Страницы: 1
Верхів"я Хрінниківського водосховища. Липа.
 
Більша  частина  Хрінниківського  водосховища  знаходиться  в  Рівненській  області. Але  досить  велика  його  територія  в  верхів"ї,  в  районі  с.Липа  розташована  в  Волинській  області. В  цих  місцях  досить  цікавий  рельєф  дна: до  русла Стиря   прилягають  мілководні  розливи  з  глибинами  від  одного  до  двух  метрів  з  очеретяними  зарослями  (дуже  схоже  на  лімани      Краснодарського  краю).
Водойма  заслуговує  на  окрему  тему. Тут  пишемо  звіти  і  враження  від  риболовлі  в  верхів"ї  Хрінниківського  водосховища.
 
Водойма  заслуговує  на  окрему  тему. Тут  пишемо  звіти  і  враження  від  риболовлі  в  верхів"ї  Хрінниківського  водосховища.[/QUOTE]

Так Сергій, я згоден. Я полюбив Липу, ще відтоді, коли ми гуртом, з берега ще полювали на окунів...Здебільшого на невеликі оберталки. Потім, в осени, перед самою зимою, Вася показав нам клас з човна, і я не відставав від нього, а інколи і переловлював, і ходив там ще старою "Лисичанкою", яка протікала і здувалась. Ризик великий, бо вода зимна, але рибалка--святе. Потім придбав "Барк" і вже безпечніше стало. Випливали з Василем, ще сніг лежав по берегам, і ловили зубату господиню. Окуні в цій порі не активні. Я спостерігав, і зробив для себе відкриття--окунь в липі починає брати після нересту тоді, коли кувшинка під водою ще випускає листя. От тоді вже пора кидати оберталочку, можна і мікруху. Але це під час заборони ловлі з човна, рибалка з берега.  Місця в Липі--дивовижні. Я, особисто, Липою зачарований. А скільки  місць там я ще не відкрив для себе. Вся надія на це літо, а якщо зійде лід до заборони, то ще і ранньою весною.
 
Цитата
Я спостерігав, і зробив для себе відкриття--окунь в липі починає брати після нересту тоді, коли кувшинка під водою ще випускає листя.
В  Липі  малі  глубини,  вода весною  більше   прогрівається  і  окунь  активізується  швидше  ніж  в  Хрінниках  і  Набережному. Цього  року,  напевно,  знову  спіннінговий  сезон  треба  буде  починати  з  Липи.:bf:

Цитата
От тоді вже пора кидати оберталочку
Коли  ми  їздили в  Липу  - найкраще  працювали драгонівські  вращалки  з  лєпєстком  типу  мепсовської  аглії  №2  а  також  мікруха.  А  в  мене  ще  непагано  працював   35 - й  Рідж. На  нього  і  окунь  брав  і  щучка  проскакувала.:dn:
 
Додаю декілька фотографій з Липи
 
Привіт усім...Був сьогодні в Липі, спінінгував з човна. Човнів на воді було предостатньо. Лід посходив не всюди. Здебільшого відкрита вода біля русла. В очеретах ще лід, але можна сказати, що скресав на очах. Після обіду відкрилась мілина за руслом, за бригадою як ми називаєм. Мав одну покльовку, тягнув, але...Зійшла...Її щастя. Більше покльовок не було. Випробував свого нового човна і бензю тягло китайського вироб-ва. Може бути. Той движок, Фішер 2,5 більше годиться для тролінгу. Але тролінгом я не займаюсь. Мені хочеться скоріше переходити з місця на місце. Може колись придбаю щось солідніше.
 
