиться?
 
Всем привет. Я хоть и не с Тернопольской области, но часто приезжаю летом в Мельницу Подольскую, на Днестре половить. Еще там и карповых озер хватает, и на Збруч иногда заезжаю. Классные у Вас места!!!
 
Цитата
насадка печінка.
печінка від якої тварини підійде? Свині? Курки? Гуски?
 
Цитата
А де саме рибалиш, в основному?
Мається на увазі назва населеного пункту і на якій відстані від Тернополя він знаходиться?

В межах міста Заліщики та села Добрівляни.120 км від Тернополя в сторону Чернівець.
 
Цитата
печінка від якої тварини підійде? Свині? Курки? Гуски?

Свинна,або яловичина вона краще тримається на гачку.Нарізаєш полосками і надіваєш як виповзка на гачок.Провірений варіант!
 
Бо я минулого року їздив, та результати не дуже втішні. Далось в знаки те, що то був мій перший візит на Дністер. Попали на такий відрізок ріки, де кам’янисте дно. Обривів купа, а риби 0. Зате краєвиди - ненадивишся.
 
Цитата
Бо я минулого року їздив, та результати не дуже втішні. Далось в знаки те, що то був мій перший візит на Дністер. Попали на такий відрізок ріки, де кам’янисте дно. Обривів купа, а риби 0. Зате краєвиди - ненадивишся.

Все залежить від знання місць.Зараз я сам ловлю на місцях з кам"янистим дном,бо там стоїть риба,головне,щоб течія була помірна,а чимось треба жертвувати.Або обриви і риба,або снасті цілі і риби ноль!Я за перший метод ловлі!Ранньою весною риба не дуже активна і тому її ловити треба в місцях стоянок (переважно крепкі місця),а з потеплінням води треба ловити в місцях де риба годується!Успіхів!В нас Дністер дуже красивий це правда!
 
Привіт! Хто що знає про водойму в Івачеві? Чув що там УТМР керує, човни на прокат є! Може хтось там ловив - розкажіть як туди доїхати з Тернополя, яка там ситуація по хижаку і білій рибі? Дякую!
 
http://fishing-club.te.ua/forum/index.php за ходь сюди.Все про Івачів.А як доїхати,їдиш з Тернополя на с.Біла,після нього буде с.Чистилів,с.Плотича і Нижній Івачів,за ним буде заправка.Навпроти заправки буде дорого на ліво (на Великий "Горішній" Івачів).Лодки є,але зараз запрєт,то їх не дають.Якщо маєш білет то зараз можно ловить без проблем,але  там де бази віддиху,тобто з правої сторони.
 
Цитата
Привіт! Хто що знає про водойму в Івачеві? Чув що там УТМР керує, човни на прокат є! Може хтось там ловив - розкажіть як туди доїхати з Тернополя, яка там ситуація по хижаку і білій рибі? Дякую!
Івачів Прекрасне місце для ловлі щуки, колись давненько там був приблизно років 10 тому щуки було море, що зараз твориться не знаю.
 
Був там позавчора. Пробував ловити щуку, але результат нульовий. Було ще декілька спінінгістів, але й вони порожняком повернулись. Бачив 2-ох чи 3-ох рибалок, то у них було по пару червінок (краснопёрок), от такі-то пироги.
  Так Івачівська водойма, дійсно відноситься до угіддь УТМР, проте, лодки напрокат краще брати на базі Комбайнового заводу, яка знаходиться по правій стороні дороги і першою зустрічається, після закінчення сільських будинків, бо з УТМРівської бази дуже важко догрести до чистої води крізь лілії і водорості.
  Стосовно ж риби, то щука, короп, лин, окунь ще минулого року були, але в зв’язку з тим, що там регулярно ставлять сітки, а також полюють так звані "підводні мисливці", які ігноруючи заборону на підводне полювання у даній водоймі добивають нерестове поголів’я риби. Тому відповісти конкретно дуже важке завдання.
 
Цитата
Був там позавчора. Пробував ловити щуку, але результат нульовий. Було ще декілька спінінгістів, але й вони порожняком повернулись. Бачив 2-ох чи 3-ох рибалок, то у них було по пару червінок (краснопёрок), от такі-то пироги.
  Так Івачівська водойма, дійсно відноситься до угіддь УТМР, проте, лодки напрокат краще брати на базі Комбайнового заводу, яка знаходиться по правій стороні дороги і першою зустрічається, після закінчення сільських будинків, бо з УТМРівської бази дуже важко догрести до чистої води крізь лілії і водорості.
  Стосовно ж риби, то щука, короп, лин, окунь ще минулого року були, але в зв’язку з тим, що там регулярно ставлять сітки, а також полюють так звані "підводні мисливці", які ігноруючи заборону на підводне полювання у даній водоймі добивають нерестове поголів’я риби. Тому відповісти конкретно дуже важке завдання.
А ти не пробував звернутися до УТМР по даному факту. Водойма тож велика можливо вони трошки пильнують, тим більше що їхнє угіддя. Якщо ні то звернися до адміна на сайт він все врегулює.
 
