Страницы: 1
Где порыбачить в Черновцах и области
 
где можно порыбачить?
 
Ну, сейчас даже не знаю. Можно конечно с пользой провести время на Пруту и поймать парочку подустов. Ксатати, в прошлом году мы с коллегой еще ловили  швею неплохую в это время в проводку на опарыша.
 
Привіт! Підскажіть де можна на весні в Чернівецькій області половити щуку на спінінг?Я сам з Заліщик але до Чернівець 40 км
 
Цитата
Привіт! Підскажіть де можна на весні в Чернівецькій області половити щуку на спінінг?Я сам з Заліщик але до Чернівець 40 км
Вибачте, а чому саме Чернівці? У вас під боком є багато непоганих місць! Наприклад Серет. А у нас непогана щука є в Берегометі (карєр біля Прута), про те під час паводків він зєднується з річкою і в нього заходить каламутна вода, потім необхідно чекати поки вона осяде. Платні стави, але на платний став зі спінінгом???!!! не люблю. Власне сам Прут: 15 км і  ями в місті.
 
В Сереті щуки вже майже нема.Цього року зловив лише одну залікову (більше за 35 см).А в Кіцманському районі? Ну і на платний став можна поїхати відточити майстерність.
 
Цитата
В Сереті щуки вже майже нема.Цього року зловив лише одну залікову (більше за 35 см).А в Кіцманському районі? Ну і на платний став можна поїхати відточити майстерність.
Звиняйте забув про "торфи" природній став який живиться і струмком і з карстових печер в ньому цьго року замерзла тільки половина плеса. Рибаки ловлять з льоду, а поруч видри плавають. Знаходиться здається 15 км від Заліщиків в селі Кліводин тараса Чернівці-Тернопіль. Якщо їхати від вас то перед мостом через залізничну колію біля автобусної зупинки поворот на право і грунтовкою вздовж рибхозного розплідника доїжаєте до основного рибхозного ставу, повертаєте на право, через 50 метрів будуть "торфи". Особисто бачив спійману там щуку десь на 2 кг правда я там був тільки 3 рази, а легенди не буду переповідати. Ловити краще з боку траси та дно з намулом і є камиші пройти можна не всюди проте можливо. На протилежному березі є велика ділянка з малою глибиною і твердим дном. В кінці ставу де стоїть перелив в рибхоз можна половити окуня на уху поміж гіляк затоплених кущів на спінінг з мормишкою або вертикальною блешнею. А на платниках у нас в вихіді "граються" водою тому навіть в будні принципово туди не їду. Тільки на УТМРівський в селі Луківці.
А де саме ви ловите на Сереті?
 
А де саме ви ловите на Сереті?[/QUOTE]

Дякую за інформацію! На Сереті я ловлю від Лисичник до Касперівців(на водойомі),а нижче по Сереті від ГЕС в селі Городок,де Серет впадає в Дністер.
 
Цитата
А де саме ви ловите на Сереті?

Дякую за інформацію! На Сереті я ловлю від Лисичник до Касперівців(на водойомі),а нижче по Сереті від ГЕС в селі Городок,де Серет впадає в Дністер.[/QUOTE]

А як рибалка в Мишкові? І у верхівї Касперівського водосховища нижче Більча Золотого?
 
А як рибалка в Мишкові? І у верхівї Касперівського водосховища нижче Більча Золотого?[/QUOTE]

Був нижче ГЕС в Більче-невеличкий голавль,а в Мишкові переважно ловлять карася і невеличкого коропа на пружину.На мікруху я там ловив окуня.
 
А як у вас справи з судаком в Дністрі? Я колись їздив до вас ловити голавля, мені сподобалось, але голавля багато і в Пруті, а судак рідкість.
 
Цитата
А як у вас справи з судаком в Дністрі? Я колись їздив до вас ловити голавля, мені сподобалось, але голавля багато і в Пруті, а судак рідкість.

