Страницы: 1
Рыболовные магазины , ларьки в городе Ивано-Франковск
 
Ребята нужны адреса рыболовных точек в Ивано-Франковске. Заранее благодарен!
 
ага, счас, а мне позвонить слабо??????????????????????????????????
 
Уже позвонил))если есть у кого-то еще инфа-пишите плиз!
 
Цитата
Ребята нужны адреса рыболовных точек в Ивано-Франковске. Заранее благодарен!

Магазини:"Шаман"-вул. Труша 4; "Рибалка"-вул Галицька 39; "Світ рибалки"-вул Василіянок 62.
 
також є Шаман на Вовчинецькій 122а, в тому ж 122а будинку, ше є магазинчик, назви незнаю,
також на Івасюка 26а назви незнаю
ше забули про магазин Природа (адреси зараз не згадаю) і на Грюнвальдській біля вокзалу.
завтра буду біля них то уточню і назви і адреси
 
Цитата
також є Шаман на Вовчинецькій 122а, в тому ж 122а будинку, ше є магазинчик, назви незнаю,
також на Івасюка 26а назви незнаю
ше забули про магазин Природа (адреси зараз не згадаю) і на Грюнвальдській біля вокзалу.
завтра буду біля них то уточню і назви і адреси

Станіславчани! Створіть свою гілку про риболовлю в Івано-Франківській області, а то часто буваю в ваших краях, а куди толком зїздити незнаю...
 
Є ще в Пасічні на Тролейбусні будка . З вибором приманок і т.д. слабовато але для мене , пасічнянського    магазин 50 м , опариша чи щось неоохідне терміново завжди є
 
Рыболовный магазин "Микадо"ул. Північний бульвар 1-а на против  супермаркета "Вопак"
 
"Мисливська крамниця" на перехрестку лепкого і гаркуші (навпроти Вічного вогню)
Крамничка на Грюнвальдській ближче до вокзалу
 
Появился ещё один новый магазин на Вовчинецькій в новостройке "мельник" (угол ул. Коломийської)
 
новий магазин Дельфін,Галицька 47 навпроти Універмагу.працює кожен день до 7-00,неділя до 4-00.Ціни дешеві. 066-224-06-47      096-05-5789
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!