Тут вже питання стоїть не про те, чи звертався? А про те, чи варто? Якщо навпроти УТМРівської бази полюють "підводні мисливці" і їх не помічають, то мабуть на це є вагома причина. Також при перевірках рибальських квитків, рибоохорнна інспекція не помічає розставлених по водоймі сіток, які навіть з берега можна побачити, то напевне так має бути. Якщо ви знаєте, до якого саме адміна, то можливо ви звернетесь, бо тут не один адмін.
Я правда сумніваюсь, що наші звернення щось змінять, бо контролюючі органи не можуть справитись навіть з тими браками, які ставлять сітки на Тернопільському ставі, а він взагалі в центрі міста знаходиться, то хто реагуватиме на Івачівський безлад, якщо до водойми +/- 20 км?
 
Цитата
Тут вже питання стоїть не про те, чи звертався? А про те, чи варто? Якщо навпроти УТМРівської бази полюють "підводні мисливці" і їх не помічають, то мабуть на це є вагома причина. Також при перевірках рибальських квитків, рибоохорнна інспекція не помічає розставлених по водоймі сіток, які навіть з берега можна побачити, то напевне так має бути. Якщо ви знаєте, до якого саме адміна, то можливо ви звернетесь, бо тут не один адмін.
Я правда сумніваюсь, що наші звернення щось змінять, бо контролюючі органи не можуть справитись навіть з тими браками, які ставлять сітки на Тернопільському ставі, а він взагалі в центрі міста знаходиться, то хто реагуватиме на Івачівський безлад, якщо до водойми +/- 20 км?
Воха а ти даремно такої думки, треба щось робити, якщо мовчати то скоро ми нормальні рибаки перейдем в розділ антиквара, а дибіли бракоші будуть тішитись.
Я зараз попробую зв"язатися з адміністрацією rybalka.com маю велику надію, що вони нам допоможуть.
 
Цитата
... то хто реагуватиме на Івачівський безлад, якщо до водойми +/- 20 км?

Подивись тут телефончик https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=6400&postcount=1
 
Цитата
Подивись тут телефончик https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=6400&postcount=1
Саша дякую за підказку Білика знаю особисто. Думаю що він порядок наведе, завтра йому зателефоную.
 
Планую в неділю вибратись на риболовлю на Бережанський став або в Жуків(як з напарником домовимось:)). Може хтось нещодавно був на цих водоймах? Яка інформація "з полів"?
 
Цитата
Воха а ти даремно такої думки, треба щось робити, якщо мовчати то скоро ми нормальні рибаки перейдем в розділ антиквара, а дибіли бракоші будуть тішитись.
Я зараз попробую зв"язатися з адміністрацією rybalka.com маю велику надію, що вони нам допоможуть.
Ми в розділ антиквара не перейдемо, бо чесний рибалка, не зважаючи на будь-що таким і залишиться.
А те, що ви особисто знаєте шановного Івана Петровича, ситуації не зарадить, бо я вже в нього цікавився подібним питанням. Відповідь була такою, яка я і очікував. "Фінансування обмежене, штат рибінспекції малий, пального видають небагато і ми не в змозі об’їздити всю територію області". Думаю що крім вас, його знають немало рибалок Тернополя і області, а тому ваше звернення буде не першим і не останнім. Про сітки йому добре відомо. Якщо порядку він не навів до тепер, то вже мабуть і не наведе. Нам потрібно менталітет український міняти, а не сподіватись на рибоохорону.
 
Цитата
Планую в неділю вибратись на риболовлю на Бережанський став або в Жуків(як з напарником домовимось:)). Може хтось нещодавно був на цих водоймах? Яка інформація "з полів"?
Був 20-го квітня в Жукові. Пробував на живця, хліб, хробака і спінінг.
На живця взяв окунця. На спінінг щучку 15-ти сантиметрову, от весь результат. Рибалок було не багато. Карась під берегом кучкувався, мабуть на нерест збирався, можливо, через нього і не було кльову, бо піднімав такий намул, що 1.5-2 метрова зона прибережної води була, як болото.
 