На судака їду в три провірені місця, де він є майже постійно!А з голавльом в нас теж проблем нема.
 
На Дністрі піднімається вода і почала мутніти,тож рибалка відміняється,шкода!
 
что касается Кливодина то раньше там можно было выловить трофейных щук, а щас там практически всю рыбу поперебивали електроудочками и сетями,к сожелению!
 
Цитата
что касается Кливодина то раньше там можно было выловить трофейных щук, а щас там практически всю рыбу поперебивали електроудочками и сетями,к сожелению!

Шкода,а де ти тепер рибалиш?!
 
Цитата
Шкода,а де ти тепер рибалиш?!



Днестр, озёр у нас много, но много орендованно
 
Цитата
Шкода,а де ти тепер рибалиш?!

Я вибачаюсь , хотів спитати ...... Є якась інформація по Дністру стосовно судака , окуня.... на даний час чи  є сенс іхати до заборони ? Дякую
 
Цитата
Я вибачаюсь , хотів спитати ...... Є якась інформація по Дністру стосовно судака , окуня.... на даний час чи  є сенс іхати до заборони ? Дякую

До підняття води(почалось 7 березня) я ловив 1 березня голавля(+5),а мій друг коло пішоходного моста в Заліщиках на воблєр +3 судаки і +1 голавль.Окуня на Дністрі ще не бачили.Окуня я ловлю нище ГЕС в Касперівцях на мікруху.Зараз вода велика і брудна,не думаю,що до заборони лову очиститься(не так багато залишилось).А потім в товаристві рибалок взнаємо де можна ловити в нерест одним спінінгом і будем ходити.Зараз,якщо тебе цікавить то ловлять донкою на печінку і виповзка,але я не відтого.
 
всем привет!скажите пожалуйста как у нас дела обстоят со щукой!что говорят Луковицы,Кливодин....
 
Цитата
всем привет!скажите пожалуйста как у нас дела обстоят со щукой!что говорят Луковицы,Кливодин....

У Кліводині слабенько,я чув що краще Яблунівка.
 
Цитата
У Кліводині слабенько,я чув що краще Яблунівка.

Взагалито в Сереті щука є, але одна проблема. Любитилів легкої рибки у нас море, а УТМР нічого не робить. Звертався до нашого Чортківського шефа УТМР він говорить що рейдують. Запропонував свої послуги, чекаю вже місяць ні слуху ні духу.
Щука по осені добре ловилась в с.Скородинці (це на р.Серет приблизно 8км.від Чорткова)
1 квітня починається нерест. Прошу побережіть рибку. Ще одна проблема, на сереті під час нересту дуже падае рівень води завдяки роботи Скородиньської ГЕС ікра пересихає і гине. Не шануємо те що маємо, а потім скаржимся один одному на те, що мало риби.
 
Цитата
Взагалито в Сереті щука є, але одна проблема. Любитилів легкої рибки у нас море, а УТМР нічого не робить. Звертався до нашого Чортківського шефа УТМР він говорить що рейдують. Запропонував свої послуги, чекаю вже місяць ні слуху ні духу.
Щука по осені добре ловилась в с.Скородинці (це на р.Серет приблизно 8км.від Чорткова)
1 квітня починається нерест. Прошу побережіть рибку. Ще одна проблема, на сереті під час нересту дуже падае рівень води завдяки роботи Скородиньської ГЕС ікра пересихає і гине. Не шануємо те що маємо, а потім скаржимся один одному на те, що мало риби.

Повність підтримую свідомих рибалок!
 
Цитата
Повність підтримую свідомих рибалок!
На форумі "ЗАХІДНИЙ РЕГІОН СПІЛКУЙМОСЯ" я описав деякі воблери можливо тобі буде інтересно. А взагалі то МАЛИЙ нам напевно немішалоб і птоваришуватися, думаю,що буде інтересне спілкування для нас тай для гостів.
 
