Страницы: 1
Софиевское вдх.
 
Буду писати на українській мові. Мені здавати ЗНО. Буде хоч якесь тренування.
Усю неділю готувався до цієї риболовлі. 3.45 задзвенів телефон - треба вставати, одягатись, поїсти та йти за автомобілем. Коли їхали по місту спочатку всі світлофори були зелені, але на деяких прийшлось зупинитися (поганий знак). По дорозі ми зустріли лисицю, яка перебігала дорогу. Доїхали швидко. Як глянули скільки води залишилось, зразу ж промайнула думка: «де ми будемо ловити». Воду ще скинули. Ранок був холодний, без вітру. О 7.00 батько витягнув першу щуку. Потім не клювало. Проскакували окушки. Плавали, плавали і натрапили на чудову затоку, в якій щука ганяла малька як скажена. Я без роздуму ставлю свого любимчика JACKALL TINY MAGALLON– нуль, потім інший воблер- теж нуль. Прийшов мій молодший брат Олександр і на першому закиданні витяг гарну щуку. Згодом ми натрапили на окуня. Клював як скажений і тільки на три приманки. . ВСЬОГО ОКУНЯ МИ ВИПУСТИЛИ. Взяли лише деяких, тих яких операція не врятувала. В мене був сход великого окуня- десь 400 грамів. Після обіду клювати перестало. В батька було три сходи зубастої красуні. Я не почув ні одного щучого удару, тільки окунь. В брата щука на 2.700 кг (як показали дома терези). Мабуть він самий молодший, тому йому й щастить кожної рибалки. Рибаків багато, але спінінгістів було мало. Щуки не впіймав, але відпочив і насолодився тим що клював окунь. Хай щастить.
 
А как туда проехать с Николаева где это хранилище?
 
З Миколаїва чесно кажучи не знаю. Але люди їздять.
 
Цитата
А как туда проехать с Николаева где это хранилище?
Приблизительно ВОТ ТАК
 
Кто был вчера, сегодня, как лёд, как клёв?
 
Где отчеты, где рыбаки, уже 2016г, и никто ни ГУ-ГУ.Кто скажет, как там зимняя рыбалка?
 
Я не был, но до снегопада, говорят что не плохо ловились кости... Сейчас по ходу не доехать...
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!