Цитата
Ми в розділ антиквара не перейдемо, бо чесний рибалка, не зважаючи на будь-що таким і залишиться.
А те, що ви особисто знаєте шановного Івана Петровича, ситуації не зарадить, бо я вже в нього цікавився подібним питанням. Відповідь була такою, яка я і очікував. "Фінансування обмежене, штат рибінспекції малий, пального видають небагато і ми не в змозі об’їздити всю територію області". Думаю що крім вас, його знають немало рибалок Тернополя і області, а тому ваше звернення буде не першим і не останнім. Про сітки йому добре відомо. Якщо порядку він не навів до тепер, то вже мабуть і не наведе. Нам потрібно менталітет український міняти, а не сподіватись на рибоохорону.
Говорив я з ним він пообіцяв розібратися і закріпити відповідального по Івачеву. Можливо просто відмазка, а можливо і правда.
Ну а з другої сторони добре що нас нормальних рибаків,ще трохи є. А хав...хів будемо самі потрохи ганяти, небуває добра без зла, а зло постараємось побороти.
 
Не хочу наврочити, але як на мене, то була звичайнісінька відмазка. Що ж стосується самоуправства, то відповідно до наказу кабміну, яким затверджено "Правила рибальства", то там чітко прописано, що така ініціатива каратиметься. А висновки робіть самі.
 
Цитата
Не хочу наврочити, але як на мене, то була звичайнісінька відмазка. Що ж стосується самоуправства, то відповідно до наказу кабміну, яким затверджено "Правила рибальства", то там чітко прописано, що така ініціатива каратиметься. А висновки робіть самі.
Вся біда в тім, що нашому кабміну всі мішають працювати, навіть ми с тобою(шуткую). В нас в Україні жодна постанова не виконується на жодному рівні. Ну що поробиш, як говорить мій один знайомий; "І хлопець я розумний І роботящий, тай не пияк, тільки одна в мене проблема, родився я на Україні".
Але нічого будемо сподіватися на краще, адже надія померае останньою.
 
Перша звістка - сумна! На бережанському ставі(платному) таки восени вичерпали всю рибу і зараз там плаває мальок коропа, ловити можна буде не раніше осені! :(:(:(
В суботу та неділю були на ставочку що по львівській дорозі зліва перед Нараєвом - результат за дві рибалки - один карасик з долоню і пять ротанчиків до 150гр, все на хробака, донка/поплавок, людей багато(особливо в неділю), а кльову ні в кого не було. В понеділок швагро вибрався на ставок , який знаходиться одразу за бережанським(платним) - результат - з 11.00 до 17.00 3 кг краснопірки від 40 до 400 гр на опариша(поплавок) і ще більше сходів(великуватий гачок був :)). В ці вихідні сам туди піду, хочу відірватись, поки краснопірка жирує! Що в кого на вихідних? Може хтось був у Жукові?
 
п.Валентин у нас рибінспекція ганяє тільки рибаків,а браконьєрів ніхто не чіпляє.
В Бережанах в осени ловив на ставі,а на слідуючий день став спустили і всю рибу  забрали.Вчора, в понеділок іздив в с.Заруддя Зборівський р-н.Карп мовчав,карась вже почав тертися але маленький.,великій був десь на середині ставка,бо ловився тільки на пружини.Зранку був шалений кльов плотви і плотва йшла крупна- більше ладоні.Ще був в с.Товстолуг,на річці -взяв головля і щучку(карандаш).
р.с. Вся риба була відпущєна назад.
 
Цитата
п.Валентин у нас рибінспекція ганяє тільки рибаків,а браконьєрів ніхто не чіпляє.
В Бережанах в осени ловив на ставі,а на слідуючий день став спустили і всю рибу  забрали.Вчора, в понеділок іздив в с.Заруддя Зборівський р-н.Карп мовчав,карась вже почав тертися але маленький.,великій був десь на середині ставка,бо ловився тільки на пружини.Зранку був шалений кльов плотви і плотва йшла крупна- більше ладоні.Ще був в с.Товстолуг,на річці -взяв головля і щучку(карандаш).
р.с. Вся риба була відпущєна назад.
Я вже давно вирішив,що боротися з бракошами потрібно самотужки і нінакого не надіятися. Всі посадовці які перебувають на посадах природоохорони далекі люди від своїх прямих обов"язків. Сьогодні приїхав з Польщі ( був на родіні своєї дочки вона родилась в м.Бжег Опольського воєвудства) спілкувався там з місцевими на рахунок браконьєрства на Одрі, так поляки кажуть,що любе браконьєрство переважно закінчується тюрьмою. А так як я писав у нас жоден закон не діє, а якщо і діє то в межах осіб яких можна чи неможна притягнути до відповідальності ( в кого який гаманець)
Шкода, що в нас так але це реалія нашого суспільства і нашої держави. Взагалі то я оптиміст і надіюся на краще.
 