А як на рахунок коропа і карася? Є якісь цікаві місця?
 
Цитата
А як на рахунок коропа і карася? Є якісь цікаві місця?

Присоединяюсь к вопросу...
 
Цитата
Присоединяюсь к вопросу...
Я когдато учился в Черновцах. Помню с однокурсниками ездили на Денамовские озера, в те 80-е года там карповая рыбалка была неплохая. А как сейчас?????
 
Нащет крповой рблкипово в Черновицкой областе на Пруту мне извесны места В Срилецком Куте как со стороны Maмаевцов так и Со стороны Черновцов.На Снятинсом водохранилеще(45км от Черновцов) неплохие места.На Днестре в районе села Бродок есть места где можно успешно ловить некрупного карпа и карася по грязной воде и на Днестровском водохранилеще в районе села Грушевка есть крупный карп.
 
Всім КУ))
Їду через пару днів на Буковину, ціль не рибалка, проте як би там не було, час для рибалки виділю! Може якось зкооперуємся на гуртовий виїзд Західної філії "Рибалка.ком"?))
 
Всех земляков Черновицкой обл. с Драница и Новоселица С наступающим Новым Годом 2010
http://fishing.dn.ua/forum/download/file.php?id=490
 
Уважаемые коллеги,столкнулся с проблемой НЕХВАТКИ ИНФОРМАЦЫИ!!!
Рыбачу в основном на ДНЕСТРЕ ,но не всегда получается вырватся на пару дней -а рыбачить ОХОТА!!!
Так что был бы крайне признателен если бы кто-нибудь подсказал парочку озер с хищником особенно щукой в Черновцах и области.
 
Всем привет! Собираюсь в Черновцы, цель поездки не рыбалка но порыбачит в незнакомых местах было бы интересно! Так вот, подскажите где можно норально половить на UL  в черте города желательно. Зарание ОГРОМНОЕ спасибо!
 
Подскажите - что за озеро в Коровии и где оно точно находится.
 
Хотелось бы тоже узнать куды на щучку мона рвануть? Был пару раз на старице, за Новоселецой не понравилось народу много, бабки берут, а рыбы нет! Та же ситуация в Кливодене, народу просто жопа! Ловил щуку на птичнике (за Коровией) мелкая и без лотки жестко. Ну что кто будет добр и даст ответ - ГДЕ МОЖНО ПОЛОВИТЬ ЩУКУ!!!!????
 
Цитата
Уважаемые коллеги,столкнулся с проблемой НЕХВАТКИ ИНФОРМАЦЫИ!!!
Рыбачу в основном на ДНЕСТРЕ ,но не всегда получается вырватся на пару дней -а рыбачить ОХОТА!!!
Так что был бы крайне признателен если бы кто-нибудь подсказал парочку озер с хищником особенно щукой в Черновцах и области.


таже ситуация....сегодня был в Кливодине....взял одного "карандаша" и отпустил..походу я один что-то споймал...если хотите поохотится на щуку то едьте туда...и не далеко..больше озёр со щукой я не знаю....платный-10грн,одна жерлица-5 грн!Ребята говорили что нелохо брала на той недели-взяли 7 и 5 кг,и 2 попались что не могли вытянуть..вообщем клёв был вчера и завтра,как всегда:ap:
 
У нас вообще со щукой напряг, она давно у нас не основной хищник.
 
Цитата
Подскажите - что за озеро в Коровии и где оно точно находится.

http://wikimapia.org/#lat=48.247276&lon=25.9472628&z=16&l=1&m=b вот есть, если это то о каком Вы говорите, что там ловится не знаю не рыбачил, но кабак там есть)
 
kalash_cv,  слегка опоздал с ответом
 
как рыбалка сейчас в котелево и дыновцах подскажите?
 