Привіт усім, хто любить спінінг, двічі. Був сьогодні в Липі, з човна. Мабуть остання рибалка перед забороною з човна. Залишився задоволений. Вранці, десь в 6-15 год. по старому стилю вийшли з колегою на воду. Човнярів ще не було зовсім. Пройшовся попасом аж до дуба, нічогісінько. Вітру майже вранці не було, на воді панував навідь штиль. Повернувся назад до берега, і спіймав окунька. Почин. А далі почав підніматись вітер, змінивши частково напрям. Зранку був західний з південним напрямком, а потім сильніший з північним. Піднялась хвиля, саме тоді спіймав на мілині кілограмову щучку. Десь через хвилин 15 змістившись в сторону русла відчув капітальний вис на тому кінці снасті, працював фрікцион і добрячі нажими і буруни. Справився, щука вагою 4,9 кг. Важив дома. Довжина 90 см. Щука порожня, без ікри, а в кендюсі карасик і линок, жирує після нересту. Хвилин через 5 майже там, друга покльовка аналогічна першій, але трошки не дотягнув, зійшла, її щастя. Була не менше першої. Водночас і колега спіймав щучку 1,5 кг. Потім почав сильнішати вітер і покльовок не стало. Вийшли на берег перекусили, і знову ризикнули вийти на воду, хоча хвиля була приблизно 0,5 м. Колега далеко від берега не пішов, я на моторі ризикнув. Але марно. Якір уже човна не тримав, зривало хвилею і вітром, змушений був теж повернутись на берег. Побачив, що і інші рибалки теж повиходили з човнами на берег. Ніхто більше не хотів виходити на воду. От так і закінчилась моя сьогоднішня рибалка. Я задоволений...
 
Сьогодні  з  Vikmen 2011  рибалили  на  водосховищі  в  с  Липа.  Зранку   почав  ловити  на  відвідний  з  дюймовим  твістером. Найшов   активного  окуня  і   що  називається  відвів  душу. Мало  не  кожна   проводка  закінчувалася  покльовкою. Правда  розмір  полосатих  був   невеликий. Вирішив  трошки  укрупнитися  і  поставив  двухдюймовий   твістерок  від  Гарі  Ямомото. Розмір  окунів,  що  атакували   "съедобку"  також  трошки  збільшився. Натішившись  з  відвідним   вирішив  трошки  "повпиратись"  в  воблери. Перепробувавши  всі  воблери   окуневого  розміру  і  не  заробивши  ні  покльовки  поставив   "Ескарду"  і  не  пошкодував. При  повному  ігнорі  малих  воблерів   окунь  їв  7 -ми  сантиметрову  "Ескарду",   що  називається  в  заглот.  Вирівшив  поставити  ще  один  воблер  щучого  розміру - 90- й   Рідж.  Перша ж  проводка  принесла   окуня,  а  на  другій  міноху  атакував   риб  значно  серйозніший - щука  більш  ніж  залікового  розміру,   навіть  враховуючи,  що  в  воді  вся  риба  ну  дуже  велика)))  в  ній   було  за  4 кг. Однак  допущена  мною  помилка   ( я  розраховуючи  на   окуня  не  зробив  чіткої  підсічки )   дозволила  вже  замученому   крокодильчику  зійти  недалеко  від  берега.((( Але  рибалкою  залишився   задоволений  навіть  не  зважаючи  на  страшну  жару.
 
vikmen2011,
Bliashuk Sergey,
хочется побувати там!!!
 
Сьогодні  їздив  на  водосховище  в  с.Липа. Поки  я  добрався  Vikmen2011,  який  приїхав  ще  з  вечора,  виловив  всю  рибу :ad:,  а  те  що   залишилось було  вже  налякане  і  ловитись  відмовлялось :ag:.
А  якщо  серйозно,  то  риба  була  дуже  прошена  й  зовсім  не   активна. Навіть  на  "съедобку"  покльовки  були  дуже  ніжні. Воблери   ігнорувались  абсолютно  всі,  хоча  з  самого  ранку  кажуть  окуні  ще   непогано  реагували  на  попери. Поексперементувавши  з  приманками  і   їх  кольорами  помітив  що  окунь  хоч  якось  реагує  на   двухдюймовий  твістер  від  Гарі  Ямомото   на  відвідному  поводку,   який  проводився   агресивним  твічінгом  з  доволі  тривалими  паузами.  На  відвідний  зловив  з  десяток  окунів,  найбільший  з  яких  не   дотягував  і  до  200 гр. Далі  "вистрілила"  маньячка  чорного  кольору   з  коричневою  мухою.  Не  знаю  вже  який  об"єкт  полювання   нагадувала  вона  окуням,  але  атакували  вони  її  дуже  агресивно. На   неї  зловив  ще  зо  п"ять  полосатих.  До обіду  кльов  практично   припинився. Оскільки  планував  брати  рибу  лише  для  запікання  на   грилі - грам  від  300,  а  все  що  було  зловлено  явно  не  підходило   для  цих  цілей і " топилося " одразу  ж - прийшлось  їхати  додому  без   риби.:ah: Але  гарна  природа  і  свіже  повітря - що  ще  потрібно ? :bf:
 