Цитата
Так,так.В Европі в деяких краінах таке поняття ,як браконєрство взагалі неіснує.
Ментальніс нашого народу паршива. Все для мене і більше нікому. От і нищать гади все недумаючи що буде завтра. Сьогодні з ранку їдучи на рибалку заїхав на заправку це було в 5.00 год. куча п"яних малолєток побиті пляшки , короче кажучи жах. Батьки позаграницях а дітоуроди гульбанють.
На мій погляд наша країна втрачає молодь а без надійної зміни ми приречені на загибель. А саме головне що з державних мужів ні за природою ні за молодю ніхто не піклується.
 
На минулих вихідних зібрались половити плотву на вищезгаданому другому(старому) бережанському ставку. Приїжджаємо з великою надією отримати задоволення від спілкування з природою і натикаємось на табличку приблизно такого змісту:"Бережанське відділення УТМР. Без наявності членського квитка ловля риби заборонена". А ще тиждень тому ловили і ніхто нічого не казав! Трохи далі за табличкою зустрічаємо двох хлопців, які змотують вудочки, кажуть прийшли також відпочити на ставок(все в межах правил - по одній поплавочній вудочці з одним гачком на душу, так само як і в нас), не встигли розмотатись, як підкатує моторка з представниками УТМР, які наказали змотатись, або випишуть штраф! Прийшлось і нам розвертатись на 180 градусів. Але поряд з гнівом через зіпсований відпочинок виникло кілька, на мій погляд резонних запитань! По-перше, чи має право УТМР на підконтрольній водоймі повністю заборонити не-членам лов риби? На скільки я знаю у Львівській області на УТРМ-івських водоймах для не-членів існує певна оплата рибалки, але ж не тотальна заборона!!!:( І по-друге, чи має таки право УТМР накладати штрафи за порушення умов лову риби на підконтрольних їм водоймах?? Мені здавалось, що такі повноваження має тільки державна рибінспекція!!!
Наперед дякую тим, хто допоможе докопатись до істини в цих питаннях!
 
Цитата
На минулих вихідних зібрались половити плотву на вищезгаданому другому(старому) бережанському ставку. Приїжджаємо з великою надією отримати задоволення від спілкування з природою і натикаємось на табличку приблизно такого змісту:"Бережанське відділення УТМР. Без наявності членського квитка ловля риби заборонена". А ще тиждень тому ловили і ніхто нічого не казав! Трохи далі за табличкою зустрічаємо двох хлопців, які змотують вудочки, кажуть прийшли також відпочити на ставок(все в межах правил - по одній поплавочній вудочці з одним гачком на душу, так само як і в нас), не встигли розмотатись, як підкатує моторка з представниками УТМР, які наказали змотатись, або випишуть штраф! Прийшлось і нам розвертатись на 180 градусів. Але поряд з гнівом через зіпсований відпочинок виникло кілька, на мій погляд резонних запитань! По-перше, чи має право УТМР на підконтрольній водоймі повністю заборонити не-членам лов риби? На скільки я знаю у Львівській області на УТРМ-івських водоймах для не-членів існує певна оплата рибалки, але ж не тотальна заборона!!!:( І по-друге, чи має таки право УТМР накладати штрафи за порушення умов лову риби на підконтрольних їм водоймах?? Мені здавалось, що такі повноваження має тільки державна рибінспекція!!!
Наперед дякую тим, хто допоможе докопатись до істини в цих питаннях!
УТМР не має право штрафувати, це громадська організація. Вони мають право в мірі їх компетенції скласти адмінпротокол і направити його на розгляд суду. Якщо водойма закріплена за якоюсь громадською організацією то повинно бути рішення громадської організації по правилах вилову рибм на водоймі, затверджене органом який надавав право використання водойми. Через деякий час можливо щось найду по правилах аренди та закріплення водойм і скину.
 
Тернополяни хто хоче приєднотися до рибалки 13 червня Дністер с.Городок, запрошую.
             Програма:
     1. Спінінгова ловля головля
     2. Вечірня уха, можливо шашличок
     3. Спілкування цілу ніч.
     4. Невеличкий феєрверк.
Пропозиції та підтвердження прибуття на рибалку надсилайте завчасно.
 
УВАГА,УВАГА,УВАГА
30 травня вIдбудеться вIдкритий чемпIонат ТОФРС по береговому спIнIгу в с.КозIвка КозIвського району.Змагання командно-особистI,команда складаэться з трьох чоловIк.ВступнI внески з одного 80грн,а якщо член федерацII ТОФРС (інші області) то 50грн.Буде два тура по 2.5 години, жеребкування на мIсцI. Положення чуть пIзнIше вивIшаю.Будь ласка прошу починати реестрацIю на сайтI. Назва команди I прIзвища спортсменIв.
Реєстрація проводится до 28 Травня включно!http://fishing-club.te.ua/forum/index.php
 
Для того, щоб зареєструватись на змагання потрібно реєструватись на сайті тернопільського клубу? На скільки я знаю став у Козівці УТМР-івський, тож чи потрібно бути членом УТМР для участі в змаганнях?
 