Щука є в ставі між Рингачем і Динівцями. Якщо їхати з боку міста то після перехрестя Новоселиця-Рингач (там ще заправки і пиріжки є) спускаємось вниз, проїзжаємо новий міст, на підйомі вверх доїзжаємо до кінця відбійника, і одразу звертаємо на стару дорогу направо. Недоїзжаючи старого моста є зїзд наліво на грунтовку, от по ній і їдемо до ставу. Ціна 25 грн за спінінг + 100 за човен. Кидати треба дуже далеко тому спін 270 однозначно. Ловиться на Кастмастер 10-15 гр і на вращалки типа Мепс 2-3 номер. Кльов не стабільний, знайомі їздили пару раз то успіх 50-50. Я був раз жодної покльовки, рибаків на березі було десь 20 тільки в одного щука десь під 1 кг. Решта збирали гриби відсосиновики. Як з берега так і з човна. Клює вранці в 12 год там хіба що окуня зловиш. Як відносно вечора не скажу, я там був десь до 14. Потім на мене наїхав охоронець, що я ловлю не там де можна. Хоча жодних табличок не було.
 
А забув написати, по дамбі став краще не переїзжати, якщо у Вас не танк, в кінці дамби спуск в стилі трофі рейду.
 
Ребята, есть актуальная информация по водоемам? Состояние льда, состояние дорог. Вообще, куда можно поехать на лед??
 
Який лід? Я хожу на лижах по дамбі вздовж Прута, від Розми до Калинки, льоду на Пруті ще немає, на ставках теж навряд чи, снігу багато випало і навряд чи лід під снігом добре промерз, щоб бути достатньо товстим. Варіанти виходити на лід в надувних човнах, по дошках :be: і тд я не розглядаю :ap:
 
да щас лёд 2-3 см под толстым слоем снега..если б не снег можно было бы выходить смело ,а так стрёмно
 
ramm1k, это точная информация? а то мне подсказывали, что уже выходит народ на ставках на лед...
 
Цитата
ramm1k, это точная информация? а то мне подсказывали, что уже выходит народ на ставках на лед...

я сам не был,но мне тоже говорили что такая ситуация..вообщем самому надо проверять
 
де саме виходять в яких селах?
 
не уточняли
 
Ясненько.
В Сокирянах сніги великі, тому лід навряд чи товстий, може десь в сторону Заставни-Кіцманя? Правда так замело що не знаю чи можна до ставів доїхати. Я чекаю нормального льоду на вдсх, може туди поїду. При моїх 115 кг я на лід тоньше 15-20 см не виходжу і то 15 то вже край.
 
Я со своими 105 кг выхожу на 10-15 см без проблем.
В воскресенье были в Глыбоцком районе, добрались без проблем. Уловом похвастаться не получится так как до десятка мизинчиковых окушков (правда, на балансир) и 2 карасика аналогичного размера. Лед 7-15 см, спокойно держит, не трещит.  Правда, двухслойный. Снега на льду немного.
 
В Заставненском районе давно уже со льда рыбачат. Лед 15-20 см, но есть и открытая вода. А вот с рыбой не везет...
 
Норот, есть инфа по водоемам? Что слышно? А то потепление такое, что некоторые опасаются на лед выходить....
 
Знайомі на Прут ходять, марену з подустом бомблять, один зловив підлящика десь на 800 гр, я в Пруті поки більшого не бачив, чув і про 2-3 кг, але з тих що на власні очі бачив то цей най більший, на лід не їдуть поки. А про лід на ставках так теплинь така, що скоро з човна можна буде ловити. Правда морози обіцяють після вихідних.
 
а кто-то что-то слышал про Акву? Опять таки, на уровне слухов, там рыбалка бесплатная, кроме карпа....
 
Народ ктото выходил на Прут рыбачыть?
 
На Буковині створено Громадську організацію "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ"!!!
Коли і як вона створювалась та інші подробиці  на - http://rybolov.webtalk.ru/viewtopic.php?id=1239#p22001 !!!
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!