В суботу  ввечері  і  сьогодні  зранку  рибалив  в  Набережному.:rybak_1:
 Вечірня  рибалка  через  те,  що  прибережна  зона  дуже  заросла   була  свого  роду  розвідкою - пройшовся  по  берегу,  пошукав   перспективні  місця  для  ранку. Обловлював  вікна і  коридори  в   заростях. Окунь  був  не  те  що  активний,  але  покльовував. Першим   "вистрілив"    понтунівський  58-й  Крек  Джек.  Незважаючи  на  те,  що   вода  була  дуже  прозора  окунь  атакував  його  в  лоб  і  заковтнув   повністю.  Декілька  полосатих  зловив  на  Бент Міннов  і  на  Тіні   магалон. А  лідером  вечірньої  рибалки  став  70-й Рідж. Серед  всіх   воблерів  прибережний  окунь   на  нього  клював  найактивніше. Рибу   ввечері  чистити  не  хотілось  тому  всю  к  бісу   потопив )))
Зранку  рибалив  в  забродах і  зміг  обловлювати  межу  трави  на   звалі  в  русло.  Тут  найкраще  себе  проявив  Бент  Міннов.  Далі  від   берега  окунь  попадався  крупніший,  хоча  дрібнота  також   проскакувала. Один  "зацєнтий"  находу  схопив  мегабасівського  Стіп  Кета,  коли  я  його  вже  виймав  з  води. До  8 -ї  години  риба   перестала  проявляти  признаки  життя.  Тому  переїхав  в  Хрінники.   Нижче  ГЕСу  жерех  "чудив"  по  повній. За  мальком  мало  на  берег   не  вистрибував. Але  нічого  я  йому  зробити  не  зміг ))) Не   піддається  мені   поки що  жерех  :connie:  Гад )))
 
як зараз з рибалкою на водосховищи ?
 
побував на водосховище!!!!
на жаль улов дуже скромний - два щука + одна  Сергія )))
 
Сьогодні  рибалив  на  водосховищі  в  районі  с. Липа.
Вже  на  під"їзді  до  водосховища  помітив,  що  дуже  низький  рівень   води. В  місці  де  річка  Липа  впадає  в  водосховище  вода  відійшла   від  очеретяних  заростей  метрів  на  два. На  водосховищі  в  місцях   де  в  минулі  роки  "паслась"  щука  глибина  півметра. Як  сказав   один  з  місцевих  рибалок  воду  скинули  якраз   напередодні. Довелося   міняти  заплановану  тактику  рибалки  і  обловлювати  звали  в   русло.  Хижак  був,  але  майже  всі   покльовки  дуже  акуратні. Гарний   горбач  засічений  за  край  губи  зійшов  біля  самого  човна.  Півкілограмове  щуреня  також  втекло  поки  я  включав  фотоапарат  для   фотосесії  в  воді. Все  рівно  випустив  би,  але шкода  що  фотографія  не  вийшла.  П"ять  окунів,  які  взяли  воблер  "по   людськи" ))),  а  не  в  прикуску  як  для  цієї  пори  досить  активно   опиралися  виважуванню. Значить  окунь  активний  і  якби  не  спуск   води  можна  було б  розраховувати  на  кращий  улов. Є  надія,  що  це   була  не  крайня  рибалка  з  човна  в   цьому  році. Поживемо -  побачим.
 
Гарні  полосатики . А  на  льод  цього  року  виходили ?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!