При бажанні можеш  зареєструватись на форумі.Можна і небути членом УТМР.Я сам неявляюсь таким,для мене нема потреби.
 
Потрібна одна людина в команду на змагання!!!! Бажаючих прошу писати в лічку!!
 
Цитата
Потрібна одна людина в команду на змагання!!!! Бажаючих прошу писати в лічку!!
Хотілося б взяти участь, ніколи не брав участі в змаганнях але 30 зайнятий. Якщо скоріше звільнюся то приїду поглазіти. Всім успіхів в змаганнях. Доречі після змагання напишіть в блог.
 
Так ми зі швагром також перший раз, та і ми в спінінговій ловлі ще можна сказати чайники, просто хочеться подивитись як відбуваються змагання і як професіонали ловлять, може чогось в них повчитись! :)
 
Цитата
При бажанні можеш  зареєструватись на форумі.Можна і небути членом УТМР.Я сам неявляюсь таким,для мене нема потреби.
Як пройшли змагання?.
 
Друзі,підскажіть водойом,навіть платний в Івано-Франківській області,де можна половити форель спінінгом.Дякую наперед!
 
Цитата
Друзі,підскажіть водойом,навіть платний в Івано-Франківській області,де можна половити форель спінінгом.Дякую наперед!
А я також хочу на форельку,ще ніразу не пробував. Сергій якщо взнаєш де така рибалка я падаю на хвіст.
 
Цитата
А я також хочу на форельку,ще ніразу не пробував. Сергій якщо взнаєш де така рибалка я падаю на хвіст.

Нам може порадити лише Коза Ностра!
 
Цитата
Нам може порадити лише Коза Ностра!
А чому він мовчить???.
Ти до нього звертався? Форелєва рибалка дуже інтересна, бистрія течії, покльовки різкі, короче кажучи вражень булоб море. Якщо з ним звяжесся напиши результат можливо разом махнем.
 
Цитата
А чому він мовчить???.
Ти до нього звертався? Форелєва рибалка дуже інтересна, бистрія течії, покльовки різкі, короче кажучи вражень булоб море. Якщо з ним звяжесся напиши результат можливо разом махнем.

Є вже тема на сайті "Ловля форелі".
 
Цитата
Є вже тема на сайті "Ловля форелі".
Подивився, сподобалось все інтересно. Треба розвідати місця на Сіреті. Це наскільки я знаю тереторія Чернівецької області.
 
Земляки а ви що нерибачите :schyka: поділітьмя що в кого нового на Сереті.
 
Цитата
Земляки а ви що нерибачите :schyka: поділітьмя що в кого нового на Сереті.

Друзі в суботу були в Більче,зловили 6 щук на воблер Zipbaits Khamsin 70F.
 
Цитата
Друзі в суботу були в Більче,зловили 6 щук на воблер Zipbaits Khamsin 70F.
Сергій а де саме в Більче ти ловив, я також збираюся якось поїхати туди, ще ніразу там небув хоч і недалеко від Чорткова. Доречі які щуки по вазі, щось близько до трофейного було? :schuka:
 
Цитата
Сергій а де саме в Більче ти ловив, я також збираюся якось поїхати туди, ще ніразу там небув хоч і недалеко від Чорткова. Доречі які щуки по вазі, щось близько до трофейного було? :schuka:

Всі стандарт,кіло-кіло двісті.Ловимо від ГЕС і вверх по течії,як з берега,так і з лодки попри камиш і на руслі.Чекаєм на жор.
 
Цитата
Всі стандарт,кіло-кіло двісті.Ловимо від ГЕС і вверх по течії,як з берега,так і з лодки попри камиш і на руслі.Чекаєм на жор.
У нас на Сереті зараз підйом рівня води пішов, кльову зовсім немає, щка зовсім перестала ходити.
 
Народ, а що серед Тернопільчан вже й рибаки перевились, жодної інформації.
Стидобушка.:ah: Беріть приклад з Хмельничан вітка повністю забита повідомленнями.
 
Та є, але сидят на своїх Тернопільских форумах.
 
Цитата
Та є, але сидят на своїх Тернопільских форумах.
Але і на нашому форумі є багато інтересного тай активне спілкування. Зустрічався з знайомими говорив щоб приєднувалися до форуму на зразок Хмельничан, але конкретної відповіді нівідкого неотримав, а шкода. Моглоб получитися досить інтересно.
 
Чомусь дуже сумно, погода сказилася, крокодил не ловиться, неросте кокос. В цю неділю чергова попитка. А що у Вас колеги?
 
Здраствуйте рыбаки Тернопольщины!!!:bs:
Вчера у нас была очередная встреча,:az: посидели и по общались на ура. Саша Bass_ обещал позже выставить фото.
А у Вас что то я движения не наблюдаю!!! Может это кризис так влияет.
Может быть в будущем у нас с Вами будут совместные встречи и выезды!!!
Так что милости просим к нам на форум,:dk: там есть с кем и про что поговорить!!!
 
Цитата
Чомусь дуже сумно, погода сказилася, крокодил не ловиться, неросте кокос. В цю неділю чергова попитка. А що у Вас колеги?

Постійно ловимо окуня на мікроджиг в районі села Щитівці.Зараз прибуває Дністер і похолодало будем пробувати ловити судака в Добровлянах і Городку.
 
Знайомі в цю непогоду їздили в Івачів . То відловились супер,взяли декілька щук від 1кг до 3 кг.
Я планую завтра на Жуків.
 
Цитата
Здраствуйте рыбаки Тернопольщины!!!:bs:
Вчера у нас была очередная встреча,:az: посидели и по общались на ура. Саша Bass_ обещал позже выставить фото.
А у Вас что то я движения не наблюдаю!!! Может это кризис так влияет.
Может быть в будущем у нас с Вами будут совместные встречи и выезды!!!
Так что милости просим к нам на форум,:dk: там есть с кем и про что поговорить!!!
Хмельничани молодці на рохунок спілкування. Я постійно перечитую вашу вітку форуму, дуже інтересно спілкуватися з Сашою St.:bs: Ну надіюся що і Тернопільчани будуть також більш активніші. За запрошення спасибі, живемо по сусідству можна і на рибалочку разом не так вже і далеко.:bt:
 
Цитата
Хмельничани молодці на рохунок спілкування. Я постійно перечитую вашу вітку форуму, дуже інтересно спілкуватися з Сашою St.:bs: Ну надіюся що і Тернопільчани будуть також більш активніші. За запрошення спасибі, живемо по сусідству можна і на рибалочку разом не так вже і далеко.:bt:


Добрий день! Саша St з Богданом Legrin:dk: на тому тіжні їздили на хижака, можите поцікавитись!!!
В неділю їздив на Збруч, повний нуль:ai:.
Наші хлопці теж їздили, результат такий же!!!?:confused:
 
Цитата
Добрий день! Саша St з Богданом Legrin:dk: на тому тіжні їздили на хижака, можите поцікавитись!!!
В неділю їздив на Збруч, повний нуль:ai:.
Наші хлопці теж їздили, результат такий же!!!?:confused:

А я в цю неділю також їздив на Збруч с.Дністрянка, місця дуже хороші тільки кльову зовсім не було.:connie:
 
Цитата
А я в цю неділю також їздив на Збруч с.Дністрянка, місця дуже хороші тільки кльову зовсім не було.:connie:

Можливо в цьому винна погода?
Пора на Дністер за окуньом на живця, от з живцем є проблеми.
 
Цитата
Можливо в цьому винна погода?
Пора на Дністер за окуньом на живця, от з живцем є проблеми.
Я на живця недуже любитель ловити рахую за пасивну рибалку. Живця постійно ловлю малявнецею. Знаю місця де постійно стоїть уклєйка, так що на рахунок живця проблем немає тільки треба знати місця де він постійно тримається. Я навіть ці місця прикормлюю періодично. Ну на рахунок погоди то дійсно неважно цей рік, то мороз то знову тепло, перепади тиску, короче кажучи бєзобразіє повне.
 
Ловля на живця окуня зовсім не пасивна. Так само як і спіном треба закидати і потехенько підтягувати, а на обривчіку(перекату ,ямі) і бере окунь.:spin:
 
Цитата
Ловля на живця окуня зовсім не пасивна. Так само як і спіном треба закидати і потехенько підтягувати, а на обривчіку(перекату ,ямі) і бере окунь.:spin:
Чесно кажучи на живця чомусь недуже полюбляю, можливо незнаю всіх тонкостей цієї ловлі, більше уваги приділяв спінінгу. Якщо є якісь інтересні питання поділись.:spin:
 
В цю неділю знайомий говорив що в межах Чорткова зловив на воблер щуку вогою 6кг.
 
Цитата
... щуку вогою 6кг.

Везе ж декому, а тут остані рибалки - всі в ноль.
 
Цитата
Везе ж декому, а тут остані рибалки - всі в ноль.
Саня так це в знайомого а в мене особисто також повний ноль.Зараз чекаю льоду, можливо на жерлеці щось повезе. А взагалі треба купити довідник, (що таке невезе і як з ним боротися):ca:
 
Тернополяни як перший лід, хто вже рибачив,які успіхи по першому льоду.
 
Сьогодні відрибачився в Шманьківцях. Кльову як такого не було за виключеням пару дрібних плотвичок та окунців. На жерлиці потрошки клювала щука.
 
В Сереті рівень води по трошки падає. Сьогодні питався потрошки рибачити на Сереті, кльову як такого не було але невеликий голавлик та плотвичка ловилися.
 
50 км від Тернополя в сторону Львова м.Зборів, там з одного боку дороги є озеро, не знаю які там ціни, але в основному чув, що там карп і карась хороший бере, з другого боку є річка, зразу біля мосту, рибаків куча, в основному карась як лодонь, за цілий день кульок Boss гарантовано)) , можливо і більше, минулого року, літом їздив.
 
Був в Зборові декілька  раз також, з уловом був завжди.Переважно карась. Так як ловлю зараз спінінгом то можна туда заскочити і з мікроджігом.
 
Цитата
Був в Зборові декілька  раз також

і яка там ціна на озері, не в курсі? і чи можна зараз там рибалити???
 
Цитата
і яка там ціна на озері, не в курсі? і чи можна зараз там рибалити???
В минулому році було 20 грн, рибалити дозволяють і в нерест. А от на річечці за ловлю в нерест штрафують...
 
А на Сереті вже потрошки начинається хід плотви. Вода ще в береги не стала.
 
Сьогодні відрибачився на Сереті. Плотва клює капітально і потрошки починає воювати голавль.
 
3, 4, 5 травня виїжджав спінінгувати на р. Золота Липа в м. Бережани, Тернопільської обл. Рибачив на дозволеному відрізку - вище шлюзу. Щучка зараз активно покльовує, ще ніколи на такий кльов там не попадав.
Результат:
03.04 - 3 щучки 200, 400 і 500 грам відповідно, та окунь грам 200
04.04 - 3 щучки 200, 300 і 400 грам
05.04 - щучка 300 грам (був недовго)
Все зловив на воблер River2Sea Hambug Minnow 45F, який в мене лежав нерозловлений уже майже 2 роки. Нарешті вистрілив!

П.С. Всі недомірки були втоплені крім одної щучки, глибоко ковтнула.
 
А я сьогодні відрибачився на Сереті з 6.00 до 7.30 год. Результат 10 голавліків переважно 400 грамові. Рибачив на Рonton-21 (Red Rag 36F SR). Даний воблєр вбивця головля, робота ідеальна. Такого задоволення немай давненько.
 
Ото зловив під-вечір, на Дністрі, недалеко від Нижніва:
 
Цитата
Ото зловив під-вечір, на Дністрі, недалеко від Нижніва:
Привіт! А на що ловив?
 
Цитата
Привіт! А на що ловив?
Вже побачив юзурік -44:az:
 
Цитата
Ото зловив під-вечір, на Дністрі, недалеко від Нижніва:
Непогано, а в нас зараз голавль затих, напевно віднерестився і хворіє.
 
Ну рівень води в Сереті потрошки падає, а там обіцяють погоду так що на відкриття можна і на Дністер. Можливо хтось ріббачив на Дністрі, що там робиться повідомте.
 
Сьогодні з 17.00 до 21.00 год рибачив на Сереті, результат 16 голавликів середня вага біля 400 гр. на Ponton-21 RED REG. Даний воблєрок супер клас, можна сказати вбивча сила на головля. Хто не пробував рекомендую.
 
Сьогодні з ранку рибачив на Сереті. Голавлік на вишню клює дуже нормально з ранку за 1,5* години 6 головлів. Вечером з 6 до 20.30 год 8 голавлів. Так що рибалка відмінна незважаючи на погодні умови, та брудну воду. Доречі хто може пояснити чому голавль зараз повний  молоків.
 
Цей рік погода некудишня. В нас на Сереті практично ловити немає що. Голавль на початку літа трошки повоював і все. На воблер голавль практично не ловиться. А як у Вас справи???
 
Цитата
Цей рік погода некудишня. В нас на Сереті практично ловити немає що. Голавль на початку літа трошки повоював і все. На воблер голавль практично не ловиться. А як у Вас справи???
Тількищо повернувся з Дністра (впадіння Лімниці та Гнилої Липи) результат 2 голавлика по 300 грам і пару штук геть маленьких, і один матросик, короче просто відпочив і змок до нитки ...
 
Цитата
Тількищо повернувся з Дністра (впадіння Лімниці та Гнилої Липи) результат 2 голавлика по 300 грам і пару штук геть маленьких, і один матросик, короче просто відпочив і змок до нитки ...
В нас зараз рибалка можно сказати некудишня. Цього року ніразу небув на Дністрі, але планую в Устечко через неділю. Можливо погода змилосердиться над бідолагою.:ak:
 
Чортків на Сереті в межах міста непогано почала бити щука на живця. Сьогодні після 17.00 взяв чотири щучки всі більше 1кг.
 
Доброго дня!!
Я сам львівський, але хотів би взнати чи хтось був в Купчинцях на рибалці? Як там зараз? Пам'ятаю років 12 назад там ловив),то не встигав витягувати карасів на 2 гачка)
Ще би хотілось почути щось про Івачів? Хороше озеро,був там пару раз на лодці,кльов нереальний) Треба буде якось зібратись і виїхати з того Львова трохи .
 
Привіт всім!
Де зараз можна порибалити в Тернопільській області???
 
Село Кутищі.Відгукнітся.:dr:
 
Був на Бережанці, що за Скалою-Подільською, сватав щуку. Результат повний ноль. Вертався наловив карасиків в ставку в Лосячі
 
нерест на Тернопільщині
http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/nerestovuy-zapret-2012-ternopi.html
 
Цитата
нерест на Тернопільщині
http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/nerestovuy-zapret-2012-ternopi.html

Мені здаєтьсь, що у випадку Мушкатівки якась фі...я. Дозволялась риболовля по перезі зі сторони Скали. Можливо я щось не вкумарив? Тепер дозволяється пройтися зі спінінгом тільки зі торони Борщева?
 
Шановні колеги по захопленню, не оцінюйте Кам’янчанина як москаля!!!!
Це не вірне судження!!!
Людина з вудкою поза політикою, хоча свою думку що-до дибілів при владі я маю.
Питання в іншому.
Дністер найкраща річка в світі. Імпонує його сила, краса, непередбаченність. У 1986, 2009 разом з жінкою,а у 2010 році разом і з сином на звичайних гумових човнах не одну сотню кілометрів пропливли під час відпустки по його водах. Враження незабутні.
В цих подорожах безумовно в мене був спінінг. Риба ловилась, але залишали ми її лише стільки,скільки потрібно було для юшки, чи щоб посмажити, всю іншу відпускали.
Розпочався нерест. У Вашій області спортивна рибалка дозволена на річці Дністер у межах насленених пунктів.
Мене цікавить рибалка в районі сіл Дзвенигород, Дністрове, Трубчин.
Як можна порибалити у цьому районі на спінінг, і що можливо спіймати?
 
:rybak:.........
 
Народ, якщо е ще хтось тут, як на Івачеві зараз? До морозів хоть кілька щупачків ще хочеться зловити!!!
 
а шо до того Івачова - 15 хв. і ти в курсі- клює чи ні ))))
 
Цитата
а шо до того Івачова - 15 хв. і ти в курсі- клює чи ні ))))

Так діло в тому, що більшість бувалих рибаків казали що там на хижака глухо останнім часом. Якщо глухо то разок ще в Пеньківці можна поїхати (правда там тільки окунь). Улов з останньої поїздки в Пеньківці 25 окунів на тараньку за 2 години . Ловив правда на дамбі зі сторони Хмельницької області і тільки на с'єдобку клювало.
 
гарний окунчик
то ти був в Вочковцях ?? а ловив з берега чи човника ?
 
Цитата
гарний окунчик
то ти був в Вочковцях ?? а ловив з берега чи човника ?

Заїзджали зі сторони Пеньківців через міст, на ліво по при став поки можна хондою доїхати, а далі пішки десь мінут 20 до дамби. Ловив з плит. Але ми спочатку ще 2 години закидали де не де і  зловили на я 1 а кум десь 5 шт. А третій напарнік пішов по берегу дальше провіряв окуня на силікон і надибав стаю на дамбі, тай почав товкти але на c'єдобку. Поки нам позвонив і ми туди дойшли він вже десь поза 30 мав а як пішли то в ньго десь 75 було.
 
треба човника з моторчиком и шукати щуку біля мосту, а потім пхатися на дамбу.
в сиру погоду стремно в загали по березі їхати.
можемо разом рванути-на днях
 
На жаль човна немає. Я їхав Хондою Цівік і сухо було але ледь проїхав до ліску, а дальше там такі ями, що годі пхатись. На наступний тиждень передають потепління, в будній день не проти.
 
якщо не поїду на Стару Ушицю, можна в Пеньківці рванути))
 
З понеділка наразі планів ніяких
 
Був сьогодні в с. Дичків на  ГЕС. Покидав десь з годинку на воблєра і на блесну. Правда нічого не зловив. А в кума під берегом щука взяза на великий силікон. Але він пагано підсік, морду побачив і зійшла.
 
я вже то читав  на fishing-club.te.ua )))))
їдем завтра)
 
Були там в середу і четверг. В четверг зловив 2 шнурка на маленьку мепс блек фюрі. Взагалі місця перспективні, місцеві кажуть шо по 13 щук за 2 тижні ловлять, але на живця.
 
а чого ник новий??
 
Це не новий а старий. Я тут раніше був зареєстрований чим на нашому:)
 
Всім привіт я теж з Тернополя,з недавна пробую ловити карпа ,е хтось з карпятників зі стажем ?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!